Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 02.12.2018, 12:20

szwadron97 pisze:
02.12.2018, 10:52
LegionKing pisze:
01.12.2018, 23:22
merek13 pisze:
01.12.2018, 22:08
Nienawiść do eLki to wiadomo jak za komuny było z piłkarzami.A teraz spina na Legię bo...to najlepszy,najbogatszy klub w Polsce i może dla tych grających w EX to codzienność ale dla tych mniejszych w PP to jedyna okazja do pokazania się.Popatrzcie na problemy finansowe Wisły a ile klubów chciałoby być tą Wisłą. Legia w Polsce to kosmos jakiś ile kasy jak czytałem wydali na prowizję dla menadżerów od transferów to na zapleczu EX można grać.Ultraska top topów jak zrobią wiadomo(każdy potwierdza nr 1 w PL i nie tylko) reszta...H się nie wypowiadam nawet ale jak nie Top to która liga?i nie jakieś tam koalicje.Miasto 2 mln + reszta to Wołomin z Pruszkowem trzęśli Polską to co dopiero Warzszawa?I teraz takie podsumowanie...kibicować Polonii to trzeba mieć JAJA czego sobie i wszystkim życzę.Pozdrawiam
Widać, że jesteś szczurem co nawet nie pamieta lat 90tych gdzie na początku tych lat o mało co Legia nie upadła, nastepna sprawa 2004r gdyby ITI nie zostało wtedy właścicielem (tfu!!) też było by bardzo krucho bo zaległości i dług był wysoki, a dzisiaj o tych wielkich pieniądzach tak nie szczekaj, bo właściciel musiał hajs dołożyć przez odpadnięcie z pucharów, Wisła ma problemy bo Cupiał wpompował kasę przez te kilkanaście lat nie zobaczył LM i dał sobie w końcu spokój. Co do Twojego podsumowania Ci twoi jajcarze co ich podziwiasz są bardzo słabo aktywni w tych swoich jak to mówią aspektach sportowych na całą Polskę ;)
Legia o mało co nie upadła:-) a ciągle są w czołówce odkąd ja pamiętam czyli 25 lat a za komuny to już wogole i tak dalej Legia jest najbogatsza więc kibic Legii ostatni może marudzić o wynikach finansach
No za komuny to już w ogóle, najpierw się dowiedz gdzie i w który region Polski pompowano kasę wtedy :)



mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 02.12.2018, 13:16

LegionKing pisze:
02.12.2018, 12:20
szwadron97 pisze:
02.12.2018, 10:52
LegionKing pisze:
01.12.2018, 23:22


Widać, że jesteś szczurem co nawet nie pamieta lat 90tych gdzie na początku tych lat o mało co Legia nie upadła, nastepna sprawa 2004r gdyby ITI nie zostało wtedy właścicielem (tfu!!) też było by bardzo krucho bo zaległości i dług był wysoki, a dzisiaj o tych wielkich pieniądzach tak nie szczekaj, bo właściciel musiał hajs dołożyć przez odpadnięcie z pucharów, Wisła ma problemy bo Cupiał wpompował kasę przez te kilkanaście lat nie zobaczył LM i dał sobie w końcu spokój. Co do Twojego podsumowania Ci twoi jajcarze co ich podziwiasz są bardzo słabo aktywni w tych swoich jak to mówią aspektach sportowych na całą Polskę ;)
Legia o mało co nie upadła:-) a ciągle są w czołówce odkąd ja pamiętam czyli 25 lat a za komuny to już wogole i tak dalej Legia jest najbogatsza więc kibic Legii ostatni może marudzić o wynikach finansach
No za komuny to już w ogóle, najpierw się dowiedz gdzie i w który region Polski pompowano kasę wtedy :)
Ostatnia akcja pokazała jaką frajerską ekipą jesteście i tyle. Jesteście władcami świata i galaktyki, a i tak bez sprzętu nie potraficie pod stadion podejść. Frajerzy i kosiarze - wypominacie Polonii Cracovię i sprzęt, a Wy na garstkę normalnych kibiców z kosami przychodzicie. I serio - szkoda tych normalnych ludzi, którzy przez takich jak Wy mają wyjebane na tematy kibicowskie-bo życie w tym mieście dla kibica Polonii jest trudne-ale jajek
Wam brakuje, żeby się na łapy próbować. Gdyby nie to, że pokroiliście swoich, pewnie byłoby jebanie, że Polonia na sprzęcie-a tak dostali Wasi sympatycy (musieli wyglądać jak prawdziwi hools)

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 02.12.2018, 13:28

Matko kochana. Miejże trochę wstydu dziewczynko. Na kogo w płudach polowaliście, że nie dość, że trzeba było na ostro, to najpierw zagazowsć pociąg? Wybraliście sobie zabawę w drugą cracovię i teraz popłakusiane bo myślały, że Legia nadstawi drugi policzek. Na łapy to wy sobie możecie wyjść na misia z plusha.

