Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Egon1983
Posty: 349
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Egon1983 » 03.09.2018, 11:25

kretowisko pisze:
03.09.2018, 01:01
zl88 pisze:
02.09.2018, 18:23
Egon1983 pisze:
02.09.2018, 18:02

A ty pajacu z sektora gości piszesz czy już siedzicie z zl88 w autokarze i przeglądacie neta ? :)
młodzieniaszku szanuj sie ,mam tyle wspólnego z Zagłębiem Lubin co ty ze swoim rozumem.
Dokładnie. Moja 1/16 mózgu podpowiada mi, że dyskusja z takim cymbałem jak Egon to obraza tej resztki intelektu jaki jeszcze posiadam
Nie pochlebiaj sobie, ty i mózg ...



DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: DOLNOSLAZAK » 03.09.2018, 11:59

Jeśli to nie tajemnica, ktos może podać w jakich liczbach wspierały Zagłebie zgody na tych derbach?

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 03.09.2018, 16:58

20 kibiców Odry Opole, i tyle samo Falubazu.

gypsy_hunters
Posty: 39
Rejestracja: 02.11.2014, 13:49

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: gypsy_hunters » 03.09.2018, 18:11

Wąchanie z Polonią padło szybciej niż się spodziewałem. Jak graliście z Sosnowcem też ich okrągłe zero. Kiedy wy się w ogóle wsparliście ostatnio? Kiedy coś wykręciliście razem? Polonia chyba zauważyła z jakimi dzbanami zaczęła się miziać i powoli odbija.

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 03.09.2018, 18:29

Ty to jesteś bystry chłopak, nie pogadasz.
Dawaj kolejną nowinę, posłuchamy:)

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ferment » 03.09.2018, 20:13

Oqq pisze:
03.09.2018, 16:58
20 kibiców Odry Opole, i tyle samo Falubazu.
Tylko tylu? Czy tylko o tylu wiesz?
A z Zawiszy, Arki, Polonii Bytom po ilu??
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

Football Saturday
Posty: 53
Rejestracja: 19.12.2016, 14:56

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Football Saturday » 03.09.2018, 20:48

gypsy_hunters pisze:
03.09.2018, 18:11
Wąchanie z Polonią padło szybciej niż się spodziewałem. Jak graliście z Sosnowcem też ich okrągłe zero. Kiedy wy się w ogóle wsparliście ostatnio? Kiedy coś wykręciliście razem? Polonia chyba zauważyła z jakimi dzbanami zaczęła się miziać i powoli odbija.
Dobrze że Miedzianka z BKS-em jest taka aktywna że w ostatnich latach robili akcje za akcją.

jebacjebacpzpn
Posty: 96
Rejestracja: 28.05.2015, 22:06

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jebacjebacpzpn » 03.09.2018, 21:01

Akurat relacje z BKSem sa wzorowym przykladem UKŁADU, to ze teraz kazdy uklad jest jak zgoda to inna sprawa. Nasz uklad byl zawiazywany dawno temu gdy definicja byla troche inna i trwa na takich samycj zasadach do dzisiaj.

Lubinki c*** Wam do d*** za zachowanie przy cateringu, zachowaliscie sie jak ostatnia banda pajacow i kurw bez zasad.

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ferment » 03.09.2018, 21:20

kAdoGie pisze:
03.09.2018, 20:37
ferment pisze:
03.09.2018, 20:13
Oqq pisze:
03.09.2018, 16:58
20 kibiców Odry Opole, i tyle samo Falubazu.
Tylko tylu? Czy tylko o tylu wiesz?
A z Zawiszy, Arki, Polonii Bytom po ilu??
A Ty o ilu wiesz ?
Napisał wyraźnie ile zgód było.
Spytałem z ciekawości a ty się dusisz.
Zgodowicze mieli swoje mecze w tym czasie?
(Nadal pytam z ciekawości)
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 03.09.2018, 21:30

jebacjebacpzpn pisze:
03.09.2018, 21:01
Akurat relacje z BKSem sa wzorowym przykladem UKŁADU, to ze teraz kazdy uklad jest jak zgoda to inna sprawa. Nasz uklad byl zawiazywany dawno temu gdy definicja byla troche inna i trwa na takich samycj zasadach do dzisiaj.

