Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
dee facto
Posty: 300
Rejestracja: 04.03.2007, 00:13
Lokalizacja: tylu napinaczy

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dee facto » 02.05.2019, 18:05

dozol za pisanie podlodzkie czy breslau przydałby ci sie maly odpoczynek.Nie przejdzie ci przez język Śląsk Wrocław tylko musisz napinac się?Wbijanie Widzewowi szpilek,gdy Legia ma mnóstwo fanów pod stolicä jest hipokryzją.



D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: D2item » 03.05.2019, 15:50

DoZo(L)e... pisze:
02.05.2019, 03:02
tisu pisze:
01.05.2019, 10:25
mampytanie pisze:
30.04.2019, 22:44
Jaka jest geneza tak silnej kosy na lini Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok? Już za czasów zgody z Wisłą bardzo się nie lubili.
na stronie widzewtomy.net , masz wszystko ładnie rozpisane
Czy aby na rekomendowanej przez ciebie stronie widzewiacy nie popuszczali (m.in.) wodzy fantazji, informując, że fani 'eRTeeSu' pojawili się na polskiej scenie kibicowskiej już w 1972 r., by po niespełna 20-tu latach stać się absolutnym numerem 1 w kraju (jako drugoligowiec!)?

I jeszcze jedno [bardziej obiektywni będą starsi kibice byłych zgód (pod)łodzian np. z 'danzig', 'breslau' itp.]: Czy prawdziwe są pogłoski, jakoby latami sojusze z widzewskim towarzystwem były przyklepywane przez byWalczynie stadionu przy ul. armii czerwonej podobno bardzo koleżenskie ... w kroczu?
Czy nadal zrobienie i udostępnienie fotki ze skrojoną flagą to samodonos czy już tak nie uważasz?

jebacjebacpzpn
Posty: 96
Rejestracja: 28.05.2015, 22:06

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jebacjebacpzpn » 03.05.2019, 21:07

Polonia Bytom - Pogoń Szczecin neutral czy "tepa kosa"?

SErgioRamos
Posty: 11
Rejestracja: 01.05.2019, 23:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: SErgioRamos » 03.05.2019, 23:08

Sportowa_2 pisze:
01.05.2019, 21:03
Patro85 pisze:
09.04.2019, 09:25
1.9.4.6 pisze:
09.04.2019, 07:03


Nie ma. Jedyne co to jakieś kontakty z Legią Chełmża.
Dzięki za normalna odpowiedz
Mi się o uszy obiło, że apator z Chełmżą pozytywnych relacji już nie ma.
Chelmża miała cwelowskie zaloty do apatora ale kazdy wie że to rozjebusy i po aprobacie z warszawy musieli odpuscic sobie nowych przyjaciól
Torrestorres

Hujtras
Posty: 413
Rejestracja: 31.08.2012, 10:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Hujtras » 03.05.2019, 23:29

jebacjebacpzpn pisze:
03.05.2019, 21:07
Polonia Bytom - Pogoń Szczecin neutral czy "tepa kosa"?
Co dla ciebie znaczy "tępa kosa"?

jebacjebacpzpn
Posty: 96
Rejestracja: 28.05.2015, 22:06

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jebacjebacpzpn » 04.05.2019, 00:01

Hujtras pisze:
03.05.2019, 23:29
jebacjebacpzpn pisze:
03.05.2019, 21:07
Polonia Bytom - Pogoń Szczecin neutral czy "tepa kosa"?
Co dla ciebie znaczy "tępa kosa"?
Relacje ktore ciezko nazwac kosa ale i nie sa tez neutralem.

blekitna ostryga
Posty: 179
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: blekitna ostryga » 04.05.2019, 10:32

Komu teraz Korona rowa wyliże?

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DoZo(L)e... » 04.05.2019, 15:29

D2item pisze:
03.05.2019, 15:50
DoZo(L)e... pisze:
02.05.2019, 03:02
tisu pisze:
01.05.2019, 10:25


na stronie widzewtomy.net , masz wszystko ładnie rozpisane
Czy aby na rekomendowanej przez ciebie stronie widzewiacy nie popuszczali (m.in.) wodzy fantazji, informując, że fani 'eRTeeSu' pojawili się na polskiej scenie kibicowskiej już w 1972 r., by po niespełna 20-tu latach stać się absolutnym numerem 1 w kraju (jako drugoligowiec!)?

I jeszcze jedno [bardziej obiektywni będą starsi kibice byłych zgód (pod)łodzian np. z 'danzig', 'breslau' itp.]: Czy prawdziwe są pogłoski, jakoby latami sojusze z widzewskim towarzystwem były przyklepywane przez byWalczynie stadionu przy ul. armii czerwonej podobno bardzo koleżenskie ... w kroczu?
Czy nadal zrobienie i udostępnienie fotki ze skrojoną flagą to samodonos czy już tak nie uważasz?
viewtopic.php?f=1&t=35176&start=200

A teraz zawołaj tu jakiegoś niedyskretnego 'rucHOOLa', bo ja odpowiedzi na swoje zapytanie się jeszcze nie doczekałem.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

darek.1
Posty: 95
Rejestracja: 26.04.2016, 22:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: darek.1 » 05.05.2019, 15:24

blekitna ostryga pisze:
04.05.2019, 10:32
Komu teraz Korona rowa wyliże?
ku*** jakiś pedał, cały czas o lizaniu rowa. Spierdalaj na swoje gejowskie fora.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DoZo(L)e... » 06.05.2019, 11:04

DoZo(L)e... pisze:
04.05.2019, 15:29
D2item pisze:
03.05.2019, 15:50
DoZo(L)e... pisze:
02.05.2019, 03:02

Czy aby na rekomendowanej przez ciebie stronie widzewiacy nie popuszczali (m.in.) wodzy fantazji, informując, że fani 'eRTeeSu' pojawili się na polskiej scenie kibicowskiej już w 1972 r., by po niespełna 20-tu latach stać się absolutnym numerem 1 w kraju (jako drugoligowiec!)?

