Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kibic ze Śląska » 25.04.2019, 13:13

jestesmywaszastolica pisze:
25.04.2019, 01:33
zajmij się waszymi układami które wypalają i waszymi liderami którzy podczas ich tworzenia dosłownie padają na kolana :)
skomentowalem post Dzyndzla a ty wyjebales o naszych ukladach wiec odpisalem zebys zerknal na Wasze dzialania w tym temacie, BKS(x2) ze tak to ujme. Odpierdol sie zatem a nie obracaj kota ogonem. U siebie nie widzisz a o nas juz chetnie klapiesz jezorem. Prawie seta ludzi siedzi sztywno, od zaganiar cisniesz wszystkim. Misiek zajebal 400stron zeznan, zobaczymy kto pojdzie na sztywno, z 10 ekip bedzie mialo ten dylemat.
Nie zycze nikomu bo kazdy z tematu wie o co kaman a szczurki ktore tak tu szczekaja moga spac spokojnie, bo niby czemu nie?
Dam sobie reke uciac ze przy Hance spales spokojnie.. Za forum nikt Cie nie zamknie.

z mojej strony finito na ten temat

nie tak dawno trafilem na Wasza gwiazdke ktora na emigracji klapie jezorem, temat poszedl dalej, popytaj nawet tutaj takze zebys mi nie poerdolil ze pochwalam rozjebundy w innych ekipach byle problemy byly u wroga.

ps. j**** smutnych panow



UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UrzadSkarbowy » 25.04.2019, 16:02

Na Twitterze ptaszki ćwierkają że Misiek rozjebał się na ponad 600 osób...
Obrazek

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Lucjan80 » 25.04.2019, 16:31

To może byc największą zagniatać w historii polskiego świata przestępcze.
To juz nie korona to cesarski wieniec

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Lucjan80 » 25.04.2019, 17:23

Nie można edytować a błędów we wcześniejszym poście narobiłem wiec drugi raz .

To może byc największa zaganiara w historii polskiego świata przestępczego.
To juz nie korona to cesarski wieniec.

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Königshütte » 25.04.2019, 18:15

c*** nas obchodzi zdanie jakiegoś ciula co myśli, że kibicuje Lechowi a tak naprawdę kibicuje Amice. Sprzedałeś się za licencję pajacu, wiesz o tym? Jak nie to cię w tym momencie uświadamiam.
Bandycki Batory

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Königshütte » 25.04.2019, 18:47

Już ci pisałem, że c*** nas obchodzi zdanie jakiegoś ciula z Amiki a ty dalej się prujesz.
Bandycki Batory

*KR* *1906*
Posty: 6
Rejestracja: 23.04.2019, 15:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: *KR* *1906* » 25.04.2019, 19:01

FlorianT pisze:
25.04.2019, 18:35
Königshütte pisze:
25.04.2019, 18:15
c*** nas obchodzi zdanie jakiegoś ciula co myśli, że kibicuje Lechowi a tak naprawdę kibicuje Amice. Sprzedałeś się za licencję pajacu, wiesz o tym? Jak nie to cię w tym momencie uświadamiam.
Tym sie roznimy zaganiaRo, my sie "sprzedalismy" za licencje, wy sprzedajecie nablizszych kumpli, przyjaciol... Konfidenxtwo wyssalyscie z mlekiem waszych matek. Nie znize sie do waszego poziomu i nie nazwe twojej starej ku***, szmaciarzu z tleniona grzywa.
Radziłbym jednak ważyć słowa :) W każdej ekipie, dosłownie w każdej znajdzie się czarna owca, prędzej czy później..

bez-napinki
Posty: 1569
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: bez-napinki » 25.04.2019, 20:03

baluś jako "liderzy" - ja p*******... ;)

r-m
Posty: 82
Rejestracja: 21.03.2013, 08:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: r-m » 25.04.2019, 21:53

Ludzie powiedzcie mi że nie jesteście tacy naiwni a zarazem głupi że myslicie że w tych czasach ktoś się nie rozjebie nie ważne czy to będzie Legia, Lech; Lechia, czy płomień zary. Co drugi pójdzie na ugodę z psami kto będzie miał wyrok powyżej 10/15 nie tą liga! A jeśli ktoś jest przeciw to albo łeb internetowy albo jeszcze mu się upiklo. Ja daje 5 lat i żadnych ekip hools nie będzie bo się posprzedaha nawzajem

blakuś
Posty: 222
Rejestracja: 11.11.2013, 22:16

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: blakuś » 25.04.2019, 22:11

r-m pisze:
25.04.2019, 21:53
Ludzie powiedzcie mi że nie jesteście tacy naiwni a zarazem głupi że myslicie że w tych czasach ktoś się nie rozjebie nie ważne czy to będzie Legia, Lech; Lechia, czy płomień zary. Co drugi pójdzie na ugodę z psami kto będzie miał wyrok powyżej 10/15 nie tą liga! A jeśli ktoś jest przeciw to albo łeb internetowy albo jeszcze mu się upiklo. Ja daje 5 lat i żadnych ekip hools nie będzie bo się posprzedaha nawzajem
Legia po Hani się zachowała poprawnie. GieKSa trochę mniejszy kaliber miała ale też wszyscy swoje odsiedzieli. Więc w tych czasach można.

