Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 22.04.2019, 19:30

altgr pisze:
22.04.2019, 16:14
Ludzie pokroju sir zostali kolejny raz zweryfikowani. A teraz czekać na kolejne wyzwiska z jego strony i przekręcanie faktów.
buhaha czym zostałem zweryfikowany?



jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 22.04.2019, 19:33

popopopopopopo pisze:
22.04.2019, 19:19
Misiek nie jest założycielem WSH, misiek nawet za wiele na Wiśle nie znaczył, zwykły kibic można powiedzieć ze to janusz był, nie miał wpływu na żadne zgody ani układy. W sumie to nikt go na Wiśle nie kojarzy za bardzo. W każdym razie nikt znaczący to nie był.
Zwykly sezonowiec, znał kilka osób z bandy i na tym kończyło się to chuliganienie, a teraz robią z niego niewiadomo kogo.

turms_gorski
Posty: 181
Rejestracja: 28.09.2009, 18:39

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: turms_gorski » 22.04.2019, 19:43

oj tam wystarczy wpisać w google "laserowe wywabianie tauaży" i od jutra się jest innym człowiekiem (chociaż po krakowsku to ma specyficzny wydzwięk)

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 22.04.2019, 19:47

popopopopopopo pisze:
22.04.2019, 19:31
Ze gowno wiedziales i broniles swojego idola.
wszyscy tutaj wiedzieli ale nikt od 2miesięcy się nie zająkał do czasu aż jadczak tematem zarzucił, ale do opraw, frekwencji to wszyscy są pierwsi żeby się przyjebać haha.przypomnę ci tylko że flagi z rekinem wisiały jeszcze na ostatnim meczu, ale ty i inni mieli już pewne info prosto z policji bo tylko oni mieli z nim kontakt hahah

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Leon_88_OR » 22.04.2019, 19:52

A teraz jak będzie? Po potwierdzeniu rewelacji o misiastym? Dalej będą wisieć rzeczone flagi? Czy ekipa z pod znaku ryby rozwiązana?
Co ma wisieć nie utonie...

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wacus.. » 22.04.2019, 20:01

Odbanowany pisze:
22.04.2019, 18:46
DoZo(L)e... pisze:
22.04.2019, 18:07
TommyShelby pisze:
22.04.2019, 17:09
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że tutaj każdy z innych ekip wylewa swoje przemyślenia i złote myśli, a u siebie stoi na sektorze za flagą bojówki, która robi to samo co WSH, tylko na mniejszą skalę, o ile klub jest z dużej miejscowości. I dokładnie teraz zbija piątki z typami, którzy zachowaliby się dokładnie tak samo, gdyby mieli wybrać kryminał, czy się rozpruć. Każda ekipa jest charakterna do momentu, gdy zauważy, że charakterność się przestaje opłacać. Bo tylko PF&WSH w Polsce pójdzie na współprace, a wszyscy inni biorą głowy i przewodzenie grupom na sztywno...
Nie generalizuj, bo nie wszędzie jest tak [jak w 'w(q)rw(e)'] i są przykłady (np. na Legii nikt nie potwierdził bajek hANKI, więc zapadają wyroki uniewinniające), gdzie milicja ma tylko gołosłowie i nie ma reakcji łańcuchowej.
A czemu kolego nie wspomnisz o Widzewie w kontekście zatrzymań/wrwe i piszesz tylko o takich sprawach, żeby wyszło na Twoje, ze cała koalicja ma skłonności do frajerstwa itd. Podałeś przykład swojego klubu krótkowzroczny manipulatorze. Teraz już trochę minęło, ale również dużo chłopaków od nas siedziało i jeszcze siedzi za Jedrasa, ilu poszło na współpracę prujdupy? Na R poszło kilku na współpracę, 80 grzeje puche a wy nie macie wstydu i nazywacie cały R konfidentami, chociaż - powiedzmy - 99% ekipy trzyma się sztywno i ty śmiesz między wierszami mówić, ze jesteście jakimkolwiek przykładem ruro? Mówisz, żeby nie generalizować, a wszyscy to robicie hipokryci. Jeśli czegoś oczekujesz od kogoś, to sam dawaj przykład - ta zasada chyba ci wyleciała z głowy z tego wszystkiego..
Czy tak sztywniutko grzeją puchę się jeszcze okaże jak wypłyną ich zeznania, wiadomo ze każdy w koronę poleciec nie mógł a czy ktoś za dużo nie powiedział to się okaże jeszcze wiec nie bądź taki do przodu.
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

