www.warhouse.pl

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Alex DeLarge
Posty: 26
Rejestracja: 16.04.2017, 11:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Alex DeLarge » 19.10.2017, 19:10

No i c*** z tego, że nie jesteśmy anonimowi ? I tak cała Wasza aktywność od x lat sprowadza się do partyzantki i tradycyjnej już napinki czy to w necie, czy zza pleców piesków, dobrze wiecie, że jakbyście chcieli podnieść głowy to byśmy je Wam po prostu ujebali.
[/quote]

Cos jak Spartak Wam w lesie?



Delfinek
Posty: 18
Rejestracja: 10.08.2017, 09:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Delfinek » 19.10.2017, 19:21

@nonameboy
LECH-SPARTAK MOSKWA ale nie wiem czy nadal aktualne kontakty.

jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jestesmywaszastolica » 19.10.2017, 19:24

pisałem do ciebie droga koleżanko żebyś się odpierdoliła od mojej osoby trzy chuje w bok.

ale dla poprawy twojego samopoczucia moge ci napisac - tak jest masz rację. Legia na mieście nic nie znaczy i nie ma jakiegokolwiek startu do dzikiej hordy KSP. a mnie ratuja tylko szybkie nogi i adidasy.
ciao bambino i tradycyjnie życzę dużo zdrowia
Alex DeLarge pisze:
19.10.2017, 19:10
No i c*** z tego, że nie jesteśmy anonimowi ? I tak cała Wasza aktywność od x lat sprowadza się do partyzantki i tradycyjnej już napinki czy to w necie, czy zza pleców piesków, dobrze wiecie, że jakbyście chcieli podnieść głowy to byśmy je Wam po prostu ujebali.
Cos jak Spartak Wam w lesie?
[/quote]

uno o czym ty ku*** w ogóle piszesz ?
secudno tak jest idąc Twoją pokręconą logiką aktywność Spartaka w Warszawie do minimum ograniczyła działania Legii
tertio nawet jeśli ten farmazon o lesie byłyby prawdą (skoro o nim piszesz to domniemuję , że w to wierzysz dlatego się do tego odnoszę) to raczej trzeba być zjebanym żeby to, że Legia dostała po łbach od ruskich - co jest niezaprzeczalną prawdą, miało świadczyć o zerowym braku aktywności KSP w mieście stołecznym - a tego dotyczył mój poprzedni post

Alex DeLarge
Posty: 26
Rejestracja: 16.04.2017, 11:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Alex DeLarge » 19.10.2017, 19:38

[quote=jestesmywaszastolica post_id=1237816 time=1508433879 user_id=51994]
pisałem do ciebie droga koleżanko żebyś się odpierdoliła od mojej osoby trzy chuje w bok.

ale dla poprawy twojego samopoczucia moge ci napisac - tak jest masz rację. Legia na mieście nic nie znaczy i nie ma jakiegokolwiek startu do dzikiej hordy KSP. a mnie ratuja tylko szybkie nogi i adidasy.
ciao bambino i tradycyjnie życzę dużo zdrowia

[quote="Alex DeLarge" post_id=1237810 time=1508433044 user_id=80448]
No i c*** z tego, że nie jesteśmy anonimowi ? I tak cała Wasza aktywność od x lat sprowadza się do partyzantki i tradycyjnej już napinki czy to w necie, czy zza pleców piesków, dobrze wiecie, że jakbyście chcieli podnieść głowy to byśmy je Wam po prostu ujebali.
[/quote]

Cos jak Spartak Wam w lesie?
[/quote]

uno o czym ty ku*** w ogóle piszesz ?
secudno tak jest idąc Twoją pokręconą logiką aktywność Spartaka w Warszawie do minimum ograniczyła działania Legii
tertio nawet jeśli ten farmazon o lesie byłyby prawdą (skoro o nim piszesz to domniemuję , że w to wierzysz dlatego się do tego odnoszę) to raczej trzeba być zjebanym żeby to, że Legia dostała po łbach od ruskich - co jest niezaprzeczalną prawdą, miało świadczyć o zerowym braku aktywności KSP w mieście stołecznym - a tego dotyczył mój poprzedni post
[/quote]
Tylko sie drocze ;) ,a Ty odrazu rozprawke machnales,spokojnie nie gotuj sie tak,przeciez Nas nie ma...

Siewier
Posty: 51
Rejestracja: 28.12.2011, 09:39

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Siewier » 19.10.2017, 19:42

bezodbioru pisze:
13.10.2017, 20:51
Nie czeka gdyż przyjaciele Polonii to Cracovia, Sandecja, Real S i Polonia nie pozwoli na bluzgi ze strony gtsu na swoje zgody. Nigdzie nie jest powiedziane, że mecz odbędzie się w sielankowej atmosferze ze względu na przyjazd Wisły.

KSP&KSC!!!
Zgoda Polonii z Cracovią przeszła do historii.

JohnyBravo
Posty: 214
Rejestracja: 24.08.2017, 16:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: JohnyBravo » 19.10.2017, 19:43

Właśnie chciałem to napisać, przecież pomóc KSP w ogóle nie ma w Warszawie. To w jaki sposób ma być jakakolwiek aktywność?

:)

Jednorazowy11
Posty: 124
Rejestracja: 11.09.2016, 02:44

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Jednorazowy11 » 19.10.2017, 19:46

Zgoda KSP z Cracovia zerwana
Potwierdzi ktoś ?

