Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kub1
Posty: 58
Rejestracja: 03.04.2012, 21:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kub1 » 13.02.2018, 11:47

hdg pisze:
13.02.2018, 11:24
mądrala pisze:
13.02.2018, 10:54
Ale wy ku*** jesteście murzyny, bolszewia wam i waszym ojcom do głów nakładła, że Polaki są gorsze od innych i taka mentalność króluje w dużej części społeczeństwa. Ciągła pedagogika wstydu. Zacznijcie się z tego leczyć, im szybciej, tym lepiej.

Wszędzie są ćwoki i taborety, na zachodzie takie samo, albo i większe, niż u nas. Jak taki jesteś światowiec to popatrz na te pijane nastoletnie angielskie czy holenderskie pizdy, obrzygane i wyruchane po sobotniej imprezie. Albo na Angoli w weekend w Krakowie, bydło jak c***.
Widziałem i angielskie i holenderskie pizdy,problem w tym że to marginalne zjawisko,z polakami czy Ci sie to podoba czy nie jest nieco inaczej ! I nie nakładła mi tego żadna bolszewia której nie nawidze tylko zwyczajne obserwacje jak sie gdzies żyje w duzym skupisku polaków.Wszędzie są ćwoki i taborety ,jasne że tak,tyle że "kwiat polskiej młodziezy" wyjeżdzający na zachód reprezentuje sobą to co reprezentuje a potem wielkie zdziwko ojojoj jak to polaków wszędzie nie lubią !Na szczęście zwykle są to pierdolone dzieciaczki oderwane od cycka mamusi nie potrafiące czasem spuścić po sobie gówna w kiblu,a rzadziej dorośli,poważniejsi ludzie.
Marginalne zjawisko? Nie wiem jak to wygląda w Holandii, ale w Anglii to patola jest kilkukrotnie większa niż u nas. Tak jak ktoś wyżej napisał, zarzygane, oszczane i brudne małolaty, do tego niedokształcone i ciągnące socjal. Nie mówię tu o wszystkich, ale robienie z nas pijanych buraków to jest gruba przesada, tam to jest dopiero chamówa. Śmieszy mnie to, że oceniamy siebie przez pryzmat ludzi wyjeżdżających których jest kilka % w skali całego narodu, a nie patrzymy na ogół. Oni wyjeżdżać nie muszą, jak ktoś tam nie był to nie wie jak to jest do końca.



astar
Posty: 40
Rejestracja: 01.03.2007, 09:22

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: astar » 13.02.2018, 11:55

kub1 pisze:
13.02.2018, 11:47
hdg pisze:
13.02.2018, 11:24
mądrala pisze:
13.02.2018, 10:54
Ale wy ku*** jesteście murzyny, bolszewia wam i waszym ojcom do głów nakładła, że Polaki są gorsze od innych i taka mentalność króluje w dużej części społeczeństwa. Ciągła pedagogika wstydu. Zacznijcie się z tego leczyć, im szybciej, tym lepiej.

Wszędzie są ćwoki i taborety, na zachodzie takie samo, albo i większe, niż u nas. Jak taki jesteś światowiec to popatrz na te pijane nastoletnie angielskie czy holenderskie pizdy, obrzygane i wyruchane po sobotniej imprezie. Albo na Angoli w weekend w Krakowie, bydło jak c***.
Widziałem i angielskie i holenderskie pizdy,problem w tym że to marginalne zjawisko,z polakami czy Ci sie to podoba czy nie jest nieco inaczej ! I nie nakładła mi tego żadna bolszewia której nie nawidze tylko zwyczajne obserwacje jak sie gdzies żyje w duzym skupisku polaków.Wszędzie są ćwoki i taborety ,jasne że tak,tyle że "kwiat polskiej młodziezy" wyjeżdzający na zachód reprezentuje sobą to co reprezentuje a potem wielkie zdziwko ojojoj jak to polaków wszędzie nie lubią !Na szczęście zwykle są to pierdolone dzieciaczki oderwane od cycka mamusi nie potrafiące czasem spuścić po sobie gówna w kiblu,a rzadziej dorośli,poważniejsi ludzie.
Marginalne zjawisko? Nie wiem jak to wygląda w Holandii, ale w Anglii to patola jest kilkukrotnie większa niż u nas. Tak jak ktoś wyżej napisał, zarzygane, oszczane i brudne małolaty, do tego niedokształcone i ciągnące socjal. Nie mówię tu o wszystkich, ale robienie z nas pijanych buraków to jest gruba przesada, tam to jest dopiero chamówa. Śmieszy mnie to, że oceniamy siebie przez pryzmat ludzi wyjeżdżających których jest kilka % w skali całego narodu, a nie patrzymy na ogół. Oni wyjeżdżać nie muszą, jak ktoś tam nie był to nie wie jak to jest do końca.
Tak z ciekawosci spytam o jakim miescie badz hrabstwie piszesz?

