Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 08.01.2017, 13:27

TAG1983 pisze:
whois pisze:nikt kto sie rozjebał i sa na niego kwity,na Lechie nie jezdzi.
Napewno jeżdżą i niepierdol ...
Na pewno, to jeżdżą najwięksi konfidenci w regionie czyli wasz fc Człuchów...



TAG1983
Posty: 14
Rejestracja: 18.12.2016, 16:09

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: TAG1983 » 14.01.2017, 22:12

PCHLG pisze:
TAG1983 pisze:
whois pisze:nikt kto sie rozjebał i sa na niego kwity,na Lechie nie jezdzi.
Napewno jeżdżą i niepierdol ...
Na pewno, to jeżdżą najwięksi konfidenci w regionie czyli wasz fc Człuchów...
Niepierdol zwas to są konfitury w c*** ...

gorylwemgle
Posty: 32
Rejestracja: 20.01.2017, 02:39

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: gorylwemgle » 20.01.2017, 02:46

Kartuzy podobnie jak Chojnice, chętnie rozmawiają przyciśnięci do muru

dzd
Posty: 38
Rejestracja: 11.06.2016, 23:02

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: dzd » 21.01.2017, 13:52

[link]

Popytajcie Polaków - studentów ze Słupska, który to ten kibic(e) Karpat jest....

Intoksynator
Posty: 53
Rejestracja: 15.01.2009, 17:07

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Intoksynator » 21.01.2017, 16:27

gorylwemgle pisze:Kartuzy podobnie jak Chojnice, chętnie rozmawiają przyciśnięci do muru
Chojnicami szczawiu to ty sobie gęby nie wycieraj .

gorylwemgle
Posty: 32
Rejestracja: 20.01.2017, 02:39

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: gorylwemgle » 22.01.2017, 01:12

Intoksynator pisze:
gorylwemgle pisze:Kartuzy podobnie jak Chojnice, chętnie rozmawiają przyciśnięci do muru
Chojnicami szczawiu to ty sobie gęby nie wycieraj .
Odwołuje się do znanej sytuacji w której kierowca pewnego auta wskazał 4 towarzyszy wspólnej wyprawy która swój fatalny finał miała w sądzie a ktoś poszedł na sanki przez rozwiązłość kierowcy auta którego tablice rozpoczęły felerne zakończenie łowów. Nie wycieram sobie gęby a jedynie stwierdzam fakty, które Cię krępują i wcale mnie to nie dziwi.

Intoksynator
Posty: 53
Rejestracja: 15.01.2009, 17:07

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Intoksynator » 22.01.2017, 16:27

gorylwemgle pisze:
Intoksynator pisze:
gorylwemgle pisze:Kartuzy podobnie jak Chojnice, chętnie rozmawiają przyciśnięci do muru
Chojnicami szczawiu to ty sobie gęby nie wycieraj .
Odwołuje się do znanej sytuacji w której kierowca pewnego auta wskazał 4 towarzyszy wspólnej wyprawy która swój fatalny finał miała w sądzie a ktoś poszedł na sanki przez rozwiązłość kierowcy auta którego tablice rozpoczęły felerne zakończenie łowów. Nie wycieram sobie gęby a jedynie stwierdzam fakty, które Cię krępują i wcale mnie to nie dziwi.
Że co ? buhehe sf. szczurka , papiery poproszę na priv z akcji widmo:). Jeszcze raz napiszę nie wycieraj sobie gęby Chojnicami szczawiu.

gorylwemgle
Posty: 32
Rejestracja: 20.01.2017, 02:39

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: gorylwemgle » 22.01.2017, 21:41

Intoksynator pisze: Że co ? buhehe sf. szczurka , papiery poproszę na priv z akcji widmo:). Jeszcze raz napiszę nie wycieraj sobie gęby Chojnicami szczawiu.
Podejdź do kolegów po białko i tam sobie szczawiuj. Wyłącznie na forach kibicowskich dobrego imienia ekipy nie zbudujesz, choć przesiąkasz każdą stronę, to ten kto jest na prawdę w temacie wie jak jest, a Twoje kłamstwa siąkną szczawie Twojego pokroju. Wyloguj się do życia i wyjdź na ulicę.