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Arkan » 25.04.2019, 22:27

na spokojnie - skoro balus byl zwyklym pionkiem w Ruchu jak ty to kiego h*** mial dostep do forum o ktorym wypaplal milicji.z toba nie ma co gadac na tematy ulicy,rozkminek ,awantur i wieziennych afer bo jestes zwyklym chlopkiem ktory na w.w tematy wie tyle co mu kolega co sie buja przy ekipie powie piate przez dzisiate ,a pozniej sie tu udzielasz.
p.s nie ma co czytac i dyskutowac z festami typu r-m ktorzy pierdola milycjna propagande ze kazda ekipa i kazdy z ekipy sie rozjebie.
p.s 2chodzi info ze locha juz lata po wolnosci a ok 400 osob pomowione,teraz kilka miesiecy weryfikacji i zacza sie grube zawiniecia.kazdy kto mial z nim "do czynienia" jeszcze pare dni i powinien zwijac pinkiel i probowac zalatwiac list zelazny w razie W. bo kwestia paru tyg jak sie zaczna grune wjazdy i relacje na zywo w tvn

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rozpierdol » 25.04.2019, 22:30

Na Legii była sytuacja tego typu,że hanior mało co wiedział o TB i jechał na samym farmazonie.
Na Ruchu jest sytuacja o wiele większego kalibru co oczywiście w żadnym stopniu nie tłumaczy rozjebusów bo sprzedanie kumpli i zapewnienie im jeszcze dłuższych pobytów za kratami by samemu wyskoczyć to największe kurewstwo jakie może być.j**** c****.
1910

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Arkan » 25.04.2019, 22:44

Niektorzy zamiast walczyc z najgorszym kurestwem w kodeksie karnym czyli pomowieniem(gdzie jedna zakłamana szmata ktora ma na sumieniu gruby kaliber przestepstw oczernia klamie i pomawia osoby ktore maja stawiane zarzuty czasem duzo mniejszego kalibru a taka szmata jak np . masa co łamała kolana,piłowała zęby pilnikami do metalu ,a pewnie i majaca na sumieniu łeb pomawia ludzi do jakiegos np kilograma trawki i taka osoba siedzi 3 lata a kurwisko unika kary)jak mozna dopuscic do tego zeby aresztowac i trzymac w aresztach wydobywczych Ludzi na podstawie tylko i wylacznie jedenego pomowienia.przed tym sie nie da bronic.u nas byly przypadki gdzie hujoza 60-tka zeznawala ze ktos np handlowal z nim towarem w okresie od przykladowo marca do czerwca,zawijali kogos ktos przedstawial paiery ze w tym czasie siedzial lub byl za miedza przedstawiajac stosowne papiery to te mendy w prokuraturze zmienialy czaso okres na mieisac przed lub po.Ludzie zamiast pierdolic kocopoly na forum ze kazdy sie rozjebie to zainteresujcie sie tematem ,tym o co walczy np .Bonus z Liroyem i innymi poslami i Ludzmi zaangazowanymi w to zeby zmienic to ze mozna aresztowac i przedluzac areszty na podstawie tylko i wylacznie jednego pomowienia.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 25.04.2019, 23:21

kibic ze Śląska pisze:
25.04.2019, 13:13
jestesmywaszastolica pisze:
25.04.2019, 01:33
zajmij się waszymi układami które wypalają i waszymi liderami którzy podczas ich tworzenia dosłownie padają na kolana :)
skomentowalem post Dzyndzla a ty wyjebales o naszych ukladach wiec odpisalem zebys zerknal na Wasze dzialania w tym temacie, BKS(x2) ze tak to ujme. Odpierdol sie zatem a nie obracaj kota ogonem. U siebie nie widzisz a o nas juz chetnie klapiesz jezorem. Prawie seta ludzi siedzi sztywno, od zaganiar cisniesz wszystkim. Misiek zajebal 400stron zeznan, zobaczymy kto pojdzie na sztywno, z 10 ekip bedzie mialo ten dylemat.
Nie zycze nikomu bo kazdy z tematu wie o co kaman a szczurki ktore tak tu szczekaja moga spac spokojnie, bo niby czemu nie?
Dam sobie reke uciac ze przy Hance spales spokojnie.. Za forum nikt Cie nie zamknie.

z mojej strony finito na ten temat

nie tak dawno trafilem na Wasza gwiazdke ktora na emigracji klapie jezorem, temat poszedl dalej, popytaj nawet tutaj takze zebys mi nie poerdolil ze pochwalam rozjebundy w innych ekipach byle problemy byly u wroga.

ps. j**** smutnych panow
nie chce mi się nawet tego komentować o stanie twojej świadomości najlepiej świadczy te BKS x 2.
ale piszcie dalej o tych setkach sztywnych chłopaków z pf, milionie ujebanych przez nic nie znaczącego miśka, czy tam jakieś inne mefedronowe filmy produkcji wqurwe

