Komantarze -2-5 marca !

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: UrzadSkarbowy » 04.03.2018, 09:27

[link]

ps. Piast wydał już jakieś oświadczenie/relacje :D?
Obrazek



mad22
Posty: 125
Rejestracja: 18.06.2007, 16:01

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: mad22 » 04.03.2018, 09:29

Mojżesz pisze:
04.03.2018, 09:10
Jastrzębie widoczne w barwach po stronie Piasta.
Mecz zakończył się zbyt szybko - moim zdaniem nie było zagrożenia na tyle wielkiego. Co mają powiedzieć np. w Egipcie po derbach Kairu jak jest 300 rannych i 20 zabitych ? Tu mamy co najwyżej kilku pobitych i zagazowanych, parę rac i kawałek ułamanego płotu.
Ten co dowodził zabezpieczeniem meczu to chyba mu portki zafalowały. Przy takiej liczbie psów na murawie to kpina i porażka. Ciekawe czy resort pod który on podlega weźmie pod lupę czy swoje zadania wykonał należycie. A i na filmiku widać że co niektórym psom przyda się lekcja najnormalniejszego szkolnego w-fu :)
Jak dla mnie z dużej chmury mały deszcz.
No właśnie chciałem spytać czy Jastrzębie też uczestniczyło w tej akcji czy się pod tym nie podpisuje?

Taka piosenka z dawnych lat pasująca do oceny sytuacji - "piejo kury piejo, nie mają koguta".

Zimny
Posty: 1426
Rejestracja: 03.05.2007, 16:13

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Zimny » 04.03.2018, 09:38

[link]

podstawcie kiboli Piasta i posluchajcie początek kultowego wywiadu :)

amf0508
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2012, 14:57

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: amf0508 » 04.03.2018, 09:43

Akcji Piasta nie zamierzam oceniać, ale jedna sprawa mnie niepokoi. c**** tak naprawę się działo, a leci walkower, bo psy rzekomo nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa, gdy od dobrych kilku minut cisza, spokój. Jak dla mnie to nowa zagrywka psiarni, przecież oni nawet jak jest spokój, ale mecz podwyższonego ryzyka smęcą że nie mogą zapewnić bezpieczeństwa, żeby robić bez kibiców gości itd. Myślę że teraz każda taka akcja będzie się kończyła w ten sposób, mendy znalazły metodę żeby w końcu ostatecznie sterroryzować kluby. Nie zdziwię się jak niedługo po odpaleniu kilka rac będzie podobnie. Ocena akcji policji duże pole do popisu dla stowarzyszeń kibicowskich, bo jak moje przypuszczenia się potwierdzą to będzie nieciekawie, przykład co się dzieje na Cracovii ostatnio.

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: rajmund » 04.03.2018, 09:44

Teraz bez kitu.Zresztą Jastrzębie potwierdzi.Stoję jak jastrzębie wyjeżdża spod stadionu 5aut w tym jedno na blachach Rybnika.Psy przed nimi i za nimi eskortują(jak Kłamie niech napiszą ze to nieprawda)ale to nie o tym.Kury komentują ze przez nich walkower(pewnie pikniki ale sam słyszałem).Chdze na stadion bo tam mieszkam obok.Nie lubię Piasta ale na mecze chdze ekipy pooglądać i pośmiać sie z Piastoli

JohnyBravo
Posty: 214
Rejestracja: 24.08.2017, 16:16

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: JohnyBravo » 04.03.2018, 09:49

088 pisze:
04.03.2018, 09:12
JohnyBravo pisze:
04.03.2018, 07:12
Psy sobie wchodzą do młyna i wyciągają kibiców, a reszta stoi i się patrzy jak szpak w pizde. Hehehe
Taaa, ty sztywniutki chuliganie-teoretyku sprzed momitora, ktory zapewne nawet na jednym wyjezdzie nie byles, ruszylbys w psow i ich rozjebal :)
Wyjdź już z tej toalety co się schowałes na stadionie jak psy zatrzymywali kolegów :) już ich nie ma.

dziki_knur_jsb
Posty: 14
Rejestracja: 02.02.2018, 14:18

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: dziki_knur_jsb » 04.03.2018, 09:51

088 pisze:
04.03.2018, 09:12
JohnyBravo pisze:
04.03.2018, 07:12
Psy sobie wchodzą do młyna i wyciągają kibiców, a reszta stoi i się patrzy jak szpak w pizde. Hehehe
Taaa, ty sztywniutki chuliganie-teoretyku sprzed momitora, ktory zapewne nawet na jednym wyjezdzie nie byles, ruszylbys w psow i ich rozjebal :)
ten cały JB to jeden z największych gangsterów na tym forum, j**** policję zawsze i wszędzie, jak widzi od razu napierdala a jak wchodzi z dziewczyną/mamą do rossmana to od razu zaznacza głośno i stanowczo "ochroniarze, c*** wam w twarze!"

