Komantarze -2-5 marca !

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Vin Diesel
Posty: 246
Rejestracja: 12.09.2012, 14:18

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Vin Diesel » 04.03.2018, 11:58

w sedno :)



PolishFansTV
Posty: 291
Rejestracja: 05.05.2016, 15:35

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: PolishFansTV » 04.03.2018, 11:58

"SZLACHTA GLIWIC" - oprawa Piasta Gliwice na derbach z Górnikiem (03.03.2018 r.)
[link]
WSZYSTKIE MATERIAŁY UDOSTĘPNIANE NA KANALE POLISHFANS TV SĄ NASZEGO AUTORSTWA, LUB MAMY ZGODĘ NA ICH WYKORZYSTANIE

www.PolishFans.tv

📣Zachęcamy również do subskrybowania, polubienia, oraz obserwowania PolishFans TV - największej telewizji kibicowskiej w Polsce:
🔸YouTube ➡ https://www.youtube.com/PolishFansTV
🔸Facebook ➡ https://www.facebook.com/polishfanstv/
🔸Instagram ➡ https://www.instagram.com/polishfanstv/
🔸Twitter ➡ https://twitter.com/polishfanstv

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Oqq » 04.03.2018, 12:03

Lubuskie88 pisze:
04.03.2018, 09:53
Do Kibica Zagłębia Lubin Oqq.
,,Co mnie obchodzi co ktoś napisał? Nie pojechaliśmy do Legnicy , bo wyszło że w tym samym czasie mamy swój mecz. Rozumiesz idioto? Tak tak, jeździmy tylko do Legnicy i Głogowa haha. Człowieku, nasze liczby to jest nasza sprawa. Jak tak cię to boli to wiesz co zrobić, czy podpowiedzieć? O ekipę z Partizana się nie martw, ma się na prawdę dobrze. Zajmij się burdelem u siebie,,
Jak czytam twoje wypociny to mam wrażenie ze pisze z pryszczatym 17 latkiem który leczy swoje kompleksy.Myślisz ze jak kogoś zwyzywasz od ,,Idiotów'' to będziesz bardziej wiarygodny?To że podobni do Ciebie pseudo kumacze Ci przytakną Cie dowartościowuje?
Strona Kibole Zagłębia która jest waszą oficjalną stroną jak i inne informują ze ze mieliście jechać wspierać Odrę.Tak jak wcześniej pisałem,obsraliście się ze znów wam ktoś wpadnie pod stadion i tym razem psy mogą was nie uratować,prawda?Pewne przetasowania na własnym podwórku jak widać przyniosły wymierny skutek i ekipa wam się posypała.Nie wspieraliście Odry a i na własnym meczu wypadliście beznadziejnie,ze strachu wywiesiliście tylko jedną flagę :)
A co do ekipy z Partizana,to był jednorazowy wypadł tej grupy po czym już nigdy się nie widzieli.
Nie macie ekipy i taka jest prawda Kreciku,możesz mnie zwyzywać i dowartościować się podobnymi kumaczami jak ty ale prawdy to nie zmieni,wystarczy zabaczyć na wasze ostatnie liczby wyjazdowe.
I ogarnijcie się z Odrą co do relacji z tego wyjazdu bo każdy ma inną wersje wydarzeń :)
Nie, nie piszesz z 17 latkiem, to na wstępie. Kolejna sprawa, właśnie pisząc że jakieś kibole Zagłębia są oficjalną stroną pokazujesz swoją bardzo, bardzo płytką wiedzę. Więc przypomnę Ci, że jedynym oficjalnym głosem kibiców Zagłębia jest fanpage OCB'03, i tylko z tej strony wychodzi wiarygodne i pewne info. Rozumiesz już?
Sracie się jak na wyjeździe nie mamy flagi, teraz wywiesiliśmy jedna flagę z powodu nie najlepszej frekwencji - trzeba było przyjechać i się skusić na te flagę, a nie się prężyć na kibice.net, potomku romana. O ekipie widzę że wiesz najlepiej wszystko, heh głupiec tylko by się wdawał w tej w\kwestii z tobą w gadkę. Myślę, że wszystko zostało wyjaśnione. Nara

Celownik
Posty: 108
Rejestracja: 19.02.2010, 12:22

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Celownik » 04.03.2018, 12:21

JohnyBravo pisze:
04.03.2018, 11:49

A teraz zadaj sobie proste pytanie. Czy on jest normalny, że poleciał sam i widział że jest sam? Co chciał zrobić? Bo narobił, ale sobie problemów. Aaaaa chyba, że wariat bez kalkulatora poleciał hehehe

Zdaje mi się, że macie dobre dopalacze w Gliwicach :)
Jestem kibicem Górnika z 40-letnim stażem, z racji wieku i innych sytuacji nie jestem aktywnym uczestnikiem zajść a na tym forum również wypowiadam się rzadko i mam jasny stosunek do Piasta ale potrafię docenić tego jednego, który nie bawił się w groźnego chuligana w kominiarce tylko dążył do konfrontacji i próbował poruszyć te stado "hoolsów" którzy przestraszyli się obalonego płotu. Generalnie ta "zadyma" to jakaś parodia w porównaniu z awanturą w spodku to tam był istny Grunwald, ale to były inne czasy. Ciach bajera.

