Nowa książka o kibicach.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2019, 10:46

AL BUNDY pisze:
07.05.2019, 09:12
P.R.O.S.T.O pisze:
12.03.2019, 20:06
Oczywiście odpowiem na wszystkie pytania w tym temacie, jeśli zostanie zachowana kultura wypowiedzi.
PoZdrawiam!

Tak trzymaj P.R.O.S.T.O nie daj się sprowokować, nie odpowiadaj.
Wydawałoby się że tego tematu tak jak większość na tym forum nie można, nie da rady zaśmiecić - no niestety .
Wszędzie zlecą się napięte typy ze swoimi 'mądrościami', a to z sąsiedztwa, a to Bóg wie skąd, a już na pewno Narcyz pierwszej klasy Dupek o Zjebanej osobowości.
Dość łagodnie potraktowałeś tUMIDORa, bo ta 'spierdolina' nie była taka wyszczekana, jak traciła swoją (najważniejszą?) flagę, a potem w lesie zostawiła próbujących stawić czoła Legii znajomych i trzeba ją było wywlekać z auta. Po jego wcześniejszym "przedstawieniu się" w 'PriWie' i powyższym "popuszczeniu" następnym razem może jej "pęknąć" sądecka d***.
don alfonso pisze:
06.05.2019, 11:18
Ja również jestem daleki od kupowania tej książki skoro czerpać jakieś zyski ma z tego ochroniarz. Jeśli jednak już został ten temat poruszony to jak kibicowska Polska zapatrywała się swego czasu na to, że na Bułgarskiej stała ochrona z firmy Bokser założonej przez kogoś z kibiców Lecha i składająca się z kibiców?
Przypuszczam, że zanim "leszki" stali się ochroniarzami na Bułgarskiej, Zawiszy nie było już w ekstraklasie, a to może (obok zgody z 'eŁKaeSem' i ... CV "d") być wymówką, żeby ... nie mieć zdania, uRO (itd.).
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info



rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: rozpierdol » 07.05.2019, 11:01

DoZo(L)e... pisze:
07.05.2019, 00:23
'spierdalasz' się z... oraz amatorem parów, głodnym rOZPIERDO7em) przez kabel do (L)udzi, bo was "schowali"?
Parów,którzy prawie skatowali swojego ''ziomka'' po szalu Ludźmi może określać jedynie ktoś twojego pokroju.Tam o mały włos chłopak mógł zostać sparaliżowany.
A ''schować'' to powinni ciebie za ten tekst cytuję ''który mógł być wzięty przez innego (L)egionistę za wariata biegnącego po fLagi''.
Albo może schowaj się sam np. na Czerskiej u szechtera.
1910

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2019, 11:55

rozpierdol pisze:
07.05.2019, 11:01
DoZo(L)e... pisze:
07.05.2019, 00:23
'spierdalasz' się z... oraz amatorem parów, głodnym rOZPIERDO7em) przez kabel do (L)udzi, bo was "schowali"?
Parów,którzy prawie skatowali swojego ''ziomka'' po szalu Ludźmi może określać jedynie ktoś twojego pokroju.Tam o mały włos chłopak mógł zostać sparaliżowany.
(...)
Wyczytałeś to może w książce o Zawiszy, czy w "koszernej" michnika? Czy było tam również coś o twoim ziomku, który dostał "kosą", ponieważ podobno 'podruchiwał kobitę' (to ta, którą wysyłaliście do W-wy, żeby rozpoznać temat naszych fLag? :) innego widzewiaka?! Dobrze, że "z" prawie nic się nie stało (Nie ruszaj "d***" ze swojej grupy!) w odróżnieniu do "o mały włos sparaliżowanego" fana (jak się okazało po fakcie) Legii, hipokrytKo.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Odbanowany » 07.05.2019, 12:13

Odbanowany pisze:
06.05.2019, 15:34
kmwtwpdk pisze:
06.05.2019, 14:56
Tylko ta jebana podwarszawska ladacznica mogła rozkurwić temat o książce "skierowanej głównie do kibiców Zawiszy i zgód". Przypierdoli sie taka jebana ameba,pojechana jak stara ku*** w kilku tematach i pruje cweLoza dupsko.



A to już jest hit i tylko ostatnia ku*** mogła napisać coś takiego
DoZo(L)e... pisze:
06.05.2019, 13:13

a "kolega" [który mógł być wzięty przez innego (L)egionistę za wariata biegnącego po fLagi]
https://www.youtube.com/watch?v=slq7GQDs8g8


Jadczak przy tobie się chowa
Temu „staremu dziadowi” pozostaje tylko „prucie się” w internecie, bo na ulicy „dziadziuś” dostałby wpier#ol za wciskanie swojej „kociej mordy” w nie swoje sprawy, przykre, ze Fox toleruje takiego zjeba ze swojej „klasy”, a resztę banuje (tych co znają inna prawdę, aniżeli wmawia tu „krystalicznie czysta Legia”, bo taki obraz można zobaczyć czytajac posty pedofila „DOZOCWEl”). Szybki skrót wypowiedzi tego schizofrenika: 1) „TB” powstało w 1995, bo zobaczył wtedy napis na ławce; 2) „TB” nie afiszowali się działalnością swoją (ale posiadali stronę internetowa z relacjami); 3) „dobry chłopak” z galanteria skórzana przepasana (po tym można stwierdzic, ze należał do „ekipy”, bo każda „lala” z warszawki takie nosi) z „TB” przekopuję kibica „Janusza”, bo ten chciał skroić im flagę (ja p*******, co za historia „haha”); 4) W lEGII nie ma konfidentów bo hanior został pogoniony i nie udziela się, to samo dzambodzet (natomiast Cały Ruch to konfidenci, bo 4 się rozpruło i byli pogonieni, ale i tak wszyscy kibice Ruchu to sprzedawczyki)... Dozo ty lamusie stary.
W ramach przypomnienia z jaka „prujdupa” internetowa mamy do czynienia, „dziadziuś” na ulicy dostałby wpierdo#l to spuszcza się w internecie, wystawiając swój jakże „szlachetny i krystaliczny” radziecki klub lEGIA wARSZAWA na fale smiechu, bo to co wypisujesz nie jest nawet groteskowe, lecz po prostu śmieszne. „dziadziuś” pruj dupsko, Przyjaciel ze stadionu hanior, który założył wasza grupę chuligańska (tfu konfidenci) czeka żeby cię wyr#chac, ale czekaj.. dla ciebie to będzie przyjemność w końcu nie raz byłeś „Ruchany” na wyjeździe bo „lale” z „TB” musiały zamoczyć po specyfikach, a ze masz siwe włosy „dziw#czko” to była obopólna korzyść.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2019, 12:46

