Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 09.05.2019, 11:21

Dokładnie, Elana może załatwić nam szanse na awans w sobotę nie przegrywając w Grudziądzu.
Wygrana Olimpii zagwarantuje im awans.

W przypadku braku awansu przez Widzew, premie piłkarzy lądują na koncie kibiców.



rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 09.05.2019, 11:33

bacardi pisze:
09.05.2019, 11:06
gosciu wez sie nie kompromituj,
zawsze mnie to zastanawia ze ludzie kibicujacy maja problem z matematyka ze szkoly podstawowej zeby policzyc tabelke i spojrzec w rozklad jazdy

Wygrana w Belchatowie niczego nie gwarantuje (chyba ze w Grudziadzu padnie X2)

jesli Olimpia powiezie Elane to w ostatniej kolejce Elana gra u siebie z Elblagiem i ma wszystko w swoich nogach. a utrzymanie Elblag moze sobie zapewnic w najblizsza sobote.

ciekawe tez jest teoria ze Radomiak nie chce awansu, teraz nawet jakby chcieli to moze byc im ciezko sie z niego wymigac
Ja piszę o wygranej w Bełchatowie i braku awansu Radomiaka,który go po prostu nie chce tak jak w ubiegłym roku.Spójrz na ostatnie wyniki Radomiaka.Porażka u siebie ze słabymi Błękitnymi,gdzie wcześniej Radomiak na własnym boisku wszystko wygrywał.Remis w Siedlcach gdzie tracą bramkę w 93 minucie.W sobotę mają mecz z Siarką,która walczy o utrzymanie i jestem niemal pewny że tego meczu nie wygrają.Potem wyjazd do Łęcznej.
Widzew jak wygra to ma 58 punktów i już Bełchatów nas nie dogoni.Czyli zostaje wtedy tylko Radomiak.
1910

yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 09.05.2019, 11:34

Low kick na kolano pisze:
09.05.2019, 03:18
Czytam, że poszedł kolejny donos wstydzewiaków w ich stałym stylu, począwszy od donosicielsko-ubeckiej tradycji Rozenbauma, po dzień dzisiejszy.
Tym razem dowiadujemy się z "listu otwartego", że nie awansowali bo terminarz kluczowych meczów o I ligę został zakłócony przygotowaniami do mistrzostw U-20 na ich arenie pod blachą falistą oraz przede wszystkim, że kluby są nierówno traktowane.
Ile jeszcze takich płaczów z siebie wypierdzicie?
Mam nadzieje ze prędzej czy pozniej dostaniesz porzadnego lepa, i nie od Widzewa, a od swoich Ty przyglupie.
W koncu komus tu puszcza nerwy i wpierdola Twoje zdjecie czy dane, takiego kretyna nic innego nie oduczy i dane ktore i tak juz krąża pomiędzy kilkoma osobami
Jesteś zwyklym aferowiczem koperkowiczem, a mysle ze nie jedna osoba by sie z Ciebie chetnie posmiala gdyby wkleic twoja paskudna morde, bo nikim waznym na Łksie nie jesteś, z naciskiem na ' nikim ' a zwyklym trollem internetowym.

cocojambo81
Posty: 9
Rejestracja: 18.08.2017, 23:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cocojambo81 » 09.05.2019, 11:42

Wedlug mnie cala ta liga jak i inne klasy rozgrywkowe sa ustawione pod bukmachera. Pieniadze maja sie zgadzac, a kto ma wejsc ten i tak wejdzie. Kiedy My, Lks i Finishparkiet gralismy w jednej lidze, wtedy Lks mial chu..we wyniki wiosna bysmy My mogli ich gonic , zapelniac stadion i wierzyc w awans. Kiedy Lks mial mecz juz nie pamietam z kim o wszystko, O AWANS to go nie wygral , a masa ludzi w Pl stracilo kupe kasy. Czemu nie wygrali? Bo wiedzieli , ze Finisparkiet licencji i tak nie dostanie i wejda z 2go miejsca. Nie zdziwie sie jak Wejdziemy w tym roku z 4go miejsca bo ktos z top3 licencji nie dostanie. Sport zostal opanbowany przez firmy bukmacherskie, gdzie sie nie spojrzy ich reklamy i banery. Kasa musi sie zgadzac, a pilkarzyki to tylko najemnicy, pojda tam gdzie wiecej dadza.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 09.05.2019, 12:07

Skoro (kibiciwsko!) spekulujecie nt. rozstrzygnięć na boisku, to ja życzę widzewiakom, aby wspólnie z 'rucHOOLami' "celebrowali" ... brak awansu i spadek.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

bacardi
Posty: 6
Rejestracja: 25.11.2017, 10:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bacardi » 09.05.2019, 12:15

rozpierdol pisze:
09.05.2019, 11:33
bacardi pisze:
09.05.2019, 11:06
gosciu wez sie nie kompromituj,
zawsze mnie to zastanawia ze ludzie kibicujacy maja problem z matematyka ze szkoly podstawowej zeby policzyc tabelke i spojrzec w rozklad jazdy

