Radical Fans Piro Shop

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

przemek82
Posty: 211
Rejestracja: 27.01.2009, 21:34

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: przemek82 » 31.12.2018, 18:26

Osfp 😂tak mogę skomentować Twoja wypowiedz,
Widzę mało wiesz 😂 dopytaj kolegów . Pokory? To Wy się kreujecie na pierwsza sile województwa . Z wami zawsze jest coś nie tak , zawsze wychodzą jakieś kwiatki. Jak się młodzi masi z KSZO bili , nikt od nas nie miał zastrzeżeń co do przebiegu walki, mimo ze ich przyjechało 5 razy więcej .wszystko było tak jak się umawialiśmy .
Pamiętliwy , chuj mnie obchodzi co się zmieniło, było tak czy nie?

Piro Shop
osfp_
Posty: 1795
Rejestracja: 28.02.2010, 16:42

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: osfp_ » 31.12.2018, 18:27

pamiętliwy już Cię wyjaśnił dobrze

przemek82
Posty: 211
Rejestracja: 27.01.2009, 21:34

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: przemek82 » 31.12.2018, 18:35

czyli Co? Prawdę napisałem czy farmazon, krótko tak czy nie

benyRBHOpoczno
Posty: 106
Rejestracja: 25.08.2011, 18:50

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: benyRBHOpoczno » 31.12.2018, 18:50

osfp_ pisze:
31.12.2018, 18:15
Mówisz o faktach zaczynając od farmazonu. Wrzućcie jeszcze info o zdobyciu megafonu, pogonieniu Legii na autostradzie. Jesteście bajkopisarzami i chyba nikt już w Polsce nie traktuje poważnie tego co wypisujecie. Widzew jako Widzew to jest absolutny Polski top ale wy sie kompromitujecie chyba próbując dorównać ogólnej sile Widzewa. Pokory trochę a kurew szukaj w piekielnie czerwonym świętokrzyskim :) :D
A sobie śmieszkujemy. Stary rok odchodzi i owy przychodzi to czas na wspominki. A tych jest sporo, bo pierwszy raz byłem w Kielcach na meczu w 98. To tak sobie powspominajmy może tą mała flagę z Koroną? A może pociąg do Skarżyska i wasze breszki co wam nie pomogły? To może sobie pośmieszkujemy jak wam odwiedziny złożyliśmy i kwiaty wręczać chcieliśmy pod waszym stadionem. He? No tak to może porozmawiamy o Sylwestrze,Sielpi,gierkówce i Żarnowie. Acha tam band nie było?

Szanujmy się najpierw przez zwracanie się z szacunkiem do drugiego człowieka. Ten spoda Wiednia co to mu rozum szwankuje od ran odniesionych od Turczyna takich wymogów nie spełnia. Ja pisze nazwę klubu z dużej litery. Już swoje lata mam, dlatego być może mogę swobodnie podyskutować z każdym. Nawet w cztery oczy. To sie nazywa dorosłość.
Niejednokrotnie pisałem już ze zebrał od sporej liczby ekip w tym od Korony. I co? Ano nic. Dostałem i tyle. Byle do przodu następnym razem da Bóg sobie odbiję. Wygrana, przegrana co za różnica byle bitka była. Ot tak dla sportu. Noże, siekiery, pały zosstawiam na dzikusów z którymi miałem doczynienia na emigracji. A my Polacy się szanujmy jak już pisał Przemek. Najpierw jesteśmy Polakami, więc piszcie z szacunkiem, bo gorzej czy lepiej ale się wam stawiamy. A sam przyznajesz racje że do Widzewa jako całości nie macie podjazdu.

acha ty husarz w obsranej zbroi żebyś nie musiał odpowiadać to ci napisze od kogo dostałem. Od Korony, Łks-u, Legii, Zagłebia S,na smary zapałałem sie od Lechii w Gdańsku, ba nawet Radomsko mnie stłukło pod własnym stadionem, a GKS B był jeszcze lepszy bo na własnym stadionie mi manto spuścił. Przy czym w tych dwóch ostatnich przypadkach to nie Cera grała a Woy, ale wytłumaczenie żadne, moje miasto mój teren i moj stadion.Górnik Z mnie nie zlał ale tylko dlatego że jak zobaczyłem rakietnice to wziąłem nogi za pas.Ja rozumiem że wy tam pod Wiedniem toście nie takie rzeczy widzieli, ale cóż ja prostu chuligan, nie wojownik. I co włos z głowy mi spadł,że sie przyznałem? a gdzie tam - teraz gdy człowiek siedzi i wspomina z kumplami to ma niezłą brechtę. Przynajmniej jest co powspominać.
Z fartem i Szczęśliwego Nowego Roku.

