Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
iamcriminal
Posty: 145
Rejestracja: 11.08.2017, 03:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: iamcriminal » 05.04.2018, 17:10

Oberschlesien14 pisze:
05.04.2018, 17:06
bez-napinki pisze:
31.03.2018, 13:24
chopie, od pół roku macie zapierdoloną Silesię i od pół roku całe Załęże, Witosa z małą przerwą, Zawodze, Bogucice, Tauzen, okolice staidonu. Kogo chcesz nabrać swoją propagandą?
Wiesz do czego się nadajecie? Żeby zajebać graf na Batorym i Rudzie Śląskiej na drogach wyjazdowych / dojazdowych do miasta dzień przed meczem Polski, by ktoś pomyślał, że jeszcze w ogóle istniejecie.
Rzeczywistość "niestety" jest jaka jest. Na chwile obecną Tauzen, Witosa, Załęże, Silesia, Okolice stadionu są zapierdolone, a wy z tym nic nie robicie, tylko na szybko przyjeżdżocie maznąć nam dwa grafy.

niech żyje ultras gieksa!
chopie, od pół roku macie zapierdolone Świony i od pół roku całe Piotrowice, Szopy z małą przerwą, Rudę, Mikołów, Janów, okolice staidonu. Kogo chcesz nabrać swoją propagandą?
Wiesz do czego się nadajecie? Żeby zajebać graf na Dębie i Tauzenie na drogach wyjazdowych / dojazdowych do miasta dzień przed meczem Polski, by ktoś pomyślał, że jeszcze w ogóle istniejecie.
Rzeczywistość "niestety" jest jaka jest. Na chwile obecną Świony, Szopy, Piotrowice, Ruda, Okolice stadionu są zapierdolone, a wy z tym nic nie robicie, tylko na szybko przyjeżdżocie maznąć nam dwa grafy.

niech żyje ultras niebiescy!
pokaż mi tą zapierdoloną Rudę.



Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 05.04.2018, 17:22

Najpierw Ty mi pokaż zapierdolone od pół roku Bogucice i Zawodzie

iamcriminal
Posty: 145
Rejestracja: 11.08.2017, 03:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: iamcriminal » 05.04.2018, 17:38

Oberschlesien14 pisze:
05.04.2018, 17:22
Najpierw Ty mi pokaż zapierdolone od pół roku Bogucice i Zawodzie
to nie ja się z Tobą licytuje, także nie ciśnij farmazonów. na Rudzie wszystko co niebieskie jest na swoim miejscu, w przeciwieństwie do żaboli.

polskipodróżnik
Posty: 100
Rejestracja: 15.01.2014, 08:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: polskipodróżnik » 05.04.2018, 18:08

Gladiators1964 pisze:
05.04.2018, 17:09
garos85 pisze:
05.04.2018, 16:48
Czemu mnie to nie dziwi,że całe pierdolenie zapoczątkował kompleksiarz Gladiator (oficjalne konto rowu? ) dobrze władcy regionu tak to jest niewyjście do wroga , który jest w 3 krotnej przewadze, nawet przy psach można nazwać po prostu porażką. Pierdolcie sobie dalej,że od tego są zgody,a może kiedyś i wam urosną jaja żeby samemu wystartować tylko tego nie ma się co spodziewać jak na meczu u siebie jest was w młynie was rowu jest ok 30 i ratujecie się jako przydupasy. Gloryfikujcie się dalej, stare Jastrzębie stare Jastrzębie, znaleźli się znawcy tematu, szkoda tylko że to my idziemy do przodu, a wy stoicie w miejscu.
He he czekałem cioto na ciebie, w którym aucie spierdalalas wojowniczko? Tak idziecie do przodu ze w cztery miechy uciekaliscie więcej niż przez ostatnie 10 lat
Także pogratulować progresu :-)

A na przyszłość zamiast tu się prężyć po prostu wysiądźcie z aut o****** bando h*** a nie ucieczka do domu i klepanie w klawiaturę :-)
A tak poważnie czy ty byłeś chociaż raz na jakiejś akcji bo z tego co czytam to chyba masz jakieś 12 lat może trochę więcej i się spuszczasz na klawiaturę i wylewasz swoje wypociny a i tak nie którzy mają o was swoje zdanie.

polskipodróżnik
Posty: 100
Rejestracja: 15.01.2014, 08:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: polskipodróżnik » 05.04.2018, 18:20

A i nie jestem z Jastrzębia albo Gliwic tak dla twojej informacji.

