Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 26.09.2018, 17:25

Ale ty za tydzień męska dziwko ( ja tak na ciebie będę mowić ) bedziesz stał ramie w ramie z rozjebusami , i na pewno bity cwelu masz jakies zdjęcie z wakacji z jedrasem



ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 26.09.2018, 17:36

To co piszesz świadczy tylko i wyłącznie o tobie. Tepak się zagotował bo brakło argumentów. Generalnie gdybys był w miare dojrzały i stabilny emocjonalnie to na pewno nie rzucalbys na lewo i prawo wyzwiskami typu „cwelu”. Aczkolwiek śmiem twierdzić że nie znasz znaczenia tego słowa. W********** i nie wracaj debilu :)

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 26.09.2018, 17:45

Weteran1946 pisze:
26.09.2018, 17:00
Internetowa banda c**** , jak tam 60 z Chorzowa hehe ostatnio nam wypominaliscie dwóch panów a wasza sztywna zgoda idzie po bandzie
Tak swoją droga czy ty tepaku byłbyś w stanie spojrzeć w oczy komukolwiek z tych szczescdziesiatek zanim kupa pojawiłaby się w majtkach? Od razu wyjaśniam że nie toleruje konfidentów i jestem za ściganiem takich osób ale to jak się pucujecie do różnych afer to przechodzi ludzkie pojęcie . Gowno widzieliście i w gownie braliście udział internetowi wojownicy, nie macie o tych sprawach żadnego pojęcia oprócz artykułów na dzienniku łódzkim i tak pozostanie do końca waszego parszywego żywotu a najgłośniej szczekacie - bezpośrednio się to tyczy ciebie tepaku weteranie

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 26.09.2018, 17:47

ktotamwie1 pisze:
26.09.2018, 17:36
To co piszesz świadczy tylko i wyłącznie o tobie. Tepak się zagotował bo brakło argumentów. Generalnie gdybys był w miare dojrzały i stabilny emocjonalnie to na pewno nie rzucalbys na lewo i prawo wyzwiskami typu „cwelu”. Aczkolwiek śmiem twierdzić że nie znasz znaczenia tego słowa. W********** i nie wracaj debilu :)
Przecież wiekszej rozjebundy jak wasz grubas nie było jeszcze w kibicowskiej Łodzi. Idealnie pasuje do śmietanki krakowsko chorzowskiej.

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 26.09.2018, 17:58

ktotamwie1 pisze:
26.09.2018, 17:45
Weteran1946 pisze:
26.09.2018, 17:00
Internetowa banda c**** , jak tam 60 z Chorzowa hehe ostatnio nam wypominaliscie dwóch panów a wasza sztywna zgoda idzie po bandzie
Tak swoją droga czy ty tepaku byłbyś w stanie spojrzeć w oczy komukolwiek z tych szczescdziesiatek zanim kupa pojawiłaby się w majtkach? Od razu wyjaśniam że nie toleruje konfidentów i jestem za ściganiem takich osób ale to jak się pucujecie do różnych afer to przechodzi ludzkie pojęcie . Gowno widzieliście i w gownie braliście udział internetowi wojownicy, nie macie o tych sprawach żadnego pojęcia oprócz artykułów na dzienniku łódzkim i tak pozostanie do końca waszego parszywego żywotu a najgłośniej szczekacie - bezpośrednio się to tyczy ciebie tepaku weteranie
W czym ty brałeś udział? Pochwal się wielki chuliganie

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 26.09.2018, 18:00

Korwo bita pod cela pierwszy mi ublizyles , wiec ciągnij wary falusie bo tylko sie prujesz jacy my to megalomany ale wasze kwiatki zawsze prawdę pisza, co ty piszesz pseudo gangsterze ? Jezeli bawisz sie w takie zeczy to musisz byc pewien ze w końcu sie powalisz do puchy ale na sztywno jak człowiek a te pseudo gangsterzy usłyszeli za co i ile za to grozi i d*** pękła , takie to Korwa kozaki gangsterzy heheh i powiedz gdzie w Polsce jest tak "sztywna 😂" zgoda jak wasza

