Podkarpacie vs Lubelszczyzna

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
cole
Posty: 11
Rejestracja: 19.07.2007, 10:02

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: cole » 30.07.2017, 22:36

Walduś pisze:
29.07.2017, 11:30
Chłopaki ze Stalowej i Stali Rz. przez tyle lat sie wyzywali i napierdalali po głowach, a teraz układzik i przybijanie piąteczek. Krótką pamięć mają jedni i drudzy... Najśmieszniejsze jest to, że jeszcze niedawno mówiło się o układzie Stalówki z...Resovią. Oba kluby miała połączyć sympatia do Wisły.
O ten post mi chodziło i o tekst z "sympatiami". Resovia ma z PP kosę jednak nie przeszkodziło jej to wybrać się do Przemyśla w celu sondowania możliwości zawarcia układu. Zresztą doskonale wiadomo kto namawiał Resovie żeby zrobiła grunt pod SSW. Więc nie mów mi że takie to poprawne znów kontakty były między SSW a WK bo gdyby tak było to SSW i WK tupnęły by mocniej i kosa między RR a PP poszłaby w niepamięć.



kub1
Posty: 58
Rejestracja: 03.04.2012, 21:27

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: kub1 » 31.07.2017, 08:25

"Kuzyni z Polonii" ku*** jak to brzmi, a jeszcze niedawno panowie z Krosna byli oburzeni relacją Sanoka, gdzie nazwano ich cwelami. Szkoda tylko, że mają tak krótką pamięć. Bo jeszcze nie tak dawno temu zawiesili transparent z cytatem "A tym zakłamanym robiącym numery, cały c*** do d***, zwykłe frajery" nawiązujący do Polonii i Stalówki.... żeby teraz z tymi "frajerami z chujem w d****" się kumać... co za czasy, wielkie sztywniaki a przyjdzie co do czego to zasady na bakier...

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: okospoko » 31.07.2017, 09:13

cole pisze:
30.07.2017, 22:36
Walduś pisze:
29.07.2017, 11:30
Chłopaki ze Stalowej i Stali Rz. przez tyle lat sie wyzywali i napierdalali po głowach, a teraz układzik i przybijanie piąteczek. Krótką pamięć mają jedni i drudzy... Najśmieszniejsze jest to, że jeszcze niedawno mówiło się o układzie Stalówki z...Resovią. Oba kluby miała połączyć sympatia do Wisły.
O ten post mi chodziło i o tekst z "sympatiami". Resovia ma z PP kosę jednak nie przeszkodziło jej to wybrać się do Przemyśla w celu sondowania możliwości zawarcia układu. Zresztą doskonale wiadomo kto namawiał Resovie żeby zrobiła grunt pod SSW. Więc nie mów mi że takie to poprawne znów kontakty były między SSW a WK bo gdyby tak było to SSW i WK tupnęły by mocniej i kosa między RR a PP poszłaby w niepamięć.
Nie ciężko się domyślić , że mimo kosy między PP a RR , Sovia też trzeźwo myśli i chciała zrobić odpowiednie ruchy . Ich pozytywne kontakty z Polonią rzutowały by lepiej na odnowienie kontaktów ze SSW oraz nieco polepszyły sytuację na Wiśle . W rzeczywistości wyszło jednak odwrotnie bo SSW jak to ktoś napisał "dała pstryczek w nos" Sovii i wybrała ich największą kosę - Stal. A moje spostrzeżenia co do sytuacji RR na Wiśle już opisywałem.
Co do podejścia do siebie SSW i WK nie zamierzam się z tobą kłócić i ci czegoś udowadniać. Powtarzam , że osoby zainteresowane doskonale wiedzą jak wyglądały ich relacje na przestrzeni ostatnich lat . Argument , że gdyby ich relacje były poprawne to by połączyli RR i PP jest śmieszny bo ich poprawny stosunek do siebie nie oznacza , że SSW musi "wybaczyć " Sovii zerwanie przez nich zgody i odnowić z nimi kontakty. A fakt , że stało się całkowicie odwrotnie i dwie podkarpackie koalicje połączyły siły pokazuje jakie mają teraz podejście do Sovii.

TenTypZDaleka
Posty: 48
Rejestracja: 21.06.2016, 13:46

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: TenTypZDaleka » 31.07.2017, 13:29

Sovia się chciała wcisnąć w rodzinę Stalówki ale nie pykło. Sytuacja odwróciła się o 180 stopni bo zawiązała się zupełnie inna koalicja, która zapewne nie obejmie tylko Stalówki i Stali Rzeszów tylko też Łade, Polonie, Karpaty. Tak jak wspominałem wrogiem numer jeden powinien być Motor, ale Resovia w takim układzie też będzie miała ciepło, i wszystkie większe ekipy które będą grały na Podkarpaciu i nie tylko. Sovia pozostaję tylko z Tarnowem, z którym raczej nie nawojują. Kolega wcześniej wspomniał jaką siłę posiada Unia, nie przypadkowo także Wisła zrobiła ze zgody z Unią układ, a potem odpalili ich w pizdu. Przygarnęła ich Resovia,po co to nie wiem. Jeśli koalicja będzie dobrze działać to zdecydowanie zdominują Podkarpacie, Resovia jest w cięzkiej sytuacji, spaliła sporo mostów za sobą i zostanie tylko z Tarnowem i Wisłą, która może się nie mieszać w tą koalicję ze względu na kontakty WRWE z Stalą Rzeszów, Karpatami.