Paulek
Posty: 81
Rejestracja: 26.12.2012, 07:39

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Paulek » 25.04.2019, 23:24

r-m pisze:
25.04.2019, 21:53
Ludzie powiedzcie mi że nie jesteście tacy naiwni a zarazem głupi że myslicie że w tych czasach ktoś się nie rozjebie nie ważne czy to będzie Legia, Lech; Lechia, czy płomień zary. Co drugi pójdzie na ugodę z psami kto będzie miał wyrok powyżej 10/15 nie tą liga! A jeśli ktoś jest przeciw to albo łeb internetowy albo jeszcze mu się upiklo. Ja daje 5 lat i żadnych ekip hools nie będzie bo się posprzedaha nawzajem
Pisząc takie ciulstwa sam wyrastasz na potencjalnego rozjebusa.

Co do sytuacji u nas to zaczynając od grudniowej to nikt kto go znał nie wierzył, że poszedł na współpracę(nie tylko ludzie z Ruchu). Jemu wtedy groziła ćwiara za głowę, ale c*** z nim.
Potem był ksiądz no i ostatnie gwiazdy surma, baluś, dudi i dawo. Robicie tu niektórzy z balusia lidera. Jeden z liderów to był surma a baluś owszem dużo wiedział i był na zamkniętym forum ale to nie był żaden lider, tak samo jak pozostała dwójka dudi i dawo.

Żeby nie było nie próbuję tu nikogo wybielać, ale niektórzy tu dupią ciulstwa jakby cała czołówka Ruchu się rozjebała.

Żeby tego było mało to na temat PF dużo do powiedzenia ma świadek koronny niejaki Egon.
19R20

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Arkan » 25.04.2019, 23:50

piszac o weryfikacji mam na mysli zalozenie obserwacji,podlsuchu i przeswietlenie pomowionej przez kurwe czyli co obecnie robi ,z kim ,gdzie mieszka itd.weryfikacja to przygotowanie do przyszlego zawiniecia.wiadomo ze to klamstwa i pomowienia, te jego niby zeznania to mieszanina tego co podstawia do podpisania psy z ich wiedzy operacyjnej lub tego co im sie wydaje z jego wymyslami.a wszystko i tak bedzie klepniete.caly aparat niesprawiedliwosci liczy ze w drodze kolejnych zatrzyman ktos sie przyzna ,ktos sie rozjebie i zeznania sie potwierdza zyskujac wiarygodnosc w sadzie.gdyby wszyscy siedzieli sztywniutko z przyszlych aresztowanych bylo by im naprawde bardzo ciezko i musieli by z kazdym miesiacem uchyalc kolejne areszty.

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Ardian » 26.04.2019, 00:05

Ja pierdolę... A skąd wiecie, co on tam naopowiadał? Na jakiej podstawie już teraz możecie ocenić, że w tych jego zeznaniach wszystko jest naściemniane? Czy waszym zdaniem ci, który teraz pójdą za niego siedzieć, są niewinni i czyści?

Paulek
Posty: 81
Rejestracja: 26.12.2012, 07:39

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Paulek » 26.04.2019, 00:18

Ardian pisze:
26.04.2019, 00:05
Ja pierdolę... A skąd wiecie, co on tam naopowiadał? Na jakiej podstawie już teraz możecie ocenić, że w tych jego zeznaniach wszystko jest naściemniane? Czy waszym zdaniem ci, który teraz pójdą za niego siedzieć, są niewinni i czyści?
Nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Poza faktyczną wiedzą 60tki to może on zeznać to co CHCĄ psy i tak już było wiele razy jeśli chodzi. Na tym właśnie polega instytucja świadka koronnego w tym policyjnym państwie.
19R20

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 26.04.2019, 07:16

Paulek pisze:
25.04.2019, 23:24
r-m pisze:
25.04.2019, 21:53
Ludzie powiedzcie mi że nie jesteście tacy naiwni a zarazem głupi że myslicie że w tych czasach ktoś się nie rozjebie nie ważne czy to będzie Legia, Lech; Lechia, czy płomień zary. Co drugi pójdzie na ugodę z psami kto będzie miał wyrok powyżej 10/15 nie tą liga! A jeśli ktoś jest przeciw to albo łeb internetowy albo jeszcze mu się upiklo. Ja daje 5 lat i żadnych ekip hools nie będzie bo się posprzedaha nawzajem
Pisząc takie ciulstwa sam wyrastasz na potencjalnego rozjebusa.

Co do sytuacji u nas to zaczynając od grudniowej to nikt kto go znał nie wierzył, że poszedł na współpracę(nie tylko ludzie z Ruchu). Jemu wtedy groziła ćwiara za głowę, ale c*** z nim.
Potem był ksiądz no i ostatnie gwiazdy surma, baluś, dudi i dawo. Robicie tu niektórzy z balusia lidera. Jeden z liderów to był surma a baluś owszem dużo wiedział i był na zamkniętym forum ale to nie był żaden lider, tak samo jak pozostała dwójka dudi i dawo.

Żeby nie było nie próbuję tu nikogo wybielać, ale niektórzy tu dupią ciulstwa jakby cała czołówka Ruchu się rozjebała.

