Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
bronz
Posty: 37
Rejestracja: 27.02.2007, 21:23
Lokalizacja: GPRS

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: bronz » 07.02.2019, 19:15

Spokojnie taka kolej rzeczy - poukładają się w klubie, przyjdzie czas na kibiców i wyjazdy, akurat szkoda Zabrza bo bardzo fajny wyjazd..
Niestety tak sharks jak i skwk beknie przez parę osób którym wydawało się że wszystko mogą...przecież nie można powiedzieć ze wszyscy doili z Wisły były osoby które się ustawiły, ale jest też wielu charakternych chłopaków którzy dal Wisły zrobili wiele. Na pewno nastąpią jakieś zmiany w sharkach /ale to ich sprawa/, a skwk raczej ma pozamiatane - wyszło socios i ich zjadło...

Wisła to nie Hutnik /bez urazy/ za dużo i kibiców ludzi przywiązanych do tych barw i było pewne że nie uda się zatopić takiego klubu.
A wyciąganie sobie brudów na forum raczej mądre nie jest - przecież kto chodzi na mecze to wie z kim gdzie porozmawiać.
szkoda głupoty gadać i pisać



korden
Posty: 51
Rejestracja: 11.06.2018, 03:48

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: korden » 07.02.2019, 23:41

bronz pisze:
07.02.2019, 19:15
skwk raczej ma pozamiatane - wyszło socios i ich zjadło...
Ale co zjadło Socios, skoro nie zajmują się sprawami kibicowskimi? Podobnie jak Reymonta 22. Jest potrzebne stowarzyszenie kibicowskie choćby z formalnych powodów, a czy będzie to SKWK czy coś nowego nie ma znaczenia.

Maciejo_1906
Posty: 35
Rejestracja: 20.11.2017, 00:50

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Maciejo_1906 » 08.02.2019, 01:37

Miejmy nadzieje ze wszystko sie poukłada. Na Wiśle tak czy siak musi byc ekipa. Bez tego ani rusz. WSH i UW muszą zostac ale potrzebne są grubsze czystki,karierowiczow i osoby ktore zarabialy i okradaly klub pogonic w pizduu.O skwk nawer nie wspomne bo maja w tym momencie tragiczną opinie..szkoda tylko tego wyjazdu do zabRza,na nastepny wyjazd tez pewnie nie bedzie biletow. Wielka szkoda ale chociaz tyle ze dalej gramy w esie i wchodzimy na prostą. W kibicach siła. CWZR!

coglin
Posty: 237
Rejestracja: 27.02.2007, 15:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: coglin » 08.02.2019, 13:18

ACABeczek1488 pisze:
08.02.2019, 11:57
I do tych znawców co piszą ze socios zjadło skwk- zdajecie sobie w ogole sprawę ze w socios 70procent ludzi to wlasnie ci z skwk czy po prostu założyliście ze na Wiśle pojawiło się kilka tysięcy nowych twarzy i sobie robia co chca?
Mylisz się.
W socios może są jakieś osoby, które wcześniej były w SKWK ale było to kilka lat temu albo jeszcze wcześniej.
Wisła Kraków

korden
Posty: 51
Rejestracja: 11.06.2018, 03:48

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: korden » 08.02.2019, 14:25

coglin pisze:
08.02.2019, 13:18
ACABeczek1488 pisze:
08.02.2019, 11:57
I do tych znawców co piszą ze socios zjadło skwk- zdajecie sobie w ogole sprawę ze w socios 70procent ludzi to wlasnie ci z skwk czy po prostu założyliście ze na Wiśle pojawiło się kilka tysięcy nowych twarzy i sobie robia co chca?
Mylisz się.
W socios może są jakieś osoby, które wcześniej były w SKWK ale było to kilka lat temu albo jeszcze wcześniej.
Mysle że to ma na myśli, nawet na innych sektorach jest dużo ludzi którzy byli kiedyś mocno zaangażowani, czy nawet gonili w Sharksach, jeździli na wyjazdy, czy sie angażowali w inne sposoby, czy dalej to robią. Poza tym Socios nie jest żadnym zagrożeniem dla nikogo, oni się zajmują swoimi sprawami, pomagają finansowo klubowi, i dobrze wiedzą że w sprawach kibicowskich nie mają czego szukać, zresztą nie jst to pierwsze Socios w Polsce ktoś tam już też to ma Górnik na pewno, a w przyszłości podejrzewam że będzie tego więcej w innych klubach bo wiadomo z jakimi finansowymi problemami się borykają kluby piłkarskie w Polsce.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 08.02.2019, 16:03

