Kibicowskie Podkarpacie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
stary1908
Posty: 20
Rejestracja: 30.04.2012, 21:29

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: stary1908 » 13.10.2016, 11:49

KS Wiązownica - Igloopol Dębica

Do Wiązownicy wybieramy się w 61 osób. Mamy ze sobą 1 flagę - zaliczające swój debiut płótno Morsy on Tour. Prowadzimy rwany doping. W sobotę 9 Morsów obecnych na meczu Polska - Dania.

[link]
Trzydziestu chłopa poszło w las ? [link]



drGonzo
Posty: 32
Rejestracja: 30.08.2016, 11:41

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: drGonzo » 13.10.2016, 14:41

Pytanie do kogoś ze Stali.Jakiś czas temu mieliście problem z zakazami tj.dużo osób z ekipy miało zakazy-pokończyły się ,ludzie wrócili na trybuny -kilka lat pykneło od tamtego czasu
Stal dostała sutą porcję zakazów za mecz w Krośnie, kiedy doszło do awantury pod stadionem. Ale to miało miejsce w 2009 roku, więc na pewno te wszystkie zakazy już się skończyły.

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: tuwimianin. » 13.10.2016, 15:09

stary1908 pisze:KS Wiązownica - Igloopol Dębica

Do Wiązownicy wybieramy się w 61 osób. Mamy ze sobą 1 flagę - zaliczające swój debiut płótno Morsy on Tour. Prowadzimy rwany doping. W sobotę 9 Morsów obecnych na meczu Polska - Dania.

[link]
Trzydziestu chłopa poszło w las ? [link]
Zdjęcie zrobione w przerwie, kiedy to część grupy wyjazdowej opuściła trybuny. Zajmij się swoją ekipą.
IGLOOPOL DĘBICA

pseudofan
Posty: 152
Rejestracja: 01.02.2010, 13:56

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: pseudofan » 13.10.2016, 20:30

stary1908 pisze:KS Wiązownica - Igloopol Dębica

Do Wiązownicy wybieramy się w 61 osób. Mamy ze sobą 1 flagę - zaliczające swój debiut płótno Morsy on Tour. Prowadzimy rwany doping. W sobotę 9 Morsów obecnych na meczu Polska - Dania.

[link]
Trzydziestu chłopa poszło w las ? [link]
Przeglądnij całą te galerie..

stary1908
Posty: 20
Rejestracja: 30.04.2012, 21:29

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: stary1908 » 14.10.2016, 12:13

[link] Jeżeli ci o to chodziło zdjęcie ,chyba że przeoczyłem jakieś to hmm niech ci będzie że to wasza pozostała ekipa wyjazdowa :) , plus paru przy bramie.

Tomi
Posty: 107
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Tomi » 11.01.2017, 14:36

[link]
A.C.A.B.

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: protektormalopolska » 30.01.2017, 10:31

Halo Rzeszow - bloki przy ulicy Kosynierow i Kochanowskiego Reska czy Stal? Baranowka IV jest w jakis sposob podzielona czy 100% Stal?
ABG

OsowianinGKS
Posty: 45
Rejestracja: 01.05.2016, 14:38

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: OsowianinGKS » 04.04.2017, 13:30

Jak wygląda sytuacja w Zarzeczu? Jakieś kluby mają tam swoje fc? Czy na Zorzy i KP istnieje jakiś ruch kibicowski?

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kat. » 04.04.2017, 14:51

I tu, i tam był / jest ruch kibicowski, z tym że to dwie różne miejscowości.

KP to koło Stalowej Woli, czyli pro SSW, mieli zgodę / układ z Niskiem. Zorza koło Przeworska, ale nie byli niczyim FC. Jak to wygląda obecnie i czy coś się pozmieniało, to już ktoś stamtąd musi napisać.

OsowianinGKS
Posty: 45
Rejestracja: 01.05.2016, 14:38

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: OsowianinGKS » 04.04.2017, 15:20

Dzięki!

