MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ



matador88
Posty: 200
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: matador88 » 15.11.2018, 17:25

c*** normalnych Polaków obchodzi z kim szturmowcy piją samogon. Pierdyliard razy bardziej wolę iść obok identyfikujacego się w pełni z moim krajem Ugonoha niż obok jakiejś karpackiej siczy.

ApokaLipsa
Posty: 77
Rejestracja: 17.12.2016, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: ApokaLipsa » 15.11.2018, 17:33

A co do Szturmowcow, AN, Niklot. Swoim paradowaniem 1 maja chyba jasno dają do zrozumienia po której są stronie.

Nurni F.
Posty: 182
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Nurni F. » 15.11.2018, 17:41

ze stadionu pisze:
15.11.2018, 14:31
Nikt nie odmawia zasług Szturmowcom, tego co zrobili dla MN (...)
Co zrobili dla MN? Chyba, że masz na myśli jakieś dawniejsze lata, bo jakoś o ich sensownej działalności na rzecz MN (na przykład organizacyjnej, promocyjnej) nie wiele można było usłyszeć, przynajmniej jeśli idzie o ostatnie dwa, trzy lata.
Wartości to podstawa

Cuchulainn
Posty: 81
Rejestracja: 12.04.2017, 15:48

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Cuchulainn » 15.11.2018, 18:23

Seth Gecko pisze:
15.11.2018, 12:08
"Partia Razem powstała w odpowiedzi na apel środowisk lewicowych o wspólny start lewicy społecznej w wyborach parlamentarnych[2]. Inicjatorzy apelu byli niezadowoleni z sytuacji na polskiej scenie politycznej i – jak twierdzili – z braku lewicowej reprezentacji w parlamencie. Ugrupowanie założyli między innymi działacze Młodych Socjalistów oraz byli działacze Zielonych[3]."

hehehe nic dziwnego, że PIS jest solą w twoim oku. Napisałbym dosadniej, ale pozostawię to innym. W każdym bądź razie szacun, że przyznajesz za kim politycznie jesteś. Mimo że to raczej pogardzana opcja polityczna na tym forum. I dobrze moim zdaniem.
Chyba nie sądzisz, że napisałem to " na poważnie ". Jeśli cię to uspokoi to na ostatnich wyborach prezydenckich w II turze glosowalem na A.D. , nie rozumiem natomiast skąd na forum kibicowskim taka nagła fala poparcia dla PiSu.

Foxx bardzo ciekawy post.
"And if we have to go alone
We'll go alone with pride"

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: troll internetowy » 15.11.2018, 19:16

kapitan_swir_planeta pisze:Mielismy trudną historie ale częśc Ukraińców chce pojednania. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.
Dopóki Upaina będzie opierać swoją tożsamość narodową na banderyzmie i kłamstwie historycznym, dopóty nie zaznają spokoju i nie będzie żadnej akceptacji dla nich. Proste, jak świński ogon po ugotowaniu.
kapitan_swir_planeta pisze:Co do komuchów, to oni zostali dobici. SLD nie ma w sejmie. PO to własnie nie komuchy tylko liberalne skrzydło Solidarnosci. Wróg się zmienil, nie zagraża nam komuna tylko imigracja i podkopywanie tradycyjnych wartośći.
O czym ty p*********?? Odkąd UB zwerbowało niemal całe kierownictwo Solidarności i odkąd ta zwerbowana Solidarność weszła w układy z czerwonymi przy okrągłym stole, to wszelkie pseudoliberalne (znane bardziej, jako liberalno-lewicowe) twory, typu KLD, UW, AWS, PO, to środowiska wywodzące się z komuchów, będące z nimi w trwałych układach. To jest wciąż to samo środowisko, realizujące ideologię marksistowską, tyle, że w inny sposób (nie za pomocą ZOMO, a na płaszczyźnie społeczno-kulturowej). Czy wiesz ile razy ci twoi "niekomuniści" balowali na imprezach u Jaruzela i Kiszczaka? A ten mi będzie imputował, że nie ma komuchów. Komuchów i to jeszcze tych rdzennych - że tak powiem- to znajdziesz nawet w Pis-ie, bo jest tam od ch... pzpr-owców.
Oregano pisze:Nie przeszkadza mi to. Przeszkadza mi, że tylko tego typu przyśpiewki się śpiewa
Przyśpiewki antykomunistyczne ci przeszkadzają?.. Czy dobrze rozumiem, że preferowałbyś "Międzynarodówkę"?.. ^
swietopelek pisze:Patriotyzm nie konczy sie na tym jednym dniu. Praca u podstaw. I to jest sprawdzian
Z tym fragmentem w pełni się zgadzam. Walka o wielką Polskę toczy się na bardzo wielu płaszczyznach. To walka codzienna, a nie raz do roku. To nie tylko praca społeczna, działalność polityczna, ale także codzienna praca nad samym sobą. Walczyć ze swoimi słabościami, pracować, zarabiać, trenować, kształcić się i uczyć, być zdyscyplinowanym wobec samego siebie. Jak będą dzieci, wychować, jak należy. A co do samych rac, to nie tylko 100 tys. podpisów, przedtem trzeba jeszcze swoistą kampanię marketingową w społeczeństwie przeprowadzić, dotrzeć do zwykłych ludzi, z tym oczywiście wiążą się też koszty finansowe, ale na pewno dobrze by było zacząć to realizować w sposób zorganizowany.
swietopelek pisze:Na koniec polecam artykul:
Antifa i upadek polskich anarchistów (...)
W znacznej większości zgadzam się z tym artykułem, zwłaszcza z pierwszym akapitem. Od siebie dodam, że w czasach Jarocina skini trzymali razem z punkami, punki, podobnie, jak skinheadzi mieli zdecydowanie antykomunistyczne i prawicowe poglądy. Wystarczy prześledzić utwory i teksty ówczesnych kapel punkowo-rockowych, choćby kultowe "Nikt Cię nie broni, Polsko" - KSU. Nawet muzyka ich do tej pory łączy, bo punkowe i skinheadowskie zespoły do dziś grają tak po prawdzie ten sam gatunek muzyki. Znałem sporo punków, z niektórymi z nich, choć już od dawna punkami nie są, mam dobre kontakty. Wielu z nich miało i ma prawicowe poglądy. Skini może nieświadomie w pewnym momencie poszli wg mnie ostro w lewo, mowa tu o wspomnianych skłonnościach narodowo-socjalistycznych, często w prymitywnej formie (swasty, celty, owa "aryjska robotnicza wieś"). Dlatego w tamtych czasach znacznie bliżej było mi ideologicznie do punoli. NOP był w zasadzie ok, ale miałem dystans do nich.

