Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
SlaviaRudaSlaska
Posty: 19
Rejestracja: 02.10.2013, 10:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: SlaviaRudaSlaska » 27.02.2018, 11:45

Emigrancik spoRtowy pisze:
27.02.2018, 10:41
Pytanie do kibiców Górnika . Mieliście świetny wyjazd liczbowo do Wrocka . W podanych waszych liczbach brak zgody z Katowic ? Czemu Gieksa nie jechała z Wami ?
GieKSa miała swój mecz w hokeja z tego co wiem.



Łksdbwa1908
Posty: 47
Rejestracja: 17.09.2017, 10:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Łksdbwa1908 » 27.02.2018, 14:09

KSN pisze:
26.02.2018, 20:39
MENTOL1 pisze:
26.02.2018, 16:23
Łksdbwa1908 pisze:
26.02.2018, 14:40


Na pewno jest Wisła bo sam widziałem smyczki Czechowic :) dzięki za odpowiedzi. A w pobliskich miejscowościach? Pszczyna, Goczalkowice jest podobnie?
W Czechowicach oficjalnie tam rządzi BKS sa ekipy Ślaskie w mniejszych liczbach niewidoczni, Wisla skad oni sie tam wzieli to ja nie wiem na Walcowni kiedys tylko BKS czasy sie zmieniają jak widac. Znajdzie sie tez piknikowe Podbeskidzie na tych terenach.
Okolice Pszczyna, Goczalkowice to Ruch,Ksg, Gks K. sporo napisow co tydzien sie zmieniaja. Dalej w kierunku Tychów Kobiór jednostki Gks K. z tego co widziałem sporo dzialaja na murach. W Kobiórze i Piaskach to najwięcej kibicow Gks T.
Jak już coś to Piasek, po naszymu Piosek, z tym, że jest tam najwiecej kibiców Tyskich to rozboloł mnie brzuch ze śmiechu. Miejscowość mała aktywnie kibicowsko, spotkać można kibiców Ruchu, Górnika jak i GKS Tychy.
Dzięki za odpowiedź :) piona

Emigrancik spoRtowy
Posty: 88
Rejestracja: 30.09.2016, 00:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrancik spoRtowy » 27.02.2018, 15:15

SlaviaRudaSlaska pisze:
27.02.2018, 11:45
Emigrancik spoRtowy pisze:
27.02.2018, 10:41
Pytanie do kibiców Górnika . Mieliście świetny wyjazd liczbowo do Wrocka . W podanych waszych liczbach brak zgody z Katowic ? Czemu Gieksa nie jechała z Wami ?
GieKSa miała swój mecz w hokeja z tego co wiem.


Dzięki za odpowiedz .

puste miasto
Posty: 83
Rejestracja: 03.02.2018, 21:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: puste miasto » 27.02.2018, 16:49

rajmund pisze:
27.02.2018, 11:28
W Kleszczowie mieszka 781 osób z tego jest 3osoby jeżdżące na Piasta.
Pierwszy z brzegu wyjazd do Gdańska i obecne 8 osób z Kleszczowa, ruro chcesz coś jeszcze napisać to się dowiedz co i jak.

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rajmund » 27.02.2018, 17:57

Nazwiska głąbie mogę Ci podać ludzi z Kleszczowa.osób 8 z wiochy.Mainka sam by ich wdupcył na śniadanie starczy?głąbie.

krystalicznieczysta2
Posty: 65
Rejestracja: 10.06.2016, 18:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: krystalicznieczysta2 » 27.02.2018, 19:19

iamcriminal pisze:
26.02.2018, 23:40
BKS już spakowany?
?

iamcriminal
Posty: 145
Rejestracja: 11.08.2017, 03:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: iamcriminal » 27.02.2018, 19:22

krystalicznieczysta2 pisze:
27.02.2018, 19:19
iamcriminal pisze:
26.02.2018, 23:40
BKS już spakowany?
?
a tak tylko pytam

krystalicznieczysta2
Posty: 65
Rejestracja: 10.06.2016, 18:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: krystalicznieczysta2 » 27.02.2018, 19:40

To jak pytasz i odpowiadasz, to napisz o co chodzi jak już.... tylko pytasz?

R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: R.E. Bells » 27.02.2018, 19:48

Zamiast odpowiedzieć że TAK, BKS juz spakowany to nakręcasz tylko tego cymbała.

krystalicznieczysta2
Posty: 65
Rejestracja: 10.06.2016, 18:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: krystalicznieczysta2 » 27.02.2018, 19:51

R.E. Bells pisze:
27.02.2018, 19:48
Zamiast odpowiedzieć że TAK, BKS juz spakowany to nakręcasz tylko tego cymbała.
zgoda

HrabstwoŁ
Posty: 30
Rejestracja: 05.02.2018, 16:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: HrabstwoŁ » 28.02.2018, 21:40

gratulacje dla piasta największej bandy c**** w Polsce, zamiast jeździć na swoje wyjazdy to przyjeżdżacie podczas Naszego meczu kręcić zapowiedzi.. pogratulować wam samozaorania się to mało :) #pgbandachuja

puste miasto
Posty: 83
Rejestracja: 03.02.2018, 21:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: puste miasto » 28.02.2018, 22:42

