Podkarpacie vs Lubelszczyzna

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
TenTypZDaleka
Posty: 48
Rejestracja: 21.06.2016, 13:46

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: TenTypZDaleka » 06.05.2018, 16:19

Nie chce gdybać i bawić się we wróżbitę ale gdyby okazało się, że Motor poszedł z aktualnym Polskim trendem kibicowskim i zerwał długoletnią zgodę kosztem świeżego układu to dla mnie byłoby to największe rozczarowanie aktualnych lat, z tego względu, że zawsze Motor był u mnie liderem jeśli chodzi o honor i zasady


Jeśli już zacząłeś dywagację, to równie dobrze Chełmianka może zerwać zgodę z Motorem, Motor nie jest pępkiem świata, mimo że jest dużą ekipą, nie oznacza to, że mniejsza ekipa nie może ich pożegnać. Wyjścia są dwa, albo Chełmianka będzie nadal udawać że wszystko jest okej, i zaakceptuje ten stan rzeczy, a smród zostanie, albo zachowa się charakternie i poprzez ruchy Motoru po prostu pójdzie swoją drogą. Czasami po kroku w tył, można zrobić dwa w przód. Już układ Sovi pokazał, że takie toksyczne układy nie popłacają(Chodzi o Wisłe, Widzew, Elane) Które to wszystkie ekipy musiały stać razem, ze względu na Wisłe,co musiało skutkować wyrzuceniem kogoś, padło na Resovie, za duże ciśnienie miał Widzew i Elana na Resovie, poprzez kontakty ze Stalą.Tak samo tutaj, Chełmianka-Hetman to kosa, porównywalna można powiedzieć co na lini Resovia-Widzew/Elana, a zapowiada się że będą się spotykać często, w Lublinie na Motorze, to musi jebnąć prędzej czy pózniej, a ruch powinna zrobić Chełmianka jak są charaterni.



LubelskiFan1934
Posty: 1
Rejestracja: 06.05.2018, 18:00

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: LubelskiFan1934 » 06.05.2018, 18:04

Nieobecny1940 pisze:
06.05.2018, 15:04
Bardak pisze:
06.05.2018, 07:24
"...Nie wiem jak zostało to ostatecznie rozwiązane, ale przynajmniej rok temu zdanie Chełmianki było brane pod uwagę. Czyli jednak honorowo i nikt nie chciał Chełmianki "wydymać". Tak na prawdę to mało kto wie co dalej z Chełmianką, dzisiaj pozdrowień dla nich na meczu nie było. Mam nadzieję, że zgoda przetrwa..."


W wiekszosci wspolnych akcji WH to Chelmianka byla motorem napedowym i malo sie o tym pisalo ale to CHelmianie choc ich bylo moze mniej niz M stali przewaznie w pierwszym szeregu.

Ciekawy watek ktory krazy na fejsbukach to dlaczego Hetman po powrocie z Trzebinii po przyklepaniu ukladu z Motorem nie wyszedl do Chelmianki ktora na nich czekala mimo ze byli swoim "najlepszym reprezentacyjnym skladem"

To nie moje gdybanie tylko fakty o ktorych w sieci mozna wyczytac. Ale Chelmianka nic nie pisze bo po co? Nie sympatyzuje ani z Chelmianka ani z cala WH ale przykro sie robi ze kolejna jedna z najdluzszych sztam w Polsce jest przynajmnie wystawiona na probe. Wg mnie i wielu chuligansko Chelmianka ma lepsza jskosciowa bande od Motoru tylko ze jest ich mniej no bo i miasto 10 razy mniejsze

Gornik tez zostal w narożniku postawiony bo wyglada na to że bedzie musial wybierac miedzy Przyjaciółmi (CH) a ukladowiczem, ktory zaczal grac po swojemu nie patrzac na sentymenty.

Starzy czy to z CH czy z M sa dalej za zgoda M/CH ale to mlode glowy decyduja teraz w Pl (vide rozpad TKWM)


Nie sieje tu zadnej sensacji czy nie podburzam nikogo tylko stwierdzam czyste fakty, a mam duzo sptawdzonych wiarygodnych zrodel z kazdej ze stron

Pozdrawiam

P.S. Blizej mi do półwiecza niz wieku chrystusowego wiec nie cisnijcie mi od gimbazy itp

Z tego co mi kolego wiadomo, Chełmianka atakowała skład wracając z meczu z Chełma gdzie mieli swój mecz z Kłosem Chełm a nie skład wracający z wyjazdu Motoru. I prostując twoją wypowiedź zatrzymali się nawet doszło do małego starcia ale niebiescy przeszkodzili całej akcji.. I powiedz mi co z tego że jeździli z Motorem co im z pierwszej linii jak każda akcja była tylko do spółki z Motorem albo z Górnikiem sami kompletnie od dłuższego czasu nic nie działają aa sory ewentualnie wytykają Hetmanowi jakieś farmazony :D

Nikt nie atakował Hetmana na powrocie z meczu z Kłosem, farmazon kompletny 😁 Chelmianka zaatakowała Hetman na powrocie z Trzebini po czym spaliła wroty i nic się nie wydarzyło

popielek
Posty: 11
Rejestracja: 16.06.2016, 15:29

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: popielek » 06.05.2018, 19:21

Spaliła wroty na widok HZ, czy może niebieskich? A to jest różnica.

