Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 11.10.2018, 10:10

Pisząc o autoironii trochę chyba nadinterpretowales mój post, nie zauważyłeś, ze każde z pytań które zadałem odnosiło się stricte do tych samych tematów które wypocił i zarzucał Nam kolega „trup” któremu bezpośrednio odpisywałem, bo po prostu pierdolnal kolejne kłamstwa, których powinien się wstydzić - wyglada na to, ze ogląda nasze mecze wydawać by się mogło z jego wypowiedzi , ze na żywo i to regularnie skoro wie jak reagują trybuny. Póki co nikt nie zaprzeczył, ze nie liczycie tak frekwencji w dniu meczowym, to czemu niby uważacie to za farmazon z mojej strony?



esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 11.10.2018, 10:21

szwadron97 pisze:
11.10.2018, 10:07
NoMatterWhat pisze:
10.10.2018, 15:15
ŁKS zlicza liczbe widzow wraz ze sprzedanymi karnetami i biletami.
ŁKS nie podaje faktycznie przekreconych kolowrotkow.
ŁKS nie informuje o liczby gosci, bo ci formalnie nie moga byc przyjmowani wiec rejestrowani sa jako gospodarze
ŁKS robi tak, by udowodnic, ze stadion o duzej liczbie sie nalezy.

Nie badz jak ŁKS.


I teraz, gdyby Widzew postepowal tat samo, to okazywaloby sie, ze na meczach jest okolo 20 tysiecy ludzi mimo 18000 pojemnosci. To by dopiero byla propaganda.

Ale Widzew jest madry i nie postepuje jak ŁKS
Spoko to jeżeli jest Was 5 razy więcej to czemu Łodzi nie przejęliście? 5 na 1 to ŁKS powinien być miażdżony a jakoś dalej mają swoje rewiry
To działa też w drugą stronę skoro nas nie ma w Łodzi czemu ŁKS nie przejął miasta. A tak poważnie w Łodzi JEST mniej więcej 50/50 i tyle raz jedni maja lepszy okres raz drudzy i nic się nie zanosi w najbliższym czasie do zmiany i tyle przynajmniej jest ciekawie😉😀

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 11.10.2018, 10:23

szwadron97 pisze:
11.10.2018, 10:07
NoMatterWhat pisze:
10.10.2018, 15:15
ŁKS zlicza liczbe widzow wraz ze sprzedanymi karnetami i biletami.
ŁKS nie podaje faktycznie przekreconych kolowrotkow.
ŁKS nie informuje o liczby gosci, bo ci formalnie nie moga byc przyjmowani wiec rejestrowani sa jako gospodarze
ŁKS robi tak, by udowodnic, ze stadion o duzej liczbie sie nalezy.

Nie badz jak ŁKS.


I teraz, gdyby Widzew postepowal tat samo, to okazywaloby sie, ze na meczach jest okolo 20 tysiecy ludzi mimo 18000 pojemnosci. To by dopiero byla propaganda.

Ale Widzew jest madry i nie postepuje jak ŁKS
Spoko to jeżeli jest Was 5 razy więcej to czemu Łodzi nie przejęliście? 5 na 1 to ŁKS powinien być miażdżony a jakoś dalej mają swoje rewiry
Pozwól, ze odpisze na ten post. Aktualnie dużo więcej ludzi chodzi na Widzew, bo warunki się poprawiły i więcej rodzin z dziećmi zaczyna regularnie odwiedzać stadion, taka forma spędzania weekendu. Sam doceniam zmianę, czy to w deszcze, czy śnieg, bo zupełnie inny komfort jest. Na ŁKSie tez frekwencja skoczy i tu nie ma wątpliwości, więcej rodzin nawet z ciekawości pójdzie z okolic. Miasto z taka historia będzie ciężko zmienić, geograficznie jest to prawie niemożliwe, żeby teraz niby takie stare Polesie było prowidzewskie. Miasto derbowe, zobaczymy jak to będzie wygladac przy dwóch pełnych stadionach. Dla Nas oczywista rzeczą jest, ze wolelibysmy, aby Wam nie dobudowali tych trybun, bo to stopuje rozwoj sportowy i marketingowy - uroki naszego miasta :)

R/R138
Posty: 56
Rejestracja: 09.04.2018, 23:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: R/R138 » 11.10.2018, 10:39

A co mnie obchodzi ReanimacjaTrupaStop? Może i się odnosiłeś pytaniami do jego twierdzeń, ale napisałeś taką samą głupotę jak on...
Ja się nie interesowałem jak jest u nas liczona frekwencja, więc tego nie wiem. A farmazonem nazywam resztę Twoich stwierdzeń, zresztą mam nadzieję, że raz na zawsze wyjaśniliśmy sobie te kwestie. Jak chcesz się czepiać ŁKSu, żeby dopiec ReanimacjiTrupaStop (swoją drogą, że Ci się chce...) to chociaż to zrób z głową.
Bez odbioru.