WIDMO
Posty: 19
Rejestracja: 16.03.2014, 22:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WIDMO » 31.12.2018, 19:26

Panowie, fajnie się czyta Wasze posty, rozumiem że każdy chce sprostować sytuacje, ale rozmowa przeszła na inny temat.

imprezowy22
Posty: 4
Rejestracja: 26.06.2016, 13:43

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: imprezowy22 » 01.01.2019, 02:45

Naprzód z Koroną zawsze znajdzie jakieś usprawiedliwienie na swoją korzyść, brak słów.. Tak jak było ponad 4godziny czekania na Naprzód, a to zmiana miejscówki, a później wysłali 2malolatow by sprawdzili z kim mają się zmierzyć. A na koniec walki banda na banda do 50 osób, wpada Korona z "Wielkim" Naprzodem w 70-80.. A ile było Naprzodu? Może z 20osob... Każdy kto tam był wie jak to wyglądało, od koalicji do was. Ale od tamtej pory nic się nie zmieniło jesteście bandą farmazonow, ważne żeby każdy uwierzył wasze tłumaczenie.

Pamietliwy
Posty: 8
Rejestracja: 21.12.2015, 11:28

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Pamietliwy » 01.01.2019, 04:31

Chulygany skonczcie juz pierdolic po forum coś się działo fajnie było wygrana czy przegrana nie ważne ważne ze coś się działo i do następnego. A do Widzewiakow powiem tylko tyle spójrzcie do kogo wychodzilismy i próbowaliśmy swoich sił. Nie boimy się porażek mamy ich dużo na koncie i dalej robimy swoje i w tym temacie nie możecie nam nic zarzucić a wy? Pada hasło KIELCE i was odrazu nie ma..... A tak to wielkie Chulygany i napinacze więcej bitek a mniej kalkulowania bo w bezpośrednim starciu to u was slabiutko wygląda, cepami to dlugo nie powalczycie. Probujcie dalej w końcu wam się uda i będzie nasza kolej lecz narazie to wiecie jak to wygląda. I mniej ublizania bo my szanujemy przeciwników a u was jak to wygląda? Do następnego póki jeszcze jesteście wariaty bo z takimi fajterami to ciężko będziecie mieli nawet w przewadze

C1365O
Posty: 424
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: C1365O » 01.01.2019, 08:52