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Bączyński » 04.03.2018, 12:36

Więc przypomnę Ci, że jedynym oficjalnym głosem kibiców Zagłębia jest fanpage OCB'03
Czyli wasze stowarzyszenie odwaliło samowolkę?

wen33
Posty: 182
Rejestracja: 30.08.2016, 10:06

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: wen33 » 04.03.2018, 12:38

Górnik też widać miał ochotę na wyłamanie ogrodzenia :)
https://www.youtube.com/watch?v=lfjL36n9ifY

Osaka
Posty: 204
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Osaka » 04.03.2018, 12:40

Podstawowe pytanie gdzie rodza sie takie kwiatki jak typ puste miasto . Wez baranie zamknij juz ten tepy ryj bo piszesz same glupoty. Przed meczem byliscie na sektorze gosci i Gornik was widzial i nic niezrobil. ku*** co mieli zrobic wezwac komandosow by was usuneli. Samo to ze byliscie na tym sektorze pokazuje debilu ze macie uklady z ochrona bo kazdy normalny wie ze bez tego niemoglibyscie na nim sie znalesc. Piszesz idioto ze byliscie gazowani, teraz kazdy jest gazowany i jesli sie decyduje na akcje na stadionie musi sie z tym liczyc. Piszesz ze Gornik to cipy bo nie wylamali plotu , wez sie zastanow po co mieli to robic ? Gdybyscie wybiegli na murawe i biegli w ich strone wtedy moglibysmy wszyscy ich ocenic . Teraz to tylko pokazalo jaka jestescie banda ktora wylamuje przeslo ma 3 ochroniarki i zamiast wjezdrzac na murawe to szarpie nastepne. Napisz tu wszystkim dlaczego tak robiliscie? Moze dlatego ze jest was tak duzo i potrzebujecie wiecej wolnej przestrzeni do ataku ? Mysle ze przeroslo was to co sie stalo, chcieliscie przyjebac kozakow HPG a tu nagle piekny sen sie skonczyl. Pokazalo to ze jestescie banda zwyklych napinatorow. I jeszcze jedno nastepnym razem nim dotkniecie sie jakiegos ogrodzenia na stadionie czytajcie tabliczki ostrzegajace GROZI ZAWALENIEM wtedy bedzie mniej zabawnie z waszej strony.

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: whiskey » 04.03.2018, 12:41

[link]

Pazdzierz
Posty: 56
Rejestracja: 31.01.2018, 09:39

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Pazdzierz » 04.03.2018, 12:54

Mareczek86 pisze:
04.03.2018, 07:41
Sami huligani na tym forum. Większość z Was w takiej samej sytuacji obsrałaby zbroje, ale teraz udajecie kumatych w necie.
Przestań śmierdzieć. Jak nie masz zamiaru wjechać na murawę to po co rozwalasz płot?? Zeby było groźniej na zdjęciach. Tak jak wyżej napisali. Miała byc ochrona z psiarnia jako alibi, ze chcieli wyskoczyć ale psy uniemożliwiły. A tu psikus, droga wolna, jeden wybiegł i wola resztę ekipy.

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: rajmund » 04.03.2018, 12:55

Dajmy już im spokój.Już Wszyscy wiedzą.Spokojnie obserwujmy ich cyfry wyjazdowe.Dobrze ze Bate nie umią czytać po Polsku,może sie nie kapną.Taki Wstyd

Łagodny
Posty: 398
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Łagodny » 04.03.2018, 12:56

Olo88pl pisze:
04.03.2018, 11:27
rajmund pisze:
04.03.2018, 11:23
Założę sie na 100'/. ŻE Jastrzębie da sobie spokój z kurczakami.Taki wstyd,a miało być tak pięknie.Wszystko przez zasrany PŁOT który nie wytrzymał.Jedne ekipy podcinają płoty a Piast musi wzmocnić,żeby wstydu już nie było.
Które ekipy podcinają płoty? chodzi mi o ostatnie 10 lat, tylko nie na żadnej A-klasie. Górnik też trząsł płotem i myślicie że mieli zamiar wbiec na murawę??? przecież jakby padł to by zrobili to samo co Piast.
Nie dyskutuj z tym rajmundem, bo to jakiś debil, który ma 2 GB neta za darmo w telefonie i pisze takie głupoty, że szkoda gadać. Wystarczy spojrzeć na jego wszystkie posty i się dziwie, że jeszcze nie został zbanowany tutaj, a przez takich jak on tylko spada poziom tego forum.
Tak z innej beczki to myślałem, że Piast postara się o lepszą oprawę meczu. Trybuna idealna do opraw, a póki co w kwestii Ultras od kilku lat Piast cofa się, zamiast rozwijać i wykorzystywać swoje warunki do opraw.