do tego stopnia tym żyją że sami dostali podrygów o jakieś zbiórki, darmowe karnety, Probierz coś tam nakręcał na wykupienie 5k karnetów i c*** wie co jeszcze bo już tematu nie widać na forum otwartym;)

bronz
Posty: 37
Rejestracja: 27.02.2007, 21:23
Lokalizacja: GPRS

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: bronz » 08.02.2019, 20:11

ACABeczek1488 pisze:
08.02.2019, 11:57
Maciejo_1906 pisze:
07.02.2019, 17:24
Ultra Wisła zostaje na R22 ale co z WSH i wyjazdami. Ciekawie sie robi
I do tych znawców co piszą ze socios zjadło skwk- zdajecie sobie w ogole sprawę ze w socios 70procent ludzi to wlasnie ci z skwk czy po prostu założyliście ze na Wiśle pojawiło się kilka tysięcy nowych twarzy i sobie robia co chca?
ACABeczek może i dobrze piszesz 70 może i nawet 90 ale to dobrze bo widać stwierdzili że SKWK jednak ich "wydymało" są osoby które na Wisłę chodzą i chodziły dopingują tłuką się z "miłości" a nie dla dojenia kasiory. Myślisz że Pan Dukat jest w socios?? Bądźmy poważni.
Napisałem że SKWK i Sharks będą pod pręgierzem przez ileś tam osób i tyle. gdyby nie było Sharks tylko np jakaś inna grupa to niby nikogo z sharksów by tam nie było? Bzdura. O ile o Sharksów i ich kondycję :) jestem spokojny to o SKWK tego nie napiszę nawet gdyby się tam wiele zmieniło...
szkoda głupoty gadać i pisać

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 08.02.2019, 21:07

bronz pisze:
08.02.2019, 20:11
ACABeczek1488 pisze:
08.02.2019, 11:57
Maciejo_1906 pisze:
07.02.2019, 17:24
Ultra Wisła zostaje na R22 ale co z WSH i wyjazdami. Ciekawie sie robi
I do tych znawców co piszą ze socios zjadło skwk- zdajecie sobie w ogole sprawę ze w socios 70procent ludzi to wlasnie ci z skwk czy po prostu założyliście ze na Wiśle pojawiło się kilka tysięcy nowych twarzy i sobie robia co chca?
ACABeczek może i dobrze piszesz 70 może i nawet 90 ale to dobrze bo widać stwierdzili że SKWK jednak ich "wydymało" są osoby które na Wisłę chodzą i chodziły dopingują tłuką się z "miłości" a nie dla dojenia kasiory. Myślisz że Pan Dukat jest w socios?? Bądźmy poważni.
Napisałem że SKWK i Sharks będą pod pręgierzem przez ileś tam osób i tyle. gdyby nie było Sharks tylko np jakaś inna grupa to niby nikogo z sharksów by tam nie było? Bzdura. O ile o Sharksów i ich kondycję :) jestem spokojny to o SKWK tego nie napiszę nawet gdyby się tam wiele zmieniło...
'Tłuką sie'????!!!!
Proponowałbym trzymać się tego co masz w podpisie I nie gadac ani nie pisać głupot...
Co ma wisieć nie utonie...

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 08.02.2019, 22:31

ja bym ci proponował spierdalać w ogóle z tego tematu, człowiek chce coś poczytać, jakąś merytoryczną dyskusję i wiesz co jest dalej...

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 09.02.2019, 09:20

I dalej jesteś właśnie Ty... I runął świat.
Co ma wisieć nie utonie...

bronz
Posty: 37
Rejestracja: 27.02.2007, 21:23
Lokalizacja: GPRS

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: bronz » 09.02.2019, 09:55

Leon_88_OR pisze:
08.02.2019, 21:07
'Tłuką sie'????!!!!
Proponowałbym trzymać się tego co masz w podpisie I nie gadac ani nie pisać głupot...
[/quote]

Dobrze Leon nie dam rady edytować tamtego wpisu
ale widzę że muszę sprostować/poprawić dla twojego lepszego samopoczucia
które na Wisłę chodzą i chodziły, dopingują/dopingowały, tłuką się/tłukły z "miłości" a nie dla dojenia kasiory- widzę że bardzo rzeczowy jesteś
Ale akurat to w tamtym poście najmniej było istotne...aczkolwiek widzę że nie dla Ciebie
szkoda głupoty gadać i pisać

