Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 18.11.2017, 10:05

No i co by to dało?
Chyba tylko argument za dalszymi zakazami-bo jest spokoj,a nawet jak sie wrogowie dogadają to wiadomo,że nic sie nie wydarzy.
Po drugie bez jaj żeby Śląsk miał wpuścić ZL a wy nas.Troche lodu na głowe.



Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 18.11.2017, 11:14

Dokładnie, są pewne granice :) I to działa w dwie strony.
Jedyny sensowany patent to bojkot meczu, i to sie tyczy każdej ekipy która jest gospodarzem. Wtedy problem został by zauważony, ale mało to jest realne.

Czytelnik1979
Posty: 342
Rejestracja: 23.08.2015, 16:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Czytelnik1979 » 20.11.2017, 20:15

zl88 pisze:
18.11.2017, 07:20
gdyby to było możliwe i obie ekipy się dogadały między sobą zajebiście by utarli nosa tym ku*** rządzącym .
Fajnie by było wpuścić kibiców mimo zakazu gdzieś na swoje sektory.

Czytelnik1979 pisze:
08.11.2017, 16:54
Zagłębie ma zakaz do Wrocławia i Śląsk też nie pojedzie do Wioski Za Legnicą na wiosne

Ależ zabłysnął... zacznij leczyć chemoroidy jak masz problemy z bólem d***.
Jakie hemoroidy (w Lubinie nie ma księgarni? Podjedź do Legnicy tam są)? bez spiny ale wracając do tematu to ogromna lipa że takie zadupia jak Pniewy, Wronki, Grodzisk, Polkowice, Lubin, Bełchatów czy Nieciecza grały / grają w Ekstraklasie a takie miasta jak Rzeszów, Lublin, Olsztyn, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Opole tułają się po niższych ligach.
Ja się nie wstydzę - mało tego jestem dumny z tego że jestem z Polski i Wrocławia a widzę że ciebie boli że mieszkasz na prowincji i na codzień handlujesz jajkami i mlekiem jak klasyczny wieśniak.
Ok, ciach bajera.

ZywiecZdroj
Posty: 79
Rejestracja: 03.11.2013, 15:55

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ZywiecZdroj » 20.11.2017, 20:35

Klub z kolejnego zadupia puka do ekstraklasy, a tak się składa, że są to wasi zgodowicze.

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zl88 » 20.11.2017, 20:37

Czytelnik1979 pisze:
20.11.2017, 20:15
zl88 pisze:
18.11.2017, 07:20
gdyby to było możliwe i obie ekipy się dogadały między sobą zajebiście by utarli nosa tym ku*** rządzącym .
Fajnie by było wpuścić kibiców mimo zakazu gdzieś na swoje sektory.

Czytelnik1979 pisze:
08.11.2017, 16:54
Zagłębie ma zakaz do Wrocławia i Śląsk też nie pojedzie do Wioski Za Legnicą na wiosne

Ależ zabłysnął... zacznij leczyć chemoroidy jak masz problemy z bólem d***.
Jakie hemoroidy (w Lubinie nie ma księgarni? Podjedź do Legnicy tam są)? bez spiny ale wracając do tematu to ogromna lipa że takie zadupia jak Pniewy, Wronki, Grodzisk, Polkowice, Lubin, Bełchatów czy Nieciecza grały / grają w Ekstraklasie a takie miasta jak Rzeszów, Lublin, Olsztyn, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Opole tułają się po niższych ligach.
Ja się nie wstydzę - mało tego jestem dumny z tego że jestem z Polski i Wrocławia a widzę że ciebie boli że mieszkasz na prowincji i na codzień handlujesz jajkami i mlekiem jak klasyczny wieśniak.
Ok, ciach bajera.
hahahaha dzieki za poprawę humoru :) Nie musisz tu opowiadac swoich traumatycznych doświadczeń. Zycie jak życie nie każdego rozpieszcza, mogłeś już zachować to dla siebie.
jeśli już próbujesz komuś wyłuszczyć błedy to popatrz na swoją pisownie, poligloto.
Ps. usilnie zaniżasz poziom tego tematu próbując oczerniać innych z racji miejsca zamieszkania itp... jak widzisz nikt nie reaguje na twoje załosne docinki wiec mieszczuchu jak widzisz kazdy ma na ciebie wyjebane, słowa sa warte tyle i człowiek który je wypowiada.
ciach bajera prawilniaku :)