polskipodróżnik
Posty: 100
Rejestracja: 15.01.2014, 08:02

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: polskipodróżnik » 04.03.2018, 13:16

Gladiators1964 pisze:
04.03.2018, 12:26
A z nimi w jednym szeregu walczylo z plotem GKS Jastrzebie, zeby wszyscy wiedzieli kto z frajerami trzyma
Gimbus powiem tak zajmij się swoimi książkami do szkoły a nie pisaniem o Jastrzębiu bo jak Rów grał z Jastrzębiem to ty siedziałeś grzecznie w domu taki z ciebie hools' i pisałeś na tym forum to co ci koledzy coś tam powiedzieli.

PolishFansTV
Posty: 291
Rejestracja: 05.05.2016, 15:35

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: PolishFansTV » 04.03.2018, 13:22

Wymiana "uprzejmości" na derbach Piast - Górnik (03.03.2018 r.)
https://www.youtube.com/watch?v=9EkPWFidNHs
WSZYSTKIE MATERIAŁY UDOSTĘPNIANE NA KANALE POLISHFANS TV SĄ NASZEGO AUTORSTWA, LUB MAMY ZGODĘ NA ICH WYKORZYSTANIE

www.PolishFans.tv

📣Zachęcamy również do subskrybowania, polubienia, oraz obserwowania PolishFans TV - największej telewizji kibicowskiej w Polsce:
🔸YouTube ➡ https://www.youtube.com/PolishFansTV
🔸Facebook ➡ https://www.facebook.com/polishfanstv/
🔸Instagram ➡ https://www.instagram.com/polishfanstv/
🔸Twitter ➡ https://twitter.com/polishfanstv

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: rajmund » 04.03.2018, 13:33

Zbanowany Rajmund?Za co?za prawdę.Może troche szydery ale pisze prawdę.No cóż prawda boli.Akurat na temat Piasta mam wiedze ogromną.Chuliganem To ja nie jestem to fakt.

pożeracz słonecznika
Posty: 179
Rejestracja: 28.01.2009, 23:58

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: pożeracz słonecznika » 04.03.2018, 13:43

Mam pytanie do chłopaków z Jastrzębia: po co wam zgoda z taką bandą c****? Jesteście szanowaną ekipą w kraju, a teraz będą z was pruć, że trzymacie z kimś takim. Jak to leciało? "Zero litości, połamcie tym k***** kości?". Coś tam za te szmaty się odgrażali, straszyli jacy to nie są groźni i co? 3 stewardów się przestraszyli? Zostaliście ośmieszeni maksymalnie. Spalono wam szmaty na waszym stadionie, a wy jeszcze jakieś płacze macie, że Górnik z nimi do was nie podbiegł. No kabaret ku***. Śmiejecie się z ROW-u Rybnik, ale śmiem twierdzić, że mogli by wam dojebać. Podejrzewam, że gdyby palono ich flagi, to mając otwartą drogę do sektora gości, nie stali by jak te pizdy

071
Posty: 106
Rejestracja: 20.05.2013, 10:31

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: 071 » 04.03.2018, 13:50

Nie zapominajmy,że w Zagłębiu L. posypało się ostatnio około 30(Jak się nie mylę) zakazów,co na pewno ma wpływ na ich ekipę,a co za tym idzie na decyzje podejmowane w ich gronie,więc przestańcie już o tej nieobecności ZL w Legnicy ,bo to ich sprawa.Na pewno mieli swoje powody,bo tylko ostatni ignoranci i napinatorzy internetowi nie kminią tego,że w innym przypadku ZL na bank by przyjechali dobrą liczbą.
Nas w Legnicy spora liczba osób fajnego składu.Miedzianka konkretnie się pokazała.Odra przeciętnie,ale sami twierdzą,że jest i tak lepiej,więc nie ma co przeżywać,grunt,że próbują coś robić we własnych szeregach,by było coraz lepiej.
Po meczu chłopaki z US jako pierwsi znaleźli się na miejscu bardzo groźnego wypadku,w którym były ofiary śmiertelne,I udzielali pierwszej pomocy aż do przyjazdu służb.Zero reakcji u innych przejeżdżających kierowcach obok wypadku.Brawo chłopaki z US!!!!
ŚLĄSK&MOTOR

blakuś
Posty: 222
Rejestracja: 11.11.2013, 22:16

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: blakuś » 04.03.2018, 13:56

ACABeczek1488 pisze:
04.03.2018, 12:43
Żeby już nie kopać leżącego, czy jak w tym wypadku walczacego z ogrodzeniem to napisze tylko że treningi chłopaków z gliwic wyraźnie nie poszly na marne, plot poddał się bezapelacyjnie. Nie dziwie się już Spartakowi, totenhamowi i calej reszcie ze spierdalali przez ta grozna banda w kominiarkach.

