Kibicowskie Podkarpacie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
ministerwojny
Posty: 71
Rejestracja: 06.08.2017, 10:00

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: ministerwojny » 30.06.2018, 17:44

berserkergang pisze:
30.06.2018, 17:34
Jedyne co jest pewne to to, że nikt z Czuwaju się tu nie wypisuje, a wszystko co się dzieje zostaje u nich jak widać. Dzisiaj nie tylko ZS na Czuwaju. Skoro są tacy słabi to dziwne, że kilka ekip się tam pojawia.
człowieku zejdź na ziemie proszę Cię i przestań wypisywać głupoty o których nie masz zielonego pojęcia, o czym mają pisać ? o tym że do niczego nie dochodzi bo ów twój wielki Czuwaj albo się nie zatrzymuje, albo pali wroty, albo w ogóle nie jeździ na swoje mecze, nie wypominając że u siebie nie tworzą młyna ? Każdy kto ma wiedzieć to wie. Dużo ekip chwali się tym że się na kogoś ustawiło i powiedz mi co to im daje ? Do niczego nie dochodzi to nie ma o czym pisać, prawda natomiast jest bolesna że Czuwaj jest zesrany u siebie na każdym kroku. To nie ta ekipa sprzed kilkunastu lat i tyle w temacie.



berserkergang
Posty: 91
Rejestracja: 17.11.2016, 13:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: berserkergang » 30.06.2018, 17:58

dobrze już nie sap bo nie zasne w nocy. Pewnie to Ty ich ganiasz na każdym kroku więc bastuje.

WODA GAZOWANA2
Posty: 528
Rejestracja: 20.10.2016, 19:18

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: WODA GAZOWANA2 » 30.06.2018, 17:59

ministerwojny pisze:
30.06.2018, 17:25
nie wiem czy wiesz, ale na tej bitce była znaczna przewaga koalicji ZS+Legia, zresztą nie wiem czy wiesz ale Czuwaj kilka razy nie zatrzymuje się do Polonii, nie wiem czy wiesz.... po prostu nie istnieją u siebie w mieście to że pewnie kilka osób pojedzie się bić pod skrzydłami ZS to nic wielkiego, mówię ogólnie że jako sam Czuwaj w ogóle nie istnieją i nie zanosi się na to żeby naglę zaliczyli progres, już nawet nie chce wspominać o swoich(Czuwaju) meczach wyjazdowych, gdzie Polonia robiła wjazd, a tu ku zaskoczeniu nikogo nie było więc chyba zbędna polemika kolego :)
No faktycznie nie istnieją wcale ,a tą oprawę to prezentowały "ufoludki " :)Wiem ,że to mecz z okazji 100 lecia klubu ,ale to tylko pokazuję ,że potencjał kibicowski jakiś mają i potrafią się zmobilizować .Na co dzień grają w "A "klasie więc czego ty byś się spodziewał ?Mecz z Zagłębiem pokazuję ,że jeśli by awansowali do chociaż 4 ligi i mieli by z kim rywalizować na trybunach ,to może ich liczy na meczach u siebie i wyjazdach też były by dużo lepsze ..

Obrazek
Zawsze Wierni !

https://youtu.be/pV2ojAEPd1U

ministerwojny
Posty: 71
Rejestracja: 06.08.2017, 10:00

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: ministerwojny » 30.06.2018, 18:27

WODA GAZOWANA2 pisze:
30.06.2018, 17:59
ministerwojny pisze:
30.06.2018, 17:25
nie wiem czy wiesz, ale na tej bitce była znaczna przewaga koalicji ZS+Legia, zresztą nie wiem czy wiesz ale Czuwaj kilka razy nie zatrzymuje się do Polonii, nie wiem czy wiesz.... po prostu nie istnieją u siebie w mieście to że pewnie kilka osób pojedzie się bić pod skrzydłami ZS to nic wielkiego, mówię ogólnie że jako sam Czuwaj w ogóle nie istnieją i nie zanosi się na to żeby naglę zaliczyli progres, już nawet nie chce wspominać o swoich(Czuwaju) meczach wyjazdowych, gdzie Polonia robiła wjazd, a tu ku zaskoczeniu nikogo nie było więc chyba zbędna polemika kolego :)
No faktycznie nie istnieją wcale ,a tą oprawę to prezentowały "ufoludki " :)Wiem ,że to mecz z okazji 100 lecia klubu ,ale to tylko pokazuję ,że potencjał kibicowski jakiś mają i potrafią się zmobilizować .Na co dzień grają w "A "klasie więc czego ty byś się spodziewał ?Mecz z Zagłębiem pokazuję ,że jeśli by awansowali do chociaż 4 ligi i mieli by z kim rywalizować na trybunach ,to może ich liczy na meczach u siebie i wyjazdach też były by dużo lepsze ..

