Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 09.01.2019, 07:10

Haha szczekac pieski ,bijcie klawiatury 😂🤣
Co ma wisieć nie utonie...



ciekawskiciekaw
Posty: 51
Rejestracja: 26.09.2017, 16:25

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: ciekawskiciekaw » 09.01.2019, 07:26

aczytoważne? pisze:
09.01.2019, 03:32
Prawda jest taka,że najlepszym rozwiązaniem dla Wisły byłoby ogłoszenie upadłości i start od 4 ligi. Każdy zdrowo myślący się ze mną zgodzi, bo wtedy scenariusz jest dla nich idealny. Pozbycie się wszystkich długów. Zapewne z czystym kontem wcześniej zainteresowana 4 (ten od aptek, ten z foodcare-a chociaż on straciłby sporo milionów które jest mu winny klub) prawdopodobnie zaopiekowałaby się klubem, a z takim kapitałem 3 lata i powrót do ekstraklasy co chyba nie ma żadnych wątpliwości. Możliwość negocjacji z miastem nowych warunków wynajmu stadionu, bo prawda jest taka,że przez Cupiała nie nikogo innego płacicie chore pieniądze. Nie płaczcie,że Cracovia płaci mniej,że Majchrowski nie pomaga, że miasto nie dopłaca etc bo to właśnie Cupiał podpisał i on się na to godził, nie planował pewnie pozbycia się udziałów, a jego na to było stać. Wiadomo,że frekwencja trochę spadnie bo logiczne jest,że rywale nie będą budzić tyle zainteresowania i nie będą tak elektryzować jak obecnie ale pewnie po jakimś czasie wróci. Grajków też raczej bez problemów znajdzie się na te pierwsze awanse bo pewnie 1/3 małopolski chciałaby grać w Wiśle więc bez problemu poprzychodzą i nie będą to goście którym trzeba płacić po 100tys euro miesięcznie. Macie szanse zbudować od nowa i zdrowy klub. Tylko niektórym pewnie będzie to nie na rękę bo już wyjazdy nie będą po 150 zł bo każdy na własną rękę sobie pojedzie za 20 zł już z biletem. Nie porównujcie tylko Wisły z ŁKS, Widzewem czy Polonią W bo Kraków i cała małopolska jest dużo bogatsza i więcej jest zainteresowanych wyłożyć pieniądze ludzi na piłkę, a w Warszawie oczywiste jest,że jak już ktoś da pieniądze to woli to zrobić na Legię gdzie jest ich 10 razy więcej niż Polonii. Moim zdaniem strata 3 lat w niższych ligach jest lepszą opcją niż jebanie się z długami przez najbliższych 20 lat, bo nikt normalny i zdrowy umysłowo nie wejdzie w klub z kilkudziesięciotysięcznym długiem, bo wpakować kasę na obecną chwilę bez zawodników z których chociaż część kasy można by odzyskać to strzał we własne kolano.
Piszesz, by nie porównywać do Widzewa, a to czemu? Do Widzewa wszedł spory inwestor w postaci Muralpolu, tak samo jak w małopolsce dużo chłopaków chciałoby grać dla Wisły tak samo w łódzkim takie chęci są na Widzew. I co z tego skoro są pieniądze, a nie ma kogoś mądrze zarządzającego klubem. Czy Widzew zwojował ligę dzięki hajsowi? Ledwie z 3 ligi wyszli, a w 2 pod koniec rundy też była padaka

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 09.01.2019, 09:09

BIV pisze:
09.01.2019, 00:58
Czy Wisła też przyczynila się do obalenia komunizmu i III Rzeszy? Dajcie spokój z tymi peanami na cześć Wisły. Nie widzicie, że przesadzacie robiac z Wisły awangardę w walcę o polskość i Polskę? A Cracovia to co? Nie miala udziału? A inne "-ovie", wybierające na klubowe barwy biel i czerwień, to nic? Resovia, Cracovia, Tarnovia, Ostrovia... A Ruchy, Legia, wszelkie Polonie i Lechie (z czasow przed odzyskaniem niepodleglości) też nic? Każdy z nich dołożył większą lub mniejsza cegielkę. I w wielu przypadkach podejrzewam, ze nie mniejszą od Wisly. Można nie lubic Cracovii, ale parę osób z Was pisało takim tonem, jakbyście byli jedyną ostoją polskości pod butami zaborców.
Jedyny merytoryczny post nad którym warto się pochylić.
Oczywiście, ze Wisła nie była jedyna, ale na tle pozostałych była wyjątkowa. Ta wyjątkowość towarzyszyła jej od samego początku powstania, ale wróć, ponieważ z Twojego postu wiele nie wynika i ja mogę też czegoś nie wiedzieć o w/w klubach to proponuję rozegranie swoistego meczu, powiedzmy na rzecz edukacji młodocianych patriotów piłkarskich:
Wisła, czy jak kto woli ku*** milicyjna, kontra reszta polskich klubów.
Zaczynam:
1906 rok (Polski nie ma na mapie świata, przypominam) powstaje krakowska Wisła:
Godziliśmy się na wszystko, że klub będzie nazywał się Wisła, i znowu oklaski i okrzyki: " Polacy i Wisła to Polska ". Tę nasza Wisłę trzeba było mieć i na sercu. Uchwaliliśmy wiec kolor naszych koszulek w kolorze błękitnym z emblematem na lewej piersi, przepołowioną piłkę, w kolorze czarnym w poziomie, przyczym kołnierz i manszety wraz spodenkami miały być również koloru czarnego. Tak zakończyła się oficjalna część naszego zebrania, a Profesor Łopuszański opuszczając klasę złożył nam życzenie pomyślnego rozwoju klubu i sukcesów sportowych. Po jego odejściu podjęliśmy w wobec siebie jeszcze jedną uchwałę, by w naszym klubie grali tylko sami Polacy. [...]
Czy któryś z klubów ma podobnie?
Jeśli nie, to jeden zero dla Wisły.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 09.01.2019, 09:52