Kalafior18p
Posty: 90
Rejestracja: 29.05.2011, 15:42

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Kalafior18p » 06.05.2018, 19:49

LubelskiFan1934 pisze:
06.05.2018, 18:04
Nieobecny1940 pisze:
06.05.2018, 15:04
Bardak pisze:
06.05.2018, 07:24
"...Nie wiem jak zostało to ostatecznie rozwiązane, ale przynajmniej rok temu zdanie Chełmianki było brane pod uwagę. Czyli jednak honorowo i nikt nie chciał Chełmianki "wydymać". Tak na prawdę to mało kto wie co dalej z Chełmianką, dzisiaj pozdrowień dla nich na meczu nie było. Mam nadzieję, że zgoda przetrwa..."


W wiekszosci wspolnych akcji WH to Chelmianka byla motorem napedowym i malo sie o tym pisalo ale to CHelmianie choc ich bylo moze mniej niz M stali przewaznie w pierwszym szeregu.

Ciekawy watek ktory krazy na fejsbukach to dlaczego Hetman po powrocie z Trzebinii po przyklepaniu ukladu z Motorem nie wyszedl do Chelmianki ktora na nich czekala mimo ze byli swoim "najlepszym reprezentacyjnym skladem"

To nie moje gdybanie tylko fakty o ktorych w sieci mozna wyczytac. Ale Chelmianka nic nie pisze bo po co? Nie sympatyzuje ani z Chelmianka ani z cala WH ale przykro sie robi ze kolejna jedna z najdluzszych sztam w Polsce jest przynajmnie wystawiona na probe. Wg mnie i wielu chuligansko Chelmianka ma lepsza jskosciowa bande od Motoru tylko ze jest ich mniej no bo i miasto 10 razy mniejsze

Gornik tez zostal w narożniku postawiony bo wyglada na to że bedzie musial wybierac miedzy Przyjaciółmi (CH) a ukladowiczem, ktory zaczal grac po swojemu nie patrzac na sentymenty.

Starzy czy to z CH czy z M sa dalej za zgoda M/CH ale to mlode glowy decyduja teraz w Pl (vide rozpad TKWM)


Nie sieje tu zadnej sensacji czy nie podburzam nikogo tylko stwierdzam czyste fakty, a mam duzo sptawdzonych wiarygodnych zrodel z kazdej ze stron

Pozdrawiam

P.S. Blizej mi do półwiecza niz wieku chrystusowego wiec nie cisnijcie mi od gimbazy itp

Z tego co mi kolego wiadomo, Chełmianka atakowała skład wracając z meczu z Chełma gdzie mieli swój mecz z Kłosem Chełm a nie skład wracający z wyjazdu Motoru. I prostując twoją wypowiedź zatrzymali się nawet doszło do małego starcia ale niebiescy przeszkodzili całej akcji.. I powiedz mi co z tego że jeździli z Motorem co im z pierwszej linii jak każda akcja była tylko do spółki z Motorem albo z Górnikiem sami kompletnie od dłuższego czasu nic nie działają aa sory ewentualnie wytykają Hetmanowi jakieś farmazony :D

Nikt nie atakował Hetmana na powrocie z meczu z Kłosem, farmazon kompletny 😁 Chelmianka zaatakowała Hetman na powrocie z Trzebini po czym spaliła wroty i nic się nie wydarzyło
Chełmianka odpuszcza widząc niebieskich

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Pique » 06.05.2018, 22:05

Teraz się zacznie :D

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: PolowaPolski » 06.05.2018, 22:06

Pique pisze:
06.05.2018, 22:05
Teraz się zacznie :D
Bedzie napinka ze hoho

WSO
Posty: 89
Rejestracja: 13.01.2017, 21:32

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: WSO » 06.05.2018, 22:08

Juz mozesz napisac aby nikt sie nie domyslal. Po 38latach przestaje istnieć zgoda Motoru z Chełmianka
W świecie baranów jesteśmy wilkami!!!

jabba
Posty: 8
Rejestracja: 06.05.2018, 08:30

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: jabba » 06.05.2018, 22:09

"Jako Ludzie wychowani na zasadach nie możemy tolerować łamania ich przez kogokolwiek. W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie grup decyzyjnych Motoru i Chełmianki, na którym po 38 latach zakończyła się nasza zgoda. Bezpośrednim powodem zerwania zgody były wydarzenia,
które miały miejsce podczas powrotu z naszego wyjazdu do Trzebini. Stosunki z Chełmianką pozostają neutralne jednak od dnia dzisiejszego
nie pojawiamy się w barwach Chełmianki na meczach domowych i wyjazdowych."