Żeby tego było mało to na temat PF dużo do powiedzenia ma świadek koronny niejaki Egon.
Przyjmując, że na ten moment grupa ostatnich chorzowskich "konfituR" to pięć osób, należy zauważyć, iż nie jest to 1% zatRzymanych (jak to próbują przedstawić 'rucHOOLe'), bo to by oznaczało około 500 siedzących "sztywno", a w taką liczbę chyba nikt nie wierzy.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

r-m
Posty: 82
Rejestracja: 21.03.2013, 08:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: r-m » 26.04.2019, 07:36

Paulek pisze:
25.04.2019, 23:24
r-m pisze:
25.04.2019, 21:53
Ludzie powiedzcie mi że nie jesteście tacy naiwni a zarazem głupi że myslicie że w tych czasach ktoś się nie rozjebie nie ważne czy to będzie Legia, Lech; Lechia, czy płomień zary. Co drugi pójdzie na ugodę z psami kto będzie miał wyrok powyżej 10/15 nie tą liga! A jeśli ktoś jest przeciw to albo łeb internetowy albo jeszcze mu się upiklo. Ja daje 5 lat i żadnych ekip hools nie będzie bo się posprzedaha nawzajem
Pisząc takie ciulstwa sam wyrastasz na potencjalnego rozjebusa.

Co do sytuacji u nas to zaczynając od grudniowej to nikt kto go znał nie wierzył, że poszedł na współpracę(nie tylko ludzie z Ruchu). Jemu wtedy groziła ćwiara za głowę, ale c*** z nim.
Potem był ksiądz no i ostatnie gwiazdy surma, baluś, dudi i dawo. Robicie tu niektórzy z balusia lidera. Jeden z liderów to był surma a baluś owszem dużo wiedział i był na zamkniętym forum ale to nie był żaden lider, tak samo jak pozostała dwójka dudi i dawo.

Żeby nie było nie próbuję tu nikogo wybielać, ale niektórzy tu dupią ciulstwa jakby cała czołówka Ruchu się rozjebała.

Żeby tego było mało to na temat PF dużo do powiedzenia ma świadek koronny niejaki Egon.
Niestety pudło koleszko , chwilę też miałem styczność z mlekiem i tą całą szajka na moje szczęście odbilem od tego (inne priorytety) parę lat temu bo już dawno nie miało to nic wspólnego z kibicowanie i klubem Wisła a interesami . W tych czasach psy mają inne możliwości i zezwolenia na łamanie struktur kibolskich więc i taka osobę jak misiek im jest latwiej złamać. Jeśli myślicie że on to koniec takich historii to spoko tylko potem nie bądźcie zdziwieni jak jakąś banda znów się rozpadnie. Jego (czyt. Miska)myślenie jest proste jak budowa cepa nie po to tyle kasy zdobyl zeby je wydawac w wiwku 50-60lat . Moze i kiedyś miał zahawke na Wisle ale kasa nie jednemu zrobila i zrobi wodę z mózgu i nie jeden już przez tą kasę glebę gryzie

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Königshütte » 26.04.2019, 08:44

DoZo(L)e... pisze:
26.04.2019, 07:16
Przyjmując, że na ten moment grupa ostatnich chorzowskich "konfituR" to pięć osób, należy zauważyć, iż nie jest to 1% zatRzymanych (jak to próbują przedstawić 'rucHOOLe'), bo to by oznaczało około 500 siedzących "sztywno", a w taką liczbę chyba nikt nie wierzy.
Zgłoś się do trudnych spraw.
Bandycki Batory

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 26.04.2019, 09:05

Königshütte pisze:
26.04.2019, 08:44
DoZo(L)e... pisze:
26.04.2019, 07:16
Przyjmując, że na ten moment grupa ostatnich chorzowskich "konfituR" to pięć osób, należy zauważyć, iż nie jest to 1% zatRzymanych (jak to próbują przedstawić 'rucHOOLe'), bo to by oznaczało około 500 siedzących "sztywno", a w taką liczbę chyba nikt nie wierzy.
Zgłoś się do trudnych spraw.
A kiedy jest nagrywany odcinek o ostatniej "epidemii" (pandemia "hiszpanki"?) wśród widzewiaków?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

ot co
Posty: 100
Rejestracja: 24.03.2017, 11:42

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ot co » 26.04.2019, 09:15

Arkan pisze:
25.04.2019, 22:27
na spokojnie - skoro balus byl zwyklym pionkiem w Ruchu jak ty to kiego h*** mial dostep do forum o ktorym wypaplal milicji.
Tym, to akurat nie ma się co sugerować.Pamiętasz typa o ksywie establishment ? Jest to parówa,która miała praktykę na psach, staż w Zakładzie Karnym i był ochroniarką na emigracji.Kiedyś na te ukryte fora zapraszali osoby, które wrzucały relację z meczów swoich ekip.Mogłeś mieć 15 lat i Cię tam zaprosili.Nie wiem, czy jeszcze przez jakiś czas na jednym z ukrytych for nie siedział barbarians99 to z kolei był klawisz.

