Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

dres i kaptur
Posty: 241
Rejestracja: 29.10.2010, 21:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: dres i kaptur » 06.03.2017, 20:33

W ogóle dziwi mnie to, że prawie każda ekipa wywieszała transparenty o Serbskim Kosowie. Serbia niedość, że jest prawosławna, to w dodatku trzymają z Ruskimi. Samo Kosowo to wiadomo, że kolebka Serbii, ale prawie w całości zamieszkane przez Albańczyków.



XXXXKK
Posty: 88
Rejestracja: 14.12.2016, 23:44

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: XXXXKK » 06.03.2017, 20:50

Ruch nigdy nie wywiesił transparentu o serbskim kosowie. Jedynie dupny trans "Dziś Kosowo, Jutro Śląsk"

olek112
Posty: 2
Rejestracja: 04.03.2017, 12:38

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: olek112 » 06.03.2017, 21:45

XXXXKK pisze:Jedynie dupny trans "Dziś Kosowo, Jutro Śląsk"
oby tak było .

ANTYpzpn
Posty: 161
Rejestracja: 17.04.2011, 12:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ANTYpzpn » 07.03.2017, 15:49

Nie wiem czy było, ale która z ekip i przez jaką została pozbawiona w "hurtowych" ilościach fan? Świeży temat to na pewno Legia<-Jaga, pamiętam też wypad koalicji L&ZS do Kielc i też dość dobra zdobycz. Ze starych czasów pamiętam zgubę Szczakowianki też w dobrej ilości ale nie pamiętam przez jaką ekipę. Kto pamięta jeszcze jakieś dorodne zdobycze?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nisc » 07.03.2017, 16:11

Wielim Szczecinek kilkanaście flag na rzecz Gwardii Koszalin
TYBET JEST SERBSKI

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 07.03.2017, 17:53

dres i kaptur pisze:W ogóle dziwi mnie to, że prawie każda ekipa wywieszała transparenty o Serbskim Kosowie. Serbia niedość, że jest prawosławna, to w dodatku trzymają z Ruskimi. Samo Kosowo to wiadomo, że kolebka Serbii, ale prawie w całości zamieszkane przez Albańczyków.
Wiele powodów. Ekspansja islamu, świadomość, czym są rozbiory. My też trzymamy z nielubianymi w Serbii Węgrami, ale do Serbów, zwłaszcza w nacjonalistycznych kręgach, jest w Polsce duży szacunek i sympatia. Może dlatego, że od lat są dymani przez wielkich tego świata. Trzymanie z Ruskimi? W "kumatych" kręgach tak, ale "elity" też już pchają Serbię w ramiona UE i NATO.

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: esyfloresy » 07.03.2017, 17:54

Avia Świdnik na rzecz Górnika Łęczna

ANTYpzpn
Posty: 161
Rejestracja: 17.04.2011, 12:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ANTYpzpn » 07.03.2017, 18:39

Fajnie się to ciągnie i bez niepotrzebnych spin, ale bardziej mi chodziło o hurt niż w detal, bo ZS jak dobrze pamiętam to 3 flagi wyłapało PB, jak możecie to podajcie ilość wykrojonych jednorazowo flag. esyfloresy możesz podbić na pw, no chyba że nie masz tajemnic to ile tego było i w jakich latach?

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WileTheBest » 07.03.2017, 18:47

Warta Poznań kiedyś straciła w Kaliszu bodajże 8 flag za jednym zamachem w tym jedną zajebiście dużą (Rodowici Poznaniacy).
Września 100% Lech Poznań!

ANTYpzpn
Posty: 161
Rejestracja: 17.04.2011, 12:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ANTYpzpn » 07.03.2017, 18:48

ANTYpzpn pisze:Fajnie się to ciągnie i bez niepotrzebnych spin, ale bardziej mi chodziło o hurt niż w detal, bo ZS jak dobrze pamiętam to 3 flagi wyłapało PB, jak możecie to podajcie ilość wykrojonych jednorazowo flag. esyfloresy możesz podbić na pw, no chyba że nie masz tajemnic to ile tego było i w jakich latach?
Jeden z poważniejszych którzy tu przetrwali:) nisc , pamiętasz lata i ilość?

