Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
galeraxxx81
Posty: 16
Rejestracja: 19.08.2017, 22:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: galeraxxx81 » 14.11.2018, 00:16

Weteran1946 pisze:
14.11.2018, 00:06
To nie ich święto po pierwsze po drugie fuga na gaciach była
,, Pol Polski to oni ,, - rzeczywiscie na marszu towrzyliscie to pol Polski , wasz duch byl z nami obsrance



Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 14.11.2018, 00:33

Jaki napisz? Co tydz walicie relacje z meczu zbiórek fan klubów , osiedli , cały tydz fotki , a tu święto narodowe , wszystko nagłaśniane z rocznym wyprzedzeniem , w h** ekip od najmniejszych do największych , flagi klubowe w barwach polski , a wy gdzie koszerne tęczowy balasy byłyście ? o****** zbroja i tyle w temacie

galeraxxx81
Posty: 16
Rejestracja: 19.08.2017, 22:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: galeraxxx81 » 14.11.2018, 00:34

Daan pisze:
14.11.2018, 00:17
Oj piękny ból d*** Pyrków i Żydków;)))
jaki bol d*** ? proste pytanie - Ile Widzewa bylo na najwazniejszym swiecie w Polsce ??? a moze ,, dla dobra reaktywacji,, zostaniemy w domu i bedziemy patrzec jak sie upamietnia te chwile , aha nie zapomnijcie spogladac z okien jak po raz kolejny Leszek bedzie wam srac na stadion

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 14.11.2018, 00:50

Jerzy Killer pisze:
13.11.2018, 22:09
Leszki zaczynają sie bawic podobnie jak ich koledzy z dworca swego czasu jak robili pakazówki w stylu "Harlem shake" czy włam o 12 w nocy pod zegar....gdzie umieszczali glupawe filmiki z tych wizyt na pejsbukach czy youtubach....ale poszla szybka kontra I Bach! skonczylo sie!...Ze te cale ich akcje to nic wielkiego. Tu podobnie 2 razy przyjazd o 12 w nocy w kilkanascie fur gdzie normalne ze nikogo nie trafia o tej porze....Czemu tych kalkulatorow nie bylo tydzien temu gdzie bylismy konkretna banda w Grudziadzu?! Czemu wtedy tak nie kozaczyli ?! Jakos dziwnie sie nie wychylali? Kalkulatorki sie załaczyly....bo mogly byc plecy I dopiero byl by znowu obciach.
Oj Jurek... kalkulatorki?! bla,bla,bla...
c**** masz pojęcie,a się napinasz.
ŁKS Łódź Polska

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 14.11.2018, 01:37

Miodek na marszu byłeś hehe

***1908***
Posty: 91
Rejestracja: 10.10.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ***1908*** » 14.11.2018, 03:55

Jak widać fan cluby maja jaja i pojechały na marsz a gdzie główna ekipa z Łodzi była na marszu? Jakieś zdjęcie można zobaczyć ? Czy to tajemnica...?
j**** zydzew stara k****!

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 14.11.2018, 04:19

tak jak pisałem nie ich święto

Jerzy Killer
Posty: 59
Rejestracja: 04.05.2015, 19:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jerzy Killer » 14.11.2018, 07:49

