Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 12.05.2018, 17:38

yaroslaw pisze:
12.05.2018, 17:17
Unigrunt pisze:
12.05.2018, 17:10
yaroslaw pisze:
12.05.2018, 17:03

Po co? Skoro wy dostajecie nawet włeb od Dynamo Kijów, a wy sadzicie się do CSKA? haha. Oni to by po was przebiegli, więc pewnie Ruch darował sobie to.
Zabawny jesteś w cholere zróbcie układ jeszcze z kimś z brazylii haha parodia obrańce pado po co ? hahaha
Po pierwsze nie jestem z Ruchu. A po drugie co ci przeszkadza jakiś kontakt z CSKA? Sami trzymacie z marnymi pepikami z Banika, a wasi kumple truli dupe Splitowi, więc ?
Na c*** sie sadzisz jak nie jestes z ruchu?



Wyjazdowicz 64
Posty: 70
Rejestracja: 08.05.2018, 08:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wyjazdowicz 64 » 12.05.2018, 18:00

Unigrunt pisze:
12.05.2018, 16:51
Wyjazdowicz 64 pisze:
12.05.2018, 14:49
konkret ekipa na Nikiszu ....rosyjsko jezyczna czyżby Cska się pojawiło.???
Czemu k**** przez Giszowiec nie jechałyście jak to macie w zwyczaju co? komitet czekał
bo sie smrody obsrały .... i jak to chorzowscy niemcy kumaja sie z cska przed mundialem..?? Wy k**** szydzicie z Lecha z Legii...ze sie kumaja z ruskimi..ale to co jakie tlumaczenie ...jest ok ???..i bez-napinki. co k**** nie napinacie sie 15 min meczu a jebanie na GieKSe non stop...

odblaskowe_mokasyny
Posty: 9
Rejestracja: 12.05.2018, 13:43

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: odblaskowe_mokasyny » 12.05.2018, 18:43

Unigrunt pisze:
12.05.2018, 16:51
Czemu k**** przez Giszowiec nie jechałyście jak to macie w zwyczaju co? komitet czekał
może to i lepiej? jeszcze byś smartfona upuścił.
Obrazek

CLUBOWY
Posty: 53
Rejestracja: 19.02.2018, 07:10

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: CLUBOWY » 12.05.2018, 19:47

odblaskowe_mokasyny pisze:
12.05.2018, 18:43
Unigrunt pisze:
12.05.2018, 16:51
Czemu k**** przez Giszowiec nie jechałyście jak to macie w zwyczaju co? komitet czekał
może to i lepiej? jeszcze byś smartfona upuścił.
Jakie te chorzowskie wyszczekane

darek.drek
Posty: 28
Rejestracja: 13.07.2016, 16:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: darek.drek » 12.05.2018, 23:44

Nie rozumiem takiegk klepania sie na sile z wieloma ekipami wpuszczania ich do siebie na stadion i pozwolenie na wywieszenie flagi jak tak mozna dobra ok sa prywatne kontakty ale dla mnie na powieszenie flagi to trzeba sobie zasluzyc

Trzeźwy Maszynista
Posty: 47
Rejestracja: 23.02.2018, 11:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Trzeźwy Maszynista » 13.05.2018, 00:02

darek.drek pisze:
12.05.2018, 23:44
Nie rozumiem takiegk klepania sie na sile z wieloma ekipami wpuszczania ich do siebie na stadion i pozwolenie na wywieszenie flagi jak tak mozna dobra ok sa prywatne kontakty ale dla mnie na powieszenie flagi to trzeba sobie zasluzyc
A skąd ty kur** wiesz co dzieje się między Ruchem a innymi i skąd kur** masz pojęcie czym sobie owe ekipy zasłużyły? Internetowy teoretyku

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 13.05.2018, 01:54

wacus.. pisze:
12.05.2018, 12:15
poprzeczny pisze:
12.05.2018, 12:10
Mnie tylko zastanawia, dlaczego w Chorzowie nie potrafią sprzedać wszystkich biletów skoro mają tyle fan clubów i zgód. Dziwne, a to dopiero pierwszy rok po za ekstraklasą. bez napinki
Bez -napinki to Ci zaraz pewnie odpisze jakaś super opowieść :)

A tyle beki było jak grali w Katowicach, jak to chorzowscy się śmiali ze na GieKSie idzie słabo sprzedaż biletów.
bez-napinki nie napisze Ci żadnej super opowieści. ;)
Nie odnosiłem się tutaj nigdy do frekwencji GKSy, bo nasze liczby z 1-szej ligi (lata 2001-2004) znam i pamiętam, więc generalnie nie wiem o c*** Ci chodzi.