Diamentowy
Posty: 176
Rejestracja: 21.02.2017, 21:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Diamentowy » 26.04.2019, 09:45

elephants pisze:
26.04.2019, 07:57
Paulek pisze:
26.04.2019, 00:18
Ardian pisze:
26.04.2019, 00:05
Ja pierdolę... A skąd wiecie, co on tam naopowiadał? Na jakiej podstawie już teraz możecie ocenić, że w tych jego zeznaniach wszystko jest naściemniane? Czy waszym zdaniem ci, który teraz pójdą za niego siedzieć, są niewinni i czyści?
Nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Poza faktyczną wiedzą 60tki to może on zeznać to co CHCĄ psy i tak już było wiele razy jeśli chodzi. Na tym właśnie polega instytucja świadka koronnego w tym policyjnym państwie.
Oczywiście, że większość jest naściemniana. Przecież to nie możliwe jest, aby ktoś spamiętał tyle kluczowych faktów na przestrzeni dekady i spamiętam ponad pół tysiąca osób z dokładnym opisem: CO, GDZIE, KIEDY, O KTÓREJ, ILE.
To, ze ty masz tak nudne życie, kazdy dzień wyglada tak samo i nie pamiętasz nic konkretnego z ostatniej dekady, nie znaczy, ze inni tez tak maja.

Mam kolezke graficiarza. Prawie dwie dekady stazu. Ponad 1000 ścian i pociągów razem zrobionych. I typek pamieta gdzie z kim, kiedy i co malował. Jaka pogoda była, co pili wtedy i dużo innych bzdur. Zatem nie pisz, ze cos jest niemożliwe.
Nie wiem kto wierzył w to, ze ludzie bez zasad beda trzymali sie zasad i wszyscy mordy cichutko. Szukali najsłabsze ogniwo i je znaleźli.

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Arkan » 26.04.2019, 10:05

z Unii Tarnow.pamietam.barbarians byl wczesniej o wiele.ja nie twierdze ze balusiowa trzymala caly Ruch.wiesz ze kazdy kto troche siedzi w temacie ma znajomych po Polsce.wiec cos tam do powiedzenia miala.wiadomo ze te wszystkie k**** beda z siebie robic ofiary i umniejszac swoje winy te najciezsze przypisujacym bylym kolegom.
co do posta diamentowego,nie chodzi ze ktos nie pamieta co robil wczoraj ale te k**** pomawiajac musze podawac daty dzienne ,miejsca ilosci itp.np opisac miejsce transakcji.myslisz ku*** ze taki smiec pomawiajac kilkaset osob to pamieta.h*** prawda psy mu mowia mniej wiecej daty i okolicznosci bo obserwowali np kogos ale nie umieja mimo milinowych dotacji w sprzet i szkolenia kogos zamknac to kleja mu lewizne ,a tak ku*** wszystko podpisuje.pamietal bys date co do tyg lub nawt miesiaca kiedy 10 lat temu dawales konkretnej osobie towar?

wariat_outlaw
Posty: 73
Rejestracja: 04.04.2019, 12:11
Lokalizacja: Vice City

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wariat_outlaw » 26.04.2019, 10:16

Pamiętacie ten list co kiedyś wypłynął na temat PF?Teraz się zastanawiam czy to czasem nie sprawka miśka,naopowiadał psom i ktoś na tej podstawie to napisał.
Nic nie słyszałem,nic nie widziałem,nie było mnie tutaj a nawet jeśli byłem to spałem.

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Arkan » 26.04.2019, 10:39

z Unii Tarnow.pamietam.barbarians byl wczesniej o wiele.ale ogolnie ta Unia to typowa banda h*** nakoksowane ochroniarki udajace chuliganow.szkoda ze nas psy w 2002 przejely nie daleko ich stadionu bo by to cale barbarians vendeta atanda przyjela na ryj wyposazenie sklepu ogrodniczego i szybciej skonczyli by kariere.ja nie twierdze ze balusiowa trzymala caly Ruch.wiesz ze kazdy kto troche siedzi w temacie ma znajomych po Polsce.wiec cos tam do powiedzenia miala.wiadomo ze te wszystkie k**** beda z siebie robic ofiary i umniejszac swoje winy te najciezsze przypisujacym bylym kolegom.
co do posta diamentowego,nie chodzi ze ktos nie pamieta co robil wczoraj ale te k**** pomawiajac musze podawac daty dzienne ,miejsca ilosci itp.np opisac miejsce transakcji.myslisz ku*** ze taki smiec pomawiajac kilkaset osob to pamieta.h*** prawda psy mu mowia mniej wiecej daty i okolicznosci bo obserwowali np kogos ale nie umieja mimo milinowych dotacji w sprzet i szkolenia kogos zamknac to kleja mu lewizne ,a tak ku*** wszystko podpisuje.pamietal bys date co do tyg lub nawt miesiaca kiedy 10 lat temu dawales konkretnej osobie towar?