Wygrana w Belchatowie niczego nie gwarantuje (chyba ze w Grudziadzu padnie X2)

jesli Olimpia powiezie Elane to w ostatniej kolejce Elana gra u siebie z Elblagiem i ma wszystko w swoich nogach. a utrzymanie Elblag moze sobie zapewnic w najblizsza sobote.

ciekawe tez jest teoria ze Radomiak nie chce awansu, teraz nawet jakby chcieli to moze byc im ciezko sie z niego wymigac
Ja piszę o wygranej w Bełchatowie i braku awansu Radomiaka,który go po prostu nie chce tak jak w ubiegłym roku.Spójrz na ostatnie wyniki Radomiaka.Porażka u siebie ze słabymi Błękitnymi,gdzie wcześniej Radomiak na własnym boisku wszystko wygrywał.Remis w Siedlcach gdzie tracą bramkę w 93 minucie.W sobotę mają mecz z Siarką,która walczy o utrzymanie i jestem niemal pewny że tego meczu nie wygrają.Potem wyjazd do Łęcznej.
Widzew jak wygra to ma 58 punktów i już Bełchatów nas nie dogoni.Czyli zostaje wtedy tylko Radomiak.
kolego jak jestes taki pewny ze Radomiak rozkraczy nogi to lec do buka i laduj x2 z Siarka, masz netto ponad 2-krotny zarobek stawki.
gdyby Radomiakowi nie zalezalo na awansie to po co ogrywal Elane u siebie a potem trzymal mocno garde na Widzewie?
remis w Siedlcach ujmy nie przynosi, Pogon to najlepiej punktujacy zespol w tym roku

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 09.05.2019, 12:25

rozpierdol pisze:
09.05.2019, 10:50
Nie cieszcie tu jeszcze żydowskich mord a ty stara pizdo martw się lepiej o to żeby ci gieksa nie spadła.

Wszystko w nogach Naszych kopaczy.Jak wygramy w Bełchatowie to jest awans,bo Radomiak do 1ligi nie chce a Olimpia gra mecz z Elaną i ktoś straci punkty.Przy 3 punktach w Bełchatowie awansujemy także poczekajcie do soboty.
Czyli jak, ta liga mistrzów będzie za rok czy dwa? :)

Tyle razy was megalomania zgubiła, a u was dalej takie głąby....
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

bacardi
Posty: 6
Rejestracja: 25.11.2017, 10:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bacardi » 09.05.2019, 12:29

cocojambo81 pisze:
09.05.2019, 11:42
Wedlug mnie cala ta liga jak i inne klasy rozgrywkowe sa ustawione pod bukmachera. Pieniadze maja sie zgadzac, a kto ma wejsc ten i tak wejdzie. Kiedy My, Lks i Finishparkiet gralismy w jednej lidze, wtedy Lks mial chu..we wyniki wiosna bysmy My mogli ich gonic , zapelniac stadion i wierzyc w awans. Kiedy Lks mial mecz juz nie pamietam z kim o wszystko, O AWANS to go nie wygral , a masa ludzi w Pl stracilo kupe kasy. Czemu nie wygrali? Bo wiedzieli , ze Finisparkiet licencji i tak nie dostanie i wejda z 2go miejsca. Nie zdziwie sie jak Wejdziemy w tym roku z 4go miejsca bo ktos z top3 licencji nie dostanie. Sport zostal opanbowany przez firmy bukmacherskie, gdzie sie nie spojrzy ich reklamy i banery. Kasa musi sie zgadzac, a pilkarzyki to tylko najemnicy, pojda tam gdzie wiecej dadza.
jest troche prawdy w tym co piszesz, ale to jednak nie lata 90. gdzie nie bylo smartfonow i mozna bylo spokojnie na zjezdzie do lasu sie spotkac i wreczyc walizke gwizdkom albo dogadac sie rada druzyny z innymi
teraz sciany maja uszy, poza tym jest duzo zmiennych by machina bukow trzymala macki na wszystkim
kwestia licencji zgoda,ze moga pokombinowac ale na pewno kazdy liczyl ze Widzew zrobi awans sportowo szybciej (samo przelozenie meczu ostatniej kolejki jest patologia, wiem ze stadion ma byc gotowy na turniej ale zgoda na taki wariant to ewenement, pokazcie mi lige gdzie z ostatniej kolejki mecz jest grany w innym terminie)
buk wygrywa przez glupote ludzi, ale na niskie ligi jest uczulony. stawianie grubej kasy na premier league czy bundeslige to inna sprawa niz grube granie 2 ligi polskiej. sprobojcie za powazne siano zagrac solo te mecze
patologie to uprawia sam pzpn biorac niemaly % od bukow za to ze te moga wystawiac oferte

tak czy inaczej bez wygranej w Blehcatowie to nawet 4 miejsce jest mocno watpliwe. przy takiej formie tych komendiantow to ja watpie w czysto sportowe zwyciestwo RTS.