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 11.10.2018, 10:57

szwadron97 pisze:
11.10.2018, 10:07
Spoko to jeżeli jest Was 5 razy więcej to czemu Łodzi nie przejęliście? 5 na 1 to ŁKS powinien być miażdżony a jakoś dalej mają swoje rewiry
Liczysz na kilku tysieczna walke w miescie czy jak? Odpowiedz, bo pytam szczerze.

Nawet w ostatniej walce na Limance bralo udzial "tylko" kilkudziesieciu typa. ŁKS przegral, i co? Mialoby to zawazyc o tym, ze elkaesiacy juz nie pojda na kolejne mecze? Tak sobie wyobrazasz wytepienie rywala?
W harce bawi sie tylko jakis maly procent wszystkich kibicow. To tak zeby Ci po krotce wyjasnic.


Post moj nie tyczyl sie sytuacji na miescie. Chyba kazdy to skumal. Chyba.

szwadron97
Posty: 834
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 11.10.2018, 11:45

NoMatterWhat pisze:
11.10.2018, 10:57
szwadron97 pisze:
11.10.2018, 10:07
Spoko to jeżeli jest Was 5 razy więcej to czemu Łodzi nie przejęliście? 5 na 1 to ŁKS powinien być miażdżony a jakoś dalej mają swoje rewiry
Liczysz na kilku tysieczna walke w miescie czy jak? Odpowiedz, bo pytam szczerze.

Nawet w ostatniej walce na Limance bralo udzial "tylko" kilkudziesieciu typa. ŁKS przegral, i co? Mialoby to zawazyc o tym, ze elkaesiacy juz nie pojda na kolejne mecze? Tak sobie wyobrazasz wytepienie rywala?
W harce bawi sie tylko jakis maly procent wszystkich kibicow. To tak zeby Ci po krotce wyjasnic.


Post moj nie tyczyl sie sytuacji na miescie. Chyba kazdy to skumal. Chyba.
Spoko ja bardziej szyderczo odpowiedziałem dlatego ja niewiem czemu Widzew wytyka frekwencję ŁKS-owi?

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krzysiek » 11.10.2018, 23:07

W innym temacie padlo pytanie o stare programy TV i przeszukujac YB natrafilem na wiadomosci sportowe z 1992 roku.
Wyjazd Widzewa do Debicy (Iglopool?). Jesli dobrze widac w 3:12 to na sektorze Widzewa wisi flaga Anarchii:)
[link]
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

AntyTvn
Posty: 96
Rejestracja: 15.12.2017, 11:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: AntyTvn » 12.10.2018, 19:11

Flaga anarchii wisiała jeszcze na czerwonych konfidentach w latach 1995-2009 to napewno , z mojego doświadczenia wiem -wodzialem . Brudasów było od cholery w tamtych latach u Konfidentów "60"

Do Nopu na Próchnika gdzie był ŁKS i Widzew chodzili razem z lekkimi zgrzytami ;-) ale ważne inne cele były .... wpadaly "brudasy czerwone"i lali też swoich hehe . Wtedy były inne czasy.
Lepsze czasy ...

teofil
Posty: 141
Rejestracja: 13.03.2018, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: teofil » 12.10.2018, 20:49

AntyTvn pisze:
12.10.2018, 19:11
Flaga anarchii wisiała jeszcze na czerwonych konfidentach w latach 1995-2009 to napewno , z mojego doświadczenia wiem -wodzialem . Brudasów było od cholery w tamtych latach u Konfidentów "60"

Do Nopu na Próchnika gdzie był ŁKS i Widzew chodzili razem z lekkimi zgrzytami ;-) ale ważne inne cele były .... wpadaly "brudasy czerwone"i lali też swoich hehe . Wtedy były inne czasy.
Lepsze czasy ...

hahahaha

A tam do 2009 roku. Trzeba było parchu napisać do 2017 było by jeszcze śmieszniej. Dobry łeb jesteś żydzie, ten tvn ci mózg zlasował.
Najpierw kurek z gazem odkręcamy cssssssssss, a teraz razem biegamy. Amiką Wronki jesteście od lat !!!

AntyTvn
Posty: 96
Rejestracja: 15.12.2017, 11:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: AntyTvn » 12.10.2018, 21:36

Oj jak boli was ;-))) Prawda kolejny raz !

Byliście brudasami Anarchistami , większość polityków SLD -komuna z Łodzi was dopingowała Miller c*** jak i flagi Brudasów wisiały kupę lat na Kurniku .

O "60" nie wspomnisz już ??

