www.warhouse.pl

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
potwierdzoneinfo
Posty: 113
Rejestracja: 25.02.2016, 10:44

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: potwierdzoneinfo » 14.03.2017, 10:42

WileTheBest pisze:To, że kiedyś na Rozbracie pojawił się Małpa z NAS-u z szalikiem Lecha nie znaczy, że jest on związany z Lechem, prawda?
małpa i fazi nie są / nie byli z Wami związani? a jak sprawa ma się z Rysiem? z Rysiem Peją rzecz jasna? nie był tam widywany? a nie Uszol nie robił u niego jako ochrona? i też tam nie był widywany? i jaki jest aktualny statut rysia na Bułgarskiej? bo to że był związany w przeszłości, to elementarna wiedza.
ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY ! ! !



sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: sir. » 14.03.2017, 12:51

na pewno każdy z nich w większym lub mniejszym stopniu ma, no chyba nikt normalny nie wierzy że uliczni raperzy wychowani na podwórku tego nie liznęli zwłaszcza w takim regionie jak WLKP gdzie jest jeden duży klub.Molesta na swojej pierwszej płycie nawijała jakimi to nie są chuliganami Legii co też miało swoje konsekwencje podczas tras koncertowych, potem jeden zapuścił brodę jak binladen inny przeszedł na islam jak dobrze kojarzę dla zielska.Jak się branża w Polsce rozkręciła większość raperów odbiła od tego tematu bo to szkodziło sprzedaży.

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Psoriasis » 14.03.2017, 16:54

FlorianT pisze:Zaraz się dowiemy, że Lech to ukryta anhiva a najwięcej o klimacie Pyrlandii wie kiboli Pogoni i jakiś Krzyś c*** wie skąd.
Zasade mam taka, ze nie wypowiadam sie na tematy ktore sa mi obce. I nie wiem czy piszac o jakim Krzysiu c*** wie skad miales mnie na mysli...
Ale do rzeczy.
Kiedys dawno temu za gorami za lasami, wisiala na maszcie flaga Lecha na sklocie Rozbrat. Widoczna bardzo dobrze z przejezdzajacej Pestki. Fakt, ze wisiala ona tam, spowodowane bylo tym, ze mieszkaly tam osoby ktore mimo kompletnie innej subkultury od kibicowskiej, uczeszczaly na Bulgarska.
Ktoregos dnia przybyla na Rozbrat ekipa kiboli i przeprowadzila rozmowe wychowawcza po ktorej flaga z masztu zniknela.
Zdziwilbys sie jakies kiedys wynalazki chodzily na Lecha...

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bączyński » 14.03.2017, 17:08

Nie ma co porownywać dawnych czasów i dzisiejszych,to po pierwsze.
Obecnie ludzie spod znaku swastyczki,white power i wszystkiego ponad bogoojczyźniany patriotyzm,ŻW itp są na stadionach niewygodni.I nie pisze o działaczach,są niewygodni dla ludzi z ekip.Bez rożnicy czy to Wrocław,Poznan czy Warszawa-te osoby mają obecnie gowno do gadania.A jeszcze gorsze jest to,że wśród młodzieży jest jeszcze wieksze mentalne gowno.

mampytanie
Posty: 110
Rejestracja: 28.06.2016, 13:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mampytanie » 14.03.2017, 22:53

Jakie są relacje na linii ŁKS Łódź- GKS Bełchatów oraz Widzew Łódź - Polonia Warszawa?

RadekRTS
Posty: 44
Rejestracja: 19.11.2016, 15:28

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: RadekRTS » 14.03.2017, 23:52

Widzew z Polonia ciezko jednoznacznie okreslic. Kazdy im dobrze zyczy ze wzgledu na Legie.Jakis czas temu Polonia byla na meczu z Lechia Tomaszow i kilka Fc chcialo sprawdzic umiejetnosci bojowe KSP,ale chyba slabym skladem byli.Ogolnie bez cisnien.

qwepoi
Posty: 60
Rejestracja: 19.06.2016, 19:31

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: qwepoi » 15.03.2017, 13:12

Relacje Karpaty Krosno/Stal Rzeszów - Glinik Gorlice ?

el_romano
Posty: 71
Rejestracja: 01.04.2016, 16:01

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: el_romano » 15.03.2017, 18:33

qwepoi pisze:Relacje Karpaty Krosno/Stal Rzeszów - Glinik Gorlice ?
W Nowym Targu jak udało mi się wejść na mecz z Cracovią, wtedy gdy Glinik wspierał Podhale, to z Glinikiem były widoczne obie ekipy - i Stali, i Karpat.

