Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 06.12.2018, 16:29

Weteran1946 pisze:
05.12.2018, 17:24
Koszerny pomiocie musiałeś sie spruć ? Skończyła sie szkoła i mama dała kompa po obiadku
No co ma zrobić, trzeba jakoś odwrócić kota ogonem od srogiego wpierdolu jaki wyłapały niemieckie koleżanki od GIEKSY :)



Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 06.12.2018, 17:02

ReanimacjiTrupaStop pisze:
06.12.2018, 16:29
Weteran1946 pisze:
05.12.2018, 17:24
Koszerny pomiocie musiałeś sie spruć ? Skończyła sie szkoła i mama dała kompa po obiadku
No co ma zrobić, trzeba jakoś odwrócić kota ogonem od srogiego wpierdolu jaki wyłapały niemieckie koleżanki od GIEKSY :)
Posłuchaj mnie psycholu co ci powiem,i reszcie twoich nicków,sram na to czy Ruch wyłapał czy nie,są to sprawy które mnie nie dotyczą więc koło c**** mi to zwisa. Tego dnia byli słabsi,dwa razy smary wyłapali i po temacie. Natomiast gdy widze co wy tu debile pierdolicie o jakiejś jebanej limance jakby to była najwazniejsza rzecz dla Łódzkiego swiata kibicowskiego to mnie krew zalewa,więc zabieram głos bo jestem cześcia tego forum.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Pinio
Posty: 226
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pinio » 06.12.2018, 17:18

Najlepiej jakbyś w ogóle nie zabierał głosu. Wrzuć na luz bo za bardzo się spinasz.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 06.12.2018, 17:37

Pinio pisze:
06.12.2018, 17:18
Najlepiej jakbyś w ogóle nie zabierał głosu. Wrzuć na luz bo za bardzo się spinasz.
ha ha ha ha :) ok,forum dla kibiców a wy pierdolcie o ulicach która do jakies spółdzielni mieszkaniowej nalezy :) szkoda czasu na to forum
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 06.12.2018, 18:29

O Limance juz była ciach bajera a ty po kilku dniach wyskakujesz z jakimś swoimi przemyśleniami , daj na luz

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 06.12.2018, 19:21

Weteran1946 pisze:
06.12.2018, 18:29
O Limance juz była ciach bajera a ty po kilku dniach wyskakujesz z jakimś swoimi przemyśleniami , daj na luz
No ok,może faktycznie pierdolłem babola.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 07.12.2018, 00:56

Hustin Doffman pisze:
06.12.2018, 17:37
Pinio pisze:
06.12.2018, 17:18
Najlepiej jakbyś w ogóle nie zabierał głosu. Wrzuć na luz bo za bardzo się spinasz.
ha ha ha ha :) ok,forum dla kibiców a wy pierdolcie o ulicach która do jakies spółdzielni mieszkaniowej nalezy :) szkoda czasu na to forum
Chyba chciales mnie przywołać do tematu, to napisze Ci jak czlowiekowi, ze lepiej dyskutowac na taki temat ,ktory byl i tak zwiazany z kibicowaniem w glownej mierze , a ktory praktycznie w ogóle nie bylo poruszany przez tyle stron blazenady tutaj( jak widzisz pasował do nazwy tematu), niz poerdolic o potokach,poddebicach, rudzie, o zydach ,ich zalozycielach i innym gownie.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 07.12.2018, 13:35

yurez pisze:
07.12.2018, 00:56
Hustin Doffman pisze:
06.12.2018, 17:37
Pinio pisze:
06.12.2018, 17:18
Najlepiej jakbyś w ogóle nie zabierał głosu. Wrzuć na luz bo za bardzo się spinasz.
ha ha ha ha :) ok,forum dla kibiców a wy pierdolcie o ulicach która do jakies spółdzielni mieszkaniowej nalezy :) szkoda czasu na to forum
Chyba chciales mnie przywołać do tematu, to napisze Ci jak czlowiekowi, ze lepiej dyskutowac na taki temat ,ktory byl i tak zwiazany z kibicowaniem w glownej mierze , a ktory praktycznie w ogóle nie bylo poruszany przez tyle stron blazenady tutaj( jak widzisz pasował do nazwy tematu), niz poerdolic o potokach,poddebicach, rudzie, o zydach ,ich zalozycielach i innym gownie.
No faktycznie masz sporo racji,chyba faktycznie przesiąkłem tym forum w myśl "jesli wchodzisz między wrony..."
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 14.12.2018, 15:58

