Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
leonidas88
Posty: 94
Rejestracja: 10.01.2013, 21:59

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: leonidas88 » 09.06.2017, 00:13

cichociemny-gratuluję Ci sokolego wzroku.. Ja przez 22 lata kibicowania(od pierwszego wyjazdu na Legie) spotkałem na mieście 2 osoby w szaliku Polonii(DWIE OSOBY) Oprócz tego nigdy w waszych koszulkach, bluzach, kurtkach nie zauważyłem..
Zresztą kiedyś na waszym forum, było dużo wpisów na ten temat i ktoś nieprzypadkowy od Was, żalił się, iż wejście na wasz stadion, to jedna wielka przebieralnia.. ludzie z plecaków, reklamówek, wyjmują barwy Polonii i gremialnie się przebierają.. a tak ogólnie , to nikogo w waszych barwach w Warszawie nie ma..



Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 09.06.2017, 08:40

cichociemny pisze:Nie jestem z Polonii. Leonidas88, kij ma dwa końce - Legia chodzi w barwach, ale jak Polonia wyjdzie na łowy to niektórzy od was szybciej ściągają barwy niż wiadomo jakie panie majtki.
:)))))

Jest to świetny przykład folkloru kibicowskiego tematu o sytuacji w Warszawie na tym forum. Lata temu "obiektywnym" okazał się często udzielającym się u siebie Olo_KSP. Po kompromitacji wrócił jako "cichociemny" w ten sam sposób grając jakiegoś bliżej nieokreślonego "rezydenta" innej ekipy w Warszawie, który oczywiście "nie jest z Polonii". No to w ramach ilustracji dzieła wybrane z tego forum od nowszych do starszych. Wszystko dostępne w profilu:
cichociemny pisze:A jak tam idzie gremialne reagowania na szefa M(L)F? Sprawdziliście czy te szale, które wywiesił, nie były wyjęte z szafy jak jeszcze kibicował Polonii? :D

[link]
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 48#p990748
cichociemny pisze:
Foxx pisze:Zanim się zapiszesz na kolejny wyjazd KSP w tej rundzie, przejrzyj jednak ten temat, bo całkiem niedawno ten wątek i porównanie były przewijane.
Na wasz wyjazd się zapiszę. Przeczytałem i jak się spodziewałem znowu zmiana stanowiska zależnie od sytuacji. Jeszcze niedawno nie chodziliście, bo było za mało biletów, teraz ilość biletów wam nie przeszkadza. Jak tak dalej pójdzie, to sami pogubicie się w kolejnych wersjach.

http://www.youtube.com/watch?v=JdoiEfB-W2w

:)
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 09#p926009
cichociemny pisze:Temat o FC zamknięty, więc piszę tu. Tego jeszcze nie grali, FC New Yorki Legii sprzedaje swoje flagi :D

[link]
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 13#p921113
cichociemny pisze:Panie Foxx - proszę nie cenzurować moich wpisów i nie zmieniać ich sensu.

To, że wstydzicie się współpracy Starucha z kolegami w mundurach nie oznacza, że macie cenzurować wpisy jak za czasów komuny.

/mod: to nie Foxx cenzuruje twoje posty prowokacyjne jak za czasów komuny
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 14#p632514
cichociemny pisze:
Foxx pisze:Wtedy - oficjalny klub kibica organizacyjnie przy Legii :) Historia zakładania klubów kibica i rola Bobo (w skali ogólnopolskiej) nie są żadną tajemnicą. Do "współtworzenia" jest to hektar. Pomijąc już szczegół, że ruch ten powstał znacznie wcześniej, bez żadnego udziału Bobo.

