Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
dumaihonor
Posty: 55
Rejestracja: 28.11.2014, 23:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: dumaihonor » 15.03.2019, 22:27

Hanys_1964 pisze:
15.03.2019, 21:53
sezonowiec pisze:
15.03.2019, 20:30
jr100 pisze:
15.03.2019, 09:16
A był ktoś z Was przed meczem Rozwój- Elana w tym lasku? Bo ku*** każdy tu mądry, A pewnie wiecie to co wyczytacie na jakiś zjebanych portalach. Wychodzimy do Ruchu przy dużej ilości policji, która Nas gazuje I strzela do Nas. Nie wiem jak można chwalić się, że sie takie starcie wygrało bo sami dobrze wiecie, że nie cofamy się przed Wami tylko przed policja. Na przestrzeni ostatnich powiedzmy 10 lat było bardzo dużo starć i większość tych spotkań może PF zaliczyć do udanych, ale śmieszy mnie gadanie internetowych szczurkow, że koalicja przy Ruchu nie istnieje. Tak jak mówiłem wcześniej, większość z Was wie to co wyczyta na necie i to świadczy o poziomie dyskusji tutaj..
Jak mieliście przypał z psami to po co zaciagaliscie ręczny? My też mogliśmy sobie stać na górce i czekać aż podleciecie pod nią i mogła by być powtórka z Dąbrówki tylko odwrocone role. A tak naprawdę jak dla mnie starcie było nie rozstrzygnięte i tyle w temacie
Z tego co pamiętam to psiarnia nie jechała z nami w cugu, tylko pojawiła się już po tym jak z niego wysiedliśmy (aczkolwiek było to już ładnych parę lat temu, więc mogę się mylić). Wbiegaliśmy też do lasu wąską alejką i tak naprawdę nie wszyscy od nas zdążyli dolecieć i rozstawić się do walki, a szkoda, bo z obu stron tego dnia były dobre składy.
Muszę przyznać, że widok trzystu osob przedzierających się przez krzaki robił wrażenie ;) obie strony były bardzo rozciągnięte, Wy przez przejście lasem my przez strome i wąskie zejście z skarpy. Nim psy wpadły, pierwsze linie koalicji już leżały lub się cofałý. Krótkie ale bardzo intensywne starcie, bez podchodów. Zastanawiałem się kiedyś, skąd wiedzieliście, że jesteśmy w tym lasku? I czy spodziewaliście się całej bandy czy bardziej zbiorki południowych dzielnic Katowic? My czekaliśmy na Wasze pojawienie się w okolicach stadionu Rozwoju i nas zaskoczyliście. Jeszcze jedno mi się przypomniało, słuchaliśmy Waszych śpiewów z daleka myśląc że to się gdzieś Ligota zbiera, a nie chcieliśmy palić akcji z powodu jednej dzielnicy.



Hanys_1964
Posty: 47
Rejestracja: 09.03.2007, 21:04
Lokalizacja: Hanysowo

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hanys_1964 » 15.03.2019, 22:44

dumaihonor pisze:
15.03.2019, 22:27
Hanys_1964 pisze:
15.03.2019, 21:53
sezonowiec pisze:
15.03.2019, 20:30


Jak mieliście przypał z psami to po co zaciagaliscie ręczny? My też mogliśmy sobie stać na górce i czekać aż podleciecie pod nią i mogła by być powtórka z Dąbrówki tylko odwrocone role. A tak naprawdę jak dla mnie starcie było nie rozstrzygnięte i tyle w temacie
Z tego co pamiętam to psiarnia nie jechała z nami w cugu, tylko pojawiła się już po tym jak z niego wysiedliśmy (aczkolwiek było to już ładnych parę lat temu, więc mogę się mylić). Wbiegaliśmy też do lasu wąską alejką i tak naprawdę nie wszyscy od nas zdążyli dolecieć i rozstawić się do walki, a szkoda, bo z obu stron tego dnia były dobre składy.
Muszę przyznać, że widok trzystu osob przedzierających się przez krzaki robił wrażenie ;) obie strony były bardzo rozciągnięte, Wy przez przejście lasem my przez strome i wąskie zejście z skarpy. Nim psy wpadły, pierwsze linie koalicji już leżały lub się cofałý. Krótkie ale bardzo intensywne starcie, bez podchodów. Zastanawiałem się kiedyś, skąd wiedzieliście, że jesteśmy w tym lasku? I czy spodziewaliście się całej bandy czy bardziej zbiorki południowych dzielnic Katowic? My czekaliśmy na Wasze pojawienie się w okolicach stadionu Rozwoju i nas zaskoczyliście. Jeszcze jedno mi się przypomniało, słuchaliśmy Waszych śpiewów z daleka myśląc że to się gdzieś Ligota zbiera, a nie chcieliśmy palić akcji z powodu jednej dzielnicy.
Nie było kalkulacji, ktoś z przodu krzyknął, że jesteście i zaczeliśmy biec w Waszym kierunku pomimo psiarni za naszymi plecami.
GKS KATOWICE

sezonowiec
Posty: 9
Rejestracja: 16.06.2013, 15:06

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: sezonowiec » 16.03.2019, 09:53