Zgodzę się też z fragmentem
Dotychczasowi anarchiści zaczęli się wykruszać – ogolili irokezy, poszli do pracy, pożenili się, powyjeżdżali, niektórzy zaćpali i zapili się na śmierć. Następców nie było. Tutaj można by zakończyć temat, zasłonić kurtynę i sztandar wyprowadzić, gdyby nie to, co przyszło do Polski z zachodu po roku 2000.
Dokładnie. Bo wtedy przyszła z Zachodu owa lewacka zgnilizna, podszyta marksistowsko-leninowskim gównem ideologicznym, nierzadko sponsorowanym, jak sie teraz okazuje przez Sorosa itp. środowiska. Młodych, którzy mieli w głowach siano, szybko zaczęto ideologizować iwpjać im te bzdury (i stąd mamy teraz antifę, i innych durniów siedzących w squotach), z czasem coraz bardziej do głosu zaczęli w tych środowiskach dochodzić anarch-syndykaliści i inne lewackie ścierwa. Jedni łykali to bezrefleksyjnie, jak pelikany, ale z drugiej strony wielu się to nie podobało.

Z jednym się natomiast nie zgodzę w tym tekście.
Polacy dostali demokrację i szybko się jej nauczyli.
Bzdura. Powiem więcej, większość do tej pory się nie nauczyła, bo nadal daje się robić w wała cwaniaczkom w krawatach. Co, jak co, ale pożytecznych idiotów wciąż nie brakuje u nas nad Wisłą, a niejeden rodak nadal ma spore problemy z samodzielnym myśleniem.

Kiedyś w wolnej chwili skrobnę o słynnym Woodstocku owsika i myślę, że niejedna osoba będzie mocno zaskoczona. ;)
.
Na koniec jeszcze dwie sprawy. W ogóle nie rozumiem, dlaczego tu się dyskutuje o "Czarnym Bloku", czy banderowcach z Siczy Karpackiej. Bogu dzięki, że tej uon-owskiej swołoczy nie wpuszczono, bo ich obecność byłaby jedną z największych obelg i nie ręczyłbym za siebie, gdyby pojawili się na marszu. To samo tyczy się neonazistów ze Szkoplandii. Dla tego gówna nie ma i nie będzie mieć miejsca na MN i tyle. To jest bezdyskusyjne dla mnie.

To, że Pis próbował i próbuje w bezczelny sposób MN przypisać sobie i nazywać swoim pisowskim marszem biało-czerwonym, to akurat nikt nie powinien być tym zaskoczony. To było wiadome jeszcze, zanim zaczął się ten marsz. Narodowców niestety rozegrano w sposób mistrzowski na kilka dni przed świętem i zostali oni postawieni pod ścianą. Jest to wku...jące, owszem, ale trzeba to niestety przełknąć. Pozostaje mieć nadzieję, że RN wyciągnie z tego doświadczenia wnioski i lekcję na przyszłość. Cieszę się też, że chłopaki z ONR-u i RN nie zwinęli swoich sztandarów na MN.