Lubuskie88
Posty: 10
Rejestracja: 16.02.2018, 15:22

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Lubuskie88 » 04.03.2018, 09:53

Do Kibica Zagłębia Lubin Oqq.
,,Co mnie obchodzi co ktoś napisał? Nie pojechaliśmy do Legnicy , bo wyszło że w tym samym czasie mamy swój mecz. Rozumiesz idioto? Tak tak, jeździmy tylko do Legnicy i Głogowa haha. Człowieku, nasze liczby to jest nasza sprawa. Jak tak cię to boli to wiesz co zrobić, czy podpowiedzieć? O ekipę z Partizana się nie martw, ma się na prawdę dobrze. Zajmij się burdelem u siebie,,
Jak czytam twoje wypociny to mam wrażenie ze pisze z pryszczatym 17 latkiem który leczy swoje kompleksy.Myślisz ze jak kogoś zwyzywasz od ,,Idiotów'' to będziesz bardziej wiarygodny?To że podobni do Ciebie pseudo kumacze Ci przytakną Cie dowartościowuje?
Strona Kibole Zagłębia która jest waszą oficjalną stroną jak i inne informują ze ze mieliście jechać wspierać Odrę.Tak jak wcześniej pisałem,obsraliście się ze znów wam ktoś wpadnie pod stadion i tym razem psy mogą was nie uratować,prawda?Pewne przetasowania na własnym podwórku jak widać przyniosły wymierny skutek i ekipa wam się posypała.Nie wspieraliście Odry a i na własnym meczu wypadliście beznadziejnie,ze strachu wywiesiliście tylko jedną flagę :)
A co do ekipy z Partizana,to był jednorazowy wypadł tej grupy po czym już nigdy się nie widzieli.
Nie macie ekipy i taka jest prawda Kreciku,możesz mnie zwyzywać i dowartościować się podobnymi kumaczami jak ty ale prawdy to nie zmieni,wystarczy zabaczyć na wasze ostatnie liczby wyjazdowe.
I ogarnijcie się z Odrą co do relacji z tego wyjazdu bo każdy ma inną wersje wydarzeń :)

obiektywizm
Posty: 200
Rejestracja: 23.07.2015, 15:31

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: obiektywizm » 04.03.2018, 09:57

Piasta przerosła sytuacja bo chyba nie liczyli że płot tak łatwo puści.. Komedia normalnie :D Płot się kładzie więc cześć przemieszcza się 5 metrów w bok i szarpie się z ogrodzeniem które jeszcze nie zostało naruszone :D Przerwanie meczu po ponad 20 minutach spokoju to decyzja skandaliczna. Szczególnie że widać że sytuacja była dawno opanowana... Wszystko pod media, całe zajście to bym nawet nie określił mianem awantury.

rybak007
Posty: 244
Rejestracja: 25.03.2011, 17:44

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: rybak007 » 04.03.2018, 09:57

Myślałem, że głupota ma jakieś granice ale to co o****** wczoraj Piast to łamie wszelkie ograniczenia głupoty i debilizmu :D
j**** homopropagande

088
Posty: 73
Rejestracja: 16.10.2016, 17:00

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: 088 » 04.03.2018, 09:59

dziki_knur_jsb pisze:
04.03.2018, 09:51
088 pisze:
04.03.2018, 09:12
JohnyBravo pisze:
04.03.2018, 07:12
Psy sobie wchodzą do młyna i wyciągają kibiców, a reszta stoi i się patrzy jak szpak w pizde. Hehehe
Taaa, ty sztywniutki chuliganie-teoretyku sprzed momitora, ktory zapewne nawet na jednym wyjezdzie nie byles, ruszylbys w psow i ich rozjebal :)
ten cały JB to jeden z największych gangsterów na tym forum, j**** policję zawsze i wszędzie, jak widzi od razu napierdala a jak wchodzi z dziewczyną/mamą do rossmana to od razu zaznacza głośno i stanowczo "ochroniarze, c*** wam w twarze!"
Noo, przecież ten paź na zadnym wyjezdzie nie byl, a zgrywa tu c*** wie kogo, grypsuje na wolnosci i zgrywa sztywnego, a jestem pewny ze nawet na dolku na byl.

Ale nie ma co sobir zawracac glowy jakims pryszczatym dzieciakiem teoretykiem z d*** :)


Egon1983
Posty: 349
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Egon1983 » 04.03.2018, 10:05

JohnyBravo pisze:
04.03.2018, 07:12
Psy sobie wchodzą do młyna i wyciągają kibiców, a reszta stoi i się patrzy jak szpak w pizde. Hehehe
Kilka lat temu w bardzo charakternej ekipie wyciągnięto podczas meczu dość rozpoznawalnego w Polsce gniazdowego. Z tego co pamiętam policji tam nie było.

Sakul
Posty: 18
Rejestracja: 01.08.2017, 18:27

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Sakul » 04.03.2018, 10:10

sniezyna pisze:
04.03.2018, 09:06
Moze starczy juz o Derbach w Gliwicach gadki,bo juz wszystko jest jasne i widoczne.Ciekawi mnie jaki bedzie przebieg "Gry terenowej", ktora Lech zapowiadal w stolicy.
Lech pojechał normalnie specjałem, grę odwołano ;)