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 02.12.2018, 13:36

mancunia pisze:
02.12.2018, 13:16
LegionKing pisze:
02.12.2018, 12:20
szwadron97 pisze:
02.12.2018, 10:52

Legia o mało co nie upadła:-) a ciągle są w czołówce odkąd ja pamiętam czyli 25 lat a za komuny to już wogole i tak dalej Legia jest najbogatsza więc kibic Legii ostatni może marudzić o wynikach finansach
No za komuny to już w ogóle, najpierw się dowiedz gdzie i w który region Polski pompowano kasę wtedy :)
Ostatnia akcja pokazała jaką frajerską ekipą jesteście i tyle. Jesteście władcami świata i galaktyki, a i tak bez sprzętu nie potraficie pod stadion podejść. Frajerzy i kosiarze - wypominacie Polonii Cracovię i sprzęt, a Wy na garstkę normalnych kibiców z kosami przychodzicie. I serio - szkoda tych normalnych ludzi, którzy przez takich jak Wy mają wyjebane na tematy kibicowskie-bo życie w tym mieście dla kibica Polonii jest trudne-ale jajek
Wam brakuje, żeby się na łapy próbować. Gdyby nie to, że pokroiliście swoich, pewnie byłoby jebanie, że Polonia na sprzęcie-a tak dostali Wasi sympatycy (musieli wyglądać jak prawdziwi hools)
Wymień wasze aspekty sportowe pajacu na całą Polskę chuliganie, bo hipokrytko jebana jak skaczesz z żydami na trybunie co jadą po Warszawie na każdym kroku śpiewaąc na nas to pokazuje jakie k**** jesteście, nie wspominaj o Cracovii oni zawsze na was lachę kładli, a dojeżdżane jesteście swoimi metodami, bo jak małolata w 8 gazujecie pod blokiem go krojąc jest dobrze? Mistrzowie świata i galaktyki to wasi koledzy od skakania na trybunie z rtsu są co bajki próbowali sprzedać z autostrady.

MR Q
Posty: 28
Rejestracja: 14.06.2015, 10:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: MR Q » 02.12.2018, 13:38

rzutkarny pisze:
02.12.2018, 13:28
Matko kochana. Miejże trochę wstydu dziewczynko. Na kogo w płudach polowaliście, że nie dość, że trzeba było na ostro, to najpierw zagazowsć pociąg? Wybraliście sobie zabawę w drugą cracovię i teraz popłakusiane bo myślały, że Legia nadstawi drugi policzek. Na łapy to wy sobie możecie wyjść na misia z plusha.
Czekaj, czekaj Wisła ble bo walczy na noże ale jak Legia bawi się fiskarsem to ,,może bo POlonia'', Wisła musiała chwycić za sprzęt bo żydki sięgnęły za maczety etc i ona jest c****** i niehonorowa ale Legia już tak? I nie bronie tutaj Polonii bo daleko mi do nich, ale podwójne standardy to już Wasza specjalność.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 02.12.2018, 13:53

c**** mnie obchodzi co Wisła robi z Cracovią, tak samo co się dzieje między Ruchem a Górnikiem czy ŁKSem a Widzewem. Wisła zabrała sprzęt poza Kraków i w tym był pies pogrzebany.

Xth
Posty: 55
Rejestracja: 24.04.2007, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Stegny

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Xth » 02.12.2018, 14:25

Jak to było?
"c*** z zasadami Legie potniemy nożami"?

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 02.12.2018, 15:16

Co pare miesięcy pojawia sie ten sam wątek zła Legia z nie radzi sobie z ekipa KSP i dlatego łapie za przedłużacze.
Najśmieszniejsze jest to, że ten szok i zdziwienie od lat okazuje te same osoby.
To ja rownież tradycyjnie włączę sie do tej pasjonującej rozmowy i tylko przypomnę, że to Polonia ustami swojego lidera W lata temu poinformowała nas ze nie jest zainteresowana żadnymi ustaleniami.
Takze ten, tego jak wam sie klimat miejski nie podoba to nie musisz pisać tego na necie, tylko możesz o tym porozmawiać na kamiennej :)

