MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: sircharles » 12.11.2018, 06:42


Jacek Międlar

@jacekmiedlar
5 godz.5 godzin temu
Moi trzej przyjaciele w tym Roman Zieliński siedzą teraz na dołku. W drodze powrotnej z Marszu, na ulicy zawinęli ich antyterroryści.
Za transparenty: "Życie i śmierć dla Narodu" (hasło marszu) oraz "Śmierć Wrogom Ojczyzny" (hasło bohaterów NSZ). Skandal!!!



domingo
Posty: 5
Rejestracja: 02.04.2018, 15:12

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: domingo » 12.11.2018, 08:01

Na takie akcje, są marnowane cały czas pieniądze podatników. Ciekawe jakiego znowu ''nawiązania do faszyzmu'' doszuka(ł) się prokurator, tudzież śledczy. Chociaż jeśli na tej stronie są osobnicy, których rażą banery innych uczestników będących na marszu, nazwijmy to o bardziej ''skrajnych'' poglądach, to czego ja wymagam od zwykłych ''zakutych łbów policyjnych''.

Kadm
Posty: 235
Rejestracja: 19.10.2008, 12:29

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Kadm » 12.11.2018, 08:36

Masz zajebisty. Nic więcej nie trzeba dodawać.


Taki mała prośba z mojej strony na przyszły rok. Jak ciulu jeden z drugim odpalasz achtunga i zauważasz, że nie masz go gdzie rzucić bo dookoła ciebie są ludzie, to wsadź sobie go ku*** w d***, a nie rzucaj ludziom pod nogi!
KibicŁKS pisze:A ja mam pytanie. Czy pzpn zmniejszy kare Widzewowi jeżeli zszyją flage i zwroca ja Legii??

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Seth Gecko » 12.11.2018, 09:20

wyto(J)ski pisze:
12.11.2018, 01:58
zdziwił mnie fakt że jak gwizdałem na Rondzie Dmowskiego po przemówieniu Dudy to większość się na mnie gapiła, jakbym był z KOD-u czy huk go wie.
Duda przy Komoruskim to wręcz ideał. Przecież tamten cymbał, to nawet nie potrafił powiedzieć jak się nazywa, o ile nie miał kartki w rękach. Duda mówi z sensem i z głowy. Nic dziwnego że ludzie patrzyli na ciebie jak na kodziarza.

Podobnie rudy Tusk. Przecież wystarczy spojrzeć na ten fałszywy ryj, żeby widzieć że to cwaniaczek i kłamca. Przy okazji Dnia Niepodległości porównał Piłsudskiego do ... Wałęsy. Ten to ma tupet. Godny uczeń towarzysza Bolka.

Pewnie nigdy nie zrozumiem, jak ludzie mogą głosować na kogoś takiego. Podobnie jak na Nowoczesną, KOD czy inne ścierwo. Głosowanie na marginalne partie, to też strata głosu. Obiecanki że stopniowo ludzie zaczną je coraz bardziej popierać:) Może tak, a co bardziej prawdopodobne nie. I co będzie tu i teraz, jeśli PO znowu dojdzie do władzy? W koalicji z SLD itp.

Frekwencja na Marszu kapitalna. Oby kolejne marsze były jeszcze bardziej udane. Znam sporo osób, co nie dotarły do Warszawy, bo za późno się obudzili i nie było już biletów na pociąg. Największa beka z forumowiczów, co próbowali zniechęcać do udziału w Marszu. Jak tam samopoczucie że marsz jednak się udał?:)
W wielu polskich miastach też frekwencja najlepsza z dotychczasowych obchodów. Zaczyna się robić moda na robienie marszów. Podobnie z obchodami w przedszkolach i szkołach. I dobrze. Im więcej patriotów tym lepiej.

Jeszcze jakby więcej cymbałów z achtungami dostawało z liścia, to Marsz byłby godniejszy. W domu przy rodzinnym obiadku sobie rzucajcie achtungi.

