Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

amf0508
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2012, 14:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: amf0508 » 05.08.2017, 09:58

Z tego co pamiętam, walka była banda na bande tylko Ruch zachował się honorowo i wystawił podobną ilość sportowców do walki.



Zły
Posty: 88
Rejestracja: 17.10.2010, 00:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Zły » 05.08.2017, 10:49

amf0508 pisze:
05.08.2017, 09:58
Z tego co pamiętam, walka była banda na bande tylko Ruch zachował się honorowo i wystawił podobną ilość sportowców do walki.
Tak było.

14Bojo88
Posty: 49
Rejestracja: 22.05.2010, 18:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 14Bojo88 » 05.08.2017, 11:13

Sylwester89 pisze:
05.08.2017, 01:26
Varus pisze:
04.08.2017, 16:35
Ostatnio w ramach delegacji, pracowałem kilka tygodni w Białymstoku. Naszła mnie pewna myśl, otóż chodząc po mieście zauważyłem ze jest tam sporo NS'ów, ludzi starych po przejściach i tych młodych wzorujących się starszymi. Odwiedziłem również stadion,młyn czy sektory boczne i o dziwo takich ludzi już nie spotkasz na stadionie. Zastanawiałem się, czym to jest spowodowane ze NS;y nie chodzą na mecze?. Nawet rozmawiałem z wyjazdowiczem Jagi, ale nie mógł mi konkretnie wytłumaczyć jaki jest tego powód.


Podbijam z pytaniem kolegi, kiedyś Jaga kojarzona mocno z klimatem skinheads, za czasów grania przy Jurowieckiej kozacka fana z totenkopfem ,celty itp. wiele osób z klimatu mocno działało w młynie
Jak mnie pamięć nie myli, na Jadze był podział właśnie na łysych i jakaś inną grupe kibicowską. Pamiętam nawet, że po jakimś wyjeździe skini czekali na ultrasów Jagi. Ale dokładnie co i jak to niech ktoś z Białegostoku napisze.

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WileTheBest » 05.08.2017, 13:14

Na łysych i pretorianów.
Września 100% Lech Poznań!

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nrth » 05.08.2017, 15:20

DoZo pisze:
05.08.2017, 09:32
R.E. Bells pisze:
04.08.2017, 20:51
Około 2000 roku na turnieju w Białymstoku Legia+Zagłebie biegali po trybunach ale nie pamiętam już kto im tam podpadł. Były migawki z tej awantury w Wiadomościach.
Podpadli wtedy wiślacy, którzy wnieśli chyba wówczas na halę siekierę, ale dostało się przede wszystkim gospodarzom (przegoniona cała główna trybuna).
Ruszyliście na Jagiellonię, siedzącą na przeciwko Was bo wśród nich jakieś tam bluzgi padły w kierunku waszej drużyny.
My byliśmy po drodze (za bramką)
za kim jestes?

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WileTheBest » 05.08.2017, 17:14

Nrth, gdzie można przeczytać twoje wspomnienia, bo przeczytałem do tej pory tylko Polska - Anglia, Maribor i wyjazd na kosza. Pisałeś coś jeszcze? Pzdr.
Września 100% Lech Poznań!

ZielonoMi
Posty: 86
Rejestracja: 13.09.2009, 20:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ZielonoMi » 05.08.2017, 21:04

PGWear to polska firma, ale co dokładnie oznacza ten skrót, Wear wiadomo, a PG?

aczytoważne?
Posty: 44
Rejestracja: 26.09.2013, 01:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: aczytoważne? » 06.08.2017, 02:26

może ktoś tutaj lub na pw opisać relacje między ekipami na śląsku ?

enterorokej
Posty: 87
Rejestracja: 09.01.2014, 15:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: enterorokej » 06.08.2017, 09:31

Na Śląsku GKS&ksg kosa ze wszystkimi, ruch układ z jastrzębiem oraz pakt o nieagresji z Polonią Bytom i Piastem Gliwice a z pozostałymi kosa, Zagłębie&BKS kosa że wszystkimi

bort14
Posty: 85
Rejestracja: 21.11.2013, 21:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: bort14 » 06.08.2017, 10:54

Kiedy torcida przestanie uzywac sprzetu w starciach?

Inspektor noga zostal pogoniony?