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 02.12.2018, 18:10

jestesmywaszastolica pisze:
02.12.2018, 15:16
Co pare miesięcy pojawia sie ten sam wątek zła Legia z nie radzi sobie z ekipa KSP i dlatego łapie za przedłużacze.
Najśmieszniejsze jest to, że ten szok i zdziwienie od lat okazuje te same osoby.
To ja rownież tradycyjnie włączę sie do tej pasjonującej rozmowy i tylko przypomnę, że to Polonia ustami swojego lidera W lata temu poinformowała nas ze nie jest zainteresowana żadnymi ustaleniami.
Takze ten, tego jak wam sie klimat miejski nie podoba to nie musisz pisać tego na necie, tylko możesz o tym porozmawiać na kamiennej :)
Nie chce mi się komentować, bo to nic nie zmieni. Serio można byłoby choć trochę pochylić się nad tym co piszesz, gdybyście zaatakowali tak jak na Wigilii ekipę mocniejszych wrażeń. Prawda jest jednak taka, że tym razem nożami od Was miał dostać każdy napotkany-zemściło się to na was samych i serio mam nadzieję, że następnym razem jak ktoś potraktuje w ten sposób, nie będziecie płakać

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 02.12.2018, 19:19

mancunia pisze:
02.12.2018, 18:10
jestesmywaszastolica pisze:
02.12.2018, 15:16
Co pare miesięcy pojawia sie ten sam wątek zła Legia z nie radzi sobie z ekipa KSP i dlatego łapie za przedłużacze.
Najśmieszniejsze jest to, że ten szok i zdziwienie od lat okazuje te same osoby.
To ja rownież tradycyjnie włączę sie do tej pasjonującej rozmowy i tylko przypomnę, że to Polonia ustami swojego lidera W lata temu poinformowała nas ze nie jest zainteresowana żadnymi ustaleniami.
Takze ten, tego jak wam sie klimat miejski nie podoba to nie musisz pisać tego na necie, tylko możesz o tym porozmawiać na kamiennej :)
Nie chce mi się komentować, bo to nic nie zmieni. Serio można byłoby choć trochę pochylić się nad tym co piszesz, gdybyście zaatakowali tak jak na Wigilii ekipę mocniejszych wrażeń. Prawda jest jednak taka, że tym razem nożami od Was miał dostać każdy napotkany-zemściło się to na was samych i serio mam nadzieję, że następnym razem jak ktoś potraktuje w ten sposób, nie będziecie płakać
Weź się nie ośmieszaj z tą swoją ekipa mocnych wrażeń prężącej muskuły do Świtu NDM a w Polskę zero czegokolwiek pajace

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 02.12.2018, 19:55

LegionKing pisze:
02.12.2018, 19:19
mancunia pisze:
02.12.2018, 18:10
jestesmywaszastolica pisze:
02.12.2018, 15:16
Co pare miesięcy pojawia sie ten sam wątek zła Legia z nie radzi sobie z ekipa KSP i dlatego łapie za przedłużacze.
Najśmieszniejsze jest to, że ten szok i zdziwienie od lat okazuje te same osoby.
To ja rownież tradycyjnie włączę sie do tej pasjonującej rozmowy i tylko przypomnę, że to Polonia ustami swojego lidera W lata temu poinformowała nas ze nie jest zainteresowana żadnymi ustaleniami.
Takze ten, tego jak wam sie klimat miejski nie podoba to nie musisz pisać tego na necie, tylko możesz o tym porozmawiać na kamiennej :)
Nie chce mi się komentować, bo to nic nie zmieni. Serio można byłoby choć trochę pochylić się nad tym co piszesz, gdybyście zaatakowali tak jak na Wigilii ekipę mocniejszych wrażeń. Prawda jest jednak taka, że tym razem nożami od Was miał dostać każdy napotkany-zemściło się to na was samych i serio mam nadzieję, że następnym razem jak ktoś potraktuje w ten sposób, nie będziecie płakać
Weź się nie ośmieszaj z tą swoją ekipa mocnych wrażeń prężącej muskuły do Świtu NDM a w Polskę zero czegokolwiek pajace
Każdy swoje miejsce w szeregu zna, więc nie mam zamiaru się tu z wami porównywać. W żaden sposób jednak nie zmienia to faktu, że tą ekipę widmo atakujecie za każdym razem na sprzęcie. Pewnie świat by się nie dowiedział, gdyby nie to, że tym razem beneficjentami waszych przedłużaczy byli wlasni trenerzy - ale to nie jedyna wpadka tego wieczoru, co?

