Wymarłe Ekipy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Michalek » 24.01.2017, 16:50

W moim regionie wymarły następujące ekipy (biorę pod uwagę brak wyjazdów czy młyna u siebie - ewentualnie jak ktoś raz do roku się zbierze u siebie to nie traktuję tego poważnie): Iskra Białogard (zostali f-c Gwardii z całkowitym odpuszczeniem lokalnego klubu), MKS Karlino (tak samo, tyle że jeżdżą na Pogoń), Drawa Drawsko (j.w.), Gryf Polanów, Victoria Sianów, Saturn Mielno (stare f-c Gwardii ale chyba już nie istnieją ani na meczach swoich ani na Gwardii), Sława Sławno (jakieś jednostki jeżdżą na Gryf Słupsk ale to raczej nie są fani Sławy a po prostu kibice Gryfa), Darłovia, Światowid Łobez (aktywność też ograniczona tylko do Pogoni), Hubertus Biały Bór, nie wiem jak traktować Wielim i Darzbór bo tym po prostu zabrano klub, ale na tą chwilę aktywność chyba zerowa? (oprócz wyjazdów ludzi ze Szczecinka na Legię i Lecha). Kompletnie nie wiem co się dzieje z ekipami typu Sparta Gryfice, Rega Trzebiatów, Mechanik Bobolice, Spójnia Świdwin, Olimp Złocieniec. Ale to chyba też miasta typowo fanclubowe. Jak się mylę to proszę o poprawienie - moje dane nt.fanclubów Gwardii czy Szczecinka mogą być w tej chwili nieaktualne, nie mam kontaktu z osobami z tych ekip w tej chwili. Czyli na dobrą sprawę w regionie od Szczecina po Słupsk została tylko dominująca Pogoń z wieloma f-c, Kotwica, Gwardia i Gryf Słupsk. No chyba jeszcze Błękitni i Flota. Kibicowanie w miasteczkach typu 5-10-15 tys. kończy się jeszcze prędzej niż zaczyna. Ogólnie Pomorze jest wg.mnie najsłabszym kibicowsko regionem kraju, jedynie Trójmiasto i okolice oraz Pogoń z jakby nie patrzeć sporego Szczecina rozsądnie prezentują się na krajowym rynku.



Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Fanatycy Widzewa » 26.01.2017, 20:24

beny33 pisze:A można coś więcej o Turze Turek? Chłopaki jeżdżą na inny klub? Lech? Widzew? Nie wiem jak to tam sprawa wygląda.

Widzewa z Turem nie łączy absolutnie nic
pewnie z Turku na Widzew ktos tam jeździ, lub zacznie bo nowy stadion, ale żeby to byli aktywni kibice Tura to nie słyszałam

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Sylwester89 » 05.05.2017, 05:49

Opisze ktoś ekipe która obecnie jest wymarła chyba a dokladnie Lechia Zielona Góra, jakieś może starsze foty gdy w ekipie pręznie dzialali skini

RE-MI
Posty: 1453
Rejestracja: 29.09.2013, 12:40

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: RE-MI » 05.05.2017, 09:40

Sylwester89 pisze:Opisze ktoś ekipe która obecnie jest wymarła chyba a dokladnie Lechia Zielona Góra, jakieś może starsze foty gdy w ekipie pręznie dzialali skini
Lechia Zielona Góra zakończyła działalność kilka lat temu w momencie gdy ich klub połączył się z UKP Zielona Góra, który szkolił potem młodzież (przyjęto nazwę UKP, Lechia poszła w odstawkę). Lechici uznali to za koniec swojego klubu. Chłopaki nie działają w żaden sposób na płaszczyźnie kibicowskiej. Co do skinów, to fakt, Lechia zawsze ich zrzeszała i w zasadzie tylko ich.

De facto UKP które wchłonęło Lechię, zostało potem podpięte pod Falubaz i teraz oficjalnie funkcjonuje twór III ligowy pod nazwą UKP Falubaz Zielona Góra.