P141171215B pisze:
08.01.2019, 23:11
Leon_88_OR pisze:
08.01.2019, 21:56
Psiak pisze:
08.01.2019, 17:56


Nie wziąłeś pod uwagę jednego. Wisła to klub wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
Można Ją nienawidzić, ale trzeba Jej tez oddać sprawiedliwość za to co zrobiła w historii swojego istnienia.
To Wisła jest wizytówką Krakowa i całej Polski! I nie chodzi tu o sukcesy sportowe.
To Ona, kiedy jeszcze Polski nie było, walczyła o Polskość, o niepodległość, o narodową niezależność polskiego sportu!
To Wisła przyczyniła się (w pewien sposób oczywiście) do odzyskania niepodległości, oddając Park Sportowy do dyspozycji zalążka Wojska Polskiego, Kadrówce.
To Wisła była pomysłodawcą i inicjatorem utworzenia niezależnego od zaborcy, Polskiego Związku Piłkarskiego.
To w końcu dzięki Wiśle możemy się emocjonować taką formą Ligi, w której m.in. gra Twój klub.

Jeżeli ktoś ma tu o coś żebrać, to na pewno nie Wisła, bo Wisła to dobro narodowe, moje i ...Twoje :)

A jeśli chodzi o sedno, to kiedy ten marsz?

Fakt ,wyjątkowa i jedyna...pod pewnym względem... drugiej takiej milicyjnej kur... świat nie widział.
Poniosło Cię kolezko mocno. Zjazd do 4 ligi I wtedy pokażcie jaka jesteście wiślacka rodzina. Widzew ,LKS ,Zawisza ,Polonia B I Wwa (kolejnosc absolutnie przypadkowa) oraz parę innych zasłużonych klubów też musiało taka drogę przerobić I litosci nie szukali tylko się spieli I jadą dalej z tym koksem.
Kim wy jesteście żeby tak wysoko dupe mieć?
Ty kur.o nawet się nie opowiedziałaś, za kim jesteś, więc sklej ospermione wary. My jesteśmy Wisła. A ty, kim nędzny łachu jesteś? Wielu z Wiślaków liczy się z 4.liga. I ty cipko doskonale wiesz, że tam też sobie poradzimy
Ja kibicuje właśnie 4 ligowemu zespołowi ,a Tobie widzę że jednak muszę przypomnieć dzieciaku kim jesteście bo chyba Cię koledzy kłamali od malenkosci.
Otóż jesteście bandą która przezutow z Kałuży akceptowala jak mieliście ere ciągnięcia kabla telefoniki I wam szlo A Cracovia tulala się po niższych ligach I nie była modna. Jesteście nozowniki którym jaj na gołe łapy nie wystarczy. Jesteście frajerzy bez honoru bo zgody wieloletnie na rzecz interesikow pozwoliliscie delfinom pogonić A na koniec jeszcze się r******** na nowych "wspolasow"^^. Dopingowania klubu z milicyjnym rodowodem nawet nie będę wspominał bo przecież dla was to żaden argument ,nic takiego.😏
Teraz możecie się wyżyć na klawiaturach I mnie obrażać, jak i połowę mojego drzewa genealogicznego Ale faktów nie przeklamiecie. Powiedz mi że któryś z tych zarzutów nie jest prawdziwy. Także gratuluję, macie się czym chwalić. Wy jesteście wisla... hehe
Co ma wisieć nie utonie...

