Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WileTheBest » 10.05.2017, 19:58

W Ostrovii i Górniku Konin też często celty wisiały, a na jednym koncercie w Ostrowie nawet... swasta.
Września 100% Lech Poznań!



esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: esyfloresy » 10.05.2017, 21:11

p.a pisze:Dzisiaj środowisko kibicowskie(chodzi o ekipy) to styl gangsterski niz ideologiczny, może napisze jak ja to widzę.
Napewno nr 1 to Jagiellonia (każdy kto interesuje się środowiskiem NS i. NR wie co się działo w Bialymstoku jak działania w B&H)
Śląsk Wrocław i ich przyjaciele z Lublina( osobowości B&H, wieszanie krzyży celtyckich itd)
Lechia Gdańsk (Rudolf Hess itd)
Stilon Gorzów (dużo NS, krzyże celtyckie )
Można wymieniać różne ekipy, ale za dużo tego.

Kolega wyżej wymienił Legie - może w latach 90 byli mocno związani z ideologia NS teraz to typowi gangsterzyki (zmiana pokoleń zrobiła swoje)
Podobnie Cracovia (banda cpunow wogole szkoda slow), Polonia Warszawa(tez szkoda slow na nich), Resovia Rzeszów( nadchodzi Aryjska horda a w bandzie ciapata morda "bo dobrze się bije"), Wisloka Debica (Ahmed ich kochany), Stal Sanok( jakiś murzyn się z nimi bujal), Wisla Krakow (Sharksi niby gest podniosionej reki ale to pokazowka, typowi gangsterzy), Lech Poznan ( dla mnie neutral a jak juz to taki typowy Polski patriotyzm)
To tak potroszke jak ja to widze.
pomyliłeś ich z Avią

jebak_zza_winkla
Posty: 27
Rejestracja: 10.07.2014, 02:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: jebak_zza_winkla » 10.05.2017, 21:37

p.a pisze:Dzisiaj środowisko kibicowskie(chodzi o ekipy) to styl gangsterski niz ideologiczny, może napisze jak ja to widzę.
Napewno nr 1 to Jagiellonia (każdy kto interesuje się środowiskiem NS i. NR wie co się działo w Bialymstoku jak działania w B&H)
Śląsk Wrocław i ich przyjaciele z Lublina( osobowości B&H, wieszanie krzyży celtyckich itd)
Lechia Gdańsk (Rudolf Hess itd)
Stilon Gorzów (dużo NS, krzyże celtyckie )
Można wymieniać różne ekipy, ale za dużo tego.

Kolega wyżej wymienił Legie - może w latach 90 byli mocno związani z ideologia NS teraz to typowi gangsterzyki (zmiana pokoleń zrobiła swoje)
Podobnie Cracovia (banda cpunow wogole szkoda slow), Polonia Warszawa(tez szkoda slow na nich), Resovia Rzeszów( nadchodzi Aryjska horda a w bandzie ciapata morda "bo dobrze się bije"), Wisloka Debica (Ahmed ich kochany), Stal Sanok( jakiś murzyn się z nimi bujal), Wisla Krakow (Sharksi niby gest podniosionej reki ale to pokazowka, typowi gangsterzy), Lech Poznan ( dla mnie neutral a jak juz to taki typowy Polski patriotyzm)
To tak potroszke jak ja to widze.

Dzięki kolego fajnie to opisałeś no właśnie to moim zdaniem jest dolujace ze dzisiaj liczy się tylko gangsterka i kasa kasa kasa. Pod tym względem minione czasy były lepsze. Dla mnie na pewno mocno nacjonalistycznymi miastami sa Wrocław i Białystok

Kapitan Stopczyk
Posty: 94
Rejestracja: 25.10.2013, 23:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kapitan Stopczyk » 10.05.2017, 23:26

Przykre to dopiero jest, że przez polski ruch kibicowski przewinęła się ta masa gówna (Hessy, B&H, swastyki, cała ta pseudonaukowa idea wyższości rasy). Zwykłe spierdolenie umysłowe i zero narodowej świadomości. W ostatnich latach właśnie kibice jako całość stała się świadomą narodowo grupą społeczną. Mam na myśli te wszystkie akcje, obchody, rocznice, pamięć o bohaterach, patriotyczne oprawy. A szkodliwe pronazistowskie elementy zostały wyplenione, a przynajmniej schowane głęboko do szuflady.