11cali
Posty: 24
Rejestracja: 06.06.2018, 23:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 11cali » 22.04.2019, 20:13

Odbiegając od tematu co wy tak wszyscy z tą koroną?nikt w tym kraju nie dostanie już korony.
Po pierwsze ta instytucja się skompromitowała z frajerem Masą.
Po drugie poziom "gangsterki" jest jaki jest każdy widzi i korona nie jest potrzebna.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 22.04.2019, 20:15

Odbanowany pisze:
22.04.2019, 18:46
DoZo(L)e... pisze:
22.04.2019, 18:07
TommyShelby pisze:
22.04.2019, 17:09
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że tutaj każdy z innych ekip wylewa swoje przemyślenia i złote myśli, a u siebie stoi na sektorze za flagą bojówki, która robi to samo co WSH, tylko na mniejszą skalę, o ile klub jest z dużej miejscowości. I dokładnie teraz zbija piątki z typami, którzy zachowaliby się dokładnie tak samo, gdyby mieli wybrać kryminał, czy się rozpruć. Każda ekipa jest charakterna do momentu, gdy zauważy, że charakterność się przestaje opłacać. Bo tylko PF&WSH w Polsce pójdzie na współprace, a wszyscy inni biorą głowy i przewodzenie grupom na sztywno...
Nie generalizuj, bo nie wszędzie jest tak [jak w 'w(q)rw(e)'] i są przykłady (np. na Legii nikt nie potwierdził bajek hANKI, więc zapadają wyroki uniewinniające), gdzie milicja ma tylko gołosłowie i nie ma reakcji łańcuchowej.
A czemu kolego nie wspomnisz o Widzewie w kontekście zatrzymań/wrwe i piszesz tylko o takich sprawach, żeby wyszło na Twoje, ze cała koalicja ma skłonności do frajerstwa itd. Podałeś przykład swojego klubu krótkowzroczny manipulatorze. Teraz już trochę minęło, ale również dużo chłopaków od nas siedziało i jeszcze siedzi za Jedrasa, ilu poszło na współpracę prujdupy? Na R poszło kilku na współpracę, 80 grzeje puche a wy nie macie wstydu i nazywacie cały R konfidentami, chociaż - powiedzmy - 99% ekipy trzyma się sztywno i ty śmiesz między wierszami mówić, ze jesteście jakimkolwiek przykładem ruro? Mówisz, żeby nie generalizować, a wszyscy to robicie hipokryci. Jeśli czegoś oczekujesz od kogoś, to sam dawaj przykład - ta zasada chyba ci wyleciała z głowy z tego wszystkiego..
Mógłbym podać ci ... inny przykład (jak po widzewskiej akcji około 10 z nich złapali na gorącym ..., a znacznie więcej - w ciągu kolejnych tygodni), ale to nie jest mocno związane z sytuacją w 'krakau'. Poza tym, jeśli do nieznajomych "ulewa" ci się "prujdupy/ruro", to kolegami nie zostaniemy.

A ws. mIŚKA śmierdziało od czasu cofnięcia przez niego pełnomocnictwa "papudze", ale teraz czytam, że już od kilkunastu lat był w wsh tylko milicyjnym kretem.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Odbanowany » 22.04.2019, 20:20

No tak, grzeją pare lat już, a ty dalej się prujesz.. jakimi wy musicie być szczurami małymi, ze nie wstyd wam pisać tak o chłopakach co sztywno trzymają się swoich zasad, tfu. A głośno szczekacie o wyjątkach, bo to takie modne.