motorlublin.com

camillo
Posty: 120
Rejestracja: 18.03.2007, 00:07

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: camillo » 06.05.2018, 22:36

jabba pisze:
06.05.2018, 22:09
"Jako Ludzie wychowani na zasadach nie możemy tolerować łamania ich przez kogokolwiek. W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie grup decyzyjnych Motoru i Chełmianki, na którym po 38 latach zakończyła się nasza zgoda. Bezpośrednim powodem zerwania zgody były wydarzenia,
które miały miejsce podczas powrotu z naszego wyjazdu do Trzebini. Stosunki z Chełmianką pozostają neutralne jednak od dnia dzisiejszego
nie pojawiamy się w barwach Chełmianki na meczach domowych i wyjazdowych."


motorlublin.com
Czyli jednym słowem wymienili Chelmainke na Hetman. Jak Hetman wjechał ich zgodzie na miejsce kręcenia zapowiedzi to nie było zaaad? A wróć. Wy nie macie zasad. Wydarzenia pod Radomiem to pokazały
Duma Hutniczego Miasta - Stal Stalowa Wola

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Doktor » 06.05.2018, 22:45

Jako Ludzie wychowani na zasadach nie możemy tolerować łamania ich przez kogokolwiek. W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie grup decyzyjnych
Motoru i Chełmianki, na którym po 38 latach zakonczyła sie nasza zgoda. Bezpośrednim powodem zerwania zgody były wydarzenia,
które miały miejsce podczas powrotu z naszego wyjazdu do Trzebini. Stosunki z Chełmianką pozostają neutralne jednak od dnia dzisiejszego
nie pojawiamy się w barwach Chełmianki na meczach domowych i wyjazdowych.
P.s to jest jedyne i oficjalne stanowisko.nikt od nas z Bandy nie będzie się w tym temacie wypowiadał i tłumaczył jakimś łbom z Podkarpacia jak ten powyżej bo takie sprute pizdy będę wiedziały swoje.jeszcze raz powtarzam nikt od nas z Bandy ma się tu nie wypowiadać w tym temacie.wszystko jest wyjaśnione jasno i klarownie.boli was nowy układ i będzie bolał jeszcze bardziej .to tyle.
mahomet to pedofil. AVE BMH

ministerwojny
Posty: 71
Rejestracja: 06.08.2017, 10:00

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: ministerwojny » 06.05.2018, 22:46

Dokładnie camillo, jak Hetman wjechał Chełmiance i doszło do do bójki/palenia wrot to było ok, ale jak Chełmianka ustawiła się na Hetman i do niczego nie dochodzi to nagle ludzie humoru się obudzili :D żałosne jest to wasze oświadczenie, chcieliście wyruchać Chełmiankę i to po prostu zrobiliście i to wszystko.

FanObiektywny
Posty: 36
Rejestracja: 19.04.2015, 21:46

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: FanObiektywny » 06.05.2018, 22:59

Camillo napisał tylko i wyłacznie prawde a Doktor wiecznie tylko musi obrażać. Doktor to może napisz jak to jest z tymi zasadami jak Hetman wjechał waszej 38 letniej zgodzie na kręcenie zapowiedzi ? Gdzie ten honor i zasady? , tak jak piszą ludzie , chcieliscie jakoś pozbyć sie Chełmianki to znalezliscie słaby pretekst zeby to zrobic tyle w temacie.

TenTypZDaleka
Posty: 48
Rejestracja: 21.06.2016, 13:46

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: TenTypZDaleka » 06.05.2018, 23:00

Motor sam sobie zaprzecza tym oświadczeniem, Chełmiance jest nie po drodze z Hetmanem, chcieli coś wyjaśnić,więc się ustawili, podobnie tak jak Hetman wjechał Chełmiance na kręcenie zapowiedzi. Nie rozumiem piątki mieli z sobą zbijać, bo Motor ma układ? Jakby Motor traktował poważnie CHełmiankę, to by nie pruł się o to do nich, że chcą konfrontacji ze swoją kosą, nie ważne czy Hetman byl z Motorem czy nie, Motor mógłby być biernym obserwatorem. Cóż nie pasowali do układanki, więc każdy pretekst jest dobry, bo idąc tokiem oświadczenia, układ nie powinien być zawiązany bo Hetman(nowy układowicz Motoru) obił zgodę Motoru, więc zasady zostały złamane. Życie pokaże a wnioski wysnują i zainteresowane strony, i wrogowie.

