MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: obiektywnyFAN » 10.11.2018, 12:47

Ciekawe czy za rok MN zrobi coś aby nie był to "państwowy" pochód. Może zmiana trasy, miejsca zbiórki? Ale to już temat na następny rok.



Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Bączyński » 10.11.2018, 13:05

Marsz we Wrocławiu ostatecznie legalny.Zażalenie Dutkiewicza sąd oddalił.

fansproject
Posty: 8
Rejestracja: 16.04.2015, 18:08

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: fansproject » 10.11.2018, 13:08

Przykry jest fakt, ze dyskusja merytoryczna na tym forum juz nie istnieje. Jesli krytykujesz PiS = kochasz Tuska, Wałęsę i HGW. Zostaliśmy totalnie wydymani przez rządzacych. Ekipa MN czyli Bosak i reszta grzecznie oddaly ten marsz, mimo ze przez ostatnie pare dni na twitterze pisali, ze PiS ewidentnie chce ten marsz zajebac. JAKIE ku*** DOBRO KRAJU? Czyli jutro na jeden dzien udajemy, ze wszystko jest okej, a od poniedzialku dalej dajemy sie dymac tej zlodziejskiej bandzie? PiS tydzien temu wstydzil sie isc z narodowcami, a od wczoraj juz jedna wielka Polska zjednoczona bez podzialow?

Bąkiewicz i reszta powinni negocjowac tylko i wylacznie dwa rozwiazania:
- zmiana godziny marszu panstwowego na 11/12
- zmiana trasy marszu panstwowego

Nie wiem jak wy, ale ja będę się czuł jak śmieć idąc za Dudą i resztą udawanych patriotów jak potulne baranki, w TV pójdzie jasny przekaz, że to marsz 100tyś zwolenników władzy. Szkoda, że nikt nie ma jaj, żeby było inaczej. Pozostaje jutro wygwizdać przemówienia prezydenta i Stowarzyszenia MN, które funduje mam propagandowy marsz. Przez wiele lat stworzylismy oddolny, antysystemowy marsz, gdzie obok kiboli z racami szly rodziny z dziecmi i to byl najwiekszy wrzod na d**** wladzy. Wczorajszy dzien spowodowal, ze bez zadnego oporu ta kilkuletnia praca zostala oddana w rece Kaczynskiego.

miras_80
Posty: 25
Rejestracja: 06.03.2007, 09:03

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: miras_80 » 10.11.2018, 13:14

Już zapomnieliście jak Kaczyński przemawiał na koniec marszu, teraz tv i net wam zryło banie że to komuchy, żydy itp, już sam nie wiem co wy chcecie. Po tylu walkach na tych marszach idzie z nami prezydent a wam znowu źle że to jakiś żyd na tym forum od kilku lat zrobiło się jak w sejmie a nawet nie wiem czy gorzej bo tamci to politycy a tu niby dobre chłopaki. Nagle kibice to nie jedność tylko różne opcje, zresztą co się dziwić jak nastały czasy że kiedyś Ci co nas pali namarszach pałami dzisiaj mają wyborców i popleczników w śród " kiboli " . To jest moje zdanie i darujcie sobie nazywanie mnie pisiorem czy jakimś tam przekupionym za 500 plus, żydokomuną itp usłyszanych czy przeczytanych w wirtualnym świecie. Wszyscy na marsz bez podziałów. Wielka Polska

basalaj
Posty: 50
Rejestracja: 29.09.2016, 12:10

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: basalaj » 10.11.2018, 13:15

Blad_Syntaktyczny pisze:
10.11.2018, 10:30
NIE DAJMY SIĘ DZIELIĆ I SKŁÓCAĆ. Bo inaczej nasze pokolenie, naszych dzieci i wnuków nie dożyję poprawy w naszym Kraju.
Świętujmy Polskość i chwalmy się nią, a nie szukajmy wszędzie powodów do kłótni, różnic.

Panowie ja wam coś powiem. Radykalne czy skrajne poglądy to jest co lubię, co mi się podoba i długo, długo w swoim życiu uskuteczniałem, lecz przyszedł pewien moment w swoim życiu kiedy zrozumiałem jedną rzecz.

Bycie radykalnym,skrajnym w czymś powoduję, że widzimy świat czarno-biało, zero-jedynkowo! Coś jest nasze, albo nie nasze. Coś est złe, albo dobre.. a niestety ŚWIAT TAKI NIE JEST. Przez co powodujemy nie dość, że ograniczenia w społeczeństwie to dążymy przez to do kłótni.

Bo mamy miliony różnych grupek, środowisk, społeczności.. które widzą ten świat właśnie czarno-biało. Albo z nimi, albo przeciw nim. Ja przez wiele lat też taki byłem, dalej mi się to podoba, ale z drugiej strony nie możemy tacy być, bo będziemy się ograniczać i kłócić. A nie to jest naszym celem. W taki sposób nigdy nie dołożymy cegiełki do WIELKIEJ POLSKI.

Panowie szanujmy wszystkich, którzy działają w takim samym celu i kochają Polskę. Będziemy się różnic w większym czy mniejszym stopniu, ale musimy się szanować i tolerować. Nie odrzucajmy od razu innych grup tylko dlatego, że ktoś ma inne spojrzenie na gospodarkę, czy bardziej toleruje jakieś rzeczy, albo ich nie toleruje.