Diamentowy
Posty: 176
Rejestracja: 21.02.2017, 21:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Diamentowy » 26.04.2019, 11:22

Arkan pisze:
26.04.2019, 10:39
z Unii Tarnow.pamietam.barbarians byl wczesniej o wiele.ale ogolnie ta Unia to typowa banda h*** nakoksowane ochroniarki udajace chuliganow.szkoda ze nas psy w 2002 przejely nie daleko ich stadionu bo by to cale barbarians vendeta atanda przyjela na ryj wyposazenie sklepu ogrodniczego i szybciej skonczyli by kariere.ja nie twierdze ze balusiowa trzymala caly Ruch.wiesz ze kazdy kto troche siedzi w temacie ma znajomych po Polsce.wiec cos tam do powiedzenia miala.wiadomo ze te wszystkie k**** beda z siebie robic ofiary i umniejszac swoje winy te najciezsze przypisujacym bylym kolegom.
co do posta diamentowego,nie chodzi ze ktos nie pamieta co robil wczoraj ale te k**** pomawiajac musze podawac daty dzienne ,miejsca ilosci itp.np opisac miejsce transakcji.myslisz ku*** ze taki smiec pomawiajac kilkaset osob to pamieta.h*** prawda psy mu mowia mniej wiecej daty i okolicznosci bo obserwowali np kogos ale nie umieja mimo milinowych dotacji w sprzet i szkolenia kogos zamknac to kleja mu lewizne ,a tak ku*** wszystko podpisuje.pamietal bys date co do tyg lub nawt miesiaca kiedy 10 lat temu dawales konkretnej osobie towar?
Po części masz racje. A czy to nie wyglada tak, ze zatrzymany zeznaje, ze temu sprzedał tyle i tyle. Następnie w papierach inna parowa zeznała podobnie i tak ustalają dokładny przebueg zdarzenia?? Przecież czesc tego co zeznał jest w papierach z działań operacyjnych psów i zeznań innych zatrzymanych.
W d**** mam te sprawę. Śmieszy mnie tylko ten płacz niektórych, ze niewinnych i dobrych chłopaczków powijaja na podstawie lewych zeznań.

Taksepatrze
Posty: 27
Rejestracja: 23.02.2018, 12:47

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Taksepatrze » 26.04.2019, 11:25

Misiek byl na ukladzie od kilku lat. Przeciez to proste jak drut ze przez tyle lat nie mogl leciec na takim farcie gdzie inni byli zawijani. Bajki o dobrych adwokatach mozna wlozyc miedzy bajki. Za wszystkim stala wyzsza wladza i to oni wszystkim sterowali od dluzszego czasu. Caly ten mechanizm to nic wiecej jak wyrafinowana akcja psow na ogromna skale, ktorzy mu zezwolili na stworzenie grupy przestepczej, silowni, nawiazanie nowych znajomisci w postaci Ruchu i Widzewa itd itd. Wszystko po to zeby rozbic jak najwiecej ekip chuliganskich i zapuszkowac jak najwiecej osob ktorych Misiek w tym okresie znal/poznal, z ktorymi dzialal. Wkrotce wyjda nowe fakty na swiatlo dzienne to co poniektorym kopary opadna. Na dzien dzisiejszy grubo ponad 200 osob z wolnosci ma sie czego obawiac i tylko czekac az zaczna sie masowe zatrzymania. Życze wszystkim powodzenia.

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UrzadSkarbowy » 26.04.2019, 11:51

Taksepatrze pisze:
26.04.2019, 11:25
Misiek byl na ukladzie od kilku lat. Przeciez to proste jak drut ze przez tyle lat nie mogl leciec na takim farcie gdzie inni byli zawijani. Bajki o dobrych adwokatach mozna wlozyc miedzy bajki. Za wszystkim stala wyzsza wladza i to oni wszystkim sterowali od dluzszego czasu. Caly ten mechanizm to nic wiecej jak wyrafinowana akcja psow na ogromna skale, ktorzy mu zezwolili na stworzenie grupy przestepczej, silowni, nawiazanie nowych znajomisci w postaci Ruchu i Widzewa itd itd. Wszystko po to zeby rozbic jak najwiecej ekip chuliganskich i zapuszkowac jak najwiecej osob ktorych Misiek w tym okresie znal/poznal, z ktorymi dzialal. Wkrotce wyjda nowe fakty na swiatlo dzienne to co poniektorym kopary opadna. Na dzien dzisiejszy grubo ponad 200 osob z wolnosci ma sie czego obawiac i tylko czekac az zaczna sie masowe zatrzymania. Życze wszystkim powodzenia.
Jakby siedział cały czas na układzie to nie spierdal by do Włoch
Obrazek

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Slavia_ZSC » 26.04.2019, 13:18

Może chciał się uwiarygodnić albo bał się o zdrowie. Choć wątpię, że wspòłpracował od dawna.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 26.04.2019, 13:50