Co do propagandy w TV, to pomijając internet, chyba najlepiej pokazywali Marsz w Polsacie. TVN jak zwykle szuka dziury w całym i próbuje dzielić Polaków. TVP info jakieś nieudolne.

PS. Zwykle mam ciekawsze zajęcia i nie odpisuję.
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: kapitan_swir_planeta » 12.11.2018, 09:27

Ale pisowskie pieski, czego Wy oczekujecie po marszu nacjonalistów? Ze co, że będziemy oklaskiwac Dude?
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: whiskey » 12.11.2018, 09:27

Solorz nie jest głupi i wbił sie idealnie pomiędzy TVP a TVN. Gdyby wyjebali jeszcze komunistkę Gozdyrę to było by idealnie

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: protektormalopolska » 12.11.2018, 09:29

Świr planeta lewaczku spier...z tego forum do kodiarzy i tam się udzielaj w swoim towarzystwie.
ABG

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Foxx » 12.11.2018, 09:31

piter1922 pisze:
12.11.2018, 02:25
Przejąć się nie udało, co nie znaczy, że nie było takiego zamysłu i że nie będzie takich prób w przyszłych latach. Zapomniałeś wspomnieć o kilku "mało" istotnych faktach w tej sekwencji swojej:
- Prezydent nie zaprosił organizatorów do komitetu organizacyjnego uroczystości
- Organizatorzy zaprosili prezydenta, żeby wziął udział
- Prezydent i premier zapraszali wszystkich do wzięcia udziału w Marszu Niepodległości
- Strona rządowa zerwała negocjacje w sprawie udziału prezydenta, organizatorzy po marszu ujawniają kulisy, że rozmowy były pozorowane
- Po decyzji HGW o delegalizacji marszu, prezydent ogłasza zrobienie swojego, mimo, że organizatorzy apelują żeby się wstrzymał do wyroku sądu
- Wypowiedzi Glińskiego o "problemie z przejęciem marszu", Romaszewskiej o słusznym zakazie, informacje jakoby wojewoda mazowiecki i tak miał zakazać, czyli stałe sztuczki Nowogrodzkiej, gra na emocjach, badanie na ile mogą sobie pozwolić
- Wypuszczenie klipów z prezydentem i premierem zachęcającymi do wzięcia udziału w państwowym biało-czerwonym marszu, które ewidentnie były przygotowane wcześniej
- Propaganda w TVP o jednym marszu prezydenckim, która trwała aż do jego zakończenia. Wymazanie z przekazu Marszu Niepodległości i jego organizatorów, dopiero naciski internautów na twitterze powodują trochę zmianę przekazu. Tutaj chyba przebili nawet TVN, co jest nie lada sztuką.

Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem, ale tyle się działo w ostatnich dniach, że nie sposób spamiętać. PiS wg mnie się konkretnie obsrał tej masy ludzi. Wydaje mi się, że są świadomi, że ten marsz obalił rządy PO i wyniósł ich do władzy. Boją się zapewne, że sytuacja może się powtórzyć i ten niezagospodarowany w dużej części elektorat może obrócić się przeciwko nim. Tym bardziej, że to w większości młodzi ludzie i ciężej ich omamić medialną propagandą, bo informacje czerpią głównie z internetu.
O niczym nie zapomniałem, wymieniłem sekwencję faktów realnie mających wpływ na przebieg wydarzeń. Sami organizatorzy nie mieli wspólnej postawy. Dodatkowo na wstępny etap rozmów nałożył się genialny pomysł Winnickiego na kampanię RN do wyborów samorządowych po linii "antypisu" i konkretnie "antyDudy". Padały w niej słowa rozmaite, średnio ułatwiające rozmowy. Nie pisałem o tym, bo wymieniając podobne historie z otoczki po obu stronach sam bym zasnął :) Podobnie z wypowiedziami Romaszewskiej, czy Glińskiego. Łączą je dwie cechy: były kretyńskie (z szacunkiem dla dorobku Romaszewskiej) oraz zaserwowane przez osoby bez znaczenia w kwestiach związanych z Marszem.