Aci
Posty: 59
Rejestracja: 19.11.2016, 19:26

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Aci » 20.11.2017, 22:12

Cieszy mnie ten temat jak nie wiem co. Rozkminy na linii Lubin - Wrocław można porównać (przepraszam) do relacji Litwa - Polska. Oboje istnieją, oboje żyją a tak na prawdę wyrasta konflikt mniejszego brata. Niestety pomiędzy wami a Litwą jest taka różnica, że oni kiedyś mieli Księcia Witolda a wy sołtysa w obsranych gumowcach. Jest jeszcze jedna różnica - Litwa może kiedyś tak, ale wy nigdy nie będziecie uważani za młodszego i mniejszego brata, zapamiętajcie. I tak jak kiedyś Polska, tak teraz Wrocław powinien rozdawać karty i tak jest.
Ps. Dla trolli - pierwszy raz na meczu byłem jak Śląsk kupił Władka Żmudę - czyli 1974 rok.
LEPIEJ BYĆ MARTWYM NIŻ CZERWONYM

kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kropek » 20.11.2017, 22:38

Czytelnik1979 pisze:
20.11.2017, 20:15
zl88 pisze:
18.11.2017, 07:20
gdyby to było możliwe i obie ekipy się dogadały między sobą zajebiście by utarli nosa tym ku*** rządzącym .
Fajnie by było wpuścić kibiców mimo zakazu gdzieś na swoje sektory.

Czytelnik1979 pisze:
08.11.2017, 16:54
Zagłębie ma zakaz do Wrocławia i Śląsk też nie pojedzie do Wioski Za Legnicą na wiosne

Ależ zabłysnął... zacznij leczyć chemoroidy jak masz problemy z bólem d***.
Jakie hemoroidy (w Lubinie nie ma księgarni? Podjedź do Legnicy tam są)? bez spiny ale wracając do tematu to ogromna lipa że takie zadupia jak Pniewy, Wronki, Grodzisk, Polkowice, Lubin, Bełchatów czy Nieciecza grały / grają w Ekstraklasie a takie miasta jak Rzeszów, Lublin, Olsztyn, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Opole tułają się po niższych ligach.
Ja się nie wstydzę - mało tego jestem dumny z tego że jestem z Polski i Wrocławia a widzę że ciebie boli że mieszkasz na prowincji i na codzień handlujesz jajkami i mlekiem jak klasyczny wieśniak.
Ok, ciach bajera.
Tak tak gamoniu, twoi szefowie z silesi zapierdalali na ta prowincję handlować ciuchami na giełdzie co sobotę, takim jesteśmy zadupiem ze od lat wam stawiamy czoła, to kim Wy jesteście ? Poza tym pisać z Tobą to dyshonor dla każdego normalnego człowieka.
Obrazek

MatekZL
Posty: 13
Rejestracja: 23.09.2017, 12:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: MatekZL » 21.11.2017, 12:08

Rzadko tu sie wypowiadam ale ty czytelnik pizdusiu pierdolony musisz miec niezle kompleksy na temat Lubina i te twoje pierdolenie o jakims sprzedawaniu jaj. Dla przypomnienia jestesmy jednym z najbogatszych rejonow w Polsce, klub mamy stabilny finansowo i to ciebie i cyganow boli. Wy za to w tym zachodnioeuropejskim wroclawiu musisz sie zmagac z masa banderowcow i pedalow gdzie ich pelno na kazdym kroku. A praca? Pewnie szczurze gdzies tyrasz za 2tys na strefie przy tasmie u koreanca,japonca lub niemca razem z ukrami. Jestescie jebana tania sila robocza a wasz klub jedzie na pozyczkach z miasta czyli defacto marnujecie publiczne pieniadze ale to wszystko do czasu. Jak tam flagi "wroclawianie", "wroclawska dywizja" i jeszcze jedna szmata? :)

