www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Nocnik
Posty: 204
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nocnik » 07.11.2018, 15:01

H.H.H pisze:
07.11.2018, 10:38
Nocnik pisze:
07.11.2018, 09:01
H.H.H pisze:
06.11.2018, 20:17

He he moze i byłem. Nazwy z dużej litery głąbie !
Ale co oczekiwać od szczyla. Wieś ,nie wieś jakie to ma
Znaczenie ? Ważne ze komplet i płaca, a nie za 5zl cieciowi dać i wejść. c*** ze klub okradacie !

Jakoś ostatnio wam zasadzka nie poszła i pare KO zaliczone :), tak tak hooliganow na limance nie było sami przypadkowi, ale wszyscy groźnie wystojeni :)
Ale co tam, jedziesz z odpowiedzią szczylu
PS
W Poznaniu ociepliło się, czy cały czas -7 ??
A wy ile będziecie się jarac tą akcja na limance? Sami zostaliście wyjebani z flag i to z jednej chuliganskiej gdzie pilnowali ja ludzie z bandy A nie ultrasi jak to było w przypadku Lecha no ale Ty czerwona podmiejska spierdolino będziesz się dalej spuszczac akcja na limance jakbyście odrazu najebali całą bandę eŁksy. Takich akcji w miescie derbowym jest multum no ale Ty z konskiego albo zgierza co możesz wiedzieć jesteś zwykłym pionkiem który dojeżdża pksem do Łodzi kończę z Tobą dyskusję j***** czerwony trolu
Kibel widzę ze wróciłeś jak admin posty pokasował to się odnalazłeś szczylu! Bo tak to ciężko było ci z odpowiedzią tylko użytkownika zmieniałeś :)
Ale niech będzie, bawisz swoim wypocinami i ubliżaniem he he. Tylko uważaj żeby mama nie zobaczyła co piszesz bo będzie klaps na d*** i kara !!! (Tyle agresji i przekleństw)

Dla Twojej wiadomości nigdzie nie muszę dojeżdżać bo w centrum Miasta Łodzi mieszkam
A pozatym jakie to ma znaczenie ? Tak samo ciupiesz tym rodowitym z Włocławka i Piotkowa :) No bo przecież to według Ciebie wiesniaki co PKS-em jeżdżą. Podbij do nich na meczu i wyraz swoją opinie.....

Co do wpisu ***1908*** to Kibelku pisz z jednego konta, a nie kombinujesz szczylu. Wyspałeś się ? I do szkoły na lekcje zdążyłeś ???
Bo ja nie siedzę tutaj 24h jak ty z komendy ruro



Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 07.11.2018, 19:37

Pique pisze:
06.11.2018, 23:38
Salceson pisze:
06.11.2018, 22:47
Pique pisze:
06.11.2018, 09:11


Pajac nawet pousuwał naszą liczbę w Grudziądzu. Chyba idzie rewanż za flagi :)
Po pierwsze, jeśli już, to pousuwał liczby nie liczbę, po drugie kim Ty qrwa jesteś?
Po pierwsze to usunął prawidłową liczbę, która była poda taka jak potem w oficjalnej relacji. Trzeba było być na wyjeździe, a nie się pruć przez neta. A po drugie c*** cię to interesuje. Musisz powęszyć dalej, bez odbioru :)
Po pierwsze nie chodziło mi o liczbę tylko formę gramatyczną, po drugie od jakiegoś czasu widzę, iż fikasz niemiłosiernie w sprawach RTSu... zaś po trzecie z reguły wpierdalasz swoją wypowiedź w kwestiach, z którymi nie miałeś nic wspólnego - patrz: temat Jędrzejowa czy też flag poznańskich (to te ostatnie). Zatem ponowię pytanie, kim Ty qrwa jesteś? Są jeszcze co najmniej jeden do dwóch ancymonów, którzy tak robią. Ale to będzie osobna rozprawka forumowa. A węszyć nie muszę, wystarczy, iż pojawisz się na Stadionie i o tym poinformujesz, resztę dawaj na prv.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 07.11.2018, 20:43

ku*** co pyry wymyslili z zydkami. chca kody wylapać na mecz,wbic na nasze sekotry i spalić nam flagi na sektorach :D ku*** jesli oni to naprawde brali pod uwage to swiadczy tylko o tym ze maja IQ niższe od numeru buta :D
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