Cees
Posty: 337
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cees » 09.05.2019, 12:55

DoZo(L)e... pisze:
09.05.2019, 12:07
Skoro (kibiciwsko!) spekulujecie nt. rozstrzygnięć na boisku, to ja życzę widzewiakom, aby wspólnie z 'rucHOOLami' "celebrowali" ... brak awansu i spadek.
niby poważna i uznana osoba na Legii a taki debil...

cocojambo81
Posty: 9
Rejestracja: 18.08.2017, 23:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cocojambo81 » 09.05.2019, 13:31

bacardi pisze:
09.05.2019, 12:29
cocojambo81 pisze:
09.05.2019, 11:42
Wedlug mnie cala ta liga jak i inne klasy rozgrywkowe sa ustawione pod bukmachera. Pieniadze maja sie zgadzac, a kto ma wejsc ten i tak wejdzie. Kiedy My, Lks i Finishparkiet gralismy w jednej lidze, wtedy Lks mial chu..we wyniki wiosna bysmy My mogli ich gonic , zapelniac stadion i wierzyc w awans. Kiedy Lks mial mecz juz nie pamietam z kim o wszystko, O AWANS to go nie wygral , a masa ludzi w Pl stracilo kupe kasy. Czemu nie wygrali? Bo wiedzieli , ze Finisparkiet licencji i tak nie dostanie i wejda z 2go miejsca. Nie zdziwie sie jak Wejdziemy w tym roku z 4go miejsca bo ktos z top3 licencji nie dostanie. Sport zostal opanbowany przez firmy bukmacherskie, gdzie sie nie spojrzy ich reklamy i banery. Kasa musi sie zgadzac, a pilkarzyki to tylko najemnicy, pojda tam gdzie wiecej dadza.

buk wygrywa przez glupote ludzi, ale na niskie ligi jest uczulony. stawianie grubej kasy na premier league czy bundeslige to inna sprawa niz grube granie 2 ligi polskiej. sprobojcie za powazne siano zagrac solo te mecze
patologie to uprawia sam pzpn biorac niemaly % od bukow za to ze te moga wystawiac oferte

tak czy inaczej bez wygranej w Blehcatowie to nawet 4 miejsce jest mocno watpliwe. przy takiej formie tych komendiantow to ja watpie w czysto sportowe zwyciestwo RTS.
buki to wg mnie kontroluja te smieszne, nizsze ligi i koniec. Kto ma wejsc wejdzie , a ile przy tym sie kasy zarobi to inna rzecz, by pewnie czesc z niej dac klubom... Wystarczy przeanalizowac cala runde wiosenna gdy gralismy w jednej lidze My, Lks i Finishparkiet. Jakie cuda sie dzialy, a mial awansowac Lks i awansowal. Wszystkie wyniki w necie mozna latwo znalesc.
CHCIALBYM ale nie wierze w czysty sport juz. Gdy jestem w Pl i mam okazje to ide na Widzew bo kur.a uwielbiam tam byc , browar, doping itp natomiast w to co na boisku nie wierze!!

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 09.05.2019, 14:34

cocojambo81 pisze:
09.05.2019, 13:31
bacardi pisze:
09.05.2019, 12:29
cocojambo81 pisze:
09.05.2019, 11:42
Wedlug mnie cala ta liga jak i inne klasy rozgrywkowe sa ustawione pod bukmachera. Pieniadze maja sie zgadzac, a kto ma wejsc ten i tak wejdzie. Kiedy My, Lks i Finishparkiet gralismy w jednej lidze, wtedy Lks mial chu..we wyniki wiosna bysmy My mogli ich gonic , zapelniac stadion i wierzyc w awans. Kiedy Lks mial mecz juz nie pamietam z kim o wszystko, O AWANS to go nie wygral , a masa ludzi w Pl stracilo kupe kasy. Czemu nie wygrali? Bo wiedzieli , ze Finisparkiet licencji i tak nie dostanie i wejda z 2go miejsca. Nie zdziwie sie jak Wejdziemy w tym roku z 4go miejsca bo ktos z top3 licencji nie dostanie. Sport zostal opanbowany przez firmy bukmacherskie, gdzie sie nie spojrzy ich reklamy i banery. Kasa musi sie zgadzac, a pilkarzyki to tylko najemnicy, pojda tam gdzie wiecej dadza.