TORCIDA_GORNIK pisze:
28.02.2018, 22:15
Przecież każdy normalny wie że to banda h*** :) Derby z Piastem to nie derby, żaden atrakcyjny przeciwnik i chyba wiadomo że pod żadnym względem nie równają się z naszym poziomem ani poziomem żadnej ekipy kibicowskiej w Polsce. Piast=Nieciecza taki to rywal i każdy KUMATY z Piasta o tym wie :) Co to za rywal jak TORCIDA GLIWICE potrafi się stawić na wyjeździe w większej liczbie niż samego piasta w młynie? Nie trzeba się okłamywać ale w Gliwicach Piastunki h*** znaczą i taka jest prawda i każdy normalny to widzi :)
Bez odbioru.
Dałnie od lat kwiczycie, że nie jesteśmy żadnym przeciwnikiem to na c*** bierzecie GieKSiarki pod d*** jak coś staracie się wykręcić? Derby z Piastem to nie derby - czytasz co piszesz czy jesteś debilem? Skoro twierdzisz że Gliwice są wasze to wybij na miasto w barwach.

NasserMatter
Posty: 8
Rejestracja: 01.03.2018, 00:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NasserMatter » 01.03.2018, 00:25

Jak w ogole ktos z Torcidy moze pleść takie farmazony , ku*** jak to czytam to jestem tak uruchomiony ze poprostu wychodze z siebie czy ty czlowieku wychodzisz poza swoje 4 kąty gdzie mieszkasz z rodzicami ? Powiedz mi palancie gdzie sa Łabedy ? , Kopernika juz nie macie przeciez tam ci co cos w ogole z Ksg chca robic to chodza chyba kanałami. Liczy sie tylko Sosnica , przy dobrych wiatrach wieksza dzielnica Piasta rozkurwi zbiórke Łabed ile was tam 30 osob przyjdzie ? , no chyba ze posilicie sie tymi wiejskimi ludkami z 90 wiosek. Jestem wielkim fanem umiejetnosci propagandy KSG , nie macie sobie równych poprostu jeszcze czegos takiego na oczy nie widziałem czyta sie to bardzo dobrze. Spojrz prawdzie w oczy internetowy wojowniku w koncu przetrzyj spocone czolo Jako same Gliwice ( TG) nie istniejecie, zakuj sobie do łba to w koncu gamoniu albo wyjdz w koncu w barwach a nie w kraciaku pod 10 bluzami. Internetem nie zwojujesz nic tylko posmiewisko robisz z siebie.

aha i taka ciekawostka nie istniejacy Piast czeka w 67 osob osob na wracajaca Pogon , niestety przerywaja smutni panowie i palą jana ze szukają yorka który sie zgubił chlopakowi.


I jak masz zaraz wyzywac rodziców i jakies inne euforyczne zagrywki zza komputera to czekam z niecierpliwoscia , bo takich cyrków jak tu sie czyta ze strony KSG to nawet dobry film science-fiction nie ogarnałby

HrabstwoŁ
Posty: 30
Rejestracja: 05.02.2018, 16:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: HrabstwoŁ » 01.03.2018, 00:38

to zapewne dlatego przyjeżdżacie na kopernik w trakcie naszeGo meczu ? :) banda c**** i tyle, zapraszamy na zbiórki Łabęd w takim razie bando ciuli

NasserMatter
Posty: 8
Rejestracja: 01.03.2018, 00:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NasserMatter » 01.03.2018, 00:46

Stary na kazdej waszej zbiorce jestem niedaleko sobie patrze i ku*** szydze z tego ile was było kiedys a ile was jest teraz.c*** ze psiarni jest wiecej niz was i co z tego ze przyjedzie Piast na wasza zbiorke jak do starcia idioto nie dojdzie bo psy są , jakis leszcz nie wytrzyma presjii zesra sie dołkiem i posprzedaje bo przeciez na wasza zbiorke przychodza takie suchoklatesy ze c*** wie czy z wiekszym wiatrem nie przeleci na druga strone ulicy.. i tyle bedzie z awantury , uzywasz choc troche tych szarych komórek ? to tak jakbym napisał przyjedz na zbiorke Szobiszowic. Mysl troche zanim cos napiszesz bo robisz posmiewisko z kiedys naprawde konkretnej dzielnicy KSG , ktora aktualnie chyli sie ku koncowi.

HrabstwoŁ
Posty: 30
Rejestracja: 05.02.2018, 16:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: HrabstwoŁ » 01.03.2018, 00:50

Widzę obeznany jesteś strasznie, akurat w temacie sprzedawania jesteście mistrzami pokazaliście to ostatnim wjazdem niestety kończącym się uczieczką na pobliski komisariat, więc prooszę cię zamilcz idioto. 30 osób na zbiórce mówisz, na wyjeździe we Wrocławiu z samych Łabęd blisko 50 osób. Nie odpisuj, nie ma sensu ta dyskusja jesteście bandą ciuli :)

NasserMatter
Posty: 8
Rejestracja: 01.03.2018, 00:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NasserMatter » 01.03.2018, 01:09