Ktoś tu -niestety teraz nie mogę znaleźć tego posta- zapytał się, czy i jaki ma pomysł RN, by przekonać do siebie większą rzeszę Polaków? Pytanie jak najbardziej słuszne. Program RN ma jak najbardziej ok, ale wg mnie trzeba go skonkretyzować i uściślić, bo na samych ogólnikach się nie pojedzie daleko. Poza tym liderzy muszą zacząć zmieniać swoje mowy. Posłuchałem tylko część przemów na błoniach, tych pierwszych, bo trzeba było się już zawijać w drogę powrotną, ale resztę przemówień przesłuchałem sobie w necie. I wciąż np. R. Winnicki, mimo, że ma dużo racji, to słabo wypada. Trochę lepiej Robert. W czym tkwi diabeł?.. Niedawno usłyszałem opinię, że narodowcy przemawiają, jakby mieli przekonywać do siebie tych przekonanych, zamiast tych, których przekonać trzeba. I myślę, że jest w tym sporo prawdy.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Lucjan80 » 15.11.2018, 20:19

A co wam przeszkadza ktoś kto w Boga nie wierzy (czy poprostu ma innego czy tez innych ) ?
Czy jak ktoś nie jest chrześcijaninem śle szanuje chrześcijaństwo to już Polakiem patriota nie może być ?
W dzisiejszych czasach jak informacje są dostępne wszendze w necie i każdy może przeczytać co się wyprawia w Watykanie i w polskim klerze dziwi was ze ludzie się odwracają od kościoła ?
Ja z Polski wschodniej jedtem i wiecie co ?
Proponuje pojeździć kilka km za wschodnia granice to zobaczycie gdzie trafiają dary z caritasu
Byłem dziesiątki razy po paliwo i szlugi,mnóstwo sytuacji burdele itd swoje widziałem np biskupa w burdelu w Włodzimierzu Wołyńskim ale to c*** w porównaniu co odpierdala pewna szycha kościelna z Hrubieszowa na swoich wypadach do Sokala na Wołyniu
Szkoda gadać o tych sprawach bo wiara to każdego osobista sprawa .
Ps rozwód kościelny 17 tys zl w piec tygodni
To jest przykład moralności

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Hmiel » 15.11.2018, 20:35

Moze ten biskup byl tam po to by nawrocic dziewczynki na dobra droge albo wlasciciel to jego znajomy i przyjechal w odwiedziny.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Averno » 15.11.2018, 21:41

A dla mnie i dla wielu Honor i Ojczyzna, żaden Bóg i tyle w temacie. Nie przeszkadzają mi poganie czy inne grupy wierzące w dawne baśnie, a ta w ogóle przynajmniej poganie wierzą w baśnie białe i Europejskie a nie śniade i Azjatyckie :)

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: kapitan_swir_planeta » 15.11.2018, 21:57

@troll internetowy Wyrasta nowe pokolenie wrogów które nie ma nic wspólnego z komuną.
Mowa i o skrajnych lewakach i o centrystach-liberałach.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

zaraza88
Posty: 31
Rejestracja: 11.09.2012, 16:54

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: zaraza88 » 15.11.2018, 22:11

HOPF1908 pisze:
15.11.2018, 11:20
PO to nie komuchy? A kto Jaruzelskiemu pogrzeb z honorami odprawił? Kto broni komuszej bandy sędziowskiej? Komu przeszkadza chrześcijaństwo? Kto przedstawiał AK ŻW NSZ jako bandytów? Kto broni komuszej konstytucji? Ukrainiec Niemiec Francuz to nigdy nie był nasz przyjaciel i nigdy nim nie będzie.Dogadywac się z nimi na płaszczyźnie gospodarczej to inna bajka ale nigdy sojuszy z tymi którzy nas rozbierali i rżneli jak tylko się okazja pojawiła.Narodowiec to człowiek który podejmuje trud wychowania dzieci oparty na chrześcijańskich wartościach i przekazuje im patriotyczne przykazania miłości swojej ojczyzny.Załozy jeden z drugim patriotyczną odzież ogoli łeb i udaje narodowca a w przerwie idzie i wali dyche na statuszce albo goni dzieciakom proch.Bez Boga honoru co najwyżej z kilkoma ciapatymi przekopanymi chce wmówić ludziom że jest następcą bohaterów walczących o wolną Polskę.Wolna Polska to Polska gdzie jest wyż demograficzny a ludziom nie brakuje od 1 do 1.Gdzie w szkołach uczy się historii a na ścianach wisi krzyż.Wolna Polska to Polska która sama jest w stanie się wyzywić ubrać wyleczyćbi obronić.
HOPF1908 pisze:
15.11.2018, 09:14
Narodowcy w których ani Boga ani Honoru to k**** a nie Narodowcy.Pod rękę z poganami i ukraińskim ścierwem chcecie ubogacić kulturowo nasz kraj? Jeszcze żyją ludzie i bohaterowie którzy doskonale pamiętają nacjonalizm ukraiński i niemiecki a wy próbujecie wmówić młodym ze to nasi przyjaciele? Co ku*** ...chcecie stworzyć nacjonalistyczne Multi kulti w Polsce? Jaką macie alternatywę dla PiSu? Miedlara ? Kowalskiego? Wielka Polska Narodowa to nie sztama z poganami (Czarny Blok) i ukraińskim nacjonalistycznym ścierwem. Takie podejscie to zero szacunku dla ibohaterów którzy w imię Polski ginęli z ich rąk.Dziś mącenie i nastawienie ludzi przeciwko PiS to nic innego jak powrót PO i SLD do władzy.Najpierw dobijmy komusze k**** do końca a potem a budujmy prawdziwą prawicę na bazie tego co po nich zostanie.
Chlopie dobrze prawisz i szacunek za te slowa. Widac ze dewiza BÓG - HONOR - OJCZYZNA nie jest Ci obca. Gdyby jak najwiecej ludzi podchodzilo do tego w taki sposob to inaczej by nasz kraj wygladal.
Co do Marszu Niepodleglosci to liczba kosmiczna, ale wciaz mozliwa do poprawienia. Zagraniczne lewackie media pisza pod jedno kopyto tj, ze byl to marsz faszystkow, nacjonalistow, skrajnej prawicy, rasistow itd. Ja osobiscie ciesze sie, ze w takim swietle nas opisuja, bo i tak caly ten lewacki zachod ma na nas wyjebane. To nie sa nasi sojusznicy, nie byli i nigdy nie beda, w ogole ich juz prawie nie ma, tyle sobie nachodzcow nasciagali, ze ich budzety za kilka lat padna na ryj, bo nie bedzie z czego wyplacac roszczeniowym skurwysynom naleznych im pieniedzy (dzizja). Naszym jedynym prawdziwym bratem sa Wegrzy, a sojusznikami pozostale kraje Grupy Wyszehradzkiej, oraz mniejsze panstwa, ktorych jeszcze nie opanowala multikulturalna zaraza.