KOMAR.
Posty: 163
Rejestracja: 22.12.2013, 14:31

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KOMAR. » 21.11.2017, 15:05

MatekZL pisze:
21.11.2017, 12:08
Rzadko tu sie wypowiadam ale ty czytelnik pizdusiu pierdolony musisz miec niezle kompleksy na temat Lubina i te twoje pierdolenie o jakims sprzedawaniu jaj. Dla przypomnienia jestesmy jednym z najbogatszych rejonow w Polsce, klub mamy stabilny finansowo i to ciebie i cyganow boli. Wy za to w tym zachodnioeuropejskim wroclawiu musisz sie zmagac z masa banderowcow i pedalow gdzie ich pelno na kazdym kroku. A praca? Pewnie szczurze gdzies tyrasz za 2tys na strefie przy tasmie u koreanca,japonca lub niemca razem z ukrami. Jestescie jebana tania sila robocza a wasz klub jedzie na pozyczkach z miasta czyli defacto marnujecie publiczne pieniadze ale to wszystko do czasu. Jak tam flagi "wroclawianie", "wroclawska dywizja" i jeszcze jedna szmata? :)
Jebią mnie szczerze wasze animozje,ale pisanie przez kogoś z Zagłębia o marnowaniu publicznych pieniędzy śmierdzi strasznie upośledzoną hipokryzją ,bo jakby nie patrzeć jesteście jednymi z tych ,którzy wiodą w tym prym :)

MatekZL
Posty: 13
Rejestracja: 23.09.2017, 12:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: MatekZL » 21.11.2017, 15:59

No i komar niestety kolejny uposledzony ktory powiela nieprawdziwe informacje. Panstwo ma jakies 30% akcji w Kghm a np w Pge, Lotosie czy Pgnig panstwo ma wiekszosc wiec tam mozesz cos sie pruc. Poza tym gosciu kolorowy to wlasnie gornicy z tego regiony wypracowuja zyski i miliardami w podatkach zasilaja skarb panstwa dzieki czemu masz np wyremontowane gimnazjum czy otrzymujesz pieniadze z opieki a wiele klubow dzieki pieniadzom z budzetu czyli miasta wogole sa na kibicowskiej mapie. Najpierw sie upewnij a pozniej zabieraj glos😆

KGHM
Posty: 63
Rejestracja: 01.10.2014, 08:14

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KGHM » 22.11.2017, 08:33

KOMAR. pisze:
21.11.2017, 15:05
MatekZL pisze:
21.11.2017, 12:08
Rzadko tu sie wypowiadam ale ty czytelnik pizdusiu pierdolony musisz miec niezle kompleksy na temat Lubina i te twoje pierdolenie o jakims sprzedawaniu jaj. Dla przypomnienia jestesmy jednym z najbogatszych rejonow w Polsce, klub mamy stabilny finansowo i to ciebie i cyganow boli. Wy za to w tym zachodnioeuropejskim wroclawiu musisz sie zmagac z masa banderowcow i pedalow gdzie ich pelno na kazdym kroku. A praca? Pewnie szczurze gdzies tyrasz za 2tys na strefie przy tasmie u koreanca,japonca lub niemca razem z ukrami. Jestescie jebana tania sila robocza a wasz klub jedzie na pozyczkach z miasta czyli defacto marnujecie publiczne pieniadze ale to wszystko do czasu. Jak tam flagi "wroclawianie", "wroclawska dywizja" i jeszcze jedna szmata? :)
Jebią mnie szczerze wasze animozje,ale pisanie przez kogoś z Zagłębia o marnowaniu publicznych pieniędzy śmierdzi strasznie upośledzoną hipokryzją ,bo jakby nie patrzeć jesteście jednymi z tych ,którzy wiodą w tym prym :)
Nigdy nie pojmę, co maja ludzie twojego pokroju w głowie powielając latami podobne brednie o finansowaniu przez Państwo Zagłebia.
Juz pomijam fakt, że pisze to gość, którego klub jest finansowany przez miasto, czyli publiczne pieniądze. Jednak ciągle nie kumam, dlaczego nie potraficie skumać prostej zasady, że PAŃSTWO NIE DAJE I NIE DAWAŁO PIENIĘDZY NA KGHM. JEST CO ROKU ODWROTNIE, TO KGHM ZASILA BUDŻET, DZIEKI CZEMU WYSTARCZA NA NP. 500+ I MIĘDZY INNYMI DLATEGO PIS CIĄGLE NIE ZDEJMUJE PODATKU OD KOPALIN. Państwo ma chyba ze 32% a nie 100% akcji KGHM. Poza tym nigdy ale to nigdy Państwo nie dopłacało do kopalni miedzi, a ewentualnie do węgla, którego się u nas nie wydobywa.