I jeszcze jedno [bardziej obiektywni będą starsi kibice byłych zgód (pod)łodzian np. z 'danzig', 'breslau' itp.]: Czy prawdziwe są pogłoski, jakoby latami sojusze z widzewskim towarzystwem były przyklepywane przez byWalczynie stadionu przy ul. armii czerwonej podobno bardzo koleżenskie ... w kroczu?
Czy nadal zrobienie i udostępnienie fotki ze skrojoną flagą to samodonos czy już tak nie uważasz?
viewtopic.php?f=1&t=35176&start=200

A teraz zawołaj tu jakiegoś niedyskretnego 'rucHOOLa', bo ja odpowiedzi na swoje zapytanie się jeszcze nie doczekałem.
Moje pytaNIE już NIEaktualne, znalazłem widzewską odpowiedź w innym temacie:
C1365O pisze:
22.12.2018, 21:04
Wiele dziewczyn na stadionach skacze po kutasach i glownie dlatego lata na mecze, ale nie można wszystkich wrzucać do jednego wora. Naprawdę jest spora rzesza fanatyczek z zasadami.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Ojcze_doniz
Posty: 10
Rejestracja: 05.05.2019, 10:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Ojcze_doniz » 06.05.2019, 22:30

beware pisze:
30.04.2019, 18:39
Normalna kolej rzeczy, wiadome bylo ze po ruchach w kierunku Siarki, Unia nie bedzie pasowac do calej ukladanki. Ciekawe jak potocza sie teraz relacje na linii Tarnów - Sanok.
Teraz podkarpacie to juz tylko 2 koalicje i tyle wiec nic dziwnego
1 koalicja:Stalowa, Stal Rz, Polonia, Karpaty, poniekąd Igloopol,Przeworsk i Lezajsk
2 koalicja:Resovia, siłą rzeczy Wisłoka, JKS, Siarka, Sanok i Nowa Sarzyna
Po tym jak Mielec zawiesil dzialanosc tak naprawdę zostal juz tylko Czuwaj i Czarni

Holtras
Posty: 100
Rejestracja: 10.08.2017, 14:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Holtras » 07.05.2019, 09:23

Ojcze_doniz pisze:
06.05.2019, 22:30
beware pisze:
30.04.2019, 18:39
Normalna kolej rzeczy, wiadome bylo ze po ruchach w kierunku Siarki, Unia nie bedzie pasowac do calej ukladanki. Ciekawe jak potocza sie teraz relacje na linii Tarnów - Sanok.
Teraz podkarpacie to juz tylko 2 koalicje i tyle wiec nic dziwnego
1 koalicja:Stalowa, Stal Rz, Polonia, Karpaty, poniekąd Igloopol,Przeworsk i Lezajsk
2 koalicja:Resovia, siłą rzeczy Wisłoka, JKS, Siarka, Sanok i Nowa Sarzyna
Po tym jak Mielec zawiesil dzialanosc tak naprawdę zostal juz tylko Czuwaj i Czarni
Coraz ciekawsze te posty piszesz, ale czemu nie ze starego konta? I od kiedy Igloopol w 1 koalicji ?

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Zupełnie Zielony. » 07.05.2019, 13:53

Holtras pisze:
07.05.2019, 09:23
Coraz ciekawsze te posty piszesz, ale czemu nie ze starego konta? I od kiedy Igloopol w 1 koalicji ?
Racja. Najwięcej do powiedzenia mają ci - którzy nie mają nic do powiedzenia.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

Stary Kibol
Posty: 141
Rejestracja: 04.04.2019, 05:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Stary Kibol » 08.05.2019, 14:36

SSW1938 pisze:
30.04.2019, 18:08
Resa odpaliła Unię bo tarnowianie nie lubią jej przyjaciół i całej Dębicy a to oświadczenie wzbudza tylko śmiech na sali.
Śmiech na sali to było skumanie się Was że Stałą Rzeszów...po rozwodzie z Sovià..większego kurestwa chyba nie było.. tj .tak jakby wziąść rozwód z żoną A potem ślub z znienawidzoną teściową..

LejTeCole
Posty: 166
Rejestracja: 28.04.2019, 10:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: LejTeCole » 14.05.2019, 07:29

Mam pytanie do kogoś z Wisły lub Motoru albo jednych i drugich. Jaka jest geneza kosy miedzy Wami? Może być priv

factoryproject
Posty: 306
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: factoryproject » 14.05.2019, 07:46

LejTeCole pisze:
14.05.2019, 07:29
Mam pytanie do kogoś z Wisły lub Motoru albo jednych i drugich. Jaka jest geneza kosy miedzy Wami? Może być priv
Zgoda powstała w marcu 1988 na meczu Wisły w Świdniku z miejscową Avią. Części kibicom - tak z jednej, jak i z drugiej strony - wspólne kontakty się nie podobały. Inni natomiast za "zgodą" jak najbardziej się opowiadali. Zgoda z Motorem trwała krótko, trochę dłużej niż dwa lata. Zakończyły ją bardzo dobre kontakty Motoru ze Śląskiem, zwaśnionym wówczas z Wiślakami. Motorowcy nigdy nie kryli, że bliżej im do WKSu.

