Podkarpacie vs Lubelszczyzna

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Arkan » 18.05.2018, 16:32

hehe.gdzie mi tego priva wyslales?zaklamany łobuzie ze ci nie wstyd tak łzec.nie bedziemy tu zasmiecac,masz priva dozo;) w takim razie



hefajstos
Posty: 80
Rejestracja: 23.05.2014, 09:26

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: hefajstos » 18.05.2018, 20:48

Ło kur\/\/a, chuligany bedą się cubrzyć.

SSW1938
Posty: 94
Rejestracja: 24.09.2016, 14:04

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SSW1938 » 18.05.2018, 21:19

Zbanować tego doktora vel.arkana bo tylko syf robi w tym temacie i ośmiesza spartakusa szarowolę.

Reszka
Posty: 29
Rejestracja: 03.05.2018, 06:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Reszka » 19.05.2018, 00:56

SSW1938 pisze:
18.05.2018, 21:19
Zbanować tego doktora vel.arkana bo tylko syf robi w tym temacie i ośmiesza spartakusa szarowolę.
A twoi decyzyjni wiedza jak chuliganisz na forum i wystawiasz rowniez swoja Cwelowke na to ze kazdy wyraza sie o was jak o gownie , kiedy ŁKS doczeka sie od was propozycji bo macie cos im do udowodnienia bo widzac ta wielka vlepe z przekreslonym herbem to macie żal do nich ze za czasow PO was olali😄

nightmare88!
Posty: 30
Rejestracja: 18.09.2017, 18:20

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: nightmare88! » 19.05.2018, 01:28

Arkan,Doktor Quinn czy inna Reszka-to jeden i ten sam błązen-ewentualnie dwóch megaprzypałow,co sie nudzą po nocach i wypisuja pierdoły.Jak jesteś weterynarzu taki kozaczyna,to zadzwoń do kogo trzeba i umów sie po ilu ci pasuje-ŻEBY NIE BYŁO WIĘCEJ GADEK O LICZBACH,a wtedy zobaczymy kto wtedy będzie kozaczył...ty nawet cweluchu nie zasługujesz na miano rycerza a co najwyżej wytryska koziej pały!

WSO
Posty: 89
Rejestracja: 13.01.2017, 21:32

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: WSO » 19.05.2018, 02:22

Mich22 pisze:
17.05.2018, 20:49
czeko1 pisze:
16.05.2018, 20:59
WSO pisze:
16.05.2018, 00:23

Motor z ŁKSem rozumiem,ale z Lechem?
Stalówka słaba czy nie powinna byś cisnięta za swoją pyche. Za tą frajerską akcje z Rakowem przeciw Jagielloni nie powinni mieć zycia.
O jaka akcje chodzi ?
Podbijam
Po pytajcie kolegów z ekip jak nie wiecie. Nie wszystko musi być na internecie żeby istniało na prawde.
W świecie baranów jesteśmy wilkami!!!

Reszka
Posty: 29
Rejestracja: 03.05.2018, 06:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Reszka » 19.05.2018, 09:31

nightmare88! pisze:
19.05.2018, 01:28
Arkan,Doktor Quinn czy inna Reszka-to jeden i ten sam błązen-ewentualnie dwóch megaprzypałow,co sie nudzą po nocach i wypisuja pierdoły.Jak jesteś weterynarzu taki kozaczyna,to zadzwoń do kogo trzeba i umów sie po ilu ci pasuje-ŻEBY NIE BYŁO WIĘCEJ GADEK O LICZBACH,a wtedy zobaczymy kto wtedy będzie kozaczył...ty nawet cweluchu nie zasługujesz na miano rycerza a co najwyżej wytryska koziej pały!
No oczywiście ktoś zakładałby pare kont żeby odpisywać frajerom ze Stalowej i okolic , macie cisnienie na ŁKS to zaproponujcie im walke , ale ja wiem ze nigdy nie wyjdzie to od was pierwszych wy potraficie rzucać kamieniami i butelkami w sektor gości. Pewnie nawet nie kojarzysz takiej vlepki bo nie jestes ze stalowej😄

camillo
Posty: 120
Rejestracja: 18.03.2007, 00:07

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: camillo » 19.05.2018, 10:07