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: patriota85 » 31.07.2017, 17:39

TenTypZDaleka pisze:
31.07.2017, 13:29
Resovia jest w cięzkiej sytuacji, spaliła sporo mostów za sobą i zostanie tylko z Tarnowem i Wisłą
Mają jeszcze Stal Sanok;).

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: halodrol » 31.07.2017, 19:06

Hutnik chyba już zrezygnował z kontaktów z ukraińcami po ostatniej aferze z flagami.
88-zz pisze:
30.07.2017, 21:23
a analizy trwały do białego rana, w szczególności z naszymi braćmi z Rzeszowa.
zabrzmiało dwuznacznie 8-/

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Polish Power » 01.08.2017, 01:05

Jakiej aferze z flagami ?

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: halodrol » 01.08.2017, 23:21

Nie chce pomieszać, ale przy okazji wizyty ukry machali banderowskimi flagami i jak pojawiły się zdjęcia na tym zacnym forum to kibice HKS nawet nie bardzo mieli jak odpowiadać na falę zarzutów, potem sprawa ucichła a potem już chyba sami uznali, że chujowo wyszło i od tej pory nie zaliczają dynama do grona zgód/układów. Ale może coś pojebałem.

malinowski
Posty: 19
Rejestracja: 15.12.2012, 14:33

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: malinowski » 09.08.2017, 01:25

lenovo pisze:
28.07.2017, 23:06
Ruch kibicowski w Polsce szoruje już po dnie od ubiegłorocznego Euro.
Widać, że niektóre ekipy w Polsce po tym co odjebało się z całą ta sytuacją z WRWE przełączyło się na myślenie: "a c*** tam, skoro najwięksi tak robią to my też". Nigdy nie sądziłem, że Podkarpacie, które składało się z ekip charakternych i honorowych (a za takie miałem obie ekipy z Rzeszowa) tak się skurwi. Gubię się już w tej całej układance nowych sojuszy i relacji.
Sytuacja z rzeszowskimi ekipami i WRWE to jest już totalna parodia. Resovia na siłę próbująca się wcisnąć w relację gdzie są:
-ich kosa Polonia P.
-największa kosa ich byłej zgody - Widzew, który w żadnym stopniu nie kryje się z sympatią do Stali Rz. i Karpat
-Elana, j.w,
-Ruch - j.w.

Stal Rzeszów jeszcze parę lat temu na połowie swoich wyjazdów miała atrakcję zapewniane przez Podkarpacką, teraz się z nimi kuma.
Zdecydowanie najsilniejsza na Podkarpaciu Stalówka już na siłę szuka nowych i nowych sojuszników, nie patrząc na stare zadry i kosy.

Nie wiem jak długo zgody i układy budowane na takich nietrwałych fundamentach przetrwają.
Niedługo jadąc na wyjazd będzie czekała koalicja 14 ekip z czego 8 będzie miało ze sobą kosy.

Cieszę się, że jestem z ekipy gdzie takie obyczaje nie mają miejsca, wolę wyłapywać w******* na każdym wyjeździe niż kumać się z ekipą która jeszcze rok temu się na mnie ustawiała.

O tempora, o mores !

Nie wiem chłopie, czy przez ostatnie 20 lat, piliśmy wódke, czy laliśmy się po mordach, ale zgadzam się z Tobą w 100%. Ruch kibicowski w Polsce, w ostatnim czasie sku..ił się bardziej, niż platforma obywatelska.Zero zasad, szacunku, o honorze już nie wspomnę. Liczy się tylko kasa, lans, dobry interes i facebok, czy jak to gówno się nazywa. Dzisiaj nie musisz jeździć na trudne wyjazdy,do lasu itp. wystarczy, że trenujesz MMA i coś tam potrafisz, towarzystwo zaraz Cie zaakceptuje, a jak jeszcze stoisz na bramce w jakiejś knajpie, to jesteś rozgrzeszony z całego sezonu. Dawniej to wszystko funkcjonowało, bo ludzie robili to dla idei, jeździli na wyjazdy bez pieniędzy, liczyli się z każda sytuacja. Pamiętam czasy, gdzie trzeba było się sporo natrudzić, aby ekipa zabrała na wyjazd. Teraz to trzeba się zbierać, prosić po internetach, organizować, kalkulować (gdzie się w ryj nie dostanie)itp. Dziś czytam o przetasowaniach na polskiej scenie kibicowskiej, tak piszą w internecie, bo nie maja odwagi nazywać po imieniu - kibicowska prostytucja!!! Ludzie, którzy tworzyli to wszystko, którzy poświecili dla swoich ekip zdrowie, młodość, często całe swoje życie, dziś wstydzą się przychodzić na mecze, aby nie uczestniczyć w tym szambie. Nie kminie, jak ekipa x, która co wyjazd dostawała po papie od ekipy y, dziś robi z nią układ/zgodę. Jak największy przyjaciel, zostaje największym wrogiem itp.
A najbardziej nie pojmuje tego, że wśród tych ludzi sporo śmiga w emblematach patriotycznych, Żołnierzy Wyklętych etc. Gdzie ich honor? To można porównać do marszu niepodległości bronisława komorowskiego (celowo z małych). Gdyby Wyklęci byli tacy jak wy, o których piszę, dziś wszyscy mówilibyśmy po rusku. Ciekawy jestem kiedy zaczniecie wybaczać sobie strzelanie z d***,na psy, bo i pewnie do tego dojdzie, bo w interesach to już nie macie sentymentów okradacie się nawzajem i kręcicie afery. Zdradzasz przyjaciół, klub ekipę, żonę, bratasz się z największym wrogiem, kim ty jesteś?

