Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
nieznAJomy1906
Posty: 22
Rejestracja: 22.03.2015, 01:22
Lokalizacja: Królewskie Miasto

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nieznAJomy1906 » 04.06.2018, 17:13

Brawo dla kibiców sąsiadki za zebranie się w około 25 osób i zrobienie pokazówki w ciuszkach anty pod Wawelem na paradzie smoków. Czyżby mały pokaz siły ? Czołówka wsh leży ,wiec teraz można :)
Stań twarzą w twarz ,widzę w twoich oczach strach...



nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 05.06.2018, 07:17

No to na wianki musisz zebrać taką zgraną ekipę i pogonić ich gdzie pieprz rośnie jak to piszesz
za kim jestes?

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 05.06.2018, 16:53

To po co się produkujesz jak Ci to wisi?
za kim jestes?

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 07.06.2018, 09:44

Wiesz co, gdyby dało się cokolwiek zrozumieć z pierwszej części tekstu to może bym odpowiedział, chociaż to znowu nakręci niepotrzebne wdawanie się z tobą w idiotyczne przepychanki a marzę o tym, żeby ludzie się ogarnęli i przestali cię karmić stary trolu bez żadnych przyjemności w życiu oprócz trolowania.

p.s. to ty jesteś ten borubar z 90minut.pl, co nie?

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 07.06.2018, 11:38

Nie ma sensu bo karmić. I tak jest DObrzeZOrany(l)sd
za kim jestes?

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 07.06.2018, 14:54

No jest Wisła z Lechią w drodze do Szwecji i co?
To są ci statysci wynajęci do fotki przez WSH?

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kaelowiec » 07.06.2018, 14:59

przecież napisał że chodzi o tych trzech w cieniu, z tyłu koło budynku, od początku temu forumoWiczowi o nich chodziło a wy ciśniecie mu od troLli :P

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 07.06.2018, 15:45

halodrol pisze:
07.06.2018, 14:54
No jest Wisła z Lechią w drodze do Szwecji i co?
To są ci statysci wynajęci do fotki przez WSH?
To akurat wyjazd na Motor-Polonia ;)
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 07.06.2018, 16:00

Ups jebłem się. Teraz trolica z podnieceniem wysmaży coś żeby wyszło na jego.
Do rzeczy, bo pewnie parę osób tu zagląda a nie do końca kuma o co chodzi.
Często przy okazji mocarnych fotek ekip, zwłaszcza tych mniejszych pojawiają się zarzuty o wynajmowaniu różnych bramkarzy koksiarzy itd. Najlepszy przykład słynne zdjęcie z lasu Polonii Bydgoszcz (chociaż to akurat autentyk).
W przypadku zdjęć WSH jedynymi, którzy mogliby zarzucić takie działanie są kibice KS lub HKS a jednak nikt od nich nigdy tego nie napisał.
Ale co tam! warszawska alfa omega zna z twarzy wszystkich chuliganów w Polsce prawdziwych i "statystująch" za kasę.

No ale trolica wygrała samodzielnie wszystkie ustawki z Lechią a do tego osobiście wydzwania do Lechii dziesiątego dnia każdego miesiąca z propozycjami spotkań tylko Lechia nie chce :(

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 07.06.2018, 16:21

halodrol pisze:
07.06.2018, 16:00
Ups jebłem się. Teraz trolica z podnieceniem wysmaży coś żeby wyszło na jego.
Do rzeczy, bo pewnie parę osób tu zagląda a nie do końca kuma o co chodzi.
Często przy okazji mocarnych fotek ekip, zwłaszcza tych mniejszych pojawiają się zarzuty o wynajmowaniu różnych bramkarzy koksiarzy itd. Najlepszy przykład słynne zdjęcie z lasu Polonii Bydgoszcz (chociaż to akurat autentyk).
W przypadku zdjęć WSH jedynymi, którzy mogliby zarzucić takie działanie są kibice KS lub HKS a jednak nikt od nich nigdy tego nie napisał.
Ale co tam! warszawska alfa omega zna z twarzy wszystkich chuliganów w Polsce prawdziwych i "statystująch" za kasę.

