Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Polski_Fanatyk
Posty: 4
Rejestracja: 01.04.2017, 07:54
Lokalizacja: POLSKA

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Polski_Fanatyk » 01.04.2017, 17:22

Foxx pisze:
dolce pisze:
Zupełnie mieszasz okresy i systemy walutowe. Spójrz na daty meczów L i L, o których wyżej wspomniano oraz daty powstania grup, które wymieniłeś. Poza tym w chwili odnowienia zgody z Pogonią (1994) temat L & L z wielu różnych powodów poza prywatnymi kontaktami, jeszcze w latach '90 bardzo licznymi i "na wysokim szczeblu", i okazjonalnie reprezentacją przestał istnieć.


Racja :D jeszcze sie chyba wtedy dobrze nie obudziłem :D Dzieki za poprawienie :) Ogólnie panowie ja chciałem stare zgody wymienionych ekip PRÓCZ tych które wypisałem :D bo one już mam opracowane :D

Foxx, a Kwidzyn w Warszawie jest jeszcze traktowany jako fc? Wiem, że kiedyś to był silny fc Legii, ale potem Widzew sie pojawił chyba i zostali troche wytepieni?
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



Arthuro
Posty: 8
Rejestracja: 25.07.2011, 21:39

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Arthuro » 01.04.2017, 19:46

Polski_Fanatyk pisze: Foxx, a Kwidzyn w Warszawie jest jeszcze traktowany jako fc? Wiem, że kiedyś to był silny fc Legii, ale potem Widzew sie pojawił chyba i zostali troche wytepieni?
Nikt nie został wytępiony. W Kwidzynie od zawsze Legia była mocna i tak pozostanie. Wspominasz o Widzewie. Owszem, są widoczne wpływy Widzewa, ale... z Grudziądza, bo tam łodzianie mają mocny FC.

totalrozpierducha
Posty: 19
Rejestracja: 09.11.2015, 20:07

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: totalrozpierducha » 01.04.2017, 21:28

Arthuro pisze:
Polski_Fanatyk pisze: Foxx, a Kwidzyn w Warszawie jest jeszcze traktowany jako fc? Wiem, że kiedyś to był silny fc Legii, ale potem Widzew sie pojawił chyba i zostali troche wytepieni?
Nikt nie został wytępiony. W Kwidzynie od zawsze Legia była mocna i tak pozostanie. Wspominasz o Widzewie. Owszem, są widoczne wpływy Widzewa, ale... z Grudziądza, bo tam łodzianie mają mocny FC.
Nie zostali wytepieni jedynie starzy wyjazdowicze 30+ którzy mają już rodziny. Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. Trzon młodych przerzucil się na Lechię a po zabójstwie Patryka ekipa totalnie nie istnieje. Na mieście jest tylko RTS

Polski_Fanatyk
Posty: 4
Rejestracja: 01.04.2017, 07:54
Lokalizacja: POLSKA

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Polski_Fanatyk » 01.04.2017, 23:01

Arthuro pisze:
Polski_Fanatyk pisze: Foxx, a Kwidzyn w Warszawie jest jeszcze traktowany jako fc? Wiem, że kiedyś to był silny fc Legii, ale potem Widzew sie pojawił chyba i zostali troche wytepieni?
Nikt nie został wytępiony. W Kwidzynie od zawsze Legia była mocna i tak pozostanie. Wspominasz o Widzewie. Owszem, są widoczne wpływy Widzewa, ale... z Grudziądza, bo tam łodzianie mają mocny FC.
Z tego co sie orientuje to dzisiaj Kwidzyn jest silniejszym fc Widzewa niż WfcG. Przypuszczam kiedyś gdyby nie Grudziądz Widzewa w Kwidzynie pewnie by nie było. Obawiam sie, że nie jesteś obiektywny...