Także zrozumcie raz na zawsze ćwierćinteligenci, że w żaden, ale to żaden sposób nigdy nie dopłaciliście ani złotówki do naszego Zagłębia. To górnicy wypracowali zyski i z tej kasy idzie na budżet. KGHM nie jest zwykłym sponsorem jakich pełno wszędzie, a jest właścicielem, który daje rozrywkę zmęczonym po cięzkiej pracy górnikom, za ich wypracowaną pracę!

Jak do kogoś dalej nie dociera podam przykład z przed kilku lat:
"Sposób finansowania Zagłębia Lubin można przedstawić na prostym przykładzie: Pan Iksiński ma potężną firmę (wydobywa ropę, produkuje jeansy, wytwarza batony, buduje domy - cokolwiek), której akcje można nabyć na GPW. Państwo Polskie kupuje 30% akcji firmy, wobec czego uczestniczy w podziale zysków spółki. Podatnicy nie składają się na pensje pracowników tej firmy, nie fundują im wczasów pod gruszą i nie płacą za to, że właściciele postanawiają przejąć klub siatkarski. Zysk wygenerowany przez firmę jest wypłacany akcjonariuszom w ramach dywidendy. Jeśli firma założona przez Iksińskiego ma 7 miliardów złotych zysku rocznie, a państwo posiada jej akcje, oznacza to, że budżet państwa zasila pokaźna kwota z dywidendy. Poza tym firma Iksińskiego odprowadza podatki, również zasilające kasę państwa. Fanaberia Iksińskiego, który postanowił mieć klub siatkarski nie oznacza, że podatnicy mogą czuć się jego właścicielami, bo nimi nie są! Nie z ich podatków jest on utrzymywany i nie za ich pieniądze grają zawodnicy."

KOMAR.
Posty: 163
Rejestracja: 22.12.2013, 14:31

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KOMAR. » 22.11.2017, 09:24

A spółka czyja jest? Państwa,czy może ku*** Lubina? Pierdolicie te swoje gówno warte kocopoły próbując robić mgłę z której gówno wynika.
Matek jak chcesz że mną pisać to zachowaj trochę kultury ,bo ja Cię nie wyzywam. "Z tego regionu" jebleś w sam środek. A ile kasy dostają inne miasta z TEGO REGIONU w których zamieszkują górnicy z poza Lubina? A może to tylko górnicy z Lubina wypracowują takie zyski A reszta to statyści? Bieda do Was zbliża się wielkimi krokami,złoża pod Wami się kończą. Tylko czekać na płacz i obrazę majestatu względem pilkarzykow;)

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zl88 » 22.11.2017, 10:36

KOMAR. pisze:
22.11.2017, 09:24
A spółka czyja jest? Państwa,czy może ku*** Lubina? Pierdolicie te swoje gówno warte kocopoły próbując robić mgłę z której gówno wynika.
Matek jak chcesz że mną pisać to zachowaj trochę kultury ,bo ja Cię nie wyzywam. "Z tego regionu" jebleś w sam środek. A ile kasy dostają inne miasta z TEGO REGIONU w których zamieszkują górnicy z poza Lubina? A może to tylko górnicy z Lubina wypracowują takie zyski A reszta to statyści? Bieda do Was zbliża się wielkimi krokami,złoża pod Wami się kończą. Tylko czekać na płacz i obrazę majestatu względem pilkarzykow;)
Kolega wyzej na spokojnie odpisał tłumaczac dokłądnie co i jak.. to jednak musiałes sie dojebac :)
Mam proste pytanie : skoro masz tak bardzo wyjebane na te Zagłebie to co sie tak nimi martwisz? Ich sprawa co z nimi bedzie i jak skończą. nie dokłądasz do tego ani grosza wiec w czym problem?
Z twojej wypowiedzi wynika ze nic oprócz jakies chorej zazdrosci nie masz do wyżalenia sie.
Zajmij się swoim zajebistym bogatym klubem z potencjałem i wynikami.

MatekZL
Posty: 13
Rejestracja: 23.09.2017, 12:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: MatekZL » 22.11.2017, 11:48

Komarek jeszcze przez jakies 40 lat bedziesz mial ból d*** bo na tyle szacuje sie złoża miedzi i srebra, a tak poza tym w regionie jest jeszcze mnostwo wegla brunatnego wiec na nic twoj lament. Ciesz sie ze taka potezna firma jak KGHM istnieje zasilajac budzet panstwa ok 8mld rocznie. PS za kim jestes?