Wiedzieliśmy że jadą cugiem, wystawilismy obcine i Gieksa właśnie ta obcine zauważyła. Resztę każdy zna

Emigrancik spoRtowy
Posty: 88
Rejestracja: 30.09.2016, 00:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrancik spoRtowy » 16.03.2019, 10:06

dumaihonor pisze:
15.03.2019, 22:27
Hanys_1964 pisze:
15.03.2019, 21:53
sezonowiec pisze:
15.03.2019, 20:30


Jak mieliście przypał z psami to po co zaciagaliscie ręczny? My też mogliśmy sobie stać na górce i czekać aż podleciecie pod nią i mogła by być powtórka z Dąbrówki tylko odwrocone role. A tak naprawdę jak dla mnie starcie było nie rozstrzygnięte i tyle w temacie
Z tego co pamiętam to psiarnia nie jechała z nami w cugu, tylko pojawiła się już po tym jak z niego wysiedliśmy (aczkolwiek było to już ładnych parę lat temu, więc mogę się mylić). Wbiegaliśmy też do lasu wąską alejką i tak naprawdę nie wszyscy od nas zdążyli dolecieć i rozstawić się do walki, a szkoda, bo z obu stron tego dnia były dobre składy.
Muszę przyznać, że widok trzystu osob przedzierających się przez krzaki robił wrażenie ;) obie strony były bardzo rozciągnięte, Wy przez przejście lasem my przez strome i wąskie zejście z skarpy. Nim psy wpadły, pierwsze linie koalicji już leżały lub się cofałý. Krótkie ale bardzo intensywne starcie, bez podchodów. Zastanawiałem się kiedyś, skąd wiedzieliście, że jesteśmy w tym lasku? I czy spodziewaliście się całej bandy czy bardziej zbiorki południowych dzielnic Katowic? My czekaliśmy na Wasze pojawienie się w okolicach stadionu Rozwoju i nas zaskoczyliście. Jeszcze jedno mi się przypomniało, słuchaliśmy Waszych śpiewów z daleka myśląc że to się gdzieś Ligota zbiera, a nie chcieliśmy palić akcji z powodu jednej dzielnicy.
Przecież każdy widział z nas ze jada cugiem dość fajna ekipą. Od nas chłopak bodajże z ligoty wyszedl i wskazał Gieksie gdzie czekamy. Koalcija wpada do lasku my zlot ze skarpy pierwsze stracie padają koalicjanci potem wpadaja psy i strzelają do nich i do nas. Pamietam ze trzeba było uciekać przez takie bagna aż na autostradę i tam dzwonić po auta. Psy potem stały przy naszych autach i czekały kto po nie przyjdzie. Jechaliście z psami bodajże cała drogę szacunek ze nie było z waszej strony kalkulacji i wpadliście do lasu. Ale psy strzelały jak i do nas tak i do was.

gettowicz
Posty: 48
Rejestracja: 29.09.2009, 12:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: gettowicz » 16.03.2019, 12:50

Emigrancik spoRtowy pisze:
16.03.2019, 10:06
dumaihonor pisze:
15.03.2019, 22:27
Hanys_1964 pisze:
15.03.2019, 21:53


Z tego co pamiętam to psiarnia nie jechała z nami w cugu, tylko pojawiła się już po tym jak z niego wysiedliśmy (aczkolwiek było to już ładnych parę lat temu, więc mogę się mylić). Wbiegaliśmy też do lasu wąską alejką i tak naprawdę nie wszyscy od nas zdążyli dolecieć i rozstawić się do walki, a szkoda, bo z obu stron tego dnia były dobre składy.
Muszę przyznać, że widok trzystu osob przedzierających się przez krzaki robił wrażenie ;) obie strony były bardzo rozciągnięte, Wy przez przejście lasem my przez strome i wąskie zejście z skarpy. Nim psy wpadły, pierwsze linie koalicji już leżały lub się cofałý. Krótkie ale bardzo intensywne starcie, bez podchodów. Zastanawiałem się kiedyś, skąd wiedzieliście, że jesteśmy w tym lasku? I czy spodziewaliście się całej bandy czy bardziej zbiorki południowych dzielnic Katowic? My czekaliśmy na Wasze pojawienie się w okolicach stadionu Rozwoju i nas zaskoczyliście. Jeszcze jedno mi się przypomniało, słuchaliśmy Waszych śpiewów z daleka myśląc że to się gdzieś Ligota zbiera, a nie chcieliśmy palić akcji z powodu jednej dzielnicy.
Przecież każdy widział z nas ze jada cugiem dość fajna ekipą. Od nas chłopak bodajże z ligoty wyszedl i wskazał Gieksie gdzie czekamy. Koalcija wpada do lasku my zlot ze skarpy pierwsze stracie padają koalicjanci potem wpadaja psy i strzelają do nich i do nas. Pamietam ze trzeba było uciekać przez takie bagna aż na autostradę i tam dzwonić po auta. Psy potem stały przy naszych autach i czekały kto po nie przyjdzie. Jechaliście z psami bodajże cała drogę szacunek ze nie było z waszej strony kalkulacji i wpadliście do lasu. Ale psy strzelały jak i do nas tak i do was.
I tym o to wpisem "kolegi" zza Miedzy zakonczmy ten temat. Kto byl to wie kto nie byl slyszal swoje dodal i tak to wyglada.