Jakop
Posty: 95
Rejestracja: 20.07.2011, 01:48

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Jakop » 04.04.2017, 21:08

Nie jestem z Zarzecza ale jako że mam kontakt z Panem stamtąd, to powiem że Zorza obecnie nie działa, w 2015 roku oficjalnie zakończyli działalność i nic nie zapowiada żeby mieli się reaktywować.

Ogólnie jest filmik na necie opisujący ekipy z miejscowości wiejskich na Podkarpaciu jak coś to podbij na PW to ci zapodam, jakby cię to bardziej interesowało.

ciastekkk
Posty: 28
Rejestracja: 23.03.2017, 21:37

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: ciastekkk » 06.04.2017, 18:07

Siemka. Mam pytanie jak wygląda sytuacja w Zamościu i Tomaszowie Lubelskim ? czy poza Kibicami Hetmana i Tomasovii są jakieś fan cluby większych drużyn ? czy ktoś mógłby opisać ?

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: RUDYZWĄSEM » 06.04.2017, 18:19

Nie ma.
Jakiś czas temu Tomasovia była FC Hetmana,ale czy dalej Tomasovia działa (samodzielnie,bądź jako FC) to nie wiem.

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: RUDYZWĄSEM » 06.04.2017, 18:28

Zresztą to nie ten temat,Tomaszów i Zamość nie leżą na Podkarpaciu :)

sory za post pod postem,nie da się edytować

armando93
Posty: 15
Rejestracja: 20.11.2016, 18:24

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: armando93 » 06.04.2017, 21:40

Witam mam pytanko do kibiców Siarki , czy tak jak Wisła wspieracie się już oficjalnie z Kszo ? czy to dłuższe podchody ? i jak na to zapatruje się Wisłoka ?:) dzięki za odpowiedź
Ave Widzew ! FC Końskie

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kat. » 22.04.2017, 09:32

Sokół Łańcut udziela się na piłce na Stali czy to niezależne ekipy? Na Stali jest regularny młyn czy tylko od wielkiego dzwona?

yob
Posty: 69
Rejestracja: 16.03.2007, 16:17

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: yob » 23.04.2017, 00:15

Odnosnie Lancuta to co do teraz to nie pomoge, ale kiedys w latach 90-tych Stal miala jakas tam kumata ekipe jakich wiele bylo w podkarpackich miastach. Potem chyba dzialali juz tylko pod szyldem Resovii. A Sokol to piknikowe klimaty.

Kokinonero
Posty: 55
Rejestracja: 15.06.2014, 12:30

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Kokinonero » 24.04.2017, 06:32

Wczoraj odbyły się derby Bieszczad w Lesku.

Sanovia zebrała się na tym meczu? I czy zjawił się ktoś z Ustrzyk?

Jakop
Posty: 95
Rejestracja: 20.07.2011, 01:48

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Jakop » 24.04.2017, 10:29

Sanovia obecna z transparentem, gości 0.

Kokinonero
Posty: 55
Rejestracja: 15.06.2014, 12:30

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Kokinonero » 25.04.2017, 15:27

Dzięki. Są dostępne jakieś zdjęcia z meczu?

Jakop
Posty: 95
Rejestracja: 20.07.2011, 01:48

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Jakop » 25.04.2017, 19:12

Póki co lipa ze zdjęciami. Ale jeżeli coś się pokaże to najprawdopodobniej najszybciej na fanpage "Podkarpaccy Kibice".

O i tak
Posty: 123
Rejestracja: 21.07.2014, 21:35

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: O i tak » 27.04.2017, 17:14

W Kolbuszowej Wisłoka bez wsparcia Siarkowej Kolby?

srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: srututu » 28.04.2017, 15:34

O i tak pisze:W Kolbuszowej Wisłoka bez wsparcia Siarkowej Kolby?
Bez. Siarkowa Kolba w kryzysie jak niosą wieści.

Jakop
Posty: 95
Rejestracja: 20.07.2011, 01:48

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Jakop » 28.04.2017, 19:59

Siarka wtedy grała u siebie z Polonią Warszawa.

