Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: White1910Pride » 13.09.2017, 16:52

TERROR_EUDEZET pisze:
13.09.2017, 15:46
error04 pisze:
13.09.2017, 14:38
Brawa dla Łksu za popieranie urzedu miasta za przebieranie Polskich bohaterow w pedalski symbole (fioletowa pelerynka i rog z jednorozca na pomniku Kosciuszki). Kibice Widzewa zaczeli minusowac miejski profil na fb a Łks (oficjalny fp) razem z lewica staneli ramie w ramie by plusowac profil. Nie wstyd wam? Ja wiem ze robicie wszystko na przekor widzewiakom ale nie robcie tego na slepo...
Twoi kolesie dawali jedynki za to, że powiedziano o rugby, a nie frekwencji i że małolacik co prowadzi fanpage spruł się do jednego z Was o to, że ciągle pierdolicie o udostępnianiu widzewskich informacji w komentarzach.
Zrozum, że nikt mądry nie popiera tej dziwnej promocji miasta poprzez brak poszanowania do osób zasłużonych Łodzi i Polsce, ale to wytaczanie przez kibiców Widzewa wojny miastu na Facebooku jest z lekka śmieszne.
akcja oddolna nie przeciwko Łodzi - naszemu miastu jak to próbujesz ściemniać, a przeciwko chujowej administracji i arogancji jaką przejawia. Dotyczyła głownie Widzewa ale jak można sobie poczytać też dezaprobaty dla porąbanych tęczowych pomysłów promowanych przez te stronkę,

taki z was antyWidzew i dupowłazy miasta, że aż wasze oficjalne strony się zaangażowały, a zastępy najrodowitszych dołączyły do tęczowej koalicji jednorożców obok zmobilizowanego przez stronkę lewactwa i pedalstwa. Wystarczy pośledzić historię recenzji.
podejrzana pedalska fotka na waszej trybunie teraz koalicja jednorożców w pelerynach - iście tęczowa trybuna
[link]



TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 13.09.2017, 16:57

Jak Wam ta Łódź nie pasuję to się jej wyrzeknijcie, zróbcie se jakieś Imperium Widzewskie, albo Zjednoczone Fancluby Widzewskie.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

ktotamwie1
Posty: 99
Rejestracja: 09.08.2017, 10:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ktotamwie1 » 13.09.2017, 17:02

czy Ty odmieńcu nie rozumiesz, że krytyka, która pojawiła na owym fp jest skierowana w stronę osób zarządzających nią, a nie przeciwko miastu? Boże - widzisz i nie grzmisz.. Degeneraci bez wyobraźni z klapkami na oczach z żydowską przeplatanką.

krokiet_z_grzybami
Posty: 758
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krokiet_z_grzybami » 13.09.2017, 17:10

Nie jestem totalnie w temacie z jakąś stronką i Widzewskimi pretensjami.. ale z tego co tutaj na forum wyczytałem, chodzi o to, że cały Widzew się zjednoczył aby zminusować jakąś gówno wartą stronkę internetową TYLKO dlatego, że jakiś tam admin zamiast napisać o frekwencji na meczu Widzewa, napisał coś o rugby? haha... serioo??
Wy naprawdę myślicie, że KOGOKOLWIEK interesuje ta Wasza frekwencja po za was samymi?? uważacie, że to jest taki temat, że każdy portal ma o tym pisać? nie myślałem, że z was takie picusie glancusie :) conajmniej tak jakbym zaczął narzekać , że w Teleexpresie o 17 na TVP1 nie powiedzieli nic o tym, że ŁKS wygrał z przykładowym Rowem Rybnik 1:0 :) ...
no ludzie, dajcie se spokój..

FWC
Posty: 314
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC » 13.09.2017, 17:18

antyGW pisze:
12.09.2017, 22:49
TERROR_EUDEZET pisze:
12.09.2017, 21:49
antyGW pisze:
12.09.2017, 20:25
Charakterniaki z ŁKSu - co to się stało na Chojnach? Byliście w przewadze i spierdalacie. Wypada to najbardziej honorowej ekipie w Polsce?
Przed Tobą spierdalali jak wyszedłeś ze spalinówką.
czyli co, teraz stara śpiewka... Widzew ze sprzętem.
A wy to ku*** z czym byliście ? Może powiesz że wybiegliście na gołe łapy ?
Kolejna sytuacja, gdzie w przewadze spierdalacie. O ile przegonienie zbiórki na Kozinach mogliście tłumaczyć tym, że to zbiórka osiedlowa, że niewielu chuliganów itp itd to teraz nie macie nic na swoje usprawiedliwienie. Jeździliście po osiedlu by kogoś złapać i najebać w 15 na 1, a jak znalazła znalazła się grupa która chciała się postawić to spierdalacie mimo przewagi liczebnej.
Trafne spostrzeżenie, szkoda że już "zakryte" jakimiś bezsensownymi postami o d**** Maryni.
Gdyby akcja była w odwrotną stronę, to Łksiaki by pisali o tym przez 10 kolejnych stron, a jak akcja skończyła się tak, że pędzikiem spierdalali to cisza w temacie.
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

