Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
rado
Posty: 84
Rejestracja: 27.02.2007, 10:49
Lokalizacja: znienacka

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: rado » 01.12.2017, 20:04

„Nasz” stadion, POlicja, prezes i prezydent miasta to temat dla nas przejebany.
Na stadionie od lat zero awantur a przed stadionem ilość pedryli jak w stanie wojennym. Nasz młyn co mecz obstawia i inwigiluje po kilu tajniaków kręcąc z d*** afery przez co wiele osób ma problemy.
Jak potrafią oni zrobić aferę z niczego by statystki się zgadzali i udowodnić ze mimo braku awantur są potrzebni bo zawsze sami oni mogą je sprowokować pokazał mecz pucharowy z Arka u siebie gdzie Lubiniaków wprowadzono/wpuszczono na otwarty sektor gości a potem wszystkich spektakularnie aresztowano i teraz maja duże problemy i grzywny po kilka tysięcy na głowę do zapłaty.

j**** Głogowską milicje !



KGHM
Posty: 63
Rejestracja: 01.10.2014, 08:14

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KGHM » 15.12.2017, 07:37

Oprawa Zagłębia Lubin

[link]

[link]

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zl88 » 19.12.2017, 19:30

Ile osob skończyło z 2 letnim zakazem i pięcioma tysiącami w plecy za Głogów?

ŚWH1947
Posty: 31
Rejestracja: 12.08.2017, 15:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ŚWH1947 » 21.12.2017, 18:33

rudolf czerwononosy pisze:
19.12.2017, 18:50
Widzę, że Wrocław to miasto ukraińskie.
Co 10 mieszkaniec to Ukrainiec, jeszcze robią sobie druzyne amatorska Dynamo Wroclaw a teraz bedziecie drodzy Wroclawianie mieć nową drużynę.
[link]
I jak? Pomogło Ci to w czymś? Myślisz, że u Was nie ma tej wschodniej zarazy? Czy może jesteś tak aktywny i tępisz to na każdym kroku? Jeżeli tak to szacunek. Ale jeżeli nie to...

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 21.12.2017, 20:25

zl88 pisze:
19.12.2017, 19:30
Ile osob skończyło z 2 letnim zakazem i pięcioma tysiącami w plecy za Głogów?
Sprawa ciagle jest w toku, więc w zasadzie nie ma o czym pisać. O liczbie osób na pewno nikt tutaj nie będzie pisał, jest to wewnętrzna sprawa hzl.

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 23.12.2017, 15:59

Z tym upadlinskim klubem we Wroclawiu to prawda?!
Szachtar Donieck i UPA.Oto zbieramy plony edukacji historycznej na stadionach.Poucz sie człowieku,historii,geografia też sie przyda żebyś wiedział gdzie jest Donieck i dlaczego w tamtych rejonach UPA to tak raczej nie bardzo.

rudolf czerwononosy:
Ty widze niezły psychol jesteś,pomine te twoje wywody narodowościowe.
Za to ciekawi mnie,że jesteś dumny,bo w twoim mieście musisz mieć rokse bo inaczej nie zaruchasz xD

ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ratujmy trzmiele » 23.12.2017, 16:53

Z tym upadlinskim klubem we Wroclawiu to prawda?!

Tobie chyba chodzi o to zjawisko? -
http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub ... d_sezon=87
Wygląda na to ,że niestety prawda.
Nawet z barwami spacjalnie się nie p*******.

VAL0
Posty: 281
Rejestracja: 17.11.2016, 12:29

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: VAL0 » 23.12.2017, 17:54

Śląska chyba ma kontakty z Dinamo Minsk?
Hej hej.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Doktor P(r)awica » 23.12.2017, 18:52

1. Co maja Białorusini związanego z tym tematem?
2.Klub Dynamo Wrocław już nie istnieje z tego co mi wiadomo, a nawet jak istniał to dla mnie wyjebane. Musicie mieć chyba naprawdę duże kompleksy ze was takie coś rusza. Poznałem jedna osobę co tam grała w piłkę, zwykły typ który z banderyzmem miał niewiele wspólnego bo był w ogole z innej części Ukrainy. A takie kolory, cóż, mieli sponsora który miał sporo materiału tego żeby im użyczyć na stroje, na podobnej zasadzie chyba Ruch Chorzów ma niebieskie stroje, bo ktoś miał po prostu taki kolor na chacie i tyle.
A do tego pajaca na gorze, u Ciebie na wichurze zapewne nie ma Ukraińców za wiele czy innych obcych bo nawet Polacy wypierdalają za praca do większych miast (niestety). Reszty mi się nawet nie chce komentować. Chyba Cię d*** boli że w dużym czorty d*** dają i można się zabawić, a u Ciebie to co najwyżej Twoja d*** ekipa się pobawi na wyjeździe

Football Saturday
Posty: 53
Rejestracja: 19.12.2016, 14:56

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Football Saturday » 23.12.2017, 19:13

We Wrocławiu mieszka tyle banderowców co Głogów czy Lubin ma mieszkańców.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kat. » 23.12.2017, 19:48

patryk / kamilek w nowym wydaniu
Bączyński pisze:Szachtar Donieck i UPA.Oto zbieramy plony edukacji historycznej na stadionach.
Niby tak, ale na mecze Szachtara w Europie chodzą Ukraińcy jak leci, łapy uciąć nie dam, ale chyba już flagi upa na LM wisiały. W Doniecku wiadomo, banderyzm nie jest modny, tematu bardzo nie śledzę, ale z tego, co pamiętam, ogarniętym z Szachtara bliżej jest do nacjonalistów i "herojam sława" niż separatystów i imperialek.

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 23.12.2017, 19:52

We Wrocławiu mieszka tyle banderowców co Głogów czy Lubin ma mieszkańców.
Ja bym powiedział,że mieszka ich tylu co jest w Lubinie i Głogowie mieszkanców,ale razem wziętych.

