www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
212
Posty: 283
Rejestracja: 01.05.2007, 10:30
Lokalizacja:

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 212 » 26.10.2018, 14:59

enterorokej pisze:
26.10.2018, 07:11
Gieksy wtorkowe 1200 widzow na hitowym meczu pierwszej ligi z garbarnia we wtorek o 17 to i tak zawsze więcej jak wy graliście paręnaście lat temu w drugiej lidze z stalą Gorzyce, wtedy było na cichej 700 widzów hahaha. Dlatego jestem pewien że smrodów będzie jeszcze mniej na meczach u siebie niż Gieksy jak pograją te 15 lat w pierwszej czy tam drugiej lidze. Ruch- ochronki dla konfidentów!
nawet oficjalnie podano 1050ma ty rzucasz 1200. dwa, ze podano ilosc osob uprawnionych, czyli takze karnetowiczow, ktorzy nie przyszli, czy zaproszonych VIPow, ktorzy nie przyszli.

[link]
[link]

za to te fotki pokazuja, ze jesli faktyczna frekwencja zakrecila sie kolo 500 to bylo dobrze.



GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: GJ1962 » 26.10.2018, 15:45

Wtrace swoje trzy grosze. Rozdupia mnie tłumaczenie niektórych z Katowic że grają 15 lat w 1 czy 2 lidze i stąd slaba frekwencja. To co my Jastrzębie mamy powiedzieć czy Tychy ? Ile lat graliśmy w słabych ligach? Nam dwa razy klub upadał. I cały czas chodziło po kilkaset ludzi w mieście 85tys bez większych FC. I uwierzcie nam, nam też się chciało rzygać od gry po raz 10 ( w sezonie chyba 4 czy5 razy zdarzyło się nawet grać) z Rekordem Bielsko Biała. A się chodziło i jezdziło do Bielska czy totalne wioski po 500 mieszkańców. Tyle od mnie.

skoczow
Posty: 133
Rejestracja: 27.10.2014, 13:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: skoczow » 26.10.2018, 16:14

GJ1962 pisze:
26.10.2018, 15:45
Wtrace swoje trzy grosze. Rozdupia mnie tłumaczenie niektórych z Katowic że grają 15 lat w 1 czy 2 lidze i stąd slaba frekwencja.
A niby z czego jest slaba liczba na trybunach wlasnie ze slabej gry licza sie wyniki u was jest to samo.
Na wyjazdy ekipa jezdzi i to zawsze najlepiej w 1 lidze wielu nawet w extraklasie tak nie jezdzi młyn jest dobry na ważne mecze i tyle co mogą zrobić przy takim graniu.

GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: GJ1962 » 26.10.2018, 16:46

Co do wyjazdów nic nie mam bo trzymacie bardzo dobry poziom. Jeśli chodzi o frekwencje u siebie to jednak z tak sporego miasta plus FC to jednak mimo złej gry to słabo. Na mecz z nami w tej rundzie też nie było.na meczu i w młynie tak dużo jak choćby za czasów 1 ligi kiedy się spotkaliśmy. Teraz ile było 2500-3000tys a wtedy z 5-6tys. No chyba że chcecie jawnie zrobić na zlosc zarządowi ale nie słyszałem aby był oficjalny bojkot z waszej strony.

Oberschlesien14
Posty: 658
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 26.10.2018, 17:49

Wytłumacz mi po c*** chodzić na mecze u siebie? Piłkarze się z nas śmieją, fajne ekipy do nas nie jeżdżą, stadion uwielbiam, ale dla większości jest przestarzały. Nie zrobisz frekwencji na mecz u siebie gdy atmosfera jest nakierowana na jebanie piłkarzy. To nie jest ta sama sytuacja co na Ruchu gdzie grają chopy co się z tym utożsamiają i im nie płacą więc aż chce się ich ponieść dopingiem pomimo chujowizny, to są przepłacone gwiazdy które mają beke z kiboli w młynie. Wolałbym chodzić na 3 lige i utożsamiać się z tymi ludźmi na murawie, a niestety od kilku lat czuje tylko odruch wymiotny i zabawe za hajs z podatków . Jak dla mnie ten tysiąc ludzi to jest mega dobra liczba jak na to co się odpierdala w naszym klubie.

bez-napinki
Posty: 1577
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 26.10.2018, 18:00

