Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: (S) » 04.05.2018, 21:24

Jednak dopiszę. I potwierdzę, tak rodzą się nie porozumiewania. Metofora pisana została odczytana inaczej. Dziękuję za Dobre słowo o Piotrze, zasłużył!

Co do Gdańska Warszawy Olsztyna ba nawet Huty. Mam tą ogromną przyjemność być świadkiem jak część Legii z Lechią patrzyła na nas z "mała sympatią" spacerując na kadrach pod Ł3. Oziebie naszych relacji z kulminacja pod Mławą też mi jest bliskie. Aktualnie to już bariera "10" a osobiście dystans mam bardzo duzy.



PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PCHLG » 04.05.2018, 22:01

DoZo(L) pisze:
04.05.2018, 20:56
(S) pisze:
04.05.2018, 19:10
Na Szwecji Wam pasował, podnosząc Bosmana. Po Armeni w starciu z Lechia też Wam pasował. Znajdą się i inne miejsca ale może nie wszystko wiesz wszystko rozumiesz.

I z przestają z Tobą pisać.

Zastanów się czy wspierasz się zmarłym co sam nie odpowie czy ublizasz zmarłemu szydzac z ułomności braku część jednego palca...
Właśnie tak rodzą się nieporozumienia, bo moja metafora miała ci pokazać, że mnie też Ś+P PLESIA brakuje i wiem (m.in. o NIM) znacznie więcej, niż ci się wydaje, nieważne. Ważniejsze jest to, że teraz tobie nic u nas nie pasuje, a ponad "10" temu siedziałeś cicho.
Jesteś zindoktrynowany przez gdańszczan, ale w końcu wam minie, nabierzecie niezbędnego dystansu i będziemy mogli spokojnie porozmawiać. Wtedy może poznasz także o sobie ciekawostkę, która może po latach zabrzmieć wręcz groteskowo.
piotrg pisze:
04.05.2018, 20:04
kapitan_swir_planeta pisze:
03.05.2018, 18:33


Nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi.
Osobiście- zaznaczam że jestem młodzikiem - lubie i ZS i Stal ale ilu lechistow tyle opinii. I tak pozostanie dopóty dopóki nie powstanie - o ile kiedykolwiek - coś oficjalnego.
Jak na moje naciagany neutral
Nie ma ciśnienia na żadną z tych ekip. Za sprawą Śląska Wrocław relacje pozostają neutralne. Kiedyś było ciekawie, jak istniał (oczywiście nieformalnie) L-L Squad (hehe chyba nawet jakieś vlepki pamiętam) i bardzo dobre kontakty Sląska z Zagłębiem, ale za sprawą Wisły w nic formalnego przerodzić się to nie mogło.

pozdrawiam
A jak podchodzicie w Gdańsku do umizgów bielszczan do 'rucHOOLi', nie "wnikacie" w to?
Na szczęście w Gdańsku szybko minął temat Legii.
"Spokojnie porozmawiać"-standardowa wymówka zaraz obok "nie mamy na was ciśnienia".

piotrg
Posty: 7
Rejestracja: 04.04.2018, 19:58

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: piotrg » 04.05.2018, 22:19

PCHLG pisze:
04.05.2018, 22:01
DoZo(L) pisze:
04.05.2018, 20:56
(S) pisze:
04.05.2018, 19:10
Na Szwecji Wam pasował, podnosząc Bosmana. Po Armeni w starciu z Lechia też Wam pasował. Znajdą się i inne miejsca ale może nie wszystko wiesz wszystko rozumiesz.

I z przestają z Tobą pisać.

Zastanów się czy wspierasz się zmarłym co sam nie odpowie czy ublizasz zmarłemu szydzac z ułomności braku część jednego palca...
Właśnie tak rodzą się nieporozumienia, bo moja metafora miała ci pokazać, że mnie też Ś+P PLESIA brakuje i wiem (m.in. o NIM) znacznie więcej, niż ci się wydaje, nieważne. Ważniejsze jest to, że teraz tobie nic u nas nie pasuje, a ponad "10" temu siedziałeś cicho.
Jesteś zindoktrynowany przez gdańszczan, ale w końcu wam minie, nabierzecie niezbędnego dystansu i będziemy mogli spokojnie porozmawiać. Wtedy może poznasz także o sobie ciekawostkę, która może po latach zabrzmieć wręcz groteskowo.
piotrg pisze:
04.05.2018, 20:04


Nie ma ciśnienia na żadną z tych ekip. Za sprawą Śląska Wrocław relacje pozostają neutralne. Kiedyś było ciekawie, jak istniał (oczywiście nieformalnie) L-L Squad (hehe chyba nawet jakieś vlepki pamiętam) i bardzo dobre kontakty Sląska z Zagłębiem, ale za sprawą Wisły w nic formalnego przerodzić się to nie mogło.

pozdrawiam
A jak podchodzicie w Gdańsku do umizgów bielszczan do 'rucHOOLi', nie "wnikacie" w to?
Na szczęście w Gdańsku szybko minął temat Legii.
"Spokojnie porozmawiać"-standardowa wymówka zaraz obok "nie mamy na was ciśnienia".
We Wrocławiu też był moment ocieplenia (o ile to jest właściwy termin) na linii Śląsk - Legia, ale skończyło się to na meczu we Wrocławiu za czasów konfliktu Warszawiaków z ITI.

piotrg
Posty: 7
Rejestracja: 04.04.2018, 19:58

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: piotrg » 04.05.2018, 23:37

kutanol pisze:
04.05.2018, 22:58
DoZo(L) pisze:
04.05.2018, 22:30
PCHLG pisze:
04.05.2018, 22:01


Na szczęście w Gdańsku szybko minął temat Legii.
"Spokojnie porozmawiać"-standardowa wymówka zaraz obok "nie mamy na was ciśnienia".
Przywróćcie swoje stare zgody z towarzystwami z 'litzmannstadt' i 'krakau', to może ciśnienie wzrośnie.
No i co z 'rucHOOLami' (via B-B)?
Skończ pierdolic o BKS, bo do charakteru i honoru BKS'u to wielu większym ekipom dużo brakuje. Nie wiem po co to pierdolenie o dobrych kontaktach między ZS&BKS a Ruchem, bo fakty są takie, że ZS i BKS bili się ostatnio z niebieskimi. Natomiast co do faktów, to warto się zapytać jak podchodzili w Sosnowcu do nowej przyjani Legii z Radomiakiem, z którym ZS nigdy nie żyło dobrze.
Heh, Dozo(L) obserwując sporadycznie to forum, myślałem, że masz trochę więcej dystansu, a tu takie nieudane próby internetowych przytyków/prowokacji.