Ogólnie może już skończyć OT. Wystarczy, że mozna tu wyczytać, że na Legii Deyna nie był lubiany (pewnie stąd song "Deyna Kazimierz - nie rusz Kazika, bo zginiesz!" i standing ovation pełnego stadionu na pożegnalnym meczu). No i w ogóle, że był chujowym graczem. Mnie te filmy nie interesują, podobnie jak i reszta propagandy. Transparencik dla odmiany nie rusza - wszak to standard. Mozna najwyżej odnotować jako dowód, ze nic się w tej kwestii nie zmieniło :)
Współtworzyć nie jest synonimem zapoczątkować czy stworzyć. To nie zmienia faktu, że przez pewien okres czasu był jednym z liderów klubu kibica przy Legii. Dopiero po jakimś czasie został wyparty przez młodzież.

Deyna? Taka toksyczna miłość. Raz się kochają, innym razem biją :) Na zdrowie!
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 90#p602490
cichociemny pisze:Legionistom sugeruję żeby zajeli się ratowaniem swoich sekcji siatkarskich, koszykarskich czy hokejowych, bo im drużyny do rozgrywek nie przystąpią. Przez ten protest przeciwko ITI za bardzo przyzwyczailiście się do protestów. Pewnie dlatego z Legii zmieniliście się w Antypolonię.
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 04#p548004
cichociemny pisze:Te pojazdy po Polonii robią się już w ch... nudne. Co wy się k...a uczepiliście ksp? Jeździ za nim spotters, a jak za Legią jeździ, to już nie napiszecie. Jeżdżą w ponad 100, to wielki płacz - w poprzednim sezonie jeździli gorzej. Nie zasługują na ekstraklasę? Mają drużyna, która dobrze gra, to grają w ekstraklasie. Innej ekipy do której przyczepicie się za każdym razem nie umiecie znaleźć? Jakieś kompleksy.

Nie, nie jestem z Polonii, ani ze zgód.
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 21#p544121
cichociemny pisze:Czy to prawda, że są jakieś zgrzyty na linii Olimpia Elbląg - Legia po ostatnim meczu w Nowym Dworze?
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 44#p534044
cichociemny pisze:
wielki CWKS pisze:
DariuszSzpakowski pisze:ile Zagłębia wspierało wczoraj Legię??
ciężko zliczyć. Ale około 150-200 osób
Strasznie mało jak na tak bliski wyjazd.
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 85#p529285
cichociemny pisze:
kolobrzezanin pisze:
cichociemny pisze:Czyli będziecie tolerować współprace ziomków po szalu z tą organizacją?
A Ty co z Polonii jestes?
Wyzej masz odpowiedz na to pytanie i skoncz juz.
Nie spinaj się tak. Nie jestem z Polonii, ani jej zgód.

Syreni Gród (L). Kibic to kibic. Że nie potraficie ogarnąć swojego podwórka, to Wasz problem. Przestań zwalać na ITI - bo to się robi już nudne.
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 47#p528247

Jaka ekipa, taki "J-23" :)

Najaktywniejszy na forum:Kibice
(Posty: 94 / 87.85% wszystkich postów użytkownika)Najaktywniejszy w temacie:Konflikt w Legii
(Posty: 9 / 8.41% wszystkich postów użytkownika)


Udanego łykendu :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

Kick
Posty: 58
Rejestracja: 21.12.2015, 09:39

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kick » 09.06.2017, 09:06

Ósmy Pasażer pisze:
Kick pisze: A co do torebek...hahaha, hipokryci, 70% tego forum zapewne takie nosi :)
Jest to wygodne, po prostu!Przy niejednokrotnie 2 telefonach, kluczach, portfelu etc. - sam takiej używam na co dzień. Alternatywą jest "nerka", którą nosi pozostałe 30% :)
Co prawda mam tylko jeden telefon, ale spotkałem się z takim wynalazkiem jak kieszenie, i przyznam, iż wydają się wygodniejsze niż "babskie" torebki. Pewnie w sukience też latem jest wygodnij niż w spodniach i koszulce, ale nie popadajmy panowie w skrajności ;) Myślę że w getrach byłoby bardziej komfortowo niż w dżinsach. Zwłaszcza ekipie "sportowej".
Zresztą gdy omawiany ostatnio wielokrotnie torebkowicz z Legii kopał w łeb swojego brata po szalu, to na filmiku widać, iż regulanie musiał poprawiać swoją torebkę, więc wydaje się mało praktyczna.
Mi jest wygodniej, więc noszę- dla Twojej wiadomości to męski gadżet.
Dwa, na pewno go ze sobą zabierając i w ogóle kupując myślał o kopaniu ludzi po głowach...i niestety nie wziął pod uwagę faktu, że tutaj może być mało praktyczna...odstaw narkotyki :)