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Hmiel » 15.11.2018, 23:14

Oregano mordeczko a twoja dzialalnosc narodowa polega na czym??Pochwal sie co takiego robisz na codzien.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Hmiel » 15.11.2018, 23:33

Czyli jednak prawilna morda z ciebie.

Tak juz calkiem na powaznie to skoro na normalne pytanie jakie zadalem odpowiadasz w ten sposob to znaczy ze h*** robisz a jedyna twoja dzialalnosc narodowa to klepanie w klawiature.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

Świdnica
Posty: 9
Rejestracja: 11.09.2010, 13:35

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Świdnica » 15.11.2018, 23:57

DOLNOSLAZAK pisze:
14.11.2018, 13:43
Jeśli chodzi o Marsz zostało już napisane i powiedziane wiele.
Co dalej? jak przekuć te masy w jakiś rozsądny Ruch Narodowy?

Obecnie jeśli nie zmienimy taktyki, marsz zostanie ugrzeczniony i upaństwowiony na modłe obecnego rządu.
Transaprenty o uchodzcach? zabronione! itd itp.

Co jest siła naszego ruchu kibicowskiego? Ilość i rożnorodnośc ekip....od Bałtyku po Tatry...w małych miejscowaściach, kibice są wszędzie, pilnują by lewactwo nie mnożyło się na stadionach i ulicach.
Ale gdyby kibice kumaci byli tylko w Warszawie czy nie zostaliby zgnieceni łatwo? Wszak tylko jedno miasto do kontroli.

Wiem, że ilość osób na Marszu skupionych w jedną grupę robi wrażenie ale nie przekłada się na działania.

NIestety trzeba zmienić taktykę...
Ten post to największa kpina tutaj. 5 lat wstecz narodowcy działający w lokalnym stowarzyszeniu w moim mieście byli ganiani za poglądy przez PŚ. Gość który należał kiedyś do lewackiej ekipy, jego koledzy ochraniali koncerty antify pisze tutaj z pozycji nacjonalisty. Upadek tego forum.

old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: old school CRBB » 16.11.2018, 00:37

Proponuję wszystkim zamiast słowa lewak, używać bardziej trafnego określenia
NEOBOLSZEWIK. Dziękuję.

Tyfus88
Posty: 293
Rejestracja: 25.04.2018, 17:15

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Tyfus88 » 16.11.2018, 08:08

urwiska z TVN grzeją każdą pierdołe typu spalenia flagi UE, a jak się okazuję to ich dziennikarze robią głównie takie prowokacje a z ich strony cisza
[link]

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Slavia_ZSC » 16.11.2018, 13:00

Lucjan80 pisze:
15.11.2018, 20:19
A co wam przeszkadza ktoś kto w Boga nie wierzy (czy poprostu ma innego czy tez innych ) ?
Czy jak ktoś nie jest chrześcijaninem śle szanuje chrześcijaństwo to już Polakiem patriota nie może być ?
W dzisiejszych czasach jak informacje są dostępne wszendze w necie i każdy może przeczytać co się wyprawia w Watykanie i w polskim klerze dziwi was ze ludzie się odwracają od kościoła ?
Ja z Polski wschodniej jedtem i wiecie co ?
Proponuje pojeździć kilka km za wschodnia granice to zobaczycie gdzie trafiają dary z caritasu
Byłem dziesiątki razy po paliwo i szlugi,mnóstwo sytuacji burdele itd swoje widziałem np biskupa w burdelu w Włodzimierzu Wołyńskim ale to c*** w porównaniu co odpierdala pewna szycha kościelna z Hrubieszowa na swoich wypadach do Sokala na Wołyniu
Szkoda gadać o tych sprawach bo wiara to każdego osobista sprawa .
Ps rozwód kościelny 17 tys zl w piec tygodni
To jest przykład moralności
Oczywiście, że może być patriotą. A propo reszty, to zawsze myślałem (tak mnie uczono), że wierzy się w Boga, a nie w księdza. Za komuny mało było prlowskich wtyk w klerze? Pewnie do tej pory siedzą na wysokich stanowiskach - znowu wychodzi brak lustracji. Nie można negować wszystkie co dobre w kościele i klerze przez pryzmat paru wybryków. Wszędzie trzeba stosować jakąś miarę i proporcję. Inaczej wchodzisz w lewacką narrację i wyznajesz naukę Stalina, że wszyscy dookoła winnego są winni. No chyba nie myślisz, że jak jakiś ksiądz-pedofil skrzywdzi dziecko to jaj jestem winny bo jestem katolikiem, a nie tylko on jako sprawca?
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: kapitan_swir_planeta » 16.11.2018, 14:03