Swoja droga kibice Piasta ostatnimi czasy pokazuja bardzo fajny poziom :)
Jeszcze nie widzialem zeby ktos nie znal daty powstania swojego klubu haha 1495 zamiast 1945 :p

nns1920
Posty: 52
Rejestracja: 03.08.2017, 14:40

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nns1920 » 16.03.2019, 18:04

Emigrancik spoRtowy pisze:
16.03.2019, 10:06
dumaihonor pisze:
15.03.2019, 22:27
Hanys_1964 pisze:
15.03.2019, 21:53


Z tego co pamiętam to psiarnia nie jechała z nami w cugu, tylko pojawiła się już po tym jak z niego wysiedliśmy (aczkolwiek było to już ładnych parę lat temu, więc mogę się mylić). Wbiegaliśmy też do lasu wąską alejką i tak naprawdę nie wszyscy od nas zdążyli dolecieć i rozstawić się do walki, a szkoda, bo z obu stron tego dnia były dobre składy.
Muszę przyznać, że widok trzystu osob przedzierających się przez krzaki robił wrażenie ;) obie strony były bardzo rozciągnięte, Wy przez przejście lasem my przez strome i wąskie zejście z skarpy. Nim psy wpadły, pierwsze linie koalicji już leżały lub się cofałý. Krótkie ale bardzo intensywne starcie, bez podchodów. Zastanawiałem się kiedyś, skąd wiedzieliście, że jesteśmy w tym lasku? I czy spodziewaliście się całej bandy czy bardziej zbiorki południowych dzielnic Katowic? My czekaliśmy na Wasze pojawienie się w okolicach stadionu Rozwoju i nas zaskoczyliście. Jeszcze jedno mi się przypomniało, słuchaliśmy Waszych śpiewów z daleka myśląc że to się gdzieś Ligota zbiera, a nie chcieliśmy palić akcji z powodu jednej dzielnicy.
Przecież każdy widział z nas ze jada cugiem dość fajna ekipą. Od nas chłopak bodajże z ligoty wyszedl i wskazał Gieksie gdzie czekamy. Koalcija wpada do lasku my zlot ze skarpy pierwsze stracie padają koalicjanci potem wpadaja psy i strzelają do nich i do nas. Pamietam ze trzeba było uciekać przez takie bagna aż na autostradę i tam dzwonić po auta. Psy potem stały przy naszych autach i czekały kto po nie przyjdzie. Jechaliście z psami bodajże cała drogę szacunek ze nie było z waszej strony kalkulacji i wpadliście do lasu. Ale psy strzelały jak i do nas tak i do was.
I tak kiedyś wyglądało to forum. Pozdro dla Normalnych

Yellow_Obsession
Posty: 74
Rejestracja: 20.09.2009, 23:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Yellow_Obsession » 16.03.2019, 22:43

kiedyś... czyli w czasach, gdy w gimnazjach nie było internetu, a tu wpisywały się ogarnięte osoby.
fajnie wtedy było
FANATYCZNIE PRZEJŚĆ PRZEZ ŻYCIE!

Milus
Posty: 450
Rejestracja: 12.09.2009, 10:51
Lokalizacja: Sektor gości

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Milus » 17.03.2019, 08:54

Fajne to było starcie.

Nasza zbiórka na stacji zawodzie, nastawienie typowo że wchodzimy na mecz, nikt się nie spodziewał ze do czegoś dojdzie mimo tego nasz skład bardzo dobry. Dojeżdżamy bodajże do centrum cugiem i przesiadka na koleje śląskie na południe.
W cugu info ze Ruch czeka w lasku obok działek, poszedł ręczny, wysiadamy i udajemy się do lasku + wtedy na naszym ogonie pojawia się sporo kasków.
Wejście do lasku, zauważenia przeciwnika w niebieskich koszulkach, obie strony dążą do konfrontacji , pierwsze rzędy zaczynają się trzaskac i wtedy zaczyna się strzelanie psów z gladkolufowej. Wszyscy odwrót w lewą stronę przez lasek, działki, jakieś ploty w okolice lidla. Obie strony uciekały razem ale wszystko honorowo. Dzwonienie po auta i odwrót, kilka osób zawinietych i postrzelonych.