Obrazek
jeżeli Ty to nazywasz potencjałem to gratuluję :) odlicz ZS i zapewne Bielsko. Jak to bywa na na takich meczach, zbieranina ludzi i nic więcej, ja Ci podaje czyste fakty które miały miejsce, chodzi mi o sprawy chuligańskie.
"Mecz z Zagłębiem pokazuję ,że jeśli by awansowali do chociaż 4 ligi i mieli by z kim rywalizować na trybunach ,to może ich liczy na meczach u siebie i wyjazdach też były by dużo lepsze .." - prześledź ich mecze domowe i wyjazdy same 0 więc o jakich liczbach dużo lepszych mówisz ?

cola803
Posty: 36
Rejestracja: 29.03.2014, 19:32

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: cola803 » 30.06.2018, 19:34

Dobre posunięcie Czuwaju ,mam nadzieję że coś się ruszy w tym Przemyślu.
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

kierowca_pks
Posty: 99
Rejestracja: 29.05.2016, 13:23

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kierowca_pks » 30.06.2018, 20:55

W latach 90tych byłem na derbach Przemyśla (z Czuwajem był jeszcze wtedy Igloopol) i obie ekipy przemyskie prezentowały się naprawdę konkretnie (kilkusetosobowe młyny,race,świece dymne,dywany ze zdobycznych barw,odwrócone flyersy itp) Oby w przyszłości były jeszcze takie derby Przemyśla.

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: WileTheBest » 30.06.2018, 21:02

kierowca_pks pisze:
30.06.2018, 20:55
W latach 90tych byłem na derbach Przemyśla (z Czuwajem był jeszcze wtedy Igloopol) i obie ekipy przemyskie prezentowały się naprawdę konkretnie (kilkusetosobowe młyny,race,świece dymne,dywany ze zdobycznych barw,odwrócone flyersy itp) Oby w przyszłości były jeszcze takie derby Przemyśla.
Nie wiesz może jakie teraz jest nastawienie Czuwaju do Igloopolu i odwrotnie? Dzięki za odp.
Września 100% Lech Poznań!

kierowca_pks
Posty: 99
Rejestracja: 29.05.2016, 13:23

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kierowca_pks » 30.06.2018, 21:43

Nie wiem.

taksobiewpadlem
Posty: 62
Rejestracja: 18.02.2018, 19:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: taksobiewpadlem » 01.07.2018, 10:19

Jesli chodzi o Czuwaj to jak na ich stulecie to i tak szalu pod wzgledem liczby na trybunie nie bylo.Jesli sie odejmie jeszcze Zagłębie , BKS , Radke czy kto tam byl to ich samym nie bylo za wiele.
Przemysl to miasto umierajace a ekipa Czuwaju od juz naprawde dlugiego okresu jest w mocnym kryzysie.To ze byli w jakies 5 osob na awanturze ZS + Legia i inni nie robi z nich jakis herosow. Mimo wszystko u boku takiego Zagłębia są w stanie powalczyć z każdym tylko czy naprawde stanowia oni dla ZS , Legii czy BKSu jakies realne chuliganskie wsparcie? Watpie.

siwy123
Posty: 168
Rejestracja: 13.06.2018, 11:52

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: siwy123 » 01.07.2018, 10:31

WileTheBest pisze:
30.06.2018, 21:02
kierowca_pks pisze:
30.06.2018, 20:55
W latach 90tych byłem na derbach Przemyśla (z Czuwajem był jeszcze wtedy Igloopol) i obie ekipy przemyskie prezentowały się naprawdę konkretnie (kilkusetosobowe młyny,race,świece dymne,dywany ze zdobycznych barw,odwrócone flyersy itp) Oby w przyszłości były jeszcze takie derby Przemyśla.
Nie wiesz może jakie teraz jest nastawienie Czuwaju do Igloopolu i odwrotnie? Dzięki za odp.
Zgoda Igloopol Czuwaj to historia. Aktualnie po przetasowaniach to ekipie Igloopolu znacznie bliżej "politycznie" jest do rywala lokalnego Czuwaju. Nie jest tajemnicą że Lonia po zawarciu układu Ruch Wisła atakowała Igloopol po jakimś tam meczu. Oznacza to tylko że ruch kibicowski jest już tak zawiły, poplątany że każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie.