WSO pisze:
19.05.2018, 02:22
Mich22 pisze:
17.05.2018, 20:49
czeko1 pisze:
16.05.2018, 20:59


O jaka akcje chodzi ?
Podbijam
Po pytajcie kolegów z ekip jak nie wiecie. Nie wszystko musi być na internecie żeby istniało na prawde.
Frajerska akcje to wy odjebaliscie pod Radomiem i powinniście zamknąć ryje i nie dopierdalac się do innych bo was ciężko będzie przebić
Duma Hutniczego Miasta - Stal Stalowa Wola

camillo
Posty: 120
Rejestracja: 18.03.2007, 00:07

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: camillo » 19.05.2018, 12:46

Kumatyinaczej pisze:
19.05.2018, 12:12
camillo pisze:
19.05.2018, 10:07
WSO pisze:
19.05.2018, 02:22

Po pytajcie kolegów z ekip jak nie wiecie. Nie wszystko musi być na internecie żeby istniało na prawde.
Frajerska akcje to wy odjebaliscie pod Radomiem i powinniście zamknąć ryje i nie dopierdalac się do innych bo was ciężko będzie przebić
Powiedz to chłopakom z KSZO.
A oni jak po nas skakali razem z Arka i chłopak z Rakowa wylądował w szpitalu to im nie przeszkadzało
Duma Hutniczego Miasta - Stal Stalowa Wola

jabba
Posty: 8
Rejestracja: 06.05.2018, 08:30

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: jabba » 19.05.2018, 14:39

camilla pisze:
19.05.2018, 10:07
Frajerska akcje to wy odjebaliscie pod Radomiem i powinniście zamknąć ryje i nie dopierdalac się do innych bo was ciężko będzie przebić
Tak czytam od kilku dni te posty i muszę się wtrącić. Ciężko jest czytać wypociny prujdup ze Stalówki, którzy jak porządny społecznik lub milicjant, każą likwidować konta i banować użytkowników tylko dlatego, że mówią im prawdę w oczy i są z innych ekip. Samo takie zachowanie pokazuje z kim mamy do czynienia :/ ?!?! Co do posta Camilli, którego zacytowałem to przypomnij sobie Wasz okrzyk na meczu przed feralną akcją pod Radomiem ... "Zróbcie zasadzkę, hej ku...y, zróbcie zasadzkę !!!" Więc, dlaczego piszesz, że to frajerska akcja ?

SouthGuy
Posty: 11
Rejestracja: 13.05.2018, 12:16

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SouthGuy » 19.05.2018, 15:40

jabba pisze:
19.05.2018, 14:39
camilla pisze:
19.05.2018, 10:07
Frajerska akcje to wy odjebaliscie pod Radomiem i powinniście zamknąć ryje i nie dopierdalac się do innych bo was ciężko będzie przebić
Tak czytam od kilku dni te posty i muszę się wtrącić. Ciężko jest czytać wypociny prujdup ze Stalówki, którzy jak porządny społecznik lub milicjant, każą likwidować konta i banować użytkowników tylko dlatego, że mówią im prawdę w oczy i są z innych ekip. Samo takie zachowanie pokazuje z kim mamy do czynienia :/ ?!?! Co do posta Camilli, którego zacytowałem to przypomnij sobie Wasz okrzyk na meczu przed feralną akcją pod Radomiem ... "Zróbcie zasadzkę, hej ku...y, zróbcie zasadzkę !!!" Więc, dlaczego piszesz, że to frajerska akcja ?
Bo kiedyś ekipy, które "sprawdziły się" potrafiły przybić sobie piątki i jechać dalej w trasę. Dzisiaj skacze się po głowach i po nich kopie w kilku tylko po to, żeby uszkodzić jak najbardziej rywala, w tym przypadku ZABIĆ. Może ku*** dlatego? Odjebaliście dobrego chłopaka i c*** Wam w d*** za to.

MLWschod
Posty: 12
Rejestracja: 03.04.2018, 16:24

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: MLWschod » 19.05.2018, 15:56

Ale wy sobie "piątek" z KSZO nie przybijaliście tylko troszkę gorsze rzeczy zrobiliście im, wiec zalatuje trochę hipokryzją z twojej strony .