Hollatyaboy1948
Posty: 45
Rejestracja: 13.12.2017, 10:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hollatyaboy1948 » 13.02.2018, 12:10

kurwaa jak nie temat o rosjanach to teraz o czechach a temat to Zagłebie Dąbrowskie i Górny Śląsk - kibicowsko - nooo kurwaaa ...

kondukcja
Posty: 15
Rejestracja: 02.02.2018, 20:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kondukcja » 13.02.2018, 12:46

na spokojnie pisze:
13.02.2018, 08:49
Czyli taki nasz polski standardzik z ciebie bije.
Jesteśmy zajebiści, tylko te wredne nacje dookoła nas to czemuś nas nie lubią.
Do tego jak dostajemy po głowach, to mamy dyżurne wymówki, że "młodziki", że było nas tylko kilku a ich dziesiątki, ale honorowo się postawiliśmy. No i oczywiście w umawianych walkach rozkurwimy każdego, kto odważy się stanąć twarzą w twarz z naszymi nieustraszonymi gladiatorami.
Troszkę pokory... nam wszystkim tylko na dobre wyjdzie.
Do tego drzesz łacha z tego, że ktoś ma zagraniczną zgodę.
Ale już jest fajnie, jak w kraju powstają mega koalicje?
W tej chwili nikt w pojedynkę nie ustawi się na trasie na kogoś większego, bo wiadomo, że jest ryzyko wyłapania po gębie. Więc ustawia się koalicją w dwie setki, bo jest pewność, że jest się w przewadze.
Nie wychodzi ze mnie typowy polski standardzik, bo porażki są przyjęte przez polskie ekipy (z rosjanami) czy innymi ekipami.
Widzisz problem polega taki jak pisałem - CZY POLACY MAJĄ JESZCZE W SOBIE KSZCZTU HONORU? Tysiące stereotypów czy kawałów o Polakach czy coś mówią? Dużo narodów wokół traktuje nas przedśmiewczo, i chyba nie ma tak drugiej nacji gdzie było tak dużo rozsianych po Europie jak Polaków. Te całe zgody zagraniczne są poprostu śmieszne Athletico, Lyon, BVB nie wiem te zgody powstały, by mogli sobie jeżdzić na Lige Mistrzów?
hdg pisze:
13.02.2018, 08:52
Tak ,niejednokrotnie walczyli sami z innym czeskimi TOP ekipami
Skoro walczyli już nie jednokrotnie to czemu zbierali was byście walczyli ze Sparta? Te ich walki były przegraną.