tradycyjnareceptura
Posty: 5
Rejestracja: 08.05.2017, 23:05

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tradycyjnareceptura » 10.05.2017, 23:41

Ekipy mają teraz często wyjebane na poglądy, jest oczywiście intuicyjny patriotyzm, przywiązanie do tożsamości, ale nie szedł bym za daleko. Jest moda na żołnierzy wyklętych, powstanie W. , to tylko moda, aczkolwiek i tak lepsze to jak moda na antyrasiszm, Ernesto Guevare, czy multi kulti, to ostatnie na ulicy się obecnie na szczęście i tak nie sprawdzi.

jebak_zza_winkla
Posty: 27
Rejestracja: 10.07.2014, 02:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: jebak_zza_winkla » 11.05.2017, 00:01

Kapitan Stopczyk pisze:Przykre to dopiero jest, że przez polski ruch kibicowski przewinęła się ta masa gówna (Hessy, B&H, swastyki, cała ta pseudonaukowa idea wyższości rasy). Zwykłe spierdolenie umysłowe i zero narodowej świadomości. W ostatnich latach właśnie kibice jako całość stała się świadomą narodowo grupą społeczną. Mam na myśli te wszystkie akcje, obchody, rocznice, pamięć o bohaterach, patriotyczne oprawy. A szkodliwe pronazistowskie elementy zostały wyplenione, a przynajmniej schowane głęboko do szuflady.
Lepszy skin z B&H niż bandziorek wymuszajacy haracze i handlujacy narkotykami

Kapitan Stopczyk
Posty: 94
Rejestracja: 25.10.2013, 23:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kapitan Stopczyk » 11.05.2017, 09:25

W przeszłości nierzadko jedno szło w parze z drugim.

potwierdzoneinfo
Posty: 113
Rejestracja: 25.02.2016, 10:44

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: potwierdzoneinfo » 11.05.2017, 09:57

WileTheBest pisze:W Ostrovii i Górniku Konin też często celty wisiały, a na jednym koncercie w Ostrowie nawet... swasta.

jak utożsamiasz prawicowość ze swastą, to czas mocno zweryfikować światopogląd i zacząć czytać. powiem ci tylko, że poza symboliką słowiańską, swasta została zawłaszczona przez pewnego lewackiego c****, a jego partia nazywała się "narodowo SOCJALISTYCZNA niemiecka partia PRACY."
ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY ! ! !

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: patriota85 » 11.05.2017, 10:30

esyfloresy pisze:
p.a pisze: Podobnie Cracovia (banda cpunow wogole szkoda slow), Polonia Warszawa(tez szkoda slow na nich), Resovia Rzeszów( nadchodzi Aryjska horda a w bandzie ciapata morda "bo dobrze się bije"), Wisloka Debica (Ahmed ich kochany), Stal Sanok( jakiś murzyn się z nimi bujal), Wisla Krakow (Sharksi niby gest podniosionej reki ale to pokazowka, typowi gangsterzy), Lech Poznan ( dla mnie neutral a jak juz to taki typowy Polski patriotyzm)
To tak potroszke jak ja to widze.
pomyliłeś ich z Avią
Nie pomylił ich z Avią, bo na Stal Sanok chodził murzyn.Są nawet jakieś pojedyncze zdjęcia na których go widać.

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WileTheBest » 11.05.2017, 10:47

potwierdzoneinfo pisze:
WileTheBest pisze:W Ostrovii i Górniku Konin też często celty wisiały, a na jednym koncercie w Ostrowie nawet... swasta.

jak utożsamiasz prawicowość ze swastą, to czas mocno zweryfikować światopogląd i zacząć czytać. powiem ci tylko, że poza symboliką słowiańską, swasta została zawłaszczona przez pewnego lewackiego c****, a jego partia nazywała się "narodowo SOCJALISTYCZNA niemiecka partia PRACY."
Napisałem tylko jak było. j**** Adolfa!
Września 100% Lech Poznań!