JedynaSiłaMiasta
Posty: 38
Rejestracja: 06.02.2013, 19:22

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: JedynaSiłaMiasta » 06.05.2018, 23:02

W Zamościu tańsze szlugi!? A j**** to wszystko, kolejne przerabianie dziar. Za tą zgodę bym dał c**** obciąć bo 10-13 lat temu było duzo gorzej na tej linii i zgoda przetrwała.

pseudofan
Posty: 152
Rejestracja: 01.02.2010, 13:56

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: pseudofan » 06.05.2018, 23:03

" Nic nie może przecież wiecznie trwać " zacznijcie się przyzwyczajać bo jeszcze nie jedno oświadczenie was zaskoczy.
Czasy się zmieniają a z nimi kibicowska scena.

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: espana » 06.05.2018, 23:07

No Motor słabo wypadł. Kpili sobie z "podkarpackiej zbieraniny" a tu nagle robią sami swoją lubelską zbieranine. Chełmianka pokazała jaja chyba jako jedyna z tych wszystkich mniejszych ekip porzucanych przez większych w ostatnich latach i ustawiła się na swoją kosę. To, że Motor robi swoją zbieranine, to nie oznacza że samodzielna ekipa musi się podporządkować. A skutek jaki? Chelmianka schodzi na margines, będą mieć pewnie spokojniej ze strony podkarpacia bo już nie będą w rodzinie, a Motorowi to też niewiele da bo zamienia podobnych do siebie, a traci moralne prawo do śmiania się ze Stalowej Woli.

MLWschod
Posty: 12
Rejestracja: 03.04.2018, 16:24

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: MLWschod » 07.05.2018, 05:50

Hetman nie był układowiczem jak atakował Chełmiankę to jest różnica . Troszkę szkoda ale życie toczy się dalej

ch_31
Posty: 220
Rejestracja: 30.10.2009, 14:20

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: ch_31 » 07.05.2018, 09:26

Doktor pisze:
06.05.2018, 22:45
Jako Ludzie wychowani na zasadach nie możemy tolerować łamania ich przez kogokolwiek. W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie grup decyzyjnych
Motoru i Chełmianki, na którym po 38 latach zakonczyła sie nasza zgoda. Bezpośrednim powodem zerwania zgody były wydarzenia,
które miały miejsce podczas powrotu z naszego wyjazdu do Trzebini. Stosunki z Chełmianką pozostają neutralne jednak od dnia dzisiejszego
nie pojawiamy się w barwach Chełmianki na meczach domowych i wyjazdowych.
P.s to jest jedyne i oficjalne stanowisko.nikt od nas z Bandy nie będzie się w tym temacie wypowiadał i tłumaczył jakimś łbom z Podkarpacia jak ten powyżej bo takie sprute pizdy będę wiedziały swoje.jeszcze raz powtarzam nikt od nas z Bandy ma się tu nie wypowiadać w tym temacie.wszystko jest wyjaśnione jasno i klarownie.boli was nowy układ i będzie bolał jeszcze bardziej .to tyle.
d*** to ciebie boli cwelu jak cię Chełmianka wyruchała. Kondonie dziurawy nie pisz o zasadach i ich łamaniu bo Hetman jak wjechał Chełmiance na zapowiedź to nic nie mówiłeś. p********* tu ludziom na forum takie wypociny jak politycy w sejmie. Zasadami których nie macie próbujesz tu się zasłaniać. Weź już spierdalaj na Amen. A z jedynym doktorem z którym miałeś styczność to tylko w zakładzie psychiatrycznym ale nie udało mu się ciebie wyleczyć to dał ci żółty papier i dostałeś rentę dla wariatów to sobie neta podpiąłeś i walczysz tutaj dosłownie z każdym obojetnie czy pisze prawde czy nie czy dobrze czy źle. Szacun Dla Chełmianki !!!!!!!!!!

Bardak
Posty: 23
Rejestracja: 07.12.2017, 03:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Bardak » 07.05.2018, 09:28

Na Motorze teraz jest pokolenie ktore w "Imie Zasad" bez problemu zaakceptowalo fuzje z szarowola i prawidlowo nazywaja sie teraz Spartakus Lublin, a ze z s,arowoli do zamosciacrzut beretem to teraz po drodze maja na stadion rodzimy.

Pisal o tym oficjalnie Zielinski non stop a to przeciez Ziomek ze Slaska.

Tak wiec nie dziwi ze HONOR to dla obecnych "Spartakuso/Motorowcow" to chyba tylko nazwa znana z tworczosci pewnej kapeli oi


Do glosu doszli tam typy ktorzy dobrego Chlopaka Groszka odpulili a ktory mimo swego porywczego temperamentu trxymal wszystko wg Zasad I Honoru. A teraz takie gimbazy jak Doktor cisna wszystkim bo zero argumentow ma to obraza wszystkich bo tak latwiej.
On niby chlop z zasadami ale co by nie zrobil to nikt go powaznie w LbN nie traktuje od dluzszego czasu.
Im wiecej tu krzyczy to oznaka ze ktps my dal do zrozumienia ze nie okaxuje dla niego Szacunku. Na szacunek trzeba sobie zasluzyc. Pewnie nie spal cala noc o czeka zeby zaraz pocisnac czy to mi czy komus innemu.