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: esyfloresy » 07.03.2017, 21:22

ANTYpzpn pisze:Fajnie się to ciągnie i bez niepotrzebnych spin, ale bardziej mi chodziło o hurt niż w detal, bo ZS jak dobrze pamiętam to 3 flagi wyłapało PB, jak możecie to podajcie ilość wykrojonych jednorazowo flag. esyfloresy możesz podbić na pw, no chyba że nie masz tajemnic to ile tego było i w jakich latach?
Avia traci coś koło 10 flag w 2007 roku na rzecz Górnika Łęczna. Gdzieś na youtube jest filmik słabej jakości z tego wydarzenia.

pZS
Posty: 6
Rejestracja: 09.08.2015, 21:42

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pZS » 08.03.2017, 08:37

PeRkun pisze: Zagłebie Sosnowiec kiedys trafione na swoim stadionie przez Giekse.
Zagłębie nie straciło na rzecz Gieksy żadnej flagi na płot. Przynajmniej przez ostatnie 25 lat. W incydencie o którym piszesz, w reće Gieksy wpadły machajki i część przygotowywanej oprawy meczowej.

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: patriota85 » 08.03.2017, 12:30

Ze starych czasów pamiętam zgubę Szczakowianki też w dobrej ilości ale nie pamiętam przez jaką ekipę.
Zagłębie Sosnowiec skroiło Szczakowiance 8 flag.
Warta Poznań kiedyś straciła w Kaliszu bodajże 8 flag za jednym zamachem w tym jedną zajebiście dużą (Rodowici Poznaniacy).
A to nie było przypadkiem tak, że KKS dwa razy ich kroił z flag, a nie naraz ze wszystkich i nie 8, a bodajże 6 ?
Lata coś koło 2006-2010, Wtedy chyba nie tylko Wielim stracił flagi na rzecz Gwardii, ale i też Rega Trzebiatów, a flag było coś koło dziewięciu (?)
Lata wcześniejsze.Wielim stracił 18 flag.Rega straciła 4 flagi na rzecz Gwardii.

Co do tematu:
Chrobry z Widzewem skroili 7 flag Zagłębiu Lubin.
Wisłoka Dębica - 6 flag Siarki i 6 flag Igloopolu.
Ruch skroił 6 lub7 flag GieKSie.
GKS Bełchatów 8 flag Ceramiki.
Polonia Bytom zdobyła sporo flag na kij Szombierek.Ale nie pamiętam liczby.I 6 (lub 4) flag Grunwaldu Ruda Śląska.

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tuwimianin. » 08.03.2017, 16:04

patriota85 pisze:
Ze starych czasów pamiętam zgubę Szczakowianki też w dobrej ilości ale nie pamiętam przez jaką ekipę.
Zagłębie Sosnowiec skroiło Szczakowiance 8 flag.
Warta Poznań kiedyś straciła w Kaliszu bodajże 8 flag za jednym zamachem w tym jedną zajebiście dużą (Rodowici Poznaniacy).
A to nie było przypadkiem tak, że KKS dwa razy ich kroił z flag, a nie naraz ze wszystkich i nie 8, a bodajże 6 ?
Lata coś koło 2006-2010, Wtedy chyba nie tylko Wielim stracił flagi na rzecz Gwardii, ale i też Rega Trzebiatów, a flag było coś koło dziewięciu (?)
Lata wcześniejsze.Wielim stracił 18 flag.Rega straciła 4 flagi na rzecz Gwardii.

Co do tematu:
Chrobry z Widzewem skroili 7 flag Zagłębiu Lubin.
Wisłoka Dębica - 6 flag Siarki i 6 flag Igloopolu.
Ruch skroił 6 lub7 flag GieKSie.
GKS Bełchatów 8 flag Ceramiki.
Polonia Bytom zdobyła sporo flag na kij Szombierek.Ale nie pamiętam liczby.I 6 (lub 4) flag Grunwaldu Ruda Śląska.
Kiedy to niby i jakie 6 flag?
IGLOOPOL DĘBICA