pseudofan
Posty: 152
Rejestracja: 01.02.2010, 13:56

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: pseudofan » 16.03.2017, 21:23

Karpaty jadą na mecz Glinika z Tarnovią więc to wiele wyjaśnia.. pytanie tylko czy Glinika łączy coś jeszcze z Unią?

nieogar_nieogar
Posty: 39
Rejestracja: 14.06.2016, 22:00

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nieogar_nieogar » 16.03.2017, 22:42

mnie nurtuje jedno - jaki jest obecnie stosunek Widzewa do Arki? wczesniej prawie zgoda, graffiti itd.
teraz po przybiciu ukladu Widzew - Wisła w Gdyni raczej na RTS nie patrza pozytywnie (co raczej jest chyba oczywiste), a jak wyglada od strony Lodzian? neutral? kosa? bo raczej na pewno sie oziebilo

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: hdg » 17.03.2017, 04:51

Mam nietypowe i od razu zaznaczam nie napinkowe pytanie,jak kibice KSC i AJAXU faktycznie interpretują kwestię Żydowską w swoich ekipach? Zawsze sądziłem że Cracovia "robi to" dla beki ale teraz już sam nie wiem. Poznałem dziś fana Ajaxu powiedzia ł mi wprost że oba kluby łączy przyjazn ze względu na fanów wywodzących się wiadomo skąd.Nie wiedziałem czy wyprowadzać go z błędu (?) czy nie więc dałem sobie spokój ale zadziwił mnie

RadekRTS
Posty: 44
Rejestracja: 19.11.2016, 15:28

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: RadekRTS » 17.03.2017, 06:46

nieogar_nieogar pisze:mnie nurtuje jedno - jaki jest obecnie stosunek Widzewa do Arki? wczesniej prawie zgoda, graffiti itd.
teraz po przybiciu ukladu Widzew - Wisła w Gdyni raczej na RTS nie patrza pozytywnie (co raczej jest chyba oczywiste), a jak wyglada od strony Lodzian? neutral? kosa? bo raczej na pewno sie oziebilo
To,ze swego czasu kontakty sie ocieplily ze wzgledu na wspolnego wroga i stosunek do niego to nie znaczy,ze bylo blisko zgody.Jak to sobie wyobrazasz?Arka majaca zgode z Lechem,ktory wspiera Łks i z Cracovią,z ktora nigdy nie bylo nam po drodze lub nasza zgoda Ruch,ktory nigdy nie przepadal za Arką.Chociaz nie takie rzeczy u nas w Polsce sie dzieją :). Mamy tylu wrogow po przetasowaniach na scenie,ze mysle nikt nie zawraca sobie glowy relacja z Arką. Okreslilbym to neutralem z opcja pogorszenia sie stosunkow:)

Zbyszko_z_Bogdańca
Posty: 70
Rejestracja: 21.10.2014, 19:39

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Zbyszko_z_Bogdańca » 17.03.2017, 11:01

pseudofan pisze:pytanie tylko czy Glinika łączy coś jeszcze z Unią?
Nic więcej niż stare prywatne kontakty.

mampytanie
Posty: 110
Rejestracja: 28.06.2016, 13:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mampytanie » 17.03.2017, 17:35

Arka i Widzew miały wspólne grafy?

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: troll internetowy » 17.03.2017, 18:32

Był taki.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

ChP
Posty: 50
Rejestracja: 24.05.2016, 17:13

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ChP » 17.03.2017, 20:12

RadekRTS pisze:Widzew z Polonia ciezko jednoznacznie okreslic. Kazdy im dobrze zyczy ze wzgledu na Legie.Jakis czas temu Polonia byla na meczu z Lechia Tomaszow i kilka Fc chcialo sprawdzic umiejetnosci bojowe KSP,ale chyba slabym skladem byli.Ogolnie bez cisnien.
Które to FC chciały się z nami bić, poza Tomaszowem którzy 2 lata temu chcieli ustawiać się na grupe pikników którzy pojawili się na incognito na meczu? Co do samych relacji to w Warszawie na pewno każdy pozywywnie się do Widzewiaków odnosi.

whitey
Posty: 97
Rejestracja: 26.04.2013, 00:34

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: whitey » 17.03.2017, 20:35

ChP pisze:
RadekRTS pisze:Co do samych relacji to w Warszawie na pewno każdy pozywywnie się do Widzewiaków odnosi.
Kiedyś to ŁKS z Polonią to była sztama z żelaza

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gringooo2 » 17.03.2017, 20:42

A teraz jest kosa , i to zapoczatkowana wg mnie przez Polonistów .
Jak byli u nas na starym stadionie po raz ostatni , to nagle z d*** zaczęli j**** po Łksie ( chodziło chyba o wynik ) gdzie z naszej strony do tego momentu była całkowita olewka ich.
był to wyjazd gdzie solidnie się zmobilizowali i przyjechali w parę autokarów.

