Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
rick.k
Posty: 165
Rejestracja: 16.08.2016, 14:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rick.k » 26.04.2019, 18:27

Dzieci. DoZo Was punktuje jak chce w każdym temacie ale Wy tego nie rozumiecie bo jesteście jeszcze młodzi i naiwni. Zamiast emipricznie patrzeć na rzeczywistość to kreujecie własną w myśl pobożnych życzeń. Wishful thinking.



KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: KaczyP » 26.04.2019, 18:29

Ciąg dalszy informacji z Krakowa: [link]
Jak się jeszcze potwierdzą informację o liczbie osób danych przez miśka, to sąd chyba będzie musiał sprawę jako imprezę publiczną zgłosić.. masakra.

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: KaczyP » 26.04.2019, 18:58

Miliard pisze:
26.04.2019, 18:38
KaczyP pisze:
26.04.2019, 18:29
Ciąg dalszy informacji z Krakowa: [link]
Jak się jeszcze potwierdzą informację o liczbie osób danych przez miśka, to sąd chyba będzie musiał sprawę jako imprezę publiczną zgłosić.. masakra.
Widać jakie wy macie pojęcie skoro czerpiecie informację i kopiujecie kropka w kropkę wpisy Stanowskiego........już samo wasze pojęcie o postępowaniach karnych jest takie jak moje o lotach w kosmos, ale to szczegół
Ja nie czerpię stamtąd informacji..wrzucam jedynie artykuł ze strony, jeżeli to farmazon to uświadom jakie zarzuty usłyszeli w tym postępowaniu karnym. Nie, nie podawaj ksyw, inicjałów, itp.

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: KaczyP » 26.04.2019, 19:17

Miliard pisze:
26.04.2019, 19:08
KaczyP pisze:
26.04.2019, 18:29
Jak się jeszcze potwierdzą informację o liczbie osób danych przez miśka, to sąd chyba będzie musiał sprawę jako imprezę publiczną zgłosić.. masakra.
Obrazek
KaczyP pisze:
26.04.2019, 18:58

Ja nie czerpię stamtąd informacji..wrzucam jedynie artykuł ze strony
dziękujemy już i do widzenia
Myślałem, że Tobie chodzi o informację z artykułu odnośnie zarzutów za Miłosza. Co do liczby osób danych przez miśka, to powiem Ci, że informację mam z trochę innego źródła niż twitter czy tam jakieś pismaki, nie wiem czy to pewne czy nie, dlatego liczby tu nie podawałem, ale takie słuchy chodziły już w czasie Świąt. Każdemu kto miał coś wspólnego z miśkiem należy życzyć farta i tyle. Nieważne z jakiej jest ekipy.

bielan88
Posty: 26
Rejestracja: 12.07.2016, 22:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: bielan88 » 27.04.2019, 10:04

DoZo(L)e... pisze:
26.04.2019, 07:16
Paulek pisze:
25.04.2019, 23:24
r-m pisze:
25.04.2019, 21:53
Ludzie powiedzcie mi że nie jesteście tacy naiwni a zarazem głupi że myslicie że w tych czasach ktoś się nie rozjebie nie ważne czy to będzie Legia, Lech; Lechia, czy płomień zary. Co drugi pójdzie na ugodę z psami kto będzie miał wyrok powyżej 10/15 nie tą liga! A jeśli ktoś jest przeciw to albo łeb internetowy albo jeszcze mu się upiklo. Ja daje 5 lat i żadnych ekip hools nie będzie bo się posprzedaha nawzajem
Pisząc takie ciulstwa sam wyrastasz na potencjalnego rozjebusa.

Co do sytuacji u nas to zaczynając od grudniowej to nikt kto go znał nie wierzył, że poszedł na współpracę(nie tylko ludzie z Ruchu). Jemu wtedy groziła ćwiara za głowę, ale c*** z nim.
Potem był ksiądz no i ostatnie gwiazdy surma, baluś, dudi i dawo. Robicie tu niektórzy z balusia lidera. Jeden z liderów to był surma a baluś owszem dużo wiedział i był na zamkniętym forum ale to nie był żaden lider, tak samo jak pozostała dwójka dudi i dawo.

Żeby nie było nie próbuję tu nikogo wybielać, ale niektórzy tu dupią ciulstwa jakby cała czołówka Ruchu się rozjebała.

Żeby tego było mało to na temat PF dużo do powiedzenia ma świadek koronny niejaki Egon.
Przyjmując, że na ten moment grupa ostatnich chorzowskich "konfituR" to pięć osób, należy zauważyć, iż nie jest to 1% zatRzymanych (jak to próbują przedstawić 'rucHOOLe'), bo to by oznaczało około 500 siedzących "sztywno", a w taką liczbę chyba nikt nie wierzy.
Co za różnica czy rozjebało sie 5 czy 10 ? Jak 10 na 10 ktoś dostanie w******* to sie nie liczy bo to 7% ekipy ??? Ruch to konfidenci i nic tego nie zmieni. Przyjmują do ekipy kogo popadnie to mają efekty.

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Odbanowany » 27.04.2019, 10:22

bielan88 pisze:
27.04.2019, 10:04
DoZo(L)e... pisze:
26.04.2019, 07:16
Paulek pisze:
25.04.2019, 23:24


Pisząc takie ciulstwa sam wyrastasz na potencjalnego rozjebusa.

Co do sytuacji u nas to zaczynając od grudniowej to nikt kto go znał nie wierzył, że poszedł na współpracę(nie tylko ludzie z Ruchu). Jemu wtedy groziła ćwiara za głowę, ale c*** z nim.
Potem był ksiądz no i ostatnie gwiazdy surma, baluś, dudi i dawo. Robicie tu niektórzy z balusia lidera. Jeden z liderów to był surma a baluś owszem dużo wiedział i był na zamkniętym forum ale to nie był żaden lider, tak samo jak pozostała dwójka dudi i dawo.

Żeby nie było nie próbuję tu nikogo wybielać, ale niektórzy tu dupią ciulstwa jakby cała czołówka Ruchu się rozjebała.

Żeby tego było mało to na temat PF dużo do powiedzenia ma świadek koronny niejaki Egon.
Przyjmując, że na ten moment grupa ostatnich chorzowskich "konfituR" to pięć osób, należy zauważyć, iż nie jest to 1% zatRzymanych (jak to próbują przedstawić 'rucHOOLe'), bo to by oznaczało około 500 siedzących "sztywno", a w taką liczbę chyba nikt nie wierzy.
Co za różnica czy rozjebało sie 5 czy 10 ? Jak 10 na 10 ktoś dostanie w******* to sie nie liczy bo to 7% ekipy ??? Ruch to konfidenci i nic tego nie zmieni. Przyjmują do ekipy kogo popadnie to mają efekty.
Cała Legia to konfidenci, co to za różnica czy rozjebal się 1 czy 10? A teraz wypierd#laj.