Ale niestety, właśnie te granice, blokady, kłotnie.. to jest to co najbardziej dzielni nasze społeczeństwo. Ja tam sobie marzę, o tym aby np. w Sejmie kłocili się między sobą różnej maści prawicowcy, narodowcy, patrioci.. niż abyśmy mieli jakieś skłócone grupy. Ale niestety, marzenia się nie spełnią. Bo się ciągle dzielimy, nie możemy zrozumieć że jedna osoba kochająca Polski może np. popierać socjalną pomoc, a druga osoba może całkowicie go potępiać. Jeszcze długa droga przed nami.. pozdrawiam
Ponad 20 stron w tym temacie, a to jest najlepszy i najważniejszy post. Przeczytajcie go przed jutrzejszym marszem.

Zimnyy
Posty: 142
Rejestracja: 19.04.2018, 16:12

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Zimnyy » 10.11.2018, 13:25

wspominając slynną oprawe Resovii Rzeszów sprzed paru ladnych lat...jaja jak berety :)




przylączam sie do zdania ze to byl mądry post, przykmnijcie oko i niech ktoś kopsnie kaczynskiemu race jak będzie przemawiał w kulminacyjnym momencie, ogólnie wydaje mi sie ze osoby na tym forum mają zawsze najwięcej do powiedzenia, wiedzą jak będzie wyglądać cale swięto i kto ma z kim iść ramie w ramie a kto wypierdalac ale ulica i tak wszystko zweryfikuje, nie kazdy z pisu jest zydokomuchem i chce zle dla kraju...napewno nigdy nie wyrządzili tak wielu szkód srodowisku kibiców czy patriotycznej Polsce co matol z ekipą.
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.

PierszePierdolnięcie
Posty: 788
Rejestracja: 26.09.2010, 23:32

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: PierszePierdolnięcie » 10.11.2018, 13:40

Jak tak dalej będzie, to Europa rdzennych europejczyków będzie w czarnej d**** szybciej niż najwięksi pesymiści przewidywali.

I my sami dołożymy do tego cegiełkę, a raczej konkretnego pustaka, kłócąc się o to kto jest bardziej prawdziwym Polakiem. Zresztą co polakiem, tu cała Europa daje d*** na każdym froncie, chlając się nawzajem a to o to co było 100 lat temu, a to o 20 km pasa ziemi na granicy między jednym, a drugim państwem, a to o mniejszość etniczną jednego białego narodu w innym białym narodzie, w momencie gdy ciapaci p******* się na potęgę i tworzą ARMIĘ...
ARMIĘ która za 20-30 lat będzie mordować nasze dzieci i wnuki.
Obrazek

wyto(J)ski
Posty: 170
Rejestracja: 07.04.2015, 19:04

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: wyto(J)ski » 10.11.2018, 13:41

Dajcie spokój. To będzie ten sam tylko z większym zabezpieczeniem. Bez czarnego bloku. Z egidą bloku pisowcow. Warto zaznaczyć. Pochodu nikt nie zablokuje. Prowokacje zgaszone w zarodku. Jeśli władza sama nie przyszykowala żadnych problemów to pochód będzie spokojny. Wygrana jest Polska i oto tu chodzi.

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: mateusznow » 10.11.2018, 13:57

Zobaczymy jak strona rządząca się wywiąże z umowy. Jeśli rzeczywiście będzie tak, że 2 w 1 i reszta bez zmian, to myślę że nie jest najgorzej. Nie wiem, niektórzy co by chcieli wojny na ulicy ? Prawda jest taka, że piłeczka jest po stronie rządu. Jak ktoś mówi, że organizatorzy sprzedali marsz, to jest głupi. Prawda jest taka, że byliśmy pod ścianą i wielkiego pola manewru nie było. Odpuszczenie tego byłoby najgorszą decyzją i porażką, a otwarta wojna skończyłaby się naszym samobójstwem.

.ZIWPJB.
Posty: 372
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: .ZIWPJB. » 10.11.2018, 14:09

Ostatnio kłóciłem się ze starszymi kolegami o lata 90 jak to oni mówili że wtedy było lepiej i chyba ku*** mieli racje że było lepiej, poddajemy się jak pizdy i będziemy szli w tym marszu w którym chce pis, niezłą bekę z nas będą mieć politycy, ''wielcy narodowcy i kibole zatańczyli tak jak my im zagraliśmy''.

Pierdoli mnie te tłumaczenie że za po było gorzej, według mnie to jest popis i tyle, umówili się przy okrągłym stole że raz my raz wy, wszystko co mówi Korwin się ku*** sprawdza !
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: kaelowiec » 10.11.2018, 14:23

obecność PREZYDENTA PAŃSTWA , na czele marszu który jeszcze 3 lata temu był rozbijany przez służby poprzedniej władzy , to jest ogromny SUKCES tej inicjatywy

żale wylewają tutaj tylko przydupasy POLITYKÓW z UGRUPOWANIA POLITYCZNEGO "Ruch Narodowy" lub osoby o dobrych sercach , ale niestety mniejszych rozumach , których ci ostatni po prostu rozgrywają

Zimnyy
Posty: 142
Rejestracja: 19.04.2018, 16:12

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Zimnyy » 10.11.2018, 14:25

proste jak jebanie...wyjasniles w paru zdaniach o co chodzi w polityce, tylko ze jak ruch narodowy, pedal bosak i reszta ekipy chciala cos zdzialac chociazby w wyborach do parlamentu to ile procent zebrali? 4-5% ludzi na nich glosowalo? jaki wy macie pomysl zeby odsunąć popis od wladzy? jaką teorie? mozemy dzialac oddolnie i uswiadamiac mlodych ludzi ale nie ma alternatywy jak front narodowy we Francji czy inne formacje w paru krajach gdzie zyskują coraz większe poparcie, naszym krajem nie ma kto rządzic póki co.