Szacha
Posty: 28
Rejestracja: 21.08.2017, 23:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Szacha » 22.04.2019, 20:22

11cali pisze:
22.04.2019, 20:13
Odbiegając od tematu co wy tak wszyscy z tą koroną?nikt w tym kraju nie dostanie już korony.
Po pierwsze ta instytucja się skompromitowała z frajerem Masą.
Po drugie poziom "gangsterki" jest jaki jest każdy widzi i korona nie jest potrzebna.
Dziś trafiłem na coś takiego: [link] <- Ponoć ten cały Egon dostał świadka koronnego, a nie 60tke.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 22.04.2019, 20:42

Szacha pisze:
22.04.2019, 20:22
11cali pisze:
22.04.2019, 20:13
Odbiegając od tematu co wy tak wszyscy z tą koroną?nikt w tym kraju nie dostanie już korony.
Po pierwsze ta instytucja się skompromitowała z frajerem Masą.
Po drugie poziom "gangsterki" jest jaki jest każdy widzi i korona nie jest potrzebna.
Dziś trafiłem na coś takiego: [link] <- Ponoć ten cały Egon dostał świadka koronnego, a nie 60tke.
Po mASIE jeszcze sporo kłamców wyłudziło "koronę", ale to fakt, że ostatnio "konfitury" zadowalają się zwykłą "sześćdziesiątką" (tzw. mały koronny), co nawet nie gwarantuje im bezkarności.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

BekazWas
Posty: 168
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: BekazWas » 22.04.2019, 21:17

kevin123 pisze:
22.04.2019, 19:44
"Najpierw klub swój okradałeś, teraz braci swych sprzedałeś."

Jak to jest, że jeszcze chwilę temu Misiek uratował klub przed upadkiem, zarządzał nim lepiej niż Cupiał w ostatnich latach, inwestował swoje ciężko zarobione pieniądze w Wisłę, nic nie wyciągał, kradli inni gdy ten zaczął się ukrywać, a dziś nagle słyszymy, że to jednak Misiek okradał Wisłę z pieniędzy? Czy osobom, które dziś śpiewały tę przyśpiewkę, a które tygodnie wstecz robiły m.in. tutaj wszystko żeby świadomie wybielać Miśka w sprawach związanych z klubem, jebały po innych, którzy jak się okazuje mieli rację, nie jest po ludzku wstyd?
Wisła i wstyd? Proszę Ciebie... To jest najbardziej kurewska ekipa w tym kraju.

Londobrzeg
Posty: 11
Rejestracja: 14.10.2013, 21:37

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Londobrzeg » 22.04.2019, 21:58

Mógłby, ktoś wrzucić ten artykuł z wyborczej ?

cocieto?
Posty: 7
Rejestracja: 21.05.2010, 23:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: cocieto? » 22.04.2019, 22:02

BekazWas pisze:
22.04.2019, 21:17
kevin123 pisze:
22.04.2019, 19:44
"Najpierw klub swój okradałeś, teraz braci swych sprzedałeś."

Jak to jest, że jeszcze chwilę temu Misiek uratował klub przed upadkiem, zarządzał nim lepiej niż Cupiał w ostatnich latach, inwestował swoje ciężko zarobione pieniądze w Wisłę, nic nie wyciągał, kradli inni gdy ten zaczął się ukrywać, a dziś nagle słyszymy, że to jednak Misiek okradał Wisłę z pieniędzy? Czy osobom, które dziś śpiewały tę przyśpiewkę, a które tygodnie wstecz robiły m.in. tutaj wszystko żeby świadomie wybielać Miśka w sprawach związanych z klubem, jebały po innych, którzy jak się okazuje mieli rację, nie jest po ludzku wstyd?
Wisła i wstyd? Proszę Ciebie... To jest najbardziej kurewska ekipa w tym kraju.
Z k**** to wyskoczyłeś

wariat_outlaw
Posty: 73
Rejestracja: 04.04.2019, 12:11
Lokalizacja: Vice City

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wariat_outlaw » 22.04.2019, 22:47

No i oficjalnie się dziś potwierdziło że misiek konfidentem.Gdzie się podziały takie wartości jak wierność,honor i zasady?