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kibic ze Śląska » 27.04.2019, 10:45

FlorianT pisze:
25.04.2019, 18:01
kibic ze Śląska pisze:
25.04.2019, 13:13
jestesmywaszastolica pisze:
25.04.2019, 01:33
zajmij się waszymi układami które wypalają i waszymi liderami którzy podczas ich tworzenia dosłownie padają na kolana :)
skomentowalem post Dzyndzla a ty wyjebales o naszych ukladach wiec odpisalem zebys zerknal na Wasze dzialania w tym temacie, BKS(x2) ze tak to ujme. Odpierdol sie zatem a nie obracaj kota ogonem. U siebie nie widzisz a o nas juz chetnie klapiesz jezorem. Prawie seta ludzi siedzi sztywno, od zaganiar cisniesz wszystkim. Misiek zajebal 400stron zeznan, zobaczymy kto pojdzie na sztywno, z 10 ekip bedzie mialo ten dylemat.
Nie zycze nikomu bo kazdy z tematu wie o co kaman a szczurki ktore tak tu szczekaja moga spac spokojnie, bo niby czemu nie?
Dam sobie reke uciac ze przy Hance spales spokojnie.. Za forum nikt Cie nie zamknie.

z mojej strony finito na ten temat

nie tak dawno trafilem na Wasza gwiazdke ktora na emigracji klapie jezorem, temat poszedl dalej, popytaj nawet tutaj takze zebys mi nie poerdolil ze pochwalam rozjebundy w innych ekipach byle problemy byly u wroga.

ps. j**** smutnych panow
Chlopcze pr,zypomnij sobie po jakiej waszej "akcji" z nami zostalyscie oficjalnymi zaganiaRami!! Przypomnij sobie tez, co wasi, jeszcze wtedy nie rozjebani liderzy, rozpowiadali o tych waszych w tym czasie zaganiaRach. Kilka ekip przekonalo sie duzo wczesniej przed hurtowym rozjebaniem sie waszych liderow, ze wielkie pizdefki to banda rozjebanego c****. I ten wasz firer balus prujacy sie do kazdego w necie... Bez odbioru zaganiaRo.
nie wiem z jakiej ty ekipy jestes o ile wogole z jakiejs jestes
"firer" balus .. fighter / vater / sweter ku*** nie wiem co autor mial na mysli.
zamiast odpisac rzeczowo cisniesz mi od zaganiar mimo ze mnie nie znasz, taki jestes bohater. Cos mi swita ze cyganka z ciebie wylazi, jesli tak to idz Darkowi powiedz ze ten co zeznal ze widzial moment uderzenia nozem z Ruchu jest.
Wiesz o czym pisze? pogoniony jest za alko, pra?

rozjebal sie czyli wszyscy jestescie rozjebani?
podwojna moralnosc?

powyzywaj jeszcze a potem oczy w chodnik i prawa, lewa, prawa, lewa.

te wielkie pizdefki w srode pojechaly w wiekszej liczbie niz mieliscie tego dnia w mlynie na szpilu z Olsztynem ktory kilka lat temu sprawdzil bande c**** w Zabrzu.

kilka ekip to wieszalo transy na..? no wlasnie

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kibic ze Śląska » 27.04.2019, 10:57

jestesmywaszastolica pisze:
25.04.2019, 23:21
kibic ze Śląska pisze:
25.04.2019, 13:13
jestesmywaszastolica pisze:
25.04.2019, 01:33
zajmij się waszymi układami które wypalają i waszymi liderami którzy podczas ich tworzenia dosłownie padają na kolana :)
skomentowalem post Dzyndzla a ty wyjebales o naszych ukladach wiec odpisalem zebys zerknal na Wasze dzialania w tym temacie, BKS(x2) ze tak to ujme. Odpierdol sie zatem a nie obracaj kota ogonem. U siebie nie widzisz a o nas juz chetnie klapiesz jezorem. Prawie seta ludzi siedzi sztywno, od zaganiar cisniesz wszystkim. Misiek zajebal 400stron zeznan, zobaczymy kto pojdzie na sztywno, z 10 ekip bedzie mialo ten dylemat.
Nie zycze nikomu bo kazdy z tematu wie o co kaman a szczurki ktore tak tu szczekaja moga spac spokojnie, bo niby czemu nie?
Dam sobie reke uciac ze przy Hance spales spokojnie.. Za forum nikt Cie nie zamknie.

z mojej strony finito na ten temat

nie tak dawno trafilem na Wasza gwiazdke ktora na emigracji klapie jezorem, temat poszedl dalej, popytaj nawet tutaj takze zebys mi nie poerdolil ze pochwalam rozjebundy w innych ekipach byle problemy byly u wroga.

ps. j**** smutnych panow
nie chce mi się nawet tego komentować o stanie twojej świadomości najlepiej świadczy te BKS x 2.
ale piszcie dalej o tych setkach sztywnych chłopaków z pf, milionie ujebanych przez nic nie znaczącego miśka, czy tam jakieś inne mefedronowe filmy produkcji wqurwe
BKS Stal Bielsko Biala
BKS Lechia Gdansk

teraz dotarlo?
nie chce Ci sie komentowac to nie komentuj,
szkoda ze na nasz temat to ochote na komentowanie masz.

od konfitur mi pocisnij i W********** , tyle mozesz

ps. z nutella kurwiszonie kanapki? walisz mi sznite! stolcu

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 27.04.2019, 11:37

ta dotarło netowa kurewko
bekaes razy dwa hahaha
a kanapki to możesz skosztować jak nam znowu opierdolicie cuga, tylko żebyście nie obskoczyli jakiejś wkładki...chyba że właśnie na to spermopijko oczekujesz

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 27.04.2019, 12:29

Odbanowany pisze:
27.04.2019, 10:22
bielan88 pisze:
27.04.2019, 10:04
DoZo(L)e... pisze:
26.04.2019, 07:16