(sorry, że teraz - wiesz jak jest, deRby). :)

Konrado Moreno
Posty: 228
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konrado Moreno » 13.05.2018, 06:10

Unigrunt pisze:
12.05.2018, 16:51
Czemu k**** przez Giszowiec nie jechałyście jak to macie w zwyczaju co? komitet czekał
Może dlatego śmieciu że jadąc z Piotrowic, Panewnik czy Ligoty jest w c*** nie po drodze na Gisz? Kakaowy komitet nie obczaił nas na Szopach? 44 k**** haha

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Polish Power » 13.05.2018, 10:25

Czy jakieś flagi GieKSy wczoraj płonęły na Cichej ??

uciekający qrczak
Posty: 87
Rejestracja: 07.11.2010, 21:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: uciekający qrczak » 13.05.2018, 11:32

Konrado Moreno pisze:
13.05.2018, 06:10
Unigrunt pisze:
12.05.2018, 16:51
Czemu k**** przez Giszowiec nie jechałyście jak to macie w zwyczaju co? komitet czekał
Może dlatego śmieciu że jadąc z Piotrowic, Panewnik czy Ligoty jest w c*** nie po drodze na Gisz? Kakaowy komitet nie obczaił nas na Szopach? 44 k**** haha
Za to jadąc na cichą z cwajki to jest po drodze jak skurwysyn żeby zahaczyć o ligotę i piotrowice.
[link]

Konrado Moreno
Posty: 228
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konrado Moreno » 13.05.2018, 11:46

uciekający qrczak pisze:
13.05.2018, 11:32
Konrado Moreno pisze:
13.05.2018, 06:10
Unigrunt pisze:
12.05.2018, 16:51
Czemu k**** przez Giszowiec nie jechałyście jak to macie w zwyczaju co? komitet czekał
Może dlatego śmieciu że jadąc z Piotrowic, Panewnik czy Ligoty jest w c*** nie po drodze na Gisz? Kakaowy komitet nie obczaił nas na Szopach? 44 k**** haha
Za to jadąc na cichą z cwajki to jest po drodze jak skurwysyn żeby zahaczyć o ligotę i piotrowice.
[link]
O c*** to teraz dojebałeś typie... Mieliśmy zbiórkę na Szopach (skąd jest 20min pociągiem na Batory), komitet był na Giszu, mieliśmy zaproszenie wysłać? czy zjeżdżać się tam c*** wie iloma autobusami?

Wyjazdowicz 64
Posty: 70
Rejestracja: 08.05.2018, 08:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wyjazdowicz 64 » 13.05.2018, 12:20

Konrado Moreno pisze:
13.05.2018, 11:46
uciekający qrczak pisze:
13.05.2018, 11:32
Konrado Moreno pisze:
13.05.2018, 06:10


Może dlatego śmieciu że jadąc z Piotrowic, Panewnik czy Ligoty jest w c*** nie po drodze na Gisz? Kakaowy komitet nie obczaił nas na Szopach? 44 k**** haha
Za to jadąc na cichą z cwajki to jest po drodze jak skurwysyn żeby zahaczyć o ligotę i piotrowice.
[link]
O c*** to teraz dojebałeś typie... Mieliśmy zbiórkę na Szopach (skąd jest 20min pociągiem na Batory), komitet był na Giszu, mieliśmy zaproszenie wysłać? czy zjeżdżać się tam c*** wie iloma autobusami?
to teraz cale niebiskie scierwo zbiera sie na szopach??? no tak i potem sie pisze niebieskie szopy na berzie w Kato....a w tym swiony siemce cwajka ligota. panewniki ruda nikisz myslowice jaworzno...oj jak duzo. a potem napinka ze inno szopy...jebana pomaranczowa koalicja..

Konrado Moreno
Posty: 228
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konrado Moreno » 13.05.2018, 12:45

Wyjazdowicz 64 pisze:
13.05.2018, 12:20
to teraz cale niebiskie scierwo zbiera sie na szopach??? no tak i potem sie pisze niebieskie szopy na berzie w Kato....a w tym swiony siemce cwajka ligota. panewniki ruda nikisz myslowice jaworzno...oj jak duzo. a potem napinka ze inno szopy...jebana pomaranczowa koalicja..
Ty k**** tępy dałnie pustaku j***** ścierwo zebrało się na Giszu a na Szopach dzielnice Katowic + Mysłowice nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz a teraz W**********!