Jesli masz powyzej 16 lat , i jeszcze masz mozliwosc gamoniu pisania zanim ci ktos wejdzie do pokoju i wylaczy korki za nocne siedzenie skumaj mistrzu propagandy ze sa osoby ktore sa zainteresowane awanturami i sa postronne osoby tez kibice jesli choc troche masz pojecia zaczerpnietego z ulicy a nie z tmk i internetowych solówek słownych to wiesz ze nie wpierdala sie Łbów na ktorych nie ma sie wplywu do normalnych ludzi ktorzy sa zainteresowani. Jesli miałbym łaczyc TORCIDE z ludkami ktorzy wypierdalali albo oddawali barwy po słowach " oddaj albo wjebane" to sorry to zadna szanujaca sie ekipa nie ma ekipy.... ale jesli choc troche masz szarych komór pod tym czajnikiem to wiesz o co mi chodzi, no ale wy jestescie mistrzami propagandy jakies lesne ludki sie zesrały uciekły gdzies ktos zezowatym okiem spojrzał ze byly barwy Piasta no to odrazu HPG... Ale pociagne ten temat bo troche smiechu jest ciesze sie ze zebraliscie sie w 50 osob , ja pamietam czasy ze nie miesciliscie sie w 32 :) no ale wtedy zapewne tato ci w wozku pokazywał tylko jadący Autobus a graf Patrioci był swieżutki.

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rajmund » 01.03.2018, 01:41

To rozpierdolcie te KSG i bendzie po sprawie!!!W czym problem,a może jednak problem?W Londynie szukacie Górnika bandą a 1km dalej są?Jedź so San Paulo tam ich traficie,może po drodze spotkaćie Partizana i zaproponujecie solówkę.Itak Wam odmówią ze strachu

Yogin
Posty: 33
Rejestracja: 18.11.2015, 20:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Yogin » 01.03.2018, 09:16

Nie wiem po co te spiny i obrażanie się tutaj na forum. Sam osobiście jestem kibicem KSG ale od lat pracuję w Gliwicach i mam swoje zdanie na pewne tematy związane z tym miastem i odnośnie rywalizacji Żaboli z Piastem. Raz Ci do przodu, raz Ci i nie jest się w stanie dokładnie powiedzieć kto jest górą. Kiedyś Piast mniej istniał w Gliwicach, nawet ciężko było kogoś namierzyć w barwach, teraz jest trochę inaczej.To jest fakt. Jednak nie można powiedzieć że Ci czy Ci rządzą Gliwicami bo byłby to błąd. Mam kilku starszych fanów Piasta w pracy i kilku znam poza praca można nazwać ze starszyzny bo mają jak ja około 40-stki. Tak jak ja mówię Piast nigdy nie będzie rządził samodzielnie Gliwicami, tak i Oni mówią że Górnik też nigdy nie będzie samodzielnie rządził tym miastem. Jakieś tam drobne potyczki gdzieś tam zawsze się pojawią, bywa że jest używany sprzęt, ale to nie zmienia ogólnie aktualnego obrazu. Osobiście uważam że TG troszkę dała Piastowi wyrosnąć bo nigdy nie uważała tej ekipy Piasta za uznajmy to poważną. Piast to wykorzystał na niektórych rejonach i trochę poszedł do przodu, jednak jeszcze brakuje dużo by przewyższyć TG. Każda z ekip będzie pisała że jest lepsza i nie da sobie wmówić nic innego. Skonfrontować się nie mogą przez odmowy Piasta bo nie chca by był sprzęt choc bywało że i Piast miewa. no ale to już inna para kaloszy. Górnik ma o niebo lepsze od Piasta, więcej kibiców, fc.. Któś powie no ale Górnik to nie same Zabrze. Fakt. Ale kto bronił Piastowi mieć masę fc? Nikt. Górnik lata wstecz miał sukcesy i w wielu dzielnicach Gliwic się kibicowało Górnikowi, przechodziło to z ojca na syna i tak jest do dziś. Przez tą markę Górnik ma więcej fc, więcej kibiców ogólnie i przekłada się to na inne sprawy. Piast był trochę w innej lidze jeśli chodzi o aspekty kibicowskie i tak to troszkę pozostało. Bo jak nazwać to inaczej gdy Piast choćby na wyjazdy jeździ jak jeździ. To moje zdanie i jeśli jest ktoś skory do normalnej rozmowy to piszcie
Kiedyś walczyłem, dziś liczy się przede wszystkim rodzina, i taka kolej rzeczy jest u fanatyka...

bezel1948
Posty: 63
Rejestracja: 15.03.2015, 22:03

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bezel1948 » 01.03.2018, 10:22

puste miasto pisze:
26.02.2018, 19:30
rajmund pisze:
26.02.2018, 18:27
Brzezinka to 70'/,Górnik,Kleszczów to samo,Rudzieniec niewiem.Chechło 50/50Nakło Ruch Górnik tez jest.
Następnym razem jak tabletek nie weźmiesz to nie wchodź na te forum.
Co do pytania, Brzezinka minimalna przewaga KSG, Kleszczów przewaga Piasta, Chechło 100% Piast. Rudziniec minimalna przewaga KSG.
Brzezinka 90 %Górnik Kleszczów to samo Rudziniec 50 na 50 jakiś Chemik też się znajdzie Chechło jeżdżę tam często w barwach jeszcze kury na oczy nie widziałem co nie znaczy że nie ma

bezel1948
Posty: 63
Rejestracja: 15.03.2015, 22:03

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bezel1948 » 01.03.2018, 10:32