Nie umniejszamy Koronie ich siły,ale do pewnych rzeczy mogli by sie przyznać. Dla nas najważniejsza jest walka i oni wiedzą jak wyglądała w naszym wykonaniu. To że cos napiszą na internecie czy dadzą relacje innym nie wpłynie na to co sie wydarzyło. My zawsze wychodzilismy mimo, że niestety częściej jako przegrani , ale nikt nie powie,że nie chcielismy się bić i nie dawalismy z siebie wszystko. Przykładów możemy dac sporo m.in. jak GKS Bełchatów wjeżdża podczas meczu Woy Opoczno- Niewiadów, wiedzieliśmy, że się pojawili się pobliskim Paradyżu w ok 20 osób i zapewne pojawiają się za chwilę w Opocznie, mimo że nas na stadionie kilku czekamy i gdy się pojawiają wyskakujemy do nich, gdy RKS się pojawia na swoim meczu również z Woyem Opoczno w 70 osób, a u nas w mieście zostalo dosłownie kilku , dwóch wyskakuje pod stadionem i walczy ile sił. Gdy podczas wyjazdu na Korona Ruch ustawia się na trasie Korona na nas w 30 osób, auto które na nich trafiło, wysiada i się biję mimo kilkukrotnej przewagi liczebnej. Gdy nasze auto jedzie obczaic mecz Heko Czermno- Zagłębie Sosnowiec, napotyka również niedaleko stadionu dwa auta RKSu, proponuję pierwsze walke i wychodzi zwycięsko po 3. Gdy Broń przyjeżdża do Opoczna, starzy proponują walkę ale odmawiają. Na mecz rewanżowy w Kozienicach, jedziemy małoletnim składem w 12 osób, gdy podjezdzamy pod stadion wychodzą przedstawiciele Powislanki i wzorowo dogadujemy walke po 10. Podczas wyjazdu Granatu przy tej dziwnej walce na placu zostało prawie całe Opoczno. Gdy podczas ostatniego meczu Ceramika - RKS Radomsko goście przyjeżdżają w 80 osób, wyskakujemy pierwsi do nich w niecałe 30 osób i dazymy do starcia. Ze starych lat przykładów można by podać więcej gdy malo miasteczkowa ekipa, przeciwko czołowym ekipom staje i walczy z różnym skutkiem,ale to nie moje lata.
Możecie powiedzieć,że nie raz nas pokonaliście i do tego się bez dwóch zdań przyznajemy, ale nie możecie nam wmówić,ze odmowilismy walki czy nie wyszliśmy i mówimy nieprawdę.
Starzy nas nauczyli zasad, że trzeba zawsze walczyć nawet gdy na starcie skazani na porażkę, a to co powiedzą inni dla nas jest nie ważne, bo możemy spojrzeć na siebie w lustrze bez wstydu.

wedrowniki
Posty: 130
Rejestracja: 20.12.2015, 22:59

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wedrowniki » 01.01.2019, 12:43

przemek82 pisze:
31.12.2018, 17:30
husaria1683 pisze:
30.12.2018, 19:37
Fakty są takie że Nasze Fc Końskie dwa razy górą a ostatnie starcie Naprzodu też na plus bo cofacie się do samochodów.
Fakty są takie że Waszemu guru M. kobita na lipie zakazuje a później pozwala grypsować 😂 , pół kryminału mu pojechało , fakty są takie takie że, w samych Kielcach nic na mieście nie znaczycie, i musicie się tłumaczyć miastu z waszych kibicowskich posunięć , fakty są takie że kurwy krzyczeliście ze psy jadą i dopiero jak się zaczęliśmy cofać przed psami to dostaliście skrzydeł . A o obecności Korony to zapomniałeś napisać w tym ostatnim starciu? Czy na necie nie było ? Akceptujecie ludzi z Fc Konskie , którzy wypierali się tyle razy swojego klubu ze znudziło się nam już ich nagrywać i wam ich podsypać bo chuja z nimi robicie. Tacy jesteśmy ciency a wielka Korona nie może sobie dać z nami rady?
Krew człowieka zalewa jak sie czyta tych Widzewiaków 😂Typ z Widzewa który miał w swojej ekipie jednego z najwiekszych konfidentów w historii ruch kibicowskiego w Polsce zarzuca komuś ze ktoś w ich ekipie nie grypsował.A teraz może wymień jakiegoś konfidenta z Korony?(bo ja o takim nie szłyszałem)A wszystkich od was waszyh zgód i ukladowiczów.Policzymy ich rozjebusów czy przemilczymy temat?No chyba że u was to kofitury nawet mogą grypsować bo u was to wszystko mozliwe hehe

husaria1683
Posty: 36
Rejestracja: 12.10.2016, 22:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: husaria1683 » 01.01.2019, 16:26

Wybaczcie przemusiowi ale on ma uraz do chłopaków z Fc Korona Końskie po tym jak obskoczył dwa razy bęcki. Na ostatnim starciu też uciekł do samochodu.