UrzadSkarbowy pisze:
26.04.2019, 11:51
Taksepatrze pisze:
26.04.2019, 11:25
Misiek byl na ukladzie od kilku lat. Przeciez to proste jak drut ze przez tyle lat nie mogl leciec na takim farcie gdzie inni byli zawijani. Bajki o dobrych adwokatach mozna wlozyc miedzy bajki. Za wszystkim stala wyzsza wladza i to oni wszystkim sterowali od dluzszego czasu. Caly ten mechanizm to nic wiecej jak wyrafinowana akcja psow na ogromna skale, ktorzy mu zezwolili na stworzenie grupy przestepczej, silowni, nawiazanie nowych znajomisci w postaci Ruchu i Widzewa itd itd. Wszystko po to zeby rozbic jak najwiecej ekip chuliganskich i zapuszkowac jak najwiecej osob ktorych Misiek w tym okresie znal/poznal, z ktorymi dzialal. Wkrotce wyjda nowe fakty na swiatlo dzienne to co poniektorym kopary opadna. Na dzien dzisiejszy grubo ponad 200 osob z wolnosci ma sie czego obawiac i tylko czekac az zaczna sie masowe zatrzymania. Życze wszystkim powodzenia.
Jakby siedział cały czas na układzie to nie spierdalby do Włoch
Fakt "zwichnięcia" się przed obawą może właśnie potwierdzać, że mISIEK miał też inne układy ... poza tym z "konfituRami" z pSYCHOfAJ. A jak długo współpracuje z milicją, możemy się na dziś dzień jedynie domyślać.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Trenbolon
Posty: 36
Rejestracja: 14.04.2019, 20:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Trenbolon » 26.04.2019, 14:22

DoZo(L)e... - ale Ty jesteś z****** człowieku. Weź sobie pisz w tematach warszawskich tym swoim pojebanym stylem. Liczysz ile procent konfidentow w innych ekipach, a zobacz co u Ciebie w stolicy się wyprawia, masa brudasow, antifa i inne lewactwo na ulicach, weź pogibaj się z turasami.

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Königshütte » 26.04.2019, 14:47

Dla DoZo zarówno to forum jak i pisanie o sytuacji w Krakowie, Chorzowie, Łodzi jest wszystkim także nie odbierajcie mu tego.
Bandycki Batory

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Odbanowany » 26.04.2019, 14:53

Kolega „dozo” zbiera jak najwiecej informacji, zeby swoim dzieciom opowiadać jak to bohatersko walczył na forum dodatkowo dostosowując styl pisana do swojego poziomu intelektualnego, powiedzmy mentalne idziesz do komunii w tym roku :)

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Königshütte » 26.04.2019, 15:53

Tytusromekiatomek pisze:
26.04.2019, 15:09
Śmieszniejsze jest to ze ten wyszydzany Dozo ma więcej wyjazdów, awantur i znajomosci w Polsce niż wy wszyscy co tu go ciśniecie razem wzięci, w większości jebane anonimy. Was nawet u siebie w bandach nie czają i tyle co mozecie to se poklepać na kibice net.
Myślę, że jak jest taki oblatany to nie potrzebuje adwokata.
Bandycki Batory

Stary Kibol
Posty: 141
Rejestracja: 04.04.2019, 05:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Stary Kibol » 26.04.2019, 16:45

elephants pisze:
25.04.2019, 23:20
Arkan pisze:
25.04.2019, 22:27
p.s 2chodzi info ze locha juz lata po wolnosci a ok 400 osob pomowione,teraz kilka miesiecy weryfikacji i zacza sie grube zawiniecia.kazdy kto mial z nim "do czynienia" jeszcze pare dni i powinien zwijac pinkiel i probowac zalatwiac list zelazny w razie W. bo kwestia paru tyg jak sie zaczna grune wjazdy i relacje na zywo w tvn
Na 400 stron to on się rozjebał sklejając swoje piardy. Z tego co wiem, to pomówionych jest dużo więcej osób. W sumie jedna strona to jedna osoba i opis. Pierdolony jaką ma dobrą pamięć. Ja to nie pamiętam co tydzień temu robiłem i z kim gadałem, a ten wyssał z c**** opowiastki i ze szczegółami i koncertowym farmazonem pomawiając blisko pół tysiąca osób, jak nie więcej. Toż to tymi osobami można niejeden sektor gości zapełnił. Przecież 3/4 to farmazon. Najbardziej przejebane mają Ci co mieli z nim nie po drodze. I proszę Cię... Jaka weryfikacja. Ta instytucja świadka to może siąść jedynie na kutasa. Nikt nie będzie niczego weryfikował tylko za sprawą zeznań tej k**** rozjebią kilka ekip z całej Polski. Wszyscy, którzy mieli z nim kontakt nie mogą spać spokojnie.Chłopaki z Wrocławia, Gdańska, Tarnowa, Ruchu, ale i z Podkarpacia.
Według raportu miseczka na psach..671 osób do weryfikacji.. ładnie się ku*** sprzedała.