Ale i tak to wina Górnika ze nie wybiegli z flaga na przeciw
[link] macie z bliska tych hools Piasta :))

jeden post
Posty: 29
Rejestracja: 16.01.2018, 21:45

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: jeden post » 04.03.2018, 14:02

blakuś pisze:
04.03.2018, 13:56
ACABeczek1488 pisze:
04.03.2018, 12:43
Żeby już nie kopać leżącego, czy jak w tym wypadku walczacego z ogrodzeniem to napisze tylko że treningi chłopaków z gliwic wyraźnie nie poszly na marne, plot poddał się bezapelacyjnie. Nie dziwie się już Spartakowi, totenhamowi i calej reszcie ze spierdalali przez ta grozna banda w kominiarkach.

Ale i tak to wina Górnika ze nie wybiegli z flaga na przeciw
[link] macie z bliska tych hools Piasta :))
i właśnie w tym momencie od strony sektora gości dla straży wybiegał kordon psów, rozumiem ze ty pierwszy bys lecial na zakaz ?
czemu nie odniesiesz sie do sytuacji z przed meczem kiedy jestesmy od strony waszego sektora rozwalamy plot walimy w drzwi a wy rury siedzicie i nic nie robicie ?
Na tym forum widac wszyscy chuligani pewnie ani razu na dołku nie siedzieliscie nawet jedyne co wam zostalo to kariera kumacza na k.net :)

pożeracz słonecznika
Posty: 179
Rejestracja: 28.01.2009, 23:58

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: pożeracz słonecznika » 04.03.2018, 14:05

i właśnie w tym momencie od strony sektora gości dla straży wybiegał kordon psów, rozumiem ze ty pierwszy bys lecial na zakaz ?
czemu nie odniesiesz sie do sytuacji z przed meczem kiedy jestesmy od strony waszego sektora rozwalamy plot walimy w drzwi a wy rury siedzicie i nic nie robicie ?
Na tym forum widac wszyscy chuligani pewnie ani razu na dołku nie siedzieliscie nawet jedyne co wam zostalo to kariera kumacza na k.net :)
Nie ośmieszajcie się jeszcze bardziej. Czasem lepiej siedzieć cicho. Nikt tutaj was już nie bierze na poważnie. Spartak i Tottenham goniliście... a tutaj 3 stewardów was przerosło do tego stopnia, że trza było kible rozjebać i napierdalać w nich deskami klozetowymi :D Banda c****!

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: leniwiec » 04.03.2018, 14:13

Pogoń w Kielcach w 60 osób.

czeRwionkaCzuchów
Posty: 36
Rejestracja: 21.02.2018, 22:58

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: czeRwionkaCzuchów » 04.03.2018, 14:24

Nic takiego się nie działo na tym meczu ale i tak szacunek dla obu ekip dla Piasta i Górnika za to że coś się działo dla mnie dla mnie osobiście takie sprawy powinno się poza stadionem Ta gra jest nie warta świeczki w tych czasach za dużo przypału można wyhaczyć.

potwierdzoneinfo
Posty: 113
Rejestracja: 25.02.2016, 10:44

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: potwierdzoneinfo » 04.03.2018, 14:27

wyprana kominiarka pisze:
04.03.2018, 00:29
Panowie właśnie dostałem relacje telefoniczną (tzw. info telefoniczne) że chłopaki z Piasta ruszyli na ogrodzenie z takim impetem że z rozpędu razem z płotem otworzyli portal i ukazała się czarna dziura która promieniowała fotonami i zasysała do środka.

Właśnie wziąłem do ręki podręcznik do Fizyki żeby poczytać z kim trzyma to cholerstwo ale według mnie starcie na remis ze wskazaniem na nierostrzygnięte.

czarna dziura może jedynie promieniować tzw. "promieniowaniem Hawkinga", a nie fotonami. fotony to światło, a jak wiadomo i ono jest wciągane przez czarną dziurę ;) - to tyle co można napisać o "akcji" Piasta.
ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY ! ! !

