Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

WM'87
Posty: 107
Rejestracja: 01.04.2018, 17:46

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: WM'87 » 12.06.2018, 00:24

jestesmywaszastolica pisze:
11.06.2018, 23:13
WM'87 pisze:
11.06.2018, 20:00
legionistach z Siedlec ktorzy wyciagana barwy z majtek dopiero po stadionem Legii? :)
Różne rzeczy można było przeczytać na forum, ale muszę ci przyznać, że zapisałeś się tym wpisem do jego (ch)walebnej historii.

Tak jest kibole Legii żyją w takim strachu przed kibicami specjalnej troski z RTS, że zaraz po wyjściu ze stadionu szale lądują w...majtkach.
Nie wciskaj mi slow do ust. Nie napisalem ze boja sie widzewiakow. Tam po drodze na mecz nie maja zadnych wrogow tym bardziej jest to smieszne.



jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: jestesmywaszastolica » 12.06.2018, 02:27

To jak nie boją się Widzewiaków to
- czego się boją
- skąd wiesz, że się boją ?

Przecież to jest po chuju nielogiczne to co tu piszesz i j**** to farmazonem i to w dodatku koszernym ;)

el_romano
Posty: 71
Rejestracja: 01.04.2016, 16:01

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: el_romano » 12.06.2018, 10:21

Arkan pisze:
11.06.2018, 10:56
a tak z ciekawosci te fc z Zakopanego (Wisły,Lechii,Cracovii) to jezdza dzialaja?beda tam wielokrotnie to wiecej ludzi w barwach Legii niz ktorejs z ww.oprocz mazania po scianach cos sie dzieje w Zakopcu?nie chodzi mi o to czy kroja turystow na Krupowkach hehe
Patrząc po fotkach z meczów, czy też to co się czyta, czy słyszy to FC Wisły z Zakopanego to chyba dobrze na Wiśle stoi. Jak nie to proszę o sprostowanie :P

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: plemplem81 » 12.06.2018, 14:02

Łagodny pisze:
11.06.2018, 20:48
Ktoś wspomniał o tym, że mieliśmy propozycję aby być fan clubem Górnika Zabrze. Coś takiego było, ale nie skorzystaliśmy.
Zawsze się nad jednym zastanawiałem. Na ile przed wykrojeniem wam flagi Górnik złożył wam tą propozycję?
Obrazek

siwy123
Posty: 168
Rejestracja: 13.06.2018, 11:52

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: siwy123 » 13.06.2018, 12:38

Co do Zagłębia Wałbrzych to kilka uwag.
W latach 80-tych i początku 90-tych bastionem Thoreziaków była dzielnica Biały Kamień (tam znajduje się stadion). Bastionem Górnika na pewno było Nowe Miasto (tam stadion KSG). Reszta dzielnic była wymieszana i nikt nie prowadził jakiś statystyk. Dla przykładu Stary Zdrój (górna część) była bliżej Zagłębia, a dolna bliżej Górnika. Na Śródmieściu generalnie Górnik a Zagłębia jednostki. Jeżeli chodzi o FC przeważał Górnik. Miał Świdnicę (bardzo dobry FC), Jelenią Górę, Kowary, Kamienną Górę, Świebodzice, Kudowę Zdrój, Jaworzynę Śląską i kilka innych. Thoreziacy mieli silny FC w Gorcach oraz miasteczko Szczawno Zdrój (traktowana bardziej jako dzielnica z racji graniczenia z Białym Kamieniem, Piaskową Górą i Podzamczem). Zgody Górnika były odwrotnością Zagłębia.
Z początku lat 90-tych dało zauważyć się kryzys w szeregach Zagłębia. Po fuzji większość odbiła od kibicowania. Resztę "wchłonął" Górnik.
Reaktywacja kibicowska Zagłębia i ich wyjazd do Wrocławia na Śląsk - Lechia to więcej legend i mitów niż faktów. Deklaracja 100 osób to pobożne życzenie aniżeli realne możliwości.
Górnik patrzał na Zagłębie z przymrożeniem oka. Poniekąd miały wpływ na to wyjątkowo dobre, koleżeńskie relacje niektórych Thoreziaków z wydziałem kryminalnym KMP Wałbrzych który "miał na oku" poczynania fanów KSGW. Nie zmieniało to faktu że Thoreziacy pojawiający się na meczach nie czuli się swobodnie.
Co do trędów wewnętrznych Zagłębie w czasach świetności było dość unikalne - w młynie był murzyn, punki itp. Każdy to był za Zagłębiem mógł stać w młynie bez podziałów. Prawdopodobnie gdyby dotrwali do teraz mogli by być jedynymi "na lewo" w polskiej scenie kibicowskiej.
Aktualnie Zagłębia nie ma. Nawet to co udało się odbudować po latach przerwy odbiegło od powszechnie przyjętych norm i nie miało szansy na dłuższe przetrwanie. Górnik jak na posiadane możliwości i zasięg terytorialny prezentuje się dość słabo. Nie tak dawno byli w stanie jechać w blisko 800 do Głogowa a dziś liczby wyjazdowe są cieniem tego co było.