Podsumowując przytoczę cytat politycznego dzbana Radzia S.: Nie ma w Polsce już ruchu kibolsiego, jest tylko ch...j, d*** i kamieni kupa...

Dziękuję, dobranoc.

Marinez
Posty: 52
Rejestracja: 05.08.2017, 20:14

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Marinez » 10.08.2017, 18:43

okospoko pisze:
30.07.2017, 17:33
cole pisze:
30.07.2017, 15:02
Sympatia do Wisły w Stalowej Woli ?? No sorry ale chyba jednak nie do końca. Gdyby taką pałali do Wisły sympatią to naturalne by było powstanie układu SSW, RR, PP, WK.
Sympatia a poprawne kontakty to przynajmniej dla mnie mała różnica. Po drugie jak wydarzenia z ostatnich dni pokazały ,SSW już "nie przepada" za RR i zapewne odgryźli się na nich za zerwanie zgody . Dodatkowo PP ma kosę z RR więc zestawienie ekip które podałeś nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.
A co najważniejsze , nie jest tajemnicą , że w ostatnich latach dochodziło dosyć często to spotkań na linii WK - SSW przy różnych okazjach.
Nikt się na nikim nie odgrywał jelopie jak Nie wiesz o co chodzi to się dyszlu nieudzielaj

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: okospoko » 11.08.2017, 08:50

Marinez pisze:
10.08.2017, 18:43
okospoko pisze:
30.07.2017, 17:33
cole pisze:
30.07.2017, 15:02
Sympatia do Wisły w Stalowej Woli ?? No sorry ale chyba jednak nie do końca. Gdyby taką pałali do Wisły sympatią to naturalne by było powstanie układu SSW, RR, PP, WK.
Sympatia a poprawne kontakty to przynajmniej dla mnie mała różnica. Po drugie jak wydarzenia z ostatnich dni pokazały ,SSW już "nie przepada" za RR i zapewne odgryźli się na nich za zerwanie zgody . Dodatkowo PP ma kosę z RR więc zestawienie ekip które podałeś nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.
A co najważniejsze , nie jest tajemnicą , że w ostatnich latach dochodziło dosyć często to spotkań na linii WK - SSW przy różnych okazjach.
Nikt się na nikim nie odgrywał jelopie jak Nie wiesz o co chodzi to się dyszlu nieudzielaj
Zajebiście konstruktywna odpowiedz , zawierająca pełno niepodważalnych argumentów . Gratulacje.
Widzę , że konto stworzone z racji starcia Górnik - SSW , więc tylko można czekać na twoje kolejne posty które dużo wniosą na tym forum.

Marinez
Posty: 52
Rejestracja: 05.08.2017, 20:14

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Marinez » 11.08.2017, 09:14

h** Cie Boli popaprancu po co konto założone! Zamknij dupe i przestań szczekac w mordę j***** Kundlu! Twoje posty szanowny Panie z kibice.net są tak porywające że gdy je czytam to mi oczy puchna! Nie wiesz nic na tematy do których wrzucasz swoje wypociny i udajesz :) że kumaty jesteś zejdź na ziemię psia końcówko


Sympatia a poprawne kontakty to przynajmniej dla mnie mała różnica. Po drugie jak wydarzenia z ostatnich dni pokazały ,SSW już "nie przepada" za RR i zapewne odgryźli się na nich za zerwanie zgody . Dodatkowo PP ma kosę z RR więc zestawienie ekip które podałeś nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.
A co najważniejsze , nie jest tajemnicą , że w ostatnich latach dochodziło dosyć często to spotkań na linii WK - SSW przy różnych okazjach.
[/quote]

Nikt się na nikim nie odgrywał jelopie jak Nie wiesz o co chodzi to się dyszlu nieudzielaj
[/quote]

Zajebiście konstruktywna odpowiedz , zawierająca pełno niepodważalnych argumentów . Gratulacje.
Widzę , że konto stworzone z racji starcia Górnik - SSW , więc tylko można czekać na twoje kolejne posty które dużo wniosą na tym forum.
[/quote]

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: okospoko » 11.08.2017, 09:31

Marinez jak nie masz żadnych argumentów to na c*** zabierasz głos ? Zreszta po twoich postach widać jaki poziom intelektualny prezentujesz. Swoją drogą gratuluję , że potrafisz kogoś obrazić na kibice.net , pewnie straszny z ciebie chuligan. W kolejnym poście użyj więcej wyzwisk , emotikonek i dużych liter .