PrzypomniałAś ... swoje fantazje lub doświadczenia z "kmwtwpdk", więc już chyba wszyscy zapamiętają, "z jaka „prujdupa” internetowa mamy do czynienia". A teraz ... na brzuch!
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

R/R138
Posty: 56
Rejestracja: 09.04.2018, 23:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: R/R138 » 07.05.2019, 12:50

Czy nikt tu nie ma refleksji, że skoro w Legii jest narzucona cisza medialna, a Dozo może spokojnie pisać to jednak nie jest to pierwsza lepsza osoba? A Ty odbanowany to w ogóle dałbyś sobie spokój z pisaniem, bo się zachowujesz jak dziecko z gimnazjum.

Vincentus
Posty: 67
Rejestracja: 08.09.2016, 14:23

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Vincentus » 07.05.2019, 12:51

kmwtwpdk, Odbanowany, Timador, i ogólnie cała reszta ''prujących'' się przez kabel. W realu za bezpodstawne rzucanie w kierunku kogoś obelg typu ''c***'', ''pedofil'', ''fest'' należałby się wam solidny w*******. Z tego co wiem DoZo nie jest osobą anonimową w środowisku (w przeciwieństwie do sporej rzeszy różnej maści napinaczy, zarówno tych przyznających się komu kibicują jak i tych, którzy mają z tym z jakichś powodów problem), także jak macie odwagę to podbijcie na priv i zapewne da wam możliwość powtórzenia tego na ulicy.

To się tyczy wszystkich niezależnie od barw klubowych. Myślę, że ludzie mający wpojone pewne zasady zgodzą się z tym co napisałem.
RTS&HKS

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: ślusarz » 07.05.2019, 13:56

Ja nie rozumiem po co robicie za adwokatów? Dla mnie osoba o której jest dyskusja może być numerem 1 na Legii, co nie zmienia mojego zdania, że można mieć o nim lekceważącą opinię. Sam sobie na nią zapracował. Każdy może pisać co tylko mu się podoba, on zaczął się czepiać do wszystkich innych, rzucać obelgami na lewo i prawo a jak w odpowiedzi dostał to samo, to po co robić z niego status pokrzywdzonego? Ja sam zacząłem kiedyś temat na forum, o kłótniach w Legii - bojówka kontra starszyzna, była normalna dyskusja, wpisywali się ludzie z Legii, Lechii, Stomilu i przyleciał on rozjebać temat w myśl zasady JA MAM RACJĘ,RESZTA w**********.To ja mam go szanować bo on nie jest anonimowy a pierdoli jak potłuczony? Były w internecie inne miejsca,raz pod jednym adresem potem pod innym i tak w kółko, gdzie wypowiadały się same znane persony i jakoś jego nie kojarzę aby się tam udzielał, a miejsca/fora o których piszę były nie wczoraj i rok temu ale ponad dekadę temu. I były czołowe Polskie ekipy, gdzie z jednego konta pisało kilka osób, na prawdę sięgam pamięcią i nie było tam tematu w/w trolla. I czy on jest z Legii taki ąąąęęę to nie mi oceniać, w każdym bądź razie niech pisze dalej a można na prawdę poprawić sobie humor dzięki jego twórczości. Chociażby ostatni wpis,dotyczący ostatnich świeżych tematów, że ekipa skopała na murawie swojego kibica, bo myśleli, że biegł po flagi ;)

Napiszę na swoim przykładzie-lubię sobie poczytać, przeważnie o starych czasach bo działo się zdecydowanie więcej niż teraz.Swoje się jeździło i to w czym się brało udział nikt nigdy mi tego nie odbierze.Mimo tego,że na tym forum są różne wynalazki, zawsze jak się wypowiadam staram się być obiektywny. Nie piszę nic na tematy związane z moją ekipą,ponieważ od prawie 10 lat jestem na emigracji, a przez te 10 lat wiele się pozmieniało zarówno w mojej ekipie jak i w kibicowskiej Polsce. Nie zasłaniam się nazwą mojego klubu, aby moje wypowiedzi nie były utożsamiane z ekipą,doszli do głosu inni ludzie,mają inne priorytety, inne zgody i układy. A ja jestem nieobecny i nie mam prawa głosu. Czy to mnie dyskredytuje aby brać udział w dyskusji na forum? Kulturalnej normalna gadka z ludźmi mojego pokroju, a nie z hołotą która tylko do wszystkich chce się przyjebać i udowodnić swoje megalomaństwo.