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 09.06.2017, 10:14

No to powiedz nam cichociemny wariacie jaki klub reprezentujesz?

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: szwadron97 » 09.06.2017, 19:00

Nurni F. pisze:
dirtysouth pisze:http://legionisci.com/news/71145_Podzie ... awcow.html
Mamy nadzieję, że za rok będziemy cieszyć się z kolejnego mistrzostwa a k... z konwiktorskiej zaliczy kolejny spadek i wkrótce wyginie.
Trzeba być chyba pierdolniętym żeby derbowemu rywalowi życzyć wyginięcia. Tym bardziej dziwi fakt, że jest to pismo od nieznanych sprawców, "czołówki sceny ultras" a nie głos jakiegoś tam niedzielnego kibica, który podniecony kolejnym MP i upojony % źle życzy klubowi zza miedzy. A co z derbami i derbowym klimatem w mieście, co rywalizacją na dzielnicach, co z wszystkimi akcjami i wzajemnymi psikusami na każdym kroku, 365 dni w roku? Chyba o to w tym wszystkim chodzi co nie? Życzenie upadku jedynemu potencjalnemu rywalowi derbowemu i to w dodatku klubowi z taką historią świadczy o kimś kto tak pisze, że ma nie po kolei w dyni. Co by było jakby -teoretycznie- przez problemy finansowe upadły np. Wisła/Cracovia, Lechia/Arka, Ruch/Górnik? Wystarczy zobaczyć co się dzieje w Łodzi (niby obie ekipy działają ale tułając się po 3/4 lidze...). Wiadomo że Polonia to trochę inna półka ALE w dalszym ciągu to jeszcze niedawny derbowy rywal Legii. Na taki mecz i wszystko wokół niego czeka się cały sezon. Panowie nieznani sprawcy tym wpisem się tylko ośmieszyli.
Nie, NS się nie ośmieszyli. Ośmieszyłeś się co najwyżej Ty.

Klimatu Warszawy nie będę Ci tu tłumaczył. Powiem jedno: wszyscy znajomi mi kibice Legii życzą Polonii i piłkarskiego i kibicowskiego końca. Życzą jej braku nowego stadionu, braku rozwoju. Życzą jej upadku, najniżej jak się da. I moim zdaniem nie ma w tym nic dziwnego. Dla mnie właśnie takie podejście jest normalne, każde inne byłoby dziwne i niezrozumiałe.

Zresztą dla Legii Polonia nie jest żadnym derbowym rywalem. Tu nie Łódź, Trójmiasto czy Kraków, tu większość kibiców Legii przeżyje życie i nie zobaczy na żywo kibica Polonii. Więc o jakim derbowym rywalu my mówimy?

Zupełnie nie zgadzam się z Twoim tokiem rozumowania, ale ok, masz do niego prawo.

niech sie tak nie ciesza bo Polonia jeszcze nie spadla bo Gryf Wejcherowo narazie nie dostal licencjii i nie wiadomo od ktorej ligi zacznie Ruch

Stanisław_Anioł
Posty: 161
Rejestracja: 05.04.2013, 21:29

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Stanisław_Anioł » 09.06.2017, 19:04

No to powiedz nam cichociemny wariacie jaki klub reprezentujesz?
Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski z siedzibą tymczasową w Warszawie przy ul.Konwiktorskiej.

Takie to fanatyczne bractwo.
Dalej czekamy,aż się wkurvicie i nas wykupicie.