hdg pisze:
13.02.2018, 09:16
100 lat za murzynami to jestes ty ale mentalnie ,ta sztama ma ponad 20 lat,ty myślisz że ktos wówczas myślał o jakimś fit euro... czy c*** wie tam czym? Doszło do przypadkowego w sumie spotkania zawarcia nowych znajomości wspólnego odwiedzania się na meczach itd i tak doszło po jakimś czasie do zgody . Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak przyjazń nie podparta tylko i wyłącznie korzyściami bo raczej z tego co piszesz to wątpie?
Zabolało cię to, że trafiłem w punkt o czeskiej scenie, więc musiałeś mi ubliżyć? I co związku z tym, że ta sztama ma 20 lat? Wiesz były lata 90 granice zamknięte, więc chcieli być bardzo cool w Polsce, bo mają friendsów za granicy.
Przyjażn jakie piękne słowo... ale w polskiej scenie puste słowo jak wiekszość na flagach.
mądrala pisze:
13.02.2018, 10:54
Ale wy ku*** jesteście murzyny, bolszewia wam i waszym ojcom do głów nakładła, że Polaki są gorsze od innych i taka mentalność króluje w dużej części społeczeństwa. Ciągła pedagogika wstydu. Zacznijcie się z tego leczyć, im szybciej, tym lepiej.

Wszędzie są ćwoki i taborety, na zachodzie takie samo, albo i większe, niż u nas. Jak taki jesteś światowiec to popatrz na te pijane nastoletnie angielskie czy holenderskie pizdy, obrzygane i wyruchane po sobotniej imprezie. Albo na Angoli w weekend w Krakowie, bydło jak c***.
Tutaj nikt nic nie musiał do głowy ludzią wsadzać, to wszystko wynika z obserwacji a że Polaków po całej Europie jest rozsianych jak mrówki to nie cieżko na nich nie trafić. Mamy Rosje kraj 144 mln a jedynie gdzie dużo Rosjan spotykałem to była Czarnogóra i to w wakacje, mamy Chiny miliard ludzi a nie spotykałem ich prawie wcale. Polak kraj 40 mln a Polaków wszędzie...

A widziałeś polskie damy zachlane w trzy d***? pójdz do klubu lub stań koło czwartej rano jak wracają do domu to zobaczysz.

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rajmund » 13.02.2018, 13:10

Ciekawe to jest to ile biletów Piast przeznaczył Górnikowi?Na Górniku nie wykożystali puli

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.02.2018, 13:10

kondukcja: nie kontynuuję tego tematu, bo ja się wyleczyłem z pedagogiki wstydu i Tobie też polecam. Pisanie, że Polacy są tacy czy owacy to bujda, bo w każdej nacji na każdym kontynencie masz jednostki wybitne i jednostki gorsze, a to, że polska emigracja jest liczna to wynika przede wszystkim ze względów ekonomicznych i nie ma żadnego związku z tym, czy Ty się wstydzisz, że jesteś Polakiem, czy nie. To po pierwsze.

A po drugie, oba Twoje przykłady nietrafione - na świecie masz mega liczbą diasporę rosyjską, która stała się diasporą ze względów ekonomicznych. O chińskiej nie będę pisał, bo najwidoczniej nie wiesz, co piszesz twierdząc, że nie "nie spotykasz ich prawie wcale" :)) Chińskie mniejszości są obecne WSZĘDZIE na świecie, od Stanów po Azję. Zwłaszcza w Azji, wszędzie(!), jest w ch chinoli.

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: hdg » 13.02.2018, 13:19

kondukcja pisze:
13.02.2018, 12:46


hdg pisze:
13.02.2018, 09:16
100 lat za murzynami to jestes ty ale mentalnie ,ta sztama ma ponad 20 lat,ty myślisz że ktos wówczas myślał o jakimś fit euro... czy c*** wie tam czym? Doszło do przypadkowego w sumie spotkania zawarcia nowych znajomości wspólnego odwiedzania się na meczach itd i tak doszło po jakimś czasie do zgody . Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak przyjazń nie podparta tylko i wyłącznie korzyściami bo raczej z tego co piszesz to wątpie?
Zabolało cię to, że trafiłem w punkt o czeskiej scenie, więc musiałeś mi ubliżyć? I co związku z tym, że ta sztama ma 20 lat? Wiesz były lata 90 granice zamknięte, więc chcieli być bardzo cool w Polsce, bo mają friendsów za granicy.
Przyjażn jakie piękne słowo... ale w polskiej scenie puste słowo jak wiekszość na flagach.