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 09.02.2019, 10:59

To juz nawet nie chodzi o to abys sie poprawial ale dzieki za wysilek. Chciałbym żebyś jeszcze powiedział mi kiedy sharksi albo wogole wisla się z kims tlukla bo to mnie najbardziej zastanowia. Oprócz wojny z żydami na miecze (Co dla mnie Jak I dla większości polski się nie liczy.wasze sprawy) nie przypominam sobie abyście mieli walki na ubitej ziemi bądź jakieś atrakcje z innymi ekipami. Jeżeli coś źle zrozumiałem albo się mylę to mnie popraw.
Co ma wisieć nie utonie...

jkzk1
Posty: 19
Rejestracja: 14.12.2017, 21:38

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: jkzk1 » 10.02.2019, 08:56

korden to niezły przygłup. Każdy wie, że więcej Sharksi wyprowadzili hajsu z klubu, niż włożyli, a ten idiota jeszcze ich próbuje usprawiedliwiać. Niezły kabaret. :D :D :D

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Beha » 10.02.2019, 10:07

Leon_88_OR pisze:
09.02.2019, 10:59
To juz nawet nie chodzi o to abys sie poprawial ale dzieki za wysilek. Chciałbym żebyś jeszcze powiedział mi kiedy sharksi albo wogole wisla się z kims tlukla bo to mnie najbardziej zastanowia. Oprócz wojny z żydami na miecze (Co dla mnie Jak I dla większości polski się nie liczy.wasze sprawy) nie przypominam sobie abyście mieli walki na ubitej ziemi bądź jakieś atrakcje z innymi ekipami. Jeżeli coś źle zrozumiałem albo się mylę to mnie popraw.
Wisła, Ruch i Widzew polując na Wislokę z Górnikiem wpadli na Legię, ZS oraz Radomiak.
Także mylisz się.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 10.02.2019, 10:54

jkzk1 pisze:
10.02.2019, 08:56
korden to niezły przygłup. Każdy wie, że więcej Sharksi wyprowadzili hajsu z klubu, niż włożyli, a ten idiota jeszcze ich próbuje usprawiedliwiać. Niezły kabaret. :D :D :D
nie zapędzaj się tak, nie przedstawiono żadnej dokumentacji z tym związanej.jedyne co zarzucono to pobór dla skwk 40k za mecz z Lechem z tytułu umowy złotówki od biletu obowiązującej jeszcze od czasów Cupiała, no i pobory/rozliczenia wobec innych podmiotów 2 osób z zarządu.To wszystko jest legal, nie ma co jednak ukrywać że chujowy nietakt związany z sytuacją klubową związany zwyczajnie z pazernością.
klub był na pewno chujowo zarządzany, na samych transferach wyjebali się na dobre ponad 20mln w tym grubo ponad połowę na samym Carlitosie gdzie wcześniej piłkarze chodzili za jakieś rozsądne pieniądze a długi klubowe były o wiele większe.To co kręcili WS to osobna kwestia, jadczak kłopoty klubowe połączył z interesami WS, zaczęło się od treningów ustawek, flag GKSu, i połączono to wszystko z sytuacją klubową.Nie wiem czy jest się z czego tak cieszyć, w podobne gówno można wjebać niejeden klub.

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mateusznow » 10.02.2019, 11:24

sir. pisze:
10.02.2019, 10:54
jkzk1 pisze:
10.02.2019, 08:56
korden to niezły przygłup. Każdy wie, że więcej Sharksi wyprowadzili hajsu z klubu, niż włożyli, a ten idiota jeszcze ich próbuje usprawiedliwiać. Niezły kabaret. :D :D :D
nie zapędzaj się tak, nie przedstawiono żadnej dokumentacji z tym związanej.jedyne co zarzucono to pobór dla skwk 40k za mecz z Lechem z tytułu umowy złotówki od biletu obowiązującej jeszcze od czasów Cupiała, no i pobory/rozliczenia wobec innych podmiotów 2 osób z zarządu.To wszystko jest legal, nie ma co jednak ukrywać że chujowy nietakt związany z sytuacją klubową związany zwyczajnie z pazernością.
klub był na pewno chujowo zarządzany, na samych transferach wyjebali się na dobre ponad 20mln w tym grubo ponad połowę na samym Carlitosie gdzie wcześniej piłkarze chodzili za jakieś rozsądne pieniądze a długi klubowe były o wiele większe.To co kręcili WS to osobna kwestia, jadczak kłopoty klubowe połączył z interesami WS, zaczęło się od treningów ustawek, flag GKSu, i połączono to wszystko z sytuacją klubową.Nie wiem czy jest się z czego tak cieszyć, w podobne gówno można wjebać niejeden klub.
Zdajesz sobie sprawę, że można wyprowadzać kasę z klubu w sposób legalny ? Całe te firmy sprzątające itp. Kolejną rzeczą jest że jakoś trudno wierzyć aby władze klubu bezkarnie działały na własną rękę, bo skończyłaby się taka sytuacja dla nich tragicznie.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 10.02.2019, 12:33