Co do tego Dynamo Wrocław to zdaje się,że sprawa jebła dzięki przepisom PZPN,powyżej klasy C nie mogła grać drużyna stworzona z samych graczy spoza UE.
W Doniecku wiadomo, banderyzm nie jest modny, tematu bardzo nie śledzę, ale z tego, co pamiętam, ogarniętym z Szachtara bliżej jest do nacjonalistów i "herojam sława" niż separatystów i imperialek.
Umówmy się-w Doniecku to mało kto mówi po ukraińsku,a co dopiero hasła herojam sława...

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kat. » 23.12.2017, 20:34

Bączyński pisze:Umówmy się-w Doniecku to mało kto mówi po ukraińsku,a co dopiero hasła herojam sława...
https://www.youtube.com/watch?v=yBTb4KZw7vc

Dają radę.

kimbol
Posty: 102
Rejestracja: 27.06.2014, 11:02

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kimbol » 23.12.2017, 21:22

Kod: Zaznacz cały

Z roksa chodziło, że w dużych miastach d*** są tak łatwe że właśnie roksy nie trzeba mieć, a w małych trzeba się natrudzic.

Kod: Zaznacz cały

Zapomniałem jeszcze dodać, że nie tylko ukry ale inne dziwne elementy jak murzyny czy ciapate bujaja się w dużych miastach jak u siebie i to oni przewaznie ruchają wasze czorty czy polskie czorty.
Chyba ten murzyn i ciapaty ci 'czorta' odbili, że krzyczysz o tym w każdym poście. Abstrahując od skrajnej głupoty zdania powyżej, co mnie ma w ogóle interesować komu obcy mi zupełnie 'czort' rozkłada nogi? Rozumiem, że pasy cnoty byś zakładał każdej profilaktycznie?

ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ratujmy trzmiele » 23.12.2017, 23:50

Doktor P(r)awica pisze:
23.12.2017, 18:52
1. Co maja Białorusini związanego z tym tematem?
2.Klub Dynamo Wrocław już nie istnieje z tego co mi wiadomo, a nawet jak istniał to dla mnie wyjebane. Musicie mieć chyba naprawdę duże kompleksy ze was takie coś rusza. Poznałem jedna osobę co tam grała w piłkę, zwykły typ który z banderyzmem miał niewiele wspólnego bo był w ogole z innej części Ukrainy. A takie kolory, cóż, mieli sponsora który miał sporo materiału tego żeby im użyczyć na stroje, na podobnej zasadzie chyba Ruch Chorzów ma niebieskie stroje, bo ktoś miał po prostu taki kolor na chacie i tyle.
A do tego pajaca na gorze, u Ciebie na wichurze zapewne nie ma Ukraińców za wiele czy innych obcych bo nawet Polacy wypierdalają za praca do większych miast (niestety). Reszty mi się nawet nie chce komentować. Chyba Cię d*** boli że w dużym czorty d*** dają i można się zabawić, a u Ciebie to co najwyżej Twoja d*** ekipa się pobawi na wyjeździe

Srał pies fatałaszki - dla mnie mogą biegać w seledynowych kalesonach.Ruszają mnie natomiast kolorki w ich herbie.Kompleks powiadasz? Bardzo wziąłem to do siebie,no to chyba mam już dwa.

kimbol
Posty: 102
Rejestracja: 27.06.2014, 11:02

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kimbol » 24.12.2017, 09:47

Za bardzo generalizujesz, bo wcale nie wszystkie 'czorty' tak mają, tym bardziej nie rozumiem co ma wspólnego wielkie miasto z tym (biorąc pod uwagę, że coraz większa populacja wielkich miast to ludzie migrujący z tych małych). Znam co prawda sytuacje kiedy dziewczyna z różnych względów zauroczona Hiszpanami/Włochami jechała tam szukając wielkiej miłości, a potem wracała do Polaków kiedy okazało się, że tamci do bezużyteczne łajzy.
Co do zauroczenia ukraińcem to ciężko mi to uwierzyć na razie, bo są u nas traktowani głownie jako tania siła robocza i wykonują pracę której nikt tu nie chce wykonywać, żyjąc przy tym często w psich warunkach. Inna rzecz, że są również tacy po których pieniądze widać. Znam jednak dość sporo przykładów gdzie Polacy wiązali się z Ukrainkami (często bardzo ładne dziewczyny) - czy to już zdrada narodu i czyn godny czorta czy nie?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: nisc » 24.12.2017, 11:45

kimbol pisze:
24.12.2017, 09:47
Za bardzo generalizujesz, bo wcale nie wszystkie 'czorty' tak mają, tym bardziej nie rozumiem co ma wspólnego wielkie miasto z tym (biorąc pod uwagę, że coraz większa populacja wielkich miast to ludzie migrujący z tych małych). Znam co prawda sytuacje kiedy dziewczyna z różnych względów zauroczona Hiszpanami/Włochami jechała tam szukając wielkiej miłości, a potem wracała do Polaków kiedy okazało się, że tamci do bezużyteczne łajzy.
Co do zauroczenia ukraińcem to ciężko mi to uwierzyć na razie, bo są u nas traktowani głownie jako tania siła robocza i wykonują pracę której nikt tu nie chce wykonywać, żyjąc przy tym często w psich warunkach. Inna rzecz, że są również tacy po których pieniądze widać. Znam jednak dość sporo przykładów gdzie Polacy wiązali się z Ukrainkami (często bardzo ładne dziewczyny) - czy to już zdrada narodu i czyn godny czorta czy nie?

Czyli jak Polacy na Wyspach nap...w naslabiej oplacanych pracach w 90% ktorych miejscowi nie tkna to ok, ale jak Ukrainiec robi to w Polsce to juz nieladnie..

tak jestem Polakiem na Wyspach...nie, nie musze pracowac tam gdzie Brytyjczyk nawet nie pomysli zeby tyrac...

