Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
-
imprezowy22
- Posty: 4
- Rejestracja: 26.06.2016, 13:43
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Naprzód z Koroną zawsze znajdzie jakieś usprawiedliwienie na swoją korzyść, brak słów.. Tak jak było ponad 4godziny czekania na Naprzód, a to zmiana miejscówki, a później wysłali 2malolatow by sprawdzili z kim mają się zmierzyć. A na koniec walki banda na banda do 50 osób, wpada Korona z "Wielkim" Naprzodem w 70-80.. A ile było Naprzodu? Może z 20osob... Każdy kto tam był wie jak to wyglądało, od koalicji do was. Ale od tamtej pory nic się nie zmieniło jesteście bandą farmazonow, ważne żeby każdy uwierzył wasze tłumaczenie.
-
Pamietliwy
- Posty: 8
- Rejestracja: 21.12.2015, 10:28
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Chulygany skonczcie juz pierdolic po forum coś się działo fajnie było wygrana czy przegrana nie ważne ważne ze coś się działo i do następnego. A do Widzewiakow powiem tylko tyle spójrzcie do kogo wychodzilismy i próbowaliśmy swoich sił. Nie boimy się porażek mamy ich dużo na koncie i dalej robimy swoje i w tym temacie nie możecie nam nic zarzucić a wy? Pada hasło KIELCE i was odrazu nie ma..... A tak to wielkie Chulygany i napinacze więcej bitek a mniej kalkulowania bo w bezpośrednim starciu to u was slabiutko wygląda, cepami to dlugo nie powalczycie. Probujcie dalej w końcu wam się uda i będzie nasza kolej lecz narazie to wiecie jak to wygląda. I mniej ublizania bo my szanujemy przeciwników a u was jak to wygląda? Do następnego póki jeszcze jesteście wariaty bo z takimi fajterami to ciężko będziecie mieli nawet w przewadze
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Nie umniejszamy Koronie ich siły,ale do pewnych rzeczy mogli by sie przyznać. Dla nas najważniejsza jest walka i oni wiedzą jak wyglądała w naszym wykonaniu. To że cos napiszą na internecie czy dadzą relacje innym nie wpłynie na to co sie wydarzyło. My zawsze wychodzilismy mimo, że niestety częściej jako przegrani , ale nikt nie powie,że nie chcielismy się bić i nie dawalismy z siebie wszystko. Przykładów możemy dac sporo m.in. jak GKS Bełchatów wjeżdża podczas meczu Woy Opoczno- Niewiadów, wiedzieliśmy, że się pojawili się pobliskim Paradyżu w ok 20 osób i zapewne pojawiają się za chwilę w Opocznie, mimo że nas na stadionie kilku czekamy i gdy się pojawiają wyskakujemy do nich, gdy RKS się pojawia na swoim meczu również z Woyem Opoczno w 70 osób, a u nas w mieście zostalo dosłownie kilku , dwóch wyskakuje pod stadionem i walczy ile sił. Gdy podczas wyjazdu na Korona Ruch ustawia się na trasie Korona na nas w 30 osób, auto które na nich trafiło, wysiada i się biję mimo kilkukrotnej przewagi liczebnej. Gdy nasze auto jedzie obczaic mecz Heko Czermno- Zagłębie Sosnowiec, napotyka również niedaleko stadionu dwa auta RKSu, proponuję pierwsze walke i wychodzi zwycięsko po 3. Gdy Broń przyjeżdża do Opoczna, starzy proponują walkę ale odmawiają. Na mecz rewanżowy w Kozienicach, jedziemy małoletnim składem w 12 osób, gdy podjezdzamy pod stadion wychodzą przedstawiciele Powislanki i wzorowo dogadujemy walke po 10. Podczas wyjazdu Granatu przy tej dziwnej walce na placu zostało prawie całe Opoczno. Gdy podczas ostatniego meczu Ceramika - RKS Radomsko goście przyjeżdżają w 80 osób, wyskakujemy pierwsi do nich w niecałe 30 osób i dazymy do starcia. Ze starych lat przykładów można by podać więcej gdy malo miasteczkowa ekipa, przeciwko czołowym ekipom staje i walczy z różnym skutkiem,ale to nie moje lata.
Możecie powiedzieć,że nie raz nas pokonaliście i do tego się bez dwóch zdań przyznajemy, ale nie możecie nam wmówić,ze odmowilismy walki czy nie wyszliśmy i mówimy nieprawdę.