Czytelnik1979
Posty: 342
Rejestracja: 23.08.2015, 16:05

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Czytelnik1979 » 04.03.2018, 14:27

Oqq pisze:
04.03.2018, 12:03
Lubuskie88 pisze:
04.03.2018, 09:53
Do Kibica Zagłębia Lubin Oqq.
,,Co mnie obchodzi co ktoś napisał? Nie pojechaliśmy do Legnicy , bo wyszło że w tym samym czasie mamy swój mecz. Rozumiesz idioto? Tak tak, jeździmy tylko do Legnicy i Głogowa haha. Człowieku, nasze liczby to jest nasza sprawa. Jak tak cię to boli to wiesz co zrobić, czy podpowiedzieć? O ekipę z Partizana się nie martw, ma się na prawdę dobrze. Zajmij się burdelem u siebie,,
Jak czytam twoje wypociny to mam wrażenie ze pisze z pryszczatym 17 latkiem który leczy swoje kompleksy.Myślisz ze jak kogoś zwyzywasz od ,,Idiotów'' to będziesz bardziej wiarygodny?To że podobni do Ciebie pseudo kumacze Ci przytakną Cie dowartościowuje?
Strona Kibole Zagłębia która jest waszą oficjalną stroną jak i inne informują ze ze mieliście jechać wspierać Odrę.Tak jak wcześniej pisałem,obsraliście się ze znów wam ktoś wpadnie pod stadion i tym razem psy mogą was nie uratować,prawda?Pewne przetasowania na własnym podwórku jak widać przyniosły wymierny skutek i ekipa wam się posypała.Nie wspieraliście Odry a i na własnym meczu wypadliście beznadziejnie,ze strachu wywiesiliście tylko jedną flagę :)
A co do ekipy z Partizana,to był jednorazowy wypadł tej grupy po czym już nigdy się nie widzieli.
Nie macie ekipy i taka jest prawda Kreciku,możesz mnie zwyzywać i dowartościować się podobnymi kumaczami jak ty ale prawdy to nie zmieni,wystarczy zabaczyć na wasze ostatnie liczby wyjazdowe.
I ogarnijcie się z Odrą co do relacji z tego wyjazdu bo każdy ma inną wersje wydarzeń :)
Nie, nie piszesz z 17 latkiem, to na wstępie. Kolejna sprawa, właśnie pisząc że jakieś kibole Zagłębia są oficjalną stroną pokazujesz swoją bardzo, bardzo płytką wiedzę. Więc przypomnę Ci, że jedynym oficjalnym głosem kibiców Zagłębia jest fanpage OCB'03, i tylko z tej strony wychodzi wiarygodne i pewne info. Rozumiesz już?
Sracie się jak na wyjeździe nie mamy flagi, teraz wywiesiliśmy jedna flagę z powodu nie najlepszej frekwencji - trzeba było przyjechać i się skusić na te flagę, a nie się prężyć na kibice.net, potomku romana. O ekipie widzę że wiesz najlepiej wszystko, heh głupiec tylko by się wdawał w tej w\kwestii z tobą w gadkę. Myślę, że wszystko zostało wyjaśnione. Nara
Ale to widać że to dziecko Qqq ma 17 lat i pisze głupoty. Śmiech na mojej twarzy się pojawia jak jeden kret pisze że na mecz Miedź - Odra jest organizowany wyjazd a inny kret temu zaprzecza. Komedia. To jeszcze napiszcie że na meczu Miedź - Odra byli kibice tylko z Obory. Tak, niech wszyscy wiedzą że Obora to osiedle Lubina i to Obora na tym waszym Wrzodku rozdaje karty.

Mały1234
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 15:23

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Mały1234 » 04.03.2018, 14:32

Jaka liczba GKSu Jastrzębie oraz Bate na meczu w Gliwicach?

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Bączyński » 04.03.2018, 14:33

Ale to widać że to dziecko Qqq ma 17 lat i pisze głupoty. Śmiech na mojej twarzy się pojawia jak jeden kret pisze że na mecz Miedź - Odra jest organizowany wyjazd a inny kret temu zaprzecza. Komedia. To jeszcze napiszcie że na meczu Miedź - Odra byli kibice tylko z Obory. Tak, niech wszyscy wiedzą że Obora to osiedle Lubina i to Obora na tym waszym Wrzodku rozdaje karty.
Daj już spokój.

071
Posty: 106
Rejestracja: 20.05.2013, 10:31

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: 071 » 04.03.2018, 14:37

Skończ już pajacować Czytelnik1979 bo żałośnie to wygląda,Ty chyba bez tych Lubinków żyć nie możesz.Przestań w końcu się napinać jak jakiś upośledzony internetowo korek.
ŚLĄSK&MOTOR

czeRwionkaCzuchów
Posty: 36
Rejestracja: 21.02.2018, 22:58

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: czeRwionkaCzuchów » 04.03.2018, 14:51

Jak tam piastowi kibicuje bo może razem z jastrzębiem coś u grają bo w pojedynkę nie mają szans.

jebacjebacpzpn
Posty: 96
Rejestracja: 28.05.2015, 22:06

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: jebacjebacpzpn » 04.03.2018, 15:07

Ty Czytelnik79 wylacz juz ten komputer i nie pajacuj. Miedź zna miejsce w szeregu i nikt z Miedzi nie wdaje sie w te internetowa dziecinade.