ciekawskiciekaw
Posty: 51
Rejestracja: 26.09.2017, 16:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ciekawskiciekaw » 07.11.2018, 20:52

kto wymyślił? banda małolatów czy Widzew fc internet? myślałem że jesteś bardziej poważniejszy a wierzysz w każdą bzdete którą gdzieś dostrzeżesz. Albo pisząc to miałeś w planie rozkręcenie kolejnej afery w tym temacie. Nie wiem kto byłby na tyle "inteligentny" by wchodzić na pełen stadion wroga i w kilka lub kilkanascie osób cokolwiek rozkręcić. Zresztą gdzie by wam mieli te flagi spalić, na zegarze? Trochę oleju w głowie

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 07.11.2018, 21:07

ciekawskiciekaw pisze:
07.11.2018, 20:52
kto wymyślił? banda małolatów czy Widzew fc internet? myślałem że jesteś bardziej poważniejszy a wierzysz w każdą bzdete którą gdzieś dostrzeżesz. Albo pisząc to miałeś w planie rozkręcenie kolejnej afery w tym temacie. Nie wiem kto byłby na tyle "inteligentny" by wchodzić na pełen stadion wroga i w kilka lub kilkanascie osób cokolwiek rozkręcić. Zresztą gdzie by wam mieli te flagi spalić, na zegarze? Trochę oleju w głowie



Po 1. Ubliżając mi wcale nie jestes groźniejszy ani bardziej kumaty.
Po 2. Robisz z siebie głupka chodź nie wiem w jakim celu,bo kazdy nawet średnio ogarnięty kibic wie że u nas flagi są wszędzie nie tylko na zegarze.
Po 3. Gdybym tą info miał od ludzie z tego forum czy małolatów zapewniam cie ze nie wychylał bym sie z takim postem.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

does.not.matter
Posty: 262
Rejestracja: 06.03.2007, 11:44
Lokalizacja: 1910!

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: does.not.matter » 07.11.2018, 21:54

A już myślałem, że nic mnie nie zaskoczy a tym forum. A jednak.

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 07.11.2018, 22:29

Hustin Doffman pisze:
07.11.2018, 20:43
ku*** co pyry wymyslili z zydkami. chca kody wylapać na mecz,wbic na nasze sekotry i spalić nam flagi na sektorach :D ku*** jesli oni to naprawde brali pod uwage to swiadczy tylko o tym ze maja IQ niższe od numeru buta :D
Przecież ten obszczymur gimnazjalny skopiował tę głupotę z forum ewstydzewa.

Błazen kolejny raz się kompromituje.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 07.11.2018, 23:00

ReanimacjiTrupaStop pisze:
07.11.2018, 22:29
Hustin Doffman pisze:
07.11.2018, 20:43
ku*** co pyry wymyslili z zydkami. chca kody wylapać na mecz,wbic na nasze sekotry i spalić nam flagi na sektorach :D ku*** jesli oni to naprawde brali pod uwage to swiadczy tylko o tym ze maja IQ niższe od numeru buta :D
Przecież ten obszczymur gimnazjalny skopiował tę głupotę z forum ewstydzewa.

Błazen kolejny raz się kompromituje.
hahaha parch co śledzi nasze forum :) hahahaha i kto tu sie ku*** kompromituje :) gdybys przeczytał moj post na ten temat wiedzial bys ze to tacy jak ty musieli to wymysleć co dosadnie podkresliłem :) z IQ mniejszym niz numer buta :) oczywiscie ze to jest głupota,wlasnie to napisalem w swoim pierwszym poscie ale to jak ty błysnołes to juz miazga totalna :) hahahahahaha :)
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

H.H.H
Posty: 40
Rejestracja: 30.09.2013, 21:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: H.H.H » 08.11.2018, 09:20

Hustin Doffman pisze:
07.11.2018, 23:00
ReanimacjiTrupaStop pisze:
07.11.2018, 22:29
Hustin Doffman pisze:
07.11.2018, 20:43
ku*** co pyry wymyslili z zydkami. chca kody wylapać na mecz,wbic na nasze sekotry i spalić nam flagi na sektorach :D ku*** jesli oni to naprawde brali pod uwage to swiadczy tylko o tym ze maja IQ niższe od numeru buta :D
Przecież ten obszczymur gimnazjalny skopiował tę głupotę z forum ewstydzewa.