Czyli chcesz powiedzieć że: Jako JEDYNI najdłużej w PL wisiały i rządzili Brudasy u was oraz że "60" konfidencie rts to ŻART !?!?!?!!!

HAHA HA

SH1910
Posty: 121
Rejestracja: 26.02.2007, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: SH1910 » 12.10.2018, 21:52

AntyTvn pisze:
12.10.2018, 19:11
Flaga anarchii wisiała jeszcze na czerwonych konfidentach w latach 1995-2009 to napewno , z mojego doświadczenia wiem -wodzialem . Brudasów było od cholery w tamtych latach u Konfidentów "60"

Do Nopu na Próchnika gdzie był ŁKS i Widzew chodzili razem z lekkimi zgrzytami ;-) ale ważne inne cele były .... wpadaly "brudasy czerwone"i lali też swoich hehe . Wtedy były inne czasy.
Lepsze czasy ...
co ty ćpasz debilu? W rym okresie to na Widzewie wisiały, ale celtyki... lepiej spójrz na ŁKS gdzie w ekipie latały sharpy...

Pixie
Posty: 123
Rejestracja: 27.10.2013, 22:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pixie » 12.10.2018, 22:09

Po pierwsze w tych latach, żadne anarchie nie wisiały, a po drugie może lepiej dla pana AntyTvn by było, jakby u nas podobnie jak na Łks-ie były racowiska w kształcie swastyki albo vlepki z Adolfem. Wasi założyciele w grobach się przewracają.

sdm
Posty: 121
Rejestracja: 12.04.2008, 05:05
Lokalizacja: LdZ

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: sdm » 13.10.2018, 01:26

SH1910 pisze:
12.10.2018, 21:52
AntyTvn pisze:
12.10.2018, 19:11
Flaga anarchii wisiała jeszcze na czerwonych konfidentach w latach 1995-2009 to napewno , z mojego doświadczenia wiem -wodzialem . Brudasów było od cholery w tamtych latach u Konfidentów "60"

Do Nopu na Próchnika gdzie był ŁKS i Widzew chodzili razem z lekkimi zgrzytami ;-) ale ważne inne cele były .... wpadaly "brudasy czerwone"i lali też swoich hehe . Wtedy były inne czasy.
Lepsze czasy ...
co ty ćpasz debilu? W rym okresie to na Widzewie wisiały, ale celtyki... lepiej spójrz na ŁKS gdzie w ekipie latały sharpy...
A hahaha Sharpy?? Tak i stali razem z NOPem na sektorze... Ładnie masz nasrane... Odkąd chodzę na ŁKS ('94) nie widziałem w życiu żadnego sharpa na trybunach. Kolega może przesadził z tym 2009r. ale prawda jest taka że na ŁKSie od zawsze byli skini a reszta w opozycji chodziła na Widzew. Czy wisiały flagi anarchii? Nie wiem więc się nie wypowiadam ale jeśli ktoś rzuca takie oskarżenia powinien podeprzeć się jakimiś dowodami tj fotki lub filmy.

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 13.10.2018, 01:35

sdm pisze:
13.10.2018, 01:26
SH1910 pisze:
12.10.2018, 21:52
AntyTvn pisze:
12.10.2018, 19:11
Flaga anarchii wisiała jeszcze na czerwonych konfidentach w latach 1995-2009 to napewno , z mojego doświadczenia wiem -wodzialem . Brudasów było od cholery w tamtych latach u Konfidentów "60"

Do Nopu na Próchnika gdzie był ŁKS i Widzew chodzili razem z lekkimi zgrzytami ;-) ale ważne inne cele były .... wpadaly "brudasy czerwone"i lali też swoich hehe . Wtedy były inne czasy.
Lepsze czasy ...
co ty ćpasz debilu? W rym okresie to na Widzewie wisiały, ale celtyki... lepiej spójrz na ŁKS gdzie w ekipie latały sharpy...
A hahaha Sharpy?? Tak i stali razem z NOPem na sektorze... Ładnie masz nasrane... Odkąd chodzę na ŁKS ('94) nie widziałem w życiu żadnego sharpa na trybunach. Kolega może przesadził z tym 2009r. ale prawda jest taka że na ŁKSie od zawsze byli skini a reszta w opozycji chodziła na Widzew. Czy wisiały flagi anarchii? Nie wiem więc się nie wypowiadam ale jeśli ktoś rzuca takie oskarżenia powinien podeprzeć się jakimiś dowodami tj fotki lub filmy.
No to skoro ich nie widziałeś to gratulacje fakt wczesne lata 90 Łks sporo skinow na Widzewie tak fakt było sporo lewego towarzystwa z biegiem lat zostali wyparci przez młode Dhw wtedy co do nopu na prochnika racja nawet brudasy z rado nas atakował i nie tylko ale i my i Łks walczyliśmy w ramię takie czasy