JohnyBravo
Posty: 214
Rejestracja: 24.08.2017, 16:16

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: JohnyBravo » 04.03.2018, 10:16

dziki_knur_jsb pisze:
04.03.2018, 09:51
088 pisze:
04.03.2018, 09:12
JohnyBravo pisze:
04.03.2018, 07:12
Psy sobie wchodzą do młyna i wyciągają kibiców, a reszta stoi i się patrzy jak szpak w pizde. Hehehe
Taaa, ty sztywniutki chuliganie-teoretyku sprzed momitora, ktory zapewne nawet na jednym wyjezdzie nie byles, ruszylbys w psow i ich rozjebal :)
ten cały JB to jeden z największych gangsterów na tym forum, j**** policję zawsze i wszędzie, jak widzi od razu napierdala a jak wchodzi z dziewczyną/mamą do rossmana to od razu zaznacza głośno i stanowczo "ochroniarze, c*** wam w twarze!"
Heh i o czym ja mam z Tobą rozmawiać? Idź na ochronę, dzwon sobie po policję jak złapiesz złodzieja. Ale też stan nad flagą acab, ale jak będzie dym to uciekaj do toalety bo jak Ciebie powina i wrócisz do domu to stary spuści Ci w******* trzepaczką od dywanów.
Egon1983 pisze:
04.03.2018, 10:05
JohnyBravo pisze:
04.03.2018, 07:12
Psy sobie wchodzą do młyna i wyciągają kibiców, a reszta stoi i się patrzy jak szpak w pizde. Hehehe
Kilka lat temu w bardzo charakternej ekipie wyciągnięto podczas meczu dość rozpoznawalnego w Polsce gniazdowego. Z tego co pamiętam policji tam nie było.
To świadczy o jego kolegach, czy się też mylę?

obiektywizm
Posty: 200
Rejestracja: 23.07.2015, 15:31

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: obiektywizm » 04.03.2018, 10:17

Gra tenerowa Lecha w Warszawie to był blef ze strony poznaniaków..
PKP nie chciało zgodzić się na specjała więc poszło info o spontanicznej podróży rejsówkami :)
Jak widać pomogło bo PKP zmiękła rura i Lech jedzie specjałem..

puste miasto
Posty: 83
Rejestracja: 03.02.2018, 21:02

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: puste miasto » 04.03.2018, 10:21

Dobrze jesteście oderwani od rzeczywistosci przyjebance. Pewnie wy pierwsi by biegliscie pod plot 2,2m gdzie zabole nie robia nic jak szturmujemy płot. Przed meczem jeszcze odwiedzamy sektor gości gdzie zabole nas widza tez nie robia nic oprocz nic marek noga z przyjaciolmi przychodzi rozwalamy plot chcemy ruszyc tym razem psiarnia zareagowala troche szybciej.
Jak płot poszedł na stadionie to wiekszosc chlopakow juz zagazowana, jeszcze przed meczem problem z oprawa ochrona blokuje nasz magazynek gdzie jest starcie ochroniarze zostaja wyjebani bierzemy co chcemy wracamy ale gaz się rozniósł. widzimy ze zabole wyciagaja flage biegniemy pierw od strony bocznej i staramy sie r******* drzwi gdzie pojawiaja sie litry gazu polowa zagazowana konkretnie ale teoretyki z kibice.net pewnie by pierwsi biegli szczegolnie ze odrazu jak plot poszedl widac jak psy wjezdzaja od drugiej strony boiska. Potem psy staraja sie wjechac na nasz młyn staramy sie jakos odeprzec leca petardy i doslownie wszystko w psy oni celuja do nas z broni i napieraja.. zawineli jakis piknikow co poniosla ich wyobraznia staramy sie ich odbic leca kolejne petardy i gaz.

w skrócie to j**** te forum uzytkownicy poziom onet. :)
/nie jest to oficjalna relacja a pisze co widzialem.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Beha » 04.03.2018, 10:22

JedenPrawdziwyPost pisze:
04.03.2018, 02:59
Witam. Czytając tą dyskusje, plus to, że dość dobrze znam klimaty kibicowskie Gliwic, musiałem założyć konto i dołączyć sie do tej dywagacji haha.

Ci, którzy mówią, że ta dzisiejsza akcja należy sie Piastowi na plus to niech sie poprostu walna w głowe.
Po pierwsze; niech nikt nie mówi, że na nowych stadionach nie da sie zrobić konkretnej akcji bo się da(patrz Legia-Jaga).

Po drugie; Jaki jest wasza mać sens rozwalania płotu na jednym z najbardziej monitorowanych stadionów w Polsce bez pociągniecia akcji do końca czyli wbiegnięcia na murawe pod sektor zaboli ? Wtedy można by oceniać czy zaby sie obsrały czy nie. Zakazy i tak sie posypią już za sam płot plus to rzucanie smietnikami w policje.

3. Po rozwaleniu płotu, przez pare minut, przed Piastem stało dokładnie pieciu stewardów haha. Jeżeli ekipa decyduje sie na rozwalenie płotu bo widzi palące sie flagi to w takim momencie nie ma odwrotu bo tak jak napisałem wyżej; zakazy i tak sie posypią. W dzisiejszych czasach, takie mniejsze ekipy jak Piast mogą sobie pozwolić zrobić taką akcje raz na dość długi czas ze względu na zakazy stadionowe i absencje częsci ekipy, której często nie ma kim zastąpić.

Piast, jak to ma w zwyczaju, chciał sie pokazać na meczu ze swoją najwiekszą kosą.Pokazać nie znaczy zadziałać na plus. Na ostatnim meczu w zabrzu zdemolowali kible haha. Czasami wydaje mi sie, ze Piast ma poprostu jakiś kompleks górnika, który zaczął kreować sie jeszcze jakoś na początku lat dwutysięcznych bo trzeba przyznać, że za czasów skinhedowskiego Piasta naprawde dawali rade i mieli wyjebane na wszystkich, wiedząć, że nie muszą nic udowadniać. Poprostu była to mała banda, która wojowała sama dla siebie. Niestety po tamtej ekipie nie ma już śladu bo zostały z niej tylko jednostki.