Powyzszy post dobry glos rozsadku, pytanie do tych ukrainozercow, ilu z was staneloby z bronia w reku w imie Ojczyzny? Obsralibyscie sie po pachy na sam dzwiek prawdziwej broni, duzo z imigrujacych do Polski bylo na linii frontu, nie nie probuja "ukrainizowac" Polski, zabieraja Wam k....prace?! Odbili kobiete? Wpierdolili? Nie...zyja cicho, tyraja kilkanascie godzin i tyle..

Zakladaja kluby sportowe? K...gdzie problem? Bo wiekszosci bylych krajow radzieckich wyznaje zasade "w zdrowym ciele zdrowy duch" to i w noge sobie graja, a w jakich klubach.maja k...grac?

Pierd...moralnosc Kalego

A juz posadzanie Ukraincow z Doniecka o proupowskie poglady to zart smutny, czas do szkoly...
TYBET JEST SERBSKI

kimbol
Posty: 102
Rejestracja: 27.06.2014, 11:02

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kimbol » 24.12.2017, 13:03

Znam wielu Polaków, którzy w GB zajmują również wysokie stanowiska jednak generalny obraz jest jaki jest. Podobnie jest w Polsce - Ukraińcy pracują głównie na budowach, jako sprzedawcy w sklepach i galeriach, jako kelnerzy itp ale są też tacy którzy przyjeżdżają pracować za niezłe pieniądze w IT czy jako lekarze (nie na długo, bo pieniądze marne podobnie jak u nich). Część z nich nie stara się w ogóle o asymilacje, a część zasymilowała się bardzo dobrze (vide post o parach).
Co do UPA to z tego co wiem spora ich część (przynajmniej w moim mieście) mówi po rosyjsku i częściej bardziej identyfikuje się z Rosją (co jest nie raz podłożem wymiany zdań na róznym poziomie natężenia między nimi).

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Foxx » 24.12.2017, 13:08

nisc pisze:
24.12.2017, 11:45
(...) A juz posadzanie Ukraincow z Doniecka o proupowskie poglady to zart smutny, czas do szkoly...
Uznaję, że masz podstawy by 90% użytkowników k.net traktować protekcjonalnie. W tym przypadku jednak spudłowałeś wielokrotnie. Nawet nie chodzi o to, czy jest w Polsce jakaś szkoła poniżej wydziałów uniwersyteckich (gł. slawistyka), w której mógłbyś się dowiedzieć o rozkładzie poglądów na terenie Ukrainy. Po prostu po 2014 na kilku poziomach dynamika zmian jest taka, że nawet dziennikarze zajmujący się tematem "nie zdanżają". Dość napisać, że głównym proupowskim "narratorem" jest centralna "liberalna" władza z prezydentem z narodu wybranego i premierem o prasłowiańskim nazwisku Hrojsman. Taki "fenomen", którego nie będę tu rozwijał.

Czerwono-czarnych barw oczywiście aktualnie nie zobaczysz w Doniecku, gdzie w sferze symboli rządzi combo sierpa i młota, imperki i wstęgi św. Jerzego. Dla odmiany niecały miesiąc temu w Dnipro (przed dekomunizacją nazw: Dniepropietrowsk oczywista) miejscowe kibolstwo wznosząc jak najbardziej banderowskie hasła zablokowało autokar i prawie zlinczowało piłkarzy grającego tam Szachtara, bo kilku nie trzymało dłoni na sercu w czasie odgrywania hymnu Ukrainy przed meczem. Charków to drugi pod względem jakości i liczby załogi ichnich nacjonalistów ośrodek - mocniejszy niż Lwów i porównywalny z Kijowem. Wcześniejszy stereotypowy podział na banderowski zachód, neutralne centrum i prosowiecki wschód już od jakiegoś czasu na życzenie ruskich służb się dość mocno zdezaktualizował. Oczywiście sympatii prorosyjskich wciąż jest wiele, proporcje jednak zupełnie się zmieniły.

Wiem, że OT, ale skoro już poruszasz jakiś temat z taką pewnością siebie, jednak spróbuj wcześniej zrobić jakiś mały update stanu swojej wiedzy z nim związanej ;)
A co tam w komentarzach na Onecie?

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Beha » 24.12.2017, 14:05

Dyskusja ma niewiele wspólnego z tematem, ale niech będzie

Akurat temat nacjonalistów służby rozgrywają sobie jak chcą, zresztą podobnie było w PL na początku lat 90-tych.
Żeby było dowcipniej, bardzo wielu rosyjskich skins/ludzi z klimatów walczy w Azow.
Nie da się prosto wytłumaczyć tego tematu.
Zresztą sami Ukraińscy żołnierze/patrioci zdają się gubić w tym konflikcie - oni się wykrwawiają, a biznesy nadal się kręcą.
Co do Banderyzmu - my reagujemy alergicznie (bo skala krzywd ogromna), ale zapomina się u nas, że oni walczyli także z sowietami.
Szukają swej tożsamości..

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kat. » 24.12.2017, 17:09

Jeszcze raz Ci napiszę. Opisz nam, Patryku, w innym temacie te swoje podróże i reakcje na Polaków / na Ciebie. Tylko nie pisz ciągle, że koleżanka kuzyna kolegi itd., napisz wreszcie o swoich doświadczeniach. Jaka Twoja kobieta puściła się z Murzynem / Arabem / Ukraińcem / Cyganem... itd. Wtedy będziesz wiarygodny, a my Ci będziemy współczuć itd, bo na razie p********* 3po3.