Rufus695
Posty: 14
Rejestracja: 20.09.2010, 22:36

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Rufus695 » 09.01.2019, 10:17

Leon_88_OR pisze:
09.01.2019, 09:52
P141171215B pisze:
08.01.2019, 23:11
Leon_88_OR pisze:
08.01.2019, 21:56



Fakt ,wyjątkowa i jedyna...pod pewnym względem... drugiej takiej milicyjnej kur... świat nie widział.
Poniosło Cię kolezko mocno. Zjazd do 4 ligi I wtedy pokażcie jaka jesteście wiślacka rodzina. Widzew ,LKS ,Zawisza ,Polonia B I Wwa (kolejnosc absolutnie przypadkowa) oraz parę innych zasłużonych klubów też musiało taka drogę przerobić I litosci nie szukali tylko się spieli I jadą dalej z tym koksem.
Kim wy jesteście żeby tak wysoko dupe mieć?
Ty kur.o nawet się nie opowiedziałaś, za kim jesteś, więc sklej ospermione wary. My jesteśmy Wisła. A ty, kim nędzny łachu jesteś? Wielu z Wiślaków liczy się z 4.liga. I ty cipko doskonale wiesz, że tam też sobie poradzimy
Ja kibicuje właśnie 4 ligowemu zespołowi ,a Tobie widzę że jednak muszę przypomnieć dzieciaku kim jesteście bo chyba Cię koledzy kłamali od malenkosci.
Otóż jesteście bandą która przezutow z Kałuży akceptowala jak mieliście ere ciągnięcia kabla telefoniki I wam szlo A Cracovia tulala się po niższych ligach I nie była modna. Jesteście nozowniki którym jaj na gołe łapy nie wystarczy. Jesteście frajerzy bez honoru bo zgody wieloletnie na rzecz interesikow pozwoliliscie delfinom pogonić A na koniec jeszcze się r******** na nowych "wspolasow"^^. Dopingowania klubu z milicyjnym rodowodem nawet nie będę wspominał bo przecież dla was to żaden argument ,nic takiego.😏
Teraz możecie się wyżyć na klawiaturach I mnie obrażać, jak i połowę mojego drzewa genealogicznego Ale faktów nie przeklamiecie. Powiedz mi że któryś z tych zarzutów nie jest prawdziwy. Także gratuluję, macie się czym chwalić. Wy jesteście wisla... hehe
Co za pajac, w Wiśle przerzuty?? Ty serio tak jebniety jesteś synu cyrankiewicza,
.....

hanys
Posty: 342
Rejestracja: 01.03.2007, 14:32
Lokalizacja: Sączersowo

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: hanys » 09.01.2019, 10:25

Jeśli Wisłę uda się uratować i pozostanie w EX to pokaże tylko jak nasza liga komisje i inne chuje muje są słabe i niekonsekwentne.
Nie pamiętam dobrze ale chyba Ruch i LEchia dostały ujemne punkty za niepłacenie piłkarzom czy inne zalegości finansowe.
Mimo, że klub z tradycjami lepiej dla nich byłoby zacząć od najniższej ligi i oczyścić to wszystko co sie tam wydarzyło. choc taki upadek klubu boli...
Generalnie troche wygląda to teraz jak rumuńska pan-da.
Gia Ta Panta Mazi Sas - Pisti Mehri Tanato
[link]" target="_blank

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 09.01.2019, 10:34

Rufus695 pisze:
09.01.2019, 10:17
Leon_88_OR pisze:
09.01.2019, 09:52
P141171215B pisze:
08.01.2019, 23:11


Ty kur.o nawet się nie opowiedziałaś, za kim jesteś, więc sklej ospermione wary. My jesteśmy Wisła. A ty, kim nędzny łachu jesteś? Wielu z Wiślaków liczy się z 4.liga. I ty cipko doskonale wiesz, że tam też sobie poradzimy
Ja kibicuje właśnie 4 ligowemu zespołowi ,a Tobie widzę że jednak muszę przypomnieć dzieciaku kim jesteście bo chyba Cię koledzy kłamali od malenkosci.
Otóż jesteście bandą która przezutow z Kałuży akceptowala jak mieliście ere ciągnięcia kabla telefoniki I wam szlo A Cracovia tulala się po niższych ligach I nie była modna. Jesteście nozowniki którym jaj na gołe łapy nie wystarczy. Jesteście frajerzy bez honoru bo zgody wieloletnie na rzecz interesikow pozwoliliscie delfinom pogonić A na koniec jeszcze się r******** na nowych "wspolasow"^^. Dopingowania klubu z milicyjnym rodowodem nawet nie będę wspominał bo przecież dla was to żaden argument ,nic takiego.😏
Teraz możecie się wyżyć na klawiaturach I mnie obrażać, jak i połowę mojego drzewa genealogicznego Ale faktów nie przeklamiecie. Powiedz mi że któryś z tych zarzutów nie jest prawdziwy. Także gratuluję, macie się czym chwalić. Wy jesteście wisla... hehe
Co za pajac, w Wiśle przerzuty?? Ty serio tak jebniety jesteś synu cyrankiewicza,
Nie no przecież wy swieci jesteście, zapomniałem. Z maczetami też nie latacie ,kur... Ale ja głupi jestem ,chyba coś mi się pomyliło.
Co ma wisieć nie utonie...