Wczoraj na siatkarskich derbach około 1500 fanów EŁKSY (reszta biletów zablokowana przed Budowlanych) przez cały mecz miażdżących dopingiem. Po meczu kilku-kilkunastu przebranych w barwy Budowlanych (tym razem swoich zapomnieli) kibiców z drugiej strony miasta wyłapuje porządną reprymendę i przypomnienie do kogo należy miasto. :)

Obrazek

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=LroxBoUdxDU

low kick paziu
Posty: 58
Rejestracja: 10.10.2016, 22:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: low kick paziu » 14.12.2018, 19:30

ReanimacjiTrupaStop pisze:
14.12.2018, 15:58
Wczoraj na siatkarskich derbach około 1500 fanów EŁKSY (reszta biletów zablokowana przed Budowlanych) przez cały mecz miażdżących dopingiem. Po meczu kilku-kilkunastu przebranych w barwy Budowlanych (tym razem swoich zapomnieli) kibiców z drugiej strony miasta wyłapuje porządną reprymendę i przypomnienie do kogo należy miasto. :)

Obrazek

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=LroxBoUdxDU
No pewnie Ty internetowy wojowniku byles pierwszy przy reprymendzie.

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 15.12.2018, 00:56

Jak tam dzisiejsze osiedlowe Wigilie?

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 15.12.2018, 18:59

Olejcie pajaca , to ten łeb podam ze sie mobilizujemy z Lechem na derby rezerw , to jakiś farmazon różowy

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 15.12.2018, 19:14

nie piszcz pizdo

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 15.12.2018, 20:18

Ty w realu musisz miec smutne zycie internetowy wojowniku

Na nich !!
Posty: 19
Rejestracja: 19.04.2013, 21:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Na nich !! » 15.12.2018, 21:58

Natomiast Wigilia Ełkaesiaków była zacna ;) Chłopaki dzielili się opłatkiem i śpiewali kolendy;) Kino, kmtwtw :)

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 16.12.2018, 01:32

Natomiast Wigilia Ełkaesiaków była zacna ;) Chłopaki dzielili się opłatkiem i śpiewali kolendy;) Kino, kmtwtw :)
No jak śpiewali kolENdy to musiało być grubo. Faktycznie niech kmtw i pozdro dla kolendników i kumatych itd itp.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Karkuhu
Posty: 11
Rejestracja: 30.01.2018, 10:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karkuhu » 18.12.2018, 10:56

jak Jebanie Sprzętem i cięcie Chłopaka nazywacie wigilię z widzewską familią to jedno wam Powiem k**** bez HONORU oby były to wasze ostatnie ŚWIĘTA.

LwieSerce
Posty: 62
Rejestracja: 03.04.2017, 14:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LwieSerce » 21.12.2018, 12:30

W Świątecznym okresie proponuję zarzucenie napinki i obelg.

Życzę więc wszystkim wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnej atmosferze a kibicom łks-u tanecznej Chanuki i błyszczącego siedmioramiennego świecznika :)

StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 » 21.12.2018, 15:13

LwieSerce pisze:
21.12.2018, 12:30
W Świątecznym okresie proponuję zarzucenie napinki i obelg.

Życzę więc wszystkim wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnej atmosferze a kibicom łks-u tanecznej Chanuki i błyszczącego siedmioramiennego świecznika :)
A tobie świąteczny c*** w d*** śmieszku :)

konmetkol
Posty: 52
Rejestracja: 03.07.2016, 20:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: konmetkol » 22.12.2018, 14:13

LwieSerce pisze:
21.12.2018, 12:30
W Świątecznym okresie proponuję zarzucenie napinki i obelg.

Życzę więc wszystkim wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnej atmosferze a kibicom łks-u tanecznej Chanuki i błyszczącego siedmioramiennego świecznika :)
A Ja tobie Paziu Życze Wesołych Świat.Bo świeta dla ŁKS-iaka to czas Radosny i Rodzinny. Dla ciebie to czas napinki i wolnego od szkoły.