Wiem co pisze bo mieszkam od lat w LbN i jestem czesto na meczach Spartakusa Lublin grajacego pod nazwa Motor i widze i slysze na codzien co ludzie mowia o tzw. Liderze Spartakusa o diabelskiej ksywie

Spaacerowicz
Posty: 424
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Spaacerowicz » 07.05.2018, 10:02

na temat licencji to już nudne jest, Motor dzięki niej nie awansował sportowo a jedynie dał możliwość grania dalej
A z Chełmianką to bym powiedział, że zgoda szanowana bo długa ale umarła śmiercią naturalną, na prawdę już mało tej więzi było i tyle. Jest tak jak jest i na c*** drążyć? Układ z Hetmanem to długoletni czas bez nienawiści. Nawet jak była kosa to jakiejś nienawiści nie było tylko po prostu napierdalanka. Ci co krytykują to co się stało to im wybaczam hehe To jest dobry ruch Motoru, było to do przewidzenia od bardzo długiego czasu, nic sztucznego i na siłę. Niektórzy to na prawdę mają ból d***.
Obrazek

Bardak
Posty: 23
Rejestracja: 07.12.2017, 03:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Bardak » 07.05.2018, 10:31

Chelmianka pokazala jaja. SZACUN!!!

Tylko kwestia czasu jak Slask pogoni Motor bo nie od dzis wiadomo ze Slask wyznaje inne ZASADY niz Spartakus Doktor, ktory uwaza sie za Zeusa Lublina.

A pamietam jak dzis jak jeszcze w brylkach chodzil i na jednym wyjezdzie bodajze do Deblina jak zdjal z czola oczki to w znaka przypierdolil bo go nie zauwazyl i do dzis beke z niego wszyscy maja. A hersztem zadnej BM gosciu nie jest tylko krzyczy najglosniej i tyle. Posluch ma tylko u gimbazy bo reszta go traktuje z przymrozeniem oka. I jego czas tez dobiegnie niebawem konca bo podzielil Lublin juz dawno i wchuj wiary przez to odbilo z Motoru. I mi nie piszcie ze c**** wiem bo to fakty a nie domysly. Widze to na codzien i co Doktorku solowe mi tez zaproponujesz? Masz ostatnie 2,5inuty jeszcze to glosno piszczysz ale juz niebawem pp popkorn siegniesz bo jest juz duza grupa ludzi w Lublinie ktorzy pomalenku szykuja na Ciebie PUCZ a sama gimbaza Ci nie pomoze. Mam w d**** co napiszesz a mi nie zabronisz mowic co mysle i tyle.


.

lukaszb
Posty: 7
Rejestracja: 24.12.2012, 21:21

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: lukaszb » 07.05.2018, 10:48

Na moje oko wygląda to tak, że Motor nie miał nic przeciwko konfrontacjom na linii Chełmianka - Hetman, jednak nie przy okazji meczów Motoru. Taka delikatna różnica której większość tu wypisujących zdaje się nie dostrzegać. Hetman wjechał na zapowiedź Chełmianki do Chełma, Chełmianka zaś ustawiła się na Hetman podczas powrotu z pierwszego wspólnego meczu Motoru i Hetmana. Chełmianka wiedziała w jakim świetle postawi to Motor i czym to się skończy więc do kogo teraz pretensje? A te wylewane żale pokazują tylko wasz strach panowie z Podkarpacia i okolic. Dodatkowo pokazując, że wy nawet nie macie pojęcia o zasadach i nie ma tu z kim dyskutować. Płaczcie dalej

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: RUDYZWĄSEM » 07.05.2018, 10:53

Teraz Chełmianka może odeprzeć zarzuty,że bez Motoru nigdzie dalej nie jeżdżą i w końcu pokazać, że sami dadzą sobie radę. Zostaje im przecież jeszcze dobra zgoda z Górnikiem.
Ale nie byłbym taki pewny,że na Podkarpaciu dadzą im teraz spokój, tak jak piszą tu niektórzy.
Ogólnie sytuacja robi się ciekawa, czekać tylko na pierwsze ruchy w realnym świecie, bo dziać może się dużo (i tak na pewno będzie)

Spaacerowicz
Posty: 424
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Spaacerowicz » 07.05.2018, 11:15

RUDYZWĄSEM pisze:
07.05.2018, 10:53

Ale nie byłbym taki pewny,że na Podkarpaciu dadzą im teraz spokój, tak jak piszą tu niektórzy.
Niektórzy czyli ilu(liczba mnoga)? Dawaj te wpisy konkretnie. Jeden wpis taki widziałem a Ty mnożysz. I jakie to ma przełożenie w realnym świecie?

prawdomównyziom
Posty: 49
Rejestracja: 01.06.2016, 15:41
Lokalizacja: Poland

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: prawdomównyziom » 07.05.2018, 11:21

Przypominam że w maju Chelmianka podejmuje u siebie Motor 😁
PDW !!