NasserMatter pisze:
01.03.2018, 00:25
Jak w ogole ktos z Torcidy moze pleść takie farmazony , ku*** jak to czytam to jestem tak uruchomiony ze poprostu wychodze z siebie czy ty czlowieku wychodzisz poza swoje 4 kąty gdzie mieszkasz z rodzicami ? Powiedz mi palancie gdzie sa Łabedy ? , Kopernika juz nie macie przeciez tam ci co cos w ogole z Ksg chca robic to chodza chyba kanałami. Liczy sie tylko Sosnica , przy dobrych wiatrach wieksza dzielnica Piasta rozkurwi zbiórke Łabed ile was tam 30 osob przyjdzie ? , no chyba ze posilicie sie tymi wiejskimi ludkami z 90 wiosek. Jestem wielkim fanem umiejetnosci propagandy KSG , nie macie sobie równych poprostu jeszcze czegos takiego na oczy nie widziałem czyta sie to bardzo dobrze. Spojrz prawdzie w oczy internetowy wojowniku w koncu przetrzyj spocone czolo Jako same Gliwice ( TG) nie istniejecie, zakuj sobie do łba to w koncu gamoniu albo wyjdz w koncu w barwach a nie w kraciaku pod 10 bluzami. Internetem nie zwojujesz nic tylko posmiewisko robisz z siebie.

aha i taka ciekawostka nie istniejacy Piast czeka w 67 osob osob na wracajaca Pogon , niestety przerywaja smutni panowie i palą jana ze szukają yorka który sie zgubił chlopakowi.


I jak masz zaraz wyzywac rodziców i jakies inne euforyczne zagrywki zza komputera to czekam z niecierpliwoscia , bo takich cyrków jak tu sie czyta ze strony KSG to nawet dobry film science-fiction nie ogarnałby
Co to są Łabędy spytaj kolegów którzy chcieli pokozaczyć na dzielnicy ale pech chciał że chłopaki byli na miejscu i koledzy musieli się na komisariacie chować.

puste miasto
Posty: 83
Rejestracja: 03.02.2018, 21:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: puste miasto » 01.03.2018, 10:42

HrabstwoŁ pisze:
01.03.2018, 00:50
Widzę obeznany jesteś strasznie, akurat w temacie sprzedawania jesteście mistrzami pokazaliście to ostatnim wjazdem niestety kończącym się uczieczką na pobliski komisariat, więc prooszę cię zamilcz idioto. 30 osób na zbiórce mówisz, na wyjeździe we Wrocławiu z samych Łabęd blisko 50 osób. Nie odpisuj, nie ma sensu ta dyskusja jesteście bandą ciuli :)
Nie od dziś wiadomo, że zbiórki, zapowiedzi macie z Pyskowicami więc 50 osób pokazuje tylko wasz spadek formy, no ale co tam.. jesteście numer 1 ekipą szkoda tylko że w internecie. O wjeździe na Łabędy to się pajacu nie kompromituj brakuje wam zwycięstw na koncie to wymyślacie jakąś bajeczkę. dawać zdjęcia i papiery albo w**********. A i jeszcze jedno jak tam Węgrzyn? dostał bilet na derby obok Marka Nogi? bo pewnie u niego składał zeznania.
te bezele, rajmundy to zwykłe dzieciaki i nie warto w ogóle czytać co piszą bo to zdesperowane gimbusy.

NasserMatter
Posty: 8
Rejestracja: 01.03.2018, 00:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NasserMatter » 01.03.2018, 11:56

bezel1948 pisze:
01.03.2018, 10:32
NasserMatter pisze:
01.03.2018, 00:25
Jak w ogole ktos z Torcidy moze pleść takie farmazony , ku*** jak to czytam to jestem tak uruchomiony ze poprostu wychodze z siebie czy ty czlowieku wychodzisz poza swoje 4 kąty gdzie mieszkasz z rodzicami ? Powiedz mi palancie gdzie sa Łabedy ? , Kopernika juz nie macie przeciez tam ci co cos w ogole z Ksg chca robic to chodza chyba kanałami. Liczy sie tylko Sosnica , przy dobrych wiatrach wieksza dzielnica Piasta rozkurwi zbiórke Łabed ile was tam 30 osob przyjdzie ? , no chyba ze posilicie sie tymi wiejskimi ludkami z 90 wiosek. Jestem wielkim fanem umiejetnosci propagandy KSG , nie macie sobie równych poprostu jeszcze czegos takiego na oczy nie widziałem czyta sie to bardzo dobrze. Spojrz prawdzie w oczy internetowy wojowniku w koncu przetrzyj spocone czolo Jako same Gliwice ( TG) nie istniejecie, zakuj sobie do łba to w koncu gamoniu albo wyjdz w koncu w barwach a nie w kraciaku pod 10 bluzami. Internetem nie zwojujesz nic tylko posmiewisko robisz z siebie.

aha i taka ciekawostka nie istniejacy Piast czeka w 67 osob osob na wracajaca Pogon , niestety przerywaja smutni panowie i palą jana ze szukają yorka który sie zgubił chlopakowi.