Intoksynator
Posty: 53
Rejestracja: 15.01.2009, 17:07

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Intoksynator » 22.01.2017, 23:56

"Przesiąkasz każdą stronę ,wyloguj się do życia,wyjdź na ulicę" :) dobra, udało ci się strollowałeś mnie :). goryl we mgle :)))

werwolff88
Posty: 82
Rejestracja: 31.08.2016, 07:09

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: werwolff88 » 30.01.2017, 18:15

Pytanie do kibiców Arki - w którym roku została wybudowana trybuna na słynnej górce? Na pewno nie było to w momencie wybudowania stadionu, najprawdopodobniej po wojnie, może ktoś jest bardziej szczegółowo zorientowany? Z góry dzięki za odpowiedź.

ponadwami
Posty: 70
Rejestracja: 14.11.2014, 16:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: ponadwami » 27.02.2017, 14:46

Jesteście chyba gorszymi k****** broniąc tego śmiecia niż on sam ze swoimi genialnymi dziarami. Jak macie jakiś honor i jaja to sprawę stawia się jasno, kreujemy się na ultra patriotów, albo akceptujemy typów ze swastykami i adolfami. Takie przypadki jak ten czy chłopaka z ROWu Rybnik z orłem SS na klacie pokazują dobitnie obłudę środowiska kibicowskiego.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 27.02.2017, 18:52

Po ile wy ku*** macie lat? Po 15? To jest powszechnie znana i szanowana postać nie tylko na Lechii.
Może za dziary które robił naście lat temu powinno się go pogonić? Śmiech na sali.
Kiedyś trzon poważnych ekip w Polsce stanowili często skini, więc swoje wywody możecie kierować do waszych starszych kolegów o ile takich macie...

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 27.02.2017, 19:26

patrykwhite pisze:Wlasnie to tylko obrazuje jak i twój komentarz, że ci wszyscy "sportowe" chlopaki nie ma nic wspólnego z patriotyzmem jak i z Polską, śmiać mi sie chce czasami jak słyszę "że ci ludzie będą bronić Polski jak będzie wojna" za pierwsze lepszą mamone się sprzedadzą to każdy dobrze wie.
Ty na pewno polecisz pierwszy...

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tetteh » 27.02.2017, 21:38

Te dziary to juz stary temat, bez sensu ta gimbi-paintowa rozkminka.

Niemniej, zabawne byloby tlumaczenie ktoremus z zaproszonych gosci "takie dziary sie kiedys w Polsce robilo".
[link]

BronowiceMotor
Posty: 6
Rejestracja: 24.01.2014, 00:59

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: BronowiceMotor » 28.02.2017, 17:50

patrykwhite pisze:Wlasnie to tylko obrazuje jak i twój komentarz, że ci wszyscy "sportowe" chlopaki nie ma nic wspólnego z patriotyzmem jak i z Polską, śmiać mi sie chce czasami jak słyszę "że ci ludzie będą bronić Polski jak będzie wojna" za pierwsze lepszą mamone się sprzedadzą to każdy dobrze wie.
Kiedy czytam takie posty to przewraca mi się wszystko w bebechach. Pajacu, nie wiesz kim jest facet ze zdjęcia, to nie zabieraj głosu i nie wyjeżdżaj z tekstami o sprzedawaniu. Dla Twojej informacji, za Jego jednym słowem, jednym hasłem mnóstwo ludzi pójdzie w dym, bo ma poważanie u szerokiej grupy kiboli i to nie wzięło się ot tak sobie. zarówno po jednej jak i po drugiej stronie muru na tym czlowieku można było polegać. rozumiesz? piszę to pizdo żebyś wiedział komu ty zarzuciłeś hipotetyczne sprzedanie się za mamonę. jeżeli jesteś aktywnym kibicem to pójdź do swojego młynowego obojętnie czy na Widzewie, Legii czy GKSie i powtórz hasło o sprzedaniu to ręczę ci że jak powiesz w czyim kierunku to adresowałeś to każdy ci wyjebie w papę. zapytaj się kolegów, jeśli masz takowych, jak wyglądały lata 90.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 28.02.2017, 18:56