Liczba Odry jak na piatek nienajgorsza. Dziwi brak ZL i PB. Ich sprawa.

garos85
Posty: 40
Rejestracja: 06.03.2017, 16:40

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: garos85 » 04.03.2018, 15:17

Gladiators1964 odpowiedz w końcu na pytanie czy jesteś oficjalnym kontem kibiców Rowu ;)

Gladiators1964
Posty: 35
Rejestracja: 17.01.2018, 14:11

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Gladiators1964 » 04.03.2018, 15:36

Jestem k**** i pierwszy na was lecialem jak spierdalaliscie obsrance do aut i w las mimo ze sam was k**** wolalem bo na necie jestescie takie wojownicze.

Wazne ze wczoraj byliscie i cała Polska sie przekonała ze jesteście poziom Piasta Gliwice sprinterzy z lasu, napierdalajcie sie dalej z ogrodzeniem a jak znowu w was wjedziemy to znowu będzie pisk placz i paniczna ucieczka "wojownicy"

puste miasto
Posty: 83
Rejestracja: 03.02.2018, 21:02

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: puste miasto » 04.03.2018, 15:50

pożeracz słonecznika pisze:
04.03.2018, 14:05
i właśnie w tym momencie od strony sektora gości dla straży wybiegał kordon psów, rozumiem ze ty pierwszy bys lecial na zakaz ?
czemu nie odniesiesz sie do sytuacji z przed meczem kiedy jestesmy od strony waszego sektora rozwalamy plot walimy w drzwi a wy rury siedzicie i nic nie robicie ?
Na tym forum widac wszyscy chuligani pewnie ani razu na dołku nie siedzieliscie nawet jedyne co wam zostalo to kariera kumacza na k.net :)
Nie ośmieszajcie się jeszcze bardziej. Czasem lepiej siedzieć cicho. Nikt tutaj was już nie bierze na poważnie. Spartak i Tottenham goniliście... a tutaj 3 stewardów was przerosło do tego stopnia, że trza było kible rozjebać i napierdalać w nich deskami klozetowymi :D Banda c****!
Ile masz jeszcze kont na tym forum ? rozumiem ze selekcja nie przewidziala twojej osoby w klatce gosci i zostales w domu ogladac mecz na meczosy.pl ?

Egon1983
Posty: 349
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Egon1983 » 04.03.2018, 15:53

071 pisze:
04.03.2018, 13:50
Nie zapominajmy,że w Zagłębiu L. posypało się ostatnio około 30(Jak się nie mylę) zakazów,co na pewno ma wpływ na ich ekipę,a co za tym idzie na decyzje podejmowane w ich gronie,więc przestańcie już o tej nieobecności ZL w Legnicy ,bo to ich sprawa.Na pewno mieli swoje powody,bo tylko ostatni ignoranci i napinatorzy internetowi nie kminią tego,że w innym przypadku ZL na bank by przyjechali dobrą liczbą.
Nas w Legnicy spora liczba osób fajnego składu.Miedzianka konkretnie się pokazała.Odra przeciętnie,ale sami twierdzą,że jest i tak lepiej,więc nie ma co przeżywać,grunt,że próbują coś robić we własnych szeregach,by było coraz lepiej.
Po meczu chłopaki z US jako pierwsi znaleźli się na miejscu bardzo groźnego wypadku,w którym były ofiary śmiertelne,I udzielali pierwszej pomocy aż do przyjazdu służb.Zero reakcji u innych przejeżdżających kierowcach obok wypadku.Brawo chłopaki z US!!!!
ZL była by pierwszą ekipą która darłaby łacha ze Śląska przy odwrotnej sytuacji więc nie baw się w adwokata bo i tak Ci zaraz z chujami wyjadą. O tym , że UŚ pomogła poszkodowanym ( szacunek ) przeczytaliśmy tak samo jak Ty ( nawet identycznie cytujesz) 2 dni temu.

PanStarszy
Posty: 6
Rejestracja: 14.02.2018, 23:07

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: PanStarszy » 04.03.2018, 16:02

Gladiators1964 pisze:
04.03.2018, 15:36
Jestem k**** i pierwszy na was lecialem jak spierdalaliscie obsrance do aut i w las mimo ze sam was k**** wolalem bo na necie jestescie takie wojownicze.