Lubinki c*** Wam do d*** za zachowanie przy cateringu, zachowaliscie sie jak ostatnia banda pajacow i kurw bez zasad.
Popłaczcie się ku*** jeszcze z tego wszystkiego przy regionalnej TV.
Miedź, zejdźcie ku*** na ziemię, bo przypierdalacie się jak byście sami byli jakimiś ku*** guru na scenie kibicowskiej w Polsce.
Napisaliśmy wyraźnie ilu z nami obecnych zgodowiczów, ale jak zwykle wy ku*** musicie dorabiać swoje teorie spiskowe, bo jak by inaczej.

Muertes
Posty: 35
Rejestracja: 19.12.2016, 22:57

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Muertes » 03.09.2018, 21:53

gypsy_hunters pisze:
03.09.2018, 18:11
Wąchanie z Polonią padło szybciej niż się spodziewałem. Jak graliście z Sosnowcem też ich okrągłe zero. Kiedy wy się w ogóle wsparliście ostatnio? Kiedy coś wykręciliście razem? Polonia chyba zauważyła z jakimi dzbanami zaczęła się miziać i powoli odbija.
Bo na to spotkanie bilety rozeszły się na momencie. My nie musimy robić pojebanych akcji w stylu: @W400doGłogowa i "miziać" się do zarządu, że pojedziecie na wyjazd 80km w jebane 400 osób :D

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ferment » 03.09.2018, 23:02

Muertes pisze:
03.09.2018, 21:53
gypsy_hunters pisze:
03.09.2018, 18:11
Wąchanie z Polonią padło szybciej niż się spodziewałem. Jak graliście z Sosnowcem też ich okrągłe zero. Kiedy wy się w ogóle wsparliście ostatnio? Kiedy coś wykręciliście razem? Polonia chyba zauważyła z jakimi dzbanami zaczęła się miziać i powoli odbija.
Bo na to spotkanie bilety rozeszły się na momencie. My nie musimy robić pojebanych akcji w stylu: @W400doGłogowa i "miziać" się do zarządu, że pojedziecie na wyjazd 80km w jebane 400 osób :D
I tylko 20 szczęśliwców z Odry i Falusbazu się załapało... Niesamowite... :)
Pewnie chętnych z Zetki było kilku jak i z Arki, ale cóż nie zostali tego dnia wylosowani :))
Nic już nie piszcie bo co jeden z was to głupszy : )
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

kretowisko
Posty: 38
Rejestracja: 03.03.2018, 11:29

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kretowisko » 03.09.2018, 23:10

ferment pisze:
03.09.2018, 23:02
Muertes pisze:
03.09.2018, 21:53
gypsy_hunters pisze:
03.09.2018, 18:11
Wąchanie z Polonią padło szybciej niż się spodziewałem. Jak graliście z Sosnowcem też ich okrągłe zero. Kiedy wy się w ogóle wsparliście ostatnio? Kiedy coś wykręciliście razem? Polonia chyba zauważyła z jakimi dzbanami zaczęła się miziać i powoli odbija.
Bo na to spotkanie bilety rozeszły się na momencie. My nie musimy robić pojebanych akcji w stylu: @W400doGłogowa i "miziać" się do zarządu, że pojedziecie na wyjazd 80km w jebane 400 osób :D
I tylko 20 szczęśliwców z Odry i Falusbazu się załapało... Niesamowite... :)
Pewnie chętnych z Zetki było kilku jak i z Arki, ale cóż nie zostali tego dnia wylosowani :))
Nic już nie piszcie bo co jeden z was to głupszy : )
Z całym szacunkiem do Miedzi, ale już tak sobie nie schlebiajcie,że na Wasze mecze ktoś będzie się spinał i jechał kilkaset kilometrów. Mecz Lubina z Miedzią dla Arki czy Zawiszy niewiele znaczy i niezbyt jest interesujący. Z całym szacunkiem dla Lubina i Legnicy ale te "derby" akurat nikogo szczególnie nie elektryzują (może prócz Śląska, który jest po sąsiedzku)

jebacjebacpzpn
Posty: 96
Rejestracja: 28.05.2015, 22:06

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jebacjebacpzpn » 03.09.2018, 23:20

ferment po c*** sie napinasz tu caly czas?
Uspokoj sie czlowieku i nie znizaj do ich poziomu.