Pozwolę sobie zacytować

Obrazek
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Oporowian
Posty: 154
Rejestracja: 26.02.2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Oporowian » 16.11.2018, 16:12

FlorianT pisze:
16.11.2018, 15:22
Tak sie zastanawiam gdzie niektorych z was hodowali skoro myslicie, ze kombatant z AK, czy tez ludzie ktorzy jakims cudem przezyli rzezie na Kresach lub KL Auschwitz, staneliby obok neobandreowca czy adolfa z npd?? I to w imie obrony bialej rasy... Brak slow!!
W szkolach powinny byc obowiazkowe wizyty w Piasnicy, Palmirach, Ponarach, na Wołyniu czy w innych miejscach kazni naszych dziadkow.
Temat Ukraiński właściwie bardzo ciekawy, szczególnie zastanawia mnie relacje na przestrzeni najbliższych 10 lat. Białoruś podażą za Rosją czy Ukraina może być dla nas jakimkolwiek sojusznikiem ?
mam wrażenie ze ludzie z ukrainny w Polsce asymilują sie bardo dobrze ale nastawienie ukrainców w ukrainie do nas to już inna bajka. Tyle te k**** nam krwi napsuły a jeszcze trzeba tolerować ich chamski rząd i te grupy anty-polskie.

Tylko w moim odczuciu nacjonaliści ukraińscy to wróg ? z niedowierzaniem czytałem przed marszem ze grupy pro banderowskie maja iść w Warszawie, ale co gdyby to okazało się prawdą ? ja sobie tego nie wyobrażam i każdemu poznanemu ukraincowi mówię j**** upa i bandere. Moja rodzina od strony matki domy zostawiała jak uciekała przed śmiercią na Wołyniu. Polityka polityką, ale sprawy honorowe powinny być rozstrzygane na nasza korzyść w relacjach polsko-ukrainski, jak jest ? chyba nie do końca na nasza korzyść .

Lwów jest Polski.

Azow
Posty: 101
Rejestracja: 05.05.2016, 14:13

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Azow » 16.11.2018, 17:00

Oporowian pisze:
16.11.2018, 16:12
FlorianT pisze:
16.11.2018, 15:22
Tak sie zastanawiam gdzie niektorych z was hodowali skoro myslicie, ze kombatant z AK, czy tez ludzie ktorzy jakims cudem przezyli rzezie na Kresach lub KL Auschwitz, staneliby obok neobandreowca czy adolfa z npd?? I to w imie obrony bialej rasy... Brak slow!!
W szkolach powinny byc obowiazkowe wizyty w Piasnicy, Palmirach, Ponarach, na Wołyniu czy w innych miejscach kazni naszych dziadkow.
Temat Ukraiński właściwie bardzo ciekawy, szczególnie zastanawia mnie relacje na przestrzeni najbliższych 10 lat. Białoruś podażą za Rosją czy Ukraina może być dla nas jakimkolwiek sojusznikiem ?
mam wrażenie ze ludzie z ukrainny w Polsce asymilują sie bardo dobrze ale nastawienie ukrainców w ukrainie do nas to już inna bajka. Tyle te k**** nam krwi napsuły a jeszcze trzeba tolerować ich chamski rząd i te grupy anty-polskie.

Tylko w moim odczuciu nacjonaliści ukraińscy to wróg ? z niedowierzaniem czytałem przed marszem ze grupy pro banderowskie maja iść w Warszawie, ale co gdyby to okazało się prawdą ? ja sobie tego nie wyobrażam i każdemu poznanemu ukraincowi mówię j**** upa i bandere. Moja rodzina od strony matki domy zostawiała jak uciekała przed śmiercią na Wołyniu. Polityka polityką, ale sprawy honorowe powinny być rozstrzygane na nasza korzyść w relacjach polsko-ukrainski, jak jest ? chyba nie do końca na nasza korzyść .

Lwów jest Polski.
A Breslau Niemiecki.
Ave Legia !