Wazne ze wczoraj byliscie i cała Polska sie przekonała ze jesteście poziom Piasta Gliwice sprinterzy z lasu, napierdalajcie sie dalej z ogrodzeniem a jak znowu w was wjedziemy to znowu będzie pisk placz i paniczna ucieczka "wojownicy"
Będziesz miał groźny chlopaczku jeszcze okazje. Sezon lada chwila się zaczyna, wiec okazja będzie udowodnić przed Całą Polską jak z Was ekipa.
To chyba Ty sobie wyjebaleś na klacie tą dziarę z akcji na Nas w Rybniku na sparingu jak dostaliście w pizde od małolatów i kilku starszych. I dlatego tak Cię to Jastrzębie boli, wiem wiem tez by mnie bolałooo...pozdrawiam

pożeracz słonecznika
Posty: 179
Rejestracja: 28.01.2009, 23:58

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: pożeracz słonecznika » 04.03.2018, 16:04

puste miasto pisze:
04.03.2018, 15:50
pożeracz słonecznika pisze:
04.03.2018, 14:05
i właśnie w tym momencie od strony sektora gości dla straży wybiegał kordon psów, rozumiem ze ty pierwszy bys lecial na zakaz ?
czemu nie odniesiesz sie do sytuacji z przed meczem kiedy jestesmy od strony waszego sektora rozwalamy plot walimy w drzwi a wy rury siedzicie i nic nie robicie ?
Na tym forum widac wszyscy chuligani pewnie ani razu na dołku nie siedzieliscie nawet jedyne co wam zostalo to kariera kumacza na k.net :)
Nie ośmieszajcie się jeszcze bardziej. Czasem lepiej siedzieć cicho. Nikt tutaj was już nie bierze na poważnie. Spartak i Tottenham goniliście... a tutaj 3 stewardów was przerosło do tego stopnia, że trza było kible rozjebać i napierdalać w nich deskami klozetowymi :D Banda c****!
Ile masz jeszcze kont na tym forum ? rozumiem ze selekcja nie przewidziala twojej osoby w klatce gosci i zostales w domu ogladac mecz na meczosy.pl ?
Pudło. Spójrz parówo na datę założenia mojego konta. Rzadko tutaj się udzielam, ale rozpierdala mnie ta wasza internetowa chuliganka. Nie tylko mnie, jak widać po postach. Napinka w pełni na każdym kroku, a jak przychodzi później co do czego, to dziesiątki wymówek. Zamilcz lepiej i nie pogrążaj się jeszcze bardziej. Nagrania mówią wszystko. Jesteście na tyle głupi, że i tak wyłapiecie w c*** zakazów, a na dobra stronę poza ośmieszeniem się nic nie zrobiliście. Odra Wodzisław ma większe jaja od was, bo chociaż na wyjazdy jeździła na miarę swoich możliwości. Wy nawet na swoim stadionie, jebane pokraki, nie macie nic do gadania. Trzęsiecie miastem... tak jak tym płotem?

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Oqq » 04.03.2018, 16:06

Czytelnik1979. Weź przykład ze swoich kolegów, i pisz sensownie bez spinania pośladków, albo po prostu zamilcz.

Gladiators1964
Posty: 35
Rejestracja: 17.01.2018, 14:11

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Gladiators1964 » 04.03.2018, 16:08

F-n grubasie spasiony to ty? Czy p-k przerzut w kozulce ruchu? Albo ten wiesniak spod jastrzebia co jego babe pol slaska przejebalo? Sluchaj k**** starsza czy mlodsza, jak sie ostatnio widzieliśmy to byłaś? tak czy nie? Jak bylas to spierdalalas z resztą "bandy", nie podjelas walki tylko o****** ucieklas jak zwykla szmata wiec zwyczajnie byloby ci wstyd cos pisac, zamknij k**** gębę i jedz do gliwic poszarpac plotem

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: glwtrcd » 04.03.2018, 16:10

puste miasto pisze:
04.03.2018, 15:50
pożeracz słonecznika pisze:
04.03.2018, 14:05
i właśnie w tym momencie od strony sektora gości dla straży wybiegał kordon psów, rozumiem ze ty pierwszy bys lecial na zakaz ?
czemu nie odniesiesz sie do sytuacji z przed meczem kiedy jestesmy od strony waszego sektora rozwalamy plot walimy w drzwi a wy rury siedzicie i nic nie robicie ?
Na tym forum widac wszyscy chuligani pewnie ani razu na dołku nie siedzieliscie nawet jedyne co wam zostalo to kariera kumacza na k.net :)
Nie ośmieszajcie się jeszcze bardziej. Czasem lepiej siedzieć cicho. Nikt tutaj was już nie bierze na poważnie. Spartak i Tottenham goniliście... a tutaj 3 stewardów was przerosło do tego stopnia, że trza było kible rozjebać i napierdalać w nich deskami klozetowymi :D Banda c****!
Ile masz jeszcze kont na tym forum ? rozumiem ze selekcja nie przewidziala twojej osoby w klatce gosci i zostales w domu ogladac mecz na meczosy.pl ?
O tej zajebistej waszej akcjii przed meczem dowiadujemy sie bedac praktycznie wszyscy juz na sektorze.
Wczesniej zabraklo odwagi tej 6 zeby r******* plot tak jak na meczu zabraklo wam zeby wybiec .
A znalazl jeden bohater ciekawe czy jest teraz zwas dumny.
To wy jestescia banda frajerow,cykorow,konfidentow