kretowisko
Posty: 38
Rejestracja: 03.03.2018, 11:29

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kretowisko » 03.09.2018, 23:36

ale faktycznie zastanawiająca jest nieobecność PB...Ciekawe czy pojawią się końcem października w Zabrzu.

jebacjebacpzpn
Posty: 96
Rejestracja: 28.05.2015, 22:06

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jebacjebacpzpn » 04.09.2018, 00:07

Moze nie mieli cisnienia, moze mieli inne plany, Zaglebie co chwilę pojawia się na Śląsku, w Małopolsce gdzie na pewno moga liczyc na ich obecnosc. Poza tym PB na pewno chetniej bedzie sie chciala zebrac na topowe ekipy z ktorymi ZL bedzie gralo.

Wg mnie bardzo słaba liczba Falubazu.

Nie wiem kto pisal relacje na profilu OCB ale grubo odleciał. Strasznie to słabe.

kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kropek » 04.09.2018, 00:10

Fajne macie rozkminy. Po pierwsze to był mecz Zagłębia, nie zgód, gdzie biletów było mało względem zapotrzebowania. Przykładowo na mecze przy Oporowskiej, gdzie było bodajże 470 biletów tez jechała mała ilość zgód, co wcale nie znaczyło o słabych relacjach.
Obrazek

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 04.09.2018, 04:50

jebacjebacpzpn pisze:
04.09.2018, 00:07
Moze nie mieli cisnienia, moze mieli inne plany, Zaglebie co chwilę pojawia się na Śląsku, w Małopolsce gdzie na pewno moga liczyc na ich obecnosc. Poza tym PB na pewno chetniej bedzie sie chciala zebrac na topowe ekipy z ktorymi ZL bedzie gralo.

Wg mnie bardzo słaba liczba Falubazu.

Nie wiem kto pisal relacje na profilu OCB ale grubo odleciał. Strasznie to słabe.
Ale co słabe? Relacja została tak napisana, jak to wyglądało z perspektywy sektora gości. A że nie brakuje docinek które was bolą to swoją drogą.
Słuchaj, słabe to były wasze pociski na nas, i pierdolenie że lata pies w ekipie. Sam doskonale wiesz, że nic takiego nie ma miejsca, nigdy nie miało i mieć nie będzie. I co, dalej powiesz że jesteśmy bandą hipokrytów? Odlecieliście, a przy okazji popierdoliło was się zdrowo w głowach.

Muertes
Posty: 35
Rejestracja: 19.12.2016, 22:57

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Muertes » 04.09.2018, 08:12

Poza tym my nie potrzebujemy zgód by zapełnić sektor na meczu derbowym, tak jak miedzianka Śląskowi w 1. lidze oddała połowę ;)

jebacjebacpzpn
Posty: 96
Rejestracja: 28.05.2015, 22:06

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jebacjebacpzpn » 04.09.2018, 09:52

Oqq pisze:
04.09.2018, 04:50
jebacjebacpzpn pisze:
04.09.2018, 00:07
Moze nie mieli cisnienia, moze mieli inne plany, Zaglebie co chwilę pojawia się na Śląsku, w Małopolsce gdzie na pewno moga liczyc na ich obecnosc. Poza tym PB na pewno chetniej bedzie sie chciala zebrac na topowe ekipy z ktorymi ZL bedzie gralo.

Wg mnie bardzo słaba liczba Falubazu.