Starzy nas nauczyli zasad, że trzeba zawsze walczyć nawet gdy na starcie skazani na porażkę, a to co powiedzą inni dla nas jest nie ważne, bo możemy spojrzeć na siebie w lustrze bez wstydu.
Możecie powiedzieć,że nie raz nas pokonaliście i do tego się bez dwóch zdań przyznajemy, ale nie możecie nam wmówić,ze odmowilismy walki czy nie wyszliśmy i mówimy nieprawdę.
Starzy nas nauczyli zasad, że trzeba zawsze walczyć nawet gdy na starcie skazani na porażkę, a to co powiedzą inni dla nas jest nie ważne, bo możemy spojrzeć na siebie w lustrze bez wstydu.
-
wedrowniki
- Posty: 130
- Rejestracja: 20.12.2015, 21:59
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Krew człowieka zalewa jak sie czyta tych Widzewiakówprzemek82 pisze: 31.12.2018, 16:30Fakty są takie że Waszemu guru M. kobita na lipie zakazuje a później pozwala grypsowaćhusaria1683 pisze: 30.12.2018, 18:37 Fakty są takie że Nasze Fc Końskie dwa razy górą a ostatnie starcie Naprzodu też na plus bo cofacie się do samochodów., pół kryminału mu pojechało , fakty są takie takie że, w samych Kielcach nic na mieście nie znaczycie, i musicie się tłumaczyć miastu z waszych kibicowskich posunięć , fakty są takie że k**** krzyczeliście ze psy jadą i dopiero jak się zaczęliśmy cofać przed psami to dostaliście skrzydeł . A o obecności Korony to zapomniałeś napisać w tym ostatnim starciu? Czy na necie nie było ? Akceptujecie ludzi z Fc Konskie , którzy wypierali się tyle razy swojego klubu ze znudziło się nam już ich nagrywać i wam ich podsypać bo c**** z nimi robicie. Tacy jesteśmy ciency a wielka Korona nie może sobie dać z nami rady?
-
husaria1683
- Posty: 44
- Rejestracja: 12.10.2016, 22:40
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Wybaczcie przemusiowi ale on ma uraz do chłopaków z Fc Korona Końskie po tym jak obskoczył dwa razy bęcki. Na ostatnim starciu też uciekł do samochodu.
-
wiernyioddany
- Posty: 382
- Rejestracja: 02.04.2016, 16:02
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
A czy wasz "fc" z tego miasta powiedział wam że od tamtego czasu zaliczył kilka wpierdoli, ucieczek, wypierania się Korony, przegranych solówek itp? :) Oj chyba nie? :)husaria1683 pisze: 01.01.2019, 15:26 Wybaczcie przemusiowi ale on ma uraz do chłopaków z Fc Korona Końskie po tym jak obskoczył dwa razy bęcki. Na ostatnim starciu też uciekł do samochodu.
To jest powód ostatnich krzywych akcji i wizyt ekipy z Kielc w tym mieście? A propozycja Widzewa ciągle aktualna... A nie, sorry, Wy nic do Widzewa nie macie. Hehe
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----
-
husaria1683
- Posty: 44
- Rejestracja: 12.10.2016, 22:40
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Kolejny obrońca, ilu jeszcze przybędzie z odsieczą? Fakty są takie że 2:0 dla Fc Korona Końskie. I na koniec "mądry głupiemu ustępuje" dlatego głupota opanowała żydzewiaków na tym forum.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Nie wyzywaj bo to świadczy o twojej słabości, kiedyś byłem świadkiem jak twoi starsi koledzy dosłownie kładli się na ziemi po strzale zamiast udowodnić naszemu FC Bełchatów jaki jest słaby.
Obyś nie zesrał się w zbroje jak kiedyś przyjdzie ci stanąć w polu z kimś poważniejszym.
Obyś nie zesrał się w zbroje jak kiedyś przyjdzie ci stanąć w polu z kimś poważniejszym.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Świąteczne imprezy zdecydowanie Panu zaszkodziły. Obserwujemy jakieś pijackie halucynacje.AMFootball pisze: 30.12.2018, 00:46 Akurat w Świętokrzyskiem dojdzie do kolejnych przetasowań, kwestia tygodni czy miesięcy...
