Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Grokas
Posty: 50
Rejestracja: 24.08.2016, 21:50

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Grokas » 17.09.2018, 22:10

Ło żesz
Ura Bura będzie sąsiadów napierdalał.
Wraz z łysym stanie pod kioskiem i będzie pytał ...jaką gazetę ku*** kupiłeś .
Potem wraz z Uwe będzie na chatę sąsiadom wpadał i sprawdzał czy opłacają abonament RTV i czy ktoś przypadkiem tefałena nie ogląda.


Hmielu uruku burku od nas masz +100 do ligi huliganów.



dziki_knur_jsb
Posty: 14
Rejestracja: 02.02.2018, 14:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: dziki_knur_jsb » 17.09.2018, 22:13

w domu matkę sterroryzował i przerzuciła się z "Na wspólnej" na "Klan"

MosadKSC
Posty: 75
Rejestracja: 04.07.2016, 21:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: MosadKSC » 17.09.2018, 22:26

Halodrol@ malolat@ Po co wypisywac takie bzdury i zakłamywać rzeczywistość.
Mowa jest o tym konkretnym malolacie,który wtedy akurat miał 15/16.Aktywny chuligan po tacie?Nie no mogliście jeszcze napisać,że w sumie już wtedy był z czołówki JG a WSH zachowała sie honorowo bo nie został wysledziowany.Nie został rozjebany tez za żadne kosy bo napewno nikogo nie podziurawil ...
Przytaczasz jakieś zarzuty za napaść z bronią, które dostał 2 lata później.Z resztą to są zarzuty za napaść na psów policyjnych, ktorzy spisywali w tym momencie małolatów od was." Nie wiesz=się nie p******..."Inna już sprawa jak te małolaty zeznały...
Chcesz wmówić,że został obity za lansowanie w ubraniach AW? To po każdego 16 latka który pokazuje się na fb na fociach w AW wybiera się czołówka WSH?No nie poprostu został rozjebany za starego.A później kiwka po mieście i "...rozjebaliśmy mlodego..."
13.06.2013–23.09.2012-09.01.2008-12.03.2006-8.10.2004-28.11.2002
Pamiętaj,abyś dzień święty święcił 🍾🍻🎆

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hmiel » 17.09.2018, 22:44

widze ze was to smieszy a czy smieszy was tez ile ta czerwona szmata michnikowa pomyj wylala na srodowisko kibicowskie i na Polske Polakow?bez odbioru.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Wnuk Edwarda » 18.09.2018, 06:24

Hmielu - SLU!!
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

Zimnyy
Posty: 142
Rejestracja: 19.04.2018, 16:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Zimnyy » 18.09.2018, 11:18

haha o ku*** wyglada na to ze mamy kandydata do posta roku



ura bura sie chyba łączy krótkofalówką z sąsiadkami jak slyszy jakies dzwięki ze stajni tvnu...później napierdala ich po glowie gazetą wyborczą i na koncu jeszcze rzuca

Hmiel pisze:
17.09.2018, 22:44
bez odbioru.
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.

małolat
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2012, 07:39
Lokalizacja: Miasto Królów Polski

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: małolat » 18.09.2018, 12:29

MosadKSC pisze:
17.09.2018, 22:26
Halodrol@ malolat@ Po co wypisywac takie bzdury i zakłamywać rzeczywistość.
Mowa jest o tym konkretnym malolacie,który wtedy akurat miał 15/16.Aktywny chuligan po tacie?Nie no mogliście jeszcze napisać,że w sumie już wtedy był z czołówki JG a WSH zachowała sie honorowo bo nie został wysledziowany.Nie został rozjebany tez za żadne kosy bo napewno nikogo nie podziurawil ...
Przytaczasz jakieś zarzuty za napaść z bronią, które dostał 2 lata później.Z resztą to są zarzuty za napaść na psów policyjnych, ktorzy spisywali w tym momencie małolatów od was." Nie wiesz=się nie p******..."Inna już sprawa jak te małolaty zeznały...
Chcesz wmówić,że został obity za lansowanie w ubraniach AW? To po każdego 16 latka który pokazuje się na fb na fociach w AW wybiera się czołówka WSH?No nie poprostu został rozjebany za starego.A później kiwka po mieście i "...rozjebaliśmy mlodego..."
Nie przeczę że dostał głónie zastarego ale już wtedy udzielał się na Cracovii, lansował w Anty Wiśle,latał po voli justowskieji kroił Wisłę z barw z innymi malolatami.. Więc nie można też twierdzić że dostał z przypadku.. późniejsze wydarzenia to już inna bajka.. A K. i M. dostali zarzuty za dziesionę wtedy w kocyku na salvatorze i sam dobrze wiesz po co był im jego telefon ktory mu zajebali, chyba nie muszę Ci tego tłumaczyć.. Pzdr
Wisła 5