"Nie zostali wytepieni jedynie starzy wyjazdowicze 30+ którzy mają już rodziny. Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. Trzon młodych przerzucil się na Lechię a po zabójstwie Patryka ekipa totalnie nie istnieje. Na mieście jest tylko RTS. "

Mam wrażenie, że o przerzutach to Widzewiacy z Kwidzyna powinni sie nie wypowiadac, bo też macie w swoich szeregach przerzutów, gdyby nie oni to nic by nie pomogły starania kilku starszych Widzewiaków. Jeśli chodzi o zabójstwo jednego chłopaka z Widzewa to jest to coś co nie powinno miec nigdy miejsca, ale Wy też bez winy nie jesteście. Dobra ciach bajera, bo to nie odpowiedni temat na takie rozmowy. Ktoś chce wymienic sie zdaniami zapraszam na priv :)

Prawdą jest, że Olimpii Elbląg nie bardzo pasuje układ Legii z Radomiakiem ?
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Umierdo
Posty: 5
Rejestracja: 01.04.2017, 22:46

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Umierdo » 01.04.2017, 23:20

Jak wygląda sytuacja między:
Cracovia-ŁKS
Sandecja-Tarnovia
Ruch-Apator

TomalO
Posty: 45
Rejestracja: 22.02.2017, 17:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: TomalO » 02.04.2017, 09:02

1.Niech ktoś ze Stomilu albo Jezioraka sie wypowie. Jak teraz wyglada sytuacja na linii Stomil - Jeziorak?

2. Granica Kętrzyn -Olimpia E. ?

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PCHLG » 02.04.2017, 11:59

Foxx pisze:
dolce pisze:Wkradła Ci się literówka...
T29
Pozdrawiam.
Faktycznie, dzięki. Pozdrawiam również.
paramedic4 pisze:
Foxx pisze:Tyle, że na przełomie lat '80 i '90 był taki "moment u grupek", że przy Ł3 można było zobaczyć flagi Lechii (głównie na meczach ze Śląskiem i Wisłą ;) ), a przy T29 flagi Legii (głównie na meczach z Pogonią ;). Poza tym Lechia oficjalnie wsparła Legię np. na finale PP w Olsztynie z Jagiellonią w '89, a Legia Lechię na Widzewie, czy meczach rozgrywanych z innymi drużynami warszawskimi.
Dla mnie jako małolata ten "moment u grupek" to była krótka, bo krótka, ale zgoda. (...)
Oczywiście. Pozwoliłem sobie na odrobinę ironii. Co to za "moment grupek", gdy wspomagaliśmy się w sposób jaki obaj opisaliśmy, a flagi jednego z klubów oficjalnie wisiały w młynach drugiego?
Polski_Fanatyk pisze:Naturalnie wiem, że był okres gdzie "Teddki" byli bardziej za opcją trójmiejską, a Turyści za opcją Szczecińską :) jeśli dobrze kojarze to nawet było starcie Pogoń - Lechia, gdy po jednej stronie byli TB, a po drugiej Turyści ;)
Zupełnie mieszasz okresy i systemy walutowe. Spójrz na daty meczów L i L, o których wyżej wspomniano oraz daty powstania grup, które wymieniłeś. Poza tym w chwili odnowienia zgody z Pogonią (1994) temat L & L z wielu różnych powodów poza prywatnymi kontaktami, jeszcze w latach '90 bardzo licznymi i "na wysokim szczeblu", i okazjonalnie reprezentacją przestał istnieć.
Polski_Fanatyk pisze: wracając do dat to wiadomo, że bardziej chodzi o okresy zgody całych młynów :)
Cóż - patrz wcześniejsza część postu :)
Nie do końca, w 2000 roku jeszcze przed wydarzeniami z Norwegii "mieliśmy się ku sobie" i było bardzo blisko oficjalnego układu.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Foxx » 02.04.2017, 12:49

To nie jest miejsce na rozwijanie tematu, ale wierz mi na słowo, że wtedy w Warszawie rzecz była nieco złożona w tej sprawie ;) (mimo, że w "Naszej Legii" ten układ został nawet "ogłoszony" przez ówczesnego grafika tygodnika Wiktora B.)
A co tam w komentarzach na Onecie?