Gks Katowice stracil najwiecej flag na Gornym Slasku?
Qui seminat inquitatem, meter mala

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nrth » 06.08.2017, 14:32

DoZo pisze:
05.08.2017, 19:37
nrth pisze:
05.08.2017, 15:20
DoZo pisze:
05.08.2017, 09:32


Podpadli wtedy wiślacy, którzy wnieśli chyba wówczas na halę siekierę, ale dostało się przede wszystkim gospodarzom (przegoniona cała główna trybuna).
Ruszyliście na Jagiellonię, siedzącą na przeciwko Was bo wśród nich jakieś tam bluzgi padły w kierunku waszej drużyny.
My byliśmy po drodze (za bramką)
Pamiętam, że było dokładnie odwrotnie. To wiślacy siedzieli vis a vis naszej grupy, ale na tym balkonie znalazł się też jeden od nas (kręcił stamtąd materiał video), który wypatrzył u was sprzęt i wywiązała się wówczas sprzeczka. Żeby dostać się w tamto miejsce musieliśmy spacyfikować sektor 'sljedzjków', a wy zostaliście zmuszeni do ewakuacji.
Chyba, że byliście rozproszeni wcześniej także na głównej trybunie miejscowych.
"Sielanka oczywiście musiała zostać przerwana.
W pewnym momencie na trybunce Jagi po naszej lewej ktos zaczął obrażąc grających Legionistów.
W tej chwili trybuna po naszej prawej zagotowała, ruszyli Legioniści, z nimi ruszył Widzew i mozę ktoś z Motoru (tak to wyglądało z mojej perspektywy choć później się tego wypierali - nie wiem kto miał rację) - na pewno faktem jest że spora część Jagi niestety się zerwała z naszego sektora, u nas też lipa gdyz większość na parkiecie lub w barku. Wjechano w nas jak w masło. Ktoś tam próbował się postawić, nawet wyjmując chyba jakiś wspomagacz z jednej torby ale spotkanie zdominowała Legia. w tej chwili reszta naszych chłopaków zaczęła się ładować z boiska na trybuny oraz przyleciała czołówka Jagi z barku oraz reszta naszych.
Chwila niepokoju i mogło się skończyć różnie ale na szczęście dla całości turnieju ktoś rozsądny zaczął nad tym panować.
"
Wy,Motor,Widzew na jednej prostej (po naszej lewej)
My wymieszani z Jaga za bramką
Generalnie Jagiellonia na drugiej prostej (po naszej prawej)
za kim jestes?

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PCHLG » 06.08.2017, 16:40

Przestań chłopie pierdolić, bo w Polskę poszło takie info jakie wrzucił "nrth". Nawet w "Naszej Legii" był bardzo podobny opis tego zajścia.

Alley
Posty: 14
Rejestracja: 06.08.2017, 17:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Alley » 06.08.2017, 17:30

Mnie trapi kto zerwał zgodę Raków-Stalówka i jakie były powody?

WielkaPolskaNaWieki
Posty: 221
Rejestracja: 24.01.2010, 21:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WielkaPolskaNaWieki » 06.08.2017, 17:59

Jak ma się sprawa Maćka Dobrowolskiego? Pracują dalej w klubie po zmianach u władzy?

fanatyk33
Posty: 53
Rejestracja: 03.11.2014, 02:06

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: fanatyk33 » 06.08.2017, 20:35

kamil1p pisze:
28.07.2017, 00:28
Trapi mnie od dawna to Banik Ostrava i Sparta Praga - starcia z polskimi bandami.
Wiem, że Banik dostał w łeb od Ruchu i Odry Wodzisław a Sparta paliła wrotki przed Śląskiem czy były jeszcze jakieś starcia z Banikiem i Sparta?
Bo jeden pepik mi się napia, że czeskie ekipy (czyt.Banik) też napierdalaly polskie ekipy ale już nie chciał mi powiedzieć jakie.
1.Górnik Wałbrzych jadący pierwszy raz do Pragi na mecz nowych ziomali ze Slavii Praga,zostaje zaatakowany przez Sparte.Górnik ubronił pociąg,Sparta nie wchodzi do środka widząc Górnika Wałbrzych ze sprzętem w drzwiach(min.siekiera)
2.Banik Ostrava jadący do Katowic zaatakowany w Radlinie przez Ruch.Banik się zwija,liczby po 6 +/-
3.Banik Ostrava wracający z Katowic pociągiem jest atakowany przez Odre Wodzisław.Banik ubronił przedział,na następnej stacji dochodzi już do starcia na peronie z Odrą (12)i Banik (9) wygrywa.Odra się zrywa po krótkim starciu
4.GKS Jastrzębie vs Banik Ostrava (ustawka po 50)-wygrana GKS Jastrzębie dość szybko
5.Banik atakuje i obija grupe Legionistów udającą się na mecz do Wiednia pociągiem przez Ostrave
6.Śląsk Wrocław czeka na Sparte Praga wracającą z Poznania z meczu el.LM z Lechem-Sparta w sile autokaru lub dwuch (tu nie wiem dokładnie)nie podejmuje wyzwania