sandro88
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2011, 19:43

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: sandro88 » 13.06.2018, 15:49

el_romano pisze:
11.06.2018, 09:10
LGFCNT pół roku temu ostatni raz coś pokazało swoją aktywnością. Teraz w Nowym Targu ponownie w siłę rośnie Wisła, a to za sprawą chłopaków z Zakopanego z którymi współpracują i chyba to ich lekko ćmi.
Romuś, napiszę tak,większość chłopów z LGFCNT jest grubo po 30tce w tym ja,tak że jak będziesz w tym wieku to zrozumiesz pewne schematy życiowe,Wisła była za Naszych czasów a nazywanie "siłą" paru małolatów popierdalających przy takich temperaturach w zimowych czapkach Wisły, podróbach HUGO BOSS i o ironio patriotycznych koszulkach czy bluzach którzy raczej nie byli na R22 jest trochę słabe. To jest na tyle małe miasto że się znamy i w razie jak młodzież spróbuje najebać komuś ze starej ekipy to uwierz że zostaną wyprostowani bo ludzie z LGFCNT znają się bardzo długie lata i My jesteśmy kumplami,przyjaciółmi w paru przypadkach szwagrami więc My nie mamy kalkulatorów bo jeden i tak pójdzie za drugim. To że nie jesteśmy aktywni nie oznacza że Nas nie ma. Jak coś dawaj na priv bo nie mam zamiaru rozpierdalać tematu jak pewne zjeby na tym forum

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: plemplem81 » 13.06.2018, 16:57

siwy123 pisze:
13.06.2018, 12:38
Co do trędów wewnętrznych Zagłębie w czasach świetności było dość unikalne - w młynie był murzyn, punki itp. Każdy to był za Zagłębiem mógł stać w młynie bez podziałów. Prawdopodobnie gdyby dotrwali do teraz mogli by być jedynymi "na lewo" w polskiej scenie kibicowskiej.
Aktualnie Zagłębia nie ma. Nawet to co udało się odbudować po latach przerwy odbiegło od powszechnie przyjętych norm i nie miało szansy na dłuższe przetrwanie.
Szkoda wielka, że w przypadku Wałbrzycha tępienie rywala faktycznie przyniosło finalny skutek. Rzadko kiedy zdarza się, by do zera wybić rywala, bo zawsze są jakieś tam pokłady kibiców, choćby tych zamieszkujących blisko stadionu (o ironio, w przypadku Zagłębia na ich stadionie gra obecnie...Górnik). Zagłębia mi żal, mam sentyment do tej ekipy, mam wielki sentyment do tego miasta. Sentyment do ekipy, że są w pewnym sensie czymś nieuchwytnym dla nas - nawet ludzi wywodzących się ze sceny z lat 90-tych. Zagłębie kibicowsko istniało w latach 70-tych i 80-tych - już sama ta świadomość buduje pewien obraz tajemniczości. Przecież wszystkie ekipy z tamtych lat, bez wyjątku przetrwały, bo były to ekipy z wielkich ośrodków miejskich, zatem z dopływem masowym kibiców. Wiem, że Zagłębie było mocno lewicowe, bo i sama nazwa klubu nie była przypadkowa:

Kolejna zmiana to dodanie słowa „Thorez”. Związane to było z nadaniem nazwy kopalni KWK „Thorez”. Do miasta przybyło wielu imigrantów z Francji i Belgii, którzy przyjechali pracować w miejscowych kopalniach. Byli to zagorzali komuniści, dlatego klub, jak i kopalnię „Julia”, nazwali nazwiskiem swojego przywódcy we Francji Maurice’a Thoreza. Klub funkcjonował pod nazwą KS Górnik Thorez Wałbrzych.

Gdy przeprowadzałem z kibicami Zagłębia wywiad do TMK parę lat temu, również kontaktowałem się z kibicem o ksywie Sawa - punkiem z krwi i kości.
No i wcale nie byliby jedyną lewicową grupą kibiców. Jest taki twór jak AKS Zły. Można mówić co się chce - faktycznie to zbieranina przypadków, jednak doping prowadzą... Na wywiad do TMK jednak nie zgodzili się :). Szkoda, bo dodają kolorytu tej naszej monotematycznej scenie.
Obrazek

fasci_nation
Posty: 100
Rejestracja: 17.08.2017, 22:43

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: fasci_nation » 13.06.2018, 17:17

Ale PRL-owski punk był zawsze silnie antykomunistyczny, więc polskiego Livorno raczej nigdy byśmy nie mieli :)

Plemplem81 - pytanie do Ciebie. Widziałem kiedyś stare zdjęcie Szombrów z lat 90., i jedną specyficzną flagę z... pentagramem. Mógłbyś napisać o niej coś więcej, proszę?

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: plemplem81 » 13.06.2018, 17:50

Flaga należała/należy do jednego z bardziej oddanych fanatyków naszego klubu, który na trybunach jest po dziś dzień, mimo, że wiekowo już dawno ma 4 krzyżyk na karku. Flaga wieszana była faktycznie w latach 90-tych XX wieku. Pentagram dlatego, bo gość to maniak ciężkiego brzmienia. I tym wartościom również hołduje do dziś :).

Obrazek
Obrazek

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: Gedania Gdansk » 13.06.2018, 20:27

plemplem81 pisze:
13.06.2018, 16:57
siwy123 pisze:
13.06.2018, 12:38
Co do trędów wewnętrznych Zagłębie w czasach świetności było dość unikalne - w młynie był murzyn, punki itp. Każdy to był za Zagłębiem mógł stać w młynie bez podziałów. Prawdopodobnie gdyby dotrwali do teraz mogli by być jedynymi "na lewo" w polskiej scenie kibicowskiej.
Aktualnie Zagłębia nie ma. Nawet to co udało się odbudować po latach przerwy odbiegło od powszechnie przyjętych norm i nie miało szansy na dłuższe przetrwanie.
Szkoda wielka, że w przypadku Wałbrzycha tępienie rywala faktycznie przyniosło finalny skutek. Rzadko kiedy zdarza się, by do zera wybić rywala, bo zawsze są jakieś tam pokłady kibiców, choćby tych zamieszkujących blisko stadionu (o ironio, w przypadku Zagłębia na ich stadionie gra obecnie...Górnik). Zagłębia mi żal, mam sentyment do tej ekipy, mam wielki sentyment do tego miasta. Sentyment do ekipy, że są w pewnym sensie czymś nieuchwytnym dla nas - nawet ludzi wywodzących się ze sceny z lat 90-tych. Zagłębie kibicowsko istniało w latach 70-tych i 80-tych - już sama ta świadomość buduje pewien obraz tajemniczości. Przecież wszystkie ekipy z tamtych lat, bez wyjątku przetrwały, bo były to ekipy z wielkich ośrodków miejskich, zatem z dopływem masowym kibiców. Wiem, że Zagłębie było mocno lewicowe, bo i sama nazwa klubu nie była przypadkowa:

Kolejna zmiana to dodanie słowa „Thorez”. Związane to było z nadaniem nazwy kopalni KWK „Thorez”. Do miasta przybyło wielu imigrantów z Francji i Belgii, którzy przyjechali pracować w miejscowych kopalniach. Byli to zagorzali komuniści, dlatego klub, jak i kopalnię „Julia”, nazwali nazwiskiem swojego przywódcy we Francji Maurice’a Thoreza. Klub funkcjonował pod nazwą KS Górnik Thorez Wałbrzych.