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 13.10.2018, 08:21

esgrts1 pisze:
13.10.2018, 01:35
sdm pisze:
13.10.2018, 01:26
SH1910 pisze:
12.10.2018, 21:52
co ty ćpasz debilu? W rym okresie to na Widzewie wisiały, ale celtyki... lepiej spójrz na ŁKS gdzie w ekipie latały sharpy...
A hahaha Sharpy?? Tak i stali razem z NOPem na sektorze... Ładnie masz nasrane... Odkąd chodzę na ŁKS ('94) nie widziałem w życiu żadnego sharpa na trybunach. Kolega może przesadził z tym 2009r. ale prawda jest taka że na ŁKSie od zawsze byli skini a reszta w opozycji chodziła na Widzew. Czy wisiały flagi anarchii? Nie wiem więc się nie wypowiadam ale jeśli ktoś rzuca takie oskarżenia powinien podeprzeć się jakimiś dowodami tj fotki lub filmy.
No to skoro ich nie widziałeś to gratulacje fakt wczesne lata 90 Łks sporo skinow na Widzewie tak fakt było sporo lewego towarzystwa z biegiem lat zostali wyparci przez młode Dhw wtedy co do nopu na prochnika racja nawet brudasy z rado nas atakował i nie tylko ale i my i Łks walczyliśmy w ramię takie czasy
esgrts ....
w końcówce lat 90tych przy tej dużej podstawówce na Rado Wsch. istniał Pub, bodajże nazywał się Grosz ( Dalej w stronę Sitowia był chyba Magiel tak ? )
Pod tym Groszem była kiedyś mega awantura z brudasami, pamiętasz może od czego to się zaczęło ?
Bo ja jak przez mgłę pamietam tylko psy sunące Świtezianki a później wyłapane pały na plecy nawet w chwili wyjścia z czworonogiem na spacer.
:arrow:

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 13.10.2018, 10:41

1925 pisze:
13.10.2018, 08:21
esgrts1 pisze:
13.10.2018, 01:35
sdm pisze:
13.10.2018, 01:26


A hahaha Sharpy?? Tak i stali razem z NOPem na sektorze... Ładnie masz nasrane... Odkąd chodzę na ŁKS ('94) nie widziałem w życiu żadnego sharpa na trybunach. Kolega może przesadził z tym 2009r. ale prawda jest taka że na ŁKSie od zawsze byli skini a reszta w opozycji chodziła na Widzew. Czy wisiały flagi anarchii? Nie wiem więc się nie wypowiadam ale jeśli ktoś rzuca takie oskarżenia powinien podeprzeć się jakimiś dowodami tj fotki lub filmy.
No to skoro ich nie widziałeś to gratulacje fakt wczesne lata 90 Łks sporo skinow na Widzewie tak fakt było sporo lewego towarzystwa z biegiem lat zostali wyparci przez młode Dhw wtedy co do nopu na prochnika racja nawet brudasy z rado nas atakował i nie tylko ale i my i Łks walczyliśmy w ramię takie czasy
esgrts ....
w końcówce lat 90tych przy tej dużej podstawówce na Rado Wsch. istniał Pub, bodajże nazywał się Grosz ( Dalej w stronę Sitowia był chyba Magiel tak ? )
Pod tym Groszem była kiedyś mega awantura z brudasami, pamiętasz może od czego to się zaczęło ?
Bo ja jak przez mgłę pamietam tylko psy sunące Świtezianki a później wyłapane pały na plecy nawet w chwili wyjścia z czworonogiem na spacer.
U nas wtedy działało trochę pankow na osiedlu a większość to byli narodowcy do grosza przywieźli ich właśnie te osoby od nas z osiedla wpadli pod grosz że sprzętem wtedy była cofka do klubu PO paru sekundach wyjazd na kurwie na nich pamiętam też że ktoś od nas zajebal broń ochroniarzowi i chciał do nich strzelać 😂wtedy chyba psy stały na bramce potem ich gonilismy aż do krancowki nie do końca jestem pewien ale wtedy jeden od nich dostał płyta chodnikowa na łeb podobno nie przeżył ale już dobrze niepamietam ogólnie zawsze się coś działo fajne lata no i nie było wtedy jeszcze podziału zarówno Widzew i Łks z osiedla szli w ramię w ramię nie do pomyślenia teraz

zgr1978
Posty: 87
Rejestracja: 04.11.2013, 19:30
Lokalizacja: Zgierz

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgr1978 » 13.10.2018, 11:07

esgrts1 pisze:
13.10.2018, 10:41
1925 pisze:
13.10.2018, 08:21
esgrts1 pisze:
13.10.2018, 01:35