ogarnijmy Korwina na premiera i zrobimy zamach stanu tylko szkoda ze typ za chwile będzie mial 80 pare lat :)
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.

domin 1982
Posty: 350
Rejestracja: 01.11.2015, 10:16

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: domin 1982 » 10.11.2018, 14:27

A Bufetowa dalej swoje chore pomysły:
Warszawski ratusz proponuje, by to Sąd Najwyższy rozstrzygnął, czy pierwszeństwo mają uroczystości państwowe, czy zgromadzenia zarejestrowane na podstawie ustawy "Prawo o zgromadzeniach". Wniosek takiej treści znalazł się w zażaleniu, złożonym w piątek do Sądu Apelacyjnego - ustalił nieoficjalnie dziennikarz RMF FM Tomasz Skory. Dziś ten sam sąd ma ostatecznie zdecydować ws. zakazu organizacji marszu narodowców 11 listopada.

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: mateusznow » 10.11.2018, 14:32

.ZIWPJB. pisze:
10.11.2018, 14:09
Ostatnio kłóciłem się ze starszymi kolegami o lata 90 jak to oni mówili że wtedy było lepiej i chyba ku*** mieli racje że było lepiej, poddajemy się jak pizdy i będziemy szli w tym marszu w którym chce pis, niezłą bekę z nas będą mieć politycy, ''wielcy narodowcy i kibole zatańczyli tak jak my im zagraliśmy''.
To co proponujesz zrobić ? Szabelka naostrzona ? Pewne rzeczy trzeba robić z głową, a jak dalej ktoś chce być jak margines, to potem niech nie płacze, że jest tak, a nie inaczej

PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: PW2014 » 10.11.2018, 14:39

https://twitter.com/Damian_Kita/status/ ... 2705677312

Wynika z tego, że z władz ma być tylko prezydent Duda. Przed nim pojazdy opancerzone, Kompania Reprezentacyjna WP, orkiestra itd. Straż Marszu i My.
Jeżeli będzie banda z Pisu to będą jechani tak jak PO za starych dobrych czasów. Za to chamstwo z ich strony.

W ogóle zobaczcie jacy oni są bezczelni. Jakaś laska napisała na koncie MN twitter
"PiSowcy robią największą frekwencję na Marszu "
https://twitter.com/Iga__M/status/1056833967171735552


Pewnie pierwszy raz w życiu będzie na Marszu i sieje już propagandę. Dlatego ludzie się wkurzają na ten Pis i słusznie mają rację.

Blad_Syntaktyczny
Posty: 13
Rejestracja: 11.05.2014, 20:19

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Blad_Syntaktyczny » 10.11.2018, 14:40

Pany, pytanie do wszystkich którzy już walą osądy i piszą jak będzie i oceniają wszystko z góry.

Żyjemy w świecie symboli to fakt, więc boli że teraz robi się z Marszu Niepodległości, "biało - czerwony" marsz władzy. Ale czy to jest najważniejsze?

Druga sprawa. Jak wyobrażacie sobie marsz idealny? Bo słysząc tą krytykę mam wrażenie, że niektórzy uważają że to jest marsz tylko kiboli i osób o skrajnie prawicowych poglądach?

Przecież od dawana organizatorom zależy na tym, aby w Marszu brały udział osoby z najrózniejszych grup i środowisk. Aby każdy kto kocha Polskę tego dnia mógł to POKAZAĆ. Przecież MN chyba nie ma na celu propagowania jedynie słusznej wizji świata i konkretnego światopoglądu.

Więc jak wyobrażacie sobie idealny Marsz Niepodległości? Czego oczekujecie? Że będzie skrajna grupa kiboli i znowu jakaś zadymka? To jest niektórych celem?

Oczywiście, dla tych co nie potrafią czytać, ze zrozumieniem ja STAWIAM PYTANIA. Nie wygłaszam swoich opinii, anie swoich tez. Ja PYTAM. Bo nie rozumiem tych, którzy jeszcze nie byli a już wiedzą jak jutro będzie.

Oczywiście scenariusz z przejęciem przez władze marszu i przypięciem do niego swojego szyldu może być celem władzy. Ale z drugiej strony, co jeżeli władza chce objąć opieką MN i jutrzejszego dnia wycofa się w cień lub nie będzie zbytnio się pokazywać? Przecież jeżeli chcą dobrze, to nie powiedzą wprost tego w TV, tylko zrobią m.in taką zagrywkę. Nie wiem, tylko gdybam.

Osobiście jeżeli chodzi o moją opinie, wyraziłem ją już w poprzednim komentarzu. Z drugiej strony tak jak mówię pany. Przestańmy w takim momencie być mega radykalni, bo to nas ogranicza, powoduję blokady. To tylko MARSZ i aż MARSZ. Nic tutaj nie będziemy uchwalać, nic tutaj nie będziemy zmieniać. A możemy pokazać znowu światu i sobie, że jesteśmy silnym Krajem i rozbudzać patriotyzm wśród Polaków. Jak się młody bez poglądów naogląda w TV o Marszu Niepodległości, to może się zajara i złapie odpowiednie poglądy. Jak nas nie będzie, to "młody bez poglądów" nie będzie miał gdzie załapać odpowiedniego bakcyla.