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: szwadron97 » 08.03.2017, 17:12

tuwimianin. pisze:
patriota85 pisze:
Ze starych czasów pamiętam zgubę Szczakowianki też w dobrej ilości ale nie pamiętam przez jaką ekipę.
Zagłębie Sosnowiec skroiło Szczakowiance 8 flag.
Warta Poznań kiedyś straciła w Kaliszu bodajże 8 flag za jednym zamachem w tym jedną zajebiście dużą (Rodowici Poznaniacy).
A to nie było przypadkiem tak, że KKS dwa razy ich kroił z flag, a nie naraz ze wszystkich i nie 8, a bodajże 6 ?
Lata coś koło 2006-2010, Wtedy chyba nie tylko Wielim stracił flagi na rzecz Gwardii, ale i też Rega Trzebiatów, a flag było coś koło dziewięciu (?)
Lata wcześniejsze.Wielim stracił 18 flag.Rega straciła 4 flagi na rzecz Gwardii.

Co do tematu:
Chrobry z Widzewem skroili 7 flag Zagłębiu Lubin.
Wisłoka Dębica - 6 flag Siarki i 6 flag Igloopolu.
Ruch skroił 6 lub7 flag GieKSie.
GKS Bełchatów 8 flag Ceramiki.
Polonia Bytom zdobyła sporo flag na kij Szombierek.Ale nie pamiętam liczby.I 6 (lub 4) flag Grunwaldu Ruda Śląska.
Kiedy to niby i jakie 6 flag?

Gornik Stomilowi skroil kiedys kilka flag

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WileTheBest » 08.03.2017, 18:24

Warta Poznań kiedyś straciła w Kaliszu bodajże 8 flag za jednym zamachem w tym jedną zajebiście dużą (Rodowici Poznaniacy).
A to nie było przypadkiem tak, że KKS dwa razy ich kroił z flag, a nie naraz ze wszystkich i nie 8, a bodajże 6 ?
Możliwe, kiedyś jak istniała ich strona internetowa to opisywali jak ich wykroili i było właśnie napisane, że na dwa razy.
Września 100% Lech Poznań!

RobertWlkp
Posty: 131
Rejestracja: 17.11.2016, 18:06

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: RobertWlkp » 08.03.2017, 19:38

@ Wile The Best z tego co pamiętam bo to moje rewiry to Warta nie była krojona jeden raz tylko co najmniej dwukrotnie. Z resztą w tym okresie nie tylko warta była trafiona wykroili kilka klubów i w okresie o którym mówisz kroili nie tylko Wartę.

kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kropek » 09.03.2017, 06:09

Chrobry nigdy Zagłębiu nie skroil tylu flag, nie walcie farmazonów.
Obrazek

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Zupełnie Zielony. » 09.03.2017, 10:18

tuwimianin. pisze:Kiedy to niby i jakie 6 flag?
Proszę cię... jeśli jesteś za młody aby o tym wiedzieć spytaj starszych. Było to w 1993 XI 7 przed wyjazdem ekipy południowej (bo pierwsza pojechała o świcie) na mecz Stal Mielec – Górnik Zabrze. Tu masz opis:
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... ec#p958782
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tuwimianin. » 09.03.2017, 12:14

Zupełnie Zielony. pisze:
tuwimianin. pisze:Kiedy to niby i jakie 6 flag?
Proszę cię... jeśli jesteś za młody aby o tym wiedzieć spytaj starszych. Było to w 1993 XI 7 przed wyjazdem ekipy południowej (bo pierwsza pojechała o świcie) na mecz Stal Mielec – Górnik Zabrze. Tu masz opis:
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... ec#p958782
Masz rację nie pamiętałem o tej sytuacji, gdyż swoją przygodę z kibicowaniem zacząłem w 1995 roku.
IGLOOPOL DĘBICA

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: patriota85 » 09.03.2017, 17:16

tuwimianin. pisze: Kiedy to niby i jakie 6 flag?
tuwimianin. pisze: Masz rację nie pamiętałem o tej sytuacji, gdyż swoją przygodę z kibicowaniem zacząłem w 1995 roku.
Trochę wstyd nie wiedzieć takich rzeczy jak skrojone, czy stracone flagi przez swoją ekipę.