Nie śledziłem przekazu TVP, bo maszerowałem :) (swoje zdanie o jakości propagandy Kurskiego mam). Natomiast w necie widziałem np. materiały Polsat News i tam zarówno w komentarzach reporterów, jak i wypowiedziach ludzi - w tym z PiS-u - cały czas podkreślano, że idą oddzielone buforem dwa marsze. Wyżej masz linka do TVP.INFO z Bosakiem. Który zresztą już poleciał do polskojęzycznego (co jakoś nie przeszkadza ;) Onetu z tekstami, że "walka o Marsz" dopiero się zaczyna.

I tyle. Ty widzisz dwie strony, a ja po każdej widzę dwie grupy. Wśród organizatorów byli to prowadzący kampanię RN Winnicki i Bosak oraz zabiegający o sukces MN Bąkiewicz. O PiS-ie napisałem w poprzednim wpisie ;) "Stary PiS" z Brudzińskim może i "miał zamysł". Faktem jest, że to na etapie rozmów jego z Winnickim zostały niemal zerwane. Gdy Morawiecki wysłał Dworczyka, który za partnerów w rozmowach dostał Bąkiewicza z Tumanowiczem - dogadali się raptem w kilka godzin.

Byłem zarówno w kolumnie PiS-owskiej, jak i we właściwym MN i poruszoną przez Ciebie kwestię podejścia do informacji oceniam inaczej. Zwykli ludzie chcieli po prostu przejść w Marszu, nikt nie wygłaszał jakichś politycznych uwag pod adresem "tych drugich". Natomiast wspólne zdanie, w tym skandowane, dotyczyło Gronkiewicz-Waltz. A w necie, jak to w necie, ze specjalnym uwzględnieniem kibiconetowni z jej świrami latającymi wśród planet :)

PS Jak każdy człowiek z branży wiem, że na produkcję takich klipów od zebrania ekipy do finalnego montażu może wystarczyć 48 godzin.

PS 2 Kolejny głos poparcia w sprawie achtungów.
A co tam w komentarzach na Onecie?

Oporowian
Posty: 154
Rejestracja: 26.02.2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Oporowian » 12.11.2018, 09:51

to był słuszna decyzja aby opuścić Wrocław !

Musze powiedzieć ze bardzo pasowała mi forma marszu ! Wszyscy razem jak jedna rodzina bez żadnych podziałów i agresywnych sloganów. Tyle było kłótni i o tym ze kradną marsz a wyszło to mega naturalnie i genialnie !

Nawet idąc w ciszy można było popaść w niesamowita zadumę i szczęście ze uczestniczy się w czymś wyjątkowym .

Bardzo mało alkoholu i można było zauważyć wielki szacunek ludzi względem tego dnia !

apropo Wrocławia :
Dałem rade oglądnąć niestety tylko kawałek przemówienia J.M we Wrocławiu. Dla mnie narracja przemówienia zamiast łączyć i kreować atmosferę święta to kreowała podziały i powoduje ze z roku na rok coraz mniej ludzi uczestniczy w tym marszu. Jacek chyba został zniszczony mentalnie. Wierze ze wróci na właściwe tory bo nie tędy droga a pamiętam go z przemówień pełnych wartości...

Prawica musi trzymać się razem ! ale musi to być prowadzone przez ludzi odpowiedzialnych !
Warszawa dała przykład !

ps : j**** KOD, antife, TVN i PO.