Gladiators1964
Posty: 35
Rejestracja: 17.01.2018, 14:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Gladiators1964 » 05.04.2018, 18:30

Byłem i pol roku temu jak te obsramce skakaly przez siebie do aut na glowke i wczoraj jak chuligany zawracaly i wypierdalaly pod prad, jeszcze jakieś pytania kmiocie? Jak bronisz "ekip chulihanskich" które zamiast się bic spierdalaja to jestes p**** nie kibol i zebys zdechl, co ty tu robisz w ogóle he he.

Od stycznia sie k**** napinaly i odgrazaly miedzy innymi tutaj te wszystkie garosy starsze i inni wojownicy z poludnia, no to wczoraj pokazali na co ich stac :-) obrazek jak spierdalacie pod prad z przerażeniem na pyskach mowi wszystko a teraz mozecie dalej nadrabiac w internecie :-)

Ps do wszystkich - nie ma co się ustawiać na te pizdy - zawsze uciekaja

garos85
Posty: 40
Rejestracja: 06.03.2017, 16:40

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: garos85 » 05.04.2018, 18:32

To jest zwykła ku*** która nawet może nie być z rowu bo to niemożliwe żeby mieć takiego idiotę w ekipie i żeby zawsze się wypowiadał w jednej kwestii tylko, sposób w jaki ten baran pisze mówi wszystko.

Gladiators1964
Posty: 35
Rejestracja: 17.01.2018, 14:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Gladiators1964 » 05.04.2018, 18:55

Skoro mowisz o kurwach to muszę sprostowac - twojej mamy z nami nie bylo.

Samopoczucie po kolejnej ucieczce dopisuje? Trzeba było wysiąść to byś teraz nie poszczekala a tak atakuj dalej Internet :-) szkoda na was wachy sprinterki :-)

polskipodróżnik
Posty: 100
Rejestracja: 15.01.2014, 08:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: polskipodróżnik » 05.04.2018, 19:26

A powiedz mi jak od Radlina dostawałeś po głowie to ani nie pisnołeś słowem o tym tylko to Jastrzębie a o może koledzy się nie pochwalili a czym się tu chwalić co.

GKS_JAS_OFFICIAL
Posty: 35
Rejestracja: 07.05.2017, 10:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: GKS_JAS_OFFICIAL » 05.04.2018, 19:35

Prośba dla użytkowników z Jastrzębia o nie wypowiadanie się w tym temacie i nie dawanie pożywki internetowym trolom spod znaku ksgks
GKS Jastrzębie - oficjalny profil

MBh07
Posty: 42
Rejestracja: 24.07.2011, 14:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: MBh07 » 05.04.2018, 20:02

[link]
Krótko i na temat hehe
Podobno wczoraj nie ustawialiscie sie na nas tylko na Polonie Bytom wracajaca z Częstochowy więc to chyba nie wasza akcja Gladiatorsi 😉

Karolek79
Posty: 83
Rejestracja: 24.09.2016, 19:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Karolek79 » 05.04.2018, 20:04

polskipodróżnik pisze:
05.04.2018, 19:26
A powiedz mi jak od Radlina dostawałeś po głowie to ani nie pisnołeś słowem o tym tylko to Jastrzębie a o może koledzy się nie pochwalili a czym się tu chwalić co.
Ostatni raz w radlinie ROW wizytowal w waszym barze i dostaliscie w******* jakich malo .... I nie raz was ganialismy po Radlinie wiec o czym ty przyglupie piszesz ?