kropek pisze:Chrobry nigdy Zagłębiu nie skroil tylu flag, nie walcie farmazonów.
Kolejny znawca tematu:).
Może ktoś z Widzewa lub Chrobrego napisze Ci jakieś szczegóły.Ja się pofatygowałem i specjalnie dla Ciebie poszukałem relację z tego wydarzenia:

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
Pierwsi kibice Widzewa zjawili się w Głogowie już w piątek rano (2 osoby). Jednak główna grupa fanatyków RTS-u przyjechała w niedzielę rano (ok. 60 osób). Od razu po przyjeździe zabieramy ich na stadion i zakupujemy napoje alkoholowe. Na stadionie siedzimy kilka godzin, po czym udajemy się w miejsce odjazdu autokarów.
Na wyjazd ten zorganizowaliśmy dwa autokary. Kibiców Chrobrego zjawiło się ok. 150 szala. Niestety, nie wszyscy mieli kasę na wyprawę (choć kosztował tylko 5 zł.), więc organizatorzy wyszli trochę do tyłu.
Na mecz wybraliśmy się godzinę przed jego rozpoczęciem, oczywiście z eskortą glin. Pod stadionem meldujemy się ok. 15 minut przed spotkaniem. Zauważamy ogromną ilość pał i ochrony. Początkowo na sektor wchodzą nieliczni, gdyż bilety cholernie drogie - 10 zł. Pod bramami mendownia zawija na izbę kilku od nas i paru Widzewiaków. Przed samym meczem dojeżdża jeszcze autokar z Łodzi, tak więc wszystkich jest nas na sektorze ok. 300 osób (ok. 150 od nas oraz mniej więcej tyle samo z Łodzi).
Na mecz ten, oprócz naszych dwóch autokarów z Głogowa, wybrał się także jeden samochód, który po drodze kroi w Polkowicach jeden szal Zagłębia łączony z Zawiszą.
Ogólnie na sektorze dość spokojnie. Jeśli chodzi o Zagłębie to cienizna. Lubinanie wywieszają dwie flagi, w tym jedną Zawiszy Bydgoszcz. Młyn Zagłębia zerowy, dopiero pod koniec pierwszej połowy zebrali się w ok. 100-120 osób i po strzeleniu bramki odpalili dwie race. To wszystko, co ciekawego można napisać o beznadziejnie prezentującym się Zagłębiu.
Po ostatnim gwizdku sędziego pały przetrzymują nas jeszcze z pół godziny na sektorze, po czym pakują do autokarów i jedziemy do Głogowa. Nie dla wszystkich jednak ten wyjazd się zakończył, gdyż ekipy samochodowe z Głogowa i Łodzi postanowiły trochę pojeździć po Lubinie. Początkowo ich łupem padło kilka szali. Po chwili jednak, jeżdżąc sobie tak po mieście, zauważają powywieszane na jakimś płocie przy boisku flagi w barwach Zagłębia. Połączone siły głogowsko-łódzkie takiej okazji nie mogły zaprzepaścić. Nasi ruszyli w stronę fan i bez żadnego oporu zaczęli ściągać flagę po fladze,
Lubinianie, choć siły były dość wyrównane, nie stawiali oporu. Akcja trwała kilka minut. Naszym łupem padło 6 flag Zagłębia i 1 Arki Gdynia. Szkoda tylko, że żadna z flag nie była z napisem, ale i tak zdobycz dość mocna. Po tym bardzo udanym wypadzie grupa jeździła jeszcze trochę po Lubinie, ale oprócz kilku szali nic już nie udało się zdobyć.
Ogólnie samochodowa brygada głogowsko-łódzka skroiła 7 flag (my 4 Zagłębia i 1 Arki, Widzew 2 Zagłębia) oraz 6 szali. Tak bawili się ci, którzy byli samochodami.
Natomiast ekipy z autokarów podjechały na stadion. Tam wraz z Widzewiakami spędzaliśmy resztę czasu, jaki pozostał Widzewiakom do pociągu. Ważnym do odnotowania faktem jest to, że przez ten cały czas mendownia nie opuszczała nas na krok.
Na stadionie rozegrany został mecz kibiców Chrobry-Widzew, który zakończył się remisem. Następnie chcieliśmy iść do pobliskiej dyskoteki, ale dzięki mendowni nie zostaliśmy wpuszczeni. Postanowiliśmy więc udać się na dworzec. Tam początkowo wszystko przebiegało spokojnie, jednak im bliżej pociągu, tym można było wyczuć bardzo nerwową atmosferę, jaka panowała między kibicami Widzewa a łódzkimi gliniarzami, którzy eskortowali Widzewiaków z Łodzi.
Po przyjeździe pociągu, gdy wszyscy Widzewiacy wsiedli do środka, z niewiadomego nam powodu w jednym z przedziałów zajmowanych przez łódzkich hools dochodzi do zadymy z mendownią. Gliniarze próbują wyprowadzić Widzewiaków, którzy jednak stawiają bardzo duży opór. RTS-iacy leją się pałami jak równy z równym. Można nawet stwierdzić, że mieli lekką przewagę. Raz po razie jakiś gliniarz obrywał. Gdy mendownia spostrzegła, że nie ma zbytnio szans na wyprowadzenie ich siłą, postanowiła zrobić to w inny sposób. Po prostu wpuściła gaz do przedziału i zamknęła drzwi. Gdy kibice zaczęli otwierać okna, na dworze stali następni mundurowi, którzy także zaczęli j**** gazem, więc Widzewiacy nie mieli szans (jak widzimy, zachowanie policji typowo zomowskie. Mendownia zachowywała się bardzo brutalnie. Gdy napierdalała Widzew była tak podniecona, że piana leciała jej z ust).
Po kilkunastu minutach RTS dał za wygraną i wyleciał z pociągu na peron. Niektórzy pluli krwią. Ludzie, którzy stali na pobliskim peronie, widząc brutalną akcję policji, kiwali głowami. Po całej akcji Widzew miał trochę pretensji do nas, że nie pomogliśmy. Nie byliśmy jednak w stanie. Nas z Głogowa było tylko siedmiu, a obok stała głogowska psiarnia (ok. 20 gliniarzy), która uniemożliwiała nam jakąkolwiek reakcję. Po tym wydarzeniu gliny zwijają trzech z Widzewa na izbę, reszta jedzie do Łodzi. Trzech zwiniętych wraca na drugi dzień.