Zwisa mi Górnik, jak i Piast, ale pod tym postem sam się podpisuje.
Jak już wyłamali ten płot, to mogli ruszyć, a nie stać i czekać.
Nie wydarzyło się nic wielkiego, a będą zakazy, medialna gówno-burza oraz walkower dla Górnik - Piast prowadził, a punktów potrzebuje, jak ryba wody. Więc i w klubie będzie wojna.
Nic nie osiągnęli, poniosą straty.

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Psoriasis » 04.03.2018, 10:30

puste miasto pisze:
04.03.2018, 10:21
Dobrze jesteście oderwani od rzeczywistosci przyjebance. Pewnie wy pierwsi by biegliscie pod plot 2,2m gdzie zabole nie robia nic jak szturmujemy płot. Przed meczem jeszcze odwiedzamy sektor gości gdzie zabole nas widza tez nie robia nic oprocz nic marek noga z przyjaciolmi przychodzi rozwalamy plot chcemy ruszyc tym razem psiarnia zareagowala troche szybciej.
Jak płot poszedł na stadionie to wiekszosc chlopakow juz zagazowana, jeszcze przed meczem problem z oprawa ochrona blokuje nasz magazynek gdzie jest starcie ochroniarze zostaja wyjebani bierzemy co chcemy wracamy ale gaz się rozniósł. widzimy ze zabole wyciagaja flage biegniemy pierw od strony bocznej i staramy sie r******* drzwi gdzie pojawiaja sie litry gazu polowa zagazowana konkretnie ale teoretyki z kibice.net pewnie by pierwsi biegli szczegolnie ze odrazu jak plot poszedl widac jak psy wjezdzaja od drugiej strony boiska. Potem psy staraja sie wjechac na nasz młyn staramy sie jakos odeprzec leca petardy i doslownie wszystko w psy oni celuja do nas z broni i napieraja.. zawineli jakis piknikow co poniosla ich wyobraznia staramy sie ich odbic leca kolejne petardy i gaz.

w skrócie to j**** te forum uzytkownicy poziom onet. :)
/nie jest to oficjalna relacja a pisze co widzialem.
A potem zalany potem obudziles się...

bezfarmazonu
Posty: 29
Rejestracja: 16.06.2013, 10:09

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: bezfarmazonu » 04.03.2018, 10:31

Ten pierwszy co tak odważnie sam wyleciał na murawę i po niej biegał , wygląda jak ci prowokatorzy z pamiętnych marszów niepodległości
http://oi42.tinypic.com/34g7zns.jpg
''gieksa, to banda pedalow'' Grosik z Tauzena

Artist
Posty: 55
Rejestracja: 08.10.2010, 11:49

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Artist » 04.03.2018, 10:33

Mozna powiedziec, ze chlopaki z Torcidy upiekli doslownie "dwie pieczenie na jednym ogniu". Kibicowsko i pilkarsko...wniesli skorojne flagi i spalili je w starym stylu na sektorze gosci (nie dzieje sie to zbyt czesto), staneli przy plocie i dokonali solidnej prowokacji czekajac na dalsze wydarzenia. A Piast? Wylamal ogrodzenie, popatrzal jak biegnie jak od nich jeden (szacunek!) wariat, jednoczesnie bawiac sie jak dzieci w koleczko rozancowe. Efekt? Z wygranego meczu na 90% walkower (watek pilkarski). Kibicowsko - obnazenie slabosci Piastoli - to byl ich stadion, ich swiatynia , to do nich nalezal dalszy ruch po rozpoczeciu zabawy przez Torcide, nie na odwrot. Jestem niezwykle ciekaw oficjalnych tlumaczen ze strony Piasta, chociaz podejrzewam, ze sami zdajac sobie sprawe z tego - jak dali sie taktycznie i wizerunkowo rozbic.

PARODIA
Posty: 16
Rejestracja: 08.11.2015, 17:21

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: PARODIA » 04.03.2018, 10:34

ku*** na tym forum to poziom wypowiedzi sięga dna... Daleko mi do Gieksy czy Górnika, ale mają polew z Piasta, i bardzo dobrze. Pół Polski ma polew z tej akcji, sam się wyjebałem ze śmiechu jak to zobaczyłem.

Po h** r******** swój stadion jak nikt nie wybiegł na murawę? Mecz z największą kosą- który mieli w dodatku wygrany, a tu r******** dwa przęsła, nikt poza ogrodzenie nie wyszedł, jest walkower, zamknięty stadion i kara finansowa dla klubu. To jest miłość do swojej drużyny? Rozumiem jakby grali o pietruszkę, ale walczą o utrzymanie.

Dzisiaj wszyscy zalogowani na forum i cisną znowu się wzajemnie od k**** i przegadywanie kto na jakiej dzielnicy rządzi... Ja p******* :D

Olo88pl
Posty: 144
Rejestracja: 21.11.2017, 17:57

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Olo88pl » 04.03.2018, 10:36

Tu fotka, która dobrze obrazuje, że to psy chciały aby meczu już nie dokończono.

Obrazek

Od dobrych kilku minut nic się nie działo, a te ciule stoją na murawie tylko po to, aby uniemożliwić możliwość wznowienia gry. Oczywiście tylko po to, aby za chwilę zaapelować o mecze bez kibiców gości, co poprze ESA,PZPN, które o tym już przebąkują od derbów Krakowa.