SouthGuy
Posty: 11
Rejestracja: 13.05.2018, 12:16

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SouthGuy » 19.05.2018, 16:13

Ja nie mówię o akcji z KSZO, bo za to już była pokuta, ale nawiązuję do wpisu wyżej, gdzie autor pyta się, co było frajerskiego w tej zasadzce? No właśnie to. Ja rozumiem, że adrenalina i inne rzeczy, ale byliście w większej przewadze i każdy kto był, ten wie jak wyglądało katowanie Śp. Kaczego.

WSO
Posty: 89
Rejestracja: 13.01.2017, 21:32

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: WSO » 19.05.2018, 16:17

SouthGuy pisze:
19.05.2018, 16:13
Ja nie mówię o akcji z KSZO, bo za to już była pokuta, ale nawiązuję do wpisu wyżej, gdzie autor pyta się, co było frajerskiego w tej zasadzce? No właśnie to. Ja rozumiem, że adrenalina i inne rzeczy, ale byliście w większej przewadze i każdy kto był, ten wie jak wyglądało katowanie Śp. Kaczego.
Jaka pokuta?
W świecie baranów jesteśmy wilkami!!!

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Doktor » 19.05.2018, 16:51

Wy jebane k**** sledztwo trwa a wy piszecie ze ktos kogos katowal?wiesz szmato ze Ludzie byli zatrzymani do tej sprawy.walicie przypal takze swoim piszac klamstwa o katowaniu.j**** was k****.
mahomet to pedofil. AVE BMH

Motorowiec
Posty: 48
Rejestracja: 26.02.2007, 17:49

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Motorowiec » 19.05.2018, 17:15

SouthGuy pisze:
19.05.2018, 16:13
Ja nie mówię o akcji z KSZO, bo za to już była pokuta, ale nawiązuję do wpisu wyżej, gdzie autor pyta się, co było frajerskiego w tej zasadzce? No właśnie to. Ja rozumiem, że adrenalina i inne rzeczy, ale byliście w większej przewadze i każdy kto był, ten wie jak wyglądało katowanie Śp. Kaczego.
A ty ku*** byłeś i wiesz...!
Nie pisalbys wtedy takich głupot!
BANDA MOTOR

SouthGuy
Posty: 11
Rejestracja: 13.05.2018, 12:16

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SouthGuy » 19.05.2018, 17:16

Sklep p**** pajacu, bo o "katowaniu" pisał nie jeden szmatławiec internetowy, więc nie rób z siebie prawilniaka teraz zakłamana pizdo. Nie było katowania? Dlaczego zatem zmarł Kaczy? Poślizgnął się, wpadł do rowu i rozwalił sobie czaszkę? Jaki przypał? Rzeczy trzeba nazywać po imieniu i żadnego przypału tutaj nikomu nie robię, bo prawda jest taka, że jesteście jebanymi mordercami.

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Arkan » 19.05.2018, 17:20

zostali w ramach pokuty dojechani pod Warszawa.dziwicie sie jeszcze ze sie z wami jedzie ,wy jebane łby ,wasze kolezanki maja zarzuty za to,a wy piszecie takie sformuowania?ciekawe czy zadowoleni sa z was ,ze robicie taki przypal.nikt nie chcial nikogo zabic ty spruta k****.opowiedz jakie honorowe byly wasze kolezanki z Biłgoraja na ostatniej akcji,podpowiem ci ze nie na nas.jak chcialy rece łamac w PRZEWADZE calej waszej nowej koalicji.j**** was

ps.kasujcie te klamliwe posty od tego milicjana southgeja dotyczace sprawy pod Radomiem!!!!

.Karewer.
Posty: 81
Rejestracja: 19.05.2018, 17:39
Lokalizacja: Południowy-Wschód

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: .Karewer. » 19.05.2018, 19:07

Pod Radomiem wydarzyło się coś, co nie powinno mieć miejsca nawet w dzisiejszych czasach. Ostatnie takie wydarzenie przecież miało miejsce w Poddębicach (nie byłem, nie widziałem) ale nie chodzi chyba o odebranie życia nawet największemu rywalowi.