Ten temat niestety chcąc nie chcąc też został rozjebany. Wpadli krzykacze i zrobili z niego śmietnik.Szkoda, bo przecież wszyscy wiemy, że książka pisana przez kibiców o kibicach dla kibiców to w naszym świecie rzadkość. Tym bardziej,że jest to książka o fanatykach znanych w całej Polsce, którzy zapisali się nie raz i nie dwa w historii kibicowskiej Polski. Poznałem chłopaków na emigracji,jedni mniej zaangażowani drudzy bardziej i wiem że książka trafi na Wyspy lada moment więc przeczytam z ciekawością.

To tyle ode mnie,moje zdanie się nie liczy,przyjdą Ci bardziej znani, nie pierwsze lepsze osoby i niech robią burdel dalej...

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2019, 14:37

ślusarz pisze:
07.05.2019, 13:56
Ja nie rozumiem po co robicie za adwokatów? Dla mnie osoba o której jest dyskusja może być numerem 1 na Legii, co nie zmienia mojego zdania, że można mieć o nim lekceważącą opinię. Sam sobie na nią zapracował. Każdy może pisać co tylko mu się podoba, on zaczął się czepiać do wszystkich innych, rzucać obelgami na lewo i prawo a jak w odpowiedzi dostał to samo, to po co robić z niego status pokrzywdzonego? Ja sam zacząłem kiedyś temat na forum, o kłótniach w Legii - bojówka kontra starszyzna, była normalna dyskusja, wpisywali się ludzie z Legii, Lechii, Stomilu i przyleciał on rozjebać temat w myśl zasady JA MAM RACJĘ,RESZTA w**********.To ja mam go szanować bo on nie jest anonimowy a pierdoli jak potłuczony? Były w internecie inne miejsca,raz pod jednym adresem potem pod innym i tak w kółko, gdzie wypowiadały się same znane persony i jakoś jego nie kojarzę aby się tam udzielał, a miejsca/fora o których piszę były nie wczoraj i rok temu ale ponad dekadę temu. I były czołowe Polskie ekipy, gdzie z jednego konta pisało kilka osób, na prawdę sięgam pamięcią i nie było tam tematu w/w trolla. I czy on jest z Legii taki ąąąęęę to nie mi oceniać, w każdym bądź razie niech pisze dalej a można na prawdę poprawić sobie humor dzięki jego twórczości. Chociażby ostatni wpis,dotyczący ostatnich świeżych tematów, że ekipa skopała na murawie swojego kibica, bo myśleli, że biegł po flagi ;)

Napiszę na swoim przykładzie-lubię sobie poczytać, przeważnie o starych czasach bo działo się zdecydowanie więcej niż teraz.Swoje się jeździło i to w czym się brało udział nikt nigdy mi tego nie odbierze.Mimo tego,że na tym forum są różne wynalazki, zawsze jak się wypowiadam staram się być obiektywny. Nie piszę nic na tematy związane z moją ekipą,ponieważ od prawie 10 lat jestem na emigracji, a przez te 10 lat wiele się pozmieniało zarówno w mojej ekipie jak i w kibicowskiej Polsce. Nie zasłaniam się nazwą mojego klubu, aby moje wypowiedzi nie były utożsamiane z ekipą,doszli do głosu inni ludzie,mają inne priorytety, inne zgody i układy. A ja jestem nieobecny i nie mam prawa głosu. Czy to mnie dyskredytuje aby brać udział w dyskusji na forum? Kulturalnej normalna gadka z ludźmi mojego pokroju, a nie z hołotą która tylko do wszystkich chce się przyjebać i udowodnić swoje megalomaństwo.

Ten temat niestety chcąc nie chcąc też został rozjebany. Wpadli krzykacze i zrobili z niego śmietnik.Szkoda, bo przecież wszyscy wiemy, że książka pisana przez kibiców o kibicach dla kibiców to w naszym świecie rzadkość. Tym bardziej,że jest to książka o fanatykach znanych w całej Polsce, którzy zapisali się nie raz i nie dwa w historii kibicowskiej Polski. Poznałem chłopaków na emigracji,jedni mniej zaangażowani drudzy bardziej i wiem że książka trafi na Wyspy lada moment więc przeczytam z ciekawością.

To tyle ode mnie,moje zdanie się nie liczy,przyjdą Ci bardziej znani, nie pierwsze lepsze osoby i niech robią burdel dalej...
Nie myślałeś o napisaniu swojej książki np. ... o mnie, tak dobrze mnie znasz? :)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 275
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 07.05.2019, 15:38

DoZo(L)e...
przecież tego barana wystarczy zablokować w profilu i jest elegancko.

Pakol
Posty: 201
Rejestracja: 30.04.2019, 21:01

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Pakol » 07.05.2019, 15:48

Ja właśnie to wczoraj zrobiłem po tym jak przeczytałem jakoby ich kibic dostał po ryju na murawie bo ekipa myślała, że leci po flagi :) Kompromitacja maksymalna. Na Legii może być nawet numer 1 ale jest zwykłą amebą umysłową z zaburzeniami.
Dozo to stary obsraniec i pedofil

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: bez-napinki » 07.05.2019, 16:35

Vincentus pisze:
07.05.2019, 12:51
kmwtwpdk, Odbanowany, Timador, i ogólnie cała reszta ''prujących'' się przez kabel. W realu za bezpodstawne rzucanie w kierunku kogoś obelg typu ''c***'', ''pedofil'', ''fest'' należałby się wam solidny w*******. Z tego co wiem DoZo nie jest osobą anonimową w środowisku (w przeciwieństwie do sporej rzeszy różnej maści napinaczy, zarówno tych przyznających się komu kibicują jak i tych, którzy mają z tym z jakichś powodów problem), także jak macie odwagę to podbijcie na priv i zapewne da wam możliwość powtórzenia tego na ulicy.