buk wygrywa przez glupote ludzi, ale na niskie ligi jest uczulony. stawianie grubej kasy na premier league czy bundeslige to inna sprawa niz grube granie 2 ligi polskiej. sprobojcie za powazne siano zagrac solo te mecze
patologie to uprawia sam pzpn biorac niemaly % od bukow za to ze te moga wystawiac oferte

tak czy inaczej bez wygranej w Blehcatowie to nawet 4 miejsce jest mocno watpliwe. przy takiej formie tych komendiantow to ja watpie w czysto sportowe zwyciestwo RTS.
buki to wg mnie kontroluja te smieszne, nizsze ligi i koniec. Kto ma wejsc wejdzie , a ile przy tym sie kasy zarobi to inna rzecz, by pewnie czesc z niej dac klubom... Wystarczy przeanalizowac cala runde wiosenna gdy gralismy w jednej lidze My, Lks i Finishparkiet. Jakie cuda sie dzialy, a mial awansowac Lks i awansowal. Wszystkie wyniki w necie mozna latwo znalesc.
CHCIALBYM ale nie wierze w czysty sport juz. Gdy jestem w Pl i mam okazje to ide na Widzew bo kur.a uwielbiam tam byc , browar, doping itp natomiast w to co na boisku nie wierze!!
W takim razie nie sposób tutaj wspomnieć o was. Całą jesień cięliście każdego jak leciało, i nagle przychodzi wiosna, i wygrywacie 1 mecz dostając 3 czy 4 karne (i nie wykorzystując żadnego z nich!!) pod rząd..... No czy to nie śmierdzi bukmacherką? :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

cocojambo81
Posty: 9
Rejestracja: 18.08.2017, 23:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cocojambo81 » 09.05.2019, 14:46

MW10 pisze:
09.05.2019, 14:34
cocojambo81 pisze:
09.05.2019, 13:31
bacardi pisze:
09.05.2019, 12:29



buk wygrywa przez glupote ludzi, ale na niskie ligi jest uczulony. stawianie grubej kasy na premier league czy bundeslige to inna sprawa niz grube granie 2 ligi polskiej. sprobojcie za powazne siano zagrac solo te mecze
patologie to uprawia sam pzpn biorac niemaly % od bukow za to ze te moga wystawiac oferte

tak czy inaczej bez wygranej w Blehcatowie to nawet 4 miejsce jest mocno watpliwe. przy takiej formie tych komendiantow to ja watpie w czysto sportowe zwyciestwo RTS.
buki to wg mnie kontroluja te smieszne, nizsze ligi i koniec. Kto ma wejsc wejdzie , a ile przy tym sie kasy zarobi to inna rzecz, by pewnie czesc z niej dac klubom... Wystarczy przeanalizowac cala runde wiosenna gdy gralismy w jednej lidze My, Lks i Finishparkiet. Jakie cuda sie dzialy, a mial awansowac Lks i awansowal. Wszystkie wyniki w necie mozna latwo znalesc.
CHCIALBYM ale nie wierze w czysty sport juz. Gdy jestem w Pl i mam okazje to ide na Widzew bo kur.a uwielbiam tam byc , browar, doping itp natomiast w to co na boisku nie wierze!!
W takim razie nie sposób tutaj wspomnieć o was. Całą jesień cięliście każdego jak leciało, i nagle przychodzi wiosna, i wygrywacie 1 mecz dostając 3 czy 4 karne (i nie wykorzystując żadnego z nich!!) pod rząd..... No czy to nie śmierdzi bukmacherką? :)
Czytaj ze zrozumieniem. Jak najbardziej smierdzi. Kogo logo jest u Was na koszulkach? Kogo loga sa u Nas na stadionie itp itp Nie pisze , ze tylko My czy tylko Wy. Generalnie Polska pilka to jedno wielkie szambo i gdyby nie takie rzeczy nie byloby wogole. pieniedzy w tych naszych zajebistych ligach :) Nie zapominajac o tych pseudo ku..a grajkach z naszych lig, ktorych rozne formy obstawiania korca bo ciagle malo kasy i malo

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 09.05.2019, 14:51

Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię. To jest niezmienne, Widzew w moim sercu na zawsze, karnet na 19/20 oczywiście kupię i chodzić na mecze nie przestanę.

ALE stwierdzam, że polska piłka śmierdzi chujem od E do najniższej ligi, a to co grajki Widzewa pokazały w rundzie rewanżowej to ku*** zakrawa o prokuratora.

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 09.05.2019, 15:36

jeśli to jest wszystko ustawione to ja p******* takie "emocje" . Robienie z ludzi debili to najgorsze kurestwo ze strony piłkarzy ,działaczy ,związków itp. Ustawianie pewnych spotkań jest na 100% , sędziowie też w c**** lecą , wczoraj pan sędzia(kutas) robił rzeczy niewyobrażalne (NIE USPRAWIEDLIWIA TO NASZEJ PORAŻKI). Piłkarze Widzewa sami spierdolili cały dorobek jesieni i ja już nie wierzę w tym momencie w cud sportowy. Co najwyżej będą rozdania licencyjne i "sensacyjne" wyniki w ostatnich kolejkach . Tyle w temacie. To są ludzie mentalnie nienadający się do gry w Widzewie (może trzy-cztery wyjątki w tym jeden Japończyk). Ja wczoraj zdarłem gardło pierwszy raz od dłuższego czasu bo już stary i leniwy jestem i rzadko drę japę ;-)..ale wczoraj poczułem znów to coś . No i c***. Zabrali mi to . Trudno być kibicem w obecnych czasach , fanatykiem łatwiej bo człowiek jest ślepy i kocha bezwarunkowo.