Gdy przeprowadzałem z kibicami Zagłębia wywiad do TMK parę lat temu, również kontaktowałem się z kibicem o ksywie Sawa - punkiem z krwi i kości.
No i wcale nie byliby jedyną lewicową grupą kibiców. Jest taki twór jak AKS Zły. Można mówić co się chce - faktycznie to zbieranina przypadków, jednak doping prowadzą... Na wywiad do TMK jednak nie zgodzili się :). Szkoda, bo dodają kolorytu tej naszej monotematycznej scenie.
Gornicy opowiadali, ze najwiecej to przyjechalo... Grekow. Niezly tygiel narodow musial byc wtedy tam. Zgadzam sie z tym sentymentem, Walbrzych- miasto bardzo, bardzo klimatyczne, a historyczny stadion Gornika ( chyba na Nowym Miescie) perelka :)

Lonely Rider
Posty: 44
Rejestracja: 08.12.2011, 19:35

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: Lonely Rider » 15.06.2018, 21:16

Grecy w Wałbrzychu pojawili się w związku represjami, które spadły na członków oddziałów komunistycznych po wojnie domowej. Natomiast z Francji i Belgii przyjechało wiele osób pochodzenia polskiego, których przodkowie emigrowali po Powstaniu Listopadowym, często też sympatyzujacy z komunistami (robotnicy do pracy w kopalniach). Po wojnie było też sporo Niemców, pracowników kopalni.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: Beha » 16.06.2018, 10:56

plemplem81 pisze:
13.06.2018, 16:57
siwy123 pisze:
13.06.2018, 12:38
Co do trędów wewnętrznych Zagłębie w czasach świetności było dość unikalne - w młynie był murzyn, punki itp. Każdy to był za Zagłębiem mógł stać w młynie bez podziałów. Prawdopodobnie gdyby dotrwali do teraz mogli by być jedynymi "na lewo" w polskiej scenie kibicowskiej.
Aktualnie Zagłębia nie ma. Nawet to co udało się odbudować po latach przerwy odbiegło od powszechnie przyjętych norm i nie miało szansy na dłuższe przetrwanie.
Szkoda wielka, że w przypadku Wałbrzycha tępienie rywala faktycznie przyniosło finalny skutek. Rzadko kiedy zdarza się, by do zera wybić rywala, bo zawsze są jakieś tam pokłady kibiców, choćby tych zamieszkujących blisko stadionu (o ironio, w przypadku Zagłębia na ich stadionie gra obecnie...Górnik). Zagłębia mi żal, mam sentyment do tej ekipy, mam wielki sentyment do tego miasta. Sentyment do ekipy, że są w pewnym sensie czymś nieuchwytnym dla nas - nawet ludzi wywodzących się ze sceny z lat 90-tych. Zagłębie kibicowsko istniało w latach 70-tych i 80-tych - już sama ta świadomość buduje pewien obraz tajemniczości. Przecież wszystkie ekipy z tamtych lat, bez wyjątku przetrwały, bo były to ekipy z wielkich ośrodków miejskich, zatem z dopływem masowym kibiców. Wiem, że Zagłębie było mocno lewicowe, bo i sama nazwa klubu nie była przypadkowa:

Kolejna zmiana to dodanie słowa „Thorez”. Związane to było z nadaniem nazwy kopalni KWK „Thorez”. Do miasta przybyło wielu imigrantów z Francji i Belgii, którzy przyjechali pracować w miejscowych kopalniach. Byli to zagorzali komuniści, dlatego klub, jak i kopalnię „Julia”, nazwali nazwiskiem swojego przywódcy we Francji Maurice’a Thoreza. Klub funkcjonował pod nazwą KS Górnik Thorez Wałbrzych.