Fizmatenty
Posty: 149
Rejestracja: 08.08.2014, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Fizmatenty » 09.01.2019, 10:37

Leon_88_OR pisze:
09.01.2019, 09:52


Jesteście nozowniki którym jaj na gołe łapy nie wystarczy. Jesteście frajerzy bez honoru bo zgody wieloletnie na rzecz interesikow pozwoliliscie delfinom pogonić A na koniec jeszcze się r******** na nowych "wspolasow"^^. Dopingowania klubu z milicyjnym rodowodem nawet nie będę wspominał bo przecież dla was to żaden argument ,nic takiego.😏
Wszyscy doskonale wiedzą, że Wisła jest najbardziej frajerską ekipą i na prawdę nie musisz tu nikogo do tego specjalnie przekonywać, ale jednocześnie też nie można zaprzeczyć, że pare zasług jest na ich koncie.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 09.01.2019, 10:43

weźcie wypierdalajcie do tematu Krakowskiego i wałkujcie po raz tysięczny te swoje wywody o milicji i maczetach niedojebane barany bez mózgu ;)

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: nrth » 09.01.2019, 11:10

Leon_88_OR pisze:
09.01.2019, 10:34
Rufus695 pisze:
09.01.2019, 10:17
Leon_88_OR pisze:
09.01.2019, 09:52


Ja kibicuje właśnie 4 ligowemu zespołowi ,a Tobie widzę że jednak muszę przypomnieć dzieciaku kim jesteście bo chyba Cię koledzy kłamali od malenkosci.
Otóż jesteście bandą która przezutow z Kałuży akceptowala jak mieliście ere ciągnięcia kabla telefoniki I wam szlo A Cracovia tulala się po niższych ligach I nie była modna. Jesteście nozowniki którym jaj na gołe łapy nie wystarczy. Jesteście frajerzy bez honoru bo zgody wieloletnie na rzecz interesikow pozwoliliscie delfinom pogonić A na koniec jeszcze się r******** na nowych "wspolasow"^^. Dopingowania klubu z milicyjnym rodowodem nawet nie będę wspominał bo przecież dla was to żaden argument ,nic takiego.😏
Teraz możecie się wyżyć na klawiaturach I mnie obrażać, jak i połowę mojego drzewa genealogicznego Ale faktów nie przeklamiecie. Powiedz mi że któryś z tych zarzutów nie jest prawdziwy. Także gratuluję, macie się czym chwalić. Wy jesteście wisla... hehe
Co za pajac, w Wiśle przerzuty?? Ty serio tak jebniety jesteś synu cyrankiewicza,
Nie no przecież wy swieci jesteście, zapomniałem. Z maczetami też nie latacie ,kur... Ale ja głupi jestem ,chyba coś mi się pomyliło.
Dawaj analfabeto nie rozumiejący znaczenie słow, których używa, ksywy tych przerzutów z Kałuży na Reymonta z czasów telefoniki.
Czy tak se p********* od rzeczy i "błyszczysz" swoim brakiem wiedzy?
za kim jestes?

Tel
Posty: 525
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Tel » 09.01.2019, 11:16

A po c*** odpisywać baranom. Kompleksy wychodzą. Niby pierdół ich los Wisły, a się tu przekrzykują. Konkretne błazny.
Obrazek

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 09.01.2019, 12:53

hanys pisze:
09.01.2019, 10:25
Jeśli Wisłę uda się uratować i pozostanie w EX to pokaże tylko jak nasza liga komisje i inne chuje muje są słabe i niekonsekwentne.
Nie pamiętam dobrze ale chyba Ruch i LEchia dostały ujemne punkty za niepłacenie piłkarzom czy inne zalegości finansowe.

Mimo, że klub z tradycjami lepiej dla nich byłoby zacząć od najniższej ligi i oczyścić to wszystko co sie tam wydarzyło. choc taki upadek klubu boli...
Generalnie troche wygląda to teraz jak rumuńska pan-da.
Ruch i Lechia dostały minusy na start rozgrywek za długi przy przyznawaniu licencji na nowy sezon ale LICENCJE DOSTAŁY.Kluby dostały kolejny termin od związku, Ruch się nie spłacił i dostał kolejne minusy (mieli termin do grudnia za pierwsze półrocze) więc nie twierdź że Wisła ma lepiej bo na tą chwile nie mamy licencji, jak ją odwieszą zapewne dadzą terminy i pójdzie to dalej jak w tamtym przypadku (minusy ew przy zaległościach przy przyznawaniu licencji na nowy sezon jeśli do tego dotrwamy;)Po drugie piłkarze Wisły dopiero teraz złożyli wnioski, do nich pretensje że robią to późno;)
Gdyby cała sytuacja wyszła w trakcie sezonu w żadnym wypadku Wisła nie miałaby lepiej, co więcej teraz też nie ma.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 09.01.2019, 12:54

nrth pisze:
09.01.2019, 11:10
Leon_88_OR pisze:
09.01.2019, 10:34
Rufus695 pisze:
09.01.2019, 10:17

Co za pajac, w Wiśle przerzuty?? Ty serio tak jebniety jesteś synu cyrankiewicza,
Nie no przecież wy swieci jesteście, zapomniałem. Z maczetami też nie latacie ,kur... Ale ja głupi jestem ,chyba coś mi się pomyliło.
Dawaj analfabeto nie rozumiejący znaczenie słow, których używa, ksywy tych przerzutów z Kałuży na Reymonta z czasów telefoniki.
Czy tak se p********* od rzeczy i "błyszczysz" swoim brakiem wiedzy?
Os.KOSCIUSZKI czy choćby stara Wieliczka. Popytaj starszych kolegów o prawdę jak tak daleko Twoja pamięć nie sięga smarku. Ksywami rzucać na tym forum psiaku nie będę choć wiem że to w waszym stylu. Tymczasem szczekaj dalej burku 🐩
Co ma wisieć nie utonie...