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: internethooligans » 03.05.2017, 23:11

'' Po meczu razem z naszymi przyjaciółmi ze Stali razem (5 aut) atakujemy Unie jednak ratują się ucieczką.''
~Karpaty Krosno

futbolowypatriota
Posty: 218
Rejestracja: 26.01.2009, 15:13
Lokalizacja: z domu

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: futbolowypatriota » 06.05.2017, 22:52

Widzę, że w Jaśle dalej ch.ujnia z kibicami gości, nikt nie ma pretensji, że macie kryzys i większość zer zaliczacie, ale weźcie się kur.wa pierdolnijcie, bo śmiech na sali co odpier.dalacie. Najpierw jako pierwszy klub w 4 lidzie robicie jakies pseudo listy, które trzeba wysyłać 10 dni wczesniej. Nawet w ekstraklasie nie maja takich urojen jak wy. potem jakies p*******.nie ze może wejsc max 90 czy tam 80 os bo klatka mala, a jak przyjedzie np. Sokol Nisko w 4 dyszki to tez nie wejda, bo … nie. Wisloka 2 czy 3 sezony temu nie weszla, bo remont, w/w Sokol również, Polonia chyba 2gi raz z rzedu nie może zobaczyc meczu, Jaroslaw z Sanokiem tez pod bramą zostali…bo cos tam. Odkąd pamiętam zawsze w Jasle robia problem z kibicami. Takiej chujni po za Niskiem(gdzie obiek remontuja 10 jak nie dłużej lat, może przy okazji jakis palac wybuja, bo tyle czasu to chyba nie sama klatke?) nie ma w innych miestach z kibicami. Ja wiem, że przepisy itd., sam działam to wiem jak to wyglada, ale kur.wa co niby w zarządzie nikogo nie macie z kibicow? Nie umiecie normalnie pogadac z prezesem. Dawniej pamiętam było pierdolenie, ze jakis węgrzyn czy inny pajac jest w zarządzie wam nie przychylny, a teraz? Co czemu ni wzięliście w swoje rece klubu? Myslicie, ze inni maja lepiej, ze psy nie patrza na rece? Ze wszystko jest cacy, ze ochrona jest tania itd.? wszystkie normalne kluby z 4 ligi z kibicami robi wszytsko, żeby kibice gosci mieli okazje zobaczyc mecz, a tu od lat wielka chu.jnia. jak przeczytalem na waszym profilowym fb sektor huta, ze kibce gosci nie weszli, to przypominam sobie gdzie jak kretyn stalem 2 razy pod stadionem w Jasle i 2 razy się zawinęliśmy bo …nas nie wpuścili, a kibice zasłaniali się Pier.doleniem.. o zarządzie problemach i tak dalej, jak tak dalej ma u was być to gnijcie w okręgówce, nie będzie kibicow gosci, nie będziecie glupio się tłumaczyć.
Ps jak Przeworsk i Igloopol wpusciecie to i zdania o was przynajmniej na razie nie zmienie, bo wszedzie idzie się dogadac (Dębica oba kluby, Tarnobrzeg, Stalowa, Jaroslaw, Przeworsk, Lezajsk, Sanok, Przemysl, Krosno, Rzeszow) tylko Jaslo jak zwykle wyssane z d*** listy jak na lige mistrzow i limity, ch.uje muje i inne pierdolenia. Lonii po tych dwóch razach, gdzie was nie wpuścil radze się wiecej w Jasle się nie pojawiac, bo jak nie będzie listy wyslanej miesiąc wczesniej, gdzie polowa chłopaków nie wie czy da rady jechac, to znowu limity, ajak nie to, to zgonia na psy, albo ochrone, albo na deszcz.