[link]

jacob91
Posty: 45
Rejestracja: 06.09.2017, 10:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jacob91 » 14.05.2019, 08:40

factoryproject pisze:
14.05.2019, 07:46
LejTeCole pisze:
14.05.2019, 07:29
Mam pytanie do kogoś z Wisły lub Motoru albo jednych i drugich. Jaka jest geneza kosy miedzy Wami? Może być priv
Zgoda powstała w marcu 1988 na meczu Wisły w Świdniku z miejscową Avią. Części kibicom - tak z jednej, jak i z drugiej strony - wspólne kontakty się nie podobały. Inni natomiast za "zgodą" jak najbardziej się opowiadali. Zgoda z Motorem trwała krótko, trochę dłużej niż dwa lata. Zakończyły ją bardzo dobre kontakty Motoru ze Śląskiem, zwaśnionym wówczas z Wiślakami. Motorowcy nigdy nie kryli, że bliżej im do WKSu.

[link]
Dodać należy, że podczas pewnego meczu zawisła flaga Śląska, a Wisła powiedziała, że jeśli owa flaga nie zostanie zdjęta z płotu to koniec zgody. Wówczas jeden z motorowców podszedł do flagi Śląska i ją pocałował... To tak w skrócie...

mexx80
Posty: 60
Rejestracja: 10.05.2013, 09:01

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mexx80 » 15.05.2019, 21:38

SErgioRamos pisze:
03.05.2019, 23:08
Sportowa_2 pisze:
01.05.2019, 21:03
Patro85 pisze:
09.04.2019, 09:25


Dzięki za normalna odpowiedz
Mi się o uszy obiło, że apator z Chełmżą pozytywnych relacji już nie ma.
Chelmża miała cwelowskie zaloty do apatora ale kazdy wie że to rozjebusy i po aprobacie z warszawy musieli odpuscic sobie nowych przyjaciól
Po aprobacie? Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz.
1950

Bunio
Posty: 147
Rejestracja: 21.04.2014, 16:53

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bunio » 15.05.2019, 22:57

Kosa Wisła-Motor zaogniła chyba początek lub połowa lat 90-tych.
Wisła wtedy zerwała wszystkie? ( z Śląskiem i chyba Lechia też) zgody jakoś okolice 93, później pojawił się układ Motorem. Na meczy Śląsk-Wisła dość spora awantura Wiślacy wtedy chyba wyproszeni z sektora gości nawet, ale nie pamiętam czy przez Śląsk czy psy.
Na rewanżu w Krakowie duże ciśnienie. Motor miał zgodę z nami i układ z Wisłą czy jakoś tak. Wywiesił flagę w połowie drogi miedzy sektorem gości a X. Wisła zażądała deklaracji albo my albo oni i Motor poszedł na sektor gości.
Od tamtego czasu mimo odnowienia TKWM, Motor przy okazji niemal każdej wizyty w Krakowie na niskich ligach wypominał Wiśle tamtą krótką nienawiść do Śląska i do tak podkręcało atmosferę.
Przemoc pisze:c***, może masz rację. Za dużo dziś wypiłem.

Pan Kruk
Posty: 4
Rejestracja: 16.05.2019, 23:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Pan Kruk » 17.05.2019, 01:00

Bunio pisze:
15.05.2019, 22:57
Kosa Wisła-Motor zaogniła chyba początek lub połowa lat 90-tych.
Wisła wtedy zerwała wszystkie? ( z Śląskiem i chyba Lechia też) zgody jakoś okolice 93, później pojawił się układ Motorem. Na meczy Śląsk-Wisła dość spora awantura Wiślacy wtedy chyba wyproszeni z sektora gości nawet, ale nie pamiętam czy przez Śląsk czy psy.
Na rewanżu w Krakowie duże ciśnienie. Motor miał zgodę z nami i układ z Wisłą czy jakoś tak. Wywiesił flagę w połowie drogi miedzy sektorem gości a X. Wisła zażądała deklaracji albo my albo oni i Motor poszedł na sektor gości.
Od tamtego czasu mimo odnowienia TKWM, Motor przy okazji niemal każdej wizyty w Krakowie na niskich ligach wypominał Wiśle tamtą krótką nienawiść do Śląska i do tak podkręcało atmosferę.
93? Bzdura. Koniec zgody to jesień '89. Sezon '88/'89 zakończyliśmy na 2-gim miejscu za Zagł. Sosnowiec. Po prezencie od PZPN (czyt. reorganizacja lig) trafiła się szansa na awans - baraże. Te baraże to raczej szansa na ratunek przed spadkiem z ekstraklasy dla Pogoni i Jastrzębia, a tu niespodzianka - po barażach obaj drugoligowcy, czyli my i Zawisza, cieszyli się z awansu. Koniec sezonu to też micha dla Ruchu (a może raczej korona?) jako beniaminka, więc ostatni mecz sezonu na Cichej był niezłym cyrkiem na trybunach. Z tego powodu Ruch dostał zakaz gry na Cichej trzech pierwszych meczu kolejnego sezonu. Po inauguracji naszego sezonu w 1 lidze z Widzewem, nasz pierwszy wyjazd to właśnie Ruch, ale z racji zakazu mecz graliśmy na Olimpijskim we Wrocku. Właściwie to od tego meczu można liczyć początek naszej zgody ze Śląskiem. Nie było wtedy zgody Wisły z wrocławianami. Za to nasza ówczesna zgoda z krakusami i Jagą była już "taka sobie" z różnych względów. W i J z Wisły nigdy nie ukrywali niechęci do nas, za to T miał przyszywaną rodzinę w Lublinie i był mocno pro lubelski. U nas też podzielone zdania na temat zgody z Wisłą. Koniec tej zgody to była raczej kwestia czasu. Więc ta flaga Ślaska, która zawisła na naszym pierwszym po awansie wyjeżdzie na Reymonta, to wymarzony pretekst do zerwania tej coraz dziwniejszej zgody. Nie było nas wielu na tym meczu. Jeszcze przed meczem na dworcu w Krakowie podczas rozmów czuło się że atmosfera robi się gęstsza. Szczerze powiedziawszy, my biorąc małą flage Śląska też w jakiś sposób się nastawialiśmy na to, że może być różnie. Jak było do przewidzenia, flaga ich podkurwiła. Postawili ultimatum - oni albo Śląsk. Postawieni przed wyborem w taki sposób, nikt z naszych nie miał wątpliwości że flaga zostaje na płocie. To prawda, flaga "dostała buziaka" ale bez przesady, bez patosu. H. zrobił to, bo chciał im tylko pokazać że nie ma co się zastanawiać. Wybór był oczywisty pomimo tego, że do wrocławian też nie wszyscy byli przekonani.