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: nrth » 09.01.2019, 13:11

Szczekasz ty parówo na razie i tak jak myślałem zero konkretów. Ksywy sprzed 20 lat komuś zaszkodzą, błazen jesteś i tyle.
za kim jestes?

Rufus695
Posty: 14
Rejestracja: 20.09.2010, 22:36

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Rufus695 » 09.01.2019, 14:27

Przecież na pasach nie ma przerzutek to byli tzw nawróceni, to są ku*** słowa waszych. Jeśli cyfry przy twoim niku to data urodzenia to nie pisz o starszych kolegach akurat temat Wieliczki znam dobrze i sami jesteście sobie winni takiej sytuacji r
.....

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 09.01.2019, 14:33

najlepsza to była flaga ,Ubeccy Patrioci, po kilku meczach trafiło do móżdżków i ją schowali :D

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: halodrol » 09.01.2019, 14:53

Najlepszym lekarstwem na wkurwienie z powodu bezradności w internetowej walce z pałami typu leon88 będzie poczytanie żydowskiego skowytu nad niesprawiedliwością dziejową na ich forum, gdy już wszystko się ułoży - czyli może nawet do końca tygodnia.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 09.01.2019, 14:57

wczoraj wbiłem zobaczyć co się tam dzieje to pały się wymieniały jakimiś artykułami żeby wysyłać je do Jadcaka haha

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Wtaszka » 09.01.2019, 15:13

sir. pisze:
09.01.2019, 14:57
wczoraj wbiłem zobaczyć co się tam dzieje to pały się wymieniały jakimiś artykułami żeby wysyłać je do Jadcaka haha
A jak tam wszedłeś na legitymacje :) ?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 09.01.2019, 15:29

przez google

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: wacus.. » 09.01.2019, 16:25

gnuj pisze:
09.01.2019, 14:43
My jesteśmy Wielka Wisła i nie upadniemy jak jakieś cracovie, czy hutniki. Jakby wasze gównokluby upadały to nikt by nawet sie nie zająknął i gnilibyscie tam gdzie wasze miejsce. Wisła jest zbyt wielka, ma jakieś 30x więcej kibiców niż żydzi i gumiory razem wzięci, cieszy się sympatią bogatych i wpływowych, ma oddanych wielkich piłkarzy jak Kuba Błaszczykowski, który jest gotów grac za darmo...
I jeszcze wiele innych cech ktorych wam brakuje i dlatego to my zawsze byliśmy, jesteśmy i bedziemy ponad wami. My jesteśmy skazani na wielkość - wy możecie jeść odpadki z pańskiego stołu i grzebać w śmietnikach.
Po stanie Waszego konta to widać jak na dłoni tych bogatych i wpływowych, nie ma co jest ich miliony ..

Tak a rozluźnienie atmosfery :)
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 09.01.2019, 16:35

halodrol pisze:
09.01.2019, 14:53
Najlepszym lekarstwem na wkurwienie z powodu bezradności w internetowej walce z pałami typu leon88 będzie poczytanie żydowskiego skowytu nad niesprawiedliwością dziejową na ich forum, gdy już wszystko się ułoży - czyli może nawet do końca tygodnia.
Ułoży to się Tobie ta pała w dupsku ,zapewne delfiniasta. Dalej będą was j**** tylko w 4 lidze. A teraz nawrotka do budy I dalej ujadac bo nawet czytać nie potraficie ze zrozumieniem ,że o braku argumentów nie wspomnę 😎
Nie trzeba być z Cracovii żeby j**** Wisłę.
Życzę zdychania w agonii. Daj znać na koniec tygodnia co mu Ciebie słychać 🤩
Co ma wisieć nie utonie...

S.J.
Posty: 1048
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: S.J. » 09.01.2019, 16:51

Pojawiły się informacje ,że Błaszczykowski już trenuje z Wisłą i jest kilku inwestorów zainteresowanych klubem ,w tym jeden z"jednego z najbogatszych arabskich krajów :) Mimo ,że osobiście nie przepadam za Wisłą ,to życzę im żeby udało się uratować klub, brakowało by w ekstraklasie takich klasyków jak Wisła -Legia czy Wisła -Lech no i oczywiście derbów Krakowa .Osobiście myślę ,że się uda ,bo z tego co widzę wielu osobom na tym zależy ,w tym też telewizjom które będą transmitowały ekstraklasę ,a jak wiadomo od przyszłego sezonu będzie to też TVP ,a taki klub jak Wisła ma zawsze dużą oglądalność w TV ,nie mówiąc już o klasykach i derbach które wyżej wymieniłem .