A ja bym proponował skasowanie tych wszystkich komentarzy i zdjęć Śledzia.Grzesiek dostał 4 stówki mandatu za odpalenie racy na pogrzebie Inki.A na kibice net dyskusja na temat jego dziar.J..ć Adamowicza i tyle w temacie.
Good Night Left Side

*ghost*
Posty: 13
Rejestracja: 27.11.2012, 17:57

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: *ghost* » 28.02.2017, 21:57

Panowie posiada ktoś może wywiad ze "Śledziem", który ukazał się w gównie wybiórczym bodajże w 2002r.? Jakieś skany, linki? Cokolwiek co da się przeczytać. Tak żeby nie nabijać im kasy.

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tetteh » 28.02.2017, 23:47

htsk4 pisze: J..ć Adamowicza i tyle w temacie.
[img]
https://lechia.net/images/podstrony/fla ... wicz_3.jpg
[/img]
Flaga z Hessem, czapki z SS, Zolnierze Wykleci ;)

szlachta gliwic
Posty: 28
Rejestracja: 28.02.2017, 20:05

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: szlachta gliwic » 01.03.2017, 01:37

patrykwhite pisze:
BronowiceMotor pisze:
patrykwhite pisze:Wlasnie to tylko obrazuje jak i twój komentarz, że ci wszyscy "sportowe" chlopaki nie ma nic wspólnego z patriotyzmem jak i z Polską, śmiać mi sie chce czasami jak słyszę "że ci ludzie będą bronić Polski jak będzie wojna" za pierwsze lepszą mamone się sprzedadzą to każdy dobrze wie.
Kiedy czytam takie posty to przewraca mi się wszystko w bebechach. Pajacu, nie wiesz kim jest facet ze zdjęcia, to nie zabieraj głosu i nie wyjeżdżaj z tekstami o sprzedawaniu. Dla Twojej informacji, za Jego jednym słowem, jednym hasłem mnóstwo ludzi pójdzie w dym, bo ma poważanie u szerokiej grupy kiboli i to nie wzięło się ot tak sobie. zarówno po jednej jak i po drugiej stronie muru na tym czlowieku można było polegać. rozumiesz? piszę to pizdo żebyś wiedział komu ty zarzuciłeś hipotetyczne sprzedanie się za mamonę. jeżeli jesteś aktywnym kibicem to pójdź do swojego młynowego obojętnie czy na Widzewie, Legii czy GKSie i powtórz hasło o sprzedaniu to ręczę ci że jak powiesz w czyim kierunku to adresowałeś to każdy ci wyjebie w papę. zapytaj się kolegów, jeśli masz takowych, jak wyglądały lata 90.
Wisła już pokazała swoją wierność "przyjaciołom" kasa musi płynąć a interesy muszą trwać.
Większość tych ludzi, którzy latają w ekipach sportowych ma w d**** Polske, skoro biorą w swoje szeregi nawet ciapatych,skosnookich i nawet czarnych po to by tylko zniszczyć wroga - już się nie liczy jakie ma się poglądy czy ideologie.
Mówisz mi lata 90, imponowala wam 3 Rzesza ?? jednostki SS ??
Daj kilka lat i ulicami,stadionami będzie rządzić ta śmieszna antifa, bo widzę w która strone skręca ten kraj u młodych widze coraz więcej tolerancji i zachwytem lewactwem, nasze panie sprowadzają niespodzianki czarne i ciapate dzieciaki z reszta u mnie juz dwa takie dzieciaki biegają.

Wiec wiem jak to wygląda dzisiaj mamy typowo styl gangsterski.
Jak widać c**** wiesz cymbale, powiedz matce by następnym razem ci tą herbatę z jednej saszetki zrobiła bo cie nosi.