Absolutne resztki ich działalności można dojrzeć tutaj - https://web.facebook.com/MBKS.Lechia/

Pozdrawiam!
Obrazek

https://www.facebook.com/remi.gadzety
www.RE-MI.pl
Gadżety reklamowe

Wózek
Posty: 45
Rejestracja: 08.10.2016, 09:58

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Wózek » 05.05.2017, 11:17

Lechia Zielona Góra nawet jak była to była w świecie kibicowskim w wymiarze co najwyżej symbolicznym. Taki egzotyk.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: kat. » 05.05.2017, 11:56

Ja mam do nich sentyment, może dlatego, że podobna sytuacja była w latach 90. w Tarnowie. Piła na poziomie (2. liga), a i tak w mieście liczył się tylko żużel, ewentualnie kosz.

Ktoś pytał o relacje z Falubazem. Podbijam. Z tego, co ja kojarzę, raczej nie wchodzili sobie w drogę (Lechistów była garstka), ale też jakiegoś swobodnego przepływu nie było, że ktoś udzielał się tu, i tu (?).

Swoją drogą specyficzna sytuacja, że kibice innej sekcji zakładają sobie klub piłkarski, który stopniowo przejmuje inne istniejące kluby. Szkoda, że tak się potoczyło i w Zielonce zabrakło miejsca dla Lechii. Szacunek dla tych niedobitków, co jeszcze coś próbują i wierzą, nawet jeśli aktywność kończy się na fejsbuku.

RE-MI
Posty: 1453
Rejestracja: 29.09.2013, 12:40

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: RE-MI » 05.05.2017, 13:20

kat. pisze:Ja mam do nich sentyment, może dlatego, że podobna sytuacja była w latach 90. w Tarnowie. Piła na poziomie (2. liga), a i tak w mieście liczył się tylko żużel, ewentualnie kosz.

Ktoś pytał o relacje z Falubazem. Podbijam. Z tego, co ja kojarzę, raczej nie wchodzili sobie w drogę (Lechistów była garstka), ale też jakiegoś swobodnego przepływu nie było, że ktoś udzielał się tu, i tu (?).

Swoją drogą specyficzna sytuacja, że kibice innej sekcji zakładają sobie klub piłkarski, który stopniowo przejmuje inne istniejące kluby. Szkoda, że tak się potoczyło i w Zielonce zabrakło miejsca dla Lechii. Szacunek dla tych niedobitków, co jeszcze coś próbują i wierzą, nawet jeśli aktywność kończy się na fejsbuku.
Relacje z Falubazem jak najbardziej neutralne. Zielona Góra dużym miastem nie jest więc znali się wszyscy. Chłopaków z Lechii często można było spotkać na Falubazie (nie mylić z udzielaniem się). Nikt nikomu w drogę nie wchodził, Lechia się nie wychylała nigdy w żaden sposób, bo doskonale wiedzieli, że to Falubaz trzyma to miasto. Nawet takie rzeczy jak wrzuty były bardzo dużą egzotyką.

Co do piłkarskiego Falubazu, był on założony z inicjatywy kibiców, którzy lubili po prostu pokopać w piłkę :) i tak z czasem, od kartoflisk C klasy i amatorszczyzny, przekształciło się w to w dobrze zorganizowany III ligowy klub.

Pozdrawiam!
Obrazek

https://www.facebook.com/remi.gadzety
www.RE-MI.pl
Gadżety reklamowe

RobertWlkp
Posty: 131
Rejestracja: 17.11.2016, 18:06

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: RobertWlkp » 05.05.2017, 13:35

@Psycha Mi Siada w uzupełnieniu Twojego posta wiesz może czy kibice ze Skalmierzyc zaliczają chociażby w ilościach śladowych wyjazdy? Wiem o nich niewiele, a w sobotę grają u mnie w mieście i nie wiem czy warto się wybrać czysto poznawczo.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: kat. » 05.05.2017, 14:10

Dzięki, RE-MI.

Tak pozostając w żużlowych klimatach. Unii L. zdarza się jeszcze udzielać na Polonii? Była jeszcze ekipa zorientowana na żużel, która udzielała się na piłce (nie chodzi mi o kluby wielosekcyjne typu Polonię B., tylko udzielanie się na innym klubie z tego samego miasta).