Wszystkim Wariatom Po obu stronach życze Wesołych Świąt
Bożego Narodzenia.

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 22.12.2018, 20:19

Ja pierdolę, myślałem że nic mnie już nie zaskoczy w klubie z al. Piłsudskiego, ale jednak. Szukanie prezesa na portalu pracuj.pl to jest hit na lata w przód :D

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 22.12.2018, 20:59

Co w tym dziwnego? To, że ty szukasz tam ofert na zamiatacza ulic, nie dyskredytuje to tego portalu jako najpopularniejszej platformy pracowniczej w Polsce.
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

stary ocean
Posty: 10
Rejestracja: 18.12.2016, 21:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stary ocean » 22.12.2018, 21:16

A dlaczego piekarz z Kanzasu zrezygnował z tej zaszczytnej posady?

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 22.12.2018, 21:40

stary ocean pisze:
22.12.2018, 21:16
A dlaczego piekarz z Kanzasu zrezygnował z tej zaszczytnej posady?
Tobie wystarczy ten artykuł: dzienniklodzki.pl/specjanie-dla-nas-prezes-widzewa-mowi-o-przyczynach-rezygnacji/ar/13714740

A co do szukania menago na tym, czy innym "portalu pracowniczym" to szczerze, nie widzę nic zdrożnego. Przypominam, że mamy już niemal 2019 rok, taka rzeczywistość, że każdy napierdala non-toper w necie, na smartfonie itd. Może to być chujowe, ale wydaje się jednak nieco sensowniejsze, niż klejenie ogłoszeń na słupach........

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 22.12.2018, 22:43

ReanimacjiTrupaStop pisze:
22.12.2018, 20:19
Ja pierdolę, myślałem że nic mnie już nie zaskoczy w klubie z al. Piłsudskiego, ale jednak. Szukanie prezesa na portalu pracuj.pl to jest hit na lata w przód :D
Poszukaj pajacu czy nie piszą tam ile aut zostało pogonionych przez Łks po naszym wyjeździe? :)

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 22.12.2018, 22:48

Pique pisze:
22.12.2018, 22:43
ReanimacjiTrupaStop pisze:
22.12.2018, 20:19
Ja pierdolę, myślałem że nic mnie już nie zaskoczy w klubie z al. Piłsudskiego, ale jednak. Szukanie prezesa na portalu pracuj.pl to jest hit na lata w przód :D
Poszukaj pajacu czy nie piszą tam ile aut zostało pogonionych przez Łks po naszym wyjeździe? :)
Swoja droga trzeba miec niezle najebane w bani zeby siedziec i czytac forum wroga dziennie :))

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 22.12.2018, 23:06

Kiedyś jak nie było fb to często się odwiedzalo fora różnych wrogów w poszukiwaniu informacji organizacyjnych :)

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 23.12.2018, 10:00

Zgierz pisze:
22.12.2018, 20:59
Co w tym dziwnego? To, że ty szukasz tam ofert na zamiatacza ulic, nie dyskredytuje to tego portalu jako najpopularniejszej platformy pracowniczej w Polsce.
To całkiem normalne że PREZESA szuka się w internecie, i to do największego i najlepszego klubu który za rok będzie w LM. Ja pierdolę, bycie kibicem reanimacji to stan umysłu cytując klasyka. :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 23.12.2018, 13:22

pejsy śmiech mnie ogarnia jak Was czytam.Nie martwcie sie o prezesa Widzewa,jak bedzie trzeba to ja nim zostane:)Zajmijcie sie sobą o Widzew sie nie martwcie my mamy stadion co mecz prawie komplet i mase wiernych kiboli na mieście, co Wy macie?c*** wielki:)miasto robi Was w c**** ze stadionem,nie jesteście w stanie zapełnić nawet tej jednej trybuny a tu rozkminiacie czy Widzew bedzie miał prezesa z olx czy pracuj.pl.kupa smiechu i nic więcej wyjebali sie na was ze stadionem,jeszcze długie lata uplyną zanim dostawia Wam te trybuny a my stadion mamy tu i teraz.