KRYZYS
Posty: 44
Rejestracja: 08.03.2014, 10:14

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: KRYZYS » 07.05.2017, 09:31

Skoro zarząd robi takie problemy to niech jakoś walczą z tym, nie wchodzą przyjezdni to i Jasło powinno nie wchodzić, by się w zarządzie zastanowili. nawet w tamtej rundzie przecież jeździli i byli wpuszczani na Polonie, Igloopol i Orła. Skoro klub widzi ze ich kibice są wpuszczani na całym Podkarpaciu na stadiony a oni nie chcą nikogo wpuścić to wypad z ligi do A klasy.

czarni
Posty: 162
Rejestracja: 28.02.2007, 18:37

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: czarni » 07.05.2017, 09:32

futbolowypatriota pisze:Widzę, że w Jaśle dalej ch.ujnia z kibicami gości, nikt nie ma pretensji, że macie kryzys i większość zer zaliczacie, ale weźcie się kur.wa pierdolnijcie, bo śmiech na sali co odpier.dalacie. Najpierw jako pierwszy klub w 4 lidzie robicie jakies pseudo listy, które trzeba wysyłać 10 dni wczesniej. Nawet w ekstraklasie nie maja takich urojen jak wy. potem jakies p*******.nie ze może wejsc max 90 czy tam 80 os bo klatka mala, a jak przyjedzie np. Sokol Nisko w 4 dyszki to tez nie wejda, bo … nie. Wisloka 2 czy 3 sezony temu nie weszla, bo remont, w/w Sokol również, Polonia chyba 2gi raz z rzedu nie może zobaczyc meczu, Jaroslaw z Sanokiem tez pod bramą zostali…bo cos tam. Odkąd pamiętam zawsze w Jasle robia problem z kibicami. Takiej chujni po za Niskiem(gdzie obiek remontuja 10 jak nie dłużej lat, może przy okazji jakis palac wybuja, bo tyle czasu to chyba nie sama klatke?) nie ma w innych miestach z kibicami. Ja wiem, że przepisy itd., sam działam to wiem jak to wyglada, ale kur.wa co niby w zarządzie nikogo nie macie z kibicow? Nie umiecie normalnie pogadac z prezesem. Dawniej pamiętam było pierdolenie, ze jakis węgrzyn czy inny pajac jest w zarządzie wam nie przychylny, a teraz? Co czemu ni wzięliście w swoje rece klubu? Myslicie, ze inni maja lepiej, ze psy nie patrza na rece? Ze wszystko jest cacy, ze ochrona jest tania itd.? wszystkie normalne kluby z 4 ligi z kibicami robi wszytsko, żeby kibice gosci mieli okazje zobaczyc mecz, a tu od lat wielka chu.jnia. jak przeczytalem na waszym profilowym fb sektor huta, ze kibce gosci nie weszli, to przypominam sobie gdzie jak kretyn stalem 2 razy pod stadionem w Jasle i 2 razy się zawinęliśmy bo …nas nie wpuścili, a kibice zasłaniali się Pier.doleniem.. o zarządzie problemach i tak dalej, jak tak dalej ma u was być to gnijcie w okręgówce, nie będzie kibicow gosci, nie będziecie glupio się tłumaczyć.
Ps jak Przeworsk i Igloopol wpusciecie to i zdania o was przynajmniej na razie nie zmienie, bo wszedzie idzie się dogadac (Dębica oba kluby, Tarnobrzeg, Stalowa, Jaroslaw, Przeworsk, Lezajsk, Sanok, Przemysl, Krosno, Rzeszow) tylko Jaslo jak zwykle wyssane z d*** listy jak na lige mistrzow i limity, ch.uje muje i inne pierdolenia. Lonii po tych dwóch razach, gdzie was nie wpuścil radze się wiecej w Jasle się nie pojawiac, bo jak nie będzie listy wyslanej miesiąc wczesniej, gdzie polowa chłopaków nie wie czy da rady jechac, to znowu limity, ajak nie to, to zgonia na psy, albo ochrone, albo na deszcz.
A Karpaty w 2012 r. nie weszły przypadkiem ? Awantura i tak dla przypomnienia kary: 3 meczy bez publiczności, 5 tyś.kara,prezes klubu sprawa w sądzie i wyrok min.zakaz wykonywania swojej funkcji w w zarządzie spółki w której pracował w rezultacie czego odchodzi z klubu.Raca na meczu z Niskiem jedna jedyna w rocznice śmierci kolegi od razu kara finansowa,najpierw dowiedz się jak traktowane są inne kluby Iglopol po awanturach na swoim stadionie z Nami czy Polonia lub Orzeł po piro piszę tylko o meczach z nami a potem sobie odpowiedz dlaczego działacze robią wszystko by nie wpuszczać kibiców.Co do listy to jak dobrze się orientuje miała być do środy do południa czyli na 3 dni przed meczem i przyszła tylko że problem był taki że ludzi z tej listy nie było chętnych do wejścia.Podobna sytuacja miał miejsce z Niskiem,2 dni przed meczem nawet fikcyjnej listy nie przysłali tylko stwierdzili ze jak się zbiorą to przyjadą w ilu przyjadą i albo wejdą albo nie wejdą..Po wczorajszym racowisku spokojnie bo myślę ze już w tej rundzie nie zobaczymy kibiców przyjezdnych na stadionie. Acha,faktycznie nie było chętnych do przejęcia klubu przez kibiców.