To się tyczy wszystkich niezależnie od barw klubowych. Myślę, że ludzie mający wpojone pewne zasady zgodzą się z tym co napisałem.
R/R138 pisze:
07.05.2019, 12:50
Czy nikt tu nie ma refleksji, że skoro w Legii jest narzucona cisza medialna, a Dozo może spokojnie pisać to jednak nie jest to pierwsza lepsza osoba? A Ty odbanowany to w ogóle dałbyś sobie spokój z pisaniem, bo się zachowujesz jak dziecko z gimnazjum.
W myśl zasady ten no-life sam rzuca konfidentami i innymi w stronę chyba wszystkich klubów. Rozjebał 99% tematów na tym forum, do każdego się pruje, zwłaszcza do Ruchu Widzewa, a Ty go jeszcze bronisz?
Jego Legia jest najlepsza, krystaliczna, diamentowa i c***, nie ma żadnej dyskusji.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2019, 17:07

Łódzki Klub Sportowy pisze:
07.05.2019, 15:38
DoZo(L)e...
przecież tego barana wystarczy zablokować w profilu i jest elegancko.
ŁKS,
Masz na myśli każdego "barana", który prowadzi tu ze mną internetową wojnę? Niech sobie walczą, pośmiejemy się dłużej. ;)
bez-napinki pisze:
07.05.2019, 16:35
Vincentus pisze:
07.05.2019, 12:51
kmwtwpdk, Odbanowany, Timador, i ogólnie cała reszta ''prujących'' się przez kabel. W realu za bezpodstawne rzucanie w kierunku kogoś obelg typu ''c***'', ''pedofil'', ''fest'' należałby się wam solidny w*******. Z tego co wiem DoZo nie jest osobą anonimową w środowisku (w przeciwieństwie do sporej rzeszy różnej maści napinaczy, zarówno tych przyznających się komu kibicują jak i tych, którzy mają z tym z jakichś powodów problem), także jak macie odwagę to podbijcie na priv i zapewne da wam możliwość powtórzenia tego na ulicy.

To się tyczy wszystkich niezależnie od barw klubowych. Myślę, że ludzie mający wpojone pewne zasady zgodzą się z tym co napisałem.
R/R138 pisze:
07.05.2019, 12:50
Czy nikt tu nie ma refleksji, że skoro w Legii jest narzucona cisza medialna, a Dozo może spokojnie pisać to jednak nie jest to pierwsza lepsza osoba? A Ty odbanowany to w ogóle dałbyś sobie spokój z pisaniem, bo się zachowujesz jak dziecko z gimnazjum.
W myśl zasady ten no-life sam rzuca konfidentami i innymi w stronę chyba wszystkich klubów. Rozjebał 99% tematów na tym forum, do każdego się pruje, zwłaszcza do Ruchu Widzewa, a Ty go jeszcze bronisz?
Jego Legia jest najlepsza, krystaliczna, diamentowa i c***, nie ma żadnej dyskusji.
Dowiedź prawdziwości pierwszej części swojej skargi albo wracaj do lektury książki PROSTOwnika, kłamco.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Odbanowany » 07.05.2019, 17:14

DoZo(L)e... pisze:
07.05.2019, 00:23
kmwtwpdk pisze:
06.05.2019, 14:56
(...)

Jadczak przy tobie się chowa
A ty, potarG"anka dynia"(?), 'spierdalasz' się (wspólnie z kłamliwym "odbanowanym" oraz amatorem parów, głodnym rOZPIERDO7em) przez kabel do (L)udzi, bo was "schowali"?

To dlatego wg opinii następnego, nieco rozsądniejszego widzewiaka, pINIA, jesteś (podobnie jak cHOMIK666), cytuję, "internetową dziwką/zajechaną od kutasów/jebaną rurą i anonimowym zjebem, który się wstydzi/boi przypucować komu kibicuje"?
Jeden twój post wystarczy, czy mam wkleić wszystkie pozostałe, bo w każdym napinasz się jak piz#a.

rick.k
Posty: 165
Rejestracja: 16.08.2016, 14:11

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: rick.k » 07.05.2019, 17:24

Kolejny temat kaput ale nie przez DoZo tylko przez baranów, którzy nie mogą przeżyć, że DoZo pisze o wydarzeniach, w których brał udział a nie o wyczytanych w internecie. Takie zderzenie z rzeczywistościa. Pazury ogryzacie z nerwów jak ktos wam podaje informacje, o których nie mieliście pojęcia i wali sie wasz swiatpoglad?

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: (S) » 07.05.2019, 17:29

rick.k pisze:
07.05.2019, 17:24
Kolejny temat kaput ale nie przez DoZo tylko przez baranów, którzy nie mogą przeżyć, że DoZo pisze o wydarzeniach, w których brał udział a nie o wyczytanych w internecie. Takie zderzenie z rzeczywistościa. Pazury ogryzacie z nerwów jak ktos wam podaje informacje, o których nie mieliście pojęcia i wali sie wasz swiatpoglad?
Dokładnie! Ale z drugiej strony heheh rzeczywiście mógłby kolega trochę zmniejszyć aktywność. Jednego z drugim zaorasz to i tak wejdzie na innym koncie...i znów "gra na trolach".