No to skoro ich nie widziałeś to gratulacje fakt wczesne lata 90 Łks sporo skinow na Widzewie tak fakt było sporo lewego towarzystwa z biegiem lat zostali wyparci przez młode Dhw wtedy co do nopu na prochnika racja nawet brudasy z rado nas atakował i nie tylko ale i my i Łks walczyliśmy w ramię takie czasy
esgrts ....
w końcówce lat 90tych przy tej dużej podstawówce na Rado Wsch. istniał Pub, bodajże nazywał się Grosz ( Dalej w stronę Sitowia był chyba Magiel tak ? )
Pod tym Groszem była kiedyś mega awantura z brudasami, pamiętasz może od czego to się zaczęło ?
Bo ja jak przez mgłę pamietam tylko psy sunące Świtezianki a później wyłapane pały na plecy nawet w chwili wyjścia z czworonogiem na spacer.
U nas wtedy działało trochę pankow na osiedlu a większość to byli narodowcy do grosza przywieźli ich właśnie te osoby od nas z osiedla wpadli pod grosz że sprzętem wtedy była cofka do klubu PO paru sekundach wyjazd na kurwie na nich pamiętam też że ktoś od nas zajebal broń ochroniarzowi i chciał do nich strzelać 😂wtedy chyba psy stały na bramce potem ich gonilismy aż do krancowki nie do końca jestem pewien ale wtedy jeden od nich dostał płyta chodnikowa na łeb podobno nie przeżył ale już dobrze niepamietam ogólnie zawsze się coś działo fajne lata no i nie było wtedy jeszcze podziału zarówno Widzew i Łks z osiedla szli w ramię w ramię nie do pomyślenia teraz
Grosz to była dyskoteka a nie pub. A na sitowiu to było Piekiełko. Akurat w tej awanturze z brudasami pod Groszem też brałem udział, rzeczywiście w pierwszej chwili kiedy wpadli z zaskoczenia oberwało się paru osobą co były na zewnątrz i była ostra cofka do środka, ucierpiał chyba też ten gość co sprzedawał bilety, pamięć coś mnie zawodzi i o broni jakoś nie pamiętam, może byłem akurat w innym miejscu. Po awanturze też już nie pamiętam po co wszyscy szliśmy przez plac słoneczny w kierunku Zgierska/Sikorskiego i tam dopiero najechało się psów. Mnie złapali w miejscu obecnej Castoramy. Ale jak to w tamtych czasach bywało trochę postraszyli, dostałem pałką przez d*** i kazali spiepszać do domu :)
--1908 --

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 13.10.2018, 14:22

Czytałem kiedyś z nudów brudne forum.Wspominają ze w wtedy w Łodzi prawie same zwycięstwa ze skinami.Fakt ze bylo ich w naszym mieście dużo(moda "pankowa")ale wiadomo ze na wpierdole tez się lapali.
Był jeden wątek ciekawy.W jakimś ich klubie na śródmieściu na bramce stał Widzew.Podobno przez to kiedyś gruba awantura wynikła,i niezle po głowach dostali.Ktoś tam wpadł chyba i bramka się dołączyła.
Za c**** nie pamiętam nazwy tego klubu.Wtedy moj swiat konczyl sie na Futuryscis albo Underground,wiec zupełnie nie kojarze tych miejsc.Lata coś chyba 98/00.
ŁKS Łódź Polska

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 13.10.2018, 15:41

zgr1978 pisze:
13.10.2018, 11:07
esgrts1 pisze:
13.10.2018, 10:41
1925 pisze:
13.10.2018, 08:21