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 23.12.2018, 15:19

serce miasta pisze:
23.12.2018, 13:22
pejsy śmiech mnie ogarnia jak Was czytam.Nie martwcie sie o prezesa Widzewa,jak bedzie trzeba to ja nim zostane:)Zajmijcie sie sobą o Widzew sie nie martwcie my mamy stadion co mecz prawie komplet i mase wiernych kiboli na mieście, co Wy macie?c*** wielki:)miasto robi Was w c**** ze stadionem,nie jesteście w stanie zapełnić nawet tej jednej trybuny a tu rozkminiacie czy Widzew bedzie miał prezesa z olx czy pracuj.pl.kupa smiechu i nic więcej wyjebali sie na was ze stadionem,jeszcze długie lata uplyną zanim dostawia Wam te trybuny a my stadion mamy tu i teraz.
Chyba parcha w czuły punkt ugodziłem :) zorientował się że jednak ligi mistrzów nie będzie.

Chcesz wiedzieć co macie? Tylko i wyłącznie frekwencję nabijaną przez pikoli gwiżdżących na race, a po niej długo długo nic. To jest wasz jedyny argument powtarzany cały czas w kółko. Z tymi kompletami nie szalej, bo chodzi was po 15-16 koła, a blaszak ma 19 (?), do tego jeden z waszych łbów ze stowarzyszenia wrzucał rozpiskę z której wynikało że połowa to ludzie z poza Łodzi. Więc wyobraź sobie co będzie gdy Reaktywacja przestanie wygrywać, ilu was wtedy zostanie. Jeszcze a propos frekwencji, przypomnij mi kiedy ostatnio zapełniliście halę na koszu (coś tutaj kuleją wasi karnetowcy) :) Kiedyś była ultraska, ale już jej nie ma. Prezentujecie poziom 1 ligi pod tym względem (i to nie jest wyłącznie moja opinia). Era fanatycznego Rtsu dawno się skończyła, i nie powróci.

Co my mamy? Coś czego nigdy nie osiągniecie czyli ogromna historia i najwięcej tytułów w całym regionie (jako klub). Co jeszcze? W przyszłym roku będziemy w ekstraklasie, na frekwencję też nie ma co narzekać, w końcu z jedną trybunką robimy drugie miejsce na zapleczu ekstraklasy pod względem frekwencji (jak stadion zbudują będzie tylko lepiej). Do tego dochodzi najlepsza akademia (i najlepiej rozwijająca się) w całym regionie. O aspektach stricte organizacyjnych nie chcę mi się dyskutować, bo wasz marny klubik na chwilę obecną to jedne wielkie pośmiewisko (opuszczenie przez trenera wigilii, afery alkoholowe, wyjebanie prezesa itd itp). Co jeszcze mamy? Chociażby waszą chuligańską flagę która prędzej czy później spłonie przy waszej pianie z ryja. Coś czego jeszcze długo wam się nie uda zrobić, mimo wielu groźnych zapowiedzi.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Radicaal
Posty: 451
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 23.12.2018, 15:42