Gdy przeprowadzałem z kibicami Zagłębia wywiad do TMK parę lat temu, również kontaktowałem się z kibicem o ksywie Sawa - punkiem z krwi i kości.
No i wcale nie byliby jedyną lewicową grupą kibiców. Jest taki twór jak AKS Zły. Można mówić co się chce - faktycznie to zbieranina przypadków, jednak doping prowadzą... Na wywiad do TMK jednak nie zgodzili się :). Szkoda, bo dodają kolorytu tej naszej monotematycznej scenie.
Grecy, Grecy.

Ojciec mój jako dzieciak był w tamtych rejonach na obozie harcerskim, opowiadał o dużej ilości osiedlowych Greków.
Pamiętać trzeba, że przed wojną były to niemieckie tereny.

Grecy do Polski uciekli po wojnie u siebie w latach 50-tych, o ile dobrze pamiętam to konflikt w Grecji gasiły siły ONZ.

siwy123
Posty: 168
Rejestracja: 13.06.2018, 11:52

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: siwy123 » 18.06.2018, 20:55

Z cyklu wytępieni to Zagłębie Wałbrzych ma zaszczyt być jako 1 w kraju.
Na wczorajszych derbach u siebie z Górnikiem II Wałbrzych podtrzymali formę dzięki której są wymieni na tak "zaszczytnej" liście.

fasci_nation
Posty: 100
Rejestracja: 17.08.2017, 22:43

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: fasci_nation » 18.06.2018, 21:03

Wytępieni czy wymarli? Bo thoreziacy to dzisiaj raczej panowie ok 50-letni, młodych raczej nie było od dawna.

Bażant
Posty: 189
Rejestracja: 20.08.2015, 16:43

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: Bażant » 23.06.2018, 22:09

Byłem w Zakopanym kilka razy. Nigdy wśród miejscowych nie widziałem żadnych akcentów kibicowskich więc te wszystkie FC to raczej widma.

sandro88
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2011, 19:43

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: sandro88 » 27.06.2018, 10:39

Bażant pisze:
23.06.2018, 22:09
Byłem w Zakopanym kilka razy. Nigdy wśród miejscowych nie widziałem żadnych akcentów kibicowskich więc te wszystkie FC to raczej widma.
No i taka prawda jest. Te FC to raczej kibice kibiców Cracovi, Wisły i co mnie najbardziej rozpierdala to Ruchu. Jednak najbardziej "aktywni" są "fanatycy" Cracovi którzy co jakiś czas robią wjazd do Nowego Targu i w ramach niszczenia FCLGNT rozpierdalają grafy Lechii

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: bez-napinki » 27.06.2018, 13:48

Muszę Cię zmartwić, bo chopcy z Zakopanego są praktycznie obecni na każdym wyjeździe w liczbach od kilku do kilkunastu osób.
Nie jest to taka siła jak Tczewska Arka, czy Rudzkie FanCluby Ruchu i Górnika, ale są tam i działają na miarę swoich możliwości.

fifarafa22
Posty: 39
Rejestracja: 27.02.2014, 15:39

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: fifarafa22 » 27.06.2018, 19:44

WFCG w Grudziądzu GKM przyczynił się znacznie do spadku ich aktywności ;)

66300
Posty: 58
Rejestracja: 03.10.2017, 17:35

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: 66300 » 27.06.2018, 20:45

Opisze ktoś fc Lechii z Nowego Targu ? dlaczego akurat Nowy Targ, jakiś zdjęcia opisy grafy gadzety

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: Oberschlesien14 » 27.06.2018, 21:27

Mają być wytępione FC, a tutaj Widzew Grudziądz który chyba jest na kazdym meczu wyjazdowym? Siemce z GKS których liczby też nie są tajemnicą i jeżdzą wszędzie w dobrych liczbach. Podajcie FC które padły, a nie których nie lubicie ;)

Kibol 1978
Posty: 15
Rejestracja: 22.04.2018, 11:19

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: Kibol 1978 » 29.06.2018, 15:10

A jak się trzyma Broń Radom oglądałem ostatnie zdjęcia i filmiki z ich awamsu do 3 ligi to chyba mają sie w miare dobrze