Pozorymylą
Posty: 60
Rejestracja: 15.07.2009, 09:59

Re: Calisia

Post autor: Pozorymylą » 05.05.2017, 15:31

Cebulorz_628 pisze:
Sven pisze:Czy istnieli kibice na meczach Calisia Kalisz :?:
Kibiców Calisii nie bylo.
W Kaliszu tylko KKS
Byli i jeździli na siatkówkę kobiet. Wtedy chyba nie było jeszcze KKS.

mariuszek321
Posty: 103
Rejestracja: 14.07.2016, 20:42

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: mariuszek321 » 05.05.2017, 15:47

Obra Kościan
Stal Pleszew
Działają coś jeszcze ?

onlyZKS
Posty: 18
Rejestracja: 29.12.2016, 20:08

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: onlyZKS » 06.05.2017, 17:54

mariuszek321 pisze:Obra Kościan
Stal Pleszew
Działają coś jeszcze ?
Byłem kilka razy na Stali, jeszcze 4 lata temu istniał tam skromny młynek. Ostatnio jednak już nic się tam nie działo. Sądząc po zdjęciach z ostatnich meczy stan ten w tym sezonie nie uległ zmianie. Ekipa niestety wymarła.

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: WileTheBest » 06.05.2017, 18:45

RobertWlkp pisze:@Psycha Mi Siada w uzupełnieniu Twojego posta wiesz może czy kibice ze Skalmierzyc zaliczają chociażby w ilościach śladowych wyjazdy? Wiem o nich niewiele, a w sobotę grają u mnie w mieście i nie wiem czy warto się wybrać czysto poznawczo.
Zaliczać zaliczają, ale u nas ich nie było :).
Września 100% Lech Poznań!

MFC'05
Posty: 102
Rejestracja: 11.04.2015, 12:07
Lokalizacja: Głogów

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: MFC'05 » 07.05.2017, 12:21

kat. pisze:Dzięki, RE-MI.

Tak pozostając w żużlowych klimatach. Unii L. zdarza się jeszcze udzielać na Polonii? Była jeszcze ekipa zorientowana na żużel, która udzielała się na piłce (nie chodzi mi o kluby wielosekcyjne typu Polonię B., tylko udzielanie się na innym klubie z tego samego miasta).
Unię Leszno udziela się tylko na Unii
CHROBRY GŁOGÓW!

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Super_Mario » 08.05.2017, 04:58

kat. pisze:Dzięki, RE-MI.

Tak pozostając w żużlowych klimatach. Unii L. zdarza się jeszcze udzielać na Polonii? Była jeszcze ekipa zorientowana na żużel, która udzielała się na piłce (nie chodzi mi o kluby wielosekcyjne typu Polonię B., tylko udzielanie się na innym klubie z tego samego miasta).
Najlepszy przykład to Apator, na początku rozkręcali kibicowanie na Elanie, z czasem powstał podział na Apator i Elane, a jak się to skonczylo wie każdy

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Khan » 09.05.2017, 18:52

na Garbarni Kraków coś się dzieje ?? młyn flagi doping itp ?? to osoby niezależne czy z Wisły i Cracovii ?? ktoś w temacie niech się wypowie dzięki

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: patriota85 » 10.05.2017, 13:46

Khan pisze:na Garbarni Kraków coś się dzieje ?? młyn flagi doping itp ?? to osoby niezależne czy z Wisły i Cracovii ?? ktoś w temacie niech się wypowie dzięki
Flagi, które wiszą na Garbarni są własnością klubu, nie kibiców.Młyn i doping jak jest kręcony to przez pikoli.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: kat. » 10.05.2017, 15:33

Ale, przynajmniej dawniej, takich oldskulowych pikoli :) Nie mylić z siatką i tego typu klimatami. Garca ma w Krk wiernych kibiców (czasem kibicujących innym, częściej Wiśle, której jest więcej na Ludwinowie), nigdy nie próbujących być ani niezależną siłą kibicowską ani FC. Ot, taki folklor, jak i na innych dzielnicowych klubach Krk, z tym że kibicowanie Garbarni jest dość mocno utrwalone.