JedenPrawdziwyPost
Posty: 3
Rejestracja: 04.03.2018, 02:19

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: JedenPrawdziwyPost » 04.03.2018, 10:40

VAL0 pisze:
04.03.2018, 03:38
JedenPrawdziwyPost pisze:
04.03.2018, 02:59
Witam. Czytając tą dyskusje, plus to, że dość dobrze znam klimaty kibicowskie Gliwic, musiałem założyć konto i dołączyć sie do tej dywagacji haha.

Ci, którzy mówią, że ta dzisiejsza akcja należy sie Piastowi na plus to niech sie poprostu walna w głowe.
Po pierwsze; niech nikt nie mówi, że na nowych stadionach nie da sie zrobić konkretnej akcji bo się da(patrz Legia-Jaga).

Po drugie; Jaki jest wasza mać sens rozwalania płotu na jednym z najbardziej monitorowanych stadionów w Polsce bez pociągniecia akcji do końca czyli wbiegnięcia na murawe pod sektor zaboli ? Wtedy można by oceniać czy zaby sie obsrały czy nie. Zakazy i tak sie posypią już za sam płot plus to rzucanie smietnikami w policje.

3. Po rozwaleniu płotu, przez pare minut, przed Piastem stało dokładnie pieciu stewardów haha. Jeżeli ekipa decyduje sie na rozwalenie płotu bo widzi palące sie flagi to w takim momencie nie ma odwrotu bo tak jak napisałem wyżej; zakazy i tak sie posypią. W dzisiejszych czasach, takie mniejsze ekipy jak Piast mogą sobie pozwolić zrobić taką akcje raz na dość długi czas ze względu na zakazy stadionowe i absencje częsci ekipy, której często nie ma kim zastąpić.

Piast, jak to ma w zwyczaju, chciał sie pokazać na meczu ze swoją najwiekszą kosą.Pokazać nie znaczy zadziałać na plus. Na ostatnim meczu w zabrzu zdemolowali kible haha. Czasami wydaje mi sie, ze Piast ma poprostu jakiś kompleks górnika, który zaczął kreować sie jeszcze jakoś na początku lat dwutysięcznych bo trzeba przyznać, że za czasów skinhedowskiego Piasta naprawde dawali rade i mieli wyjebane na wszystkich, wiedząć, że nie muszą nic udowadniać. Poprostu była to mała banda, która wojowała sama dla siebie. Niestety po tamtej ekipie nie ma już śladu bo zostały z niej tylko jednostki.


Nie wstyd ci kolegów co sie wyjebali na murawie?

O czym mowisz małolat? Jeżeli chodzi Ci o kolegów z Piasta to nie jest mi wstyd bo od dawien dawna już ich p******* :)

Egon1983
Posty: 349
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Egon1983 » 04.03.2018, 10:57

JohnyBravo pisze:
04.03.2018, 10:16
dziki_knur_jsb pisze:
04.03.2018, 09:51
088 pisze:
04.03.2018, 09:12


Taaa, ty sztywniutki chuliganie-teoretyku sprzed momitora, ktory zapewne nawet na jednym wyjezdzie nie byles, ruszylbys w psow i ich rozjebal :)
ten cały JB to jeden z największych gangsterów na tym forum, j**** policję zawsze i wszędzie, jak widzi od razu napierdala a jak wchodzi z dziewczyną/mamą do rossmana to od razu zaznacza głośno i stanowczo "ochroniarze, c*** wam w twarze!"
Heh i o czym ja mam z Tobą rozmawiać? Idź na ochronę, dzwon sobie po policję jak złapiesz złodzieja. Ale też stan nad flagą acab, ale jak będzie dym to uciekaj do toalety bo jak Ciebie powina i wrócisz do domu to stary spuści Ci w******* trzepaczką od dywanów.
Egon1983 pisze:
04.03.2018, 10:05
JohnyBravo pisze:
04.03.2018, 07:12
Psy sobie wchodzą do młyna i wyciągają kibiców, a reszta stoi i się patrzy jak szpak w pizde. Hehehe
Kilka lat temu w bardzo charakternej ekipie wyciągnięto podczas meczu dość rozpoznawalnego w Polsce gniazdowego. Z tego co pamiętam policji tam nie było.
To świadczy o jego kolegach, czy się też mylę?
To oznacza, że ludzie zaczynają porządnie kalkulować. Skończyły się czasy wolnej amerykanki, na ostro bawią się tylko Ci którzy tak naprawdę nie mają nic do stracenia. Ewoluowało to tak jak ewoluowało, większość z tyłu głowy ma dzieci, żonę, dom i pracę i pierdoli się wychylać za kogoś tylko dla tego aby wzbudzić daleko pojęty szacunek. Zresztą w tej subkulturze jak w żadnej innej szacunek można stracić w ciągu jednego popołudnia. Jest wielu chłopaków którzy przelewali krew za klub, wybrali ciut inny punkt widzenia przyszłości i zostali pogonieni. c*** z szacunkiem na który pracowało się latami.Tyle.

kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: kropek » 04.03.2018, 10:58