tym tokiem myślenia można wymyślać historie powiedzmy że Legia dawała pod stołem za śmieszny transfer Carlitosa, a Leśny przyszedł z pomocą obejrzeć czy nie ma czegoś w papierach.Skoro legalnie wyciągali hajs to chyba wiadome ile i za co dostawał, ile kasy znikało bez śladu.jak dotąd nie ma tematu.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 10.02.2019, 18:17

Beha pisze:
10.02.2019, 10:07
Leon_88_OR pisze:
09.02.2019, 10:59
To juz nawet nie chodzi o to abys sie poprawial ale dzieki za wysilek. Chciałbym żebyś jeszcze powiedział mi kiedy sharksi albo wogole wisla się z kims tlukla bo to mnie najbardziej zastanowia. Oprócz wojny z żydami na miecze (Co dla mnie Jak I dla większości polski się nie liczy.wasze sprawy) nie przypominam sobie abyście mieli walki na ubitej ziemi bądź jakieś atrakcje z innymi ekipami. Jeżeli coś źle zrozumiałem albo się mylę to mnie popraw.
Wisła, Ruch i Widzew polując na Wislokę z Górnikiem wpadli na Legię, ZS oraz Radomiak.
Także mylisz się.
Raz ,bo byliście z R i W w parę osób. To się natlukliscie w karierze...
Co ma wisieć nie utonie...

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mateusznow » 10.02.2019, 20:44

ACABeczek1488 pisze:
10.02.2019, 15:53
te mateusznow i inne wynalazki co się tu podpinacie pod Wisłę i kłapiecie ryjami- skoro myślicie ze jestescie takie pedaly polapane i poinformowane, wszystko wiecie kto jak i ile kasy „wyprowadził” i ”zajebal” z klubu to mam propozycje, zgłoście się na meczu ze Śląskiem do wiadomych osob ze swoimi kalkulacjami i przemyśleniami, Ok? A jak nawet na to nie macie jaj to zamknąć pizdy w internecie
Pedała szukaj po rodzinie, to raz, a dwa już kiedyś mówiłem, że do Wisły mi daleko i interesuje się regionem z racji pracy, którą wykonuję w małopolsce. Tobie zamknięcie pizdy internetowy chuliganie też by dobrze zrobiło, jak matka nie potrafiła nauczyć normalnie z kimś rozmawiać. Sir mając podobne zdanie do ciebie potrafi normalnie odpisać.

sir dopiero wszystko jest w toku. Same pensje zarządu w sytuacji dramatycznej klubu, to zbrodnia.
Przecież można świadczyć też usługi po wyższych stawkach aby tylko papier się zgadzał. Takie jest moje zdanie i nie twierdzę, że tam kolejka była i każdy wychodził z walizkami pieniędzy, ale pewnych rzeczy nie da się robić pod nosem takich osób.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: nrth » 10.02.2019, 20:52

Leon_88_OR pisze:
10.02.2019, 18:17
Beha pisze:
10.02.2019, 10:07
Leon_88_OR pisze:
09.02.2019, 10:59
To juz nawet nie chodzi o to abys sie poprawial ale dzieki za wysilek. Chciałbym żebyś jeszcze powiedział mi kiedy sharksi albo wogole wisla się z kims tlukla bo to mnie najbardziej zastanowia. Oprócz wojny z żydami na miecze (Co dla mnie Jak I dla większości polski się nie liczy.wasze sprawy) nie przypominam sobie abyście mieli walki na ubitej ziemi bądź jakieś atrakcje z innymi ekipami. Jeżeli coś źle zrozumiałem albo się mylę to mnie popraw.
Wisła, Ruch i Widzew polując na Wislokę z Górnikiem wpadli na Legię, ZS oraz Radomiak.
Także mylisz się.
Raz ,bo byliście z R i W w parę osób. To się natlukliscie w karierze...
Naprawdę masz tak skromną wiedzę?. Bicie się to nie tylko las.
za kim jestes?