No ale trolica wygrała samodzielnie wszystkie ustawki z Lechią a do tego osobiście wydzwania do Lechii dziesiątego dnia każdego miesiąca z propozycjami spotkań tylko Lechia nie chce :(
Cóż począć, na mistrza słowa pisanego nie ma rady, poza olewką jego postów, w których z taką DoZ(o)ą finezji i polotu potrafi wytłuścić interesujące go skróty/wyrazy/nazwy ekip.
P.s. DoZo- w takim samym stopniu użytkownicy z Krakowa trollują tu nie na temat Krakowa, jak Ty piszesz tu na tematy związane z Warszawą.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 07.06.2018, 18:42

Może nie kumam poczucia humoru, może nie łapię żartów, ale jesli ten typ po "wystroju" ktory zobaczył na fotce (jakiś żwir, tiry itp) wymyślił na tym zdjęciu Krakbet Brukbet czy inną firmę(w rzeczywistości to jakiś parking przy drodze z Krakowa do Lublina) to nie jest nawet trollem tylko imbecylem.
za kim jestes?

Gogglebox
Posty: 74
Rejestracja: 17.02.2018, 09:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Gogglebox » 07.06.2018, 19:32

DoZo(L)... pisze:
07.06.2018, 19:00
P141171215B pisze:
07.06.2018, 16:21
halodrol pisze:
07.06.2018, 16:00
Ups jebłem się. Teraz trol... z podnieceniem wysmaży coś żeby wyszło na jego.
Do rzeczy, bo pewnie parę osób tu zagląda a nie do końca kuma o co chodzi.
Często przy okazji mocarnych fotek ekip, zwłaszcza tych MNIEJSZYCH pojawiają się zarzuty o wynajmowaniu różnych bramkarzy koksiarzy itd. Najlepszy przykład słynne zdjęcie z lasu Polonii Bydgoszcz (chociaż to akurat autentyk).
W przypadku zdjęć WSH jedynymi, którzy mogliby zarzucić takie działanie są kibice KS lub HKS a jednak nikt od nich nigdy tego nie napisał.
Ale co tam! warszawska alfa omega zna z twarzy wszystkich chuliganów w Polsce prawdziwych i "statystująch" za kasę.

No ale trol... wygrał. samodzielnie wszystkie ustawki z Lechią a do tego osobiście wydzwania do Lechii dziesiątego dnia każdego miesiąca z propozycjami spotkań tylko Lechia nie chce :(
Cóż począć, na mistrza słowa pisanego nie ma rady, poza olewką jego postów, w których z taką DoZ(o)ą finezji i polotu potrafi wytłuścić interesujące go skróty/wyrazy/nazwy ekip.
P.s. DoZo- w takim samym stopniu użytkownicy z Krakowa trollują tu nie na temat Krakowa, jak Ty piszesz tu na tematy związane z Warszawą.
Wiem, że teraz może być wam głupio, iż daliście się podpuścić, bo moja intuicja mnie nie zawiodła. Do jednej ze swoich "mocarnych fotek" wsh "przetransferowali" sobie co większych gdańszczan (może dodatkowo jakiegoś ex-hutNika i resoviaka?), a nie, jak obstawiałem, pracowników KrakBet-u, a co najgorsze, tak szybko się do tego "przypucowaliście". Jeśli wasi 'powinięci' dają się podobnie "wypuszczać", to krakowskie, świeże stArty wpiszą się niedługo, jak u 'rucHOOLi', w liczbę dwucyfrową. Wygląda na to, że wasza strategia zastraszania 'craxy' "podniesioną przyłbicą" okazała się na razie tylko dla wiślaków kłopotliwa. No i przypisywane wam przestępstwa należą do tych raczej prymitywnych, podobnie jak prezentowane powyżej "personalne wycieczki".
Ja myślę że na tym zdjeciu jest conajmniej połowa obsady M jak Milość a może nawet znajdzie się ktoś z Na Wspolnej!!! To by był skandal DoZo co ? ITI Spierdalaj, j**** TVN!!!

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 07.06.2018, 19:47

No to gość Wisłę przyłapał :-). W czasie trwania zgody na fotce był ktoś z Lechii (podejrzewam nawet o której fotce mowa i jakiś zmyslny musiał mu wskazać tę jedną osobę z Gdańska żeby nie robił dalej z siebie i przy okazji z Legii pośmiewiskoa i przestał pisać swoje urojenia o podkrakowskich firmach).
za kim jestes?