Ultras1312
Posty: 220
Rejestracja: 23.05.2016, 11:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ultras1312 » 13.05.2018, 13:02

Wyjazdowicz 64 pisze:
13.05.2018, 12:20
Konrado Moreno pisze:
13.05.2018, 11:46
uciekający qrczak pisze:
13.05.2018, 11:32


Za to jadąc na cichą z cwajki to jest po drodze jak skurwysyn żeby zahaczyć o ligotę i piotrowice.
[link]
O c*** to teraz dojebałeś typie... Mieliśmy zbiórkę na Szopach (skąd jest 20min pociągiem na Batory), komitet był na Giszu, mieliśmy zaproszenie wysłać? czy zjeżdżać się tam c*** wie iloma autobusami?
to teraz cale niebiskie scierwo zbiera sie na szopach??? no tak i potem sie pisze niebieskie szopy na berzie w Kato....a w tym swiony siemce cwajka ligota. panewniki ruda nikisz myslowice jaworzno...oj jak duzo. a potem napinka ze inno szopy...jebana pomaranczowa koalicja..
Świony i Ruda mieli swoją zbiórkę dałnie, więc nie pajacuj

uciekający qrczak
Posty: 87
Rejestracja: 07.11.2010, 21:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: uciekający qrczak » 13.05.2018, 13:43

Konrado Moreno pisze:
13.05.2018, 12:45
Wyjazdowicz 64 pisze:
13.05.2018, 12:20
to teraz cale niebiskie scierwo zbiera sie na szopach??? no tak i potem sie pisze niebieskie szopy na berzie w Kato....a w tym swiony siemce cwajka ligota. panewniki ruda nikisz myslowice jaworzno...oj jak duzo. a potem napinka ze inno szopy...jebana pomaranczowa koalicja..
Ty k**** tępy dałnie pustaku j***** ścierwo zebrało się na Giszu a na Szopach dzielnice Katowic + Mysłowice nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz a teraz W**********!
To jescze raz pytam skąd tam cwajka?. Z cwajki na cichą jest 3.5km, a z cwajki na szopy i potem na cichą około 28.Rozumiem Mysłowice i dzielnice Katowic bo mają jakoś tam po drodze ale nie cwajka.I nie spinaj się tak.

Konrado Moreno
Posty: 228
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konrado Moreno » 13.05.2018, 13:50

uciekający qrczak pisze:
13.05.2018, 13:43
To jescze raz pytam skąd tam cwajka?. Z cwajki na cichą jest 3.5km, a z cwajki na szopy i potem na cichą około 28.Rozumiem Mysłowice i dzielnice Katowic bo mają jakoś tam po drodze ale nie cwajka.I nie spinaj się tak.
Rozumiem że byłeś na zbiórce i widziałeś tam chłopaków z Cwajki? Spina to się Twoja koleżanka stara ku*** dałniara Wyjazdowiczka

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 13.05.2018, 15:42

Derby.. Bez kibicow gosci to h** nie derby.
Swieto nam zjebano.. to jest istotne.
a przeciez ta wladza to wreszcie NASZA wladza..
daliscie sie zmanipulowac modnymi i chwytliwymi
haslami jak Polska dla Polakow, j**** imigrantow itp. h** ze co drugi na saksy wypierdala po flote, ma siorke, bracika albo pol osiedla w reichu.
Wojewoda z czyjego nadania jest w tym kraju?
Kaczor go wybrol i mianowal (rekami swoich lalek). A Wojewoda zabronil. To jak to ku*** jest?

Tamci kradli na potege a Ci na potege wala w h***. Wlaczam pudlo i czuje ze mnie w dupe rucha prezenter Wiadomosci. ku*** czy kibol znaczy bezmozg? Wlaczam tvn i to samo w druga strone.
Ino ze tvn jest PRYWATNY wiec w huju ich mam.
Tak jak reeboka bo wole nike. A TVP jest ku*** panstwowe. A traktuja mnie jak sprzedajna szmate. Z moich ku*** podatkow!

ile kosztowala oprawa? bo na bank walek
a gdzie kasa co zbieraliscie na flagi? mikolow dyche wplacil przeciez..

czemu nie jechaliscie przez gisz? przeciez tam wlasnie czekalismy.. Ja p*******.. i czemu tam byla cwajka czy szicowa. A h** was obchodzi gdzie kto byl. Ruch to Ruch! co za roznica?
jak napierdalam cygana po chapie to mom pytac?
skad pochodzisz krolewiczu? w huju to mam, leje w ryja bo wiem ze jak nie ja to on.. proste.