Rufus695
Posty: 14
Rejestracja: 20.09.2010, 22:36

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Rufus695 » 12.11.2018, 10:02

VAL0 pisze:
12.11.2018, 02:37
Zeos pisze:
12.11.2018, 02:33
VAL0 pisze:
12.11.2018, 01:51
Nie chce podawac liczby ale było nas wielu liczba bliska 500.Nie było widac gtsu. Zapewne bzykali sie z cyganami na słowacji lub siedzieli w norach.

Waszą liczbe podał już twój kumatszy kolega adik na poprzedniej stronie papruchu. Swoją drogą pewnie musieliście się dobrze czuć w Warszawie, mogliście w końcu pooddychać świeżym powietrzem, wychodząc z nor i kanałów krakowskich gdzie na codzień przesiadujecie cioty :) .
Ty k**** głupia :))) boli dobrze 60,k**** rozprute :)
Na c*** dziwko prowokujesz i rozpierdalasz temat, pryszczaty obsrańcu
.....

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: osfp_ » 12.11.2018, 10:04

Ok 500 osób z Brygady Świętokrzyskiej w Warszawie

Obrazek

wen33
Posty: 182
Rejestracja: 30.08.2016, 10:06

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: wen33 » 12.11.2018, 10:07

Bardzo dobra frekwencja. Ciesze się, że mogłem uczestniczyć w tym wydarzeniu. Sporo widocznych ekip.
Do nastepnego !
Lech ze zgodami https://www.youtube.com/watch?v=D0vQdbP8_Ik

Cuchulainn
Posty: 81
Rejestracja: 12.04.2017, 15:48

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Cuchulainn » 12.11.2018, 10:40

Skąd na tym forum nagle tylu fanatycznych pisiorów?
"And if we have to go alone
We'll go alone with pride"

PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: PW2014 » 12.11.2018, 10:47

Im dalej od czoła Marszu tym "gorszy" klimat. Niektórzy chyba na początku zszokowani racami, hasłami anty-systemowymi itd. Ludzie co pierwszy raz byli na Marszu chyba myśleli, że będzie jak na meczu reprezentacji w piłkę.
Chyba wyrasta Nam sekcja przedszkolna. Tylu dzieciaków z opaskami biało czerwonymi na ramieniu to jeszcze nie widziałem na Marszu. Byli nawet rodzicie z wózkami. Szacunek dla nich, że od małego wychowują dzieciaki. Mam porównanie jak Marsz się rozkręcał w 2011 r. Z każdym rokiem jest Nas więcej i nadchodzi nowe pokolenie.

Krzyk
Posty: 44
Rejestracja: 26.02.2007, 21:22

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Krzyk » 12.11.2018, 10:54

Dla tych wszystkich fanatycznych pisiorów którzy ślepo wierzą że PiS jest za kibicami oto zacząło się publikowanie wizerunków i szukanie osób odpalających race
[link]
Może kiedyś zrozumiecie że nie ważne jaka opcja jest u władzy zawsze kibice będą złem dla nich

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: kapitan_swir_planeta » 12.11.2018, 10:58

Musze posypać głowę popiołem.
Spodziewałem się, że MN zostanie albo przemilczany albo utozsamiony z marszem prezydenckim jako jego część.
Tymczasem media pieja o tym, że PiS dał się ugiac nacjonalistom.
Na razie zyskujemy wizerunkowo .
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: info z TMK » 12.11.2018, 11:07

A milicja publikuje wizerunki osób odpalajacych race. Nawet starszych ludzi. Do tego 5 tysięcy zł nagrody za wskazanie sprawców spalania flagi unii europejskiej. Psy muszą nadrobić zaległości w kasie po psiej grypie. To też dla tych którzy pytają "po co ci te debile kominiarki zakładają?". No właśnie po to, że ci bez kominiarek niebawem będą na komendzie z zarzutami.