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: glwtrcd » 07.06.2018, 20:12

DoZo(L)... pisze:
07.06.2018, 19:00
P141171215B pisze:
07.06.2018, 16:21
halodrol pisze:
07.06.2018, 16:00
Ups jebłem się. Teraz trol... z podnieceniem wysmaży coś żeby wyszło na jego.
Do rzeczy, bo pewnie parę osób tu zagląda a nie do końca kuma o co chodzi.
Często przy okazji mocarnych fotek ekip, zwłaszcza tych MNIEJSZYCH pojawiają się zarzuty o wynajmowaniu różnych bramkarzy koksiarzy itd. Najlepszy przykład słynne zdjęcie z lasu Polonii Bydgoszcz (chociaż to akurat autentyk).
W przypadku zdjęć WSH jedynymi, którzy mogliby zarzucić takie działanie są kibice KS lub HKS a jednak nikt od nich nigdy tego nie napisał.
Ale co tam! warszawska alfa omega zna z twarzy wszystkich chuliganów w Polsce prawdziwych i "statystująch" za kasę.

No ale trol... wygrał. samodzielnie wszystkie ustawki z Lechią a do tego osobiście wydzwania do Lechii dziesiątego dnia każdego miesiąca z propozycjami spotkań tylko Lechia nie chce :(
Cóż począć, na mistrza słowa pisanego nie ma rady, poza olewką jego postów, w których z taką DoZ(o)ą finezji i polotu potrafi wytłuścić interesujące go skróty/wyrazy/nazwy ekip.
P.s. DoZo- w takim samym stopniu użytkownicy z Krakowa trollują tu nie na temat Krakowa, jak Ty piszesz tu na tematy związane z Warszawą.
Wiem, że teraz może być wam głupio, iż daliście się podpuścić, bo moja intuicja mnie nie zawiodła. Do jednej ze swoich "mocarnych fotek" wsh "przetransferowali" sobie co większych gdańszczan (może dodatkowo jakiegoś ex-hutNika i resoviaka?), a nie, jak obstawiałem, pracowników KrakBet-u, a co najgorsze, tak szybko się do tego "przypucowaliście". Jeśli wasi 'powinięci' dają się podobnie "wypuszczać", to krakowskie, świeże stArty wpiszą się niedługo, jak u 'rucHOOLi', w liczbę dwucyfrową. Wygląda na to, że wasza strategia zastraszania 'craxy' "podniesioną przyłbicą" okazała się na razie tylko dla wiślaków kłopotliwa. No i przypisywane wam przestępstwa należą do tych raczej prymitywnych, podobnie jak prezentowane powyżej "personalne wycieczki".
Wsumie co ty piszesz tu na forum ogolnie jest chore... ale wtym o napisales o wsh to okaze sie prawda poczekajcie pare dni.
WSH wchuj sztywniutka ekipa czekajcie pare dni.

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 07.06.2018, 20:19

DoZo(L)... pisze:
07.06.2018, 19:00
P141171215B pisze:
07.06.2018, 16:21
halodrol pisze:
07.06.2018, 16:00
Ups jebłem się. Teraz trol... z podnieceniem wysmaży coś żeby wyszło na jego.
Do rzeczy, bo pewnie parę osób tu zagląda a nie do końca kuma o co chodzi.
Często przy okazji mocarnych fotek ekip, zwłaszcza tych MNIEJSZYCH pojawiają się zarzuty o wynajmowaniu różnych bramkarzy koksiarzy itd. Najlepszy przykład słynne zdjęcie z lasu Polonii Bydgoszcz (chociaż to akurat autentyk).
W przypadku zdjęć WSH jedynymi, którzy mogliby zarzucić takie działanie są kibice KS lub HKS a jednak nikt od nich nigdy tego nie napisał.
Ale co tam! warszawska alfa omega zna z twarzy wszystkich chuliganów w Polsce prawdziwych i "statystująch" za kasę.

No ale trol... wygrał. samodzielnie wszystkie ustawki z Lechią a do tego osobiście wydzwania do Lechii dziesiątego dnia każdego miesiąca z propozycjami spotkań tylko Lechia nie chce :(