Panowie jak już wcześniej pisałem, nic nie jest czarno białe ani zero jedynkowe. Musimy w niektórych sprawach być ponad podziałami. Tak dla przykładu. Kiedyś odrzucałem WSZYSTKO co było sprzeczne z moją ideologią, myśleniem. Ale to nas ogranicza. To, że ktoś ma bardziej np. socjalne poglądy (których nie lubię) nie znaczy, że nie może walczyć i budować Wielkiej Polski. Odrzucając wszystko co jest nie do końca z nami zgodne, odrzucamy potencjalne zyski. A w naszym wypadku, kłócimy się i dzielimy,bo każdy kto ma chociaż gram innych poglądów musi tworzyć inną społeczność. Wiecie panowie, ja to ogólnie nie lubie ani PiSu, ani PO. Kiedyś w myśleniu takim radykalnym odrzucałem WSZYSTKO co widziałem związane z tymi partiami, a że działam w oddolnych lokalnych społecznościach to czasami rezygnowałem z możliwości zrobienia czegoś - tylko dlatego, że ta "pani to z pisu to nie będziemy gadać". Ostatnio przytrafiło mi się, że mogłem pomóc pewnym osobom, ze środowisk patriotycznych. Do pomocy miałem faceta, który ideologicznie i światopoglądowo daleko jest od mnie. Gdybym był dalej zamknięty w swoich poglądach. Kazałbym mu spier.. i tyle by z tego było. Ale postanowiłem zrobić to co robią mądrzy ludzie. Mimo, że faceta nie lubie, mimo że go nie popieram. Postanowiłem działać z nim w słusznej sprawie i wyciągnąć to co może mi się z niego przydać. Udało się - facet zorganizował za swoje pieniądze mały "bal", gdzie cały zysk poszedł na pomoc w/w osobom.

To mnie nauczyło jednego. Trzeba w życiu działać tak, aby potrafić osiągnąć swój cel. W naszym wypadku budowę mocne i silnego kraju. Nawet jeżeli będę szedł obok typa, którego ideologia nie do końca mi pasuję.

Ja tak szczerze mówiąc. MAM W d**** to co gadają, piszą. Jutro IDĘ, będę się cieszył, świętował swoją Polskość i mam nadzieje, że - ze łzami w oczach jak będę widział te setki tysięcy Polskich patriotów. Osobiście, nie w głowie będzie mi przekonywanie kogoś do swoich poglądów, agresja do innych ludzi czy patrzenie z pod byka tylko dlatego, że ktoś będzie miał jakaś symbolikę idei/poglądów daleką od moich.

Snickers69
Posty: 4
Rejestracja: 10.11.2014, 12:52

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Snickers69 » 10.11.2018, 14:49

Raz na 100 lat nie zaszkodzi iść obok innego marszu, wspólnie. Na 100 letnią rocznicę uważam że raz warto się zjednoczyć w takim stopniu bez podziałów, a w 101 rocznice już można po swojemu. To jest święto Polaków, którzy chcą manifestować patriotyzm, niepodległość i takie tam rzeczy, nie tylko narodowcy mają na to monopol, tak samo jak nie PIS ma na to monopol, co te zjednoczenie na taki moment jeszcze bardziej mnie cieszy. Lepiej że się dogadali niż nie, bo wtedy w niedzielę to mogła być jakaś ostra jazda i totalne zamieszanie, nikt nie wiedziałby co się dzieje i znowu cały świat by się śmiał, a tak to będzie spokój i nawet debile z Czarnego Bloku za dużo nie zrobią.

bednar
Posty: 645
Rejestracja: 12.09.2009, 18:04
Lokalizacja: Kozienice

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: bednar » 10.11.2018, 14:51

JEDZIEMY ku*** A NIE!

EastWood_89
Posty: 52
Rejestracja: 21.06.2014, 15:57

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: EastWood_89 » 10.11.2018, 14:54

Blad_Syntaktyczny pisze:
10.11.2018, 14:40
Pany, pytanie do wszystkich którzy już walą osądy i piszą jak będzie i oceniają wszystko z góry.

Żyjemy w świecie symboli to fakt, więc boli że teraz robi się z Marszu Niepodległości, "biało - czerwony" marsz władzy. Ale czy to jest najważniejsze?

Druga sprawa. Jak wyobrażacie sobie marsz idealny? Bo słysząc tą krytykę mam wrażenie, że niektórzy uważają że to jest marsz tylko kiboli i osób o skrajnie prawicowych poglądach?

Przecież od dawana organizatorom zależy na tym, aby w Marszu brały udział osoby z najrózniejszych grup i środowisk. Aby każdy kto kocha Polskę tego dnia mógł to POKAZAĆ. Przecież MN chyba nie ma na celu propagowania jedynie słusznej wizji świata i konkretnego światopoglądu.

Więc jak wyobrażacie sobie idealny Marsz Niepodległości? Czego oczekujecie? Że będzie skrajna grupa kiboli i znowu jakaś zadymka? To jest niektórych celem?

Oczywiście, dla tych co nie potrafią czytać, ze zrozumieniem ja STAWIAM PYTANIA. Nie wygłaszam swoich opinii, anie swoich tez. Ja PYTAM. Bo nie rozumiem tych, którzy jeszcze nie byli a już wiedzą jak jutro będzie.