esgrts ....
w końcówce lat 90tych przy tej dużej podstawówce na Rado Wsch. istniał Pub, bodajże nazywał się Grosz ( Dalej w stronę Sitowia był chyba Magiel tak ? )
Pod tym Groszem była kiedyś mega awantura z brudasami, pamiętasz może od czego to się zaczęło ?
Bo ja jak przez mgłę pamietam tylko psy sunące Świtezianki a później wyłapane pały na plecy nawet w chwili wyjścia z czworonogiem na spacer.
U nas wtedy działało trochę pankow na osiedlu a większość to byli narodowcy do grosza przywieźli ich właśnie te osoby od nas z osiedla wpadli pod grosz że sprzętem wtedy była cofka do klubu PO paru sekundach wyjazd na kurwie na nich pamiętam też że ktoś od nas zajebal broń ochroniarzowi i chciał do nich strzelać 😂wtedy chyba psy stały na bramce potem ich gonilismy aż do krancowki nie do końca jestem pewien ale wtedy jeden od nich dostał płyta chodnikowa na łeb podobno nie przeżył ale już dobrze niepamietam ogólnie zawsze się coś działo fajne lata no i nie było wtedy jeszcze podziału zarówno Widzew i Łks z osiedla szli w ramię w ramię nie do pomyślenia teraz
Grosz to była dyskoteka a nie pub. A na sitowiu to było Piekiełko. Akurat w tej awanturze z brudasami pod Groszem też brałem udział, rzeczywiście w pierwszej chwili kiedy wpadli z zaskoczenia oberwało się paru osobą co były na zewnątrz i była ostra cofka do środka, ucierpiał chyba też ten gość co sprzedawał bilety, pamięć coś mnie zawodzi i o broni jakoś nie pamiętam, może byłem akurat w innym miejscu. Po awanturze też już nie pamiętam po co wszyscy szliśmy przez plac słoneczny w kierunku Zgierska/Sikorskiego i tam dopiero najechało się psów. Mnie złapali w miejscu obecnej Castoramy. Ale jak to w tamtych czasach bywało trochę postraszyli, dostałem pałką przez d*** i kazali spiepszać do domu :)
Jeden od nas P.. Stracił wtedy zeby dostał centralnie na ryj łańcuchem chyba co do broni to chyba G...n z sitowia tylko też już nie pamiętam dobrze a na słonko szliśmy żeby dorwać brudaskow wtedy mieszkali w okolicach placu zresztą później nie mieli życia na osce zresztą wtedy w tydzień działo się więcej niż teraz w rok 😀😀takie czasy były była jeszcze jedna fajna awantura z naszym udziałem jak pojechaliśmy na pojezierska do liceum z grosza bo od nas chłopaki tam dostali w tym samym czasie przyszli też z drugiej strony z limanki i się spotkaliśmy w tym samym czasie tam dopiero był rozpierdziel ach to był czas

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 13.10.2018, 15:50

Abr1908 pisze:
13.10.2018, 14:22
Czytałem kiedyś z nudów brudne forum.Wspominają ze w wtedy w Łodzi prawie same zwycięstwa ze skinami.Fakt ze bylo ich w naszym mieście dużo(moda "pankowa")ale wiadomo ze na wpierdole tez się lapali.
Był jeden wątek ciekawy.W jakimś ich klubie na śródmieściu na bramce stał Widzew.Podobno przez to kiedyś gruba awantura wynikła,i niezle po głowach dostali.Ktoś tam wpadł chyba i bramka się dołączyła.
Za c**** nie pamiętam nazwy tego klubu.Wtedy moj swiat konczyl sie na Futuryscis albo Underground,wiec zupełnie nie kojarze tych miejsc.Lata coś chyba 98/00.
To nie było na Węglowej ??
:arrow:

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 13.10.2018, 16:07

Teraz jak napisałeś to coś mi świta.Może i na Węglowej
ŁKS Łódź Polska

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 13.10.2018, 16:40

Też coś kojarzę z tą Węglową. A czy czasem nie było to w tym miejscu, gdzie potem był klub "Mieszczańska"?
Swego czasu pamiętam też często działo się pod Alcatrazem, czyTygrysem na Lumumbowie. Do alcatrazu to chodziliśmy konkretną paką i m.in. 20 inaczej by się nie weszło, a jak wchodziliśmy to za każdym razem to wejście musieliśmy sobie "wypracować". :) Dzikie, ale fajne czasy to były. Ale i tak jakoś mi bliższe, niż te obecne. Albo łojenie flachy ze znajomymi gdzieś po ciemku na tarasach nad Juventusem. Wspomnień bez liku. :)
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

widzewiak_z_gor
Posty: 336
Rejestracja: 28.02.2007, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: widzewiak_z_gor » 13.10.2018, 17:29

Alcatraz to była Oldskoolowa imprezownia, chyba chodziło Ci o pub Chenko na Kościuszki?
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a kibice z Młyna. =-

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 13.10.2018, 19:18

A pamiętacie przemiły klub "Antidotum"? :)
W ogóle kiedyś "clubbing" był zdecydowanie ciekawszy bo baaaardzo powiązany z "klubingiem" :) Piękne czasy które nie wrócą.

floydfloyd
Posty: 37
Rejestracja: 06.08.2017, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: floydfloyd » 13.10.2018, 19:46

"Antidotu"...czekaj, czekaj Czy to ten ekskluzywny klub, który znajdował się gdzieś w okolicach ulicy Zielonej? :)
MCMX

Udenhout88
Posty: 102
Rejestracja: 23.03.2015, 12:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Udenhout88 » 13.10.2018, 19:52

Dzis premiera filmu o kibicach ruchu ale nie każdy widzewiak może byc w warszawie

https://www.facebook.com/GKSKatowice64/ ... 923380061/

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 13.10.2018, 20:06

widzewiak_z_gor pisze:
13.10.2018, 17:29
Alcatraz to była Oldskoolowa imprezownia, chyba chodziło Ci o pub Chenko na Kościuszki?
Wiem, czym był Alcatraz i zgadza się. Mówię o połowie lat 90-tych. Pubu Chenko nie kojarzę za bardzo.
D2item pisze:A pamiętacie przemiły klub "Antidotum"? :)
Coś tam mi świta... ;)
floydfloyd pisze:"Antidotu"...czekaj, czekaj Czy to ten ekskluzywny klub, który znajdował się gdzieś w okolicach ulicy Zielonej? :)
Chyba nawet gdzieś na rogu Kościuszki i Zielonej. Tak mi się kojarzy...