Lubuskie88 pisze:
04.03.2018, 09:53
Do Kibica Zagłębia Lubin Oqq.
,,Co mnie obchodzi co ktoś napisał? Nie pojechaliśmy do Legnicy , bo wyszło że w tym samym czasie mamy swój mecz. Rozumiesz idioto? Tak tak, jeździmy tylko do Legnicy i Głogowa haha. Człowieku, nasze liczby to jest nasza sprawa. Jak tak cię to boli to wiesz co zrobić, czy podpowiedzieć? O ekipę z Partizana się nie martw, ma się na prawdę dobrze. Zajmij się burdelem u siebie,,
Jak czytam twoje wypociny to mam wrażenie ze pisze z pryszczatym 17 latkiem który leczy swoje kompleksy.Myślisz ze jak kogoś zwyzywasz od ,,Idiotów'' to będziesz bardziej wiarygodny?To że podobni do Ciebie pseudo kumacze Ci przytakną Cie dowartościowuje?
Strona Kibole Zagłębia która jest waszą oficjalną stroną jak i inne informują ze ze mieliście jechać wspierać Odrę.Tak jak wcześniej pisałem,obsraliście się ze znów wam ktoś wpadnie pod stadion i tym razem psy mogą was nie uratować,prawda?Pewne przetasowania na własnym podwórku jak widać przyniosły wymierny skutek i ekipa wam się posypała.Nie wspieraliście Odry a i na własnym meczu wypadliście beznadziejnie,ze strachu wywiesiliście tylko jedną flagę :)
A co do ekipy z Partizana,to był jednorazowy wypadł tej grupy po czym już nigdy się nie widzieli.
Nie macie ekipy i taka jest prawda Kreciku,możesz mnie zwyzywać i dowartościować się podobnymi kumaczami jak ty ale prawdy to nie zmieni,wystarczy zabaczyć na wasze ostatnie liczby wyjazdowe.
I ogarnijcie się z Odrą co do relacji z tego wyjazdu bo każdy ma inną wersje wydarzeń :)
Żadne z****** "kibole Zagłębia" nie są oficjalnym kontem, nie p****** farmazonow. O ekipe się nie martw, wszyscy żyją.
Obrazek

bimbercolo
Posty: 17
Rejestracja: 05.08.2017, 20:43

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: bimbercolo » 04.03.2018, 11:01

Czuję duży niedosyt , ale i tak miło popatrzeć na Piasta i Górnika. Od meczu Legia - Jagiellonia trochę czasu minęło.

19SZ27.
Posty: 25
Rejestracja: 17.11.2016, 10:21

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: 19SZ27. » 04.03.2018, 11:08

obiektywizm pisze:
04.03.2018, 10:17
Gra tenerowa Lecha w Warszawie to był blef ze strony poznaniaków..
PKP nie chciało zgodzić się na specjała więc poszło info o spontanicznej podróży rejsówkami :)
Jak widać pomogło bo PKP zmiękła rura i Lech jedzie specjałem..
Specjałem? Pociągiem specjałnym ?

piekne lata 90-te
Posty: 144
Rejestracja: 20.05.2010, 21:17

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: piekne lata 90-te » 04.03.2018, 11:14

To była/jest ostatnia kolejka z kibicami gości do końca sezonu... Potrzebny był argument, który policja dostarczyła, bo generalnie c**** się działo..

Egon1983
Posty: 349
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Egon1983 » 04.03.2018, 11:16

19SZ27. pisze:
04.03.2018, 11:08
obiektywizm pisze:
04.03.2018, 10:17
Gra tenerowa Lecha w Warszawie to był blef ze strony poznaniaków..
PKP nie chciało zgodzić się na specjała więc poszło info o spontanicznej podróży rejsówkami :)
Jak widać pomogło bo PKP zmiękła rura i Lech jedzie specjałem..
Specjałem? Pociągiem specjałnym ?
Post nabity, już masz 20.

Lubuskie88
Posty: 10
Rejestracja: 16.02.2018, 15:22

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Lubuskie88 » 04.03.2018, 11:17

kropek pisze:
04.03.2018, 10:58
Lubuskie88 pisze:
04.03.2018, 09:53
Do Kibica Zagłębia Lubin Oqq.
,,Co mnie obchodzi co ktoś napisał? Nie pojechaliśmy do Legnicy , bo wyszło że w tym samym czasie mamy swój mecz. Rozumiesz idioto? Tak tak, jeździmy tylko do Legnicy i Głogowa haha. Człowieku, nasze liczby to jest nasza sprawa. Jak tak cię to boli to wiesz co zrobić, czy podpowiedzieć? O ekipę z Partizana się nie martw, ma się na prawdę dobrze. Zajmij się burdelem u siebie,,
Jak czytam twoje wypociny to mam wrażenie ze pisze z pryszczatym 17 latkiem który leczy swoje kompleksy.Myślisz ze jak kogoś zwyzywasz od ,,Idiotów'' to będziesz bardziej wiarygodny?To że podobni do Ciebie pseudo kumacze Ci przytakną Cie dowartościowuje?
Strona Kibole Zagłębia która jest waszą oficjalną stroną jak i inne informują ze ze mieliście jechać wspierać Odrę.Tak jak wcześniej pisałem,obsraliście się ze znów wam ktoś wpadnie pod stadion i tym razem psy mogą was nie uratować,prawda?Pewne przetasowania na własnym podwórku jak widać przyniosły wymierny skutek i ekipa wam się posypała.Nie wspieraliście Odry a i na własnym meczu wypadliście beznadziejnie,ze strachu wywiesiliście tylko jedną flagę :)
A co do ekipy z Partizana,to był jednorazowy wypadł tej grupy po czym już nigdy się nie widzieli.
Nie macie ekipy i taka jest prawda Kreciku,możesz mnie zwyzywać i dowartościować się podobnymi kumaczami jak ty ale prawdy to nie zmieni,wystarczy zabaczyć na wasze ostatnie liczby wyjazdowe.
I ogarnijcie się z Odrą co do relacji z tego wyjazdu bo każdy ma inną wersje wydarzeń :)
Żadne z****** "kibole Zagłębia" nie są oficjalnym kontem, nie p****** farmazonow. O ekipe się nie martw, wszyscy żyją.
,,Kibole Zagłębia''
Wspieramy Oderkę w Legnicy !!!!