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nrth » 07.08.2017, 07:26

DoZo pisze:
06.08.2017, 14:48
Tak, 'naje6ali' was/"jadwigę" wtedy (choć się tego wyparli!) widzewiacy z lublinianami. :D
Wstydu nie masz za grosz!
p******* to czy w to wierzysz czy nie, ja tam byłem,a Ty?
Siedzieli z Wami na trybunie i wyglądało jakby ruszyli z Wami, czy dobiegli czy to tylko tak wyglądalo to już inna bajka o czym tez napisałem.
Jeśli ktoś z zainteresowanych stron obecnych tam tutaj sie udziela i sie wypowie to rozmowa ma sens (chociaż problem naprawde jest po chuju istotny), w innym wypadku to szkoda kruszyc kopii
za kim jestes?

Teakwondo
Posty: 6
Rejestracja: 27.02.2017, 12:23

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Teakwondo » 07.08.2017, 11:00

fanatyk33 pisze:
06.08.2017, 20:35
kamil1p pisze:
28.07.2017, 00:28
Trapi mnie od dawna to Banik Ostrava i Sparta Praga - starcia z polskimi bandami.
Wiem, że Banik dostał w łeb od Ruchu i Odry Wodzisław a Sparta paliła wrotki przed Śląskiem czy były jeszcze jakieś starcia z Banikiem i Sparta?
Bo jeden pepik mi się napia, że czeskie ekipy (czyt.Banik) też napierdalaly polskie ekipy ale już nie chciał mi powiedzieć jakie.
1.Górnik Wałbrzych jadący pierwszy raz do Pragi na mecz nowych ziomali ze Slavii Praga,zostaje zaatakowany przez Sparte.Górnik ubronił pociąg,Sparta nie wchodzi do środka widząc Górnika Wałbrzych ze sprzętem w drzwiach(min.siekiera)
2.Banik Ostrava jadący do Katowic zaatakowany w Radlinie przez Ruch.Banik się zwija,liczby po 6 +/-
3.Banik Ostrava wracający z Katowic pociągiem jest atakowany przez Odre Wodzisław.Banik ubronił przedział,na następnej stacji dochodzi już do starcia na peronie z Odrą (12)i Banik (9) wygrywa.Odra się zrywa po krótkim starciu
4.GKS Jastrzębie vs Banik Ostrava (ustawka po 50)-wygrana GKS Jastrzębie dość szybko
5.Banik atakuje i obija grupe Legionistów udającą się na mecz do Wiednia pociągiem przez Ostrave
6.Śląsk Wrocław czeka na Sparte Praga wracającą z Poznania z meczu el.LM z Lechem-Sparta w sile autokaru lub dwuch (tu nie wiem dokładnie)nie podejmuje wyzwania
Kilka lat wstecz 20 osób z Banika przyjeżdża na sparing swojej drużyny do Wodzisławia dostają propozycje i początkowo do walki chetni są wszyscy z czasem liczba spada do 9 i po tyle osób z obu stron wychodzi do spotkania na plus dla Odry.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nrth » 07.08.2017, 14:18

Co prawda nie wiem co masz na myśli pisząc MiO ale masz prawo do swojej opinii
Moja jest taka że szwankuje Ci pamięć a do błędu nie przyznasz się nigdy.
Tak dla porządku ostatnie moje "słowo" w tej kwestii.
TMK i relacja ówczesna relacja kibica Jagi
[link]
U góry sektor za bramka gdzie siedzimy my (wszyscy którzy nie byli w knajpie) i Jagiellonia
[link]
za kim jestes?

bednar
Posty: 645
Rejestracja: 12.09.2009, 18:04
Lokalizacja: Kozienice

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: bednar » 07.08.2017, 15:07

ma ktoś linka do tego filmu jak gdzieś we Włoszech na bierzni jest trumna ze zmarłym kibicem?