KOMAR.
Posty: 163
Rejestracja: 22.12.2013, 14:31

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KOMAR. » 22.11.2017, 18:44

Widać gimbusy ,że chyba o spółce wiecie. Skąd masz informację zl88 ,że nie dokładam? Wróżbita jesteś? 40lat złóż,gdzie ? Pod Lubinem,który już od dłuższego czasu wali pracowników na inne kopalnie ,bo robi się nieopłacalny? Chyba nie wierzycie w to ,że taki Głogów, Legnica(?) Czy inne miasta w którego stronę idą złoża dadzą się walić na kasie ,gdy będą pod nimi kopać?

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zl88 » 22.11.2017, 19:00

gimbusy? :)) wez nie pajacuj, podejrzewam że moja córka jest niewiele młodsza od ciebie. zapomniałeś odpowiedzieć koledze komu kibicujesz :)

monterinio
Posty: 186
Rejestracja: 04.01.2012, 20:00

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: monterinio » 22.11.2017, 19:39

Ale że dudka na mundial nie wzieli ? Tez nie macie o czym pierdolić tylko o kghmie i jego zlożach na nastepne kilka lat.

KGHM
Posty: 63
Rejestracja: 01.10.2014, 08:14

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KGHM » 23.11.2017, 07:49

KOMAR. pisze:
22.11.2017, 09:24
A spółka czyja jest? Państwa,czy może ku*** Lubina? Pierdolicie te swoje gówno warte kocopoły próbując robić mgłę z której gówno wynika.
Matek jak chcesz że mną pisać to zachowaj trochę kultury ,bo ja Cię nie wyzywam. "Z tego regionu" jebleś w sam środek. A ile kasy dostają inne miasta z TEGO REGIONU w których zamieszkują górnicy z poza Lubina? A może to tylko górnicy z Lubina wypracowują takie zyski A reszta to statyści? Bieda do Was zbliża się wielkimi krokami,złoża pod Wami się kończą. Tylko czekać na płacz i obrazę majestatu względem pilkarzykow;)
Jak na razie to ty p********* kocopoły.
Co z tego, że Państwio jest większościowym właścicielem, mając ledwo ponad 30%, skoro nie zmienia to faktu i meritum mojej wypowiedzi, że ani ty, ani reszta twoich malinowych kolegów nie dokladają ani grosza do Zagłebia i Kghm-u. Bo o to sie sracie od zawsze, że państwowe pieniądze idą z waszej kieszeni na Lubin. Gówno prawda! I te brednie są powielane latami, aż podchwycił je kiedyś Borek w polsacie i dalej brnął, aż mu kibice w oficjalnym piśmie opisali sposób finansowania i zamknął morde i zwrócił honor w cafe futbol. Podobnie ty zamknij morde, jak nie masz nic sensownego do powiedzenia. To, że pod ZG Lubin kończą się złoża, nie znaczy, że nagle Kghm zacznie sponsorować Miedź czy CHG, a to z prostego powodu, który napisałem poprzednio - KGHM jest właścicielem Zagłębia. Poza tym lubinianie od lat pracują w innych oddziałach a złoża pod Głogowem są od dawna drążone i nie zmieni się nic. Już twoje wafle od schetyny próbowały przenosić kasę na śląska w. i też polegli, jakieś grosze (miliony) poszły na pseudo imprezy wrocławskie, więc jesli juz masz coś gadać to mów, że Kghm tobie życie umila :)
Poza tym jest jeszcze jeden znaczący fakt, czyli Akademia Piłkarska i to jest oczko w głowie KGHMu, bo skupia ona dzieci górników i nie tylko z całego województwa i na ta akademię znajdująca się przy Zagłębiu pompowana jest duża kasa i choćby z tego powodu nie mogą ot tak zrezygnować z Zagłębia. Nawet jeśli chcieli by się pozbyć ZL, to pomijając koszt klubu, kto wyłoży im za sam stadion którego są włascicielem 120 milionów? kto wyłoży za bazę treningową kolejne kilkadziesiąt baniek. Co z akademią i setkami dzieci?
Także puknij sie w łeb maliniaku i przestań wróżyć co będzie z naszą miedzią.
Zajmij się swoim miastem, a my sobie poradzimy.

kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kropek » 23.11.2017, 12:56

Nie ma co polemizować z debilami, do których nie dociera żaden argument, bo oczy mają zazdrością zarośniete.
Obrazek

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 23.11.2017, 15:56

Co te Wasze wywody mają wspólnego z kibicowaniem?
Weźcie się ku*** ogarnijcie.