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 18.09.2018, 16:00

@Mosad gwoli ścisłości to nie zeznały małolaty tylko jeden małolat, na którego była zasadzka i pech że zaplątał się i przyznał, że widział taką akcję, nie posądził ani P. ani E. ani P. no już c***, nie ważne, a wspominam o tym tylko dlatego, że został pogoniony dosłownie dzień? dwa? po tym i to jeszcze bez papieru (bo skąd?) tylko po spowiedzi jak nieświadomie dojebał w piec. Na kurdwanowie brandzlujecie się tym zdarzeniem i wypisujecie nazwisko typa w połączeniu z Wisłą, którego odpalono natychmiast.

A co do tematu: k**** szmaty zajebane z tvn + stanowska dziwka zapowiadały "bombę atomową" a już widać, że dla losów Spółki Wisła Kraków nie przyniesie to żadnych strat.

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hmiel » 18.09.2018, 17:57

halodrol z jednej strony chodzilo kurwiskom o skompromitowanie klubu i po raz kolejny srodowiska kibicowskiego a z drugiej o zysk z emisji tego reportazu dlatego dziwie sie tym kibicom Wisly jak i kazdemu kibicowi ktory to obejzal poprzez strone tvn nabijajac im wyswietlenia i zysk z reklam.to tak jakby leciec do kiosku po wyborcza gdy pojawi sie jakis artykul o kibicach.

w gore serca j**** tvn i krzysie stanowska.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: szwadron97 » 18.09.2018, 18:19

małolat pisze:
18.09.2018, 12:29
MosadKSC pisze:
17.09.2018, 22:26
Halodrol@ malolat@ Po co wypisywac takie bzdury i zakłamywać rzeczywistość.
Mowa jest o tym konkretnym malolacie,który wtedy akurat miał 15/16.Aktywny chuligan po tacie?Nie no mogliście jeszcze napisać,że w sumie już wtedy był z czołówki JG a WSH zachowała sie honorowo bo nie został wysledziowany.Nie został rozjebany tez za żadne kosy bo napewno nikogo nie podziurawil ...
Przytaczasz jakieś zarzuty za napaść z bronią, które dostał 2 lata później.Z resztą to są zarzuty za napaść na psów policyjnych, ktorzy spisywali w tym momencie małolatów od was." Nie wiesz=się nie p******..."Inna już sprawa jak te małolaty zeznały...
Chcesz wmówić,że został obity za lansowanie w ubraniach AW? To po każdego 16 latka który pokazuje się na fb na fociach w AW wybiera się czołówka WSH?No nie poprostu został rozjebany za starego.A później kiwka po mieście i "...rozjebaliśmy mlodego..."
Nie przeczę że dostał głónie zastarego ale już wtedy udzielał się na Cracovii, lansował w Anty Wiśle,latał po voli justowskieji kroił Wisłę z barw z innymi malolatami.. Więc nie można też twierdzić że dostał z przypadku.. późniejsze wydarzenia to już inna bajka.. A K. i M. dostali zarzuty za dziesionę wtedy w kocyku na salvatorze i sam dobrze wiesz po co był im jego telefon ktory mu zajebali, chyba nie muszę Ci tego tłumaczyć.. Pzdr
Ten telefon to zajebali żeby do Stali Rzeszów zadzwonić haha

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kaelowiec » 18.09.2018, 21:21

no to macie nie z wyborczej

tylko najpierw lepiej usiądźcie :D

[link]

jak widać tego było za wiele nawet jak na TVN

:D:D:D

Stanisław_Anioł
Posty: 161
Rejestracja: 05.04.2013, 21:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Stanisław_Anioł » 18.09.2018, 21:36

Hmiel pisze:
18.09.2018, 17:57
halodrol z jednej strony chodzilo kurwiskom o skompromitowanie klubu i po raz kolejny srodowiska kibicowskiego a z drugiej o zysk z emisji tego reportazu dlatego dziwie sie tym kibicom Wisly jak i kazdemu kibicowi ktory to obejzal poprzez strone tvn nabijajac im wyswietlenia i zysk z reklam.to tak jakby leciec do kiosku po wyborcza gdy pojawi sie jakis artykul o kibicach.

w gore serca j**** tvn i krzysie stanowska.
Te psudosrodowisko samo się kompromituje.