Cuchulainn
Posty: 81
Rejestracja: 12.04.2017, 15:48

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Cuchulainn » 12.11.2018, 11:14

info z TMK pisze:
12.11.2018, 11:07
A milicja publikuje wizerunki osób odpalajacych race. Nawet starszych ludzi. Do tego 5 tysięcy zł nagrody za wskazanie sprawców spalania flagi unii europejskiej. Psy muszą nadrobić zaległości w kasie po psiej grypie. To też dla tych którzy pytają "po co ci te debile kominiarki zakładają?". No właśnie po to, że ci bez kominiarek niebawem będą na komendzie z zarzutami.
5 tys zł nagrody, co to ku*** Dziki Zachód?
"And if we have to go alone
We'll go alone with pride"

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: sircharles » 12.11.2018, 11:21

https://twitter.com/tvp_info/status/1061637079334088704

Nawet Kanye West z ekipa zagościł na marszu. I zobacz ty nic mu się nie stało:). Gdzieś lata fota po necie z Jackie Chanem....:)


https://twitter.com/BCernusa/status/1061638587538640897 Jeszcze raz ta akcja, to uczestnicy marszu doskakują? czy tajniaki?.

PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: PW2014 » 12.11.2018, 11:53

Szacunek również dla ludzi niestety na wózkach inwalidzkich i ich opiekunów. Dali radę przejść z nami, chociaż meli o wiele ciężej.

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: kivloff » 12.11.2018, 12:15

wyto(J)ski pisze:
12.11.2018, 01:58
zdziwił mnie fakt że jak gwizdałem na Rondzie Dmowskiego po przemówieniu Dudy to większość się na mnie gapiła, jakbym był z KOD-u czy huk go wie.
A co takiego złego powiedział, że gwizdałeś?

WSO
Posty: 89
Rejestracja: 13.01.2017, 21:32

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: WSO » 12.11.2018, 12:27

kivloff pisze:
12.11.2018, 12:15
wyto(J)ski pisze:
12.11.2018, 01:58
zdziwił mnie fakt że jak gwizdałem na Rondzie Dmowskiego po przemówieniu Dudy to większość się na mnie gapiła, jakbym był z KOD-u czy huk go wie.
A co takiego złego powiedział, że gwizdałeś?
Miał prawo gwizdać nawet z powodu tej kilkudniowej szopki co urządził z przydupasem premierem, ze chcieli przywłaszczyć uczestników na swój marsz.

Jeśli nasz szanowny prezydent Andrzej Duda raczy również pójść za rok w marszu to będzie znak że zależy mu na dialogu i próby pojednania mimo poglądów, ale jeśli będzie miał w d**** bo to tylko 101lecie (nie medialne nic) to tylko potwierdzi zdanie większości ze trzeba było się pokazać na jubileuszu. Czas pokaże
W świecie baranów jesteśmy wilkami!!!

calan
Posty: 4
Rejestracja: 11.06.2013, 15:23

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: calan » 12.11.2018, 12:47

Tegoroczny marsz udał się w 100%. To była bardzo dobra decyzja że stowarzyszenie dogadało się z rządem. Dzięki temu na marszu było 2,5-krotnie więcej ludzi. Lepiej jak idzie 250 tys ludzi niż 50tys. To chyba logiczne. Uważam że szeroko pojęta prawica powinna w sprawach najważniejszych dla Polski trzymać się razem. Każda partia prawicowa różni się od siebie, ale musimy wszyscy szukać wspólnych mianowników. Za dużo osób i środowisk chce i szkodzi Polsce, żebyśmy jeszcze my ze sobą walczyli. Cala prawica powinna się trzymać razem. Piszecie że gwizdaliście na Dudę. Wolicie w takim razie tuska za prezydenta Polski? tusk będzie godniej reprezentował Polskę niż Duda?