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 23.11.2017, 16:07

Nudzi im sie po szkole to i glupoty pisza

MatekZL
Posty: 13
Rejestracja: 23.09.2017, 12:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: MatekZL » 23.11.2017, 19:19

Nie nudzi się tylko pewnym tłukom z legnicy i wroclawia trzeba wyjaśnić czarno na białym jak te finansowanie mniej więcej wyglaąda i obalić parę mitów. Szczerze wątpie żeby do tych cygańsko-pijackich możdżków coś dotarło ale próbować można. A ty te teksty ze szkołą wsadź sobie w dupe bo to już niemodne, sam pewnie niedawno z gimby wyszedłeś i zgrywasz pajaca. PS Mam 34 lata :)

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zl88 » 23.11.2017, 20:02

Nie jestem tu od umoralniania nikogo ale nazwy klubow i miast piszmy z dużej litery. Skoro oczekujemy szacunku to okazujmy go sami. Ps. Skończmy już tą gadkę,daliśmy się sprowokować i zaczęła się niepotrzebna polemika nie mającą nic wspólnego z tematem. Pozdrawiam

MatekZL
Posty: 13
Rejestracja: 23.09.2017, 12:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: MatekZL » 23.11.2017, 20:29

Tyle ze ja do nich nie mam odrobiny szacunku skad te male litety. Z mojej strony koniec tematu. Derby dla Zaglebia!😊

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Doktor P(r)awica » 24.11.2017, 00:58

To obyś nigdy nie musiał trafić na ekipę której naprawdę nie będziesz szanować sztywny kozaku. Ciesz się, że możesz rywalizować z ekipą, która np odbije z rąk policji Twojego kolegę żeby go odwieźć do Was. ( tu mówię o Miedzi)
Ciesz się, że nikt sprzętem nie odpierdala
Twoich kolegów.
Można się nie lubić, to normalne, ale powiem Ci, że możesz tu pisać historie budżetu Zagłębia w 100 procentach i od 1946 roku każdego grosika opisać. Pisząc to co napisałeś pokazujesz tylko, że jesteś zwykłym głąbem i pajacem.
Także nie szanuj sobie dalej. Twój osobisty brak szacunku nic nie znaczy akurat na szczęście.
Czy tego chcesz czy nie, akurat Śląsk jest ekipą szanowaną w Polsce nawet przez wrogów i wynika to z różnych aspektów. Skinheads, awantury, stare czasy itp.
Ja akurat nie mam problemu by uwarzać Was za w porządku ekipę która nie dopierdala frajerskich numerów, ale do pewnych wniosków dochodzi się działając. Na Stadionowych Oprawcach nie wszystkiego się dowiesz i zapewne tam jest Twoje miejsce.

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 24.11.2017, 14:40

Ten cały anonimowy matek nie ma w ogóle głosu w imieniu Zagłębia, nie bierzcie jego wpisów na poważnie.

kibol12
Posty: 172
Rejestracja: 12.04.2013, 22:53

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kibol12 » 24.11.2017, 21:38

No to niektórzy pochuliganili przed derbami przy monitorach. Przy okazji dowiedzieliśmy się fascynujących rzeczy z jakże ciekawej dziedziny jaką jest gospodarka i wydobycie miedzi oraz węgla brunatnego. A teraz czekamy na mecz,który niestety przez działania przygłupów działających w porozumieniu z naczelnym debilem,nie będzie widowiskiem jakiego byśmy wszyscy oczekiwali.Myślę że zarówno kibice Śląska jak i Zagłębia mają na ten temat takie samo zdanie. MatekZL,takich jak ty to się w Lubinie wstydzą.

anonXprzybysz
Posty: 16
Rejestracja: 25.11.2017, 22:44

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: anonXprzybysz » 28.11.2017, 21:53

Mam pytanie jak wygląda sytuacja na meczach Lechii Dzierżoniów, czy kibice z tego miasta w jakikolwiek sposób organizują się na meczach domowych i ewentualnych wyjazdach w 3 lidze?

jebacjebacpzpn
Posty: 96
Rejestracja: 28.05.2015, 22:06

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jebacjebacpzpn » 28.11.2017, 23:38

ChG sam na siebie bata kręci. Następna ekipa ktora kadrę będzie oglądać w TV.