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Sylwester89 » 11.05.2017, 18:44

Jagiellonia to tez chyba za duzo dawniejszych czasów, bo teraz to nie ma tam przynajmniej na trybunach akcentów w tych klimatach. Chyba ekipki fc Ruchu Chorzów nie chce tutaj pomylic ale Górnik Radlin tez kiedys klimat NS, i chyba GKS Chwałowice jesli nie pomylilem nazw, pamietam też ze na Poloni Bytom kiedys sporo symboli prawicowych łacznie ze swasta w młynie?

Coke1982
Posty: 20
Rejestracja: 02.05.2016, 14:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Coke1982 » 14.05.2017, 10:27

Jak sytuacja w następujących miastach?
-Kozy (ogromna wieś bo 12 tyś mieszkańców między będącymi za Ruchem Kętami a Bielskiem)
-Radomsko
-Skierniewice

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Sztygar » 14.05.2017, 11:12

Sylwester89 pisze:Jagiellonia to tez chyba za duzo dawniejszych czasów, bo teraz to nie ma tam przynajmniej na trybunach akcentów w tych klimatach. Chyba ekipki fc Ruchu Chorzów nie chce tutaj pomylic ale Górnik Radlin tez kiedys klimat NS, i chyba GKS Chwałowice jesli nie pomylilem nazw, pamietam też ze na Poloni Bytom kiedys sporo symboli prawicowych łacznie ze swasta w młynie?
A czy przypadkiem nie pomyliłeś GKS Chwałowice z Górnikiem MK Katowice? Świta mi że kiedyś przewinęła sie tam grupka o takich poglądach. Nie byli liczni i działo to sie z 15-20lat wstecz.

Adi_91
Posty: 143
Rejestracja: 27.12.2008, 13:00

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Adi_91 » 14.05.2017, 11:37

Sztygar pisze:
Sylwester89 pisze:Jagiellonia to tez chyba za duzo dawniejszych czasów, bo teraz to nie ma tam przynajmniej na trybunach akcentów w tych klimatach. Chyba ekipki fc Ruchu Chorzów nie chce tutaj pomylic ale Górnik Radlin tez kiedys klimat NS, i chyba GKS Chwałowice jesli nie pomylilem nazw, pamietam też ze na Poloni Bytom kiedys sporo symboli prawicowych łacznie ze swasta w młynie?
A czy przypadkiem nie pomyliłeś GKS Chwałowice z Górnikiem MK Katowice? Świta mi że kiedyś przewinęła sie tam grupka o takich poglądach. Nie byli liczni i działo to sie z 15-20lat wstecz.
Tak, dzielnica KOSTUCHNA

UTYMAN
Posty: 114
Rejestracja: 16.05.2013, 00:45
Lokalizacja: Ruch

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: UTYMAN » 14.05.2017, 11:37

Sztygar pisze:
Sylwester89 pisze:Jagiellonia to tez chyba za duzo dawniejszych czasów, bo teraz to nie ma tam przynajmniej na trybunach akcentów w tych klimatach. Chyba ekipki fc Ruchu Chorzów nie chce tutaj pomylic ale Górnik Radlin tez kiedys klimat NS, i chyba GKS Chwałowice jesli nie pomylilem nazw, pamietam też ze na Poloni Bytom kiedys sporo symboli prawicowych łacznie ze swasta w młynie?
A czy przypadkiem nie pomyliłeś GKS Chwałowice z Górnikiem MK Katowice? Świta mi że kiedyś przewinęła sie tam grupka o takich poglądach. Nie byli liczni i działo to sie z 15-20lat wstecz.
Dokladnie to White Boys Kostuchna na MK Gornik Katowice kiedys działali.
RUCH 1920 CHORZÓW

warszawski styl
Posty: 117
Rejestracja: 06.09.2015, 18:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: warszawski styl » 14.05.2017, 14:22

Co do prawicowych mocno ekip to mi się nasuwa od razu Stilon Gorzów

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nisc » 15.05.2017, 00:08

Martwi mnie to ze istnieja na swiecie takie ameby jak ten debil powyzej
TYBET JEST SERBSKI

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Doktor P(r)awica » 15.05.2017, 00:11