UW1908
Posty: 519
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 13.09.2017, 17:22

No ale jak to?! Ten doping,te karnety,ta frekwencja,te rekordy świata i wszechświata i wszystko na nic? I pudelek albo Twoje Imperium nie napiszą o tym ani słowa? Bojkot i c***! Żeby każdy klub miał taką manie wielkości to byśmy r******** cały darknet(jeśli ktoś wie co to) płaczem.

popopopopo
Posty: 144
Rejestracja: 22.11.2016, 14:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: popopopopo » 13.09.2017, 17:34

Cała ich wieśniacka mentalność wyszła. Rozsyłają wszędzie info o karnetach i frekwencji i każdego ma to obchodzić bo sie buraki obrażą. Walcie se konia we własnym gronie jacy jesteście naj a reszcie dajcie spokój.

FWC
Posty: 314
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC » 13.09.2017, 17:50

Hehe powiem wam szczerze Ełkaesiaczki, że to co tu czytam bardzo mnie cieszy :) Wasz ból d*** o frekwencje to coś pięknego. W sumie nie ma co się dziwić, bo pewnie gdybyście to wy takie wyniki osiągali to ja chodziłbym wkurwiony. Dla kibica w mieście derbowym nie ma chyba nic gorszego jak to, że wszędzie mówi się o lokalnym rywalu :)

tutaj wpis Stolara tłumaczący całą "akcję"