KOMAR.
Posty: 163
Rejestracja: 22.12.2013, 14:31

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KOMAR. » 29.11.2017, 19:32

jebacjebacpzpn pisze:
28.11.2017, 23:38
ChG sam na siebie bata kręci. Następna ekipa ktora kadrę będzie oglądać w TV.
Możesz jaśniej?

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 29.11.2017, 19:59

Pewnie mu chodzi o "wąchanie" się Chrobrego z Ruchem, i dawnymi zgodowiczami z Łodzi.

Mojżesz
Posty: 59
Rejestracja: 01.12.2016, 22:26

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Mojżesz » 29.11.2017, 20:24

Nie jest żadną tajemnicą że Chrobremu najbliżej jest do obozu WRWE. Liga ligą a kadra kadrą. Kibice Chrobrego nie zrobili nic aby wykluczyć ich z meczów reprezentacji. Zachowują się tam poprawnie.
W dużo gorszej sytuacji ( o ile tak można mówić) jest KKS Kalisz który OFICJALNIE na lidze pokazuje sie w klimatach WRWE a i na kadrze jest stałym bywalcem.

Narcos
Posty: 7
Rejestracja: 10.09.2017, 18:53

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Narcos » 29.11.2017, 20:31

jebacjebacpzpn pisze:
28.11.2017, 23:38
ChG sam na siebie bata kręci. Następna ekipa ktora kadrę będzie oglądać w TV.
Chodzi ci o to że jakiś czas temu wyznawali że są pro Widzew&Ruch, a w Bukareszcie przed meczem kiedy podbił do nich Lech&LKS to powiedzieli że nic ich z W&R nie łączy, a teraz znów w barwach Ruchu śmigają?

KOMAR.
Posty: 163
Rejestracja: 22.12.2013, 14:31

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KOMAR. » 29.11.2017, 21:09

Nikt z Chrobrego w barwach Ruchu nie śmiga.

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 29.11.2017, 21:20

http://stadionowioprawcy.net/wp-content ... x680-2.jpg
A ten gość ze zdjęcia nie ma przypadkiem czapki Ruchu i szalika Chrobrego?

OsowianinGKS
Posty: 45
Rejestracja: 01.05.2016, 14:38

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: OsowianinGKS » 29.11.2017, 21:31

Bączyński pisze:
29.11.2017, 21:20
http://stadionowioprawcy.net/wp-content ... x680-2.jpg
A ten gość ze zdjęcia nie ma przypadkiem czapki Ruchu i szalika Chrobrego?
Na to wyglada. Wydaje mi się nawet, że to ten 3 od dołu :)
http://chrobry.glogow.pl/szale-2/

Kappa
Posty: 331
Rejestracja: 06.01.2012, 19:33

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Kappa » 30.11.2017, 11:59

http://chrobry.glogow.pl/wp-content/upl ... szal20.jpg jeżeli można prosić o odpowiedź, to dlaczego taka kolorystyka?
Hitler, Stalin, Che Guevara jeden c*** a wiele twarzy.

pomarańcz
Posty: 144
Rejestracja: 20.08.2013, 12:47

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: pomarańcz » 30.11.2017, 15:53

Jeden z pierwszych szali Chrobrego A jak wiadomo kiedyś był problem z doborem odpowiednich kolorów.

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: patriota85 » 30.11.2017, 19:05

Kappa pisze:
30.11.2017, 11:59
http://chrobry.glogow.pl/wp-content/upl ... szal20.jpg jeżeli można prosić o odpowiedź, to dlaczego taka kolorystyka?
pomarańcz pisze:
30.11.2017, 15:53
Jeden z pierwszych szali Chrobrego A jak wiadomo kiedyś był problem z doborem odpowiednich kolorów.
Szale wydane przez klub.Były jeszcze w wersji żółtej i zielonej.

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zl88 » 01.12.2017, 18:06

Jak sie toczy temat Chrobrego z psami?

Swoją drogą byłem niedawno w Lubinie na meczu i siedziałem na F2 , niedaleko mnie siadły dwa jebane pedryle, jeden z nich kiedyś był po mnie o 6 rano na chacie. Siadły k******* robiły zdjęcia i nagrywały oprawe na przodku.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: banach3, eŁKaSiak1908, klocoture i 227 gości