www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 26.07.2018, 02:55

A czy Twoi koledzy po szalu zawsze mówią prawdę i tylko prawdę? Czy jednak mówią w ten sposób, by przedstawić siebie w jak najlepszym świetle? Czyli, rozpierdalamy wokół wszystkich, jak przegrywamy to przez zachowanie nie fair przeciwnika i tylko dlatego, że jesteśmy litościwi jeszcze żyją, ale ich koniec jest bliski i trwa od dobrych 15 lat. Nie rozumiem żadnej strony, gdy ta drugiej ujmuję jakieś zwycięstwo. "Wygrywał, ale z małolatami", to czemu jeśli z niego był, bo twierdzisz, że jest w gipsie taki jeremiaszek pozwalano młodym wychodzić na solówki z Nim? Starsi o tym nie wiedzieli, było to robione w tajemnicy? Szczegóły mnie nie interesują, bo im mniej się wie tym lepiej śpi, tym bardziej w takich sprawach. Po prostu suche info, tak czy nie.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI



Dżonson
Posty: 29
Rejestracja: 13.08.2017, 16:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dżonson » 26.07.2018, 09:07

Pique obszczymurze jego solówki zazwyczaj były ze starszymi od siebie (no chyba, ze nie wiesz ile on ma lat ;) )

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 26.07.2018, 11:37

Pytanie do tych normalniejszych Widzewiaków, a w sumie bardziej piwoszy. Nie miałem okazji spróbować Waszego piwa, i pewnie nie prędko będę miał okazję, dlatego chciałem zapytać czy jest rzeczywiście warte swej ceny i do czego można je porównać? Widziałem że skład kuleje (cukier, jakieś wyroby chmielopodobne), a cena dość wysoka.

Mi osobiście zwykła Holba wchodziła jak należy, dlatego zastanawiam się z czego wynika zastosowanie takich komponentów jak cukier w Waszym piwie, gdy w swoim flagowym trunku tego nie stosują.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 26.07.2018, 12:16

nie znam się na piwach, co więcej nie lubię ich, piję raz na przysłowiowy 'ruski rok', ale to mi smakuje, a jak mnie smakuje piwo to uwierz że musi być dobre ;))) najlepiej kupić jedną flaszkę i samemu spróbować :)

grubyw
Posty: 97
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 26.07.2018, 12:24

Mi też wchodzi elegancko a cena podobno ma spaść jak się rozbuja interes

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 26.07.2018, 12:46

grubyw pisze:
26.07.2018, 12:24
Mi też wchodzi elegancko a cena podobno ma spaść jak się rozbuja interes
Jakby wam tam najszczali to pewnie też by było eleganckie.
Harnas tez wam wchodził elegancko choć to wielka chujnia.
Taka wasza duma zawsze NAJ.... hipokryci

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 26.07.2018, 13:00

Skład: woda, słody jęczmienne, cukier, produkty chmielowe.

Hahaha o ku***, wam to nasrać do tych butelek a powiecie że miód.

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 26.07.2018, 13:51

ku***, jak nie lepsi bo więcej wyświetleń na YouTubie, to lepsi bo w google są wyżej upozycjonowani, teraz lepsi bo więcej punktów mają gdzie sprzedają. Na niektóre przypadki tutaj to brak słów.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Aptekarz
Posty: 39
Rejestracja: 31.12.2012, 13:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Aptekarz » 26.07.2018, 14:35

c*** kogo obchodzi dostępność waszych szczyn w Pierdziszewie Małym...
i pamiętaj, że liczy sie ten... kto jest na fali ;)

grubyw
Posty: 97
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 26.07.2018, 14:43

Dziewczyny od haimana jak zwykle muszą gowno burze wywołać nawet o głupie piwo czy wasze szparki wpoprzek tyle kompleksów wam przysparzaja

NoMatterWhat
Posty: 612
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 26.07.2018, 15:25