Chętni którzy chcą jechać z Oderką do Legnicy moga zapisywać się na ten wyjazd w sklepie w Cuprum Arena . Mecz odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 20:45.
Koszt wyjazdu:
Autokar + bilet - 40zł
Zapisujemy się do środy do godziny 21.
Zagłębie Fanatyków.
Wspieramy Oderkę w Legnicy !!!!

Chętni którzy chcą jechać z Oderką do Legnicy moga zapisywać się na ten wyjazd w sklepie w Cuprum Arena . Mecz odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 20:45.
Koszt wyjazdu:
Autokar + bilet - 40zł
Zapisujemy się do środy do godziny 21.
To nie są wasze oficjalne strony,waszym oficjalnym głosem są konta na kibice net typu Oqq.
To idźmy waszym tokiem myślenia,wasz oficjalny głos trybun Oqq twierdzi ze Zagłębia wraz z Odrą wielkie zero.
Relacja Ody z wyjazdu:
W piątkowy wieczór w Legnicy na wyjeździe obecnych 210 fanatyków Odry, w tym po kilka osób z Polonii Bytom oraz Zagłębia Lubin. Na meczu debiutuje nasza nowa flaga "Społeczność Honorowa". W najbliższym czasie można spodziewać się relacji z wyjazdu na kanale YouTube - JednaOdraTV.

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: rajmund » 04.03.2018, 11:23

Założę sie na 100'/. ŻE Jastrzębie da sobie spokój z kurczakami.Taki wstyd,a miało być tak pięknie.Wszystko przez zasrany PŁOT który nie wytrzymał.Jedne ekipy podcinają płoty a Piast musi wzmocnić,żeby wstydu już nie było.

Olo88pl
Posty: 144
Rejestracja: 21.11.2017, 17:57

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Olo88pl » 04.03.2018, 11:27

rajmund pisze:
04.03.2018, 11:23
Założę sie na 100'/. ŻE Jastrzębie da sobie spokój z kurczakami.Taki wstyd,a miało być tak pięknie.Wszystko przez zasrany PŁOT który nie wytrzymał.Jedne ekipy podcinają płoty a Piast musi wzmocnić,żeby wstydu już nie było.
Które ekipy podcinają płoty? chodzi mi o ostatnie 10 lat, tylko nie na żadnej A-klasie. Górnik też trząsł płotem i myślicie że mieli zamiar wbiec na murawę??? przecież jakby padł to by zrobili to samo co Piast.

kitakabana
Posty: 130
Rejestracja: 21.09.2013, 20:55

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: kitakabana » 04.03.2018, 11:29

Egon1983 pisze:
04.03.2018, 10:05
JohnyBravo pisze:
04.03.2018, 07:12
Psy sobie wchodzą do młyna i wyciągają kibiców, a reszta stoi i się patrzy jak szpak w pizde. Hehehe
Kilka lat temu w bardzo charakternej ekipie wyciągnięto podczas meczu dość rozpoznawalnego w Polsce gniazdowego. Z tego co pamiętam policji tam nie było.

Zgadza się. Starucha ochrona zdjęła z gniazda na Ł3

Celownik
Posty: 108
Rejestracja: 19.02.2010, 12:22

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Celownik » 04.03.2018, 11:35

Olo88pl pisze:
04.03.2018, 11:27
[
Które ekipy podcinają płoty? chodzi mi o ostatnie 10 lat, tylko nie na żadnej A-klasie. Górnik też trząsł płotem i myślicie że mieli zamiar wbiec na murawę??? przecież jakby padł to by zrobili to samo co Piast.
Masz racje, że osłabienie płotów już się nie zdarza ale to też przez bardziej skrupulatne sprawdzanie ogrodzeń przez policje/ochone.
Górnik nie trząsł płotem tylko już właściwie go rozjebał (jedno przęsło było już oderwane od słupków) tylko w przeciwieństwie do Piasta byli gazowani przez ochronę.

Jedyne co to szacun dla tego jednego wariata z Piasta, który przekroczył ten płot i próbował namawiać pozostałych.

Olo88pl
Posty: 144
Rejestracja: 21.11.2017, 17:57

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Olo88pl » 04.03.2018, 11:43

Co to kopania w płot przypomniała mi się też ta akcja :)

od 20 sekundy :) https://www.youtube.com/watch?v=xH0diHHXNQo

Knowy70
Posty: 2
Rejestracja: 17.11.2017, 23:10

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Knowy70 » 04.03.2018, 11:47

kitakabana pisze:
04.03.2018, 11:29
Egon1983 pisze:
04.03.2018, 10:05
JohnyBravo pisze:
04.03.2018, 07:12
Psy sobie wchodzą do młyna i wyciągają kibiców, a reszta stoi i się patrzy jak szpak w pizde. Hehehe
Kilka lat temu w bardzo charakternej ekipie wyciągnięto podczas meczu dość rozpoznawalnego w Polsce gniazdowego. Z tego co pamiętam policji tam nie było.