Nie wiem kto pisal relacje na profilu OCB ale grubo odleciał. Strasznie to słabe.
Ale co słabe? Relacja została tak napisana, jak to wyglądało z perspektywy sektora gości. A że nie brakuje docinek które was bolą to swoją drogą.
Słuchaj, słabe to były wasze pociski na nas, i pierdolenie że lata pies w ekipie. Sam doskonale wiesz, że nic takiego nie ma miejsca, nigdy nie miało i mieć nie będzie. I co, dalej powiesz że jesteśmy bandą hipokrytów? Odlecieliście, a przy okazji popierdoliło was się zdrowo w głowach.

Nie pies tylko cygan. Tak szla ta przyspiewka.
Cygan, ktory w sobote bral slub i na kilkukrotne pytanie legnickiego mlynu "ej hzle, jak tam cyganskie wesele?" odpowiedzi sie nie doczekalismy.
Jestescie zajebista banda hipokrytow.

ScoobyDoo
Posty: 320
Rejestracja: 26.02.2007, 23:02

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ScoobyDoo » 04.09.2018, 10:25

To pewnie harcerze spiewali "u was biega pies w ekipie j**** j**** Zagłębie" na wzor pocisku na Górnika Zabrze??

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Doktor P(r)awica » 04.09.2018, 10:26

Jak dla mnie ta relacja OCB naprawdę słaba i kogoś poniosło.
„Takiej marki tam jeszcze nie było”
Naprawdę? Grał Lech, Legia, Arka, ale takiej marki jak Zaglebie Lubin to nie było :D Analogicznie mógłbym napisać, że skoro wam szybko zeszły bilety (bez kobiet) to dlatego bo do takiej marki jeszcze nie jechaliście skoro np w Krakowie było was z 40 osób?

Idąc dalej. Mała Moskwa, cyganowo, potomkowie żołnierzy armi radzieckiej. To po c*** robicie transparenty FC Legnica? Chcecie mieć za FC potomków żołnierzy radzieckich z cyganowa? Chyba że Wasi kibice (zakładając że takie FC istnieje) to potomkowie szlachty i Piastów Śląskich, a tylko kibice Miedzi to potomkowie armi radzieckiej.

Nawet ktoś umiał wpleść w to wszystko Romka który na mecze nie chodzi. Naprawdę niezłe.

A pomijając to Wszysko. Obiektywnie, Wasz sektor wyglądał fajnie, doping dobry, z machajkami sektor prezentował się też porządnie. Liczba piro symboliczna.

kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kropek » 04.09.2018, 10:56

W gwoli ścisłości w Krakowie było 71 osób. Nie ma żadnego oficjalnego fc Legnica.
Obrazek

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 04.09.2018, 12:19

Sorry chłopaki że Wam przeszkadzam w pasjonującej dyskusji, derby moim okiem :

- zajebisty + za piro z obu stron, w tym piro na murawie ze strony ZL
- duży + dla Miedzianki za jarający się, (skromny, bo skromny)
ale jednak dywan z wrogich fantów
- urozmaicony doping z jednej jak i drugiej strony
- było często śmiesznie biorąc pod uwagę dialog między trybuną legnicką najbliżej sektora gości a przyjezdnymi
- Zagłębie tylko raz podczas meczu pozdrawia swoje zgody, jak Miedzianka nie wiem bo skupiłem się co się dzieje na sektorze gości i na sąsiednim, a którym byłem.
Ogólnie jakoś d*** nie urywało (stwierdzam gdyż wspierałem Śląsk na derbach w Lubinie w 2010, co trzeba było w********** przed psiarską armatką lejącą po tych, co nie dostali się na sektor gości) ale jakiejś strasznej zamuły też nie było dzięki płonącym barwom i piro na murawie. Zagłębie wrzuca do sektora Miedzianki po jednym świecidełku i butelce wody.. Hmm myślałem że będzie co chwila miało miejsce miotanie przedmiotami między sektorami jak na derbach Trójmiejskich, tylko że coś za coś - tam "odpoczywają" od derbów z udziałem gości jeszcze przez 3? 4 lata?