futbolowypatriota
Posty: 218
Rejestracja: 26.01.2009, 15:13
Lokalizacja: z domu

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: futbolowypatriota » 07.05.2017, 20:31

Co ma odpalona przez Was jedna raca i kara do tego, że w swoim klubie nie potraficie ogarnąć wejścia gościom? Co mają kibice z Przemysla, Dębicy ... do waszych rac. OK, wpuściliście Karpaty i nie wiem czym się szczycicie? dla mnie i chyba większości kibicow to powinna być norma, ze kibice gosci wchodza.
czarni pisze:a potem sobie odpowiedz dlaczego działacze robią wszystko by nie wpuszczać kibiców.
Dobrze, że przynajmniej Ty miałeś odwagę powiedzieć wprost na ogólnopolskim forum kibicowskim, że do Jasla lepiej sobie nie wybierać, bo obecny zarząd podobnie jak poprzedni robi przyjezdnym mega problem i zobaczenie meczu z klatki graniczy z cudem. A kibice, którzy mieli tyle o gadania za poprzedniego prezesa (nie jestem pewny czy dobrze kojarzę , że to niejaki węgrzyn) (hasło nie stój z przerzętami, lepsza strona stadionu??) który jest wszystkiemu winny i robi pod górkę. Teraz go nie ma i co?
czarni pisze: Acha,faktycznie nie było chętnych do przejęcia klubu przez kibiców.
Teraz nie dziwie się, że macie kryzys, bo jak w SWOIM KLUBIE nie ma zainteresowania przez szanownych kiboli, to … szkoda słów.
Klub klubem, ale jak My kibice nie będziemy solidarni i gdy nie ma komunikatu o pierd.olonym remoncie, albo innym wyssanym z policyjnego kutasa oświadczniu o braku możliwości zapewnienia bezpieczeństwa to kto jak nie My ma wyjść z pomocną dłonią?dla mnie klub który nie potrafi zapewnic goscia ogladania meczu powinnien być jeba.ny karami! Do pzpnu mi daleko jak każdemu z nas ale ryj mi się cieszyl jak kare dostala Siarka za mecz z Olimpia, gdzie gocie wraz Legia pojawili się w dobrej liczbie to bilet w gore, bo ich jest duzo, idzie zarobic… z kibicow robi się debili.
Żeby nie było, ze się Jasla uczepiłem, każdy klub, który tak odpierdala z kibicami przyjezdnymi jest pomyłką. Chłopaki z Niska tez mogliby się zastanowic, bo od tylu lat porzadku nie zrobic to parodia!
Teraz idzcie na sektory i spiewajcie pilka nozna dla kibicow, to na pewno pomoze …!