Gdy biliśmy rekord sprzedaży karnetów po raz drugi, sam wrzuciłem na profil Łodzi, krótką informację o tym, że wiele poważnych mediów w naszym kraju, poświęciło temu wydarzeniu oddzielny artykuł, a oficjalny Fan Page prowadzony przez Urząd Miasta Łodzi, nie zająknął się nawet na ten temat. Wkleiłem kilkanaście linków, do najbardziej poczytnych portali, które o tym napisały. Zrobiłem to, by było choć trochę wstyd, osobom odpowiedzialnym za prowadzenie tego, miejskiego profilu. Bo przecież każde inne miasto na ziemi, raczej udostępniłoby taką informację, chwaląc się, że "u nas ma miejsce coś pozytywnego". Zwłaszcza w mieście takim jak Łódź, które chciałoby walczyć z niesprawiedliwą opinią, mówiącą o tym, że miasto jest nudne, szare i tylko "Łódź, k***a". Bo jest takie miejsce w Łodzi, wcale nie smutne i szare, gdzie regularnie spotykają się ludzie nie tylko z naszego miasta ale i specjalnie na to wydarzenie zjeżdżają także rodziny z wielu zakątków Polski. Niestety dla Urzędu Miasta, noszą koszulki w kolorze czerwonym.
Problem polega na tym, że jak wiadomo, w UMŁ za kadencji Prezydent Zdanowskiej, rozsiedli się na różnych stanowiskach kibice innego klubu z Łodzi i nie jest to żadną tajemnicą. Efekt tego jest taki, że informacje pozytywne dot. Widzewa są przemilczane, lub co najwyżej, z wielką łaską podane publicznie, gdy hype już nieco opadnie. Efekt jest również i taki, że w tej chwili środowisko skupione wokół Widzewa, musi wydzierać miastu, które sam promuje, jak psu z gardła, dostępność boisk treningowych w ośrodku treningowym, o który nie walczył nikt, oprócz tego właśnie środowiska. To radny Rafał Markwant koordynował akcję zbierania podpisów pod petycją dot. modernizacji Łodzianki, a do akcji nie przyłączyli się wtedy ani Budowlani S.A., ani BBRC, ani Orientuś, ani Łodzianka, które to podmioty obecnie próbują z tego tortu pieczonego przez Widzew, odkroić po kawałku dla siebie. Widzew i jego kibice czują się na każdym kroku okłamywani przez Urząd Miasta. Przypomnę tylko bitwę stoczoną o SkyBoxy na stadionie, która doprowadziła, z tego co słyszymy, do zgniłego kompromisu polegającego na przymusie dostosowania się Widzewa do pomysłów organizacji przez UMŁ innych, niszowych imprez przy al.Piłsudskiego 138. Na stadionie, Widzew nie może zrobić właściwie nic, co uatrakcyjniłoby obiekt. Nie można udekorować tunelu prowadzącego na boisko, w odpowiednio nastrajające fototapety, nie można umieścić na fasadzie stadionu nic, co przypominałoby z zewnątrz o tym, że stadion ten powstał dla Widzewa. W innych miastach,na miejskich stadionach, jest to możliwe, ale w Łodzi oczywiście nie do zrobienia, bo...gwarancja wykonawcy tego nie obejmuje(tylko oficjalnie, rzecz jasna).
W ostatnich dniach, na mocy wspomnianego, zgniłego kompromisu, mecz Widzewa został przełożony z soboty na piątek, a mimo to na trybunach podczas spotkania w 3 lidze i tak stawiło się 16,5 tys ludzi. Dzień później, na meczu rugby pod patronatem UMŁ i Prezydent Zdanowskiej stawiło się ok 3 tys kibiców. Jak myślicie, o której imprezie znaleźliśmy informację na oficjalnym profilu Łodzi? Pytanie retoryczne. Frekwencyjnie, impreza rugby nie bardzo się udała, a na sugestie kibiców, kierowane na profil miasta na Facebooku, mówiące o niezrozumiałym przemilczaniu piątkowego meczu RTS-u, kibice Widzewa usłyszeli oficjalną odpowiedź, żeby....się nie napinali.
Po gromach jakie spadły od razu na autora postu i masowym ocenianiu profilu na jedną gwiazdkę, prowadzący Fan Page w gimnazjalnym stylu starał się przeprosić (pamiętajmy że wciąż pisze on jako Łódź - oficjalny profil). Jednak przez palce nie przeszło mu już oznaczenie oficjalnego profilu klubu Widzew Łódź, a jakiejś grupy na Facebooku nazwą nawiązującą do Widzewa i to ich właśnie przeprosił. Jeśli to nieprawidłowe oznaczenie nie zostało zrobione z premedytacją, to tym bardziej brak podstawowych umiejętności w obsłudze Fan Page`a powinien doprowadzić chyba do pożegnania się z odpowiedzialną za to, osobą (abstrahując już od sposobu prowadzenia profilu i stylu w jakim jest to robione - czyli wczesnego Gimnazjum).
Do tego wszystkiego doszła fatalna "kampania jednorożcowa" i ubranie, a raczej oszpecenie łódzkich pomników m.in. Tadeusza Kościuszki, fioletowym płaszczem z doczepionym rogiem tego samego koloru, do głowy postaci. Dzisiaj z ciekawą propozycją wyszedł były Prezydent Łodzi, Jerzy Kropiwinicki (co za czasy, że będę go cytował), który zaproponował Zdanowskiej przebranie się w te same tandetne gadżety i założenie na głowę rogu, by tak ubraną dać się fotografować do kolejnej kampanii wyborczej. Wydźwięk tej akcji w mediach jest głównie negatywny i bardzo negatywny, a to i tak była tylko część zaplanowanej przez miasto kampanii, bo film nagrany na tę okazję szybko zniknął z Fan Page`a, ponieważ ludzie nie dowierzali, w to co widzą. Widzewiacy nawiązywali również i do tego w swoich negatywnych ocenach profilu.
Widzew oczywiście nie jest najważniejszą rzeczą dla wielu mieszkańców naszego miasta, ale dla równie wielu jest i Urząd Miasta Łodzi powinien zdawać sobie sprawę z tego, że u Widzewiaków przelała się czara goryczy, spowodowana brakiem porozumienia ws Łodzianki, ingerencją w terminarz meczów RTS-u, utrudnieniami w adaptacji stadionu do potrzeb Widzewa, czy obcesowym traktowaniem samego klubu w różnych innych sytuacjach. Okazuje się, że w relacjach Urzędu z Widzewem, doszliśmy chyba do ściany, a kibice będą robić wszystko, by walczyć o dobre imię RTS-u i zwalczać zapędy urzędowej drużyny Hanny Zdanowskiej do marginalizowania najbardziej utytułowanego klubu piłkarskiego w Łodzi. UMŁ nie widzi wartości marketingowej klubu z al.Piłsudskiego, albo co gorsza, widzi ale z premedytacją nie chce mieć z nią nic wspólnego, zapominając o tym, że to dzięki Widzewowi, Łódź wymieniana była w ostatnim roku, w pozytywnym świetle setki razy w mediach w Polsce i w Europie.
Dopóki nie zmieni się podejście UMŁ do Widzewa, albo nie zmienią się władze miasta, na bardziej przychylne temu, co dzieje się przy al.Piłsudskiego 138, dopóty takie fanpejdżowe afery będą wybuchać raz w miesiącu, aż w końcu przybiorą jakąś inną formę protestu z negatywną kampanią wyborczą włącznie.
Inna sprawa, to zaangażowanie oficjalnego profilu ŁKS(!) do wystawiania pięciu gwiazdek na Fan Page`u Łodzi, w kontrze do działań kibiców Widzewa, którzy mieli przecież konkretne zarzuty do prowadzonego przez UMŁ konta i nie wzięli ich z kosmosu. To już dla mnie walka rodem z piaskownicy. Chyba, że aż tak bardzo spodobał się na ŁKS-ie fioletowy płaszcz Kościuszki i tematyka jednorożców?


WIDZEWOWI SZKODZI URZĄD MIASTA ŁODZI
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 13.09.2017, 17:59

Może ktoś wrzucic streszczenie powyższego tekstu tego storala czy jak tam zwą.
Tbm

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 13.09.2017, 18:01

Szkoda, że nie zacytowałeś kolegi co się dziwi, że żaden baran z UMŁ nie wpadł na genialny pomysł by ulice po meczu zamykać aby można było się wydostać z Serca Łodzi.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

marvelos
Posty: 46
Rejestracja: 31.07.2017, 18:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: marvelos » 13.09.2017, 18:20

Mam znajomego z Widzewa ponad 40-dychy i jezdził na pierwsze widzewskie wyjazdy jest ze starego widzewa i takie komentarze jak umieszcza na róznych portalach to paranoja,gdybym go nie wykminił pomyślał bym że przedszkole,wasza megalomania pokazuje że można z was się tylko śmiać.. a patusy od interesu i huliganki można znaleść wszędzie tylko harakternych brak tak jak u was....