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Popeyee » 15.08.2017, 14:21

Będą pokazywane derby Stal-Resovia gdzieś.?
Good Night Left Side

Diesel
Posty: 33
Rejestracja: 30.09.2011, 17:34

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Diesel » 15.08.2017, 14:44

Popeyee pisze:
15.08.2017, 14:21
Będą pokazywane derby Stal-Resovia gdzieś.?
[link]

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Popeyee » 15.08.2017, 15:16

Diesel pisze:
15.08.2017, 14:44
Popeyee pisze:
15.08.2017, 14:21
Będą pokazywane derby Stal-Resovia gdzieś.?
[link]
Odwołali relacje podobno i nie bedą pokazywać.
Good Night Left Side

Bunio
Posty: 147
Rejestracja: 21.04.2014, 16:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Bunio » 21.08.2017, 22:29

Podobno Karpaty na występach gościnnych w sektorze Polonii Przemyśl, ktoś tu obiecal odszczekać pewne słowa jeśli jednak się pojawi Stal lub Karpaty na Poloni P.

Swoją droga sa nie wierze w to co się dzieje i że Przemyśl czy Rzeszów będzie taki wpływ miał na całe regiony... Zmiana pokoleń i to co za Podkarpackiej ośmimornicy było nie do pomyślenia teraz zupełnie wywraca region..
Przemoc pisze:c***, może masz rację. Za dużo dziś wypiłem.

Zły
Posty: 88
Rejestracja: 17.10.2010, 00:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Zły » 21.08.2017, 22:58

Na razie to Karpaty to ekipa widmo i zaliczają dwa zera: w Ostrowcu i w Białej Podlaskiej, teraz na wyjazd się wybieraja do Lublina ale tylko dlatego że jada razem ze Stala Rzeszów. Polonia zero w Sieniawie, Łada 4 osoby w Lubartowie. Idą wszyscy jak źli.

srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: srututu » 21.08.2017, 23:14

A Motor też nie śpi, wróble ćwierkają, że padła propozycja układu z pewną podkarpacką ekipą ;)

Szacha
Posty: 28
Rejestracja: 21.08.2017, 23:48

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Szacha » 22.08.2017, 00:08

srututu pisze:
21.08.2017, 23:14
A Motor też nie śpi, wróble ćwierkają, że padła propozycja układu z pewną podkarpacką ekipą ;)
Pobawie się tutaj w zgadywanie, odrazu mówie że nic na ten temat nie wiem.

Tak patrząc teraz na te wszystkie ruchy na podkarpaciu, i powiązania różnych ekip, to nie ma już na podkarpaciu zbyt wielu ekip do stworzenia mocnej przeciwwagi dla tej nowej podkarpackiej koalicji, bo wątpie by Motor chciał podbijać do małych, słabszych podkarpackich ekip które nic nie wniosą. Co do tych większych, jakbym miał strzelać to bym postawił że propozycje wysłali Wisłoce Dębica. Druga opcja która mi przez myśl przeszła jest raczej dużo mniej prawdopodobna więc nawet nie napisze o kogo mi chodzi, choć w tych czasach gdzie różne animozje odchodzą na bok wszystko się może wydarzyć i nawet tego nie wykluczam.

KRYZYS
Posty: 44
Rejestracja: 08.03.2014, 10:14

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: KRYZYS » 22.08.2017, 09:28

Polonia,Karpaty i Orzeł na jednym wyjeździe haha. ukraince,frajerzy,cygany,leszcze,k**** itd ich bluzgi na samych siebie, teraz piateczki zbijane.

Lubelski Motor
Posty: 103
Rejestracja: 31.10.2010, 09:56

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Lubelski Motor » 22.08.2017, 09:33

Gwinejczyk pisze:
22.08.2017, 00:45
Śmiesznie to brzmi Motor z 340 tysięcznego miasta mając w swoim województwie już niemal same zgody/układy szuka sojusznika na Podkarpaciu bo boi się Stalówki z 60 tysięcznej mieściny. Już sam Zamość z "nowości" nie wystarcza?

Kiedyś scena na Podkarpaciu była ciekawa z racji mnogości samodzielnie działających klubów, małych sojuszy. Teraz będzie jeden wielki sojusz ze Stalową na czele kontra Motor i jego przybudówki? Kontra Resovia?
śmiesznie jest jak ktoś swoją wiedzę czerpie z k.net i przyjmuje to jako pewnik

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: okospoko » 22.08.2017, 10:51