Wtedy każdy zadowolony ze do czegoś doszło nikt nie rozmyslal ze jakies zjeby będą mówić ze nasza porażka.
Każdy mój post jest tylko i wyłącznie moim zdaniem.

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Polish Power » 17.03.2019, 09:25

To starcie było przy okazji jakiego meczu ?

Milus
Posty: 450
Rejestracja: 12.09.2009, 10:51
Lokalizacja: Sektor gości

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Milus » 17.03.2019, 09:35

Rozwój - Elana

W sumie nie pamiętam dokładnie czy psy nie wsiadly już w centrum
Każdy mój post jest tylko i wyłącznie moim zdaniem.

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: biohazard » 17.03.2019, 10:01

Niech mi ktoś z Ruchu wytłumaczy, nie wstydzicie się ciągle chwalić tymi zdarzeniami z Rudy czy liczba 44 zważając, że to wszystko było dzięki waszym 60tkom? Pytam bez złośliwości bo z mojego punktu widzenia, wszystko co z nimi było związane nabrało innej wartości, wartości ujemnej. Chyba, że dalej są oni waszymi bohaterami.

SturmgewehR 44
Posty: 143
Rejestracja: 01.08.2017, 10:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: SturmgewehR 44 » 17.03.2019, 10:05

Milus pisze:
17.03.2019, 08:54

Wtedy każdy zadowolony ze do czegoś doszło nikt nie rozmyslal ze jakies zjeby będą mówić ze nasza porażka.
No ja, takie tam mało znaczące zwykłe wyrównane starcie gdzie nie można mówić(i się broń Boże wtedy o tym nie mówiło) o żadnej waszej porażce, gdzie walczyliście jak wściekłe psy, gdzie walka była wyrównana i gdzie niestety gady przerwały całą zabawę strzelając do was, bo mogło być na prawdę ciekawie :) typowo cygańskie poczucie humoru.
Najlepsze były te wasze głośne i buńczuczne śpiewy za wałem, które cichły z każdym metrem gdy zobaczyliście nas, pokazując kupę w batkach. O klapsach i szybkich nokautach pierwszej waszej linii nie wspomnę bo to była istna komedia pokazująca jaką jesteście wydziaraną bandą przebierańców w groźnych ciuchach, która się tylko bawi w chuligankę i którym się wydaje że są chuliganami z wściekłością skacząc po głowach gdy katuje się w kilku i najlepiej jakiegoś katowickiego osiedlowego "śmierdziela". Ale jak już dochodzi do starcia z typową chuliganką, gdzie wychodzi uliczny charakter i gdzie trzeba powalczyć dłużej niż 10 sekund to wszystko zaczyna się walić jak domek z kart.
Trzeba zaznaczyć że w tamtym czasie sytuacja podobna do dzisiejszej, bo też nasza czołówka garowała-oczywiście nie w takiej skali jak dziś. I to też pokazuje kiedy dostajecie odwagi do walki...
2020r. VIII krucjata - przeciwko bolszewizmowi
DEUS VULT

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: biohazard » 17.03.2019, 10:13

donhichot pisze:
15.03.2019, 00:15
To jest piękne, do starcia dochodzi miesiąc temu Gieksa mówi, że 40 na 40 i ich wygrana .Ruch oficjalnie mówi, że nie będzie komentował starcia ich porażka. Po miesiącu wychodzi filmik jak widać ze strony Gieksy patrząc skąd kręcony i widać, że Gieksy w c*** więcej i teraz jakieś pierdolonie "może i więcej ale co z tego" " a u was biją murzynów" " a wy to 60-tki" fakty są takie, że przy prostym starciu skłamaliście kłamliwe k****, tak jak kłamaliście na Rudzie, że nie spierdalaliście pare lat temu, tak jak kłamaliście na Brynowie/Ligocie, że ustawki nie przegraliście wy macie kurestwo wyssane z mlekiem matki, was nikt nie traktuje poważnie.
Obejrzałem ten film 3 razy i powiedz mi jak da się z tego czegoś ustalić jakieś liczby, przewagę kogoś czy w ogóle rozpoznać kto jest to? Dla mnie ten film to nieporozumienie bo c**** tam widać, a taki Jackowski jak ty dorabia historie. Żenada

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 17.03.2019, 10:18

biohazard pisze:
17.03.2019, 10:01
Niech mi ktoś z Ruchu wytłumaczy, nie wstydzicie się ciągle chwalić tymi zdarzeniami z Rudy czy liczba 44 zważając, że to wszystko było dzięki waszym 60tkom? Pytam bez złośliwości bo z mojego punktu widzenia, wszystko co z nimi było związane nabrało innej wartości, wartości ujemnej. Chyba, że dalej są oni waszymi bohaterami.
Pytasz bo jesteś idiotą, który nawet nie ma pojęcia o tych wydarzeniach pierdoli co mu ślina na język przyniesie, skoro łączysz Balusia i Surmę z wydarzeniami na Rudzie, gdybyś był kumaty albo chociaż troche obeznany w temacie wiedziałbyś że w tamtych czasach byli pionkami.