Grupa WSH podobno została rozwiązana i to dobry krok.Kraków musi wychować nowe pokolenie chuliganów pod nowym szyldem i z wartościami w sercu a nie na flagach i ciele.Oczywiście nie piję do wszystkich ale misiek był twarzą tej grupy.Nic bez jego wiedzy się nie działo.
Nic nie słyszałem,nic nie widziałem,nie było mnie tutaj a nawet jeśli byłem to spałem.

Kubuś_Puchatek
Posty: 41
Rejestracja: 03.03.2018, 22:37

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kubuś_Puchatek » 22.04.2019, 22:48

Najlepszy jest ten łeb sir. co od c**** jechał mi innym ludziom, którzy pisali, że Locha okradał klub. Twierdził, że wsh ratowało Wisłę i jeszcze dokładali sami pieniądze :) Dzisiaj trybuny jednak śpiewały co innego, że jednak Misiunia okradał rzekę. Cała ta historia to materiał na niezłą komedię. Po zeznaniach Lochy kierownicę przybiją Pietruszce oraz Zielakowi i tyle.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 22.04.2019, 23:45

c***** to ty akurat jesteś z urzędu, a jak coś do mnie p********* to potwierdź cytatem.zresztą co ty możesz wiedzieć?tyle co przeczytasz w tym wypadku od jadczaka i o co ty chcesz się tu licytować?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 23.04.2019, 00:10

vvv pisze:
22.04.2019, 21:04
sir. pisze:
22.04.2019, 19:47
popopopopopopo pisze:
22.04.2019, 19:31
Ze gowno wiedziales i broniles swojego idola.
wszyscy tutaj wiedzieli ale nikt od 2miesięcy się nie zająkał do czasu aż jadczak tematem zarzucił, ale do opraw, frekwencji to wszyscy są pierwsi żeby się przyjebać haha.przypomnę ci tylko że flagi z rekinem wisiały jeszcze na ostatnim meczu, ale ty i inni mieli już pewne info prosto z policji bo tylko oni mieli z nim kontakt hahah
Ja ci osobiscie ty k**** pisalem pare tygodni temu, ze nie bedzie ci do smiechu to odpisales mi tylko w swoim stylu "kiedy nam bedzie nie do smiechu buahahaa?", wiec zamknij ryj, bo na moje drugie wtedy pytanie nawet nie odpowiedziales wtedy !
coś jeszcze pisałeś ciekawego?to może sprawdź wcześniej haha a ku*** to cię wysrała.

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wacus.. » 23.04.2019, 10:40

sir. pisze:
23.04.2019, 00:10
vvv pisze:
22.04.2019, 21:04
sir. pisze:
22.04.2019, 19:47


wszyscy tutaj wiedzieli ale nikt od 2miesięcy się nie zająkał do czasu aż jadczak tematem zarzucił, ale do opraw, frekwencji to wszyscy są pierwsi żeby się przyjebać haha.przypomnę ci tylko że flagi z rekinem wisiały jeszcze na ostatnim meczu, ale ty i inni mieli już pewne info prosto z policji bo tylko oni mieli z nim kontakt hahah
Ja ci osobiscie ty k**** pisalem pare tygodni temu, ze nie bedzie ci do smiechu to odpisales mi tylko w swoim stylu "kiedy nam bedzie nie do smiechu buahahaa?", wiec zamknij ryj, bo na moje drugie wtedy pytanie nawet nie odpowiedziales wtedy !
coś jeszcze pisałeś ciekawego?to może sprawdź wcześniej haha a ku*** to cię wysrała.
Sir. I jak śpiewałeś na swojego herszta Haribo wczoraj ze Wiśle okradał i chłopaków posprzedawal czy dalej twierdzisz ze to tylko jadczak puszcza takie farmazony?? Jak narazie to ten jadczak jest bardziej wiarygodny niż Ty.
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