Obserwator UEFA
Posty: 5
Rejestracja: 02.08.2017, 00:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Obserwator UEFA » 07.08.2017, 19:00

DoZo nie chce się mieszać w Waszą polemikę, ale sugerujesz , że znasz powód dla którego doszło do awantury.Możesz zatem powiedzieć wprost o co poszło?

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PCHLG » 07.08.2017, 19:38

"Następny mecz drużyny Legii z Wisłą, także był ważnym momentem w turnieju. Gdy legioniści i wiślacy sposobili się do gry, z trybun poleciały niewybredne epitety pod adresem Legii. Toteż kilku warszawskich fanów postanowiło "przywołać do porządku" wyzywających miejscowych kibiców. Traf chciał że siedział on na trybunie przeciwnej do zajmowanej przez legionistów, więc warszawiacy musieli sforsować trybunę z kilkudziesięcioma kibicami "Jagi". Zdezorientowani nagłym obrotem sprawy białostocczanie cofali się w popłochu. W końcu nieodpowiedzialnie zachowujący się dwaj kibice zostali ukarani. Sytuacja stała się jednak napięta, bowiem w całym zamieszaniu ucierpiało co nieco kilku postronnych kibiców. Groziło to poważną awanturą. Jednak zarówno spiker, organizatorzy, jak i liderzy obu stron nawoływali do spokoju. Skuteczny był zwłaszcza apel "Bosmana", który przez mikrofon w ostrych słowach przywoływał kiboli do porządku. Doszło do porozumienia i turniej został wznowiony"

Oryginalny tekst z "Naszej Legii" z 10 lutego 1999r.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nrth » 07.08.2017, 19:45

DoZo pisze:
07.08.2017, 15:52
nrth pisze:
07.08.2017, 14:18
Co prawda nie wiem co masz na myśli pisząc MiO ale masz prawo do swojej opinii
Moja jest taka że szwankuje Ci pamięć a do błędu nie przyznasz się nigdy.
Tak dla porządku ostatnie moje "słowo" w tej kwestii.
TMK i relacja ówczesna relacja kibica Jagi
[link]
U góry sektor za bramka gdzie siedzimy my (wszyscy którzy nie byli w knajpie) i Jagiellonia
[link]
Przecież twoje "wklejki" dowodzą jedynie tego, że ani ty (choć poniekąd w zamieszczonym pierwotnie cytacie, przyznałeś się do posiadania "sprzętu"), ani korespondent TMK nie mieliście pojęcia, za co dostaliście wtedy po ryju. Zapytajcie "K" z Białegostoku, jaki był powód, może on pamięta.
Ja na koniec dodam, że chłopak od nas w tym zamieszaniu nie wyłączył kamery. :D
Oczywiście nie komentujesz twojej pewności co do położenia sektorów w aspekcie zdjęcia które wkeliłem? :-)
za kim jestes?

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nrth » 07.08.2017, 20:16

Nie, bo słabo mi sie już czyta jak się kompromitujesz. p********* o tym że na trybunach się dowiedzieliście o sprzecie i dlatego była awantura a jechalismy z tym sprzętem razem pociagiem z Warszawy do Białegostoku. Relacje z Białegostoku, Warszawy i moje mowia jedno ale Ty wiesz drugie i c***. Zdjęcie pokazuje nas za boiskiem ale Ty nas widziales na przeciw was itede itepe
za kim jestes?

wichrowe wzgorze
Posty: 266
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wichrowe wzgorze » 07.08.2017, 22:50

Sylwester89 pisze:
05.08.2017, 01:26
Varus pisze:
04.08.2017, 16:35
Ostatnio w ramach delegacji, pracowałem kilka tygodni w Białymstoku. Naszła mnie pewna myśl, otóż chodząc po mieście zauważyłem ze jest tam sporo NS'ów, ludzi starych po przejściach i tych młodych wzorujących się starszymi. Odwiedziłem również stadion,młyn czy sektory boczne i o dziwo takich ludzi już nie spotkasz na stadionie. Zastanawiałem się, czym to jest spowodowane ze NS;y nie chodzą na mecze?. Nawet rozmawiałem z wyjazdowiczem Jagi, ale nie mógł mi konkretnie wytłumaczyć jaki jest tego powód.