Przyjmując, że na ten moment grupa ostatnich chorzowskich "konfituR" to pięć osób, należy zauważyć, iż nie jest to 1% zatRzymanych (jak to próbują przedstawić 'rucHOOLe'), bo to by oznaczało około 500 siedzących "sztywno", a w taką liczbę chyba nikt nie wierzy.
Co za różnica czy rozjebało sie 5 czy 10 ? Jak 10 na 10 ktoś dostanie w******* to sie nie liczy bo to 7% ekipy ??? Ruch to konfidenci i nic tego nie zmieni. Przyjmują do ekipy kogo popadnie to mają efekty.
Cała Legia to k..., co to za różnica czy rozjebal się 1 czy 10? A teraz wypierd#laj.
Odbanowany pisze:
22.04.2019, 18:46
DoZo(L)e... pisze:
22.04.2019, 18:07
TommyShelby pisze:
22.04.2019, 17:09
(...) Bo tylko PF&WSH w Polsce pójdzie na współprace, a wszyscy inni biorą głowy i przewodzenie grupom na sztywno...
Nie generalizuj, bo nie wszędzie jest tak [jak w 'w(q)rw(e)'] i są przykłady (np. na Legii nikt nie potwierdził bajek hANKI, więc zapadają wyroki uniewinniające), gdzie milicja ma tylko gołosłowie i nie ma reakcji łańcuchowej.
A czemu kolego nie wspomnisz o Widzewie w kontekście zatrzymań/wrwe i piszesz tylko o takich sprawach, żeby wyszło na Twoje, ze cała koalicja ma skłonności do frajerstwa itd. (...) Na R poszło kilku na współpracę, 80 grzeje puche a wy nie macie wstydu i nazywacie cały R konfidentami, chociaż - powiedzmy - 99% ekipy trzyma się sztywno (...)
Czy przyspieszyła ci się miesiączka, ponieważ przypisałem twoje relatywizowanie (proporcje/procentowanie) samym 'rucHOOLom'?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Odbanowany » 27.04.2019, 13:22

DoZo(L)e... pisze:
27.04.2019, 12:29
Odbanowany pisze:
27.04.2019, 10:22
bielan88 pisze:
27.04.2019, 10:04

Co za różnica czy rozjebało sie 5 czy 10 ? Jak 10 na 10 ktoś dostanie w******* to sie nie liczy bo to 7% ekipy ??? Ruch to konfidenci i nic tego nie zmieni. Przyjmują do ekipy kogo popadnie to mają efekty.
Cała Legia to k..., co to za różnica czy rozjebal się 1 czy 10? A teraz wypierd#laj.
Odbanowany pisze:
22.04.2019, 18:46
DoZo(L)e... pisze:
22.04.2019, 18:07

Nie generalizuj, bo nie wszędzie jest tak [jak w 'w(q)rw(e)'] i są przykłady (np. na Legii nikt nie potwierdził bajek hANKI, więc zapadają wyroki uniewinniające), gdzie milicja ma tylko gołosłowie i nie ma reakcji łańcuchowej.
A czemu kolego nie wspomnisz o Widzewie w kontekście zatrzymań/wrwe i piszesz tylko o takich sprawach, żeby wyszło na Twoje, ze cała koalicja ma skłonności do frajerstwa itd. (...) Na R poszło kilku na współpracę, 80 grzeje puche a wy nie macie wstydu i nazywacie cały R konfidentami, chociaż - powiedzmy - 99% ekipy trzyma się sztywno (...)
Czy przyspieszyła ci się miesiączka, ponieważ przypisałem twoje relatywizowanie (proporcje/procentowanie) samym 'rucHOOLom'?
kolego, ja wiem, ze wykształcenie masz co najwyżej zawodowe, ale użyłem środka stylistycznego, który się nazywa hiperbola, dodatkowo słowo klucz „powiedzmy”, bo ciężko to obliczyć procentowo, ruro (celowo użyty zwrot drugi raz w Twoim kierunku, u cwelow nie szukam kolegów prujdupo). Spoko, nie przepraszaj nie Ty jeden jesteś cwiercmozgiem na tym forum. A jeśli chodzi o post powyżej, to dlaczego liczebność bandy Ruchu ustaliłeś na 80/100 osób? Wspomniałem, ze 80 grzeje puche krótkowzroczny manipulatorze. Dla mnie chłopki na wolnosci co nie współpracują z organami sprawiedliwości tez trzymają sztywno fason, a wiec musisz zrobić badania i analizę raz jeszcze, bo to co zrobiłeś, to wybiórcza selekcja danych na potrzeby kręcenia afer u wszystkich innych tylko nie u siebie, chociaż na stadionie macie taki burdel lgbt, ze w głowach się nie mieści :)

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Lucjan80 » 27.04.2019, 14:46

No debile i tyle
Jak mozna nazwac ekipe zaganiarami bo kilku tam (niewielka czesc) sie r******** ?
Tym tokiem rozumowania jesli z ulicy,dzielnicy ktos sie rozjebie to wieszamy kondoma nad cala dzielnica badz ulica ?

jcb
Posty: 63
Rejestracja: 29.01.2012, 21:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jcb » 27.04.2019, 15:20

Dokładnie tak jak mówisz. Tym bardziej że wasz lider się nie rozjebal tylko powiedział jak było

96hhhhhh
Posty: 160
Rejestracja: 21.02.2017, 00:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 96hhhhhh » 27.04.2019, 15:48

Skutki rozjebusa z Wisły już widoczne w Gdańsku !!😡

BoskiRomanSpodHuty
Posty: 18
Rejestracja: 17.04.2019, 16:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: BoskiRomanSpodHuty » 27.04.2019, 17:20

Skutki rozjebusa z Wisły były widoczne od grubo ponad miesiąca w Małopolsce.

WISŁA NOWA HUTA
Posty: 50
Rejestracja: 02.05.2013, 20:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WISŁA NOWA HUTA » 27.04.2019, 18:02

Panowie , w Krk już od dawna nie było żadnych zasad. Sharakanow zgubiła pycha i chciwość , zdobyli przewagę w Krk i zwariowali. Długoletnie zgody powyrzucali do kosza w imię interesów z wrogami , ogólnie od jakiegoś czasu z układami /zgodami na Wiśle jest cyrk. Unie pogonili , wzięli Resovia , trochę minęło i Resovia pogonili a siedzą na sektorze z Stalą. Jebali kibiców na pieniądze (zbiórki na sektorowke , muzeum , branie haraczy na wyjazdach ) , później zaczęli bezczelnie okradać klub , trzymali kasę na milionach ze sprzedaży piłkarzy. Ilu dobrych chłopaków zostało pogonionych , ilu odbiło bo zmądrzało to głowa mała.