polskipodróżnik
Posty: 100
Rejestracja: 15.01.2014, 08:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: polskipodróżnik » 05.04.2018, 20:39

Karolek79 pisze:
05.04.2018, 20:04
polskipodróżnik pisze:
05.04.2018, 19:26
A powiedz mi jak od Radlina dostawałeś po głowie to ani nie pisnołeś słowem o tym tylko to Jastrzębie a o może koledzy się nie pochwalili a czym się tu chwalić co.
Ostatni raz w radlinie ROW wizytowal w waszym barze i dostaliscie w******* jakich malo .... I nie raz was ganialismy po Radlinie wiec o czym ty przyglupie piszesz ?
A kto ci powiedział przygłupie że jestem z Radlina.

Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kato_wice » 05.04.2018, 20:46

GKS_JAS_OFFICIAL pisze:
05.04.2018, 19:35
Prośba dla użytkowników z Jastrzębia o nie wypowiadanie się w tym temacie i nie dawanie pożywki internetowym trolom spod znaku ksgks
Ty official , palisz ciagle wrotki zamiast sie bić, pomyśl nad tym waszym "chuliganstwem" bo kiedys nie zdarzycie spierdolic przed "trolami" i co wtedy będzie ?

ChzB
Posty: 140
Rejestracja: 13.11.2007, 21:22

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ChzB » 05.04.2018, 20:55

Panowie użytkownik Gladiators1964 nie jest to nikt poważny z koalicji KSGKSROW I proszę nie brać jego postów na powaznie. Co do wczorajszej akcji to temat się wyczerpał.

Z pozdrowieniem
Ciężary na mase ?! Na masę najlepsze są wafelki i ptasie mleczko.

HanysRSL
Posty: 54
Rejestracja: 28.04.2013, 17:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: HanysRSL » 05.04.2018, 22:51

iamcriminal pisze:
05.04.2018, 17:38
Oberschlesien14 pisze:
05.04.2018, 17:22
Najpierw Ty mi pokaż zapierdolone od pół roku Bogucice i Zawodzie
to nie ja się z Tobą licytuje, także nie ciśnij farmazonów. na Rudzie wszystko co niebieskie jest na swoim miejscu, w przeciwieństwie do żaboli.
Byłeś ostatnio na Rudzie1 lub na Orzegowie ? Fakt na Bykowinie i Kochłowicach macie odnowione grafy

iamcriminal
Posty: 145
Rejestracja: 11.08.2017, 03:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: iamcriminal » 06.04.2018, 00:06

HanysRSL pisze:
05.04.2018, 22:51
iamcriminal pisze:
05.04.2018, 17:38
Oberschlesien14 pisze:
05.04.2018, 17:22
Najpierw Ty mi pokaż zapierdolone od pół roku Bogucice i Zawodzie
to nie ja się z Tobą licytuje, także nie ciśnij farmazonów. na Rudzie wszystko co niebieskie jest na swoim miejscu, w przeciwieństwie do żaboli.
Byłeś ostatnio na Rudzie1 lub na Orzegowie ? Fakt na Bykowinie i Kochłowicach macie odnowione grafy
byłem :)

polskipodróżnik
Posty: 100
Rejestracja: 15.01.2014, 08:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: polskipodróżnik » 06.04.2018, 07:16

Kato_wice pisze:
05.04.2018, 20:46
GKS_JAS_OFFICIAL pisze:
05.04.2018, 19:35
Prośba dla użytkowników z Jastrzębia o nie wypowiadanie się w tym temacie i nie dawanie pożywki internetowym trolom spod znaku ksgks
Ty official , palisz ciagle wrotki zamiast sie bić, pomyśl nad tym waszym "chuliganstwem" bo kiedys nie zdarzycie spierdolic przed "trolami" i co wtedy będzie ?
Ale pojechałeś trolu

All4youreyes
Posty: 2
Rejestracja: 06.04.2018, 14:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: All4youreyes » 06.04.2018, 15:04