robotopo pisze:
26.10.2018, 10:14
bez-napinki pisze:
26.10.2018, 07:19
beznazwy pisze:
26.10.2018, 04:47
Jak to jest ze fc widzewa ktory przyjeżdża do Katowic na zbiórkę określa liczbe nk na 300 a ten cały oli pisze o 1500 odbitych kibicach. Rozumiem że nie wszystkim sie chcialo isc ze zbiorka ale 1200 osob pojechalo autami ?
Przeciez wy nigdy takiego wyniku nawet za najkepszych czasow nie zrobiliście więc skończ pierdolic kocopoly. Jest to mój pierwszy i ostatni wpis bo poważni ludzie tu się nie wypowiadają a czasami zerkną dla rozrywki hah.
Z Katowic bywało na meczach po 2000 / 3000 kibiców (WDŚ, Finał PP z Poznaniem, TSP - mecz awansowy), więc generalnie możesz się schować.
Ja mysle, ze ludzie twojego pokroju sa po prostu zbyt mlodzi zeby dostrzec roznice jak kiedys wygladaly kibicowsko Katowice, a jak wygladaja obecnie. Zreszta z 10 lat temu bedac w klubie studenckim kwadraty na Ligocie (istnieje to w ogole jeszcze ?) mialem okazje pogadac z chlopem z Ruchu co stal tam na bramce. Niestety tutaj na forum w taki sposob nie porozmawia sie. NIektorzy nie potrafia, badz nie chca zrozumiec, ze czasy zmieniaja sie. Pierwsze moje wyjazdy z Zaglebiem, opowiesci starych chlopow jak to jezdzili do Katowic na barwy Ruchu, minelo ponad 15 lat i te same osoby przecieraja oczy ze zdumienia ile tam sie zmienilo......
Mam prawie 3 dychy na karku, staram się wypowiadać obiektywnie na każdy temat i niezaprzeczalnym faktem jest, że dużo w Katowicach straciliśmy.
Wiem które dzielnicy były typowo za Ruchem, typowo podzielone między nami, a Gieksą, a które były Gieksy. :)
Nie widzę sensu pisania ciulstw, bo część z nas wie jak wyglądały Katowice -naście lat temu.

ABCD70
Posty: 31
Rejestracja: 28.08.2014, 16:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ABCD70 » 26.10.2018, 19:09

A ja mam 40 lat i jestem z Witosa, też wiem jak wyglądały Katowice.

KSGKSW
Posty: 1063
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 26.10.2018, 19:35

No i przydupasowi pana L też pękła d***. A taki ważny był na Nowym Bytomiu haha

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 26.10.2018, 19:47

wszystkim im pęka d***. A tacy bohaterzy i mądrzy byli w gębie :). A co najlepsze pogrążyli Sharków po roku znajomości
:)

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 26.10.2018, 20:34

Wiecie, że co jest najśmieszniejsze, że Ruch musiał mieć do pomocy Wisłę żeby ubić ten śmieszny GKS i Górnik. A przecież oni byli tacy słabi dla nich.

Siemce1989
Posty: 92
Rejestracja: 20.05.2018, 23:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Siemce1989 » 26.10.2018, 20:50

Wtaszka pisze:
26.10.2018, 20:34
Wiecie, że co jest najśmieszniejsze, że Ruch musiał mieć do pomocy Wisłę żeby ubić ten śmieszny GKS i Górnik. A przecież oni byli tacy słabi dla nich.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ultras1312
Posty: 220
Rejestracja: 23.05.2016, 11:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ultras1312 » 26.10.2018, 21:14

Wtaszka pisze:
26.10.2018, 20:34
Wiecie, że co jest najśmieszniejsze, że Ruch musiał mieć do pomocy Wisłę żeby ubić ten śmieszny GKS i Górnik. A przecież oni byli tacy słabi dla nich.
Hahahahahaha

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 26.10.2018, 21:50

Możecie się śmiać ale zeznania waszych kumpli (Maciuś i spółka)świdczą wyrażnie kiedy dojechali GKS I Górnika maczetami i przy czyjej pomocy :), A potem kto ich sprzedał(Sharków)

Brygada1964
Posty: 30
Rejestracja: 20.08.2014, 18:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Brygada1964 » 26.10.2018, 21:51

Współpraca kibiców z ruchu z policja idzie świetnie hahaha
Łowcy śmieRdzieli

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 26.10.2018, 21:59

Śmierdziele się śmieją ale czy Ci w celach (wasi ziomale) też się tak się śmieją ?

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 26.10.2018, 23:11

ĆBŚ = HKS

Jazdan
Posty: 163
Rejestracja: 06.03.2016, 22:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jazdan » 26.10.2018, 23:17

Maciuś pucował się do NRŚL GANG, Dudi podciep z Pszowa tak samo. Nie przygarniajcie już żadnych ananasków bo śmierdzi sześcioma dyszkami.

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 26.10.2018, 23:20

JA MACIUŚ DONOSZĘ .....

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 26.10.2018, 23:32

Ja Maćiusz mistsz świota uprzejmie donosze w karczmie blido zawiązałem pokt o nieoruszaniu sie z Wiślokami: z osobie ( Misiok ) a potem i sypłem

ŻernikiG
Posty: 43
Rejestracja: 17.03.2018, 06:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ŻernikiG » 26.10.2018, 23:39

Wtaszka pisze:
26.10.2018, 21:50
Możecie się śmiać ale zeznania waszych kumpli (Maciuś i spółka)świdczą wyrażnie kiedy dojechali GKS I Górnika maczetami i przy czyjej pomocy :), A potem kto ich sprzedał(Sharków)
To śmiech przez łzy.