Abr1908 pisze:
14.11.2018, 00:50
Jerzy Killer pisze:
13.11.2018, 22:09
Leszki zaczynają sie bawic podobnie jak ich koledzy z dworca swego czasu jak robili pakazówki w stylu "Harlem shake" czy włam o 12 w nocy pod zegar....gdzie umieszczali glupawe filmiki z tych wizyt na pejsbukach czy youtubach....ale poszla szybka kontra I Bach! skonczylo sie!...Ze te cale ich akcje to nic wielkiego. Tu podobnie 2 razy przyjazd o 12 w nocy w kilkanascie fur gdzie normalne ze nikogo nie trafia o tej porze....Czemu tych kalkulatorow nie bylo tydzien temu gdzie bylismy konkretna banda w Grudziadzu?! Czemu wtedy tak nie kozaczyli ?! Jakos dziwnie sie nie wychylali? Kalkulatorki sie załaczyly....bo mogly byc plecy I dopiero byl by znowu obciach.
Oj Jurek... kalkulatorki?! bla,bla,bla...
c**** masz pojęcie,a się napinasz.
Tak sie składa ze bylem na tym wyjezdzie I widzialem ten skład który tam był . I wiem jedno napewno Leszek nie miał by łatwo. Takiej Ekipy nie bylo dawno na wyjezdzie od Nas. A wracając do meritum...Skoro tak bardzo chca nas dorwać to po co przyjezdzac do Łodzi jak jestemy "pochowani"(tak twierdzicie) o 12 w nocy gdzie wiecie juz wczesniej ze niby sie nie spotkamy a tydzien wczesniej mają całą ekipę w jednym miejscu ich rejony....czy nawet na powrocie do Łodzi.? Ten kto ma troszke rozumu to wie jak jest....I na tym zakoncze moje przemyslenia bo zaraz zleci sie kolejny "30 kilowy hólygan" I szkoda mojego cennego czasu na odpisywanie I tlumaczenie mu co jest pięć.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 14.11.2018, 09:20

Jerzy Killer pisze:
14.11.2018, 07:49
Abr1908 pisze:
14.11.2018, 00:50
Jerzy Killer pisze:
13.11.2018, 22:09
Leszki zaczynają sie bawic podobnie jak ich koledzy z dworca swego czasu jak robili pakazówki w stylu "Harlem shake" czy włam o 12 w nocy pod zegar....gdzie umieszczali glupawe filmiki z tych wizyt na pejsbukach czy youtubach....ale poszla szybka kontra I Bach! skonczylo sie!...Ze te cale ich akcje to nic wielkiego. Tu podobnie 2 razy przyjazd o 12 w nocy w kilkanascie fur gdzie normalne ze nikogo nie trafia o tej porze....Czemu tych kalkulatorow nie bylo tydzien temu gdzie bylismy konkretna banda w Grudziadzu?! Czemu wtedy tak nie kozaczyli ?! Jakos dziwnie sie nie wychylali? Kalkulatorki sie załaczyly....bo mogly byc plecy I dopiero byl by znowu obciach.
Oj Jurek... kalkulatorki?! bla,bla,bla...
c**** masz pojęcie,a się napinasz.
Tak sie składa ze bylem na tym wyjezdzie I widzialem ten skład który tam był . I wiem jedno napewno Leszek nie miał by łatwo. Takiej Ekipy nie bylo dawno na wyjezdzie od Nas. A wracając do meritum...Skoro tak bardzo chca nas dorwać to po co przyjezdzac do Łodzi jak jestemy "pochowani"(tak twierdzicie) o 12 w nocy gdzie wiecie juz wczesniej ze niby sie nie spotkamy a tydzien wczesniej mają całą ekipę w jednym miejscu ich rejony....czy nawet na powrocie do Łodzi.? Ten kto ma troszke rozumu to wie jak jest....I na tym zakoncze moje przemyslenia bo zaraz zleci sie kolejny "30 kilowy hólygan" I szkoda mojego cennego czasu na odpisywanie I tlumaczenie mu co jest pięć.

Nadal twierdze,ze c**** wiesz.
Na tym zakończe swoje przemyślenia,bo zaraz zleci się kolejny "120 kinowy hólygan" Szkoda mojego cennego czasu
ŁKS Łódź Polska

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 14.11.2018, 09:52

showmustgoon pisze:
14.11.2018, 08:12
Lech myślał, że o 12 w nocy pod stadionem będzie stało 50 osób z RTS, którzy będą wymachiwać 7 flagami gotowi do wrażeń.

Nic tylko pogratulować pomysłu.