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: WileTheBest » 24.12.2017, 17:48

rudolf czerwononosy pisze:
24.12.2017, 16:59
kimbol pisze:
24.12.2017, 09:47
Za bardzo generalizujesz, bo wcale nie wszystkie 'czorty' tak mają, tym bardziej nie rozumiem co ma wspólnego wielkie miasto z tym (biorąc pod uwagę, że coraz większa populacja wielkich miast to ludzie migrujący z tych małych). Znam co prawda sytuacje kiedy dziewczyna z różnych względów zauroczona Hiszpanami/Włochami jechała tam szukając wielkiej miłości, a potem wracała do Polaków kiedy okazało się, że tamci do bezużyteczne łajzy.
Co do zauroczenia ukraińcem to ciężko mi to uwierzyć na razie, bo są u nas traktowani głownie jako tania siła robocza i wykonują pracę której nikt tu nie chce wykonywać, żyjąc przy tym często w psich warunkach. Inna rzecz, że są również tacy po których pieniądze widać. Znam jednak dość sporo przykładów gdzie Polacy wiązali się z Ukrainkami (często bardzo ładne dziewczyny) - czy to już zdrada narodu i czyn godny czorta czy nie?

Nie znam się na parach Polak-Ukrainka [...]
Czyli wg ciebie nie mogę być prawdziwym Polakiem? Oj, oj, oj...
Września 100% Lech Poznań!

kimbol
Posty: 102
Rejestracja: 27.06.2014, 11:02

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kimbol » 24.12.2017, 20:49

Na zakończenie (bo faktycznie zupełnie nie na temat, a i widać, że każdy ma swoje, niezmienne, stanowisko) napiszę, że mimo iż wielkim lwem salonowym nie jestem to w całym swoim życiu spotkałem jedną dziewczynę, która faktycznie pasowała do Twojego opisu czorta, który to z każdym byle nie z polakiem. W towarzystwie również nikt nie kojarzy takich dziewczyn lub kojarzy jednostki, także wydaje mi się, że trochę wyolbrzymiasz zjawisko, które występuje na pewno, ale w niewielkim procencie.
Gdybym miał wstydzić się za każdą głupotę którą ktoś zrobi i tym przejmować to bym miał smutne życie. Nie warto.
Wracajmy do tematu.

mzks_chrobry
Posty: 121
Rejestracja: 02.03.2013, 14:34

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: mzks_chrobry » 29.12.2017, 22:55

chrobry.glogow.pl pisze:Za kilka dni przywitamy nowy rok, a jak wiadomo końcówka starego to zawsze doskonała okazja do podsumowań! W ostatnich miesiącach wielokrotnie pisaliśmy o policyjnych represjach, które mają potem przełożenie na stadionową frekwencję.

Poniżej rok 2017 w liczbach.

• 140 000 – taka kwota (w PLN) wychodzi, jeśli zsumujemy wszystkie grzywny nałożone na obecnych na wyjeździe do Bełchatowa. Spora część osób odwołała się od tej decyzji, w związku z czym w kończącym się roku odbyło się kilka sądowych rozpraw. Sam mecz rozegrano w marcu 2016 roku.

• 15 019 – tylu łącznie widzów obejrzało wszystkie 12 domowych spotkań Chrobrego w minionej rundzie (liga + puchar).

• 12 076 – a tylu widzów wychodzi, jeśli weźmiemy pod uwagę tylko 10 ligowych meczów.

• 2 815 – to z kolei rekordowa frekwencja przy WS3, tylu widzów oglądało derby z Miedzią Legnica.

• 2 000 – tyle wynoszą grzywny nałożone na osoby, które mają nieprzyjemności z tytułu niezajmowania swojego miejsca podczas meczu z Ruchem Chorzów oraz rzekome zaśmiecanie. Dalsza część w sądzie.

• 1 208 – średnia widzów na naszym stadionie w minionej rundzie. Biorąc pod uwagę samych pierwszoligowców, jest to piętnasty rezultat. Gorzej wypadają tylko Wigry Suwałki, Puszcza Niepołomice oraz Bytovia Bytów.

• 1 157 – frekwencja na WS3 podczas meczu 1/8 finału PP z Piastem Gliwice. Na ten etap rozgrywek w Głogowie czekano 38 lat.

• 1 103 – dokładnie tyle osób obejrzało mecz Chrobrego z Odrą Opole. A co za tym idzie, tyle osób przez organizacyjny bajzel musiało dwukrotnie przechodzić przez bramę wejściową.

• 1 000 – najwyższe poręczenie majątkowe osób, które „smutni panowie” odwiedzili po meczu z Ruchem Chorzów.

• 955 – nazwiska tylu osób chciała zdobyć głogowska policja, zgłaszając się do klubu o udostępnienie listy wszystkich uczestników meczu z Ruchem.

• 660 – to jedna z gorszych frekwencji w całym sezonie Nice 1 Ligi. A dokładnie tyle osób oglądało mecz na szczycie pomiędzy Chrobrym a Chojniczanką Chojnice.

• 140 – tyle lat wychodzi sumując wszystkie zakazy wyjazdowe nałożone za Bełchatów.

• 56 – liczba osób, które w tym roku stanęły przed sądem w sprawie meczu w Bełchatowie.

• 39 – tylu kibiców Zagłębia Lubin zatrzymała policja po jawnej prowokacji przed meczem z Odrą Opole.

• 15 – co najmniej tylu kibicom postawiono zarzuty za ostatni tegoroczny mecz z Ruchem Chorzów.

• 5 – do tylu lat pozbawienia wolności grozi osobom trzymającym sektorówkę podczas ostatniego tegorocznego meczu.

• 4 – tyle spraw odbyło się przed kilkoma miesiącami w związku z niezajmowaniem swojego miejsca na stadionie.

• 4 – tyle spraw za niezajmowanie swojego miejsca na stadionie zostało wygranych przez kibiców w sądach. Po meczu z Ruchem, czekają nas kolejne.

• 0 – tyle spraw wygrała głogowska policja z kibolami!
FANATYCY TWIERDZY GŁOGÓW!