TERROR_EUDEZET pisze:
26.07.2018, 13:51
ku***, jak nie lepsi bo więcej wyświetleń na YouTubie, to lepsi bo w google są wyżej upozycjonowani, teraz lepsi bo więcej punktów mają gdzie sprzedają. Na niektóre przypadki tutaj to brak słów.
I o to wlasnie chodzi, zeby na google byc wyzej, w yt wiecej wyswietlen, w glosowaniach przebic przeciwnika. No i najwazniejsze, zeby u tego przeciwnika taki o to bol d*** sie pojawil.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 26.07.2018, 17:33

Krótka analiza składu naszego browara, naturalnie dokonana przez fachowych piwowarów z dziada pradziada, pozwoliła jednogłośnie stwierdzić że to piwo to cienizna jest....i to bez degustacji, no fachowcy. A cukier jak to cukier chemia się kłania i zasady powstawania alkoholu, może się nie znam ale zwykłe Pilsnery to max 4.5 volta, a to piwo ma 5.2 na leżakowanie nie ma zbyt wiele czasu,koneserzy od siedmiu boleści. Rodowite piłem (nie za swoje :) i jak dla mnie dobre, nasze też jest dobre, a piwek parę pochłaniam tygodniowo, i nigdy nie kupuję piw koncernowych, no może browar Namysłów czasem Perła. Tak Harnaś to szczochy.
https://t.me/pump_upp

sdm
Posty: 122
Rejestracja: 12.04.2008, 05:05
Lokalizacja: LdZ

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: sdm » 26.07.2018, 19:38

Akcja stulecia...

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 26.07.2018, 19:43

Co to byla za fala że wam drzwi w autokarze przed Lechią zablokowała, to pewnie ta sama fala co wam do butelki z piwem nasiķała i flagi wyjebała :D napinka trwa sialala
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

WM'87
Posty: 107
Rejestracja: 01.04.2018, 17:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WM'87 » 26.07.2018, 21:44

Widzialem ze temat piwa zagosci. Najwiecej do powiedzenia oczywiscie ci co jeszcze lat nie maja zeby piwo kupic albo osoby ktore pija piwo od roku i juz sa specjalistami.
Robotnicze smakuje wysmienicie i to bedzie was bolalo. Liczby tez was bola jak zawsze wiec podam kilka co do piwa. Piwo wyszlo w piatek i przez weekend sprzedalo sie ok 50 tys butelek.

Pamietam jak chwaliliscie swoje Rodowite wiec sobie mysle kurcze maja fajne piwo. Pozazdroscic. Nie probowalem nie mam pojecia jak smakuje. Patrzylem opinie w necie a dokladnie na ocen-piwo.pl i slabo wypada w ocenie fachowcow?
Niejaki Shinodin ktory chyba pod kazdym piwem pisze swoja opinie opisal tez wasze wiec wrzucam:
Piana biała z elementami beżu, drobno, raczej słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, lacing występuje w formie szczątkowej. Barwa ciemniejsza miodowa, w miarę przejrzyste i klarowne, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty drożdżowe, ale również niepokojące metaliczne aromaty, ponadto baza słodowa i ciut karmelu. W smaku metaliczność się potwierdza, dodatkowo do głosu dochodzi chemiczna landrynka, która wpływa również na nieciekawy goryczkowy posmak, słaba kontra słodowa i kwaskowa, drożdże gdzieś w tle...wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w szaroburej kolorystyce, słabo opisana, są na niej tylko "sukcesy" łódzkiego ŁKSU...Warka 21.08.2017. Nie jestem fanem tego zespołu i zdecydowanie nie zostanę fanem piwa sygnowanego pod ich. patronatem. Chemiczne piwo z nieprzyjemnym landrynkowym posmakiem i nienaturalną zalegającą goryczką, a po ogrzaniu ujawnia się alkohol... ledwo dopiłem powiem szczerze...Wadliwy produkt, na szczęście nie wszystkie piwa z Łodzi tak smakują. Rodowite u mnie na 3 i to z minusem.