wiernyioddany
Posty: 107
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wiernyioddany » 01.01.2019, 16:45

husaria1683 pisze:
01.01.2019, 16:26
Wybaczcie przemusiowi ale on ma uraz do chłopaków z Fc Korona Końskie po tym jak obskoczył dwa razy bęcki. Na ostatnim starciu też uciekł do samochodu.
A czy wasz "fc" z tego miasta powiedział wam że od tamtego czasu zaliczył kilka wpierdoli, ucieczek, wypierania się Korony, przegranych solówek itp? :) Oj chyba nie? :)
To jest powód ostatnich krzywych akcji i wizyt ekipy z Kielc w tym mieście? A propozycja Widzewa ciągle aktualna... A nie, sorry, Wy nic do Widzewa nie macie. Hehe
---- Łódzkości Fanatycy ----

husaria1683
Posty: 36
Rejestracja: 12.10.2016, 22:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: husaria1683 » 01.01.2019, 18:32

Kolejny obrońca, ilu jeszcze przybędzie z odsieczą? Fakty są takie że 2:0 dla Fc Korona Końskie. I na koniec "mądry głupiemu ustępuje" dlatego głupota opanowała żydzewiaków na tym forum.

A.M.D.G.
Posty: 182
Rejestracja: 30.07.2011, 23:02

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: A.M.D.G. » 01.01.2019, 19:05

Nie wyzywaj bo to świadczy o twojej słabości, kiedyś byłem świadkiem jak twoi starsi koledzy dosłownie kładli się na ziemi po strzale zamiast udowodnić naszemu FC Bełchatów jaki jest słaby.
Obyś nie zesrał się w zbroje jak kiedyś przyjdzie ci stanąć w polu z kimś poważniejszym.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

szakalaka
Posty: 142
Rejestracja: 27.09.2009, 13:21

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: szakalaka » 01.01.2019, 22:04

AMFootball pisze:
30.12.2018, 01:46
Akurat w Świętokrzyskiem dojdzie do kolejnych przetasowań, kwestia tygodni czy miesięcy...

Niech liderze Hetmana przewiną jak dobrze się bawili z Koroną na spotkaniu o ich dalszej przyszłości. Tu akurat furtka jest w jedną stronę.
Świąteczne imprezy zdecydowanie Panu zaszkodziły. Obserwujemy jakieś pijackie halucynacje.
Żeby było jasne- jest to kompletny farmazon , który powstał w głowie autora wpisu. Nic takiego nigdy nie miało miejsca, co na pewno bez problemu potwierdzą kibice z Kielc.
Hetman Włoszczowa!

RosomakAP
Posty: 11
Rejestracja: 09.04.2018, 20:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: RosomakAP » 02.01.2019, 00:10

Korona tak ujada w internetach do Świętokrzyskich FC Widzewa, ale jak już sam Widzew się odzywa to kupa w majtach,

na Legii czy chociaż jej FC do dzisiaj się nie odgryźli za stratę flag w hurtowej ilości

w Kielcach pewnie nieraz był wielki płacz, że KSZO od lat ma zgodę z Lechem bo do Lecha tez by się przypudrowali - w końcu wróg Widzewa ;)

Pique
Posty: 334
Rejestracja: 31.01.2018, 21:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Pique » 02.01.2019, 03:52

RosomakAP pisze:
02.01.2019, 00:10
w Kielcach pewnie nieraz był wielki płacz, że KSZO od lat ma zgodę z Lechem bo do Lecha tez by się przypudrowali - w końcu wróg Widzewa ;)
Skończ pierdolić jakieś wymyślone dyrdymały...
Wszyscy jesteśmy mmsami :lol:

RosomakAP
Posty: 11
Rejestracja: 09.04.2018, 20:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: RosomakAP » 02.01.2019, 13:07

Pique pisze:
02.01.2019, 03:52

Skończ pierdolić jakieś wymyślone dyrdymały...
A Ty wiesz co to drwina czy sarkazm ? ;)

ze stadionu
Posty: 51
Rejestracja: 22.07.2016, 08:39

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ze stadionu » 02.01.2019, 13:28

Górnik Konin i Ostrovia jeżdżą na Lecha czy są osobne fc w tych miastach, nie mające nic wspólnego z tymi klubami? RKS Radomsko jeździł na Widzew tak jak Petrochemia czy osobny fc jak w Bełchatowie? Jak wogóle na lini RKS - oba łódzkie kluby?