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: esgrts1 » 30.06.2018, 09:21

fifarafa22 pisze:
27.06.2018, 19:44
WFCG w Grudziądzu GKM przyczynił się znacznie do spadku ich aktywności ;)
A nie emigracja i podpierdalanie😁😉

BOS
Posty: 25
Rejestracja: 15.01.2010, 10:06

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: BOS » 02.07.2018, 10:50

esgrts1 pisze:
30.06.2018, 09:21
fifarafa22 pisze:
27.06.2018, 19:44
WFCG w Grudziądzu GKM przyczynił się znacznie do spadku ich aktywności ;)
A nie emigracja i podpierdalanie😁😉
Dodam tylko ze WFCG ma sie dobrze i żaden Gkm nie przyczynił sie do spadku naszej aktywności internet swoje ulica swoje

Ryzykanci 04
Posty: 33
Rejestracja: 24.06.2011, 16:37

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: Ryzykanci 04 » 03.07.2018, 15:52

esgrts1 pisze:
30.06.2018, 09:21
fifarafa22 pisze:
27.06.2018, 19:44
WFCG w Grudziądzu GKM przyczynił się znacznie do spadku ich aktywności ;)
A nie emigracja i podpierdalanie😁😉
Podpierdalanie ale chyba ze strony WfcG gdzie sami na siebie donoszą.

VAL0
Posty: 281
Rejestracja: 17.11.2016, 12:29

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: VAL0 » 03.07.2018, 16:57

Bieżanów i kleparz oraz skawina to my!teraz milicja w norach.
Hej hej.

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: Polish Power » 03.07.2018, 17:22

Skawina z pewnością. :D

Bonzo B
Posty: 10
Rejestracja: 02.08.2017, 18:26

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: Bonzo B » 04.07.2018, 16:30

VAL0 pisze:
03.07.2018, 16:57
Bieżanów i kleparz oraz skawina to my!teraz milicja w norach.
Z nory to Ty piszesz internetowy wojowniku.Wyłącz kompa,wyjdz i przejdz sie w barwach po Kleparzu czy Skawinie to zobaczysz kto jest w odwrocie c***.

VAL0
Posty: 281
Rejestracja: 17.11.2016, 12:29

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: VAL0 » 04.07.2018, 16:42

Bonzo B pisze:
04.07.2018, 16:30
VAL0 pisze:
03.07.2018, 16:57
Bieżanów i kleparz oraz skawina to my!teraz milicja w norach.
Z nory to Ty piszesz internetowy wojowniku.Wyłącz kompa,wyjdz i przejdz sie w barwach po Kleparzu czy Skawinie to zobaczysz kto jest w odwrocie c***.
Wystarczy ze pije browarki w barwach na bieżanowie :) a ty c*** wyjdz wogóle w barwach jak nie obsrasz sie :)
Hej hej.

Rufus695
Posty: 14
Rejestracja: 20.09.2010, 22:36

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: Rufus695 » 06.07.2018, 18:02

VAL0 pisze:
04.07.2018, 16:42
Bonzo B pisze:
04.07.2018, 16:30
VAL0 pisze:
03.07.2018, 16:57
Bieżanów i kleparz oraz skawina to my!teraz milicja w norach.
Z nory to Ty piszesz internetowy wojowniku.Wyłącz kompa,wyjdz i przejdz sie w barwach po Kleparzu czy Skawinie to zobaczysz kto jest w odwrocie c***.
Wystarczy ze pije browarki w barwach na bieżanowie :) a ty c*** wyjdz wogóle w barwach jak nie obsrasz sie :)
Później wyłączasz konsole i idziesz spać, bo rano praktyki w Tesco na kasie
.....

SK(AW)INA
Posty: 16
Rejestracja: 25.12.2013, 21:10

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: SK(AW)INA » 07.07.2018, 07:56

VAL0 pisze:
03.07.2018, 16:57
Bieżanów i kleparz oraz skawina to my!teraz milicja w norach.
Ty tak na serio? wpadnij do Skawiny nawet na osiedle Cracovii tylko miej oczy do o koła głowy bo możesz nie znaleźć braci po szalu tam ,tylko kogoś innego.