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 02.12.2018, 20:31

Czytasz, co sam piszesz? Wystarczy przejrzeć ten temat, by zobaczyć, że kibiconetowy "świat" jest zalewany rozmaitymi "newsami" o takiej, czy innej wersji dot.jakiejś kolejnej sytuacji w wariancie z K6. Sam w tym jesteś aktywny. I jeszcze coś piszesz o naszym ewentualnym "płaczu". Walcz :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: szwadron97 » 03.12.2018, 08:27

Legia śpiewa nie ma Polonii w Warszawie a później piszą że chcieli zaatakować Polonię śmiać się czy płakać jeszcze że sprzętem atakować ekipę którą uważają że nie ma ich :-)

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 03.12.2018, 11:49

Foxx pisze:
02.12.2018, 20:31
Czytasz, co sam piszesz? Wystarczy przejrzeć ten temat, by zobaczyć, że kibiconetowy "świat" jest zalewany rozmaitymi "newsami" o takiej, czy innej wersji dot.jakiejś kolejnej sytuacji w wariancie z K6. Sam w tym jesteś aktywny. I jeszcze coś piszesz o naszym ewentualnym "płaczu". Walcz :)
Jeszcze dodaj na dokładkę, że to fake news i do orderu wystąp. Sytuacje, co do których mam 100% wiedzę piszę - innych nie poruszam. Wiem jak wyglądała Wigilia na K6 i wiem, co działo się we wtorek przy okazji spotkania w sprawie stadionu. Jeżeli którakolwiek z opisanych przeze mnie sytuacja nie miała miejsca, to albo stara szkoła Gebellsowska nie pozwala Ci się przyznać do błędu - albo ja chodzę na mocnych prochach.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 03.12.2018, 12:07

Nie chodzę do szkoły z okolic K6, i nie tylko dlatego nie pisałbym jej nazwy dużą literą nawet w rzeczowniku, o przymiotniku nie wspominając. Nie wiem, jaki niby błąd popełniłem, do którego miałbym się przyznawać. Na pytanie, czy Legia dalej nie pisze o swoich akcjach odpowiedziałem twierdząco, dodając że w przeciwieństwie do KSP.
A co tam w komentarzach na Onecie?

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 03.12.2018, 12:30

szwadron97 pisze:
03.12.2018, 08:27
Legia śpiewa nie ma Polonii w Warszawie a później piszą że chcieli zaatakować Polonię śmiać się czy płakać jeszcze że sprzętem atakować ekipę którą uważają że nie ma ich :-)
O to że ich nie ma chodzi o jakiekolwiek tematy na mieście głąbie i jak nie znasz sytuacji mordę krótko trzymaj.

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 03.12.2018, 12:47

LegionKing pisze:
03.12.2018, 12:30
szwadron97 pisze:
03.12.2018, 08:27
Legia śpiewa nie ma Polonii w Warszawie a później piszą że chcieli zaatakować Polonię śmiać się czy płakać jeszcze że sprzętem atakować ekipę którą uważają że nie ma ich :-)
O to że ich nie ma chodzi o jakiekolwiek tematy na mieście głąbie i jak nie znasz sytuacji mordę krótko trzymaj.
Ale po co wyzywasz - głąba co najwyżej robisz z siebie, bo dokładnie o tym jest ten temat. Mówiąc, że nie ma Polonii - mówicie, że nic nie znaczymy - a nie, że fizycznie nie ma - temat wałkowany stukrotnie. Z drugiej strony - na tę nic nie znaczącą ekipę zasadzacie się z przedłużaczami - chyba faktycznie kolega ma rację i brak tu logiki.
Serio jestem w stanie położyć głowę do ścięcia, że gdyby pocięty został ktoś od nas - byłoby tu pierdolenie, że to ktoś od nas sięgnął po sprzęt, więc nie było wyboru - to, że finalnie dostały osoby postronne - już tu się nie da nic ulepić. Żeby zrozumieć, kto oberwał - można łatwo sprawdzić na wlasnych stronach - bo bynajmniej nie jest to anonimowa osoba. I już serio kończąc ten temat - nie dość, że uraczyliście to sprzętem, to jeszcze okradliście ze sprzętu - bynajmniej nie tylko telefonów - więc faktycznie jesteście w c*** honorową ekipą.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: szwadron97 » 03.12.2018, 17:17

LegionKing pisze:
03.12.2018, 12:30
szwadron97 pisze:
03.12.2018, 08:27
Legia śpiewa nie ma Polonii w Warszawie a później piszą że chcieli zaatakować Polonię śmiać się czy płakać jeszcze że sprzętem atakować ekipę którą uważają że nie ma ich :-)
O to że ich nie ma chodzi o jakiekolwiek tematy na mieście głąbie i jak nie znasz sytuacji mordę krótko trzymaj.
Znam trochę bo frajerzy z Legii kibiców Polonii na marszu niepodległości meczu kadry atakowali albo do lasu wywozili