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: plemplem81 » 30.12.2017, 23:11

Czy Lechia Dzierżoniów w chwili obecnej działa? Wystawiają młyn? Jak z Olimpią Kowary? Mieli okres ciekawego prezentowania się, pojawiały się oprawy. Co z nimi w chwili obecnej? Nadal coś prezentują z kibicowskiego rzemiosła - oprawy, doping, wyjazdy?
Obrazek

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 30.12.2017, 23:48

W Kowarach chyba zapał im nieco siadł,nie wiem jak teraz to wygląda,na pewno jakieś osoby pojawiają się na meczach Śląska Wrocław,ale raczej bez szału.Lechia Dzierżoniów,z tego co wiem na dzień dzisiejszy bez młyna,na wyjazdach też się nie pojawiają.Skupili się chyba na Ruchu,ale to niech ktoś od nich się wypowie.

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: plemplem81 » 31.12.2017, 00:56

Jak zatem ich wyjazdy liczbowe na Ruch się prezentują? Tyle, że to już nie jako niezależna Lechia lecz FC Dzierżoniów przecież...

Co slychać na Zagłębiu Wałbrzych? Górnik w pewnym momencie ich mocno przycisnął, ale chyba dali im ostatecznie żyć. Na profilu na fejsie widziałem filmik z podziękowaniami piłkarzy Thoreziaków swoim kibicom po meczu wraz z okrzykami sławiącymi drużynę o lewicowych korzeniach... W sumie im kibicuje, by przetrwali - kawał historii naszej sceny. Są totalnym wyjątkiem spośród wszystkich powstałych w latach 70-tych XX wieku ekip (wszystkie bez wyjątku do dziś istnieją, z wyjątkiem właśnie Zagłębia). Kiedyś coś znaczyli, w czasach, gdy miażdżąca większość ekip kibicowskich w naszym kraju nie była nawet w planach, by powstać...
Obrazek

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 31.12.2017, 10:18

Zagłebie Wałbrzych-w skrócie,ekipa z przeszłością,ale bez przyszłości.
Nie wychowali sobie młodego pokolenia,bo i na czym skoro przez 15 lat ich klub nie istniał,a to co z niego zostało przejeli jako swoje mocniejsi wówczas kibice Górnika Wałbrzych.
Ogólnie cała scena dolnośląska dołuje,nie widać Karkonoszy J-G,Lechii DDZ,słabo prezentuje sie Górnik Wałbrzych.
Nie wspomne już o ekipach fan clubowych-nic sie nie dzieje chyba od lat na Trojanie Lądek Zdrój,Orzeł Ząbkowice też chyba sie posypał,na BKS-ie Bolesławiec działało lokalne Zagłebie Lubin.Pewnie jeszcze można by wymieniać.

Wózek
Posty: 45
Rejestracja: 08.10.2016, 09:58

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Wózek » 31.12.2017, 13:54

Bączyński pisze:
31.12.2017, 10:18
Zagłebie Wałbrzych-w skrócie,ekipa z przeszłością,ale bez przyszłości.
Nie wychowali sobie młodego pokolenia,bo i na czym skoro przez 15 lat ich klub nie istniał,a to co z niego zostało przejeli jako swoje mocniejsi wówczas kibice Górnika Wałbrzych.
Ogólnie cała scena dolnośląska dołuje,nie widać Karkonoszy J-G,Lechii DDZ,słabo prezentuje sie Górnik Wałbrzych.
Nie wspomne już o ekipach fan clubowych-nic sie nie dzieje chyba od lat na Trojanie Lądek Zdrój,Orzeł Ząbkowice też chyba sie posypał,na BKS-ie Bolesławiec działało lokalne Zagłebie Lubin.Pewnie jeszcze można by wymieniać.
Dołuje cała scena kibicowska - nie tylko Dolnego Śląska. To widać gołym okiem. Od momentu gdy w środowiska kibicowskie przeniknęły różne "interesy", wpływy polityki i cała pochodna od tego zaczął robić się wewnętrzny gnój co spowodowało że unikalny klimat jaki był niegdyś obecnie jest obiektem wspomnień.
Na wrocławskim Śląsku też nie ma szału aby popadać w zachwyt choć w stosunku do innych to i tak jest dobrze.
Zagłębie L , Miedź czy Chrobry też miewali lepsze okresy w swojej historii.
Zagłębie Wałbrzych już dawno wymarło. To historia że kiedyś taka ekipa była tak samo jak to że Wałbrzych ze Niemców był Waldenburgiem.
Karkonosze też w totalnej rozsypce trwającej już dłuższy czas.
Lechia Dz zbiera się od święta a tak to ni widu ni słychu.
Bielawianka i Piast NR są na mniej więcej podobnym poziomie od lat. Coś tam się dzieje na miarę ich możliwości.
Jako wyjątek jest tylko Kłodzko gdzie być może zaczeło coś się tworzyć na Nysie. Czas pokaże.

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 31.12.2017, 16:07

Specjalnie nie wspomniałem o największych ekipach-czyli Śląsku,Zagłębiu,Miedzi czy Chrobrym,bo znając życie,ktoś by kogoś źle zrozumiał i wątek mielibyśmy rozjebany.Aczkolwiek pełna racja,wszystkim w regionie (i w Polsce) nieco siadło.
Interesy,rąbanie na cenach wyjazdów,powiększający się podział ekipa-reszta,zastępowanie wieloletnich zgód układami,gdzie nie ma miejsca dla normalnych kibiców-wyjazdowiczów.

kimbol
Posty: 102
Rejestracja: 27.06.2014, 11:02

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kimbol » 31.12.2017, 16:26

Jeśli chodzi o Kowary to z tego co kojarzę mieli jakieś pozytywne relacje z Piastem Żmigród (o których swoją droga też słuch zaginął) - czy to dalej trwa ciężko powiedzieć. Poza tym co napisano powyżej, problemem FC i klubów z małych miejscowości jest emigracja (do większych miast i za granicę) podczas gdy następców nie widać. Niestety w najbliższym czasie nie można liczyć na poprawę sytuacji.