Kolejne mecze już w niższych ligach to nakrętka jednych i drugich , wspólne bluzgi , rzucanie się racami itp
Pato 1908 Gang

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: troll internetowy » 18.03.2017, 13:29

Jakieś ładnych parę lat temu pamiętam wypad z ekipą na balowanie do Wawy - nie było żadnej okazji sportowej typu mecz, turniej, wypadzik na Legię, tylko odwiedziny u starego znajomego z RB, który nas zaprosił. Włazimy do jakiegoś klubu nocnego, a tam kilku z Polonii. Od razu nas poznali i puszczają tekst "My tu nie lubimy Widzewa". Skończyło się na wspólnym piciu, przybuchaniu paru jointów i ogólnie zabawie. ;) Nic tak nie łączy, jak awersja do Legii. ;)
No i tak jak ktoś napisał. Na linii Widzew - Polonia neutral, w dużej mierze ze wzgl. na Legię.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

stary zgred
Posty: 225
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: stary zgred » 19.03.2017, 00:34

Chodzą słuchy że przez bierność topowej ekipy ,ich układowicz przychylnym okiem spogląda na na biało zielone barwy z pomorza

Gong
Posty: 28
Rejestracja: 27.02.2017, 23:53

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gong » 19.03.2017, 03:24

stary zgred pisze:Chodzą słuchy że przez bierność topowej ekipy ,ich układowicz przychylnym okiem spogląda na na biało zielone barwy z pomorza
Spróbuje odgadność rebus.

Bierną ekipą w twoim poście jest Lech

Układowiczem przychylnie patrzącym na biało zielone barwy z pomorza czyli Lechie jest ŁKS


Łatwy rebus. ŁKS już przed układem z Lechem, chciał czegoś więcej z Lechią.

Podkarpaccy Kibice
Posty: 46
Rejestracja: 06.04.2015, 18:45

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Podkarpaccy Kibice » 19.03.2017, 10:56

Karpaty odnowiły zgodę z Glinikiem.

Z dniem wczorajszym odnowiona jest zgoda kibiców Karpat Krosno z Glinikiem Gorlice. Relacje fantyków ubu wspomnianych ekip sięgają lat 80, jednak siedem lat temu zostaje podjęta decyzja o zerwaniu zgody łączącej fanów krośnieńskich Karpat z Glinikiem i tarnowską Unią a Triada Południa staje się historią. Dwa lata temu natomiast zostaje zakończona zgoda łącząca Jaskółki z kibicami Glinika.

Od jakiegoś czasu dało się zauważyć odnowienie krośnieńsko-gorlickich kontaktów - fani Glinika wspierają Karpaciarzy podczas wyjazdowego spotkania z tarnowską Unią czy na meczu z Motorem Lublin bądź KSZO Ostrowiec.

Wczoraj natomiast ok. 120 kibiców z Grodu Pawła udaje się do Gorlic na spotkanie Glinika z Tarnovią.
Fanpage Podkarpaccy Kibice:
https://www.facebook.com/PodkarpaccyKibice

tr159op
Posty: 12
Rejestracja: 21.08.2016, 21:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: tr159op » 19.03.2017, 17:56

Czy Unia Tarnów ma jeszcze jakieś układy z Igloopolem ?
Na linii Unia-Karpaty rozumiem że kosa ?

qwepoi
Posty: 60
Rejestracja: 19.06.2016, 19:31

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: qwepoi » 19.03.2017, 19:07

tr159op pisze:Czy Unia Tarnów ma jeszcze jakieś układy z Igloopolem ?
Na linii Unia-Karpaty rozumiem że kosa ?