serce miasta - nie wiem, czy robisz dobrą minę do złej gry, ale jeśli jesteś ogarnięty i obyty oraz patrzysz rozsądnie na otaczającą
Cię rzeczywistość a nie przez różowe okulary to wiesz, że ta rzeczywistość jest "troszeczkę" inna od tego, jak ją opisujesz
w swoim poście. Mogę się domyślać też, że odpisujesz złośliwie na złośliwe zaczepki. Ale;
Szukanie prezesa na takich portalach jak pracuj.pl to raczej wystawianie się na pośmiewisko. Co jak co, ale jednak na taką funkcję to wybacz, ale jest to kpina. Czyżby nikt "w kuluarach" wiedząc, że jest wakat w Widzewie na takie stanowisko, nie chciał podjąć się
takiego "zaszczytu". To o czymś świadczy. Gdyby wszystko było w porządku, sądzę że ten prezes już dawno piastowałby to
stanowisko u Was, na "drugi dzień" po rezygnacji Klementowskiego. Tak nie jest. Nie ma nikogo chętnego, więc ogłoszenie trafia
na pracuj.pl. Piszesz o stadionie i frekwencji. Jedyne rzeczy w których nas wyprzedzacie i czym możecie się pochwalić. Jedyne.
Otóż, uwierz mi stadion powstanie. Będzie większy i przede wszystkim ładniejszy od Waszego. Pytanie tylko kiedy.
Zobaczymy, co wtedy będziecie mówić. Ale jakościowo i wizualnie będzie bez porównania z Waszym. Chyba widziałeś projekt.
Są pewne trudności/zawirowania z nim związane,ale powstanie. Więc ten Wasz argument zostanie obalony.
Frekwencja. Tak, macie solidną frekwencję. Jest to dla mnie fenomen na skalę kraju. Ale doczepianie się do naszej frekwencji
w czasie gdy mieścimy się wszyscy na jednej trybunie (ultrasi, pikniki itd.) zakrawa o czepiane się byle się doczepić.
Poza stadionem o którym piszesz, że macie go tu i teraz oraz frekwencją, uważam że z całą resztą jako klub jesteście w tyle za nami.
Ośrodek treningowy: Minerska a Łodzianka - chcesz podyskutować kto jest tu jest robiony w ch...ja i u kogo to wygląda tak jak
powinno wyglądać.
Szkolenie młodzieży: od kogo odchodzą młodzi adepci futbolu i gdzie kierują swoje kroki.
Gdzie wszystko jest poukładane i jest kilkuletnia wizja rozwoju klubu a gdzie odchodzą/są wyrzucani trenerzy czy dyrektorzy od szkolenia patrz; Płuska w sensacyjnych/alkoholowych okolicznościach.
Poziom szkolenia, patrz; wynik i przebieg spotkania (samego poziomu gry) rezerw, gdzie ŁKS wygrał z Widzewem gładko 3:0.
To samo tyczy się młodszych piłkarzy, chociaż ostatnio coś tam wygraliście.
Na ostatnie forum gospodarcze z ŁKSu poszła mocna ekipa z Andrzejakiem na czele. Chyba nie muszę przedstawiać tego Pana.
A kogo Wy wysłaliście? Z całym szacunkiem....Tarocińskiego...
Podsumowując. Wiesz lub nie wiesz, ale środowisko piłkarskie w Polsce ma o Was opinię taką, że jesteście kolosem w drugiej lidze, ale kolosem na słomianych nogach. Z dużą kasą, ale bez dobrego zarządzania i porządnej wizji rozwoju klubu.
Być może dlatego nikt konkretny nie chce objąć kandydatury na prezesa zarządu i musicie się posiłkować pracuj.pl lub innym OLXem.
Kolejna sprawa. Piwo. Nasze zajęło III miejsce na najbardziej prestiżowym konkursie piw w naszym kraju.
Doceniane przez ekspertów, elegancko się sprzedaje na wzrostowym poziomie.
Gdzie jest Wasze, którym tak się szczycicie i wszem i wobec rozgłaszacie, jak bardzo fajnie Wam schodzi w sklepach.
Chyba ta sprzedaż zaczęła spadać, co???
Znalazłbym więcej porównań ale nie chodzi mi o to by się tu pastwić tylko nieco ostudzić Waszą znaną wszędzie megalomanię.
Czasy dawno się zmieniły, już dawno nie graliście w lidze mistrzów. A w mieście macie wystarczająco solidnego konkurenta.
I to bez tego stadionu który w końcu powstanie. Pytanie co wtedy?
Pozdrawiam na święta.

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 23.12.2018, 15:49

skąd ty jesteś,gdzieś się chował?Chłopie w miescie derbowym tak dużym jak Łódź frekfencja na meczach to jest podstawa,najważniejszy aspekt zycia kibicowskiego.Chodzenie na mecze.Proponuje Ci wychylić swoja garbatą kichawe w dzień meczowy na miasto wtedy przekonasz się ilu Łodzian chodzi do nas ilu do Was,nie chce mi się tu wymieniac dzielnic itp.
Co do Was to jak na razie nie jesteście w ekstraklasie:)może macie super akademie,wypchana hale po brzegi na siatkówce ale nie macie tego co najważniejsze,wiernych kibiców którzy chodza na mecze,mało tego nie macie stadionu i moim zdaniem długo mieć go nie będziecie:)i dobrze bo nie ma dla kogo budować.Dla mnie kwintesencja ultraski tak zwanej to jest przede wszystkim doping i pirotechnika i w tym temacie nie dorastacie nam do pięt.
ps.flagi wyjebaliscie jak zwykle frajery,ochraniarze a nie jak ekipa.tego nie macie,honoru