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: obiektywnyFAN » 16.11.2018, 17:11

Nurni F. pisze:
15.11.2018, 17:41
ze stadionu pisze:
15.11.2018, 14:31
Nikt nie odmawia zasług Szturmowcom, tego co zrobili dla MN (...)
Co zrobili dla MN? Chyba, że masz na myśli jakieś dawniejsze lata, bo jakoś o ich sensownej działalności na rzecz MN (na przykład organizacyjnej, promocyjnej) nie wiele można było usłyszeć, przynajmniej jeśli idzie o ostatnie dwa, trzy lata.
To, że gdyby nie oni to by tego marszu w ogóle nie było.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: troll internetowy » 16.11.2018, 17:15

kapitan_swir_planeta pisze:
15.11.2018, 21:57
@troll internetowy Wyrasta nowe pokolenie wrogów które nie ma nic wspólnego z komuną.
Mowa i o skrajnych lewakach i o centrystach-liberałach.
Nic wspólnego?. Nawet to lewactwo na Zachodzie ma wiele wspólnego: ideologię.
A w Polsce często są to potomkowie czerwonych dygnitarzy. Wróg jest ten sam, czerwony, tylko, że to już kolejne pokolenie. A to, jak nazwą swoje organizacje, to nie ma większego znaczenia.
Oporowian pisze:Białoruś podażą za Rosją
Nie powiedziałbym, że podąża. Owszem, jest w dośc mocnej strefie wływów rosyjskich, ale widać wyraźnie, że Łukaszenka (tak po prawdzie niegłupi facet) stara się, tam gdzie to i na ile możliwe zachować niezależność i od lat dość skutecznie lawiruje między Unią jewropejską a Rosją.
Oporowian pisze:czy Ukraina może być dla nas jakimkolwiek sojusznikiem ?
Żeby miał być sojusz, albo chociaż dobre relacje między dwoma narodami, to muszą być spełnione przynajmniej dwa warunki:
  • oba narody musiałyby chcieć dobrych relacji. Upaińcy nie chcą.
  • Ukry musiałyby całkowicie zmienić swoją narrację historyczną, a na to też się nie zanosi.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Oporowian
Posty: 154
Rejestracja: 26.02.2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Oporowian » 16.11.2018, 19:21

Azow pisze:
16.11.2018, 17:00
Oporowian pisze:
16.11.2018, 16:12
FlorianT pisze:
16.11.2018, 15:22
Tak sie zastanawiam gdzie niektorych z was hodowali skoro myslicie, ze kombatant z AK, czy tez ludzie ktorzy jakims cudem przezyli rzezie na Kresach lub KL Auschwitz, staneliby obok neobandreowca czy adolfa z npd?? I to w imie obrony bialej rasy... Brak slow!!
W szkolach powinny byc obowiazkowe wizyty w Piasnicy, Palmirach, Ponarach, na Wołyniu czy w innych miejscach kazni naszych dziadkow.
Temat Ukraiński właściwie bardzo ciekawy, szczególnie zastanawia mnie relacje na przestrzeni najbliższych 10 lat. Białoruś podażą za Rosją czy Ukraina może być dla nas jakimkolwiek sojusznikiem ?
mam wrażenie ze ludzie z ukrainny w Polsce asymilują sie bardo dobrze ale nastawienie ukrainców w ukrainie do nas to już inna bajka. Tyle te k**** nam krwi napsuły a jeszcze trzeba tolerować ich chamski rząd i te grupy anty-polskie.

Tylko w moim odczuciu nacjonaliści ukraińscy to wróg ? z niedowierzaniem czytałem przed marszem ze grupy pro banderowskie maja iść w Warszawie, ale co gdyby to okazało się prawdą ? ja sobie tego nie wyobrażam i każdemu poznanemu ukraincowi mówię j**** upa i bandere. Moja rodzina od strony matki domy zostawiała jak uciekała przed śmiercią na Wołyniu. Polityka polityką, ale sprawy honorowe powinny być rozstrzygane na nasza korzyść w relacjach polsko-ukrainski, jak jest ? chyba nie do końca na nasza korzyść .

Lwów jest Polski.
A Breslau Niemiecki.
trafna uwaga, Wrocław był dłużnej niemiecki niż Polski. Lwów jednak to kawał naszej historia i żal pozostaje

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: DOLNOSLAZAK » 16.11.2018, 19:50

I jest odpowiedz skad taka nagonka i zamieszanie z Marszem N......
9 listopada zostala przeglosowana nowa ustawa Bankowa...piwo dlatego, kto znajdzie w medialnym scieku info o tym. Jaki wplyw ma ta ustawa na przecietnego Kowalskiego?


Cyt.
Sytuacja jest dość klarowna. Sejm RP właśnie przegłosował ustawę zakładającą przejmowanie banków bez ich zgody w oparciu o niejasne przepisy. Kto chce zostać na placu boju (czyt. na rynku), musi współpracować z władzą i płacić tyle, ile się należy. Czyli coś się jednak zmieniło, bo kiedyś za pozycję płaciło się donosami.

Do pewnego momentu byliśmy pozytywnie nastawieni do działań rządu względem banków. Przejęcie Pekao uznajemy za dobry ruch, który być może uchronił wielu Polaków przed dużymi problemami. Niestety, politycy mają znacznie większe apetyty. Chcą więcej znacjonalizowanych spółek, bo oznaczają one kolejne stanowiska, na które można mianować swoich ludzi (i wziąć jakiś procent z ich wynagrodzenia).

Taką dostaliśmy powyborczą odmianę po 8 latach rządu, który dążył raczej do prywatyzacji – też mającej jeden cel: „ukraść jak najwięcej”.