Nawiązując do tematu Lechia - Legia to znalazłem tę wspólną vlepkę

Obrazek

Nie pamiętam, czy skończyło się tylko na projekcie w wąskim gronie osób, czy jakieś sztuki zostały wydrukowane. Foxx zapewne będzie pamiętał :)

pozdrawiam

Pan Hans
Posty: 58
Rejestracja: 10.07.2016, 09:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Pan Hans » 04.05.2018, 23:39

Kapitan-Lechia z Zaglebiem neutral?Kosa tylko dawno sie nie spotkalismy.O ile mnie pamiec nie myli nasze ostatnie spotkanie z Zaglebiem bylo jak wracalismy z Ruchu.

PT.
Posty: 161
Rejestracja: 12.11.2010, 16:38

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PT. » 04.05.2018, 23:48

piotrg poza projekt to nie wyszło. zdaje sie ze autor tego projektu tez nie byl z tej grupy L-(L)

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: szwadron97 » 04.05.2018, 23:55

Internauta pisze:
04.05.2018, 07:41
Rocky Marciano pisze:
03.05.2018, 18:46
Worek77 pisze:
02.05.2018, 11:44
Mieć układ lub zgodę z Legią to jest klęska i całkowite nieporozumienie. Apator zszedł na psy, a jeszcze 15-20 lat temu to była konkretna ekipa.
Na zgodę lub układ z Legia, to po pierwsze trzeba sobie pewzapracować i coś reprezentować konkretnego. Nie zawsze chcieć, to móc...

hhahaha nie wytrzymałem:) OE co konkretnego reprezentuje? czym ona tak zapracowała? hehhehe
Ciekawe pytanie bo Pogoń dużo bardziej wspomagała Legię i zakończyła się zgoda pewnie Olimpia trzyma się przy Legii tylko dlatego że mają zgodę z sosnowcem

matador88
Posty: 200
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: matador88 » 05.05.2018, 00:03

Coś mi się kojarzy, że bodaj w Mławie był taki czas, że L i L nie wchodziły sobie w drogę ("bez agresji" coś w tym stylu). Ktoś mądrzejszy może doprecyzuje lub zaprzeczy, bo przypadek dość osobliwy.

PIR
Posty: 13
Rejestracja: 01.03.2007, 18:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PIR » 05.05.2018, 00:44

Wasze rozkminki są bezcenne. Czy Wy, chłopcy rozumiecie, że jesteście źródłem kpin i szyderstw? Dociera do was, że ludzie z wrogich (poniekąd) ekip potrafią się spotkać, pogadac i za chujsa o tym się nie dowiecie? Wyliczanie kto z kim i w jakim sezonie to wasze argumenty wyszukane w google, a życie odbywa się w realnych spotkaniach. Tak, mam w paru znajomych, tak, jak będzie okazja to damy sobie po ryju. Wolę czasem was pany poczytać niż obejrzeć gówniany kabaret w TV. Taka rozrywka.. kiedyś zrozumiecie, z fartem

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Foxx » 05.05.2018, 09:11

Podpisuję się wszystkimi kończynami :) Odniosę się tylko do dwóch spraw. Po pierwsze, jeżeli ktoś nie ma pojęcia np. o relacjach między Legią i Pogonią czy Legią i Olimpią - pokazując to na tym forum (i to jeszcze wrzucając jakieś własne oceny) - tylko uwidaczne opisane wyżej zjawisko :)

Co do Lechii zaś, nie wiem po co taka pisanina. Prawda jest taka, że "temat" między nami od dekad wyglądał podobnie, do mniej-więcej 2010 i wyraźnego zacieśnienia zgody na linii Lechia - Wisła, którego niektóre przejawy były otwarcie krytykowane w Gdańsku i Wrocławiu. Wcześniej wyglądało to zawsze tak samo. Zarówno w Warszawie, jak i w Gdańsku zawsze były dość znaczące i - przede wszystkim - skupiające m.in. osoby decyzyjne w obu ekipach grupy zarówno bardzo "pro", jak i "anty" w kwestii (L)-L. Nie miało żadnego znaczenia, czy akurat była zgoda, układ, czy ostra kosa - w zależności od tego, przedstawiciele której opcji akurat mieli ze sobą styczność - był adekwatny efekt. Tak padła zarówno nasza pierwsza zgoda z Lechią, jak i Pogonią w latach '80. Zupełnie niezależnie od oficjalnej "polityki", kto się lał - ten się lał, a kto razem chlał, ten chlał,

Aktualnie mamy pierwsze pokolenie w obu miastach wychowane wyłącznie na kosie, starsi się zestarzeli, część odbiła od "klimatów", w których już się nie odnajduje, no i wydolność podrobów wyraźnie spadła, stąd spotkania stały się sporadyczne.