Hugo Boss
Posty: 70
Rejestracja: 22.04.2018, 21:48

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Hugo Boss » 19.05.2018, 20:49

SouthGuy pisze:
19.05.2018, 17:16
Rzeczy trzeba nazywać po imieniu i żadnego przypału tutaj nikomu nie robię, bo prawda jest taka, że jesteście jebanymi mordercami.
Z jebanymi mordercami z Krakowa (którzy o swoich ofiarach robią oprawy i śpiewają piosenki) Stalówka stała na jednym sektorze, zapomniałeś?

PS. Jeżeli nie odróżniasz napierdalania maczetami jednego typa w 10 chłopa, gdzie ekipa idzie po to, żeby zabić od nieszczęśliwego wypadku w walce, to jesteś po prostu idiotą.
RKS MOTOR LUBLIN

.Karewer.
Posty: 81
Rejestracja: 19.05.2018, 17:39
Lokalizacja: Południowy-Wschód

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: .Karewer. » 19.05.2018, 23:02

Hugo Boss pisze:
19.05.2018, 20:49
SouthGuy pisze:
19.05.2018, 17:16
Rzeczy trzeba nazywać po imieniu i żadnego przypału tutaj nikomu nie robię, bo prawda jest taka, że jesteście jebanymi mordercami.
Z jebanymi mordercami z Krakowa (którzy o swoich ofiarach robią oprawy i śpiewają piosenki) Stalówka stała na jednym sektorze, zapomniałeś?

PS. Jeżeli nie odróżniasz napierdalania maczetami jednego typa w 10 chłopa, gdzie ekipa idzie po to, żeby zabić od nieszczęśliwego wypadku w walce, to jesteś po prostu idiotą.
Śląskowi to chyba również nie przeszkadzało?

ramelow
Posty: 3
Rejestracja: 04.02.2018, 15:56

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: ramelow » 20.05.2018, 09:32

Brawo Banda Motor. Zajebiście udało wam się znowu podzielić Motor. Lepiej niż za czasów pana G. Są rzeczy które w rodzinie powinno się wybaczyć mimo wszystko ale widać kierunek taki jak delfinów obrany. "W Wschodniej Hordzie wielka zmiana za Chełmiankę chcą Hetmana" jeszcze rok temu mnie śmieszyło. Jeśli myślicie że wiara pojedzie do Chełma żeby stać w klatce gości to się mylicie. Wiele osób zapowiedziało, że wchodzi na sektor gospodarzy ze względu na stare czasy i szacunek, którego wy nie macie do starszyzny Motoru. Możecie sobie później zaśpiewać "Motor United" na sektorze ku***.

Real
Posty: 83
Rejestracja: 28.09.2009, 20:14

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Real » 20.05.2018, 10:56

ku*** ,miałem się tutaj nie wpisywać ale...Też nie jestem najmłodszym rocznikiem z Motoru,od około 20 lat czynnie staram się brać udział w życiu kibicowskim w Motorze,wiadomo ostatnimi laty mniej bo więcej czasu zabierają sprawy rodzinne i służbowe .Ale kolego za przeproszeniem skończ pierdolić Ty i inni podobni Twojego pokroju.Masz coś do decyzji?Trzeba było podejść na sektor H i to powiedzieć.Ja Chełmianki nie obrażam,mam sentyment do starych osób z tamtych lat i jak dla mnie decyzja bardzo dobra.Jedzie tutaj każdy po Doktorze nie znając realii kto to jest i nie cukruje mu wcale,ale lata w których on jeżdził i jeździ dalej to to forum i ten serwis nie istniały w internecie,wiec trochę pokory Panowie.Kolego Remelow teraz decydują młodzi i aktywni ,którzy jeżdżą i nadstawiają karku za ten klub a nie za przeproszeniem i z całym szacunkiem starsi którzy w większości siedzą w domu a ich życie kibicowskie ogranicza się tylko do meczów domowych.Tyle mam do powiedzenia .Pozdrawiam

El General
Posty: 113
Rejestracja: 08.02.2012, 08:44

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: El General » 20.05.2018, 13:08