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 18.05.2019, 00:23

Oldschoolfan pisze:
08.05.2019, 15:35
Śmiech na sali ze akurat Stalówka największa zgodowo-układowa prostytutka w tym kraju która zamieniła kosy na zgody i zgody na kosy w ogole zabiera głos.l na temat czyichś układów. Wstydu nie macie na tej wichurze tam? Tyle lat się napinaliscie do Motoru na różnych forach, groźby wyliczanki a jak was Motor raz zweryfikował to zostawiliście ziomka w polu i od tamtej pory was nie ma, troche pokory może
Stalówka dla mnie zawsze była charakterną ekipą. Podobała mi się Podkarpacka Ośmiornica i jak zamiatali całe województwo. Z Rakowem Częstochowa również mięli naprawdę elegancką i długą zgodę. Jak widzę, dokąd chłopaki dopłynęli i z kim trzymają "fason", to nie wiem co o tym myśleć. Mówię to na przestrzeni ponad z 20 letnim stażem i zawsze ich wyjątkowo ceniłem, ale ich obecność w jednej linii ze Stalą Rzeszów i układ chuligański z GKS-em Jastrzębie świadczy, jak zmniejszyli wymagania wobec samych siebie, z całym szacunkiem.

WkładDoUbrań
Posty: 67
Rejestracja: 05.06.2018, 23:07

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WkładDoUbrań » 18.05.2019, 04:45

Fighting Dragon Tokyo pisze:
18.05.2019, 00:23
Oldschoolfan pisze:
08.05.2019, 15:35
Śmiech na sali ze akurat Stalówka największa zgodowo-układowa prostytutka w tym kraju która zamieniła kosy na zgody i zgody na kosy w ogole zabiera głos.l na temat czyichś układów. Wstydu nie macie na tej wichurze tam? Tyle lat się napinaliscie do Motoru na różnych forach, groźby wyliczanki a jak was Motor raz zweryfikował to zostawiliście ziomka w polu i od tamtej pory was nie ma, troche pokory może
Stalówka dla mnie zawsze była charakterną ekipą. Podobała mi się Podkarpacka Ośmiornica i jak zamiatali całe województwo. Z Rakowem Częstochowa również mięli naprawdę elegancką i długą zgodę. Jak widzę, dokąd chłopaki dopłynęli i z kim trzymają "fason", to nie wiem co o tym myśleć. Mówię to na przestrzeni ponad z 20 letnim stażem i zawsze ich wyjątkowo ceniłem, ale ich obecność w jednej linii ze Stalą Rzeszów i układ chuligański z GKS-em Jastrzębie świadczy, jak zmniejszyli wymagania wobec samych siebie, z całym szacunkiem.
Akurat GKS Jastrzębie był/jest często uważany na Śląsku za ekipę podobną do Stalówki w południowo-wschodniej Polsce - nie najliczniejszą ale charakterną. Tak jak wtedy, gdy mieli naprawdę zgrabną ekipę za czasów układu z Hutnikiem NH.
Obserwator z zawodu. Neutralny względem wszystkich i wszystkiego

siwy123
Posty: 168
Rejestracja: 13.06.2018, 11:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: siwy123 » 18.05.2019, 07:59