l-(L) Squad, był "projektem" wyłącznie internetowym, w ramach robienia sobie jaj właśnie z podobnych rozkminek przez użytkowników z obu ekip, którzy nie rozumieli całej tej specyfiki kontaktów. Np. w rodzaju motywu, gdy na derby Warszawy w jednym pociągu jechały delegacje Arki i Lechii i gdańszczanie się śmiali, że na powrocie (w drodze na mecz Arka dostała i straciła szalik, który został wywieszony... przed Krytą, dokładnie w miejscu, gdzie stała ekipa "anty-Lechia" :) ) się okazało, że ówczesna kosa Legii została ugoszczona "po królewsku", a zgoda Polonii mniej-więcej "na standardach" znanych z ukrytego forum KSP. Był i taki mecz Legia - Wisła, że na sektorze gości siedział jeden gdańszczanin, a z nami 8. "Wszyscy spotkaliśmy się na dworcu" Centralnym, gdy kolega z sektora gości trafił na scenę podawania przez okno skrzynki butelkowanego "Królewskiego" na drogę. I tak ten temat bardzo długo wyglądał, za wiedzą i zgodą liderów ekip sportowych. Po prostu w tej fazie niemal nie dotyczył osób aktualnie decyzyjnych, więc obie strony wiedziały, że w znaczeniu "międzyklubowej dyplomacji" nie są to żadne podchody frakcyjne, tylko w najlepszym rozumieniu tzw. "prywatne kontakty" :) (np. w czasach "frakcyjnych" w XX w. częste były śpiewy "anty" pod adresem nielubianych przez śpiewających zgód obu klubów - w realiach opisanych przeze mnie w tym akapicie - nie do pomyślenia: "bez polityki"). Ale tylko w sensie "klubowym". Zbiegiem okoliczności w tych kontaktach uczestniczyły co bardziej aktywne osoby, które łączyło hasło "Precz z komuną!", a że apogeum zjawiska miało miejsce za rządów Millera i Kwaśniewskiego... ;)

"Projekt vlepki" znalazł gdzieś w sieci kolega z Lechii, który odpowiada za inspirację powstania FC BKS-u w... Nowym Targu (sam będąc z Trójmiasta) i wrzucił go na fora obu klubów powodując pewną konsternację i trochę napiętych wymian zdań :) Wyśmiewanych później nad pianką z dodatkiem jodu lub warszawskiego smogu.

Podsumowując, w "naszych czasach" bez cienia wątpienia było lepiej i to nie tylko dlatego, że nie było moritoringu i za udział w jakimś zamieszaniu zwykle groziło do 48 godzin odpoczynku. "Po prostu taki mieliśmy klimat" :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

PNDK95
Posty: 16
Rejestracja: 12.10.2017, 20:41

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PNDK95 » 05.05.2018, 10:16

kutanol pisze:
04.05.2018, 22:58
DoZo(L) pisze:
04.05.2018, 22:30
PCHLG pisze:
04.05.2018, 22:01

Skończ pierdolic o BKS, bo do charakteru i honoru BKS'u to wielu większym ekipom dużo brakuje. Nie wiem po co to pierdolenie o dobrych kontaktach między ZS&BKS a Ruchem, bo fakty są takie, że ZS i BKS bili się ostatnio z niebieskimi. Natomiast co do faktów, to warto się zapytać jak podchodzili w Sosnowcu do nowej przyjani Legii z Radomiakiem, z którym ZS nigdy nie żyło dobrze.
Honoru BKSu ? A czy twoim zdaniem honorowym zachowaniem było spiananie i groźby do Podbeskidzia na meczu reprezentacji Polska - Anglia u20 ?

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PCHLG » 05.05.2018, 10:18

Dobrze napisane. Tylko jedno małe ale, gdyby nie pewne zachowania TB, relacje na lini L-L wyglądałyby zupełnie inaczej. Nasz wspólny ŚP kolega "W" z Gdańska też was bardzo bronił, tylko relacje z pewnych wydarzeń znał tylko z waszej strony. (Nie)stety cała Legia "cierpi" przez zachowanie "małej" grupy, a "szkoda" bo są u was ludzie porządni.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Foxx » 05.05.2018, 11:01

PCHLG pisze:
05.05.2018, 10:18
Dobrze napisane. Tylko jedno małe ale, gdyby nie pewne zachowania TB, relacje na lini L-L wyglądałyby zupełnie inaczej. Nasz wspólny ŚP kolega "W" z Gdańska też was bardzo bronił, tylko relacje z pewnych wydarzeń znał tylko z waszej strony. (Nie)stety cała Legia "cierpi" przez zachowanie "małej" grupy, a "szkoda" bo są u was ludzie porządni.
Problem polega na tym, że my nie zdawaliśmy mu żadnych relacji. Czasem się zgadało na jakiś temat i w odpowiedzi na optykę sportowców od was słyszał jak te sprawy widzimy my. Mi samemu się zdarzało w czasie posiedzeń "na budach" rozmawiać na te tematy bezpośrednio, mimo uparcie powtarzanych stwierdzeń, że od rozmów o TB są TB, a nie ja. Odbijając nieco tę "gorzkawą" część tego co napisałeś - zawsze miałem wrażenie, że po prostu cała historia spotkań, czy nawet intensywności działalności, kłóci się z waszym przekonaniem o własnej bezwzględnej wyższości. Stąd i różnica w "poziomie ciśnienia".

Śp. "W", podobnie jak ja, dobrze znał obie ekipy i poszczególnych ludzi i miał o nich wyrobione własne zdanie. Śp. "D" po wizycie na otwarciu Muzeum Powstania Warszawskiego przy oddzielnym stoliku w rozmowie z jednym z liczących się wtedy naszych sportowców przewinął temat Płońska chyba przez dwie godziny. Bardzo dobrze się dogadywali, mimo podtrzymania swojego zdania. Swoją drogą ów sportowiec był obecny na pogrzebie i co najmniej dwukrotnie na uroczystościach związanych z kolejnymi rocznicami śmierci.

Każdy, kto po prostu zna ludzi z obu ekip wie, że - jak niedawno w którymś temacie tu napisałem - rzeczywistość nie jest ani "czarno-biała" ani "biało-zielona".