[link]

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: nrth » 09.01.2019, 17:03

Leon_88_OR pisze:
09.01.2019, 16:35
halodrol pisze:
09.01.2019, 14:53
Najlepszym lekarstwem na wkurwienie z powodu bezradności w internetowej walce z pałami typu leon88 będzie poczytanie żydowskiego skowytu nad niesprawiedliwością dziejową na ich forum, gdy już wszystko się ułoży - czyli może nawet do końca tygodnia.
Ułoży to się Tobie ta pała w dupsku ,zapewne delfiniasta. Dalej będą was j**** tylko w 4 lidze. A teraz nawrotka do budy I dalej ujadac bo nawet czytać nie potraficie ze zrozumieniem ,że o braku argumentów nie wspomnę 😎
Nie trzeba być z Cracovii żeby j**** Wisłę.
Życzę zdychania w agonii. Daj znać na koniec tygodnia co mu Ciebie słychać 🤩
Dziekujemy za twoj cenny glos wzbogacony dojrzalą paletą emotikonek. Świadczy to o tobie nawet lepiej niz brak tresci jakie niosa za soba twoje posty.
Gdyby twoj orkan rumia upadal to tematem zainteresowaly by sie moze mewy i foki, rozumiem wiec frustracje i czcze ujadanie w naszym temacie.
Ale W********** juz moze gdzie indziej bo jestes nudna kurewko
za kim jestes?

aczytoważne?
Posty: 44
Rejestracja: 26.09.2013, 01:36

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: aczytoważne? » 09.01.2019, 17:07

widzisz gnoju, różnica jest taka,że jak Cracovia upadała to kibice uratowali klub, w Wiśle jak upadała to jeszcze ją pogrążyli.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 09.01.2019, 17:25

nrth pisze:
09.01.2019, 17:03
Leon_88_OR pisze:
09.01.2019, 16:35
halodrol pisze:
09.01.2019, 14:53
Najlepszym lekarstwem na wkurwienie z powodu bezradności w internetowej walce z pałami typu leon88 będzie poczytanie żydowskiego skowytu nad niesprawiedliwością dziejową na ich forum, gdy już wszystko się ułoży - czyli może nawet do końca tygodnia.
Ułoży to się Tobie ta pała w dupsku ,zapewne delfiniasta. Dalej będą was j**** tylko w 4 lidze. A teraz nawrotka do budy I dalej ujadac bo nawet czytać nie potraficie ze zrozumieniem ,że o braku argumentów nie wspomnę 😎
Nie trzeba być z Cracovii żeby j**** Wisłę.
Życzę zdychania w agonii. Daj znać na koniec tygodnia co mu Ciebie słychać 🤩
Dziekujemy za twoj cenny glos wzbogacony dojrzalą paletą emotikonek. Świadczy to o tobie nawet lepiej niz brak tresci jakie niosa za soba twoje posty.
Gdyby twoj orkan rumia upadal to tematem zainteresowaly by sie moze mewy i foki, rozumiem wiec frustracje i czcze ujadanie w naszym temacie.
Ale W********** juz moze gdzie indziej

Kurewka to cie urodziła ,choć miała wyskrobac.
Nie będziesz mi cwelu mówił co mam robic ,a do oceniania to powinieneś się brać jako ostatni bo świadectwo to sobie słabiutkie sam wystawiles.
Co ma wisieć nie utonie...

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: bez-napinki » 09.01.2019, 17:37

Leon_88_OR pisze:
09.01.2019, 09:52
P141171215B pisze:
08.01.2019, 23:11
Leon_88_OR pisze:
08.01.2019, 21:56



Fakt ,wyjątkowa i jedyna...pod pewnym względem... drugiej takiej milicyjnej kur... świat nie widział.
Poniosło Cię kolezko mocno. Zjazd do 4 ligi I wtedy pokażcie jaka jesteście wiślacka rodzina. Widzew ,LKS ,Zawisza ,Polonia B I Wwa (kolejnosc absolutnie przypadkowa) oraz parę innych zasłużonych klubów też musiało taka drogę przerobić I litosci nie szukali tylko się spieli I jadą dalej z tym koksem.
Kim wy jesteście żeby tak wysoko dupe mieć?
Ty kur.o nawet się nie opowiedziałaś, za kim jesteś, więc sklej ospermione wary. My jesteśmy Wisła. A ty, kim nędzny łachu jesteś? Wielu z Wiślaków liczy się z 4.liga. I ty cipko doskonale wiesz, że tam też sobie poradzimy
Ja kibicuje właśnie 4 ligowemu zespołowi ,a Tobie widzę że jednak muszę przypomnieć dzieciaku kim jesteście bo chyba Cię koledzy kłamali od malenkosci.
Otóż jesteście bandą która przezutow z Kałuży akceptowala jak mieliście ere ciągnięcia kabla telefoniki I wam szlo A Cracovia tulala się po niższych ligach I nie była modna. Jesteście nozowniki którym jaj na gołe łapy nie wystarczy. Jesteście frajerzy bez honoru bo zgody wieloletnie na rzecz interesikow pozwoliliscie delfinom pogonić A na koniec jeszcze się r******** na nowych "wspolasow"^^. Dopingowania klubu z milicyjnym rodowodem nawet nie będę wspominał bo przecież dla was to żaden argument ,nic takiego.😏
Teraz możecie się wyżyć na klawiaturach I mnie obrażać, jak i połowę mojego drzewa genealogicznego Ale faktów nie przeklamiecie. Powiedz mi że któryś z tych zarzutów nie jest prawdziwy. Także gratuluję, macie się czym chwalić. Wy jesteście wisla... hehe
na razie to ty tutaj się najwięcej prujesz i wyżywasz. :)
PS. to nie Wisła pozrywała zgody. ;)