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tisu » 10.03.2017, 00:17

jakie są najlepsze osiedla , dzielnice (pod względem aktywności kibicowskiej ) w takich miastach gdzie jest jeden mocny klub jak : Poznań , Wrocław , Szczecin , Gdańsk , Gdynia , Białystok , Toruń , Bydgoszcz , Zabrze , Chorzów , Katowice , Olsztyn , Warszawa , Bytom , Kielce , Lublin ?

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: htsk4 » 10.03.2017, 10:41

tisu pisze:jakie są najlepsze osiedla , dzielnice (pod względem aktywności kibicowskiej ) w takich miastach gdzie jest jeden mocny klub jak : Poznań , Wrocław , Szczecin , Gdańsk , Gdynia , Białystok , Toruń , Bydgoszcz , Zabrze , Chorzów , Katowice , Olsztyn , Warszawa , Bytom , Kielce , Lublin ?
Nie wiem, czy to da się tak określić jednoznacznie,przynajmniej jeśli chodzi o Gdańsk.Mocne są takie dzielnice jak Przymorze,Wrzeszcz.Kiedyś mega mocna była Morena,jednocześnie coraz więcej ludzi jest z nowych,południowych rejonów miasta.W Gdyni,wydaje mi się,że silne są takie dzielnice jak Grabówek,Dąbrowa z Karwinami,tzw Żurlandia(Sródmieśćie).Kiedyś mocna była Chylonia,Pustki Cisowskie.Ciężko,ciężko o jednoznaczne odpowiedzi.
Good Night Left Side

puder1
Posty: 265
Rejestracja: 30.10.2010, 21:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: puder1 » 10.03.2017, 14:00

tisu pisze:jakie są najlepsze osiedla , dzielnice (pod względem aktywności kibicowskiej ) w takich miastach gdzie jest jeden mocny klub jak : Poznań , Wrocław , Szczecin , Gdańsk , Gdynia , Białystok , Toruń , Bydgoszcz , Zabrze , Chorzów , Katowice , Olsztyn , Warszawa , Bytom , Kielce , Lublin ?
Chorzów to zdecydowanie Batory. Dzielnica z której swego czasu wywodziła się 1/3 bandy. Na pochodach po kilkaset osób. Myślę, że sama ta dzielnica poradziłaby sobie z niejednym średnim/małym klubem.