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: leniwiec » 02.04.2017, 13:15

Polski Fanatyk co do relacji Szczecin - Lębork to powody były inne że ta współpraca nie zaskoczyła tak jak powinna.

Rok ok 2000 to nie tylko ocieplenie stosunków L-L ale i Pogoń-Śląsk,był taki mecz w Warszawie na którym było blisko zerwania zgody L-P na którym pojawiła się Lechia, po unormowaniu się układu TC&TB nastąpił mecz Śląsk-Pogoń i zdobycie flagi Lechii, więc wszystko wróciło do normy bardzo szybko :)
Do tego Norwegia-Polska i zrodziła się kosa na nowo.

zxcvbnm123
Posty: 17
Rejestracja: 27.10.2016, 00:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: zxcvbnm123 » 02.04.2017, 17:00

TomalO pisze:1.Niech ktoś ze Stomilu albo Jezioraka sie wypowie. Jak teraz wyglada sytuacja na linii Stomil - Jeziorak?
Prawdopodobnie nikt sie nie wypowie, ale z tego co wiem to ktoś ze Stomilu pare lat temu (jeszcze przed ukladem z Lechią) tutaj albo na innym forum pisał, ze nie ma miedzy nimi kosy. Teraz Jeziorak jest fan clubem Lechii, a Stomil ukladowiczem BKSu wiec relacje sa raczej oczywiste (szczegolnie póki IKS jest FC Lechii). zdjecie kibicow w barwach obu klubów z meczu Lechia-Jaga z tego roku chyba wszystko wyjasnia.

Obrazek

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internethooligans » 02.04.2017, 17:14

Umierdo pisze:Jak wygląda sytuacja między:
Cracovia-ŁKS
Sandecja-Tarnovia
Ruch-Apator
Nie przepadają za sobą ale w drogę sobie nie wchodzą
a Apator ogólnie jeszcze istnieje? Cracovia ŁKS to chyba macanie jest dość mocne. Grafiti śmieciarza na Limance czy też obecność na derbach Krakowa

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jestesmywaszastolica » 02.04.2017, 17:47

PCHLG pisze:
Nie do końca, w 2000 roku jeszcze przed wydarzeniami z Norwegii "mieliśmy się ku sobie" i było bardzo blisko oficjalnego układu.
W tamtym czasie mieliśmy dosyć mocne zawirowania na szczytach władzy i w jakiś stopniu odbijało się to na naszych relacjach z innymi klubami. Także nie wiem czy o to akurat chodziło Foxxowi, ale faktycznie to wszystko było mocno skomplikowane, a dodatkowo wykraczało to trochę poza tematy kibicowskie ;)

ludwik16
Posty: 29
Rejestracja: 12.03.2017, 18:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ludwik16 » 02.04.2017, 18:53

internethooligans pisze:
Umierdo pisze:Jak wygląda sytuacja między:
Cracovia-ŁKS
Sandecja-Tarnovia
Ruch-Apator
Nie przepadają za sobą ale w drogę sobie nie wchodzą
a Apator ogólnie jeszcze istnieje? Cracovia ŁKS to chyba macanie jest dość mocne. Grafiti śmieciarza na Limance czy też obecność na derbach Krakowa
KSA istnieje i jeszcze nieraz usłyszycie o nim.Siła,honor,zawziętość ale najważaniejsza jest wierność!!

arbuzzz
Posty: 40
Rejestracja: 19.06.2013, 19:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: arbuzzz » 02.04.2017, 18:57

Prawdą jest, że Olimpii Elbląg nie bardzo pasuje układ Legii z Radomiakiem ?[/quote]