Radicaal
Posty: 451
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 13.09.2017, 18:45

Myślę,że to Wy widzewiacy macie największy ból d*** o Waszą frekwencję.Jak to możliwe? Otóż:
Praktycznie nikt w kraju już o tym nie wspomina.Mało tego staje się to nudne powoli.To Wy wciąż i wciąż o tym pieprzycie.
Doszło do tego,że ktoś/portal itp. nie wspomina o Waszej frekwencji i co się stało.Lament,płacz,depresja kibiców Widzewa z okolicznych miasteczek i wiosek.Znów szantaże,straszenie.Znając Waszą płytką strategię,zaraz zaczną się donosy.
Jesteście środowiskiem zakompleksionych,nigdy nie docenianych ludzi,którym jak coś nie wyjdzie to chwyta się broni,która uderza
poniżej pasa.
Chcę podkreślić (pisałem to już tutaj) że Wasza frekwencja jest zaskakująco duża.Pewnego rodzaju fenomen.
Ale chcę też podkreślić,że absolutnie mnie to nie boli.I wielu braci po szalu również.
Ja wywodzę się z typowo kibolskiego grona i zawsze na frekwencję w takim środowisku wykładano laskę.
Liczyły się race,wyjazdy itd. wszystko co z ultraską związane.
Nie macie jak zaistnieć,Wasza kibolska potęga odeszła do historii,więc pozostała Wam frekwencja.
Przez to że trzysta razy na dzień,codziennie,wspominacie ile to ludzi przyszło oglądać piłkarzy w akcji,robicie z siebie pośmiewisko.
Pośmiewisko kibolskiej Polski nie piłkarskiej Polski.A to forum jest chyba o kibolach zdaje się...

P.S. I właśnie łodzianie pokazali Wam na tym nieszczęsnym facebook'u co o Was sądzą i gdzie Was mają.
Widzew szkodzi Łodzi.Tyle w temacie.

Pedigree
Posty: 8
Rejestracja: 07.08.2017, 18:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pedigree » 13.09.2017, 18:49

Łódzki Klub Sportowy pisze:
13.09.2017, 15:04
Dawaliście 1 za coś innego, więc nie p****** wieśniaku.
Haha i napisala to gruba swinia z Chechla no ku*** z czym do ludzi wsiurze...
Pato 1908 Gang

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 » 13.09.2017, 19:07

Derbowa walka na fejsbukowe gwiazdki. Dobre to.
Najebać ich wiele i do Księgi Guinnessa. Tego na pewno nikt jeszcze nie zgłosił.

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 275
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 13.09.2017, 19:10

Pedigree pisze:
13.09.2017, 18:49
Łódzki Klub Sportowy pisze:
13.09.2017, 15:04
Dawaliście 1 za coś innego, więc nie p****** wieśniaku.
Haha i napisala to gruba swinia z Chechla no ku*** z czym do ludzi wsiurze...
Odstaw dopalacze.

Pedigree
Posty: 8
Rejestracja: 07.08.2017, 18:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pedigree » 13.09.2017, 19:20

Łódzki Klub Sportowy pisze:
13.09.2017, 19:10
Pedigree pisze:
13.09.2017, 18:49
Łódzki Klub Sportowy pisze:
13.09.2017, 15:04
Dawaliście 1 za coś innego, więc nie p****** wieśniaku.
Haha i napisala to gruba swinia z Chechla no ku*** z czym do ludzi wsiurze...
Odstaw dopalacze.
Odstawie jak następnym razem prowadzac doping do tych czarnych skarpet pod kolana założysz sandaly wiesniaku haha :)
Pato 1908 Gang

K4B2Q
Posty: 30
Rejestracja: 21.08.2017, 16:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: K4B2Q » 13.09.2017, 19:45

Pedigree pisze:
13.09.2017, 19:20
Łódzki Klub Sportowy pisze:
13.09.2017, 19:10
Pedigree pisze:
13.09.2017, 18:49

Haha i napisala to gruba swinia z Chechla no ku*** z czym do ludzi wsiurze...
Odstaw dopalacze.
Odstawie jak następnym razem prowadzac doping do tych czarnych skarpet pod kolana założysz sandaly wiesniaku haha :)
te igiełki naprawdę zryły ci czachę..

oldies years
Posty: 81
Rejestracja: 27.12.2016, 17:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: oldies years » 13.09.2017, 19:52