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: glwtrcd » 10.02.2019, 21:03

nrth pisze:
10.02.2019, 20:52
Leon_88_OR pisze:
10.02.2019, 18:17
Beha pisze:
10.02.2019, 10:07


Wisła, Ruch i Widzew polując na Wislokę z Górnikiem wpadli na Legię, ZS oraz Radomiak.
Także mylisz się.
Raz ,bo byliście z R i W w parę osób. To się natlukliscie w karierze...
Naprawdę masz tak skromną wiedzę?. Bicie się to nie tylko las.
Tzn Sharksi wtedy spierdoli zostawiajac 60-stki same.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 10.02.2019, 22:41

nrth pisze:
10.02.2019, 20:52
Leon_88_OR pisze:
10.02.2019, 18:17
Beha pisze:
10.02.2019, 10:07


Wisła, Ruch i Widzew polując na Wislokę z Górnikiem wpadli na Legię, ZS oraz Radomiak.
Także mylisz się.
Raz ,bo byliście z R i W w parę osób. To się natlukliscie w karierze...
Naprawdę masz tak skromną wiedzę?. Bicie się to nie tylko las.
Latanie po osiedlach I cięcie się masz na myśli? Oswiec mnie prosze skoro twoja wiedza jest taka wielka. Z kim biliscie się poza lasem? Chyba że Ty treningi slynne ktore w jednej ze stacji tv mozna bylo zobaczyc też zaliczasz do statystyk?
Co ma wisieć nie utonie...

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 11.02.2019, 00:49

sir dopiero wszystko jest w toku. Same pensje zarządu w sytuacji dramatycznej klubu, to zbrodnia.
Przecież można świadczyć też usługi po wyższych stawkach aby tylko papier się zgadzał. Takie jest moje zdanie i nie twierdzę, że tam kolejka była i każdy wychodził z walizkami pieniędzy, ale pewnych rzeczy nie da się robić pod nosem takich osób.
tyle że cały dług Wisły łączony jest właśnie z tymi pensjami i umowami, a nikt nie mówi jakie to były pobory.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: nrth » 11.02.2019, 07:20

Po pierwsze musisz zacząć od Krakowa. Upraszczanie sytuacji do cięcia się maczetami to zajebiście duży skrót "myślowy". Myślę że każdy "biegający" w mieście derbowym (nie piszę tylko o Krakowie)ma na koncie więcej potyczek, niż przeciętny ustawkowicz z miasta niedebowego.
W mieście gdzie rywala spotykasz w knajpach, na dyskotekach, koncertach, galeriach, siłowniach czy nawet nad głupim jeziorem pod miastem zwykłych potyczek masz ileś tam razy więcej niż tych sprzętowych, kóre wypływają bądź nie do mediów.

W Polsce zawsze sporo potyczek mieliśmy (nie wiem o jakim okresie czasowym piszesz) przy okazji wizyt na Górnym Śląsku, praktycznie z każdą ekipą stamtąd większe czy mniejsze starcia czy to do przodu czy to do tyłu (GKS, Górnik, Ruch, Polonia B).
Z Zagłębiem Sosnowiec też mieliśmy okazję.
Obie łódzikie drużyny pamiętam z potyczek.
Arka Gdynia.
Legia Warszawa.
Chełmianka chyba z Motorem nie było mnie dlatego pisze że chyba z Motorem ale była Wisła.
Jakiś Park Saski.
Pucharowe Maribory, Anderlecht, Nijmegen, Panathinaikos, Goeteborg...

Część z nich to odległe czasy, nie jest jednak tak że uczestnicy tego już są na emeryturze...owszem dzisiejsze czasy, które dla mnie są już czasem nie do pojęcia to juz wicej jeżdżenia czasem za kimś, stania po polanach niż tego tłuczenia się ale to już nie moja sprawa.
za kim jestes?