czarni
Posty: 162
Rejestracja: 28.02.2007, 18:37

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: czarni » 07.05.2017, 21:22

futbolowypatriota pisze:Co ma odpalona przez Was jedna raca i kara do tego, że w swoim klubie nie potraficie ogarnąć wejścia gościom? Co mają kibice z Przemysla, Dębicy ... do waszych rac. OK, wpuściliście Karpaty i nie wiem czym się szczycicie? dla mnie i chyba większości kibicow to powinna być norma, ze kibice gosci wchodza.
czarni pisze:a potem sobie odpowiedz dlaczego działacze robią wszystko by nie wpuszczać kibiców.
Dobrze, że przynajmniej Ty miałeś odwagę powiedzieć wprost na ogólnopolskim forum kibicowskim, że do Jasla lepiej sobie nie wybierać, bo obecny zarząd podobnie jak poprzedni robi przyjezdnym mega problem i zobaczenie meczu z klatki graniczy z cudem. A kibice, którzy mieli tyle o gadania za poprzedniego prezesa (nie jestem pewny czy dobrze kojarzę , że to niejaki węgrzyn) (hasło nie stój z przerzętami, lepsza strona stadionu??) który jest wszystkiemu winny i robi pod górkę. Teraz go nie ma i co?
czarni pisze: Acha,faktycznie nie było chętnych do przejęcia klubu przez kibiców.
Teraz nie dziwie się, że macie kryzys, bo jak w SWOIM KLUBIE nie ma zainteresowania przez szanownych kiboli, to … szkoda słów.
Klub klubem, ale jak My kibice nie będziemy solidarni i gdy nie ma komunikatu o pierd.olonym remoncie, albo innym wyssanym z policyjnego kutasa oświadczniu o braku możliwości zapewnienia bezpieczeństwa to kto jak nie My ma wyjść z pomocną dłonią?dla mnie klub który nie potrafi zapewnic goscia ogladania meczu powinnien być jeba.ny karami! Do pzpnu mi daleko jak każdemu z nas ale ryj mi się cieszyl jak kare dostala Siarka za mecz z Olimpia, gdzie gocie wraz Legia pojawili się w dobrej liczbie to bilet w gore, bo ich jest duzo, idzie zarobic… z kibicow robi się debili.
Żeby nie było, ze się Jasla uczepiłem, każdy klub, który tak odpierdala z kibicami przyjezdnymi jest pomyłką. Chłopaki z Niska tez mogliby się zastanowic, bo od tylu lat porzadku nie zrobic to parodia!
Teraz idzcie na sektory i spiewajcie pilka nozna dla kibicow, to na pewno pomoze …!
No i sam sobie odpowiedziałeś,ale spokojnie niedługo spadniemy do buraczanki i problem się skończy bo z Przysietnicy,Skołyszyna czy Łęzyn zorganizowanych band się nie spodziewamy.

futbolowypatriota
Posty: 218
Rejestracja: 26.01.2009, 15:13
Lokalizacja: z domu

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: futbolowypatriota » 08.05.2017, 14:47

Mimo wszystko życzę Wam utrzymania w 4 lidze. Kibice może przejrzą na oczy i zaczną interesować się co się dzieje w ICH KLUBIE! Krytykować jest łatwo, że prezes, że zarząd, że grajki, ale od siebie też trzeba coś dać.

Kibic 30x
Posty: 216
Rejestracja: 22.01.2017, 19:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Kibic 30x » 24.05.2017, 23:28

A na swoje sektory Jaslo wpuściło kogoś?

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 25.05.2017, 09:22

Kibic 30x pisze:A na swoje sektory Jaslo wpuściło kogoś?
Wisłokę jakiś czas juz temu.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

El General
Posty: 113
Rejestracja: 08.02.2012, 08:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: El General » 27.05.2017, 21:07

Za "Podkarpaccy Kibice" FB

"Przed meczem Resoviacy wraz z Wisłą Kraków ustawiają się na jadącą do Trzebini Stal Rzeszów. Niestety służby mundurowe po drodze rozkminiają koalicje i do niczego nie dochodzi."

I teraz takie pytanie: Sovia potrzebuję aż Wisły żeby coś podziałać na Stal? Dlaczego nie Unia Tarnów? I co tak w ogóle na to Widzew?