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 26.10.2018, 23:43

tragedia bo ludzie są słabi

Psyche
Posty: 23
Rejestracja: 16.04.2018, 14:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Psyche » 27.10.2018, 03:05

"Ciekawy" artykuł na: [link] - te kumaci, do tych waszych kumatych zamkniętych forum dostęp mają dziennikarze gazety wyborczej, pewnie uzyskany dzięki CBSP.
Krwawe wojny kiboli. Romka pobito do nieprzytomności, bo wilkołak był głodny
Marcin Pietraszewski
26 października 2018 | 05:42
Ekipa Psycho Fans po zwycięstwie w Team Fighting Championship w Rydze
Ekipa Psycho Fans po zwycięstwie w Team Fighting Championship w Rydze

Mieli własny wywiad, znali adresy liderów wszystkich kibolskich bojówek w regionie, montowali w ich autach nadajniki GPS. Psycho Fans z Chorzowa byli najlepiej zorganizowaną grupą pseudokibiców w Polsce. - Po nawiązaniu współpracy z ekipą szalikowców Wisły Kraków stali się też najniebezpieczniejsi - podkreślają śledczy.
Pod koniec zeszłego roku agenci Centralnego Biura Śledczego Policji przy wsparciu komandosów z Biura Operacji Antyterrorystycznych zatrzymują siedmiu najbardziej znanych kiboli Ruchu Chorzów. Z zasadzki wymyka się tylko Łukasz B. Ucieka policjantom do lasu, a potem przez parę miesięcy kibole Wisły ukrywają go Krakowie. Tam namierzają go „łowcy cieni” z CBŚP.

Koszulka „Król Maciuś I”
W Chorzowie popłoch, bo szalikowcy wiedzą, że ktoś poszedł na współpracę z prokuraturą. Do aresztu trafiają m.in. Maciej M., ps. Maślak, i Maciej S., ps. Maciuś. Ten drugi dwa miesiące wcześniej zostaje mistrzem świata w sztuce walki wykorzystującej różne techniki chwytów. W nagrodę władze miasta oraz Ruchu wręczają mu na chorzowskim stadionie niebieską koszulkę z napisem „Król Maciuś I”.

– Z ustaleń śledztwa wynika, że Maciej M. i Maciej S. kierują grupą pseudokibiców klubu Ruch Chorzów o nazwie Psycho Fans – informuje Prokuratura Krajowa. Zarzuty przedstawione kibolom są poważne: grupa przestępcza, handel narkotykami, rozboje, porwania, ustawki. Nikt nie przypuszcza, że to początek śledztwa, które wstrząśnie całą kibolską Polską.
Kilka miesięcy później agenci CBŚP przerywają zmowę milczenia szalikowców. Zeznania składa już nie tylko jeden, ale kilku skruszonych kiboli. Niektórzy z nich odgrywali czołowe role w grupie. Prokurator Marcin Michalski z Katowic dostaje na tacy całą strukturę Psycho Fans, poznaje kulisy napadów, ustawek i narkotykowych interesów. Dowiaduje się o korumpowaniu lekarzy sądowych, którzy za łapówki wydawali szalikowcom fikcyjne zaświadczenia, a także o bandyckiej współpracy z pseudokibicami Wisły Kraków i ich liderem Pawłem M., ps. Misiek. Podczas konfrontacji skruszeni kibole potwierdzają złożone wcześniej zeznania. To wystarczy. Do tej pory policjanci zatrzymują w Chorzowie i Krakowie aż 69 osób. Misiek wpada we Włoszech.

Kibole działali jak wojskowi
– Psychofansi organizacyjnie przypominali struktury wojskowe. Mieli własny wywiad i pion odpowiedzialny za akcje „zbrojne”. Podczas „roboty” posługiwali się krótkofalówkami, mieli programy szyfrujące łączność mailową, a na tablice rejestracyjne aut dawali nakładki z fikcyjnymi numerami. Mieli też specjalny fundusz dla ukrywających się lub zatrzymanych kolegów – mówi osoba znająca kulisy sprawy.

Paweł M., 'ps. Misiek', w koszulce 'Wisła Ruch', po prawej Daniel U., 'ps. Dzidek', jeden z najbardziej niebezpiecznych polskich kiboli. Zdaniem prokuratury w 2017 r. w Katowicach z maczetami napadli na lidera szalikowców GieKSy
Paweł M., 'ps. Misiek', w koszulce 'Wisła Ruch', po prawej Daniel U., 'ps. Dzidek', jeden z najbardziej niebezpiecznych polskich kiboli. Zdaniem prokuratury w 2017 r. w Katowicach z maczetami napadli na lidera szalikowców GieKSy

Za napady na szalikowców innych klubów czy ustawki miał odpowiadać Łukasz L., ps. Lucky, potężnie zbudowany i niezwykle brutalny szalikowiec z Rudy Śląskiej. – Potrafił bić swoich ludzi tylko za to, że nie stawili się na wezwanie – mówi nasz informator. Kibolskim wywiadem kierował Łukasz B. ze Świętochłowic. – Chorzowscy pseudokibice mieli informatorów w śląskich klubach, rozpracowali też liderów wszystkich kibolskich bojówek w regionie. Znali ich adresy, wiedzieli, z którymi dziewczynami się spotykają, śledzili ich wpisy na portalach społecznościowych, a w autach montowali nadajniki GPS. Dzięki temu znali ich lokalizację – opowiada nasz informator.