Pierwszy raz tu pisze.konto mam od x lat,hasła nie pamiętam więc założyłem nowe.Jestem kibicem górnika Zabrze od ponad 27 lat a mam 40.co się teraz dzieje to masakra.same gangusy,ktore wyreczaja sie gowniarzami,kiedys solo to solo a teraz?kopanie wózków dziecięcych przez małolatow to duma i honor swojego klubu bo walczę za barwy?podejrzewam że to dotyczy wszystkich klubów,porażka.mozesz dilowac i j**** wały ale co to ma z klubem?rozpierdala mnie ponoszenie konsekwencji przez rodzine,wyjebany szyby,wjazdy,ku*** was już pojebalo?to nie żal ale przemyślenia po kilku latach.I nie jestem żadnym spoleczniakiem z którego płynie żal ale tęsknota za dawnymi latami.

polskipodróżnik
Posty: 100
Rejestracja: 15.01.2014, 08:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: polskipodróżnik » 06.04.2018, 15:25

All4youreyes pisze:
06.04.2018, 15:04
Pierwszy raz tu pisze.konto mam od x lat,hasła nie pamiętam więc założyłem nowe.Jestem kibicem górnika Zabrze od ponad 27 lat a mam 40.co się teraz dzieje to masakra.same gangusy,ktore wyreczaja sie gowniarzami,kiedys solo to solo a teraz?kopanie wózków dziecięcych przez małolatow to duma i honor swojego klubu bo walczę za barwy?podejrzewam że to dotyczy wszystkich klubów,porażka.mozesz dilowac i j**** wały ale co to ma z klubem?rozpierdala mnie ponoszenie konsekwencji przez rodzine,wyjebany szyby,wjazdy,ku*** was już pojebalo?to nie żal ale przemyślenia po kilku latach.I nie jestem żadnym spoleczniakiem z którego płynie żal ale tęsknota za dawnymi latami.
W pełni zgoda kolego jestem tylko młodszy od ciebie o 2 lata i powiem tak to były czasy wszystko na spontanie.

Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kato_wice » 06.04.2018, 15:39

A jak miało być przyglupie inaczej niz spontan? Jak nie bylo telefonów i internetu, gołebie mieli posyłac z informacjami czy na telegazecie pisac miedzy soba? Skonczcie juz pierdolić o starych czasach, teraz jest tak a nie inczej jak ci sie nie podoba to zostaje ci tylko klikanie na k.net

All4youreyes
Posty: 2
Rejestracja: 06.04.2018, 14:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: All4youreyes » 06.04.2018, 15:49

Nie bylo jakiegoś pedalskiego fejsa,były komórki i zasady.wtedy były akcje jak ktoś na kogoś trafił a nie umawianie się via net a i tak ktoś pali palił wrotki

Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kato_wice » 06.04.2018, 16:14

To nie zagladaj na pedalskiego fejsa i k.net , ktos cie zmusza? Jezdzi po Pl i próbuj na spontanie kogos trafic, ktos ci zabrania ? I nie zapomnij fleka dac na pomaranczowo

derb1
Posty: 11
Rejestracja: 04.01.2018, 20:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: derb1 » 06.04.2018, 22:13

All4youreyes pisze:
06.04.2018, 15:49
Nie bylo jakiegoś pedalskiego fejsa,były komórki i zasady.wtedy były akcje jak ktoś na kogoś trafił a nie umawianie się via net a i tak ktoś pali palił wrotki
stare dobre czasy. Wyjazdów nikt nie organizował, ci co przyszli dworzec to jechali. Biletów się nie kupowało tylko do czapki na kobucha zrzucało i jechało. Często i gęsto na szlaku różne ekipy się spotykało, flagi na w plecakach się za sobą targało, z różnymi kibicami najczęściej się winko popijało. Pałowanie, izby, komisariatu się zaliczało. Mamy, siostry i dziewczyny szale robiły. Flagi to samoróbki po piwnicach i kanciapach robione. Lało się na pięści, czasem pasy co starsi bracia z woja przytargali, czasem kosze, ławki i inne takie. Ultrasem był każdy jak i chuliganem - jedyny podział to stara i młoda gwardia - ale jak przyszło co do czego to wszyscy trzymali się razem. Na prawo do wyjazdu trzeba było sobie zasłużyć- a nie pójść i się zapisać. Takie były lata 80/90. Nie było neta, telefonów - a na szlaku miałeś info z 1 ręki. Kto na kogo bluzgał, zrobił zgodę czy kosę. Pozdro dla "wojowników z tamtych lat"