Dobrze że jestem FANATYKIEM bo inaczej bym odpuścił już dawno. Dlatego mimo różnych nienawiści szanuję takiego Zawiszę , Ruch Radzionków i całą rzeszę tych którzy trwają przy swoich klubach.

bacardi
Posty: 6
Rejestracja: 25.11.2017, 10:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bacardi » 09.05.2019, 15:40

zgadzam sie, ze wyglada to jakby wszyscy wkolo chcieli wypchac Wdizew lige wyzej, ale ze kopacze okazali sie kompletnymi partaczami to pojawil sie pewnego rodzaju problem
teraz zeby rzeczywiscie RTS awansowal trzeba sie troche nagimnastykowac, zazwyczaj gdy w gre wchodza powazne pieniadze to zostawia sie losowi jak najmniej miejsca na przypadek

GKS sportowo nie powinien przegrac z Widzewem u siebie.

obecnie na awans Widzewa buki daja 3x

1) gdyby za tym celem szla "niewidzialna reka rynku" to buki spuscilyby kurs albo zablokowaly typ
2) limity na zaklady niszowe sa, to nie sa plynne rynki tak jak potyczki w powaznych ligach gdzie wynik sie nie liczy bo buk i tak dzieki marzy ma duza przewage na starcie

a reklamy bukow na koszulkach, banerach, tv itp to normalna walka o klienta, za ktora sie placi. tort do podzialu jest spory, dlatego otiwera sie coraz wiecej bukmacherow: ludzie sa hazardzistami i najczesciej graja zdarzenia przeszacowane na samym starcie

cocojambo81
Posty: 9
Rejestracja: 18.08.2017, 23:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cocojambo81 » 09.05.2019, 15:41

Ukochane Miasto pisze:
09.05.2019, 15:36
jeśli to jest wszystko ustawione to ja p******* takie "emocje" . Robienie z ludzi debili to najgorsze kurestwo ze strony piłkarzy ,działaczy ,związków itp. Ustawianie pewnych spotkań jest na 100% , sędziowie też w c**** lecą , wczoraj pan sędzia(kutas) robił rzeczy niewyobrażalne (NIE USPRAWIEDLIWIA TO NASZEJ PORAŻKI). Piłkarze Widzewa sami spierdolili cały dorobek jesieni i ja już nie wierzę w tym momencie w cud sportowy. Co najwyżej będą rozdania licencyjne i "sensacyjne" wyniki w ostatnich kolejkach . Tyle w temacie. To są ludzie mentalnie nienadający się do gry w Widzewie (może trzy-cztery wyjątki w tym jeden Japończyk). Ja wczoraj zdarłem gardło pierwszy raz od dłuższego czasu bo już stary i leniwy jestem i rzadko drę japę ;-)..ale wczoraj poczułem znów to coś . No i c***. Zabrali mi to . Trudno być kibicem w obecnych czasach , fanatykiem łatwiej bo człowiek jest ślepy i kocha bezwarunkowo.

Dobrze że jestem FANATYKIEM bo inaczej bym odpuścił już dawno. Dlatego mimo różnych nienawiści szanuję takiego Zawiszę , Ruch Radzionków i całą rzeszę tych którzy trwają przy swoich klubach.
Ja tylko mowie jak ja to widze i jest to tylko i wylacznie moja opinia. Pilkarzyki to wlasnie mozliwe , ze sa mocniejsi niz nam sie zdaje. Udaja slabych psychicznie a pieknie uczestnicza w tym teatrzyku. Oni nie maja w sercu Widzewa czy Lks-u jak my tu. Dla nich jest to praca, za ktora otrzymuja wynagrodzenie. Swiat sie sku.wil i dla pieniedzy kazdy w tych czasach zrobi wszystk. Niestety....

matador88
Posty: 200
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: matador88 » 09.05.2019, 15:49

Chciałem pochwalić :) W końcu coś razem uradziliście sensownego, trop z firmami bukmacherskimi jest bardzo dobry;) Chcialem tak jeszcze podpowiedzieć, że taka pewna firma bukmacherska stoi za niewiarygodnym sukcesem finansowym pewnej organizacji organizującej "walki" intenretowych cwelebrytów. Przewały idą grube w II lidze i niższych.

cocojambo81
Posty: 9
Rejestracja: 18.08.2017, 23:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cocojambo81 » 09.05.2019, 16:04

matador88 pisze:
09.05.2019, 15:49
Chciałem pochwalić :) W końcu coś razem uradziliście sensownego, trop z firmami bukmacherskimi jest bardzo dobry;) Chcialem tak jeszcze podpowiedzieć, że taka pewna firma bukmacherska stoi za niewiarygodnym sukcesem finansowym pewnej organizacji organizującej "walki" intenretowych cwelebrytów. Przewały idą grube w II lidze i niższych.
AMEN

Adventurer
Posty: 112
Rejestracja: 04.04.2019, 17:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Adventurer » 09.05.2019, 16:32

Cees pisze:
09.05.2019, 12:55
DoZo(L)e... pisze:
09.05.2019, 12:07
Skoro (kibiciwsko!) spekulujecie nt. rozstrzygnięć na boisku, to ja życzę widzewiakom, aby wspólnie z 'rucHOOLami' "celebrowali" ... brak awansu i spadek.
niby poważna i uznana osoba na Legii a taki debil...
Kolego , gówna się nie rusza...