Cóż począć, na mistrza słowa pisanego nie ma rady, poza olewką jego postów, w których z taką DoZ(o)ą finezji i polotu potrafi wytłuścić interesujące go skróty/wyrazy/nazwy ekip.
P.s. DoZo- w takim samym stopniu użytkownicy z Krakowa trollują tu nie na temat Krakowa, jak Ty piszesz tu na tematy związane z Warszawą.
Wiem, że teraz może być wam głupio, iż daliście się podpuścić, bo moja intuicja mnie nie zawiodła. Do jednej ze swoich "mocarnych fotek" wsh "przetransferowali" sobie co większych gdańszczan (może dodatkowo jakiegoś ex-hutNika i resoviaka?), a nie, jak obstawiałem, pracowników KrakBet-u, a co najgorsze, tak szybko się do tego "przypucowaliście". Jeśli wasi 'powinięci' dają się podobnie "wypuszczać", to krakowskie, świeże stArty wpiszą się niedługo, jak u 'rucHOOLi', w liczbę dwucyfrową. Wygląda na to, że wasza strategia zastraszania 'craxy' "podniesioną przyłbicą" okazała się na razie tylko dla wiślaków kłopotliwa. No i przypisywane wam przestępstwa należą do tych raczej prymitywnych, podobnie jak prezentowane powyżej "personalne wycieczki".
I musiałeś mnie- zabawny człowieczku- zacytować, gdzie nie napisałem ani słowa o zdjęciach, tylko o Twoich wynurzeniach względem Wiślaków. Ogólnie, śledząc tematy na forum, jesteś wszędzie, tylko nie tam, gdzie powinieneś, nadworny giermku ze stoLicy.
Ostatni post w Twoją stronę DyZiOl. NieDoZoBaczenia.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

aczytoważne?
Posty: 44
Rejestracja: 26.09.2013, 01:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: aczytoważne? » 07.06.2018, 22:48

to właśnie pokazuje kto tutaj pisze. Większość osób która kiedyś nawet była trochę wkręcona w klimat kojarzy niektóre osoby z tego samego miasta i nawet jeśli nie kojarzy z ksywek czy tam nazwisk to kojarzy osobę... ale faktycznie zabawne jest to,że osoby z Legii się do tego dopierdalają do tego, i też nie wiem gdzie te zdjęcia miały "zastraszyć" osoby z Cracovii, skoro i tak większość się zna, a zdjęcie krzywdy nie zrobi.
Co do innej części wypowiedzi, to też nawet się zainteresowałem w jaki sposób czołówka WSH będzie chciała wybrnąć z dość ważnych osób.
Teraz taka żartobliwa napinka ;) skoro jest SK1906 czy będzie flaga łączona z Ruchem " Koroniarze " ? :)

sezamo
Posty: 49
Rejestracja: 02.05.2017, 15:23

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sezamo » 07.06.2018, 23:12

Dopóki craxa nie zamieni flagi "Jude Gang" na "Ekipa Rozjebańca Metala i wielu innych" to podejrzewam że nie. No i kto niby z czołowki WSH się rozjebał??? Swoją drogą, aczytowazne jeżeli jesteś kibicem pasów to trzeba mieć tupet żeby się interestować konfiturami gdzie indziej, a nie u siebie.

aczytoważne?
Posty: 44
Rejestracja: 26.09.2013, 01:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: aczytoważne? » 07.06.2018, 23:32

Ja już na emeryturze jestem, mam wyj... na to co się dzieje obecnie i żeby wyjaśnić nigdy nie byłem gościem z czołówki ani znaną personą, tylko normalnym chłopakiem z osiedla -kiedyś po prostu robiło się coś bo to była fajna odskocznia od średniej rzeczywistości i to jarało,a nie dla interesów. Co do tego kto się rozjebał to nie jestem osobą która będzie ani tutaj ani na priv rzucać ksywkami, bo nic to nikomu nie daje i w niczym nie pomoże. Mnie zawsze szkoda gości którzy idą siedzieć bez znaczenia na przynależność klubową przez rozjebusów. Co do tupetu wiesz nigdy nie byłem w "bandzie" więc jakoś goście z którymi miało się kontakt -cześć -cześć lub nawet się nie zna mnie wali i ch** im w d***. Może jestem za stary już na obecne standardy za moich czasów była większa przynależność do osiedla i osób na nim mieszkających. I coś co pewnie zaskoczy większość często stawało się w obronie osiedla z osobami będącymi o różnych upodobaniach klubowych. Ale to se ne wrati.
Tak jak pisałem był to taki uszczypliwy żart ;) aha i od razu się poprawię,że miało być KR 1906 bo zaraz będzie,że nie wiem jakie flagi są.