Teraz czekać na "układ" KSP-RTS
troche dziwne bo duża roznica klas

jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jestesmywaszastolica » 19.10.2017, 19:50

Ale nikt normalny nie napisze, że Was nie ma - sam znam kilku Waszych kibiców :) tylko Wasza aktywność praktycznie od końca lat 90, jest praktycznie niewidoczna (acz bywa wkurwiająca).
Co do samej Waszej obecności to tutaj od lat praktycznie nic się nie zmienia macie to swoje "getto" na MRW - o które ze zmiennym szczęściem z nami się ciśniecie, parę enklaw (mocno już ograniczonych), trochę osób rozrzuconych po całej Warszawie + jednostki w jej okolicach. Z tym opisem to raczej nikt nie będzie polemizował :)

JohnyBravo
Posty: 214
Rejestracja: 24.08.2017, 16:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: JohnyBravo » 19.10.2017, 19:53

Jednorazowy11 pisze:
19.10.2017, 19:46
Zgoda KSP z Cracovia zerwana
Potwierdzi ktoś ?

Teraz czekać na "układ" KSP-RTS
troche dziwne bo duża roznica klas

Potwierdzam!
No czekać!
No dziwne!

Alex DeLarge
Posty: 26
Rejestracja: 16.04.2017, 11:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Alex DeLarge » 19.10.2017, 20:29

r
jestesmywaszastolica pisze:
19.10.2017, 19:50
Ale nikt normalny nie napisze, że Was nie ma - sam znam kilku Waszych kibiców :) tylko Wasza aktywność praktycznie od końca lat 90, jest praktycznie niewidoczna (acz bywa wkurwiająca).
Co do samej Waszej obecności to tutaj od lat praktycznie nic się nie zmienia macie to swoje "getto" na MRW - o które ze zmiennym szczęściem z nami się ciśniecie, parę enklaw (mocno już ograniczonych), trochę osób rozrzuconych po całej Warszawie + jednostki w jej okolicach. Z tym opisem to raczej nikt nie będzie polemizował :)
W sumie realna ocena obecnej sytuacji..jednak musze sie przyczepic ;)
Napisałes:
Wasza aktywność praktycznie od końca lat 90, jest praktycznie niewidoczna,z mojej strony to wyglada troche inaczej,wydaje Mi sie ,z
ee po 2000 roku tez cos tam sie jednak w miare mozliwosci i zasobow ludzkich działo...Szczegolnie okres działalnosci CG to przeciez skubniete flagi Elegant Boys(2003), Radosc(2002) czy Bielany, Portowcy, dywany z szali na derbach...,powrot z wyjazu z Łomzy, Varsovia;). Przeciez to działo sie juz grubo po 2000 roku.Zgodzisz sie?

twistos1910
Posty: 32
Rejestracja: 20.08.2017, 21:30

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: twistos1910 » 19.10.2017, 20:36

Ostatnia wigilia na obiektach KSP tez pokazuje, ze Polonia potrafi powalczyć ;)

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: halodrol » 19.10.2017, 20:43

Zgody koniec a w barwach będą chodzić? czyli nic się nie zmieniło i tak się nie wspomagali w żadnej kwestii.

jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jestesmywaszastolica » 19.10.2017, 21:04

Alex DeLarge pisze:
19.10.2017, 20:29

W sumie realna ocena obecnej sytuacji..jednak musze sie przyczepic ;)
Napisałes:
Wasza aktywność praktycznie od końca lat 90, jest praktycznie niewidoczna,z mojej strony to wyglada troche inaczej,wydaje Mi sie ,z
ee po 2000 roku tez cos tam sie jednak w miare mozliwosci i zasobow ludzkich działo...Szczegolnie okres działalnosci CG to przeciez skubniete flagi Elegant Boys(2003), Radosc(2002) czy Bielany, Portowcy, dywany z szali na derbach...,powrot z wyjazu z Łomzy, Varsovia;). Przeciez to działo sie juz grubo po 2000 roku.Zgodzisz sie?
Tutaj wiadomo, że siłą rzeczy to są moje subiektywne odczucia.
Bez wchodzenia w szczegóły - bo to nie od tego jest ten wątek.
Początki lat 90 to mała, ale relatywnie dobra ekipa KSP - zarówno trochę starszych (w sensie w realiach tamtych lat starszych - wtedy mało kto po 30 był aktywny kibicowsko), jak i młodych z tego narybku Benitowego.
Startu do nas wtedy nie mieliście - ale podejmowaliście ze zmiennym szczęściem rękawicę, również będąc stroną aktywną.
Tylko, że Waszym problemem było to, że początek lat 90 to okres naszego bardzo dużego progresu - początki TB, masa aktywnych chłopaków, sukcesy sportowe za czym szły dopływ świeżej krwi - po prostu szalone lata 90.
Także, mimo, że u Was nie było jakiegoś nie wiadomo jakiego kryzysu to jednak dysproporcja zmieniała się na naszą korzyść (tak dla zobrazowania tamtych lat-dla małolatów to na początku lat 90 na wyjazdy dobre ekipy jeździły potrafiły pojechać po 100/200 osób, a zdarzało się, że i 50 - także wtedy Wasz przysłowiowy jeden autokar nie wyglądał źle - pod koniec lat 90 liczby było już trochę inne, a Wy dalej jeździliście jednym autokarem :)

Faktycznie koło 2000 roku staliście się relatywnie aktywni (to był chyba? okres Waszych ostatnich wjazdów w nasze autobusy, czy tam kasowania osób po naszych meczach). Było to wywołane kilkoma czynnikami, o których nie chce mi się pisać. Tylko, że to były swego rodzaju ostatki - raz, że nie mieliście już wtedy potencjału (w sensie, żeby prowadzić otwartą walkę to nie mieliście do tego ludzi), dwa my zaczęliśmy Was dojeżdżać-tępić (do tej pory to wyglądało bardzo różnie - nie jest to może temat na otwarte forum).