Janusz kwiatek
Posty: 57
Rejestracja: 07.05.2018, 12:06

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Janusz kwiatek » 07.05.2018, 12:11

prawdomównyziom pisze:
07.05.2018, 11:21
Przypominam że w maju Chelmianka podejmuje u siebie Motor 😁
Motor pewnie z Hetmanem przyjedzie..
A Górnik Łęczna? Ze zgodą? Ukladowiczem? Czy wcale?

MLWschod
Posty: 12
Rejestracja: 03.04.2018, 16:24

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: MLWschod » 07.05.2018, 12:12

na spokojnie pisze:
07.05.2018, 10:14
MLWschod pisze:
07.05.2018, 05:50
Hetman nie był układowiczem jak atakował Chełmiankę to jest różnica . Troszkę szkoda ale życie toczy się dalej
"Aaaaaa nieeeee, jak tak to spoooko, to się nie liiiczyyy" - jak mawiał przedszkolny klasyk...
Troszkę szkoda ???? prawie 40-letniej zgody????
Ty czytasz to co piszesz?

ku***, Kubeł przewraca się w grobie.
Czytam co pisze i staram się wypowiadać na temat . Dla mnie najważniejszy jest MÓJ klub MOTOR . Inne tematy są na drugim miejscu jeżeli tak zostało zadecydowane tak musiało być CZY SIE TO TOBIE PODOBA CZY NIE . Ty nie ustalasz reguł czy zgoda ma trwać czy ma być układ itd.
Już mi nawet nie odpisuj . Bo nie będę się wdawał z tobą w polemikę .

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: RUDYZWĄSEM » 07.05.2018, 12:26

Spaacerowicz pisze:
07.05.2018, 11:15
RUDYZWĄSEM pisze:
07.05.2018, 10:53

Ale nie byłbym taki pewny,że na Podkarpaciu dadzą im teraz spokój, tak jak piszą tu niektórzy.
Niektórzy czyli ilu(liczba mnoga)? Dawaj te wpisy konkretnie. Jeden wpis taki widziałem a Ty mnożysz. I jakie to ma przełożenie w realnym świecie?
masz rację,tutaj tylko jeden wpis, mój błąd

Krytyk1906
Posty: 25
Rejestracja: 03.06.2016, 10:16

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Krytyk1906 » 07.05.2018, 13:23

Spaacerowicz pisze:
07.05.2018, 10:02
na temat licencji to już nudne jest, Motor dzięki niej nie awansował sportowo a jedynie dał możliwość grania dalej
A z Chełmianką to bym powiedział, że zgoda szanowana bo długa ale umarła śmiercią naturalną, na prawdę już mało tej więzi było i tyle. Jest tak jak jest i na c*** drążyć? Układ z Hetmanem to długoletni czas bez nienawiści. Nawet jak była kosa to jakiejś nienawiści nie było tylko po prostu napierdalanka. Ci co krytykują to co się stało to im wybaczam hehe To jest dobry ruch Motoru, było to do przewidzenia od bardzo długiego czasu, nic sztucznego i na siłę. Niektórzy to na prawdę mają ból d***.
Co Ty ku*** bredzisz? Była kosa, ale bez nienawiści? To teraz są kosy mniejsze, większe, z nienawiścią, beznienawiści, kosy neutralne.... ku***, co za dzban. Kosa to kosa, a Stalowkę jebiecie, że wącha się ze Stalą Rzeszów i Karpatami. To przecież też była tylko kosa i napierdalanka, a ciśnienie zeszło, kiedy odjebali tą kurwską Pejsovią.... ku*** co za hipokryzja, trzymajcie mnie bo pierdolne. Jebane rurkowe ciapy.

wolf19(M)50
Posty: 36
Rejestracja: 25.08.2017, 23:49

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: wolf19(M)50 » 07.05.2018, 13:26

bardak c*** ci w dupe stara farmazoniaro

nieproszeni goście
Posty: 56
Rejestracja: 27.11.2016, 14:15

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: nieproszeni goście » 07.05.2018, 13:50

Bardak pisze:
07.05.2018, 10:31
Chelmianka pokazala jaja. SZACUN!!!

Tylko kwestia czasu jak Slask pogoni Motor bo nie od dzis wiadomo ze Slask wyznaje inne ZASADY niz Spartakus Doktor, ktory uwaza sie za Zeusa Lublina.