Na forach wykłócają się, kto wygrał ustawki
Kibole korzystają z tajnych forów internetowych, na które mogą się zapisać tylko ci, za których poręczy jakiś zalogowany użytkownik. Mają niewinnie brzmiące adresy zawsze zakończone „dreamhosters.com”. „Wyborczej” udaje się zajrzeć na jedno z nich. Kibole wszystkich klubów w Polsce handlują tam między sobą papierosami bez akcyzy, lewym alkoholem, a także sterydami i dopalaczami. Pojawiają się oferty sprzedaży zarejestrowanych na „słupy” kart telefonicznych. I ostrzeżenie (pisownia oryginalna): „Panowie co do starterów to taka refleksja że jak się śmiga na jakimś numerze niewiadomego pochodzenia na jakiegoś menela na którego wcześniej zarejestrowano x numerów to trzeba mieć na uwadze że jak kogoś wcześniej jebli kto też miał na niego numer to automatycznie mają wszystkie numery na niego porejestrowane więc i tak mogą słuchać i namierzac po btsach”.

Na forum znajdują się też zdjęcia złożonych w prokuraturze lub sądzie zeznań szalikowców, kibole wykłócają się tam, kto wygrał ustawki. W temacie „Śląskie podchody” ostra dyskusja pomiędzy pseudokibicami Ruchu, GieKSy, Górnika Zabrze i GKS-u Tychy. O ustawkach, bijatykach, o tym, kto przeciw komu zeznaje, a także kto współpracuje z policją. Nikt nie przebiera w słowach. „Jesteś ciulem i pozerem internetowym. Dawaj się napierdalać jeśli tak nie jest. A jak nie to sklej wary i zajmnij sie malowaniem murów a nie tym do czego się nie nadajesz człowieku-kupo. Czekam na odp gdzie mam podjechać. Widzę że jesteś w domu to przyjadę do ciebie na dzielnicę. Mam nadzieje że po raz kolejny teraz przed całą Polską nie zrobisz z siebie ciula i się nie obsrasz jak to masz w zwyczaju” pisze jeden z użytkowników forum (pisownia oryginalna).

Wyrok na Lotka
Na początku 2015 r. psychofansi wydają wyrok na Jarosława P., ps. Lotek, lidera szalikowców Górnika Zabrze w Rudzie Śląskiej. Jego pobicie ma być sygnałem, że chorzowscy kibole nie pozwolą się obrażać. – Akcja na Lotka była przygotowana jak w filmie sensacyjnym. Psychofansi poprosili dziewczynę o pseudonimie Wiki, żeby się z nim umówiła, a potem zabrała go do mieszkania i dała cynk ekipie – mówi nasz informator. Wiki spotyka się z Lotkiem dwukrotnie. Za drugim razem odwiedzają mieszkanie w Halembie. – Lotek nie miał szans, kiedy wyszedł, budynek był otoczony. Kibole dopadli go, rozciągnęli na ziemi i pobili młotkami – mówi nasz informator. Skatowany P. trafił do szpitala, miał odmę płuc.

Zdaniem śledczych w tym samym czasie Maślak zleca porwanie biznesmena, za którego domaga się 700 tys. zł okupu. Jego ludzie – udając oficerów Centralnego Biura Śledczego Policji – odbierają 263 tys. zł okupu. Atakują też dilerów narkotyków, którym kradną towar i pieniądze. Narkotyki to najpoważniejsze źródło finansowania kibolskiego gangu. Jego członkowie handlują amfetaminą, marihuaną, kokainą, tabletkami ecstasy, z czasem też dopalaczami. – Niektórzy podejrzani mają zarzuty sprzedaży nawet kilkuset kilogramów środków odurzających – podkreśla osoba znająca kulisy sprawy.

3 kwietnia 2016 r. podczas meczu Ruchu Chorzów z Wisłą Kraków dochodzi do awantury. Przyjezdni kibice śpiewają „Wasze matki są kur...”. Na trybunach wybucha fala nienawiści. Członkom Psycho Fans to nie przeszkadza. To wtedy zapada decyzja o nawiązaniu współpracy z bandycką bojówką Sharks założoną przez kiboli Wisły. Do pierwszego spotkania dochodzi w karczmie Bida w pobliżu Olkusza. Z Chorzowa przyjeżdżają tam Lucky, Maślak i Łukasz B. Ekipę z Krakowa reprezentuje Grzegorz Z., ps. Zielak (prawa ręka Pawła M., przywódcy sharksów), i mający ponad dwa metry wzrostu kibol o pseudonimie Chudy.

Kibolom z Chorzowa imponuje krakowska brutalność
– Kibolom z Krakowa podobała się organizacja Psycho Fans, a tym z Chorzowa imponowało to, że koledzy spod Wawelu podczas bandyckich akcji używają maczet i są brutalni. Dogadanie się obu ekip było tylko kwestią czasu – mówi osoba znająca kulisy sprawy.