WkładDoUbrań pisze:
18.05.2019, 04:45
Fighting Dragon Tokyo pisze:
18.05.2019, 00:23
Oldschoolfan pisze:
08.05.2019, 15:35
Śmiech na sali ze akurat Stalówka największa zgodowo-układowa prostytutka w tym kraju która zamieniła kosy na zgody i zgody na kosy w ogole zabiera głos.l na temat czyichś układów. Wstydu nie macie na tej wichurze tam? Tyle lat się napinaliscie do Motoru na różnych forach, groźby wyliczanki a jak was Motor raz zweryfikował to zostawiliście ziomka w polu i od tamtej pory was nie ma, troche pokory może
Stalówka dla mnie zawsze była charakterną ekipą. Podobała mi się Podkarpacka Ośmiornica i jak zamiatali całe województwo. Z Rakowem Częstochowa również mięli naprawdę elegancką i długą zgodę. Jak widzę, dokąd chłopaki dopłynęli i z kim trzymają "fason", to nie wiem co o tym myśleć. Mówię to na przestrzeni ponad z 20 letnim stażem i zawsze ich wyjątkowo ceniłem, ale ich obecność w jednej linii ze Stalą Rzeszów i układ chuligański z GKS-em Jastrzębie świadczy, jak zmniejszyli wymagania wobec samych siebie, z całym szacunkiem.
Akurat GKS Jastrzębie był/jest często uważany na Śląsku za ekipę podobną do Stalówki w południowo-wschodniej Polsce - nie najliczniejszą ale charakterną. Tak jak wtedy, gdy mieli naprawdę zgrabną ekipę za czasów układu z Hutnikiem NH.
Owszem GKS Jastrzębie ma zgrabną ekipę i tego nikt nie zaprzecza.
Co do charakteru to już kwestia indywidualnej interpretacji - swego czasu Góral Żywiec podsumował ich transparentem odnośnie czego są ostatnim bastionem na Śląsku (sprawa z typem który "zagonił" swojego ziomka ze zgody nie spotkała się z odpowiednią reakcją jak dla charakternej ekipy). Wiem wiem ostatecznie go pognali ale nie zrobili tego niezwłocznie tylko po jakimś tam czasie gdy i tak była musztarda po obiedzie. Nawet Zawisza nie zerwał zgody z automatu tylko dawali im szansę na uporządkowanie sprawy a gdy nie doczekali się jedynego słusznego rozwiązania to musiało wyjść tak jak wyszło.

WkładDoUbrań
Posty: 67
Rejestracja: 05.06.2018, 23:07

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WkładDoUbrań » 18.05.2019, 10:00

siwy123 pisze:
18.05.2019, 07:59
WkładDoUbrań pisze:
18.05.2019, 04:45
Fighting Dragon Tokyo pisze:
18.05.2019, 00:23


Stalówka dla mnie zawsze była charakterną ekipą. Podobała mi się Podkarpacka Ośmiornica i jak zamiatali całe województwo. Z Rakowem Częstochowa również mięli naprawdę elegancką i długą zgodę. Jak widzę, dokąd chłopaki dopłynęli i z kim trzymają "fason", to nie wiem co o tym myśleć. Mówię to na przestrzeni ponad z 20 letnim stażem i zawsze ich wyjątkowo ceniłem, ale ich obecność w jednej linii ze Stalą Rzeszów i układ chuligański z GKS-em Jastrzębie świadczy, jak zmniejszyli wymagania wobec samych siebie, z całym szacunkiem.
Akurat GKS Jastrzębie był/jest często uważany na Śląsku za ekipę podobną do Stalówki w południowo-wschodniej Polsce - nie najliczniejszą ale charakterną. Tak jak wtedy, gdy mieli naprawdę zgrabną ekipę za czasów układu z Hutnikiem NH.
Owszem GKS Jastrzębie ma zgrabną ekipę i tego nikt nie zaprzecza.
Co do charakteru to już kwestia indywidualnej interpretacji - swego czasu Góral Żywiec podsumował ich transparentem odnośnie czego są ostatnim bastionem na Śląsku (sprawa z typem który "zagonił" swojego ziomka ze zgody nie spotkała się z odpowiednią reakcją jak dla charakternej ekipy). Wiem wiem ostatecznie go pognali ale nie zrobili tego niezwłocznie tylko po jakimś tam czasie gdy i tak była musztarda po obiedzie. Nawet Zawisza nie zerwał zgody z automatu tylko dawali im szansę na uporządkowanie sprawy a gdy nie doczekali się jedynego słusznego rozwiązania to musiało wyjść tak jak wyszło.
Takie sytuacje na pewno rzucają się cieniem na całą ekipę - to nic nie tłumaczy, ale wiadomo, że w mniejszych bandach wypadnięcie jednego czy dwóch chłopaków jest dużo bardziej bolesne niż w przypadku drużyn z wielkich miast które jeszcze posiadają liczne fc. Dlatego pewnie w wielu przypadkach takie decyzje nie zapadają od razu, albo wogóle. Jeszcze raz wspomnę, że to nie jest wytłumaczenie ale jeśli miałbym sobie pomyśleć o częstej przyczynie, to to mi przychodzi na myśl.

Odnośnie Zetki i Jastrzębia to jak to się ma chronologicznie do zgody z Tychami - przed, po, jednocześnie? Z góry dziękuję
Obserwator z zawodu. Neutralny względem wszystkich i wszystkiego

yyyco
Posty: 52
Rejestracja: 27.03.2013, 17:24

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: yyyco » 18.05.2019, 12:21

WkładDoUbrań pisze:
18.05.2019, 10:00
siwy123 pisze:
18.05.2019, 07:59
WkładDoUbrań pisze:
18.05.2019, 04:45