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 26.09.2018, 18:14

Weteran1946 pisze:
26.09.2018, 18:00
Korwo bita pod cela pierwszy mi ublizyles , wiec ciągnij wary falusie bo tylko sie prujesz jacy my to megalomany ale wasze kwiatki zawsze prawdę pisza, co ty piszesz pseudo gangsterze ? Jezeli bawisz sie w takie zeczy to musisz byc pewien ze w końcu sie powalisz do puchy ale na sztywno jak człowiek a te pseudo gangsterzy usłyszeli za co i ile za to grozi i d*** pękła , takie to Korwa kozaki gangsterzy heheh i powiedz gdzie w Polsce jest tak "sztywna 😂" zgoda jak wasza
Druga darmowa lekcja a za następna będziesz kasowany; ku****, rzeczy*. Zawsze tepaku pisze ze farmazoniarze są z dwóch stron nie napisałem nigdzie ze ze strony Widzewa same prawilne mordy. Nie będę się z wami licytował na akcje bo wystarczy mi wasza wiedza i opinia ze ostatnie nasze spotkanie to potyczka osiedlowa. Ale za to ty weteran i inne wynalazki nastoletnie braliście udział w potoku czy Poddębicach. Boże widzisz i nie grzmisz

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 26.09.2018, 18:19

W potoku musze cie zmartwić ale brałem udział i tak jak kiedyś pisałem , wasi w tamtym czasie decyzyjni płakali jak cipy zeby ich nie łamać a hak wracaliśmy z Polska Szwecja to niebiescy musieli ich odciągać bo tak sie cipy wkręciły w łamanie

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 26.09.2018, 18:24

Tym bardziej chłopie niby masz tyle lat a prujesz się do ludzi i wyzywasz od c****, chyba nie byłeś wychowany na takich zasadach. Nie byłem tam wiec się nie wypowiem ale jakbyś zaczął pisać bez epitetów i wyzwisk ludzie może by cię brali ba poważnie

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 26.09.2018, 18:50

Moze z tym c***** to przesadziłem ( wybacz ) ale nie idzie wytrzymać czytania jakiegoś charyzmy który sie pruje o wszystko , przez tys był spokoj , ŁKS zagrał puchar i odrazu sie zaczęło , frekwencja , czy to cos zmieni w mieście ze nas tyle jest na meczu ? Ostatnio wygraliście i tego nie neguje ale wiesz jak jest w takim mieście każda ze stro ma swoje 5 minut

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 26.09.2018, 18:56

W potoku musze cie zmartwić ale brałem udział i tak jak kiedyś pisałem , wasi w tamtym czasie decyzyjni płakali jak cipy zeby ich nie łamać a hak wracaliśmy z Polska Szwecja to niebiescy musieli ich odciągać bo tak sie cipy wkręciły w łamanie
Jakbyś brał udział w bójce w Potoku, to byś na pewno o tym nie pisał publicznie na forum, a ja jestem ciemniejszy od tego waszego ciapusia, pomijając że jak zwykle p********* jak mały kazio po kwaśnym mleku, i znowu sobie mordę wycierasz chorzowianami, ty się najwyżej nadajesz na zadymkę do Betlejem. Tradycją już tego forum jest ,że jak wypłynie jakaś kompromitująca Łks sprawa nie ważne jaka, to natychmiast zjawia się armia multi, aby szybko temat zepchnąć na dalszy plan, i jazda Potok I Poddębice a na koniec flagi i tak w koło, ku*** to jakieś zaprogramowane boty są czy jak?
https://t.me/pump_upp

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 26.09.2018, 20:09

Charyzma ty brałeś udział na gwałcie psa sąsiadki pecie , 4 flagi w tym ekipy i to bez walki i to poszło w Polskę a ty walisz konia pod akcje na limance gdzie bedzie takich akcji setki , a teraz zjedz gila bo gwiazdorzysz , wyj szmato hehe auuuu