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kusy_jest_boski » 09.05.2019, 18:18

cocojambo81 pisze:
09.05.2019, 11:42
Wedlug mnie cala ta liga jak i inne klasy rozgrywkowe sa ustawione pod bukmachera. Pieniadze maja sie zgadzac, a kto ma wejsc ten i tak wejdzie. Kiedy My, Lks i Finishparkiet gralismy w jednej lidze, wtedy Lks mial chu..we wyniki wiosna bysmy My mogli ich gonic , zapelniac stadion i wierzyc w awans. Kiedy Lks mial mecz juz nie pamietam z kim o wszystko, O AWANS to go nie wygral , a masa ludzi w Pl stracilo kupe kasy. Czemu nie wygrali? Bo wiedzieli , ze Finisparkiet licencji i tak nie dostanie i wejda z 2go miejsca. Nie zdziwie sie jak Wejdziemy w tym roku z 4go miejsca bo ktos z top3 licencji nie dostanie. Sport zostal opanbowany przez firmy bukmacherskie, gdzie sie nie spojrzy ich reklamy i banery. Kasa musi sie zgadzac, a pilkarzyki to tylko najemnicy, pojda tam gdzie wiecej dadza.

Mam dokładnie to samo zdanie, ciężko się chodzi na takie mecze, bo z jednej strony emocje, klimat stadionu, a z drugiej ta swiadomośc że tu juz jest dawno wszystko ułożone. Jeszcze pare lat temu sie łudziłem że może nie wszystko, tylko jakieś tam pojedyńcze mecze. Teraz juz raczej skłaniam sie że większość. Wiadomo więcej ustawionych meczy, więcej kasy, a im więcej w korycie tym chciwość większa. Troche już zęby zjadłem na tych meczach żeby nie widzieć że w danym meczu jest kręcony wałek. Owszem sa ustawione perełki, gdzie aktorzy-kopacze tak pieknie grają że nikt by nie pomyślał o ustawieniu, ale są też gnioty piłkarskie gdzie jawnie wiadać że cos tu nie halo... Taki mecz pierwszy z brzegu żeby nie siegać za daleko pamięcią - Błękitni -Widzew, ja po 10 minutach oglądania już jaja bym sobie dał uciąć że musi być remis, zobaczcie jak kto może jeszcze raz.

ban82
Posty: 947
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 » 09.05.2019, 18:45

A mnie sie wydaje, że niektórzy nieudolność swoich grajków próbują teraz przykrywać tym, że cała liga jest od początku"ułożona". Tak najprościej. Tylko kto ją układa?? Zawodnicy Widzewa przez cały sezon?? Przecie "do tanga trzeba dwojga"...

Stary Kibol
Posty: 141
Rejestracja: 04.04.2019, 05:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stary Kibol » 09.05.2019, 18:54

rozpierdol pisze:
09.05.2019, 10:50
Nie cieszcie tu jeszcze żydowskich mord a ty stara pizdo martw się lepiej o to żeby ci gieksa nie spadła.

Wszystko w nogach Naszych kopaczy.Jak wygramy w Bełchatowie to jest awans,bo Radomiak do 1ligi nie chce a Olimpia gra mecz z Elaną i ktoś straci punkty.Przy 3 punktach w Bełchatowie awansujemy także poczekajcie do soboty.
Rozpierdol twoja stara p**** właśnie wraca na fabryczny z pracy u ruskich na Centralnym...11 lat marazmu już mnie uodpornilo na awanse i spadki...spokojnie spadku nie będzie...gorzej chyba będzie gdy u Ciebie będzie zonk.
Więc zaopatrz się ewentualnie w krople walerianowe..I stoperan żeby nie było..ewentualnie kupy w tym Bełchatowie..

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 09.05.2019, 19:03

bacardi pisze:
09.05.2019, 12:15
kolego jak jestes taki pewny ze Radomiak rozkraczy nogi to lec do buka i laduj x2 z Siarka, masz netto ponad 2-krotny zarobek stawki.
gdyby Radomiakowi nie zalezalo na awansie to po co ogrywal Elane u siebie a potem trzymal mocno garde na Widzewie?
remis w Siedlcach ujmy nie przynosi, Pogon to najlepiej punktujacy zespol w tym roku
Już byłem i pograłem czystą 2 na Siarkę.Wam też to polecam,podziękujecie w sobotę wieczorem ;)

Koniec tego ot.Graty dla rywali zza miedzy za awans,niedługo się spotykamy w EX.
1910