66300
Posty: 58
Rejestracja: 03.10.2017, 17:35

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: 66300 » 01.07.2018, 12:43

taksobiewpadlem pisze:
01.07.2018, 10:19
Jesli chodzi o Czuwaj to jak na ich stulecie to i tak szalu pod wzgledem liczby na trybunie nie bylo.Jesli sie odejmie jeszcze Zagłębie , BKS , Radke czy kto tam byl to ich samym nie bylo za wiele.
Przemysl to miasto umierajace a ekipa Czuwaju od juz naprawde dlugiego okresu jest w mocnym kryzysie.To ze byli w jakies 5 osob na awanturze ZS + Legia i inni nie robi z nich jakis herosow. Mimo wszystko u boku takiego Zagłębia są w stanie powalczyć z każdym tylko czy naprawde stanowia oni dla ZS , Legii czy BKSu jakies realne chuliganskie wsparcie? Watpie.
Raczej można uznać Czuwaj za podbitkę liczby osób na akcji Zagłębia niż jakiekolwiek stanowienie siły bo patrząc realnie to ZS ustala liczbę pomiędzy sobą a BKSem czy Legią a reszta to są dodatkowe pięści ;)

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: krzysiek » 02.07.2018, 17:11

Orzel Przeworsk dal swoja relacje z turnieju kibicow Polonii Przemysl, ktory odbywal sie w ten sam dzien co 100lecie Czuwaju.
Jest gdzies jakas kompletna relacja?
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Lucjan80 » 02.07.2018, 17:25

cola803 pisze:
30.06.2018, 19:34
Dobre posunięcie Czuwaju ,mam nadzieję że coś się ruszy w tym Przemyślu.
Może w końcu ktoś zrobi w Przemyślu porządek z banderowcami i cała ta śmierdząca sytuacja jaka ma tam miejsce bo jak się patrzy od lat na te ukraińskie świętowania ich przeróżnych dat itd
Na to jak się banderszmaty świetnie czuja w tym mieście pod nosem tej niesłychanie niebezpiecznej Polonii
Jest nadzieja ze Czuwaj zrobi coś w końcu z ta swolocza bo ewidentne Polonia robi łasce w Przemyślu ukrom.
Świetny przykład tego jak się powinno tępić te szmaty banderowskie pokazał pewien klub z pewnego miasta na wschodzie gdzie swego czasu studenci z ukr zaczynali się rozochacać (nie podaje nazwy miasta i klubu żeby nie było ze się spinam itd ) ale KMWTW

ministerwojny
Posty: 71
Rejestracja: 06.08.2017, 10:00

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: ministerwojny » 02.07.2018, 19:34

Lucjan80 pisze:
02.07.2018, 17:25
cola803 pisze:
30.06.2018, 19:34
Dobre posunięcie Czuwaju ,mam nadzieję że coś się ruszy w tym Przemyślu.
Może w końcu ktoś zrobi w Przemyślu porządek z banderowcami i cała ta śmierdząca sytuacja jaka ma tam miejsce bo jak się patrzy od lat na te ukraińskie świętowania ich przeróżnych dat itd
Na to jak się banderszmaty świetnie czuja w tym mieście pod nosem tej niesłychanie niebezpiecznej Polonii
Jest nadzieja ze Czuwaj zrobi coś w końcu z ta swolocza bo ewidentne Polonia robi łasce w Przemyślu ukrom.
Świetny przykład tego jak się powinno tępić te szmaty banderowskie pokazał pewien klub z pewnego miasta na wschodzie gdzie swego czasu studenci z ukr zaczynali się rozochacać (nie podaje nazwy miasta i klubu żeby nie było ze się spinam itd ) ale KMWTW

Jak jesteś taki bohater to jedź i TY zrób z nimi porządek! Tak się składa że chłopaki z Polonii maja sprawy za zakłócenie jednej z procesji tych banderowców ( poczytaj trochę w necie- szukanie nie boli) . Żyjemy w takich czasach że rząd woli lizać dupska ukrom i za nic ma Polskich obywateli, świadczą o tym różne przywileje dla nich.

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: okospoko » 02.07.2018, 20:53

Lucjan80 pisze:
02.07.2018, 17:25
cola803 pisze:
30.06.2018, 19:34
Dobre posunięcie Czuwaju ,mam nadzieję że coś się ruszy w tym Przemyślu.
Może w końcu ktoś zrobi w Przemyślu porządek z banderowcami i cała ta śmierdząca sytuacja jaka ma tam miejsce bo jak się patrzy od lat na te ukraińskie świętowania ich przeróżnych dat itd
Na to jak się banderszmaty świetnie czuja w tym mieście pod nosem tej niesłychanie niebezpiecznej Polonii
Jest nadzieja ze Czuwaj zrobi coś w końcu z ta swolocza bo ewidentne Polonia robi łasce w Przemyślu ukrom.
Świetny przykład tego jak się powinno tępić te szmaty banderowskie pokazał pewien klub z pewnego miasta na wschodzie gdzie swego czasu studenci z ukr zaczynali się rozochacać (nie podaje nazwy miasta i klubu żeby nie było ze się spinam itd ) ale KMWTW
Tak to właśnie jest jak próbuję się zabłysnąć a wychodzi się na idiotę. Z tego co wiem to Polonia była obecna na ostatnich marszach a na jednym z nich zostaje zawinięta przez psy co kończy się wyrokami.
Na jednym z portali było opisane że kibice Polonii zablokowali jakis tam koncert ukrainskich banderowców czy że byli również obecni na innych "zebraniach " odnośnie ukraincow.
Pamiętam jeszcze że po necie krążyła fota skrojonych fantów jakiejś tam ukraińskiej ekipy którą trafiła Polonia.
Pomijam już fakt , że obie przemyskie ekipy mają gadżety jak flaga czy koszulki anty bandera.