Istotą mojego opisu było jednak to, że wszyscy w tej umownej grupie "(L) - L" zawsze byliśmy lojalni wobec kolegów z własnych ekip. Tak jak w obecności "W" nie padało złe słowo o MO/CHWM, tak np. w mojej tylko osoby spoza "składu" próbowały pytać o TB, ale też na poziomie.

Cała Legia zawsze razem.
A co tam w komentarzach na Onecie?

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PCHLG » 05.05.2018, 13:07

Foxx pisze:
05.05.2018, 11:01
PCHLG pisze:
05.05.2018, 10:18
Dobrze napisane. Tylko jedno małe ale, gdyby nie pewne zachowania TB, relacje na lini L-L wyglądałyby zupełnie inaczej. Nasz wspólny ŚP kolega "W" z Gdańska też was bardzo bronił, tylko relacje z pewnych wydarzeń znał tylko z waszej strony. (Nie)stety cała Legia "cierpi" przez zachowanie "małej" grupy, a "szkoda" bo są u was ludzie porządni.
Problem polega na tym, że my nie zdawaliśmy mu żadnych relacji. Czasem się zgadało na jakiś temat i w odpowiedzi na optykę sportowców od was słyszał jak te sprawy widzimy my. Mi samemu się zdarzało w czasie posiedzeń "na budach" rozmawiać na te tematy bezpośrednio, mimo uparcie powtarzanych stwierdzeń, że od rozmów o TB są TB, a nie ja. Odbijając nieco tę "gorzkawą" część tego co napisałeś - zawsze miałem wrażenie, że po prostu cała historia spotkań, czy nawet intensywności działalności, kłóci się z waszym przekonaniem o własnej bezwzględnej wyższości. Stąd i różnica w "poziomie ciśnienia".

Śp. "W", podobnie jak ja, dobrze znał obie ekipy i poszczególnych ludzi i miał o nich wyrobione własne zdanie. Śp. "D" po wizycie na otwarciu Muzeum Powstania Warszawskiego przy oddzielnym stoliku w rozmowie z jednym z liczących się wtedy naszych sportowców przewinął temat Płońska chyba przez dwie godziny. Bardzo dobrze się dogadywali, mimo podtrzymania swojego zdania. Swoją drogą ów sportowiec był obecny na pogrzebie i co najmniej dwukrotnie na uroczystościach związanych z kolejnymi rocznicami śmierci.

Każdy, kto po prostu zna ludzi z obu ekip wie, że - jak niedawno w którymś temacie tu napisałem - rzeczywistość nie jest ani "czarno-biała" ani "biało-zielona".

Istotą mojego opisu było jednak to, że wszyscy w tej umownej grupie "(L) - L" zawsze byliśmy lojalni wobec kolegów z własnych ekip. Tak jak w obecności "W" nie padało złe słowo o MO/CHWM, tak np. w mojej tylko osoby spoza "składu" próbowały pytać o TB, ale też na poziomie.

Cała Legia zawsze razem.
Spotkania były dwa, oba na "waszą" korzyść. Żadne nie było umawiane ani na liczby, w obu mieliście przewagę liczebną. Jedno na waszym terenie drugie na trasie. Dlaczego tylko dwa przez tyle lat i dlaczego nie bylo OBIECANEGO rewanżu czy to na określone liczby czy banda na bande, to już wiedzą zainteresowani ludzie. A z brakiem ciśnienia już pisałem wcześniej jak to u "was" jest. Wystarczy slabiej pojechać i być w waszych okolicach i nagle ciśnienie wraca...

krokiet_z_żurem
Posty: 12
Rejestracja: 03.08.2017, 17:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: krokiet_z_żurem » 05.05.2018, 14:51

Foxx pisze:
05.05.2018, 11:01
PCHLG pisze:
05.05.2018, 10:18
Dobrze napisane. Tylko jedno małe ale, gdyby nie pewne zachowania TB, relacje na lini L-L wyglądałyby zupełnie inaczej. Nasz wspólny ŚP kolega "W" z Gdańska też was bardzo bronił, tylko relacje z pewnych wydarzeń znał tylko z waszej strony. (Nie)stety cała Legia "cierpi" przez zachowanie "małej" grupy, a "szkoda" bo są u was ludzie porządni.
Problem polega na tym, że my nie zdawaliśmy mu żadnych relacji. Czasem się zgadało na jakiś temat i w odpowiedzi na optykę sportowców od was słyszał jak te sprawy widzimy my. Mi samemu się zdarzało w czasie posiedzeń "na budach" rozmawiać na te tematy bezpośrednio, mimo uparcie powtarzanych stwierdzeń, że od rozmów o TB są TB, a nie ja. Odbijając nieco tę "gorzkawą" część tego co napisałeś - zawsze miałem wrażenie, że po prostu cała historia spotkań, czy nawet intensywności działalności, kłóci się z waszym przekonaniem o własnej bezwzględnej wyższości. Stąd i różnica w "poziomie ciśnienia".

Śp. "W", podobnie jak ja, dobrze znał obie ekipy i poszczególnych ludzi i miał o nich wyrobione własne zdanie. Śp. "D" po wizycie na otwarciu Muzeum Powstania Warszawskiego przy oddzielnym stoliku w rozmowie z jednym z liczących się wtedy naszych sportowców przewinął temat Płońska chyba przez dwie godziny. Bardzo dobrze się dogadywali, mimo podtrzymania swojego zdania. Swoją drogą ów sportowiec był obecny na pogrzebie i co najmniej dwukrotnie na uroczystościach związanych z kolejnymi rocznicami śmierci.

Każdy, kto po prostu zna ludzi z obu ekip wie, że - jak niedawno w którymś temacie tu napisałem - rzeczywistość nie jest ani "czarno-biała" ani "biało-zielona".