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 26.09.2018, 21:22

Charyzma ty brałeś udział na gwałcie psa sąsiadki pecie , 4 flagi w tym ekipy i to bez walki i to poszło w Polskę a ty walisz konia pod akcje na limance gdzie bedzie takich akcji setki , a teraz zjedz gila bo gwiazdorzysz , wyj szmato hehe auuuu
Nie gadaj już do mnie intelektualna idiotko.
https://t.me/pump_upp

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 26.09.2018, 23:35

LksNaZawsze pisze:
26.09.2018, 17:47
Przecież wiekszej rozjebundy jak wasz grubas nie było jeszcze w kibicowskiej Łodzi. Idealnie pasuje do śmietanki krakowsko chorzowskiej.
A to jak ktoś sprzedał mniej osób to jest lepszym konfidentem czy co? Myślałem, że konfidentem jest każdy kto sprzedał będą czy więcej osób... Nowe zasady na kibice net 😂😂

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 27.09.2018, 07:43

Gdzie tak napisałem? Moja odpowiedź skierowana jest do twojej koleżanki wiec co chciałeś tym wpisem osiagnac. Następnym razem więcej usmieszkow dopisz.
ktotamwie1 pisze:
26.09.2018, 17:17
Weteran1946 pisze:
26.09.2018, 17:00
Internetowa banda c**** , jak tam 60 z Chorzowa hehe ostatnio nam wypominaliscie dwóch panów a wasza sztywna zgoda idzie po bandzie
różnica między nami jest taka ze my wypominamy wam konfidentów a wy wypominacie naszym zgodom. Dostrzegasz różnice czy debilu nie potrafisz wyciągać wniosków ...

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 27.09.2018, 08:39

Weteran1946 pisze:
26.09.2018, 18:19
W potoku musze cie zmartwić ale brałem udział i tak jak kiedyś pisałem , wasi w tamtym czasie decyzyjni płakali jak cipy zeby ich nie łamać a hak wracaliśmy z Polska Szwecja to niebiescy musieli ich odciągać bo tak sie cipy wkręciły w łamanie
Ty byłeś chyba w piaskownicy nie wiem kto płakał i prosił fakt paru złapali się i dojechaliscie ale chcesz mi wmówić że s, l, lub j płakał i prosił o litość wes się nie ośmieszaj

maxforte
Posty: 117
Rejestracja: 18.08.2017, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maxforte » 27.09.2018, 08:47

Weteran1946 pisze:
26.09.2018, 20:09
Charyzma ty brałeś udział na gwałcie psa sąsiadki pecie , 4 flagi w tym ekipy i to bez walki i to poszło w Polskę a ty walisz konia pod akcje na limance gdzie bedzie takich akcji setki , a teraz zjedz gila bo gwiazdorzysz , wyj szmato hehe auuuu
SH1910 pisze:
20.09.2018, 18:55
Ruda,Teofilów, Limanka —potyczki osiedlowe. Aleksandrów,Poddębice—potyczki małomiasteczkowe. Koziegłowy,Potok— potyczki wiejskie. Chyba tak należy to rozpatrywać. Po prostu chłopaki biorą pod uwagę klucz geograficzny, nie składu ekipy ;)

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 27.09.2018, 08:57

esgrts1 pisze:
27.09.2018, 08:39
Weteran1946 pisze:
26.09.2018, 18:19
W potoku musze cie zmartwić ale brałem udział i tak jak kiedyś pisałem , wasi w tamtym czasie decyzyjni płakali jak cipy zeby ich nie łamać a hak wracaliśmy z Polska Szwecja to niebiescy musieli ich odciągać bo tak sie cipy wkręciły w łamanie
Ty byłeś chyba w piaskownicy nie wiem kto płakał i prosił fakt paru złapali się i dojechaliscie ale chcesz mi wmówić że s, l, lub j płakał i prosił o litość wes się nie ośmieszaj
Akurat S choć wielki był to wył jak dziecko.