Błazen kolejny raz się kompromituje.
hahaha parch co śledzi nasze forum :) hahahaha i kto tu sie ku*** kompromituje :) gdybys przeczytał moj post na ten temat wiedzial bys ze to tacy jak ty musieli to wymysleć co dosadnie podkresliłem :) z IQ mniejszym niz numer buta :) oczywiscie ze to jest głupota,wlasnie to napisalem w swoim pierwszym poscie ale to jak ty błysnołes to juz miazga totalna :) hahahahahaha :)
Odpusc temu trupowi to pewnie ten sam imbecyl co kibel i 1908.
Gość sam ze sobą pisze i dopowiada :)) niby nie siedzi 24h :))

FWC
Posty: 318
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC » 08.11.2018, 12:04

Na Widzewie jest grupa UR'07, co ozacza Ultra Registi
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

Osiedlowy Wataszka
Posty: 104
Rejestracja: 08.06.2018, 13:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Osiedlowy Wataszka » 08.11.2018, 13:03

FWC pisze:
08.11.2018, 12:04
Na Widzewie jest grupa UR'07, co ozacza Ultra Registi
Chyba nie ten temat,ale jeśli już to co ze starą grupe RW? działa ktoś jeszczE? czy sami młodzi UR? Moim zdaniem UR nie dorasta do pięt Red Workersom jeśli chodzi o oprawy na stadionie,bo juz działanie na miejscie grafy itd to zupełnie inna bajka :)

Nocnik
Posty: 204
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nocnik » 08.11.2018, 14:43

H.H.H pisze:
08.11.2018, 09:20
Hustin Doffman pisze:
07.11.2018, 23:00
ReanimacjiTrupaStop pisze:
07.11.2018, 22:29


Przecież ten obszczymur gimnazjalny skopiował tę głupotę z forum ewstydzewa.

Błazen kolejny raz się kompromituje.
hahaha parch co śledzi nasze forum :) hahahaha i kto tu sie ku*** kompromituje :) gdybys przeczytał moj post na ten temat wiedzial bys ze to tacy jak ty musieli to wymysleć co dosadnie podkresliłem :) z IQ mniejszym niz numer buta :) oczywiscie ze to jest głupota,wlasnie to napisalem w swoim pierwszym poscie ale to jak ty błysnołes to juz miazga totalna :) hahahahahaha :)
Odpusc temu trupowi to pewnie ten sam imbecyl co kibel i 1908.
Gość sam ze sobą pisze i dopowiada :)) niby nie siedzi 24h :))
Nie mierz wszystkich swoją miarą to że Ty piszesz że komendy z 3roznych kont to nie znaczy że wszyscy tak robią;) no ale na wsidzewie taki klimat jak nie psy kupują karnety to donosy haha

H.H.H
Posty: 40
Rejestracja: 30.09.2013, 21:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: H.H.H » 08.11.2018, 22:01

Nocnik pisze:
08.11.2018, 14:43
H.H.H pisze:
08.11.2018, 09:20
Hustin Doffman pisze:
07.11.2018, 23:00


hahaha parch co śledzi nasze forum :) hahahaha i kto tu sie ku*** kompromituje :) gdybys przeczytał moj post na ten temat wiedzial bys ze to tacy jak ty musieli to wymysleć co dosadnie podkresliłem :) z IQ mniejszym niz numer buta :) oczywiscie ze to jest głupota,wlasnie to napisalem w swoim pierwszym poscie ale to jak ty błysnołes to juz miazga totalna :) hahahahahaha :)
Odpusc temu trupowi to pewnie ten sam imbecyl co kibel i 1908.
Gość sam ze sobą pisze i dopowiada :)) niby nie siedzi 24h :))
Nie mierz wszystkich swoją miarą to że Ty piszesz że komendy z 3roznych kont to nie znaczy że wszyscy tak robią;) no ale na wsidzewie taki klimat jak nie psy kupują karnety to donosy haha
Oj Kibel nie umiesz rzeczowo odpowiedzieć na posty to teraz milicjanta robisz ze mnie :)) wcześniej wieśniaka
Dla Twojej wiadomości mam jedno konto i my wystarczy, za to Ty nadajesz z trzech :))