Istotą mojego opisu było jednak to, że wszyscy w tej umownej grupie "(L) - L" zawsze byliśmy lojalni wobec kolegów z własnych ekip. Tak jak w obecności "W" nie padało złe słowo o MO/CHWM, tak np. w mojej tylko osoby spoza "składu" próbowały pytać o TB, ale też na poziomie.

Cała Legia zawsze razem.
"Cała Legia zawsze razem" no chyba, że wbiegasz na boisko po wygraniu mistrzostwa a TB maja deal z klubem to wtedy już się nie liczy i dostajesz w******* od "swoich" :)

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Foxx » 05.05.2018, 15:03

... no i wróciliśmy do stałego poziomu tego forum - moją odpowiedź masz w podpisie :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

krokiet_z_żurem
Posty: 12
Rejestracja: 03.08.2017, 17:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: krokiet_z_żurem » 05.05.2018, 15:08

Szczerze mówiąc to gdzieś pod chujem mi zwisa twoja odpowiedź bo to wasze bagno i wasza warszaffska hipokryzja.

https://www.youtube.com/watch?v=FMGhTlT-514

matador88
Posty: 200
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: matador88 » 05.05.2018, 15:38

Ludzie starsi od Ciebie wiekiem, bogatsi w doświadczenia z materii, której to forum (niby) dotyczy wymienili parę wpisów merytorycznych na poziomie jakiejś ogólnej kultury. To się wpieprzyłeś jak hodowca trzody chlewnej gumakami do obory. Spójrz w lustro i się zastanów. Jedyny pożytek to taki, że narobiłeś ochoty na krokieta. Sorry za ot , Bożego dnia żurze

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Zawilina » 05.05.2018, 20:47

ty chłopie myślisz,że swoim pierdoleniem zmienisz historie? do tej pory nikt nie zaprzeczał,nawet z waszych,że było was więcej ale widze,że ty już i taką wersje przygotowałeś. powiedz,że nie było tak,że zapytaliście czy możecie być ze zgodami na co my przystaliśmy.i że z tymi zgodami byliście. więc Legia plus zgody była w równej lub może nawet mniejszej liczbie niż sama Lechia? i to jeszcze na waszym terenie? a swoją drogą - czemu wtedy Legia poprosiła nas o możliwość wsparcia się zgodami? samemu mieli za cienko?
kolejny raz jak jest ciekawa (mimo,że momentami ostra) wymiana zdań w sensownym temacie to szybciutko się żegnasz i zawijasz. podczas gdy w tematach łódzkich czy tam innych hanysowskich kłócisz się ile tchu w klawiaturze. czym to jest spowodowane,ze tak szybko wymiękasz? no bo nawet nie śmiem twierdzić,ze brakiem argumentów.
jak w którymś z tematów (może nawet w tym - nie chce mi się szukać) "wspominaliśmy" we dwóch wspomniane wyżej akcje i chciałem udowodnić kilka spraw to bardzo szybko czmychnąłeś. Foxx jeszcze chwile walczył ale też się zawinął. a chciałem wam udowodnić kłamstewka fotkami czy też opowiedzieć historie waszej,na szczęscie,nie udanej akcji na Lecha,o której może nawet nie wiecie. jakoś nie byliście chętni żeby się z tym zmierzyć.
inna sprawa - wspominałeś wielokrotnie żeby ktoś ci tu udowodnił,że Legia nigdy nikomu nie odmówiła. dałem jeden z przykładów : warunek wpuszczenia na Traugutta. Foxx podsumował to w zabawny sposób - macie wyjebane,nikt wam nie będzie stawiał warunków. ok,to nie odmowa tylko "wyjebane". idźmy dalej : jak byliście w Legnicy to nie odmówiliście czasem dla Śląska i Miedzi? tu akurat nie będe się upierał,musiał by się ktoś od nich wypowiedzieć. ale kilka godz później zgadzacie się na walke z nami i Wisłą,przyjeżdżają wasi żeby dogadać szczegóły,jak już miała polać się krew to spierdalacie dwukrotnie. i to nie przed nami tylko przed niby jakimś polastem. jak narazie wersje o polsacie słyszałem tylko od ciebie. ale ok,przyjmijmy tą wasza wersje,ze był jakiś polsat. to po c*** dwa razy wysiadacie w pełnej wojowniczej garderobie? chociaż w sumie to sam teraz się zajebałem - to nie była odmowa (bo przecież się zgodziliście) tylko ucieczka w popłochu bez podjęcia walki. dobra to spróbuje jeszcze z odmową. o tym też wspominałem podczas naszej ostatniej "kłótni". czasy zamierzchłe,gramy chyba w NDM,mamy z wami zakontraktowaną walke po 100 lub 80. na miejscu okazuje się,że zmniejszyliście liczbe o połowe. gdy nasi jadą omówić szczegóły to waszych jest 4 i chcą pogadać a nie się bić. to też nie jest odmowa? czy tu słowo odmowa mozemy zamienić na pogadószka tak jak we wcześniej wspomnianym "wyjebka"?

bielan88
Posty: 26
Rejestracja: 12.07.2016, 22:07

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bielan88 » 05.05.2018, 21:14