Także masz w sumie rację, że jeszcze na początkach lat 2000 to coś ciekawego się u Was działo - ale to były (oczywiście z mojego punktu widzenia) lata typowo schyłkowe i proces Waszego regresu stawał się widoczny.

Co do konkretnych przygód to z jednej strony masz racje - i ta lista tematów które były wtedy na Waszą korzyść rzeczywiście na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie, tylko, że większość tych akcji to jednak były jednorazowe strzały vide Elegants Boys, a nie jakaś "ofensywa", czy tam terror na mieście :)

To co było później to już inna historia - jak i siłą rzeczy chyba więcej kontrowersji - vide przygody z Waszej wigilii, które są przez obie zainteresowane strony oceniane w bardzo różny sposób :)

luq88
Posty: 40
Rejestracja: 15.01.2017, 13:50

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: luq88 » 19.10.2017, 21:36

jestesmywaszastolica pisze:
19.10.2017, 21:04
Alex DeLarge pisze:
19.10.2017, 20:29

W sumie realna ocena obecnej sytuacji..jednak musze sie przyczepic ;)
Napisałes:
Wasza aktywność praktycznie od końca lat 90, jest praktycznie niewidoczna,z mojej strony to wyglada troche inaczej,wydaje Mi sie ,z
ee po 2000 roku tez cos tam sie jednak w miare mozliwosci i zasobow ludzkich działo...Szczegolnie okres działalnosci CG to przeciez skubniete flagi Elegant Boys(2003), Radosc(2002) czy Bielany, Portowcy, dywany z szali na derbach...,powrot z wyjazu z Łomzy, Varsovia;). Przeciez to działo sie juz grubo po 2000 roku.Zgodzisz sie?
Tutaj wiadomo, że siłą rzeczy to są moje subiektywne odczucia.
Bez wchodzenia w szczegóły - bo to nie od tego jest ten wątek.
Początki lat 90 to mała, ale relatywnie dobra ekipa KSP - zarówno trochę starszych (w sensie w realiach tamtych lat starszych - wtedy mało kto po 30 był aktywny kibicowsko), jak i młodych z tego narybku Benitowego.
Startu do nas wtedy nie mieliście - ale podejmowaliście ze zmiennym szczęściem rękawicę, również będąc stroną aktywną.
Tylko, że Waszym problemem było to, że początek lat 90 to okres naszego bardzo dużego progresu - początki TB, masa aktywnych chłopaków, sukcesy sportowe za czym szły dopływ świeżej krwi - po prostu szalone lata 90.
Także, mimo, że u Was nie było jakiegoś nie wiadomo jakiego kryzysu to jednak dysproporcja zmieniała się na naszą korzyść (tak dla zobrazowania tamtych lat-dla małolatów to na początku lat 90 na wyjazdy dobre ekipy jeździły potrafiły pojechać po 100/200 osób, a zdarzało się, że i 50 - także wtedy Wasz przysłowiowy jeden autokar nie wyglądał źle - pod koniec lat 90 liczby było już trochę inne, a Wy dalej jeździliście jednym autokarem :)

Faktycznie koło 2000 roku staliście się relatywnie aktywni (to był chyba? okres Waszych ostatnich wjazdów w nasze autobusy, czy tam kasowania osób po naszych meczach). Było to wywołane kilkoma czynnikami, o których nie chce mi się pisać. Tylko, że to były swego rodzaju ostatki - raz, że nie mieliście już wtedy potencjału (w sensie, żeby prowadzić otwartą walkę to nie mieliście do tego ludzi), dwa my zaczęliśmy Was dojeżdżać-tępić (do tej pory to wyglądało bardzo różnie - nie jest to może temat na otwarte forum).


Także masz w sumie rację, że jeszcze na początkach lat 2000 to coś ciekawego się u Was działo - ale to były (oczywiście z mojego punktu widzenia) lata typowo schyłkowe i proces Waszego regresu stawał się widoczny.

Co do konkretnych przygód to z jednej strony masz racje - i ta lista tematów które były wtedy na Waszą korzyść rzeczywiście na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie, tylko, że większość tych akcji to jednak były jednorazowe strzały vide Elegants Boys, a nie jakaś "ofensywa", czy tam terror na mieście :)

To co było później to już inna historia - jak i siłą rzeczy chyba więcej kontrowersji - vide przygody z Waszej wigilii, które są przez obie zainteresowane strony oceniane w bardzo różny sposób :)
Panowie macie temat warszawski więc dyskutujcie tam. Jeden z ostatnich tematów, który się normalnie czytało też się powoli rozwala.

mampytanie
Posty: 110
Rejestracja: 28.06.2016, 13:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mampytanie » 19.10.2017, 21:43

Moja mała dygresja:
Nie ma już zgody Korony z Polonią W., Korony z Cracovią, Korony ze Stalą Mielec, Cracovii z Polonią W., Cracovii ze Stalą Mielec, zrywają zgody ze sobą, tylko nie ze Sandecją, ona ich wszystkich razem trzyma :) Kibicowskiego weekendu życzę!

zgadnijkto
Posty: 50
Rejestracja: 04.05.2016, 20:41

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: zgadnijkto » 19.10.2017, 22:03

Korona ma swoją drogę która obiera i raczej dla Nas na plus. Dobranoc. To jest moje zdanie, a nie całej Korony
BHBD

currtyna
Posty: 38
Rejestracja: 23.04.2017, 01:56

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: currtyna » 20.10.2017, 00:35

kakoko pisze:
16.10.2017, 23:24
Jak na linii:
Kotwica - MKS Karlino
Kotwica - KKS Kalisz
Pogoń - Elana
?
Kotwica z Karlinem - neytralnie choć z lekkim cisnieniem
Kotwica z KKS - tematy znajome - via Górnik Konin
Pogoń z Elaną- brak tematu, brak związłości

Poczekajmy z 5 lat i znów urodzi cię temat że Pogoń coś łączy z Górnikiem, Katowicami czy Lechem- bo takie kwiatki były
Teraz wyjdzie ze cos z KKSem a to zgoda Elany więc coraz blizej Ruchu

Brednie

currtyna
Posty: 38
Rejestracja: 23.04.2017, 01:56

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: currtyna » 20.10.2017, 01:13

KIBIC...OSTATNI RELIKT PRZESZŁOSCI !!!