Jeśli chodzi o kwestie związane ściśle z podsłuchaną rozmową oraz ostatnimi dniami – z pewnością czeka nas demonizowanie Leszka Czarneckiego w media prorządowych. Ogromna panika wokół jego banków tworzy też okazje do szybkiego zarobku, ale staramy się w tym przypadku trzymać z daleka. Obecne wyceny nie wzięły się znikąd – problemem banków Czarneckiego nie są już jedynie ryzykowne aktywa i sprawy w sądach, ale także (a może przede wszystkim) nastawienie władz państwowych.

Ciekawi nas jedynie kogo jeszcze Czarnecki nagrał oraz kto najbardziej skorzysta na prawie przegłosowanym 9 listopada. Ładny przekręt zafundowali politycy Polakom na 100-lecie Niepodległości.

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Bączyński » 16.11.2018, 20:02

trafna uwaga, Wrocław był dłużnej niemiecki niż Polski. Lwów jednak to kawał naszej historia i żal pozostaje
Bzdura,najdłużej Wrocław był czeski-grubo ponad 400 lat.Niemiecki 200 lat.

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: imperium311 » 16.11.2018, 20:27

ApokaLipsa pisze:
15.11.2018, 17:33
A co do Szturmowcow, AN, Niklot. Swoim paradowaniem 1 maja chyba jasno dają do zrozumienia po której są stronie.
Po stronie milionów pracowników tyrających po co najmniej 8 godzin na dobę minimum 5 dni w tygodniu, a nierzadko i w weekendy, za głodowe stawki.
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: rzutkarny » 16.11.2018, 20:49

DOLNOSLAZAK pisze:
16.11.2018, 19:50
I jest odpowiedz skad taka nagonka i zamieszanie z Marszem N......
9 listopada zostala przeglosowana nowa ustawa Bankowa...piwo dlatego, kto znajdzie w medialnym scieku info o tym. Jaki wplyw ma ta ustawa na przecietnego Kowalskiego?
Chyba żartujesz. Od razu napierdalali o tym, a GóWno na czele. Zresztą nic nie zostało jeszcze przegłosowane.
Tutaj masz to opisane nie przez propagandę jednej czy drugiej strony, a stricte z punktu widzenia ekonomicznego [link]
DOLNOSLAZAK pisze:
16.11.2018, 19:50
z pewnością czeka nas demonizowanie Leszka Czarneckiego w media prorządowych.
Czarnecki to jest ku*** SBcka, konfident TW Ernest. I za samo to c*** mu do ryja. O jego współczesnej działalności to wystarczy poczytać o oferowanych przez jego banki polisolokatach służących do dymania normalnych ludzi. Niczym się śmieć nie różni od Waltera, Kulczyka, Solorza i reszty tych złodziei, którzy zrobili pieniądze rozkradając Polskę.

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: DOLNOSLAZAK » 16.11.2018, 21:06

Rzut karny to byl cytat.
Strona Bankier.pl zobacz do kogo nalezy.

ApokaLipsa
Posty: 77
Rejestracja: 17.12.2016, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: ApokaLipsa » 17.11.2018, 07:30

DOLNOSLAZAK pisze:
16.11.2018, 19:50
I jest odpowiedz skad taka nagonka i zamieszanie z Marszem N......
9 listopada zostala przeglosowana nowa ustawa Bankowa...piwo dlatego, kto znajdzie w medialnym scieku info o tym. Jaki wplyw ma ta ustawa na przecietnego Kowalskiego?


Cyt.
Sytuacja jest dość klarowna. Sejm RP właśnie przegłosował ustawę zakładającą przejmowanie banków bez ich zgody w oparciu o niejasne przepisy. Kto chce zostać na placu boju (czyt. na rynku), musi współpracować z władzą i płacić tyle, ile się należy. Czyli coś się jednak zmieniło, bo kiedyś za pozycję płaciło się donosami.

Do pewnego momentu byliśmy pozytywnie nastawieni do działań rządu względem banków. Przejęcie Pekao uznajemy za dobry ruch, który być może uchronił wielu Polaków przed dużymi problemami. Niestety, politycy mają znacznie większe apetyty. Chcą więcej znacjonalizowanych spółek, bo oznaczają one kolejne stanowiska, na które można mianować swoich ludzi (i wziąć jakiś procent z ich wynagrodzenia).

Taką dostaliśmy powyborczą odmianę po 8 latach rządu, który dążył raczej do prywatyzacji – też mającej jeden cel: „ukraść jak najwięcej”.

Jeśli chodzi o kwestie związane ściśle z podsłuchaną rozmową oraz ostatnimi dniami – z pewnością czeka nas demonizowanie Leszka Czarneckiego w media prorządowych. Ogromna panika wokół jego banków tworzy też okazje do szybkiego zarobku, ale staramy się w tym przypadku trzymać z daleka. Obecne wyceny nie wzięły się znikąd – problemem banków Czarneckiego nie są już jedynie ryzykowne aktywa i sprawy w sądach, ale także (a może przede wszystkim) nastawienie władz państwowych.