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Arkan » 11.02.2019, 07:38

faktycznie w Chełmie bylo wszystko ok,zadnego sprzeteu nie bylo w uzyciu.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 11.02.2019, 09:41

nrth pisze:
11.02.2019, 07:20
Po pierwsze musisz zacząć od Krakowa. Upraszczanie sytuacji do cięcia się maczetami to zajebiście duży skrót "myślowy". Myślę że każdy "biegający" w mieście derbowym (nie piszę tylko o Krakowie)ma na koncie więcej potyczek, niż przeciętny ustawkowicz z miasta niedebowego.
W mieście gdzie rywala spotykasz w knajpach, na dyskotekach, koncertach, galeriach, siłowniach czy nawet nad głupim jeziorem pod miastem zwykłych potyczek masz ileś tam razy więcej niż tych sprzętowych, kóre wypływają bądź nie do mediów.

W Polsce zawsze sporo potyczek mieliśmy (nie wiem o jakim okresie czasowym piszesz) przy okazji wizyt na Górnym Śląsku, praktycznie z każdą ekipą stamtąd większe czy mniejsze starcia czy to do przodu czy to do tyłu (GKS, Górnik, Ruch, Polonia B).
Z Zagłębiem Sosnowiec też mieliśmy okazję.
Obie łódzikie drużyny pamiętam z potyczek.
Arka Gdynia.
Legia Warszawa.
Chełmianka chyba z Motorem nie było mnie dlatego pisze że chyba z Motorem ale była Wisła.
Jakiś Park Saski.
Pucharowe Maribory, Anderlecht, Nijmegen, Panathinaikos, Goeteborg...

Część z nich to odległe czasy, nie jest jednak tak że uczestnicy tego już są na emeryturze...owszem dzisiejsze czasy, które dla mnie są już czasem nie do pojęcia to juz wicej jeżdżenia czasem za kimś, stania po polanach niż tego tłuczenia się ale to już nie moja sprawa.
No i to jest rzeczowa odpowiedź. Normalnie czapka z banki
Co ma wisieć nie utonie...

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mateusznow » 11.02.2019, 13:06

sir. pisze:
11.02.2019, 00:49
sir dopiero wszystko jest w toku. Same pensje zarządu w sytuacji dramatycznej klubu, to zbrodnia.
Przecież można świadczyć też usługi po wyższych stawkach aby tylko papier się zgadzał. Takie jest moje zdanie i nie twierdzę, że tam kolejka była i każdy wychodził z walizkami pieniędzy, ale pewnych rzeczy nie da się robić pod nosem takich osób.
tyle że cały dług Wisły łączony jest właśnie z tymi pensjami i umowami, a nikt nie mówi jakie to były pobory.
Ten dług jednak z czegoś się powiększył przecież, a jak nie pensje i umowy, to z czego ?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 11.02.2019, 17:14

mateusznow pisze:
11.02.2019, 13:06
sir. pisze:
11.02.2019, 00:49
sir dopiero wszystko jest w toku. Same pensje zarządu w sytuacji dramatycznej klubu, to zbrodnia.
Przecież można świadczyć też usługi po wyższych stawkach aby tylko papier się zgadzał. Takie jest moje zdanie i nie twierdzę, że tam kolejka była i każdy wychodził z walizkami pieniędzy, ale pewnych rzeczy nie da się robić pod nosem takich osób.
tyle że cały dług Wisły łączony jest właśnie z tymi pensjami i umowami, a nikt nie mówi jakie to były pobory.
Ten dług jednak z czegoś się powiększył przecież, a jak nie pensje i umowy, to z czego ?
chujowe zarządzanie, polityka transferowa (na samym Carlitosie stracili kilkanaście mln) gdyby chociaż to ogarniali na średnim poziomie nie byłoby tego tematu.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 11.02.2019, 19:32

ACABeczek1488 pisze:
11.02.2019, 15:15
A kim ty k**** jestes żeby zadawać takie pytania jeszcze w internecie i oczekiwać odpowiedzi? j***** anonimowy błaźnie wszystkie twoje posty są o Wiśle, a c**** masz wspolnego. Na priv odpisuj to moment zweryfikujemy twoja wiedzę i odwagę a od Wisły to się odpierdol.

Rownie zabawni są ci wszyscy wielcy fanatycy z miast gdzie nie ma derbowego rywala. Połowa tych waszych mega ekip to by u nas zbierała znaczki i zapierdalala w rurkach żeby mieć spokoj na mieście a nie latała na mecze. Ale to nie przeszkadza wielkim chuliganom od ustawek i bastowania oceniać Krakowa, w którym walka 24/7 jest „nieco” poważniejsza a tacy jak oni nie wychodzą z domow :-)

Ale tak, to wy jestescie ci dzielni odważni i z jajami, a my się boimy :-)))
Hahaha
Co ma wisieć nie utonie...