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 03.12.2018, 17:37

mancunia pisze:
03.12.2018, 12:47
Serio jestem w stanie położyć głowę do ścięcia, że gdyby pocięty został ktoś od nas - byłoby tu pierdolenie, że to ktoś od nas sięgnął po sprzęt, więc nie było wyboru -
Zamiast tego mamy pierdolenie biednej poloniuni, która do przypadkowych ludzi ze sprzętem nie skacze(jeszcze raz ci te Płudy przypomnę bo masz chyba syndrom wyparcia), jacy oni uciśnieni chlip, chlip. A miało być tak fajnie, taki genialny plan te 15 lat temu powstał. Będziem jak Cracovia, bezwględni wytniemy sobie kawałek miasta. Legia błędu Wisły nie miała zamiaru popełnić i zostało tylko wypłakiwanie się przez kabel i czarna propaganda jak to wy na ręce nie tylko do misia z plusha.

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Banditosdod » 03.12.2018, 17:57

Foxx pisze:
30.11.2018, 12:21
Banditosdod pisze:
30.11.2018, 01:54
Foxx pisze:
24.11.2018, 10:24
Praktycznie nie odnoszę się tu do bzdur na tematy kibolskie, ale czasami naprawdę lepiej siedzieć cicho zamiast wrzucać takie farmazony, Jeżeli myślisz, że coś takiego mogłoby być możliwe bez przyzwolenia Starszyzny, to wyloguj się do życia. A że o sytuacjach takich jak ta w trakcie jednego z meczów Zagłębie - Jaga, gdy kilku ówczesnych liderów z Białego siedziało w barwach na sektorze ekipy z Sosnowca obok licznej reprezentacji z Warszawy nie było na k.net niekoniecznie oznacza, że nie miały miejsca.
Jak to sie mieszka w Warszawie,na osiedlach gdzie ci nic nie grozi?masa kolegów,duzo kolezanek itp..Znasz chociaz polowe ludzi z zylety?Wyjazdy w tysiąc osób.Zamien się na tydzien z Polonią zobaczymy ilu z tej calej chuliganskiej zylety wytrzyma
Wyjątkowo zabawny wpis, ale że akurat do mnie - chętnie odpowiem. Na przełomie lat '80/'90 w Warszawie był taki układ, że Starszyzny się nie ruszały, więc od czasu do czasu ówcześni dwudziestolatkowie z Legii mieli na przeciwko siebie tę małą ale zgrabną kilkudziesięcioosobową ekipkę ze średnią wieku o ok. 10 lat wyższą. Jeszcze w '92 broniliśmy się przed spadkiem i tłumów nie było. Skoro pytasz... Gdy "Żyleta" była sektorem, a po bokach siedzieli głównie wyjazdowcy, ze swojej okolicy na trybunie co najmniej z widzenia znałem jakieś 80% twarzy.

Zdarzyła się też historia na meczu Gwardia-Polonia, gdy Legia miała swój wyjazd (chyba do Bydgoszczy) i w kilkunastu chłopaków, gównie z dzielni, pewni siebie poszliśmy na ten mecz, bo kilka tygodni wcześniej KSP było zero na Gwardia-Cracovia (nas ponad 100 os, KSC trzy razy tyle). Tym razem przyszli całą swoją ówczesną ekipą (jakieś 80 os.) i, fakt że na farcie, ale nie byliśmy tego dnia "do tyłu".

Mój pierwszy wyjazd, to Wrocław w kilkadziesiąt osób (1988), gdy z niewiadomych przyczyn miejscowi mieli nadzwyczajną ochotę dorwać się do naszych gardeł. Skończyło się na wzajemnej kamionce na stadionie.

To tyle, skoro akurat do mnie skierowałeś poruszane kwestie :)

PS Wprawdzie nigdy nie byłem chuliganem, ale z Polonią nie zamieniłbym się choćby z powodu, który od czasu do czasu przewijał się w knajpianych rozmowach na Mokotowie w latach '80 - jak można mieć zgody z klubami z miast, gdzie najbardziej nienawidzą Warszawy? (wtedy: Poznań, Łódź, Kraków, Zabrze, Gdynia...). Dalej czas dopisał miliard kolejnych powodów... i dopisuje do dzisiaj.
Ja rozumie ze to nie wasza wina i to nie wasz problem.Lecz jednak gdzies ta Polonia sie tam trzyma chodz wy scisla czolowka to raczej latwo nie maja bardziej o to mi chodzilo

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Banditosdod » 03.12.2018, 18:06