Nic mnie nie zabolało tylko wkurwia mnie jak ktoś nie ma o czymś pojęcia a się wypowiada. Tak,na pewno głównym powodem powstania tej sztamy było to ze chcieli byc cool w PL ! Znasz historie tych kontaktów ,genezę ich powstania ? Zapewne nie .Mnie sie też wiele rzeczy i spraw nie podoba ale jeśli nie mam o nich zielonego pojęcia to siedzę na d**** cicho a nie obwieszczam światu swoje zdanie oparte na domysłach.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 13.02.2018, 13:20

obieżyświaty się ku*** zebrały jeden ku*** taki światowy że nie widział Chińczyków - którzy w roku wyjeżdżają turystycznie ponad 120 milionów razy, czy tam Rosjan widział tylko w Czarnogórze - podjedź sobie do Ras al-Chajma do Waldorfa to może kilku jeszcze dodasz do kolekcji - ale zapomniałem to za niskie progi dla takiego globtrotera.

tak jak napisał gość z RTS pedagogika wstydu i zwykłe małomiasteczkowe kompleksy wylewają się z co poniektórych rzygiem - ale c*** nie będę was jechał skoro was już życie wystarczająco pokarało.

A to przypierdalanie się do GKS jest po prostu śmieszne, mają zgodę ładnych kilkanaście lat-czy tam niedługo będzie kilkadziesiąt i jakieś netowe pazie będą ich rozliczać. wasza jedyna zgoda to jest z routerem i dostawcom netu którzy umożliwią wam second life w sieci i odreagowywanie nędznego, szeregu życia zakompleksionego nastolatka.

kub1
Posty: 58
Rejestracja: 03.04.2012, 21:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kub1 » 13.02.2018, 13:30

astar pisze:
13.02.2018, 11:55
kub1 pisze:
13.02.2018, 11:47
hdg pisze:
13.02.2018, 11:24


Widziałem i angielskie i holenderskie pizdy,problem w tym że to marginalne zjawisko,z polakami czy Ci sie to podoba czy nie jest nieco inaczej ! I nie nakładła mi tego żadna bolszewia której nie nawidze tylko zwyczajne obserwacje jak sie gdzies żyje w duzym skupisku polaków.Wszędzie są ćwoki i taborety ,jasne że tak,tyle że "kwiat polskiej młodziezy" wyjeżdzający na zachód reprezentuje sobą to co reprezentuje a potem wielkie zdziwko ojojoj jak to polaków wszędzie nie lubią !Na szczęście zwykle są to pierdolone dzieciaczki oderwane od cycka mamusi nie potrafiące czasem spuścić po sobie gówna w kiblu,a rzadziej dorośli,poważniejsi ludzie.
Marginalne zjawisko? Nie wiem jak to wygląda w Holandii, ale w Anglii to patola jest kilkukrotnie większa niż u nas. Tak jak ktoś wyżej napisał, zarzygane, oszczane i brudne małolaty, do tego niedokształcone i ciągnące socjal. Nie mówię tu o wszystkich, ale robienie z nas pijanych buraków to jest gruba przesada, tam to jest dopiero chamówa. Śmieszy mnie to, że oceniamy siebie przez pryzmat ludzi wyjeżdżających których jest kilka % w skali całego narodu, a nie patrzymy na ogół. Oni wyjeżdżać nie muszą, jak ktoś tam nie był to nie wie jak to jest do końca.
Tak z ciekawosci spytam o jakim miescie badz hrabstwie piszesz?
West yorkshire

Pitfas
Posty: 269
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Pitfas » 13.02.2018, 14:50

Wiecie co mnie najbardziej wkurwia w dzisiejszym społeczeństwie? A to, że prawie każdy to j***** specjalista, na wszystkim się ku*** znają, wszystko wiedzą i w każdym temaci muszą wtrącić swoje trzy grosze, a życie to później świetnie weryfikuje.
Przypierdalanie się na siłę o zagraniczne zgody również jest śmieszne i pokazuje tylko wiedzę danego typa.
Jak już obgadaliście cały świat i kosmos przy okazji rozwalając kolejny temat to może wrócimy do wątku kibicowskiego na Śląsku i Zagłębiu.

Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kato_wice » 13.02.2018, 14:59

Wam sie nudzi że tak pierdolicie ? Jakis typ wrzucil tekst po czesku o d**** marynie a wy juz sie rozjebaliscie az do Chin. Rakiety posylacie z wiezienia , specjalisci od jakosci ekip i zagranicznych zgod, sami fachowcy.

Hollatyaboy1948
Posty: 45
Rejestracja: 13.12.2017, 10:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hollatyaboy1948 » 13.02.2018, 15:18

temat rozjebany jak p**** mojej eks :D

Kopiuj i wklej
Posty: 71
Rejestracja: 08.04.2016, 20:06

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kopiuj i wklej » 13.02.2018, 15:43

Każdy następny post o krecikach, najebanych rurach, albo rosjanach w Czarnogórze będzie odpowiedni nagradzany. Torcida dostała więcej niż 500 kartek na derby ?

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 13.02.2018, 15:47

Naprawde nie ma komu wyjebać tego zjeba multikontowca matrixxa?Internetowe pizdy prujecie się o zagraniczne zgody Gieksy i Ruchu a kiedy one powstawały to na chleb mówiliście bep.

Hollatyaboy1948
Posty: 45
Rejestracja: 13.12.2017, 10:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hollatyaboy1948 » 13.02.2018, 15:51

Kopiuj i wklej pisze:
13.02.2018, 15:43
Każdy następny post o krecikach, najebanych rurach, albo rosjanach w Czarnogórze będzie odpowiedni nagradzany. Torcida dostała więcej niż 500 kartek na derby ?
ponoc 496 dokładnie , koleżanki się chyba boją że Torcidy będzie więcej niż ich w młynie albo na całym stadionie :D

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 13.02.2018, 15:59

"Tylko 496 biletów otrzymali kibice @GornikZabrzeSSA na mecz z @PiastGliwiceSA "

Hollatyaboy1948
Posty: 45
Rejestracja: 13.12.2017, 10:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hollatyaboy1948 » 13.02.2018, 16:06

trolo pisze:
13.02.2018, 15:59
"Tylko 496 biletów otrzymali kibice @GornikZabrzeSSA na mecz z @PiastGliwiceSA "
czy ktoś może wie dlaczego tylko tylee ?

A1962K
Posty: 42
Rejestracja: 19.03.2013, 13:06
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: A1962K » 13.02.2018, 16:45

Ile razy Banik dostał od Jastrzębia ? Pytanie retoryczne

kondukcja
Posty: 15
Rejestracja: 02.02.2018, 20:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kondukcja » 13.02.2018, 16:51

A1962K pisze:
13.02.2018, 16:45
Ile razy Banik dostał od Jastrzębia ? Pytanie retoryczne
Zapraszam tutaj --> viewtopic.php?f=1&t=30938&start=40

Hollatyaboy1948
Posty: 45
Rejestracja: 13.12.2017, 10:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hollatyaboy1948 » 13.02.2018, 16:51

A1962K pisze:
13.02.2018, 16:45
Ile razy Banik dostał od Jastrzębia ? Pytanie retoryczne
kto szuka nie błądzi , temat już był wałkowany :)

astar
Posty: 40
Rejestracja: 01.03.2007, 09:22

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: astar » 13.02.2018, 17:04

kub1 pisze:
13.02.2018, 13:30
astar pisze:
13.02.2018, 11:55
kub1 pisze:
13.02.2018, 11:47