TadzioNorek
Posty: 119
Rejestracja: 05.01.2013, 20:16

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: TadzioNorek » 23.04.2019, 10:41

Jezeli wy mysliscie ze zmiana nazwy ekipy cos zmieni to gratuluje rozumu. Czy oni sie dalej beda nazywali Sharks czy Devils czy jeszcze inaczej to nic nie zmieni bo przede wszystkim musi sie zmienic mentalnosc wśród nowych kiboli. Uważam ze te obecne frajerstwo czyli sześćdziesiątki (nie mowie ze wszyscy) się jeszcze bardziej rozwinie i coraz to nowi beda z tego korzystali. To jest jak w polityce, zmieniaja partie i poglady ale charakter dalej pozostaje ten sam.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 23.04.2019, 11:07

TommyShelby pisze:
23.04.2019, 08:53
Czyli teraz co - reaktywacja Dragons? Panters? Devils?
Może zmienią szyld z wsh na psychosharks.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

rozpuszczalnik1906
Posty: 74
Rejestracja: 20.02.2017, 19:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rozpuszczalnik1906 » 23.04.2019, 11:23

Wielu osobom jest na rękę rozprucie M.
Zrobi się porządek, można gadać, że M okradał swój klub. Taka lekka hipokryzja, bo inni nie okradali? Każdy rekin miał z tego korzyści. Niektórzy zostaną nadal i będą najgłośniej szczekać na M. Taka hipokryzja. Sami okradali, ale jest kozioł ofiarny, bo się rozpruł i można na niego zwalić i się wyprzeć, że ja nie. Zmieni się nazwa, zmieni się xx osób, znajdą nowego wodza - obecnie nie ma chętnych. Nie było pozdrowień? Nie będzie żadnego rozłamu. WRWE pozostanie nadal.
Nigdy nie broniłem M i wiele razy pisałem, że WRWE to pomyłka i nadal tak uważam, ale danie do pieca, to coś nieprawdopodobnego i niestety prawdziwego. Teraz czekają nas ciekawe czasy. Z góry w bagno, jesteśmy w d**** i będziemy przez x lat.

Jeszcze co do okradania klubu... Tak było i to prawda, ale denerwują mnie osoby, które najgłośniej szczekają, a same swój klub okradają. X osób obrażonych na WRWE, czy rekiny, a chodzi na C jako FC. To okradanie klubu nie jest?
Skala nieporównywalna, ale też ch akcja. Na pewno x osób na forum tak robiło/robi.

sapter
Posty: 503
Rejestracja: 26.02.2007, 23:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sapter » 23.04.2019, 11:29

Co za glomby (oczywiście nie wszyscy) się tu wypowiadają. Dla nich rozjebanie się jest normalne. Frajerstwo pierdolone. Nie mierzcie innych swoją miarą. Kur.wy.

BoskiRomanSpodHuty
Posty: 18
Rejestracja: 17.04.2019, 16:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: BoskiRomanSpodHuty » 23.04.2019, 11:35

Ale ta spierdolina sir się podnieca tym jadczakiem. Jest tak jak kurwie pisałem. Będzie pewne to będzie widział i słyszał to usłyszał od swoich i się ku*** pruje o jakiegoś jadczak i jakieś reportaże. ku*** padlina