Zmieniajac temat. Dla widzewiakow ktorzy nie sledza forum. Mecze Widzew ogladamy tylko w WidzewTV!!
Obrazek

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 26.07.2018, 21:51

50 tysięcy butelek... Czyli wychodzi na to, że to Wy jesteście menelami z bramy :D
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

ldzwdz1910
Posty: 114
Rejestracja: 31.05.2015, 23:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ldzwdz1910 » 26.07.2018, 21:55

TERROR_EUDEZET pisze:
26.07.2018, 21:51
50 tysięcy butelek... Czyli wychodzi na to, że to Wy jesteście menelami z bramy :D
Chodzi o jakoś spożywanych trunków. Wy kupujecie flachy z mety w cenie jednego naszego piwka, które stoi na bardzo wysokim poziomie.

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 26.07.2018, 22:02

ldzwdz1910 pisze:
26.07.2018, 21:55
TERROR_EUDEZET pisze:
26.07.2018, 21:51
50 tysięcy butelek... Czyli wychodzi na to, że to Wy jesteście menelami z bramy :D
Chodzi o jakoś spożywanych trunków. Wy kupujecie flachy z mety w cenie jednego naszego piwka, które stoi na bardzo wysokim poziomie.
Poziom wysoki w c***... Rozlewane przez masowy koncern, z dodatkiem cukru i uwaga (!) PRODUKTÓW CHMIELOWYCH.

Reanimacyjnych hipokrytów warto poczytać dla humoru. :)

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 26.07.2018, 22:13

WM'87 pisze:
26.07.2018, 21:44
Widzialem ze temat piwa zagosci. Najwiecej do powiedzenia oczywiscie ci co jeszcze lat nie maja zeby piwo kupic albo osoby ktore pija piwo od roku i juz sa specjalistami.
Robotnicze smakuje wysmienicie i to bedzie was bolalo. Liczby tez was bola jak zawsze wiec podam kilka co do piwa. Piwo wyszlo w piatek i przez weekend sprzedalo sie ok 50 tys butelek.

Pamietam jak chwaliliscie swoje Rodowite wiec sobie mysle kurcze maja fajne piwo. Pozazdroscic. Nie probowalem nie mam pojecia jak smakuje. Patrzylem opinie w necie a dokladnie na ocen-piwo.pl i slabo wypada w ocenie fachowcow?
Niejaki Shinodin ktory chyba pod kazdym piwem pisze swoja opinie opisal tez wasze wiec wrzucam:
Piana biała z elementami beżu, drobno, raczej słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, lacing występuje w formie szczątkowej. Barwa ciemniejsza miodowa, w miarę przejrzyste i klarowne, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty drożdżowe, ale również niepokojące metaliczne aromaty, ponadto baza słodowa i ciut karmelu. W smaku metaliczność się potwierdza, dodatkowo do głosu dochodzi chemiczna landrynka, która wpływa również na nieciekawy goryczkowy posmak, słaba kontra słodowa i kwaskowa, drożdże gdzieś w tle...wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w szaroburej kolorystyce, słabo opisana, są na niej tylko "sukcesy" łódzkiego ŁKSU...Warka 21.08.2017. Nie jestem fanem tego zespołu i zdecydowanie nie zostanę fanem piwa sygnowanego pod ich. patronatem. Chemiczne piwo z nieprzyjemnym landrynkowym posmakiem i nienaturalną zalegającą goryczką, a po ogrzaniu ujawnia się alkohol... ledwo dopiłem powiem szczerze...Wadliwy produkt, na szczęście nie wszystkie piwa z Łodzi tak smakują. Rodowite u mnie na 3 i to z minusem.

To są kapciu opinie o starym Rodowitym z browaru Staropolskiego. Nowe jest ważone pod okiem jednego z najlepszych browarów craftowych (znają takie słowa w Koluszkach?) w naszym kraju.

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 26.07.2018, 22:28

DK08 pisze:
26.07.2018, 22:13
To są kapciu opinie o starym Rodowitym z browaru Staropolskiego. Nowe jest ważone pod okiem jednego z najlepszych browarów craftowych (znają takie słowa w Koluszkach?) w naszym kraju.
A na Polesiu znają słowo "ważyć" czy w cosinusie nie nauczyli?