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Ósmy Pasażer » 09.06.2017, 19:15

Kick pisze:
Ósmy Pasażer pisze:
Kick pisze: A co do torebek...hahaha, hipokryci, 70% tego forum zapewne takie nosi :)
Jest to wygodne, po prostu!Przy niejednokrotnie 2 telefonach, kluczach, portfelu etc. - sam takiej używam na co dzień. Alternatywą jest "nerka", którą nosi pozostałe 30% :)
Co prawda mam tylko jeden telefon, ale spotkałem się z takim wynalazkiem jak kieszenie, i przyznam, iż wydają się wygodniejsze niż "babskie" torebki. Pewnie w sukience też latem jest wygodnij niż w spodniach i koszulce, ale nie popadajmy panowie w skrajności ;) Myślę że w getrach byłoby bardziej komfortowo niż w dżinsach. Zwłaszcza ekipie "sportowej".
Zresztą gdy omawiany ostatnio wielokrotnie torebkowicz z Legii kopał w łeb swojego brata po szalu, to na filmiku widać, iż regulanie musiał poprawiać swoją torebkę, więc wydaje się mało praktyczna.
Mi jest wygodniej, więc noszę- dla Twojej wiadomości to męski gadżet.
Dwa, na pewno go ze sobą zabierając i w ogóle kupując myślał o kopaniu ludzi po głowach...i niestety nie wziął pod uwagę faktu, że tutaj może być mało praktyczna...odstaw narkotyki :)
Taaaa, torebka na ramie męskim gadżetem.Tak samo jak Polonia jest hegemonem w Warszawie. Po prostu dość zabawna moda, na którą dało się namówić trochę chłopa. Ważne że producent jest zadowolony i kasa leci.
Dwa, jeśli idziesz robić za ciecia na stadionie, to należy liczyć się z faktem, iż pewne zadania sportowe będziesz musiał wykonywać, a nie tylko dobrze wyglądać na tle banerów.

Nurni F.
Posty: 182
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Nurni F. » 09.06.2017, 19:33

niech sie tak nie ciesza bo Polonia jeszcze nie spadla bo Gryf Wejcherowo narazie nie dostal licencjii i nie wiadomo od ktorej ligi zacznie Ruch
A co to ma do tego, co napisałem? Mówię o tym co im życzą znajomi mi kibice Legii, i ani słowem nie odniosłem się do aktualnej sytuacji ich klubu.

PS: Gryf Wejherowo jak już.
Wartości to podstawa

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: szwadron97 » 09.06.2017, 20:15

Nurni F. pisze:
niech sie tak nie ciesza bo Polonia jeszcze nie spadla bo Gryf Wejcherowo narazie nie dostal licencjii i nie wiadomo od ktorej ligi zacznie Ruch
A co to ma do tego, co napisałem? Mówię o tym co im życzą znajomi mi kibice Legii, i ani słowem nie odniosłem się do aktualnej sytuacji ich klubu.

PS: Gryf Wejherowo jak już.

Mamy nadzieję, że za rok będziemy cieszyć się z kolejnego mistrzostwa a k... z konwiktorskiej zaliczy kolejny spadek i wkrótce wyginie. ja do tego odnosilem sie a nie co ty napisales fakt Wejherowo

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 09.06.2017, 20:49

Sugerujesz, że w sezonie 2016/2017 Polonia zajmując 15 miejsce nie spadła z II ligi ?

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Beha » 10.06.2017, 09:22

jestesmywaszastolica pisze:Sugerujesz, że w sezonie 2016/2017 Polonia zajmując 15 miejsce nie spadła z II ligi ?
Sportowo spadli, ale jest szansa, że przy braku licencji dla którejś z drużyn utrzymają się.
Bardzo prawdopodobne, że tyłek uratuje im Ruch, który zacznie od 4 ligi....

fog
Posty: 28
Rejestracja: 21.02.2017, 08:01

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: fog » 10.06.2017, 09:31

Mamy nadzieję, że za rok będziemy cieszyć się z kolejnego mistrzostwa a k... z konwiktorskiej zaliczy kolejny spadek i wkrótce wyginie.
Tak jest, po kolejnym przekręconym mistrzostwie, ale ch.uj tam, tak samo ze wszystkim, frajersko, kurewsko, ale jest.