internet
Posty: 477
Rejestracja: 02.01.2012, 11:30

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internet » 02.01.2019, 16:43

ze stadionu pisze:
02.01.2019, 13:28
Górnik Konin i Ostrovia jeżdżą na Lecha czy są osobne fc w tych miastach, nie mające nic wspólnego z tymi klubami? RKS Radomsko jeździł na Widzew tak jak Petrochemia czy osobny fc jak w Bełchatowie? Jak wogóle na lini RKS - oba łódzkie kluby?
RKS nie tak dawno dostał propozycje od Widzewa powrotu do macierzy, ale grzecznie podziękował informując, ze maja inny pomysł na siebie.

Wisła Kraków-NH
Posty: 9
Rejestracja: 09.05.2016, 15:49

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Wisła Kraków-NH » 02.01.2019, 23:34

Ćwierkają wróbelki, że nie Sharkowa część Wisły chce podjąć rozmowy z Lechią, ze Ślaskiem (nie wiem).
Tylko czy zainteresowanie będzie obustronne.

Maciejo_1906
Posty: 25
Rejestracja: 20.11.2017, 01:50

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Maciejo_1906 » 02.01.2019, 23:45

Wisła Kraków-NH pisze:
02.01.2019, 23:34
Ćwierkają wróbelki, że nie Sharkowa część Wisły chce podjąć rozmowy z Lechią, ze Ślaskiem (nie wiem).
Tylko czy zainteresowanie będzie obustronne.
"Nie-Sharkowa cześć Wisły" hah a co oni mają do gadania. O jakies czesci mowisz

96hhhhhh
Posty: 89
Rejestracja: 21.02.2017, 01:49

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: 96hhhhhh » 02.01.2019, 23:58

Maciejo_1906 pisze:
02.01.2019, 23:45
Wisła Kraków-NH pisze:
02.01.2019, 23:34
Ćwierkają wróbelki, że nie Sharkowa część Wisły chce podjąć rozmowy z Lechią, ze Ślaskiem (nie wiem).
Tylko czy zainteresowanie będzie obustronne.
"Nie-Sharkowa cześć Wisły" hah a co oni mają do gadania. O jakies czesci mowisz
Cały Śląsk Wrocław jebie mokrym moczem na skisłe !

leniwiec
Posty: 468
Rejestracja: 26.02.2007, 19:23
Lokalizacja: zachód

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: leniwiec » 03.01.2019, 00:05

Internet przyjmie wszystko😀 ale zeby nie było powodzenia w rozmowach 😉

Wisła Kraków-NH
Posty: 9
Rejestracja: 09.05.2016, 15:49

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Wisła Kraków-NH » 03.01.2019, 00:33

Pewnie nie będzie.

korden
Posty: 13
Rejestracja: 11.06.2018, 03:48

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: korden » 03.01.2019, 01:05

Wisła Kraków-NH pisze:
02.01.2019, 23:34
Ćwierkają wróbelki, że nie Sharkowa część Wisły chce podjąć rozmowy z Lechią, ze Ślaskiem (nie wiem).
Tylko czy zainteresowanie będzie obustronne.
Trolować to trzeba jeszcze umieć, więc albo jesteś trolem, albo patrząc po twoich postach jak sam przyznałeś że nie chodzisz już na mecze bo się obraziłeś na Wisłe po zakończeniu zgód więc co przerzut? Pytanie czy ktoś tam Cie chce w tym Gdansku? Bo było troche sytuacji juz po koncu zgody co ludzie nie związani z Sharksami oczywiście mówie tu o kibicach Wisły co by Lechii serca swe oddali a kończyło się to tak że zostawali bardzo nie miło traktowani przez gdańszczan i im się oczy dopiero wtedy otwierały. Trzeba mieć klapki na oczach jakieś, to się nazywa chyba syndrom sztokholmski.