sezamo
Posty: 49
Rejestracja: 02.05.2017, 15:23

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sezamo » 08.06.2018, 00:12

aczytoważne? pisze:
07.06.2018, 23:32
Ja już na emeryturze jestem, mam wyj... na to co się dzieje obecnie i żeby wyjaśnić nigdy nie byłem gościem z czołówki ani znaną personą, tylko normalnym chłopakiem z osiedla -kiedyś po prostu robiło się coś bo to była fajna odskocznia od średniej rzeczywistości i to jarało,a nie dla interesów. Co do tego kto się rozjebał to nie jestem osobą która będzie ani tutaj ani na priv rzucać ksywkami, bo nic to nikomu nie daje i w niczym nie pomoże. Mnie zawsze szkoda gości którzy idą siedzieć bez znaczenia na przynależność klubową przez rozjebusów. Co do tupetu wiesz nigdy nie byłem w "bandzie" więc jakoś goście z którymi miało się kontakt -cześć -cześć lub nawet się nie zna mnie wali i ch** im w d***. Może jestem za stary już na obecne standardy za moich czasów była większa przynależność do osiedla i osób na nim mieszkających. I coś co pewnie zaskoczy większość często stawało się w obronie osiedla z osobami będącymi o różnych upodobaniach klubowych. Ale to se ne wrati.
Tak jak pisałem był to taki uszczypliwy żart ;) aha i od razu się poprawię,że miało być KR 1906 bo zaraz będzie,że nie wiem jakie flagi są.
Chyba nie ma osoby która nie przyznałaby Ci racji... Niestety lepiej nie będzie, i to mówie o całej Polsce nie tylko Krakowie, a gorzej? Z całą pewnością będzie jeszcze gorzej z upływem lat i kryzys ruchu kibicowskiego w Polsce będzie się pogłębiał. Ale tempo tego jest faktycznie zadziwiające wręcz, bo to w pare lat ten największy regress przyszedł, do 2010 było całkiem dobrze jeszcze, teraz to już została równa pochyła w dół.

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kibic ze Śląska » 08.06.2018, 14:28

DoZo(L)... pisze:
08.06.2018, 09:58
P141171215B pisze:
07.06.2018, 20:19
DoZo(L)... pisze:
07.06.2018, 19:00

Wiem, że teraz może być wam głupio, iż daliście się podpuścić, bo moja intuicja mnie nie zawiodła. Do jednej ze swoich "mocarnych fotek" wsh "przetransferowali" sobie co większych gdańszczan (może dodatkowo jakiegoś ex-hutNika i resoviaka?), a nie, jak obstawiałem, pracowników KrakBet-u, a co najgorsze, tak szybko się do tego "przypucowaliście". Jeśli wasi 'powinięci' dają się podobnie "wypuszczać", to krakowskie, świeże strAty wpiszą się niedługo, jak u 'rucHOOLi', w liczbę dwucyfrową. Wygląda na to, że wasza strategia zastraszania 'craxy' "podniesioną przyłbicą" okazała się na razie tylko dla wiślaków kłopotliwa. No i przypisywane wam przestępstwa należą do tych raczej prymitywnych, podobnie jak prezentowane powyżej "personalne wycieczki".
I musiałeś mnie- zabawny człowieczku- zacytować, gdzie nie napisałem ani słowa o zdjęciach, tylko o Twoich wynurzeniach względem Wiślaków. Ogólnie, śledząc tematy na forum, jesteś wszędzie, tylko nie tam, gdzie powinieneś, nadworny giermku ze stoLicy.
Ostatni post w Twoją stronę DyZiOl. NieDoZoBaczenia.
Jak już dokończysz obecnie prowadzone śledztwa, to nie zapomnij dopilnować zmiany podpisów wAsZYCh "mocarnych fotek" (m.in. na "so") np. tej z wycieczki wiślaków do Lublina [na właściwy - "Wisła+Lechia(&Co.? :)"], OK?
to Ty zmien podpis filmiku Jaga.zip na youtube
kto tam byl razem z L? czy same TB :)?