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Wtaszka » 18.09.2018, 21:41

co najśmieszniejsze imponowali PF a oni i tak ich sprzedali

PanCodzito
Posty: 42
Rejestracja: 23.10.2010, 10:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: PanCodzito » 18.09.2018, 22:09

kaelowiec pisze:
18.09.2018, 21:21
no to macie nie z wyborczej

tylko najpierw lepiej usiądźcie :D

[link]

jak widać tego było za wiele nawet jak na TVN

:D:D:D
wp.pl, onet i tvn to wszystko jedno i to same niemieckie gówno. Na tych wszystkich pseudoportalach i w pseudotelewizji ta sama dziennikarska nagonka na Wisłę.

krakus
Posty: 52
Rejestracja: 12.07.2011, 12:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: krakus » 18.09.2018, 22:10

[link]
Dużo tu dziwnych spraw.

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hmiel » 18.09.2018, 22:36

za te linki powinny leciec bany.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

monterinio
Posty: 186
Rejestracja: 04.01.2012, 20:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: monterinio » 18.09.2018, 22:42

Ja p******* jakie to jest żałosne... te popierdółki dziennikarskie robią z Wsh conajmniej Gomorre i nadają taki ton, że typowy Kowalski z Krakowa zaraz pomyśli, że na jego blokowisku grasuje mafia hehe dobre

krokiet_z_żurem
Posty: 12
Rejestracja: 03.08.2017, 17:55

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: krokiet_z_żurem » 18.09.2018, 22:59

Hmiel pisze:
18.09.2018, 22:36
za te linki powinny leciec bany.
Dokładnie! Trzeba kryć dobrych chłopaków! Wisła trzymajcie się!

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hmiel » 19.09.2018, 07:19

k**** kreca reportaze i zeruja na tragedi rodzin,dzieci tych ktorzy trafili do kryminalow.Z kibicow robi sie gangusow a tak naprawde chodzi o krecenie jakis tam interesow na miescie,bramki,handelek,haracze czyli tym czym masa dobrych chlopakow od zawsze sie w miastach zajmowala.robia reportaze pisza artykuly o narkobiznesie a sami wciagaja koks co wekend.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

maystero
Posty: 262
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: maystero » 19.09.2018, 08:41

Ty bankowo musisz prowokowac bo nie mozna byc az tak bardzo pierdolnietym...

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow » 19.09.2018, 12:13

Kasa misiu kasa i zrozum, że czasy się zmieniły i teraz prawie każdy patrzy tylko na pieniądze. Myślisz, że cały sport i nie tylko piłka ma coś jeszcze z tym wspólnego ? Jeden wielki biznes

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hmiel » 19.09.2018, 13:36

Kumatyinaczej pisze:
19.09.2018, 12:48
To jest pies i to z kilku pokoleń. Bo kto normalny by nie reagował na taki stek wyzwisk. Po tej kurwie to spływa, bo się już w życiu nasłuchała.
DLACZEGO TO KURWISKO JEST DALEJ NA FORUM?
Chyba cie pojebalo i to konkretnie.cisniesz mi przez kabel od c**** k**** i psow a po mnie to splywa i to zdrowy odruch.nikt normalny nie bedzie sie przejmowal takimi wyzwiskami przez kabel.

psy moze i siedza na forum ale w celu zdobycia jakis swiezych informacji i ty wiesz i ja wiem ze byly sytuacje ze jakies lby tu o czyms napisaly a potem chlopaki z jakiejs ekipy mieli problemy przez to.takze takich pajacy to banowac w trymiga,jesli chodzi o mnie to ja o nic tu konkretnego pytam ani o niczym co by moglo komus zaszkodzic nie pisze.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

użytkownik1906
Posty: 150
Rejestracja: 26.12.2012, 22:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: użytkownik1906 » 19.09.2018, 14:11