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Lucjan80 » 12.11.2018, 12:50

Up
No po chuju powody do gwizdania
A tak na serio to gdyby nie duda i strona rządowa to Hanka zapewne by rozwiązała marsz już na rondzie
Nie ze bym bym wdzięczny dudzie ale i nie powiedział nic śni nie zrobił nic by skłócić naród
W tym jedynym szczególnym dniu zachowali się jak trzeba
Można ich nie lubić ale póki co jedt to najlepszy i najbardziej pozytywnie nastawiony rząd od 89 nastawiony do nas niepokornych
Dowodzą temu ostatnie trzy marsze chociażby
Zero zadym itd
A co do samego gwizdania - to nie miejsce nie czas i nie to wydarzenie by gwizdać jak na lidze kartoflanej


nicdobrego
Posty: 61
Rejestracja: 13.09.2015, 17:23

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: nicdobrego » 12.11.2018, 12:53

Za rok będzie jeszcze jeden marsz, Ryży zapowiedział swój marsz który ruszy z pod pomnika Piłsudskiego. Jak to ujął TVn po złożeniu kwiatów przez rudzielca tłum przeistoczył sie w wiec poparcia dla Ryżego. Patrząc na niektóre wpisy za rok część forumowiczów powinna zmienić marsz z obozu patriotycznego na obóz targowicy.

PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: PW2014 » 12.11.2018, 12:58

Lucjan80 pisze:
12.11.2018, 12:50
Up
No po chuju powody do gwizdania
A tak na serio to gdyby nie duda i strona rządowa to Hanka zapewne by rozwiązała marsz już na rondzie
Nie ze bym bym wdzięczny dudzie ale i nie powiedział nic śni nie zrobił nic by skłócić naród
W tym jedynym szczególnym dniu zachowali się jak trzeba
Można ich nie lubić ale póki co jedt to najlepszy i najbardziej pozytywnie nastawiony rząd od 89 nastawiony do nas niepokornych
Dowodzą temu ostatnie trzy marsze chociażby
Zero zadym itd
A co do samego gwizdania - to nie miejsce nie czas i nie to wydarzenie by gwizdać jak na lidze kartoflanej
Rząd bardzo jest pozytywnie nastawiony, ale do imigrantów, a nie Polaków. Porządni ludzie z PISu, są tacy, nie cały PiS jest zły, szybko są oni uciszani przez Mateuszka. Ten sprzeciw był skierowany do tych na samej górze z premierem na czele.
[link]
"Rząd miał przy tym pracować otwarcie nad projektami dalszego otwarcia rynku pracy dla obcokrajowców, ale wszystko skończyło się we wrześniu. To właśnie wówczas wiceminister pracy, rodziny i polityki społecznej Paweł Chorąży powiedział podczas jednej z publicznych debat, iż Prawo i Sprawiedliwość wraz ze Zjednoczoną Prawicą chcą zarówno ściągać imigrantów, jak i pomagać im w osiedlaniu się w Polsce na stałe. Chorąży został z tego powodu zdymisjonowany przez premiera Mateusza Morawieckiego."

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: szwadron97 » 12.11.2018, 13:09

info z TMK pisze:
12.11.2018, 11:07
A milicja publikuje wizerunki osób odpalajacych race. Nawet starszych ludzi. Do tego 5 tysięcy zł nagrody za wskazanie sprawców spalania flagi unii europejskiej. Psy muszą nadrobić zaległości w kasie po psiej grypie. To też dla tych którzy pytają "po co ci te debile kominiarki zakładają?". No właśnie po to, że ci bez kominiarek niebawem będą na komendzie z zarzutami.
Jeżeli ktoś kupił flagę unii to jego własność więc dlaczego nie mógł jej spalić totalny bez sens tak samo race na święta państwowe powinny być legalne nie długo na sylwestra zakażą

podlasiak1977
Posty: 29
Rejestracja: 12.03.2018, 22:21

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: podlasiak1977 » 12.11.2018, 13:10