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: strazaksam » 09.05.2019, 21:09

rozpierdol pisze:
09.05.2019, 19:03
bacardi pisze:
09.05.2019, 12:15
kolego jak jestes taki pewny ze Radomiak rozkraczy nogi to lec do buka i laduj x2 z Siarka, masz netto ponad 2-krotny zarobek stawki.
gdyby Radomiakowi nie zalezalo na awansie to po co ogrywal Elane u siebie a potem trzymal mocno garde na Widzewie?
remis w Siedlcach ujmy nie przynosi, Pogon to najlepiej punktujacy zespol w tym roku
Już byłem i pograłem czystą 2 na Siarkę.Wam też to polecam,podziękujecie w sobotę wieczorem ;)

Koniec tego ot.Graty dla rywali zza miedzy za awans,niedługo się spotykamy w EX.
Jakiej EX? Nie dla psa kielbasa, gnijcie w 3 lidze.
Ekstraklasa bez kutasa
Pamiętacie?

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 09.05.2019, 21:15

strazaksam pisze:
09.05.2019, 21:09

Jakiej EX? Nie dla psa kielbasa, gnijcie w 3 lidze.
Ekstraklasa bez kutasa
Pamiętacie?
Jak to "bez" ? Przeciez już macie pewny awans 😂

bialy08
Posty: 159
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 09.05.2019, 23:12

Czy wy jako kibice Widzewa przejrzycie kiedyś na oczy. Jak nie wejdziecie do 1 ligi z 14 milionowym budżetem ,to jest wina bukmacherów?. Macie prezesa słupa, burdel w klubie ,zajebistego nowego dyrektora sportowego ,który dokonał 6 transferów i sprowadził super trenera.Cała Polska się z was śmieje , a wy o bukmacherach pierdolicie. Żałosne!!!

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 10.05.2019, 00:05

bialy08 pisze:
09.05.2019, 23:12
Czy wy jako kibice Widzewa przejrzycie kiedyś na oczy. Jak nie wejdziecie do 1 ligi z 14 milionowym budżetem ,to jest wina bukmacherów?. Macie prezesa słupa, burdel w klubie ,zajebistego nowego dyrektora sportowego ,który dokonał 6 transferów i sprowadził super trenera.Cała Polska się z was śmieje , a wy o bukmacherach pierdolicie. Żałosne!!!
Żałosne i śmieszne jest branie wpisu anonimowego gościa na internetowym forum jako "głos całego Widzewa"..
"WY już piszecie że to wina bukmacherki bla bla"
To ja jako kibic Widzewa,twierdzę że z tym co ostatnio grają kopacze buki nie mają nic wspólnego.
Odniesiesz się teraz? Jak to w końcu jest?
MY twierdzimy że to wina buków czy wręcz przeciwnie?
Masakra...
Następny ananasa coś pierdoli o tym że już się WIDZIELIŚMY W LM niebawem, oczywiście MY, cały kibicowski Widzew bo ktoś tam, coś, gdzieś napisał na forum (a i tak wątpię żeby ktoś pisał że Widzew będzie zaraz w LM grał)

Za MOICH czasów (Lata 1994 do 2010) rozkminianie takich bzdur powodowało najwyżej zdziwienie na mordach, bo na mecze jeździło się w myśl zasady
"c*** z wynikami RTS jesteśmy z Wami!!"
Pozdro dla tych którzy jeździli za klubem,a nie dla piłkarzy czy ich watpliwych popisów na murawie bo kiedyś często na trybunach stało się tyłem do boiska 😉

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 10.05.2019, 07:40

D2item

Dokładnie ! Oni są albo skrajnie pojebani albo faktycznie jakaś patologia umyslowa.
To już jest nie pierwszy raz kiedy wyciągną 1 lub kilka wpisów Naszych i traktują to jako głos całego Widzewa.
To jest jak sekta - ile już wpisów było od Nas z gratulacjami awansu lub przyznaniem że ich dobre wyniki są dużym zaskoczeniem.

Wiadomo że buki często maczają paluchy i nie byłbym zaskoczony gdyby wyszło że to ustawka ale póki nie ma dowodów to prawda jest taka że piłkarze dali strasznie d*** i brak awansu będzie w głównej mierze ich wina !!

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: (S) » 10.05.2019, 08:15

Myślałem że to tylko Wasze przepychanki łódzkie, ale patrzę w tabelę i... Widzew naprawdę może nie awansować. Dawno chyba nie było takiej realizacji. Każdy z tej 5 może wejść. Radomiak dziś 1wszy a może nie wejść, grubo!

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kkrawczyk » 10.05.2019, 08:26

A jak sie Bełchatów nastawia na mecz z Widzewem i potencjalny awans? Jest kasa na awans i jakies perspektywy?, Radomiak cos czuje ze z Siarka odpierdoli jakis manewr, az kusi by zagrac na gosci w tych dwóch spotkaniach..:) i Życze awansu Czerwonej Stronie Łodzi:)
j**** urkaine

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 10.05.2019, 12:19

Tak to prawda obie strony nie są bez winy, podobnie rzecz się ma z posiadaniem własnego zdania -- nawet jeśli 95% Widzewa coś uważa to nie znaczy że ja jako kibic muszę mieć takie samo zdanie i czasami obie strony mają rację bo kierują się innymi przesłankami.