Banditosdod pisze:
03.12.2018, 17:57
Foxx pisze:
30.11.2018, 12:21
Banditosdod pisze:
30.11.2018, 01:54

Jak to sie mieszka w Warszawie,na osiedlach gdzie ci nic nie grozi?masa kolegów,duzo kolezanek itp..Znasz chociaz polowe ludzi z zylety?Wyjazdy w tysiąc osób.Zamien się na tydzien z Polonią zobaczymy ilu z tej calej chuliganskiej zylety wytrzyma
Wyjątkowo zabawny wpis, ale że akurat do mnie - chętnie odpowiem. Na przełomie lat '80/'90 w Warszawie był taki układ, że Starszyzny się nie ruszały, więc od czasu do czasu ówcześni dwudziestolatkowie z Legii mieli na przeciwko siebie tę małą ale zgrabną kilkudziesięcioosobową ekipkę ze średnią wieku o ok. 10 lat wyższą. Jeszcze w '92 broniliśmy się przed spadkiem i tłumów nie było. Skoro pytasz... Gdy "Żyleta" była sektorem, a po bokach siedzieli głównie wyjazdowcy, ze swojej okolicy na trybunie co najmniej z widzenia znałem jakieś 80% twarzy.

Zdarzyła się też historia na meczu Gwardia-Polonia, gdy Legia miała swój wyjazd (chyba do Bydgoszczy) i w kilkunastu chłopaków, gównie z dzielni, pewni siebie poszliśmy na ten mecz, bo kilka tygodni wcześniej KSP było zero na Gwardia-Cracovia (nas ponad 100 os, KSC trzy razy tyle). Tym razem przyszli całą swoją ówczesną ekipą (jakieś 80 os.) i, fakt że na farcie, ale nie byliśmy tego dnia "do tyłu".

Mój pierwszy wyjazd, to Wrocław w kilkadziesiąt osób (1988), gdy z niewiadomych przyczyn miejscowi mieli nadzwyczajną ochotę dorwać się do naszych gardeł. Skończyło się na wzajemnej kamionce na stadionie.

To tyle, skoro akurat do mnie skierowałeś poruszane kwestie :)

PS Wprawdzie nigdy nie byłem chuliganem, ale z Polonią nie zamieniłbym się choćby z powodu, który od czasu do czasu przewijał się w knajpianych rozmowach na Mokotowie w latach '80 - jak można mieć zgody z klubami z miast, gdzie najbardziej nienawidzą Warszawy? (wtedy: Poznań, Łódź, Kraków, Zabrze, Gdynia...). Dalej czas dopisał miliard kolejnych powodów... i dopisuje do dzisiaj.
Ja rozumie ze to nie wasza wina i to nie wasz problem.Lecz jednak gdzies ta Polonia sie tam trzyma chodz wy scisla czolowka to raczej latwo nie maja bardziej o to mi chodzilo
Ja nie mowie ze ty bys nie dał rade tyle ze jest za pewne grono osób co wybiera Legie dla spokoju.Lecz Legia to marka tak na prawdę ciężko pewno Polonii cos zmienić.Ale zaznaczam fakt jestescie top w Polsce to nie ulega watpliwosci.Raczej ciezko aby mlodziez garnela sie na Polonie i na w*******.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Beha » 03.12.2018, 18:27

A to Legii wina, że czarni kulturalni wybrali drogę JG w Warszawie , polecieli na Groclin za kasę JW Construction czy Króla?
Legia Engelów zainstalowała w Polonii, by ją wyprali z pieniędzy?

Momentów Polonia przez ostatnie 20 lat miala kilka dobrych i koncertowo spierniczyla swe szanse na rozwój.

Komuna się skończyła, to Polonia zdążyła upaść sportowo dwa razy- przy tych samych dziadach w klubie od 40 lat.

To tak do legendy o gnębieniu za komuny.

dee facto
Posty: 300
Rejestracja: 04.03.2007, 00:13
Lokalizacja: tylu napinaczy

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: dee facto » 03.12.2018, 18:32

Ja mam pytanie do Foxa w tym temacie zupełnie bez napinki.Czemu Legia nie jezdzi ostatnio na zakazie?Jest parę ekip co mimo wszystko jezdza na wyjazdy np.Górnik Zabrze,Lech Poznań czy GKS Katowice.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 03.12.2018, 19:10

A Legia od zawsze raz jeździ a raz nie. Nic się nie zmieniło.
A co tam w komentarzach na Onecie?