Oczywiście scenariusz z przejęciem przez władze marszu i przypięciem do niego swojego szyldu może być celem władzy. Ale z drugiej strony, co jeżeli władza chce objąć opieką MN i jutrzejszego dnia wycofa się w cień lub nie będzie zbytnio się pokazywać? Przecież jeżeli chcą dobrze, to nie powiedzą wprost tego w TV, tylko zrobią m.in taką zagrywkę. Nie wiem, tylko gdybam.

Osobiście jeżeli chodzi o moją opinie, wyraziłem ją już w poprzednim komentarzu. Z drugiej strony tak jak mówię pany. Przestańmy w takim momencie być mega radykalni, bo to nas ogranicza, powoduję blokady. To tylko MARSZ i aż MARSZ. Nic tutaj nie będziemy uchwalać, nic tutaj nie będziemy zmieniać. A możemy pokazać znowu światu i sobie, że jesteśmy silnym Krajem i rozbudzać patriotyzm wśród Polaków. Jak się młody bez poglądów naogląda w TV o Marszu Niepodległości, to może się zajara i złapie odpowiednie poglądy. Jak nas nie będzie, to "młody bez poglądów" nie będzie miał gdzie załapać odpowiedniego bakcyla.

Panowie jak już wcześniej pisałem, nic nie jest czarno białe ani zero jedynkowe. Musimy w niektórych sprawach być ponad podziałami. Tak dla przykładu. Kiedyś odrzucałem WSZYSTKO co było sprzeczne z moją ideologią, myśleniem. Ale to nas ogranicza. To, że ktoś ma bardziej np. socjalne poglądy (których nie lubię) nie znaczy, że nie może walczyć i budować Wielkiej Polski. Odrzucając wszystko co jest nie do końca z nami zgodne, odrzucamy potencjalne zyski. A w naszym wypadku, kłócimy się i dzielimy,bo każdy kto ma chociaż gram innych poglądów musi tworzyć inną społeczność. Wiecie panowie, ja to ogólnie nie lubie ani PiSu, ani PO. Kiedyś w myśleniu takim radykalnym odrzucałem WSZYSTKO co widziałem związane z tymi partiami, a że działam w oddolnych lokalnych społecznościach to czasami rezygnowałem z możliwości zrobienia czegoś - tylko dlatego, że ta "pani to z pisu to nie będziemy gadać". Ostatnio przytrafiło mi się, że mogłem pomóc pewnym osobom, ze środowisk patriotycznych. Do pomocy miałem faceta, który ideologicznie i światopoglądowo daleko jest od mnie. Gdybym był dalej zamknięty w swoich poglądach. Kazałbym mu spier.. i tyle by z tego było. Ale postanowiłem zrobić to co robią mądrzy ludzie. Mimo, że faceta nie lubie, mimo że go nie popieram. Postanowiłem działać z nim w słusznej sprawie i wyciągnąć to co może mi się z niego przydać. Udało się - facet zorganizował za swoje pieniądze mały "bal", gdzie cały zysk poszedł na pomoc w/w osobom.

To mnie nauczyło jednego. Trzeba w życiu działać tak, aby potrafić osiągnąć swój cel. W naszym wypadku budowę mocne i silnego kraju. Nawet jeżeli będę szedł obok typa, którego ideologia nie do końca mi pasuję.

Ja tak szczerze mówiąc. MAM W d**** to co gadają, piszą. Jutro IDĘ, będę się cieszył, świętował swoją Polskość i mam nadzieje, że - ze łzami w oczach jak będę widział te setki tysięcy Polskich patriotów. Osobiście, nie w głowie będzie mi przekonywanie kogoś do swoich poglądów, agresja do innych ludzi czy patrzenie z pod byka tylko dlatego, że ktoś będzie miał jakaś symbolikę idei/poglądów daleką od moich.
Mądrze napisane.
Pozdrawiam

Tyfus88
Posty: 293
Rejestracja: 25.04.2018, 17:15

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Tyfus88 » 10.11.2018, 15:06

I ogarnijcie się jutro. Dużo ludzi, mediów liczy na jakieś zgrzyty. Oni na to czekają aby to pokazać.

I zestawić z Tuskiem, który jest uśmiechnięty w otoczeniu oficieli itd. On też jest w Wawie.

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Slavia_ZSC » 10.11.2018, 15:14

Tyfus88 pisze:
10.11.2018, 15:06
I ogarnijcie się jutro. Dużo ludzi, mediów liczy na jakieś zgrzyty. Oni na to czekają aby to pokazać.
I zestawić z Tuskiem, który jest uśmiechnięty w otoczeniu oficieli itd. On też jest w Wawie.
Snickers69 pisze:
10.11.2018, 14:49
Lepiej że się dogadali niż nie, bo wtedy w niedzielę to mogła być jakaś ostra jazda i totalne zamieszanie, nikt nie wiedziałby co się dzieje i znowu cały świat by się śmiał
Obrazek

To na pewno byłaby najgorsza opcja. PIS też o tym wie.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: PW2014 » 10.11.2018, 15:17

@Blad_Syntaktyczny

Zobacz i wyciągnij wnioski. W tym filmie gość dobrze powiedział co jest rozgrywane.
https://www.youtube.com/watch?v=EZXFx1IGPls

Ode mnie. W życiu nie ma takiego czegoś jak kompromis. Wtedy dwie strony są przegrane. Tylko nie zrozum mnie źle. Na Marszu nikogo nie interesuje kto na kogo głosuje. Każdy szedł równo obok siebie. Pamiętasz jak w chyba w 2011 r. Legia z Lechią i Lechem weszli razem na plac ? To jest nasza siła. Jedność. Naszym wrogiem jest władza, system. Ona dzieli.