PW2014 masz racje.w pisie jest wiecej porzadnych ludzi niz w innych partiach razem wzietych.ja cenie prof Zaryna.ale gdyby pisowi zalezalo tak naprawde na Polsce jak mowili to wyciagneli by reke do wszystkich ugupowan prawicowych i dzialali razem.
ja juz postawilem na nich krzyzyk za ustawe o IPN,za imigrantow,premie,kolesiostwo czyli wszystko to czego mialo nie byc.nie wspone juz o poddanstwie dla zydow.
co do samego marszu to chyba pisowi na dobre nie wyszlo.media juz rozpisuja sie o uleglosci przed faszystami hehehe
na moscie sporo osob wspinalo sie ne te kraty,czesc z nich widac ze po kilku glebszych:)a pod nimi czasem przechodzily kobiety z wozkami.dobrze ze zaden nie spadl.a poza szmata ue to widzialem tez ze spalili czerwona a o tej nikt nie wspomina:)

rightside
Posty: 211
Rejestracja: 04.12.2012, 21:01

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: rightside » 12.11.2018, 13:30

Oregano pisze:
12.11.2018, 13:18
Byłem na marszu, ale szedłem w jego tylnej części. Może nie tyle, co na tyłach, a raczej w drugiej połowie. Dojechałem na moment przed 15. I tu pytania:

W Marszu prezydenta też szli normalni ludzie i był to oddzielny marsz, w którym szło 5 tysiecy, a nas okolo 250 tysięcy, tak? Czy marsz Dudy to tylko dla "rzadowych"?
„To był największy marsz, jaki widziałem do tej pory. W zasadzie były to dwa marsze w jednym, bo przed nami maszerowali przedstawiciele władzy, PiS i kluby „Gazety Polskiej”. Cześć z tych osób później dołączyła do nas. Jak oceniam naszą współpracę ze stroną rządową? Pozytywnie, wszystko poszło zgodnie z planem” – powiedział Krzysztof Bosak.

muszynianka2
Posty: 37
Rejestracja: 11.04.2018, 13:55

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: muszynianka2 » 12.11.2018, 13:49

nie no kibice zakochani w Dudzie, brawo chuligany - pisiory szczają wam na ryj a wy mówicie że deszcz pada
jesteś kochana
jesteś znakomita
chłopa masz gita

Łagodny
Posty: 398
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Łagodny » 12.11.2018, 14:04

muszynianka2 pisze:
12.11.2018, 13:49
nie no kibice zakochani w Dudzie, brawo chuligany - pisiory szczają wam na ryj a wy mówicie że deszcz pada
https://www.youtube.com/watch?v=-wYCuE8NkCU ...

lobik
Posty: 358
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: lobik » 12.11.2018, 14:14

muszynianka2 pisze:
12.11.2018, 13:49
nie no kibice zakochani w Dudzie, brawo chuligany - pisiory szczają wam na ryj a wy mówicie że deszcz pada
Jeżeli pisiory szczają Nam do ryja, to co robiła z nami twoja Platforma? Zapomniałeś debilu ilu kiboli "pierdziało" za nic, bo nie podobaliśmy się tuSSkowi. Jak przed Euro2012, za byle co wyłapywało się "pajdę". Widać, że w d**** byłeś i gówno widziałeś.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: kropek » 12.11.2018, 14:21

I wszyscy się masowo zgłaszają, bo nie ma żadnego przepisu zakazujacego palenia flagi Unii 😉 Marsz zajebisty, ludzi było aż za dużo jak na tą trasę.
Obrazek

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: zab » 12.11.2018, 14:27

Wbijcie sobie do łbów, że nie trzeba lubić PiSu czy Prezydenta aby okazać Prezydentowi szacunek. Bo on a poprzednik to przepaść. Jeśli ktoś tego nie rozumie za mało jeszcze widział.
I czy to sie komuś podoba czy nie trzeba w waznych chwilach trzymać sie razem bo jak dojdzie PO do władzy to Marsz zniknie i wtedy dopiero będą zadymy. Doceńcie to co jest i pracujcie dalej.