Kombinuj dalej bo do tematu jak zawsze guzik wnosisz tylko napinasz się i ublizasz
W d**** byłeś i gowno widziałeś !!! Tyle ci powiem szczylu
A teraz dajesz swoje wypociny :))

Nocnik
Posty: 204
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nocnik » 08.11.2018, 22:25

H.H.H pisze:
08.11.2018, 22:01
Nocnik pisze:
08.11.2018, 14:43
H.H.H pisze:
08.11.2018, 09:20

Odpusc temu trupowi to pewnie ten sam imbecyl co kibel i 1908.
Gość sam ze sobą pisze i dopowiada :)) niby nie siedzi 24h :))
Nie mierz wszystkich swoją miarą to że Ty piszesz że komendy z 3roznych kont to nie znaczy że wszyscy tak robią;) no ale na wsidzewie taki klimat jak nie psy kupują karnety to donosy haha
Oj Kibel nie umiesz rzeczowo odpowiedzieć na posty to teraz milicjanta robisz ze mnie :)) wcześniej wieśniaka
Dla Twojej wiadomości mam jedno konto i my wystarczy, za to Ty nadajesz z trzech :))

Kombinuj dalej bo do tematu jak zawsze guzik wnosisz tylko napinasz się i ublizasz
W d**** byłeś i gowno widziałeś !!! Tyle ci powiem szczylu
A teraz dajesz swoje wypociny :))
Dobrze że Ty wmosisz dużo do tematu koński zwisie jarasz się dalej flagami które zajebaliscie ultrasa A sami zostaliście bez flag :D

ts1998
Posty: 205
Rejestracja: 28.03.2016, 23:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ts1998 » 09.11.2018, 13:19

Zfh sprinterki :) !

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 09.11.2018, 21:42

Salceson pisze:
07.11.2018, 19:37
Pique pisze:
06.11.2018, 23:38
Salceson pisze:
06.11.2018, 22:47


Po pierwsze, jeśli już, to pousuwał liczby nie liczbę, po drugie kim Ty qrwa jesteś?
Po pierwsze to usunął prawidłową liczbę, która była poda taka jak potem w oficjalnej relacji. Trzeba było być na wyjeździe, a nie się pruć przez neta. A po drugie c*** cię to interesuje. Musisz powęszyć dalej, bez odbioru :)
Po pierwsze nie chodziło mi o liczbę tylko formę gramatyczną, po drugie od jakiegoś czasu widzę, iż fikasz niemiłosiernie w sprawach RTSu... zaś po trzecie z reguły wpierdalasz swoją wypowiedź w kwestiach, z którymi nie miałeś nic wspólnego - patrz: temat Jędrzejowa czy też flag poznańskich (to te ostatnie). Zatem ponowię pytanie, kim Ty qrwa jesteś? Są jeszcze co najmniej jeden do dwóch ancymonów, którzy tak robią. Ale to będzie osobna rozprawka forumowa. A węszyć nie muszę, wystarczy, iż pojawisz się na Stadionie i o tym poinformujesz, resztę dawaj na prv.
To z czym miałem wspólnego a z czym nie to moja prywatna sprawa. Internet nie jest miejscem do pucowania się do takich rzeczy, tak samo do rzucania ksyw. I nie ty jesteś od weryfikowania łbie, bo póki co śmierdzisz psem na kilometr. Więc bez odbioru, węsz dalej. A forma gramatyczna brzmiała "na moje oko +/- 850 osób", wystarczyło być na wyjeździe by wiedzieć, że taka była liczba.