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Odbanowany » 07.05.2019, 17:31

rick.k pisze:
07.05.2019, 17:24
Kolejny temat kaput ale nie przez DoZo tylko przez baranów, którzy nie mogą przeżyć, że DoZo pisze o wydarzeniach, w których brał udział a nie o wyczytanych w internecie. Takie zderzenie z rzeczywistościa. Pazury ogryzacie z nerwów jak ktos wam podaje informacje, o których nie mieliście pojęcia i wali sie wasz swiatpoglad?
Masz na mysli przekopanie brata po szalu, bo ten w mniemaniu „ekipy” chciał im skroić flagi? Jesli tak to super zdarzenie z rzeczywistością :)

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Odbanowany » 07.05.2019, 17:40

Ps. Ps. Jak Widzew powstawał, to tez „kocia morda” była przy tym? Bo przecież tyle postów na temat powstania napisał.. Jak grupa na Widzewie powstawała, to był przy tym i jest jednym z założycieli? Bo tez o tym sporo czasu pisał.. Umoralniacie na forum, a jesteście siebie warci (wraz z dozo manipulatorem krótkowzrocznym). Przykładów jest dużo.. rzeczywiście wypowiada się tylko o wydarzeniach w których brał udział :)

rick.k
Posty: 165
Rejestracja: 16.08.2016, 14:11

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: rick.k » 07.05.2019, 19:45

@Odbanowany, słownictwo, którego używasz tj. np. "Brata po szalu" i tego typu patetyczne przymiotniki świadczą, żeś młody i naiwny... z całym szacunkiem. Może i tak było ale w latach 70,80, może nawet 90?
Ale dawajcie dawajcie :D
Im więcej jedziecie jak stado kumatych napiętych pitbull hools z ekipy po DoZo tym bardziej się pogrążacie :D

Nikt nie
Posty: 169
Rejestracja: 01.07.2007, 16:56

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Nikt nie » 07.05.2019, 20:30

Najśmieszniejsze jest to, że Dozo faktycznie wie więcej niż ta cała sztywna ekipa jego oponentów razem wzięta.
Naprawdę nie widzicie, że on sobie bekę kręci? Czytają to z Foksem i mają ubaw z napiętych szczurków, które niby nie chcą łykać jego tekstów o kolesiu biegnącym po flagi, a biją pianę o to nie wiadomo który już post.
Wylogujcie się do życia zamiast robić z Dozo gwiazdę tego forum i rozpierdalać tematy po każdym jego zaczepnym komentarzu.

don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: don alfonso » 07.05.2019, 21:04

Wiesz co jak przeczytałem ten jego tekst że chłopaczyna mógł być wzięty za kogoś biegnącego po flagę to mam spore wątpliwości co do tego kto tu tak naprawdę z kogo kręci bekę. Po tym tekście to raczej całe forum z niego zaczęło kręcić bekę.

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: rozpierdol » 07.05.2019, 21:24

Ty tam najwięcej wiesz kto ile wyjazdów ma.W ogóle dozo nie obchodzi opinia i to forum ale siedzi tu cały dzień i napierdala posty w każdym temacie.
1910

Pakol
Posty: 201
Rejestracja: 30.04.2019, 21:01

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Pakol » 07.05.2019, 21:35

To skoro jest taki kumacz numer jeden, stary dziad w dodatku, to co robi na tym forum pełnym nic nie znaczących ludzi ? I jeszcze ten styl pisania.... Przecież to jest typowy debil. Znacie kogoś w takim starczym wieku kto ma tak nasrane w głowie ?
Dozo to stary obsraniec i pedofil

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: strazaksam » 07.05.2019, 21:35

rozpierdol pisze:
06.05.2019, 22:22
DoZo(L)e... pisze:
06.05.2019, 13:13
a "kolega" [który mógł być wzięty przez innego (L)egionistę za wariata biegnącego po fLagi]
Hahahahaha, ja p*******, mamy post roku a może nawet dekady. Mogłeś napisać jeszcze, że parówy z ToreBkami wzięły tego typa za Widzewiaka.

Coraz lepiej idzie ci ośmieszanie siebie i swojej Legiuni.
Trzeba to zapisac haha ladne oderwanie od rzeczywistości

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2019, 22:26

Jeszcze kilka "postów" na mój temat no i rzeczywiście PROSTOwnik może wysłać mi 'PriWa' ze świeżym pomysłem na następną książkę, żeby się odbić finansowo za jego ostatni projekt. ;)

Dla mnie ciekawszą byłaby pozycja o ... czytających w myś(L)ach. :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: rozpierdol » 07.05.2019, 22:48

Dozo twoja osoba to bardziej materiał na książkę z dziedziny psychiatrii.Pokaż to forum swojemu lekarzowi :D
1910

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Kkrawczyk » 07.05.2019, 23:06

Pakol pisze:
07.05.2019, 21:35
To skoro jest taki kumacz numer jeden, stary dziad w dodatku, to co robi na tym forum pełnym nic nie znaczących ludzi ? I jeszcze ten styl pisania.... Przecież to jest typowy debil. Znacie kogoś w takim starczym wieku kto ma tak nasrane w głowie ?
Za duzo mefedronu od ciapatych z bram z warszafki
j**** urkaine

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 08.05.2019, 08:40

rozpierdol pisze:
07.05.2019, 22:48
Dozo twoja osoba to bardziej materiał na książkę z dziedziny psychiatrii.Pokaż to forum swojemu lekarzowi :D
Hmmm, o tym nie pomyślałem, zakładając, że jesteś(cie) po prostu infantylny/i, a to faktycznie może mieć u ciebie/was podłoże psychiczne. Próbowałeś/liście sobie poradzić ze swoim życiowym problemem (zapytania/komentarze DoZo...), posiłkując się np. jakimś antydepresantem?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: rozpierdol » 08.05.2019, 09:29