Kumatyinaczej pisze:Przypomnij sobie gdzie i do kogo stękaliście jak ten kondom pociąg zszedł.
Gdyby twój stary założył kondom w porę to twoja stara nie spłodziła by takiego obsrańca.

turysta88
Posty: 27
Rejestracja: 28.02.2007, 21:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: turysta88 » 19.09.2018, 14:25

Po twoich postach to oczy krwawią i ciśnienie skacze wiec jednak szkodzisz. Linki do takich materiałow nie powinny byc tu wklejane. To forum kibicowskie a nie dla gangusów. Środowisko kibicowskie trapi ciezki nowotwór i to jest rownia pochyla w dół. Jak ktos tego nie widzi to albo nie chce bo mu sie to "opłaca" z różnych powodów albo jest niedorozwiniety i wierzy w jakies honory, zasady, bratestwa, nigdy nie zostaniesz sam itp itd w kazdym wiekszym i mniejszym klubie jest podobnie tylko inna skala i rózne poziomy przećpania.
Hej Hej Cracovia!

Mareczek86
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 19.09.2018, 20:28

Oregano pisze:
19.09.2018, 12:07
No tak, bo to bardzo dziwne, że jest nagonka na kiboli w Polsce. Jest popyt, to jest i podaż.

Jak WRWE (w sumie to 3/4 ekip dziś) wali takie interesy, że to głowa mała, to czemu się dziwić? Handel prochami,haracze,rozboje,kradzieże, co to ku*** ma wspólnego z chuliganka? Już nie wspomnę o przemycie uchodźców przez granicę. I wy każecie o takich ludziach mówić, że to patrioci, że stadiony to bastion patriotyzmu. Przecież to działalność anty narodowa i skrajna anarchia. Najlepsze jest to, że ci ludzie często popieraja Ruchy Narodowe (badz o zgrozo do nich naleza), które w swoich postulatach przewijaja o zaostrzeniu prawa karnego. Gdzie większość dzisiejszych chuliganów to po prostu szkodniki i gangsterzy.


Ja tego ku*** nie rozumiem, jak jakakolwiek ekipa w Polsce może trzymać z Wisła lub Cracovia. Wiem, że w Legii, Lechu,Ruchu czy jeszcze gdzie indziej interesy walone sa też na duza skale i ubolewam nad tym, ale Kraków to rozpierdala system pod tym względem.

No tak, nowoczesny patriotyzm. Dilerka,gangsterka i koszulki z Polska Walczaca. Gdzie SIĘ PODZIAŁY ZASADY I HONOR, DO c**** WAFLA? Wcale mnie nie dziwi rozłam w Elanie, kto normalny chce stać z handlarzami dopalaczami na sektorze, którzy działaja pod szyldem ich klubu i wyparli ich z ekipy. Tacy ludzie jak w/w (gangsterka) nie maja zadnych zasad i honoru i gdyby byli dojechani przez CBŚ to szczerze mowiac miałbym to w chuju i wcale nie byłoby mi ich żal i nie nawijałbym haseł o policyjnym kurestwie, bo mniejsze kurestwo zwalczyłoby to większe. Nazwijcie mnie społeczniakiem,konfidentem (taki jest niski wasz poziom), ale to wy jesteście pierdolnięci, że takie klimaty was albo rajcuja, albo wam nie przeszkadzaja.
Pod jakim względem Kraków rozpierdala system?

ciekawskiciekaw
Posty: 51
Rejestracja: 26.09.2017, 16:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ciekawskiciekaw » 20.09.2018, 06:33

Hmiel pisze:
19.09.2018, 07:19
k**** kreca reportaze i zeruja na tragedi rodzin,dzieci tych ktorzy trafili do kryminalow.Z kibicow robi sie gangusow a tak naprawde chodzi o krecenie jakis tam interesow na miescie,bramki,handelek,haracze czyli tym czym masa dobrych chlopakow od zawsze sie w miastach zajmowala.robia reportaze pisza artykuly o narkobiznesie a sami wciagaja koks co wekend.
ty jesteś jakiś popierdolony?? o ile czasami to co piszesz jest nawet śmieszne to te twoje ciągłe trollowanie dobrymi chłopakami z miasta i opowiastkami o tym jest już nieudolne