Zgadza się. Starucha ochrona zdjęła z gniazda na Ł3
Obaj wykazaliscie sie kojarzeniem faktów i ludzi(szacuneczek) ,pomineliscie jedynie kwestie że wtedy większość ludzi miała zakazy klubowe.

JohnyBravo
Posty: 214
Rejestracja: 24.08.2017, 16:16

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: JohnyBravo » 04.03.2018, 11:49

Celownik pisze:
04.03.2018, 11:35
Olo88pl pisze:
04.03.2018, 11:27
[
Które ekipy podcinają płoty? chodzi mi o ostatnie 10 lat, tylko nie na żadnej A-klasie. Górnik też trząsł płotem i myślicie że mieli zamiar wbiec na murawę??? przecież jakby padł to by zrobili to samo co Piast.

Jedyne co to szacun dla tego jednego wariata z Piasta, który przekroczył ten płot i próbował namawiać pozostałych.

Dobrze, że się on nie wjebal w te 500 osób Zaboli, bo ich by chyba tam pozabijal wszystkich.

A teraz zadaj sobie proste pytanie. Czy on jest normalny, że poleciał sam i widział że jest sam? Co chciał zrobić? Bo narobił, ale sobie problemów. Aaaaa chyba, że wariat bez kalkulatora poleciał hehehe

Zdaje mi się, że macie dobre dopalacze w Gliwicach :)

Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Kefirjagodowy » 04.03.2018, 11:56

Egon1983 pisze:
04.03.2018, 10:57
JohnyBravo pisze:
04.03.2018, 10:16
dziki_knur_jsb pisze:
04.03.2018, 09:51


ten cały JB to jeden z największych gangsterów na tym forum, j**** policję zawsze i wszędzie, jak widzi od razu napierdala a jak wchodzi z dziewczyną/mamą do rossmana to od razu zaznacza głośno i stanowczo "ochroniarze, c*** wam w twarze!"
Heh i o czym ja mam z Tobą rozmawiać? Idź na ochronę, dzwon sobie po policję jak złapiesz złodzieja. Ale też stan nad flagą acab, ale jak będzie dym to uciekaj do toalety bo jak Ciebie powina i wrócisz do domu to stary spuści Ci w******* trzepaczką od dywanów.
Egon1983 pisze:
04.03.2018, 10:05

Kilka lat temu w bardzo charakternej ekipie wyciągnięto podczas meczu dość rozpoznawalnego w Polsce gniazdowego. Z tego co pamiętam policji tam nie było.
To świadczy o jego kolegach, czy się też mylę?
To oznacza, że ludzie zaczynają porządnie kalkulować. Skończyły się czasy wolnej amerykanki, na ostro bawią się tylko Ci którzy tak naprawdę nie mają nic do stracenia. Ewoluowało to tak jak ewoluowało, większość z tyłu głowy ma dzieci, żonę, dom i pracę i pierdoli się wychylać za kogoś tylko dla tego aby wzbudzić daleko pojęty szacunek. Zresztą w tej subkulturze jak w żadnej innej szacunek można stracić w ciągu jednego popołudnia. Jest wielu chłopaków którzy przelewali krew za klub, wybrali ciut inny punkt widzenia przyszłości i zostali pogonieni. c*** z szacunkiem na który pracowało się latami.Tyle.
Podpisuje się pod tym co napisałeś. Szacunek to słowo klucz, kto bierze ten "szacunek" na poważnie? Przeważnie małolaty mające 14-18 lat i tak samo wczute dziewczyny, które wojują w internecie pod wszystkim fanpejdzami i stare zgredy, co to są od 10 lat na bezrobociu a w wolnym czasie biją żony ;) Każdy dobrze wie, że chłopaki z ekipy mają w d**** to czy jakiś Kamil z Przemkiem mają 10 wyjazdów do Niecieczy i szacun czy 10 do Poznania i są piknikami. Ode mnie właśnie szacunek dla tych, którzy swoje zrobili, powojowali, ale w końcu dojrzeli do tego aby zadbać o bezpieczeństwo i dobrobyt rodziny jak i swój, a nie chwilę chwały w półświatku

Na emeryturze
Posty: 51
Rejestracja: 06.08.2017, 10:14

Re: Komantarze -2-5 marca !

Post autor: Na emeryturze » 04.03.2018, 11:57

Celownik pisze:
04.03.2018, 11:35
Olo88pl pisze:
04.03.2018, 11:27
[
Które ekipy podcinają płoty? chodzi mi o ostatnie 10 lat, tylko nie na żadnej A-klasie. Górnik też trząsł płotem i myślicie że mieli zamiar wbiec na murawę??? przecież jakby padł to by zrobili to samo co Piast.
Jedyne co to szacun dla tego jednego wariata z Piasta, który przekroczył ten płot i próbował namawiać pozostałych.
Zapewne to było jego ostatnie wystąpienie w tych barwach...
Mistrz ciętej riposty.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: B. Ricci, Jabollo, piarecki, UrzadSkarbowy i 175 gości