Długo nie zabierałem głosu, długo trzymałem to w sobie...
Ostatnimi czasami wiele długotrwałych zgód poszło w niepamięć, czy to Wisły ze Ślaskiem czy Lechią, czy to Legii z Pogonią, czy tez ostatnio Cracovii z Polonią. Wiele jest innych, których choć sa długotrwające ich nie śledzę ... nie ze wzgledu że zostały zerwane tylko dlatego, że śiat KIBICOWSKI oszalał, a ja nie mam w głowie tego co kogo z kim trzyma czy nie trzyma. I nie chcę miec :) Fakt, faktem że zerwane zostały zgody majace po 20-30-50 lat, zgodzy gdzie kibic kibicowi był bratem , był chrzestnym jego dziecka, gdzie zażysłosc siegła granic braterstwa. Mija 20-30-40 lat chrzesniak majac 20-30 lat dowiaduje sie ze jego wujek (chrzestny) jest ch..... Bo to juz nie ten klub, nie ta wiara. Kibicowskie idały umarły, liczy sie hajs robiony na kolesiach i nie tylko. Po co kolesiowi z Inowrocławia (choc jest z Zetki) dac temat za 100 zł) jak chetne chwyci go koles z Łomzy za 4 stówki. Kolejnosc przeypadkowa. Kolesiostwo stało sie faktem, stare zasady umarły ! ... wiśc gdzie jest ten upragnioniony przez kibicowska brac OLD SCHOOL !

aczytoważne?
Posty: 44
Rejestracja: 26.09.2013, 01:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: aczytoważne? » 20.10.2017, 02:55

To,że padła zgoda KSC-KSP to raczej nic dziwnego- wsparcie raczej sporadyczne i można powiedzieć,że raczej umarła śmiercią naturalną, pozostały niektóre kontakty. Polonia raczej szuka kogoś kto mógłby ich wspomóc w jakimś aspekcie walki z Legią stąd kontakty z Widzewem, jednak nie ma się co oszukiwać raczej Widzew nie traktuje tego na tyle poważnie,żeby robić z tego jakieś układy/zgode. Bardziej działa to na zasadzie wróg mojego wroga, dlatego dość ryzykowne posunięcie ze strony KSP, bo jak się nimi Widzew znudzi i nie będzie potrzebował od nich nic to może zostać Polonia sama

mariusz18
Posty: 5
Rejestracja: 07.10.2017, 00:13

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mariusz18 » 20.10.2017, 08:37

Delfinek pisze:
19.10.2017, 19:21
@nonameboy
LECH-SPARTAK MOSKWA ale nie wiem czy nadal aktualne kontakty.
Spartak z Jaga ;)
> > NEONOWA REKONKWISTA

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Beha » 20.10.2017, 21:14

A jeszcze miesiąc temu forum żyło tematem nieobecności KSP podczas meczu Legia-KSC i rezygnacją KSC z wyjazdu Tyle warta zgoda- przez kilka lat KSC nie przeszkadzał ich brak na Ł3. Komedia.

Internauta
Posty: 21
Rejestracja: 15.05.2016, 18:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Internauta » 20.10.2017, 21:55

currtyna pisze:
20.10.2017, 01:13
KIBIC...OSTATNI RELIKT PRZESZŁOSCI !!!

Długo nie zabierałem głosu, długo trzymałem to w sobie...
Ostatnimi czasami wiele długotrwałych zgód poszło w niepamięć, czy to Wisły ze Ślaskiem czy Lechią, czy to Legii z Pogonią, czy tez ostatnio Cracovii z Polonią. Wiele jest innych, których choć sa długotrwające ich nie śledzę ... nie ze wzgledu że zostały zerwane tylko dlatego, że śiat KIBICOWSKI oszalał, a ja nie mam w głowie tego co kogo z kim trzyma czy nie trzyma. I nie chcę miec :) Fakt, faktem że zerwane zostały zgody majace po 20-30-50 lat, zgodzy gdzie kibic kibicowi był bratem , był chrzestnym jego dziecka, gdzie zażysłosc siegła granic braterstwa. Mija 20-30-40 lat chrzesniak majac 20-30 lat dowiaduje sie ze jego wujek (chrzestny) jest ch..... Bo to juz nie ten klub, nie ta wiara. Kibicowskie idały umarły, liczy sie hajs robiony na kolesiach i nie tylko. Po co kolesiowi z Inowrocławia (choc jest z Zetki) dac temat za 100 zł) jak chetne chwyci go koles z Łomzy za 4 stówki. Kolejnosc przeypadkowa. Kolesiostwo stało sie faktem, stare zasady umarły ! ... wiśc gdzie jest ten upragnioniony przez kibicowska brac OLD SCHOOL !
Własnie przez takich gamoni jak Ty i reszta hujoultrasow i wasze rozkminki typu ekipa x robi interesy z ekipa y to nic innego jak sranie do wlasnego gniazda i konfidenctwo! idioci jestescie banda debili ktorzy nie potrafia zarobic pieniedzy i jak widzicie ze ktos ma lepszy samochod czy jest lepiej ubrany odrazu jest w waszych oczach bandyta lamusy piepszone!!