Unia jakiś czas temu zerwała z nimi kontakty

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: tuwimianin. » 19.03.2017, 19:27

tr159op pisze:Czy Unia Tarnów ma jeszcze jakieś układy z Igloopolem ?
Na linii Unia-Karpaty rozumiem że kosa ?
Nie ma.
IGLOOPOL DĘBICA

Browarski 1
Posty: 52
Rejestracja: 19.08.2015, 11:49

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Browarski 1 » 20.03.2017, 11:35

Gringooo2 pisze:A teraz jest kosa , i to zapoczatkowana wg mnie przez Polonistów .
Jak byli u nas na starym stadionie po raz ostatni , to nagle z d*** zaczęli j**** po Łksie ( chodziło chyba o wynik ) gdzie z naszej strony do tego momentu była całkowita olewka ich.
był to wyjazd gdzie solidnie się zmobilizowali i przyjechali w parę autokarów.

Kolejne mecze już w niższych ligach to nakrętka jednych i drugich , wspólne bluzgi , rzucanie się racami itp
Zaczęło się od waszego zina w którym już będąc na stadionie wyczytaliśmy że "ta zgoda potrzeba nam jak kurwie dziecko" czy coś w tym stylu...także z tym zapoczątkował to nie do końca tak było. Staliśmy wymieszani z wami i co chwila któryś z ełkaesiaków podchodził i pytał czy jest zgoda czy nie. W pewnym momencie zrobiło się dziwnie i staliśmy już oddzielnie...a koniec końców nastąpił na Legia - Łks gdzie kilka osób przyszło was wspierać a powitał ich Sz. w bluzie Legii i "podziękował" za wsparcie.
Nieaktywny kibic, aktywny obserwator...

mix05
Posty: 26
Rejestracja: 01.03.2010, 16:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mix05 » 20.03.2017, 14:19

bez pośpiechu pisze:Obrazek

Flaga zrobiona w 2000r. miała kiedyś u góry napis HOOL'S odpruty później przez właścicieli. Była też druga flaga czy raczej baner. W Myśliborzu nigdy nie powstał FC Stilonu, chociaż kilka razy w tej sprawie Stilon przyjeżdżał do Myśliborza . Pogoń FC Myślibórz można rozumieć różnie. Na wyjazdy jeździło maksymalnie 5 osób ( z wyjątkiem Wronek czy Grodziska ). Natomiast sytuacja w mieście była taka, że na Pogoń Szczecin nie usłyszałeś złego słowa. Nawet jak jakiś żul, który nigdy nie był na Twardowskiego słyszał, że ktoś źle się wyraża o Pogoni to wiedział, że trzeba dać w mordę, a jak wiedział, że nie da rady to zawiadamiał kogo trzeba. Nigdy nie było flagi Stilonu z napisem Myślibórz, nigdy też Myślibórz nie stracił flagi w barwach Pogoni. Pozdrawiam.

ciastekkk
Posty: 28
Rejestracja: 23.03.2017, 21:37

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ciastekkk » 23.03.2017, 21:44

jak wygląda sytuacja na linii ŁKS-LECH dalej układ ?
i jeszcze mnie ciekawi jak jest na lini ŁKS-ARKA ? (kosa poza meczami Lecha)

MatNik
Posty: 1
Rejestracja: 24.03.2017, 13:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: MatNik » 24.03.2017, 14:09

Cześć.

Dopadłem biografię Jurka Dudka, opisał w niej że za młodzika jeździł na mecze Górnika Zabrze. Chciał nawet jechać na Świętą Wojnę do Krakowa, bo Torcida miała zgodę z Cracovią.
Niech ktoś opisze kiedy ta zgoda zapoczątkowała, w jakich okolicznościach. Domyślam się, że zakończyła się na skutek zgody Cracovii z GKS Tychy, z tego też powodu są teraz kosą. Czy upadek przyjaznych relacji na linii Zabrze-Kraków miał miejsce w roku 1982?

1.3.1.2. 100%
Posty: 116
Rejestracja: 17.11.2016, 22:41

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: 1.3.1.2. 100% » 24.03.2017, 17:59

MatNik pisze:Cześć.