Kokinonero
Posty: 55
Rejestracja: 15.06.2014, 12:30

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Kokinonero » 10.05.2017, 18:18

Mam kilka pytań na temat ekip, które jeszcze niedawno działały:

- Nafta Jedliczke - co się stało, że odpuścili własny klub?
- Unia Hrubieszów - od ucieczki przed Chełmianką ani razu nie wystawili młyna oraz nie pojawili się na wyjeździe? Posiadają jakiś swój fanpage?
- Sanovia Lesko - Kiedy ostatni raz pojawili się na meczu własnego klubu? Słyszałem o ostatnich derbach.
- Bieszczady Ustrzyki Dolne - to samo pytanie co u góry
- Szczakowianka Jaworzno - jeszcze niedawno była tam fajna ekipa, a obecnie młynek max 20 osobowy wystawiają same dzieci. Co się wydarzyło?
Wisła Strumień - działają jeszcze?

Kokinonero
Posty: 55
Rejestracja: 15.06.2014, 12:30

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Kokinonero » 10.05.2017, 19:31

+ Stal Gorzyce - dlaczego zawiesili działalność?

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Averno » 11.05.2017, 22:30

Zagłębie Wałbrzych jakie przyczyny upadku kibiców? I kiedy były ostatnie podrygi?

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Hustin Doffman » 12.05.2017, 15:19

Mnie zastanawia czy Izolator Boguchwała kręci u siebie doping?
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: tuwimianin. » 12.05.2017, 22:07

Hustin Doffman pisze:Mnie zastanawia czy Izolator Boguchwała kręci u siebie doping?
Nie
IGLOOPOL DĘBICA

JakZłapiemyPołamiemy
Posty: 29
Rejestracja: 16.09.2012, 18:15

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: JakZłapiemyPołamiemy » 13.05.2017, 08:05

POLONIA IŁŻA żyje? czyli tylko fc Radomiaka?

Mojżesz
Posty: 59
Rejestracja: 01.12.2016, 22:26

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Mojżesz » 13.05.2017, 10:35

Kumatyinaczej pisze:
Averno pisze:Zagłębie Wałbrzych jakie przyczyny upadku kibiców? I kiedy były ostatnie podrygi?
Zmiana i upadek klubu, fuzja z Górnikiem i brak wymiany pokoleń na Zagłębiu. Czynników było kilka. Ostatnie podrygi to reaktywacja drużyny w b-klasie, ale to szybko ukrócił Górnik. Było też Zagłębie na jakimś meczu Old boyów ale to był jednorazowy wybryk, jak Górnik był na wyjeździe.
Był taki moment że gdy Zagłębie jako klub powróciło na ligowe boiska (A czy tam B klasy) i zaczęli tworzyć jakiś młynek, vlepki, gadżety itp zbiegło to się z sukcesami Górnika tzn. Zagłębie było w 6 lidze a Górnik w 4 i z roku na rok znalazł się w 2 lidze. Thorez nie miał napływu świeżej krwi młodzieży a ich starszyzna z kibicowskiego rzemiosła najbardziej ceniła alkohol. Nie miało to szansy na przetrwanie. Kibicowskich akcentów na Zagłębiu już nie ma od dawna. Nawet takich aby podciągnąć pod piknikowe.

Ktoś tam zapewne zagląda na Śląska ale nie afiszuje się z tym.

Kto wie gdyby Górnik nie miał sukcesów (awans z 4 do 3 i od razu z 3 do 2) jakby to się potoczyło...

rozkminiacz
Posty: 169
Rejestracja: 07.04.2014, 12:13

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: rozkminiacz » 13.05.2017, 14:12

Potoczyłoby się tak samo z jednego prozaicznego powodu - Górnik nawet w IV lidze miał solidną ekipę H, natomiast Zagłębie miało jedynie garstkę alkusów. Wałbrzych jest tak jednolity kibicowsko, że nawet jakby wówczas Górnik spadł do b-klasy to układ sił by się nic nie zmienił.
j**** rosje i ruskich

domin 1982
Posty: 350
Rejestracja: 01.11.2015, 10:16

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: domin 1982 » 14.05.2017, 17:44

Istnieje lub istniał ruch kibicowski w Kole oraz w Słupcy?

Morientez
Posty: 2
Rejestracja: 29.03.2017, 21:23

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Morientez » 14.05.2017, 17:55

W obecnej chwili wymarła ekipa to Górnik Łęczyca.