I jak masz zaraz wyzywac rodziców i jakies inne euforyczne zagrywki zza komputera to czekam z niecierpliwoscia , bo takich cyrków jak tu sie czyta ze strony KSG to nawet dobry film science-fiction nie ogarnałby
Co to są Łabędy spytaj kolegów którzy chcieli pokozaczyć na dzielnicy ale pech chciał że chłopaki byli na miejscu i koledzy musieli się na komisariacie chować.
Czytasz ze zrozumieniem ? czy rodzicie poszli do pracy a ty wagary dojebałes i walczysz jak don kichot tutaj internetowo , przeczytaj co pisałem wyzej i wróc do tematu po uprzednim zapoznaniu sie krzykaczu internetowy z pewnymi faktami.
Jesli ty bedziesz opierac fakty na tym ze jakies dzieciaki uciekły na komisariat ( oczywiscie r******** sie jest stos papierów białek itp afera krecona wszystko widziales wraz z papierami a potem pobódka do szkoly bla bla :) ) i bedziesz podpinac jakies "incydenty" z ruchem Hooligans na Gliwicach to sorry ale wroc tu za kilka lat jak faktycznie bedziesz miec cos sensownego do powiedzenia , jesli miałbym oceniac Łabedy z takiej perspektywy jak ty to robisz to sorry ale jestescie posmiewiskiem dla TG. A dobrze wiemy ze sa a jeszcze z 10 lat temu były normalne "Łabedzioki" i to mowie jako PG.

Gladiators1964
Posty: 35
Rejestracja: 17.01.2018, 14:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Gladiators1964 » 01.03.2018, 12:38

Piast Gliwice ekipa-pośmiewisko calej Polski trzymajaca u steru tej bandy h*** rozjebana konfidentke probuje sie prostowac do Górnika, który jednym wyjazdem przebija rok ich "dzialalnosci".

A ciebie frajerku puste miasto to juz wyjasnil typ z krakowa na poprzedniej stronie to nic nie odszczeknales, znaj miejsce w szeregu.

k**** baly sie wyjsc po swoje flagi z samą Torcida Gliwice to se zrobili repliki, ale nie przeszkadza im to jak widac w mysleniu ze nie sa zwykłym gownem.

Za te frajerskie akcje i tolerowanie konfitur cala polska ma na was wyjebane (pomijając następnych obsrancow sjz) a ja osobiscie mam nadzieje ze zdechniecie zajebani sprzetem '

ATM1920
Posty: 280
Rejestracja: 05.12.2010, 12:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ATM1920 » 01.03.2018, 12:59

ku*** nie wierze cygan wytyka komus konfidenctwo I nie wychodzenie po wlasne szmaty paranoja!

Gladiators1964
Posty: 35
Rejestracja: 17.01.2018, 14:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Gladiators1964 » 01.03.2018, 13:12

Dawaj nazwiska kogos od nas kogo niby nie pogonilismy tak jak piast swojego wodza kolanka albo zamknij pizde i W********** szukac cyganow w swoim drzewie genealogicznym.

puste miasto
Posty: 83
Rejestracja: 03.02.2018, 21:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: puste miasto » 01.03.2018, 13:33

Gladiators1964 pisze:
01.03.2018, 13:12
Dawaj nazwiska kogos od nas kogo niby nie pogonilismy tak jak piast swojego wodza kolanka albo zamknij pizde i W********** szukac cyganow w swoim drzewie genealogicznym.
Możesz już skasować konto bo kariery to już nie zrobisz. Twoja wiedza opiera się tylko na kibice.net więc nie rób z siebie c*** wie kogo "gladiatorze" jak bujasz w obłokach farmazonie.

Gladiators1964
Posty: 35
Rejestracja: 17.01.2018, 14:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Gladiators1964 » 01.03.2018, 13:40

Ty j***** frajerze masz tupet. Tak przestrzelonej ekipy rozegranych kondonow jak wy to nawet w Tarnowie nie ma a ty kundelku jeszcze próbujesz ujadac? Idź zbij piątkę z szefem tak jak zbijales z makota przez lata zanim go pogoniliscie wiec pocwiczcie trochę na salce to może i na kolanka wam starczy odwagi.

A na razie uswiadom sobie co znaczycie skoro na pytanie w pewnym miejscu czy wpuszczac tam Piasta, kilkanaście ekip powiedziało że jeśli wy frajery będziecie mieć dostęp to oni odbijaja wiec walcz dalej na K.net bo w normalnym życiu każdy ma was za zwykłe k**** i frajerów, jak ci już wyjasnil ukladowicz z krakowa

lesnydzban
Posty: 51
Rejestracja: 09.12.2017, 11:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: lesnydzban » 01.03.2018, 14:36

Jak tam na Goduli i Orzegowie ? Dalej Żabole 100 % ?

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 01.03.2018, 14:59

haha

NasserMatter
Posty: 8
Rejestracja: 01.03.2018, 00:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NasserMatter » 01.03.2018, 15:36

Tu jest kabaret

Gladiator1964 - albo masz wspolczynnik ilorazu inteligencji paneli podłogowej albo w koncu na twoim zadupiu neta podłaczyli i masz mozliwosc wyszczekania całej nienawisci , przypuszczam ze gdzies kiedys lata wstecz dostałes ostry w******* od osoby która tak bardzo nienawidzisz i w tym punkcie wpierdolu ci sie klepka wyłaczyła ale spoko jestem przygotowany na to ze juz za kilka chwil ubierzesz kominiarke i stoczysz bitwe internetową w moim kierunku wyzywajac mnie.