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kibic ze Śląska » 09.06.2018, 12:34

DoZo(L)... pisze:
08.06.2018, 15:17
kibic ze Śląska pisze:
08.06.2018, 14:28
DoZo(L)... pisze:
08.06.2018, 09:58

Jak już dokończysz obecnie prowadzone śledztwa, to nie zapomnij dopilnować zmiany podpisów wAsZYCh "mocarnych fotek" (m.in. na "so") np. tej z wycieczki wiślaków do Lublina [na właściwy - "Wisła+Lechia(&Co.? :)"], OK?
to Ty zmien podpis filmiku Jaga.zip na youtube
kto tam byl razem z L? czy same TB :)?
W Krakowie?! ;) Pozdrów M. :D
i tak wlasnie wyglada godka z toba, pozdrow H.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: szwadron97 » 09.06.2018, 15:39

nowa19ts06huta pisze:
08.06.2018, 07:20
Nie bedzie lepiej, bo teraz malolaty zamiast wyjsc na osiedle, zobaczyc sie z ziomkami i cos porobic wspolnie, w pierwszej mysli po szkole czy tam pracy biegna na laptopa bo najwazniejszy jest fb, ps czy inny zamulacz, wsiadz jeden z drugim do autobusu i wszyscy zawieszeni na telefonach. Na osiedlu nie bedzie juz tej jednosci, dawniej najwazniejsze bylo wyskoczyc gdzies z domu, a teraz przesiadywanie w czterech scianach i wrzucanie debilnych zdjec i jeszcze bardziej kretynskich komentarzy...
Kiedyś to jak dostałeś karę po np wywiadówce że nie możesz wychodzić na dwór to wkurwiony a teraz to nagroda jak nie musisz nigdzie wychodzić :-) Tylko że w latach 90-tych rozrywki tylko były praktycznie na dworze ktoś tam miał comodore64 pegazusa amige ale ogólnie było więcej młodzieży i jeszcze jednym przełomowym wydarzeniem było wejście do unii i wyjazdy zagranicę młodzieży

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Zawilina » 09.06.2018, 18:20

DoZo(L)... pisze:
08.06.2018, 09:58
P141171215B pisze:
07.06.2018, 20:19
DoZo(L)... pisze:
07.06.2018, 19:00

Wiem, że teraz może być wam głupio, iż daliście się podpuścić, bo moja intuicja mnie nie zawiodła. Do jednej ze swoich "mocarnych fotek" wsh "przetransferowali" sobie co większych gdańszczan (może dodatkowo jakiegoś ex-hutNika i resoviaka?), a nie, jak obstawiałem, pracowników KrakBet-u, a co najgorsze, tak szybko się do tego "przypucowaliście". Jeśli wasi 'powinięci' dają się podobnie "wypuszczać", to krakowskie, świeże strAty wpiszą się niedługo, jak u 'rucHOOLi', w liczbę dwucyfrową. Wygląda na to, że wasza strategia zastraszania 'craxy' "podniesioną przyłbicą" okazała się na razie tylko dla wiślaków kłopotliwa. No i przypisywane wam przestępstwa należą do tych raczej prymitywnych, podobnie jak prezentowane powyżej "personalne wycieczki".
I musiałeś mnie- zabawny człowieczku- zacytować, gdzie nie napisałem ani słowa o zdjęciach, tylko o Twoich wynurzeniach względem Wiślaków. Ogólnie, śledząc tematy na forum, jesteś wszędzie, tylko nie tam, gdzie powinieneś, nadworny giermku ze stoLicy.
Ostatni post w Twoją stronę DyZiOl. NieDoZoBaczenia.
Jak już dokończysz obecnie prowadzone śledztwa, to nie zapomnij dopilnować zmiany podpisów wAsZYCh "mocarnych fotek" (m.in. na "so") np. tej z wycieczki wiślaków do Lublina [na właściwy - "Wisła+Lechia(&Co.? :)"], OK?
Na której fotce żeś wypatrzył kogoś z Lechii? bo któryś raz czytam te brednie i nie moge skumać o którą Ci chodzi.

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kaelowiec » 09.06.2018, 21:56

szwadron97 pisze:
09.06.2018, 15:39
nowa19ts06huta pisze:
08.06.2018, 07:20
Nie bedzie lepiej, bo teraz malolaty zamiast wyjsc na osiedle, zobaczyc sie z ziomkami i cos porobic wspolnie, w pierwszej mysli po szkole czy tam pracy biegna na laptopa bo najwazniejszy jest fb, ps czy inny zamulacz, wsiadz jeden z drugim do autobusu i wszyscy zawieszeni na telefonach. Na osiedlu nie bedzie juz tej jednosci, dawniej najwazniejsze bylo wyskoczyc gdzies z domu, a teraz przesiadywanie w czterech scianach i wrzucanie debilnych zdjec i jeszcze bardziej kretynskich komentarzy...
Kiedyś to jak dostałeś karę po np wywiadówce że nie możesz wychodzić na dwór to wkurwiony a teraz to nagroda jak nie musisz nigdzie wychodzić :-) Tylko że w latach 90-tych rozrywki tylko były praktycznie na dworze ktoś tam miał comodore64 pegazusa amige ale ogólnie było więcej młodzieży i jeszcze jednym przełomowym wydarzeniem było wejście do unii i wyjazdy zagranicę młodzieży
ale to temat krakowski kolego :P