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: WileTheBest » 14.05.2017, 19:02

domin 1982 pisze:Istnieje lub istniał ruch kibicowski w Kole oraz w Słupcy?
W Kole istniał, w Słupcy istniało coś co przypominało bardziej festyn niż młyn.
Września 100% Lech Poznań!

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Hustin Doffman » 27.05.2017, 14:21

Sorry że nie na temat ale mam pytanko do Morsów czy gdy Iglopool zmienił nazwę na Pegrotur doping był normalnie prowadzony?
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: tuwimianin. » 27.05.2017, 15:00

Hustin Doffman pisze:Sorry że nie na temat ale mam pytanko do Morsów czy gdy Iglopool zmienił nazwę na Pegrotur doping był normalnie prowadzony?
Z tego co mi wiadomo to tak.
IGLOOPOL DĘBICA

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Hustin Doffman » 27.05.2017, 15:28

tuwimianin. pisze:
Hustin Doffman pisze:Sorry że nie na temat ale mam pytanko do Morsów czy gdy Iglopool zmienił nazwę na Pegrotur doping był normalnie prowadzony?
Z tego co mi wiadomo to tak.
Dzieki
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

amsterdamcpu
Posty: 16
Rejestracja: 24.08.2017, 12:59

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: amsterdamcpu » 24.08.2017, 13:06

Kokinonero pisze:
10.05.2017, 18:18
Mam kilka pytań na temat ekip, które jeszcze niedawno działały:

- Nafta Jedliczke - co się stało, że odpuścili własny klub?
- Unia Hrubieszów - od ucieczki przed Chełmianką ani razu nie wystawili młyna oraz nie pojawili się na wyjeździe? Posiadają jakiś swój fanpage?
- Sanovia Lesko - Kiedy ostatni raz pojawili się na meczu własnego klubu? Słyszałem o ostatnich derbach.
- Bieszczady Ustrzyki Dolne - to samo pytanie co u góry
- Szczakowianka Jaworzno - jeszcze niedawno była tam fajna ekipa, a obecnie młynek max 20 osobowy wystawiają same dzieci. Co się wydarzyło?
Wisła Strumień - działają jeszcze?
co do szczaksy jest to prawdopodobne że taka ilość w młynie jest spowodowana sporą ilością fc różnych klubów a także ich kosy czyli victori jaworzno która też ma swoich fanatyków nie powiedział bym że są wymarłą ekipą brną cały czas w przód a ich ekipa cały czas rośnie
wspieraj swój lokalny klub

amsterdamcpu
Posty: 16
Rejestracja: 24.08.2017, 12:59

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: amsterdamcpu » 24.08.2017, 13:20

co z sokołem orzesze i unią bieruń stary kiedyś przyjaciele dobre ekipy a teraz o nich nic nie słychać
wspieraj swój lokalny klub

Jakop
Posty: 95
Rejestracja: 20.07.2011, 01:48

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Jakop » 24.08.2017, 14:43

Kokinonero pisze:
10.05.2017, 18:18
Mam kilka pytań na temat ekip, które jeszcze niedawno działały:

- Nafta Jedliczke - co się stało, że odpuścili własny klub?
- Unia Hrubieszów - od ucieczki przed Chełmianką ani razu nie wystawili młyna oraz nie pojawili się na wyjeździe? Posiadają jakiś swój fanpage?
- Sanovia Lesko - Kiedy ostatni raz pojawili się na meczu własnego klubu? Słyszałem o ostatnich derbach.
- Bieszczady Ustrzyki Dolne - to samo pytanie co u góry
- Szczakowianka Jaworzno - jeszcze niedawno była tam fajna ekipa, a obecnie młynek max 20 osobowy wystawiają same dzieci. Co się wydarzyło?
Wisła Strumień - działają jeszcze?
Sanovia Lesko - W 2013/14 z "pewnych powodów" zawiesiła swoją działalność także ogólnie od tamtej pory nie znajdziesz za wiele informacji o ich wyjazdach itp. (Przedtem jeździli praktycznie na wszystkie wyjazdy, u siebie również kręcili młyny regularnie + robili konkretne oprawy Ultras). Rok temu we Wrześniu wjechali na derby Bieszczad jednak gospodarze z Ustrzyk Dolnych nie wystawili młyna. Także do jakieś konkretnej zadymy nie doszło.