Aspirant_Wojtek
Posty: 73
Rejestracja: 05.07.2016, 09:29
Lokalizacja: Западная Европа

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Aspirant_Wojtek » 17.03.2019, 10:27

Po akcji w lasku jeden chop z GKSu ma szczęście, że trafił na kumatą pielęgniarkę która go zszyła po postrzale na parkingu przy szpitalu, chwilę później w każdym szpitalu w Katowicach pojawiły się psy.
Już nieaktywny.

son-goku
Posty: 46
Rejestracja: 04.12.2012, 18:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: son-goku » 17.03.2019, 10:41

biohazard pisze:
17.03.2019, 10:13
donhichot pisze:
15.03.2019, 00:15
To jest piękne, do starcia dochodzi miesiąc temu Gieksa mówi, że 40 na 40 i ich wygrana .Ruch oficjalnie mówi, że nie będzie komentował starcia ich porażka. Po miesiącu wychodzi filmik jak widać ze strony Gieksy patrząc skąd kręcony i widać, że Gieksy w c*** więcej i teraz jakieś pierdolonie "może i więcej ale co z tego" " a u was biją murzynów" " a wy to 60-tki" fakty są takie, że przy prostym starciu skłamaliście kłamliwe k****, tak jak kłamaliście na Rudzie, że nie spierdalaliście pare lat temu, tak jak kłamaliście na Brynowie/Ligocie, że ustawki nie przegraliście wy macie kurestwo wyssane z mlekiem matki, was nikt nie traktuje poważnie.
Obejrzałem ten film 3 razy i powiedz mi jak da się z tego czegoś ustalić jakieś liczby, przewagę kogoś czy w ogóle rozpoznać kto jest to? Dla mnie ten film to nieporozumienie bo c**** tam widać, a taki Jackowski jak ty dorabia historie. Żenada
Jak chcesz rozpoznać kto jest kto? Przecież Ciebie tam nie było
Gdyby ktos napisał ze działo się to na Podkarpaciu to myślałbyś ze tak jest
Z naszej strony podane zostało info ze porażka ,Gieksa podała liczby z d*** a film to zweryfikował
Nic wiecej nie trzeba pisać, bo wszyscy zainteresowani wiedzą jak było
A całą reszte internetowych gamoni zapraszam do oglądania filmików
Więc c**** do łapy i obejrzyj sobie jeszcze ze 3 razy

son-goku
Posty: 46
Rejestracja: 04.12.2012, 18:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: son-goku » 17.03.2019, 10:51

biohazard pisze:
17.03.2019, 10:01
Niech mi ktoś z Ruchu wytłumaczy, nie wstydzicie się ciągle chwalić tymi zdarzeniami z Rudy czy liczba 44 zważając, że to wszystko było dzięki waszym 60tkom? Pytam bez złośliwości bo z mojego punktu widzenia, wszystko co z nimi było związane nabrało innej wartości, wartości ujemnej. Chyba, że dalej są oni waszymi bohaterami.
Słynne 60-tki ( do niedawna nikt nnie wiedział co to 60-tka bo w symetrii o tym nie było )
Tylko Surma miał realny posłuch ,a wydarzenia na Rudzie, tak jak Ty oglądał w necie

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 17.03.2019, 10:55

oli1988 pisze:
17.03.2019, 10:18
biohazard pisze:
17.03.2019, 10:01
Niech mi ktoś z Ruchu wytłumaczy, nie wstydzicie się ciągle chwalić tymi zdarzeniami z Rudy czy liczba 44 zważając, że to wszystko było dzięki waszym 60tkom? Pytam bez złośliwości bo z mojego punktu widzenia, wszystko co z nimi było związane nabrało innej wartości, wartości ujemnej. Chyba, że dalej są oni waszymi bohaterami.
Pytasz bo jesteś idiotą, który nawet nie ma pojęcia o tych wydarzeniach pierdoli co mu ślina na język przyniesie, skoro łączysz Balusia i Surmę z wydarzeniami na Rudzie, gdybyś był kumaty albo chociaż troche obeznany w temacie wiedziałbyś że w tamtych czasach byli pionkami.
No chyba podczas akcji na stadionie nie był pionkiem jak go nazywasz.
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

Centurion
Posty: 75
Rejestracja: 03.09.2016, 16:06

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Centurion » 17.03.2019, 13:18