Dopadłem biografię Jurka Dudka, opisał w niej że za młodzika jeździł na mecze Górnika Zabrze. Chciał nawet jechać na Świętą Wojnę do Krakowa, bo Torcida miała zgodę z Cracovią.
Niech ktoś opisze kiedy ta zgoda zapoczątkowała, w jakich okolicznościach. Domyślam się, że zakończyła się na skutek zgody Cracovii z GKS Tychy, z tego też powodu są teraz kosą. Czy upadek przyjaznych relacji na linii Zabrze-Kraków miał miejsce w roku 1982?
Dudek nie mógł jechać na Świętą Wojnę z Torcidą.Torcida Górnik Zabrze powstała w roku 1999.Wtedy już dawno było po zgodzie z Cracovią.Zgoda Górnika z Cracovią była w tym samym czasie co zgoda z GKS Tychy.Górnik miał też krótki epizod zgodowy z Wisłą w połowie lat 80'.Po zakończeniu tej zgody podczas naszego najbliższego wyjazdu na Wisłę nasz pociąg został okamieniowany a mecz chyba przerwano ze względu na mgłę.Natomiast zakończenie przyjaznych relacji z Cracovią nastąpiło tak w połowie lat 90''.Nie jak piszesz w 1982.Jeżeli coś popierdoliłem to niech mnie ktoś poprawi.To było już szmat czasu temu.Wymienię Ci jeszcze kolego jakby Cię to interesowało wszystkie byłe zgody Górnika Zabrze o których pamiętam.Bardzo krótkie,epizodyczne Ruch Chorzów,Wisła Kraków.Wieloletnie Zawisza Bydgoszcz,Polonia Bytom,Polonia Warszawa,Górnik Wałbrzych,Zagłębie Lubin,Lech Poznań,Arka Gdynia,Cracovia,Stal Mielec,Korona Kielce,Wisła Płock,ŁKS Łódź,GKS Tychy i chyba też Sandecja Nowy Sącz.O tylu pamiętam.Pozdro

NarexŁKS
Posty: 12
Rejestracja: 24.03.2017, 21:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: NarexŁKS » 24.03.2017, 21:19

Ktoś mógłby opowiedzieć o zgodach KSZO - Korona i ŁKS - KSZO
Trwaj w tym co kochasz - ŁKS Łódź Ultras

RoyberpakaOdrodzenie
Posty: 236
Rejestracja: 22.09.2012, 19:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: RoyberpakaOdrodzenie » 24.03.2017, 21:41

Zgoda z Cracovią Kraków została zakończona w 1989r na meczu Górnik Zabrze-Juventus Turyn. W tym samym dniu przestały istnieć zgody z Koroną Kielce,Stalą Mielec i Sandecją N.S.
P.S. Jurek Dudek chodził do młyna Górnika w latach 80 -tyck ....ok 84-88r.
http://www.youtube.com/watch?v=BsUjr1qqdVw

RoyberpakaOdrodzenie
Posty: 236
Rejestracja: 22.09.2012, 19:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: RoyberpakaOdrodzenie » 24.03.2017, 21:55

1.3.1.2. 100% pisze:
MatNik pisze:Cześć.

Dopadłem biografię Jurka Dudka, opisał w niej że za młodzika jeździł na mecze Górnika Zabrze. Chciał nawet jechać na Świętą Wojnę do Krakowa, bo Torcida miała zgodę z Cracovią.
Niech ktoś opisze kiedy ta zgoda zapoczątkowała, w jakich okolicznościach. Domyślam się, że zakończyła się na skutek zgody Cracovii z GKS Tychy, z tego też powodu są teraz kosą. Czy upadek przyjaznych relacji na linii Zabrze-Kraków miał miejsce w roku 1982?
Dudek nie mógł jechać na Świętą Wojnę z Torcidą.Torcida Górnik Zabrze powstała w roku 1999.Wtedy już dawno było po zgodzie z Cracovią.Zgoda Górnika z Cracovią była w tym samym czasie co zgoda z GKS Tychy.Górnik miał też krótki epizod zgodowy z Wisłą w połowie lat 80'.Po zakończeniu tej zgody podczas naszego najbliższego wyjazdu na Wisłę nasz pociąg został okamieniowany a mecz chyba przerwano ze względu na mgłę.Natomiast zakończenie przyjaznych relacji z Cracovią nastąpiło tak w połowie lat 90''.Nie jak piszesz w 1982.Jeżeli coś popierdoliłem to niech mnie ktoś poprawi.To było już szmat czasu temu.Wymienię Ci jeszcze kolego jakby Cię to interesowało wszystkie byłe zgody Górnika Zabrze o których pamiętam.Bardzo krótkie,epizodyczne Ruch Chorzów,Wisła Kraków.Wieloletnie Zawisza Bydgoszcz,Polonia Bytom,Polonia Warszawa,Górnik Wałbrzych,Zagłębie Lubin,Lech Poznań,Arka Gdynia,Cracovia,Stal Mielec,Korona Kielce,Wisła Płock,ŁKS Łódź,GKS Tychy i chyba też Sandecja Nowy Sącz.O tylu pamiętam.Pozdro
Zapomniołeś o Avii Świdnik, Śląsku Wrocław,GKSie Katowice,Odrze Wodzisław . pozdro.
http://www.youtube.com/watch?v=BsUjr1qqdVw

ciastekkk
Posty: 28
Rejestracja: 23.03.2017, 21:37

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ciastekkk » 24.03.2017, 22:00

ciastekkk pisze:jak wygląda sytuacja na linii ŁKS-LECH dalej układ ?
i jeszcze mnie ciekawi jak jest na lini ŁKS-ARKA ? (kosa poza meczami Lecha)
ponawiam pytania i dodaje pytanie jaka jest relacja na lini |ZAWISZA-LECH ?