Zawilina pisze:
05.05.2018, 20:47
ty chłopie myślisz,że swoim pierdoleniem zmienisz historie? do tej pory nikt nie zaprzeczał,nawet z waszych,że było was więcej ale widze,że ty już i taką wersje przygotowałeś. powiedz,że nie było tak,że zapytaliście czy możecie być ze zgodami na co my przystaliśmy.i że z tymi zgodami byliście. więc Legia plus zgody była w równej lub może nawet mniejszej liczbie niż sama Lechia? i to jeszcze na waszym terenie? a swoją drogą - czemu wtedy Legia poprosiła nas o możliwość wsparcia się zgodami? samemu mieli za cienko?
kolejny raz jak jest ciekawa (mimo,że momentami ostra) wymiana zdań w sensownym temacie to szybciutko się żegnasz i zawijasz. podczas gdy w tematach łódzkich czy tam innych hanysowskich kłócisz się ile tchu w klawiaturze. czym to jest spowodowane,ze tak szybko wymiękasz? no bo nawet nie śmiem twierdzić,ze brakiem argumentów.
jak w którymś z tematów (może nawet w tym - nie chce mi się szukać) "wspominaliśmy" we dwóch wspomniane wyżej akcje i chciałem udowodnić kilka spraw to bardzo szybko czmychnąłeś. Foxx jeszcze chwile walczył ale też się zawinął. a chciałem wam udowodnić kłamstewka fotkami czy też opowiedzieć historie waszej,na szczęscie,nie udanej akcji na Lecha,o której może nawet nie wiecie. jakoś nie byliście chętni żeby się z tym zmierzyć.
inna sprawa - wspominałeś wielokrotnie żeby ktoś ci tu udowodnił,że Legia nigdy nikomu nie odmówiła. dałem jeden z przykładów : warunek wpuszczenia na Traugutta. Foxx podsumował to w zabawny sposób - macie wyjebane,nikt wam nie będzie stawiał warunków. ok,to nie odmowa tylko "wyjebane". idźmy dalej : jak byliście w Legnicy to nie odmówiliście czasem dla Śląska i Miedzi? tu akurat nie będe się upierał,musiał by się ktoś od nich wypowiedzieć. ale kilka godz później zgadzacie się na walke z nami i Wisłą,przyjeżdżają wasi żeby dogadać szczegóły,jak już miała polać się krew to spierdalacie dwukrotnie. i to nie przed nami tylko przed niby jakimś polastem. jak narazie wersje o polsacie słyszałem tylko od ciebie. ale ok,przyjmijmy tą wasza wersje,ze był jakiś polsat. to po c*** dwa razy wysiadacie w pełnej wojowniczej garderobie? chociaż w sumie to sam teraz się zajebałem - to nie była odmowa (bo przecież się zgodziliście) tylko ucieczka w popłochu bez podjęcia walki. dobra to spróbuje jeszcze z odmową. o tym też wspominałem podczas naszej ostatniej "kłótni". czasy zamierzchłe,gramy chyba w NDM,mamy z wami zakontraktowaną walke po 100 lub 80. na miejscu okazuje się,że zmniejszyliście liczbe o połowe. gdy nasi jadą omówić szczegóły to waszych jest 4 i chcą pogadać a nie się bić. to też nie jest odmowa? czy tu słowo odmowa mozemy zamienić na pogadószka tak jak we wcześniej wspomnianym "wyjebka"?
Była jeszcze jedna sytuacja po Elblagim podczas powrotu Legii z Gdyni (chyba mecz z Pogonia) , Na poczatku byly checi a na koniec zabraklo odwagi

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Zawilina » 05.05.2018, 21:20

fakt,zapomniałem. poprzez mgłe sceneria jak z horroru,tylko statystów zabrakło i mógł być prawdziwy horror.
zresztą ilością tych sytuacji to można się przerzucać. sprzed jakichś 3 lat słynne "w dniu meczu się nie bijemy"

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Foxx » 05.05.2018, 22:26

Zawilina pisze:
05.05.2018, 20:47
inna sprawa - wspominałeś wielokrotnie żeby ktoś ci tu udowodnił,że Legia nigdy nikomu nie odmówiła. dałem jeden z przykładów : warunek wpuszczenia na Traugutta. Foxx podsumował to w zabawny sposób - macie wyjebane,nikt wam nie będzie stawiał warunków. ok,to nie odmowa tylko "wyjebane".
Nie mieszaj mnie w swoje przepychanki na k.net. Nie chodziło o żadne "wpuszczenie", tylko o pewien "myk", byśmy się dostali na sektor dla przyjezdnych drogą inną niż od strony Smoluchowskiego, czyli tradycyjnej kasy i bramy dla przyjezdnych i usiedli osobno bez żadnego układu, a było wiadomo że tradycyjne wejście będzie obstawione przez psy. Nie będę tu wrzucał szczegółów, bo mam szacunek dla swoich rozmówców, również w tej sprawie (pomijając już "powagę" tego forum).

Kręć tu dowolne "legendy". W ostatnich wpisach jasno się określiłem w sprawach zarówno między naszymi ekipami, jak i kwestiach związanych z łobuzerką obu klubów. Różni nas jednak to, że ja najwyraźniej więcej wiem, niż tu piszę. A nie odwrotnie.

Chcesz "rozpierdolić Legię" w internecie - proszę bardzo, jesteśmy zdruzgotani... i... wyjebane :) Tyle.
A co tam w komentarzach na Onecie?

Samotny Wilk...
Posty: 1
Rejestracja: 06.05.2018, 01:07

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Samotny Wilk... » 06.05.2018, 02:05

Prób dążenia do konfrontacji i rozmów o rewanżu było tak wiele,że naprawdę można by sporo o tym napisać... Ale krew człowieka zalewa jak ktoś próbuje pisać historię na nowo. Gdańska Lechia zawsze i bez kalkulacji do Was wychodziła się prać...nie zważając na przewagę liczebną(Płońsk i Mława),czego nie można powiedzieć o Was. Ja tylko dodam komedię z próbą rewanżu przy okazji meczu Znicz Pruszków - Lechia Gdańsk...dzwonione od samego rana(pomijając to,że każdy mecz Lechii w okolicach Warszawy równał się oczywistemu dążeniu do rewanżu i spodziewaniu się,że druga strona też na to czeka)...najpierw czekanie przed meczem,potem po meczu...cały czas ten sam farmazon:jeszcze godzina/już jedziemy/mamy 30 km do Was itd...aż się zrobiło ciemno,że Wam nie jest wstyd za takie akcje u siebie na terenie...a miało być jak na warunki i możliwości obu ekip tylko po 65 osób. A komuś tam wyżej się pomyliło chyba z racji ilości prób rewanżu oraz upływającego czasu...przy okazji meczu Świt NDM - Lechia to bitka akurat była : Legia plus zgody około 120 osób vs Lechia 90 osób wyjazdowego składu(środa któryś tam maja dzień matur). Tyle ode mnie co do jakiś tanich tekstów o poczuciu bezwzględnej wyższości. Lata mijają,obydwie strony wiedzą ile było starań apropos rewanżu tylko osoby odbierające telefon u Was ciagle się zmieniały. Z kibicowskim pozdrowieniem.