Przeciez to sa Katowice gdzie od lat zyskujecie i przejmujecie miasto. Nikisz, Janow, Korea, Szopy, PNWK to Katowice czy nie? Myslowice maja po drodze, Jaworzno tez wiec chyba oczywiste jest ze sie banduja po kolei. Czemu na Wasze zbiorki w Zorach podbija ROW? bo sie bandujecie , proste jak h**. Co jak co ale wiedzieliscie doskonale ze Rudy, Mikolowa, Lazisk, Swion, Siemcow tam nie bylo. Mielismy tych zbiorek kilka wiec trzeba bylo obstawic wszystkie. Wy mogliscie pierdolnac w jedna.. Tylko ktora?

Gieksa to sa prze huje bo wniesli oprawe a Ruch to h*** potrafi bo im oprawe przyblokowala psiarnia.. mogli miesiac temu zakopac race w kufrze za bramka przeciez.. na koncu teczy ku***.. h*** wiecie o wnoszeniu czegokolwiek na stadion. Sa patenty ale czasem h** w dupe, przypadek i patent odlecial a wraz z nim kilkaset rac..
Ale Gieksa by wniosla..
Za to Ruch by wyniosl:)

mielismy konkretne wsparcie wielu zaprzyjaznionych ekip, wymienial nie bede.
Spora ta nasza rodzina nawiasem mowiac.

Szkoda ogromna ze Was nie bylo, Was - Gieksy.
Szpil traci niesamowicie.. To nie to samo.
Wiem ze to forum kibicowskie ale ku*** Ruch to wygrol, nie wiem jak to sie stalo ale wygrol! kazdy z nas szedl jak na sciecie, 6, 7, 5 ile Gieksa nam wdupi torow?
A oni wygrali:) takiej zwyklej, szczerej radosci z postawy pilkarzy i wyniku nie bylo u nas od dawna a przeciez spadamy.. Nigdy nie odpuszcze tego miejsca i tych ludzi.
Ino Ruch!

ctf
Posty: 19
Rejestracja: 15.10.2016, 23:38
Lokalizacja: SouthElite

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ctf » 13.05.2018, 15:54

kibic ze Śląska pisze:
13.05.2018, 15:42
Derby.. Bez kibicow gosci to h** nie derby.
Swieto nam zjebano.. to jest istotne.
a przeciez ta wladza to wreszcie NASZA wladza..
daliscie sie zmanipulowac modnymi i chwytliwymi
haslami jak Polska dla Polakow, j**** imigrantow itp. h** ze co drugi na saksy wypierdala po flote, ma siorke, bracika albo pol osiedla w reichu.
Wojewoda z czyjego nadania jest w tym kraju?
Kaczor go wybrol i mianowal (rekami swoich lalek). A Wojewoda zabronil. To jak to ku*** jest?

Tamci kradli na potege a Ci na potege wala w h***. Wlaczam pudlo i czuje ze mnie w dupe rucha prezenter Wiadomosci. ku*** czy kibol znaczy bezmozg? Wlaczam tvn i to samo w druga strone.
Ino ze tvn jest PRYWATNY wiec w huju ich mam.
Tak jak reeboka bo wole nike. A TVP jest ku*** panstwowe. A traktuja mnie jak sprzedajna szmate. Z moich ku*** podatkow!

ile kosztowala oprawa? bo na bank walek
a gdzie kasa co zbieraliscie na flagi? mikolow dyche wplacil przeciez..

czemu nie jechaliscie przez gisz? przeciez tam wlasnie czekalismy.. Ja p*******.. i czemu tam byla cwajka czy szicowa. A h** was obchodzi gdzie kto byl. Ruch to Ruch! co za roznica?
jak napierdalam cygana po chapie to mom pytac?
skad pochodzisz krolewiczu? w huju to mam, leje w ryja bo wiem ze jak nie ja to on.. proste.