Akurat GKS Jastrzębie był/jest często uważany na Śląsku za ekipę podobną do Stalówki w południowo-wschodniej Polsce - nie najliczniejszą ale charakterną. Tak jak wtedy, gdy mieli naprawdę zgrabną ekipę za czasów układu z Hutnikiem NH.
Owszem GKS Jastrzębie ma zgrabną ekipę i tego nikt nie zaprzecza.
Co do charakteru to już kwestia indywidualnej interpretacji - swego czasu Góral Żywiec podsumował ich transparentem odnośnie czego są ostatnim bastionem na Śląsku (sprawa z typem który "zagonił" swojego ziomka ze zgody nie spotkała się z odpowiednią reakcją jak dla charakternej ekipy). Wiem wiem ostatecznie go pognali ale nie zrobili tego niezwłocznie tylko po jakimś tam czasie gdy i tak była musztarda po obiedzie. Nawet Zawisza nie zerwał zgody z automatu tylko dawali im szansę na uporządkowanie sprawy a gdy nie doczekali się jedynego słusznego rozwiązania to musiało wyjść tak jak wyszło.
Takie sytuacje na pewno rzucają się cieniem na całą ekipę - to nic nie tłumaczy, ale wiadomo, że w mniejszych bandach wypadnięcie jednego czy dwóch chłopaków jest dużo bardziej bolesne niż w przypadku drużyn z wielkich miast które jeszcze posiadają liczne fc. Dlatego pewnie w wielu przypadkach takie decyzje nie zapadają od razu, albo wogóle. Jeszcze raz wspomnę, że to nie jest wytłumaczenie ale jeśli miałbym sobie pomyśleć o częstej przyczynie, to to mi przychodzi na myśl.

Odnośnie Zetki i Jastrzębia to jak to się ma chronologicznie do zgody z Tychami - przed, po, jednocześnie? Z góry dziękuję
Zgody Zawiszy z Tyskimi i Jastrzębiem trwały jednocześnie. Z Tychami zgoda jest od I połowy lat 90tch i ma się dobrze po dziś dzień, a z Jastrzębiem trwała bodaj od 1999 do 2007 roku.

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Oberschlesien14 » 18.05.2019, 14:34

Nie piszcie o charakterze ludzi którzy uważają się za największych Polaków na GŚ i robią sobie układ z Radlinem itp. Czyli najbardziej pro 88 ekipa Ruchu (z moich obserwacji)

M.O.W.
Posty: 222
Rejestracja: 26.02.2007, 21:05
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: M.O.W. » 18.05.2019, 15:21

Jesteś pewien że tylko przed ROWem? Chyba nie byli sami, co?

C6chzR
Posty: 278
Rejestracja: 01.04.2019, 22:33

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: C6chzR » 18.05.2019, 15:25

Koleżko S. został pogoniony i w Jastrzębiu i u Nas więc nie siej farmazonów.

Mertens
Posty: 476
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Mertens » 18.05.2019, 17:46

Korona z transem "Torcida PDW". O co tutaj chodzi? Jakie relacje na tej linii?
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

QWERTYUIOPASDFGHJKL
Posty: 50
Rejestracja: 30.04.2016, 09:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: QWERTYUIOPASDFGHJKL » 18.05.2019, 18:55

Mertens pisze:
18.05.2019, 17:46
Korona z transem "Torcida PDW". O co tutaj chodzi? Jakie relacje na tej linii?
co Ty nie wiesz dzieciaku? Za pewnie układ przez duże H nieoficjalny

To Ja
Posty: 27
Rejestracja: 26.01.2010, 18:02

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: To Ja » 18.05.2019, 19:37

1948krzysieKSG pisze:
18.05.2019, 14:42
Przeciez to wasze „Jastrzębie z charakterem” to w ciągu roku spierdalalo przed ROW-em dwa razy (raz u siebie na hali a raz zawracali na a4 na powrocie z Bełchatowa) to co wy pierdolicie?

Zaloge to może mieli na poczatku lat 2000 potem szef Indian się rozsypał a za nim reszta ekipy, dzisiaj osoby decyzyjne śmigają na Ruch i nikt ich nie może dotknąć :-)
Co ty p********* człowieku? Jaka cała ekipa się wysypała? Wysypał się tylko Indian, a nie cała ekipa. A co do załogi to przypomnij sobie kadrę na stadionie śląskim.
„Ucz się ojców swych języka,
On myśl każdą wydać zdolny:
gnie się, dźwięczy, grzmi, przenika,
jasny,śmiały bo jest wolny. Jan Niepomucen Kamiński

czeko1
Posty: 86
Rejestracja: 18.03.2018, 23:04

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: czeko1 » 18.05.2019, 21:21

Jakie relacje sa na linii:

GKS Katowice - Raków
Zagłębie Sosnowiec - Raków

GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: GJ1962 » 18.05.2019, 23:23

siwy123 pisze:
18.05.2019, 07:59
WkładDoUbrań pisze:
18.05.2019, 04:45
Fighting Dragon Tokyo pisze:
18.05.2019, 00:23