jebacjebacpzpn - co tam odjebali z tym cateringiem, bo nie widziałem? Pytam, bo też raz miałem nie za fajną akcję z cateringowymi - tym razem w Lubinie jak wspierałem Lechię, to może chodziło o coś podobnego.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ferment » 04.09.2018, 16:36

[/quote]
Z całym szacunkiem do Miedzi, ale już tak sobie nie schlebiajcie,że na Wasze mecze ktoś będzie się spinał i jechał kilkaset kilometrów. Mecz Lubina z Miedzią dla Arki czy Zawiszy niewiele znaczy i niezbyt jest interesujący. Z całym szacunkiem dla Lubina i Legnicy ale te "derby" akurat nikogo szczególnie nie elektryzują (może prócz Śląska, który jest po sąsiedzku)
[/quote]

Czytasz co piszesz? Na jakie nasze mecze? Mecz był derbowy; ich przyjaciół z Miedzią. Derbowy gdzie jak same Siwaki twierdzą bilety rozeszły się momentalnie.
Derby nikogo nie elektryzują ale momentalnie wykupili wszystkie bilety, tak?
Cieszy fakt, że mecz Siwaków z Miedzią trochę wiecej niż "niewiele" znaczy dla Falusbazu i Odry, gdzie jedni i drudzy przebyli ponad 100 km...
Czyli ci jednak mogli przyjechać i bilety załatwić....
Z mojej strony temat zamknięty. Bez odbioru.
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

Luca Brasi
Posty: 88
Rejestracja: 18.07.2011, 01:24

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Luca Brasi » 04.09.2018, 16:46

Nie chcieliśmy korzystać z usług cateringowych i tyle. Kiełbasiane panie nie mogły tego pojąć, poleciało kilka obustronnych wyzwisk, jakaś woda i się zmyli. Czy to taka obora ? Moim zdaniem nie do końca. Jak chcecie mówić o zachowaniu, to lepiej ogarnijcie sobie ludzi w barwach na mieście, którzy się onanizują w parkach przy dzieciach. Derby nudne.
All work and no play makes Jack a dull boy

yyyco
Posty: 52
Rejestracja: 27.03.2013, 17:24

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: yyyco » 04.09.2018, 17:01

ferment pisze:
04.09.2018, 16:36
Z całym szacunkiem do Miedzi, ale już tak sobie nie schlebiajcie,że na Wasze mecze ktoś będzie się spinał i jechał kilkaset kilometrów. Mecz Lubina z Miedzią dla Arki czy Zawiszy niewiele znaczy i niezbyt jest interesujący. Z całym szacunkiem dla Lubina i Legnicy ale te "derby" akurat nikogo szczególnie nie elektryzują (może prócz Śląska, który jest po sąsiedzku)
[/quote]

Czytasz co piszesz? Na jakie nasze mecze? Mecz był derbowy; ich przyjaciół z Miedzią. Derbowy gdzie jak same Siwaki twierdzą bilety rozeszły się momentalnie.
Derby nikogo nie elektryzują ale momentalnie wykupili wszystkie bilety, tak?
Cieszy fakt, że mecz Siwaków z Miedzią trochę wiecej niż "niewiele" znaczy dla Falusbazu i Odry, gdzie jedni i drudzy przebyli ponad 100 km...
Czyli ci jednak mogli przyjechać i bilety załatwić....
Z mojej strony temat zamknięty. Bez odbioru.
[/quote]

Na prawdę myślisz, że ktokolwiek w Bydgoszczy czy Gdyni, jak usłyszał o derbach Zagłębia z Miedzią, pomyślał "wow, muszę tam być!"? Możesz się obrazić za to porównanie, ale myślisz, że jak Zawisza grał derby z Olimpią Grudziądz, to w Lubinie czy Wałbrzychu było poruszenie?
Bez urazy, ale wam się na prawdę zdaje, że nazwa Miedź Legnica kogoś grzeje? Bądźcie poważni.
To że bilety wyprzedane w chwilę? A co w tym dziwnego, że 20 kilometrowy wyjazd na kosę, ma duże obłożenie?