Podczas Euro we Francji połączone siły pseudokibiców Ruchu i Wisły wywołują awanturę w Marsylii. Łamią niepisany zakaz i biją się z innymi polskimi kibicami. 24 czerwca 2016 r. psychofansi publikują w sieci oświadczenie o zawarciu układu z ekipą Wisła Sharks.
„Jest to układ chuligański i na takich zasadach będzie kontynuowany (...). Oświadczamy jednocześnie, że jesteśmy zwolennikami spotkań na sportowych warunkach z innymi ekipami tak jak do tej pory, jednak sytuacja, jaka panuje na Górnym Śląsku, nakazuje nam poinformować z szacunku do innych ekip, że wszyscy, którzy będą wspierać naszych wrogów GKS & KSG w jakichkolwiek okolicznościach, będą traktowani na równi z nimi… Na Górnym Śląsku i poza nim” – piszą w oświadczeniu. To zapowiedź kibolskiej wojny w regionie. Psychofansi i sharksi porozumienie opijają w krakowskim klubie Frantic. – Potem Lucky czy Łukasz B. wielokrotnie imprezują tam z Miśkiem i jego ludźmi – mówi nasz informator.

W grudniu 2016 r. psychofansi po raz kolejny wydają wyrok na Jarosława P. To pierwsza bandycka akcja na Śląsku z udziałem Miśka i pierwsza przy użyciu maczet. Razem z Miśkiem na Lotka poluje Lucky, ich kierowcą jest Łukasz P., ps. Hanak. Pierwsza zasadzka się nie udaje. Jarosław P. wyciąga rakietnicę i strzela do napastników. Kilka dni później nie ma już jednak szczęścia. Kibole dopadają go w Bytomiu. – Misiek i Lucky okładali go maczetami, a Hanak powybijał mu szyby w aucie – mówi osoba znająca kulisy sprawy. Jarosław P. trafia do szpitala z poprzecinanymi ścięgnami i głębokimi ranami ciętymi. Lekarze jego ozdrowienie uznają za cud.

Dzidek nie miał hamulców
Po tej akcji Misiek leci do Tajlandii, gdzie wypoczywa razem z Danielem U., ps. Dzidek, jednym z najniebezpieczniejszych kiboli Wisły. To znający trzy języki były bokser wywodzący się środowiska kiboli Lechii Gdańsk. Kilka lat temu przeniósł się do Krakowa.

– Dzidek był bezwzględny, uwielbiał bijatyki i maczety. Kiedy pisał do kumpli SMS, że „wilkołak jest głodny”, wszyscy w środowisku wiedzieli, że zaczyna go nosić i wkrótce kogoś skrzywdzi. Psychofansi z Chorzowa bali się z nim współpracować, bo wiedzieli, że on nie ma hamulców – mówi nasz informator.
W maju 2017 r. chorzowscy kibole dostają cynk, kiedy szalikowcy GieKSy będą przygotowywali oprawę meczu. Organizują więc napad na stadion GKS-u Katowice. Psychofansi na fikcyjne dokumenty wynajmują dwa mikrobusy i pod osłoną nocy podjeżdżają przed stadion przy Bukowej.

Z ustaleń CBŚP wynika, że na stadion wtargnęli: Misiek, Łukasz B., Maciuś, Krzysztof G., ps Hugo, Paweł H., ps. Batman, Hanak, Marcin L., ps. Gała, Krzysztof M., ps. Kokos, Kajetan B., ps. Kajo, Dawid W., ps. Dawo, Łukasz Z., Mariusz S., Arkadiusz S. i Michał Ż.

Kibole przecinają siatkę w płocie i w kominiarkach wpadają do budynku klubowego. Pracownica ochrony dostaje od nich w twarz, jej partner nie stawia oporu. – Łukasz B. dowodził ekipą, która grasowała na jednym piętrze, a Misiek – na drugim. Cały czas porozumiewali się za pomocą krótkofalówek, tą samą drogą utrzymywali łączność z Lucky’m, który jako obserwator jeździł wokół stadionu i wypatrywał policji – mówi osoba znająca kulisy sprawy.

Napastnicy kradną 44 flagi katowickiego klubu. Są warte 200 tys. zł. Zdobycz najpierw trafia do „dziupli” w Nakle Śląskim, potem Misiek zabiera je do Krakowa. – Psychofansi pojechali tam, rozłożyli je wszystkie na parkiecie w hali koszykarek Wisły i zrobili sobie sesje zdjęciową – mówi nasz informator. Kilka miesięcy później policja dostaje cynk, że skradzione flagi są w hali Wisły. Funkcjonariusze przeszukują budynek, z niewyjaśnionych powodów pomijają jednak jedno pomieszczenie. To z flagami. Oficerowie CBŚP odnajdą je w maju tego roku podczas obławy na psychofansów i sharksów.