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: nrth » 12.02.2019, 08:53

No to może żeby było uczciwa konwencja oceniany-oceniający teraz Ty wypisz swoich przeciwników w potyczkach.
Sprawdzam.
za kim jestes?

jkzk1
Posty: 19
Rejestracja: 14.12.2017, 21:38

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: jkzk1 » 13.02.2019, 07:10

Cracovia jest zbyt słaba, żeby oceniać Wisłę w taki sposób. Przecież to taka sama dysproporcja jak między Legią, a Polonią. Ten argument może działać w przypadku ekip z Łodzi, Śląska, czy nawet Trójmiasta, ale nie Wisły, która tak na prawdę ma paziów za przeciwników.

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Ineder56 » 13.02.2019, 09:36

Raz Wiśle pasuje teza, że banda menela, majonezy, nie istnieją. Innym razem pasuje teza, że wojnę 24h/dobe mają. To już ponad 2 lata zadawania się z największymi krajowymi bajkopisarzami z Łodzi i Chorzowa więc efekty widać.

Mossa
Posty: 9
Rejestracja: 11.09.2015, 23:41

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Mossa » 13.02.2019, 09:41

jkzk1 pisze:
13.02.2019, 07:10
Cracovia jest zbyt słaba, żeby oceniać Wisłę w taki sposób. Przecież to taka sama dysproporcja jak między Legią, a Polonią. Ten argument może działać w przypadku ekip z Łodzi, Śląska, czy nawet Trójmiasta, ale nie Wisły, która tak na prawdę ma paziów za przeciwników.
. Ekspert 😂 był i widział co dzieje się na mieście. Szacun

samake999
Posty: 47
Rejestracja: 09.12.2011, 22:23

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: samake999 » 13.02.2019, 10:02

Wislacy , z kim toczycie walke 24/7 skoro według Was Cracovii juz nie ma?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 13.02.2019, 14:07

Przecież często na forum są głosy że Wisła jest słaba, nie żaden top, mocni tylko ze sprzętem, nie chodzą do lasu to o czym tu mówić w temacie sraczkovii?grają w ekstraklasie to większość zdążyła odwiedzić ośrodek pomocy społecznej na kałuży.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 13.02.2019, 19:58

dzięki za info

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: protektormalopolska » 13.02.2019, 20:05

Na obecną chwilę Wisłą sprzedała 13 tysięcy karnetow.
ABG

kibicgdz2
Posty: 35
Rejestracja: 05.11.2010, 16:13

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: kibicgdz2 » 17.02.2019, 10:54

Pytanie do Wiślaków, proszę o potwierdzenie/zdementowanie infa, ktore posiadam od znajomego z Krakowa:
1) Doping w poniedziałek będą prowadzili ludzie z SOCIOS?
2) Sławetny M. ma zostać świadkiem koronnym?
3) Nie będzie przyzwolenia na powieszenie flagi "Sharksów"
4) SKWK i ludzie z Sharks do dnia dzisiejszego po kompromitacji finansowej nie wydało żadnego komunikatu i nie wspomogli Socios i klubu ani złotówką?
5) Osoby w barwach Widzewa, Ruchu, Elany nie będą już mile widziane na Waszym stadionie?
6) Możliwe jest ocieplenie relacji na linii Wisła-Lechia-Śląsk.
Pozdrawiam i szacunek za to co robicie.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: rzutkarny » 17.02.2019, 11:02

Leśnodorski będzie prowadził doping, Stanowski na bębnie. Cyber marian załatwił binarną zgodę z Red Bulem Salzburg. Pewne info.

debo21
Posty: 62
Rejestracja: 01.04.2014, 14:01

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: debo21 » 17.02.2019, 11:28

ale bzdury, wyobrazasz sobie aby Gowin prowadzil doping na Wisle? jak masz tak kumatego kolezke z krakowa ktory wiedze ma sięgającą aż tak daleko ze wie kto zostanie nowym swiadkiem koronnym to po co zadajesz tutaj takie pytania. Bzdury i jeszcze raz bzdury

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kałamarnica, rapusluchacz i 206 gości