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: plemplem81 » 08.01.2018, 14:21

kimbol pisze:
31.12.2017, 16:26
Piastem Żmigród (o których swoją droga też słuch zaginął)
W Żmigrodzie mieli jakieś problemy ze strony psiarni po oprawach gloryfikujących symbol krzyża celtyckiego? Czy to był jeden z powodów upadku ruchu kibicowskiego na Piaście? Fajnie się zapowiadali, weszli z przytupem i kolejny meteor...

Czy na Pogoni Duszniki Zdrój był kiedyś jakiś poważniejszy ruch kibicowski? Takie foto ze stadionu Pogoni znalazłem w necie:
Obrazek

Czy na Zamku Kamieniec Ząbkowicki kibice nadal działają? Mieli okres, że tam całkiem ciekawie się prezentowali, jak na małą ekipkę, zaliczali wyjazdy i to wcale nie po kilka osób... Z kim sympatyzowała ta ekipka, jeśli chodzi o te większe kluby - czy może była zupełnie niezależna?
Obrazek

G-1945
Posty: 12
Rejestracja: 31.07.2011, 11:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: G-1945 » 08.01.2018, 15:37

Skąd ty masz informacje, że Piast Żmigród miał problemy z strony psiarni za oprawy ? to są zwykłe parówy co się rozjebały po stracie wszystkich swoich flag, w tym jedną zgodowiczów z Kowar. To, że te k**** robiły ładne oprawy o niczym nie świadczy. Banda pajaców i tyle - nie zawracaj sobie nimi głowy, choćby sobie kupuli 30 bluz Pitbulla. Nawet Śląsk się na nich wypiął. A dlaczego przestali działać - na pewno nie przez psiarnie.

Co do Zamka to kolejna kuriozalna historia. Oczywiste jest to, że byli pro-Śląsk. Problem się zaczął jak niechcąco obili Polonie Bystrzyce Kłodzką (Polonia ich zaatakowała na jakieś wiosce podczas wyjazdu Zamka i co tu mówić zaliczyła ekskluzywną porażkę) wtedy Piast Nowa Ruda wziął sobie ich na celownik. Następnie Piast wykrojił ich z 2 albo 3 flag podczas ich wyjazdy do Kamieńca Ząbkowickiego i tak kolejna ekipa pajaców poszła w pizdu. Aktualnie coś tam próbują się reaktywować bynajmniej na Facebooku.
Poszperaj sobie na fb to znajdziesz ich profil ale od razu ci mówię na poważnie ich brać nie można. Kilka osób z Kamieńca podłączyła się pod Ząbkowicki FC Śląska. Ostatnio Nowa Ruda była u nich na wyjeździe to nie wyłonili się. Z ciekawostek można jeszcze wspomnieć, że jak byli w Jaworzynie i na pytanie za kim są to by uniknąć nie przyjemności mówili, że są za Górnikiem ;)


Duszniki Zdrój jak cała Kotlina Kłodzka jest pro-Śląsk jednak nic konkretnego/zorganizowanego.

Olimpia Kowary - odpuścili sobie, aktualnie tanie wina i wyzywanie sędziego tyle działają. Poza flagą straconą przez zgodowiczów
z Żmigrodu, kilku szali i pirotechniki w plecy chyba dało im do myślenia. Nie pomogli im też na pewno Karkonosze, które odcięli się od nich zabraniając im wywieszania łączonej flagi. Nie ogarniesz tych wiejskich festynów :)

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: plemplem81 » 08.01.2018, 17:52

Zajebiste info. To ja rozumiem.
Zauważ, że zadawałem pytania odnośnie celtyków na Piaście, aczkolwiek faktycznie drugie pytanie mogłeś odebrać, jako zwykłe stwierdzenie. To pójdę dalej za ciosem - ile flag stracił Piast? Są jakieś fotki tych wytrzepanych flag?

Napisałeś o Polonii Bystrzyca Kłodzka. Również fajnie działali i to dość aktywnie też na niwie chuligańskiej. Oni również odpuścili?

A Karolina Jaworzyna Śląska działa? Jeśli nie - kiedy odpuścili? Pamiętam, że za czasów Pawła Smagacza z Jawora, gdy sprzedawał fotki i składaki, można było nabyć jeden ze składaków tej ekipki. W latach 90-tych to był prawdziwy rarytas taka grupka i ich foty ;).

Jak wygląda mapa przyjaźni-animozji między ekipami prośląsk? Bo widzę, że u was tam nie p******* się w takie rzeczy jak warszawski pakt o nieagresji między ekipami prolegijnymi.

Im więcej wypytuję o różne mniejsze ekipy z najróżniejszych regionów Polski, tym bardziej przygnębiający obraz się z tego wszystkiego rysuje. Multum ekip, które raz na jakiś czas coś robiły już kompletnie nie istnieją. To jest totalna porażka naszej sceny. Najgorsze, że na to wpływ miało/ma wiele czynników, o których tu już pisaliście. Zatem nie można tego jednym ruchem ręki odkręcić.
Obrazek

G-1945
Posty: 12
Rejestracja: 31.07.2011, 11:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: G-1945 » 08.01.2018, 19:16

Polonia Bystrzyca Kłodzka nie aktywna, na pewno pojawiają się na Śląsku ale czy zorganizowani to nie wiem, nie mój cyrk nie moje małpy. Jako Polonia nie aktywni od dawna. Ostatni raz ich flagę widziałem na wyjeździe Piasta NR do Żarowa w 2012 albo 2013. Czy oni mieli jakieś akcje H, ja nie kojarzę. Ale ja nie muszę o tym wiedzieć - taka specyfika mniejszych ekip. Na pewno robili jakieś oprawy i całkiem im to wychodziło. Ekipę mieli zacną jak na takie małe miasteczko. Trzon grypy to byli "łysi" mocno na prawo :)

Karolina Jaworzyna Śląska też nie aktywna. Ostatni raz się chyba zebrali na Zagłębie Wałbrzych kilka lat temu 2012 albo 2013 - atak na busa piłkarzy Zagłębia (oczywiście Thoreza nie było w sensie kibiców). Potem jeszcze stoczyli bój z resztkami Zagłębia ale już w Wałbrzychu na murawie. Po tym meczu ślad o jednych jak i drugich zaginął. Zresztą Górnik po tym meczu wybił z głów thoreziakom jakiekolwiek działanie. Sama Jaworzyna to FC Górnika ale nie ma co ukrywać lata prosperity dawno mają za sobą.