Wupper
Posty: 65
Rejestracja: 13.08.2016, 16:43

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wupper » 07.04.2018, 15:37

Karolek79 pisze:
05.04.2018, 20:04
polskipodróżnik pisze:
05.04.2018, 19:26
A powiedz mi jak od Radlina dostawałeś po głowie to ani nie pisnołeś słowem o tym tylko to Jastrzębie a o może koledzy się nie pochwalili a czym się tu chwalić co.
Ostatni raz w radlinie ROW wizytowal w waszym barze i dostaliscie w******* jakich malo .... I nie raz was ganialismy po Radlinie wiec o czym ty przyglupie piszesz ?
Że co???bo chyba nie piszesz o tym ze w iles tam osob dojebaliscie 1 chlopaka w koszulce bo wiecej ludzi w barze niebylo czy opisujesz sytuacje waszego wjazdu i probe oklepania kilku gosci ktorzy tam siedzieli z zonami i dziecmi- czytaj 3osoby ktorym notabene wlos z glowy niespadl.Bo wiecej waszych akcji sobie nieprzypominam.Sory jeszcze byla jedna wasza akcja gdzie podjechaliscie pod pewien lokal w 30 i 10osobom niedaliscie rady.Od śmierci SP Remika chcial sie Radlin z wami ustawic ale wtedy was jako Row niebylo nawet jako fc gornika tez niechcieliscie.PS.a do Jastrzebia jako row nie macie nawet podjazdu -za ciency.naRa.row gornik celowo z malej bo niemam do nich szacunku.

Blood&Honor
Posty: 467
Rejestracja: 25.08.2011, 22:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Blood&Honor » 07.04.2018, 16:43

Do typa z Rowu, Gladiator64 czy jak Ci tam.
Pokaż ekipę, która by się zatrzymała do dwa razy liczniejszej grupy wyselekcjonowanego składu z 3 ekip. Jeszcze takiej, która lubi latać ze sprzętem. Osobiście w dzisiejszych czasach nie znam takiej ani jednej. Po drugie, jak już się tak napinasz, to czemu nie wyjdziecie do Jastrzębia sami? Nie musicie się już zasłaniać kontaktami z NP bo z tego co wiem GKS z nich zrezygnował kilka dobrych lat temu. Wyjdzcie na Jastrzębie sami, jako ROW. Wtedy będzie wszystko jasne i klarowne :)
Obrazek Bóg - Honor - Ojczyzna

Borsztajn
Posty: 33
Rejestracja: 09.05.2016, 13:10

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Borsztajn » 08.04.2018, 11:14

Nie żebym był jakimś wielkim chuliganem czy pierwszoplanową postacią gdziekolwiek ale o pisanie o tym sprzęcie to już naprawdę się nudne robi. Dobrze wiecie że zatrzymujaca was koalicja klaskała w łapy. Nie przystaliscie na spotkanie i tyle więc nie piszcie już w tych kategoriach jakby to zawsze i wszędzie mieli oni przygotowane zabawki i zamierzali ich używać bo doskonale wiadomo, że tak nie jest a świat nie jest czarno biały. Czekali w kilka ekip to czekali po to są zgody i układy żeby się wspomagać i tyle. Nie ma co drążyc tematu bo to już naprawdę nudne. Na dworze taka pogoda a niektórzy wciąż to samo..