Kibic/obserwator
Posty: 71
Rejestracja: 04.09.2017, 15:20

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kibic/obserwator » 20.09.2018, 10:23

kaelowiec pisze:
18.09.2018, 21:21
no to macie nie z wyborczej

tylko najpierw lepiej usiądźcie :D

[link]

jak widać tego było za wiele nawet jak na TVN

:D:D:D
Jeżeli nawet ułamek z tej publikacji jest prawdą bądź były takie zamiary nawet wykopania ciała z grobu i powieszenia na płocie to powiedzcie mi jak zdemoralizowaną i pozbawioną wszelkiej moralności kreaturą trzeba być żeby do czegoś takiego się posunąć? Nie wiem, mnie by chyba samo sumienie zajebało że coś takiego bym chciał odjebać, to już nie jest człowieczeństwo a bestialstwo, zwierzęta działające instynktem nawet tak się nie zachowują.

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 20.09.2018, 12:33

Kolego powyżej - szczyt to własnie osiągnąłeś TY wierząc w bajki o planach wykopania ciała.
ku*** to jest tak totalnie mega ku*** absurdalne i pojebane, że nie wiem jak ktokolwiek mógł wymyślić to na trzeźwo...

Ludzie! WYKOPANIE CIAŁA! no ja pierdolę ku*** ogarnijcie się! jutro będzie materiał o drugiej stronie i przeczytacie, że po zabójstwie Darka, jego zwłoki poćwiartowano i każdy z napastników zabrał fragment do domu, żeby powiesić jako skrojony i tez uwierzycie.

Dno, ku*** dno...

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 20.09.2018, 12:42

Łapcie najnowszy artykuł z Gazety Wykurwczej:

"Dziś dotarły do nas najnowsze fakty, dotyczące działalności grupy Sharks. Według byłego bojówkarza kandydaci na Sharksów musieli na oczach Pawła M. zamordować wybrane zwierzę w ZOO a potem taplać się w jego krwi i później tak przebiec przez miasto. Inną formą pokazania charakteru było porywanie sierot i sprzedawanie ich narządów do Niemiec i USA. Nasz informator twierdzi, że na porządku dziennym były napaści na wesela i kondukty pogrzebowe, połączone z bestialskim katowaniem uczestników i rytualnym podpalaniem trumien. Brałem udział w wielu ustawkach twierdzi nasz informator, od 2016 bilismy się 6 razy z Legią i 8 razy z Lechem, za każdym razem Paweł M. i Grzegorz Z. stali na końcu grupy z karabinami i strzelali do tych którzy się cofnęli. Płakałem gdy widziałem tych 12-13 latków z przestrzelonymi kolanami, bo takich też brali na ustawki wcześniej karmiąc ich amfetaminą podawaną dożylnie

Kibic/obserwator
Posty: 71
Rejestracja: 04.09.2017, 15:20

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kibic/obserwator » 20.09.2018, 13:24

halodrol pisze:
20.09.2018, 12:33
Kolego powyżej - szczyt to własnie osiągnąłeś TY wierząc w bajki o planach wykopania ciała.
ku*** to jest tak totalnie mega ku*** absurdalne i pojebane, że nie wiem jak ktokolwiek mógł wymyślić to na trzeźwo...

Ludzie! WYKOPANIE CIAŁA! no ja pierdolę ku*** ogarnijcie się! jutro będzie materiał o drugiej stronie i przeczytacie, że po zabójstwie Darka, jego zwłoki poćwiartowano i każdy z napastników zabrał fragment do domu, żeby powiesić jako skrojony i tez uwierzycie.

Dno, ku*** dno...
Kolego, przeczytaj to co napisałem. Nie napisałem że wierzę tylko założyłem, że jeżeli to prawda to ludzie mają skurwioną psychikę i tyle. Dziennikarze poczuli się mocni i publikują wszystko o sprawach w Wiśle na potęgę. Swoją drogą strasznie wielu wysypało się byłych chuliganów co teraz idą do mediów chlapać. Liczy się klikalność i każdy będzie wymyślał co nowe historie aby nawet nie ciągnąć temat ale być w czołówkach rankingów.

modelo
Posty: 27
Rejestracja: 15.08.2016, 22:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: modelo » 20.09.2018, 13:50

Też mi wielkie co wykopanie Człowieka i powieszanie go na płocie , przecież nie jedna ekipa tak już robiła . Z tego co wiem Lechia podobnie zrobiła z Marim , Lech też kogoś wykopał i tam jeszcze były jaja , bo pomylili trumny. Także chłopie nie przesadzaj ,że jakas wielka afera, rozumiemjak by go wykopali i zjedli to może pozostać nie smak , a tak to czyste chuligaństwo jest. Z . nie było żadną tajemnicą ,że zbierał obcięte palce wroga i języki obcięte konfidentą.