Pająk Spajder
Posty: 116
Rejestracja: 27.05.2015, 14:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Pająk Spajder » 01.03.2017, 01:58

Gość dalej ma dziare GTS czy zamazał? :)
Co do swasty zgoda, Ci którzy nie żyli w latach 90-tych nie mają pojęcia jak było i tego nie zrozumieją.

szlachta gliwic
Posty: 28
Rejestracja: 28.02.2017, 20:05

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: szlachta gliwic » 01.03.2017, 02:33

patrykwhite pisze:@szlachta gliwic
Bardziej chyba ty musisz zarzyc herbatki z saszetki.
Dzis wśród waszych decyzyjnych i sportowców jest interes a nie poszczególne poglądy,
Widzew - Motor nie biegał skosnoki ?? Wisłoka i Resovia może nie miała w swoich szeregach ciapakow? Stal Sanok może nie biegali z murzynem ?
Kwestia czasu jest, jak lewactwo zawladnie Polska,a czemu ? bo widze dzisiejszą młodzież w która stronę idą, na mlynach coraz bardziej pusto sie robi, marsz niepodleglosci sięgną 70 tys a było 150 tys nawet, coraz mniej.
Młodzi skręcając w lewo i w różną tolerancję, a to przez to że ciapakow i czarnych poznaja na studiach i się do nich przekonują ze nie sa tacy źli, już nie wspomne o Polkach które sa bardzo dla nich tolerancyjne i goscinne.
Jesli chodzi o lata 90 to byly aż takie czasy że trzeba sobie walnąć swastyke, czy łeb hitlera ?
Potem leci zdziwko czemu antifa wali "nazistami", "faszystami" itd.
Do interesów nie potrzebny jest żaden układ, jak jadłeś jabłka tarte to Wisła z Ruchem miała jedną z lepszych zgód, historia zatoczyła koło, ale co moze wiedzieć człowiek który z domu wychodzi dwa razy na tydzien i jedyna wiedze opierasz z kłamliwych i sprzedanych gazet

bobrowy staw
Posty: 51
Rejestracja: 01.03.2017, 03:17

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: bobrowy staw » 01.03.2017, 03:37

Musiałem się zajerestrowac, bo takich bredni się czytać nie da.
@patrykwhite
Może trochę szacunku do tej osoby i innych z lat 90, jak byś miał trochę oleju we łbie to byś wiedział że właśnie ci ludzie walczyli z lewactwem i innymi odpadami na ulicach, żebyś miał dziś prawicowe stadiony i ulice.
Myślisz, że lewaki w latach 90-tych to były jakieś bananowcy jak dziś ?? posiadali u siebie konkretnych zawodników, ulice były podzielone, mieli własne dzielnice niewiem jak było na stadionach tu raczej musi się wypowiedzieć osoba bardziej rozeznana.


W latach 90-tych było dużo skinow zainteresowanych ideologią NS, dlatego te dziary a swastyka jak swastyka - historyczny symbol starszy od Hitlera, proponuje ci do edukować zamiast ryczeć co post.

marrrek
Posty: 43
Rejestracja: 29.09.2016, 03:09

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: marrrek » 01.03.2017, 05:08

Hitlerowców j**** ,do typa nic nie mam ale piszcie o błędach młodosci a nie ze to były lata 90 te.Tez kiedys czytałem gazete wyborczą.... sam w to dzisiaj nie wierze.

FTWzine
Posty: 9
Rejestracja: 20.07.2010, 07:45

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: FTWzine » 01.03.2017, 10:20