Teraz pytanie do ciebie , co ty zrobiłeś by zwalczać owych banderowców? Zapewne robisz wypady do miast gdzie na nich polujesz i ich eliminujesz i w dalszym ciągu jesteś nieuchwytny dla psów.

sztwny_obiektywny
Posty: 46
Rejestracja: 01.12.2016, 16:19

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: sztwny_obiektywny » 02.07.2018, 22:40

Racja, że Czuwaj obecnie mizeria, ale Polonia co znaczy? Porażka goni porażkę, klęska u siebie na stadionie z Wisłoką, plecy w straciu z Resovią na trasie, skormne liczby u siebie. Panowie z Polonii trochę samokrytyki bo nie jesteście herosami

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Ineder56 » 02.07.2018, 23:48

2 galeria z meczu Czuwaj-Zagłębie, zdjęcie 87. Koszulki Górnik Łęczna?
http://www.12zawodnik.pl/galeria/czuwaj ... 91033d1efc

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Lucjan80 » 03.07.2018, 00:22

okospoko pisze:
02.07.2018, 20:53
Lucjan80 pisze:
02.07.2018, 17:25
cola803 pisze:
30.06.2018, 19:34
Dobre posunięcie Czuwaju ,mam nadzieję że coś się ruszy w tym Przemyślu.
Może w końcu ktoś zrobi w Przemyślu porządek z banderowcami i cała ta śmierdząca sytuacja jaka ma tam miejsce bo jak się patrzy od lat na te ukraińskie świętowania ich przeróżnych dat itd
Na to jak się banderszmaty świetnie czuja w tym mieście pod nosem tej niesłychanie niebezpiecznej Polonii
Jest nadzieja ze Czuwaj zrobi coś w końcu z ta swolocza bo ewidentne Polonia robi łasce w Przemyślu ukrom.
Świetny przykład tego jak się powinno tępić te szmaty banderowskie pokazał pewien klub z pewnego miasta na wschodzie gdzie swego czasu studenci z ukr zaczynali się rozochacać (nie podaje nazwy miasta i klubu żeby nie było ze się spinam itd ) ale KMWTW
Tak to właśnie jest jak próbuję się zabłysnąć a wychodzi się na idiotę. Z tego co wiem to Polonia była obecna na ostatnich marszach a na jednym z nich zostaje zawinięta przez psy co kończy się wyrokami.
Na jednym z portali było opisane że kibice Polonii zablokowali jakis tam koncert ukrainskich banderowców czy że byli również obecni na innych "zebraniach " odnośnie ukraincow.
Pamiętam jeszcze że po necie krążyła fota skrojonych fantów jakiejś tam ukraińskiej ekipy którą trafiła Polonia.
Pomijam już fakt , że obie przemyskie ekipy mają gadżety jak flaga czy koszulki anty bandera.

Teraz pytanie do ciebie , co ty zrobiłeś by zwalczać owych banderowców? Zapewne robisz wypady do miast gdzie na nich polujesz i ich eliminujesz i w dalszym ciągu jesteś nieuchwytny dla psów.
I o tym właśnie mówię
Nieudolne działania typu narobić szumu bez pomyslunku
Co do twojego pytania cóż niby ja zrobiłem...hym
No nie wierze iż jedtes takim kretynem by oczekiwać tu odpowiedzi na swojepytanie i prosze tylko nie pytaj na prv i tego typu rzeczy bo ... no właśnie
Powiem tylkotyle
U mnie w mieście już te bydlęta nie śmią nawet powiesić jednej flagi w oknie wynajmowanego mieszkania czy w oknie akademika
Tyle w temacie co ja zrobiłem
Posturze jeszcze raz
Polonia nie zrobiła nic,pójść pokrzyczeć i poszarpał die w biały dzień z ukarani to nie to samo co zdecydowane działania ,działania które skloniaszoszonow do zastanowienia się dwa razy nad założenie choćby koszulki w barwach ukr
Nie dostaniesz tu odp na swoje pytanie
Poprostu dlatego by nie skończyło die to zarzutami i wyrokiem
Skrojone fanty !!! Prosze cię i to ma niby dac sygnał ukro ze nie wolno ?
ku*** mac chłopie co ty wiesz ? Nic kompletnie
Ja ci nie będę tutaj mówił jak skutecznie odwiedzi szoszona od wybryków niestosownych.
Albo się bawisz w ganianego z ukarani albo dajesz im jasny sygnał iż sobie nie pozwolisz na propagowanie bandery czy czczenie ups na swojej ziemi
A działania Polonii to nic tylko szczekanie wiejskiego kundla pod płotem .
Tak to wyglada