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Zawilina » 06.05.2018, 11:53

tak Foxiu,ty wiesz wszystko a inni mają szczątkową wiedze. i c*** że już kilka/naście osób potwierdza to i owo (nie mówie już o naszej sprzeczce) wasza prawda i tak jest "naj". ale jak trzeba się ustosunkować do konkretnych przykładów to jak zawsze echo. więc pokaż z łaski swojej gdzie napisałem farmazon. i jak to jest z tym brakiem odmawiania tak reklamowanym przez DoZo? było czy nie było?
A od rozpierdalania Legii macie w swoich szeregach chłopa z torebką.

Jurand ze Spychowa
Posty: 1328
Rejestracja: 26.02.2007, 20:17
Lokalizacja: Spychów

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Jurand ze Spychowa » 06.05.2018, 12:34

Czy mógłby aktualnie ktoś napisać z kim zgody/układy mają rzeszowskie ekipy Stal i Sovia? bo już się pogubiłem..

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ślusarz » 06.05.2018, 13:53

Dobre posunięcie Widzewa a mianowicie wszystko co jest w rodzinie zacieśnia ze sobą więzy mimo tego,że odległość między Toruniem i Kaliszem a Rzeszowem i Krosnem jest spora i ze względu na kilometry nie ma co liczyć na częstotliwość działania stricte chuligańskiego,jednak jest to jakaś odpowiedź na aktualne zmiany na chuligańsko/kibicowskiej mapie PL

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: krzycho_ASR » 06.05.2018, 16:59

Chłopak z Lechii was konkretnie w tym temacie wyjaśnił. Gwiazdor forum DoZo pewnie trochę przycupnie, by za chwilę znowu dociekać, w którym roku założono DHW, a Foxxowi pozostało napisanie sakramenckiego KMWTW i powrót do wrzucania nowych propagandowych artykułów o gierojach z Azowa na swoim blogasku.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PCHLG » 06.05.2018, 20:14

Foxx pisze:
05.05.2018, 22:26
Zawilina pisze:
05.05.2018, 20:47
inna sprawa - wspominałeś wielokrotnie żeby ktoś ci tu udowodnił,że Legia nigdy nikomu nie odmówiła. dałem jeden z przykładów : warunek wpuszczenia na Traugutta. Foxx podsumował to w zabawny sposób - macie wyjebane,nikt wam nie będzie stawiał warunków. ok,to nie odmowa tylko "wyjebane".
Nie mieszaj mnie w swoje przepychanki na k.net. Nie chodziło o żadne "wpuszczenie", tylko o pewien "myk", byśmy się dostali na sektor dla przyjezdnych drogą inną niż od strony Smoluchowskiego, czyli tradycyjnej kasy i bramy dla przyjezdnych i usiedli osobno bez żadnego układu, a było wiadomo że tradycyjne wejście będzie obstawione przez psy. Nie będę tu wrzucał szczegółów, bo mam szacunek dla swoich rozmówców, również w tej sprawie (pomijając już "powagę" tego forum).

Kręć tu dowolne "legendy". W ostatnich wpisach jasno się określiłem w sprawach zarówno między naszymi ekipami, jak i kwestiach związanych z łobuzerką obu klubów. Różni nas jednak to, że ja najwyraźniej więcej wiem, niż tu piszę. A nie odwrotnie.


Chcesz "rozpierdolić Legię" w internecie - proszę bardzo, jesteśmy zdruzgotani... i... wyjebane :) Tyle.
Miałem tego nie pisać ale napisze. Wiesz co nas różni? To, że Ty wiesz tyle, ile Ci przekażą "koledzy", a ja wiem co widziałem i co słyszałem. I tym milym akcentem kończę tą rozmowę...

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Banditosdod » 06.05.2018, 20:55

Chelmno to Legia czy Zawisza?

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ślusarz » 06.05.2018, 21:25

Chwała,że chłopom z Lechii chce się tu wpisywać a megalomania dwóch forumowych strażników cyberprzestrzeni z L sięga już samego szczytu.Jeśli sportowcy z Legii mają zdania,częściowo pokrywające się z dwójką w/w to do obowiązkowych chuligańskich torebek na ramieniu powinni zacząć nosić różowe okulary,jeśli oczywiście zmieszczą się na te drewniane wydłużające się nosy...

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ślusarz » 06.05.2018, 21:34

Chełmno miało kiedyś przeszłość żółto niebieską,jeździli kilka lat.Mieli chyba swoją fan clubową flagę i szale.Próbowali rozbujać nawet coś na miejscowym klubie. Ktoś ich chyba wykroił i zakończyli karierę?Coś mi świta,że ich lider P rozsypał się na psach?

Pitupitu
Posty: 24
Rejestracja: 29.02.2016, 00:24

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Pitupitu » 06.05.2018, 22:08

Jako Ludzie wychowani na zasadach nie możemy tolerować łamania ich przez kogokolwiek. W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie grup decyzyjnych Motoru i Chełmianki, na którym po 38 latach zakończyła się nasza zgoda. Bezpośrednim powodem zerwania zgody były wydarzenia, które miały miejsce podczas powrotu z naszego wyjazdu do Trzebini. Stosunki z Chełmianką pozostają neutralne jednak od dnia dzisiejszego nie pojawiamy się w barwach Chełmianki na meczach domowych i wyjazdowych.