patrykwhite pisze:@szlachta gliwic
Bardziej chyba ty musisz zarzyc herbatki z saszetki.
Dzis wśród waszych decyzyjnych i sportowców jest interes a nie poszczególne poglądy,
Widzew - Motor nie biegał skosnoki ?? Wisłoka i Resovia może nie miała w swoich szeregach ciapakow? Stal Sanok może nie biegali z murzynem ?
Kwestia czasu jest, jak lewactwo zawladnie Polska,a czemu ? bo widze dzisiejszą młodzież w która stronę idą, na mlynach coraz bardziej pusto sie robi, marsz niepodleglosci sięgną 70 tys a było 150 tys nawet, coraz mniej.
Młodzi skręcając w lewo i w różną tolerancję, a to przez to że ciapakow i czarnych poznaja na studiach i się do nich przekonują ze nie sa tacy źli, już nie wspomne o Polkach które sa bardzo dla nich tolerancyjne i goscinne.
Jesli chodzi o lata 90 to byly aż takie czasy że trzeba sobie walnąć swastyke, czy łeb hitlera ?
Potem leci zdziwko czemu antifa wali "nazistami", "faszystami" itd.
co ty p********* człowieku.
Wrzucasz zdjęcie człowieka-legendy nie tylko Lechii ale całej Sceny Kibicowskiej i Sceny Skinheads w Polsce i prujesz się o takie zbyty jak tatuaże? podzielam zdanie- nie podoba się- zacznij ganiać takich "złych nazistów" i "wrogów polskości". Na pewno nabijesz sobie punktów w młynie. Zdziwisz się tylko ile ważnych i szanowanych osób w każdej poważnej ekipie ma tego typu dziary i poglądy... Jak nie przyjedź na jakiś koncert. Najbliższy masz już za 2 tygodnie.
Najbardziej podoba mi się tekst użyty dwa razy o tym że antifa wali nazistami i faszystami. hahahaha co za ku*** farmazony. boli cie to co ta banda c**** mówi? może idź i ich przeproś wogóle. dla tych brudnych c**** każdy kto nie lubi murzyńskiego c**** jest nazistą i faszystą. I bardzo dobrze. j**** tych c**** i ich opinie. to samo z opiniami wyborczej i innych antypolskich lewackich skurwysynów.

Jeszcze 7-10 lat temu wogóle nie było by tego typu gadki. Teraz każdy harcerz-patriota w ciuchach z żołnierzami wyklętymi lub NSZ myśli że jest super patriotą, Polakiem i prawicowcem bo założy bluze z red is bad i w taki dzień jak dziś wrzuci prawackie foto na FB.no cóż, czas pokaże co i jak.
Jak to śpiewał Obłęd- lepsza taka moda niż che guevary i sierpy i młoty ale to nadal MODA

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 01.03.2017, 12:43

My jesteśmy Gdańscy skinheads, skinheads hooligans ;)
[youtube]http://youtube.com/watch?v=cnCAIpPg_rA[/youtube]

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 01.03.2017, 13:10

tetteh pisze:
htsk4 pisze: J..ć Adamowicza i tyle w temacie.

Flaga z Hessem, czapki z SS, Zolnierze Wykleci ;)
Za to wy w ramach kontrastu, koszulka z che fujarą [link], murzyni na trybunach https://zapodaj.net/d7e7fb67d43a4.jpg.html

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tetteh » 01.03.2017, 14:03

Koszulka nie wyszla poza teren pewnego sklepu, murzyni to jakies rodziny pilkarzy.
Sam widze czasem maloletniego Pakistanczyka, ktory lazi na treningi w ciuchach i Lechii ale po co sie licytowac w takich tematach.

Ja po prostu nie kumam tej schizofrenii, flaga z Hessem i czapeczki z Wermahtem, a Ince odpala race, zaprasza Zolnierzy Wykletych. Przeciez oni walczyli nie tylko z komuchami.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 01.03.2017, 23:13

tetteh pisze:Koszulka nie wyszla poza teren pewnego sklepu, murzyni to jakies rodziny pilkarzy.
Sam widze czasem maloletniego Pakistanczyka, ktory lazi na treningi w ciuchach i Lechii ale po co sie licytowac w takich tematach.

Ja po prostu nie kumam tej schizofrenii, flaga z Hessem i czapeczki z Wermahtem, a Ince odpala race, zaprasza Zolnierzy Wykletych. Przeciez oni walczyli nie tylko z komuchami.
Po pierwsze to skąd wiesz że to Ci sami, po drugie tych czapeczek jest ilość śladowa, a po trzecie poczytaj trochę o Hessie to może coś skumasz...