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 09.11.2018, 22:35

Pique pisze:
09.11.2018, 21:42
Salceson pisze:
07.11.2018, 19:37
Pique pisze:
06.11.2018, 23:38
Po pierwsze to usunął prawidłową liczbę, która była poda taka jak potem w oficjalnej relacji. Trzeba było być na wyjeździe, a nie się pruć przez neta. A po drugie c*** cię to interesuje. Musisz powęszyć dalej, bez odbioru :)
Po pierwsze nie chodziło mi o liczbę tylko formę gramatyczną, po drugie od jakiegoś czasu widzę, iż fikasz niemiłosiernie w sprawach RTSu... zaś po trzecie z reguły wpierdalasz swoją wypowiedź w kwestiach, z którymi nie miałeś nic wspólnego - patrz: temat Jędrzejowa czy też flag poznańskich (to te ostatnie). Zatem ponowię pytanie, kim Ty qrwa jesteś? Są jeszcze co najmniej jeden do dwóch ancymonów, którzy tak robią. Ale to będzie osobna rozprawka forumowa. A węszyć nie muszę, wystarczy, iż pojawisz się na Stadionie i o tym poinformujesz, resztę dawaj na prv.
To z czym miałem wspólnego a z czym nie to moja prywatna sprawa. Internet nie jest miejscem do pucowania się do takich rzeczy, tak samo do rzucania ksyw. I nie ty jesteś od weryfikowania łbie, bo póki co śmierdzisz psem na kilometr. Więc bez odbioru, węsz dalej. A forma gramatyczna brzmiała "na moje oko +/- 850 osób", wystarczyło być na wyjeździe by wiedzieć, że taka była liczba.
Lubię to! :)
ŁKS ŁÓDŹ

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 10.11.2018, 06:32

Pique pisze:
09.11.2018, 21:42
Salceson pisze:
07.11.2018, 19:37
Pique pisze:
06.11.2018, 23:38


Po pierwsze to usunął prawidłową liczbę, która była poda taka jak potem w oficjalnej relacji. Trzeba było być na wyjeździe, a nie się pruć przez neta. A po drugie c*** cię to interesuje. Musisz powęszyć dalej, bez odbioru :)
Po pierwsze nie chodziło mi o liczbę tylko formę gramatyczną, po drugie od jakiegoś czasu widzę, iż fikasz niemiłosiernie w sprawach RTSu... zaś po trzecie z reguły wpierdalasz swoją wypowiedź w kwestiach, z którymi nie miałeś nic wspólnego - patrz: temat Jędrzejowa czy też flag poznańskich (to te ostatnie). Zatem ponowię pytanie, kim Ty qrwa jesteś? Są jeszcze co najmniej jeden do dwóch ancymonów, którzy tak robią. Ale to będzie osobna rozprawka forumowa. A węszyć nie muszę, wystarczy, iż pojawisz się na Stadionie i o tym poinformujesz, resztę dawaj na prv.
To z czym miałem wspólnego a z czym nie to moja prywatna sprawa. Internet nie jest miejscem do pucowania się do takich rzeczy, tak samo do rzucania ksyw. I nie ty jesteś od weryfikowania łbie, bo póki co śmierdzisz psem na kilometr. Więc bez odbioru, węsz dalej. A forma gramatyczna brzmiała "na moje oko +/- 850 osób", wystarczyło być na wyjeździe by wiedzieć, że taka była liczba.
I pisze to łeb który co jakiś czas rzuca ksywami a nawet nazwiskami.

torcaa
Posty: 104
Rejestracja: 20.05.2016, 12:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: torcaa » 10.11.2018, 06:58

Pique pisze:
09.11.2018, 21:42
Internet nie jest miejscem do pucowania się do takich rzeczy, tak samo do rzucania ksyw.
Ty a kiedyś się tu pucowałeś gdzie dokładnie stoisz na sektorze razem z bandą.Zapraszałeś na rozmowę a jak teraz cię ktoś zaprasza to mu piszesz,że śmierdzi psem.
Salceson,to może podbij w to miejsce i się przekonasz kto to w ogóle jest ;)

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 11.11.2018, 11:13

ODDAWALI ŻYCIE DZIADOWIE,GDYŻ WRÓG NIE MIAŁ DLA NICH LITOŚCI - CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM W 100 LECIE NIEPODLEGŁOŚCI
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Kapitan_Bomba
Posty: 133
Rejestracja: 12.01.2010, 19:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kapitan_Bomba » 11.11.2018, 18:14

Jako, że nie jestem z Łodzi oraz nie jestem związany z żadnym klubem z tego miasta mam pytanko. Czy dzielnice Teofilów i Koziny są w 100% za ŁKS (oczywiście chuligańsko, bo zwykłe Janki mogą trafić się na każdej dzielnicy). Miałem okazję być raz przejazdem w Łodzi i trafiło właśnie na Teofilów - bardzo klimatyczne osiedle/dzielnica. Dużo grafów za ŁKS. Co do Kozin, to rzuciła mi się duża aktywność w necie (różne filmiki promujące ŁKS). Czy są to jedne z czołowych osiedli/dzielnic ŁKS pod względem jakościowym i liczbowym? Czy możliwe jest tam paradowanie w barwach Widzewa ? Może zadałem banalne pytania, ale nie mam żadnej styczności z Widzewem/ŁKS, a Łodź jest najciekawszym miastem derbowym. Jak wspomniałem sam Teofilów mni eurzekł, a byłem tam tylko 1-2 h. Z fartem i bez spiny.