Opoczno
Posty: 14
Rejestracja: 20.05.2016, 17:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Opoczno » 10.05.2019, 12:33

Przecież każdy kto chodzi / jeździ na mecze zna takich historii kilka. Wchodzisz na mecz i wiesz, że dziś bedzie zwycięstwo bo kilka osób blisko klubu coś powiedziało. Albo że dwa karne na ten mecz kupione, czy sędzia opłacony. Ja pamiętam derby na ŁKSie gdzie Widzewa było 400 jakoś tak, gdy obie strony (przynajmniej starsi) wiedzieli że będzie remis a na meczu tylko młodzież chyba się emocjonowała wynikiem. Takich historii jest mnóstwo a przykład 2 ligii teraz to piekny piłkarski poker.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 10.05.2019, 20:43

Kto dojebał to oświadczenie? Masakra w c***...
ŁKS Łódź Polska

bialy08
Posty: 159
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 10.05.2019, 22:52

D2item pisze:
10.05.2019, 00:05
bialy08 pisze:
09.05.2019, 23:12
Czy wy jako kibice Widzewa przejrzycie kiedyś na oczy. Jak nie wejdziecie do 1 ligi z 14 milionowym budżetem ,to jest wina bukmacherów?. Macie prezesa słupa, burdel w klubie ,zajebistego nowego dyrektora sportowego ,który dokonał 6 transferów i sprowadził super trenera.Cała Polska się z was śmieje , a wy o bukmacherach pierdolicie. Żałosne!!!
Żałosne i śmieszne jest branie wpisu anonimowego gościa na internetowym forum jako "głos całego Widzewa"..
"WY już piszecie że to wina bukmacherki bla bla"
To ja jako kibic Widzewa,twierdzę że z tym co ostatnio grają kopacze buki nie mają nic wspólnego.
Odniesiesz się teraz? Jak to w końcu jest?
MY twierdzimy że to wina buków czy wręcz przeciwnie?
Masakra...
Następny ananasa coś pierdoli o tym że już się WIDZIELIŚMY W LM niebawem, oczywiście MY, cały kibicowski Widzew bo ktoś tam, coś, gdzieś napisał na forum (a i tak wątpię żeby ktoś pisał że Widzew będzie zaraz w LM grał)

Za MOICH czasów (Lata 1994 do 2010) rozkminianie takich bzdur powodowało najwyżej zdziwienie na mordach, bo na mecze jeździło się w myśl zasady
"c*** z wynikami RTS jesteśmy z Wami!!"
Pozdro dla tych którzy jeździli za klubem,a nie dla piłkarzy czy ich watpliwych popisów na murawie bo kiedyś często na trybunach stało się tyłem do boiska 😉
To jakie jest twoje zdania na ten temat wypowiedz się to jest według ciebie tylko kopaczy wina? Czy koledzy kibice też was dymają?

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 10.05.2019, 23:25

Juz dawno pisałem,że Was dym własna banda...
Poczekamy jeszcze chwile... Zobaczymy kto miał racje
ŁKS Łódź Polska

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 10.05.2019, 23:49

Abr1908 pisze:
10.05.2019, 23:25
Juz dawno pisałem,że Was dym własna banda...
Poczekamy jeszcze chwile... Zobaczymy kto miał racje
Ale p********* za przeproszeniem.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 10.05.2019, 23:54

Heh ok
ŁKS Łódź Polska

wawer80
Posty: 28
Rejestracja: 08.04.2019, 17:44

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wawer80 » 11.05.2019, 06:48

W związku z meczem Bełchatów - Widzew mam pytanie.
Jak wygląda sytuacja w mieście? Dzielnice czy rejony: Widzew gdzie jest,a gdzie GKS Bełchatów? Jaka to różnica sportowa, ilościowa i sympatia sportowa do GKS Bełchatów wśród ludzi z miasta?

wawer80
Posty: 28
Rejestracja: 08.04.2019, 17:44

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wawer80 » 11.05.2019, 06:58

Sory za kolejny post...
FC Widzew Bełchatów to jaki % w mieście i jak to wygląda codziennie? Jakieś akcje, malowanie grafów i ich zamazywanie itd.?

stary ocean
Posty: 10
Rejestracja: 18.12.2016, 21:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stary ocean » 11.05.2019, 07:21

Karma wraca j**** was k****
-za wyśmiewanie się z wiaty
-za pisanie przez waszych działaczy skarg i donosów
Jak dla mnie możecie gnić przez lata w tych gównianych ligach i jeździć po wsiach .Pewnie i tak Was to nie nauczy pokory.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kivloff, WS1906 i 165 gości