Cuchulainn
Posty: 81
Rejestracja: 12.04.2017, 15:48

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Cuchulainn » 10.11.2018, 15:44

PierszePierdolnięcie pisze:
10.11.2018, 13:40
Jak tak dalej będzie, to Europa rdzennych europejczyków będzie w czarnej d**** szybciej niż najwięksi pesymiści przewidywali.

I my sami dołożymy do tego cegiełkę, a raczej konkretnego pustaka, kłócąc się o to kto jest bardziej prawdziwym Polakiem. Zresztą co polakiem, tu cała Europa daje d*** na każdym froncie, chlając się nawzajem a to o to co było 100 lat temu, a to o 20 km pasa ziemi na granicy między jednym, a drugim państwem, a to o mniejszość etniczną jednego białego narodu w innym białym narodzie, w momencie gdy ciapaci p******* się na potęgę i tworzą ARMIĘ...
ARMIĘ która za 20-30 lat będzie mordować nasze dzieci i wnuki.
Twoje dzieci chyba szwabski ryju.

Albo nacjonalizm albo euronacjonalizm. Moją ojczyzną jest Polska twoją Europa rdzennych europejczyków.
"And if we have to go alone
We'll go alone with pride"

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: troll internetowy » 10.11.2018, 15:53

PW2014 pisze:
10.11.2018, 15:17
Na Marszu nikogo nie interesuje kto na kogo głosuje. Każdy szedł równo obok siebie. Pamiętasz jak w chyba w 2011 r. Legia z Lechią i Lechem weszli razem na plac ? To jest nasza siła. Jedność.
Podpisuję się pod tym oburącz.
PW2014 pisze:
10.11.2018, 15:17
Naszym wrogiem jest władza, system. Ona dzieli.
Owszem. Dopóki władze w Polsce będą służyć obcym wpływom, obojętnie jakim, czy rosyjskim, upaińskim, szkopskim, amerykańskim, żydowskim, czy innym, to tak będzie.

P.S. Do tych osób, których jeszcze nie ma w Warszawie i co jadą w sposób zorganizowany, autokarami i autami. Podobno psy będą trzepać. Na trasie też ponoć sporo tajniaków. Dlatego warto rozważyć podróż pociągiem rejsowym, a nie w sposób zorganizowany.

Btw... pytanie na szybko. Czy stoiska patriotyczne będą na Nowym Świecie, czy gdzieś indziej?
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

.ZIWPJB.
Posty: 372
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: .ZIWPJB. » 10.11.2018, 15:58

z Po i Tuskiem też byście tak jakby nigdy nic szli w marszu na 100 rocznicę? wygląda na to że wśród środowisk kibicowskich 90% ludzi głosowało na PIS, stajemy się ich marionetką, wy na prawdę myślicie że wybieracie mniejsze zło? po i pis to jedna klika. Potem narzekanie że w Polsce źle jak wygrywają albo po albo pis, i my też stajemy się teraz częścią tego podziału Polski na platformę i pis. Ja nigdy ani na pis ani na po bym nie zagłosował. Tłumaczenie że w tym dniu trzeba się zjednoczyć itp, to ponawiam pytanie, z platformą też byście tak się ''zdjenoczyli"? Co by nam zrobili jakbyśmy poszli osobno? kazali by zomowcom nas napierdalać? to jest ta demokracja? pedały sobie mogą robić marsz a my nie, zajebista sprawa...
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

abecadlo
Posty: 39
Rejestracja: 13.09.2009, 14:42

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: abecadlo » 10.11.2018, 15:59

.ZIWPJB. pisze:
10.11.2018, 15:58
z Po i Tuskiem też byście tak jakby nigdy nic szli w marszu na 100 rocznicę? wygląda na to że wśród środowisk kibicowskich 90% ludzi głosowało na PIS, stajemy się ich marionetką, wy na prawdę myślicie że wybieracie mniejsze zło? po i pis to jedna klika. Potem narzekanie że w Polsce źle jak wygrywają albo po albo pis, i my też stajemy się teraz częścią tego podziału Polski na platformę i pis. Ja nigdy ani na pis ani na po bym nie zagłosował. Tłumaczenie że w tym dniu trzeba się zjednoczyć itp, to ponawiam pytanie, z platformą też byście tak się ''zdjenoczyli"? Co by nam zrobili jakbyśmy poszli osobno? kazali by zomowcom nas napierdalać? to jest ta demokracja? pedały sobie mogą robić marsz a my nie, zajebista sprawa...
z PO i Tuskiem zapewne ten marsz w ogóle by się nie odbył. Taka mała różnica.

obiektywizm
Posty: 200
Rejestracja: 23.07.2015, 15:31

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: obiektywizm » 10.11.2018, 16:15

Sąd uchylił skargę ratusza...Marsz w 100% Legalny

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: protektormalopolska » 10.11.2018, 16:22

O ruddym zdrajcy nawet tu nie wspominajcie... Lecimy wszyscy !! Do zobaczenia jutro !!!!
ABG