Bieszczady Ustrzyki Dolne - Kilka lat temu śmigali na Polonie Przemyśl, w 2015 roku zerwali FC. W między czasie ogarniali się co roku na Bieszczadzkie derby. (Z wyjątkiem opuszczeniem jednego czy dwóch meczów derbowych.. Nie pamiętam z których lat dokładnie).
Bieszczady ostatnio młyn wystawili w 2016 roku na meczu z Czarnymi Jasło, jednak bez dopingu. Było ich jakieś 30+/-. Od tamtej pory nic się u nich nie dzieje.

Nafta Jedlicze, nie Jedliczke ;) - Z tego co ja pamiętam to oni przez spory kawał czasu nie jeździli na swoje mecze ani nie wystawiali młyna. Po śmierci jednego z kibiców Sanovii zaliczyli swój wyjazd do tamtej miejscowości w 11-13 osób?? A tak to nie przypominam sobie żeby zaliczyli konkretny wyjazd.. Bardziej skupiali się na wspieraniu Karpat Krosno z którymi mieli układ. W między czasie bodajże w roku 2014? Kilka dni przed przybiciem układu na lini Stal Rz - Karpaty Krosno, Nafta Jedlicze została przemianowana z układu na FC.

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: Sylwester89 » 27.08.2017, 19:14

Mam pytanie odnosnie ekipy Czarnych Słupsk co było powodem ze w latach 90 fajnej ekipy nagle wszystko upadło? Organizuja sie nadal cos czy tylko mecze Lechii ? Niech opisze ktoś znający tamtejsza scene

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: whiskey » 27.08.2017, 19:36

Victoria Jaworzno ? samodzielni czy ludzie z fc ?

klimo
Posty: 18
Rejestracja: 07.06.2016, 11:27

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: klimo » 27.08.2017, 20:31

whiskey pisze:
27.08.2017, 19:36
Victoria Jaworzno ? samodzielni czy ludzie z fc ?
samodzielni , sporadycznie spotykani ludzie w gadżetach Ruchu i Wisły

KaskaderTG
Posty: 5
Rejestracja: 22.08.2017, 17:58

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: KaskaderTG » 27.08.2017, 21:13

amsterdamcpu pisze:
24.08.2017, 13:20
co z sokołem orzesze i unią bieruń stary kiedyś przyjaciele dobre ekipy a teraz o nich nic nie słychać
Nie wiem jak to na Unii, jednak u Nas na Sokole, wszystko poszło w pizdu... ludzie jedni i Ci sami na młynie , problemu ze strony zarządu i się posypało, z sezonu na sezon było co raz gorzej, klub był jednym wielkim przekrętem, aktualnie całkowicie wycofany z rozgrywek

amsterdamcpu
Posty: 16
Rejestracja: 24.08.2017, 12:59

Re: Wymarłe Ekipy ...

Post autor: amsterdamcpu » 29.08.2017, 11:11

KaskaderTG pisze:
27.08.2017, 21:13
amsterdamcpu pisze:
24.08.2017, 13:20
co z sokołem orzesze i unią bieruń stary kiedyś przyjaciele dobre ekipy a teraz o nich nic nie słychać
Nie wiem jak to na Unii, jednak u Nas na Sokole, wszystko poszło w pizdu... ludzie jedni i Ci sami na młynie , problemu ze strony zarządu i się posypało, z sezonu na sezon było co raz gorzej, klub był jednym wielkim przekrętem, aktualnie całkowicie wycofany z rozgrywek

z tego co mi wiadomo to za rok sokół zacznie od b klasy bo juniorzy bedą mogli grać jako seniorzy szkoda mi tego bo chciałbym żeby w orzeszu sie kibicowało sokołowi a nie tylko podział na Górnik i ruch bo sokół mial potencjał na 4 lige no ale cóż jak sokół wróci do ligi to będzie pięknie
wspieraj swój lokalny klub

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Andrzej Buła, Danczes949, fajnie_jest, fiatbrava, Gość123, hanysek6448, kce, kozdam4s, maly85, MonteGreen, pongo2, ŚW.11 i 218 gości