Niech liderze Hetmana przewiną jak dobrze się bawili z Koroną na spotkaniu o ich dalszej przyszłości. Tu akurat furtka jest w jedną stronę.
Żeby było jasne- jest to kompletny farmazon , który powstał w głowie autora wpisu. Nic takiego nigdy nie miało miejsca, co na pewno bez problemu potwierdzą kibice z Kielc.
Hetman Włoszczowa!
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Korona tak ujada w internetach do Świętokrzyskich FC Widzewa, ale jak już sam Widzew się odzywa to kupa w majtach,
na Legii czy chociaż jej FC do dzisiaj się nie odgryźli za stratę flag w hurtowej ilości
w Kielcach pewnie nieraz był wielki płacz, że KSZO od lat ma zgodę z Lechem bo do Lecha tez by się przypudrowali - w końcu wróg Widzewa ;)
na Legii czy chociaż jej FC do dzisiaj się nie odgryźli za stratę flag w hurtowej ilości
w Kielcach pewnie nieraz był wielki płacz, że KSZO od lat ma zgodę z Lechem bo do Lecha tez by się przypudrowali - w końcu wróg Widzewa ;)
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Skończ pierdolić jakieś wymyślone dyrdymały...RosomakAP pisze: 01.01.2019, 23:10 w Kielcach pewnie nieraz był wielki płacz, że KSZO od lat ma zgodę z Lechem bo do Lecha tez by się przypudrowali - w końcu wróg Widzewa ;)
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
A Ty wiesz co to drwina czy sarkazm ? ;)
-
ze stadionu
- Posty: 216
- Rejestracja: 22.07.2016, 08:39
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Górnik Konin i Ostrovia jeżdżą na Lecha czy są osobne fc w tych miastach, nie mające nic wspólnego z tymi klubami? RKS Radomsko jeździł na Widzew tak jak Petrochemia czy osobny fc jak w Bełchatowie? Jak wogóle na lini RKS - oba łódzkie kluby?
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
RKS nie tak dawno dostał propozycje od Widzewa powrotu do macierzy, ale grzecznie podziękował informując, ze maja inny pomysł na siebie.ze stadionu pisze: 02.01.2019, 12:28 Górnik Konin i Ostrovia jeżdżą na Lecha czy są osobne fc w tych miastach, nie mające nic wspólnego z tymi klubami? RKS Radomsko jeździł na Widzew tak jak Petrochemia czy osobny fc jak w Bełchatowie? Jak wogóle na lini RKS - oba łódzkie kluby?
-
Wisła Kraków-NH
- Posty: 11
- Rejestracja: 09.05.2016, 15:49
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Ćwierkają wróbelki, że nie Sharkowa część Wisły chce podjąć rozmowy z Lechią, ze Ślaskiem (nie wiem).
Tylko czy zainteresowanie będzie obustronne.
Tylko czy zainteresowanie będzie obustronne.
-
Maciejo_1906
- Posty: 36
- Rejestracja: 20.11.2017, 00:50
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
"Nie-Sharkowa cześć Wisły" hah a co oni mają do gadania. O jakies czesci mowiszWisła Kraków-NH pisze: 02.01.2019, 22:34 Ćwierkają wróbelki, że nie Sharkowa część Wisły chce podjąć rozmowy z Lechią, ze Ślaskiem (nie wiem).
Tylko czy zainteresowanie będzie obustronne.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Cały Śląsk Wrocław j**** mokrym moczem na skisłe !Maciejo_1906 pisze: 02.01.2019, 22:45"Nie-Sharkowa cześć Wisły" hah a co oni mają do gadania. O jakies czesci mowiszWisła Kraków-NH pisze: 02.01.2019, 22:34 Ćwierkają wróbelki, że nie Sharkowa część Wisły chce podjąć rozmowy z Lechią, ze Ślaskiem (nie wiem).