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: JuniorKSP » 20.10.2017, 23:01

czas_na_okulary pisze:
11.10.2017, 04:11
Polonia bluzga ŁKS ? To ich stara zgoda. Pamięta ktoś, dlaczego to padło ?
Zgoda Polonii i LKSu to stare czasy, mozna powiedziec, ze tak na prawde pomimo niedalekiej odleglosci kontakty byly zerowe, zgoda umarla smiercia naturalna. Dodatkowo po rozsypaniu sie zgody Lecha z LKSem (w podobny sposob jak Polonii z Lechem), LKS odbil w zupelnie innym kierunku tzn. Slask Wroclaw.

PS: jak ktos wie lepiej niech poprawi
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

currtyna
Posty: 38
Rejestracja: 23.04.2017, 01:56

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: currtyna » 20.10.2017, 23:47

Internauta pisze:
20.10.2017, 21:55
currtyna pisze:
20.10.2017, 01:13
KIBIC...OSTATNI RELIKT PRZESZŁOSCI !!!

Długo nie zabierałem głosu, długo trzymałem to w sobie...
Ostatnimi czasami wiele długotrwałych zgód poszło w niepamięć, czy to Wisły ze Ślaskiem czy Lechią, czy to Legii z Pogonią, czy tez ostatnio Cracovii z Polonią. Wiele jest innych, których choć sa długotrwające ich nie śledzę ... nie ze wzgledu że zostały zerwane tylko dlatego, że śiat KIBICOWSKI oszalał, a ja nie mam w głowie tego co kogo z kim trzyma czy nie trzyma. I nie chcę miec :) Fakt, faktem że zerwane zostały zgody majace po 20-30-50 lat, zgodzy gdzie kibic kibicowi był bratem , był chrzestnym jego dziecka, gdzie zażysłosc siegła granic braterstwa. Mija 20-30-40 lat chrzesniak majac 20-30 lat dowiaduje sie ze jego wujek (chrzestny) jest ch..... Bo to juz nie ten klub, nie ta wiara. Kibicowskie idały umarły, liczy sie hajs robiony na kolesiach i nie tylko. Po co kolesiowi z Inowrocławia (choc jest z Zetki) dac temat za 100 zł) jak chetne chwyci go koles z Łomzy za 4 stówki. Kolejnosc przeypadkowa. Kolesiostwo stało sie faktem, stare zasady umarły ! ... wiśc gdzie jest ten upragnioniony przez kibicowska brac OLD SCHOOL !
Własnie przez takich gamoni jak Ty i reszta hujoultrasow i wasze rozkminki typu ekipa x robi interesy z ekipa y to nic innego jak sranie do wlasnego gniazda i konfidenctwo! idioci jestescie banda debili ktorzy nie potrafia zarobic pieniedzy i jak widzicie ze ktos ma lepszy samochod czy jest lepiej ubrany odrazu jest w waszych oczach bandyta lamusy piepszone!!
Po 1.
Nie ubliżam Ci i nie wyzywam od (c)hujchuliganów czy tych Twoich (c)hujoultrasów
Po 2.
Interpunkcja jest Twoją słabą stroną- najpierw Ty z wielkiej a pózniej Wy z małej- ponosi Cię- chyba w tym przypadku ktoś inny jest gamoniem, a nie ja? Kochasz Polskę, kraj ojczysty? Pielęgnujesz 11 listopada i inne narodowe świeta? miej szacunek do mowy ojczystej!!!
i po 3 najważniejsze
Kto nie potrafi zarobić pieniędzy? Każdy kibic, ultras piknik (skreśl odpowiednie) zarabia tyle, że mu wystarcza i ma to w d**** czy jest magazynierem, przedstawicielem handlowym czy grabarzem- ma ideały, które kiedyś były priorytetem i w ich sercu nadal zostały. A ten z H na to sobeie nie pozwoli- bo po c*** mieć ideały jak liczy sie hajs.zarobek ... i Ty mi teraz mówisz o tym kto ma lepszy samochód czy ze ktos jest lepiej ubrany? Kazdy radzi sobie jak potrafi i niech ta ekpipa mocnych wrzazen tez to robi... tylko dlaczego kosztem innych... i już nie mówie o zrzutach, specjalach, gadzetachm ale o tym, że odpierdalaja długoletnie zgody wiążąc sie z tymi kto dostarcza im hajs
TO SĄ ZASADY ?!!!

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: schwere krawalle » 21.10.2017, 08:21