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 27.09.2018, 09:29

LksNaZawsze pisze:
27.09.2018, 08:57
esgrts1 pisze:
27.09.2018, 08:39
Weteran1946 pisze:
26.09.2018, 18:19
W potoku musze cie zmartwić ale brałem udział i tak jak kiedyś pisałem , wasi w tamtym czasie decyzyjni płakali jak cipy zeby ich nie łamać a hak wracaliśmy z Polska Szwecja to niebiescy musieli ich odciągać bo tak sie cipy wkręciły w łamanie
Ty byłeś chyba w piaskownicy nie wiem kto płakał i prosił fakt paru złapali się i dojechaliscie ale chcesz mi wmówić że s, l, lub j płakał i prosił o litość wes się nie ośmieszaj
Akurat S choć wielki był to wył jak dziecko.
Nie mówię że nie wyli ale było to wycie bólu a nie litości jakby ciebie lamali to byś śpiewał

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hmiel » 27.09.2018, 09:35

Bo to nie o gabaryty chodzi a charakter.Choc z drugiej strony jak juz jest ciezki w******* i lamanie gdzie przed oczami masz obraz ze mozesz skonczyc na wozku albo w piachu to czlowiek instyktownie albo chce probowac spierdolic albo po prostu prosi o laske lub wyje.jabym sie tutaj nie smial z nikogo w takich przypadkach bo ogromny bol tez swoje robi.
Zreszta jak ktos przezyl co nieco i swoje zobaczyl to nabral pokory.napinajacy sie tutaj weteran w d**** byl i gowno jadl,a w potoku moze i byl ale gorskim nogi pomoczyc.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 27.09.2018, 10:27

Hmiel pisze:
27.09.2018, 09:35
Bo to nie o gabaryty chodzi a charakter.Choc z drugiej strony jak juz jest ciezki w******* i lamanie gdzie przed oczami masz obraz ze mozesz skonczyc na wozku albo w piachu to czlowiek instyktownie albo chce probowac spierdolic albo po prostu prosi o laske lub wyje.jabym sie tutaj nie smial z nikogo w takich przypadkach bo ogromny bol tez swoje robi.
Zreszta jak ktos przezyl co nieco i swoje zobaczyl to nabral pokory.napinajacy sie tutaj weteran w d**** byl i gowno jadl,a w potoku moze i byl ale gorskim nogi pomoczyc.
100% racji

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 27.09.2018, 11:23

100%prawdy wył jak dziecko , ale jak po nas skazaliście z prętami w rekach z Ruchem po Polska Szwecja to było git , popytaj starszych kolegów

Mr.KKK
Posty: 138
Rejestracja: 22.01.2011, 19:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mr.KKK » 27.09.2018, 11:47

ktotamwie1 pisze:
26.09.2018, 16:44
Weteran - ty jesteś naprawdę niereformowalny przygłupie tępy bez wykształcenia. Jesteś taka p**** i szczekasz na każdy temat, bo w rzeczywistości jestes nic nieznaczącym pionkiem, który swoje kompleksy leczy na internetowym forum. Z dwóch stron pojawiają się takie osoby, ale zdecydowana większość przygłupów, analfabetów i szczekaczy utożsamia się z ŁKS j**** was szczury spinające się. Kolejny typ KKK (Ku Klux Klan) który broni ciapatych na swojej zajebiscie dopingującej trybunie, zakłamane lamusy. Kto tu jest megalomanem i mitomanem koleżanki spod wiaty?
Gdzie ja napisałem że typa bronie bałwanie? Jakiś zwykły typ z ulicy a wy podniecacie się jak by nie wiem jaką postacią był na ŁKS.
Takie czasy że raz tu raz tu pojawi się jakiś kolorowy typ i nic z tym nie zrobisz, ostatnio tu też ktoś wrzucił zdjęcie jakiegoś bamusa od Was i to właśnie wy na 3 strony zaciekle go broniliście...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OOi-J6AMsWY[/youtube]
ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY - RODOWICI 1908 ŁODZIANIE ǝʍoʇɹods oʍʇsʎzɹɐʍoʇ ǝzɔıuloɹ

TenZeWschodu
Posty: 83
Rejestracja: 11.07.2011, 09:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TenZeWschodu » 27.09.2018, 12:53