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 23.04.2019, 12:08

1948krzysieKSG pisze:
23.04.2019, 11:14
wacus.. pisze:
23.04.2019, 10:40

Sir. I jak śpiewałeś na swojego herszta Haribo wczoraj ze Wiśle okradał i chłopaków posprzedawal czy dalej twierdzisz ze to tylko jadczak puszcza takie farmazony?? Jak narazie to ten jadczak jest bardziej wiarygodny niż Ty.
Tak, wczoraj już dziarsko śpiewał skoro mlynowy zarzucił, ale jak sama Wisła dała znac w Polske ze misiek frajer to ten ułom w ten sam dzien i jeszcze dużo pozniej bronił tu miska, taki jest obrotny w tym swoim Krakowie i tyle znaczy :)))
dawaj kiedy WIsła rzuciła info w Polskę ;)

wariat_outlaw
Posty: 73
Rejestracja: 04.04.2019, 12:11
Lokalizacja: Vice City

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wariat_outlaw » 23.04.2019, 12:24

Teraz każdy mądry ale prawda jest taka że większość udzielających się z tego forum w tym Krzyśki,Romany o r********* się miśka dowiedzieli się z tvn i fejsbuka.
Nic nie słyszałem,nic nie widziałem,nie było mnie tutaj a nawet jeśli byłem to spałem.

El Tigre
Posty: 25
Rejestracja: 17.04.2019, 00:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: El Tigre » 23.04.2019, 12:25

Ciekawe czy wobec rozwiązania Sharksów nowa ekipa na Wiśle zerwie zgody z Widzewem i Ruchem

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 23.04.2019, 12:36

BoskiRomanSpodHuty pisze:
23.04.2019, 11:35
Ale ta spierdolina sir się podnieca tym jadczakiem. Jest tak jak kurwie pisałem. Będzie pewne to będzie widział i słyszał to usłyszał od swoich i się ku*** pruje o jakiegoś jadczak i jakieś reportaże. ku*** padlina
ale co ty pisałeś pajacu?to co każdy mógł w necie przeczytać zanim się tu zarejestrowałeś, no chyba że jesteś z komendy no to można tu przyznać że mogłeś mieć pewne.M z KSC też jest rozjebany bo zdążył zdupcyć jak misiek do Włoch?

Trenbolon
Posty: 36
Rejestracja: 14.04.2019, 20:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Trenbolon » 23.04.2019, 12:48

Ale pierdolicie z tym okradaniem klubu... Każdy kto ma możliwość to robi kasę gdzie się da. To, że większość z was takiej możliwości nie ma nie oznacza, że gdyby trafiła się okazja to byście nie wyciągnęli ręki po hajs. Dajecie na oprawy, flagi itd. Myślicie, że Wasze ekipy są uczciwie haha?

El Tigre
Posty: 25
Rejestracja: 17.04.2019, 00:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: El Tigre » 23.04.2019, 12:59

Trenbolon pisze:
23.04.2019, 12:48
Ale pierdolicie z tym okradaniem klubu... Każdy kto ma możliwość to robi kasę gdzie się da. To, że większość z was takiej możliwości nie ma nie oznacza, że gdyby trafiła się okazja to byście nie wyciągnęli ręki po hajs. Dajecie na oprawy, flagi itd. Myślicie, że Wasze ekipy są uczciwie haha?

A Ty byś wyciągnął rękę po hajs, by okradać własny klub? Jak mnie to wkurwia. Ludzie, gdzie podziały się zasady. W życiu bym nie zrobił w c**** kolegi, nie sprzedał, ani nie okradł własnego klubu. Jak ktoś został wychowany w pewnym systemie wartości, to po takiej akcji brzydziłby się sobą i chyba powiesił. Niedopuszczalne są takie akcje. Jeśli kogoś w domu wychowali na zasadach, na podwórku dzielił się z kolegami i pomagał i nie zostawił tych zasad, to nigdy w życiu by takiej akcji nie o******.