Trzeźwy Maszynista
Posty: 47
Rejestracja: 23.02.2018, 11:39

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Trzeźwy Maszynista » 03.07.2018, 00:54

Lucjan80 pisze:
02.07.2018, 17:25
cola803 pisze:
30.06.2018, 19:34
Dobre posunięcie Czuwaju ,mam nadzieję że coś się ruszy w tym Przemyślu.
Może w końcu ktoś zrobi w Przemyślu porządek z banderowcami i cała ta śmierdząca sytuacja jaka ma tam miejsce bo jak się patrzy od lat na te ukraińskie świętowania ich przeróżnych dat itd
Na to jak się banderszmaty świetnie czuja w tym mieście pod nosem tej niesłychanie niebezpiecznej Polonii
Jest nadzieja ze Czuwaj zrobi coś w końcu z ta swolocza bo ewidentne Polonia robi łasce w Przemyślu ukrom.
Świetny przykład tego jak się powinno tępić te szmaty banderowskie pokazał pewien klub z pewnego miasta na wschodzie gdzie swego czasu studenci z ukr zaczynali się rozochacać (nie podaje nazwy miasta i klubu żeby nie było ze się spinam itd ) ale KMWTW
Jakbyś był chociaż delikatnie poinformowany, wiedziałbyś, że to nie jest żadna oddolna inicjatywa, która zbiera żniwo w Przemyślu i kibice, ni mieszkańcy nie mają na to żadnego wpływu. Kasa misiu, kasa. Nie da się zrobić porządku z kimś, kto legalnie wykupuje tereny pod inwestycje, czy generalnie tereny jako takie :) Niestety, skala tego jest ogromna, nawet duża część przemyślan nie zdaje sobie z tego sprawy.

Chcąc ubiec twoje pytania/twierdzenia. Nie, w Przemyślu, wbrew twoim dziwnym opiniom, na mieście na co dzień nie widać praktycznie w ogóle emblematów związanych z Ukrainą/banderowcami. Przejazdem wiadomo, czytasz rejestrację. I tyle. Spotykając nawet nowych ludzi/znajomych, nie poznałbyś, że dana osoba jest narodowości ukraińskiej. Bardzo płynnie mówią w większości po polsku. Bez zaciągania :)

Restless
Posty: 32
Rejestracja: 15.05.2018, 17:33

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Restless » 03.07.2018, 06:30

A tak poza konkursem z tego co pamietam to w czerwcu byly te ukrainskie przemarsze przez miasto w Przemyslu... w tym roku tez byl?

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: krzysiek » 03.07.2018, 07:30

krzysiek pisze:
02.07.2018, 17:11
Orzel Przeworsk dal swoja relacje z turnieju kibicow Polonii Przemysl, ktory odbywal sie w ten sam dzien co 100lecie Czuwaju.
Jest gdzies jakas kompletna relacja?
Relacja juz jest usunieta ;)
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

taksobiewpadlem
Posty: 62
Rejestracja: 18.02.2018, 19:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: taksobiewpadlem » 03.07.2018, 07:33

sztwny_obiektywny pisze:
02.07.2018, 22:40
Racja, że Czuwaj obecnie mizeria, ale Polonia co znaczy? Porażka goni porażkę, klęska u siebie na stadionie z Wisłoką, plecy w straciu z Resovią na trasie, skormne liczby u siebie. Panowie z Polonii trochę samokrytyki bo nie jesteście herosami
Cały Przemyśl na chwilę obecną to kibicowsko niski poziom ale nie zapominaj również o innych miastach na Podkarpaciu gdzie też jest widoczna zniżka formy.
Jeśli chodzi o sam Czuwaj jednak to ekipa która już od wielu lat tkwi w kryzysie i na dobrą sprawę ich porażek przy jeszcze mniejszej aktywności można się doszukiwać więcej.
Co do Polonii to porażka z Wisłoką jest wiadoma dla każdego ale o co chodzi z tą porażka na trasie z Resovia ? Mógł byś przybliżyć ?