Farmazon

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: tisu » 02.04.2017, 20:00

internethooligans pisze:
Umierdo pisze:Jak wygląda sytuacja między:
Cracovia-ŁKS
Sandecja-Tarnovia
Ruch-Apator
Nie przepadają za sobą ale w drogę sobie nie wchodzą
a Apator ogólnie jeszcze istnieje? Cracovia ŁKS to chyba macanie jest dość mocne. Grafiti śmieciarza na Limance czy też obecność na derbach Krakowa
No chyba mocne macanie to do końca tak nie jest , bo na Cracovii silna jest opcja gdyńska.No i jest problem , bo z jednej strony KKS/ŁKS a z drugiej MZKS.Zobaczymy jak to rozwiążą.

kokoss
Posty: 29
Rejestracja: 08.04.2014, 01:50

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kokoss » 02.04.2017, 21:16

KSA istnieje i jeszcze nieraz usłyszycie o nim.Siła,honor,zawziętość ale najważaniejsza jest wierność!![/quote]
Raczej w to wątpie skoro po pierwsze was nie ma po drugie nie macie prawa bytu w Toruniu. Siły i honoru też z resztą nie macie...
bądź obiektywny Apator już się nie odrodzi

mampytanie
Posty: 110
Rejestracja: 28.06.2016, 13:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mampytanie » 02.04.2017, 21:50

Gdzieś w internetach wyszukałem, że Zagłębie Lubin miało kiedyś układ z Widzewem i Ruchem, a Wisła Kraków z Odrą Wodziasław Śląski... Wie ktoś cos więcej na temat tych układów, jak długo trwały, czemu upadły?

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: JanuszKRK » 02.04.2017, 21:55

tisu pisze:
internethooligans pisze:
Umierdo pisze:Jak wygląda sytuacja między:
Cracovia-ŁKS
Sandecja-Tarnovia
Ruch-Apator
Nie przepadają za sobą ale w drogę sobie nie wchodzą
a Apator ogólnie jeszcze istnieje? Cracovia ŁKS to chyba macanie jest dość mocne. Grafiti śmieciarza na Limance czy też obecność na derbach Krakowa
No chyba mocne macanie to do końca tak nie jest , bo na Cracovii silna jest opcja gdyńska.No i jest problem , bo z jednej strony KKS/ŁKS a z drugiej MZKS.Zobaczymy jak to rozwiążą.
nic nie bedą rozwiązywac jest dobrze im wiecej ich bedzie tym sie bedą czuc bezpieczniej :D

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: pangrzegorz1975 » 02.04.2017, 22:10

mampytanie pisze:Gdzieś w internetach wyszukałem, że Zagłębie Lubin miało kiedyś układ z Widzewem i Ruchem, a Wisła Kraków z Odrą Wodziasław Śląski... Wie ktoś cos więcej na temat tych układów, jak długo trwały, czemu upadły?
Wisła z Odrą Wodzisław to pierwszy raz słyszę,a ZL z Ruchem miał układ,ale z Widzewem chyba nie.Odra W. kiedys tam pro Górnik,potem Pro Ruch,potem zgoda z Unia Nowa Sarzyna.Pamiętam ,że z nami PB też mięli zgode pod koniec lat 80 ubiegłego wieku.
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bez-napinki » 03.04.2017, 17:18

Układ między HZL, a PF trwał kilka lat.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: sir. » 03.04.2017, 18:57

Wisła nie miała żadnych układów z Odrą W.

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bez-napinki » 03.04.2017, 22:01

To naprawdę straszne.

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Szeptem » 03.04.2017, 23:04

Bona.Tyara może skup się na Lechu który przybił układ z Widzewem, żeby później przybić z ŁKS'em, a nie wiele przed przybiciem układu z ŁKSem odkręcali kurek z gazem i wysyłali ŁKS'e do pieca.

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Szeptem » 03.04.2017, 23:22

Już nawet nie wspominając o tym że na tej "zadymie" nie brał udziału nikt z ekip. Co do wyzwisk to proszę nawet nie bądź śmieszny, no chyba że masz 13 lat to wtedy moge zrozumieć że w tym wieku można wyzwiska przeżywać czy się w nie zbytnio angażować emocjonalnie.