Panowie musicie się przyzwyczaić do tego, że czasy się zmieniają. Niegdyś szukało się zgód na drugim końcu kraju kto by miał nam wodę podrzucić do pociągu i jakieś żarełko. Teraz sojuszników szuka się w najbliższym zasięgu. Przykładów można mnożyć.
Pierwsza "szokująca" zmiana nastąpiła jakiś czas temu na Górnym Śląsku w postaci KSGKS ? Fakt, że to zwykle największe bandy szukają sobie przyjaciół w najbliższym rejonie. A ewentualnie mniejsze dołączają do nich. Można dodać ścianę wschodnią tj. kontakty Motor - Jaga. Ruch i Widzew to już w sumie długa zaszłość. Do nich dołączyła Wisła. To samo wiadomo Lech i ŁKS (Gdynia jak i Kraków dość daleko od Poznania). Lechia - Stomil (z tym, że tu śmieszna sytuacje bo w tym przypadku, w krótkim czasie dwie lokalne kosy Jeziorak i Stomil lecą do silniejszego i już nikomu nie przeszkadza stanie ramię w ramię z kibolami którzy wyzywali niedawno od k**** i innych cwelów :) Warto jeszcze dodać układ Legii z Radomiakiem. W nawiązaniu do powyższego wcale nie zdziwi mnie sytuacja kiedy pada sztama KSP-KSC, ale wielu wróżbitów zagalopowało się zbyt daleko. Z całym szacunkiem dla Polonii Warszawa ale Widzew i cała koalicja WRWE działają troszeczkę w innych ligach ultasowo/gimnastycznych niż Polonia. Otwarcie trzeba przyznać, że KSP nie jest dobrą firmą do układania się więc jakieś wróżenie, że zostaną satelitą WRWE to śmiech na sali. Dziś pisze się jakieś oświadczenia, że nie ma wrogości po zakończeniu zgody a rzeczywistość jest inna niż oficjalne komunikaty. Przykładem może tu być sytuacja po zakończeniu zgody Cracovia-Korona, lub chociażby wyżej wspomniana Polonia z Arką, gdzie też miał być szacunek a jest jak jest.

Przy okazji zaistniałych zmian zgodowo-kibicowskich wspomnę tylko, że obecnie najdłuższą sztamą w Polsce jest zgoda Arki Gdynia z Polonią Bytom

RoyberpakaOdrodzenie
Posty: 236
Rejestracja: 22.09.2012, 19:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: RoyberpakaOdrodzenie » 21.10.2017, 08:40

schwere krawalle pisze:
21.10.2017, 08:21
Panowie musicie się przyzwyczaić do tego, że czasy się zmieniają. Niegdyś szukało się zgód na drugim końcu kraju kto by miał nam wodę podrzucić do pociągu i jakieś żarełko. Teraz sojuszników szuka się w najbliższym zasięgu. Przykładów można mnożyć.
Pierwsza "szokująca" zmiana nastąpiła jakiś czas temu na Górnym Śląsku w postaci KSGKS ? Fakt, że to zwykle największe bandy szukają sobie przyjaciół w najbliższym rejonie. A ewentualnie mniejsze dołączają do nich. Można dodać ścianę wschodnią tj. kontakty Motor - Jaga. Ruch i Widzew to już w sumie długa zaszłość. Do nich dołączyła Wisła. To samo wiadomo Lech i ŁKS (Gdynia jak i Kraków dość daleko od Poznania). Lechia - Stomil (z tym, że tu śmieszna sytuacje bo w tym przypadku, w krótkim czasie dwie lokalne kosy Jeziorak i Stomil lecą do silniejszego i już nikomu nie przeszkadza stanie ramię w ramię z kibolami którzy wyzywali niedawno od k**** i innych cwelów :) Warto jeszcze dodać układ Legii z Radomiakiem. W nawiązaniu do powyższego wcale nie zdziwi mnie sytuacja kiedy pada sztama KSP-KSC, ale wielu wróżbitów zagalopowało się zbyt daleko. Z całym szacunkiem dla Polonii Warszawa ale Widzew i cała koalicja WRWE działają troszeczkę w innych ligach ultasowo/gimnastycznych niż Polonia. Otwarcie trzeba przyznać, że KSP nie jest dobrą firmą do układania się więc jakieś wróżenie, że zostaną satelitą WRWE to śmiech na sali. Dziś pisze się jakieś oświadczenia, że nie ma wrogości po zakończeniu zgody a rzeczywistość jest inna niż oficjalne komunikaty. Przykładem może tu być sytuacja po zakończeniu zgody Cracovia-Korona, lub chociażby wyżej wspomniana Polonia z Arką, gdzie też miał być szacunek a jest jak jest.

Przy okazji zaistniałych zmian zgodowo-kibicowskich wspomnę tylko, że obecnie najdłuższą sztamą w Polsce jest zgoda Arki Gdynia z Polonią Bytom
Ja bym powiedział że Lechia-Śląsk lub Zawisza-ŁKS....
http://www.youtube.com/watch?v=BsUjr1qqdVw

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Beha » 21.10.2017, 09:44

Gwinejczyk pisze:
21.10.2017, 09:30
Na takiej samej zasadzie to Radomiak wcześniej został OFICJALNYM fan-klubem Legii. Czemu zatem Polonii ktoś wytyka że chce mieć dobre relacje z Widzewem. Zawsze jak duży klub wiąże się z mniejszym który jest blisko, to jest takie pitolenie że został ich FC. A nie zawsze tak jest. Nie sądzę że Radomiak uważa się za FC Legii. I tak samo będzie z Polonią.
Polonia jeszcze miesiąc temu lamentowała, że zarząd Legii nie chce ich wpuścić na mecz Legii z Craxą na Ł3, a teraz ktoś od nich pisze, że kontaktów nie ma od dawna..
Pomijam fakt, że kilkanaście lat temu KSP miała zgodę z ŁKS-em, ba, teraz lgnie do ekipy, która swą siłę opiera głównie w FC...
Jak widać , FC Legii to powód do wstydu wedle logiki kibiców z Muranowa, stanie na sektorze obok flagi Koluszek, czy Skierniewic to już nie...

Złośliwie można rzec, że połączyło ich SLD - ponoć robota "Olina"(nim raczek go zjadł) i młodego Olejniczaka.