Co do Piasta Żmigród to stracili 3 flagi. Dwie swoje plus Kowary. Fotki są ale tylko z jedną spaloną flagą na płocie, poszperaj trochę stron w wstecz na pewno tu były.

Co do animozji wśród FC Śląska nie powinienem się wypowiadać bo jestem z przeciwnego obozu a oni sami wolą to przemilczeć.
Ale chyba jest jeden warty odnotowania przypadek.

Na pewno Moto Jelcz Oława (notabene najlepszy FC Śląska) niezbyt się lubi z Piastem Nowa Ruda. Kiedyś chyba nawet mieli oficjalnie kose - lata 90. Teraz wiadomo nie to samo, po ryjach się nie tłuką ale nie darzą się sympatią. Łączy ich wspólna zgoda z Bielawianką no i ci sami wrogowie. Nysa Zgorzelec (też nie aktywni) miała kosę z Karkonoszami z wiadomych względów. Starszej gwardii nie przełknie stanie koło nich. Zresztą temat Karkonoszy to osobna kwestia, poszperaj w tym dziale to coś odnajdziesz.

Więcej konfliktów ja nie kojarzę. Lokalne pseudo wojenki na zasadzie rywalizacji powiatowej to normalka ale nie warta odnotowania. Jak np Żmigród - Trzebnica (jeden powiat ale co najwyżej mogli w siebie rzucić słonecznikiem czy tam pustą puszką po piwie - pełnej szkoda). Przypadek Piasta NR - Zamek to najświeższa akcja choć dla Nowej Rudy Zamek to żaden FC Śląska i też trochę mają racji patrząc się ile taki Piast lata na Śląsk a co te gamonie z Zamku reprezentują. Nie mniej Zamek i okolicę Kamienia Ząbkowickiego to teren pro-Śląsk.

Generalnie Dolny Śląsk mocno podupadł kibicowsko ostatnimi czasy. Szczególnie widać to wśród małych klubów - zostało kilka ekipek, które i tak działają na 1/4 etatu. Większe ekipy wiadomo one zawsze przetrwają ale te mniejsze to aż żal patrzeć.

kimbol
Posty: 102
Rejestracja: 27.06.2014, 11:02

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kimbol » 08.01.2018, 19:51

Kolega powyżej dość dobrze to wszystko opisał. Od siebie dodam :
Piast coś tam się bronił, że pogonił skarżypytę (albo źle kojarzę) i po akcji coś jeszcze wymachiwał łapami na meczu z Polonią, ale do niczego nie doszło.
Ze wszystkich FC z Kotliny warto wyróżnić w zasadzie tylko Nową Rudę, reszta jeździ raczej w niezorganizowanych grupach lub zbiera się bardzo rzadko/na turnieje.
Co do kos między FC to warto jeszcze wspomnieć o kosie/złych spojrzeniach między wszystkimi w zasadzie FC, a KSK za czasu ich 'fanklubowania'.
Jeśli chodzi o Zgorzelec i KSK to z tego co kojarzę młodzi dążyli do poprawy stosunków (wcześniej rozwiązując ku rozpaczy starych zgodę z Piastem NR), ale zanim się coś z tego wykluło (więcej niż wspieranie) to już upadło. Szkoda szczególnie fajnie rozwijającego się FC Zgorzelec, które potrafiło jechać fajną liczbą, dobrze zorganizowani...obecnie jeździ garstka.
Ogólny obraz i podsumowanie jak w ostatnim akapicie w poście powyżej.

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KaczyP » 08.01.2018, 20:49

Wózek pisze:
31.12.2017, 13:54
Bączyński pisze:
31.12.2017, 10:18
Zagłebie Wałbrzych-w skrócie,ekipa z przeszłością,ale bez przyszłości.
Nie wychowali sobie młodego pokolenia,bo i na czym skoro przez 15 lat ich klub nie istniał,a to co z niego zostało przejeli jako swoje mocniejsi wówczas kibice Górnika Wałbrzych.
Ogólnie cała scena dolnośląska dołuje,nie widać Karkonoszy J-G,Lechii DDZ,słabo prezentuje sie Górnik Wałbrzych.
Nie wspomne już o ekipach fan clubowych-nic sie nie dzieje chyba od lat na Trojanie Lądek Zdrój,Orzeł Ząbkowice też chyba sie posypał,na BKS-ie Bolesławiec działało lokalne Zagłebie Lubin.Pewnie jeszcze można by wymieniać.
Dołuje cała scena kibicowska - nie tylko Dolnego Śląska. To widać gołym okiem. Od momentu gdy w środowiska kibicowskie przeniknęły różne "interesy", wpływy polityki i cała pochodna od tego zaczął robić się wewnętrzny gnój co spowodowało że unikalny klimat jaki był niegdyś obecnie jest obiektem wspomnień.
Na wrocławskim Śląsku też nie ma szału aby popadać w zachwyt choć w stosunku do innych to i tak jest dobrze.
Zagłębie L , Miedź czy Chrobry też miewali lepsze okresy w swojej historii.
Zagłębie Wałbrzych już dawno wymarło. To historia że kiedyś taka ekipa była tak samo jak to że Wałbrzych ze Niemców był Waldenburgiem.
Karkonosze też w totalnej rozsypce trwającej już dłuższy czas.
Lechia Dz zbiera się od święta a tak to ni widu ni słychu.
Bielawianka i Piast NR są na mniej więcej podobnym poziomie od lat. Coś tam się dzieje na miarę ich możliwości.
Jako wyjątek jest tylko Kłodzko gdzie być może zaczeło coś się tworzyć na Nysie. Czas pokaże.
Tak jak napisałeś w Dzierżoniowie młyn od święta, z wyjazdami też coraz gorzej.
Ostatnio u nas działo się coś poważniejszego przy okazji wizyty Polonii Świdnica (raczej nie zaliczą jej do udanych).
Na Ruchu liczby też nie powalają na kolana od kilku do kilkudziesięciu osób. Na "lokalnym" podwórku też raczej ostatnio cicho. Nie jest tak, że nie dzieje się nic, ale w internecie raczej o tym nie przeczytasz.
Niestety taki marazm wdarł się do wielu mniejszych ekip, nie jesteśmy tu jakimś wyjątkiem.