Takie pierdolenie "ty też byś to zrobił" to jedynie usprawiedliwianie sprzedajnych k****, przez osoby, które postąpiłyby dokładnie tak samo, bo są jebanymi hedonistami. Może ja mam nieco inne spostrzeżenia bo zostałem wychowany w rodzinie AKowców. Nie wiem tylko jak możecie nazywać się patriotami. Jak sprzedajecie kolegów w obawie o własną d***, to czy nie sprzedalibyście kraju w obawie o życie? Ciekawe pokolenie Polaków się nam zrodziło.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 23.04.2019, 12:59

1948krzysieKSG pisze:
23.04.2019, 12:31
sir. pisze:
23.04.2019, 12:08

dawaj kiedy WIsła rzuciła info w Polskę ;)
Info ma ponad miesiac i pojawiło się w miejscu do którego takie śmiecie jak ty nie maja dostępu. I nie k**** nie z policji tylko wyobraz sobie ze chłopaki za murem wiedzieli szybciej kto ich dał i od razu przekazali, a ze taka ku*** jak ty dowiedziała się tydzien temu na wadze to najlepiej cię podsumowuje i swiadczy jaki jestes polapany hehe, bez odbioru bo szkoda czasu na ciebie, zwykły frajer od klaskania i szaliczka jestes
to czemu dopiero teraz tak szczekasz, tak samo jak ten cały romanek co konto założył dzień po zatrzymaniach?gazetki zaczęły pisać to można zgrywać kumacza.info to już tu w lutym latało, gdzie wtedy byłeś?

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kibic ze Śląska » 23.04.2019, 13:09

DoZo(L)e... pisze:
23.04.2019, 11:07
TommyShelby pisze:
23.04.2019, 08:53
Czyli teraz co - reaktywacja Dragons? Panters? Devils?
Może zmienią szyld z wsh na psychosharks.
ciekawe za jaka nazwa bys lobbowal gdyby wypalil pewien uklad Waszej zgody ciulu

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 23.04.2019, 13:25

grunt że wam wypalił pewien układ buhahahahahahahahahah

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 23.04.2019, 13:34

kibic ze Śląska pisze:
23.04.2019, 13:09
DoZo(L)e... pisze:
23.04.2019, 11:07
TommyShelby pisze:
23.04.2019, 08:53
Czyli teraz co - reaktywacja Dragons? Panters? Devils?
Może zmienią szyld z wsh na psychosharks.
ciekawe za jaka nazwa bys lobbowal gdyby wypalil pewien uklad Waszej zgody ...
Jeżeli byłby to układ przeciwko bandzie mIŚKA, to zaproponowałbym nazwę "psychobravas", 'ciulu'.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

wariat_outlaw
Posty: 73
Rejestracja: 04.04.2019, 12:11
Lokalizacja: Vice City

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wariat_outlaw » 23.04.2019, 14:54

Wczoraj podobno na Wiśle nie było pozdrowień dla WRWE.Czyżby początek końca dobrych układów?Kto wie.
Nic nie słyszałem,nic nie widziałem,nie było mnie tutaj a nawet jeśli byłem to spałem.

*KR* *1906*
Posty: 6
Rejestracja: 23.04.2019, 15:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: *KR* *1906* » 23.04.2019, 15:16

sir. pisze:
23.04.2019, 12:08
dawaj kiedy WIsła rzuciła info w Polskę ;)
Weź już zamknij mordę błaźnie, przestań się wypowiadać w imieniu kibiców Wisły.
Bronisz kolesia, który obrócił Wisłe do lat gdy sąsiadka przerzucała osiedla w hucie. Ten fest jest skończony przy Reymonta.
Nie bez powodu flaga "Jesteśmy siłą tego klubu'', wisiała wczoraj w taki sposób, a to dopiero początek.

Fizmatenty
Posty: 149
Rejestracja: 08.08.2014, 12:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Fizmatenty » 23.04.2019, 15:50

El Tigre pisze:
23.04.2019, 12:59
Trenbolon pisze:
23.04.2019, 12:48
Ale pierdolicie z tym okradaniem klubu... Każdy kto ma możliwość to robi kasę gdzie się da. To, że większość z was takiej możliwości nie ma nie oznacza, że gdyby trafiła się okazja to byście nie wyciągnęli ręki po hajs. Dajecie na oprawy, flagi itd. Myślicie, że Wasze ekipy są uczciwie haha?