Radicaal pisze:
13.09.2017, 18:45
Myślę,że to Wy widzewiacy macie największy ból d*** o Waszą frekwencję.Jak to możliwe? Otóż:
Praktycznie nikt w kraju już o tym nie wspomina.Mało tego staje się to nudne powoli.To Wy wciąż i wciąż o tym pieprzycie.
Doszło do tego,że ktoś/portal itp. nie wspomina o Waszej frekwencji i co się stało.Lament,płacz,depresja kibiców Widzewa z okolicznych miasteczek i wiosek.Znów szantaże,straszenie.Znając Waszą płytką strategię,zaraz zaczną się donosy.
Jesteście środowiskiem zakompleksionych,nigdy nie docenianych ludzi,którym jak coś nie wyjdzie to chwyta się broni,która uderza
poniżej pasa.
Chcę podkreślić (pisałem to już tutaj) że Wasza frekwencja jest zaskakująco duża.Pewnego rodzaju fenomen.
Ale chcę też podkreślić,że absolutnie mnie to nie boli.I wielu braci po szalu również.
Ja wywodzę się z typowo kibolskiego grona i zawsze na frekwencję w takim środowisku wykładano laskę.
Liczyły się race,wyjazdy itd. wszystko co z ultraską związane.
Nie macie jak zaistnieć,Wasza kibolska potęga odeszła do historii,więc pozostała Wam frekwencja.
Przez to że trzysta razy na dzień,codziennie,wspominacie ile to ludzi przyszło oglądać piłkarzy w akcji,robicie z siebie pośmiewisko.
Pośmiewisko kibolskiej Polski nie piłkarskiej Polski.A to forum jest chyba o kibolach zdaje się...

P.S. I właśnie łodzianie pokazali Wam na tym nieszczęsnym facebook'u co o Was sądzą i gdzie Was mają.
Widzew szkodzi Łodzi.Tyle w temacie.
Odpowiem Ci ełkaesiaczku, chociaż nie planowałem się już tu nigdy wpisywać na tym forum dla debili i pętaków, czyli takich jak ty.

Otóż - najbardziej zakompleksione i nigdy nie doceniane środowisko reprezentujesz ty. Czyli środowisko kibiców Lks.
Widzew - twoim zdaniem szkodzi Łodzi -..? Wiesz dzieciaku, że jak Widzew grał z Liverpoolem, to zapotrzebowanie na bilety wyniosło 200.000..? Dwieście tysięcy... spotkałeś się z czymś takim jako kibic, nie licząc finału MŚ Brazylia - Urugwaj przed II wojną..? Tak wiem, to megalomania. Bardzo szybko się tego słowa nauczyliście

A mecz z Liverpoolem miał się odbyć na Stadionie Śląskim, tak aby większość chętnych ten mecz zobaczyła, ale jak wiadomo mecz odbył się u was, więc było "tylko" ok. 45.000.

I widzisz pętaczyno z białym frędzlem na końcu, frekwencja nadal taka na Widzewie że możesz pomarzyć - i w pierwszej połowie lat 80. i teraz. A ja widziałem i jedną i drugą. A ty co widziałeś..?

Ultraskę na Al. Chujni (czyli śmiać mi się chce). Wyjazdy się dla ciebie liczyły..? Super, pochwal się wyjazdem jednym, drugim, trzecim, czwartym z rzędu, dziesiątym na którym byłeś z Lks w liczbie powyżej np. 400 osób. Wyśmiać cię, czy chcesz dalej gadać o waszych wyjazdach przez sezony w 40-80 osób..?

I zapamiętaj na zawsze synu, że jak za Ptaka "byliście" w Europie, to wszyscy co grali z wami, najpierw dzwonili na Widzew, bo o Lks nikt w Monaco czy Manchesterze nie słyszał. Prawda..? czy nie prawda? Widzew szkodzi Łodzi - dobre, chyba na Gdańskiej w Bydgoszczy (wskocz w Google, dowiesz się, o co chodzi).

Więc rozsławiaj Łódź swoją racą (którą prawdopodobnie możesz se odpalić na boisku szkolnym w niedzielę po południu), a ja i tysiące innych będę rozsławiał Łódź m.in. frekwencją w IV lidze, której życzę wszystkim kibicom z III, II i I ligi, podobnie jak dopingu który pomimo mizerii sportowej jest najlepszy od paru dekad. Zatem o kibolską frekwencję na Widzewie się nie martw, bardziej martw się o to żebyście mieli w UML i na "fanpejdżach" więcej "kumatych" a mniej "przychlastów". I nie zapomnij o wchodzeniu w d*** wszystkim wokół - np. pani prezydent z PO czeka, może i ty się doczekasz 4 trybun, wtedy wrócimy do tematu frekwencji oraz pełnego stadionu i dopingu na Al. Ch. 2 - porównywalnego do Widzewa- ale na razie to Lem i sci fi. Ale życzę wam stadionu - po to żeby zobaczyć co napiszesz w odniesieniu, przygłupie, co napisałeś dzisiaj. Czyli:

"Ja wywodzę się z typowo kibolskiego grona i zawsze na frekwencję w takim środowisku wykładano laskę.
Liczyły się race,wyjazdy itd. wszystko co z ultraską związane.
Nie macie jak zaistnieć,Wasza kibolska potęga odeszła do historii,więc pozostała Wam frekwencja.
Przez to że trzysta razy na dzień,codziennie,wspominacie ile to ludzi przyszło oglądać piłkarzy w akcji,robicie z siebie pośmiewisko.
Pośmiewisko kibolskiej Polski nie piłkarskiej Polski.A to forum jest chyba o kibolach zdaje się..."