Jackdaniels
Posty: 157
Rejestracja: 02.03.2007, 12:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jackdaniels » 26.07.2018, 22:31

ldzwdz1910 pisze:
26.07.2018, 21:55
TERROR_EUDEZET pisze:
26.07.2018, 21:51
50 tysięcy butelek... Czyli wychodzi na to, że to Wy jesteście menelami z bramy :D
Chodzi o jakoś spożywanych trunków. Wy kupujecie flachy z mety w cenie jednego naszego piwka, które stoi na bardzo wysokim poziomie.
O to już jesteście wykwintnymi smakoszami ... zapomniałeś już jak smakował Widzewiak?

Dla przypomnienia już dwa lata mamy swój browar oraz wódkę i to na bardzo wysokim poziomie.
To kiedy znowu skopiujecie od nas pomysł, tym razem z gorzałą?

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 26.07.2018, 22:49

Ku... Ludzie piwo jest ok w porównaniu z szczochami harnasia a co do akcji dostaliście i tyle przestańcie już się Chlapać kto co w Łodzi zawsze są akcje i reakcje co do teofilowa już ktoś napisał skończyło się po krzywej akcji i tyle skoro wam ŁKS koledzy powiedzieli ze ktoś ktoś krzyczał policja pomocy na zubardziu to ok nie mam więcej pytań zawsze każda strona będzie miała swoją wersję a życie jedzie dalej

WM'87
Posty: 107
Rejestracja: 01.04.2018, 17:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WM'87 » 26.07.2018, 23:01

TERROR_EUDEZET pisze:
26.07.2018, 21:51
50 tysięcy butelek... Czyli wychodzi na to, że to Wy jesteście menelami z bramy :D
Skad u was te przekonanie ze pic mozna tylko w bramie? Wyjdzie czasami z niej swiat zobaczyc...
Jackdaniels pisze:
26.07.2018, 22:31
O to już jesteście wykwintnymi smakoszami ... zapomniałeś już jak smakował Widzewiak?

Dla przypomnienia już dwa lata mamy swój browar oraz wódkę i to na bardzo wysokim poziomie.
To kiedy znowu skopiujecie od nas pomysł, tym razem z gorzałą?
Gdyby widzewiak nadal byl w obiegu to mozna by bylo smiac sie z tego ze byle co pijemy. To ze projekt upadl pokazuje ze jednak nam nie smakowal.
Widzewski marketing bedzie coraz bedziej sie rozrastal bo jak widac kazdy produkt ma wielu odbiorcow.
Macie wodke i co z tego? To nie jest cos co wynalezliscie. Jesli bedzie zapotrzebowanie to Widzew tez bedzie mial swoja wodke to cos normalnego i nikogo nie obchodzi ze wy juz swoja macie.

Zgaduje ze koszulki meczowe tez wczesniej od nas sprzedawaliscie a teraz ten bezczelny Widzew sciaga i sprzedaje tez swoje.

nowak.tomek
Posty: 73
Rejestracja: 15.01.2017, 15:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: nowak.tomek » 27.07.2018, 02:14

Czy przypadkiem ŁKS nie powinien zostac ukarany za brak kibiców gości.
Taka zajebista ekipa jakosciowa sztywna etc.a policja robi u nich co chce ?
***1908*** pisze:
24.11.2018, 16:40
Zes porównanie zapierdolil jak c***. Ty jesteś mocno przyjebany. Porównujesz chlopa z normalna firma do “skruszonego gangstera“ który rozkurwil się na swoich bo nie leżało mu siedzenie. I tak samo jak kolega spierdalaj obejrzeć mecz bo właśnie leci.“wyjazdowiczu“

UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 27.07.2018, 05:59

Oj tomaszku. Zrozumcie wreszcie, że nie chodzi co robi klub, co robią psy czy jakiś wojewoda. Dopóki będzie jedna trybuna to raczej marne szanse na wejście jakiejkolwiek grupy oficjalnie. Była Polonia i psy się obsrały i jest jak jest. Bo wejścia są blisko siebie i trzeba by było robić bufory itp. A końcowe poprawki nowej hali czyli rzekomy plac budowy jak to zwinnie nazwali to jedynie dobry pretekst. Tak jak brak dojścia, bo krzaki bo coś tam kiedyś u Was. Z tą różnicą, że Wy mieliście wtedy stadion z sektorem gości z prawdziwego zdarzenia, u Nas póki co nie ma takowego bo A1 ciężko Nim nazwać. Gdybyście spojrzeli na ten Nasz obiekt tak bez animozji klubowych i chęci durnego krzyczenia w internecie to na chłopski rozum byście ogarnęli ocb.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 27.07.2018, 08:17

Przecież nie byłoby problemu z utworzeniem buforów, skoro nawet jednej trybuny nie potraficie zapełnić, więc gdzie leży problem?

teofil
Posty: 141
Rejestracja: 13.03.2018, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: teofil » 27.07.2018, 08:59

DK08 pisze:
26.07.2018, 22:02
ldzwdz1910 pisze:
26.07.2018, 21:55
TERROR_EUDEZET pisze:
26.07.2018, 21:51
50 tysięcy butelek... Czyli wychodzi na to, że to Wy jesteście menelami z bramy :D
Chodzi o jakoś spożywanych trunków. Wy kupujecie flachy z mety w cenie jednego naszego piwka, które stoi na bardzo wysokim poziomie.
Poziom wysoki w c***... Rozlewane przez masowy koncern, z dodatkiem cukru i uwaga (!) PRODUKTÓW CHMIELOWYCH.

Reanimacyjnych hipokrytów warto poczytać dla humoru. :)
Ty widzę parchu masz takie samo pojęcie o warzeniu piwa jak ja. Różnica jest tylko taka że ja zadałem sobie troszkę trudu i poczytałem o produktach chmielowych czy o cukrze w piwie. I ani jedn ani drugie nie jest czymś niespotykanym w piwowarstwie. Produktem chmielowym jest np sprasowana szyszka chmielu. Jest to pełnowartościowy chmiel który jest sprasowany aby mógł być łatwiej przechowywany. Dla twojej wiedzy zawartość chmielu czy produktów chmielowych w piwie to niewielki procent dodatków.

No ale c*** ważne że wy parchy macie kraftowe piwo z mega browaru rzemieślniczego za 5 pln dostępne w kilkunastu lokalizacjach w Łodzi i województwie. Które schodzi w przeciętnych ilościach co nawet ten wasz piwowar z bierhale twierdzi.
Sie ku*** "koneserzy" znaleźli wychowani na jabcokach i nafcie z mety
Najpierw kurek z gazem odkręcamy cssssssssss, a teraz razem biegamy. Amiką Wronki jesteście od lat !!!

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 27.07.2018, 09:14

"Produkt chmielowy" to po prostu chmiel - szyszka lub granulat.

[link]

adwt
Posty: 64
Rejestracja: 27.02.2007, 13:44
Lokalizacja: Widzew Wschód

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: adwt » 27.07.2018, 09:17

Naszego piwka jescze nie pilem i się nie wpowiadam. Harnaś to był mega syf...kilka razy dla dobra klubu napilem sie, ale nie dawalem rady.....natomiast w tamtych czasach moje zdziwienie wzbudzała ilość mieszkancow Starego Polesia z puchą Harnasia w grabie:):)
Obrazek

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 27.07.2018, 10:44

teofil pisze:
27.07.2018, 08:59
DK08 pisze:
26.07.2018, 22:02
ldzwdz1910 pisze:
26.07.2018, 21:55


Chodzi o jakoś spożywanych trunków. Wy kupujecie flachy z mety w cenie jednego naszego piwka, które stoi na bardzo wysokim poziomie.
Poziom wysoki w c***... Rozlewane przez masowy koncern, z dodatkiem cukru i uwaga (!) PRODUKTÓW CHMIELOWYCH.