Na pewno w klimacie dalej mocno prawicowym sądzę, że dobrze we Wrocławiu się trzymamy. W poprzednich latach 2 edycje turnieju 'Przebudź się Europo' i zaproszenie prawicowych ekip i osób z innych krajów. Do tego wiadomo, koncerty, Club 28 itd.
https://www.youtube.com/watch?v=6CNZRD05mXs
Tu wideo z poprzedniego roku zrobione przez Bułgarów.
https://www.youtube.com/watch?v=UtkRStRMig8

Można też dodać np oprawe przeciwko arabom która odbiła sie echem w całej Europie, ponadto drugi największy marsz 11.11 w Polsce jest we Wrocławiu, pare lat temu inne ciekawe inicjatywy np tramwaj zwany nacjonalizmem, marsz kominiarek (to akurat NOP, ale jego wielu członków też aktywnymi kibicami jest). Ostatnio Obłęd na 11.11 grał przy rynku, normalnie na ulicy, do tego pare lat temu wjechaliśmy udanie brudasom na skłot. Wiadomo, prym na stadionie wiodą inne osoby, ale mimo wszystko sądze, że dalej pod względem skinhead jest we Wrocławiu nieźle i niejedno miasto by mogło pozazdrościć

darek.1
Posty: 95
Rejestracja: 26.04.2016, 22:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: darek.1 » 15.05.2017, 09:04

[quoteCzy Iska ma swoją grupę kibiców nie będącymi jednocześnie kibicami Korony?[/quote]

Tak][/quote]
Do końca się nie zgodzę, na Iskrę chodzi dużo osób które kiedyś były na Koronie. Na pewno Iskra nie rywalizuje z Koroną. Z samego bycia kielczaninem wynika że jest się kibicem Korony, w większym bądź mniejszym zakresie ale jednak.

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wypityjanusz » 15.05.2017, 14:33

ArkaOrłowo pisze:Żeby nie przeszkadzać w temacie śląskim, zapytam tutaj:

Jak wiadomo, miasta na Górnym Śląsku są porządnie wymieszane jeżeli chodzi o kibiców wielu klubów, stąd moje pytanie - czy kiedykolwiek byli w Zabrzu oraz Chorzowie (jeżeli tak, to jakie dzielnice/osiedla) inni kibice niż Górnika i Ruchu?
W Zabrzu do późnych lat 60/wczesnych 70 w Kończycach, Makoszowach i Pawłowie byli kibice Ruchu
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WileTheBest » 15.05.2017, 15:09

ArkaOrłowo pisze:Żeby nie przeszkadzać w temacie śląskim, zapytam tutaj:

Jak wiadomo, miasta na Górnym Śląsku są porządnie wymieszane jeżeli chodzi o kibiców wielu klubów, stąd moje pytanie - czy kiedykolwiek byli w Zabrzu oraz Chorzowie (jeżeli tak, to jakie dzielnice/osiedla) inni kibice niż Górnika i Ruchu?
Kiedyś Gieksa miała flagę Chorzów Batory, więc chyba mieli tam kibiców.
Września 100% Lech Poznań!

Znawca GŚ
Posty: 1917
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Znawca GŚ » 15.05.2017, 16:24

wypityjanusz pisze:
ArkaOrłowo pisze:Żeby nie przeszkadzać w temacie śląskim, zapytam tutaj:

Jak wiadomo, miasta na Górnym Śląsku są porządnie wymieszane jeżeli chodzi o kibiców wielu klubów, stąd moje pytanie - czy kiedykolwiek byli w Zabrzu oraz Chorzowie (jeżeli tak, to jakie dzielnice/osiedla) inni kibice niż Górnika i Ruchu?
W Zabrzu do późnych lat 60/wczesnych 70 w Kończycach, Makoszowach i Pawłowie byli kibice Ruchu
Tylko wtedy nie było jeszcze ruchu kibicowskiego jaki mamy teraz i kibiców jak tam jacyś byli nie można nazwać fc. Śląska aglomeracja jest specyficzna w Chorzowie czy Zabrzu znajdą się kibice innych klubów. Sam osobiście znam kilka osób która mieszkają czy mieszkały w Chorzowie a chodzą na Górnik. Jakiś czas temu nawet typa z Arki poznałem co mieszka w Chorzowie. Taki mamy klimat na GŚ.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