Mam jeszcze takie jedno pytanie... Kiedyś na Narutowicza była knajpa, niedaleko P.O.W. (po północnej stronie ulicy, niemal na przeciwko skwerka, o ile pamięć mnie nie myli), nie wiem czy "Dziesiątka", czy inaczej to się nazywało. Do tej pory zastanawiam się, czy to nie było jakieś gniazdo lewactwa. We czterech przyjaciół raz się tam lata temu stołowaliśmy (a poglądy różne wśród nas, od lewa do prawa). Wódzia, browar i po jakimś czasie chłopaki zaczęli dla hecy śpiewać "Haili hajlo hajla" :) Wiem, wiem, głupota, bo to przeca naziolska przyśpiewka, nawet wtedy uważałem, że głupota, no ale zagłuszyli mnie i śpiewali. No i zaczęła się mała awanturka, bo miejscowi i ochrona od razu ruszyli do nas. Dopiero, jak ochrona gazu użyła wtedy spasowaliśmy. Pamiętam, że był tam też właściciel tej knajpy, który na odchodne nam z żalem powiedział, że jego rodzina miała złe doświadczenia z hitlerowcami, czy coś, a my mu taki koncert urządzamy. Facet koło 50 wiosen na karku siwe włosy, ale długie hairy miał niemal do lędźwi, skórzana kamizelka, jakieś wisiorki. Inni tubylcy też jakoś tak z lewacka ubrani byli. Stąd moje pytanie, czy ktoś kojarzy tę knajpę i wie, kto tam bywał... Byliśmy tam tylko raz. Nawet mieliśmy, jak na złość, zrobić potem wjazd do tej knajpy, ale doszliśmy do wniosku, że bardziej ich zaboli brak mamony i zarobku, czyli, że nigdy tam nasza noga nie postanie i nigdy tam nie kupimy, choćby pudełka zapałek. He, he... I słowa dotrzymaliśmy.
Co za czasy. Z tej czwórki, co tam była zostało nas dwóch. Jeden kumpel, jajcarz nieprzeciętny (kto go znał, ten wie) niestety żyje (dożył 31 lat), z czyjej winy nie będę pisał, ale k...y zapłacą. Z drugim już dawno kontakt się urwał. I jakaś nostalgia mnie dorwała. Ech...
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Udenhout88
Posty: 102
Rejestracja: 23.03.2015, 12:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Udenhout88 » 13.10.2018, 21:43

MENTOL1 pisze:
13.10.2018, 21:17
Udenhout88 pisze:
13.10.2018, 19:52
Dzis premiera filmu o kibicach ruchu ale nie każdy widzewiak może byc w warszawie

https://www.facebook.com/GKSKatowice64/ ... 923380061/
A co ma ten film do tego linku jak na nim nic nie ma tylko jakieś zdjecie ekipy??
proszę - miłego oglądania:

https://www.facebook.com/GKSKatowice64/ ... 923380061/

Michał1990Polska
Posty: 164
Rejestracja: 03.09.2017, 10:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michał1990Polska » 13.10.2018, 22:13

jesteś bohaterem i nieziemskim hakerem.

Mareczek86
Posty: 309
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mareczek86 » 13.10.2018, 22:15

W********** debilu bo w każdym temacie tym spamujesz.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 13.10.2018, 22:40

Wacław pisze:
13.10.2018, 19:17
Panowie z ŁKS-u coś wam znowu nie pyklo na teofilowie...
Tak na marginesie ciekawej rozmowy... Jesteś pewien ze Wam cały czas pyka?
ŁKS Łódź Polska

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 13.10.2018, 22:45

Abr1908 pisze:
13.10.2018, 22:40
Wacław pisze:
13.10.2018, 19:17
Panowie z ŁKS-u coś wam znowu nie pyklo na teofilowie...
Tak na marginesie ciekawej rozmowy... Jesteś pewien ze Wam cały czas pyka?
ABR1908 jeżeli możesz, to proszę nie wspominaj na forum o ostatnich poczynaniach. Niech to pozostanie w gronie zainteresowanych, a internetowi napinacze niech dalej się przekrzykują.