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Zawilina » 09.06.2018, 22:49

Czyli tak jak można było się spodziewać,nic się nie zmieniło mimo kuracji ...

vorenus
Posty: 85
Rejestracja: 24.04.2016, 13:28

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: vorenus » 10.06.2018, 12:10

Nowa kibicowska ekipa w Krakowie
https://www.youtube.com/watch?v=LMwYa0Np56Y

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow » 10.06.2018, 14:54

Temat małopolski zamknięty, dlatego zapytam tutaj.
Wiem, że Bochnia to FC Wisły, ale czy ostatnio pojawili się tam kibice Pasów ? Znowu w pracy dostałem tamte rejony i mogłem trochę pochodzić po mieście. Końcówka tamtego roku na jednym z osiedli panowała "wojna" na murach,ale teraz sytuacja wydaje się opanowana przez gospodarzy. Za to nie tak dawno na innym osiedlu podobna sytuacja. Przyjezdni, czy może miejscowi kibice Cracovii zaczęli coś działać ?

Sam Fisher
Posty: 216
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sam Fisher » 10.06.2018, 15:28

mateusznow pisze:
10.06.2018, 14:54
Temat małopolski zamknięty, dlatego zapytam tutaj.
Wiem, że Bochnia to FC Wisły, ale czy ostatnio pojawili się tam kibice Pasów ? Znowu w pracy dostałem tamte rejony i mogłem trochę pochodzić po mieście. Końcówka tamtego roku na jednym z osiedli panowała "wojna" na murach,ale teraz sytuacja wydaje się opanowana przez gospodarzy. Za to nie tak dawno na innym osiedlu podobna sytuacja. Przyjezdni, czy może miejscowi kibice Cracovii zaczęli coś działać ?
Nie ma mowy o cracovii w Bochni. Jest to bardzo mocne FC Wisły

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JanuszKRK » 10.06.2018, 15:46

Po tej wojnie jak to nazwałes na murach tym co chcieli zaistnieć juz się odwidzialo kibicowanie. W Bochni nie ma miejsca dla Żydów

Nocnik
Posty: 204
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Nocnik » 10.06.2018, 15:53

JanuszKRK pisze:
10.06.2018, 15:46
Po tej wojnie jak to nazwałes na murach tym co chcieli zaistnieć juz się odwidzialo kibicowanie. W Bochni nie ma miejsca dla Żydów
Ale dobrze że jest miejsce dla psów ;)

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JanuszKRK » 10.06.2018, 16:45

Nocnik pisze:
10.06.2018, 15:53
JanuszKRK pisze:
10.06.2018, 15:46
Po tej wojnie jak to nazwałes na murach tym co chcieli zaistnieć juz się odwidzialo kibicowanie. W Bochni nie ma miejsca dla Żydów
Ale dobrze że jest miejsce dla psów ;)
Nie dla ciebie cwelu tez nie ma

Nocnik
Posty: 204
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Nocnik » 10.06.2018, 16:50

JanuszKRK pisze:
10.06.2018, 16:45
Nocnik pisze:
10.06.2018, 15:53
JanuszKRK pisze:
10.06.2018, 15:46
Po tej wojnie jak to nazwałes na murach tym co chcieli zaistnieć juz się odwidzialo kibicowanie. W Bochni nie ma miejsca dla Żydów
Ale dobrze że jest miejsce dla psów ;)
Nie dla ciebie cwelu tez nie ma
Ale za to dla ciebie na komendzie jest psie :)

Egon1983
Posty: 349
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Egon1983 » 10.06.2018, 19:49

vorenus pisze:
10.06.2018, 12:10
Nowa kibicowska ekipa w Krakowie
https://www.youtube.com/watch?v=LMwYa0Np56Y
Cyrk, ale barwy fajnie - chyba tylko Kaszubia ma brąz w barwach ?