Nie znam człowieka w twoim wieku który by tu dziennie się pocił napierdalając post za postem także kto tu jest infantylny?
A po wpisie,w którym ''wyjaśniłeś'' z jakiego powodu ci dwaj z ToreBkami przekopali ''kolegę'' po szalu to cisnąć przestali ci już nawet odbanowany z kmwtwpdk.Jest już z ciebie wyłącznie ubaw a śmiech to zdRoWiE także pisz dalej :)
1910

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 08.05.2019, 10:23

rozpierdol pisze:
08.05.2019, 09:29
Nie znam człowieka w twoim wieku który by tu dziennie się pocił napierdalając post za postem także kto tu jest infantylny?
A po wpisie,w którym ''wyjaśniłeś'' z jakiego powodu ci dwaj z ToreBkami przekopali ''kolegę'' po szalu to cisnąć przestali ci już nawet odbanowany z kmwtwpdk.Jest już z ciebie wyłącznie ubaw a śmiech to zdRoWiE także pisz dalej :)
Podobno żaden wariat nie ma świadomości swojego szaleństwa. Zapewne nawet ten niedowidzący, więc życzę ci zDrOwia i ... na ZdrówkO!
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Odbanowany » 08.05.2019, 16:08

Odbanowany pisze:
06.05.2019, 15:34
kmwtwpdk pisze:
06.05.2019, 14:56
Tylko ta jebana podwarszawska ladacznica mogła rozkurwić temat o książce "skierowanej głównie do kibiców Zawiszy i zgód". Przypierdoli sie taka jebana ameba,pojechana jak stara ku*** w kilku tematach i pruje cweLoza dupsko.



A to już jest hit i tylko ostatnia ku*** mogła napisać coś takiego
DoZo(L)e... pisze:
06.05.2019, 13:13

a "kolega" [który mógł być wzięty przez innego (L)egionistę za wariata biegnącego po fLagi]
https://www.youtube.com/watch?v=slq7GQDs8g8


Jadczak przy tobie się chowa
Temu „staremu dziadowi” pozostaje tylko „prucie się” w internecie, bo na ulicy „dziadziuś” dostałby wpier#ol za wciskanie swojej „kociej mordy” w nie swoje sprawy, przykre, ze Fox toleruje takiego zjeba ze swojej „klasy”, a resztę banuje (tych co znają inna prawdę, aniżeli wmawia tu „krystalicznie czysta Legia”, bo taki obraz można zobaczyć czytajac posty pedofila „DOZOCWEl”). Szybki skrót wypowiedzi tego schizofrenika: 1) „TB” powstało w 1995, bo zobaczył wtedy napis na ławce; 2) „TB” nie afiszowali się działalnością swoją (ale posiadali stronę internetowa z relacjami); 3) „dobry chłopak” z galanteria skórzana przepasana (po tym można stwierdzic, ze należał do „ekipy”, bo każda „lala” z warszawki takie nosi) z „TB” przekopuję kibica „Janusza”, bo ten chciał skroić im flagę (ja p*******, co za historia „haha”); 4) W lEGII nie ma konfidentów bo hanior został pogoniony i nie udziela się, to samo dzambodzet (natomiast Cały Ruch to konfidenci, bo 4 się rozpruło i byli pogonieni, ale i tak wszyscy kibice Ruchu to sprzedawczyki)... Dozo ty lamusie stary.
W ramach przypomnienia z jaka „prujdupa” mamy do czynienia.. to tylko najświeższe jego wypociny, jest dużo więcej, miłej lektury.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Foxx » 08.05.2019, 16:30

Odbanowany pisze:
08.05.2019, 16:08
(...) Fox toleruje takiego zjeba ze swojej „klasy”, a resztę banuje (tych co znają inna prawdę, aniżeli wmawia tu „krystalicznie czysta Legia”, (...)
Napisałem już raz, że poza tobą nikt, zwłaszcza od nas, nie pisze o jakiejś "krystalicznie czystej Legii". Banuję ludzi od nas zgodnie z ustaleniami na Legii i nikomu nic do tego. Nie będę się odnosił do poziomu całej tej wypowiedzi i podobnych nie wykraczających poza piaskownicę. Taki "urok" tego forum. Zwyczajnie i grzecznie proszę - nie kłam pod moim adresem. Tyle.

PS A w imieniu Legii wypowiadam się tu tylko ja. Wskaż, gdzie cokolwiek "wmawiam" albo ładnie przeproś, o ile na to ciebie stać.
A co tam w komentarzach na Onecie?

maystero
Posty: 262
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: maystero » 08.05.2019, 17:52

Jak lisek pisze ze taki urok forum to taki urok i c*** nam do tego :)

Tak więc nie liczcie na nic w kwestii jego przygłupiego ziombla.A ci którzy mu odpisują są jeszcze bardziej pierdolnięci dając mu pożywke.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 08.05.2019, 18:53

Foxx pisze:
08.05.2019, 16:30
Odbanowany pisze:
08.05.2019, 16:08
(...) Fox toleruje takiego zjeba ze swojej „klasy”, a resztę banuje (tych co znają inna prawdę, aniżeli wmawia tu „krystalicznie czysta Legia”, (...)
Napisałem już raz, że poza tobą nikt, zwłaszcza od nas, nie pisze o jakiejś "krystalicznie czystej Legii". Banuję ludzi od nas zgodnie z ustaleniami na Legii i nikomu nic do tego. Nie będę się odnosił do poziomu całej tej wypowiedzi i podobnych nie wykraczających poza piaskownicę. Taki "urok" tego forum. Zwyczajnie i grzecznie proszę - nie kłam pod moim adresem. Tyle.