Zrozum w koncu czlowieku zyjacy w jakims wymaginowanym swiecie albo odstaw krychambol w koncu ze nigdy TORCIDA GLIWICE nie ustawi sie na PG samymi GLIWICAMI , NIGDY TG nie dopusci do Głosnej przegranej zawsze bedzie pomoc , innych Miast ( nie mowie tutaj o jakis akcjach osiedlowych) mowie o konkretnej akcji , żabole myslą , mowie o tych normalnych i nie mozna im tego odjać.
TG nie dopusci zeby taki Piast ich rozkurwił, zawsze bedzie nie fer obojetnie czy sa gadki o sprzecie czy nie.

A to ze mlodzi jezdza robia zapowiedzi w czasie gdy wy jestescie na meczu , tu chodzi o nakrecanie sie zarówno jednej ekipy i drugiej na tym polega wy zamalowaliscie grafy my robimy zapowiedz na tym to polega, ma sie cos dziac na tym polega futbol ku*** a nie wrzucanie internetowych epitetów, kiedys było inaczej jechala 32 kamieniowa ktos sie wysypał akcje samochodowe , przez smutnych panów właczylyu sie kalkulatory tak zwany "przypał" w tym chodzi o wywieranie presji jest dzien meczu bedzie AKCJA , tesknie za tym co bylo kiedys ganianki ucieczki ci pogonili jednych po chwili zbiorka i dawaj spowrotem , psy nie ogarniały w łeb sie wylapalo a teraz dojebia ci 280kk za z****** szalik. I nie wierze ze obojetnie ktora ekipa sie tu nie zgodzi ze mna.

I czekam na normalna rozmowe , bo to juz wiem od chyba 10 stron jak tu czytam ze banda c**** , frajerzy , kondony i inne prawilne teksty ludzi ktorzy czuje ze nawet 48 na dołku nie spedzili.

3-kolory
Posty: 89
Rejestracja: 12.03.2010, 19:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 3-kolory » 01.03.2018, 15:49

NasserMatter pisze:
01.03.2018, 15:36
A to ze mlodzi jezdza robia zapowiedzi w czasie gdy wy jestescie na meczu , tu chodzi o nakrecanie sie zarówno jednej ekipy i drugiej na tym polega wy zamalowaliscie grafy my robimy zapowiedz na tym to polega, ma sie cos dziac na tym polega futbol ku*** a
Niezły kabaret. Zamiast jechać do Gdyni, to pojechali kręcić zapowiedź na Koperniku.

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Piast1945 » 01.03.2018, 16:05

Ważniak pisze:
01.03.2018, 14:49
SlaviaRudaSlaska pisze:
27.02.2018, 11:45
Emigrancik spoRtowy pisze:
27.02.2018, 10:41
Pytanie do kibiców Górnika . Mieliście świetny wyjazd liczbowo do Wrocka . W podanych waszych liczbach brak zgody z Katowic ? Czemu Gieksa nie jechała z Wami ?
GieKSa miała swój mecz w hokeja z tego co wiem.
W d**** byli a nie na hokeju. Ich frekwencja na tym meczu to 12 osób z tego 10 księży ... Może warto wyraźnie napisać że c**** na was położyli , dużo FC między sobą się nie lubi i tyle. Miała być piękna zgoda , wyszło jak wyszło, założyciel sztamy został konfidentem i czar prysł. Gieksa miała was wzmocnić , a tymczasem was osłabiła i jeszcze do tego podzieliła ...
Jak mogli oslabic jak nigdy nie chcieli sie bic z Ruchem zawsze slabi co pokazuja same walki.

Przed ukladem ksgks slynny wjazd Ruchu na trening żaboli i wjazd na hale na turniej Gieksy po tym te ekipy robia uklad jak sie nie myle.
Gks K. ma z 5-6 ustawek z Ruchem co pisalo na stadionowi oprawcy a ile zabole mniej niz zero nigdy nie stanowili zagrożenia dla Ruchu teraz i tym bardziej kiedyś.
Jedynie jak pamietam to lata okolo 1990-1993-94 zabole mieli dobra ekipe.
Tak to wszystko obiektywnie wyglada.

wezstoperan
Posty: 128
Rejestracja: 13.06.2016, 11:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wezstoperan » 01.03.2018, 16:10

NasserMatter pisze:
01.03.2018, 15:36
Tu jest kabaret

Zrozum w koncu czlowieku zyjacy w jakims wymaginowanym swiecie albo odstaw krychambol w koncu ze nigdy TORCIDA GLIWICE nie ustawi sie na PG samymi GLIWICAMI , NIGDY TG nie dopusci do Głosnej przegranej zawsze bedzie pomoc , innych Miast ( nie mowie tutaj o jakis akcjach osiedlowych) mowie o konkretnej akcji , żabole myslą , mowie o tych normalnych i nie mozna im tego odjać.
TG nie dopusci zeby taki Piast ich rozkurwił, zawsze bedzie nie fer obojetnie czy sa gadki o sprzecie czy nie.
Kabaretem to jesteście wy.

Kolejne ku*** tłumaczenie-pierdolenie. Jak nie że ze sprzętem, to że TG nie będzie samo.

Pierdolicie, jakbyście mieli nas rozkurwić na pierwszym wejściu, ale jakoś poza internetem brak do tego chętnych tylko wiecznie ku*** wymówki, wymówki i wymówki.

ku***, to już jest jakieś ostre spierdolenie z waszej strony, odkąd pamiętam to macie tylko i wyłącznie wymówki. Jedna lepsza od drugiej. Skończcie się kompromitować albo w końcu POKAŻCIE NAM TĄ WASZĄ SIŁĘ KTÓRA BY NAS ROZKURWIŁA PIERWSZYM PIERDOLNIĘCIEM.