Podbijam z pytaniem kolegi, kiedyś Jaga kojarzona mocno z klimatem skinheads, za czasów grania przy Jurowieckiej kozacka fana z totenkopfem ,celty itp. wiele osób z klimatu mocno działało w młynie
Za czasów gry na ul. Jurowieckiej grupa Skinhead to była norma. Tworzyli silna grupę i widniał flagi z emblematami skrajnie prawicowymi, szaliki z celtykami itd.
Za czasów gry na ul. Słonecznej również byli, ale mieli zatarcie z pretorinas. Słoni mając silna bandę pogonili pretorian. No i skini tworzyli solidna ekipę. Była też grupa chuliganska o nazwie CHzB. Jeden ze skinów zabił chłopaka Adiego z ChzB i powstał duży konflikt, który narastal calu czas.

W dzisiejszych czasach mało zostało skinow bo moda się zrobiła na Patriotyzm ;)

wichrowe wzgorze
Posty: 266
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wichrowe wzgorze » 07.08.2017, 22:58

Nie słoni a Skini* sorry za błąd ale to przez słownik na telefonie

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nrth » 07.08.2017, 23:03

DoZo pisze:
07.08.2017, 22:02
Napisze to po raz ostatni, skoro tak trudno ci przychodzi czytanie (ze zrozumieniem!).
Wspominasz o sektorach, podczas gdy na tej hali zapamiętałem ... jeden (trybuna na około 100 osób?), z naszej perspektywy zajęty przez miejscowych (chyba za bramką, a obok boiska były dwa wąskie balkony z zaproszonymi ekipami), jak się okazuje, wymieszanych z wami.
Na balkonie (naprzeciwko naszego miejsca) do 'kamermana' z W-wy 'zje6ali' się "wiślacy", jeden z nich próbował (L)egionistę nastraszyć jakimś "sprzętem" (prawdopodobnie siekierą, tu pewności nie mam). Widząc problemy naszego, zrobiliśmy z wami porządek. Po naszej interwencji większość widzów została wyparta z trybuny na schody.
Próbowałeś nieudolnie "zaprawiać", że dostaliście od innych niż Legii, a "koronnym dowodem" (wg twojego stronnika) mojej rzekomej niekompetencji miał być fragment artykułu z NL, w którym nie ma śladu o napastnikach z innych klubów.
Jest małe prawdopodobieństwo, abym pomylił obiekty z podobnymi imprezami, w których także brałem udział, więc to raczej nie ja 'pierdolę'. Tyle!
Ty mi piszesz o braku umiejętności czytania ze zrozumieniem a sam piszesz o jakimś zaprawianiu o innych niż Legia uczestnikach zajścia.
Napisałem jak to wyglądało z naszej perspektywy i tyle.
Siedziały te ekipy koło Was i wyglądało jakby przynajmniej cześć z nich uderzyła z Wami.
Zresztą jeśli dobrze pamiętam to w nocy w knajpie właśnie to było punktem zapalnym do scysji z Widzewem, który knajpę opuścił.
za kim jestes?

KociaKarmaKrólów
Posty: 68
Rejestracja: 24.06.2016, 10:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: KociaKarmaKrólów » 09.08.2017, 10:51

Czy zna ktoś powody rozstania się ekip żużlowych Falubazu z Spartą & Wybrzeże?

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: okospoko » 09.08.2017, 13:37

Nerva1 pisze:
09.08.2017, 13:26
Jak jest Widzew-Karpaty Krosno? W Krośnie barwy Widzewa akceptowalne ? OStatnio widziałem Koszulke gdzie były wszystkie kluby z WRWE + mniejsze i na tej koszulcy były karpaty .
A czy przypadkiem nie chodzi ci o koszulkę z okazji turnieju kibicowskiego Widzewa ? Zdjęcie koszulki jest w drugim poście w temacie turnieje letnie 2017.

prezesik79
Posty: 7
Rejestracja: 27.11.2016, 19:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prezesik79 » 09.08.2017, 19:20

opisze ktoś spotkanie Lecha Poznań i Bytomskiej Polonii bodajże w Tarnowskich Górach?