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: hWŁ » 27.05.2017, 21:43

Po raz tysięczny, dla takich gamoni jak ty

Obrazek

Speedy
Posty: 49
Rejestracja: 28.01.2017, 15:55

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Speedy » 27.05.2017, 21:44

El General pisze:Za "Podkarpaccy Kibice" FB

"Przed meczem Resoviacy wraz z Wisłą Kraków ustawiają się na jadącą do Trzebini Stal Rzeszów. Niestety służby mundurowe po drodze rozkminiają koalicje i do niczego nie dochodzi."

I teraz takie pytanie: Sovia potrzebuję aż Wisły żeby coś podziałać na Stal? Dlaczego nie Unia Tarnów? I co tak w ogóle na to Widzew?
Ponoć Stal Rzeszów nie była sama w Trzebini. Co do reszty to powiedz szczerze która ekipa obecnie ustawia się sama? Więc pretensje do Resovii nie trafione. Bo gdyby sytuacja była odwrotna do Stal też nie czekałaby na Resovie sama.

Farmonouse
Posty: 49
Rejestracja: 19.12.2012, 07:00

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Farmonouse » 27.05.2017, 22:54

Jemu bardziej chodzi o to ze sie z Wisła ustawili a nie z Unia czy z Sanokiem ogolnie parodia jezeli Stal jechala z chlopakami z Slaska i doszlo by do starcia

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: okospoko » 29.05.2017, 11:56

Po pierwsze na chwilę obecną praktycznie każda ekipa ustawia się z sojusznikami więc co w tym dziwnego?
Po drugie nie rozumie po co pisać o akcji jeśli nic się nie wydarzyło? Praktycznie co weekend ktoś się gdzieś na kogoś ustawia a większość akcji nie dochodzi do skutku z różnych powodów . Jeśli każdy miał by pisać co planował robić to by forum padło z przeciążenia...

Co do samej Resovii na Wiśle to rzeczywiście dość specyficzna sytuacja. Co prawda było już wiele przykładów gdzie na ekipe A jeździły dwie ekipy nie lubiące się ale tu wygląda to ciekawiej.
Śmiało można powiedzieć , że zarówno Widzew jak i PP mają kosę z Resovią. Do tego dochodzi Elana którą niedawno wspierała SRz i KK więc logiczne zdaje się być , że za samą RR też nie przepadają.
W między czasie zakończyła się zgoda na linii ŁKS - Resovia przeradzając się myślę , że też w kosę. Dodatkowo RR przybija układ z Unią Tarnów a parę dni później sama Wisła zrywa zgodę z Jaskółkami .
A do tej pory nie ma nic oficjalnego na linii RR - Wisła .

sztwny_obiektywny
Posty: 46
Rejestracja: 01.12.2016, 16:19

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: sztwny_obiektywny » 29.05.2017, 20:43

jak na Podkarpaciu wyglada sprawa ekipa niepilkarskich? jest ktos ogarniety czy raczej same pikole? żużlowa Stal Rzeszów, siatkarska Resovia, Znicz Jarosław, koszykówka Polonii Przemysl, Siarki, Stalowki, hokej w Sanoku, zuzel w Krosnie, chyba tyle przychodzi mi na mysl

OsowianinGKS
Posty: 45
Rejestracja: 01.05.2016, 14:38

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: OsowianinGKS » 29.05.2017, 23:16

sztwny_obiektywny pisze:jak na Podkarpaciu wyglada sprawa ekipa niepilkarskich? jest ktos ogarniety czy raczej same pikole? żużlowa Stal Rzeszów, siatkarska Resovia, Znicz Jarosław, koszykówka Polonii Przemysl, Siarki, Stalowki, hokej w Sanoku, zuzel w Krosnie, chyba tyle przychodzi mi na mysl
Na Żużlu nic ciekawego. W Krośnie, jak i na Rzeszowskiej Stali piknik.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gonzo77, hanysek6448, KSH, Mouz, Ortalion i 226 gości