Kur** ale kto powiedział że przyjechali po flagi, mieli inny cel, ale niestety stało się jak stało trochę głupota. Nie którzy wiedzieli że mogą czegoś się spodziewać w tym dniu. Dajcie Panowie na prawdę spokój bo takie głupoty piszecie że wstyd. :D

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 14.11.2018, 09:54

ło matko jedyna! Ja już karnet oddałem i pozbyłem się w panice wszelkich gadżetów. ku*** niedługo cały Lech okrąży naszą część Łodzi i jak pod Stalingradem będą oblegać . Gówniarze j***** ...jak tylko Widzew coś zrobi to wszystkie ręce na pokład i jedziemy z propagandą , terroru psychicznego się zachciewa bo jakże ten słabiutki Widzew miał czelność pierdolnąć waszym kolegom z Poznania 7 flag. No jak on śmiał?!! Teraz swoją starą metodą próbujecie tupać nóżkami i stroić groźne miny..żenada.

a ty Weteran myślałem że poważniejszych człowiek jesteś .. jaką ty masz czelność i prawo pisać kogo to święto a kogo nie? Nie będę nawet rozwijał z Tobą dyskusji o Polsce i Polakach i kto jest kim . Tak mógłbym tak samo napisać w drugą stronę o żydach itp. ale nie chce tego robić bo to już nudne i wyświechtane.

Pierdolę hipokrytów zakłamańców i prymitywnych gówniarzy z obu stron.

jimmyjazz
Posty: 98
Rejestracja: 06.03.2007, 14:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jimmyjazz » 14.11.2018, 10:31

Ten Lech, którego teraz tak teraz wyśmiewacie, jeszcze się wam odgryzie. Prędzej, czy później. To, że nie było nic po Grudziądzu, było więcej niż oczywiste. Tydzień po stracie flag, pierwszy wyjazd i co sądziliście, że Lech stanie w 300 osób na trasie ? Pewnie jakby była taka możliwość to by stanął, ale to nie rok 1994. Szkoda tych flag, "odbicie" ich jest niemożliwe, ale o Lecha jestem spokojny. Widzew jak zwykle już w innej galaktyce. Zrobiliście super akcję, ale nie raz byliście po swoich dobrych dniach sprowadzani do parteru, więc trochę pokory. Jeżeli jej nie macie, jeszcze lepiej.

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 14.11.2018, 11:15

jimmyjazz pisze:
14.11.2018, 10:31
Ten Lech, którego teraz tak teraz wyśmiewacie, jeszcze się wam odgryzie. Prędzej, czy później. To, że nie było nic po Grudziądzu, było więcej niż oczywiste. Tydzień po stracie flag, pierwszy wyjazd i co sądziliście, że Lech stanie w 300 osób na trasie ? Pewnie jakby była taka możliwość to by stanął, ale to nie rok 1994. Szkoda tych flag, "odbicie" ich jest niemożliwe, ale o Lecha jestem spokojny. Widzew jak zwykle już w innej galaktyce. Zrobiliście super akcję, ale nie raz byliście po swoich dobrych dniach sprowadzani do parteru, więc trochę pokory. Jeżeli jej nie macie, jeszcze lepiej.
tylko głupek myśli że Lech jest słaby . To nie ma nic do rzeczy! Wy się nie woziliście po akcji na nasze flagi?? Do dziś asy od was piszą "jak tam flagi" a są jeszcze tacy co walą Poddębicami i Potokiem . I Ty piszesz o pokorze? Jak Lecha nas jebnie to cała nam wroga sfora będzie się onanizować na kibicach net przez miesiąc albo i lepiej. Co mamy pisać?? "Przepraszamy kibiców LechaPoznań oraz ich przyjaciół z Łodzi i obiecujemy poprawę ...mea culpa mea culpa.." . ku*** mać . To jest chyba w życiu normalne że są zwycięstwa i porażki , tak czy nie? Dążę do tego że wam wolno a nam nie wolno.Widzew powinien być tylko bity i krojony. Absolutnie nie wolno Widzewowi dotykać flag i szalików innych klubów nie mówiąc już o mordobiciu. Co to ku*** Indie? Jakieś kasty ?