Jedzie tutaj każdy po Doktorze nie znając realii kto to jest i nie cukruje mu wcale,ale lata w których on jeżdził i jeździ dalej to to forum i ten serwis nie istniały w internecie,wiec trochę pokory Panowie.
Co nie zmienia faktu że gość jest debilem

Bardak
Posty: 23
Rejestracja: 07.12.2017, 03:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Bardak » 20.05.2018, 13:15

Doktorek przeciez nie raz jeszcze za zgody gadal glosno ze " c*** go obchodzacte wiesniaki z Chelma" co na wlasne uszy slyszalem. Odkad z puchy wyskoczyl odjebalo mu i gosciu zwariowal bo logicznie z niczym nie mysli. Jest dwulicowa prujdupą co na tym forum udowodnil nieraz. Ja tez jade za tydzien do Chelma i bede stal na sektorze Chelmianki a ani doctorek ani arkania mi tego nie zabroni bo ja tez jestem z Motoru i mi zaden "decyzyjny gowniarz" dziary M nie usunie...

pakorabann
Posty: 2
Rejestracja: 20.05.2018, 14:45

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: pakorabann » 20.05.2018, 14:52

Ty bardak, a ty myślisz że kogoś interesuje twoje zdanie ? internetowa prujdupo,pochwal się lepiej dlaczego cię na Motorze już nie ma ? za co zostałeś pognany frajerze z puchy.

Bardak
Posty: 23
Rejestracja: 07.12.2017, 03:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Bardak » 20.05.2018, 15:28

Nikt mnie nigdy z Motoru nie pognal. Jestem czesto na sektorze Wesolej Ferajny i zbijam piatki z tymi ludzmi tam, do ktorych ty lamusie boisz sie podejsc.

Że gownarzeria sie spompowala i mozgow i zasad nie maja to ludzie z mojej generacji zwyczaj sobie odpuszczaja. Motor to marka w Polsce wywalczona przez ludzi z mojego rocznika a takie gowniary typu doctorek czy arkania co tu wypisuja tylko przyczyniaja sie do tego żeby o NAS mowiono że nie mamy HONORU.

Pozdrawiam wszystkich ich CHlopakow z Chelmianki ktorzy mimo tego że jest ich mniej wykazali swoj CHarakter. Prawdziwy Motor to ten z Wesolej Ferajny pamietajcie!!!

Fatakurwatamargana
Posty: 53
Rejestracja: 02.03.2007, 19:58

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Fatakurwatamargana » 20.05.2018, 15:37

ku*** się porobiło! Załóżcie jakiś oddzielny temat i tam pierzcie Swoje brudy! 6 stron o niczym!!!
Czy rządem prawa nazwiesz twór, co polski naród w przepaść pcha?
Patriotyzm karze więzieniem, a sam - żydowskim kurestwom kłania się w pas?

pakorabann
Posty: 2
Rejestracja: 20.05.2018, 14:45

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: pakorabann » 20.05.2018, 15:38

zapomniałeś jeszcze odnieść się do tego że jesteś frajerem z puchy,może podasz tego przyczyny ? co do reszty to nie masz pojęcia o tym co się dzieje na Motorze i kto podejmuje decyzje i bardzo dobrze- nie dla psa kiełbasa.A chłopaki z Wesołej Ferajny również byli obecni na rozmowach z Chełmianką, niedoinformowany lamusie.

Fatakurwatamargana
Posty: 53
Rejestracja: 02.03.2007, 19:58

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Fatakurwatamargana » 20.05.2018, 15:54

No i ładna pogoda, można się przewietrzyć! Siooo na Dwór!!!
Czy rządem prawa nazwiesz twór, co polski naród w przepaść pcha?
Patriotyzm karze więzieniem, a sam - żydowskim kurestwom kłania się w pas?

Bardak
Posty: 23
Rejestracja: 07.12.2017, 03:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Bardak » 20.05.2018, 18:48

Nie mam zamiaru z wami gownarzerio lubelska dyskutowac.

Co wy wiecie o kryminale dwulicowe frajery z wolnosci

Juz nic nie pisze. Dwa razy czekalem na arkanie i 2 razy nie przyjechala choc sie zapowiadala na privie wiec pokazala kim jest.