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: nrth » 09.01.2019, 17:47

Ale i tak najslodsze jest to ze po kazdym poscie pisze zeby szczekac a potem sama ujada
za kim jestes?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 09.01.2019, 17:58

aczytoważne? pisze:
09.01.2019, 17:07
widzisz gnoju, różnica jest taka,że jak Cracovia upadała to kibice uratowali klub, w Wiśle jak upadała to jeszcze ją pogrążyli.
nie p****** bo gdyby nie interwencje miasta to by już was jakąś dekadę nie było, Majchrowski stawał na chuju żeby wyrwać tą waszą ziemie od Norbertanek co już w buldożer wsiadały.Filipiak wtedy jak przyszedł tak już się pakował;)

Sagat14
Posty: 134
Rejestracja: 20.01.2015, 23:41

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Sagat14 » 09.01.2019, 18:06

nrth pisze:
09.01.2019, 17:47
Ale i tak najslodsze jest to ze po kazdym poscie pisze zeby szczekac a potem sama ujada

najsłodsze jest to że kiedy ludzie z Legii Wam klub ogarniają to cała rzesza milicyjnych szczekaczy ujada na kibice.net

weźcie strzyknijcie te swoich resortowe legendy oficera Miette Mikolajewicza, donosiciela Czerwinskiego (serdecznych kolegów Pawła) Kapke i innych entuzjastów milicji z waszej klubowej gabloty zasłużonych dla Gwardii i ratujcie tą swoją rzekę, chociaż stworzecie pozory przed młodymi że nie sracie się chłopaków z WSH

dzieci tego nie pamiętacie ale jak my żeśmy toneli za III ligii to zara był przemarsz przez miasto a i nawet fajny dym przy okazji, coś się działo

a u Was? sir, nrth, gnoju no i mój ulubieniec Psiak tylko świruje na internecie :)
Nadwiślan Kraków

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 09.01.2019, 18:19

teraz toniecie w ekstraklasie i wyglądacie jak gówno z okręgówki, a marsze to sobie możecie zrobić najwyżej z sikawką na emaus.

kiszony
Posty: 74
Rejestracja: 05.09.2012, 18:57

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: kiszony » 09.01.2019, 19:23

Na miejscu obecnych tutaj pejsatych nie srał bym się za bardzo, bo w drugiej połowie lat 90, gdy znaczna część nowohuckich kibiców zmieniła barwy, masowo zaczęli przerabiać napisy HKS, na MKS...co oznaczało MIEJSKI... Klub 100, coś tam pomagał, ale bez miasta Was by nie bylo...chiciaz sytuacja byla troszkę inna, i czasy też inne. ..

potter
Posty: 9
Rejestracja: 11.10.2017, 19:49

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: potter » 09.01.2019, 19:37

Jak cos to Grupa 100 a nie klub 100, i to ona ogarniała przez długi czas wszystkie finanse klubu, które były opłakane. Potem dopiero przyszedł Filipiak.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: nrth » 09.01.2019, 20:08

Sagat14 pisze:
09.01.2019, 18:06
nrth pisze:
09.01.2019, 17:47
Ale i tak najslodsze jest to ze po kazdym poscie pisze zeby szczekac a potem sama ujada

najsłodsze jest to że kiedy ludzie z Legii Wam klub ogarniają to cała rzesza milicyjnych szczekaczy ujada na kibice.net

weźcie strzyknijcie te swoich resortowe legendy oficera Miette Mikolajewicza, donosiciela Czerwinskiego (serdecznych kolegów Pawła) Kapke i innych entuzjastów milicji z waszej klubowej gabloty zasłużonych dla Gwardii i ratujcie tą swoją rzekę, chociaż stworzecie pozory przed młodymi że nie sracie się chłopaków z WSH

dzieci tego nie pamiętacie ale jak my żeśmy toneli za III ligii to zara był przemarsz przez miasto a i nawet fajny dym przy okazji, coś się działo

a u Was? sir, nrth, gnoju no i mój ulubieniec Psiak tylko świruje na internecie :)

Oczywiscie ze pamietam wasza Basztowa bo Was nawet przypadkiem z tramwaju musialem ogladac. Nie uwazasz jednak ze porownywanie sytuacji rozniacych sie datami z 18 lat jest malo sensowne?
za kim jestes?