Są tacy co są pokorni i są tacy co są niepokorni ,jak wszędzie :-)

Osiedlowy Wataszka
Posty: 104
Rejestracja: 08.06.2018, 13:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Osiedlowy Wataszka » 14.11.2018, 11:50

Wy sie ku*** czytacie? jedna strona mówi,ze Widzew sie obsrał kilku aut Lecha w Łodzi,a druga sie pyta gdzie był Lech jak grali w Grudziadzu. ku*** juz sobie wyobrazam tą bezprzypałową napierdalanke na a1 między ekipami.Co wy ku*** bierzecie ?Lech trafi Widzew tak jak Widzew trafił Lecha,kiedy nikt się nie będzie tego spodziewał.Za chwile to Lech tymi bezsensownymi wypadami 30 procent Łodzi przejmie.haha ku*** cytujac klasyka "wy wszyscy jesteście pojebani.."

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 14.11.2018, 13:52

Weteran1946 pisze:
13.11.2018, 22:34
To jak wiedzieliście parchy ze bedą jechac przez Łódź to czemu niepokazaliscie ze macie jaja i sie nie zebraliście ? Kalkulatorki sie judki włączyły ?
Ty a pamietasz spotkanie z R i Rts kolo stacji benzynowej? czemu wtedy jaj nie pokazales? dawno to bylo wiec z kalkulatorami kiepsko wiec wtedy chyba liczydlami napierdalaliscie? Weteran jestes wiec pamietasz?

Mial Widzew wyjsc na Lecha i LKS?
tak wiem, samego Lecha
skonczylo by sie jak z Motorem

Na a4 swego czasu sam Lech pokazal jaja czy raczej dupe spierdalajac przed naszym fanclubem z miasteczka 25tys.

Kazdy spierdalal, kazdy kalkulowal, kazdy odjebal krzywa akcje.

Mozemy sie przekrzykiwac albo pisac o starciach, nie "prawie" starciach czy "pol" starciach.

Bedzie Lech ganial az zlapie. Co nie znaczy ze Widzew ma sie wystawic na w******* albo nie przygotowac niespodzianki.

yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 14.11.2018, 14:53

Gladiatorzy internetowi z Łksu , co do Marszu Niepodległości powinniscie siedziec cicho z podkulonymi ogonami.

Te osoby które twierdza ze Widzewa nie bylo, oni sami siedzieli w tym czasie przed komputerem.
Widzew nie jezdzi obecnie typowo zorganizowana grupa to fakt, ale jestesmy co roku, nikt tego nie ukrywa, a kto na Marszu z zainteresowanych jest widzi to, a pierdola takie kocopoły takie dzbany jak Wy tutaj.

Co roku strugacie chojraków przed resztą Polski, wykorzystujecie fakt druzyn ktora laczy nienawisc do Widzewa i na ich plecach jedziecie.

11 listopada to jedyny dzien w roku, gdzie wychylacie nos spoza Łodzi i możecie pokazac sie jakkolwiek innym ekipom i to nie po to zeby cos wykręcić, a żeby sie powozic. Kto z wami do czynienia na codzien nie ma, ten was kupi. Ogarniete osoby od was tez wiedza ze poza Lodzia nie dzialacie nic , w przeciwieństwie do Widzewa.

Wszystkie prujdupy ktore sie tu produkuja non stop z Łksu nawet niech sie nie fatyguja zeby cytowac posta bo zlewam was z miejsca.