Katowice - tutaj Giszowiec/Witosa

bez-napinki
Posty: 1569
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: bez-napinki » 10.03.2017, 17:27

tisu pisze:jakie są najlepsze osiedla , dzielnice (pod względem aktywności kibicowskiej ) w takich miastach gdzie jest jeden mocny klub jak : Poznań , Wrocław , Szczecin , Gdańsk , Gdynia , Białystok , Toruń , Bydgoszcz , Zabrze , Chorzów , Katowice , Olsztyn , Warszawa , Bytom , Kielce , Lublin ?
Jeszcze jakiś czas temu napisałbym Cwajka i Batory, jeśli chodzi o Chorzów, teraz zdecydowanie lepiej na Batorym, u Cwajki trochę słabsza forma, ale już niedługo. :)
Na pewno te dzielnice są najlepsze/najsilniejsze, jeśli chodzi o Chorzów.

Lays
Posty: 51
Rejestracja: 27.12.2016, 16:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Lays » 10.03.2017, 22:51

W jakiej cenie były karnety na Widzew?

ELC
Posty: 121
Rejestracja: 21.09.2009, 18:09
Lokalizacja: Łowicz - Jedno Z Wielu Miast Widzewa

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ELC » 10.03.2017, 23:11

Lays pisze:W jakiej cenie były karnety na Widzew?
[link]
"Przyznał, że na razie Stowarzyszeniu Kibiców ŁKS udało się - dzięki pomocy Marka Szukalaka z Fundacji Monumentum Iudaicum Lodzense - odnaleźć grób pierwszego prezesa klubu Ryszarda Wintera, który zmarł we wrześniu 1921, mając 38 lat. Jego grób znajduje się na cmentarzu żydowskim w Łodzi."
http://www.zw.com.pl/artykul/189384.html

eMigrant86
Posty: 15
Rejestracja: 15.08.2016, 22:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: eMigrant86 » 11.03.2017, 03:40

LegionKing pisze:
oli1988 pisze:Wyobrażacie sobie w Polsce klub, który został założony przez policjantów, piłkarze są policjantami i większość kibiców stanowią policjanci wraz z rodzinami? Wydaje się abstrakcyjne. Otóż w Somalii w kraju uważanym za jeden z najbardziej przestępczych na świecie taki klub istnieje i jak możecie się domyślić jego kibice nie są kochani wśród społeczeństwa. Więcej do przeczytania tutaj:
[link]
Gwardia Koszalin i Gwardia Warszawa powstały po 1945r jako kluby milicyjne tylko z taką różnicą, że nie grali tam milicjanci.
Z tego co wiem na pewno w Gwardii Koszalin byli piłkarze pracujący w milicji/policji.
Nizszy poziom rozgrywkowy może dlatego. Oczywiscie nie byli krawężnikami itd pracowali np w dziale pocztowym itd.

RoyberpakaOdrodzenie
Posty: 236
Rejestracja: 22.09.2012, 19:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: RoyberpakaOdrodzenie » 11.03.2017, 11:30

Początek lat 80-tych i Gwardia Warszawa w 1-szej lidze (klub czysto milicyjny) średnia widzów na meczach 200 osób. Grał tam min. Dariusz Dziekanowski.
http://www.youtube.com/watch?v=BsUjr1qqdVw

Amigoo
Posty: 46
Rejestracja: 21.02.2017, 09:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Amigoo » 11.03.2017, 14:45

tisu pisze:jakie są najlepsze osiedla , dzielnice (pod względem aktywności kibicowskiej ) w takich miastach gdzie jest jeden mocny klub jak : Poznań , Wrocław , Szczecin , Gdańsk , Gdynia , Białystok , Toruń , Bydgoszcz , Zabrze , Chorzów , Katowice , Olsztyn , Warszawa , Bytom , Kielce , Lublin ?
Obecnie Szczecin- Srodmiescie, Niebuszewo, Parkowa, Goclaw, Bukowe.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: sir. » 11.03.2017, 15:19

W takiej Warszawie czy Poznaniu są jakieś większe kosy międzyosiedlowe?W miastach derbowych cała nienawiść kierowana jest bardziej na teren wroga, każdy żyje swoim klubem, jak to wygląda w miastach jednego klubu?