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 10.06.2017, 11:59

fog pisze:Mamy nadzieję, że za rok będziemy cieszyć się z kolejnego mistrzostwa a k... z konwiktorskiej zaliczy kolejny spadek i wkrótce wyginie.
Tak jest, po kolejnym przekręconym mistrzostwie, ale ch.uj tam, tak samo ze wszystkim, frajersko, kurewsko, ale jest.
[cenzura] nam pomagają sędziowie za to innym nie, nas karają łagodnie ale co tam zapłaciliśmy najwiecej kar w ostatnich kilku latach nie licząc zamkniety stadion w LM w LE

[Panowie z Legii, trzymajmy fason - Foxx]

Stanisław_Anioł
Posty: 161
Rejestracja: 05.04.2013, 21:29

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Stanisław_Anioł » 10.06.2017, 17:24

fog pisze:Mamy nadzieję, że za rok będziemy cieszyć się z kolejnego mistrzostwa a k... z konwiktorskiej zaliczy kolejny spadek i wkrótce wyginie.
Tak jest, po kolejnym przekręconym mistrzostwie, ale ch.uj tam, tak samo ze wszystkim, frajersko, kurewsko, ale jest.
Kupcie sobie.Dla was żadna nowość.Kupiliście miejsce w lidze,to sobie kupcie awans,a później mistrza.Nie stać was?Ponoć na ten wasz kurvidołek chodzi sama elita Stolicy.To powinna forsiasta być i się dorzucić......

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 10.06.2017, 18:37

Beha pisze:
JuniorKSP pisze:
Foxx pisze:
Z mojej strony to i tak trochę dużo w wymianie zdań z osobą, która na takim forum jak to anonimowo rzuca ksywkami. To też kwestia pewnych, niezależnych już od klubów, standardów. Fakt, że w dobie dzisiejszych "internetów" i ogólnie multimediów ma to o wiele mniejsze znaczenie, niż jeszcze kilka lat temu niewiele tu zmienia.
Ja myślę, że kolega dostosował się po prostu do standardów z łazienkowskiej. Przecież nie od dziś wyzywacie nas na meczach po ksywkach. Co ciekawe bardzo często nie omieszkacie nawet pozdrowić z imienia przedstawicielek płci pięknej kibicujacej warszawskiej Polonii. Także umoralnianie zostaw komuś innemu.
Uwielbiam perdololo z waszej strony. X lat temu na murach w okolicach K6 był wrzut "a Legię wytniemy nożami", do tego ksywki kilku bardziej znanych chłopaków z L, którzy na te nożyki nadziali się. Po czym przyszła brutalizacja metod i wielki płacz w internetach. Starsi koledzy byli 10 lat temu zafascynowani Krakowem i ziomkami z Craxy, co wam się czkawką odbija do dziś.
Nie bede sie tutaj przerzucał na jakieś fakty z przeszłości, bo zarówny my jak i wy mamy swoje za uszami, ale wrzuty na murach at persona z waszej strony pojawialy sie jeszcze jak to forum nie istnialo, wiec Twoj argument wieje troche hipokryzja. Nie ma sensu ciagnac dalej tego tematu, bo nie jestesmy w przedszkolu, kto chce cos dzialac wie jakie tego moga byc konsekwencje :)
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

fog
Posty: 28
Rejestracja: 21.02.2017, 08:01

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: fog » 10.06.2017, 20:03

Stanisław_Anioł pisze:
fog pisze:Mamy nadzieję, że za rok będziemy cieszyć się z kolejnego mistrzostwa a k... z konwiktorskiej zaliczy kolejny spadek i wkrótce wyginie.
Tak jest, po kolejnym przekręconym mistrzostwie, ale ch.uj tam, tak samo ze wszystkim, frajersko, kurewsko, ale jest.
Kupcie sobie.Dla was żadna nowość.Kupiliście miejsce w lidze,to sobie kupcie awans,a później mistrza.Nie stać was?Ponoć na ten wasz kurvidołek chodzi sama elita Stolicy.To powinna forsiasta być i się dorzucić......
Nie jestem kibicem Polonii.

Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Łoskot » 21.06.2017, 23:18

Sprawa obecności na płycie gangstera z zakazem i bandyty, który przekopał kibica już zamieciona pod dywan? Nawet nikt ze środowiska oficjalnie nie wyrzekł się tych ludzi i nie potępił zachowania "kolegów", w klubie też cisza...

Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Sensi_ » 22.06.2017, 00:24

jutro w faktach o 19 oficjalne oświadczenie.

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Averno » 22.06.2017, 10:31

[link] pierwszy zoorganizowany wyjazd brudasów ze Złego.
Zeby przybliżyć czytelnikom z innych miast, to wiadomo 80 czy 90% tego Złego to kobiety, festyny itp ale....coraz częściej widać tam podobno jakiś młodych ukrainców czy innych co nie wyglądają na piknikowych brudów, śmiać się można, zobaczymy jak to się dalej potoczy, prawda jest taka że może nie stanowią ( jeszcze) ekipy ale zaliczyli wyjazd i pokazali się w liczbie prawie dwukrotnie większej od Targówka, gdzie kibicowanie tam trwa juz sporo lat ( choć wiadomo że od jakiegoś czasu to dogorywa , została tam garstka młodych).

Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Łoskot » 22.06.2017, 12:21

Żeby czasem się nie rozwinęli bardziej od Polonii W :)

ABC1935

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ABC1935 » 22.06.2017, 13:30

Averno pisze:
22.06.2017, 10:31
i pokazali się w liczbie prawie dwukrotnie większej od Targówka, gdzie kibicowanie tam trwa juz sporo lat ( choć wiadomo że od jakiegoś czasu to dogorywa , została tam garstka młodych).
Jakiś pizdowaty element zebrał się na jeden "wyjazd" w sezonie, super. Bardzo "ciekawa" opinia zważywszy, że niedawno kibice GKP ustanowili rekord wyjazdowy, uratowali klub od likwidacji a część z ich nietuzinkowych opraw odbiła się głośnym echem w całej Polsce :).

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Averno » 22.06.2017, 15:54

Jaki rekord jak ich jest garstka. Co do ratowania klubu i oprawy ciekawej to fakt, ładna postawa. Dobrze że są, bo wiele ekip dzielnicowych się rozpadlo, oni mimo ostatniej ligi trwają. A co do Złego, fakt że pizdeczki ale te pizdeczki sobie coraz bardziej pozwalają, z tego co widziałem już nie sam piknik rodzinny brudny się tam zbiera, na początku na meczach była ich garstka. Ot jakiś brudny folklor piknik. Na ich wyjeździe na Interze Warszawa podobno 40 a parę miesięcy później na Targówku już 3x tyle, a to dopiero ich pierwszy sezon. Do tego ciekawostką jest że ich drużyna gra na Pradze i tam i też prowadzą doping, w środku takiej mocnej kibicowsko dzielnicy. Tak wszyscy ich bagatelizują, mam nadzieję że do czasu, bo przynoszą oni wstyd wizerunkowi Warszawy.

Teelte
Posty: 40
Rejestracja: 12.04.2015, 13:00
Lokalizacja: Targówek

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Teelte » 22.06.2017, 16:19

Z garstką bym nie na przesadzał. 80 osób na meczu wyjazdowym w 8 lidze to zadowalająca liczba.
Więcej do powiedzenia ma ten co nie mówi nic

Mojżesz
Posty: 59
Rejestracja: 01.12.2016, 22:26

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Mojżesz » 22.06.2017, 22:06

Teelte pisze:
22.06.2017, 16:19
Z garstką bym nie na przesadzał. 80 osób na meczu wyjazdowym w 8 lidze to zadowalająca liczba.
Czy w 8 lidze są wyjazdy poza Warszawę dalej niż miejska komunikacja ?