Wiele się słyszy ostatnio o konfidentach wywodzących się z szeregów kibiców Ruchu Chorzów. Zastanawia mnie ilu ich dokładnie jest. Wszyscy wspominają o kilku "sześćdziesiątkach", a liczba konfidentów jest niestety o wiele większa. Powinno się ich cisnąć na każdym kroku, niezależnie od barw klubowych. Jak ktoś ma znajomych którzy aktualnie przebywają w aresztach śledczych lub zakładach karnych, to co jakiś czas dochodzą słuchy,że ktoś nowy się "rozjebał". Ja już straciłem rachubę.
Czy ktoś jest w stanie ich wszystkich wymienić? Oczywiście mam na myśli tylko tych, którzy zostali frajerami w ostatnich miesiącach.

king
Posty: 66
Rejestracja: 12.10.2014, 00:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: king » 17.03.2019, 14:55

SturmgewehR 44 pisze:
17.03.2019, 10:05
Milus pisze:
17.03.2019, 08:54

Wtedy każdy zadowolony ze do czegoś doszło nikt nie rozmyslal ze jakies zjeby będą mówić ze nasza porażka.
No ja, takie tam mało znaczące zwykłe wyrównane starcie gdzie nie można mówić(i się broń Boże wtedy o tym nie mówiło) o żadnej waszej porażce, gdzie walczyliście jak wściekłe psy, gdzie walka była wyrównana i gdzie niestety gady przerwały całą zabawę strzelając do was, bo mogło być na prawdę ciekawie :) typowo cygańskie poczucie humoru.
Najlepsze były te wasze głośne i buńczuczne śpiewy za wałem, które cichły z każdym metrem gdy zobaczyliście nas, pokazując kupę w batkach. O klapsach i szybkich nokautach pierwszej waszej linii nie wspomnę bo to była istna komedia pokazująca jaką jesteście wydziaraną bandą przebierańców w groźnych ciuchach, która się tylko bawi w chuligankę i którym się wydaje że są chuliganami z wściekłością skacząc po głowach gdy katuje się w kilku i najlepiej jakiegoś katowickiego osiedlowego "śmierdziela". Ale jak już dochodzi do starcia z typową chuliganką, gdzie wychodzi uliczny charakter i gdzie trzeba powalczyć dłużej niż 10 sekund to wszystko zaczyna się walić jak domek z kart.
Trzeba zaznaczyć że w tamtym czasie sytuacja podobna do dzisiejszej, bo też nasza czołówka garowała-oczywiście nie w takiej skali jak dziś. I to też pokazuje kiedy dostajecie odwagi do walki...
Heh, nieźle... Najpierw starcie nierozstrzygnięte z naszą przewagą, potem remisowe, a teraz już nasza porażka. I znowu tylko drugi garnitur, bo najlepsi siedzieli. Może niepełnosprawni lub kobiety albo U-14?

Natiste
Posty: 437
Rejestracja: 10.06.2018, 18:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Natiste » 17.03.2019, 14:59

Tyle ze oni pisza o całkiem innym starciu gamoniu

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 17.03.2019, 16:08

O jakąkolwiek wiedzę spoza stadionowych oprawców cię już chyba nikt nie posądza, ale przynajmniej byś się czytać nauczył.

Kilka fajnych postów, a kilku przygłupów znowu musiało spierdolić. I znów się napięta p**** Sturmgewehr pojawił. Mama podzieliła się hasłem do WiFi?

ulicznapsychologia
Posty: 68
Rejestracja: 04.04.2014, 17:08

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ulicznapsychologia » 17.03.2019, 16:10

Lwowioki rozdawali za darmo karnety (niby 500 karnetów na sektor kibicowski) a wczoraj na tej trybunie kibicowskiej 300-350 osób,śmiech na sali,młodzież w Bytomiu chyba woli się najebać,kraść lub jeździć na Górnik/Ruch a Polonię mają w czterech literach...

king
Posty: 66
Rejestracja: 12.10.2014, 00:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: king » 17.03.2019, 16:33

Natiste pisze:
17.03.2019, 14:59
Tyle ze oni pisza o całkiem innym starciu gamoniu
Historia każdego starcia kończy się w ten sposób. "Gamoniu".

bezel1948
Posty: 63
Rejestracja: 15.03.2015, 22:03

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bezel1948 » 17.03.2019, 16:35

ulicznapsychologia pisze:
17.03.2019, 16:10
Lwowioki rozdawali za darmo karnety (niby 500 karnetów na sektor kibicowski) a wczoraj na tej trybunie kibicowskiej 300-350 osób,śmiech na sali,młodzież w Bytomiu chyba woli się najebać,kraść lub jeździć na Górnik/Ruch a Polonię mają w czterech literach...
Tyle lat pałętania się po niższych ligach robi swoje. Sport Bytomiu pada na ryj. Hokej kosz piłka za miedzą silni rywale Górnik z nowym stadionem (3/4 właściwie) Myśle że w podobnej sytuacji na Górniku byłoby podobnie.Dla mnie osobiście PB to mała ale charakterna ekipa fajnie że trwają przy swoim lokalnym klubie. Młodzież w Bytomiu woli prochy, dyskoteki niż chuliganke inna sprawa że teraz ta chuliganka wygląda jak wygląda.