tygrys
Posty: 179
Rejestracja: 11.09.2009, 17:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: tygrys » 08.04.2018, 13:04

polskipodróżnik pisze:
06.04.2018, 15:25
All4youreyes pisze:
06.04.2018, 15:04
Pierwszy raz tu pisze.konto mam od x lat,hasła nie pamiętam więc założyłem nowe.Jestem kibicem górnika Zabrze od ponad 27 lat a mam 40.co się teraz dzieje to masakra.same gangusy,ktore wyreczaja sie gowniarzami,kiedys solo to solo a teraz?kopanie wózków dziecięcych przez małolatow to duma i honor swojego klubu bo walczę za barwy?podejrzewam że to dotyczy wszystkich klubów,porażka.mozesz dilowac i j**** wały ale co to ma z klubem?rozpierdala mnie ponoszenie konsekwencji przez rodzine,wyjebany szyby,wjazdy,ku*** was już pojebalo?to nie żal ale przemyślenia po kilku latach.I nie jestem żadnym spoleczniakiem z którego płynie żal ale tęsknota za dawnymi latami.
W pełni zgoda kolego jestem tylko młodszy od ciebie o 2 lata i powiem tak to były czasy wszystko na spontanie.
Wychowałem się na wsi i w latach 90tych to naprawdę była szkoła życia. Pod remizę gdzie były tańce chodziliśmy zawsze w grupie bo kto szedł sam to często dostawał oklep od chłopaków z innych okolicznych wsi które robiły inwazje na naszą twierdzę /remizę/ i zarywali nasze dziewczyny. Sąsiednie wsie zawierały nawet sojusze na 1-2 dni przeciwko nam. Czasem dawaliśmy im niezły wycisk bo nie pękaliśmy a i niektórzy nieźle wyglądali wizualnie bo pakowaliśmy workami z ziemniakami w stodole która robiła za siłownię.Teraz takich wojen na wsiach już nie ma bo jest dużo ludności napływowej z miast,emerytów,rodzin z dziećmi itp. Echa walnych zwycięstw i porażek mineły bezpowrotnie. Poszło to do miast ale dzisiaj młodzi nie mają żadnych zasad bo kiedyś była walka na pięści i były zasady a teraz kilkunastu ze sprzętem atakuje kilku bez sprzętu,rozwalają sobie samochody,nachodzą w domach... To jest chore. Jak kiedyś ukradli mi motor to cała wieś go szukała. Wojna trwała prawie rok ale motor się odnalazł utopiony w bajorze w sąsiedniej wsi a sprawca dostał łomot.

R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: R.E. Bells » 08.04.2018, 15:20

Blood&Honor pisze:
07.04.2018, 16:43
Do typa z Rowu, Gladiator64 czy jak Ci tam.
Pokaż ekipę, która by się zatrzymała do dwa razy liczniejszej grupy wyselekcjonowanego składu z 3 ekip. Jeszcze takiej, która lubi latać ze sprzętem. Osobiście w dzisiejszych czasach nie znam takiej ani jednej.
To już poznałeś, ZS vs ŁKS+Zawisza+Tychy, zatrzymaliśmy się i wyszliśmy.

Karolek79
Posty: 83
Rejestracja: 24.09.2016, 19:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Karolek79 » 08.04.2018, 22:18

ACABeczek1488 pisze:
08.04.2018, 17:57
A mi sie wydaje ze jak ktoś mieni się chuliganem to wysiada zawsze wszędzie i do kazdego, albo się jest kozakiem i się szuka konfrontacji albo się pozuje

Jak ktoś leci w Polske ekipa z flaga hooligans to chyba liczy się z atrakcjami? I skąd wiedzieli że tam są trzy ekipy a nie 6 albo 2 i co to w ogole za różnicą jak ktoś jest chuliganem?