Kiedyś była gównoburza o naszą flagę "Lechia Gdańsk Hooligans" i widniejące na niej hasło, bo też niektórym nie miesiło się w głowie że ktoś może być rasistą i lubić narkotyki :-)

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: plemplem81 » 14.03.2017, 00:09

Czy ekipa Jantaru Ustka działa jeszcze czasami? Czy w latach gdy istnieli to zaliczali wyjazdy? W necie jest raptem kilka zdjęć kibiców Jantaru - jest gdzieś opcja znalezienia większej liczby fot? Jakiś profil, stronka, cokolwiek?
Obrazek

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Michalek » 14.03.2017, 10:17

Czy działają teraz (Jantar) nie wiem. Kiedyś działali na pewno, łomot jaki dostał Gryf Słupsk w Ustce (od całej mieściny, nie że sami "kibole" ich lali) odbił się głośnym echem swego czasu w Polsce. Sympatie zawsze kierowali w stronę Czarnych, czasami gdzieś pojechali. Z 10 (?) lat temu była mini koalicja Czarni-Jantar-Bytovia. Z chwilą wymarcia kibiców Czarnych chyba i o nich słuch zaginął. Ktoś tam z Ustki jeździł też na Gryfa.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 18.03.2017, 14:20

Michalek pisze:Czy działają teraz (Jantar) nie wiem. Kiedyś działali na pewno, łomot jaki dostał Gryf Słupsk w Ustce (od całej mieściny, nie że sami "kibole" ich lali) odbił się głośnym echem swego czasu w Polsce. Sympatie zawsze kierowali w stronę Czarnych, czasami gdzieś pojechali. Z 10 (?) lat temu była mini koalicja Czarni-Jantar-Bytovia. Z chwilą wymarcia kibiców Czarnych chyba i o nich słuch zaginął. Ktoś tam z Ustki jeździł też na Gryfa.
Jeżeli można mówić o wymarciu ekipy która ma młodych i regularnie pokazuje się na Lechii.

CZARNISLUPSK1945
Posty: 118
Rejestracja: 10.07.2011, 14:05

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: CZARNISLUPSK1945 » 26.03.2017, 21:39

Ekipa Czarnych Słupsk nie umarła i to nie których boli w tym wielu mieszkańców Słupska. Chodzi mi o ekipę, która jeździ na Lechię, ponieważ piknikowo-ultrasowo-koszykowa ekipa Czarnych Słupsk na mieście ma sie dobrze jeśli chodzi o ilość na pewno góruje nad Gryfem, ale ilość nie oznacza jakość

MZKS CZARNI 1945 SŁUPSK
Obrazek
Obrazek

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: nisc » 26.03.2017, 22:54

Ale mieliscie przecież swoją piłkarska drużynę Czarnych w jakiejś B czy A klasie, już Wam zapał do tego minął? Druga kwestia która mnie ciekawi to jasność w temacie obecnych relacji Czarnych z Gryfem, pozdrawiam
TYBET JEST SERBSKI

Tricolores
Posty: 433
Rejestracja: 10.03.2007, 13:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Tricolores » 27.03.2017, 11:38

nisc pisze:Ale mieliscie przecież swoją piłkarska drużynę Czarnych w jakiejś B czy A klasie, już Wam zapał do tego minął? Druga kwestia która mnie ciekawi to jasność w temacie obecnych relacji Czarnych z Gryfem, pozdrawiam
na linii Gryf - Czarni jest układ
Michalek pisze:Czy działają teraz (Jantar) nie wiem. Kiedyś działali na pewno, łomot jaki dostał Gryf Słupsk w Ustce (od całej mieściny, nie że sami "kibole" ich lali) odbił się głośnym echem swego czasu w Polsce. Sympatie zawsze kierowali w stronę Czarnych, czasami gdzieś pojechali. Z 10 (?) lat temu była mini koalicja Czarni-Jantar-Bytovia. Z chwilą wymarcia kibiców Czarnych chyba i o nich słuch zaginął. Ktoś tam z Ustki jeździł też na Gryfa.
łomot? cały ten twój post to jedna wielka bzdura
[email protected]
FB - STORMstreetwear

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Michalek » 27.03.2017, 12:41