1.3.1.2. 100%
Posty: 116
Rejestracja: 17.11.2016, 22:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 1.3.1.2. 100% » 15.05.2017, 17:30

Trapi mnie kibicowsko...gdzie Niebiescy przetrzymują te 44 flagi? :)

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Abr1908 » 15.05.2017, 17:42

1.3.1.2. 100% pisze:Trapi mnie kibicowsko...gdzie Niebiescy przetrzymują te 44 flagi? :)
W magazynie! Helołłł... Nie ma za co
ŁKS Łódź Polska

kurtka_kangurka
Posty: 4
Rejestracja: 25.02.2017, 12:17

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kurtka_kangurka » 15.05.2017, 19:27

Mam takie pytanie skąd wziął się przydomek kibiców Unii Nowa Sarzyna "Tatarzy"?

Pszczyna_yno_Ruch
Posty: 19
Rejestracja: 23.12.2012, 18:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Pszczyna_yno_Ruch » 15.05.2017, 20:00

wypityjanusz pisze:
ArkaOrłowo pisze:Żeby nie przeszkadzać w temacie śląskim, zapytam tutaj:

Jak wiadomo, miasta na Górnym Śląsku są porządnie wymieszane jeżeli chodzi o kibiców wielu klubów, stąd moje pytanie - czy kiedykolwiek byli w Zabrzu oraz Chorzowie (jeżeli tak, to jakie dzielnice/osiedla) inni kibice niż Górnika i Ruchu?
W Zabrzu do późnych lat 60/wczesnych 70 w Kończycach, Makoszowach i Pawłowie byli kibice Ruchu
Byli byli i pałali nienawiścia do komunistycznego tworu - Górnika (zresztą nawet w latach 50 mało kto im kibicował w Zabrzu), pierwsi kibice przyszli po fali sukcesów i władza robiła wszystko by "zdobyć kibiców", to że Górnik ma dziś tylu kibiców to zasługa komunistycznego systemu, któemu bardzo zależało by kibicowano temu wytworowi czerwonego ustroju
I jako dopełnienie wypowiedź legendy Górnika Huberta Kostki:
"Dzielnice, które teraz należą do Zabrza, czyli Makoszowy, Kończyce, Pawłów. To były dzielnice typowo śląskie. Tam wszyscy kibicowali za Ruchem, mimo że Górnik był mistrzem. Pamiętam, że spotykały nas czasami różne przykrości. W latach 60. każdy z zabrzańskich piłkarzy był zatrudniony w kopalni Makoszowy i tam chodziliśmy po pieniądze. Jak wygraliśmy w derbach z Ruchem, to były gwizdy i wyzwiska, bo staliśmy w kolejce po wypłatę razem z górnikami. Po zwycięstwach z Niebieskimi baliśmy się iść po pieniądze."

Mikołajek
Posty: 85
Rejestracja: 23.01.2017, 16:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Mikołajek » 15.05.2017, 23:56

Na Fan Śląsku jakiś czas temu zostało podane info o tajemniczej przesyłce od emigrantów z WKS-u, która "zszokuje kibicowską Polskę". Zostało już ujawnione co w niej było czy nadal jest to tajemnica?
KS Stal 1947 Gorzów

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Sylwester89 » 16.05.2017, 06:07

UTYMAN pisze:
Sztygar pisze:
Sylwester89 pisze:Jagiellonia to tez chyba za duzo dawniejszych czasów, bo teraz to nie ma tam przynajmniej na trybunach akcentów w tych klimatach. Chyba ekipki fc Ruchu Chorzów nie chce tutaj pomylic ale Górnik Radlin tez kiedys klimat NS, i chyba GKS Chwałowice jesli nie pomylilem nazw, pamietam też ze na Poloni Bytom kiedys sporo symboli prawicowych łacznie ze swasta w młynie?
A czy przypadkiem nie pomyliłeś GKS Chwałowice z Górnikiem MK Katowice? Świta mi że kiedyś przewinęła sie tam grupka o takich poglądach. Nie byli liczni i działo to sie z 15-20lat wstecz.
Dokladnie to White Boys Kostuchna na MK Gornik Katowice kiedys działali.
Podrzuc ktos jakies foto tej ekipy jak macie