Zły pisze:
21.08.2017, 22:58
Na razie to Karpaty to ekipa widmo i zaliczają dwa zera: w Ostrowcu i w Białej Podlaskiej, teraz na wyjazd się wybieraja do Lublina ale tylko dlatego że jada razem ze Stala Rzeszów. Polonia zero w Sieniawie, Łada 4 osoby w Lubartowie. Idą wszyscy jak źli.
Sokół - Polonia mecz bez kibiców gości z racji pikniku charytatywnego wiec nie siej fermentów albo najpierw się upewnij zanim zaczniesz rozliczać inne ekipy.
Co do Karpat i innych to większość ekip zalicza zera na podkarpaciu (tak wiem nie wszystkie ale poczekajmy aż każdej ekipie przyjdzie jechać 10 raz do Białej Podlaskiej czy w inne tereny ) . Na podkarpaciu są małe miasta z których dużo osób emigruje wiec tylko debil może porównywać np Krosno do Lublina. Co chwile ktoś komuś zarzuca zero , małą liczbę na wyjeździe czy u siebie w młynie a gdyby brać pod uwagę liczbę ludności , sytuacje z pracą czy poziom rozgrywek to tak naprawdę , żadna ekipa nie wyróżnia się niczym specjalnym a niektóre poprostu czasami potrafią zaskoczyć.

futbolowypatriota
Posty: 218
Rejestracja: 26.01.2009, 15:13
Lokalizacja: z domu

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: futbolowypatriota » 22.08.2017, 12:10

okospoko pisze:
22.08.2017, 10:51
Co do Karpat i innych to większość ekip zalicza zera na podkarpaciu (tak wiem nie wszystkie ale poczekajmy aż każdej ekipie przyjdzie jechać 10 raz do Białej Podlaskiej czy w inne tereny ) . Na podkarpaciu są małe miasta z których dużo osób emigruje wiec tylko debil może porównywać np Krosno do Lublina. Co chwile ktoś komuś zarzuca zero , małą liczbę na wyjeździe czy u siebie w młynie a gdyby brać pod uwagę liczbę ludności , sytuacje z pracą czy poziom rozgrywek to tak naprawdę , żadna ekipa nie wyróżnia się niczym specjalnym a niektóre poprostu czasami potrafią zaskoczyć.
uwielbiam takie pierd.olenia. Karpaty od tego sezonu sa na każdym meczu Stali Rzeszow czy to w pucharze Polski z na derbach czy w Sandomierzu do tego jezdza gościnnie z Polonia Przemysl, natomiast sami nie zalicza wyjazdu do KSZO (zgoda Sanoka), bo się nie zbiorą, tym bardziej, ze jeśli ta informacja jest prawdziwa ze polaczyly się koalicje Lonii&Stalowki z Stal&Karpaty to maja praktycznie spadochron. Nie ze pije tylko do nich bo ich najwieksza kosa z Jasla, tez z Sandecja sobie smiga i do Mielca trafi,a natomiast swoje wyjazdy sa za daleko . to można do wielu ekip się tak przypierdolic, ale np. taka Wisloka, potrafi mimo okregowki 4 ligi czy dawnej 3 jezdzic zawsze. dlatego jak nic zycze im awansu! Morsy tez osttanio się ogarnęli i jezdza, no ale najlepiej lizac dupe zgodom i później na fotkach się spinac, ale oczywiście trzeba się ukladac, bo samemu to c*** z bicka, jak w spodniach nie ma nic.

Stalowka będzie najprawdopodobniej grala mecze na stadionie Stali Rzeszow (Miejskim) ciekawie :)

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Doktor » 22.08.2017, 12:34

co za down okresla sile ekipy wielkoscia miasta,takim tokiem myslenia to powinna byc Legia i dlugo dlugo nic.a jak to sie stalo ze kiedys Arka miala najlepsza bande skoro tak mieszka ok 200000 ludzi?a niech se biora do koalicji nowych mam nadzieje ze sie beda tez ruszac na swoje wyjazdy
mahomet to pedofil. AVE BMH

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: okospoko » 22.08.2017, 13:14

futbolowypatriota pisze:
22.08.2017, 12:10
okospoko pisze:
22.08.2017, 10:51
Co do Karpat i innych to większość ekip zalicza zera na podkarpaciu (tak wiem nie wszystkie ale poczekajmy aż każdej ekipie przyjdzie jechać 10 raz do Białej Podlaskiej czy w inne tereny ) . Na podkarpaciu są małe miasta z których dużo osób emigruje wiec tylko debil może porównywać np Krosno do Lublina. Co chwile ktoś komuś zarzuca zero , małą liczbę na wyjeździe czy u siebie w młynie a gdyby brać pod uwagę liczbę ludności , sytuacje z pracą czy poziom rozgrywek to tak naprawdę , żadna ekipa nie wyróżnia się niczym specjalnym a niektóre poprostu czasami potrafią zaskoczyć.
uwielbiam takie pierd.olenia. Karpaty od tego sezonu sa na każdym meczu Stali Rzeszow czy to w pucharze Polski z na derbach czy w Sandomierzu do tego jezdza gościnnie z Polonia Przemysl, natomiast sami nie zalicza wyjazdu do KSZO (zgoda Sanoka), bo się nie zbiorą, tym bardziej, ze jeśli ta informacja jest prawdziwa ze polaczyly się koalicje Lonii&Stalowki z Stal&Karpaty to maja praktycznie spadochron. Nie ze pije tylko do nich bo ich najwieksza kosa z Jasla, tez z Sandecja sobie smiga i do Mielca trafi,a natomiast swoje wyjazdy sa za daleko . to można do wielu ekip się tak przypierdolic, ale np. taka Wisloka, potrafi mimo okregowki 4 ligi czy dawnej 3 jezdzic zawsze. dlatego jak nic zycze im awansu! Morsy tez osttanio się ogarnęli i jezdza, no ale najlepiej lizac dupe zgodom i później na fotkach się spinac, ale oczywiście trzeba się ukladac, bo samemu to c*** z bicka, jak w spodniach nie ma nic.