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Beha » 04.03.2018, 16:12

Egon1983 pisze:
04.03.2018, 15:53
071 pisze:
04.03.2018, 13:50
Nie zapominajmy,że w Zagłębiu L. posypało się ostatnio około 30(Jak się nie mylę) zakazów,co na pewno ma wpływ na ich ekipę,a co za tym idzie na decyzje podejmowane w ich gronie,więc przestańcie już o tej nieobecności ZL w Legnicy ,bo to ich sprawa.Na pewno mieli swoje powody,bo tylko ostatni ignoranci i napinatorzy internetowi nie kminią tego,że w innym przypadku ZL na bank by przyjechali dobrą liczbą.
Nas w Legnicy spora liczba osób fajnego składu.Miedzianka konkretnie się pokazała.Odra przeciętnie,ale sami twierdzą,że jest i tak lepiej,więc nie ma co przeżywać,grunt,że próbują coś robić we własnych szeregach,by było coraz lepiej.
Po meczu chłopaki z US jako pierwsi znaleźli się na miejscu bardzo groźnego wypadku,w którym były ofiary śmiertelne,I udzielali pierwszej pomocy aż do przyjazdu służb.Zero reakcji u innych przejeżdżających kierowcach obok wypadku.Brawo chłopaki z US!!!!
ZL była by pierwszą ekipą która darłaby łacha ze Śląska przy odwrotnej sytuacji więc nie baw się w adwokata bo i tak Ci zaraz z chujami wyjadą. O tym , że UŚ pomogła poszkodowanym ( szacunek ) przeczytaliśmy tak samo jak Ty ( nawet identycznie cytujesz) 2 dni temu.
Egon1983 - chłop dobrze napisał, nie czepiaj się go.
O wypadkach dowiedziałem się z jego wpisu.

Odra Opole odradza się kibicowsko - szczerze życzę im awansu, bo i miasto przyzwoite i klub z historią. Ekstraklasa rozbujałaby tą ekipę.
Legnica mniejszy potencjał kibicowski - raz, że Śląsk najpopularniejszy w regionie, a dwa - Kreciki za miedzą,
Druga ekipe z awansem widziałbym GKS Katowice albo Medaliki.

Moja subiektywna opinia.

PanStarszy
Posty: 6
Rejestracja: 14.02.2018, 23:07

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: PanStarszy » 04.03.2018, 16:19

PanStarszy pisze:
04.03.2018, 16:02
Gladiators1964 pisze:
04.03.2018, 15:36
Jestem k**** i pierwszy na was lecialem jak spierdalaliscie obsrance do aut i w las mimo ze sam was k**** wolalem bo na necie jestescie takie wojownicze.

Wazne ze wczoraj byliscie i cała Polska sie przekonała ze jesteście poziom Piasta Gliwice sprinterzy z lasu, napierdalajcie sie dalej z ogrodzeniem a jak znowu w was wjedziemy to znowu będzie pisk placz i paniczna ucieczka "wojownicy"
Będziesz miał groźny chlopaczku jeszcze okazje. Sezon lada chwila się zaczyna, wiec okazja będzie udowodnić przed Całą Polską jak z Was ekipa.
To chyba Ty sobie wyjebaleś na klacie tą dziarę z akcji na Nas w Rybniku na sparingu jak dostaliście w pizde od małolatów i kilku starszych. I dlatego tak Cię to Jastrzębie boli, wiem wiem tez by mnie bolałooo...pozdrawiam
Teee gladiato a Ty tak na poważnie sam na siebie się rozjebałeś tutaj? (Nie wszystkie rozjebane auta były nasze tam) Więc ku*** gamoniu zamknij mordę bo przypał robisz nie tylko sobie!

Gladiators1964
Posty: 35
Rejestracja: 17.01.2018, 14:11

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Gladiators1964 » 04.03.2018, 16:28

PanStarszy pisze:
04.03.2018, 16:02
Teee gladiato a Ty tak na poważnie sam na siebie się rozjebałeś tutaj? (Nie wszystkie rozjebane auta były nasze tam) Więc ku*** gamoniu zamknij mordę bo przypał robisz nie tylko sobie!
Czyli byłeś i spierdalales a teraz ujadasz kundlu przez kabel? tak jak Piast był odważny za plotem wy jesteście za komputerami. Trzeba bylo nie uciekac wojownicy z poludnia to by nie bylo przypalow tylko ciezkie szpitale frajerki.

Ps. ty to ten co przez okno chciał wskoczyć do auta czy ta druga p**** co krzyczała "ratunku sprzęt lomocy" ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: absnet, iktor1933, kumitsu, Mahazel79, RedRum, Robert Makłowicz, ze stadionu i 203 gości