To jest tak śmieszne, a jednocześnie tak żałosne, że chyba w kibicowskiej Polsce jeszcze się nie zdarzyło, żeby jakaś ekipa zachowywałą się tak jak wy. Zresztą wiadomo, "kibice.net...na c*** mam jechać na wyjazd...."


Kolejnymi farmazonami z waszej strony jest gadania o naszej obecności w Gliwicach.

Ja tylko jedno napisze. Mobilizowaliście się na derby z nami parę miesięcy, nakręcaliście wszystkich i wszędzie, a i tak NIE WYKORZYSTALIŚCIE PEŁNEJ PULI BILETÓW z waszym największym, najbardziej znienawidzonym wrogiem.

Jaki był tego powód?
Za mało czasu? Pół roku mobilizacji to może za krótko dla was.
Niedogodny termin? - 15:30 w Niedziele.
Problemy z wejściem/transportem/psami ? Brak, wszystko było w jak najlepszym porządku.
Jesteście małą ekipą? - Przecież rządzicie miastem, które ma ponad 180 tysięcy mieszkańców, ciężko była zebrać te 1000 osób?

Prawda jest taka, że wam ku*** strach nie pozwolił, strach przed wyjazdem do Zabrza na mecz, strach przed powrotem z Zabrza z meczu i powrotem do domu, bo można było spotkać wszędzie żaboli wracających i balujących po meczu i obskoczeniem srogiego wpierdolu.

@_Piast1945
Przy okazji, na forum przyjaciół w Chorzowie nie znajdziecie, nie musisz im włazić do d*** w każdym poście i pucować się jacy to oni silni i władają Śląskiem, bo może dzięki temu nawiążecie jakieś nowe kontakty.

Błazny i farmazoniarze.

jeden post
Posty: 29
Rejestracja: 16.01.2018, 21:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jeden post » 01.03.2018, 16:33

o ku*** tego jeeszcze nie grali.. Żabole najwieksza frajerska ekipa w Polsce, konfidenci, policjancji, sprzęciarze - kogo tam jeszcze macie? Na c*** wy pierdolicie cały czas "że cała kibicowska Polska nas pierdoli" jak to Wam pół Polski śpiewa podczas meczu ze jesteście jebanymi konfidentami. rozumiem ze jest gdzies rozpisane kiedy i gdzie mozna robic zapowiedzi a kiedy nie ? zwazywszy ze was na tym meczu 6tyś to jeszcze placzecie w swoich relacjach haha... Jak pojechalismy na Legie to co bylo hipokryci ? Że kto niby s********* na tych Łabędach? Dawać wszystko co macie bo to też jest niezła beka, ten wasz dowodzący co po klapsach ledwo się trzyma na nogach rozumiem ze rozgonił towarzystwo ? A na derby mobilizowalismy sie nie pół roku tylko jak awansowalismy do Ekstraklasy to juz poszly zapisy, no niestety nie udalo sie zapełnić sektora gości. Coś jeszcze ?
Strach po meczu w Zabrzu był tak wielki, że odwiedziliśmy Łabędy i Kopernik ale niestety nikt nie zdążył wrócić albo nie chciał wrócić tak szybko z meczu. a ten wsiur z Rybnika niech tez zamknie morde i niech sciagnie google maps lepiej zeby nastepnym razem na około nie jechać.
Wyjebcie ten temat w pizdu przeciez jak beda derby to frustraci rozjebia 2 klawiatury tak beda walczyc w tym internecie.

KKS1
Posty: 34
Rejestracja: 14.12.2014, 16:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KKS1 » 01.03.2018, 16:47

Piast to nr 2 na Ślasku ze tak jadą z wami wszystkimi? Z tego co tu piszą to strach przejezdzac przez te Gliwice.

Drzwi w podlodze
Posty: 7
Rejestracja: 01.03.2018, 17:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Drzwi w podlodze » 01.03.2018, 17:15

witam!zwracam się do kibiców Piasta. Czy wy naprawdę macie o sobie tak wielkie mniemanie że na ogólno polskim forum wmawiacie wszystkim że kibicowsko i chuligansko jesteście wstanie odeprzeć ataki Górnika? Na swoje wyjazdy nie jeździcie, o flagi niechcecie się bic(honor-wolal bym dostać w******* niż udawać że nic się nie stało)w waszym niby mieście jest jeden z najmocniejszych fanclubow Górnika.Dlugo ale to naprawdę długo zajmie wam przejmowanie Gliwic więc trochę pokory!!!