Hmiel pisze:
27.09.2018, 09:35
Bo to nie o gabaryty chodzi a charakter.Choc z drugiej strony jak juz jest ciezki w******* i lamanie gdzie przed oczami masz obraz ze mozesz skonczyc na wozku albo w piachu to czlowiek instyktownie albo chce probowac spierdolic albo po prostu prosi o laske lub wyje.jabym sie tutaj nie smial z nikogo w takich przypadkach bo ogromny bol tez swoje robi.
Zreszta jak ktos przezyl co nieco i swoje zobaczyl to nabral pokory.napinajacy sie tutaj weteran w d**** byl i gowno jadl,a w potoku moze i byl ale gorskim nogi pomoczyc.
to prawda

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 27.09.2018, 13:49

Apropo czarnoskórych, to podniosłem ten temat ze względu na kręcenie afer przez was dotyczący tego kto pojawia się w Sercu Łodzi na Piłsudskiego, a jak u was jest taka sama sytuacja to zamiatanie tematu pod dywan, zreszta wy ze wszystkimi swoimi wpadkami tak robicie. Osobiście nie mam nic do ludzi o innym kolorze skory, dopóki żyją zgodnie z obowiązującym w danym państwie prawie. Pracuje w środowisku międzynarodowym i nie jest to dla mnie sensacją zobaczyć ludzi o innym kolorze skory. Czy Wam zdarza się wyjechać za nasza granice? Czy będziecie wciskać kit, ze jesteście patriotami i nie będziecie wyjeżdżać? Chcielibyście aby was wyzywano i wykopywano z różnych miejsc np. Na wakacjach, czy emigracji? Tylko tępe i ograniczone umysłowo ameby tak uważają. Jestem ciekaw jakbyście zareagowali gdyby kogoś z Was chcieli wyjebac ze stadionu gdzieś w zachodniej Europie, po prostu dlatego, ze jesteście Polakami. Na koniec zaznaczę bo zaraz jakiś idiota wciśnie w moje słowa to ze chce aby Murzyni prowadzili doping - nie, uważam ze nie powinni zajmować miejsc w młynie, ale na innych sektorach czemu nie?

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 27.09.2018, 14:23

ktotamwie1 pisze:
27.09.2018, 13:49
Apropo czarnoskórych, to podniosłem ten temat ze względu na kręcenie afer przez was dotyczący tego kto pojawia się w Sercu Łodzi na Piłsudskiego, a jak u was jest taka sama sytuacja to zamiatanie tematu pod dywan, zreszta wy ze wszystkimi swoimi wpadkami tak robicie. Osobiście nie mam nic do ludzi o innym kolorze skory, dopóki żyją zgodnie z obowiązującym w danym państwie prawie. Pracuje w środowisku międzynarodowym i nie jest to dla mnie sensacją zobaczyć ludzi o innym kolorze skory. Czy Wam zdarza się wyjechać za nasza granice? Czy będziecie wciskać kit, ze jesteście patriotami i nie będziecie wyjeżdżać? Chcielibyście aby was wyzywano i wykopywano z różnych miejsc np. Na wakacjach, czy emigracji? Tylko tępe i ograniczone umysłowo ameby tak uważają. Jestem ciekaw jakbyście zareagowali gdyby kogoś z Was chcieli wyjebac ze stadionu gdzieś w zachodniej Europie, po prostu dlatego, ze jesteście Polakami. Na koniec zaznaczę bo zaraz jakiś idiota wciśnie w moje słowa to ze chce aby Murzyni prowadzili doping - nie, uważam ze nie powinni zajmować miejsc w młynie, ale na innych sektorach czemu nie?
To jest kabaret my podnieslismy lament? Przecież na okrągło to wy się dopierdalacie o kolorowych, zydow itp. Wtedy jest wszystko OK dopóki wam się czegoś nie wytyka. Z waszą banda internetowych wojownikow jest tak ze wszystkich zakrzyczycie w imię swojego klubu. Tak było ostanio z Legia. Skupiliscie się na Legii to był tu spokój. Skończyła się dyskusja o Legii, temat od nowa w lódzkim. Czy wy nie widzicie ze śmieją się z was?