PS A w imieniu Legii wypowiadam się tu tylko ja. Wskaż, gdzie cokolwiek "wmawiam" albo ładnie przeproś, o ile na to ciebie stać.
Sprawdziłem to określenie i rzeczywiście nikt (pAN 'rucHOOL' się chyba nie liczy :) poza "odbanowanym" nie używał wcześniej tego określenia (patrz search.php?keywords=Krystalicznie+czyst ... mit=Szukaj). ;)

Poza tym, można także zweryfikować, kto z mojej "pLaży" zrobił "piaskownicę" (np. tu:
search.php?author_id=85483&sr=posts
search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=DoZo). :)
Czy użytkownicy będą mieli ubaw tak duży, jak ja (czy "Headhunter1488" podczas lektury książki PROSTOwnika), tego nie mogę być pewien. :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Odbanowany » 09.05.2019, 17:10

Foxx pisze:
08.05.2019, 16:30
Odbanowany pisze:
08.05.2019, 16:08
(...) Fox toleruje takiego zjeba ze swojej „klasy”, a resztę banuje (tych co znają inna prawdę, aniżeli wmawia tu „krystalicznie czysta Legia”, (...)
Napisałem już raz, że poza tobą nikt, zwłaszcza od nas, nie pisze o jakiejś "krystalicznie czystej Legii". Banuję ludzi od nas zgodnie z ustaleniami na Legii i nikomu nic do tego. Nie będę się odnosił do poziomu całej tej wypowiedzi i podobnych nie wykraczających poza piaskownicę. Taki "urok" tego forum. Zwyczajnie i grzecznie proszę - nie kłam pod moim adresem. Tyle.

PS A w imieniu Legii wypowiadam się tu tylko ja. Wskaż, gdzie cokolwiek "wmawiam" albo ładnie przeproś, o ile na to ciebie stać.
Jak już wcześniej napisałem, ale wy zawsze widzicie tylko to co chcecie widzieć, lecz to wasz problem - Obraz „krystalicznie czystej Legii” wyczytałem z wypowiedzi twojego przyjaciela z „klasy”, który atakuje wszystkich i wszystko, mając identyczny smród u siebie w środowisku (nawiązanie do powstania klubu, nawiązanie do powstania grupy, czy tez temat konfidentów, mam dużo więcej przykładów jak w perfidny sposób kłamał/manipulował faktami). Za każdym razem wytyka innym klubom pewne sprawy, a u siebie pod nosem ma to samo gowno - był tu artykuł, ze CWKS Legia nie ma związków z początkowym klubem, twój przyjaciel gdyba na temat powstania grupy na Widzewie, a sam pamieta tylko napis na ławce „potwierdzający”, ze w danym roku powstała i na koniec konfident hanior i pogoniony dzambodzet - nie należy słuchać się ich bo są pogonieni, natomiast „kocia morda” wytyka Ruchowi i Widzewowi konfidentów, którzy tak jak na Legii zostali pogonieni. Nie mam za co Cię przeprosić, zrobić to może twój przyjaciel z klasy „kocia morda”, który wystawia na pośmiewisko całe wasze środowisko. ps. Najlepsze było jak tłumaczył kolegę z „ToreBka” który przekopał kolegę z trybuny.. jego farmazony nie kłują Ci w oczy, ale wszystkie inne tak.. demokratyczna Legia :)

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Foxx » 09.05.2019, 18:25

:))) Ale jaka "demokratyczna Legia"? To forum pokazuje, że demokrację macie może u siebie. My nie mamy. "Artykuł" o genezie Legii ze trzy razy sam rozklepałem w temacie warszawskim, włącznie z przytoczeniem skanów z "Przeglądu Sportowego" z 1956. Nikt z RTS się nie odniósł do kwestii, że ten sam autor wyśmiewa datę powstania - 1910. No i pierwsza antykomunistyczna afera na trybunach przy Ł3 - 1946 - znów: wszystko jest w odpowiednim temacie. Włącznie z "papierami" esbecji. Naprawdę nie wystarczy przemianowanie adresu "Armii Czerwonej 82" na "Piłsudskiego". Gdzie nie tylko nie było jakiejkolwiek afery, to dla odmiany było kandydowanie z list postkomunistów (SLD).

Jest to logiczne, jeżeli się pamięta, że Czerwona Armia z sukcesami po odpaleniu stanu wojennego dzisiaj chce za to stawiać pomniki Lutkowi i w sojuszu z CSKA (polecam wygląd herbu) napiera. Prawda jest prosta - nikt z Legii o żadnej "krystaliczności" nie pisał. Robisz to tylko ty wirtualnie "zwalczając" własny wymysł.

Naprawdę trzeba mieć mocno zryty beret z antenką, by w Polsce się nazwać Czerwoną Armią (w oryginale sowiecką, w nazwie zachowany nawet ichni porządek słów: Советская Aрмия). I jeszcze innym cokolwiek wypominać w podobnych kwestiach. Idźcie na całość i zróbcie flagę "Рабоче-Kрестьянская Красная Aрмия" (Robotniczo-Chłopska Czerwona Armia - zachowując ruski porządek) :)

Nie miałem wątpliwości, że nie stać cię na przeprosiny - powtórzę tylko: kłamiesz pisząc o powodach banowania przeze mnie użytkowników z Legii. Obaj to wiemy. Starczy.
A co tam w komentarzach na Onecie?

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: (S) » 24.05.2019, 19:21

Poszły dwie książki ostatnio. Dwóch kos, więc stronniczość mam słabą. Widzewa kozak... dziej się na stronach bo i się działo w życiu. Hasło Stomil pada często i ten bilans nie należy dla nas do dobrych. Cóż tak było, że rozpędzony RTS na środku Polski miał/ma dobre pole do popisu. Tylko żeby się popisywać trzeba mieć czym i kim. Oni mieli/mają. 