Szedłem z przodu więc napisze koledze co pytał o marsz prezydencki. Tam wejście było limitowane, stąd chociażby lekką ręką kilkaset osób odbiło od nich i dołączyło do MN.
Ekip nawet nie ma co wymieniać bo widać je było na każdym kroku.
Z rasistowskich rzeczy, widziałem kilku murzynów, częśc z biało czerwonymi flagami. jeden nieźle darł japę, co fajnie wyglądało jak krzyczał To my Polacy:) Do tego trochę Azjatów, sporo też w oknach kręcących filmiki.
Sporo osób zza granicy, Włosi, Hiszpanie, Węgrzy, Niemcy. Niemcy w szoku, studenci lub turyści ale z biało czerwonymi opaskami:)
Wielokrotnie ktoś próbował sięgnąć wzrokiem koniec marszu, nic to nie dało.
Ludzie oklejeni taśmą na rękach to Straż Marszu, która miała za cel wyławianie i izolowanie debili, tak jak 3 osobową grupę co chciała zablokować:) Poblokowali 15 sekund:)
Sukces przerósł oczekiwania ale i organizatorów, co chyba patrząc na skalę nie dziwi.

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: protektormalopolska » 12.11.2018, 14:31

Kto się skacze ten z Tuskiem parę razy wczoraj leciało ;) Chyba niektórzy już zapomnieli hasło " donek matole " zamiast skupić się na tym co ważne to 2 TVN się robi tylko w sieci i na stronie kibicow. Jak by PiS byl taki anty narodowowy to raczej TVN i gazeta wyborcza by im wturowala a jest zgoła na odwrót. Donald wczoraj pochwalony że złożył kwiaty i wszyscy podjarani tym faktem więc zastanówcie się co piszecie. Bo tutaj wielu lewicowców też się wypowiada i to widać ale na siłę durnymi wpisami ludzi nie oklamiecie. Kto był na marszu ten sam wyciągnął wnioski. Głową państwa poszła na czele marszu i to jest powód do dumy przy takimswiecie.
ABG

Osiedlowy Wataszka
Posty: 104
Rejestracja: 08.06.2018, 13:15

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Osiedlowy Wataszka » 12.11.2018, 14:38

Ja tam wole PIS niż PO,ale nie nazywajmy PISu którego sztandarowym posutaltem jest lewicowe 500 plus,prawicą.

PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: PW2014 » 12.11.2018, 14:52

Dla rozluźnienia atmosfery ;)
[link]

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: protektormalopolska » 12.11.2018, 14:55

PW2014 co Ty chłopie tu wrzucasz ?? Wcześniej stonoga Onet TVN i Newsweek daj już se siana. Powiedz lepiej kto zabrał byłym SB-kom dodatki do emerytor. Podpowem Ci PO chciała im zostawić hajs bo to ich elektorat a czemu sam odpowiedz sobie. Na 500 postów które tu wypociles to sama propaganda i 300 anty PiS. Platfusem jesteś ewidentnie wiec idź do kolegów z kodu i tam ujadaj.
ABG

PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: PW2014 » 12.11.2018, 15:09

protektormalopolska pisze:
12.11.2018, 14:55
PW2014 co Ty chłopie tu wrzucasz ?? Wcześniej stonoga Onet TVN i Newsweek daj już se siana. Powiedz lepiej kto zabrał byłym SB-kom dodatki do emerytor. Podpowem Ci PO chciała im zostawić hajs bo to ich elektorat a czemu sam odpowiedz sobie. Na 500 postów które tu wypociles to sama propaganda i 300 anty PiS. Platfusem jesteś ewidentnie wiec idź do kolegów z kodu i tam ujadaj.
Nie stresuj się tak chłopie :) Zawsze w opozycji do systemu.
To jest mój 78 post ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Meyer, still_ow, WS1906 i 221 gości