Stalówka dla mnie zawsze była charakterną ekipą. Podobała mi się Podkarpacka Ośmiornica i jak zamiatali całe województwo. Z Rakowem Częstochowa również mięli naprawdę elegancką i długą zgodę. Jak widzę, dokąd chłopaki dopłynęli i z kim trzymają "fason", to nie wiem co o tym myśleć. Mówię to na przestrzeni ponad z 20 letnim stażem i zawsze ich wyjątkowo ceniłem, ale ich obecność w jednej linii ze Stalą Rzeszów i układ chuligański z GKS-em Jastrzębie świadczy, jak zmniejszyli wymagania wobec samych siebie, z całym szacunkiem.
Akurat GKS Jastrzębie był/jest często uważany na Śląsku za ekipę podobną do Stalówki w południowo-wschodniej Polsce - nie najliczniejszą ale charakterną. Tak jak wtedy, gdy mieli naprawdę zgrabną ekipę za czasów układu z Hutnikiem NH.
Owszem GKS Jastrzębie ma zgrabną ekipę i tego nikt nie zaprzecza.
Co do charakteru to już kwestia indywidualnej interpretacji - swego czasu Góral Żywiec podsumował ich transparentem odnośnie czego są ostatnim bastionem na Śląsku (sprawa z typem który "zagonił" swojego ziomka ze zgody nie spotkała się z odpowiednią reakcją jak dla charakternej ekipy). Wiem wiem ostatecznie go pognali ale nie zrobili tego niezwłocznie tylko po jakimś tam czasie gdy i tak była musztarda po obiedzie. Nawet Zawisza nie zerwał zgody z automatu tylko dawali im szansę na uporządkowanie sprawy a gdy nie doczekali się jedynego słusznego rozwiązania to musiało wyjść tak jak wyszło.
Czuje się wywołany do tablicy. Jeśli już opisujesz całą sytuację to rób to rzetelnie, jak nie to się nie udzielają jeśli nie piszesz całej prawdy. Fakt że indian celowo pisze z malej litery, nie został pogoniony od razu a to z racji tego że nie zrobili tego starzy, którzy taką informację dostali. Po całej sytuacji zostali oni odsunięci od władzy przez młodych i przestali uczęszczać na mecze. Jest to czarny okres w historii naszego ruchu kibicowskiego, ale która ekipa w Polsce nie miała czarnych owiec u siebie?

GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: GJ1962 » 18.05.2019, 23:32

1948krzysieKSG pisze:
18.05.2019, 14:42
Przeciez to wasze „Jastrzębie z charakterem” to w ciągu roku spierdalalo przed ROW-em dwa razy (raz u siebie na hali a raz zawracali na a4 na powrocie z Bełchatowa) to co wy pierdolicie?

Zaloge to może mieli na poczatku lat 2000 potem szef Indian się rozsypał a za nim reszta ekipy, dzisiaj osoby decyzyjne śmigają na Ruch i nikt ich nie może dotknąć :-)
Było wałkowane ale zapomniałem że "Śląska trójca" wie zawsze najlepiej i mówi zawsze "prawdę". Pod halą mieliście sprzęt i Row nie był sam więc jaka to ujma, my nigdy nie używaliśmy sprzętu i każdy w Polsce od lat wie. Na autostradzie było nie więcej 30 osób a znowu nie samego Rowu a dalej śląskiej Trójcy koło setka. Mieliśmy wyjść i liczyc na honorową walkę czy katowanie w 5 na 1?
Kolejna sprawa nikt nie śmiga jak to ujales na Ruch, dostali u nas za to wjebane a Ruch też ich pogonił. Niektórzy chcą tutaj na siłę przykozaczyc swoimi informacjami ale macie częściowe informacje i wychodzi z tego później farmazon.

tomektomasz
Posty: 19
Rejestracja: 20.08.2014, 16:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: tomektomasz » 19.05.2019, 06:31

czeko1 pisze:
18.05.2019, 21:21
Jakie relacje sa na linii:

GKS Katowice - Raków
Zagłębie Sosnowiec - Raków
Pociąg osobowy lini S1 dowiezie wszystkie te drużyny do swoich miast. Relacja Gliwice - Częstochowa. Nawet tam i z powrotem. Przewoźnik KOLEJE ŚLĄSKIE.
bez pozdrowień

Mertens
Posty: 476
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Mertens » 19.05.2019, 08:18

QWERTYUIOPASDFGHJKL pisze:
18.05.2019, 18:55
Mertens pisze:
18.05.2019, 17:46
Korona z transem "Torcida PDW". O co tutaj chodzi? Jakie relacje na tej linii?
co Ty nie wiesz dzieciaku? Za pewnie układ przez duże H nieoficjalny
Dzięki za odpowiedź, ale tego "dzieciaka" mogłeś sobie darować Panie wszechwiedzący.nie każdy zna relacje wszystkich ekip.
Pozdro
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: info z TMK » 19.05.2019, 14:05

Alit Ożarów to fc KSZO?

fanatic88
Posty: 2
Rejestracja: 21.04.2019, 16:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: fanatic88 » 19.05.2019, 22:59

Mam pytanie do Kibiców Stalówki jak wyglądają wasze relacje z Rakowem na ta obecną chwile?

GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: GJ1962 » 20.05.2019, 18:05