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 14.11.2018, 15:38

Ok masz mnie błędy w h** przyznaje lipa i tyle , a teraz do yurez człowieku święto narodowe a największych niema całym składem tylko fan kluby gdzie cały czas piszecie o tych tys, przestan pierdolic ze sie robimy na jakiś obrońców , co roku jesteśmy na marszu tak jak reszta kraju wiec ? Oczywiscie brakuje tylko zaganiaR a tak wszyscy co roku

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 14.11.2018, 16:42

A to na kadrze juz sie nie pokazujemy i nie możemy pokazać, że piszesz tylko o 11 listopada?
No właśnie sam przyznałeś na kadrze, i na święcie Narodowym 11 listopada, gdzie w ogóle o klubowych podziałach/animozjach nie powinno być mowy, ale nie, nie dla was, dla was liczy się fakt (jak tych politycznych prostytutek), że przy takich okazjach można, przy aprobacie reszty mniejszych lub większych sprzymierzeńców, pofiziować zrobić sobie PR, do tego dodać flagę z chwytliwym hasełkiem trochę świecidełek cyk ładne sweet focie i do neta rżnąć "obrońców". A potem wychodzą jakieś kwiatki typu focie z wielbicielami macy, oraz lekko przypalonymi kumplami. Tak to prawda, kto was nie zna ten was kupi. A tak na prawdę to jesteście "krzywusy", od kiedy zaczęła się moja przygoda z kibicowaniem, a tym samym częsta styczność z wami czyli od początku lat 9,0 nie zaskoczyliście mnie niczym na plus. Całe wasze życie to jedna wielka rozkminka, jak tu się dobrać do Widzewa, nie ważne jak, nie ważne z kim, c*** z honorem. Czasem wam się udaje, i tyle waszego, ale część ekip pro Łks zaczyna kminić jacy jesteście na prawdę, a to jest bardzo proste, bo co rusz wychodzą wasze "potknięcia". Nie twierdzę że jesteście cienką ekipą, bo nie jesteście, ale kulawi to już tak, aż nadto.
P.S Dawno się tu nie odzywałem, i już nie mam zamiaru, wiem że słowo pisane zwłaszcza tutaj, i tak nie ma dla większości jakiejkolwiek wartości, i raczej nie dotrze do wielu. Taki weteran wielki patriota, analfabeta, plus szczeniaki które be gpsa palcem do d*** by nie trafili . Dobre i złe strony internetu, lecz jedno jest smutne "Takie będą rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie".......
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Radicaal
Posty: 451
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 14.11.2018, 17:19

PanTuNieStał pisze:
14.11.2018, 16:42
A to na kadrze juz sie nie pokazujemy i nie możemy pokazać, że piszesz tylko o 11 listopada?
No właśnie sam przyznałeś na kadrze, i na święcie Narodowym 11 listopada, gdzie w ogóle o klubowych podziałach/animozjach nie powinno być mowy, ale nie, nie dla was, dla was liczy się fakt (jak tych politycznych prostytutek), że przy takich okazjach można, przy aprobacie reszty mniejszych lub większych sprzymierzeńców, pofiziować zrobić sobie PR, do tego dodać flagę z chwytliwym hasełkiem trochę świecidełek cyk ładne sweet focie i do neta rżnąć "obrońców". A potem wychodzą jakieś kwiatki typu focie z wielbicielami macy, oraz lekko przypalonymi kumplami. Tak to prawda, kto was nie zna ten was kupi. A tak na prawdę to jesteście "krzywusy", od kiedy zaczęła się moja przygoda z kibicowaniem, a tym samym częsta styczność z wami czyli od początku lat 9,0 nie zaskoczyliście mnie niczym na plus. Całe wasze życie to jedna wielka rozkminka, jak tu się dobrać do Widzewa, nie ważne jak, nie ważne z kim, c*** z honorem. Czasem wam się udaje, i tyle waszego, ale część ekip pro Łks zaczyna kminić jacy jesteście na prawdę, a to jest bardzo proste, bo co rusz wychodzą wasze "potknięcia". Nie twierdzę że jesteście cienką ekipą, bo nie jesteście, ale kulawi to już tak, aż nadto.
P.S Dawno się tu nie odzywałem, i już nie mam zamiaru, wiem że słowo pisane zwłaszcza tutaj, i tak nie ma dla większości jakiejkolwiek wartości, i raczej nie dotrze do wielu. Taki weteran wielki patriota, analfabeta, plus szczeniaki które be gpsa palcem do d*** by nie trafili . Dobre i złe strony internetu, lecz jedno jest smutne "Takie będą rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie".......
Ładnie przeinaczone fakty pod tezę. Otóż; ŁKS od zawsze pokazuje się zarówno na reprezentacji jak i na Marszu Niepodległości.
Że Was tam niema/nie pokazujecie się, to każdy w kraju wie dlaczego. Piszesz o honorze.
Mianowicie "dzięki" Waszej (z koleżkami) jakże honorowej postawie w Marsylii wykluczyliście się na długi czas.
I doskonale zdajecie sobie sprawę co Was czeka, kiedy pojawicie się tam. I nie tylko ze strony ŁKSu.
Podsumowując. Piszesz o tym, że nie powinno być mowy o animozjach na reprezentacji, mając króciutką pamięć.
Zapominając że te animozje stworzyliście Wy, Wisła i Ruch. Zgadza się? Czy piszę nieprawdę?
Więc daruj sobie hasła, że ktoś jedzie na mecz reprezentacji Polski "pofiziować" czy zrobić sobie PR.
Powtórzę, ŁKS jest na reprezentacji od zawsze a nie dzięki temu, że Was tam niema.