WISŁA NOWA HUTA
Posty: 50
Rejestracja: 02.05.2013, 20:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WISŁA NOWA HUTA » 27.04.2019, 18:14

Ja patrzę na to z boku , znam też wielu pasiaków ,którzy również nawet na mecze nie chodzą bo widzą jakie interesy ekipy robią. Żeby nie było ,że tak jest tylko w Krk ,bo w całej Polsce jest niesamowite parcie na pieniądze że strony dzisiejszych"chuliganów". Taki wyjazd na finał puchar Polski , to idealna okazja . Zrobi się gadżet za 5 zł, każe się zapłacić wszystkim po 20 i policzcie sobie ile kasy jest na czysto .

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Arkan » 27.04.2019, 18:56

a flagi sie ku*** same uszyja?adwokaci za sprawy meczowe tez pro bono pracuja?po to sie dolicza do autokarow pociagow zbiorek i gadzetow zeby byla sara na cele kibicowskie a ze u was byl taki syf jaki jest to nie oceniaj wszystkim ekip w kraja wasza miara

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Towariszcz Komandir » 27.04.2019, 19:54

Heheh Arkan rozbraja mnie twoja naiwność.Prawda jest taka że to całe kibicowanie teraz to maszynka do zarabiania hajsu przez ludzi z ekipy ale ty myślisz że to wszystko na flagi, adwokatów itd. A potem widzisz że typ z ekipy jeździ nową audiną a drugi ufunduje żonie czy kochance futro. Coś tam idzie na adwokatów czy flagi ale to są dodatkowe zbiórki na to. Zresztą dlaczego inny kibic miałby robić zrzutke na adwokatów kiedy w wiekszości przypadków sprawy mają za interesy a za chuliganke nieliczni.
W dzisiejszych czasach najważniejszy na trybunach jest lans i kasa a jak ktoś dostanie piętnastaka za interesy no bo przecież nie za chuliganke to idzie na współprace jak misiek. A uwierz Arkan i reszta że takich miskow to jeszcze przybedzie.
:lol:

srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: srututu » 27.04.2019, 20:04

1948krzysieKSG pisze:
27.04.2019, 20:01
To akurat nie zabłysnąłeś teraz bo Arkan ma na Motorze cos do powiedzenia i raczej nikt go w c**** tam nie robi, naiwny to możesz być ty skoro w twojej ekipie cie dymają na siano i wmawiają ze wszyscy tam robia

Każdy normalny wie ile kosztują sprawy okolokibicowskie, grafy, papugi, goszczenie zgód na poziomie a nie przy browarach z biedronki itp dlatego jak czasem się doliczy kilka złotych przy okazji masówki to nikt z tym nie ma problemu, chyba ze dzbany co jada raz na rok na puchar polski ale takich akurat j****
Dokładnie, ja mam wrażenie, że tu wypowiadają się jacyś odklejeni idioci, którzy nie wiedzą jak to wszystko funkcjonuje. Wielcy ku*** honorowi kibole z lat'90, po 20 awanturach, recydywiści, którzy życie pooddawali za kluby. Banda gamoni.

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Towariszcz Komandir » 27.04.2019, 20:23

1948krzysieKSG pisze:
27.04.2019, 20:01
To akurat nie zabłysnąłeś teraz bo Arkan ma na Motorze cos do powiedzenia i raczej nikt go w c**** tam nie robi, naiwny to możesz być ty skoro w twojej ekipie cie dymają na siano i wmawiają ze wszyscy tam robia

Każdy normalny wie ile kosztują sprawy okolokibicowskie, grafy, papugi, goszczenie zgód na poziomie a nie przy browarach z biedronki itp dlatego jak czasem się doliczy kilka złotych przy okazji masówki to nikt z tym nie ma problemu, chyba ze dzbany co jada raz na rok na puchar polski ale takich akurat j****
Skąd Ty możesz wiedzieć gdzie kto jest znany. Kilka złotych doliczy a raczej kilkanaście prawda? Policz to sobie razy 1.000 czy 1.500 i ile nam wychodzi?
Ja jestem znany w całej Polsce i to prawda bo tak tu napisałem :)
:lol:

cwaniaKKK
Posty: 252
Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: cwaniaKKK » 27.04.2019, 20:26

Dzisiejsi chuligani rozpierdalają się, bo mają konkretne zarzuty i perspektywę wielu lat za murami. Handel narkotykami, dziwkami, pranie pieniędzy, wyłudzenia vatu, przerzuty imigrantów, udział w zorganizowanej grupie przestępczej itd. To nie jest udział w bójce, zbiegowisku, pobicie czy kradzież. W latach 90tych powiedziałeś w suce, że marszczysz freda i Cię puszczali ;) Mnie osobiście Misiek zaskoczył, że się rozpruł. Jak rzucał nożem w Dino Baggio większości forumowiczów nie było na świecie i myślałem, że to charakterny gość. Zrzut na cele kibicowskie nie komentuję, bo to osobny temat.
1910

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Lucjan80 » 27.04.2019, 21:01

Towariszcz Komandir pisze:
27.04.2019, 20:23
1948krzysieKSG pisze:
27.04.2019, 20:01
To akurat nie zabłysnąłeś teraz bo Arkan ma na Motorze cos do powiedzenia i raczej nikt go w c**** tam nie robi, naiwny to możesz być ty skoro w twojej ekipie cie dymają na siano i wmawiają ze wszyscy tam robia

Każdy normalny wie ile kosztują sprawy okolokibicowskie, grafy, papugi, goszczenie zgód na poziomie a nie przy browarach z biedronki itp dlatego jak czasem się doliczy kilka złotych przy okazji masówki to nikt z tym nie ma problemu, chyba ze dzbany co jada raz na rok na puchar polski ale takich akurat j****
Skąd Ty możesz wiedzieć gdzie kto jest znany. Kilka złotych doliczy a raczej kilkanaście prawda? Policz to sobie razy 1.000 czy 1.500 i ile nam wychodzi?
Ja jestem znany w całej Polsce i to prawda bo tak tu napisałem :)
Kolego wbrew obiegowej opinii niektórzy na tym forum kimś w realnym świecie jednak sa i się znają z wojaży.
Facet dobrze pisze ze Arkan to nie byle kto i tyle powinno ci wystarczyć

modelo
Posty: 27
Rejestracja: 15.08.2016, 22:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: modelo » 27.04.2019, 22:20

Podobno misiek kazał przekazać ,że przeprasza , to nie jego wina , że niby psy mu serum prawdy podały . Także nie ma co oczerniać chłopaka.