A nawiazujac do tematu gratulacje Chemianko za dobry jakosciowo i ilosciowo wyjazd do Rzeszowa.

Pamietajcie ze Szacunek u Starej Motorowej Bandy macie na zawsze i nie przejmujcie sie tymi lamusami co toniby BM sa hahaha

Nieobecny1940
Posty: 13
Rejestracja: 30.04.2018, 11:58

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Nieobecny1940 » 20.05.2018, 19:18

Bardak pisze:
20.05.2018, 18:48
Nie mam zamiaru z wami gownarzerio lubelska dyskutowac.

Co wy wiecie o kryminale dwulicowe frajery z wolnosci

Juz nic nie pisze. Dwa razy czekalem na arkanie i 2 razy nie przyjechala choc sie zapowiadala na privie wiec pokazala kim jest.

A nawiazujac do tematu gratulacje Chemianko za dobry jakosciowo i ilosciowo wyjazd do Rzeszowa.

Pamietajcie ze Szacunek u Starej Motorowej Bandy macie na zawsze i nie przejmujcie sie tymi lamusami co toniby BM sa hahaha

Chłopie zachowaj swoje żale na Forum Kibiców Motoru a nie robisz prywatny folwark na ogólnopolski Forum.. Kreujesz się na człowieka z Wesołej Ferajny Starszyzna Motoru a nawet nie wiesz ze na spotkanie z Chełmianka właśnie ludzie starej daty pojechali z chęcią rozmowy a ze druga strona zignorowała to to już nie nasz problem. Bez odbioru bo jak bym był kibicem Motoru i czytał takie brednie jak piszesz było by mi wstyd za Ciebie..
A.C.A.B

jabba
Posty: 8
Rejestracja: 06.05.2018, 08:30

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: jabba » 20.05.2018, 19:42

Bardach,coś mi się nie chce wierzyć, że Ty z Motoru jesteś ? Bardziej wyglądasz na świdnicką rozjebundę, która pojawia się incognito na meczach w Lublinie udając Motorowca. Żaden stary Motorowiec nie pisałby takich bzdur o swoim klubie i nie pruł się do kolegów po szalu. Nawet nie zaprzeczasz, że cię skitrali w siatę w pudle. Za dużo tych niewiadomych.

Motorowiec
Posty: 48
Rejestracja: 26.02.2007, 17:49

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Motorowiec » 20.05.2018, 22:07

Bardak pisze:
20.05.2018, 18:48
Nie mam zamiaru z wami gownarzerio lubelska dyskutowac.

Co wy wiecie o kryminale dwulicowe frajery z wolnosci

Juz nic nie pisze. Dwa razy czekalem na arkanie i 2 razy nie przyjechala choc sie zapowiadala na privie wiec pokazala kim jest.

A nawiazujac do tematu gratulacje Chemianko za dobry jakosciowo i ilosciowo wyjazd do Rzeszowa.

Pamietajcie ze Szacunek u Starej Motorowej Bandy macie na zawsze i nie przejmujcie sie tymi lamusami co toniby BM sa hahaha
Jezeli jesteś rzeczywiście ze starej bandy, to byś sie chłopie przestał wyglupiac i wypisywać takie rzeczy na tym kurewskim kibice.net.
To nasze wewnętrzne sprawy a nie innych!
Dlaczego na naszym forum w tym temacie się nie odzywasz.?
Nikt tam nawet słowem się nie odezwał po zakończeniu zgody.
Jest różnica, na naszym forum nie jesteś do końca anonimowy, a tu można pierdolic glupoty bezkarnie, bo nikt nie wie kim jesteś.
Dlaczego wczoraj na meczu jak był pozdrawiany Hetman nie gwizdales.? Nikt nie gwizdal..
Coś się kończy, coś zaczyna i to tylko nasza sprawa, a najwięcej do gadania ma jak zwykle stalowa i hamburk.
BANDA MOTOR

prawdomównyziom
Posty: 49
Rejestracja: 01.06.2016, 15:41
Lokalizacja: Poland

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: prawdomównyziom » 20.05.2018, 22:27

Motorowiec pisze:
20.05.2018, 22:07
Bardak pisze:
20.05.2018, 18:48
Nie mam zamiaru z wami gownarzerio lubelska dyskutowac.