Jestem pewny, że zwalisz konia na temat waszej frekwencji na nowym stadionie, czyli pewnie z 8,500, 9000 na pierwszym meczu.
To dużo w porównaniu z 2500, 3000 dziś. I założę się, że nie będziesz mówił ile ludzi "przyszło oglądać piłkarzy w akcji", tylko powiesz ilu kiboli chodzi na Lks. Co z tego wynika...Jesteś debilem. Pozdrawiam, życzę stadionu, powaga.

UW1908
Posty: 519
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 13.09.2017, 19:54

Pedigree pisze:
13.09.2017, 19:20
Łódzki Klub Sportowy pisze:
13.09.2017, 19:10
Pedigree pisze:
13.09.2017, 18:49

Haha i napisala to gruba swinia z Chechla no ku*** z czym do ludzi wsiurze...
Odstaw dopalacze.
Odstawie jak następnym razem prowadzac doping do tych czarnych skarpet pod kolana założysz sandaly wiesniaku haha :)
Strasznie zorientowany jesteś widzę w Naszym temacie. K.już dawno nie prowadzi dopingu także coś tam wiesz,coś tam słyszałeś, a reszta to bajki co nawet nie dziwi bajkopisarze.

torcaa
Posty: 104
Rejestracja: 20.05.2016, 12:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: torcaa » 13.09.2017, 20:01

Nie wspomnieli o bidulkach na fejsbuczku i płaczą jak pizdy,piszą jakieś oświadczenia.ku*** to się nie dzieje naprawdę.Wy serio widzewiacy nie widzicie jak bardzo się ośmieszacie?Jesteście chyba jedyną ekipą w Polsce która zajmuje się takimi bzdurami.
To że jesteście bandą pikników i pizd to już pokazaliście nie raz,między innymi nie wpuszczając gości na derby.Teraz tylko to potwierdzacie.

UW1908
Posty: 519
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 13.09.2017, 20:07

torcaa pisze:
13.09.2017, 20:01
Nie wspomnieli o bidulkach na fejsbuczku i płaczą jak pizdy,piszą jakieś oświadczenia.ku*** to się nie dzieje naprawdę.Wy serio widzewiacy nie widzicie jak bardzo się ośmieszacie?Jesteście chyba jedyną ekipą w Polsce która zajmuje się takimi bzdurami.
To że jesteście bandą pikników i pizd to już pokazaliście nie raz,między innymi nie wpuszczając gości na derby.Teraz tylko to potwierdzacie.

Nie jakieś oświadczenia tylko ich bożek Stolec tak się naprodukował,pierwszy kibic widzewa piszę takie żenujące oświadczenia. Śmiech na sali ku*** płaczki.

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 » 13.09.2017, 20:11

oldies years pisze:
13.09.2017, 19:52


Wiesz dzieciaku, że jak Widzew grał z Liverpoolem, to zapotrzebowanie na bilety wyniosło 200.000..? Dwieście tysięcy... spotkałeś się z czymś takim jako kibic, nie licząc finału MŚ Brazylia - Urugwaj przed II wojną..?
Tam nie było zapotrzebowania na 200000/ Tam było 200000. Zapotrzebowanie to pewnie na pare milionów było.
I ten mecz odbył sie po wojnie.

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 13.09.2017, 20:33

20 kibiców Widzewa zasiada w sektorze gości na wczorajszym meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Benfica Lizbona - CSKA Moskwa.

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 13.09.2017, 20:45

Jakies starcie Benfica - Cska/Rts to fake czy prawda??
:arrow:

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 13.09.2017, 20:56

To by bylo na tyle jeśi chodzi o to cale zamieszanie facebookowe z profilem Łodzi :)

Sport.pl
"Jeszcze dwa dni temu profil, który działa od pięciu lat miał nieco ponad 800 opinii. Po 48 godzinach uzyskał ponad 5 tys. recenzji (2 tys. ocen na pięć gwiazdek vs. 1 tys. na jedną)."
Tbm

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.09.2017, 21:15

UW1908 pisze:
13.09.2017, 20:07
torcaa pisze:
13.09.2017, 20:01
Nie wspomnieli o bidulkach na fejsbuczku i płaczą jak pizdy,piszą jakieś oświadczenia.ku*** to się nie dzieje naprawdę.Wy serio widzewiacy nie widzicie jak bardzo się ośmieszacie?Jesteście chyba jedyną ekipą w Polsce która zajmuje się takimi bzdurami.
To że jesteście bandą pikników i pizd to już pokazaliście nie raz,między innymi nie wpuszczając gości na derby.Teraz tylko to potwierdzacie.

Nie jakieś oświadczenia tylko ich bożek Stolec tak się naprodukował,pierwszy kibic widzewa piszę takie żenujące oświadczenia. Śmiech na sali ku*** płaczki.
Ty anonimowa parówo, osiągnij i zrób na kibicowskim szlaku choć 1/100 tego, co S, to będziesz miał prawo coś się do Niego zasapać. A tak to stul ryj, bo w porównaniu do S jesteś nikim. Obaj to wiemy, więc nawet nie komentuj.