*KR* *1906*
Posty: 6
Rejestracja: 23.04.2019, 15:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: *KR* *1906* » 28.04.2019, 00:30

WISŁA NOWA HUTA pisze:
27.04.2019, 18:02
Panowie , w Krk już od dawna nie było żadnych zasad. Sharakanow zgubiła pycha i chciwość , zdobyli przewagę w Krk i zwariowali. Długoletnie zgody powyrzucali do kosza w imię interesów z wrogami , ogólnie od jakiegoś czasu z układami /zgodami na Wiśle jest cyrk. Unie pogonili , wzięli Resovia , trochę minęło i Resovia pogonili a siedzą na sektorze z Stalą. Jebali kibiców na pieniądze (zbiórki na sektorowke , muzeum , branie haraczy na wyjazdach ) , później zaczęli bezczelnie okradać klub , trzymali kasę na milionach ze sprzedaży piłkarzy. Ilu dobrych chłopaków zostało pogonionych , ilu odbiło bo zmądrzało to głowa mała.
Najbardziej od kibicowania odbiła Olsza 2, najsilniejsze osiedle w Krakowie pod każdym względem. Co ciekawe, M. pochodzi właśnie stamtąd.
Co do Huty, kiedyś ogromny potencjał lata 2011-2013. Teraz? Piastów robi co chce na Kalinowym.
O innych osiedlach nie wspomnę, Prądnik Czerwony?, gdzie te wszystkie grafy.. wrzut na murku przy Bitschana jest rozjebany od półtora roku.
Południe Krakowa, niegdyś Qrdwanow, Bieżanów wszystko pierdolnęło.
Azory to było wałkowane milion razy, najbardziej mnie boli regres 5tki, Krowodrza dzielnica V (nie mylić z górką). Bliskość stadionu, ulice: Lea, Królewska, Czarnowiejska, Wrocławska.. Powinna być enklawą taką jak Batory w Chorzowie.
Bronowice? Ogromny obszar - cichosza.
Prądnik Biały? niby moze wszystko..

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Arkan » 28.04.2019, 00:43

nie wiem gosciu (towariszcz komandir) skad Ty jestes i z jakiej ekipy,ale p********* takie smuty w kilku tematach ze szkoda czytac.przeciez golym okiem widac ze ty wiedze czerpiesz z tych pedalskich reportazy w tvnie.naogladales sie tych p****** i myslisz ze w kazdej ekipie wala reszte kibicow na hajs.jeszcze to pierdolenie zawistnika ze ktos z ekipy se audi jezdzi haha.a kto ci ku*** broni zarobic.gula masz ze ktos jest dobrze ubrany i ma auto a ty zapierdalasz jak wół i nic nie masz.kazdy zarabia jak uwaza jego sprawa a nie ku*** twoja i reszty nieudacznikow placzacych i sapiacych w kazdym temacie jedno i to samo,a to ku*** torebki,a to ku*** koszulki od gucciego a teraz ku*** audi doszlo.pomyl debilu jak moze skoro mowisz ze na koszulkach klubowych takie walki ida to ile bys ich musial opierdolic ze ta straszna ekipa sobie pokupowala luksusowe auta za to.to ze w Wisle byla patologia pod tym wzgledem a media podlapaly temat i wspolnie z milcja sieja propagande zeby sklocic srodowisko.

rozpuszczalnik1906
Posty: 74
Rejestracja: 20.02.2017, 19:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rozpuszczalnik1906 » 28.04.2019, 01:01

*KR* *1906* pisze:
28.04.2019, 00:30
WISŁA NOWA HUTA pisze:
27.04.2019, 18:02
Panowie , w Krk już od dawna nie było żadnych zasad. Sharakanow zgubiła pycha i chciwość , zdobyli przewagę w Krk i zwariowali. Długoletnie zgody powyrzucali do kosza w imię interesów z wrogami , ogólnie od jakiegoś czasu z układami /zgodami na Wiśle jest cyrk. Unie pogonili , wzięli Resovia , trochę minęło i Resovia pogonili a siedzą na sektorze z Stalą. Jebali kibiców na pieniądze (zbiórki na sektorowke , muzeum , branie haraczy na wyjazdach ) , później zaczęli bezczelnie okradać klub , trzymali kasę na milionach ze sprzedaży piłkarzy. Ilu dobrych chłopaków zostało pogonionych , ilu odbiło bo zmądrzało to głowa mała.
Najbardziej od kibicowania odbiła Olsza 2, najsilniejsze osiedle w Krakowie pod każdym względem. Co ciekawe, M. pochodzi właśnie stamtąd.
Co do Huty, kiedyś ogromny potencjał lata 2011-2013. Teraz? Piastów robi co chce na Kalinowym.
O innych osiedlach nie wspomnę, Prądnik Czerwony?, gdzie te wszystkie grafy.. wrzut na murku przy Bitschana jest rozjebany od półtora roku.
Południe Krakowa, niegdyś Qrdwanow, Bieżanów wszystko pierdolnęło.
Azory to było wałkowane milion razy, najbardziej mnie boli regres 5tki, Krowodrza dzielnica V (nie mylić z górką). Bliskość stadionu, ulice: Lea, Królewska, Czarnowiejska, Wrocławska.. Powinna być enklawą taką jak Batory w Chorzowie.
Bronowice? Ogromny obszar - cichosza.
Prądnik Biały? niby moze wszystko..
Skomentuje tylko NH. Ogromny potencjał? Powyżej 2010 był ostry spadek w dół. Przed 2010 była dobra sytuacja.
Piastów? Ciekawy temat, bo też mogę wpaść o 2 w nocy i pomalować osiedle. Nie jest to wyczyn i wyznacznik mocy, czy siły. Nie przypieprzam się też do godziny, bo w dzień nikt tego nie zrobi. Nie ze względu na przeciwnika, tylko zaraz ktoś zadzwoni i po zabawie. Myślę, że Piastów też ostro poleciało w dół. Nie chce kwiczeć, że kiedyś to było, ale wg mnie przed 2010 było ciekawiej i fajniej. Napisałeś o Wiśle, a Cracovia też ma problemy. Chyba tylko Hutnik wyszedł na plus i jest lepszy niż x lat temu.

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Arkan » 28.04.2019, 01:03

urwalo zdanie....wiec mialo bys to ze Wisle byla patologia pod tym wzgledem to nie znaczy ze wszedzie tak jest.