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Tel » 21.10.2017, 09:49

Gwinejczyk pisze:
21.10.2017, 09:30
Na takiej samej zasadzie to Radomiak wcześniej został OFICJALNYM fan-klubem Legii. Czemu zatem Polonii ktoś wytyka że chce mieć dobre relacje z Widzewem. Zawsze jak duży klub wiąże się z mniejszym który jest blisko, to jest takie pitolenie że został ich FC. A nie zawsze tak jest. Nie sądzę że Radomiak uważa się za FC Legii. I tak samo będzie z Polonią.
Akurat Radom i kibiców Radomiaka, można poniekąd nazwać fc Legii. Radom od dawien dawna sympatyzuje z Legią, w czym utwierdziłem się poznając na studiach, jak i w pracy za granicą kibiców Radomiaka.
Swego czasu, też z sympatią wyrażali się o Lechii Gdańsk. To pewnie przez barwy ;)
Obrazek

gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: gulik1977 » 21.10.2017, 09:55

RoyberpakaOdrodzenie pisze:
21.10.2017, 08:40
schwere krawalle pisze:
21.10.2017, 08:21
Panowie musicie się przyzwyczaić do tego, że czasy się zmieniają. Niegdyś szukało się zgód na drugim końcu kraju kto by miał nam wodę podrzucić do pociągu i jakieś żarełko. Teraz sojuszników szuka się w najbliższym zasięgu. Przykładów można mnożyć.
Pierwsza "szokująca" zmiana nastąpiła jakiś czas temu na Górnym Śląsku w postaci KSGKS ? Fakt, że to zwykle największe bandy szukają sobie przyjaciół w najbliższym rejonie. A ewentualnie mniejsze dołączają do nich. Można dodać ścianę wschodnią tj. kontakty Motor - Jaga. Ruch i Widzew to już w sumie długa zaszłość. Do nich dołączyła Wisła. To samo wiadomo Lech i ŁKS (Gdynia jak i Kraków dość daleko od Poznania). Lechia - Stomil (z tym, że tu śmieszna sytuacje bo w tym przypadku, w krótkim czasie dwie lokalne kosy Jeziorak i Stomil lecą do silniejszego i już nikomu nie przeszkadza stanie ramię w ramię z kibolami którzy wyzywali niedawno od k**** i innych cwelów :) Warto jeszcze dodać układ Legii z Radomiakiem. W nawiązaniu do powyższego wcale nie zdziwi mnie sytuacja kiedy pada sztama KSP-KSC, ale wielu wróżbitów zagalopowało się zbyt daleko. Z całym szacunkiem dla Polonii Warszawa ale Widzew i cała koalicja WRWE działają troszeczkę w innych ligach ultasowo/gimnastycznych niż Polonia. Otwarcie trzeba przyznać, że KSP nie jest dobrą firmą do układania się więc jakieś wróżenie, że zostaną satelitą WRWE to śmiech na sali. Dziś pisze się jakieś oświadczenia, że nie ma wrogości po zakończeniu zgody a rzeczywistość jest inna niż oficjalne komunikaty. Przykładem może tu być sytuacja po zakończeniu zgody Cracovia-Korona, lub chociażby wyżej wspomniana Polonia z Arką, gdzie też miał być szacunek a jest jak jest.

Przy okazji zaistniałych zmian zgodowo-kibicowskich wspomnę tylko, że obecnie najdłuższą sztamą w Polsce jest zgoda Arki Gdynia z Polonią Bytom

I po c*** p********* farmazony. Jeziorak został f-c Lechii bo nie dawał już rady w regionie. Jakiś czas później Lechia zaproponowała układ h Stomilowi.
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"

PawelRm
Posty: 166
Rejestracja: 09.03.2007, 22:14
Lokalizacja: Wschodnia Polska

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PawelRm » 21.10.2017, 10:50

Tel pisze:
21.10.2017, 09:49
Gwinejczyk pisze:
21.10.2017, 09:30
Na takiej samej zasadzie to Radomiak wcześniej został OFICJALNYM fan-klubem Legii. Czemu zatem Polonii ktoś wytyka że chce mieć dobre relacje z Widzewem. Zawsze jak duży klub wiąże się z mniejszym który jest blisko, to jest takie pitolenie że został ich FC. A nie zawsze tak jest. Nie sądzę że Radomiak uważa się za FC Legii. I tak samo będzie z Polonią.
Akurat Radom i kibiców Radomiaka, można poniekąd nazwać fc Legii. Radom od dawien dawna sympatyzuje z Legią, w czym utwierdziłem się poznając na studiach, jak i w pracy za granicą kibiców Radomiaka.
Swego czasu, też z sympatią wyrażali się o Lechii Gdańsk. To pewnie przez barwy ;)
Proponuje rozpocząć leczenie... idealny przykład "gówno wiem, wypowiem się"
ML

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Tel » 21.10.2017, 11:40

PawelRm pisze:
21.10.2017, 10:50
Tel pisze:
21.10.2017, 09:49
Gwinejczyk pisze:
21.10.2017, 09:30
Na takiej samej zasadzie to Radomiak wcześniej został OFICJALNYM fan-klubem Legii. Czemu zatem Polonii ktoś wytyka że chce mieć dobre relacje z Widzewem. Zawsze jak duży klub wiąże się z mniejszym który jest blisko, to jest takie pitolenie że został ich FC. A nie zawsze tak jest. Nie sądzę że Radomiak uważa się za FC Legii. I tak samo będzie z Polonią.
Akurat Radom i kibiców Radomiaka, można poniekąd nazwać fc Legii. Radom od dawien dawna sympatyzuje z Legią, w czym utwierdziłem się poznając na studiach, jak i w pracy za granicą kibiców Radomiaka.
Swego czasu, też z sympatią wyrażali się o Lechii Gdańsk. To pewnie przez barwy ;)
Proponuje rozpocząć leczenie... idealny przykład "gówno wiem, wypowiem się"
Proponuję porozmawiać z kolegami z Michałowa, Golebiowa, nad Potokiem, z Borków, a nie bezczelnie wypierać.
Obrazek

czas_na_okulary
Posty: 92
Rejestracja: 01.08.2017, 19:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: czas_na_okulary » 21.10.2017, 11:56

Kibice Radomiaka, obecni na stadionie Legii od końca lat osiemdziesiątych. Może nawet wcześniej, ale nie mam wiedzy. Bez barw, ale mimo to, nie ukrywali jaki pierwszy klub mają w sercu. Nie wszystkim to się w Radomiu podobało.