BylismyTu
Posty: 106
Rejestracja: 28.09.2013, 14:35

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: BylismyTu » 10.08.2017, 00:55

Skąd się wzięło logo chuliganki '(h)' ?

Mojżesz
Posty: 59
Rejestracja: 01.12.2016, 22:26

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Mojżesz » 10.08.2017, 08:30

BylismyTu pisze:
10.08.2017, 00:55
Skąd się wzięło logo chuliganki '(h)' ?
Kiedyś jak na kibicowskim rynku był dość skromny wybór ciuchów / odzieży jedną z pierwszych takich firm była firma hooligan z tym logiem "h". Napis hooligan Streetwear to był taki podstawowy ciuch obok lonsdale i everlasta. No i wiele ekip zaczęło to logo wykorzystywać na koszulkach czy flagach jako oznaczenie kierunku sportowego.
Było to mniej więcej około 2000 roku lub coś koło tego.

witoldpyrkosz
Posty: 63
Rejestracja: 21.01.2009, 17:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: witoldpyrkosz » 10.08.2017, 17:20

KociaKarmaKrólów pisze:
09.08.2017, 10:51
Czy zna ktoś powody rozstania się ekip żużlowych Falubazu z Spartą & Wybrzeże?
na Falubazie doszła do głosu młoda (wtedy) ekipa, późniejsze FhZG, które miało plan stworzenia z Falubazu konkretnej bandy, z pominięciem żużlowego folkloru. Najzwyczajniej w świecie zgoda ze Spartą i Wybrzeżem nie była im do niczego potrzebna, więc podziękowali za współpracę.
Czas pokazał że słusznie wybrali

Egon1983
Posty: 349
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Egon1983 » 10.08.2017, 18:26

Pytanie odnośnie Dzierżoniowa - fc Ruchu Chorzów. Historia o kuzynie który zaraził miłością do Ruchu swojego krewnego oraz dalsze konsekwencje tej miłości ( są, jeżdżą ) są już znane. Moje pytanie - na jakich stadionach wcześniej można było widywać kibiców z DDZ ? Wrocław, Wałbrzych ? Przerzuty czy nowe, całkiem niezależne pokolenie ? Dzięki.

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bączyński » 10.08.2017, 18:36

Dawnie,przed czasami fan clubowymi mieli zgodę z Karkonoszami J-G i Górnikiem Wałbrzych.

Wózek
Posty: 45
Rejestracja: 08.10.2016, 09:58

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Wózek » 11.08.2017, 09:29

Bączyński pisze:
10.08.2017, 18:36
Dawnie,przed czasami fan clubowymi mieli zgodę z Karkonoszami J-G i Górnikiem Wałbrzych.
Swego czasu w Dzierżoniowie była grupa (trudno mówić o typowym FC ale o grupie na pewno) która przerzuciła się na Bielawiankę i pojawiali się także na Śląsku (może i nadal się pojawiają).

Lonely Rider
Posty: 44
Rejestracja: 08.12.2011, 19:35

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Lonely Rider » 11.08.2017, 12:16

Masz na myśli osoby z Dzierżoniowa z klimatu NS?

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: obiektywnyFAN » 11.08.2017, 16:13

Ile flag dokładnie straciła Korona na turnieju w 2009r.?

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: patriota85 » 11.08.2017, 16:26

obiektywnyFAN pisze:
11.08.2017, 16:13
Ile flag dokładnie straciła Korona na turnieju w 2009r.?
Nie odpowiadajcie mu.To jest kolejny gimbus, który o niczym nie ma pojęcia.Typ zadaje takie pytania, że byle dzieciak zna odpowiedzi.

Holtras
Posty: 100
Rejestracja: 10.08.2017, 14:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Holtras » 11.08.2017, 18:41

obiektywnyFAN pisze:
11.08.2017, 16:13
Ile flag dokładnie straciła Korona na turnieju w 2009r.?
tracą 5 fan ZłocistoKrwisci, Sadyści, Do boju Koroneczko, Fanatycy korony, Bukówka. Do tego trzeba dodać część flagi Kieleckiej Ulicy oraz Małpa, która rzecz jasna zostanie oddana

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: bez-napinki » 12.08.2017, 00:39

Póki co nie ma żadnych niepokojących wieści odnośnie zamkniętego sektora gości.
Termin meczu powinien być już znany.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fiatbrava, genom1, Gość123, Oberschlesien14, pasik_88 i 210 gości