Czerwiec_76
Posty: 49
Rejestracja: 21.11.2016, 20:31

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Czerwiec_76 » 28.04.2019, 01:39

Do pewnego czasu sharksi zrobili duzo dla Wisly, lecz przyszedl czas, ze wszystko zniszczyli. Wielu chlopakow i silnych osiedli odobilo od Wisly i mozna smialo powiedziec, ze gdyby 'gora' inaczej rzadzila Wisla moglabyc dzis bardzo mocna ekipa. Niestety tak sie konczy gdy interesy/chciwosc bierze gore nad zasasami...przegladajac profile FB osiedli widac, ze raczej Cracovia jest duzo bardziej aktywniejsza na miescie...

Szacha
Posty: 28
Rejestracja: 21.08.2017, 23:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Szacha » 28.04.2019, 01:47

modelo pisze:
27.04.2019, 22:20
Podobno misiek kazał przekazać ,że przeprasza , to nie jego wina , że niby psy mu serum prawdy podały . Także nie ma co oczerniać chłopaka.
Apropo miśka, to go wypuścili już czy nie? bo w paru mediach czytam że mu przedłużyli areszt o 3 miesiące do połowy lipca, co jest dziwne bo 60tki przeważnie wypuszczają w nagrodę. Zachował się jak ku*** ostatnia, nie dosyć że zgarniał korzyści z tej Wisły prawdopodobnie największe ze wszystkich, czy to ze zbiórek kibicowskich, z wyjazdów, gadżetów itd, z nielegala pewnie też, zostawił prawie upadły sportowo klub, a na koniec się rozjebał na wszystkich, ciekawe czy braciszka oszczędził czy nie... Części osobom za głowę Człowieka się wyroki kończą w tym roku, a duze prawdopodobieństwo że na nich tez sie rozpruł.

bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: bez-napinki » 28.04.2019, 03:22

Czerwiec_76 pisze:
28.04.2019, 01:39
Do pewnego czasu sharksi zrobili duzo dla Wisly, lecz przyszedl czas, ze wszystko zniszczyli. Wielu chlopakow i silnych osiedli odobilo od Wisly i mozna smialo powiedziec, ze gdyby 'gora' inaczej rzadzila Wisla moglabyc dzis bardzo mocna ekipa. Niestety tak sie konczy gdy interesy/chciwosc bierze gore nad zasasami...przegladajac profile FB osiedli widac, ze raczej Cracovia jest duzo bardziej aktywniejsza na miescie...
Na podstawie fb osiedli oceniasz, że Cracovia jest bardziej aktywna? szacun!

Janusz kwiatek
Posty: 57
Rejestracja: 07.05.2018, 12:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Janusz kwiatek » 28.04.2019, 08:00

Kolejny artykuł o grubym miśku...
wyrwę jedno zdanie autora:
Ma 15 lat, odstające uszy, wadę zgryzu, spuchniętą wargę i ksywę "Gruby", która oddaje jego posturę

[link]

tacy dwaj
Posty: 93
Rejestracja: 16.12.2012, 09:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: tacy dwaj » 28.04.2019, 08:51

WISŁA NOWA HUTA pisze:
27.04.2019, 18:02
Panowie , w Krk już od dawna nie było żadnych zasad. Sharakanow zgubiła pycha i chciwość , zdobyli przewagę w Krk i zwariowali. Długoletnie zgody powyrzucali do kosza w imię interesów z wrogami , ogólnie od jakiegoś czasu z układami /zgodami na Wiśle jest cyrk. Unie pogonili , wzięli Resovia , trochę minęło i Resovia pogonili a siedzą na sektorze z Stalą. Jebali kibiców na pieniądze (zbiórki na sektorowke , muzeum , branie haraczy na wyjazdach ) , później zaczęli bezczelnie okradać klub , trzymali kasę na milionach ze sprzedaży piłkarzy. Ilu dobrych chłopaków zostało pogonionych , ilu odbiło bo zmądrzało to głowa mała.
Marną masz wiedzę prowokatorze,z Unią była zgoda i za tych samych czasów był układ z Resovią.Sama Unia sobie układ z Sovią też zrobiła.
A te długoletnie zgody ,były tylko dla miłośników %,za Śląskiem mało kto przepadał.I z drugiej strony było to samo,były osiedla we Wrocławiu ,gdzie zabraniano chodzić w barwach Wisły.
A Lechia,to raczej z naszej strony miała wsparcie,a z ich było ono przez te całe lata śmieszne,wystarczy prześledzić liczby.Ruch przyjechał do nas na jedne derby w 1200 osób,a Lechia w 1200 to była u nas przez 10 lat jakby to wszystko zsumować.
Ruch to typowe śląskie charaktery,a nie jakieś bufony ,które myślały ,że są Bóg wie kim z Gdańska.
A na zbiórkach to jebali u was na Kałuży.Haracze :-)

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 28.04.2019, 09:35

Skoncz prowokowac jakies ku*** niepotrzebne babranie sie gownem w temacie zgod, ukladow. Komus sie nie podobalo to zawsze mogl to powiedziec glosno a nie teraz po x latach prowokowac zbedne tematy
za kim jestes?

dajbozesile
Posty: 13
Rejestracja: 24.06.2011, 11:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: dajbozesile » 28.04.2019, 10:24

Przecież mówili, dlatego część ludzi odbiła

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Towariszcz Komandir » 28.04.2019, 10:31