krwawaswinia8
Posty: 84
Rejestracja: 19.08.2015, 19:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: krwawaswinia8 » 24.03.2017, 22:06

Lech - Zawisza kosa choć Zawisza nie aktywna za bardzo
Lech - Łks Układ chuliganski
Łks - Arka - Kosa

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WileTheBest » 24.03.2017, 22:31

Taka prawdziwa kosa istnieje tylko na Kujawach moim zdaniem. Dobrym przykładem jest Inowrocław.
Września 100% Lech Poznań!

NarexŁKS
Posty: 12
Rejestracja: 24.03.2017, 21:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: NarexŁKS » 25.03.2017, 00:14

Wisła Kraków - Stal Rzeszów ?
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa ?
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom ?
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom ?
Trwaj w tym co kochasz - ŁKS Łódź Ultras

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bączyński » 25.03.2017, 09:26

Śląsk Wrocław - Radomiak Radom ?
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom ?
Kosa i kosa.

TomalO
Posty: 45
Rejestracja: 22.02.2017, 17:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: TomalO » 25.03.2017, 10:15

Lechia - Stomil oficjalny uklad h czy nieoficjalny?
Śląsk - Stomil ?

RoyberpakaOdrodzenie
Posty: 236
Rejestracja: 22.09.2012, 19:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: RoyberpakaOdrodzenie » 25.03.2017, 10:20

RoyberpakaOdrodzenie pisze:
1.3.1.2. 100% pisze:
MatNik pisze:Cześć.

Dopadłem biografię Jurka Dudka, opisał w niej że za młodzika jeździł na mecze Górnika Zabrze. Chciał nawet jechać na Świętą Wojnę do Krakowa, bo Torcida miała zgodę z Cracovią.
Niech ktoś opisze kiedy ta zgoda zapoczątkowała, w jakich okolicznościach. Domyślam się, że zakończyła się na skutek zgody Cracovii z GKS Tychy, z tego też powodu są teraz kosą. Czy upadek przyjaznych relacji na linii Zabrze-Kraków miał miejsce w roku 1982?
Dudek nie mógł jechać na Świętą Wojnę z Torcidą.Torcida Górnik Zabrze powstała w roku 1999.Wtedy już dawno było po zgodzie z Cracovią.Zgoda Górnika z Cracovią była w tym samym czasie co zgoda z GKS Tychy.Górnik miał też krótki epizod zgodowy z Wisłą w połowie lat 80'.Po zakończeniu tej zgody podczas naszego najbliższego wyjazdu na Wisłę nasz pociąg został okamieniowany a mecz chyba przerwano ze względu na mgłę.Natomiast zakończenie przyjaznych relacji z Cracovią nastąpiło tak w połowie lat 90''.Nie jak piszesz w 1982.Jeżeli coś popierdoliłem to niech mnie ktoś poprawi.To było już szmat czasu temu.Wymienię Ci jeszcze kolego jakby Cię to interesowało wszystkie byłe zgody Górnika Zabrze o których pamiętam.Bardzo krótkie,epizodyczne Ruch Chorzów,Wisła Kraków.Wieloletnie Zawisza Bydgoszcz,Polonia Bytom,Polonia Warszawa,Górnik Wałbrzych,Zagłębie Lubin,Lech Poznań,Arka Gdynia,Cracovia,Stal Mielec,Korona Kielce,Wisła Płock,ŁKS Łódź,GKS Tychy i chyba też Sandecja Nowy Sącz.O tylu pamiętam.Pozdro
Zapomniołeś o Avii Świdnik, Śląsku Wrocław,GKSie Katowice,Odrze Wodzisław . pozdro.
....i Raków Częstochowa
http://www.youtube.com/watch?v=BsUjr1qqdVw

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Biały,, Dario1916, DrysAG, Grzesiek1908, Henio Kogucik, KSGKSW, marcinooi i 330 gości