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 17.03.2019, 17:18

Naprawdę przykre, że klub z tradycjami sportowymi i kibicowskim tak upada. Oby to było tylko chwilowe i udało im się wrócić na należne miejsce.

Natiste
Posty: 437
Rejestracja: 10.06.2018, 18:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Natiste » 17.03.2019, 17:38

king pisze:
17.03.2019, 16:33
Natiste pisze:
17.03.2019, 14:59
Tyle ze oni pisza o całkiem innym starciu gamoniu
Historia każdego starcia kończy się w ten sposób. "Gamoniu".
A cóż mosz teraz napisać jak czytać nie umisz tuku

king
Posty: 66
Rejestracja: 12.10.2014, 00:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: king » 17.03.2019, 19:25

Natiste pisze:
17.03.2019, 17:38
king pisze:
17.03.2019, 16:33
Natiste pisze:
17.03.2019, 14:59
Tyle ze oni pisza o całkiem innym starciu gamoniu
Historia każdego starcia kończy się w ten sposób. "Gamoniu".
A cóż mosz teraz napisać jak czytać nie umisz tuku
Umim czytać "tuku". I co mom napisać?

Oberschlesien14
Posty: 648
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 18.03.2019, 16:32

Przy okazji meczu rozwoju z Elaną, psy jednak głównie były na naszych tyłach. I przez moment walka była z dwóch stron ( bardziej ucieczka przed gumowymi kulami) . Tydzień wcześniej chyba było jeszcze święto Głogów gdzie zawsze NK się zbierało więc myśmy też się zebrali w około 200-300 osob. Skład był wtedy mocno mieszany bo propagowaliśmy to w naszych szeregach jako spacer po Ligocie w związku z festynem czy coś w tym stylu. Elana to była taka mała powtórka, ciężko powiedzieć kiedy był lepszy skład, ale ilościowo myślę że wtedy i my że zgodami tak jak i Ruch ilościowo pojechaliśmy grubo. W gazetach czy tam tv przewijało się info o bijatyce 800 osób heh

NMNKNZ
Posty: 154
Rejestracja: 22.05.2016, 09:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NMNKNZ » 18.03.2019, 20:57

Oberschlesien14 pisze:
18.03.2019, 16:32
Przy okazji meczu rozwoju z Elaną, psy jednak głównie były na naszych tyłach. I przez moment walka była z dwóch stron ( bardziej ucieczka przed gumowymi kulami) . Tydzień wcześniej chyba było jeszcze święto Głogów gdzie zawsze NK się zbierało więc myśmy też się zebrali w około 200-300 osob. Skład był wtedy mocno mieszany bo propagowaliśmy to w naszych szeregach jako spacer po Ligocie w związku z festynem czy coś w tym stylu. Elana to była taka mała powtórka, ciężko powiedzieć kiedy był lepszy skład, ale ilościowo myślę że wtedy i my że zgodami tak jak i Ruch ilościowo pojechaliśmy grubo. W gazetach czy tam tv przewijało się info o bijatyce 800 osób heh
20 sekundowe starcie ciezko nazwac bijatyka , tym bardziej ze bilo sie moze lacznie ze 100 osob z obu grup


SturmgewehR 44
Posty: 143
Rejestracja: 01.08.2017, 10:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: SturmgewehR 44 » 19.03.2019, 08:10

LordNelson pisze:
17.03.2019, 16:08
Kilka fajnych postów, a kilku przygłupów znowu musiało spierdolić. I znów się napięta p**** Sturmgewehr pojawił. Mama podzieliła się hasłem do WiFi?
Ooo i Lordcwelson się pojawił. Popsułem ci zabawę??? Tak fajnie się czytało, zajebiste posty obrazujące jak suniecie bandą przez las groźnie krzycząc, nawet przez neta już było czuć pot, dochodzi do starcia, adrenalina 100% a tu nagle Sturmgewhr się pojawił i wszytko spierdolił bo napisał prawdę że była to komedia z waszej strony hehe
2020r. VIII krucjata - przeciwko bolszewizmowi
DEUS VULT

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 19.03.2019, 08:25

Absolutnie nie popsułeś zabawy. Wręcz przeciwnie, ja się lubię z idiotów naśmiewać. Czuję, że będzie wesoło do czasu, aż mama znowu ci zabierze zabierze kominiarkę i hasło do routera zmieni.