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: JanuszKRK » 07.07.2018, 18:16

VAL0 pisze:
04.07.2018, 16:42
Bonzo B pisze:
04.07.2018, 16:30
VAL0 pisze:
03.07.2018, 16:57
Bieżanów i kleparz oraz skawina to my!teraz milicja w norach.
Z nory to Ty piszesz internetowy wojowniku.Wyłącz kompa,wyjdz i przejdz sie w barwach po Kleparzu czy Skawinie to zobaczysz kto jest w odwrocie c***.
Wystarczy ze pije browarki w barwach na bieżanowie :) a ty c*** wyjdz wogóle w barwach jak nie obsrasz sie :)
Browarki to ci juz łeb menelu zryly

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: halodrol » 08.07.2018, 09:16

Taaaa na Kleparzu też napewno....
Co taka ku*** ma w głowie, że jedynym sensem jej szmacianego życia jest napinka na forum.

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: kapitan_swir_planeta » 28.07.2018, 16:50

Oregano pisze:
28.07.2018, 16:26
Nie znalazłem (trochę mi się też nie chciało grzebać, może pominalem) temat o wymarłych ekipach.


Warta Poznań coś działa? Ultras? Bo ekipy mocnych wrażeń to tam nie było nigdy? Szkoda, bardzo zasłużony klub z tradycjami.

Skoro w Poznaniu jest sporo lewactwa i Warszawie (tzn, że jakieś jest) to czemu nie działaja na żadnym klubie z niższej ligi, skoro bardzo ich boli, że stadiony sa pro narodowe ?
W Warszawie gra AKS Zły. Klub od podstaw założony przez leftow. Co do kibicowania to podobno bez szaleństw, trochę piknikowy klimat.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

ZwischenwerkVIIIa
Posty: 17
Rejestracja: 23.02.2017, 23:08
Lokalizacja: Fort Winiary

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: ZwischenwerkVIIIa » 29.07.2018, 14:31

Uwierz ze w Poznaniu jakikolwiek przejaw kibicowania przez lewactwo w klubach niższej ligi zostało by szybko zneutralizowane choć na żużlowych mecze Psz Poznań widać kilku lewakow którzy jednak zbyt się nie obnosza bo zostali by szybko sprowadzeni na ziemię.
----- ZAWSZE DUMNI ZAWSZE TACY SAMI STRAŻNICY RASIE DO KOŃCA ODDANI -----

el_romano
Posty: 71
Rejestracja: 01.04.2016, 16:01

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: el_romano » 29.07.2018, 23:44

Apropo Zakopanego

Obrazek

Shok Paris
Posty: 8
Rejestracja: 30.09.2016, 11:37

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: Shok Paris » 30.07.2018, 07:48

ZwischenwerkVIIIa pisze:
29.07.2018, 14:31
Uwierz ze w Poznaniu jakikolwiek przejaw kibicowania przez lewactwo w klubach niższej ligi zostało by szybko zneutralizowane choć na żużlowych mecze Psz Poznań widać kilku lewakow którzy jednak zbyt się nie obnosza bo zostali by szybko sprowadzeni na ziemię.
Szkoda, że poza stadionami ta "neutralizacja" lewactwa w Poznaniu kiepsko wygląda. No ale jak się ma takie władze miasta...

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: mateusznow » 02.08.2018, 16:01

Wydaje mi się że w przypadku działania w jakimś klubie wydaliby na siebie wyrok. Łatwiej byłoby ich wtedy trafić i oni doskonale o tym wiedzą i lepsza dla nich sytuacja, to akcje z partyzanta.