1948krzysieKSG pisze:
19.05.2019, 14:10
GJ1962 pisze:
18.05.2019, 23:32
Było wałkowane ale zapomniałem że "Śląska trójca" wie zawsze najlepiej i mówi zawsze "prawdę". Pod halą mieliście sprzęt i Row nie był sam więc jaka to ujma, my nigdy nie używaliśmy sprzętu i każdy w Polsce od lat wie. Na autostradzie było nie więcej 30 osób a znowu nie samego Rowu a dalej śląskiej Trójcy koło setka. Mieliśmy wyjść i liczyc na honorową walkę czy katowanie w 5 na 1?
Kolejna sprawa nikt nie śmiga jak to ujales na Ruch, dostali u nas za to wjebane a Ruch też ich pogonił. Niektórzy chcą tutaj na siłę przykozaczyc swoimi informacjami ale macie częściowe informacje i wychodzi z tego później farmazon.
Mam dzisiaj dobry dzien to możemy się pobawić w pisanie. Jeśli powaznie usprawiedliwiasz spierdalanie na swoim terenie przed swoją kosa bo „był sprzęt” w postaci młota do wyjebania drzwi to tez troche swiadczy o Waszej formie, przyznasz sam ze 10 lat wstecz nie do pomyślenia żebyście uciekli u siebie? I druga sytuacja- Powiedz mi co za roznica ile osob czekało na Was na autostradzie? Nie jest tak ze wysiadacie rzekomo „zawsze do każdego”? Zreszta jak zdążyliście nas policzyć skoro robiliście zawrotkę pod prąd? Nie jest tak ze jeśli jedziecie składem wspierać ukladowicza ze Stalowej to ten skład jest otwarty na atrakcje i wysiada? Normalne pytanie

Wpisałem się tu bo na poczatku lat 2000 naprawdę mieliście dobra pake i troche walk z czołówka np Legia Lech ale jak ktoś pisze ze już za czasów zgody Hutnika byliście załoga to nie da się tego czytac. pamietam jak zweryfikowała ta załogę Wisła jak byliście z Hutnikiem w Krakowie albo pozniej Góral z Polonia. zreszta chyba sami zerwaliscie układ z Hutnikiem po ich przegranej walce w lesie z Chemikiem.

Potem ciagle w dol układy z heilujaca frakcja na Ruchu gdzie niby byliście OBPNS i anty Śląsk, spierdalanie przed ROWem, który kiedys był dużo słabszy i układy z taka banda c**** jak Piast która toleruje konfidentów by skonczyc wpierdole z Odra Opole która jezdzi na wyjazdy po 10-15 osob a u siebie nie maja 100 w młynie. Na koniec dodam ze jestescie jedna z dwoch ekip w Polsce oprócz waszego układu ze Stalowej które nie grypsuja jak wjeżdżają na puche. Każdy oceni sobie sam

Dlatego jak ktoś pisze o jakiejs charakternosci to trzeba prostować
Tak, tak już słyszałyśmy wersje o jednym młocie do otwarcia drzwi od hali...wy i tak zawsze będziecie królami internetu i tylko wasza wersja sie liczy, niech tak będzie. Nie ucieklibysmy bo każdy zawsze wiedział że z nami można honorowo na łapy bez przedluzaczy, temu.
Nie mogliśmy zliczyć ale dobrze wiesz że wy w mniej niż 100 się nie ustawianie w 2-3 ekipy na każdego więc co Ty mi tu dupisz? Nie znamy Was od miesiąca żeby nie wiedzieć. Wy przed Ruchem.na Rudzie wydupialiscie a nam wyrzygujesz że w 30 osób nie stanęliśmy na dużo większe siły? Trochę obiektywizmu...
Nas Wisła zweryfikowała? Kiedy niby bo az sam jestem ciekaw.
Co do Górala i Polonii, jakbyś znowu sie doinformowal to bys wiedział że miała być walka na Goral z Zlina na nas, był telefon czy moze być jedno czy dwa auta Polonii , byliśmy na tak, ale tam połowę składu to Polonia i niestety porażka. Czemu w takim razie dalej nie przytoczysz naszego rewanżu na Góralu bodajże tydzień później gdzie dostali srogie lanie w Czechowicach na trasie? Fajnie tak tylko porażki podawać nasze bo do Twojej wersji pasuje nie? Mało to walk stoczyliśmy od 2000 roku jak.piszesz? Czy znowu o wszystkim nie wiesz lub nie chcesz tutaj pisac? Na pewno przed 2000 rokiem to był szczyt formy i nikt tego nie neguję i każdy dąży do tego żeby wrócić na taki poziom.
Chłopie spierdalanie przed Rowem ile będziesz razy to pisał? Każdy wie że nigdy nie są sami, a dla nas to Wy jesteście banda c**** od zawsze latających ze sprzętem od pamiętnego meczu na kadrze i nic się przez lata nie zmieniło. Szkoda czasu i polemiki, dobrze że Wy jescie charakterni i niech każdy oceni.
Ps. Jeszcze 2 słowa o walce z Odra. Nie będę się tu rozpisywał bo nikt tu o szczegółach nie będzie pisał i nie zamierzam tu w nie w chodzić. Powiem tak sama walka honorowa, ale to też żaden wyznacznik kto jest słaby a kto nie, czy kto jeździ na wyjazdy w 15 czy ma mlyn 100 osób bo kilka kozaków zawsze się znajdzie plus wzmocnienie składu układami czy zgodami i można wynik zrobić. Resztę zostawiam Tobie do przemyślenia.
Kończę temat nawet jak mi odpiszesz. Odpisałem tylko bo nie mogę patrzeć jak ktoś oczernia mój ukochany klub i chłopaków którzy żyją tym wszystkim 24h.
Pozdrawiam i do zobaczenia na kibicowskim szlaku.

znachor87
Posty: 7
Rejestracja: 06.04.2019, 21:00

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: znachor87 » 21.05.2019, 14:07

Kilka razy wspierany był GKS Bełchatów przez KSZO itd rozeszło się to po kościach definitywnie ?
Za kim jesteś ? :x

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: absnet, Dario1916, iktor1933, kumitsu, Mikado, RedRum, Robert Makłowicz, ze stadionu i 212 gości