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Averno » 22.06.2017, 22:46

Ze 2-3 miesciny, do których kolejami podmiejskimi też szybko się dojedzie. Targówek wyjazd zaliczył do Pilawy w 80os, tylko zapomnieli wspomniec ze była grupka 10os z Pułtuska, 3 z Ząbek i nawet 3 z Sosnowca w tej grupie, więc nie sam Targówek. Jak pisałem i tak dobrze że w dobie upadania kibicowaniu drużynom dzielnicowym, że jeszcze jest tam ta garstka.

Bez Ciśnień
Posty: 43
Rejestracja: 28.08.2011, 11:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Bez Ciśnień » 23.06.2017, 00:04

Tego się nie da nijak porównać, bo mimo wszystko KS Zły to całkowicie niezależna i oddzielna ekipa, dlatego też każdy wyjazd jest na wrogi teren, natomiast GKP Targówek to po prostu kibice Legii, którzy jeżdżą do innych miast gdzie się również z Legią sympatyzuje. Gdyby nie to, to zamiast wyjazdów zaliczałby w******* na każdym kroku.

Teelte
Posty: 40
Rejestracja: 12.04.2015, 13:00
Lokalizacja: Targówek

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Teelte » 23.06.2017, 03:35

Mojżesz pisze:
22.06.2017, 22:06
Czy w 8 lidze są wyjazdy poza Warszawę dalej niż miejska komunikacja ?
Rekord został ustanowiony na wyjeździe do Pilawy, która znajduje się ok. 50 km od Warszawy.
Więcej do powiedzenia ma ten co nie mówi nic

agro14
Posty: 14
Rejestracja: 18.07.2013, 13:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: agro14 » 23.06.2017, 18:29

Teelte pisze:
22.06.2017, 16:19
Czy w 8 lidze są wyjazdy poza Warszawę dalej niż miejska komunikacja ?
Warto zauważyć że „kibice” tego całego AKS Zły, grającego mecze u siebie jakieś 2-3 kilometry dalej, na Targówek przyjechali wynajętymi autokarami.

agro14
Posty: 14
Rejestracja: 18.07.2013, 13:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: agro14 » 28.06.2017, 17:43

DoZo pisze:
27.06.2017, 00:16
Miały oznakowaną obstawę, czy tylko "kianki"?
Tego nie wiem. Ogółem po tym meczu można było się więcej spodziewać, biorąc pod uwagę że młyn Targówka stoi zaraz obok klatki gości, która nawet nie była zamknięta. Policji też nadzwyczajnej ilości nie było.

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: tuwimianin. » 28.06.2017, 18:12

Nie jestem z Warszawy, ale atak na tych brudasów to byłby przypał jak c***. Te śmiecie pewnie by od razu zagoniły na psy i domagały się ścigania atakujących. j**** anhiv-e .
IGLOOPOL DĘBICA

Mąka
Posty: 3
Rejestracja: 20.05.2016, 20:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Mąka » 03.07.2017, 09:41

[link]

Ktoś się odniesie do tego?
Prawda?

Stanisław_Anioł
Posty: 161
Rejestracja: 05.04.2013, 21:29

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Stanisław_Anioł » 03.07.2017, 11:26

Mąka pisze:
03.07.2017, 09:41
[link]

Ktoś się odniesie do tego?
Prawda?
Tak.
Wieczorem będzie oficjalne sprostowanie na Stadionowych Oprawcach.