Arkan pisze:
28.04.2019, 00:43
nie wiem gosciu (towariszcz komandir) skad Ty jestes i z jakiej ekipy,ale p********* takie smuty w kilku tematach ze szkoda czytac.przeciez golym okiem widac ze ty wiedze czerpiesz z tych pedalskich reportazy w tvnie.naogladales sie tych p****** i myslisz ze w kazdej ekipie wala reszte kibicow na hajs.jeszcze to pierdolenie zawistnika ze ktos z ekipy se audi jezdzi haha.a kto ci ku*** broni zarobic.gula masz ze ktos jest dobrze ubrany i ma auto a ty zapierdalasz jak wół i nic nie masz.kazdy zarabia jak uwaza jego sprawa a nie ku*** twoja i reszty nieudacznikow placzacych i sapiacych w kazdym temacie jedno i to samo,a to ku*** torebki,a to ku*** koszulki od gucciego a teraz ku*** audi doszlo.pomyl debilu jak moze skoro mowisz ze na koszulkach klubowych takie walki ida to ile bys ich musial opierdolic ze ta straszna ekipa sobie pokupowala luksusowe auta za to.to ze w Wisle byla patologia pod tym wzgledem a media podlapaly temat i wspolnie z milcja sieja propagande zeby sklocic srodowisko.
Niczego się nie naogladałem ani nie jestem zaiwstny po prostu stwierdzam fakty.Becelujecie kase na adwokatów dla ludzi z ekipy którzy sprawy mają za interesy a jak zwykły jakiś wyjazdowicz wyłapie przypał to już ekipa ma wyjebane.Nie jestem zawistny bo podałem jedynie przykład jak to wygląda. Stać kogoś na luksusowe auto to spoko, kręcił lody ryzykował spoko ale dlaczego ktoś ma w tym wypadku becelować na papuge skoro sprawy nie są związane z chuliganką?
Sytuacja na Wiśle pokazała jak wygląda ruch kibicowski i nie łudź się że w innych miastach byłoby inaczej.Tylko w innych miastach nie poszło to na taką skalę jak w Krakowie.W takiej Warszawie łapę przecież trzymaja na tym grupy przestępcze a kibice Legii to co najwyżej byli żołnierzami w tych grupach. W Krakowie to sami kibice trzymali na tym łapę stąd też różnica że to właśnie w Krakowie jest największy w Polsce rozjebus wśród kibiców.
Część mądrych ludzi zarówno w Krakowie jak i innych miastach już poodbijała od tematu. Pozostali ci którzy łudzą się że jest wszystko OK. Dziś Kraków jutro jakieś inne miasto. Pozdro dla normalnych.
:lol:

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 28.04.2019, 10:50

rozpuszczalnik1906 pisze:
28.04.2019, 01:01
*KR* *1906* pisze:
28.04.2019, 00:30
WISŁA NOWA HUTA pisze:
27.04.2019, 18:02
Panowie , w Krk już od dawna nie było żadnych zasad. Sharakanow zgubiła pycha i chciwość , zdobyli przewagę w Krk i zwariowali. Długoletnie zgody powyrzucali do kosza w imię interesów z wrogami , ogólnie od jakiegoś czasu z układami /zgodami na Wiśle jest cyrk. Unie pogonili , wzięli Resovia , trochę minęło i Resovia pogonili a siedzą na sektorze z Stalą. Jebali kibiców na pieniądze (zbiórki na sektorowke , muzeum , branie haraczy na wyjazdach ) , później zaczęli bezczelnie okradać klub , trzymali kasę na milionach ze sprzedaży piłkarzy. Ilu dobrych chłopaków zostało pogonionych , ilu odbiło bo zmądrzało to głowa mała.
Najbardziej od kibicowania odbiła Olsza 2, najsilniejsze osiedle w Krakowie pod każdym względem. Co ciekawe, M. pochodzi właśnie stamtąd.
Co do Huty, kiedyś ogromny potencjał lata 2011-2013. Teraz? Piastów robi co chce na Kalinowym.
O innych osiedlach nie wspomnę, Prądnik Czerwony?, gdzie te wszystkie grafy.. wrzut na murku przy Bitschana jest rozjebany od półtora roku.
Południe Krakowa, niegdyś Qrdwanow, Bieżanów wszystko pierdolnęło.
Azory to było wałkowane milion razy, najbardziej mnie boli regres 5tki, Krowodrza dzielnica V (nie mylić z górką). Bliskość stadionu, ulice: Lea, Królewska, Czarnowiejska, Wrocławska.. Powinna być enklawą taką jak Batory w Chorzowie.
Bronowice? Ogromny obszar - cichosza.
Prądnik Biały? niby moze wszystko..
Skomentuje tylko NH. Ogromny potencjał? Powyżej 2010 był ostry spadek w dół. Przed 2010 była dobra sytuacja.
Piastów? Ciekawy temat, bo też mogę wpaść o 2 w nocy i pomalować osiedle. Nie jest to wyczyn i wyznacznik mocy, czy siły. Nie przypieprzam się też do godziny, bo w dzień nikt tego nie zrobi. Nie ze względu na przeciwnika, tylko zaraz ktoś zadzwoni i po zabawie. Myślę, że Piastów też ostro poleciało w dół. Nie chce kwiczeć, że kiedyś to było, ale wg mnie przed 2010 było ciekawiej i fajniej. Napisałeś o Wiśle, a Cracovia też ma problemy. Chyba tylko Hutnik wyszedł na plus i jest lepszy niż x lat temu.
rozpuszczalnik1906 pisze:
28.04.2019, 01:01
*KR* *1906* pisze:
28.04.2019, 00:30
WISŁA NOWA HUTA pisze:
27.04.2019, 18:02
Panowie , w Krk już od dawna nie było żadnych zasad. Sharakanow zgubiła pycha i chciwość , zdobyli przewagę w Krk i zwariowali. Długoletnie zgody powyrzucali do kosza w imię interesów z wrogami , ogólnie od jakiegoś czasu z układami /zgodami na Wiśle jest cyrk. Unie pogonili , wzięli Resovia , trochę minęło i Resovia pogonili a siedzą na sektorze z Stalą. Jebali kibiców na pieniądze (zbiórki na sektorowke , muzeum , branie haraczy na wyjazdach ) , później zaczęli bezczelnie okradać klub , trzymali kasę na milionach ze sprzedaży piłkarzy. Ilu dobrych chłopaków zostało pogonionych , ilu odbiło bo zmądrzało to głowa mała.
Najbardziej od kibicowania odbiła Olsza 2, najsilniejsze osiedle w Krakowie pod każdym względem. Co ciekawe, M. pochodzi właśnie stamtąd.
Co do Huty, kiedyś ogromny potencjał lata 2011-2013. Teraz? Piastów robi co chce na Kalinowym.
O innych osiedlach nie wspomnę, Prądnik Czerwony?, gdzie te wszystkie grafy.. wrzut na murku przy Bitschana jest rozjebany od półtora roku.
Południe Krakowa, niegdyś Qrdwanow, Bieżanów wszystko pierdolnęło.
Azory to było wałkowane milion razy, najbardziej mnie boli regres 5tki, Krowodrza dzielnica V (nie mylić z górką). Bliskość stadionu, ulice: Lea, Królewska, Czarnowiejska, Wrocławska.. Powinna być enklawą taką jak Batory w Chorzowie.
Bronowice? Ogromny obszar - cichosza.
Prądnik Biały? niby moze wszystko..
Skomentuje tylko NH. Ogromny potencjał? Powyżej 2010 był ostry spadek w dół. Przed 2010 była dobra sytuacja.
Piastów? Ciekawy temat, bo też mogę wpaść o 2 w nocy i pomalować osiedle. Nie jest to wyczyn i wyznacznik mocy, czy siły. Nie przypieprzam się też do godziny, bo w dzień nikt tego nie zrobi. Nie ze względu na przeciwnika, tylko zaraz ktoś zadzwoni i po zabawie. Myślę, że Piastów też ostro poleciało w dół. Nie chce kwiczeć, że kiedyś to było, ale wg mnie przed 2010 było ciekawiej i fajniej. Napisałeś o Wiśle, a Cracovia też ma problemy. Chyba tylko Hutnik wyszedł na plus i jest lepszy niż x lat temu.
przecież ten KR*1906 to zwykły prowokator obszczany tak samo jak ten Wisła Nowa Huta co wpada co kwartał i pisze jaka to Wisła jest słaba i każdy się od niej odwraca, a przecież miśka już nie ma, łapanka na szarków to wszyscy powinni powrócić z powrotem a Wisła będzie jeszcze silniejsza.Czy ktoś pod szyldem Cracovii pisze że ich osiedle przy stadionie Salwator tez jest słabiutki, że ich enklawa Oświecenia stale jest rozjebywana a grafów na murach poprawiać nikt nie ma?Nie, bo nikt normalny nie będzie pisał w ten sposób o własnym podwórku a nawet nikt z Wisły o tym nie piszę bo po c***?0 obiektywizmu patrząc na całą sytuację w Krakowie;)Czasy są takie nie inne, dawniej ludzie siedzieli po osiedlach bo w domu nie było co robić,ćpanie swoje zrobiło, teraz się chuligani na fejsach, ci co zostali skitrani po dziurach ze zniszczonymi zwojami od jointów i innych gówien tylko już chyba swoim potrafią skakać do gardeł, na widok obcych mord zesrani, wszędzie widzą policję.
Olsza faktycznie wyróżniała się mocno na tle innych osiedli, to co się działo na murach w całym Krakowie było ich właśnie zasługą, jak padło graffiti powiedzmy na Bronowicach szybki tel i zaraz przyjeżdżali i odnawiali, a taki pedał parchaty tu przyjdzie podając za Wiślaka i pisze że tam jest kiepsko i tam bo od dłuższego czasu bo osiedla pomazane i nikt się za to nie weźmie.