WODA GAZOWANA2
Posty: 528
Rejestracja: 20.10.2016, 19:18

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: WODA GAZOWANA2 » 03.07.2018, 14:52

taksobiewpadlem pisze:
03.07.2018, 07:33
sztwny_obiektywny pisze:
02.07.2018, 22:40
Racja, że Czuwaj obecnie mizeria, ale Polonia co znaczy? Porażka goni porażkę, klęska u siebie na stadionie z Wisłoką, plecy w straciu z Resovią na trasie, skormne liczby u siebie. Panowie z Polonii trochę samokrytyki bo nie jesteście herosami
Cały Przemyśl na chwilę obecną to kibicowsko niski poziom ale nie zapominaj również o innych miastach na Podkarpaciu gdzie też jest widoczna zniżka formy.
Jeśli chodzi o sam Czuwaj jednak to ekipa która już od wielu lat tkwi w kryzysie i na dobrą sprawę ich porażek przy jeszcze mniejszej aktywności można się doszukiwać więcej.
Co do Polonii to porażka z Wisłoką jest wiadoma dla każdego ale o co chodzi z tą porażka na trasie z Resovia ? Mógł byś przybliżyć ?
Tylko pokaż mi ekipy w Polsce które grają jak Czuwaj w "A" klasie i trzymają dobry poziom ? No może poza Zawiszą ,ale tu jest duże miasto ,no i może Wisłoką Dębica ,która jak była w tej klasie rozgrywkowej też trzymała dobry poziom .Ciężko jest zebrać ludzi na mecze z klubami z jakiś wiosek ,które nie posiadają aktywnych kibiców ,a Czuwaj w takich ligach gra już dobrych kilka lat .Moim zdaniem jak by awansowali do choć 4 ligi ,to prezentowali by się lepiej .To jest moje osobiste zdanie i nie jestem kibicem Czuwaju ,ani żadnego zaprzyjaźnionego z nimi klubu .Tu chyba fotka z ostatniego ich pochodu na mecz :

Obrazek
Zawsze Wierni !

https://youtu.be/pV2ojAEPd1U

futbolowypatriota
Posty: 218
Rejestracja: 26.01.2009, 15:13
Lokalizacja: z domu

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: futbolowypatriota » 03.07.2018, 18:04

krzysiek pisze:
02.07.2018, 17:11
Orzel Przeworsk dal swoja relacje z turnieju kibicow Polonii Przemysl, ktory odbywal sie w ten sam dzien co 100lecie Czuwaju.
Jest gdzies jakas kompletna relacja?
Orzełek widzę szybciutko "braci" zmienia...
Już 11 sierpnia br. na stadionie w Przeworsku zespół Arkadiusza Kiszki rozpocznie walkę w IV lidze jako beniaminek. Nam - najgłośniejszym fanatykom zależy na dopingu na każdym meczu, w związku z czym już teraz przygotowujemy się do spotkań "na sektorze D". W ramach kibicowskich spotkań, gdzie będziemy ekipy gości zobaczymy głównie naszych przyjaciół z Niska, Krosna i Przemyśla oraz główne spotkanie na szczycie z ekipą z Sanoka.
Nasze wyjazdy to m.in. dwie wyprawy do Dębicy oraz spotkanie derbowe 1/2 września w Jarosławiu.

O przygotowaniach na jesień, tych kibicowskich opisywać będziemy już w lipcu, także oczekujcie uważnie !
...

Obrazek

16 maj 2015
Z dniem wczorajszym zgoda Czarnych Jasło i Orła Przeworsk przechodzi do historii. Dziękujemy kibicom Orła za wszystkie lata spędzone na kibicowskim szlaku.
źródło stadionowioprawcy
16 maj 2015 - czerwiec 2018- 3latka i przewrót o 180 stopni :)

taksobiewpadlem
Posty: 62
Rejestracja: 18.02.2018, 19:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: taksobiewpadlem » 03.07.2018, 20:02

WODA GAZOWANA2 pisze:
03.07.2018, 14:52
taksobiewpadlem pisze:
03.07.2018, 07:33
sztwny_obiektywny pisze:
02.07.2018, 22:40
Racja, że Czuwaj obecnie mizeria, ale Polonia co znaczy? Porażka goni porażkę, klęska u siebie na stadionie z Wisłoką, plecy w straciu z Resovią na trasie, skormne liczby u siebie. Panowie z Polonii trochę samokrytyki bo nie jesteście herosami
Cały Przemyśl na chwilę obecną to kibicowsko niski poziom ale nie zapominaj również o innych miastach na Podkarpaciu gdzie też jest widoczna zniżka formy.
Jeśli chodzi o sam Czuwaj jednak to ekipa która już od wielu lat tkwi w kryzysie i na dobrą sprawę ich porażek przy jeszcze mniejszej aktywności można się doszukiwać więcej.
Co do Polonii to porażka z Wisłoką jest wiadoma dla każdego ale o co chodzi z tą porażka na trasie z Resovia ? Mógł byś przybliżyć ?
Tylko pokaż mi ekipy w Polsce które grają jak Czuwaj w "A" klasie i trzymają dobry poziom ? No może poza Zawiszą ,ale tu jest duże miasto ,no i może Wisłoką Dębica ,która jak była w tej klasie rozgrywkowej też trzymała dobry poziom .Ciężko jest zebrać ludzi na mecze z klubami z jakiś wiosek ,które nie posiadają aktywnych kibiców ,a Czuwaj w takich ligach gra już dobrych kilka lat .Moim zdaniem jak by awansowali do choć 4 ligi ,to prezentowali by się lepiej .To jest moje osobiste zdanie i nie jestem kibicem Czuwaju ,ani żadnego zaprzyjaźnionego z nimi klubu .Tu chyba fotka z ostatniego ich pochodu na mecz :