Ciekawi nas jedynie kogo jeszcze Czarnecki nagrał oraz kto najbardziej skorzysta na prawie przegłosowanym 9 listopada. Ładny przekręt zafundowali politycy Polakom na 100-lecie Niepodległości.
[link]

Artykuł z przed kilku miesiecy. Nie wiem czy te dwie sprawy są zawarte w tej ustawie, ale widać jak popis współpracuje ku chwale ue. W tv pokażą ich skłóconych, a za plecami i tak robią swoje

HOPF1908
Posty: 37
Rejestracja: 17.09.2017, 17:41

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: HOPF1908 » 17.11.2018, 07:31

Lucjan80 pisze:
15.11.2018, 20:19
A co wam przeszkadza ktoś kto w Boga nie wierzy (czy poprostu ma innego czy tez innych ) ?
Czy jak ktoś nie jest chrześcijaninem śle szanuje chrześcijaństwo to już Polakiem patriota nie może być ?
W dzisiejszych czasach jak informacje są dostępne wszendze w necie i każdy może przeczytać co się wyprawia w Watykanie i w polskim klerze dziwi was ze ludzie się odwracają od kościoła ?
Ja z Polski wschodniej jedtem i wiecie co ?
Proponuje pojeździć kilka km za wschodnia granice to zobaczycie gdzie trafiają dary z caritasu
Byłem dziesiątki razy po paliwo i szlugi,mnóstwo sytuacji burdele itd swoje widziałem np biskupa w burdelu w Włodzimierzu Wołyńskim ale to c*** w porównaniu co odpierdala pewna szycha kościelna z Hrubieszowa na swoich wypadach do Sokala na Wołyniu
Szkoda gadać o tych sprawach bo wiara to każdego osobista sprawa .
Ps rozwód kościelny 17 tys zl w piec tygodni
To jest przykład moralności
Nie myl Boga z klechą i nie siej propagandy bolszewickiej.Jaki jest kościól i księża to my (wierzący) widzimy i damy sobie z tym radę.Komuna wysłała w latach 60-80 kilkanaście tys sałdatów aby od środka r******** KK.Część z nich jeat dzis biskupami księzmi reszta dzienikarzami tworcami itp.Bolszewisko komunistyczny plan rozjebania kościoła polegał na tym aby to zrobic po cichu od srodka.Wiedzieli ze walki na ulicach nie wygrają.Kontynuacją tego jeat to co sie dziś dzieje w tv na ekranach kin i na plebaniach. Chwasty trzeba wyrywać a nie likwidować uprawę.Nikt nie zmusza cie abyś zostal katolikiem ale jeśli chcesz tworzyć Wielką Polskę to musisz szanować i respektować naszą tradycje i kulturę opartą na wierze chrzescijanskiej a nie szeczyć inna lub oficjalnie przeciwstawiać sie jej.W domu rob co chcesz na ulicy przyjmij to co jest.Marsz był pod haslem Bóg Honor Ojczyzna więc albo robimy z mordy d*** albo trzymamy sie planu.Ilu z was wielkich narodowców było przed albo po marszu na mszy w intencji ojvzyzny? Ilu poszło na groby lub mogily poleglych bochatefow i pomodlilo sie za nich? Polska stanie sie Wielka jak prawdziwie uwierzymy i bedziemy bronić tej wiary kutury i traycji ktora od tysiaca lat nam towarzyszy.


ApokaLipsa
Posty: 77
Rejestracja: 17.12.2016, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: ApokaLipsa » 17.11.2018, 08:09

imperium311 pisze:
16.11.2018, 20:27
ApokaLipsa pisze:
15.11.2018, 17:33
A co do Szturmowcow, AN, Niklot. Swoim paradowaniem 1 maja chyba jasno dają do zrozumienia po której są stronie.
Po stronie milionów pracowników tyrających po co najmniej 8 godzin na dobę minimum 5 dni w tygodniu, a nierzadko i w weekendy, za głodowe stawki.
To na pewno. W Polsce za najniższą krajową pracuje około 1,5 mln no chyba, że doliczyć towarzyszy Ukraińców pracujących bez umów to wyjdą miliony. Jestem pewien, że ich wersja socjalizmu w końcu ulżyłaby uciśnionym.

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Slavia_ZSC » 17.11.2018, 13:26

Do sprawdzenia, kto się domagał rozwiązania marszu.

[link]?
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

Zawsze Nielegalnie
Posty: 456
Rejestracja: 05.01.2009, 15:42

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Zawsze Nielegalnie » 17.11.2018, 15:20

Szkoda, że żołnierze walczący za Polskę m.in. podczas 2 wojny światowej jechali na tegorocznym MN autami z napisami USA.

Początkowe 100 metrów na Rondzie Dmowskiego pokonałem w ponad godzinę.
kibic swojego portfela

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: sircharles » 17.12.2018, 10:01

Stefan Molyneux, gospodarz programu Feeedomain Radio - największego programu o filozofii na świecie - zabiera Cię w fascynującą podróż w głąb prawdziwej Polski. Po dekadach brutalnego ucisku, Polska objawiła się jako światło przewodnie dla europejskich wolności i niepodległości. Przeciwstawiają się Unii, są silni w swojej wierze, zjednoczeni w ich miłości do kraju i wolności, Polacy być może ponownie uratują Europę, jak to tyle razy robili w przeszłości.
[link]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: danielmdc84, Rychu84, StarykoŃ, StefanBatory, Zabek1990 i 210 gości