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 01.03.2018, 18:08

Drzwi w podlodze pisze:
01.03.2018, 17:15
witam!zwracam się do kibiców Piasta. Czy wy naprawdę macie o sobie tak wielkie mniemanie że na ogólno polskim forum wmawiacie wszystkim że kibicowsko i chuligansko jesteście wstanie odeprzeć ataki Górnika? Na swoje wyjazdy nie jeździcie, o flagi niechcecie się bic(honor-wolal bym dostać w******* niż udawać że nic się nie stało)w waszym niby mieście jest jeden z najmocniejszych fanclubow Górnika.Dlugo ale to naprawdę długo zajmie wam przejmowanie Gliwic więc trochę pokory!!!
Toznaczy oni nigdy nas w Gliwicach niezdominuja.
KKS1 pisze:
01.03.2018, 16:47
Piast to nr 2 na Ślasku ze tak jadą z wami wszystkimi? Z tego co tu piszą to strach przejezdzac przez te Gliwice.
Tzn chyba w Europie oni przecierz r********, Spartak,Omoni, Lecha, Gornika i Bog wie kogo tam jeszcze...
jeden post pisze:
01.03.2018, 16:33
o ku*** tego jeeszcze nie grali.. Żabole najwieksza frajerska ekipa w Polsce, konfidenci, policjancji, sprzęciarze - kogo tam jeszcze macie? Na c*** wy pierdolicie cały czas "że cała kibicowska Polska nas pierdoli" jak to Wam pół Polski śpiewa podczas meczu ze jesteście jebanymi konfidentami. rozumiem ze jest gdzies rozpisane kiedy i gdzie mozna robic zapowiedzi a kiedy nie ? zwazywszy ze was na tym meczu 6tyś to jeszcze placzecie w swoich relacjach haha... Jak pojechalismy na Legie to co bylo hipokryci ? Że kto niby s********* na tych Łabędach? Dawać wszystko co macie bo to też jest niezła beka, ten wasz dowodzący co po klapsach ledwo się trzyma na nogach rozumiem ze rozgonił towarzystwo ? A na derby mobilizowalismy sie nie pół roku tylko jak awansowalismy do Ekstraklasy to juz poszly zapisy, no niestety nie udalo sie zapełnić sektora gości. Coś jeszcze ?
Strach po meczu w Zabrzu był tak wielki, że odwiedziliśmy Łabędy i Kopernik ale niestety nikt nie zdążył wrócić albo nie chciał wrócić tak szybko z meczu. a ten wsiur z Rybnika niech tez zamknie morde i niech sciagnie google maps lepiej zeby nastepnym razem na około nie jechać.
Wyjebcie ten temat w pizdu przeciez jak beda derby to frustraci rozjebia 2 klawiatury tak beda walczyc w tym internecie.
Frajerska ekipa to wy jestescie i akurat w Polsce to wszyscy wiedza

NasserMatter
Posty: 8
Rejestracja: 01.03.2018, 00:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NasserMatter » 01.03.2018, 19:53

Witam ponownie jak widac ktos zmienił mi hasło , troche kabarecik no ale ok :)
Fajnie ze właczyly sie osoby z KSG ! i to widac ze niektorzy dlugo siedza :) wiec moze i bedzie konstruktywna "internetowa solówka"

Po pierwsze nie interesuje mnie Górnik Zabrze poza Gliwicam , Zabrze - Górnik Zabrze jest to czyste i logiczne
Po drugie sama Torcida Gliwice nie ustawi sie z PG dlaczego ? , jest to logiczne nie mozecie sobie pozwolic na porażke jest to logiczne ja to rozumiem kazdy to rozumie ze nie mozna dopuscic do takiej porazki bo macie Piasta za nic :)
Po trzecie my sie z wami nie ustawimy bo zrobicie w c**** tak jak Polonie zreszta nie chce mi sie wiecej pisac bo znowu jakies cyrki tu beda zablokuja konto a przeciez to tylko wymiana zdan.

Kiedys to sie pod fibo jechalo zawsze ktos stał zawsze sie cos działo teraz wieje sandalem ale malolaci nie zrozumieja starego rocznika tego parcia na awanture , kombinacji kminy zarowno tu pisze o Łabedziokach i o PG. Wiecej sie chcialo kazdy to przyzna zarowno Piast jak i TG.

No nic oldschool upada :)

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 01.03.2018, 20:08

NasserMatter pisze:
01.03.2018, 19:53
Witam ponownie jak widac ktos zmienił mi hasło , troche kabarecik no ale ok :)
Fajnie ze właczyly sie osoby z KSG ! i to widac ze niektorzy dlugo siedza :) wiec moze i bedzie konstruktywna "internetowa solówka"

Po pierwsze nie interesuje mnie Górnik Zabrze poza Gliwicam , Zabrze - Górnik Zabrze jest to czyste i logiczne
Po drugie sama Torcida Gliwice nie ustawi sie z PG dlaczego ? , jest to logiczne nie mozecie sobie pozwolic na porażke jest to logiczne ja to rozumiem kazdy to rozumie ze nie mozna dopuscic do takiej porazki bo macie Piasta za nic :)
Po trzecie my sie z wami nie ustawimy bo zrobicie w c**** tak jak Polonie zreszta nie chce mi sie wiecej pisac bo znowu jakies cyrki tu beda zablokuja konto a przeciez to tylko wymiana zdan.

Kiedys to sie pod fibo jechalo zawsze ktos stał zawsze sie cos działo teraz wieje sandalem ale malolaci nie zrozumieja starego rocznika tego parcia na awanture , kombinacji kminy zarowno tu pisze o Łabedziokach i o PG. Wiecej sie chcialo kazdy to przyzna zarowno Piast jak i TG.

No nic oldschool upada :)
My jako Torcida Gliwice od jakiegos czasu chcemy sie zwami spotkac no ale te wasze tlumaczenie ze my niehonorowi i tak dalej .
A prawda jest taka ze wy nadal niemacie donas podjazdu i was to boli
Ale wkoncu was znowu trafimy i niezdazycie uciec czy trasy zmieniac .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Fat, Jabollo, Matteunhos, pepsicola i 244 gości