ciekawskiciekaw
Posty: 51
Rejestracja: 26.09.2017, 16:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ciekawskiciekaw » 23.12.2018, 16:05

takim szczawiom jak ty najchętniej chciałoby się zajebać tym pustym łbem o regał. Wbij sobie łebku spod remizy na Bedoniu że w twoją mitomanie wierzysz tylko ty i twoi funfle z okolicznych wiosek. Takich masz wiernych fanatoli że w zeszłym sezonie na ostatni mecz koszykarek w ekstraklasie zebraliście się w ile? 200? 300? a mecz przed tym na meczu z wisełką komplet na hali. Tyle o waszej wierności. Gdzie byli ci wierni fanatole na starym stadionie? czemu wtedy tylko na nas, Legie, Lecha i jeszcze z 2 inne kluby się mobilizowaliście i wypełnialiście stadion? w piździe ku*** byliście bo wasi wierni fanatole z Sieradzów, Łowiczów siedzieli w domu z kapciami przed telewizorem i się tasowali pod mecze ligi angielskiej. Taką ku*** macie śmietanke na trybunach że byle jaki leszcz się wpierdala wam pod zegar i kameruje twarze wszystkich począwszy od ekipy przez ultrasów po bębniarzy. Warci jesteście tyle co lajki na fejsie, czy insta czyli nic. A teraz W********** bo ci się lampki w choince spalą

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 23.12.2018, 16:07

Ty różowy obsrancu masz czelność o honorze pisac ? Kto ostatnio na Pitrynie wspomagał sie gadżetami ?pociety Łksiak Dla ciebie sie liczy doping , frekwencja tak ? To penisie zużyty przypomnij sobie jak sie korwo cieszyłas ze nie wejdziemy na derby !!!!jestes zwykłym napinającym sie Non stop typowym JANUSZEM !!!Ps wszystkim zdrowych i wesołych a tobie serduszko "czarny falus w czoło "

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 23.12.2018, 16:15

uśmiałem się do łez:)Koluszki bedonie bleblebleble stara spiewka nie majaca nic wspólnego z rzeczywistością.Nie chodzicie na mecze,jesteście c*** nie kibole koniec kropka.
ps.ja osobiście mam wyjebane na koszykowke,siatkowke skoki narciarskie i inne tym podobne zawody.Widzew jest klubem typowo piłkarskim i jego kibice są kibicami piłki nożnej,tak było jest i pewnie będzie nie wiem skąd to zdziwienie że nie chodzimy na koszykówkę
wesołej chanuki:)pejsy

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 23.12.2018, 17:19

MW10 pisze:
23.12.2018, 10:00
Zgierz pisze:
22.12.2018, 20:59
Co w tym dziwnego? To, że ty szukasz tam ofert na zamiatacza ulic, nie dyskredytuje to tego portalu jako najpopularniejszej platformy pracowniczej w Polsce.
To całkiem normalne że PREZESA szuka się w internecie, i to do największego i najlepszego klubu który za rok będzie w LM. Ja pierdolę, bycie kibicem reanimacji to stan umysłu cytując klasyka. :)
Może przygłupie nie zdajesz sobie sprawy, ale na takim portalu wielkie firmy szukają nawet HoF'ów* bądź innych wysoko postawionych menedżerów :) Widzew to Łks, gdzie jedna pacynka może dzielić obowiązki prezesa firmy pogrzebowej (o ironio) i klubiku spod wiaty :)

* Domyślam się, że już wpisujesz w Google HoF. Nie dziwi mnie to... :)
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

Pinio
Posty: 226
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pinio » 23.12.2018, 17:40

MW10 pisze:
23.12.2018, 15:19
Chyba parcha w czuły punkt ugodziłem :) zorientował się że jednak ligi mistrzów nie będzie.