Stalowka będzie najprawdopodobniej grala mecze na stadionie Stali Rzeszow (Miejskim) ciekawie :)
Napisałem , że większość ekip a nie wszystkie wiec o co się przypierdalasz?
Zgadzam się , że Wisłoka jeździ dobrze (mimo niskiej ligi )ale żeby być lepszym od innych trzeba udowodnić to też gdy gra się juz parę lat w wyższej klasie rozgrywkowej i gdy przychodzi
się zmierzyć 10ty raz na wyjeździe z ekipami z np Białej Podlaskiej czy Elbląga . Szacun , że jeżdżą dobrze mimo chujowej ligi ale wyższy poziom rozgrywek też wiąże się z dłuższymi wyjazdami czy większymi możliwościami obicia przez inne nawet topowe ekipy wiec najpierw trzeba coś udowodnić , żeby moc się wywyższać nad innymi. Wiem , ze mówiąc o lizaniu d*** zgodom masz na myśli , ze ktoś odpuszcza swój mecz kosztem meczu zgody ale niektóre ekipy myślą co zrobić by iść do przodu i c*** ich interesuje , ze kibice.net będą szydzić ze odpuścili wyjazd podczas gdy Wisłoka pojechała do Sanoka w 120 . Wiedza , ze taka właśnie Wisłoka ma wrazie w wsparcie Górnika , Siarki , Rowu , Wisły S plus zagraniczni wiec inni też się "dozbrajają" .
Szacun dla Igloopolu , ze tez od jakiegoś czasu jezdza wszedzie ale można im również zarzucić , ze poza jezdzeniem to juz do sprawdzenia na trasie nie zawsze są chętni.

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: okospoko » 22.08.2017, 13:33

Doktor pisze:
22.08.2017, 12:34
co za down okresla sile ekipy wielkoscia miasta,takim tokiem myslenia to powinna byc Legia i dlugo dlugo nic.a jak to sie stalo ze kiedys Arka miala najlepsza bande skoro tak mieszka ok 200000 ludzi?a niech se biora do koalicji nowych mam nadzieje ze sie beda tez ruszac na swoje wyjazdy
A co za down nie potrafi czytać ze zrozumieniem? Wątek był odnośnie liczb czy zer wyjazdowych a nie ku*** przelicznika wielkości miasta a siły ekipy.
Każdy wie , ze ma na to wpływ wiele rzeczy jak klimat w mieście , poziom rozgrywek , historia itd. Ale co jest ciężkiego w zrozumieniu , ze np w takim Lublinie łatwiej zebrać 180 osób na wyjazd niż w mieście 40 tyś ? Wiem , ze są przypadki gdzie małe miasto jeździ bardzo dobrze ale logicznym jest , ze w takim Lublinie masz 10 razy więcej osiedli , wieksza szanse na znalezienie pracy czy większe możliwości na studiowanie bez przymusu wyjeżdżania niż w większości miast na Podkarpaciu. Jeśli myślisz , ze wielkość miasta nie ma nic do liczb to chyba jesteś śmieszny. Faktem jest, ze jedni wykorzystują to lepiej a drudzy gorzej ale nikt mi nie wmówi ze gdyby w takiej Stalowej czy Lublinie doszło drugie tyle osiedli ile maja teraz nie zwiększyła by się ich liczba na wyjazdach czy ze by im nie doszło paru sportowców.

Zły
Posty: 88
Rejestracja: 17.10.2010, 00:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Zły » 22.08.2017, 13:39

Gwinejczyk pisze:
22.08.2017, 00:45
Śmiesznie to brzmi Motor z 340 tysięcznego miasta mając w swoim województwie już niemal same zgody/układy szuka sojusznika na Podkarpaciu bo boi się Stalówki z 60 tysięcznej mieściny. Już sam Zamość z "nowości" nie wystarcza?

Kiedyś scena na Podkarpaciu była ciekawa z racji mnogości samodzielnie działających klubów, małych sojuszy. Teraz będzie jeden wielki sojusz ze Stalową na czele kontra Motor i jego przybudówki? Kontra Resovia?
Faciu p********* głupoty aż ciężko to czytać, nie ośmieszaj się, że Motor ma się bać, Motor ma wyjebane ma na wszystkie ekipy z Podkarpacia i nie było w ciągu ostatnich wielu lat mowy o układach z jakąkolwiek ekipą z Podkarpacia, a to że jakiś debil napisze w tym kontekście o Stali Rzeszów, Wisłoce czy JKS to już inna sprawa. Strach to może zajrzał w oczy tym ekipom co na siebie się ustawiały chwilę temu, pół roku temu były kosami, jak Stal i Stalówka albo jeszcze lepiej ubliżały sobie od frajerów, jak Polonia i Karpaty, a teraz zbijają razem piątki, jeżdżą na mecze (np. https://www.youtube.com/watch?v=fn4Z2lmMH9Y), ż e n a d a. Zresztą nawet nie kryją, że akurat ten układ skierowany jest przeciwko Motorowi - to kto nie daje rady.