PCHLG
Posty: 253
Rejestracja: 05.01.2016, 23:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PCHLG » 03.01.2019, 09:48

korden pisze:
03.01.2019, 01:05
Wisła Kraków-NH pisze:
02.01.2019, 23:34
Ćwierkają wróbelki, że nie Sharkowa część Wisły chce podjąć rozmowy z Lechią, ze Ślaskiem (nie wiem).
Tylko czy zainteresowanie będzie obustronne.
Trolować to trzeba jeszcze umieć, więc albo jesteś trolem, albo patrząc po twoich postach jak sam przyznałeś że nie chodzisz już na mecze bo się obraziłeś na Wisłe po zakończeniu zgód więc co przerzut? Pytanie czy ktoś tam Cie chce w tym Gdansku? Bo było troche sytuacji juz po koncu zgody co ludzie nie związani z Sharksami oczywiście mówie tu o kibicach Wisły co by Lechii serca swe oddali a kończyło się to tak że zostawali bardzo nie miło traktowani przez gdańszczan i im się oczy dopiero wtedy otwierały. Trzeba mieć klapki na oczach jakieś, to się nazywa chyba syndrom sztokholmski.
Dobry farmazon. Odwiedziny dalej są, nieoficjalne oczywiscie, ale I tak kazdy wie kto jest kim I zadnych spin nie ma.

sir.
Posty: 317
Rejestracja: 20.11.2016, 08:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: sir. » 03.01.2019, 10:12

przecież to zwykły cieć z kałuży, co z tego że trafił z kontem jak rola przerosła.

_Piast1945
Posty: 193
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: _Piast1945 » 03.01.2019, 22:09

Tak wzyscy sie lubią i kochają a w Gdansku graffiti Lechii Wisła zarąbała dla zabawy :]

nrth
Posty: 751
Rejestracja: 18.11.2010, 13:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nrth » 03.01.2019, 23:01

96hhhhhh pisze:
02.01.2019, 23:58
Maciejo_1906 pisze:
02.01.2019, 23:45
Wisła Kraków-NH pisze:
02.01.2019, 23:34
Ćwierkają wróbelki, że nie Sharkowa część Wisły chce podjąć rozmowy z Lechią, ze Ślaskiem (nie wiem).
Tylko czy zainteresowanie będzie obustronne.
"Nie-Sharkowa cześć Wisły" hah a co oni mają do gadania. O jakies czesci mowisz
Cały Śląsk Wrocław jebie mokrym moczem
Nie cały, tylko ty
za kim jestes?

FlorianT
Posty: 128
Rejestracja: 02.02.2016, 02:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: FlorianT » 03.01.2019, 23:27

RWD, kiedys zadales wybitne pytanie do stosunek do lewarow w Poznaniu/WLKP, wiec pozwol, ze zadam rowniez Tobie ciekawe pytanie. Mianowicie, jestes z szarakanami czy przeciw?

nrth
Posty: 751
Rejestracja: 18.11.2010, 13:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nrth » 04.01.2019, 08:53

Ale to nie jest mój prywatny blog tylko forum kibicowskie.
za kim jestes?

bez-napinki
Posty: 793
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bez-napinki » 05.01.2019, 04:59

FlorianT pisze:
03.01.2019, 23:27
RWD, kiedys zadales wybitne pytanie do stosunek do lewarow w Poznaniu/WLKP, wiec pozwol, ze zadam rowniez Tobie ciekawe pytanie. Mianowicie, jestes z szarakanami czy przeciw?
Jest Wiślakiem.

Mikołajek
Posty: 60
Rejestracja: 23.01.2017, 17:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Mikołajek » 12.01.2019, 22:45

Coś już oficjalnie łączy Unię Tarnów ze Stalą Gorzów?

Rodowity1928
Posty: 37
Rejestracja: 25.03.2016, 09:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Rodowity1928 » 12.01.2019, 22:57

Mikołajek pisze:
12.01.2019, 22:45
Coś już oficjalnie łączy Unię Tarnów ze Stalą Gorzów?
Tak. Oba kluby mają sekcje żużlową.