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 11.11.2018, 18:22

Teofilów i Koziny to osiedla należace do ŁKSu,czy najlepsze tego nie wiem ale Teofilów zawsze był w Lodzi mocny,duze blokowisko ze sporymi zasobami ludzkimi.Koziny nie tak dawno zostały rozgonione z osiedlowej zbiorki,moim zdaniem lecą na opini z lat 90 kiedy to mieli tam sporo chuliganów.

twistos1910
Posty: 32
Rejestracja: 20.08.2017, 21:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: twistos1910 » 11.11.2018, 20:52

Co do Kozin się zgodzę, Teo obiektywnie wg mnie razem ze SP najlepszy rewir Łksu, dobrze wymalowany, dużo młodych aktywnych.
Ale w czapkę ostatnio też zebrali ;)

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 11.11.2018, 21:36

Internetowa armia reanimacji. Czy padło pytanie o walki w ostatnim czasie? Nie? To na c*** prowokujecie dorzucając niepotrzebne komentarze?

A tak na marginesie czemu pizdy skleojne i ani słówka o wpierdolu zebranym na Dąbrowie?
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Nocnik
Posty: 204
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nocnik » 12.11.2018, 05:20

twistos1910 pisze:
11.11.2018, 20:52
Co do Kozin się zgodzę, Teo obiektywnie wg mnie razem ze SP najlepszy rewir Łksu, dobrze wymalowany, dużo młodych aktywnych.
Ale w czapkę ostatnio też zebrali ;)
Wy to zawsze zaliczacie progres A flagi to wam może krasnolutki wyjebaly :)?

ciekawskiciekaw
Posty: 51
Rejestracja: 26.09.2017, 16:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ciekawskiciekaw » 12.11.2018, 07:08

ale po co ty się znowu o te flagi napinasz? sam je zdobywałeś że to takie ważne dla ciebie? Analogicznie jeśli oni są samymi wieśniakami z Koluszek itp. to kto dał po mordzie na Limance,krasnoludki?

adwt
Posty: 64
Rejestracja: 27.02.2007, 13:44
Lokalizacja: Widzew Wschód

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: adwt » 12.11.2018, 09:55

Nocnik pisze:
12.11.2018, 05:20
twistos1910 pisze:
11.11.2018, 20:52
Co do Kozin się zgodzę, Teo obiektywnie wg mnie razem ze SP najlepszy rewir Łksu, dobrze wymalowany, dużo młodych aktywnych.
Ale w czapkę ostatnio też zebrali ;)
Wy to zawsze zaliczacie progres A flagi to wam może krasnolutki wyjebaly :)?
Krasnolutek :) ło ku***.
Obrazek

Sebastia19n88
Posty: 86
Rejestracja: 02.11.2010, 21:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sebastia19n88 » 12.11.2018, 10:16

A tak na marginesie czemu pizdy skleojne i ani słówka o wpierdolu zebranym na Dąbrowie?



napiszesz więcej może być pw.

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 12.11.2018, 10:31

MW10 pisze:
11.11.2018, 21:36
Internetowa armia reanimacji. Czy padło pytanie o walki w ostatnim czasie? Nie? To na c*** prowokujecie dorzucając niepotrzebne komentarze?

A tak na marginesie czemu pizdy skleojne i ani słówka o wpierdolu zebranym na Dąbrowie?
uświadom nas zatem...kiedy Widzew dostal w******* na Dabrowie?

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 13.11.2018, 17:59

No to kiedy Łks najebał Widzew na Dąbrowie?