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 03.12.2018, 21:40

szwadron97 pisze:
03.12.2018, 17:17
LegionKing pisze:
03.12.2018, 12:30
szwadron97 pisze:
03.12.2018, 08:27
Legia śpiewa nie ma Polonii w Warszawie a później piszą że chcieli zaatakować Polonię śmiać się czy płakać jeszcze że sprzętem atakować ekipę którą uważają że nie ma ich :-)
O to że ich nie ma chodzi o jakiekolwiek tematy na mieście głąbie i jak nie znasz sytuacji mordę krótko trzymaj.
Znam trochę bo frajerzy z Legii kibiców Polonii na marszu niepodległości meczu kadry atakowali albo do lasu wywozili
Hipokrytka tyle lat z lewactwem na trybunach stała i jakoś jej to nie przeszkadzało, a potem płacz że dojazd na MN.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: szwadron97 » 04.12.2018, 08:48

Foxx pisze:
03.12.2018, 19:10
A Legia od zawsze raz jeździ a raz nie. Nic się nie zmieniło.
Ciekawe czemu na zakazie do Szczecina nigdy nie jeździcie a nie raz mieliście okazję po upadku zgody Zagłębie chyba zabrania he? Wiem prywatnie jeżdżą

WF.
Posty: 463
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 04.12.2018, 09:06

szwadron97 pisze:
04.12.2018, 08:48
Foxx pisze:
03.12.2018, 19:10
A Legia od zawsze raz jeździ a raz nie. Nic się nie zmieniło.
Ciekawe czemu na zakazie do Szczecina nigdy nie jeździcie a nie raz mieliście okazję po upadku zgody Zagłębie chyba zabrania he? Wiem prywatnie jeżdżą
Jeśli jesteś z Polonii to wytykanie komukolwiek wyjazdów zdecydowanie powinieneś sobie darować, a swoją ciekawość powinieneś pozostawic dla siebie.

Patryk022
Posty: 46
Rejestracja: 12.06.2016, 13:51

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Patryk022 » 04.12.2018, 09:48

Obstawiam że nie jeżdżą bo się boją że zrobicie zasadzkę... pod Szczecinem.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Beha » 04.12.2018, 10:45

szwadron97 pisze:
04.12.2018, 08:48
Foxx pisze:
03.12.2018, 19:10
A Legia od zawsze raz jeździ a raz nie. Nic się nie zmieniło.
Ciekawe czemu na zakazie do Szczecina nigdy nie jeździcie a nie raz mieliście okazję po upadku zgody Zagłębie chyba zabrania he? Wiem prywatnie jeżdżą
To jeżdzimy czy nie?
Bo drugie zdanie zaprzecza pierwszemu.

Zajmnij się swojà Koroną i ziomkami z Trnavy, bo ostatnio kolejny raz im charakteru zabraklo.

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 04.12.2018, 13:03

szwadron97 pisze:
04.12.2018, 08:48
Foxx pisze:
03.12.2018, 19:10
A Legia od zawsze raz jeździ a raz nie. Nic się nie zmieniło.
Ciekawe czemu na zakazie do Szczecina nigdy nie jeździcie a nie raz mieliście okazję po upadku zgody Zagłębie chyba zabrania he? Wiem prywatnie jeżdżą
Dzięki że nas poinformowałeś pajacu bez wiedzy, wam za to zgoda z nimi wyszła bokiem.

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 04.12.2018, 13:14

Z nimi mam na myśli hipokrytki z ksp

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: szwadron97 » 04.12.2018, 18:40

Beha pisze:
04.12.2018, 10:45
szwadron97 pisze:
04.12.2018, 08:48
Foxx pisze:
03.12.2018, 19:10
A Legia od zawsze raz jeździ a raz nie. Nic się nie zmieniło.
Ciekawe czemu na zakazie do Szczecina nigdy nie jeździcie a nie raz mieliście okazję po upadku zgody Zagłębie chyba zabrania he? Wiem prywatnie jeżdżą
To jeżdzimy czy nie?
Bo drugie zdanie zaprzecza pierwszemu.

Zajmnij się swojà Koroną i ziomkami z Trnavy, bo ostatnio kolejny raz im charakteru zabraklo.
Nic niczemu nie zaprzecza bo jeżdżą Ci co mają gdzieś decyzję decyzyjnych mi chodziło o zorganizowany wyjazd na zakazie na Pogoń nawet Lech Widzew był 2 razy na zakazie w Szczecinie a Legia dlaczego nigdy nie była na zakazie zorganizowaną grupą słyszałem że ZS im zabroniło chociaż może to nie prawda ale też dziwne bo z Pogonią Legia żyje w neutralnych stosunkach?

cwaniaKKK
Posty: 252
Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: cwaniaKKK » 04.12.2018, 19:08

To ten wyszczekany szwadronek jest z Kielc? :)
1910

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: szwadron97 » 04.12.2018, 21:22

cwaniaKKK pisze:
04.12.2018, 19:08
To ten wyszczekany szwadronek jest z Kielc? :)
Jestem z wiochy i kibicuje klubowi z c klasy a większe kluby lubię lub nie:-)

Pinio
Posty: 226
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Pinio » 04.12.2018, 22:13

To skoro z żadnym z klubów nie masz nic wspólnego to morda krótko pajacu. Komentuj sobie u siebie na wiosce co tam się dzieje na boiskach c klasy a stąd się ciągnij.