WISŁA NOWA HUTA
Posty: 50
Rejestracja: 02.05.2013, 20:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WISŁA NOWA HUTA » 28.04.2019, 11:13

Lipa jest w całym Krakowie i jak myślisz kogo to wina? Ekipy nastawione na hajs rozjebaly kibicowko Kraków po jednej i drugiej stronie. Zostały zgliszcza na których już nic nowego nie powstanie. Pseudo gangsterzy od rozjebanego metala i misia

pinki1905
Posty: 57
Rejestracja: 26.02.2007, 23:32
Lokalizacja: RZESZÓW

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: pinki1905 » 28.04.2019, 11:41

WISŁA NOWA HUTA pisze:
27.04.2019, 18:02
Panowie , w Krk już od dawna nie było żadnych zasad. Sharakanow zgubiła pycha i chciwość , zdobyli przewagę w Krk i zwariowali. Długoletnie zgody powyrzucali do kosza w imię interesów z wrogami , ogólnie od jakiegoś czasu z układami /zgodami na Wiśle jest cyrk. Unie pogonili , wzięli Resovia , trochę minęło i Resovia pogonili a siedzą na sektorze z Stalą. Jebali kibiców na pieniądze (zbiórki na sektorowke , muzeum , branie haraczy na wyjazdach ) , później zaczęli bezczelnie okradać klub , trzymali kasę na milionach ze sprzedaży piłkarzy. Ilu dobrych chłopaków zostało pogonionych , ilu odbiło bo zmądrzało to głowa mała.
Wszystko fajnie ale jeśli chodzi o Resovie to my odbilismy od rekinów A to że dali sobie jakieś oświadczenie mało kogo to interesuje

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Ardian » 28.04.2019, 11:49

tacy dwaj pisze:
28.04.2019, 08:51
WISŁA NOWA HUTA pisze:
27.04.2019, 18:02
Panowie , w Krk już od dawna nie było żadnych zasad. Sharakanow zgubiła pycha i chciwość , zdobyli przewagę w Krk i zwariowali. Długoletnie zgody powyrzucali do kosza w imię interesów z wrogami , ogólnie od jakiegoś czasu z układami /zgodami na Wiśle jest cyrk. Unie pogonili , wzięli Resovia , trochę minęło i Resovia pogonili a siedzą na sektorze z Stalą. Jebali kibiców na pieniądze (zbiórki na sektorowke , muzeum , branie haraczy na wyjazdach ) , później zaczęli bezczelnie okradać klub , trzymali kasę na milionach ze sprzedaży piłkarzy. Ilu dobrych chłopaków zostało pogonionych , ilu odbiło bo zmądrzało to głowa mała.
Marną masz wiedzę prowokatorze,z Unią była zgoda i za tych samych czasów był układ z Resovią.Sama Unia sobie układ z Sovią też zrobiła.
A te długoletnie zgody ,były tylko dla miłośników %,za Śląskiem mało kto przepadał.I z drugiej strony było to samo,były osiedla we Wrocławiu ,gdzie zabraniano chodzić w barwach Wisły.
A Lechia,to raczej z naszej strony miała wsparcie,a z ich było ono przez te całe lata śmieszne,wystarczy prześledzić liczby.Ruch przyjechał do nas na jedne derby w 1200 osób,a Lechia w 1200 to była u nas przez 10 lat jakby to wszystko zsumować.
Ruch to typowe śląskie charaktery,a nie jakieś bufony ,które myślały ,że są Bóg wie kim z Gdańska.
A na zbiórkach to jebali u was na Kałuży.Haracze :-)
Jakie to jest żenujące, że do 2016 roku TKWM było wg kibiców tych klubów największą przyjaźnią w historii, razem jeździli wojować w Europie, na każdym meczu np. Śląska widziało się wielu gości w koszulkach lub szalikach Wisły, flagi tych zgodowiczów wisiały w centralnych miejscach młynu itd., a po 2016 zmieniła się narracja i pół Wrocławia zawsze nienawidziło Wisły, na Wiślackich dzielnicach można było dostać od rekinów w******* za barwy ich zgodowiczów, Lechia zawsze miała wyjebane na pomaganie kolegom, wspólnych akcji żadnych nie było i wszyscy wstydzili się tego Śląska, bo to alkusy a nie kibice.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bobson1312, Diesel, LevVy, Orzech, T-T i 223 gości