Reanimacyjnych hipokrytów warto poczytać dla humoru. :)
Ty widzę parchu masz takie samo pojęcie o warzeniu piwa jak ja. Różnica jest tylko taka że ja zadałem sobie troszkę trudu i poczytałem o produktach chmielowych czy o cukrze w piwie. I ani jedn ani drugie nie jest czymś niespotykanym w piwowarstwie. Produktem chmielowym jest np sprasowana szyszka chmielu. Jest to pełnowartościowy chmiel który jest sprasowany aby mógł być łatwiej przechowywany. Dla twojej wiedzy zawartość chmielu czy produktów chmielowych w piwie to niewielki procent dodatków.

No ale c*** ważne że wy parchy macie kraftowe piwo z mega browaru rzemieślniczego za 5 pln dostępne w kilkunastu lokalizacjach w Łodzi i województwie. Które schodzi w przeciętnych ilościach co nawet ten wasz piwowar z bierhale twierdzi.
Sie ku*** "koneserzy" znaleźli wychowani na jabcokach i nafcie z mety
A widziałeś pedofilu taki skład w dobrej jakości piwach? Jak zwykle robią was w c****, srają wam na ryj, a wy mówicie że pada śnieg. Stosowanie cukru jest popularne w najtańszych piwach jak Karpackie, czy inne Rompery, a o produktach chmielowych nie wspominając.

Master2000
Posty: 44
Rejestracja: 28.01.2009, 09:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master2000 » 27.07.2018, 10:46

myślałem ze mnie juz nic na tym forum nie zdziwi ;-))
Ciekawe czy jak z chmielem i cukrem skończą zaczną sie o kłócić które piwo ma ładniejszy kapsel, a które etykietę

UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 27.07.2018, 10:54

mądrala pisze:
27.07.2018, 08:17
Przecież nie byłoby problemu z utworzeniem buforów, skoro nawet jednej trybuny nie potraficie zapełnić, więc gdzie leży problem?
Jest i woźny. Słuchaj no gamoniu. Średnia to 4200, gdyby odjąc od dostępnych miejsc bufor plus sektor a1 zostałoby sporo poniżej 4000. Sorry, taki mamy klimat. Niestety, władza Nam zgotowała to co zgotowała i na chwilę obecną jest jak jest. Dziwo mnie tylko, że piszę o tym gość z ekipy, która wiadomo jak to miała z przyjmowaniem gości. Widzisz gamoniu, mamy póki co taki wpływ na to jaki wy mieliście za cyca. My z powodu stadionu, wy z powodu cyca i psów. Co zrobiliście jak już możecie przyjmować gości to inna bajka. Będzie stadion, będą goście. W większości klubów to norma:)

strazaksam
Posty: 265
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: strazaksam » 27.07.2018, 11:51

Master2000 pisze:
27.07.2018, 10:46
myślałem ze mnie juz nic na tym forum nie zdziwi ;-))
Ciekawe czy jak z chmielem i cukrem skończą zaczną sie o kłócić które piwo ma ładniejszy kapsel, a które etykietę
To jest ciagla walka na wszystkich frontach he

kot.w.butach
Posty: 1
Rejestracja: 23.03.2017, 11:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kot.w.butach » 27.07.2018, 12:16

Jak to mowia o gustach sie nie dyskutuje. Jednak ponizsze oceny jasno okreslaja kotre z piw ocenione zostalo jako ''szczyny''.
[link]
[link]

Osiedlowy Wataszka
Posty: 104
Rejestracja: 08.06.2018, 13:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Osiedlowy Wataszka » 27.07.2018, 12:24

kot.w.butach pisze:
27.07.2018, 12:16
Jak to mowia o gustach sie nie dyskutuje. Jednak ponizsze oceny jasno okreslaja kotre z piw ocenione zostalo jako ''szczyny''.
[link]
[link]
Przeciez te oceny wpisuja widzewiaki i ełkaesiaki :D W c*** obiektywne osoby :D

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 27.07.2018, 12:49

Osiedlowy Wataszka pisze:
27.07.2018, 12:24
kot.w.butach pisze:
27.07.2018, 12:16
Jak to mowia o gustach sie nie dyskutuje. Jednak ponizsze oceny jasno okreslaja kotre z piw ocenione zostalo jako ''szczyny''.
[link]
[link]
Przeciez te oceny wpisuja widzewiaki i ełkaesiaki :D W c*** obiektywne osoby :D
Obiektywne czy nie ważne że nasze na górze 😂