Przeciez to sa Katowice gdzie od lat zyskujecie i przejmujecie miasto. Nikisz, Janow, Korea, Szopy, PNWK to Katowice czy nie? Myslowice maja po drodze, Jaworzno tez wiec chyba oczywiste jest ze sie banduja po kolei. Czemu na Wasze zbiorki w Zorach podbija ROW? bo sie bandujecie , proste jak h**. Co jak co ale wiedzieliscie doskonale ze Rudy, Mikolowa, Lazisk, Swion, Siemcow tam nie bylo. Mielismy tych zbiorek kilka wiec trzeba bylo obstawic wszystkie. Wy mogliscie pierdolnac w jedna.. Tylko ktora?

Gieksa to sa prze huje bo wniesli oprawe a Ruch to h*** potrafi bo im oprawe przyblokowala psiarnia.. mogli miesiac temu zakopac race w kufrze za bramka przeciez.. na koncu teczy ku***.. h*** wiecie o wnoszeniu czegokolwiek na stadion. Sa patenty ale czasem h** w dupe, przypadek i patent odlecial a wraz z nim kilkaset rac..
Ale Gieksa by wniosla..
Za to Ruch by wyniosl:)

mielismy konkretne wsparcie wielu zaprzyjaznionych ekip, wymienial nie bede.
Spora ta nasza rodzina nawiasem mowiac.

Szkoda ogromna ze Was nie bylo, Was - Gieksy.
Szpil traci niesamowicie.. To nie to samo.
Wiem ze to forum kibicowskie ale ku*** Ruch to wygrol, nie wiem jak to sie stalo ale wygrol! kazdy z nas szedl jak na sciecie, 6, 7, 5 ile Gieksa nam wdupi torow?
A oni wygrali:) takiej zwyklej, szczerej radosci z postawy pilkarzy i wyniku nie bylo u nas od dawna a przeciez spadamy.. Nigdy nie odpuszcze tego miejsca i tych ludzi.
Ino Ruch!
AMEN

Unigrunt
Posty: 41
Rejestracja: 22.10.2014, 13:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Unigrunt » 13.05.2018, 21:43

Konrado Moreno pisze:
13.05.2018, 11:46
uciekający qrczak pisze:
13.05.2018, 11:32
Konrado Moreno pisze:
13.05.2018, 06:10


Może dlatego śmieciu że jadąc z Piotrowic, Panewnik czy Ligoty jest w c*** nie po drodze na Gisz? Kakaowy komitet nie obczaił nas na Szopach? 44 k**** haha
Za to jadąc na cichą z cwajki to jest po drodze jak skurwysyn żeby zahaczyć o ligotę i piotrowice.
[link]
O c*** to teraz dojebałeś typie... Mieliśmy zbiórkę na Szopach (skąd jest 20min pociągiem na Batory), komitet był na Giszu, mieliśmy zaproszenie wysłać? czy zjeżdżać się tam c*** wie iloma autobusami?
A co pociąg wam spasował ? bo zawsze z przesiadkom przez Giszowiec jeździliscie gamoniu

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kokacola » 13.05.2018, 22:55

Bałtyk Gdynia pisze:
13.05.2018, 11:12
Ja mam pytanie do Gieksiarzy. Czy wasi piłkarze ponieśli lub poniosą jakąś fizyczną karę za to odpuszczanie awansów ?
Pewnie skończy się na gwałcie

Abrakadabra1410
Posty: 172
Rejestracja: 21.11.2017, 05:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Abrakadabra1410 » 14.05.2018, 06:20

kokacola pisze:
13.05.2018, 22:55
Bałtyk Gdynia pisze:
13.05.2018, 11:12
Ja mam pytanie do Gieksiarzy. Czy wasi piłkarze ponieśli lub poniosą jakąś fizyczną karę za to odpuszczanie awansów ?
Pewnie skończy się na gwałcie
Od gwałtów to są twoi wafle z Łodzi

UlekSK
Posty: 26
Rejestracja: 19.12.2017, 12:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: UlekSK » 14.05.2018, 11:10