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 14.10.2018, 00:55

floydfloyd pisze:
13.10.2018, 19:46
"Antidotu"...czekaj, czekaj Czy to ten ekskluzywny klub, który znajdował się gdzieś w okolicach ulicy Zielonej? :)
Dokładnie, schodziło się po schodach w dol, ludzie się często śmiali ze jest tam ostra selekcja na drzwiach... Bez dresu nie wejdziesz 😉

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 14.10.2018, 12:05

DK08 pisze:
13.10.2018, 22:45
Abr1908 pisze:
13.10.2018, 22:40
Wacław pisze:
13.10.2018, 19:17
Panowie z ŁKS-u coś wam znowu nie pyklo na teofilowie...
Tak na marginesie ciekawej rozmowy... Jesteś pewien ze Wam cały czas pyka?
ABR1908 jeżeli możesz, to proszę nie wspominaj na forum o ostatnich poczynaniach. Niech to pozostanie w gronie zainteresowanych, a internetowi napinacze niech dalej się przekrzykują.
I bardzo dobrze a Wacław ty też ogarnij się trochę a nie ze wszystkim biegniesz do neta i znowu burze tu wywolasz

wpis.ww
Posty: 17
Rejestracja: 03.05.2017, 23:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wpis.ww » 14.10.2018, 12:41

1925 pisze:
13.10.2018, 15:50
To nie było na Węglowej ??
Nie kojarzę takiej sytuacji, ale mogło to mieć miejsce przed, albo po jak nie pilnowałem tego grajdołu.

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 14.10.2018, 15:56

Wacław pisze:
13.10.2018, 19:17
Panowie z ŁKS-u coś wam znowu nie pyklo na teofilowie...
Szybkie pytanie internetowy szczylu, gdzie byłeś jak ostatnio dwukrotnie dostawaliście w*******?
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

LM1
Posty: 127
Rejestracja: 28.10.2009, 18:21
Lokalizacja: Łódż

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LM1 » 14.10.2018, 18:12

Po co prowokujesz.
CSM

ŁęczycaMiastoWidzewa
Posty: 20
Rejestracja: 08.04.2018, 18:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁęczycaMiastoWidzewa » 14.10.2018, 23:34

To, że przyszłość należy do młodzieży jest powszechnie wiadome. Wiemy o tym również my, Widzewiacy z Łęczycy, więc wczoraj postanowiliśmy utwierdzić naszych młodych zawodników lokalnego Górnika w jedynej słusznej w naszym mieście wierze 🙂 . Na mecz Widzewa ze wspólnej zbiórki wybrał się autokar dzieciaków wraz z opiekunami i kolumną samochodów z naszymi kibicami. Naszą liczbę tego dnia wraz z dzieciakami określamy na niecałe 100 osób co stanowi nasz swoisty rekord. Dzieciaki były pod mega wrażeniem stadionu i dopingu w Sercu Łodzi. Zaopatrzone w koszulki z herbami Górnika i Widzewa oraz smyczki dopingowały cały mecz, który nasz ukochany Widzewek wygrywa 2:0 i umacnia się na pozycji lidera. Wierzymy że takie wypady będą powodowały coraz większa liczbę młodych fanatyków z naszego miasta na meczach Widzewa i coraz większą liczbę czerwonych koszulek na ulicach Łęczycy.

Łęczyca miastem Widzewa!!!

https://www.facebook.com/widzewskaleczy ... 7501027094

yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 15.10.2018, 15:47

Wypowiedz pomocnika Skry Częstochowa po ostatnim meczu:

Zawodnik był pod ogromnym wrażeniem atmosfery, jaka panuje w Łodzi. „Można powiedzieć, że ona była wręcz nieziemska! To zupełnie inny klimat. Dla każdego z nas to nowe doświadczenie i tylko pozazdrościć. Nawet w trakcie meczu zerkałem na trybuny, by podziwiać, co się tu dzieje. To najlepsza publiczność w Polsce. Fajnie nam się grało, dlatego szkoda, że nie ugraliśmy chociaż punktu, bo byliśmy w stanie to zrobić” – stwierdził pomocnik drużyny z Częstochowy.



yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 15.10.2018, 16:18

popopopopopopo pisze:
15.10.2018, 16:10
Ale ten pomocnik jednak nie popłakał sie jak zawodnik innego klubu z którym graliscie i pisaliscie na forum, że płakał pod wrażeniem atmosfery. Czy więc można wysnuć teorie, że atmosfera uległa pogorszeniu?
Jestescie takimi miernotami kibicowskimi ze Wy tego nigdy nie doswiadczycie, takich mamy jankow ,pikoli ze piłkarze drużyn przyjezdnych oraz sami przyjezdni kibice to potwierdzaja, a wam pozostal skowyt i glupie komenatrze na k.net :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MiłySc, rybak007, trąba, yellowgreenblack, ze stadionu i 155 gości