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 13.11.2018, 18:53

Prujący sie koleżanki to poszukaj w Chorzowie

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 13.11.2018, 20:18

Mogłeś jechac na marsz obsrancu i zacząć polowanie na Lecha

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 13.11.2018, 22:34

To jak wiedzieliście parchy ze bedą jechac przez Łódź to czemu niepokazaliscie ze macie jaja i sie nie zebraliście ? Kalkulatorki sie judki włączyły ?

cwaniaKKK
Posty: 252
Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cwaniaKKK » 13.11.2018, 22:37

weteran ile masz lat?
1910

Jerzy Killer
Posty: 61
Rejestracja: 04.05.2015, 19:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jerzy Killer » 13.11.2018, 22:44

Weteran1946 pisze:
13.11.2018, 22:34
To jak wiedzieliście parchy ze bedą jechac przez Łódź to czemu niepokazaliscie ze macie jaja i sie nie zebraliście ? Kalkulatorki sie judki włączyły ?
Parcha to poszukaj na kaliskim...Przeciez pisze wyraznie gdzie ta super banda byla tydzien temu jak jechalismy w ich kierunku prawie? Gdzie byl wtedy ten Wielki Lech?! A wczorajsza pokazówka przy świecie panstwowym pokazuje ....."że bolało" ...I dobrze.

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 13.11.2018, 22:50

Więcej od ciebie i to wystarczy , jak masz problem to banoj swoje koleżanki po szału bo spinają poslady jak by niewiem co za akcja była , wracali zajechali i tyle a różowy parch napierdala i napierdala , wszyscy tu jesteśmy kozaki bo przez kabel a w realu nic niemamy do gadania bo ludzie ogarnięci w temacie nawet tu nie wchodzą, kilerek zydku zbieraj na pomnik idola

low kick paziu
Posty: 58
Rejestracja: 10.10.2016, 22:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: low kick paziu » 13.11.2018, 23:03

Weteran1946 pisze:
13.11.2018, 22:50
Więcej od ciebie i to wystarczy , jak masz problem to banoj swoje koleżanki po szału bo spinają poslady jak by niewiem co za akcja była , wracali zajechali i tyle a różowy parch napierdala i napierdala , wszyscy tu jesteśmy kozaki bo przez kabel a w realu nic niemamy do gadania bo ludzie ogarnięci w temacie nawet tu nie wchodzą, kilerek zydku zbieraj na pomnik idola
Wez juz wypierdlaj stad do swojego tematu przybledo.Rzucasz sie jak pyrek na Ewelinie, a c**** znaczysz lamusie.

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 13.11.2018, 23:55

To napisz kim ty Korwa jestes i co znaczysz w różowej ferajnie ?

galeraxxx81
Posty: 16
Rejestracja: 19.08.2017, 22:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: galeraxxx81 » 13.11.2018, 23:58

Jerzy Killer pisze:
13.11.2018, 22:09
Leszki zaczynają sie bawic podobnie jak ich koledzy z dworca swego czasu jak robili pakazówki w stylu "Harlem shake" czy włam o 12 w nocy pod zegar....gdzie umieszczali glupawe filmiki z tych wizyt na pejsbukach czy youtubach....ale poszla szybka kontra I Bach! skonczylo sie!...Ze te cale ich akcje to nic wielkiego. Tu podobnie 2 razy przyjazd o 12 w nocy w kilkanascie fur gdzie normalne ze nikogo nie trafia o tej porze....Czemu tych kalkulatorow nie bylo tydzien temu gdzie bylismy konkretna banda w Grudziadzu?! Czemu wtedy tak nie kozaczyli ?! Jakos dziwnie sie nie wychylali? Kalkulatorki sie załaczyly....bo mogly byc plecy I dopiero byl by znowu obciach.
jest taka mala roznica ze ktos potrafi wykonac telefon ze wraca z wyjazdu i wpadnie wam ,,osrac,, stadion i robi to a szurow ni widu ni sluchu , a malotaly zobacza jednego pomazego grafa na murze i juz historia jaki to rewanz , no coz skoro nie potraficie postawic sie pod waszym ,,sercem miasta ,, pewnie bedzie musiala byc inna okazja

PS Ile Widzewa na marszu ? ahh zapomnialem znow napisz jak rok temu ze byli :)

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 14.11.2018, 00:06

To nie ich święto po pierwsze po drugie fuga na gaciach była

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Chujicipa i 341 gości