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: KaczyP » 26.04.2019, 17:00

Arkan pisze:
25.04.2019, 22:44
Niektorzy zamiast walczyc z najgorszym kurestwem w kodeksie karnym czyli pomowieniem(gdzie jedna zakłamana szmata ktora ma na sumieniu gruby kaliber przestepstw oczernia klamie i pomawia osoby ktore maja stawiane zarzuty czasem duzo mniejszego kalibru a taka szmata jak np . masa co łamała kolana,piłowała zęby pilnikami do metalu ,a pewnie i majaca na sumieniu łeb pomawia ludzi do jakiegos np kilograma trawki i taka osoba siedzi 3 lata a kurwisko unika kary)jak mozna dopuscic do tego zeby aresztowac i trzymac w aresztach wydobywczych Ludzi na podstawie tylko i wylacznie jedenego pomowienia.przed tym sie nie da bronic.u nas byly przypadki gdzie hujoza 60-tka zeznawala ze ktos np handlowal z nim towarem w okresie od przykladowo marca do czerwca,zawijali kogos ktos przedstawial paiery ze w tym czasie siedzial lub byl za miedza przedstawiajac stosowne papiery to te mendy w prokuraturze zmienialy czaso okres na mieisac przed lub po.Ludzie zamiast pierdolic kocopoly na forum ze kazdy sie rozjebie to zainteresujcie sie tematem ,tym o co walczy np .Bonus z Liroyem i innymi poslami i Ludzmi zaangazowanymi w to zeby zmienic to ze mozna aresztowac i przedluzac areszty na podstawie tylko i wylacznie jednego pomowienia.
Ziomek, wszystko ładnie, pięknie co piszesz tylko zobacz co się dzieje z osobami, które próbują z tym walczyć.
Był sobie Żurom i jego kanał stop pomówieniom. Żurom siedzi za jakąś z d*** wziętą sprawę i po chłopie.
Był sobie ten konfident stonoga, ale zaczął za dużo szczekać i po nim.
Bonus jechał grubo w kawałkach psom i innym i zaraz znaleźli 60tkę, co chętnie na niego zeznała.. po chłopie.
Staruch cisnął z po i innym gównem to spotkało go to samo, jeszcze mu chyba żonę o 6 rano wywlekli z chaty za to, że miejsce zajęła na stadionie nie to co trzeba.
Takich przykładów jest w c*** i trochę... a psy tylko zacierają łapy. Nie dzisiaj to jutro znajdą kogoś kto Cię chętnie zagoni.
A i nie róbcie już z tego balerona jakiejś osoby rządzącej na Ruchu, udzielał się owszem, rozjebał się i tu też ciekawy przypadek, że sporo osób, które ma przez niego problemy zostało zwyczajnie pomówione. Były wtedy np. w pracy, w szkole, itd. Mają na to dowody, nagrania, odbite karty, itd. Ale cisnęły tej rurze i to wystarczyło.. jak już sobie kogoś taka 60tka upatrzy to nie ma lekko..

Rick Ross
Posty: 68
Rejestracja: 15.04.2019, 06:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Rick Ross » 26.04.2019, 17:15

Najbardziej psy zacieraja lapy w takich sytuacjach bo dzieki taki miskom beda mogli zamykac ludzi na ktorych nic nie maja a bardzo im przeszkadzaja.Napewno tez mis zalatwi swoje prywatne porachunki dzieki instytucji 60.Moga tez pomowic jakiegos celebryte zeby naglosnic sprawe.

Maciąg
Posty: 77
Rejestracja: 05.08.2017, 18:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Maciąg » 26.04.2019, 18:12

Stary Kibol pisze:
26.04.2019, 16:45
elephants pisze:
25.04.2019, 23:20
Arkan pisze:
25.04.2019, 22:27
p.s 2chodzi info ze locha juz lata po wolnosci a ok 400 osob pomowione,teraz kilka miesiecy weryfikacji i zacza sie grube zawiniecia.kazdy kto mial z nim "do czynienia" jeszcze pare dni i powinien zwijac pinkiel i probowac zalatwiac list zelazny w razie W. bo kwestia paru tyg jak sie zaczna grune wjazdy i relacje na zywo w tvn
Na 400 stron to on się rozjebał sklejając swoje piardy. Z tego co wiem, to pomówionych jest dużo więcej osób. W sumie jedna strona to jedna osoba i opis. Pierdolony jaką ma dobrą pamięć. Ja to nie pamiętam co tydzień temu robiłem i z kim gadałem, a ten wyssał z c**** opowiastki i ze szczegółami i koncertowym farmazonem pomawiając blisko pół tysiąca osób, jak nie więcej. Toż to tymi osobami można niejeden sektor gości zapełnił. Przecież 3/4 to farmazon. Najbardziej przejebane mają Ci co mieli z nim nie po drodze. I proszę Cię... Jaka weryfikacja. Ta instytucja świadka to może siąść jedynie na kutasa. Nikt nie będzie niczego weryfikował tylko za sprawą zeznań tej k**** rozjebią kilka ekip z całej Polski. Wszyscy, którzy mieli z nim kontakt nie mogą spać spokojnie.Chłopaki z Wrocławia, Gdańska, Tarnowa, Ruchu, ale i z Podkarpacia.
Według raportu miseczka na psach..671 osób do weryfikacji.. ładnie się ku*** sprzedała.
Wroclaw,gdańsk,tarnów,rzeszów,bochnia,trzebinia,skawina,chorzów,słupsk,sztum,strzelin,katowice,przemysl,knurów, juz pare osób zawinietych.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 321bomba, Bobson1312, michal68, zgredos i 186 gości