Wtedy nie było internetu a niestety nie mam dostępu do starych wydań Głosu Pomorza. Więc Ci tego nie udowodnię, choć mam prawo podejrzewać, że jakbyś spytał starszych kibiców Gryfa to zdaliby Ci relację z tego meczu. Najpierw przegoniliście miejscową publikę, potem zebrało się całe miasteczko, łącznie z miejscowymi cwaniakami i oklepało Was. Część od Was uciekała na drzewa. Nigdy nie wypieraliście się tego ani w zinach, ani na żywo, ale z czasem historię pisze się na nowo..
Z tamtych czasów pamiętam także jak z dużymi sukcesami podbijaliście Człuchów i Bytów oraz mocno jednostronną (na waszą korzyść) wojenkę z Pogonią Lębork.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 27.03.2017, 14:18

Obrazek

Obrazek

Tricolores
Posty: 433
Rejestracja: 10.03.2007, 13:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Tricolores » 27.03.2017, 19:25

Michalek pisze:Wtedy nie było internetu a niestety nie mam dostępu do starych wydań Głosu Pomorza. Więc Ci tego nie udowodnię, choć mam prawo podejrzewać, że jakbyś spytał starszych kibiców Gryfa to zdaliby Ci relację z tego meczu. Najpierw przegoniliście miejscową publikę, potem zebrało się całe miasteczko, łącznie z miejscowymi cwaniakami i oklepało Was. Część od Was uciekała na drzewa. Nigdy nie wypieraliście się tego ani w zinach, ani na żywo, ale z czasem historię pisze się na nowo..
Z tamtych czasów pamiętam także jak z dużymi sukcesami podbijaliście Człuchów i Bytów oraz mocno jednostronną (na waszą korzyść) wojenkę z Pogonią Lębork.
chłopie, ja byłem na tym meczu, to mi tu nie zamydlaj doniesieniami prasowymi, była wielka awantura, bitwa taka, że dzisiejsza młodzież robiła by ze strachu pod siebie, Czarni byli w tedy podzieleni, część z nami, część z Ustką, podczas ostatniego starcia częsć się zerwała, ale nikt nas nie oklepał, nie zwycięzył, ostateczna bitwa rozegrała się na murawie, uczestniczyli w niej nawet piłkarze, koniec końców wszyscy wrócili na trybuny
[email protected]
FB - STORMstreetwear

Beef
Posty: 1
Rejestracja: 27.03.2017, 23:29

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Beef » 27.03.2017, 23:36

Nie wiedziałem w sumie gdzie o to zapytać więc pytam tu. Czy są W CAŁYM pomorskim (zachodniopomorskim też) jakieś konkretniejsze ekipy nie będące FC kogoś z dominującej 3 - Pogoń, Lechia, Arka? Słyszałem tylko 5 przez 10 tyle, że Kotwica ma bardzo wielu wspólnych kibiców z Pogonią, Gryf Wejherowo w większości trzyma się blisko z Arką a Czarni Słupsk z Lechią.
No więc, są jeszcze jakieś znaczące ekipy znad morza, będące same w sobie ok, a nie będące drugoplanowym wsparciem "giganta"?

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Leon_88_OR » 28.03.2017, 01:14

Swojego czasu koalicja Orkan Rumia Gryf Kaszubia odbite od Arki dzialaly na wlasna reke ,teraz chyba wszystko wrocilo do zoltoniebieskiej rodziny podobnie jak Kotwa pod skrzydla garnatowo bordowych ze Szczecina. Gryf Slupsk to zgoda Lechii Gwardia zgoda Arki Pogon FC Zetki wiec w sumie same konwenanse. BlekitniI i Pogon Barlinek cos na swoje konto robili ale to nie zbyt powaznie. Stanowisko Floty najlepiej niech oni sami wypowiedza. Baltyk po rozpadzie koalicji Kolobrzesko Leborskiej cos tam jeszcze jezdzi.
Jezeli ktos ma inne nowsze informacje to prosze poprawic. pozdro
Co ma wisieć nie utonie...

Bzyku45
Posty: 78
Rejestracja: 09.05.2013, 16:59

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Bzyku45 » 28.03.2017, 08:24

Trochę czasu zostało , ale czy Arka wybiera się do Szczecina 8.04 czy jakiś zakaz ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: czehulov, Dario1916, domek7, Zielono_Czarny i 185 gości