Wyjazdowicz 64 pisze:
10.05.2018, 19:29
szwadron97 pisze:
10.05.2018, 16:42
Zapowiedź Ruchu z Nikisza nawet niewiedzą kiedy są derby na transparencie 13 maj haha a mecz 12 mają:-)
bo dla nich to bedą pechowe derby...jak ta cyfra 13. juz sie ubezpieczają na wszelki wypadek...a data byla juz ostateczna podana z dwa tygodnie temu...
"Młody wyjazdowicz" - pechowe derby powiadasz?;-) Pojawiłem się na ul. Cichej razem ze swoim synem po 11 latach przerwy. To już nie ekstraklasa, mecze z końcówki lat 80 czy całe lata 90. Poziom piłkarski nie ten sam ale emocje jakby z tamtych lat (mimo iż bez przyjezdnych). Miło było zobaczyć dużo młodych chłopaków w koszulkach F.C. Katowice a także nowego narybku. Chwała Wam że jeżdzicie, trwacie mimo iż wszystko się zmienia. Wierzę że nasz spadek (cholera wie o ile klas niżej) przyniesie nową falę ludzi na Ruch, przede wszystkim tych młodych. Tak było zawsze po każdym naszym spadku. Działajcie, mobilizujcie się... To jest RUCH, pokolenia kibiców przez te wszystkie lata, tradycja, sukcesy, morze naszych F.C. To są rzeczy ktorych nam zawsze zazdroszczono i rzeczy nie osiągalne dla klubu gdzies na Dębie... JESTESMY RUCH! Nikomu nici nigdzie nie musimy udowadniać a tym bardziej Wam koleżanki z Dębu. Wiem, łatwiej ubrać kominiarki i pobazgrać po murach odpalając piro i wrzucając film na youtube, niż podjechac 3 przystanki busem z Giszowca (skoro czekała tam Wasza super ekipa) na Nikisz, do Szopienic czy choćby na PKP w centrum Katowic...A Wasze barwy płoną i płonąć będą. A Wy co??? Kibice.net... Byliście, jesteście i będziecie zawsze w naszym cieniu. Amen

ScoobyDoo
Posty: 320
Rejestracja: 26.02.2007, 23:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ScoobyDoo » 14.05.2018, 13:30

Zagłębie Sosnowiec w razie awansu gdzie bedzie grac?

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 14.05.2018, 15:26

Jedyny klub na Śląsku z nowym stadionem i prezydentem miasta nastawionym na Śląsk są Tychy. Będą zapewne kolejki cudów tak jak rok temu przy awansie Górnika. Według mnie Stal Mielec lub GKS Tychy awansują z drugiego miejsca. GKS Katowice i Zagłębie znowu podarują punkty wszystkim jak leci w ostatnich kolejkach.

odblaskowe_mokasyny
Posty: 9
Rejestracja: 12.05.2018, 13:43

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: odblaskowe_mokasyny » 14.05.2018, 17:16

CLUBOWY pisze:
12.05.2018, 19:47
Jakie te chorzowskie wyszczekane
poprostu dbamy o wASZE smartfony :d hau hau
Obrazek

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 14.05.2018, 17:18

Jessica B. pisze:
14.05.2018, 14:37
Zagłębie nie awansuje bo odpuszczą tak jak rok temu :) A jak jakimś cudem awansują to mają ponoć grać na Ruchu.
Bzdura, Ruch będzie miał od jesieni budowany nowy stadion, więc będzie burzony, nie spełni wymogów. Prędzej będą grali w Tychach lub na Śląskim.

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 14.05.2018, 17:36

Ktoś u was w to wierzy, że wybudują wam stadion? Pytam bez żadnych animozji. Dużo bogatsze miasta przeliczają kazdą złotówkę po kilka razy zanim wydadzą ją na stadion, a w Chorzowie, w klubie nad którym wisi widmo upadku z powodu braku $ oraz mający Stadion Śląski( wiem doskonale, że to ogromne koszta wynajęcie takiego kolosa) postawi jeszcze jeden nowoczesny stadion?
Wydaje mi się, że prędzej niż Ruchowi i GieKSie nowy stadion zostanie wybudowany w Sosnowcu

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 14.05.2018, 17:43

Oberschlesien14 pisze:
14.05.2018, 17:36
Ktoś u was w to wierzy, że wybudują wam stadion? Pytam bez żadnych animozji. Dużo bogatsze miasta przeliczają kazdą złotówkę po kilka razy zanim wydadzą ją na stadion, a w Chorzowie, w klubie nad którym wisi widmo upadku z powodu braku $ oraz mający Stadion Śląski( wiem doskonale, że to ogromne koszta wynajęcie takiego kolosa) postawi jeszcze jeden nowoczesny stadion?
Wydaje mi się, że prędzej niż Ruchowi i GieKSie nowy stadion zostanie wybudowany w Sosnowcu
Mówie Ci jako osoba znająca realia miasta, że wybudują, jest ogromne parcie ma to. Właściwie w Chorzowie już został wyłoniony wykonawca robót i jak wszystko dobrze pójdzie w okolicach listopada będzie wbita pierwsza łopata. Inna sprawa, że z racji właśnie małych funduszy stadion będzie powstawał etapami jak w Zabrzu czy Łodzi a w całości do użytku ma zostać oddany dopiero w połowie 2021 roku.