Marginalne zjawisko? Nie wiem jak to wygląda w Holandii, ale w Anglii to patola jest kilkukrotnie większa niż u nas. Tak jak ktoś wyżej napisał, zarzygane, oszczane i brudne małolaty, do tego niedokształcone i ciągnące socjal. Nie mówię tu o wszystkich, ale robienie z nas pijanych buraków to jest gruba przesada, tam to jest dopiero chamówa. Śmieszy mnie to, że oceniamy siebie przez pryzmat ludzi wyjeżdżających których jest kilka % w skali całego narodu, a nie patrzymy na ogół. Oni wyjeżdżać nie muszą, jak ktoś tam nie był to nie wie jak to jest do końca.
Tak z ciekawosci spytam o jakim miescie badz hrabstwie piszesz?
West yorkshire
No i wszystko jasne. Nie mierz calosci na podstawie ulamkow i minimalnych procentow,bo np takie Bradford to jedna wielka patologia,ale jezeli przeniesiesz sie np na poludnie wyglada to juz zupelnie inaczej. Tu jest dokladnie tak samo jak w kazdym innym kraju, sa rejony lepsze i gorsze, wiec nie mierz wszystkich ta sama miara

Hollatyaboy1948
Posty: 45
Rejestracja: 13.12.2017, 10:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hollatyaboy1948 » 13.02.2018, 17:27

A1962K pisze:
13.02.2018, 17:11
Ja p******* chodziło mi tylko o te ż z \banika robicie c*** wie kogo a dostaje w******* od \jastrzębia
ku*** temat wałkowany milion razy cały czas ku*** to samo Banik , Jastrzębie ile dostał w******* , k**** róskie ukraińce , gówno , cyganie , pierdolenie co nie ma nic wspólnego z tym tematem , wejdź kurwaa na jakiś podobny czeski portal jak kibice ku*** kropka net może mają i tam się pytaj o tych czechów

astar
Posty: 40
Rejestracja: 01.03.2007, 09:22

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: astar » 13.02.2018, 17:50

Hollatyaboy1948 pisze:
13.02.2018, 17:27
A1962K pisze:
13.02.2018, 17:11
Ja p******* chodziło mi tylko o te ż z \banika robicie c*** wie kogo a dostaje w******* od \jastrzębia
ku*** temat wałkowany milion razy cały czas ku*** to samo Banik , Jastrzębie ile dostał w******* , k**** róskie ukraińce , gówno , cyganie , pierdolenie co nie ma nic wspólnego z tym tematem , wejdź kurwaa na jakiś podobny czeski portal jak kibice ku*** kropka net może mają i tam się pytaj o tych czechów
Mysle, kombinuje na wszystkie mozliwe sposoby i chyba nie zrozumie tej skladni, a ruskie przez o z kropka to juz szczyt, nie wspominajac o "ukraińce". Boze widzisz i nie grzmisz. Takie wynalazki to chyba tylko w Zabrzu.

garos85
Posty: 40
Rejestracja: 06.03.2017, 16:40

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: garos85 » 13.02.2018, 18:20

Ciekawie, to skoro Jastrzębie dostało od Banika to w jakich okolicznościach? Śmiało wymień sytuacje

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: sircharles » 13.02.2018, 18:20

Hollatyaboy1948 pisze:
13.02.2018, 17:27


wejdź kurwaa na jakiś podobny czeski portal jak kibice ku*** kropka net może mają i tam się pytaj o tych czechów
prosze [link] .

Hollatyaboy1948
Posty: 45
Rejestracja: 13.12.2017, 10:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hollatyaboy1948 » 13.02.2018, 18:25

sircharles pisze:
13.02.2018, 18:20
Hollatyaboy1948 pisze:
13.02.2018, 17:27


wejdź kurwaa na jakiś podobny czeski portal jak kibice ku*** kropka net może mają i tam się pytaj o tych czechów
prosze [link] .
mi nie potrzebne znam tą strone to koledze wyżej ale pewnie zauważy

pr1982
Posty: 20
Rejestracja: 09.10.2017, 08:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pr1982 » 14.02.2018, 10:54

Hollatyaboy1948 pisze:
13.02.2018, 16:06
trolo pisze:
13.02.2018, 15:59
"Tylko 496 biletów otrzymali kibice @GornikZabrzeSSA na mecz z @PiastGliwiceSA "
czy ktoś może wie dlaczego tylko tylee ?
Ponieważ jest to REGULAMINOWE 5% ???

krystalicznieczysta2
Posty: 65
Rejestracja: 10.06.2016, 18:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: krystalicznieczysta2 » 14.02.2018, 17:55

Jak porównać koalicję GKS/Banik w konfrontacji Góral/Żylina? Dlaczego Trnawa kiedyś układ Gieksy nie jest już nim? ?(okoliczności)?