SturmgewehR 44
Posty: 143
Rejestracja: 01.08.2017, 10:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: SturmgewehR 44 » 19.03.2019, 08:35

tyś to w ogóle jest taki śmieszek w pinglach hehe
2020r. VIII krucjata - przeciwko bolszewizmowi
DEUS VULT

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 19.03.2019, 08:52

Może spróbuj przeczytać to co napisałeś, zanim klikniesz "Wyślij". To naprawdę nie zajmuje dużo czasu, a dzięki temu (być może) będzie gdzieś miejsce, gdzie nie będziesz sprawiał wrażenia kretyna, co jednego zdania nie potrafi dobrze napisać. *)
*) To nie jest gwarantowane

dell92
Posty: 28
Rejestracja: 03.05.2017, 10:00
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: dell92 » 19.03.2019, 10:11

bezel1948 pisze:
17.03.2019, 16:35
ulicznapsychologia pisze:
17.03.2019, 16:10
Lwowioki rozdawali za darmo karnety (niby 500 karnetów na sektor kibicowski) a wczoraj na tej trybunie kibicowskiej 300-350 osób,śmiech na sali,młodzież w Bytomiu chyba woli się najebać,kraść lub jeździć na Górnik/Ruch a Polonię mają w czterech literach...
Tyle lat pałętania się po niższych ligach robi swoje. Sport Bytomiu pada na ryj. Hokej kosz piłka za miedzą silni rywale Górnik z nowym stadionem (3/4 właściwie) Myśle że w podobnej sytuacji na Górniku byłoby podobnie.Dla mnie osobiście PB to mała ale charakterna ekipa fajnie że trwają przy swoim lokalnym klubie. Młodzież w Bytomiu woli prochy, dyskoteki niż chuliganke inna sprawa że teraz ta chuliganka wygląda jak wygląda.
A jak ta Chuliganka wygląda?

Hanys_1964
Posty: 47
Rejestracja: 09.03.2007, 21:04
Lokalizacja: Hanysowo

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hanys_1964 » 19.03.2019, 11:30

SturmgewehR 44 pisze:
19.03.2019, 08:10
LordNelson pisze:
17.03.2019, 16:08
Kilka fajnych postów, a kilku przygłupów znowu musiało spierdolić. I znów się napięta p**** Sturmgewehr pojawił. Mama podzieliła się hasłem do WiFi?
Ooo i Lordcwelson się pojawił. Popsułem ci zabawę??? Tak fajnie się czytało, zajebiste posty obrazujące jak suniecie bandą przez las groźnie krzycząc, nawet przez neta już było czuć pot, dochodzi do starcia, adrenalina 100% a tu nagle Sturmgewhr się pojawił i wszytko spierdolił bo napisał prawdę że była to komedia z waszej strony hehe
Kilka miesięcy wcześniej na Dabrowce tez ci tak wesoło było?
GKS KATOWICE

Oberschlesien14
Posty: 648
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 19.03.2019, 13:43

[link]
Płaczące hipokrytki jak zwykle ryczą w Internecie o tym jacy jesteśmy nie honorowi, pomijając oczywiście że większość frajerskich akcji sami zaczęli. Kilka lat temu rozbawili nas podpisywaniem się na naszych grafach jako Stalówka, ale debilizm tego co stało się niedawno jest nie do opisania. Na muralu upamiętniającym dwóch zmarłych mieszkańców Bogucic (bez akcentów kibicowskich) pojawiły się napisy sławiące Lech Poznań z dodatkiem swastyk, penisów i innych kojarzących się z Ruchem atrybutów. Kilka metrów obok przypomniało im się komu kibicują i podpisywali się już jako Ruch. Gdy Lech pojawił się także na ich terenie po kilku godzinach jest już skowyt w internecie. Miejcie wy ku?wy odrobinę godności bo jak na razie to jesteście najbardziej frajerskim klubem w naszym regionie pomimo wciąż mocnej propagandy w necie

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 19.03.2019, 15:57

Oberschlesien14, miałem już pytać jakiś czas temu.
Między Wami, a Lechem jakie relacje są? Od zawsze o ile kojarzę nie przepadaliście za sobą. Jak to wygląda teraz?

Oberschlesien14
Posty: 648
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 19.03.2019, 16:19

Nie graliśmy ze sobą od 15 lat więc niestety nie wiem. Graliśmy za to z Wartą Poznań i nie było żadnych bluzg z ich oraz z naszej strony ;)

A tak poważniej, to staram się pisać jedynie na tematy na które mam pewne informacje, a stosunki z Lechem mnie osobiście nie dotyczą ani specjalnie nie interesują. Na trybunach u nas na pewno Lech jest lubiany z prostego powodu, ostatnie lata to walka o mistrza między Lechem, a Legią więc wybór zawsze był prosty :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: coglin, Goral74, Kickers, mateusznow, W.F.H. i 162 gości