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 13.09.2017, 21:19

Wszystko ładnie z tą frekwencją, zazdroszczeniem przez cały czas. Tej frekwencji po 5000 widzów na starym stadionie też powinno się zazdrościć? Czy tego etapu nie liczymy bo konflikt z Cackiem, chujowe wyniki i w ogóle?
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

UW1908
Posty: 519
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 13.09.2017, 21:31

mądrala pisze:
13.09.2017, 21:15
UW1908 pisze:
13.09.2017, 20:07
torcaa pisze:
13.09.2017, 20:01
Nie wspomnieli o bidulkach na fejsbuczku i płaczą jak pizdy,piszą jakieś oświadczenia.ku*** to się nie dzieje naprawdę.Wy serio widzewiacy nie widzicie jak bardzo się ośmieszacie?Jesteście chyba jedyną ekipą w Polsce która zajmuje się takimi bzdurami.
To że jesteście bandą pikników i pizd to już pokazaliście nie raz,między innymi nie wpuszczając gości na derby.Teraz tylko to potwierdzacie.

Nie jakieś oświadczenia tylko ich bożek Stolec tak się naprodukował,pierwszy kibic widzewa piszę takie żenujące oświadczenia. Śmiech na sali ku*** płaczki.
Ty anonimowa parówo, osiągnij i zrób na kibicowskim szlaku choć 1/100 tego, co S, to będziesz miał prawo coś się do Niego zasapać. A tak to stul ryj, bo w porównaniu do S jesteś nikim. Obaj to wiemy, więc nawet nie komentuj.
Koło c**** mi lata ile zrobił. Zachowuje się jak wkurwiona nastolatka i tyle. A kim jest każdy z Was sapiący do K.? Wszyscy wy tu zebrani razem wzięci nie macie połowy wyjazdów co On. Oczekujecie szacunku do tej płaczliwej k****, a sami plujecie na nas. No tak wy możecie bo wy jesteście naj. c*** wam w serca.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.09.2017, 21:35

"Wkurwionej nastolatki" to se szukaj u swojej starszej siory z gimnazjum.
Chyba Cię pojebało i to zdrowo, koleś, komentując S.

UW1908
Posty: 519
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 13.09.2017, 21:45

mądrala pisze:
13.09.2017, 21:35
"Wkurwionej nastolatki" to se szukaj u swojej starszej siory z gimnazjum.
Chyba Cię pojebało i to zdrowo, koleś, komentując S.
Ja wiem,że wszystko co mówi S to świętość dla was. Jesteście ciemnotami i zakompleksionymi k****** ciągle wymagającymi od wszystkich żeby o was pisali i mówili. Szkoda,że tylko w jednym temacie. Gdzie byli ci wszyscy fanatycy kochający widzew jak szło źle i nie było stadionu? j***** kibice sukcesu,tyle,że w przeciwieństwie do wielu klubów nie piłkarskiego a stadionowego. Ludzie ze wsi takiego cudeńka to pewnie nie widzieli i zamiast do remizy to na stadionowy folwark jadą. Czy będziecie jednak bić tych co siedzą pod zegarem? Najwięksi! Koniec ode mnie mądralo bez szkoły.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 13.09.2017, 21:53

I tak pięknym chytrym żydowskim sposobem zostały przemilczane wydarzenia na Chojnach, w sumie wesołe te wypociny.
https://t.me/pump_upp

antyGW
Posty: 181
Rejestracja: 30.06.2011, 11:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: antyGW » 13.09.2017, 21:58

nikodem pisze:
13.09.2017, 21:46
Mnie to też ciekawi ze widzew na starym stadionie miał frekwencje po 4/5 tys.(stadion był w max połowie zapełniony,po za meczami z nami czy z Legią)a teraz nagle taki wysyp...a każdy wie jakie to ma wpływ na chuliganke,no już przykład Górnika a Ruchu aż się prosi o przypomnienie...az 100 Legii na 600 Jagi się prosi o przypomnienie,badżmy po ważni panowie...nawet pewna osoba z Widzewa,mi na pw (po wymianie zdań)napisała o tym kto ma obecnie mocniejszą bande...w razie z wątpienia mogę to pokazać,a to na prawde nie przypadkowa osoba.
przestań się już ośmieszać na tym forum.
zamiast tego weź słownik do ręki i oszczędź nam wszystkim czytania twoich wypocin, z błędami ortograficznymi jak w podstawówce.
ŁKS INTERNET HOOLIGANS
rozpierdol pisze:
14.09.2017, 08:44
Na forum też same wariaty.Wywodzący się z kibolskiego grona Radicaal,znający ludzi z całej kibolskiej Polski Nikoś,siejący TERROR w ŁDZ łodzianin98,zapraszający na zbiórki MW10,no i mający w zanadrzu pińcet kont władca tematu entliczek.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.09.2017, 21:59

Jeden o "bez szkoły", drugi o "prywatnych wiadomościach"... No cały Łks :)
Kończąc temat S - żaden z was nie ma prawa słowa na niego powiedzieć, bo w porównaniu do niego jesteście zerami. I to nawet nie tyle chce Was obrażać, co stwierdzam fakt.