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Spy » 10.11.2018, 16:57

Wiele rzeczy już zostało napisanych jedne mniej inne bardziej wartościowe, zastanawiający jest fakt że część wpisów mówiących czy wręcz zachęcających do zgody wszystkich ze wszystkimi pochodzą od ludzi mających mniej niż 10'wpisow . Mam nadzieję że to czysty przypadek a nie działanie wystarszonych władz we wszelkich możliwych miejscach w necie.
Wiadomo że wszystkim albo większość zależy na tym żeby było spokojnie i normalnie ale już nie przesadzajmy z tą miłością do bliźniego ...
Nie zacznę tolerować zlamania pewnych fundamentalnych zasad życia tylko dlatego że jest taki a nie inny dzień.
Tak czy inaczej róbmy wszystko żeby całość była jak najbardziej pokojowa i żeby całe skupienie przeniosło się na świętowanie tego dnia a nie na jakiś głupich bezsensownych burdach.

Blad_Syntaktyczny
Posty: 13
Rejestracja: 11.05.2014, 20:19

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Blad_Syntaktyczny » 10.11.2018, 17:10

Spy pisze:
10.11.2018, 16:57
Wiele rzeczy już zostało napisanych jedne mniej inne bardziej wartościowe, zastanawiający jest fakt że część wpisów mówiących czy wręcz zachęcających do zgody wszystkich ze wszystkimi pochodzą od ludzi mających mniej niż 10'wpisow . Mam nadzieję że to czysty przypadek a nie działanie wystarszonych władz we wszelkich możliwych miejscach w necie.
Wiadomo że wszystkim albo większość zależy na tym żeby było spokojnie i normalnie ale już nie przesadzajmy z tą miłością do bliźniego ...
Nie zacznę tolerować zlamania pewnych fundamentalnych zasad życia tylko dlatego że jest taki a nie inny dzień.
Tak czy inaczej róbmy wszystko żeby całość była jak najbardziej pokojowa i żeby całe skupienie przeniosło się na świętowanie tego dnia a nie na jakiś głupich bezsensownych burdach.
Czuję się wywołany do tablicy, aby powiedzieć że nie jestem od władz. Konto mam od 2014, ale wcześniej nie miałem potrzeby wypowiadania się zbyt często, być może nie jeden z nas akurat w tym temacie czuje emocjonalną potrzebę wpisania swoich 5 groszy. A tak na poważnie, na pewno internet jest teraz dużym narzędziem do dotarcia do szerokiej masy - dlatego, nie zdziwiłbym się jak by ktoś, gdzieś komuś płacił. (Tym bardziej, ze przez takie forum można dotrzeć do kogoś ze swoim przekazem i nie rzucać podejrzeń, że się robi komuś robotę).

Dlatego ja to zawsze powtarzam. Myślmy samodzielenie. Oceniajmy coś przez pryzmat własnych przeżyć a nie przez pryzmat opinii innych czy tego co nam się wydaję. Heh, gdyby tak wszyscy myśleli nie mielibyśmy teraz problemu fikcyjnego faszyzmu w Polsce i fikcyjnych zbrodniarzy na MN. Bo ludzie potrafiliby zachować dystans, do czegoś w czym nie uczestniczyli.

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: obiektywnyFAN » 10.11.2018, 17:23

GKS Tychy i Górnik Zabrze wczoraj z transparentami na meczach "Wszyscy na Marsz".

Blad_Syntaktyczny
Posty: 13
Rejestracja: 11.05.2014, 20:19

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Blad_Syntaktyczny » 10.11.2018, 17:24

Jeszcze dorzucając swoje 5 groszy, bo nie mogę edytować postu.
Ja osobiście zachęcam nie tyle do wspólnego pójścia z każdym,bo wszyscy mamy jakieś granicę - ale do tego, abyśmy nie dzielili się we względu na mniejsze czy większe różnice.

Ale teraz tak mi się wydaję, że wszystko zależy od tego jakie mamy priorytety idąc w tym Marszu. Mi przyświeca to, aby każdy z nas był dumny, że jest Polakiem, to aby ludzie chcieli budować Polskę i w niej żyć. A nie mówić o tym, że "uciekło by na zachód w przypadku konfliktu zbrojnego" - bo niestety bardzo duża część społeczeństwa w zamian za lepsze życie jest gotowa przestać być formalnie i emocjonalnie Polakiem.

Z drugiej strony ktoś może mieć za priorytet promowanie Ruchu Narodowego lub samego kibicowskiego świata. Czy to dobrze, czy źle? Nie mnie oceniać.

Warto tutaj podkreślić, że dzięki temu Marszowi i zachowaniu na co dzień możemy dotrzeć do najmłodszych, nastolatków, tych nieogarniętych gamoni jak pewnie by wielu z was powiedziało. Ale pamiętajcie, że takie osoby jeszcze bez poglądów - są ciekawskie świata, jak zobaczą 15 razy koszulkę u kogoś z daną osobą to się zainteresują, kto to jest. Jak zobaczą na stadionie czy marszach dane hasło, to się zainteresują dlaczego one tak jest ważne - to jest bardzo ważne w sensie dania przynęty, dzięki której ktoś załapie bakcyla na patriotyzm.