Jak wygląda sprawa w temacie Banika. Ostrawa to miasto, gdzie jest granica Śląsk Cieszyński i Morawy. Jak to ma się do tożsamości kibicowania i ludzi jeśli chodzi o Banik? Uważają się za Ślązaków czy Morawian?

Emigrancik spoRtowy
Posty: 88
Rejestracja: 30.09.2016, 00:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrancik spoRtowy » 14.02.2018, 19:22

Znalazłem w necie info o dzisiejszej walce Dynamo Kijów kontra Banik i GKS . Wygrana Ukraińców . Po 17 osób ? Ktoś z Gieksy potwierdzi info !

KKS1
Posty: 34
Rejestracja: 14.12.2014, 16:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KKS1 » 14.02.2018, 20:52

Na FB byl taki opis :

Przy okazji meczu Dynama Kijów w LE zostaje rzucona rękawica naszej zgodzie przez grupę Terror Family, bez kalkulacji przystajemy na propozycje 20x20 i udajemy się do stolicy Węgier. Wystawiamy ponownie młody skład CHzB&mPNG (do 93). Ostatecznie bijemy się po 17 (problem z wizami Ukraińców). Po półtora minuty twardej walki z pojedynku zwycięsko wychodzi Dynamo Kijów.
Do następnego!
GieKSa&BANIK!

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 15.02.2018, 09:20

HanysRSL pisze:
12.02.2018, 21:19
W Pradze Polaków nie lubią a Ostrave i okolice traktują jako Polaków.
Ogólnie to Czesi nie tylko nie lubią a wrecz mozna powiedziec ze nas nienawidzą....pamietaja nam bardzo dobrze wejscie na Zaolzie...i nasza wspolna interwencje z ruskimi podczas ich wiosennej rewolucji ...i nie ma czemu sie dziwic

bez-napinki
Posty: 1569
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 15.02.2018, 09:44

Ja natomiast nie spotkałem się z żadną niechęcią w naszą stronę - od Czechów.

micgree
Posty: 63
Rejestracja: 26.02.2007, 19:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: micgree » 15.02.2018, 09:55

Stary Wyjazdowicz pisze:
15.02.2018, 09:20
HanysRSL pisze:
12.02.2018, 21:19
W Pradze Polaków nie lubią a Ostrave i okolice traktują jako Polaków.
Ogólnie to Czesi nie tylko nie lubią a wrecz mozna powiedziec ze nas nienawidzą....pamietaja nam bardzo dobrze wejscie na Zaolzie...i nasza wspolna interwencje z ruskimi podczas ich wiosennej rewolucji ...i nie ma czemu sie dziwic
Z tym wejściem na Zaolzie to przede wszystkim My powinni pamiętać o tym co Oni zrobili. My nie mamy w tym wypadku za co przepraszać, Oni jak najbardziej.
I te noci kada izdahnem, zadnje pivo za tebe popijem,
I na nebu tom na koje idem ja, Sija moja Wielka Polonia !

Hollatyaboy1948
Posty: 45
Rejestracja: 13.12.2017, 10:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hollatyaboy1948 » 15.02.2018, 11:31

pr1982 pisze:
14.02.2018, 10:54
Hollatyaboy1948 pisze:
13.02.2018, 16:06
trolo pisze:
13.02.2018, 15:59
"Tylko 496 biletów otrzymali kibice @GornikZabrzeSSA na mecz z @PiastGliwiceSA "
czy ktoś może wie dlaczego tylko tylee ?
Ponieważ jest to REGULAMINOWE 5% ???
to że jest to regulaminowe 5 % to ja doskonale wiem , tylko chce wiedzieć co dokładnie koleżankom nie leży że akurat na mecz "derbowy" przyznali Górnikowi tylko tyle biletów , sami nie wykorzystali pełnej puli w Zabrzu , a tu robią jakieś ograniczenia i przyznają tylko 500 biletów bez 4