Tylko czy zainteresowanie będzie obustronne.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Internet przyjmie wszystko
ale zeby nie było powodzenia w rozmowach 
-
Wisła Kraków-NH
- Posty: 11
- Rejestracja: 09.05.2016, 15:49
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Pewnie nie będzie.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Trolować to trzeba jeszcze umieć, więc albo jesteś trolem, albo patrząc po twoich postach jak sam przyznałeś że nie chodzisz już na mecze bo się obraziłeś na Wisłe po zakończeniu zgód więc co przerzut? Pytanie czy ktoś tam Cie chce w tym Gdansku? Bo było troche sytuacji juz po koncu zgody co ludzie nie związani z Sharksami oczywiście mówie tu o kibicach Wisły co by Lechii serca swe oddali a kończyło się to tak że zostawali bardzo nie miło traktowani przez gdańszczan i im się oczy dopiero wtedy otwierały. Trzeba mieć klapki na oczach jakieś, to się nazywa chyba syndrom sztokholmski.Wisła Kraków-NH pisze: 02.01.2019, 22:34 Ćwierkają wróbelki, że nie Sharkowa część Wisły chce podjąć rozmowy z Lechią, ze Ślaskiem (nie wiem).
Tylko czy zainteresowanie będzie obustronne.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Dobry farmazon. Odwiedziny dalej są, nieoficjalne oczywiscie, ale I tak kazdy wie kto jest kim I zadnych spin nie ma.korden pisze: 03.01.2019, 00:05Trolować to trzeba jeszcze umieć, więc albo jesteś trolem, albo patrząc po twoich postach jak sam przyznałeś że nie chodzisz już na mecze bo się obraziłeś na Wisłe po zakończeniu zgód więc co przerzut? Pytanie czy ktoś tam Cie chce w tym Gdansku? Bo było troche sytuacji juz po koncu zgody co ludzie nie związani z Sharksami oczywiście mówie tu o kibicach Wisły co by Lechii serca swe oddali a kończyło się to tak że zostawali bardzo nie miło traktowani przez gdańszczan i im się oczy dopiero wtedy otwierały. Trzeba mieć klapki na oczach jakieś, to się nazywa chyba syndrom sztokholmski.Wisła Kraków-NH pisze: 02.01.2019, 22:34 Ćwierkają wróbelki, że nie Sharkowa część Wisły chce podjąć rozmowy z Lechią, ze Ślaskiem (nie wiem).
Tylko czy zainteresowanie będzie obustronne.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
przecież to zwykły cieć z kałuży, co z tego że trafił z kontem jak rola przerosła.
-
_Piast1945
- Posty: 203
- Rejestracja: 21.04.2017, 13:34
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Tak wzyscy sie lubią i kochają a w Gdansku graffiti Lechii Wisła zarąbała dla zabawy :]
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Nie cały, tylko ty96hhhhhh pisze: 02.01.2019, 22:58Cały Śląsk Wrocław j**** mokrym moczemMaciejo_1906 pisze: 02.01.2019, 22:45"Nie-Sharkowa cześć Wisły" hah a co oni mają do gadania. O jakies czesci mowiszWisła Kraków-NH pisze: 02.01.2019, 22:34 Ćwierkają wróbelki, że nie Sharkowa część Wisły chce podjąć rozmowy z Lechią, ze Ślaskiem (nie wiem).
Tylko czy zainteresowanie będzie obustronne.
za kim jestes?
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Ale to nie jest mój prywatny blog tylko forum kibicowskie.
za kim jestes?
-
bez-napinki
- Posty: 1832
- Rejestracja: 31.05.2011, 14:09
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Jest Wiślakiem.FlorianT pisze: 03.01.2019, 22:27 RWD, kiedys zadales wybitne pytanie do stosunek do lewarow w Poznaniu/WLKP, wiec pozwol, ze zadam rowniez Tobie ciekawe pytanie. Mianowicie, jestes z szarakanami czy przeciw?
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Coś już oficjalnie łączy Unię Tarnów ze Stalą Gorzów?
KS Stal 1947 Gorzów
-
Rodowity1928
- Posty: 132
- Rejestracja: 25.03.2016, 08:16
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Tak. Oba kluby mają sekcje żużlową.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Myślę ,że biegi przełajowe.
-
mampytanie
- Posty: 110
- Rejestracja: 28.06.2016, 13:47
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Czy Śląsk Wrocław ma kosę ze wszystkimi klubami z Górnego Śląska, czy łączą ich z kimś pozytywne relacje?