Patryk022
Posty: 46
Rejestracja: 12.06.2016, 13:51

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Patryk022 » 04.12.2018, 22:44

Jak wy tacy jesteście odważni w pisaniu postów na KN, to może napiszecie co działo się na waszej imprezie która była 7 listopada na Podwalu? Dlaczego o tym cisza ? Legia zła i nie dobra, a jaj zabrakło żeby wyjść "porozmawiać" chociaż było was około 25 chłopa, a Legii 9 osób.

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 05.12.2018, 14:39

Patryk022 pisze:
04.12.2018, 22:44
Jak wy tacy jesteście odważni w pisaniu postów na KN, to może napiszecie co działo się na waszej imprezie która była 7 listopada na Podwalu? Dlaczego o tym cisza ? Legia zła i nie dobra, a jaj zabrakło żeby wyjść "porozmawiać" chociaż było was około 25 chłopa, a Legii 9 osób.
Skoro nawet daty nie znasz, liczby osób też nie - nie ma co komentować.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: nrth » 05.12.2018, 15:35

Pinio pisze:
04.12.2018, 22:13
To skoro z żadnym z klubów nie masz nic wspólnego to morda krótko pajacu. Komentuj sobie u siebie na wiosce co tam się dzieje na boiskach c klasy a stąd się ciągnij.
ilu tych anonimow teraz jest to głowa mala
przypierdalają sie do wszytskiego a sami nie potrafią się przypucowac za kim są
za kim jestes?

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: leniwiec » 05.12.2018, 16:34

Nowe stadiony nowi kibice ;) kiedyś żaden pajac nie miał prawa się wypowiadać w imieniu ekipy na internecie, teraz większość wypowiadajacych się to pajace czujący anonimowość. W sobotę się biło, w niedzielę się dyskutowalo z przeciwnikiem. Teraz nieliczni ogarnięci opuścili internet a reszta się tasuje mając codzień niedzielę, szkoda że realnej soboty już nie ma w ich wirtualnym życiu.
Nie ma klimatu już na stadionach, to co się dziwić że w internecie królują pajace. Samozagłada coraz bliżej. Wielcy znafcy teoretycy, każdą sytuacja rozbiorą na części pierwsze k... a jego mać, a nigdy się nie bili, baa nawet racy nie odpalili poza sylwestrem czy 18 urodzinach koleżanki.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: nisc » 05.12.2018, 16:46

leniwiec pisze:
05.12.2018, 16:34
Nowe stadiony nowi kibice ;) kiedyś żaden pajac nie miał prawa się wypowiadać w imieniu ekipy na internecie, teraz większość wypowiadajacych się to pajace czujący anonimowość. W sobotę się biło, w niedzielę się dyskutowalo z przeciwnikiem. Teraz nieliczni ogarnięci opuścili internet a reszta się tasuje mając codzień niedzielę, szkoda że realnej soboty już nie ma w ich wirtualnym życiu.
Nie ma klimatu już na stadionach, to co się dziwić że w internecie królują pajace. Samozagłada coraz bliżej. Wielcy znafcy teoretycy, każdą sytuacja rozbiorą na części pierwsze k... a jego mać, a nigdy się nie bili, baa nawet racy nie odpalili poza sylwestrem czy 18 urodzinach koleżanki.
P.R.O.S.T.O pisze:
05.12.2018, 16:39
O kulturze wypowiedzi nie wspominając :)
Kiedyś można było spokojnie pogadać po weekendzie z największym wrogiem. Z szacunkiem, bez wyzwisk.
Tyle, że kiedyś sporo kumatej wiary było na tym forum.
Później, po Grabiszyńskiej zaczęła się robić kupa.
forum jak forum, w nd wieczorem czat sie rozgrzewal, z czolowymi postaciami z ekip zasiadajacymi w kafejkach w calej Polsce :-) teraz abstrakcja wtedy - normalka, poziom dyskusji nieosiagalny dla troglodytow...
TYBET JEST SERBSKI

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Matteunhos, nieproszeni goście, Vapel i 221 gości