Druga książka, o której tu jest wątek to jakiś dramat... tam nic się nie dzieje. Kogoś widzieliśmy, ale to Młode Orły to się nie pokazywaliśmy. Innym razem to Widzew na przystanku, to się nie wychylamy bo to DHW i były by plecy. Jedziemy na szlagier do... Kwidzyna to bierzemy 50 trzonków. Hit to już krawężnik, który uratował zgodę z ŁKS. Bo będąc godzinę pod stadionem nie dało się z nikim pogadać. Czapka niewidka, czy może jednak to nie był krawężnik pod stadionem Łódzkiego KS? Przesadzam? Pewnie trochę tak, taka rola recenzenta.

We wstępie książki można wyczytać że publikacja Niezniszczalny Zawisza Czarny była zrecenzowana przez kilka osób starych wyjazdowiczow/decyzyjnych i jest pozbawiona błędów/przekłamań prawie do zera. To my teraz trochę o sobie... bo skromności w nas nie ma i nie było.

- Pytanie o 4 ligowy meczu z 7 sierpnia 1999 roku książka przedstawia tylko wynik meczu, nic nie znaczący wynik spotkania znalazł się na kartach a nic nie ma o znacznie ciekawszych  wydarzeniach jakie miały miejsce wieczorem tego dnia. Po przeczytaniu lektury nie napotkałem w Historii kibiców Zawiszy sytuacji zeby sie na kogoś ustawili na swoim terenie i z wilków stali się ofiarą. Rozumiem autora mogło tam nie być ale książka w innych miejscach posiłkuje się opisami innych uczestników, gdy Piotruś był nie obecny. Skąd więc taka wybiórczość? Czy to tak cała książka zostala napisana że wypiera się z pamięci niewygodne fakty? Czy tylko w naszym przypadku 50 uczestników od Was tego zajścia dostało zbiorowej amnezji? Podpowiem chodzi o Wasz wpie dd olek w dwóch starciach, który otrzymaliście od nas w Inowrocławiu gdzie się na nas ustawiliście. A który autor książki na tym forum przedstawiał wcześniej we trzech wersjach: 1 nie było takiego zdarzenia. 2 to jakieś FC się napatoczyło i oberwało/uciekło. 3 Zawisza był i wygrał bo Stomil rzucał kamieniami. Zajmij i się lepiej rybami.

-Kolejne uwagi do derbowego pojedynku PP Polonia-Zawisza  na 3 stronicowym opisie co chwile jest informacja o koalicji Polonia-Stomil. Tego dnia Stomil w Bydgoszczy był nie obecny. Tak wiec skąd te upieranie się przy tym? Nie dociera to do was ze Polonia sama obiła Was i pogoniła przed meczem a na stadionie pojawili się sami w 60 osób bez obstawy i toczyli na początku wyrównany bój  pomimo waszej ogromnej przewadze liczebnej tego dnia. Aż musiały posiłki dobiec. Sam autor to napisał. My się bijemy w pierś i przepraszam, za ten dzień Polonistów. Lista naszych grzechów jest dłuższa...

- Nie doszukałem się w książce ani jednego opisu kiedy dostaliśmy od was lanie. W rozmowach z Wami na forum kilkukrotnie zakłamywaliście rzeczywistość ze w latach 90 byliśmy przez was lani regularnie. Na pytania o daty spotkania była cisza w książce też jest cisza. Także, czy będzie druga cześć? Od tamtej pory kilka osób z Zawiszy już się przewinęło na tym forum i za każdym razem wpadli na kłamstwach albo poszli w  samozaoranie. To k.net wiec też za dużo nie wymagam od nich.

- I na koniec tak już na luzie. Panowie skąd w każdej w zmianie o nas, taka wielka nienawiść u Was do nas ? Dziękujemy za to !

Pakol
Posty: 201
Rejestracja: 30.04.2019, 21:01

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Pakol » 25.05.2019, 23:46

S, o jakiej książce Widzewa mówisz?
Dozo to stary obsraniec i pedofil

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: kusy_jest_boski » 26.05.2019, 00:09

Pakol pisze:
25.05.2019, 23:46
S, o jakiej książce Widzewa mówisz?
Mialem zadac to samo pytanie, podobno Blizniak cos ciekawego skrobie, ale to jeszcze nie wyszlo

Warchlak1920/1945
Posty: 30
Rejestracja: 10.06.2018, 23:12

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Warchlak1920/1945 » 26.05.2019, 00:35

P.R.O.S.T.O pisze:
25.05.2019, 23:32

Pisałem ci już jakiś czas temu, ale jeśli zapomiałeś to przypomnę chętnie. Nie rozmawiam z tobą, bo jesteś Andersem i naczelnym kłamcą tego forum. Po twoich ostatnich występach dostałem ciekawy priv ( i to od kibica Widzewa) który cię zaorał doszczętnie. W swoim wpisie ponownie kłamiesz. Więc powodzenia życzę w dalszej polemice z samym sobą.
P.S. Tak, jesteście i zawsze byliście najlepsi a my nigdy was nie rozjebaliśmy.
Skąd się takie kwiaty biorą? Ja pierdolę.
Dobra PROSTO, w czym (S) niby kłamie? Konkretnie, bez jakiś farmazonów.
Obiektywny87 pisze: ↑wczoraj, 19:29
Prawda jest taka że tylko dzięki Oliwierowi PB jest zgoda ze Stomilem :)

:shock: :P :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Boni8, floydfloyd i 188 gości