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Polish Power » 10.06.2018, 21:13

No, i jeszcze st pauli ;)

amf0508
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2012, 14:57

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: amf0508 » 10.06.2018, 21:31

Z tą nową kibicowską ekipą w Krakowie to chyba tak mocno z przymrużeniem oka, ale na poważnie to przecież nic nowego na Garbarni, gdy byliśmy tam koło 2013 roku i rok później też mieli te flagi i chyba wystawiali mikro młynek.Na pewno były pojedyncze okrzyki. Fajnie, że coś chłopaki próbują, ten klimat dawnej, obecnie upadłej piłkarskiej potęgi na Garbarni jest świetny. Ze względu na specyfikę tego klubu, bardzo mi się kojarzą z II RP.

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kibic ze Śląska » 11.06.2018, 14:17

a ktory M. jest taki popularny w 'krawatlandii' ze go tukej promujesz?
po naszemu sie godO a nie godA ciuLu.

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kibic ze Śląska » 12.06.2018, 11:51

DoZo(L)... pisze:
11.06.2018, 22:30
kibic ze Śląska pisze:
11.06.2018, 14:17
a ktory M. jest taki popularny w 'krawatlandii' ze go tukej promujesz?
po naszemu sie godO a nie godA c...u.
Zdecydowałeś się najeść wstydu na otwartym forum? Nie widzę problemu, choć twoje pytanie zmusi cię do wysiłku, bo będziesz musiał sobie przypomnieć, na którego M. się tu powoływałeś próbując mnie na początku roku nastraszyć.
Teraz "twój" H., kogo miałeś na myśli, "alajnie"?

No i skoro się u was 'godO', to powstaje 'godkO', czy 'godkA', bo reszta to chyba tak samo, jak w K-wie "na polu", co?
oj misiu kolorowy nie masz mam nadzieje smutkow do mnie za to "nastraszanie"?
Mom nadzieja spisz spokojnie?

i dzieki ze mnie gorolu Slaskiego uczysz:)
cyrk jak h**

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 12.06.2018, 19:09

Zawilina pisze:
09.06.2018, 22:49
Czyli tak jak można było się spodziewać,nic się nie zmieniło mimo kuracji ...
Ten epizod pokazuje jak ten gość jest oderwany od rzeczywistości i jak "dobrze" się orientuję w realiach. Z pomyłki chłopaka z Wisły co do zdjęcia i z mojego tekstu o jednym Lechiscie na innym zdjęciu wyciągnął sobie złoty wg siebie środek i zrezygnował z wynajmowanych statystów z firmy brukarskie na rzecz zastępów z Wrzeszcza i Przymorza na zdjęciach Wisły.
Szkoda nerwów na ignoranta
za kim jestes?

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Widzewski Charakter » 12.06.2018, 20:33

DoZo(L)... pisze:
12.06.2018, 12:29
Bądź konsekwentny, jak ja ze śląskim ("mam/sz-mom nadzieje-nadzieja", twoje "dzieki" przyjęte ;) i przynajmniej 'cracusom' wyjaw, o którego H. z W-wy ci cho...
Chodziło mu zapewne o niejakiego haniora, jednego założycieli ekipy Turyści 97, a później członka TB'95, który rozjebał się między innymi na współlasów z gangu Szkatuły oraz ziomaLi z ekipy i trybun.

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Zawilina » 12.06.2018, 23:00

nrth pisze:
12.06.2018, 19:09
Zawilina pisze:
09.06.2018, 22:49
Czyli tak jak można było się spodziewać,nic się nie zmieniło mimo kuracji ...
Ten epizod pokazuje jak ten gość jest oderwany od rzeczywistości i jak "dobrze" się orientuję w realiach. Z pomyłki chłopaka z Wisły co do zdjęcia i z mojego tekstu o jednym Lechiscie na innym zdjęciu wyciągnął sobie złoty wg siebie środek i zrezygnował z wynajmowanych statystów z firmy brukarskie na rzecz zastępów z Wrzeszcza i Przymorza na zdjęciach Wisły.
Szkoda nerwów na ignoranta
ale ja to wiem i Ty to wiesz. a chciałem też usłyszeć wersje od znaFcy. ale niedoczekanie jak widać i nawet się już nie upominałem bo jak widać bestia się rozszalała.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1920UJB, 321bomba, bez-napinki, PLG6, telewizor z toshiby, trzecigarnitur i 214 gości