G-1945
Posty: 12
Rejestracja: 31.07.2011, 11:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: G-1945 » 08.01.2018, 21:35

Co ty jeszcze mądrego nie napiszesz Kaczy gamoniu ? ty masz czelność pisać , że my nie będziemy miło wspominać ?
Ty byłeś na tym meczu czy jakiś inny hools cie tak skłamał ?

Wjeżdżamy wam pod kasy gdzie w pierwszej chwili spierdalacie mimo , że jest was 2 razy więcej z wsparciem z Bełchatowskiego Widzewa by po chwili się ogarniacie , że atakuje was garstka i podejmujcie walkę, kończy wszystko psiarnia mocno nas pałując i zawijając nas na dołki a ty pajacu masz tu czelności pisać , że nie będziemy tego miło wspominać ?
Twój szef co innego mówił, po całej akcji, że starcie nie rozstrzygnięte, że remis ale ty widzę na zmywaku w Niemczech za monitorem będziesz nam pierdolił o naszych odczuciach ?

Kto był u siebie ? kto komu wjechał ? kto uciekał w pierwszej chwili ? kogo było więcej padalcu j*****. Już ktoś tu z Bielawianki dobrze cie ocenił, że nigdy cie nie ma ale na necie zawsze coś masz do powiedzenia. Jak taki wygadany jesteś to napisz coś ile razy was pogoniliśmy ? u was po meczu z Kątami na waszym małpim gaju, jak byliście u nas w kinie ? może Rotocznik x2 albo Tuszyn ? Ilość barw co wam trafiliśmy chyba też o czymś świadczy.

" Na "lokalnym" podwórku też raczej ostatnio cicho. " nie no poleciałeś ostro. Ostatnie 2 wizyty nasze u was z Górnikiem to nawet nie raczyliście się pokazać, jakieś stare dziady musiały za was na sektorze z starą szmatą bronić waszego honoru a ty masz czelność pisać takie rzeczy. Masz tupet. Przyjedz do swojego niebieskiego Dzierżoniowa i ogarnij lepiej miasto bo nie długo będziemy musieli my wam wyczyścić z barw Śląska pierdolony imbecylu.

Dla dobra swojej Lechii nie pisz już nic w tym temacie i skup się na hydeparku w dziale o filmach.

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KaczyP » 08.01.2018, 22:18

G-1945 pisze:
08.01.2018, 21:35
Co ty jeszcze mądrego nie napiszesz Kaczy gamoniu ? ty masz czelność pisać , że my nie będziemy miło wspominać ?
Ty byłeś na tym meczu czy jakiś inny hools cie tak skłamał ?

Wjeżdżamy wam pod kasy gdzie w pierwszej chwili spierdalacie mimo , że jest was 2 razy więcej z wsparciem z Bełchatowskiego Widzewa by po chwili się ogarniacie , że atakuje was garstka i podejmujcie walkę, kończy wszystko psiarnia mocno nas pałując i zawijając nas na dołki a ty pajacu masz tu czelności pisać , że nie będziemy tego miło wspominać ?
Twój szef co innego mówił, po całej akcji, że starcie nie rozstrzygnięte, że remis ale ty widzę na zmywaku w Niemczech za monitorem będziesz nam pierdolił o naszych odczuciach ?

Kto był u siebie ? kto komu wjechał ? kto uciekał w pierwszej chwili ? kogo było więcej padalcu j*****. Już ktoś tu z Bielawianki dobrze cie ocenił, że nigdy cie nie ma ale na necie zawsze coś masz do powiedzenia. Jak taki wygadany jesteś to napisz coś ile razy was pogoniliśmy ? u was po meczu z Kątami na waszym małpim gaju, jak byliście u nas w kinie ? może Rotocznik x2 albo Tuszyn ? Ilość barw co wam trafiliśmy chyba też o czymś świadczy.

" Na "lokalnym" podwórku też raczej ostatnio cicho. " nie no poleciałeś ostro. Ostatnie 2 wizyty nasze u was z Górnikiem to nawet nie raczyliście się pokazać, jakieś stare dziady musiały za was na sektorze z starą szmatą bronić waszego honoru a ty masz czelność pisać takie rzeczy. Masz tupet. Przyjedz do swojego niebieskiego Dzierżoniowa i ogarnij lepiej miasto bo nie długo będziemy musieli my wam wyczyścić z barw Śląska pierdolony imbecylu.

Dla dobra swojej Lechii nie pisz już nic w tym temacie i skup się na hydeparku w dziale o filmach.
Ty widziałeś to tak kto inny widział inaczej i tyle. Nie ma się co rozpisywać na temat jakiś lokalnych akcji typu kino, czy kto komu wpadł na osiedle i kiedy. Niech Ci będzie, że starcie nie zostało rozstrzygnięte bo rzeczywiście wjebały się psy i nie tylko w was.
Dalszej części Twojego posta nie będę komentował bo szkoda klawiatury.

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 08.01.2018, 22:59

Z lokalnych wojenek,czy też po prostu niechęci wśród FC Śląska,to była zawsze jakaś spina między Brzegiem Dolnym a Wołowem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dr666, Oden2, Wiechu Koperytko i 170 gości