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hmiel » 20.09.2018, 14:03

Dokladnie liczy sie zysk z wyswietlen stron i reklam wiec za wklejenie tutaj linku do szmatlawca powinien leciec ban z urzedu,ba taki uzytkownik powinien sam po prosic o usuniecie konta.
nie czytalem tego syfu ale skoro bylo tam cos o pomysle wykopania zwlok sp.Czlowieka i powieszeniu na plocie to nie bylo to pisane na trzezwo tylko pod wplywem srodkow odurzajacych i to nie koksu tylko dopalaczy albo psychotropow.Zamiast sie tu spinac to powinna byc z tego dobra beka tak jak zrobil to halodrol.

za tefalen 365:

''Po tym jak zostal opublikowany material o bojowce Sharks jej czlonkowie w ramach zemsty planuja zamach na siedzibe TVN oraz wyborczej.Z nasza redakcja skontaktowal sie byly huligan z jednego klubow kraju Baskow Alfonso informujac ze czlonkowie Sharks przylecieli do Baskoni samolotem nalezacym do Pawla M. i na miejscu spotkali sie z czlonkami ETA.Rozmowy trwaly do poznych godzin nocnych.Jak udano sie dowiedziec gangsterzy z Krakowa przekazali zaliczke w wysokosci miliona euro.pieniadze te pochodza z przestepczej dzialalnosci bojowki Sharks.Sprawe bada juz polska policja we wspolpracy z Guardia Civil.'
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

Patriota1911
Posty: 25
Rejestracja: 12.11.2010, 15:26

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Patriota1911 » 20.09.2018, 17:46

Gdybym miał oceniać jedynie na podstawie tego reportażu to wcale nie wygląda tak źle, że to już interesy tylko itp. bo o to co pisał ów dziennikarz:
Po co "Miśkowi" Wisła? Tylko mi nie mów, że to przykrywka dla działalności gangu i prania pieniędzy.

Z rozmów z ludźmi z tego środowiska wynika, że "Misiek" autentycznie kocha Wisłę. Zresztą kiedy była w tarapatach, to on i "Zielak" mieli wyłożyć prywatne pieniądze na wsparcie klubu. Oni nie chcą zarabiać na Wiśle. Jej przejęcie było dla tych ludzi ogromnym wydarzeniem: ich ukochany klub stał się w końcu ich własnością.
"Misiek", w swoim mniemaniu, robi wszystko, żeby klub był jak największy. Tyle że on tę wielkość pojmuje nieco inaczej niż większość ludzi.
Sharksom Ruch bardzo imponował, bo stworzył potężną bojówkę. To byli niesamowicie wytrenowani gladiatorzy, odważni aż do przesady. Mogli zmontować silną ekipę, liczącą kilkaset osób, w bardzo krótkim czasie. Niczego się nie bali. Byli w stanie wejść w tłum, nawet gdy przeciwnik miał zdecydowaną przewagę.

Członkowie kibolskich bojówek mają ze sobą kontakt, nawet jeśli na co dzień się nienawidzą. Czasami uzgadniają stanowiska w jakiejś sprawie, czasami po prostu chodzi o to, żeby umówić się na ustawkę. Przy okazji jednego z takich kontaktów doszło do spotkania Sharksów z ekipą Psycho Fans, bojówką Ruchu Chorzów. Okazało się, że panowie złapali nić porozumienia, mieli wspólne interesy, Lechia była daleko, Śląsk nie miał tak silnej bojówki. A przez to, że Wisła i Cracovia od lat walczą ze sobą za pomocą maczet i noży, nikt nie chciał umawiać się z nimi na ustawki. Zgoda z Ruchem pozwoliła Sharksom wrócić na "rynek ustawek", w końcu mogli się sprawdzić. Stwierdzili, że razem stworzą taką chuligańską potęgę, że nikt im nie podskoczy.
Mówisz o słynnej ustawce pod Tarnowem z kibolami Legii, Zagłębia Sosnowiec i Radomiaka. Rozmawiałem z jej uczestnikami. Kiboli Legii i ludzi z jej zgód było więcej, mimo to Sharksi i Psychofani się na nich rzucili. Przegrali. Ale opowiadali o tej walce z taką pasją i błyskiem w oku, że poczułem się, wstyd przyznać, jakbym oglądał "Braveheart". Zrozumiałem, co ich w tym pociąga, tę adrenalinę i emocje.