Osobiście mam nadzieje, że dożyję jeszcze czasów kiedy ludzie będą chcieli ROBIĆ, ŻYĆ, POŚWIĘCAĆ, GOTOWI BYĆ UMIERAĆ po to, aby przyszłe pokolenia miały lepiej. Bo zobaczcie, że obecnie mamy takie społeczeństwie, które ma głęboko w kut..e społeczeństwo. I wydaje mi się, że to jest największa bolączka i naszej polityki. Stawiam taką tezę, że niektórzy ważni politycy w naszym państwie, w młodości byli nie gorszymi wariatami niż nie jeden z nas i szli do polityki w dobrych intencjach. Ale jak do tego wszystkiego wsiąkli, zobaczyli co nie co. To teraz mają najzwyczajniej w świecie wy..bane bo nie chce im się robić nic dla społeczeństwa, które w ich ocenie nie jest tego wartę. Powiem wam, że kiedyś sam próbowałem się bawić w politykę (nigdzie nie startowałem itp.) ale szybko zrezygnowałem widząc jakie to gówno. Wiem, że 99,9% osob wchodzących do obecnej polityki, będzie po pewnym czasie ciągnąć dla siebie - bo u nas są potrzebne zmiany systemowe, aby żeby wprowadzić zmiany systemowe musi być gotowe całe społeczeństwo.

Dlatego jest tak ważne, abyśmy pracowali wszyscy u podstaw, nawet jeżeli opluwają (zobaczcie jak się zmieniło podejście w ciągu lat do m.in koszulek z wzorami patriotycznymi. Kiedyś czułeś dumę, nosząc taką koszulkę wiedząc, że jesteś w elitarnym gronie. Teraz próbuję się to ośmieszyć i przypisać głupotę noszącym takie rzeczy) - nawet jeżeli będzie wydawać nam się coś bezcelowe.

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: ban82 » 10.11.2018, 17:28

Często tu pada magiczne słowo kompromis. Tak mnie cały czas zastanawia, na czym ów kompromis polega...

Pils
Posty: 16
Rejestracja: 07.09.2016, 11:47

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Pils » 10.11.2018, 17:35

Oregano pisze:
10.11.2018, 17:30
ban82 pisze:
10.11.2018, 17:28
Często tu pada magiczne słowo kompromis. Tak mnie cały czas zastanawia, na czym ów kompromis polega...
Kompromis polega chyba na tym, że zgromadzenie otwiera prezydent i uczestniczy on w tym marszu, a media przypisuja go rzadowi i jest rozpływ, czego to on nie zrobili. Reszta po staremu. Tak to rozumiem, nasz MN+Duduś, czyli to co chcieli narodowcy na poczatku, zapraszajac go (?)

Trochę dziwne.
Oregano weź już stąd wyjść lewacka gnido z tvnu. Nikt cię nie słucha i nikt ciebie tutaj nie toleruje. Polacy mają swój marsz a dla takich jak ty są spędy lgbt. Nie pozdrawiam.

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: protektormalopolska » 10.11.2018, 17:42

Przeciez ten Oregano to jakis lewak ktory pod plaszczykiem kibicowania chce tu macic wiare. Koles na kazdej stronie jakies smuty pisze.
ABG

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: kapitan_swir_planeta » 10.11.2018, 17:42

Ja p*******, mam nadzieje, że dwoch przedmówców wyzej ma ograniczone prawo do glosowania i zawierania małżeństwa
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

podlasiak1977
Posty: 29
Rejestracja: 12.03.2018, 22:21

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: podlasiak1977 » 10.11.2018, 18:14

czy ten kompromis wyjdzie nam dobrze czy zle okaze sie jutro.jedno wiem na pewno.pis to takie same lajdaki jak PO,tyle ze udaja patriotow.teraz juz nikt(chyba)watpliwosci co do tego niema.mimo wszystko jade.mam nadzieje ze formula naszego marszu bedzie utrzymana.race,szczerbce,celty,banery klubowe itp itd.organizatorzy maja rok aby nie dac sie wyrolowac jak teraz a zapewne przez ten tydzien nabiora doswiadczenia wiekszego niz przez te wszystkie lata.do jurta!

swietopelek
Posty: 13
Rejestracja: 03.08.2017, 17:11

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: swietopelek » 10.11.2018, 18:56

Przeciez ci heroinisci pokroju @oregano maja ostry przypal, bo skonczyly sie dotacje rzadowe dla nich i im odpierdala na zejsciu, pod kocami na squatach.
Typ mysli, ze kazdy jest tak jak oni z wyzartym mozgiem i jego spiewka kogos rusza. Przekaz @oregano szechterowi, zeby za brata i ojca przeprosil. Moze jakis pozytek z ciebie bedzie parowo.

Macie tu taka ciekawostke: [link]

PiSowi chocby za sprowadzenie ciala adm. J. Unruga nalezy sie szacunek, juz nie mowiac o pracach na "laczce" i rozpropagowaniu rotm. Pileckiego. A te pizdy niech robia kolorowe marsze nad grobem jaruzelskiego

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: kapitan_swir_planeta » 10.11.2018, 19:05

Na Łączce nie pracują PiSowcy tylko IPN.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

swietopelek
Posty: 13
Rejestracja: 03.08.2017, 17:11

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: swietopelek » 10.11.2018, 19:13

I kto wspiera IPN? A kto jest za jego likwidacja? Magdalena Ogorek byla, a Ty byles? Czemu tak wybiorczo sie odezwales?
https://www.youtube.com/watch?v=oPX5oBAYduA

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aliens, Bobson1312, ELC, KSH, nieproszeni goście, umulung i 228 gości