A co do frekwencji - no cóż, dziewczyny, każdy ma wzloty i upadki, Łks ciągle leci na "upadku" (średnia 2500 kibiców na meczu), RTS leci na "wzlocie" (średnia kole 16 000 kibiców na meczu). To nas różni zdecydowanie. Kto wyjdzie lepiej na tej pogardzanej przez Was frekwencji to zobaczymy w najbliższych latach.

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 13.09.2017, 22:07

WidzewskaCharyzma pisze:
13.09.2017, 21:53
I tak pięknym chytrym żydowskim sposobem zostały przemilczane wydarzenia na Chojnach, w sumie wesołe te wypociny.
Chyba nie chcesz napisac ze sztywni fanatycy z akademii cosinusa spierdalali przed jankami z Andrespola???!!!

UTYMAN
Posty: 114
Rejestracja: 16.05.2013, 00:45
Lokalizacja: Ruch

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UTYMAN » 13.09.2017, 22:09

nikodem pisze:
13.09.2017, 21:46
Mnie to też ciekawi ze widzew na starym stadionie miał frekwencje po 4/5 tys.(stadion był w max połowie zapełniony,po za meczami z nami czy z Legią)a teraz nagle taki wysyp...a każdy wie jakie to ma wpływ na chuliganke,no już przykład Górnika a Ruchu aż się prosi o przypomnienie...az 100 Legii na 600 Jagi się prosi o przypomnienie,badżmy po ważni panowie...nawet pewna osoba z Widzewa,mi na pw (po wymianie zdań)napisała o tym kto ma obecnie mocniejszą bande...w razie z wątpienia mogę to pokazać,a to na prawde nie przypadkowa osoba.
Widzew teraz idzie do przodu a wy sie cofacie z tego co widziałem w Łodzi tak wiec nie bądz taki madry pajacu.

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 13.09.2017, 22:41

nikodem pisze:
13.09.2017, 21:46
Mnie to też ciekawi ze widzew na starym stadionie miał frekwencje po 4/5 tys.(stadion był w max połowie zapełniony,po za meczami z nami czy z Legią)a teraz nagle taki wysyp...a każdy wie jakie to ma wpływ na chuliganke,no już przykład Górnika a Ruchu aż się prosi o przypomnienie...az 100 Legii na 600 Jagi się prosi o przypomnienie,badżmy po ważni panowie...nawet pewna osoba z Widzewa,mi na pw (po wymianie zdań)napisała o tym kto ma obecnie mocniejszą bande...w razie z wątpienia mogę to pokazać,a to na prawde nie przypadkowa osoba.
Stary czy ktoś tu normalny pisze że nie ja osobiście uważam że mieliście swój czas a teraz to różnie podejrzewam że wiem co ci ta osoba napisała i być może to prawda za dużo p..... U nas i tyle mam nadzieję że się obudzą dinozaury coraz więcej ostatnio i jakoś to ogarna

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 13.09.2017, 22:51

Sie madrala zagotowal:)
Po twoim wpisie o S. chyba zaczniemy bic mu poklony.
ŁKS ŁÓDŹ

blah
Posty: 90
Rejestracja: 03.07.2016, 16:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: blah » 13.09.2017, 23:03

nikodem pisze:
13.09.2017, 21:46
Mnie to też ciekawi ze widzew na starym stadionie miał frekwencje po 4/5 tys.(stadion był w max połowie zapełniony,po za meczami z nami czy z Legią)a teraz nagle taki wysyp...a każdy wie jakie to ma wpływ na chuliganke,no już przykład Górnika a Ruchu aż się prosi o przypomnienie...az 100 Legii na 600 Jagi się prosi o przypomnienie,badżmy po ważni panowie...nawet pewna osoba z Widzewa,mi na pw (po wymianie zdań)napisała o tym kto ma obecnie mocniejszą bande...w razie z wątpienia mogę to pokazać,a to na prawde nie przypadkowa osoba.
czy skoro nikodem wydawł oficjalne info po rozmowie na priv z 'nieprzypadkowa' osoba z RTSu w sprawie kto ma mocniejsza bande i kto kogo by najebal to mozna prosic adminow zamkniecie tematu? dalsza dyskusja chyba zbedna

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 13.09.2017, 23:05

Pierdolicie jak przekupy na rynku, a my tniemy waszych dalej :) rachu ciachu łks pójdzie do piachu :D

Jackdaniels
Posty: 157
Rejestracja: 02.03.2007, 12:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jackdaniels » 13.09.2017, 23:35

FWC pisze:
13.09.2017, 17:50
Hehe powiem wam szczerze Ełkaesiaczki, że to co tu czytam bardzo mnie cieszy :) Wasz ból d*** o frekwencje to coś pięknego. W sumie nie ma co się dziwić, bo pewnie gdybyście to wy takie wyniki osiągali to ja chodziłbym wkurwiony. Dla kibica w mieście derbowym nie ma chyba nic gorszego jak to, że wszędzie mówi się o lokalnym rywalu :)
Tak bolą nas, ale oczy od czytania Waszych ciągle powtarzających się przechwał.

Zapamiętajcie sobie jedno,karnety i pelerynki można kupić, natomiast charakternych kiboli już nie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Katun, pongo2, Xsexx i 194 gości