Motor ma swoje układy i zgody na Lubelszczyźnie niezmienne od wielu lat, tj. Chełmianka Chełm i Górnik Łęczna, więc masz chujowe informacje, że ma niemal same zgody/układy w województwie. A Hetmana nie wpierdalaj w ten temat bo jak na dzień dzisiejszy nic oficjalnego ich nie łączy z Motorem.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Zupełnie Zielony. » 22.08.2017, 14:41

Zły pisze:
22.08.2017, 13:39
Motor ma wyjebane ma na wszystkie ekipy z Podkarpacia i nie było w ciągu ostatnich wielu lat mowy o układach z jakąkolwiek ekipą z Podkarpacia
Rozumię że kibice.net to nie najlepsze forum do przytaczania pewnych pozakulisowych działań, ale przestań palić głupa ;) chyba że jesteś niedoinformowany...
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

Zły
Posty: 88
Rejestracja: 17.10.2010, 00:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Zły » 22.08.2017, 14:53

Zupełnie Zielony. pisze:
22.08.2017, 14:41
Zły pisze:
22.08.2017, 13:39
Motor ma wyjebane ma na wszystkie ekipy z Podkarpacia i nie było w ciągu ostatnich wielu lat mowy o układach z jakąkolwiek ekipą z Podkarpacia
Rozumię że kibice.net to nie najlepsze forum do przytaczania pewnych pozakulisowych działań, ale przestań palić głupa ;) chyba że jesteś niedoinformowany...
Widocznie Ty masz jakieś informacje, których nawet na Motorowcy nie mają, śmiało możesz się podzielić pozakulisową wiedzą, chyba że chodzi Ci o Czuwaj, który x lat temu miał z nami jakieś kontakty.

kub1
Posty: 58
Rejestracja: 03.04.2012, 21:27

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: kub1 » 22.08.2017, 15:57

Nie wiem czym kierują się ekipy robiąc takie układy. Wątpię żeby to było robione ze strachu przed Motorem. Nie widziałem żeby Motor miał jakieś specjalne ciśnienie na koalicje S&K. Według mnie to ten cały 'kwartet' się jeszcze na tym przejedzie i to wszystko jebnie z wielkim hukiem. Inna sprawa że nie przeszkadza niektórym jebanie się od frajerów a później zbijanie piąteczek na sektorze....szkoda podkarpacia bo jak ktoś wyżej napisał pełno tu było małych sojuszy, 2-3 ekipy działające razem co czyniło ten region całkiem atrakcyjny pod tym względem. Teraz to będzie sielanka wyjazdy w strone Przemyśla, Krosna czy Stalowej Woli i okolic już nie będą dla tych ekip atrakcyjne, a na lubelskie będą zbierane krucjaty po 50 chlopa z kazdej ekipy i do wielkiego c**** dojdzie.

sixth Sense
Posty: 189
Rejestracja: 02.04.2017, 09:43

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: sixth Sense » 24.08.2017, 14:03

takie info

Po meczu Chrobry Głogów – Górnik Łęczna na trasie zaczaiła się grupa kibiców Stali Stalowa Wola, Karpat Krosno i Stali Rzeszów. Z zaproszenia skorzystali kibice Górnika, którzy byli tego dnia wspomagani przez zgodowiczów z Chełmianki Chełm (łącznie 26 osób). Po honorowym starciu górą wychodzą ekipy z Podkarpacia. Dokładna liczba wygranej koalicji nie jest znana, ale była nieco liczniejsza od ekipy wyjazdowej z Lubelszczyzny.

kakashi
Posty: 34
Rejestracja: 01.08.2017, 15:00

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: kakashi » 24.08.2017, 17:29

Dziwaczna zrobiła się ta scena podkarpacka. W Pruszkowie ze Stalówką - Polonia P, Łada, Sokół Nisko, Stal Rzeszów, Karpaty Krosno. Ci którzy jeszcze niedawno wyzywali się od konfidentów i kurw teraz w jednym szeregu. Tak łatwo zapomnieli, jakie hasła wypisywali na flagach ... jak teraz tym, którzy tak pisali można spojrzeć w twarz ? Macie odrobinę honoru ?

Podkarpaccy Kibice
Posty: 46
Rejestracja: 06.04.2015, 18:45

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Podkarpaccy Kibice » 24.08.2017, 18:02