Piszesz o krzywych akcjach ŁKSu. Chcesz się powymieniać przykładami? Sądzę, że znalazłbym ich równie dużo jeśli
nie więcej, jeśli chodzi o Twoje środowisko. Także zastanów się zanim znów się zagalopujesz.
"Co rusz wychodzą nasze potknięcia". Rozumiem że Wasze potknięcia nie wychodzą, co rusz...

Praktycznie przestałem się tu wypowiadać, widząc że poziom jest tak niski że bardziej się nie da. Ale czytam.
I co widzę. Standardowe zachowanie środowiska widzewskiego (z małej-to przymiotnik. Wyjaśnienie dla napinaczy).
Jeden sukces w ostatnich latach, uszczuplenie Lecha z flag. Dobra akcja. I co? Widzew znów odlatuje.
Jacy Wy jako całość musicie być zakompleksieni/nie dowartościowani to głowa mała.
Trochę pokory życzę i trzeźwej oceny sytuacji.

Pinio
Posty: 226
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pinio » 14.11.2018, 17:44

Jakoś nie widzę by ktoś tutaj odlatywał tylko wy k**** znowu coś wmawiacie. Już zapomnieliście jak się tutaj od was nethulsy przez parę miesięcy tasowały po tym jak wyjebaliście flagi? Ze strony Widzewa nie ma nawet 1/10 tego co tutaj się spinały te internetowe zjeby.

Boli was strata flag Lecha i ma boleć. Nie kto inny jak wy sami pierdoliliście przed całą Polską jaki ten Widzew jest słaby i jak Nas jebiecie w Łodzi. Dostaliście w******* na Limance, teraz wasz zgodowicz został wyjebany z flag, i nie możecie przepalić, że dokonał tego ten ''podmiejski'', ''karnetowy'', ''frekwencyjny'' Widzew.

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 14.11.2018, 18:48

Pinio korwe to szukaj w kuchni żydowski wychodku

Na nich !!
Posty: 19
Rejestracja: 19.04.2013, 21:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Na nich !! » 14.11.2018, 19:03

Weteran1946 pisze:
14.11.2018, 18:48
Pinio korwe to szukaj w kuchni żydowski wychodku
Nie szkoda Ci czasu chłopie na pisanie takich bzdur ?? Co to wnosi do tematu ? Ile masz lat że non stop robisz jakieś personalne wrzuty ?