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: Averno » 02.08.2018, 20:30

Dobra a jakie ekipy mogą za pare lat "umrzeć", weług was i podzielic los np Zagłębia Wałbrzych, w tych czasach gdy coraz bardziej młodzi odpuszczają to ekipy z jednego miasta coraz gorzej przędzą a co dopiero w mieście derbowym gdy jest duża przewaga jednej z ekip.
Moja lista to:

1. Bałtyk Gdynia - ich sytuacja jest przejebana, słyszałęm ze nie maja nawet swojego osiedla w Gdyni. Dość zgrana ekipa od lat ale większość to zgredy, moim zdaniem jk nie będzie rewolucji typu awans , sukcesy to po nich
2. Polonia Warszawa samozaoranie, skończyć jako mala grupa w kręgu Widzewa tu są jacyś młodzi, ale nie wiadomo czy będą się nadawać.
3. Polonia Bydgoszcz w zasadzie przypominają fc Stomilu, tu by pomogły sukcesy znowu i to te żużlowe ale może się okazać że za parę lat tylko pikniki się ostaną, na fotkach kiepsko wygląda ich młynek.

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: NowyNowy » 02.08.2018, 21:02

Averno pisze:
02.08.2018, 20:30
Dobra a jakie ekipy mogą za pare lat "umrzeć", weług was i podzielic los np Zagłębia Wałbrzych, w tych czasach gdy coraz bardziej młodzi odpuszczają to ekipy z jednego miasta coraz gorzej przędzą a co dopiero w mieście derbowym gdy jest duża przewaga jednej z ekip.
Moja lista to:

1. Bałtyk Gdynia - ich sytuacja jest przejebana, słyszałęm ze nie maja nawet swojego osiedla w Gdyni. Dość zgrana ekipa od lat ale większość to zgredy, moim zdaniem jk nie będzie rewolucji typu awans , sukcesy to po nich
2. Polonia Warszawa samozaoranie, skończyć jako mala grupa w kręgu Widzewa tu są jacyś młodzi, ale nie wiadomo czy będą się nadawać.
3. Polonia Bydgoszcz w zasadzie przypominają fc Stomilu, tu by pomogły sukcesy znowu i to te żużlowe ale może się okazać że za parę lat tylko pikniki się ostaną, na fotkach kiepsko wygląda ich młynek.
W Bydgoszczy od dawna nie ma już Polonii!
Może jezcze w Solcu jakieś jednostki i kilkanaście osób na emigracji. Jak w całej Bydgoszczy incognito będzie ich rozrzuconych po mieście z 20 osób to max, można ich uznać praktycznie za ekipę wymarłą....

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Ekipy i fancluby wytępione przez rywali, odrodzenia itd.

Post autor: szwadron97 » 03.08.2018, 14:34

NowyNowy pisze:
02.08.2018, 21:02
Averno pisze:
02.08.2018, 20:30
Dobra a jakie ekipy mogą za pare lat "umrzeć", weług was i podzielic los np Zagłębia Wałbrzych, w tych czasach gdy coraz bardziej młodzi odpuszczają to ekipy z jednego miasta coraz gorzej przędzą a co dopiero w mieście derbowym gdy jest duża przewaga jednej z ekip.
Moja lista to:

1. Bałtyk Gdynia - ich sytuacja jest przejebana, słyszałęm ze nie maja nawet swojego osiedla w Gdyni. Dość zgrana ekipa od lat ale większość to zgredy, moim zdaniem jk nie będzie rewolucji typu awans , sukcesy to po nich
2. Polonia Warszawa samozaoranie, skończyć jako mala grupa w kręgu Widzewa tu są jacyś młodzi, ale nie wiadomo czy będą się nadawać.
3. Polonia Bydgoszcz w zasadzie przypominają fc Stomilu, tu by pomogły sukcesy znowu i to te żużlowe ale może się okazać że za parę lat tylko pikniki się ostaną, na fotkach kiepsko wygląda ich młynek.
W Bydgoszczy od dawna nie ma już Polonii!
Może jezcze w Solcu jakieś jednostki i kilkanaście osób na emigracji. Jak w całej Bydgoszczy incognito będzie ich rozrzuconych po mieście z 20 osób to max, można ich uznać praktycznie za ekipę wymarłą....
Jeżeli ich jest max 20 to jakim cudem na zimowym sparingu że Stomilem było ich 80?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bobson1312, borsukkkkk, Dario1916, ELC, JKZS, KSH, mietek888, nieproszeni goście, Rampampam i 208 gości