W Pruszkowie melduje się kilkudziesięcioosobowa delegacja Stalówki którą na tym wyjeździe wspierały ekipy: Polonii Przemyśl (13 osób), Łady Biłgoraj (4 osoby) oraz gościnie 11 kibiców Rzeszowskiej Stali i 2 kibiców Karpat Krosno. Łącznie 90 osób. Na powrocie część ekipy przesiada się do samochodów i trafia pod Radomiem busa i auta Górnika Łęczna i Chełmianki. Udział w akcji brali wszyscy przedstawiciele obecnych na wyjeździe ekip.
Fanpage Podkarpaccy Kibice:
https://www.facebook.com/PodkarpaccyKibice

p.
Posty: 157
Rejestracja: 26.02.2007, 19:34
Lokalizacja: boisko

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: p. » 24.08.2017, 23:54

kakashi pisze:
24.08.2017, 17:29
Dziwaczna zrobiła się ta scena podkarpacka. W Pruszkowie ze Stalówką - Polonia P, Łada, Sokół Nisko, Stal Rzeszów, Karpaty Krosno. Ci którzy jeszcze niedawno wyzywali się od konfidentów i kurw teraz w jednym szeregu. Tak łatwo zapomnieli, jakie hasła wypisywali na flagach ... jak teraz tym, którzy tak pisali można spojrzeć w twarz ? Macie odrobinę honoru ?
Widzisz...
bo te hasla na flagach...to tylko hasla na flagach. Takich kibicowskich czasów się właśnie doczekaliśmy, i to caly czas idzie w jedna strone....
miasto nocą..i o to mi chodziło

El General
Posty: 113
Rejestracja: 08.02.2012, 08:44

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: El General » 25.08.2017, 01:08

Po prostu tworzy się koalicja anty-lubelska i podkarpacie się grupuję pod wodzą najsilniejszej bezapelacyjnie ekipy w województwie. Każda z podkarpackich ekip ma swoje porachunki z lubelszczyzną i będą chcieli ich dojechać. Bez koalicji szanse były by małe. I to wszystko. Będzie ciekawie i nie ma co płakać.

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Popeyee » 25.08.2017, 03:11

p. pisze:
24.08.2017, 23:54
kakashi pisze:
24.08.2017, 17:29
Dziwaczna zrobiła się ta scena podkarpacka. W Pruszkowie ze Stalówką - Polonia P, Łada, Sokół Nisko, Stal Rzeszów, Karpaty Krosno. Ci którzy jeszcze niedawno wyzywali się od konfidentów i kurw teraz w jednym szeregu. Tak łatwo zapomnieli, jakie hasła wypisywali na flagach ... jak teraz tym, którzy tak pisali można spojrzeć w twarz ? Macie odrobinę honoru ?
Widzisz...
bo te hasla na flagach...to tylko hasla na flagach. Takich kibicowskich czasów się właśnie doczekaliśmy, i to caly czas idzie w jedna strone....
Brzydkie czasy nastały niestety..ale jak ktoś lubi biegać z osobami które mu wrzucały od c**** i k****.To faktycznie tylko puste hasła na flagach.
Good Night Left Side

Eustachy
Posty: 610
Rejestracja: 26.02.2007, 20:13
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Eustachy » 25.08.2017, 09:38

El General pisze:
25.08.2017, 01:08
Po prostu tworzy się koalicja anty-lubelska i podkarpacie się grupuję pod wodzą najsilniejszej bezapelacyjnie ekipy w województwie. Każda z podkarpackich ekip ma swoje porachunki z lubelszczyzną i będą chcieli ich dojechać. Bez koalicji szanse były by małe. I to wszystko. Będzie ciekawie i nie ma co płakać.
Serio, stal Rzeszów ma jakieś porachunki z Motorem? Z tego co pamiętam, to mogą mieć porachunki co najwyżej z kierowcami autokarów, którzy perfidnie im drzwi "zamykali". O Przemyślu czy Krośnie nie wspomnę.

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: espana » 25.08.2017, 10:05

Przecież to nie jest tak, że Karpaty czy Stal Rz. mają chętke na Motor. Jak ktoś słusznie wspomniał to SSW jest najsilniejsza w tym regionie i to pod nią są te układy. Pod ich obsesje rzucenia wyzwania Motorowi. Karpaty i Stal Rz. zostały docenione za swoją aktywność i doproszone do stołu. Mają pomóc SSW w rozprawie z Motorem, a w zamian od czasu do czasu SSW rzuci jakieś swoje zasoby przeciwko wrogom Stali/Karpat czyli wiadomo komu.

Rozdrobnienie podkarpacia, które do tej pory było cenione w kraju gdzie są regiony skupione wokół jednego klubu (wlkp, mazowsze) teraz się przemeblowuje w dziwaczne bloki, a właściwie to 1 blok wszyscy przeciwko Motorowi. I to nawet przez ekipy, które do Motoru nic nie mają. Plus dla SSW, że pomimo jednak sporych ograniczeń związanych ze skalą tego klubu, to mają jednak siłę przyciągania.

A w Lublinie tylko mogą się uśmiechać, że w sąsiednim regionie wszyscy skrzykują się przeciwko nim, to jest dla nich nobiltujące.

futbolowypatriota
Posty: 218
Rejestracja: 26.01.2009, 15:13
Lokalizacja: z domu

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: futbolowypatriota » 25.08.2017, 10:20

espana pisze:
25.08.2017, 10:05

A w Lublinie tylko mogą się uśmiechać, że w sąsiednim regionie wszyscy skrzykują się przeciwko nim, to jest dla nich nobiltujące.
Wszyscy? serio?
osobiście uważam, ze dzięki koalicji Motor zyskał wielu zwolenników na podkarpackich ziemiach.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: borsukkkkk, bs, KSH i 231 gości