RoyberpakaOdrodzenie
Posty: 236
Rejestracja: 22.09.2012, 19:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: RoyberpakaOdrodzenie » 11.03.2017, 17:41

Pamiętam że pod koniec lat 80-tych była wojna między dzielnicami w Gdańsku....i podzielony młyn na Traugutta.
http://www.youtube.com/watch?v=BsUjr1qqdVw

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 19KSG48 » 11.03.2017, 17:56

np w Rudzie Śląskiej najlepsza dzielnica to Ruda 1 która nie ma aktualnie sobie równej.

whitey
Posty: 97
Rejestracja: 26.04.2013, 00:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: whitey » 11.03.2017, 18:00

RoyberpakaOdrodzenie pisze:Początek lat 80-tych i Gwardia Warszawa w 1-szej lidze (klub czysto milicyjny) średnia widzów na meczach 200 osób. Grał tam min. Dariusz Dziekanowski.
I Wdowczyk, Baran

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nisc » 11.03.2017, 18:50

Starszy kolega z Twojej dzielnicy (F) na pewno z chęcią udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi, dlaczego akurat on?to oczywiste dla każdego Arkowca...

pzdr
TYBET JEST SERBSKI

WSO
Posty: 89
Rejestracja: 13.01.2017, 21:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WSO » 11.03.2017, 19:35

esyfloresy pisze:
ANTYpzpn pisze:Fajnie się to ciągnie i bez niepotrzebnych spin, ale bardziej mi chodziło o hurt niż w detal, bo ZS jak dobrze pamiętam to 3 flagi wyłapało PB, jak możecie to podajcie ilość wykrojonych jednorazowo flag. esyfloresy możesz podbić na pw, no chyba że nie masz tajemnic to ile tego było i w jakich latach?
Avia traci coś koło 10 flag w 2007 roku na rzecz Górnika Łęczna. Gdzieś na youtube jest filmik słabej jakości z tego wydarzenia.

dokładnie Avia podczas meczu straciła 13 flag(12 na kijach) i jedna zdobyta z płotu.
W świecie baranów jesteśmy wilkami!!!

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: whiskey » 11.03.2017, 22:25

Psy i kluby nie rozkminiły jeszcze po co wjeżdżają sektorówki na trybuny ? :)

Porządny
Posty: 5
Rejestracja: 12.03.2017, 00:06

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Porządny » 12.03.2017, 00:17

Witam. Jagiellonia-Korona przez chwile realizator w TV pokazał kawałek trybuny i obok gościa z Jagi stał typek w biało-zielonym szaliku. Może ktos zauważył, pytanie co to za szalik?

dziesięćzłoty
Posty: 51
Rejestracja: 26.10.2013, 19:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: dziesięćzłoty » 12.03.2017, 00:29

Porządny pisze:Witam. Jagiellonia-Korona przez chwile realizator w TV pokazał kawałek trybuny i obok gościa z Jagi stał typek w biało-zielonym szaliku. Może ktos zauważył, pytanie co to za szalik?
Może łączony z LE
[link]

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Averno » 12.03.2017, 10:18

ArkaOrłowo pisze:Mam pytanie do mieszkańców Warszawy - czy w ostatnich 30 latach były jakieś dzielnice lub osiedla w stolicy gdzie bezapelacyjnie rządziła Polonia i jej barwy na mieście? Czy zawsze jednak przewagę w całym mieście mieli Legioniści?
Nie odwiedzałeś byłej zgody i nie spałeś w baraku? :)

Dzielnica-Nie
Osiedle-Część Starówki - Nowe Miasto

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam_AG, inspectahDeck, leo715, ŁOWCY ŚMIERDZIELI, marcingol14, Ortalion, vector, Vin Diesel i 179 gości