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 14.11.2018, 19:22

Wyjebane nam łeb ciśnie od Korew i jest git ? Niech pisze normalnie zydoski wychodek i tyle

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 14.11.2018, 19:32

Ok napije sie , a teraz napisz ile to gimnastyków z R jedzie na olimpiadę

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 14.11.2018, 19:58

to napisz ile to juz jest ? Jest juz dwucyfrówka gimnastyków ?

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 14.11.2018, 20:25

Wkoncu nazywasz zeczy po imieniu hehe RF HEHE

maki LP
Posty: 28
Rejestracja: 22.10.2016, 19:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maki LP » 14.11.2018, 20:27

esgrts1 pisze:
14.11.2018, 19:36
Kumatyinaczej pisze:
14.11.2018, 17:54
esgrts1 pisze:
14.11.2018, 16:50

Ty jakiś chory jesteś i jebniety z nikogo psa nie robiłem pomyliły ci się osoby. Srasz się tutaj zawsze po fakcie ty przekumaczu czy anonimowy raczej nie ale ty gówno możesz wiedzieć z tej swojej nory co nosa nie wychylasz wy wielcy ku*** wojownicy sram na was i na to co piszecie 😂😂😂 tylko to wam zostało a teraz żegnam szkoda tu mojego czasu idę okopy robić jakby znowu o północy miał ktoś Eweline przyjechać ruchac
Dostałaś propozycje spotkania od Salcesona i co mu prójdupo opisałaś? Już c*** z tym że nie wiesz kto to jest, ale żeby swoim od psów cisnąć haha takie rzeczy tylko u Was. Zamiast okopów, to sobie kup żelazne majty, bo Ponoć Cska jedzie w gościne bić się za was obsrańca.
Buźka maleńka, szykuj dupsko Cska już w drodze.
P.S. Nie zapomnij odpisać cwelu.
Przeistaczanie faktów to wasze motto 😂😂c*** już z tobą bo naprawdę idiocie się nie wytłumaczy ja akurat wiem kto to jest a ty kumacze wiesz czy gówno znowu a z CSKA to odplynales nieźle tak przyjadą i wyjdą z Lechem za nas😂😂😂😂i obsraniec co jego ekipa z..... nie chciała wyjść nazywa kogoś obsrancem nóż ku.. 😂😂😂A jeszcze inny tam odplynal lepiej łks zawsze na reprezentację jeździł 😂😂😂😂jak była triada i koalicja i nie byliście w żadnej ze stron no każdy na was wyjebane to ilu was jeździło na tą reprezentację 😂😂😂😂ku.. Tabuny😂😂😂😂jesteście najbardziej załamanym sku.... W Polsce i tyle żyjcie dalej farmazonem Lechowi co tam po limance zescie wciskali 😂😂😂jak taki kumacze jesteś to wiesz jaka bajeczki zescie ulozyli😂😂😂a teraz idź tam szykuj kobietę na północ 😂😂😂
Dziwie się, że Ciebie ktoś z RTSu nie uspokoi, robisz wstyd w c***...

Zgrywasz jakiegoś kumacza, a ciągle mówisz o Limance, Naszych Flagach, a gówno o nich wiesz, tyle co napisali w necie
Ciężko żeby ktoś "Pleców" nie zaliczał w derbowym mieście, raz eŁKSa z Fartem, Raz Widzew gdybyś był chodź ciut kumaty dobrze byś o Tym wiedział, nie martw się o innych, martw się o siebie. Zrób coś dla swojego klubu, wyjdź z domu... Bo na Kibice net swojej wyższości nie pokażesz...
„Twym obowiązkiem będzie walczyć z bronią w ręku.
Zwycięstwo będzie Twoją nagrodą,
zdrada karana jest śmiercią!”

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 14.11.2018, 21:22

Przerywając wasze spory i chwalenie się MN, to jaka liczba ŁKSu na marszu? Bez zgód.