Socjologiabywa
Posty: 64
Rejestracja: 30.08.2016, 01:46

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Socjologiabywa » 04.04.2017, 01:22

Bona.Tyara pisze:Jaki to ma związek z pierwszą rocznicą meczu, na którym jeszcze z Ruchem się jebaliście?
Nie martw się, rocznicę miłosnego związku Marsylskiego też przypomnę :)
taki pamiętliwy? W którym roku Bałtyk został odpulony? Ile dni po... tfu 'lat' doszła Arka??

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nisc » 04.04.2017, 03:25

Zerwanie zgody KKS-SKS luty 1995, ostatni wrogi kontakt Arki z Lechem wiosna tego roku Konin (przed tym Wronki), wrzesień 1995 Uszol z nami gościnnie na Polska-Rumunia, jesień 1995 Arka-Baltyk dwóch z najważniejszych Banitow po naszej stronie zgoda Arka-Lech wiosna 1996 na Lech-Pogon...ale na skalę wiekszych ekip my z Lechem ostatni raz większe starcie na Warta-Arka sezon zdaje się 1993-4. Ogólnie to kosa trwała może 3-4 lata? Bo zdaje się że na Lech-Barcelona w 1991 ktoś tam od nas był w Poznaniu...jeśli się mylę to niech mnie ktoś skoryguje

To tak odnośnie chronologii...
TYBET JEST SERBSKI

marrrek
Posty: 43
Rejestracja: 29.09.2016, 03:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: marrrek » 04.04.2017, 07:41

nisc pisze:Zerwanie zgody KKS-SKS luty 1995, ostatni wrogi kontakt Arki z Lechem wiosna tego roku Konin (przed tym Wronki), wrzesień 1995 Uszol z nami gościnnie na Polska-Rumunia, jesień 1995 Arka-Baltyk dwóch z najważniejszych Banitow po naszej stronie zgoda Arka-Lech wiosna 1996 na Lech-Pogon...ale na skalę wiekszych ekip my z Lechem ostatni raz większe starcie na Warta-Arka sezon zdaje się 1993-4. Ogólnie to kosa trwała może 3-4 lata? Bo zdaje się że na Lech-Barcelona w 1991 ktoś tam od nas był w Poznaniu...jeśli się mylę to niech mnie ktoś skoryguje

To tak odnośnie chronologii...
1988 Lech Barcelona jestesmy tam razem z Bałtykiem .Taki to jest wiatr histori ;)

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nisc » 04.04.2017, 09:09

No wlasnie pochrzanilem daty..ich klub kibica powstał dopiero w 1985 zdaje się....a my byliśmy z nimi na Legii itd...wracając do meritum z Bałtykiem w sumie trzymały Gniezno i Piła no i Uszol był z nimi na Ejsmonda raz i raz u siebie na derbacg...jak zrywal z nimi zgodę to stałem może 5 metrów dalej, wyglądało to dosyć komicznie, wyszedł na parkiet na turnieju kibica przed ich sektor i w paru dosadnych słowach powiedział co o nich myśli, była jeszcze jakaś mała afera w Gnieźnie ktora przyczyniła się do upadku zgody ale to już niech Kadluby opisza....
TYBET JEST SERBSKI

mampytanie
Posty: 110
Rejestracja: 28.06.2016, 13:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mampytanie » 04.04.2017, 12:57

Czy kibice Warty Poznań chodzą po mieście w swoich barwach? I czy w Gdyni są jakieś obszary, dzielnice gdzie ludzie chodzą w barwach Bałtyku?