ZgreddyBoy
Posty: 42
Rejestracja: 29.01.2009, 21:43

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ZgreddyBoy » 06.05.2018, 22:15

Chełmno na początku lat 90. jeździło na Zawiszę, jak ten wszedł do I ligi.
Koło 2000 na murach dominuje Arka. Później Legia.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Foxx » 06.05.2018, 22:18

PCHLG pisze:
06.05.2018, 20:14
Miałem tego nie pisać ale napisze. Wiesz co nas różni? To, że Ty wiesz tyle, ile Ci przekażą "koledzy", a ja wiem co widziałem i co słyszałem. I tym milym akcentem kończę tą rozmowę...
Sorry, miałem tego nie pisać, ale ta (wyboldowana) różnica jest nieco ulotna Pomijając zbędny cudzysłów - to po prostu są koledzy.

Swoją drogą, z innej beczki, skoro tu takie netowe "nokauty" są rejestrowane, napiszę tyle w kwestii "wpuszczania"/"warunku". Po tym, jak już wszystko z klubem było ustalone (chodziło o to, że w czasie konfliktu z ITI Legia nie zamawiała biletów na wyjazdy, w ramach swoich możliwości robiło to nasze stowarzyszenie - SKLW), nagle od gdańskiego ówczesnego dyrektora d.s. bezpieczeństwa przyszło info, że psy zamierzają blokować standardowe wejście na sektor dla przyjezdnych (w czasie naszej wcześniejszej wizyty na Traugutta były z nimi pod bramą dobre jazdy - byłem). Padło więc pytanie i odpowiedź, czy ten psi pomysł da się obejść. My bilety mieliśmy już "klepnięte", więc o żadnej opcji "wpuszczania na układzie" zwyczajnie nie było mowy. Tak się składa, że akurat w tym temacie uczestniczyłem bezpośrednio. I tym miłym akcentem... Pozdrówki.

PS : krzycho_ASR - czytanie moich tekstów z "blogaska" nie jest obowiązkowe i ma się umiarkowanie do tego tematu i dyskusji... No i jeżeli z moich wpisów udało się wyciągnąć "KMWTW"... to raczej nie jest mój problem.

Ślusarz - jeżeli od początku miałeś swoją wizję tego wszystkiego i wiarygodność relacji uzależniasz od danej strony liczby kont, z których jest pisane... po co w ogóle takie pytanie? (to również pytanie retoryczne, gdyby ktoś miał wątpliwości). Może masz problem z tym, że twoja torebka jest po prostu mniejsza? Nie przejmuj się, natura lubi różnorodność ;)

Albo kup sobie plecak.
A co tam w komentarzach na Onecie?

071
Posty: 106
Rejestracja: 20.05.2013, 10:31

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: 071 » 06.05.2018, 22:22

Motor zrywa zgodę z Chełmianką.
ŚLĄSK&MOTOR

camillo
Posty: 120
Rejestracja: 18.03.2007, 00:07

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: camillo » 06.05.2018, 22:25

Motor zarzuca innym a sam....
Duma Hutniczego Miasta - Stal Stalowa Wola

Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Wnuk Edwarda » 06.05.2018, 22:28

Pitupitu pisze:
06.05.2018, 22:08
Jako Ludzie wychowani na zasadach nie możemy tolerować łamania ich przez kogokolwiek. W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie grup decyzyjnych Motoru i Chełmianki, na którym po 38 latach zakończyła się nasza zgoda. Bezpośrednim powodem zerwania zgody były wydarzenia, które miały miejsce podczas powrotu z naszego wyjazdu do Trzebini. Stosunki z Chełmianką pozostają neutralne jednak od dnia dzisiejszego nie pojawiamy się w barwach Chełmianki na meczach domowych i wyjazdowych.
Całkowicie dla mnie zrozumiałe. Gdyby Chełmianka ustawiła się na Hetman przy okazji ich wyjazdu, pewnie tematu by nie było. A tak... można się było tego spodziewać.
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: schwere krawalle » 06.05.2018, 22:46

38 lat i zmienili dla niedawnej kosy...Dosłownie Wisła II Kraków :)

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Banditosdod » 06.05.2018, 22:51

ślusarz pisze:
06.05.2018, 21:34
Chełmno miało kiedyś przeszłość żółto niebieską,jeździli kilka lat.Mieli chyba swoją fan clubową flagę i szale.Próbowali rozbujać nawet coś na miejscowym klubie. Ktoś ich chyba wykroił i zakończyli karierę?Coś mi świta,że ich lider P rozsypał się na psach?
Przem.. Tam rzadzil do pewnego momentu sobie dobrze radzili ale ich tam nie bylo duzo Swoja droga sie zastanawiam jak Przem i tych kilku chlopakow przejeli miasto bo ilu ich bylo 10

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Banditosdod » 06.05.2018, 23:01

Banditosdod pisze:
06.05.2018, 22:51
ślusarz pisze:
06.05.2018, 21:34
Chełmno miało kiedyś przeszłość żółto niebieską,jeździli kilka lat.Mieli chyba swoją fan clubową flagę i szale.Próbowali rozbujać nawet coś na miejscowym klubie. Ktoś ich chyba wykroił i zakończyli karierę?Coś mi świta,że ich lider P rozsypał się na psach?
Przem.. Tam rzadzil do pewnego momentu sobie dobrze radzili ale ich tam nie bylo duzo Swoja droga sie zastanawiam jak Przem i tych kilku chlopakow przejeli miasto bo ilu ich bylo 10.Tak formie zartu teraz Chelmianka jak nie ma zgody z Motorem moze wstapic do tej drugiej grupy any Motor itp z Avia itppo 38 latach bym wolal zawiesic dzialnosc niz zerwac zgode.No ale coz to ich sprawa.Ale dobrze ze Chelmianka nie daje sobie w kasze dmuchac.Nie boi sie wiekszych

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: LevVy, modest, nieproszeni goście i 157 gości