A pamietam jak dzis jak jeszcze w brylkach chodzil i na jednym wyjezdzie bodajze do Deblina jak zdjal z czola oczki to w znaka przypierdolil bo go nie zauwazyl i do dzis beke z niego wszyscy maja. A hersztem zadnej BM gosciu nie jest tylko krzyczy najglosniej i tyle. Posluch ma tylko u gimbazy bo reszta go traktuje z przymrozeniem oka. I jego czas tez dobiegnie niebawem konca bo podzielil Lublin juz dawno i wchuj wiary przez to odbilo z Motoru. I mi nie piszcie ze c**** wiem bo to fakty a nie domysly. Widze to na codzien i co Doktorku solowe mi tez zaproponujesz? Masz ostatnie 2,5inuty jeszcze to glosno piszczysz ale juz niebawem pp popkorn siegniesz bo jest juz duza grupa ludzi w Lublinie ktorzy pomalenku szykuja na Ciebie PUCZ a sama gimbaza Ci nie pomoze. Mam w d**** co napiszesz a mi nie zabronisz mowic co mysle i tyle.


.
Masz dobre informacje z Wrocławia?:) Zapodaj poczytamy, pośmiejemy się:)

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Lucjan80 » 07.05.2018, 14:22

Ten bardak to jednak wyobraznie ma i zyczeniowy tok myslenia.
Czy Motor postapil slusznie ? Ja mysle ze tak
Po pierwsze Motor dopoki Chelmianka atakowala Hetmana w sytuacjach gdzie nie bylo Motoru i nic oficjalnego miedzy Motorem a Hetmanem to nikt do nikogo nie mial i miec nie mogl pretensji ale w sytuacji gdy sa (wspólne mecze,turnieje itd) sytuacja staje sie smierdzaca . To tak samo jak za czasow kiedy Slask,Wisla i Lechia laczyla zgoda i rownoczesnie Slask ma Zgode z Motorem .
Tecztery ekipy wypracowaly wspolne zasady kiedy kogo i jak mozna atakowac czy to w bluzgach czy na trasie itd .
Funkcjonowalo to wszysko niemal bez zgrzytow choc kazda ekipa kipiala z nienawisci do swojej kosy .
Chelmianka nie wytrzymala cisnienia czy jak niektorzy tu pisza ze pokazala jaja .
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi kto zachowal sie nie elegancko ,niehonorowo itd
Nie o wszystkim wiemy i nie o wszystkim wiedziec powinnismy a zwlaszcza tacy jak ja i wiekszosc tutaj ludzi czyli NO NAME
Ps
To bedzie silna koalicja , trzy ekipy i kazda mocna

piekne lata 90-te
Posty: 144
Rejestracja: 20.05.2010, 21:17

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: piekne lata 90-te » 07.05.2018, 14:58

zgoda-neutral-kosa...
Zapewne tak będzie, ale nie nasz cyrk i nie nasze małpy, więc nie ma sensu bić piany. Nie oni pierwsi i nie ostatni, nie takie zgody padały, a życie toczy się dalej...

maystero
Posty: 262
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: maystero » 07.05.2018, 15:20

ako Ludzie wychowani na zasadach nie możemy tolerować łamania ich przez kogokolwiek

Obrazek

mexx80
Posty: 60
Rejestracja: 10.05.2013, 09:01

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: mexx80 » 07.05.2018, 16:17

na spokojnie pisze:
07.05.2018, 15:59
Lucjan80 pisze:
07.05.2018, 14:22
(...)
To bedzie silna koalicja , trzy ekipy i kazda mocna
Motor, Hetman, ... ????
Chyba nie mówisz o Górniku?
Górnik zostanie z Chełmianką.
A dlaczego uważasz, że Górnik musi wybierać?
1950

nightmare88!
Posty: 30
Rejestracja: 18.09.2017, 18:20

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: nightmare88! » 07.05.2018, 17:36

Bardak pisze:
07.05.2018, 09:28
Na Motorze teraz jest pokolenie ktore w "Imie Zasad" bez problemu zaakceptowalo fuzje z szarowola i prawidlowo nazywaja sie teraz Spartakus Lublin, a ze z s,arowoli do zamosciacrzut beretem to teraz po drodze maja na stadion rodzimy.

Pisal o tym oficjalnie Zielinski non stop a to przeciez Ziomek ze Slaska.

Tak wiec nie dziwi ze HONOR to dla obecnych "Spartakuso/Motorowcow" to chyba tylko nazwa znana z tworczosci pewnej kapeli oi


Do glosu doszli tam typy ktorzy dobrego Chlopaka Groszka odpulili a ktory mimo swego porywczego temperamentu trxymal wszystko wg Zasad I Honoru. A teraz takie gimbazy jak Doktor cisna wszystkim bo zero argumentow ma to obraza wszystkich bo tak latwiej.
On niby chlop z zasadami ale co by nie zrobil to nikt go powaznie w LbN nie traktuje od dluzszego czasu.
Im wiecej tu krzyczy to oznaka ze ktps my dal do zrozumienia ze nie okaxuje dla niego Szacunku. Na szacunek trzeba sobie zasluzyc. Pewnie nie spal cala noc o czeka zeby zaraz pocisnac czy to mi czy komus innemu.