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Averno » 04.04.2017, 14:05

Będąc w Poznaniu widziałem na mieście 2 gości w koszulkach Warty. Zresztą przecież Warta to coś jak dzielnicowe ekipy w Warszawie ( po za Ksp), bez antagonizmu do Lecha, bez jego barw ale to sam Lech jeśli się nie myle im zabronił, po tym jak stracili flage Lecha kiedyś tam.

rozkminiacz
Posty: 169
Rejestracja: 07.04.2014, 12:13

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: rozkminiacz » 04.04.2017, 16:27

No ja w Poznaniu widziałem typa w kurtce Lecha i czapce Warty :)
j**** rosje i ruskich

Gylfi
Posty: 45
Rejestracja: 06.12.2014, 18:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gylfi » 04.04.2017, 18:44

Czy Arka Gdynia ma jeszcze jakieś zgody/układy oprócz: Zagłębia L., Polonii Bytom, Lecha, Cracovii i KSZO?

OsowianinGKS
Posty: 45
Rejestracja: 01.05.2016, 14:38

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: OsowianinGKS » 04.04.2017, 18:46

Gylfi pisze:Czy Arka Gdynia ma jeszcze jakieś zgody/układy oprócz: Zagłębia L., Polonii Bytom, Lecha, Cracovii i KSZO?


Gwardia Koszalin, Górnik Wałbrzych

Gylfi
Posty: 45
Rejestracja: 06.12.2014, 18:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gylfi » 04.04.2017, 19:31

OsowianinGKS pisze:
Gylfi pisze:Czy Arka Gdynia ma jeszcze jakieś zgody/układy oprócz: Zagłębia L., Polonii Bytom, Lecha, Cracovii i KSZO?


Gwardia Koszalin, Górnik Wałbrzych
Dzięki.
Pozdro

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: krzycho_ASR » 05.04.2017, 22:10

Jakie relacje na linii Lechia-Raków? Układ chuligański?

Wózek
Posty: 45
Rejestracja: 08.10.2016, 09:58

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Wózek » 05.04.2017, 22:14

Raków robił przytulasy do Lechii ale raczej nic specjalnego z tego nie wyszło. Wcześniej przytulał się do GKSy ale tu też bez efektu. Ptaszki ćwierkają że dogadali się ze swoją zgodą z Kędzierzyna że razem będą działać ze Śląskiem Wrocław.

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internethooligans » 05.04.2017, 22:20

Jakie relacje na lini
Zawisza - Cracovia
Śląsk - ŁKS ( raz ktoś pisze że kosa a raz że dobre relacje tak jak Lechia, więc nie pierdolic że chyba tylko prawdziwe info)
Polonia Warszawa - Lech Poznań

NOP-Z
Posty: 24
Rejestracja: 04.03.2013, 08:35

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: NOP-Z » 06.04.2017, 06:28

Wózek pisze:Raków robił przytulasy do Lechii ale raczej nic specjalnego z tego nie wyszło. Wcześniej przytulał się do GKSy ale tu też bez efektu. Ptaszki ćwierkają że dogadali się ze swoją zgodą z Kędzierzyna że razem będą działać ze Śląskiem Wrocław.
Biorąc pod uwagę kontakty Rakowa z Miedzią dość dziwne posunięcie

Znawca GŚ
Posty: 1917
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Znawca GŚ » 06.04.2017, 11:09

Bona.Tyara pisze:Dziś rocznica "zgodowego" meczu Ruchu z Wisłą. W 2016 roku gospodarze na przywitanie krakowian mieli w repertuarze takie pieśni jak
wTSK czy choćby
"wasze matki to są kur.."
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9Qa9X7tpzyQ[/youtube]
Wczoraj cwelu dzisiaj bracie :). Mam pytanie do koleżanek za miedzy czy matki Wiślaków są dalej k******?
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

Ciepłe_Placki
Posty: 74
Rejestracja: 21.09.2016, 21:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Ciepłe_Placki » 06.04.2017, 11:15

internethooligans pisze:Jakie relacje na lini
Zawisza - Cracovia
Neutralnie - bez spin. Zawisza wpuścił nas na swoje sektory jakiś czas temu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bs, Jabollo, Kibicfan1987, M@rio, mietek888, modest, pseudofan, qwerty1, STALOWKA381 i 224 gości