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 04.09.2018, 17:28

Nie chcieliśmy korzystać z usług cateringowych i tyle. Kiełbasiane panie nie mogły tego pojąć, poleciało kilka obustronnych wyzwisk, jakaś woda i się zmyli. Czy to taka obora ?
To jest oficjalne stanowisko Zagłębia? Skoro poniżanie kobiet sprawia wam taką przyjemność...cóż.

Luca Brasi
Posty: 88
Rejestracja: 18.07.2011, 01:24

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Luca Brasi » 04.09.2018, 19:06

Nie, nie jest oficjalne, jest moje prywatne. Oprócz kiełbasianych pań, było również dwóch kiełbasianych chłopców.
All work and no play makes Jack a dull boy

kimbol
Posty: 102
Rejestracja: 27.06.2014, 11:02

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kimbol » 04.09.2018, 21:03

To zgody muszą być "zaelektryzowane" rywalem, żeby łaskawie się zjawić ? Ciekawe macie relacje. Czy Śląsk (grając w ekstraklasie) tak się elektryzuje meczami z Avią, Wisłą Puławy czy zupełnymi anonimami z ligi czeskiej za czasów gry Opavy ligę niżej, że się jednak na te mecze wybiera?
Mają wyjebane na wspieranie Was w jednym z najważniejszych kibicowsko meczów w sezonie (nie błaznujcie i nie zaprzeczajcie) i tyle.

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 04.09.2018, 22:01

Śmiech jak c*** mnie ogarnia, jak czytam takich głąbów co nie jaki "kimbol" :) Najlepiej poinformowany co do zgód i relacji.
Zaprzeczę, bo piszesz nie prawdę i żyjesz w zakłamanym świecie.
Co do cateringu, przestańcie już płakać, bo przypomina nam się sytuacja sprzed kilku lat, jak wam pojechaliśmy po grafach, i popłakaliście przed kamerami, jacy to kibice Zagłębia są źli, i jak mogli tak zrobić.
Sapały się przy kateringu, szczekały, to poleciała na nie szklanka wody,i co tutaj więcej rozkminiać? No chyba to, że jeden z waszych nie zarobił, ale to wasz już problem.
Wy ze Śląskiem jak byście tylko mogli, to byście r******** nawet murawę stadionu w Lubinie, więc przestańcie już drążyć temat .

kretowisko
Posty: 38
Rejestracja: 03.03.2018, 11:29

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kretowisko » 04.09.2018, 22:19

Ale Kimbol ma racje ...nikt prócz Zagłębia i Śląska nie będzie się mobilizował na derby z Miedzią...

kimbol
Posty: 102
Rejestracja: 27.06.2014, 11:02

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kimbol » 04.09.2018, 22:33

Oqq pisze:
04.09.2018, 22:01
Śmiech jak c*** mnie ogarnia, jak czytam takich głąbów co nie jaki "kimbol" :)
Zacznij lepiej od ogarniania szkoły i słownika, bo jak na razie głąbem jesteś tu tylko ty.
Koniec tematu z mojej strony.

kretowisko
Posty: 38
Rejestracja: 03.03.2018, 11:29

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kretowisko » 04.09.2018, 22:42

kretowisko pisze:
04.09.2018, 22:19
Ale Kimbol ma racje ...nikt prócz Zagłębia i Śląska nie będzie się mobilizował na derby z Miedzią...
wycofuje się - Kimbol nie ma racji :).Nie przeczytałem ze zrozumieniem. Ja nadal twierdzę, że na mecze Miedzi nie bardzo Arka czy Zawisza ma ochotę się wybrać..bo Miedź jest traktowana jak (z pełnym szacunkiem) Victoria Koronowo ...Jakimi to liczbami Śląsk niby wspiera Motor w Puławach czy w Stalowej Woli ? nie przesadzajmy .....poza tym tu liczba biletów była ograniczona