Obrazek
Przyzwoita forme? A co ty rozumiesz przez przyzwoita forme Czuwaju , szczegolnie w zestawieniu ich z Wisloka czy Zawisza?
Okolo 8 lat temu Czuwaj mial kilku ciekawych rywali w lidze ( jak JKS,Czarni,Wisłoka,Orzeł,Stal Sanok) i prezentowal sie
jak wiekszosc ekip czyli normalnie, mam tu na mysli ze np potrafili wystawic dobry mlyn , zdarzaly sie momenty gdy bylo ich mniej niz przyjezdnych , momenty gdy potrafili pojechac dobra liczba na wyjazd i momenty gdy zaliczali zero czyli jak wiekszosc
podkarpackich ekip. Jednak ich kryzys uwidocznil sie juz na ostatnich derbach gdzie zaprezentowali sie conajmniej slabo
(widoczny spadek formy chociazby do wczesniejszych lat). Po derbach ich aktywnosci godne uwagi na przestrzeni ostatnich lat
mozna by bylo policzyc na palcach u jednej reki jak np bardzo dobre wsparcie Zaglebia na jakims tam meczu (chyba 135 osob)
czy przegrana mlodych skladow na ustawce z Orlętami ( szacunek za walke) i moze ostatni mecz z Zaglebiem na stulecie.Tylko
co poza tym? Zaliczyli moze łącznie kilkanascie wyjazdow na przestrzeni ostatnich 8 lat za swoim klubem, kilku krotnie
nie wysiadali na trasie , na niektorych z ich wyjazdow pojawiala sie Polonia czy JKS i mozna tego wymieniac calkiem sporo.
Doskonale wiem ze nie wszystko jest opisywane na necie ale pamietajcie ze dziala to w dwie strony a nawet ktos sam od nich
opisywal ze nie sa strona dominujaca w miescie w wywiadze dla tmk.
Jesli chodzi o ich lige to doskonale wiem ze jest tragiczna ale nie wykluczal bym dzialania innych ekip czy innych
problemow. Pewnie nie kazdy wie ale Czuwaj pilkarsko osiagna wiecej niz np Polonia i coprawda krotko ale miedzy innymi gral
w drugiej lidze.
Fota ktora wrzucasz nie jest z zadnego pochodu na mecz tylko z teledysku kreconego dzien lub kilka przed meczem
na stulecie z Zaglebiem co mozna wyczytac na ich fp.

jcb
Posty: 63
Rejestracja: 29.01.2012, 21:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: jcb » 03.07.2018, 21:14

Posiada ktoś zdj kibiców Czuwaju zawróconych z meczu Siarka Zagłębie. Latało po necie ale nie mogę znaleźć

MFM_A
Posty: 6
Rejestracja: 12.02.2018, 18:22

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: MFM_A » 07.07.2018, 11:04

Interesuje mnie sytuacje w Dębicy. Oglądałem zdjęcia i filmiki z wiosennych derbów - fajny klimat. Iglopol moim zdaniem zaprezentował się całkiem dobrze. A jak to wygląda na co dzień na mieście? Widoczne barwy i Wisłoki i Iglopolu? Miasto jakoś podzielone czy kibice obu drużyn przemieszani na poszczególnych osiedlach? Jeśli jest już to gdzieś opisane to bardzo proszę o linka.

siwy123
Posty: 168
Rejestracja: 13.06.2018, 11:52

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: siwy123 » 07.07.2018, 11:46

Mniej więcej liczbowo to 2/3 do 1/3 dla Wisłoki. Chuligańsko silniejsza/aktywniejsza Wisłoka. Strefa wpływów to mniej więcej podział jest przy torach. Północ pro Igloopol a południowa część (ta większa) pro Wisłoka. To tak z grubsza bo zapewne szczegółowo sami zainteresowani będą precyzyjniejsi.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 08.07.2018, 09:20

Ludzie dajcie żyć! W prawym górnym rogu jest bardzo prosta w obsłudze funkcja "szukaj". Dopiero co było pisane o tym po raz #eNty w tym temacie: viewtopic.php?f=1&t=27044&p=1273749#p1273749
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

S.J.
Posty: 1048
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: S.J. » 15.07.2018, 19:23