R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: R.E. Bells » 14.05.2018, 17:53

Jessica B. pisze:
14.05.2018, 14:37
Zagłębie nie awansuje bo odpuszczą tak jak rok temu :) A jak jakimś cudem awansują to mają ponoć grać na Ruchu.
W Sosnowcu, z tytułu spełniania wszystkich wymogów stadionu grały Wisła, Cracovia, był przymierzany też Górnik, także spokojna twoja rozczochrana. A że stadion oldskulowy to inna sprawa.

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 14.05.2018, 18:19

oli1988 pisze:
14.05.2018, 17:43
Oberschlesien14 pisze:
14.05.2018, 17:36
Ktoś u was w to wierzy, że wybudują wam stadion? Pytam bez żadnych animozji. Dużo bogatsze miasta przeliczają kazdą złotówkę po kilka razy zanim wydadzą ją na stadion, a w Chorzowie, w klubie nad którym wisi widmo upadku z powodu braku $ oraz mający Stadion Śląski( wiem doskonale, że to ogromne koszta wynajęcie takiego kolosa) postawi jeszcze jeden nowoczesny stadion?
Wydaje mi się, że prędzej niż Ruchowi i GieKSie nowy stadion zostanie wybudowany w Sosnowcu
Mówie Ci jako osoba znająca realia miasta, że wybudują, jest ogromne parcie ma to. Właściwie w Chorzowie już został wyłoniony wykonawca robót i jak wszystko dobrze pójdzie w okolicach listopada będzie wbita pierwsza łopata. Inna sprawa, że z racji właśnie małych funduszy stadion będzie powstawał etapami jak w Zabrzu czy Łodzi a w całości do użytku ma zostać oddany dopiero w połowie 2021 roku.
Od prawie 20 lat budują nam nowy stadion, więc powinieneś brać poprawkę na to co piszesz. Zwłaszcza w roku, w którym będą wybory. Żadnej łopaty nie będzie wbitej w tym roku.

Wacek0099
Posty: 9
Rejestracja: 11.04.2018, 23:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wacek0099 » 14.05.2018, 18:57

Łagodny pisze:
11.04.2018, 09:12
Ten ten przerzut z Siemianowic. Już o nim kiedyś tu była gadka, materiały zostały przekazane nawet z obecnym adresem zamieszkania, a pała dalej jeździ na Ruch Chorzów.

Obrazek

Obrazek


[link]

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 14.05.2018, 20:51

bez-napinki pisze:
14.05.2018, 18:19
oli1988 pisze:
14.05.2018, 17:43
Oberschlesien14 pisze:
14.05.2018, 17:36
Ktoś u was w to wierzy, że wybudują wam stadion? Pytam bez żadnych animozji. Dużo bogatsze miasta przeliczają kazdą złotówkę po kilka razy zanim wydadzą ją na stadion, a w Chorzowie, w klubie nad którym wisi widmo upadku z powodu braku $ oraz mający Stadion Śląski( wiem doskonale, że to ogromne koszta wynajęcie takiego kolosa) postawi jeszcze jeden nowoczesny stadion?
Wydaje mi się, że prędzej niż Ruchowi i GieKSie nowy stadion zostanie wybudowany w Sosnowcu
Mówie Ci jako osoba znająca realia miasta, że wybudują, jest ogromne parcie ma to. Właściwie w Chorzowie już został wyłoniony wykonawca robót i jak wszystko dobrze pójdzie w okolicach listopada będzie wbita pierwsza łopata. Inna sprawa, że z racji właśnie małych funduszy stadion będzie powstawał etapami jak w Zabrzu czy Łodzi a w całości do użytku ma zostać oddany dopiero w połowie 2021 roku.
Od prawie 20 lat budują nam nowy stadion, więc powinieneś brać poprawkę na to co piszesz. Zwłaszcza w roku, w którym będą wybory. Żadnej łopaty nie będzie wbitej w tym roku.
ALe w ciagu tych 20 lat nie udalo sie wylonic szefa kontraktu a teraz i owszem, budowa sie rozpocznie jeszcze w 2018.