Antoni.Kierka
Posty: 101
Rejestracja: 10.07.2016, 00:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Antoni.Kierka » 27.09.2018, 14:50

LksNaZawsze pisze:
27.09.2018, 14:23
ktotamwie1 pisze:
27.09.2018, 13:49
Apropo czarnoskórych, to podniosłem ten temat ze względu na kręcenie afer przez was dotyczący tego kto pojawia się w Sercu Łodzi na Piłsudskiego, a jak u was jest taka sama sytuacja to zamiatanie tematu pod dywan, zreszta wy ze wszystkimi swoimi wpadkami tak robicie. Osobiście nie mam nic do ludzi o innym kolorze skory, dopóki żyją zgodnie z obowiązującym w danym państwie prawie. Pracuje w środowisku międzynarodowym i nie jest to dla mnie sensacją zobaczyć ludzi o innym kolorze skory. Czy Wam zdarza się wyjechać za nasza granice? Czy będziecie wciskać kit, ze jesteście patriotami i nie będziecie wyjeżdżać? Chcielibyście aby was wyzywano i wykopywano z różnych miejsc np. Na wakacjach, czy emigracji? Tylko tępe i ograniczone umysłowo ameby tak uważają. Jestem ciekaw jakbyście zareagowali gdyby kogoś z Was chcieli wyjebac ze stadionu gdzieś w zachodniej Europie, po prostu dlatego, ze jesteście Polakami. Na koniec zaznaczę bo zaraz jakiś idiota wciśnie w moje słowa to ze chce aby Murzyni prowadzili doping - nie, uważam ze nie powinni zajmować miejsc w młynie, ale na innych sektorach czemu nie?
To jest kabaret my podnieslismy lament? Przecież na okrągło to wy się dopierdalacie o kolorowych, zydow itp. Wtedy jest wszystko OK dopóki wam się czegoś nie wytyka. Z waszą banda internetowych wojownikow jest tak ze wszystkich zakrzyczycie w imię swojego klubu. Tak było ostanio z Legia. Skupiliscie się na Legii to był tu spokój. Skończyła się dyskusja o Legii, temat od nowa w lódzkim. Czy wy nie widzicie ze śmieją się z was?
A jak wasze internetowe gamonie low kiki gringa nocniki reanimacje nikosie i inne wynalazki napierdalaja bez przerwy jakies glupoty 24h na dobe wymyslaja jakies gwalty chuje muje dzikie weze to gdzie jestescie jakos wtedy wam nie przeszkadza zaden z was ich nie prostuje tylko jeszcze przyklaskuje wtedy wam nie przeszkadza ze wszyscy sie smieja i robia przypal

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 27.09.2018, 14:57

Wiesz czym jest to spowodowane. Ze jest np. puchar polski a p**** charyzma widzewska juz napierdala w temacie którym nie ma żadnego pojęcia byle się przyjebac. Dziwisz się ze ludzia nerwy puszczają i są później ublizania. Był weekend, rozjebaliscie temat w komentarzach. W Łódzkim był spokój dopóki nie przyszedł puchar. Zaczęła się wasza napinka. Może nastepnym razem posmiejemy się wszyscy z RUCHA bo tam było 2 tys.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 27.09.2018, 16:16