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Doktor P(r)awica » 04.09.2018, 22:56

kretowisko pisze:
04.09.2018, 22:42
[quote=kretowisko post_id=<a href="tel:1290729">1290729</a> time=<a href="tel:1536092347">1536092347</a> user_id=83819]
Ale Kimbol ma racje ...nikt prócz Zagłębia i Śląska nie będzie się mobilizował na derby z Miedzią...
Jakimi to liczbami Śląsk niby wspiera Motor w Puławach czy w Stalowej Woli ?
[/quote]

W Puławach w dniu meczu Zaglebie- Miedź z kibolami Motoru było również 20 fanów Śląska czyli tyle samo ile w tym wypadku Falubazu bądź Odry. Tyle ze odległość znacznie dalsza
A biletów 2 razy mniej :)

Odpowiadam tylko na pytanie, nie wnikam we
Wspieranie się Pomiędzy Wami

kretowisko
Posty: 38
Rejestracja: 03.03.2018, 11:29

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kretowisko » 04.09.2018, 23:07

Doktor P(r)awica pisze:
04.09.2018, 22:56
kretowisko pisze:
04.09.2018, 22:42
[quote=kretowisko post_id=<a href="tel:1290729">1290729</a> time=<a href="tel:1536092347">1536092347</a> user_id=83819]
Ale Kimbol ma racje ...nikt prócz Zagłębia i Śląska nie będzie się mobilizował na derby z Miedzią...
Jakimi to liczbami Śląsk niby wspiera Motor w Puławach czy w Stalowej Woli ?
W Puławach w dniu meczu Zaglebie- Miedź z kibolami Motoru było również 20 fanów Śląska czyli tyle samo ile w tym wypadku Falubazu bądź Odry. Tyle ze odległość znacznie dalsza
A biletów 2 razy mniej :)

Odpowiadam tylko na pytanie, nie wnikam we
Wspieranie się Pomiędzy Wami
[/quote]

nie nami... szacunek się należy za tę podróż

Tam_1947
Posty: 266
Rejestracja: 01.03.2007, 09:29

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Tam_1947 » 04.09.2018, 23:27

Kilka ostatnich stron to kabaret (niezależnie od strony piszącej), który nie ma nic wspólnego z tematem. Tak w telegraficznym skrócie:

1. Mecz Miedź - Zagłębie. Obie ekipy pokazały się bardzo dobrze. Ktoś płacze, że Miedzianka ubliżała za bardzo Zagłębiu. Hehe, bez komentarza. Ktoś z drugiej ekipy pisze o ubliżaniu osobą z cateringu; kibice to nie etos rycerski (media uchodzące za prawicowe, robią niepotrzebnie z kibiców aniołków, a niektóre osoby niepotrzebnie w to wierzą).

2. Wytykanie Zagłębiu liczby zaprzyjaźnionych drużyn na meczach. Co was to obchodzi? Ich zgody, ich relacje; gdyby którejś ze stron jakaś zgoda ciążyła to pewnie zostałaby zerwana.

3. Oqq. Zamień swoją działalność internetową na kibicowską, jak jesteś zajarany tym klimatem. Twój kolega po szaliku szybko wyjaśnił Cię w temacie "komentarze" i nabrałeś nagle wody w usta.

Jak nie macie nic sensownego do napisania, oprócz przytyków to sobie odpuśćcie. Heh, nienawiść zostawcie na istotne sprawy.
Pozdrawiam
Obrazek

Egon1983
Posty: 349
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Egon1983 » 04.09.2018, 23:27

Luca Brasi pisze:
04.09.2018, 19:06
Nie, nie jest oficjalne, jest moje prywatne. Oprócz kiełbasianych pań, było również dwóch kiełbasianych chłopców.
We Wrocławiu była walka z pisuarami, tutaj oberwało się cateringowi. Zagłębie w formie, AUUUUU !

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: info z TMK » 06.09.2018, 00:58

Ile Polonii Świdnica w Bielawie?

Kumaty_janusz
Posty: 19
Rejestracja: 05.10.2016, 21:06

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Kumaty_janusz » 06.09.2018, 14:41

24.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bączyński, melek, mis1910ns, Orzech, pongo2 i 202 gości