Jak gdzieś przeczytałem ,że Stalówka 1 mecz w roli gospodarza w tym sezonie zagra znowu w Boguchwale ,ile jeszcze będą tam grali i kiedy będzie powrót na stadion w Stalowej Woli ? W Boguchwale są w ogóle wpuszczani kibice gości ?

mocny91
Posty: 17
Rejestracja: 24.04.2017, 05:04

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: mocny91 » 15.07.2018, 21:24

"W sobotę 14.07.2018 odbył się Letni Turniej Piłki Nożnej Kibiców i Sympatyków Stali Stalowa Wola z okazji 80-lecia klubu Stal Stalowa Wola.
W turnieju udział wzięło 9 drużyn Stal Stalowa Wola, Sokół Nisko, Polonia Przemyśl, Łada Biłgoraj, GKS Jastrzębie ,Stal Rzeszów, Karpaty Krosno, Dynamo Brześć i gościnnie Korona Kielce z podziałem na dwie grupy. Po długich zmaganiach w turnieju zwyciężyła ekipa Stalówki drugie miejsce zajęła Korona Kielce a trzecie Polonia Przemyśl. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne świętowanie.
Wielkie podziękowanie należą się wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju a w szczególności Straży pożarnej i panu Tomkowi za udostępnienie kuchni polowej, Mosir w Stalowej Woli, panu Edwardowi Chmura, Czarny Józek Ścibiorek, London Clothing, przewozy Oskar, przewozy Pszczółka, firmie Elmat, Domserwis, Kowal Trans, bar Phong Lang, pizzeria Verona, piekarni Rostek i sieci sklepów Kaufland.
Mamy nadzieję że wszyscy dobrze się bawili i do następnego z kibicowskim pozdrowieniem Hej Stal !!!"

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Artur Polska » 15.07.2018, 22:41

Korona Kielce??? .... Szkoda :(

peaker87
Posty: 80
Rejestracja: 03.06.2008, 12:31
Lokalizacja: rzeszów

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: peaker87 » 16.07.2018, 05:39

S.J. pisze:
15.07.2018, 19:23
Jak gdzieś przeczytałem ,że Stalówka 1 mecz w roli gospodarza w tym sezonie zagra znowu w Boguchwale ,ile jeszcze będą tam grali i kiedy będzie powrót na stadion w Stalowej Woli ? W Boguchwale są w ogóle wpuszczani kibice gości ?
Podobno mecz będzie z udziałem kibiców obu drużyn, Stal Rzeszów już robi mobilizację na ten mecz by wspierać Stalowke. Ciekawi mnie czy Rzeszów wpuści tak licznie kibiców Ruchu i Widzewa na stadion. Czy znowu będzie że mecz nie imprezą masową i sektor zamkną 👍

siwy123
Posty: 168
Rejestracja: 13.06.2018, 11:52

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: siwy123 » 16.07.2018, 10:03

Korona obecna na turnieju na którym jest m.in. Polonia Przemyśl - zgody Wisły która zabiła Małpę ?
W dzisiejszym świecie kibicowskim priorytety się strasznie już zatarły... A fee...

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: osfp_ » 16.07.2018, 12:11

Polonia to nie Wisła. Teraz cała Polska jest powiązana taką siecią w mniejszym czy większym stopniu

Zimnyy
Posty: 142
Rejestracja: 19.04.2018, 16:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zimnyy » 16.07.2018, 14:14

Liżą dupe rekinom i tez biegają ze sprzętem, czyli jak widac bardzo blisko im do Wisly a poza tym to ich najlepsza zgoda ale Koronie to nie przeszkadza jak widać.


ale to juz bylo mówione pare lat temu ze teraz wszędzie interesy i kalkulatory, festiwal kurestwa trwa w najlepsze :)
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.

qweasd
Posty: 27
Rejestracja: 23.05.2018, 10:28

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: qweasd » 16.07.2018, 14:56

A to był turniej Polonii Przemyśl czy Stalówki?

pkaras
Posty: 73
Rejestracja: 06.06.2018, 11:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: pkaras » 16.07.2018, 14:57

Stalówka zrobiła kilka ruchów z obawy przed Motorem. Stal i Karpaty, GKS Jastrzębie a teraz Korona... Ciekawe kogo jeszcze zwerbują.

wiernyioddany
Posty: 363
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: wiernyioddany » 16.07.2018, 14:58

A plotki chodziły o cieplejszych relacjach scyzorow z drugim wschodnim obozem... :) W tych czasach chyba nikogo nie powinno już nic dziwić... Niestety.
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

pkaras
Posty: 73
Rejestracja: 06.06.2018, 11:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: pkaras » 16.07.2018, 15:08

Teraz zostało tylko pucować się do Wisły i mają spokój.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: borsukkkkk, buhu321, Dario1916, ELC, JKZS, Kickers, KSH, Orzech i 237 gości