Kilka tygodni po napadzie na stadion GieKSy psychofansi chcą upokorzyć katowickich szalikowców. Na obiekt przy ulicy Bukowej mają wejść ubrani w koszulki GKS-u i zaatakować kibiców, którzy po meczu będą zwijali rozwieszone na płocie nowe flagi. Akcja się nie udaje, bo w miejscu, gdzie chorzowscy kibole chcą sforsować płot, stoi duży oddział policji.

40 ciosów maczetą
Daniel D., ps. Romek, to jeden z przywódców szalikowców GieKSy. Wysoki na dwa metry, potężnie zbudowany mężczyzna jest podejrzany o pobicie prezesa klubu piłki ręcznej Ruch Chorzów. Na tajnym kibicowskim forum w mocnych słowach wykłóca się z członkami Psycho Fans (pisownia oryginalna):

„Wywołałeś mnie to ci odpowiem: po pierwsze skleić to możesz p**** swojej babie, po drugie nie będziesz mi mówił kogo mam słuchać i co mam robić. Dla mnie jak i dla całej naszej reszty to nie jest powód do gonienia, parę postronnych osób dużo bardziej ogarniętych niż ty pedale również też to tak rozkminiło i tyle odemnie, bo dla mnie życie toczy się poza internetem a nie na tym forum jak dla ciebie cioto” – pisze Romek w jednej z dyskusji. Odpowiedź krótka: „Twoje życie Romuś to się toczy ale na giszowieckim luk oilu i to latając z gołym ciulskiem. Nic nie potraficie poza wyzywaniem kobiet i wyzywaniem innych ekip przez internet”.

Psychofansi postanawiają rozprawić się z Romkiem. – Podczas spotkania najważniejszych członków grupy pada hasło, że trzeba „go zrobić do spodu”. W bandyckim slangu oznacza to, że kogoś trzeba zabić – mówi osoba znająca kulisy sprawy. Chorzowscy pseudokibice do tej akcji angażują kolegów z Krakowa.

30 września zeszłego roku na osiedle Witosa w Katowicach przyjeżdża srebrne bmw. W środku uzbrojeni w maczety Misiek, Dzidek z ekipy Sharks oraz Łukasz B. i Gała z Psycho Fans. Romek nie spodziewa się zamachu. Idzie na przedmeczową zbiórkę szalikowców GieKSy. Kiedy wychodzi z klatki, jako pierwszy dopada go Dzidek, a po nim Misiek. Okładają go maczetami po całym ciele. Kulejący Łukasz B. dołącza do nich po chwili. – Dzidek walił w Romka nawet wtedy, gdy jego kompani siedzieli już w aucie i szykowali się do ucieczki. Zadał mu ponad 40 ciosów maczetą – mówi osoba znająca kulisy sprawy. Sprawcy ataku uciekają do Rudy Śląskiej i palą bmw. Rozemocjonowany Dzidek mówi kolegom „wilkołak jest najedzony”, żegna się i odjeżdża na... wesele kolegi. Romek przez kilka dni leży w śpiączce, lekarzom udaje się go jednak wybudzić.

Misiek nie przyznał się do winy
Pod koniec października kibole Ruchu Chorzów planują akcję malowania klubowych symboli w Rudzie Śląskiej. Przed akcją przyklejają na tablice rejestracyjne nakładki z fikcyjnymi numerami. Do passata, opla astry, audi A4, golfa i lanosa pakuje się kilkanaście osób. To nie tylko członkowie Psycho Fans, ale też młodzi szalikowcy z grupy tzw. ultrasów. W Orzegowie mijają audi na numerach rejestracyjnych z powiatu gliwickiego. Z danych kibolskiego wywiadu wynika, że takim wozem jeździ Dariusz P., jeden z członków Torcidy, grupy zagorzałych szalikowców Górnika Zabrze. Zaczyna się więc obława. W końcu kibole z Chorzowa blokują P. przejazd. – Mógłby odjechać, ale miał uszkodzona skrzynię biegów i nie wchodził mu wsteczny. Wyskoczył z auta i próbował uciec pieszo – mówi osoba znająca kulisy sprawy.

Na ulicy Dariusz P. nie ma żadnych szans. Grupa kiboli dopada go i okłada po całym ciele. Na koniec Kajetan B. skacze mu po głowie. Kilka dni później szalikowiec Górnika umiera w szpitalu. Miesiąc później oficerowie CBŚP zaczynają zatrzymywać pierwszych członków Psycho Fans. Do tej pory zarzuty przedstawiono wszystkim podejrzanym o ataki na Lotka, Romka, napad na stadion GKS-u, a także śmiertelne pobicie Dariusza P. Jako ostatni zarzuty usłyszał deportowany z Włoch Misiek. W Katowicach przesłuchano go w środę, nie przyznał się do winy.

oli1988
Posty: 375
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 27.10.2018, 08:59

Ten artykuł pokazuje jaką dominacje na Śląsku ma Ruch i jak oderwane od rzeczywistości są wszystkie te gieksiarskie trolle tutaj sugerując, że mają coś do powiedzenia na Śląsku czy nawet rządzą. Wasze główne persony były dojeżdżane jak psy i jedynie mogły się ponapinać w internetach ;D

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 27.10.2018, 09:15

oli1988 pisze:
27.10.2018, 08:59
Ten artykuł pokazuje jaką dominacje na Śląsku ma Ruch i jak oderwane od rzeczywistości są wszystkie te gieksiarskie trolle tutaj sugerując, że mają coś do powiedzenia na Śląsku czy nawet rządzą. Wasze główne persony były dojeżdżane jak psy i jedynie mogły się ponapinać w internetach ;D
Oli,jak tam rozjebani koledzy jelopie?

Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 27.10.2018, 09:16

Tym postem potwierdziłeś jakim jesteś ciulem i że nie ma sensu z tobą w ogóle dyskutować.

Noga z Familoka
Posty: 181
Rejestracja: 24.08.2014, 15:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Noga z Familoka » 27.10.2018, 09:23

Najlepsze sa te tajne forum gdzie ludzie co tam mają dostep myslą ze tylko oni mają dostęp a 3/4 kraju tam wchodzi i zna adres :) dramat w c*** hehe

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rzutkarny » 27.10.2018, 09:41

oli1988 pisze:
27.10.2018, 08:59
Ten artykuł pokazuje jaką dominacje na Śląsku ma Ruch i jak oderwane od rzeczywistości są wszystkie te gieksiarskie trolle tutaj sugerując, że mają coś do powiedzenia na Śląsku czy nawet rządzą. Wasze główne persony były dojeżdżane jak psy i jedynie mogły się ponapinać w internetach ;D
Najbardziej w internetach to się napinał wasz kolega Baluś PDW, który pewnie jest źródłem tego wycieku forum.

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 27.10.2018, 09:56

oli1988 pisze:
27.10.2018, 08:59
Ten artykuł pokazuje jaką dominacje na Śląsku ma Ruch i jak oderwane od rzeczywistości są wszystkie te gieksiarskie trolle tutaj sugerując, że mają coś do powiedzenia na Śląsku czy nawet rządzą. Wasze główne persony były dojeżdżane jak psy i jedynie mogły się ponapinać w internetach ;D
Jakbyś w gimnazjum nie omijał lekcji z logicznego myślenia to byś wyciągnął inne wnioski
Po pierwsze jak ekipie która uważała się za anty sprzętową imponowali im swą brutalnoscią i używaniem maczet Sharksi
po drugie większość akcji robili już po sztamie z Sharakanami czyli sami byli słabi
po trzecie wykorzystali Sharakanów (oni bili maczetami) a potem ich zakapowali i teraz tamci siedzą a oni bujają się na wolności Sharksi dostaną po kilka lat a Maciuś i Baluś będą sobie jeździć zwiedzać i cieszyć się życiem :)

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19__kattowitz__20 » 27.10.2018, 11:16

na rozluznienie,dzisiejsze wydanie Dziennika Zach.
[link]#
(nie nie pojecholech na stargard)

Progr(E)sywny68
Posty: 30
Rejestracja: 29.01.2018, 13:26

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Progr(E)sywny68 » 27.10.2018, 11:37

Noga z Familoka pisze:
27.10.2018, 09:23
Najlepsze sa te tajne forum gdzie ludzie co tam mają dostep myslą ze tylko oni mają dostęp a 3/4 kraju tam wchodzi i zna adres :) dramat w c*** hehe
Nie trzeba się specjalnie wysilać żeby się domyślić ze info i dostęp do tych miejsc maja od konfidentów którzy tam byli jako czołówka ekipy. Tak jak nietrudno się domyślić ze adresy są w takich sytuacjach (zapewne) szybko zmieniane. Chyba ze uwazasz ze obecni decyzyjni w Twojej i wszystkich innych polskich ekipach są tacy głupi to faktycznie „dramat w c***” :-)

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 27.10.2018, 12:49

oli1988 pisze:
27.10.2018, 08:59
Ten artykuł pokazuje jaką dominacje na Śląsku ma Ruch i jak oderwane od rzeczywistości są wszystkie te gieksiarskie trolle tutaj sugerując, że mają coś do powiedzenia na Śląsku czy nawet rządzą. Wasze główne persony były dojeżdżane jak psy i jedynie mogły się ponapinać w internetach ;D
Właśnie pokazałeś ze jesteś zwykła pała i tyle, zawsze pierdolicie ze Koalcija nie potrafi nigdzie sama ruszyć ze zawsze we 2 - 3 ekipy a widać ze wszędzie potrzebowaliśmy sharksow, gdzie kibolstwa w tym Waszym działaniu?? Porównania, CBŚ i inne, teraz macie, sztywniutka ekipa - był mit i nie, banda rozjebund!
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

Pitfas
Posty: 274
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Pitfas » 27.10.2018, 14:02