Nie mogę jednak zrozumieć, dlaczego ci ludzie z gangu - bo Sharksi to gang, odpowiedzialny za kilka zabójstw ludzi z Cracovii, niezliczone ataki nożami i maczetami, których ofiarami padają czasami zupełnie przypadkowi ludzie - rządzą dzisiaj w Wiśle Kraków.
Tego ostatniego nikt nie rozumie.

W każdym razie wynika z tego że przejęli klub bo go kochają a zgodę z Ruchem mają z powodów chuligańskich.

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hmiel » 20.09.2018, 21:34

Jak obecnie wyglada sytuacja na Kurdwanowie?Luzne pytanie by uciac to denne pierdolenie o pismakach.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 20.09.2018, 21:43

Hmiel pisze:
20.09.2018, 21:34
Jak obecnie wyglada sytuacja na Kurdwanowie?Luzne pytanie by uciac to denne pierdolenie o pismakach.
Wchuj nowych bloków, niebezpieczne matki z wózkami. Poza tym notoryczne spóźnia się 24 i 50. Pewnie przez jakieś grube akcje. A tak poza wszystkim, bez zmiany- Szefie Podwórka.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 20.09.2018, 21:49

Nieciekawie, z jednej strony gang WSH próbujący wykopać szczątki 'człowieka', z drugiej JG, pilnujący grobu 24/h.
Do tego Misiek wcale nie wyleciał do Włoch, tylko do Australii i zdążył już pociąć 2 osoby w tym dziecko.

Za o2.pl
Australia. Drugi krwawy atak rekina w ciągu 24 godzin
Rekin ciężko poranił 12-letnią dziewczynkę na północnym zachodzie stanu Queensland. Niespełna dobę wcześniej w tym samym miejscu ofiarą rekina stała się 46-latka, która teraz walczy o życie w szpitalu.

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 21.09.2018, 08:54

Hmiel pisze:
20.09.2018, 21:34
Jak obecnie wyglada sytuacja na Kurdwanowie?Luzne pytanie by uciac to denne pierdolenie o pismakach.
Jeśli ktoś miał wątpliwości to tym pytaniem się ostatecznie odkryłeś :) cześć burku, co u łysego? :D

FORZA ZKS
Posty: 134
Rejestracja: 16.11.2014, 09:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: FORZA ZKS » 21.09.2018, 20:55

wrzuccie link do konta metala posmiejemy sie wszyscy jak sie lansuje pogoniony kanarek

mmm1
Posty: 134
Rejestracja: 11.06.2015, 21:53
Lokalizacja: chłopak z miasta!

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mmm1 » 21.09.2018, 21:07

FORZA ZKS pisze:
21.09.2018, 20:55
wrzuccie link do konta metala posmiejemy sie wszyscy jak sie lansuje pogoniony kanarek
To ja skorpion niepokorny, nikt nie wie co we mnie tkwi, ten sam chodz niepodobny, gdy mnie odwrocisz nie bedzie wybacz mi!

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hmiel » 21.09.2018, 23:55

Kumatyinaczej pisze:
21.09.2018, 09:17
Hmiel - to kurwisko jest z policji, nie wiem jak z tą kurwą ktoś tu Może dyskutować.
Masz manie przesladowcza ze wszedzie widzisz psow?Nie obrazaj mnie od kurwisk bo jestem powszechnie szanowany.


ps.z jakiego osiedla wywodzi sie Pawel M.?nie pytam o zadne szczeguly po prostu ciekawi mnie na jakim osiedlu dorastal.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bzyku45, LevVy, powazny, StefanBatory i 167 gości