Mąka
Posty: 3
Rejestracja: 20.05.2016, 20:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Mąka » 03.07.2017, 14:38

Stanisław_Anioł pisze:
03.07.2017, 11:26
Mąka pisze:
03.07.2017, 09:41
[link]

Ktoś się odniesie do tego?
Prawda?
Tak.
Wieczorem będzie oficjalne sprostowanie na Stadionowych Oprawcach.
Pytam serio i nie jestem związany z Legią. Po prostu ciekawi mnie czy faktycznie takie krzywe rzeczy miały miejsce czy np. ten Emil nie do końca jest taki prawy i np. to wszystko koloryzuje.

extremalny_korbelis
Posty: 134
Rejestracja: 14.10.2011, 19:37

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: extremalny_korbelis » 03.07.2017, 14:55

W 2010 r. latał na tym forum prywatny filmik, w którym pogotowie ogarnia na chodniku dwóch pociętych chłopaków z KSP.
Skarżyć nie wolno, kapować nie wolno, ODEGRAĆ SIĘ WOLNO!

Nurni F.
Posty: 182
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Nurni F. » 03.07.2017, 16:08

Mąka pisze:
03.07.2017, 14:38
Stanisław_Anioł pisze:
03.07.2017, 11:26
Mąka pisze:
03.07.2017, 09:41
[link]

Ktoś się odniesie do tego?
Prawda?
Tak.
Wieczorem będzie oficjalne sprostowanie na Stadionowych Oprawcach.
Pytam serio i nie jestem związany z Legią. Po prostu ciekawi mnie czy faktycznie takie krzywe rzeczy miały miejsce czy np. ten Emil nie do końca jest taki prawy i np. to wszystko koloryzuje.
Ten tekst jest tak długi a Ty pytasz tak ogólnie, że wątpię, żeby ktoś Ci odpowiedział.
Wartości to podstawa

Jednorazowy11
Posty: 124
Rejestracja: 11.09.2016, 02:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Jednorazowy11 » 03.07.2017, 21:44

Odnosnie tematow kibicowskich, to mniej wiecej sie zgadza
Pilkarskiej czesci nie czytalem

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 03.07.2017, 22:26

odnośnie tematów kibicowskich to większość się za c**** nie zgadza, no może oprócz tego, że kotek został konkretnie trafiony i jak widać lubi się tym publicznie żalić

SzymonLG
Posty: 7
Rejestracja: 17.10.2008, 19:15

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: SzymonLG » 03.07.2017, 23:20

Taka krótka relacja jest na stronie kibiców Polonii:

"Po tym meczu [na Legii], który dał im tytuł Mistrza w sto osób idą na Starówkę zrobić fetę, ale wkrótce zostają rozgonieni przez bojówkę Legii."

zródło: [link]

Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Sensi_ » 03.07.2017, 23:41

Mąka pisze:
03.07.2017, 09:41
[link]

Ktoś się odniesie do tego?
Prawda?
gość się oficjalnie rozpierdala na wszystkie możliwe fronty a Ty chcesz sprostowań ? :)

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 03.07.2017, 23:56

Gość, który jako nastolatek malował bazgroły z resztą "artystów" z Enigmy. Całe 3 lata !!! (ja pierdolę szmat czasu) prowadził doping. Teraz rozpisuję się w mediach ile to on wyjazdów nie zaliczył i żali się, że go ostro potraktowano. Myślę, że nawet przez te marne 3 lata, będąc gniazdowym można się zorientować z czym się wiąże zabawa w kibicowanie. A teraz płacząc jak to go potraktowano zapomniał wspomnieć kto zaczął w Warszawie wyciągać sprzęt... I obraził się na to wszystko. Nie chce mi się pisać o tej Polonii w necie, ale to jest jeden z przykładów jak ta ekipa funkcjonuje. "Na meczu zrobił się bałagan, nie było dopingu to na gniazdo wskoczył małolat i został tam na 3 lata". Później się obraził i poszedł kopać piłkę z dziećmi.
I taki gość jest postrzegany jako jedna z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych osób ze środowiska kibicowskiego na Polonii... A ludzie na tym forum jeszcze rozkminiają jego opowiastki ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FanaticsGŁ, Junior89, KSH, mietek888, Północ86, UrzadSkarbowy, Xsexx, yazzar i 162 gości