Wtaszka pisze:
27.10.2018, 09:56
oli1988 pisze:
27.10.2018, 08:59
Ten artykuł pokazuje jaką dominacje na Śląsku ma Ruch i jak oderwane od rzeczywistości są wszystkie te gieksiarskie trolle tutaj sugerując, że mają coś do powiedzenia na Śląsku czy nawet rządzą. Wasze główne persony były dojeżdżane jak psy i jedynie mogły się ponapinać w internetach ;D
Jakbyś w gimnazjum nie omijał lekcji z logicznego myślenia to byś wyciągnął inne wnioski
Po pierwsze jak ekipie która uważała się za anty sprzętową imponowali im swą brutalnoscią i używaniem maczet Sharksi
po drugie większość akcji robili już po sztamie z Sharakanami czyli sami byli słabi
po trzecie wykorzystali Sharakanów (oni bili maczetami) a potem ich zakapowali i teraz tamci siedzą a oni bujają się na wolności Sharksi dostaną po kilka lat a Maciuś i Baluś będą sobie jeździć zwiedzać i cieszyć się życiem :)
I ty komuś chcesz mówić o logicznym myśleniu? Imponuje to ci ten szmatlawiec zwany gazetą.

ŻernikiG
Posty: 43
Rejestracja: 17.03.2018, 06:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ŻernikiG » 27.10.2018, 15:10

oli1988 pisze:
27.10.2018, 08:59
Ten artykuł pokazuje jaką dominacje na Śląsku ma Ruch i jak oderwane od rzeczywistości są wszystkie te gieksiarskie trolle tutaj sugerując, że mają coś do powiedzenia na Śląsku czy nawet rządzą. Wasze główne persony były dojeżdżane jak psy i jedynie mogły się ponapinać w internetach ;D
Czy ty synu Jesteś głupi czy nie umiesz naprawdę myśleć? Czyli twoim zdaniem dominacja kibicowska to zabawa w gangsterke,dojeżdżalnie w kilkanaście osób uzbrojonych w maczety młotki i inne narzędzia jedną osobę? Kaleczenie lub zabijanie przeciwników i wspomaganie się posiłkami z Krakowa? Super definicja dominacji. Dobrze że w moim mieście z nie mamy takich akcji.

KSGKSW
Posty: 1063
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 27.10.2018, 15:15

ŻernikiG pisze:
27.10.2018, 15:10
oli1988 pisze:
27.10.2018, 08:59
Ten artykuł pokazuje jaką dominacje na Śląsku ma Ruch i jak oderwane od rzeczywistości są wszystkie te gieksiarskie trolle tutaj sugerując, że mają coś do powiedzenia na Śląsku czy nawet rządzą. Wasze główne persony były dojeżdżane jak psy i jedynie mogły się ponapinać w internetach ;D
Czy ty synu Jesteś głupi czy nie umiesz naprawdę myśleć? Czyli twoim zdaniem dominacja kibicowska to zabawa w gangsterke,dojeżdżalnie w kilkanaście osób uzbrojonych w maczety młotki i inne narzędzia jedną osobę? Kaleczenie lub zabijanie przeciwników i wspomaganie się posiłkami z Krakowa? Super definicja dominacji. Dobrze że w moim mieście z nie mamy takich akcji.
Ten oli to jest jakiś umysłowo chory (nie obrażając chorych) żeby takie ciulstwa pierdolić.

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 27.10.2018, 16:02

Olejcie tego gościa, ku*** miara dominacji jest dojeżdżanie gościa w 4 z ostrym sprzęcie.. co za czasy...
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

Psycho1312
Posty: 112
Rejestracja: 07.06.2018, 23:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Psycho1312 » 27.10.2018, 21:44

Byli tak dojezdzani bo są k****** bez honoru, z drugiej strony takich akcji nie bylo bo są słabi i sraczka nie pozwalala

Bebok
Posty: 5
Rejestracja: 24.09.2017, 22:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bebok » 27.10.2018, 22:25

Heh, jak to wyglądało w drugą stronę, chłopaki już się tak nie chwalą gazetom 😉

Psycho1312
Posty: 112
Rejestracja: 07.06.2018, 23:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Psycho1312 » 27.10.2018, 22:49

Noga z Familoka pisze:
27.10.2018, 09:23
Najlepsze sa te tajne forum gdzie ludzie co tam mają dostep myslą ze tylko oni mają dostęp a 3/4 kraju tam wchodzi i zna adres :) dramat w c*** hehe
Ty z komendy na pewno masz łatwe dojścia na te forum od konifioli

szwadron97
Posty: 839
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 27.10.2018, 23:55

oli1988 pisze:
27.10.2018, 08:59
Ten artykuł pokazuje jaką dominacje na Śląsku ma Ruch i jak oderwane od rzeczywistości są wszystkie te gieksiarskie trolle tutaj sugerując, że mają coś do powiedzenia na Śląsku czy nawet rządzą. Wasze główne persony były dojeżdżane jak psy i jedynie mogły się ponapinać w internetach ;D
W kilku z maczetami na jednego wielki sukces widocznie nie jesteście tacy mocni skoro przedłużacze wam potrzebne ps czemu tak mało ruchu w Stargardzie tydzień temu podniecales się tak frekwencją?

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ban82 » 28.10.2018, 00:54

Za cholere nie ma sie czym chwalić.
Chore to wszystko w c***.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: matijas8, Wnuk Edwarda i 522 gości