Emigrujacy
Posty: 162
Rejestracja: 08.05.2013, 11:30

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrujacy » 15.02.2018, 12:03

jo tam juz robia 2lata na Czechach i powiym Wom ze jest to przyjazny Narod...Nie dostrzeglech niecheci do Polokow...nie lubią fest WIETNAMCÓW
cała żyleta ciągnie policji fleta

Aspirant_Wojtek
Posty: 73
Rejestracja: 05.07.2016, 09:29
Lokalizacja: Западная Европа

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Aspirant_Wojtek » 15.02.2018, 12:31

I cyganów,których jest tam w ciul.
Już nieaktywny.

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bączyński » 15.02.2018, 12:39

Pierdolenie-możesz spotkać spoko ludzi z Ukrainy i hujków z Węgier.
My szukamy wrogów tam gdzie ich nie mamy,wpierdalamy się w konflikty,które nas nie dotyczą (Węgry-Rumunia)
Najwyższa pora skończyć z edukacją historyczną na stadionach,bo przekroczyło to barierę śmieszności.

tradizione
Posty: 32
Rejestracja: 10.01.2018, 18:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: tradizione » 15.02.2018, 13:06

Czesi nie za bardzo nas lubią i sam miałem okazje to zobaczyć. Jak usłyszą język polski to się skrzywiają, mają gorszych od siebie.
Z resztą to co pisali wcześniej, palenie naszych flag, i te różne akcje na mistrzostwach juniorów w siatke czy minifootball pokazuje to idealnie, ostro było tam najeżdzanie na Polaków.
Ja też Czechów jakoś nie lubie i nie za bardzo się interesuje tym narodzikiem.
Bączyński pisze:
15.02.2018, 12:39
Pierdolenie-możesz spotkać spoko ludzi z Ukrainy i hujków z Węgier.
My szukamy wrogów tam gdzie ich nie mamy,wpierdalamy się w konflikty,które nas nie dotyczą (Węgry-Rumunia)
Najwyższa pora skończyć z edukacją historyczną na stadionach,bo przekroczyło to barierę śmieszności.
Z tego co wiem jesteś z Wrocławia, ja usłyszałem nawet od tych twoich "spoko ludzi z Ukrainy" , że Wrocław jest ich miastem ;)
Nikt tutaj nie sugeruje się polityką czy historią, tylko dzisiejszych spostrzeżeniem Polaków i to nie szukamy wrogów tylko do nas mają zazwyczaj jakieś ale... niemiecki zespół Landser(już nie istnieje) który nie wiadomo czemu przysrał się do Polaków? Czy inne narodziki Europy Zachodniej, które zawsze mają ból d*** do Polaków, a my nie zabardzo się nimi interesujemy.

bez-napinki
Posty: 1569
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 15.02.2018, 13:17

Bączyński pisze:
15.02.2018, 12:39
Pierdolenie-możesz spotkać spoko ludzi z Ukrainy i hujków z Węgier.
My szukamy wrogów tam gdzie ich nie mamy,wpierdalamy się w konflikty,które nas nie dotyczą (Węgry-Rumunia)
Najwyższa pora skończyć z edukacją historyczną na stadionach,bo przekroczyło to barierę śmieszności.
100% racji, nagle wszystkie nacje np. Rumunii, Czesi stają się największymi wrogami pryszczatych kretynów z k.net, bo przecież "lengjer magjar keszjo borat" czy tam "rija rija hungarija". ;)
Dziwota, że nie ciśniecie jeszcze po Słowakach, którzy mają kosę z węgierskimi braciszkami, ziomusiami i prawilnymi mordkami.
Czas najwyższy dojebać się do Filipin, Indonezji, Kolumbii i Bhutanu.

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: obiektywnyFAN » 15.02.2018, 13:19

To bzdura, ze Czesi nie lubia Polakow ...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: chryc90, Cyklon, Goral74, Gość123, marJo, SkalbmierzRCK, Vin Diesel i 202 gości