A Ty byś wyciągnął rękę po hajs, by okradać własny klub? Jak mnie to wkurwia. Ludzie, gdzie podziały się zasady. W życiu bym nie zrobił w c**** kolegi, nie sprzedał, ani nie okradł własnego klubu. Jak ktoś został wychowany w pewnym systemie wartości, to po takiej akcji brzydziłby się sobą i chyba powiesił. Niedopuszczalne są takie akcje. Jeśli kogoś w domu wychowali na zasadach, na podwórku dzielił się z kolegami i pomagał i nie zostawił tych zasad, to nigdy w życiu by takiej akcji nie o******.

Takie pierdolenie "ty też byś to zrobił" to jedynie usprawiedliwianie sprzedajnych k****, przez osoby, które postąpiłyby dokładnie tak samo, bo są jebanymi hedonistami. Może ja mam nieco inne spostrzeżenia bo zostałem wychowany w rodzinie AKowców. Nie wiem tylko jak możecie nazywać się patriotami. Jak sprzedajecie kolegów w obawie o własną d***, to czy nie sprzedalibyście kraju w obawie o życie? Ciekawe pokolenie Polaków się nam zrodziło.
Bardzo słusznie prawisz, trudno się nie zgodzić. To dla każdego powinno być oczywiste.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 23.04.2019, 16:19

o proszę, *KR* *1906* kolejne wcielenie jakiegoś giganta z serii kumatyinaczej, boskiego ksgrzysia czy zVALgO tak jak mialo to miejsce po rozpadzie TKWM, to ty się tu srałeś na koncie z 2016?WisłaNowaHuta?czy jakoś tak?.jak ktoś ma jakąś wycieczkę to dawać z cytatem nie jak ten cweluch że kogoś bronie bo nie chce mi sie nawet odpisywać.a ty od nowości zza murów sprzed miesiąca czy romusia to sobie przewiń temat na luty bo masz mały falstarcik.napisz lepiej skąd M z KSC miał info że zdążył zdupcyć, bo jak misiek wyjebał to każdy mu cisnął:) miłej napinki.

debo21
Posty: 62
Rejestracja: 01.04.2014, 14:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: debo21 » 23.04.2019, 16:44

naprawdę przestan osmieszac Nasz klub pisząc w imieniu Wisly bo wiecej osob ma Cie juz dosc

miski przerobily nas na polonie warszawa, niby są a wszyscy sie z nich smieją

*KR* *1906*
Posty: 6
Rejestracja: 23.04.2019, 15:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: *KR* *1906* » 23.04.2019, 17:13

sir. pisze:
23.04.2019, 16:19
o proszę, *KR* *1906* kolejne wcielenie jakiegoś giganta z serii kumatyinaczej, boskiego ksgrzysia czy zVALgO tak jak mialo to miejsce po rozpadzie TKWM, to ty się tu srałeś na koncie z 2016?WisłaNowaHuta?czy jakoś tak?.jak ktoś ma jakąś wycieczkę to dawać z cytatem nie jak ten cweluch że kogoś bronie bo nie chce mi sie nawet odpisywać.a ty od nowości zza murów sprzed miesiąca czy romusia to sobie przewiń temat na luty bo masz mały falstarcik.napisz lepiej skąd M z KSC miał info że zdążył zdupcyć, bo jak misiek wyjebał to każdy mu cisnął:) miłej napinki.
Nie po prostu przejrzałem na oczy dawno, ze Twój obiekt westchnień opierdolił klub i swoich kibiców na spory pieniądz. Większość hajsu jaki przeznaczałeś na cele kibicowskie to grubas za nie balował na Zanzibarze i nie czujesz się wyjebany? Hahaha.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dario1916, Mahazel79, marJo, UrzadSkarbowy i 133 gości