Wiem co pisze bo mieszkam od lat w LbN i jestem czesto na meczach Spartakusa Lublin grajacego pod nazwa Motor i widze i slysze na codzien co ludzie mowia o tzw. Liderze Spartakusa o diabelskiej ksywie
Może i masz racje-ja w każdym bądż razie jestem prawie że pewny że ten doktor to ten sam co się wyparł klubu-a jeżeli się myle,to sorki-w każdym bądż razie trzeba być hipokrytą wyzywając nonstop wszystkich,którzy odpisują mu prawde-a że sam sobie zaprzecza to przykłady już były podawane.Jedno mnie nurtuje-Śląsk taki honorowy i ciupie nonstop Lecha od Amici a SWOIM ZGODOWICZOM NIE POWIE SŁOWA.Przecież ten cały Motor już od łądnych paru lat nie istnieje.Kupili wiejski klub i grają za niego w 3 lidze-zamiast zacząć jak inne kluby od B klasy-JEDNA DUMA-JEDEN KLUB-a nie jakiś Spartakus Szarowola Lublin.Bez spiny i pozdrowień-kibicujcie dalej i jeżdzijcie za wsiokami-ale prawdziwego Motoru już dawno nie ma!!!

Reszka
Posty: 29
Rejestracja: 03.05.2018, 06:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Reszka » 07.05.2018, 17:55

Ruch kibicowski upadł, ludzie nie chodza na mecze tylko i wyłącznie dlatego bo jest niska liga i to jest powod 😊. Stadnion ktory ma 15 tys pojemności przygoni samych kumatych , wescie rozdzielcie zwyklych kibiców ktorzy rozmawiaja miedzy soba od tych ktorzy lataja w ekipie bo większość piszacych tu jest zwyklymi festami czekajacymi na wpisy zeby sie spruc do monitoru bo w realnym swiecie spuscicie glowy i grzecznie przrjdziecie kolo kogos z ekipy . Lublin jest na tyle duzym miastem ze sobie poradzi bo gorzej to wyglada w stalowej , nisku a nawet Rzeszowie gdzie ledwie zbiora 200 osob do mlyna😊

Agnostyk
Posty: 29
Rejestracja: 17.03.2018, 18:58

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Agnostyk » 07.05.2018, 17:56

ACABeczek1488 pisze:
07.05.2018, 16:42
Bo jesteście Spartakus szarowola i choćby dlatego powinni wami pierdolnac, albo dlatego ze wydymaliscie Chelmianke z która maja zgodę, albo dlatego ze fasola się wypierała bycia fasola, albo dlatego ze teraz ogarnia was nastepny zezowaty krzykacz który bryluje tylko na kibice.net - powodów jest sporo a co najważniejsze wszyscy z was teraz wala "honorowi zasadowcy" :-)))

Ochłoń.


Ogólnie dyskusja bez sensu. I Motor i Chełmianka zrobili co chcieli i nic nikomu do tego. Ja tutaj nie widzę jakiegoś chujowego zachowania jednych i drugich. Ot życie i tyle. A niektórzy dostali sraczki jak ten pan którego zacytowałem. :))


Sam jestem ciekaw co zrobi Górnik :)

amf0508
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2012, 14:57

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: amf0508 » 07.05.2018, 18:33

90% plujących na Motor nie pochwali się jaką ekipę reprezentuje, a jestem praktycznie pewien, że wywodzą się ze rodziny Stalówki, Avii lub z Krakowa, ewentualnie nikomu nie kibicują...Serio dajcie na wstrzymanie, bo te wasze wpisy to żenada, dostaliście info, przyczyny takiego stanu rzeczy są oczywiste a co z tego wyjdzie czas pokaże. Pierdolenie o mega kulawym zachowaniu Motoru itd jest śmieszne, taki mamy ruch kibicowski, nie ma ekipy którą zawsze można oceniać pozytywnie i nie ma nic za uszami. Wywlekanie Spartakusa to już w ogóle wyższa szkoła jazdy, że też wam się chce to wałkować po raz 100, a co do przytaczanego kibica Motoru to nie trafiliście, to nie on :) Co do Ch-M jak każdy mam swoje zdanie, które jednak zachowam dla siebie, dodam od siebie tylko tyle, mam nadzieję że decyzyjni w obu ekipach będą mieli na tyle zdrowego rozsądku, żeby nigdy nie dopuścić do kosy, za te 38 lat szacunek się należy i nie wyobrażam sobie, żeby kiedykolwiek miała być kosa między naszymi ekipami. Pozdro i mniej spin panowie, ładna pogoda idźcie pobiegać, na rower czy coś :)

Kriss Mart
Posty: 40
Rejestracja: 15.04.2008, 13:56
Lokalizacja: LBN

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Kriss Mart » 07.05.2018, 18:45

Która z ekip na lubelszczyźnie ma najfajniejsze vlepki?
Kumpel Fryzjera :) Pozdrowienia do więzienia

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19acab45, Adik, bez-napinki, Habla, Kijekprawdy, KsGWlkp., kuntakinte1, warczka, Wnuk Edwarda i 135 gości