ZKSiak
Posty: 77
Rejestracja: 20.01.2018, 13:59

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ZKSiak » 13.01.2019, 01:13

Rodowity1928 pisze:
12.01.2019, 22:57
Mikołajek pisze:
12.01.2019, 22:45
Coś już oficjalnie łączy Unię Tarnów ze Stalą Gorzów?
Tak. Oba kluby mają sekcje żużlową.
Myślę ,że biegi przełajowe.

mampytanie
Posty: 78
Rejestracja: 28.06.2016, 13:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mampytanie » 13.01.2019, 15:06

Czy Śląsk Wrocław ma kosę ze wszystkimi klubami z Górnego Śląska, czy łączą ich z kimś pozytywne relacje?

Maciejo_1906
Posty: 25
Rejestracja: 20.11.2017, 01:50

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Maciejo_1906 » 13.01.2019, 15:24

mampytanie pisze:
13.01.2019, 15:06
Czy Śląsk Wrocław ma kosę ze wszystkimi klubami z Górnego Śląska, czy łączą ich z kimś pozytywne relacje?
Kosa z KSGKS,z rowem tez,kosa z Ruchem(do 2016 dobre relacje),z Polonią kosa, jedynie chyba Zaglebie Sosnowiec ale ci chyba sie nie zaliczają do GŚ. A no i Piast Gliwice takze kosa ale taka bardziej martwa niz ostra. No i z Tychami tez kosa hah. Wychodzi na to ze ze wszystkimi kosa,z niektorymi ostra a z drugimi juz mniej

ZenonKwadrat
Posty: 91
Rejestracja: 13.12.2012, 17:14

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ZenonKwadrat » 13.01.2019, 15:36

Maciejo_1906 pisze:
13.01.2019, 15:24
mampytanie pisze:
13.01.2019, 15:06
Czy Śląsk Wrocław ma kosę ze wszystkimi klubami z Górnego Śląska, czy łączą ich z kimś pozytywne relacje?
Kosa z KSGKS,z rowem tez,kosa z Ruchem(do 2016 dobre relacje),z Polonią kosa, jedynie chyba Zaglebie Sosnowiec ale ci chyba sie nie zaliczają do GŚ. A no i Piast Gliwice takze kosa ale taka bardziej martwa niz ostra. No i z Tychami tez kosa hah. Wychodzi na to ze ze wszystkimi kosa,z niektorymi ostra a z drugimi juz mniej
Chyba się nie zaliczają do GŚ? Czyli nie jesteś pewny. Tak?
Rzeź Wołyńska - pamiętajmy o tej nie wygodnej dla naszych rządzących zbrodni!

glwtrcd
Posty: 422
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: glwtrcd » 13.01.2019, 16:03

ZenonKwadrat pisze:
13.01.2019, 15:36
Maciejo_1906 pisze:
13.01.2019, 15:24
mampytanie pisze:
13.01.2019, 15:06
Czy Śląsk Wrocław ma kosę ze wszystkimi klubami z Górnego Śląska, czy łączą ich z kimś pozytywne relacje?
Kosa z KSGKS,z rowem tez,kosa z Ruchem(do 2016 dobre relacje),z Polonią kosa, jedynie chyba Zaglebie Sosnowiec ale ci chyba sie nie zaliczają do GŚ. A no i Piast Gliwice takze kosa ale taka bardziej martwa niz ostra. No i z Tychami tez kosa hah. Wychodzi na to ze ze wszystkimi kosa,z niektorymi ostra a z drugimi juz mniej
Chyba się nie zaliczają do GŚ? Czyli nie jesteś pewny. Tak?
Z Piastem tez raczej dobra kosa za Opave.

Bączyński
Posty: 672
Rejestracja: 28.10.2013, 22:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bączyński » 13.01.2019, 17:43

Czy Śląsk Wrocław ma kosę ze wszystkimi klubami z Górnego Śląska, czy łączą ich z kimś pozytywne relacje?
Z hanysowskich,samodzielnych ekip do głowy przychodzi mi Ruch Radzionkow,gdzie nie pamietam z nimi jakiś spin generalnie,ale to też sprawa,że kibicowsko to zupełnie inna liga.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BKL, ciapaty1980, D2item, dajfajkie, gerwazy, Gość123, KP22, LPJ, Miszmasz, PolnocnaStrona, rightside, Sekal, SNS_1910, Szpaku75, UW1908, Yellow_Obsession i 81 gości