Wiesz czym jest to spowodowane. Ze jest np. puchar polski a p**** charyzma widzewska juz napierdala w temacie którym nie ma żadnego pojęcia byle się przyjebac. Dziwisz się ze ludzia nerwy puszczają i są później ublizania. Był weekend, rozjebaliscie temat w komentarzach. W Łódzkim był spokój dopóki nie przyszedł puchar. Zaczęła się wasza napinka. Może nastepnym razem posmiejemy się wszyscy z RUCHA bo tam było 2 tys.
Czy ty pusty łbie nie możesz zajarzyć, skąd wynika ta szydera? Ciekawe jakby w młynie Widzewa stał ciapek i była by fotka , pewnie nie byłoby problemu nie??(a fotek po każdym naszym meczu jest dostępnych publicznie setki). Tak jak jakieś janki w meczu z Sulejówkiem się pochamrali ktoś tam stracił szalik,jaka była wasza reakcja???ogłosiliście wielką porażkę Widzewa, nie ważne że do nas przychodzi 17 tyś ludzi i zawsze się znajdą jakieś wynalazki, to wasza interpretacja była taka że nie panujemy nad tym kto jak się zachowuje na stadionie, ale na Boga inaczej już nie umiem, macie trybunę na której stoi 3 tyś ludzi, w jej centralnym punkcie stoi sobie ciapek czarny ja ku*** smoła, a jakiś kkk cymbał się jeszcze pyta co miał niby z nim zrobić, no ja piedole zabrać go na kebaba. Jak się kreuje na kogoś kim się nie jest, w tym przypadku robicie flagę z jakże krzykliwym hasłem, za chwilę widać jak bujacie się z żydami i czarnuchami, no to chyba jest z czego drwić, czy nie? top3.
https://t.me/pump_upp

gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel » 27.09.2018, 16:23

Człowieku skończ się kompromitować, bo z Widzewem to ty chyba za dużo wspólnego nie masz...

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 27.09.2018, 16:51

Weteran1946 pisze:
27.09.2018, 11:23
100%prawdy wył jak dziecko , ale jak po nas skazaliście z prętami w rekach z Ruchem po Polska Szwecja to było git , popytaj starszych kolegów
A czy ja napisałem że git nie muszę pytać akurat o tą akcję spokojnie nie wszyscy was katowali i takie akcje były są i będą po chuju ale sam wiesz za co to było i kto zaczął łamać i katowac przed tą akcją

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 27.09.2018, 16:56

Człowieku skończ się kompromitować, bo z Widzewem to ty chyba za dużo wspólnego nie masz...
"Nie ma. Idź spac.
Pierdolone janki z wuwuzelami się pozjeżdżaly ;)
Ja p******* skończ człowieku bo się ośmieszasz....
Tyś się najebał czy serio taki łeb jesteś? :D
Zrob mu laske w nagrode stary capie hehe
tY k****!!!!!"


To tylko część twoich złotych myśli, poza tym to nie za wiele masz do powiedzenia, nie ty będziesz mi mówił ile mam z Widzewem.
Podejrzewam że jeszcze melodyjek na swoim Casio z komunii słuchałeś.
https://t.me/pump_upp

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 27.09.2018, 17:39

Ty charyzma przestan bzdury pisac , był spokoj to zajebales sie ze na pucharze z Lechem jest c****** frekwencja , poczytaj sobie posty

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 27.09.2018, 20:27

Ty charyzma przestan bzdury pisac , był spokoj to zajebales sie ze na pucharze z Lechem jest c****** frekwencja , poczytaj sobie posty
O i odezwał się największy głos rozsądku (zero prowokacji, język nienaganny,słownictwo niewybredne), to nic że słowem nie odezwałem się na temat frekwencji. Z góry przepraszam urażonych iż śmiałem drwić z rycerzy wiosny i ich czarnoskórego sympatyka. Tym samym postanowiłem iż usuwam się cień, i więcej się nie wcinam, a wy tam jak chcecie drapcie się dalej.
https://t.me/pump_upp

WM'87
Posty: 107
Rejestracja: 01.04.2018, 17:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WM'87 » 27.09.2018, 21:23

Weteran1946 pisze:
27.09.2018, 17:39
Ty charyzma przestan bzdury pisac , był spokoj to zajebales sie ze na pucharze z Lechem jest c****** frekwencja , poczytaj sobie posty
Bo byla ch*jowa nie ma co ukrywac. Napisz mi ktos z LKSu (nie ty bo grom cie wie komu kibicujesz i jedyne co wiadomo to to ze jestes anyWidzew) ze frekwecja z meczu z Lechem byla spoko.
Sam Lech to magnez na kibicow. Pierwszy mecz ze swoja nowa zgoda bo jesli mnie pamiec nie myli to przybiliscie zgode w 300 osob na meczu z Warta.
Jesli te naciagane 4 tys to dobra frekwecja to ja juz nie mam wiecej pytan

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 27.09.2018, 21:55

''Kibice Widzewa znów zaskakują całą Polskę. II-ligowiec najlepszy w kraju

Widzew Łódź gra w II lidze, ale mimo to pod względem frekwencji jest najlepszy w Polsce. Na mecze tego klubu chodzi więcej ludzi niż na spotkania Legii Warszawa, Lecha Poznań czy Górnika Zabrze.