Chcesz wiedzieć co macie? Tylko i wyłącznie frekwencję nabijaną przez pikoli gwiżdżących na race, a po niej długo długo nic. To jest wasz jedyny argument powtarzany cały czas w kółko. Z tymi kompletami nie szalej, bo chodzi was po 15-16 koła, a blaszak ma 19 (?), do tego jeden z waszych łbów ze stowarzyszenia wrzucał rozpiskę z której wynikało że połowa to ludzie z poza Łodzi. Więc wyobraź sobie co będzie gdy Reaktywacja przestanie wygrywać, ilu was wtedy zostanie. Jeszcze a propos frekwencji, przypomnij mi kiedy ostatnio zapełniliście halę na koszu (coś tutaj kuleją wasi karnetowcy) :) Kiedyś była ultraska, ale już jej nie ma. Prezentujecie poziom 1 ligi pod tym względem (i to nie jest wyłącznie moja opinia). Era fanatycznego Rtsu dawno się skończyła, i nie powróci.

Co my mamy? Coś czego nigdy nie osiągniecie czyli ogromna historia i najwięcej tytułów w całym regionie (jako klub). Co jeszcze? W przyszłym roku będziemy w ekstraklasie, na frekwencję też nie ma co narzekać, w końcu z jedną trybunką robimy drugie miejsce na zapleczu ekstraklasy pod względem frekwencji (jak stadion zbudują będzie tylko lepiej). Do tego dochodzi najlepsza akademia (i najlepiej rozwijająca się) w całym regionie. O aspektach stricte organizacyjnych nie chcę mi się dyskutować, bo wasz marny klubik na chwilę obecną to jedne wielkie pośmiewisko (opuszczenie przez trenera wigilii, afery alkoholowe, wyjebanie prezesa itd itp). Co jeszcze mamy? Chociażby waszą chuligańską flagę która prędzej czy później spłonie przy waszej pianie z ryja. Coś czego jeszcze długo wam się nie uda zrobić, mimo wielu groźnych zapowiedzi.
Frekwencja się utrzymuje na zajebistym poziomie od otwarcia stadionu a nie kto inny jak ty i tobie podobne pedały spod wiaty pisały tutaj że dobra frekwencja utrzyma się przez parę meczów, bo ludzie przyjdą na nowy stadion. I co parchaty ryju? Teraz będziesz pisał, że frekwencja się skończy jak skończą się wyniki. Śmiech w c*** z takich pajaców internetowych.

Co do opraw to jak Widzew prezentuje poziom 1 ligi to wy prezentujecie poziom 2-3 ligi.

Co jeszcze macie? Pejsaty rodowód :)

Antoni.Kierka
Posty: 101
Rejestracja: 10.07.2016, 00:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Antoni.Kierka » 23.12.2018, 17:56

MW10 pisze:
23.12.2018, 15:19
serce miasta pisze:
23.12.2018, 13:22
pejsy śmiech mnie ogarnia jak Was czytam.Nie martwcie sie o prezesa Widzewa,jak bedzie trzeba to ja nim zostane:)Zajmijcie sie sobą o Widzew sie nie martwcie my mamy stadion co mecz prawie komplet i mase wiernych kiboli na mieście, co Wy macie?c*** wielki:)miasto robi Was w c**** ze stadionem,nie jesteście w stanie zapełnić nawet tej jednej trybuny a tu rozkminiacie czy Widzew bedzie miał prezesa z olx czy pracuj.pl.kupa smiechu i nic więcej wyjebali sie na was ze stadionem,jeszcze długie lata uplyną zanim dostawia Wam te trybuny a my stadion mamy tu i teraz.
Chyba parcha w czuły punkt ugodziłem :) zorientował się że jednak ligi mistrzów nie będzie.