Paulek
Posty: 81
Rejestracja: 26.12.2012, 07:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Paulek » 14.05.2018, 23:05

glwtrcd pisze:
22.02.2018, 20:08
I co wy teraz z tym Lukaszkiem zrobicie....
Gltwrcd dalej się tu ruro prujesz? Padło jakiś czas temu pytanie odnośnie farmazonu który tu wrzuciłaś i żeś skleiła cipę na jakiś czas, farmazoniaro jebana.
19R20

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 15.05.2018, 02:04

Ale żeś mu pojechał. +10 w lidze chuliganów, brawo!

siedze cicho
Posty: 30
Rejestracja: 08.05.2013, 13:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siedze cicho » 15.05.2018, 10:22

Czy wybór inżyniera kontraktu jest równoznaczny z rozpoczęciem budowy? Czy czasem nie trzeba jeszcze wyłonić generalnego wykonawcy? To tak poza tym wszystkim a propos stadionu w Chorzowie.
Ostatnia kolejka e-klasy, finały niższych lig, potem sezon ogórkowy. Będzie mi brakowało tych inwektyw ;)

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 15.05.2018, 11:13

siedze cicho pisze:
15.05.2018, 10:22
Czy wybór inżyniera kontraktu jest równoznaczny z rozpoczęciem budowy? Czy czasem nie trzeba jeszcze wyłonić generalnego wykonawcy? To tak poza tym wszystkim a propos stadionu w Chorzowie.
Ostatnia kolejka e-klasy, finały niższych lig, potem sezon ogórkowy. Będzie mi brakowało tych inwektyw ;)
no i rozumiem, ze wedlug Ciebie miasto wydalo na to ponad 2 miliony zlotych zeby potem nie rozpoczac budowy?

Cisnę_Bekę
Posty: 33
Rejestracja: 16.03.2018, 14:47

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Cisnę_Bekę » 15.05.2018, 11:44

oli1988 pisze:
15.05.2018, 11:13
siedze cicho pisze:
15.05.2018, 10:22
Czy wybór inżyniera kontraktu jest równoznaczny z rozpoczęciem budowy? Czy czasem nie trzeba jeszcze wyłonić generalnego wykonawcy? To tak poza tym wszystkim a propos stadionu w Chorzowie.
Ostatnia kolejka e-klasy, finały niższych lig, potem sezon ogórkowy. Będzie mi brakowało tych inwektyw ;)
no i rozumiem, ze wedlug Ciebie miasto wydalo na to ponad 2 miliony zlotych zeby potem nie rozpoczac budowy?
Nie chcę straszyć, ale już nie takie rzeczy się działy w polskich miastach.

xayon
Posty: 1
Rejestracja: 14.05.2018, 14:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: xayon » 15.05.2018, 11:49

siedze cicho pisze:
15.05.2018, 10:22
Czy wybór inżyniera kontraktu jest równoznaczny z rozpoczęciem budowy? Czy czasem nie trzeba jeszcze wyłonić generalnego wykonawcy?
wybor Wykonawcy->wybor Inzyniera Kontraktu(nadzor)->przekazanie placu budowy->wbicie 1. lopaty(rozpoczecie budowy)

pozycje 1 i 2 moga byc na odwrot

Abrakadabra1410
Posty: 172
Rejestracja: 21.11.2017, 05:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Abrakadabra1410 » 15.05.2018, 15:28

Swoją drogą szkoda Estadio dela Gruz. Dużo wspomnień.

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 15.05.2018, 15:32

oli1988 pisze:
15.05.2018, 11:13
siedze cicho pisze:
15.05.2018, 10:22
Czy wybór inżyniera kontraktu jest równoznaczny z rozpoczęciem budowy? Czy czasem nie trzeba jeszcze wyłonić generalnego wykonawcy? To tak poza tym wszystkim a propos stadionu w Chorzowie.
Ostatnia kolejka e-klasy, finały niższych lig, potem sezon ogórkowy. Będzie mi brakowało tych inwektyw ;)
no i rozumiem, ze wedlug Ciebie miasto wydalo na to ponad 2 miliony zlotych zeby potem nie rozpoczac budowy?
Katowice robią projekt za grube siano co kilka lat. A nie zdziwię się jak w innych miastach wygląda to podobnie. Nie ufaj politykom przed wyborami.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Pan Kruk, pf8, Witkacy, Xsexx i 187 gości