Zajebane czasy modern hooligans, co drugi szczur skarpetki z "h" a bija sie tylko w przewadze bi inaczej graja kolana, takie mocne charaktery. kiedyś nie wyjście do przeciwnika to była porażka rozliczana we własnym gronie kończąca najczęściej kariery takich chuliganów a teraz tłumaczenia wyjaśnienia i rozgrzeszenia ze to tamto i liczby nierówne.

I nie tyczy się to tylko Jastrzębia chociaz oczywiście też bo ucieczka nigdy nikomu chwały nie przynosi
AMEN !!!

polskipodróżnik
Posty: 100
Rejestracja: 15.01.2014, 08:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: polskipodróżnik » 09.04.2018, 16:55

PeRkun pisze:
09.04.2018, 09:29
Karolek79 pisze:
08.04.2018, 22:18
ACABeczek1488 pisze:
08.04.2018, 17:57
A mi sie wydaje ze jak ktoś mieni się chuliganem to wysiada zawsze wszędzie i do kazdego, albo się jest kozakiem i się szuka konfrontacji albo się pozuje

Jak ktoś leci w Polske ekipa z flaga hooligans to chyba liczy się z atrakcjami? I skąd wiedzieli że tam są trzy ekipy a nie 6 albo 2 i co to w ogole za różnicą jak ktoś jest chuliganem?

Zajebane czasy modern hooligans, co drugi szczur skarpetki z "h" a bija sie tylko w przewadze bi inaczej graja kolana, takie mocne charaktery. kiedyś nie wyjście do przeciwnika to była porażka rozliczana we własnym gronie kończąca najczęściej kariery takich chuliganów a teraz tłumaczenia wyjaśnienia i rozgrzeszenia ze to tamto i liczby nierówne.

I nie tyczy się to tylko Jastrzębia chociaz oczywiście też bo ucieczka nigdy nikomu chwały nie przynosi
AMEN !!!
Jak ja mialem 15-17 lat tez bylem hooligans wychudzony bez miesni itd. na swoje sily a nie na starego tytana jak to kiedys sie gadalo i byly ucieczki przed lepszym. Jak ktos jest kozak to zawsze sie przyzna do porazki zawsze znajdzie sie lepszy czy to z pistoletem, maczeta czy nozem i lepiej sie wycofac niz zostac kaleka.
A w tych czasach różnie bywa jest więcej sprzętu niż honorowych walk na gołe pięści.

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Polish Power » 10.04.2018, 12:15

Czemu brak PB z Odrą w Sosnowcu ??

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Piast1945 » 10.04.2018, 12:30

Zagłębie znowu atakuje

[link]

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 10.04.2018, 22:42

All4youreyes pisze:
06.04.2018, 15:04
Pierwszy raz tu pisze.konto mam od x lat,hasła nie pamiętam więc założyłem nowe.Jestem kibicem górnika Zabrze od ponad 27 lat a mam 40.co się teraz dzieje to masakra.same gangusy,ktore wyreczaja sie gowniarzami,kiedys solo to solo a teraz?kopanie wózków dziecięcych przez małolatow to duma i honor swojego klubu bo walczę za barwy?podejrzewam że to dotyczy wszystkich klubów,porażka.mozesz dilowac i j**** wały ale co to ma z klubem?rozpierdala mnie ponoszenie konsekwencji przez rodzine,wyjebany szyby,wjazdy,ku*** was już pojebalo?to nie żal ale przemyślenia po kilku latach.I nie jestem żadnym spoleczniakiem z którego płynie żal ale tęsknota za dawnymi latami.
Jestes kibicem Górnika i piszesz nazwe klubu z malej litery a nazwe miasta z dużej. ...czuje trola od Ciebie na odległość

dd2
Posty: 118
Rejestracja: 12.08.2016, 18:58

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: dd2 » 10.04.2018, 23:33

Co bylo napisane oprawie ZS na meczu z Odra?