Chcesz wiedzieć co macie? Tylko i wyłącznie frekwencję nabijaną przez pikoli gwiżdżących na race, a po niej długo długo nic. To jest wasz jedyny argument powtarzany cały czas w kółko. Z tymi kompletami nie szalej, bo chodzi was po 15-16 koła, a blaszak ma 19 (?), do tego jeden z waszych łbów ze stowarzyszenia wrzucał rozpiskę z której wynikało że połowa to ludzie z poza Łodzi. Więc wyobraź sobie co będzie gdy Reaktywacja przestanie wygrywać, ilu was wtedy zostanie. Jeszcze a propos frekwencji, przypomnij mi kiedy ostatnio zapełniliście halę na koszu (coś tutaj kuleją wasi karnetowcy) :) Kiedyś była ultraska, ale już jej nie ma. Prezentujecie poziom 1 ligi pod tym względem (i to nie jest wyłącznie moja opinia). Era fanatycznego Rtsu dawno się skończyła, i nie powróci.

Co my mamy? Coś czego nigdy nie osiągniecie czyli ogromna historia i najwięcej tytułów w całym regionie (jako klub). Co jeszcze? W przyszłym roku będziemy w ekstraklasie, na frekwencję też nie ma co narzekać, w końcu z jedną trybunką robimy drugie miejsce na zapleczu ekstraklasy pod względem frekwencji (jak stadion zbudują będzie tylko lepiej). Do tego dochodzi najlepsza akademia (i najlepiej rozwijająca się) w całym regionie. O aspektach stricte organizacyjnych nie chcę mi się dyskutować, bo wasz marny klubik na chwilę obecną to jedne wielkie pośmiewisko (opuszczenie przez trenera wigilii, afery alkoholowe, wyjebanie prezesa itd itp). Co jeszcze mamy? Chociażby waszą chuligańską flagę która prędzej czy później spłonie przy waszej pianie z ryja. Coś czego jeszcze długo wam się nie uda zrobić, mimo wielu groźnych zapowiedzi.
flagi waszych panow z Poznania tez macie ?hahaha

ZamknijDrzwi
Posty: 91
Rejestracja: 01.06.2015, 09:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ZamknijDrzwi » 23.12.2018, 18:58

Cieszycie się frekwencją,okey macie ją chyba najlepszą w Polsce,ale już kiedyś tu pisałem,ze za kilka lat wyjdzie Wam to bokiem.
Janusze mają coraz więcej do powiedzenia ( na wasze fanty po meczowe będziemy musieli kontenery kupować),a w klubie jeżeli wiesz o czym mówię nie robi się za ciekawie,chyba za bardzo Wam ta Wisła imponuje.

Poruszasz temat Ultraski, kiedyś byliście czołowym klubem w Polsce,jeżeli chodzi o oprawy,teraz poziom spadł diametralnie.
Widzewski charakter polega na tym,ze nigdy nie powiedzą dobrego słowa o ŁKSie,dla widzewiaków oni zawszą we wszystkim są lepsi od Nas. Ktoś napisał,ze oprawy macie na poziomie pierwszej ligi,od razu,ze ultraska ŁKSu poziom 2,3 lig,a obiektywnie patrząc na liczbę opraw i jakoś w ostatnim czasie jedyna oprawa jaka mnie osobiście przypadła do gustu,była oprawa derbowa w Waszym wykonaniu,reszta opraw bez większej historii i jakości,nie wspomnę o ilości pirotechniki.

Jeżeli chodzi o flagi, teraz waszym argumentem na stracone fany,będą a gdzie flagi Lecha?!
Tylko,ze Kolejorz coś działa w tym kierunku ( nie mówię tu o zamalowywanych grafach), a Wy po straceniu flag jedynie ustawiliście się na trasie na Nas,ale dziwnym zbiegiem okoliczności pojawiły się tam psy,hehe.
Jeszcze jakiś paź pisze,ze nie w honorowy sposób zdobyte Wasze szmaty,chyba ze u Was chodzi trochę inna relacja co do ich stracenia.

Wesołych świąt i pamiętajcie o też o tych,co te święta spędzają po drugiej stronie muru. CHWDP !

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Banditosdod » 23.12.2018, 20:04

Jeszcze setny raz pomieliscie napisać o Potoku,Poddebicach i ze Widzew to wiesniaki.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, bez-napinki, Habla, Kijekprawdy, KsGWlkp., kuntakinte1, warczka, Wnuk Edwarda i 127 gości