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 27.07.2018, 17:13

UW1908 pisze:
27.07.2018, 10:54
mądrala pisze:
27.07.2018, 08:17
Przecież nie byłoby problemu z utworzeniem buforów, skoro nawet jednej trybuny nie potraficie zapełnić, więc gdzie leży problem?
Jest i woźny. Słuchaj no gamoniu. Średnia to 4200, gdyby odjąc od dostępnych miejsc bufor plus sektor a1 zostałoby sporo poniżej 4000. Sorry, taki mamy klimat. Niestety, władza Nam zgotowała to co zgotowała i na chwilę obecną jest jak jest. Dziwo mnie tylko, że piszę o tym gość z ekipy, która wiadomo jak to miała z przyjmowaniem gości. Widzisz gamoniu, mamy póki co taki wpływ na to jaki wy mieliście za cyca. My z powodu stadionu, wy z powodu cyca i psów. Co zrobiliście jak już możecie przyjmować gości to inna bajka. Będzie stadion, będą goście. W większości klubów to norma:)
Posłuchaj mnie, prostytuto. Fakty są takie, że jesteście bitymi dziwkami, które każdy krzywdzi. Mało co wam się udaje. I twoje wysrywane tłumaczenia nie zmienią faktu, że rodowity klub z 700 000 tysięcznego miasta + kilka rodowitych fanclubów nie potrafi zapełnić jednej żałosnej trybuny. Ale taka prostytuta jak ty wszystko obróci na swoją modłę. Taka już twoja natura.

Błażej
Posty: 22
Rejestracja: 28.04.2017, 06:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Błażej » 27.07.2018, 17:28

Jest tylko jedno wyjscie z problemu piwnego. Trzeba zrobić sparing piwny, kto pierwszy zwróci ten przegrywa 😀

UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 27.07.2018, 18:22

mądrala pisze:
27.07.2018, 17:13
UW1908 pisze:
27.07.2018, 10:54
mądrala pisze:
27.07.2018, 08:17
Przecież nie byłoby problemu z utworzeniem buforów, skoro nawet jednej trybuny nie potraficie zapełnić, więc gdzie leży problem?
Jest i woźny. Słuchaj no gamoniu. Średnia to 4200, gdyby odjąc od dostępnych miejsc bufor plus sektor a1 zostałoby sporo poniżej 4000. Sorry, taki mamy klimat. Niestety, władza Nam zgotowała to co zgotowała i na chwilę obecną jest jak jest. Dziwo mnie tylko, że piszę o tym gość z ekipy, która wiadomo jak to miała z przyjmowaniem gości. Widzisz gamoniu, mamy póki co taki wpływ na to jaki wy mieliście za cyca. My z powodu stadionu, wy z powodu cyca i psów. Co zrobiliście jak już możecie przyjmować gości to inna bajka. Będzie stadion, będą goście. W większości klubów to norma:)
Posłuchaj mnie, prostytuto. Fakty są takie, że jesteście bitymi dziwkami, które każdy krzywdzi. Mało co wam się udaje. I twoje wysrywane tłumaczenia nie zmienią faktu, że rodowity klub z 700 000 tysięcznego miasta + kilka rodowitych fanclubów nie potrafi zapełnić jednej żałosnej trybuny. Ale taka prostytuta jak ty wszystko obróci na swoją modłę. Taka już twoja natura.
Skoro wiesz lepiej dozorco z dziada pradziada to na c*** się tutaj prujesz? Odpowiem. Po to żeby się pruć. Wy nieskazitelni włascy świata obsrani żeby wpuścić derbowego rywala bo vlepki nakleją i spalą flagi. Się ku*** narobiło modern ultrasowska suko. Nara.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 27.07.2018, 18:25

Hehe, jednak zabolało :D Miało boleć, prostytuto. Wy się ku*** macie właśnie za władców świata... nas nie ma w Łodzi, a tu psikus, defendorsi nawet jednej trybuny zapełnić nie mogą :)
No nara.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 217 gości