89piotrekski
Posty: 367
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: 89piotrekski » 21.10.2017, 12:10

No to Polonia ma jeszcze 2 zgody Sandecja i Real Saragossa.

ReprezentujęSiebie
Posty: 20
Rejestracja: 03.09.2017, 06:37

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ReprezentujęSiebie » 21.10.2017, 12:22

Gdyby powstał prawdziwy i aktywny, a nie papierowy układ KSP-RTS to byłoby to jedno z ciekawszy wydarzeń w ostatnich latach. Wiadomo, że Polonia byłaby tu głównie w roli przewodnika dającego cynki, czy też bazy wypadowej, ale wielokrotnie mogłaby wystawić ciekawy temat związany z (L).

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: JuniorKSP » 21.10.2017, 12:34

Beha pisze:
21.10.2017, 09:44
Gwinejczyk pisze:
21.10.2017, 09:30
Na takiej samej zasadzie to Radomiak wcześniej został OFICJALNYM fan-klubem Legii. Czemu zatem Polonii ktoś wytyka że chce mieć dobre relacje z Widzewem. Zawsze jak duży klub wiąże się z mniejszym który jest blisko, to jest takie pitolenie że został ich FC. A nie zawsze tak jest. Nie sądzę że Radomiak uważa się za FC Legii. I tak samo będzie z Polonią.
Polonia jeszcze miesiąc temu lamentowała, że zarząd Legii nie chce ich wpuścić na mecz Legii z Craxą na Ł3, a teraz ktoś od nich pisze, że kontaktów nie ma od dawna..
Pomijam fakt, że kilkanaście lat temu KSP miała zgodę z ŁKS-em, ba, teraz lgnie do ekipy, która swą siłę opiera głównie w FC...
Jak widać , FC Legii to powód do wstydu wedle logiki kibiców z Muranowa, stanie na sektorze obok flagi Koluszek, czy Skierniewic to już nie...

Złośliwie można rzec, że połączyło ich SLD - ponoć robota "Olina"(nim raczek go zjadł) i młodego Olejniczaka.
Rzeczywiscie, pomin tę zgodę z LKS-em lepiej, bo to byly zupelnie inne czasy. Tak samo niedopomyslenia byla wtedy zgoda Gornika Zabrze z GKS-em Katowice (skadinad przez GKS rozpadla sie nasza sztama z Gornikiem)
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

czarni
Posty: 162
Rejestracja: 28.02.2007, 18:37

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: czarni » 21.10.2017, 13:59

89piotrekski pisze:
21.10.2017, 12:10
No to Polonia ma jeszcze 2 zgody Sandecja i Real Saragossa.
Z naciskiem na słowo jeszcze ;-)

Kam88
Posty: 14
Rejestracja: 05.08.2017, 14:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Kam88 » 21.10.2017, 15:58

Na tym jakze szanownym forum gdzie niedawno kumaci oglosili koniec zgody ZS-LW a teraz czytam ,ze Radomiak to FC Legii . Zas na fb p******* kocopoły ,ze Radomiak bez Legii jest chujowy a Legia bez Radomiaka. Wezta sie zastanowta kto kim jest dla kogo ,kto z kim ma uklad oficjalny ,cichy,pakt o nieagresji ,niby kosa a ekipy wafluja sie.

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: obiektywnyFAN » 21.10.2017, 16:14

Jak na linii Polonia W. / Arka ?

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Beha » 21.10.2017, 16:34

Gwinejczyk pisze:
21.10.2017, 14:25
DoZo pisze:
21.10.2017, 13:41
Gwinejczyk pisze:
21.10.2017, 09:30
Na takiej samej zasadzie to Radomiak wcześniej został OFICJALNYM fan-klubem Legii. Czemu zatem Polonii ktoś wytyka że chce mieć dobre relacje z Widzewem. Zawsze jak duży klub wiąże się z mniejszym który jest blisko, to jest takie pitolenie że został ich FC. A nie zawsze tak jest. Nie sądzę że Radomiak uważa się za FC Legii. I tak samo będzie z Polonią.
Jeżeli 'eRTeeS' zacznie regularnie pozdrawiać "czarnulki" na swoich meczach (jak my cHłopaków z Radomia), to zacznę RADOMIAK nazywać naszym FC, a dhw i shw - fan-klubami "rucholi", pasuje?
Pasuje żebyś trochę spuścił ciśnienie bo zaraz pękniesz od tej napinki. Tak tak bo Widzew albo Wisła to FC Ruchu... żyj dalej w swoim magicznym świecie pełnym wróżek i jednorożców.
Nie nauczyli czytać ze zrozumieniem..

jar_ko_w
Posty: 260
Rejestracja: 22.08.2013, 22:42
Lokalizacja: Wi-Fi

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jar_ko_w » 21.10.2017, 18:55

89piotrekski pisze:
21.10.2017, 12:10
No to Polonia ma jeszcze 2 zgody Sandecja i Real Saragossa.
Mógłby ktoś przybliżyć jak i kiedy powstała zgoda Polonii z Realem
Czy wygrywasz, czy nie ja i tak kocham Cię...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: WS1906 i 389 gości