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 14.11.2018, 22:06

Ale R nikt nie przebije , jedyna banda gdzie nie szczurki a top bandy trenuje szpagaty heheh do olimpiady , i to wasz cyrk i małpy

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 14.11.2018, 23:02

Pique pisze:
14.11.2018, 21:22
Przerywając wasze spory i chwalenie się MN, to jaka liczba ŁKSu na marszu? Bez zgód.
Generalnie to trudno określić, My jako ŁKS nie mieliśmy nigdzie oficjalnej zbiórki, każdy jechał na własną rękę, kto chciał ten szedł na zbiórkę tam gdzie miał Zawisza z Tyskimi,kto nie chciał ten nie szedł.

ciekawskiciekaw
Posty: 51
Rejestracja: 26.09.2017, 16:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ciekawskiciekaw » 15.11.2018, 05:00

jakie ty masz smutne jak p**** życie weteran, że mędrujesz w kółko o tym samym. Nie widzisz, że każdy ma w d**** te twoje uniesienia względem Chorzowa? Ogarnij się typie albo leć do tematu śląskiego bo nijak się temat Ruchu odnosi do Łodzi

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 15.11.2018, 06:43

Nijak? Powinniście byc dumni z waszej najlepszej zgody , jedyna banda gdzie rozpierdala sie i to grubo cała góra tak jak pisałem nie szczurki ale top , wiec sklej kopare

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 15.11.2018, 06:54

Szczerze to mam wyjebane ale tęczowe zydki pisze ze nas bolą flagi Lecha , a napewno was boli ze wasza zgoda idzie po całości

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 15.11.2018, 07:09

Zapomniales tego drugiego posta napisac z innego nicku, zeby wygladalo, ze ktos popiera twoje zdanie. No i tez, niby jako Zawiszak, czesto piszesz o ŁKSie jako "my". Na to rowniez musisz uwazac, no bo piszac swoje posty, nie chcesz wychodzic na idiote, prawda?
To tak na przyszlosc.

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 15.11.2018, 07:15

Pisałem juz przestańcie pierdolic ze nas cos boli !! Wszystkich bola ale nogi po pracy i tyle

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 15.11.2018, 07:32

Kumatyinaczej pisze:
15.11.2018, 01:19
Esgrts twoja wiedza jest żadna cioto. Dla twojej wiadomości to ŁKS był w Triadzie na kadre. Was tam nikt nie chciał, bo byliście słabi i musieliście lizać jajka Legii, żeby móc się pojawiać na kadrze.
O ku*** padłem łks w triadzie był 😂😂😂😂weź już zamilcz lepiej i się nie kompromituj odrazu z rana lepszy humor jak się czyta takie newsy w triadzie kolego to był Lech, Arka, Cracovia a od 99 dołączył na zasadzie układu ruch na meczu w Anglii Wembley a wy byliście nikim i nigdzie 😂😂😂ale za młody jesteś żeby wiedzieć

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 15.11.2018, 09:08

Weteran1946 pisze:
15.11.2018, 07:15
Pisałem juz przestańcie pierdolic ze nas cos boli !! Wszystkich bola ale nogi po pracy i tyle
ty fajo zaczynasz się już plątać, z którego konta piszesz :)

LPJ
Posty: 118
Rejestracja: 17.01.2009, 16:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LPJ » 15.11.2018, 10:18

Widzew net hool's w formie:) podkręcanie tematu sprzętu na podstawie artykułów, gdzie info zawsze jest podkolorowane dla dodania dramaturgii... Jakoś nikogo ze sprzętem nie zatrzymali... A tak na pewno byłyby fotki... Coś o tym wiecie chyba? No i sugerowanie wystawienia flag przez ŁKS hehe dobrze się dobraliście z Eleni.

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 15.11.2018, 10:40

Co masz na mysli sugerowanie wystawienia flag przez ŁKS?

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hmiel » 15.11.2018, 10:50

Ten kumatyinaczej idealny nick sobie dobral,ciekawe czy celowo czy przypadkiem.

Wszystkich poucza,zgrywa wielkiego ogara a nawet niewie kto nalezal do Triady.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bacznyobserwator, bez-napinki i 186 gości