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Oberschlesien14 » 16.05.2017, 09:00

[link]
Tutaj w galerii można sobie pooglądać,to Ci sami ludzie którzy tworzyli eMKe

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Sylwester89 » 16.05.2017, 12:03

Oberschlesien14 pisze:[link]
Tutaj w galerii można sobie pooglądać,to Ci sami ludzie którzy tworzyli eMKe
Dzieki serdeczne pozdro

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: esyfloresy » 16.05.2017, 21:19

Czy Ruch Chorzów ma jakieś flagi z motywami godła albo flagi Polski? Moje pytanie pojawiło się po zaprezentowaniu nowej flagi
Obrazek

GieKSa miała tą flagę z barwami PL.

Canelo
Posty: 212
Rejestracja: 29.04.2012, 22:23

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Canelo » 16.05.2017, 21:24

Kiedyś mieli na pewno, na przykład stara flaga "Bykowina". Zresztą szaliki kiedyś mieli z poprzeczną flagą Polski w rogu (kto pamięta lata 90-te wie o co chodzi), zreszta jak większość ekip

R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: R.E. Bells » 16.05.2017, 22:07

Trapi mnie to od dzisiaj. Czy melodia Legii "nie poddawaj się" jest zapożyczona z jakiegoś innego kraju czy powstała na Żylecie? Obejrzałem dzisiaj mecz Norkopping i po pierwszym szoku, że dopingowali w naszym stylu przez cały mecz, przyszła refleksja że to ciekawe, że każdą praktycznie każdą ich przyśpiewke moge zaśpiewać z warszawskim podkładem. Kiedy pod koniec meczu pojechali z melodią "nie poddawaj się" dotarło do mnie, że ktoś tam w ..uj jest zapatrzony w Legię.

amf0508
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2012, 14:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: amf0508 » 16.05.2017, 22:10

Melodia "Nie poddawaj się" jest w c*** popularna np w Niemczech i była popularna na długo zanim Legia to wprowadziła, więc całkiem możliwe że Szwedzi nie musieli się wzorować na Legii.

R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: R.E. Bells » 16.05.2017, 22:16

.
Spoko dzięki. Mimo wszystko gdyby nie bełkotali w innym języku można by pomyśleć, że to mini Żyleta.

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: error04 » 16.05.2017, 23:43

Kto pierwszy w PL odpalil piro na stadionie?

Grokas
Posty: 50
Rejestracja: 24.08.2016, 21:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Grokas » 16.05.2017, 23:50

error04 pisze:Kto pierwszy w PL odpalil piro na stadionie?
Jak to kto....Widzew.....przecież od zawsze wiadomo że Widzew wszystko jako pierwszy "wynalazł" ( piro, vlepki , szale ...a nawet ponoć Widzew stworzył ziemie )

adiKOLEJORZ
Posty: 125
Rejestracja: 28.02.2013, 14:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: adiKOLEJORZ » 16.05.2017, 23:51

error04 pisze:Kto pierwszy w PL odpalil piro na stadionie?
pewnie cięzko bedzie teraz do tego dojść ale stawiam na kogoś z północy, bo oni dostęp do piro mieli jako pierwsi (race morskie)
Obrazek

Bzyku45
Posty: 78
Rejestracja: 09.05.2013, 16:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bzyku45 » 17.05.2017, 00:19

A nie Czasem Tomek Sz. z ŁKSu Łódź ? kiedyś gdzieś czytałem, roku niestety nie pamiętam

357.
Posty: 172
Rejestracja: 23.06.2013, 01:52

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 357. » 17.05.2017, 00:33

Zależy co rozumieć jako piro. Saletra była jarana na pewno już na początku lat 90. Jeśli chodzi o race to nie wiem czy pierwsze w Polsce nie zapłonęły przy Bułgarskiej,a odpalili je Holendrzy podczas eliminacji MŚ. Z rodzimych ekip to myślę że Pogoń była pierwsza.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: krzysiekk, Orzech, warczka i 208 gości