Co wy wiecie o kryminale dwulicowe frajery z wolnosci

Juz nic nie pisze. Dwa razy czekalem na arkanie i 2 razy nie przyjechala choc sie zapowiadala na privie wiec pokazala kim jest.

A nawiazujac do tematu gratulacje Chemianko za dobry jakosciowo i ilosciowo wyjazd do Rzeszowa.

Pamietajcie ze Szacunek u Starej Motorowej Bandy macie na zawsze i nie przejmujcie sie tymi lamusami co toniby BM sa hahaha
Jezeli jesteś rzeczywiście ze starej bandy, to byś sie chłopie przestał wyglupiac i wypisywać takie rzeczy na tym kurewskim kibice.net.
To nasze wewnętrzne sprawy a nie innych!
Dlaczego na naszym forum w tym temacie się nie odzywasz.?
Nikt tam nawet słowem się nie odezwał po zakończeniu zgody.
Jest różnica, na naszym forum nie jesteś do końca anonimowy, a tu można pierdolic glupoty bezkarnie, bo nikt nie wie kim jesteś.
Dlaczego wczoraj na meczu jak był pozdrawiany Hetman nie gwizdales.? Nikt nie gwizdal..
Coś się kończy, coś zaczyna i to tylko nasza sprawa, a najwięcej do gadania ma jak zwykle stalowa i hamburk.
i doktor ma najwięcej do gadania ;)
PDW !!

Janusz kwiatek
Posty: 57
Rejestracja: 07.05.2018, 12:06

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Janusz kwiatek » 20.05.2018, 23:17

Bardak pisze:
20.05.2018, 18:48


A nawiazujac do tematu gratulacje Chemianko za dobry jakosciowo i ilosciowo wyjazd do Rzeszowa.
Jakies szczegóły? Ile osób? Był Górnik? Foto jakies z sektora?

Psyche
Posty: 23
Rejestracja: 16.04.2018, 14:31

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Psyche » 20.05.2018, 23:32

Janusz kwiatek pisze:
20.05.2018, 23:17
Bardak pisze:
20.05.2018, 18:48


A nawiazujac do tematu gratulacje Chemianko za dobry jakosciowo i ilosciowo wyjazd do Rzeszowa.
Jakies szczegóły? Ile osób? Był Górnik? Foto jakies z sektora?
Resovia Rzeszów - CHEŁMIANKA CHEŁM 19.05.18
W sobotnie popołudnie w Rzeszowie stawiamy się w liczbie 108 osób, wspierani przez 12 braci z Górnika. Doping w klatce na dobrym poziomie. Na płocie wiszą 3 flagi (Niedźwiadek, Zawsze Wierni oraz Krasnystaw) oraz dwa z trzech transparentów dla naszych przyjaciół za murami zakładów karnych, najdłuższy z nich nie został wpuszczony na stadion. Na powrocie spięcie z podkarpacką psiarnią, która blokowała wejścia do cpn-ów, w wyniku czego nastąpiło gazowanie w autokarach. Reszta drogi powrotnej spokój. Podziękowania dla Górników za wsparcie!

Obrazek

Janusz kwiatek
Posty: 57
Rejestracja: 07.05.2018, 12:06

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Janusz kwiatek » 24.05.2018, 16:59

Chełmianka Chełm - Motor Lublin 26 maja, 17:00

Łada 1945 Biłgoraj - Hetman Zamość 27 maja, 16:00

expert95
Posty: 5
Rejestracja: 08.05.2018, 09:52

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: expert95 » 28.05.2018, 15:55

Wiadomo ile Hetmana na meczu Motor Chelmianka ? A ile Motoru na Lada vs Hetman ?

Szajbus.
Posty: 18
Rejestracja: 26.06.2015, 12:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Szajbus. » 28.05.2018, 17:49

Niestety zawiodę Was. Zarówno tu jak i tu po 0 :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Antarktyda1, Czeresnia, Das Reich, hanysek6448, niero, pRusok, ZapytujeWas i 185 gości