LPJ
Posty: 118
Rejestracja: 17.01.2009, 16:54

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: LPJ » 09.01.2019, 21:47

Czy to prawda że aktualny wiślacki prezes był kiedyś w fc (L) Paka z grodu Kraka?

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Beha » 09.01.2019, 21:59

Wiśle oczywiscie życzę upadku, ale czytając tu wpisy pewnie szybciej dostanę raka, niż ta Wisla spadnie.

Typy z KSC, ekipy która pierwsza w Polsce mordowała, bardzo chętnie przyjmowała przerzutów z wyszydzanego "GTS-u", i pewnie nie raz w Gdyni przechyliła piwko z Gwardią z Koszalina - ciskają tu o zasadach czy o honorze.

Filipisk dziś jest ok?
Bo coś mi się kojarzy, że jakieś protesty jesienią były i młyn przeważnie pusty ..

Pełno blaznów tu się wypisuje - Valo, sir i masa innych, mało jest rozsądnych użytkowników- a do takich zalicza się nrth- a ci mu ciupią przez klawiaturę, pewnie jeszcze siedząc w kominiarce jak na netowych wojowników przystało.

Nowego prezesa pamietam z wyjazdów- charakterystyczna gęba.
Zresztą latają zdjęcia.
Co nie zmienia faktu, że gość może udźwignąć Wisłę. Bo chyba dobrze działał w akademii Wisły .

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 09.01.2019, 23:12

fajnie że dzielisz się z nami swoimi przemyśleniami, naprawdę sporo tym wniosłeś twój post normalnie chwyta za serce masz lajka ode mnie.

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fc internet » 09.01.2019, 23:14

co ty wiesniaku z warszafki mozesz wiedziec kto kiedy z kim pil?

korden
Posty: 51
Rejestracja: 11.06.2018, 03:48

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: korden » 10.01.2019, 00:01

Wisła z państwowej kasy od miasta dostaje najmniej ze wszystkich klubów ekstraklasowych!!! Wręcz przeciwnie, miasto robi cały czas pod górę, ogromne ceny które trzeba bulić za chujowy stadion co mecz na Reymonta, stadion który nie specjalnie nadaje się do czegokolwiek, stadion który miasto wybudowało za bardzo dużą kasę podatników, w tym kibiców Wisły!!! Więc zanim zaczniecie pierdolić o jakimś żebractwie zobaczcie na fakty, a fakty są jednoznaczne. Jeżeli Wisła zostanie uratowana to tylko dzięki pieniędziom prywatnego inwestora i prywatnej kasy który najwidoczniej zobaczył sens w inwestowaniu w ten klub. A kibice WISŁY potrafią docenić każdą osobę która zaangażowała się w pomoc temu klubowi, tak nawet Leśniodorskiemu, który jest prywatnie kibicem Legii, ogromny szacunek, i nie ma znaczenia dlaczego pomaga, czy robi to żeby wypromować samego siebie, czy swoją kancelarie prawniczą, efekt jest ten sam = POMAGA WIŚLE. Wisłocki zrobił bardzo dobrą pracę w Akademii Wisły, i za to jest szanowany i oceniany przez kibiców Wisły, a to że z kolegami z FC jeździł na wyjazdy Legii kiedyś? Dla mnie osobiście nie ma to znaczenia, wręcz przeciwnie, być może czuje klimat kibicowski lepiej niż ktoś inny, ale jak już wspomniałem wcześniej oceniany jest za pracę w akademii. A na zakończenie również wystartowało sporo inicjatyw kibicowskich, sporo kasy od paru miesięcy idzie od kibiców na klub, a jak już wspominałem wcześniej to są dopiero początki. Osobiście mam nadzieje że nie bedzie to tylko sportowy restart, ale również kibicowski, a każdemu kto przez internet sieje zamęt i sra we własne gniazdo, c*** w d***. Nienawidzę tego ciągłego narzekania na wszystko, to źle, to nie dobrze, on by zrobił to inaczej, on tamto. Dlaczego Ci co najbardziej są niezadowoleni z jednej czy drugiej rzeczy, czy w jaki sposób był i jest prowadzony ruch kibicowski na Wiśle nie zrobią swoich porządków??? Najlepiej pluć, narzekać, dyrygować przez internet, oceniać.. Ale jak przyjdzie co do czego to jest; panie, ja mam prace, rodzine, skończyłem z tym, nie angażuje się już!!! Plujecie plujcie, faktów tych nie zmienicie; przez 2 lata od 2016 do maja 2018 roku do akcji cbśp klub funkcjonował, zawodnicy mieli płacone, miasto za swoją chujową robotę również, zawodnicy grali dobrze i kończyli w pierwszej ósemce!! To są pierdolone fakty, i choćby niektórzy się zesrali to ich nie zmienią.


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: absnet, Chujicipa, czehulov, EPGepg, hanys, Londyn1234, Mahazel79, oberschlesien321, SzyHa, zgredos i 202 gości