16 802 - tyle w tym sezonie wynosi średnia frekwencja na domowych meczach Widzewa Łódź. Jest to najlepszy wynik w kraju i imponuje tym bardziej, że czterokrotny mistrz Polski gra na trzecim szczeblu rozgrywek. W II lidze często zdarza się, że na mecze przychodzi mniej niż tysiąc osób. Widzewiacy ustanowili natomiast frekwencyjny rekord ligi w trwającym sezonie na poziomie 17 431 widzów. Tyle osób oglądało inauguracyjny mecz z Olimpią Elbląg (1:0).

Pod względem frekwencji nie ma w Polsce lepszego klubu niż Widzew Łódź. Gorzej jest w Legii Warszawa, Lechu Poznań, Wiśle Kraków czy Górniku Zabrze. Kluby te dysponują większymi obiektami niż Widzew, mają lepszych i bardziej opłacanych piłkarzy, a i tak nie potrafią przyciągnąć większej liczby fanów niż beniaminek II ligi.

sdm
Posty: 122
Rejestracja: 12.04.2008, 05:05
Lokalizacja: LdZ

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: sdm » 27.09.2018, 22:14

WM'87 pisze:
27.09.2018, 21:23
Weteran1946 pisze:
27.09.2018, 17:39
Ty charyzma przestan bzdury pisac , był spokoj to zajebales sie ze na pucharze z Lechem jest c****** frekwencja , poczytaj sobie posty
Bo byla ch*jowa nie ma co ukrywac. Napisz mi ktos z LKSu (nie ty bo grom cie wie komu kibicujesz i jedyne co wiadomo to to ze jestes anyWidzew) ze frekwecja z meczu z Lechem byla spoko.
Sam Lech to magnez na kibicow. Pierwszy mecz ze swoja nowa zgoda bo jesli mnie pamiec nie myli to przybiliscie zgode w 300 osob na meczu z Warta.
Jesli te naciagane 4 tys to dobra frekwecja to ja juz nie mam wiecej pytan
300 osób to zostało na niedzielny mecz Lecha z Legią. Na Warcie było ok 700 osób z ŁKSu

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 28.09.2018, 00:11

Widzę, że dzieciarnia w necie walczy w najlepsze. A co tam na mieście słychać? Coś się działo ostatnio? Bo wy to takie kumate chuligany, więc może mi powiecie co w trawie piszczy? :)

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 28.09.2018, 08:01

Pique pisze:
28.09.2018, 00:11
Widzę, że dzieciarnia w necie walczy w najlepsze. A co tam na mieście słychać? Coś się działo ostatnio? Bo wy to takie kumate chuligany, więc może mi powiecie co w trawie piszczy? :)
Po co ich szczujesz przecież widać że nic nie wiedzą i zaraz znowu się zacznie gówno burza zresztą i tak pewnie wypłynie 😉😂

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 28.09.2018, 13:30

ja tam stary jestem i "nie wiem kto co był" wolę się pocieszyć chwilą i resztkami słońca,
powiem Wam że opierdoliłem 6 krokietów z mięchem + suróweczka i mogę teraz z głodnym pogadać :-)

wszystkim "hulsom" z tego forum życzę udanego weekendu oraz udanych meczów swojej drużyny .
A tobie Weteran podpowiem że jest uniwersytet 3 wieku i też możesz zostać studentem...będzie wtedy na forum student-bandzior a nie to co teraz same studenty cioty..

no.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bojowe papcie, dzekus, DZnr1, X i 167 gości