-
Maciejo_1906
- Posty: 36
- Rejestracja: 20.11.2017, 00:50
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Kosa z KSGKS,z rowem tez,kosa z Ruchem(do 2016 dobre relacje),z Polonią kosa, jedynie chyba Zaglebie Sosnowiec ale ci chyba sie nie zaliczają do GŚ. A no i Piast Gliwice takze kosa ale taka bardziej martwa niz ostra. No i z Tychami tez kosa hah. Wychodzi na to ze ze wszystkimi kosa,z niektorymi ostra a z drugimi juz mniejmampytanie pisze: 13.01.2019, 14:06 Czy Śląsk Wrocław ma kosę ze wszystkimi klubami z Górnego Śląska, czy łączą ich z kimś pozytywne relacje?
-
ZenonKwadrat
- Posty: 108
- Rejestracja: 13.12.2012, 16:14
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Chyba się nie zaliczają do GŚ? Czyli nie jesteś pewny. Tak?Maciejo_1906 pisze: 13.01.2019, 14:24Kosa z KSGKS,z rowem tez,kosa z Ruchem(do 2016 dobre relacje),z Polonią kosa, jedynie chyba Zaglebie Sosnowiec ale ci chyba sie nie zaliczają do GŚ. A no i Piast Gliwice takze kosa ale taka bardziej martwa niz ostra. No i z Tychami tez kosa hah. Wychodzi na to ze ze wszystkimi kosa,z niektorymi ostra a z drugimi juz mniejmampytanie pisze: 13.01.2019, 14:06 Czy Śląsk Wrocław ma kosę ze wszystkimi klubami z Górnego Śląska, czy łączą ich z kimś pozytywne relacje?
Rzeź Wołyńska - pamiętajmy o tej nie wygodnej dla naszych rządzących zbrodni!
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Z Piastem tez raczej dobra kosa za Opave.ZenonKwadrat pisze: 13.01.2019, 14:36Chyba się nie zaliczają do GŚ? Czyli nie jesteś pewny. Tak?Maciejo_1906 pisze: 13.01.2019, 14:24Kosa z KSGKS,z rowem tez,kosa z Ruchem(do 2016 dobre relacje),z Polonią kosa, jedynie chyba Zaglebie Sosnowiec ale ci chyba sie nie zaliczają do GŚ. A no i Piast Gliwice takze kosa ale taka bardziej martwa niz ostra. No i z Tychami tez kosa hah. Wychodzi na to ze ze wszystkimi kosa,z niektorymi ostra a z drugimi juz mniejmampytanie pisze: 13.01.2019, 14:06 Czy Śląsk Wrocław ma kosę ze wszystkimi klubami z Górnego Śląska, czy łączą ich z kimś pozytywne relacje?
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Z hanysowskich,samodzielnych ekip do głowy przychodzi mi Ruch Radzionkow,gdzie nie pamietam z nimi jakiś spin generalnie,ale to też sprawa,że kibicowsko to zupełnie inna liga.Czy Śląsk Wrocław ma kosę ze wszystkimi klubami z Górnego Śląska, czy łączą ich z kimś pozytywne relacje?
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Zgoda z SFC Opawa.mampytanie pisze: 13.01.2019, 14:06 Czy Śląsk Wrocław ma kosę ze wszystkimi klubami z Górnego Śląska, czy łączą ich z kimś pozytywne relacje?
:3
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Typ nie pytał o Czechy...ozyrys pisze: 13.01.2019, 18:09Zgoda z SFC Opawa.mampytanie pisze: 13.01.2019, 14:06 Czy Śląsk Wrocław ma kosę ze wszystkimi klubami z Górnego Śląska, czy łączą ich z kimś pozytywne relacje?
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Nie.
Pytał o Górny Śląsk. Czego nie rozumiesz?
Pytał o Górny Śląsk. Czego nie rozumiesz?
-
bez-napinki
- Posty: 1832
- Rejestracja: 31.05.2011, 14:09
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Opava leży na Górnym Śląsku. ;)
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Z Ruchem już mieli dobre kontakty a Widzew im nie przeszkadzał;)Łódź, którą obecnie płynie ekipa decyzyjna Wisły ze względu na pamięć o naszym zmarłym koledze jest dla nas nie do przyjęcia
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Za to ja sie uśmiecham pod nosem na wspomnienie tych czasów gdy my z Ruchem mieliśmy pozytywne relacje,co wam w Krakowie podnosiło ciśnienie (rozkminki jak Śląsk mógł pozwolić na flage "PF" na swoim młynie).Chichot historii.Z Ruchem już mieli dobre kontakty a Widzew im nie przeszkadzał;)