Habla
Posty: 75
Rejestracja: 26.11.2012, 16:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Habla » 11.04.2018, 06:33

dd2 pisze:
10.04.2018, 23:33
Co bylo napisane oprawie ZS na meczu z Odra?
Z tego co widzę, to jest napisane
"Wojewoda kurw* płacze, na ludowym płoną race "

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 11.04.2018, 08:33

Niebieskie Siemianowice na fb
"Po rozeznaniu sie w sprawie Bartek Stypka ktorego zdjecie z szkoly policyjnej do internetu wrzucily rumunki oswiadczamy iz zweryfikowalismy te doniesienia ktore okazaly sie prawdziwe. Informujemy ze nie mielismy najmniejszego pojecia o takiej przeszlosci ow delikwenta. Zgodnie z przyjetymi ogolnie zasadami w swiecie kibicowskim smiec ten jest usuniety z spolecznosci kibicow Ruchu. Dla osob o takich zapedach w srodowisku kibicowskim nie ma miejsca wiec jak wyzej napisalismy jest definitywnie wykluczony z Naszego grona!"

Skoro pogoniliście tego młodego to co z kolejną waszą osobistością o dziwnych zapędach? Trzeba wam wysyłać po kolei zdjęcia przeciepów których przygarnęliście z innych drużyn, często wrogich?
[link]

Łagodny
Posty: 398
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Łagodny » 11.04.2018, 09:12

Ten ten przerzut z Siemianowic. Już o nim kiedyś tu była gadka, materiały zostały przekazane nawet z obecnym adresem zamieszkania, a pała dalej jeździ na Ruch Chorzów.

Obrazek

Obrazek

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 11.04.2018, 10:12

Oberschlesien14 pisze:
11.04.2018, 08:33
Niebieskie Siemianowice na fb
"Po rozeznaniu sie w sprawie Bartek Stypka ktorego zdjecie z szkoly policyjnej do internetu wrzucily rumunki oswiadczamy iz zweryfikowalismy te doniesienia ktore okazaly sie prawdziwe. Informujemy ze nie mielismy najmniejszego pojecia o takiej przeszlosci ow delikwenta. Zgodnie z przyjetymi ogolnie zasadami w swiecie kibicowskim smiec ten jest usuniety z spolecznosci kibicow Ruchu. Dla osob o takich zapedach w srodowisku kibicowskim nie ma miejsca wiec jak wyzej napisalismy jest definitywnie wykluczony z Naszego grona!"

Skoro pogoniliście tego młodego to co z kolejną waszą osobistością o dziwnych zapędach? Trzeba wam wysyłać po kolei zdjęcia przeciepów których przygarnęliście z innych drużyn, często wrogich?
[link]
Hadaśia też pogonicie ?????

iamcriminal
Posty: 145
Rejestracja: 11.08.2017, 03:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: iamcriminal » 11.04.2018, 10:50

Stary Wyjazdowicz pisze:
11.04.2018, 10:12
Oberschlesien14 pisze:
11.04.2018, 08:33
Niebieskie Siemianowice na fb
"Po rozeznaniu sie w sprawie Bartek Stypka ktorego zdjecie z szkoly policyjnej do internetu wrzucily rumunki oswiadczamy iz zweryfikowalismy te doniesienia ktore okazaly sie prawdziwe. Informujemy ze nie mielismy najmniejszego pojecia o takiej przeszlosci ow delikwenta. Zgodnie z przyjetymi ogolnie zasadami w swiecie kibicowskim smiec ten jest usuniety z spolecznosci kibicow Ruchu. Dla osob o takich zapedach w srodowisku kibicowskim nie ma miejsca wiec jak wyzej napisalismy jest definitywnie wykluczony z Naszego grona!"

Skoro pogoniliście tego młodego to co z kolejną waszą osobistością o dziwnych zapędach? Trzeba wam wysyłać po kolei zdjęcia przeciepów których przygarnęliście z innych drużyn, często wrogich?
[link]
Hadaśia też pogonicie ?????
Tadzik, Marek Noga, Jagoda itd.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: absnet, bez pośpiechu, Dresiarz, Gufi10, odEdoTe, Oleole11, rkon, sądna noc i 187 gości